Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Cracow and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1
1-2-3
1001 drobiazgów
1545
16. Batalion Powietrznodesantowy
1stAnbul

2
2011K
2120K
2121K
2259K
2260K
2267K
28 lipca 1943
29 Listopada

3
3 Loże
3 Regionalna Baza Logistyczna

4
4 sport
44
44598
4.Couples
4.Friends

5
5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie
5`a Sec

6
6. Batalion Dowodzenia

7
7
77 Sushi Restaurant
774
776
780
79
794
7;79

8
8. Baza Lotnictwa Transportowego (JW1155)

9
94
953
964
966
999 Aparthostel

A
A Dong
A-II
A-VI
A-VII
A-VIII
A-Z AUTO CENTRUM
A1
A10
A11
A12
A13
A14
A15
A16
A17
A18
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
A9
AAT Holding
Abarta
ABC
ABC Alkohole

a
abc Po sąsiedzku!

A
ABC Sklep spozywczy Centrum

a
abc sklep spożywczy

A
Abella Guest Rooms & Apartments
Abra
Abrahama
Acclamatio
Adam
Adama Asnyka
Adama Asnyka (964)
Adama Bochenka
Adama Chmiela
Adama Chmielowskiego
Adama Ciołkosza
Adama Habeli
Adama Krzyżanowskiego
Adama Marczyńskiego
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (44)
Adama Prażmowskiego
Adama Próchnika
Adama Rysiewicza
Adama Staszczyka
Adama Vetulaniego
Adamek
Adolfa Aleksandrowicza
Adolfa Nowaczyńskiego
Adolfa Szyszki-Bohusza
Adriana Baranieckiego
Afera
Afrodyta
Aga
Agata Meble
Agatowa
Agava Guest Rooms
Agawy
Agencja Pocztowa
Agito.pl
Agrafka
Agrestowa
Agroturystyka "Amigówka"
AICOM i A-LAN Technologie

a
aim

A
Airy-Fairy
Ajka
Akacjowa
Akacjowa (2128K)
Akacjowy Dwór
Akademia elfów
Akademia Krasnala - Przedszkole Niepubliczne
Akademia Muzyczna
Akademia Sztuk Pięknych - Wydział Architektury Wnętrz i Grafiki
Akademia Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki
Akademia Wychowania Fizycznego imienia Bronisława Czecha
Akademicka
Akropol

a
aksiazka.pl – Centrum Tanich Podręczników

A
Akto-Bud
Akwarium
Alabama
Alba Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Albatrosów
Albańska
Alberta Schweitzera
Albertina Restaurant & Wine
Alchemia

a
alchemia od kuchni

A
Aldi
ALDI
Alebriche
Alef
Aleja 29 Listopada
Aleja 29 Listopada (7)
Aleja 3 Maja (2261K)
Aleja Adama Mickiewicza
Aleja Adolfa Dygasińskiego
Aleja Adolfa Hyły
Aleja Artura Grottgera
Aleja Do Kopca
Aleja Edwarda Dembowskiego
Aleja Elvisa Presleya
Aleja generała Jana Skrzyneckiego
Aleja generała Władysława Andersa (79)
Aleja główna
Aleja Ignacego Daszyńskiego
Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II (79)
Aleja Jana Pawła II boczna
Aleja Jerzego Waszyngtona
Aleja Juliusza Słowackiego
Aleja Jurajska
Aleja Kasy Oszczędności Miasta Krakowa
Aleja Kasztanowa
Aleja Kijowska (2264K)
Aleja Konarowa
Aleja Marszałka Ferdynanda Focha (2259K)
Aleja Mieczysława Małeckiego
Aleja Modrzewiowa
Aleja Murali
Aleja Panieńskich Skał
Aleja Pod Kopcem
Aleja Pokoju
Aleja Pokoju (776)
Aleja Powstania Warszawskiego
Aleja Powstańców Śląskich (776)
Aleja Przyjaźni
Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego
Aleja Pustelnika
Aleja Róż
Aleja Solidarności
Aleja Sosnowa
Aleja Wawelska
Aleja Wędrowników
Aleja Zasłużonych
Aleja Zygmunta Krasińskiego
Aleja Żubrowa
Alejestudio
Aleksandra Brücknera
Aleksandra Fredry
Aleksandra Głowackiego
Aleksandra Gryglewskiego
Aleksandra Humoboldta
Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich
Aleksandra Kotsisa
Aleksandra Krępy
Aleksandra Lubomirskiego
Aleksandra Orłowskiego
Aleksandra Prystora
Aleksandra Szukiewicza
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandrowice
Aleksandry
Alexander
Alexander II
Alf
Alfonsa Długosza
Alfreda Dauna
Algierska
Alibi Market
Alicja
Aliny
Alior
Alior Bank
Alior Bank - Regionalne Centrum Biznesowe w Krakowie
Aliorbank
Alkohole
Alkohole 24
Alkohole 24h Pod papugą
Alkohole "Extreme"
Alkohole Galaxy
Alkohole Kocyk
All Farm
All Happy AD
Alladyn
Alma
Almatur
Alojzego Horaka
Alojzego Kaczmarczyka
Alpo
Altanowa
Alter Ego
Alti
Amarantowa
Amariss Medical Spa
Amazonek
Ambasada Śledzia
Ambasador
Amber
Ambrożego Grabowskiego
American Bookstore
Amerykańska
Ametystowa
Amfiteatr
Amnezja
Amperek
AMT Kostecki
AN-50 heading machine
Andegaweńska

a
andel‘s Hotel Cracow

A
Andrieja Sacharowa
Andrychowska
Andrzeja Badurskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja i Józefa Załuskich
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Małkowskiego
Andrzeja Michalika
Andrzeja Mycielskiego
Andrzeja Myszala
Andrzeja Potebni
Andrzeja Sokołowskiego
Andrzeja Struga
Andrzeja Strugi
Angel
Anieli Krzywoń
Anikino
Anis
Anna
Anny Jagiellonki
Anny Libera
Anny Szwed-Śniadowskiej
Anomalia
Antałek alkohole
Anthoxanthum
Antique Apartments
Antoniego Augustynka-Wichury
Antoniego Dobrowolskiego
Antoniego Fertnera
Antoniego Gramatyka
Antoniego Hoborskiego
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Kenara
Antoniego Kępińskiego
Antoniego Odyńca
Antoniego Pajdaka
Antoniego Stawarza
Antoniego Szyllinga
Antonio Caffé
Antresola
Antyczna
Antyki
Antykwariat
Antykwariat Wójtowicz
Antykwariat "Abecadło"
Antykwariat Fankomiks
Anulka
Anusi
Any Time
AP Edukacja
AP Kraków
AP UP Kraków 73
AP Zabierzów
Apart Hostel NAZAR
Apartamentowiec Avangarda
Apartamenty Aurora
Apartamenty Florian
Apartamenty Golebia3
Apartamenty Mogilska
Apartamenty Pasternik
Apartamenty Sekret Kazimierza
Apartamenty Trip & Room
Apartamenty z Ogrodu
Aparthotel Astor
Aparthotel Bajeczna
Aparthotel Grodzka 21
ApartHotel Maria
Aparthotel Miodosytnia
Aparthotel Pergamin
Aparthotel Travel
Apartments Zamkowa15
Apetyt i Smak
Apis
Apoteka
Aptek Dębnicka
Apteka
Apteka 24h
Apteka Aloka
Apteka ApFarm
Apteka austriacka
Apteka Bonifratrów
Apteka "Centrum"
Apteka "Czysta 5"
Apteka Dbam o Zdrowie
Apteka "Dbam o Zdrowie"
Apteka Ewa Rydz
Apteka Fantazja
Apteka "galen"
Apteka Hygieia
Apteka Janbor S.J.
Apteka Krakowska
Apteka Magiczna
Apteka Mandragora
Apteka Marfarm
Apteka Na Bielanach
Apteka na Złocieniu
Apteka Niebieska
Apteka Niebieska 24h
Apteka Niezapominajka
Apteka Pod Gwiazdą
Apteka "Pod Koroną"
Apteka Pod Orłem
Apteka Pod Złotym Lwem
Apteka pod Złotym Tygrysem
Apteka Podwawelska
Apteka Prywatna Barbara Pluta
Apteka Prywatna S.C.
Apteka Remedium
Apteka Rumianek
Apteka "Rumianek"
Apteka Rząska
Apteka "Szkolne 13"
Apteka Szpitala Uniwersyteckiego
Apteka "Trynitarska"
Apteka "TWOJA APTEKA"
Apteka "Vena Vita"
Apteka Venavita
Apteka Volfarm
Apteka w Rynku
Apteka "Zdrowe ceny'
Apteka zdrowie
Apteka Zdrowie
Apteka św. Filipa
Apteka św. Sebastiana
Aqua e vino
Aquarius
Aquatio
Architektoniczne Biuro Projektowe
Architektów
Archiwum i Biblioteka Krakowskiej Kapituły Katedralnej
Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
Ardom
Areszt Śledczy
Areszt śledczy
Arge
ARGE
Arge
ARGE
Arge
Arged Spółdzielnia Handlowa Społem
Ariańska
Arka Hotels
Arktyczna
Arlecchino
Arlekin
Armatury
Armii Krajowej
Armii "Kraków"
Army Shop Krzysztof Ćwięka
Arsenał
Arsenał Królewski
Arsenał Miejski
Art Factory
Art. Metalowe
Art Mont
Art Neon Lighting - Profesjonalne oświetlenie LED

a
art-bike

A
Artclass
ARTDIAM S.C.
Artefakt Cafe
Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej
Artigum
Artur
Artura Grottgera
Artura Malawskiego
Artykuły spożywcze
Artystów
Artystyczna Akademia Malucha
As Moto-Cross
Ascot
Asia Hung
Aspel
Aspierre Studio Fryzur
Astoria מלון אסטוריה
Astronautów
Astronomów
Astrowa
Atelier Hair Stylist
Atena
Athina Delikatesy&Bistro
Atlantis Hostel
Atlas Tours
ATM Motocykle
Atom Resto Bar
Atrakcyjna
Atrium Hotel
ATSI S.A.
Atut&Primar
Auchan
Auditorium Maximum UJ
Augustiańska
Augustyna Jacka Łopackiego
Augustyna Kordeckiego
Aumatic SP. Z. O. O.
Autka.pl
Auto Care
Auto części
Auto Gamma
Auto Gaz Holandia
Auto Komis
Auto Komis Anmar 2
Auto Mechanika
Auto Service LEON
Auto Serwis
Auto serwis
Auto Serwis R.Ziomek
Auto Serwis Sklep Styła
Auto Serwis Zawiła
Auto Special - Salon Audi Krakow
Auto Special - Salon VW Krakow
Auto Wanda
Auto-Complex
Auto-gaz
Auto-Gaz
AUTO-WOJCIECH sklep z częściami do aut francuskich
AUTO-ZBYCH
Autoelektro

a
autogaz

A
Automechanika
Autoremo
Autorska Galeria Rzeźby prof. Bronisława Chromego
Autoserwis
AutoSpa Quattro
Autostrada MS AGH
Autowa
Avangarda
Avans
AVANTI
Ave Łagiewniki
Avenue
Avita
Avviare
Awita
Awiteks
Axis
Azaliowa

B
B
B&B NAD RUDAWĄ
B&BLaFontaine
B1
B3
B4
Baba Jaga
Babette
Babetty
Babiego Lata
Babilon
Babinicza
Babiny
Baboshka
Babski Raj
Bac-Bo
Backflip Snowboards
Backpackers Hostel
Bacówka
Bagatela
Bagienki
Bagienna
Bagrowa
Bagry Park
Bagry Wielkie
Bahlsen
Bahlsen Polska Sp. z o. o. Sp.k.
Bajeczka
Bajeczna
Bakałarzy
Bakłażan
BAL Food&Drink
Balachówka
Balanówka
Balanówka boczna
Bali Beauty House
Balice
Balicka
Balicka (2121K)
Balicka (2205K)
Balladyny
Bałtycka
Bania Luka
Bank BPH
Bank BPS
Bank Gospodarstwa Krajowego
Bank I Bankomat
Bank Millenium S.A.
Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska S.A
Bank Pekao
Bank Pekao SA
Bank PKO BP
Bank PKO SA
Bank PKO S.A.
Bank Pocztowy
Bank Pokska
Bank Polski
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Limanowej
Bank Spółdzielczy w Liszkach
Bank Zachodni
Bank Zachodni w Skawinie
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK SA 26 oddział
Bank Zachodni WBK S.A. 29 Oddział w Krakowie
Bank Zachodnik WBK
Bankomat BZ WBK
Bankowa
Banolli
BAR
Bar "777"
Bar "Anja"
Bar Eton
Bar Grodzki
Bar Hoan Kiem
Bar Italiano
Bar Kadym
Bar Kawowy Rio
Bar Kiemliczówka
Bar Kormoran
Bar Kuchcik
Bar "Maryna"
Bar mleczny

b
bar mleczny

B
Bar Mleczny
Bar mleczny
Bar Mleczny
Bar mleczny
Bar Mleczny Centralny
Bar Mleczny Flisak
Bar mleczny "Górnik"
Bar Mleczny Kazimierz
Bar mleczny Miła
Bar mleczny "Na Żółto i Na Niebiesko"
Bar Mleczny Północny
Bar Mleczny Południowy
Bar mleczny "Rabarabar"
Bar Mleczny Targowy
Bar mleczny "Zegar"
Bar Mleczny Żaczek
Bar Mleczny Żak
Bar Mleczny"Motylek"
Bar Na Rogu
Bar "Na Rogu"
Bar Orientalny
Bar Orientalny Dong Do
Bar orientalny "Hai Duong"
Bar Pub 'Vleszka'
Bar Regis
Bar Ruczaj
Bar sałatkowy Chimera
Bar Smakosz
Bar "Solny Skarb"
Bar Żłób
Bar-Shop Camping Korona
Baran
Baranów
Baranówka
Barawino
Barback
Barbary
Barbary Radziwiłłówny
Bardosa
Barocco
Baroque Wódka & Food
Barrock Pub
Barska
Bartłomieja Groickiego
Bartnicka
Bartników
Bartosza
Bartosza Głowackiego
Barwa
Barwinkowa
Barwna

b
barwoteka

B
Barycka
Barycz
Baryłeczka
Baryłka
B.A.S. VILLA RESIDENCE
Basen AGH
Basen Gubałówka
Basen KS Clepardia
Basen Piekary
Basen Plaża Kraków
Basilique Sainte-Marie
Bastion
Bastion III "Kleparz"
Bastionowa
Basztowa
Batalionów Chłopskich
Batalionu "Parasol"
Batalionu "Skała" AK
Batalionu "Zośka"
Bateria B-45-1
Bateria B-45-1; Grobowiec Książęcy
Bateria B-45-4
Bateria Fortu (na terenie szpitala, zakaz wstępu)
Batory
Batowice
Batowicka
Bazarowa
Bazylia
Bazylika archikatedralna pw. Świętych Stanisława i Wacława
Bażancia
BBZ
Bednarka
Bednarska
Będzińska
Beef Burger Bar
Beera Meiselsa
BeerGallery - Luxury
Belwederczyków
Bemaks odzież
Benedykta Cesarza
Benedyktyńska
Benefis Hotel
Berberysowa
Berdyczowska
Berka Joselewicza
Bernarda Wapowskiego
Bernardyńska
Berolina Galicja - Serwis drukarek i ploterów
Beskidzka
BEST WESTERN Hotel Galicya
Best Western Old Town
Best Western PLUS Q Hotel Kraków
Betlejemska
BGŻ

b
bgż bnp paribas

B
Biała
Biała Droga
Białe Wzgórze
Białoprądnicka
Białoruska
Białostocka
Białych Brzóz
Bibice
Bibicka
Biblioteka Główna
Biblioteka Główna AGH
Biblioteka Główna UEK
Biblioteka Główna Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
Biblioteka gminna
Biblioteka Jagiellońska
Biblioteka ks. Czartoryskich
Biblioteka Naukowa Księży Jezuitów w Krakowie
Biblioteka naukowa PAN i PAU

b
biblioteka parafialna

B
Biblioteka publiczna
Biblioteka Publiczna w Balicach
Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
Biblioteka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Biedronka
Bielańska
Bielizna
Bielwod
Bierhalle
Biernata z Lublina
Biesiadna
Biesiadowo
Bieszczadzka
Bieńczycka
Bieńczycka (776)
Bieńczycki Plac Targowy
Bieżanowska
Bieżnia
Big Red
Biga
BIKE ID
BikerShop
Bill Hickman
Billewiczów
Bilówka
Bimberek i Piwko
Biovert
Biprocemwap
Biskupa Albina Małysiaka
Biskupa Filipa Padniewskiego
Biskupa Franciszka Hodura
Biskupa Jana Dantyszka
Biskupa Jana Prandoty
Biskupa Józefa Gawliny
Biskupa Józefa Pelczara
Biskupa Piotra Tomickiego
Biskupia
Biskupice
Biskupie
Biskupińska
Bistro 11
Bistro 304
Bistro Spacja
Bistro w Archeturze
Bistro4mat
BitComputer
Bitwy Nad Bzurą
Biuro Kongresów Jordan Group
Biuro Obsługi Klienta Jordan Group
Biuro Podróży "Gromada"
Biuro Podróży "Olimp"
Biuro Podróży "Skarpa"
Biuro Turystyczne "Turysta"
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Krakowie
BiuroNetka.pl
Biurowiec EXCON
Biurowiec Instytutu Zootechniki
Biżuteria
Biżuteria zegarki kosmetyki
Blacharska
Blacharstwo lakiernictwo
Black & White
Black Red White
Blackberry Lunch Bar
Bławatkowa
Błażeja Czepca
Błękitna
Blich
Bliska
Błogosławionej Anieli Salawy
Blok główny fortu.
Bloki skalne po trzęsieniu ziemi 1786 rok.
Blokowa
Błonia
Błonia Zabierzowskie
Błonie
Błonie-Beszcz
Błotna
Błotniska
Bluszczowa
BM Foka – Ekologiczna Pralnia Chemiczna – punkt przyjęć
BMW
BMW Misiak
BNP Paribas
Boat Hostel Barka Basia
Bobilewicz
Bobrowa
Bocheńska
Bociana
Bociania
Bocja
Boczków
Boczna
Bocznica
Bodzanów
Bodziszkowa
Bodzowska
BOGARO BHP
Bogdana Łyszkiewicza
Bogucianka
Bogucicka
Bogucka
Bogusia
Boguszówka
Bohaterom poległym za Ojczyznę
Bohaterów Wietnamu
Bohaterska
Bohdana Arcta
Bohdana Wrońskiego
Bohdana Zaleskiego
Bohema
Boisko
Boisko IX LO w Krakowie
Boisko koszykowe
Boisko koszykówki
Boisko siatkówki plażowej
Boisko wielofunkcyjne
Bojanówka
Bolesława Chrobrego
Bolesława Czerwieńskiego
Bolesława Czuchajowskiego
Bolesława Komorowskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Orlińskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
Bolesława Szpunara
Bolesława Wallek-Walewskiego
Bolesława Wstydliwego
Boleń
Bom Fogo
Bona
Bonarka
Bonarka City Center
Bonerowska
Bonifraterska
Bonito.pl
BonJour CaVa
Bonjour Çava
Bór
Bordo
Borek Szlachecki
Borkowska
Borkowskie Błonia
Borowa
Borówczana
Borowinowa
Borsucza
Boruni Bursztyn
Bory
Bory Cholerzyńskie
BOŚ Bank
Bosacka
Bosaków
Bosutów
Botanica
Botaniczna
Boża Wola
Bożego Ciała
Bożego Miłosierdzia
Bożywoja
BP
BP Bibice
BP Częstochowska
BP Hejnał
BP Kocmyrzowska
BP Krakowiak
BP Mateczny
BP Mirowska
BP Rogatka
BP Rondo
BP Rybitwy
BP Sezam
BPH
Braci
Braci Jamków
Braci Kiemliczów
Braci Kordułów
Braci Polskich
Braci Schindlerów
Bracka
Brama
Brama Bartłomieja Berrecciego
Brama Bernardyńska
Brama Floriańska
Branicka
Brata Alojzego Kosiby
Brata Maurycego Kołacza
Braterska
Braterstwa Broni
Bratkowa
Bratysławska
Brązownicza
Brink's
British International School of Cracow
Brody
Brodzik KS Clepardia
Brogi
Bronisława Czecha
Bronisława Malinowskiego
Bronisława Pierackiego
Bronisława Schönborna
Bronisława Włodarczyka
Bronowianka
Bronowicka
Bronowicka (2205K)
Browarna
Browarniana
Bruk-Bet
Brunona Schulza
Bruzdowa
Bruśnicka
Brzask
Brzegi
Brzegowa
Brzezie
Brzezie Narodowe
Brzezie Szlacheckie
Brzezina
Brzeziny
Brzozowa
Brzyczyna
Buczek
Buddha Drink&Garden
Budomat
Budowa bloku mieszkalnego ul. Banacha
Budowa budynku wielorodzinnego
Budowa łącznicy kolejowej Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki
Budowa salonu samochodowego
Budowa wieży kontroli lotów

b
budowlana Fert

B
Budownictwo mieszkalne
Budrysów
Budujmy.eu
Budynek 1
Budynek 102, Izba Przyjęć, Oddziały 102A, 102B, 102C
Budynek 13, Apteka
Budynek 1A
Budynek 1B
Budynek 2B
Budynek 4A
Budynek 5C, Oddziały 5C, 5D
Budynek 7B
Budynek 8
Budynek administracyjny
Budynek Biurowy The Factory Center (Alma)
Budynek chlorowni
Budynek D
Budynek Dyrekcji
Budynek Feniksa

b
budynek gospodarczy
budynek hotelu długotrwale czekający na oddanie do użytku

B
Budynek koagulacji
Budynek Techniczny
Budynek trafo
Budziaki
Budziszyńska
Budzyń
Bufet
Bufet Pod Urzędem
Bugaj
Bukietowa
Bukowa
Bukowska
Bukszpanowa
Bularnia
Bułgarska
Bull Pub
Bulwar Czerwieński
Bulwar Inflancki
Bulwar Kurlandzki
Bulwar Lotników Alianckich
Bulwar Podolski
Bulwar Poleski
Bulwar Rodła
Bulwar Wołyński
Bulwarowa
Bumerang
Bunkier Cafe
Bunkier Sztuki
Buraczana
Burger King
Burgundzka
Burów
Burowska (2120K)
Bursa dla Studentek Córek Bożej Miłości
Bursztynowa
Burzowa
Bus 133: Bieżanów Potrzask => Łagiewniki
Bus 133: Łagiewniki => Bieżanów Potrzask
Bus 164: Górka Narodowa => Piaski Nowe
Bus 164: Piaski Nowe => Górka Narodowa
Bus 179: Dworzec Główny Zachód => Osiedle Kurdwanów
Bus 179: Osiedle Kurdwanów => Dworzec Główny Zachód
Bus 183: Dom Spokojnej Starości => Złocień
Bus 183: Złocień => Dom Spokojnej Starości
Bus 203: Borek Fałęcki => Czerwone Maki
Bus 203: Czerwone Maki => Borek Fałęcki
Bus 207: Krowodrza Górka => Trojanowice Pętla
Bus 207: Trojanowice Pętla => Krowodrza Górka
Bus 210: Bronowice Małe => Będkowice
Bus 227: Górna Wieś => Krowodrza Górka
Bus 227: Krowodrza Górka => Górna Wieś
Bus 230:
Bus 232: Czyżyny Dworzec => Łuczyce PKP
Bus 232: Łuczyce PKP => Czyżyny Dworzec
Bus 233: Borek Fałęcki -> Kopanka Pętla
Bus 233: Kopanka Pętla -> Borek Fałęcki
Bus 237: Krowodrza Górka => Owczary
Bus 237: Owczary => Krowodrza Górka
Bus 297: Krowodrza Górka => Bosutów
Buszek Nutka Smaku
Butrymów
Byczy Grill
Bydgoska
Były Basen POLFA
Bystra
Bytomska
BZ WBK
Bzowa

C
C&A
C1
C10
C11
C12
C13
C14
C15
C16
C17
C18
C19
C2
C20
C21
C22
C23
C24
C25
C26
C27
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9
Cafe Ariel
Cafe Avec
Cafe Bar Bilard "Fart"
Cafe Bonjour
Cafe Botanica
Cafe Boulvard
Cafe Culca
Cafe Czekolada
Cafe Daktyl
Cafe Fińska
Cafe Forma Pub
Cafe Jana
Cafe Magia
Cafe Magnolia
Cafe mana mana
Cafe Mini
Cafe Nietoperz & Club eXperyment
Café Philo
Cafe Piano
Cafe pianola
Cafe Royal
Cafe Stary Wiedeń
Café Zakątek
Caffee-Pizza Cogitto
Calzemimi
Calzone
Camea
Camelot
Camera Cafe
Camping Smok nr46
Car Service
Cargo
Caritas
Carl & Bart
Carlito
Caro Line
Carpe Diem II
Carrefour
Carrefour 24h
Carrefour Espress
Carrefour Express

c
carrefour express

C
Carrefour express
Carrefour Express

c
carrefour express

C
Carrefour Express
Carrefour express
Carrefour Express 24h
Casa Feliz
Cascada Centrum Sportu i Rekreacji
Cash&Carry Eurocash
Castor Coffee & Lunch
Castorama
Caterina
Cawa Cafe & Wine
CCC
Cechowa
Cedrowa
Cedyńska
Cegielnia Zesławice
Cegielniana
Ceglany budynek zaplecza technicznego
Ceglarska
Celarowska
Celna
Cementowa
Cent Lunch Bar
Center School
Centkiewiczów
Centralna
Centralne Laboratorium
Centrum
Centrum Administracyjne Gminy Wielka Wieś
Centrum Biurowe Kazimierz
Centrum Cyklotronowe Bronowice
Centrum Druku
Centrum Dydaktyczno-Kongresowe Wydziału Lekarskiego
Centrum Edukacyjne "Radosna Nowina 2000" w Piekarach
Centrum Handlowe Czyżyny
Centrum Handlowe Dekada
Centrum Handlowe Krokus
Centrum Handlowe Tandeta
Centrum Hotelowo - Konferencyjne WITEK
Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”
Centrum Kultury Żydowskiej
Centrum Last Minute
Centrum logistyczne Caritas „Chleb Miłosierdzia”
Centrum Medyczne "Vadimed"
Centrum Młodzieży imienia Henryka Jordana
Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego
Centrum Ogrodnicze Urbanikowie
Centrum Onkologii Instytut imienia Marii Skłodowskiej
Centrum Papieru, ksero
Centrum Poligrafii Magmador
Centrum Reduta
Centrum Reklamy i Poligrafii "Iwion"
Centrum Rozwoju Com Com Zone
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim
Centrum Sportu i Kultury „Sidzina”
Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej
Centrum Sportu i Rekreacji UP
Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK
Centrum Tanich Podręczników
Centrum Terapii
Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof
Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof CUMRiK
Centrum Witek
Centrum Wspinaczkowe Forteca
Centrum Wspinaczkowe Reni Sport
Centrum Wystawowo-Konferencyjne Zamku Królewskiego
Centrum Zarządzania Siecią Tauron Dystrybucja S.A.
Cerkiew Świętego Norberta
Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny
Cesarska
Chabrowa
Chalakówka
Chałupki
Charlotte
Chata
Chęcińska
Cheep Presents
Chełmska
Chełmska (2260K)
Chemia farby lakiery
Chili & Cynamon
Chilli hostel
Chimera
Chlebiczna
Chlebowa
Chłodna
Chłopska
Chlopskie Jadlo
Chłopskie Jadło
Chlopskie Jadlo
Chmiel
Chmieleniec
Chmielna
Chmura
Chmurna
Chochołowska
Chocimska
Chocoffe
Chodnik
Chodnik Hanny
Chodnik Malczewskiego
Chojnicka
Cholerzyn
Chopin
Chorzowska
Christo Botewa
Chrustowa
Chryzantema
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Ciasna
Ciasteczka z Krakowa
Cicha
Cichociemnych AK
Cichowscy
Cichy Kącik
Ciechanowska
Ciechocińska
Ciemna
Cienista
Ciepła
Ciepłownicza
Ciesielska
Cieszyńska
Cinema City
Cinema City - Kraków Plaza
Cinemacity
Cinnabon
Cisowa
Citi
Citi Handlowy
Citi handlowy
Citibank Handlowy
Citroën Wielicka
City Hostel Kraków
City Moon Apartment
City Sun Apartment
City Towers Czyżyny
Citybank handlowy
Ciucholand
Ciucholand ROBAN
Ciżemka
CK Browar
C.K. Deserter

c
cl

C
Classic
Claudia
Cleo
Clepardia
Club da Marco
Cmentarna
Cmentarz wojenny nr 399 - Prusy
Cmentarz wojenny nr 400 - Prusy
Cmentarz zbiorowy pomordowanych w Krzesławicach
Co To Bistro
Coffee Street
Coffeece
CoffeeHaven
Coffeeheaven
Coffeheaven
Cokół pozostały po pomniku Koniewa
Collegium Broscianum
Collegium Kołłątaja
Collegium Maius
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego - Instytut Stomatologii
Collegium Minus
Collegium Novum
Collegium Nowodworskiego
Collegium Paderevianum
Collegium Śniadeckiego
Collegium Witkowskiego
Collegium Wróblewskiego
Columbus
Columbus Coffee
Combrowa
Communist Apartments
Conrad Hotel
Consonni
Contractor
Converse
Copy Shop
Corner Alkohole 24h
Corner Burger
Corse
Cosa Nostra
Cosmopolitan
Cosówka
Cracow
Cracow City Tours
Cracow Elite Suites
Cracowrent
Craftownia
Crédit Agricole
Cricoteka
Crown Piast Hotel
Crystal Suites
Cube
Cudny Józef
Cudowne Lata
Cukiernia
Cukiernia Adam Adamek
Cukiernia Antoni Adamek
Cukiernia Cora
Cukiernia Jagiellońska
Cukiernia Jagódka
Cukiernia Kaczmarczyk
Cukiernia Kogiel-mogiel
Cukiernia Królewska
Cukiernia Kudelski
Cukiernia Michalscy
Cukiernia S. Cyran
Cukiernia Stefanka
Cukiernia Wadowice
Cukiernia Zając
Cup Cake
Cup Cake Bakery
Cuplowa
Cyber-Shop Siwiecki Paweł
Cyfronet
Cyfronet AGH
Cyfrowy Polsat
Cygańska
Cyklomaster
Cymingi
Cypriana Godebskiego
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Cyprysowa Polana
Cyryla Ratajskiego
Cystersów
Czajek
Czajna
Czajowania
Czapskich
Czar Prezentów
Czardasz
Czarne zacięcie
Czarnochowice
Czarnochowicka
Czarnochowska
Czarnogórska
Czarnolaska
Czarnowiejska
Czarodziej
Czarodziejska
Czechosłowacka
Czekaj
Czeladnicza
Czeremchowa
Czereśniowa
Czerska
Czerwona
Czerwone Maki
Czerwone Maki P&R
Czerwonego Kapturka
Czerwonego Prądnika
Czerwony domek
Czerwony Most
Czesława Boratyńskiego
Czesława Janczarskiego
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Czesława Tańskiego
Częstochowska
Częstochowska (94)
Części elektroniczne
Czołg IS-2
Czołgistów
Czorsztyńska
Czterech Pór Roku
Cztery Korony
Cztery Pory Roku
Czubinów
Czwartaków
Czyniec
Czysta
Czytelnia
Czyżówka
Czyżyków
Czyżyńska

D
D & S
D&A TWOJA MARKA
D-13
D-14
Da Grasso Express
Da Marco Pizza Pasta
Dąb Pamięci Ofiar Katastrofy pod Smoleńskiem 2010
Dąbrowa
Dąbrówki
Dąbrowy
Dąbska
Dąbska boczna
Dąbska Plaza
Daddy's Pizza & Billard
Daga
DaGrasso
Daily
Dajwór
Daleka
Dali Club Lunch Bar - Cafe
Daliowa
Damar
Danalówka
Daniela Chodowieckiego
Daniken
Danusi Jurandówny
Darts Cafe Bar
David
Dawid
Dawne kino Świt
Dawno Temu na Kazimierzu
Dawny budynek PRODLEW
Dawny Hotel "Cracovia"
Dawny pręgierz krakowski
Dawny Ratusz Kazimierski

d
dawny wapiennik

D
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
DD Bar
Dębca
Dębnicka
Dęboroga
Dębowa
DeCafencja
Decathlon
Decathlon - Kraków Plaza
Decoupageria
Defender
Deichmann
Dekanter
Dekarzy
Delikatesowo
Delikatesy
Delikatesy - Kocyk
Delikatesy Alkohole
Delikatesy Centrum
Delikatesy Domowe
Delikatesy Górskie
Delikatesy Kocyk 24 h
Delikatesy Korona
Delikatesy Miś
Delikatesy Nadwiślańskie
Delikatesy Podwawelskie
Delikatesy Sezam
Delphi Poland SA
Delta Hotel
Demel
Demmers Teahouse
Deotymy
Deptak
Dereniowa
DermaCosmo
Dermika
Deszczowa
Deutsche Bank
Dezyderego Szymkiewicza
Diego
Diesel
Discover Kraków
Długa
Długopolska
DM System - usługi poligraficzne
Do Cegielni
Do Fortu
Do Groty
Do Luboni
Do Obserwatorium
Do prochowni
Do Przystani
Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
Do Sheriffów
Do Starorzecza
Do Świdówki
Do Wilgi
Do Wisły
DO-AN
Dobczycka
Dobczycka (964)
Dobiesława Kurozwęckiego
Dobra

d
doBRAna

D
Dobre Smaki
Dobrego Pasterza
Dobry Mechanik
Dobry Pasterz
Dobry Początek
Docent
Dojazdów
Dojazdowa
Dojście do nieczynnej stacji kolejowej Podgrabie-Wisła
Doktora Feliksa Grochowalskiego
Doktora Jana Piltza
Doktora Józefa Babińskiego
Doktora Judyma
Doktora Ludwika Zamenhofa
Doktora Tadeusza Kudlińskiego
Doktora Tomasza Żywca
Doktora Twardego
Dół
Dolina
Dollar Lunch Bar
Dolna
Dolnomłyńska
Dolnych Młynów
Dom Aukcyjny Rempex
Dom Casimi
Dom Chleba
Dom Długosza
Dom Długosza - Rektorat Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
Dom duszpasterski
Dom Franciszkański SAN ANTONIO
Dom Gościnny
Dom Gościnny Przegorzały Uniwersytetu Jagiellońskiego
Dom Handlowy Wanda
Dom Jana Matejki
Dom Józefa Mehoffera
Dom Kapitulny
Dom Ludowy
Dom na Brogach
Dom Nad Bramką
Dom Norymberski
Dom Pod Krzyżem
Dom Pod Obrazem
Dom pod Trzema Koronami
Dom Podelwie
Dom Polonii
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej w Więckowicach
Dom Rycerski
Dom Środowiskowy „Misericordiae”
Dom Stanisława Wyspiańskiego
Dom Studencki Babilon
Dom Studencki Bonus
Dom Studencki Bratek
Dom Studencki Bydgoska
Dom Studencki "Czwórka"
Dom Studencki Filutek
Dom Studencki Hajduczek
Dom Studencki Kapitol
Dom Studencki "Merkury"
Dom Studencki Nawojka
Dom Studencki "Oaza"
Dom Studencki Olimp
Dom Studencki Omega
Dom Studencki Promyk
Dom Studencki Stokrotka
Dom Studencki Straszny Dwór
Dom Studencki Strumyk
Dom Studencki Zaścianek
Dom Towarowy Elfant
Dom Turystyczny "Kamrat"
Dom Turystyczny Lipsk
Dom Wędkarza - Polski Związek Wędkarski
Dom Wenecki
Dom Weselny "U Niedzwiedzia"
Dom Włoski
Dom Wycieczkowy PTTK
Dom z Wieżą
Dom zakonny MB Saletyńskiej
Dom zakonny Zgromadzenia Sług Miłości Centrum Don Guanella
Dom Zwierzyniecki - Oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa
Domek Tymolinka
Dominikanów
Dominikańska
Dominium Pizza
Domino's Pizza
Domki
Domo - Centrum
Domowa
Domus Mater
Don Chichote, czyli Bohaterowie są Zmęczeni
Döner City
Dong Xuan
Dookoła Świata
Dorapol
Dorotka
Dotsport.pl
Dotyk
DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center
Douglas
Dożynkowa
Dr. Max
Dream Hostel
Drewniana
Drewniana studnia rekonstrukcja
Drink Bar
Droga do Zamku
Droga nad Białuchą
Droga Rokadowa
Drożdżowa
Dróżka
Drożnicka
Drożyna
Druhny Hanki
Druk-Sport S.C.
Drukarnia
Drukarska
Druskiennicka
Drzewna
DS Akropol
DS Piast
DS Żaczek
DS-3 "Bartek"
DS-4 "Balon"
Duchacka
Dukatów
Dulany
Duża Góra
Duża Grobla
Dwie Kostki
Dwór
Dwór Mycielskich
Dwór neoklasycystyczny
Dwór Popielów w Ruszczy
Dwór w Więckowicach
Dworcowa
Dworek
Dworek Emilii
Dworek Jana Matejki
Dworek Krakowski
Dworek Skawiński
Dworek Złoty Róg
Dworna
Dworska
Dworski Ogród
Dworzec PKP Skawina
Dym
Dymarek
Dymnik
Dynia
Dynia Lunchcafe
Dyrekcja szpitala
Dział Zaopatrzenia i Magazyn Politechniki Krakowskiej
Działkowa
Działkowców
Działkowicza
Działy
Dziedziniec Arkadowy
Dziedziniec Batorego
Dziekanowice
Dziekanowicka
Dzielna
Dziewanny
Dziewiarzy
Dzikiej Róży
Dziórawy Kocioł
Dziurawy Kocioł
Dzwonnica

e
e-podroznik.pl
e-zwierz.pl

E
E1
E2
E4
Easy Rider
Ecotravel
Ed Red
Edan Artykuły konserwatorskie
Eden
Edmunda Biernackiego
Edmunda Krzymuskiego
Edmunda Neussera
Edmunda Wasilewskiego
Edwarda Bzymka-Strzałkowskiego
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Heila
Edwarda Śmigłego-Rydza
Edwarda Szymańskiego
Edwarda Warchałowskiego
Edwarda Wittiga

e
eherbata.pl

E
Ejas
Ekodis
Ekologia-Natura-Zdrowie
Ekranowa
El Pułkownik
Ela
Eland
Elbląska
Elcamp Stellplatz
Elektor
Elektrokim Kufrej & Mitka
Elektrotechnika samochodowa
Elena
Elizy Orzeszkowej
Elka
Elka komis odzieży dziecięcej
ELKOMP
Elmar
Elto Serwis Aut Francuskich
Elżbiety Drużbackiej
Emaus
Emila Dziedzica
Emila Freege'go
Emila Godlewskiego
Emila Zegadłowicza
Emiliana Czyrniańskiego
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Empik
Energetyków
Energym
Enigma Hostel
Enklawa Prądnika
Entliczek
EPKC (lądowisko Rakowice-Czyżyny)
Era GSM
Erazma i Stanisława Fabijańskich
Erazma Jerzmanowskiego
Ericpol Telecom
Ermitaż
Ernesta Cieślewskiego
Ernesta Solvaya
Eros bendato
ES-SYSTEM SA
ESC S.A. Sklep komputerowy
Eskulap
Esprit
Estakada Generała Mateusza Iżyckiego (79)
Estakada Generała Tadeusza Rozwadowskiego (79)
Estakada Jasnogórska
Esteci
Ester
Esterka
Estery
Estońska
Estreicherów
Esze
Eszeweria
Etnika Bistro
Eton
Eugenii Umińskiej
Eugeniusza Baziaka
Eugeniusza Eibischa
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Romera
Euro
Euro AGD RTV
Euro Moto Car S.C.
Euro sklep
Euro-Apteka
Euro-apteka
Euro-Room Hostel
Euro-sklep
Eurobank

e
eurobank

E
Eurobank

e
euronet

E
Europejska
Europeum
Eurowarsztat
Eva
Everest
Expander
Expert Pralnia
Expo Cafe
Extrema

F
Fabryczna
Fabryka Emalia Oskara Schindlera
Fabryka Pizzy
Fachowa Auto Blacharka
Fachowiec
Facimiech
Factoria Art
Factory
Fajny Dom Etap V
Fałęcka
Falista
Falowa
Familijna
Family Bike
Fanaberia
Farby - Lakiery
Farby i lakiery
Farina
Farmaceutów
Farmona Hotel Business & SPA
Fashion Time
Fatimska
Favorit
Felicjanek
Feliksa Jasieńskiego
Feliksa Konecznego
Feliksa Kopery
Feliksa Księżarskiego
Feliksa Pachla
Feliksa Radwańskiego
Feliksa Szlachtowskiego
Feliksa Wrobela
Feniks Dancing Bar
Ferdynanda Kurasia
Ferdynanda Weigla
Ferie
FERO EXPRESS
Ferro
Feu Vert
FH Smak
FHU KARAT
F.H.U. PAKO
Fiat
Fiat - Salon & Service
Fideltronik Poland - Biuro Konstrukcyjne
Figa z Makiem
Figiel Sport
Figura św. Stanisława Szczepanowskiego
Filarecka
Filatelia-Hobby
Filharmonia Krakowska imienia Karola Szymanowskiego
Filia Biblioteki Głównej PK
Filia Urzędu Pocztowego Kraków 4
Filia Urzędu Pocztowego Kraków 47
Filipa Eisenberga
Filipa Kallimacha
Filipa Pokutyńskiego
Filtrowa
Finka
Fiołek
Fioletowa panda
Fiołkowa
Fiona
Firma Budowlana "Ambroży"
Firma Center
FiskalLine.pl
Fitness Platinium
Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia
Fizjologia Rozdrodu IZ
FleetGo
Flerynka
Flisacka
Floral Concept Store
Florian
Floriana Kotowskiego
Floriana Straszewskiego
Florianka
Floriańska
Flügger Farby
FM Bank
Focha 42 Pizza & Pasta
Folwarczna
Folwark
Football Corner Hostel
For Kids
Ford Euro Car
FORD/Seat Golemo serwis salon
Forehand Krakowska Szkoła Tenisa
Fort 2 „Kościuszko”
Fort 31 "Święty Benedykt"
Fort 44 "Tonie"
Fort 45 Zielonki (Marszowiec)
Fort 49½a Mogiła
Fort 50 1/2 Ost "Barycz"
Fort 50 ½ West "Kosocice"
Fort 51 "Rajsko"
Fort 53 Bodzów
Fort artyleryjski 52 Borek
Fort główny artyleryjski 50 "Prokocim"
Fort pomocniczy piechoty 50a "Lasówka"
Fort reditowy 12 (IVa) "Luneta Warszawska"
Forteczna
Fortuna Bis
Fortuna Hotel
Forum Przestrzenie
Fosa
Foto&Grafik
Fotodepilacja
Fotojoker
Framesi
Franciszka Aywasa
Franciszka Bielaka
Franciszka Bohomolca
Franciszka Bujaka
Franciszka Hynka
Franciszka Hypty
Franciszka Kajty
Franciszka Karpińskiego
Franciszka Kłaka
Franciszka Kniaźnina
Franciszka Kowalskiego
Franciszka Lei
Franciszka Maryewskiego
Franciszka Niepokólczyckiego
Franciszka Pększyca-Grudzińskiego
Franciszka Sapalskiego
Franciszka Stefczyka
Franciszka Surówki-Brzegowskiego
Franciszka Twaroga
Franciszka Wężyka
Franciszka Zabłockiego
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Franciszki Siedliskiej
Franczak
Frania Cafe
Free Farma
Freesport
Freney
Fresh
Fresh Market
Fresh market
Fresh Market
FreshMarket
Freshmarket
Fresk dawnej kaplicy
Frikolino
Froart
Fryderyka Chopina
Fryderyka Zolla
Frytki Belgijskie
Fryzjer
Fryzjer damski
Fryzjer damsko-męski
Fryzjer dziecięcy Bobas
Fryzjer, Spa, Studio urody
Fryzjer/kosmetyka
Fryzoteka na Kazimierzu
Fugazi Autogaz
Fullbak
Fun Bikes serwis rowerowy
FUP Kraków 1
FUP Kraków 11
FUP Kraków 16
FUP Kraków 17
FUP Kraków 23
FUP Kraków 28
FUP Kraków 39
FUP Kraków 4
FUP Kraków 47
FUP Kraków 49
FUP Kraków 53
FUP Kraków 60
FUP Kraków 65
FUP Kraków 66
FUP Kraków 67
FUP Kraków 71
FUP Kraków 73
FUP Wieliczka
Futra
Future City

g
g

G
Gabinet fizjoterapii Maire - masaż i rehabilitacja
Gabinet Okulistyczny Contempo Optyk
Gabinety POZ, Filia Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
Gabriela Narutowicza
Gabriela Słońskiego
Gabrieli Zapolskiej
Gacki
Gądek
Gaik
Gaj
Gaja. Apteka
Gajowa
Gajowa Łąka
Gajówka
Galaktyczna
Galaktyka
Galant
Galanteria Skórzana
Galaxy
Galen
Galeria Art Peintre
Galeria Attyka
Galeria Autorska Andrzeja Mleczki
Galeria Blazko Kindery
Galeria Bronowice
Galeria Bukowski
Galeria Centrum
Galeria Coco Art
Galeria Coco Art Lampert
Galeria Deccoria
Galeria GIL
Galeria Kazimierz
Galeria Kocioł
Galeria Lagos
Galeria lodów i tortów artystycznych
Galeria Nautilus
Galeria Osobliwości
Galeria Persja
Galeria Pierogów
Galeria Plaza
Galeria Skawina
Galeria Smaku u Jacka
Galeria Solvay
Galeria Starmach
Galeria Szalom
Galeria Sztuki Attyka
Galeria Sztuki "Pod Złotym Lewkiem"
Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku
Galeria Sztuki Współczesnej "Labirynt"
Galeria Tortów Artystycznych
Galeria Trzecie Oko
Galeria Wręga
Galerie d'Art Naif
Galicyjska
Galla
Gama
Gamaya Foto Studio
Gams
Garaże
Garbarska
Garbarska (2205K)
Garlica Murowana
Garlicka
Garncarska
Garnitury
Gąsiory
Gastro Zapiekanki
Gastrofaza
Gawora
Gazda W. Mechanika i elektromechanika samochodowa
Gazdy
Gazowa
Gdańska
GDDKiA Oddział Kraków
Gdowska
Gdowska (966)
Gdyńska
Gehanowska
Gemma
Generała Antoniego Józefa Madalińskiego
Generała Augusta Fieldorfa-Nila
Generała Bernarda Monda
Generała Bohdana Zielińskiego
Generała Bolesława Roi
Generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego
Generała Emila Fieldorfa "Nila"
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Franciszka Paszkowskiego
Generała Henryka Kamieńskiego
Generała Ignacego Prądzyńskiego
Generała Jakuba Jasińskiego
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Generała Jana Karcza
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Dwernickiego
Generała Józefa Kustronia
Generała Józefa Olszyny-Wilczyńskiego
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Sułkowskiego
Generała Józefa Wybickiego
Generała Juliana Filipowicza
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Ludwika Mierosławskiego
Generała Mariana Kukiela
Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego
Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza
Generała Romana Sołtyka
Generała Stanisława Rostworowskiego
Generała Stanisława Sosabowskiego
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego (79)
Generała Tadeusza Kutrzeby
Generała Tadeusza Pełczyńskiego
Generała Witolda Urbanowicza
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Wojciecha Kiwerskiego
Genji Sushi Premium
Geodetów
Geofizyka Kraków
Geograf
Geologów
Gerberowa
Gerda
Gęsia
Get in bank
GetIn Bank
Getin Bank
Gilowa
Gimnazjum
Gimnazjum 29 imienia Jana Pawła II
Gimnazjum 30
Gimnazjum im. Jana Matejki w Zabierzowie
Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Skawinie
Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum Nr 13 im. Adama Chmielowskiego - św. Brata Alberta w Krakowie
Gimnazjum nr 14 imienia Jana Kasprowicza
Gimnazjum Nr 16 im. Króla Stefana Batorego
Gimnazjum nr 17 im. Artura Grottgera
Gimnazjum nr 22 Zgromadzenia Sióstr Augustianek
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 26 imienia księdza profesora Józefa Tischnera
Gimnazjum Nr 27
Gimnazjum nr 28
Gimnazjum nr 34 im. Henryka Sienkiewicza w Krakowie
Gimnazjum nr 35 im. Zofii Chrzanowskiej
Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Maksymiliana Marii Kolbe
Gimnazjum nr 40
Gimnazjum nr 44 im. Bohaterów Poległych w Krzesławicach
Gimnazjum nr 45
Gimnazjum nr 46 im. Trzech Wieszczów
Gimnazjum nr 50 imienia Janusza Korczaka
Gimnazjum nr 71
Gimnazjum nr 9 im. Stanisława Wyspiańskiego
Gimnazjum numer 2 imienia Adama Mickiewicza
Gimnazjum numer 21 imienia Tadeusza Boy Żeleńskiego
Gimnazjum numer 22 imienia księdza Jana Twardowskiego
Gimnazjum numer 24 imienia Juliana Ursyna Niemcewicza
Gimnazjum numer 49 imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu
Gimnazjum numer 7 imienia Bartosza Głowackiego
Gimnazjum Specjalne numer 56
Gimnazjum Sportowe nr 47
Gimnazjum XIX i LO XVIII
Gipsowa
GKN
Głaz pamięci pomordowanych Żydów
Głaz papieski
Głębinowa
Głęboczki
Głęboka
Głębokie talerze
Gliniana
Glinik
Gliniki
Gliniska
Globi
Globtroter
Głodny Kąt
Głogowa
Głogowiec
Głogowska
Glonojad
Głowica osadnika
Główna
Główna Księgarnia Naukowa
Glukusie
Gminna
Gnieźnieńska
Go Sport
Goethe Institut
GOjump
GoKarting Center
Gołaśka
Gold Car
Golden Lion Apartments B&B
Golden Travel
Golden Tulip
Goldwell salon fryzur
Gołębia
Golemo
Golikówka
Golkowice
Golkowicka
Gontyna
Good Bye Lenin
Good Bye Lenin - Revolution Hostel
Good Car Serwis
Good lood
Good Lood
Good Pizza
Goplana
Góra
Góra Libertowska (7)
Góralskie Praliny
GoRide
Górka
Górka Narodowa
Górka saneczkowa
Górna
Górnicza
Górnie Łąki
Górnik
Górników
Górska
Górskie Domy
Górsko
Góry
Goryczkowa
Górzysta
Gospoda Koko
Gospoda na Woli
Gospoda u Szymona
Gospoda U Zdzicha
Gospodarka leśna
Gospodarska
Gossip
Gońska Łąka
Gościniec
Gościniec Pod Zamkiem
Gościnna
Goździkowa
GPS-y.pl
Grabie
Grabowa
Grabówki
Grabówki Dolne
Grąby
Gracja
Gracówka
Gradowa
Grana
Grana Sp. z o.o.
Granat
Grand Hotel
Grand Sal
Grande Grill
Granica
Graniczna
Granitowa
Graw Druk Pracownia Sitodruku i Tampondruku
Grawerska
Grażyny
Grażyny Bacewiczówny
Grębałowska
Green Way Food for Life
Greg & Tom Hostel
Greg & Tom Hostel the 2nd
Grenadierów
Grill Bar
Grill Bar 'U Biny'
Grill Bar Rejs
Grillowa
Grób Fiutów (Adam Fiut)
Grób Nieznanego Żołnierza
Grób Nieznanych Polskich Żołnierzy
Grób zbiorowy pomordowanych w Krzesławicach
Groble
Grochowa
Grochowiaka
Grochowska
Grodzisko
Grodzka
Grodzki Urząd Pracy
Gromady Grudziąż
Gromadzka
Gronostajowa
Gronowa
Groszek
Groszkowa
Gruba Buła
Grube Ryby
Gruczyn
Grunwaldzka
Gruzińskie Chaczapuri
Gryczana
Gryzli
Grzegorza Korzeniaka
Grzegorza z Sanoka
Grzegórzecka
Grześ
Grześkowa Piekarnia
Grzmiąca
Grzybki
Grzybów
GT Service
GTC Edison
GTC Newton
Guliwer
Gumniska
Gustawa Daniłowskiego
Gustawa Ehrenberga
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
Gustawa Morcinka
Gustawa Pokrzywki
Gwarek
Gwarków
Gwarna
Gwiezdna
Gwieździsta
Gzymsików

H
Habina
Habitel
Hair Line
Hala 100-lecia KS Cracovia wraz z Centrum Sportu Osób Niepełnosprawnych
Hala filtrów
Hala Klubu Sportowego Wanda
Hala Sokoła
Hala sportowa
Hala Sportowa "Czyżyny"
Hala sportowa/sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 50
Hala tenisowa w Zabierzowie
Hala TS "Wisła"
Hala Widowiskowo Sportowa
Hala Widowiskowo-Sportowa
Halagarda
Halicka
Haliny Cieślińskiej-Brzeskiej
Halit
Halki
Hallerów
Hallerów (953)
Hamernia
Hampton by Hilton Krakow
Hamsa
Hana Sushi
Handlowców
Hanny Mortkowicz-Olczakowej
Hansa Christiana Andersena
Happy Bike
Happy Kids
Happy Market
Harcerska
Harcerzy Krakowskich
Harcmistrza Stanisława Millana
Harcmistrza Stanisława Orszy-Broniewskiego
Hard Rock Cafe
Hardek&Hardek
Harmonica House
Harnasiów
Harris Piano Jazz Bar

h
hart

H
Hawełka
Helclów
Heleny
Heleny Chanieckiej
Heleny i Leona Patynów
Heleny Marusarzówny
Heleny Modrzejewskiej
Heligundy
Hellada
Henryka Arctowskiego
Henryka Barycza
Henryka Brodatego
Henryka Czeczotta
Henryka Hoyera
Henryka i Karola Czeczów
Henryka IV Probusa
Henryka Kułakowskiego
Henryka Müncha
Henryka Niewodniczańskiego
Henryka Pachońskiego
Henryka Pachońskiego (794)
Henryka Reymana
Henryka Rodakowskiego
Henryka Rowida
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Świdzińskiego
Henryka Uziembły
Henryka Wieniawskiego
Herbaciarnia Czarka
Herbapol S.A.
Herbewo
Herbowa
Herz
Hetmana Stanisława Żółkiewskiego
Hetmańska
Hex
Hiacyntowa
Hieronima Pinocci
Hieronima Wietora
High Five
High Five etap I
Hilton Garden Inn Krakow
Hilton Garden Inn Krakow Airport
Hindus
HippoArt
Hoan Kiem
Hoang-Hai
Hocki
Hoff Multisalon
Hokus Pokus
Hołdu Pruskiego
Holender
Holiday Inn
Hollex
Honda
Honda Wielicar
Hong HA
Horai
Horoskope
Hospicjum Świętego Łazarza
Hostel 70s
Hostel Abel
Hostel Amber
Hostel Apart
Hostel Aston
Hostel B Movie
Hostel Biały Dom
Hostel Deco
Hostel Dizzy Daisy
Hostel Flamingo
Hostel Gardenhouse
Hostel Giraffe
Hostel Juvenia
Hostel Kolejowego Towarzystwa Kultury
Hostel Nad Młynkiem
Hostel on The River Marta
Hostel Residence Floriańska
Hostel Rest
Hostel Rynek 7
Hostel Stairway
Hostel Yellow
Hotel
Hotel Amadeus
Hotel Apart Styl MG
Hotel Artur
Hotel Best Western Premier Kraków
Hotel Campanile
Hotel Centrum
HOTEL CITY SM BUSINESS & SPA
Hotel Clasic
Hotel Classic
Hotel Copernicus
Hotel Daisy Superior
Hotel Europejski
Hotel Express by Holiday Inn
Hotel Felix
Hotel Floryan
Hotel Francuski
Hotel Galicja
Hotel Globus
Hotel Górsko
Hotel Grand Felix
Hotel Gródek
Hotel Junior
Hotel Junior Krakus
Hotel Justyna
Hotel Karmel
Hotel Klezmer-Hois
Hotel Kontrast
Hotel Kościuszko
Hotel Krakus
Hotel Leone
Hotel Major
Hotel Mikołaj
Hotel Monika
Hotel Perła
Hotel Pollera
Hotel Polski
Hotel Pugetów
Hotel Puro Kraków
Hotel "Qubus"
Hotel Rokk
Hotel Rubinstein
Hotel Ruczaj
Hotel Salin
Hotel Santi
Hotel Santorini
Hotel Sheraton
Hotel Stary
Hotel studencki "Akademik"
Hotel System
Hotel Turówka
Hotel Warszawski
Hotel Wit Stwosz
Hotel Yarden
Hotelarzy
House Of Beauty
House of Beer
House Pizza
Houston
Hoża
Hubalczyków
Huculska
Hufcowa
Hugo
Hugona Kołłątaja
Hujowa Górka
Hulajdusza
Hurtownia "Biovita"
Hurtownia drobiu mięsa i wędlin
Hurtownia Fryzjerska Polwell Sp. z o.o.
Hurtownia "Omako"
Hurtownia zabawek "Arged"
Husarska
Hutników
Hyc Hyc
Hygieia
HYGIEIA
Hygieia
Hygiena

I
I Liceum Ogólnokształcące imienia Bartłomieja Nowodworskiego
I Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. Nowodworskiego
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
IAESTE Komitet Lokalny AGH Kraków
Ibis Budget

i
ibis budget Kraków Stare Miasto

I
Ibis Krakow Centrum

i
ibis Kraków Stare Miasto

I
Ideal
Igła Catering Obiady Domowe Pizza Wróblowice
Ignacego Chrzanowskiego
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Grabczaka
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Krasickiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Mościckiego
Ignacego Radzikowskiego
Ignacego Sewera-Maciejowskiego
Igołomska
Igołomska (79)
Igrców
II LO imienia Jana III Sobieskiego
III Komisariat Policji
III Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych imienia Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Ikea
Iłowa
Imbramowska
IMGW-PIB Oddział w Krakowie
Imielna
In Medio
Indian Curry
Indigo Pub
Indus
Info Kraków
ING
ING Bank
ING Bank Śląski
Inicjatywy Lokalnej
InMedio
Inmedio
Inna
InPost
Insomia
Inspiration
Instytut Botaniki UJ
Instytut Espertyz Sądowych
Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN
Instytut Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Instytut Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego
Instytut leczenia zeza
Instytut Materiałów Budowlanych
Instytut Metali Lekkich
Instytut Odlewnictwa
Instytut Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych
Instytut Polonistyki UJ
Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Instytut Zootechniki, Państwowy Instytut Badawczy
Insurekcji Kościuszkowskiej
Inter Cars
Inter Cars S.A.
Inter Cars S.A
Inter Lang & Text English and German School
Inter Marche
Inter-Team
InterAuto
InterCarNowak TOYOTA
Interflora
Internat Zespołu Szkół Budowlanych nr 2
Internat Zespołu Szkół Łączności
Intersport
Intro Pub & Club
Introligatornia
Invest-Bank
Inwestycja "Park Drwinki"
Inżyniera Adama Bielańskiego
Ipra France - Magazyn Centralny
Ireny Kosmowskiej
Irish Pub "Pod Papugami"
Irysowa
Isep
Istambuł
Italmarco Sp. z o.o.
Ivo Andricia
Iwona Odrowąża
Iwonicka
Iwony Borowickiej
IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego
IX Prywatne Gimnazjum
Izaaka
Izba Skarbowa
Izydora Kopernickiego
Izydora Stella-Sawickiego

J
J&J Sport Center Kraków
Jabłoniowa
Jabłonkowska
Jabłonna
Jabłonowskich
Jacka Jezierskiego
Jacka Kluszewskiego
Jacka Malczewskiego
Jacka Szarskiego
Jackowa
Jadłodajnia

j
jadłodajnia domowa

J
Jadłodajnia Kolorowa
Jadłodajnia Miła
Jadłodajnia U Babuni
Jadłodajnia u Kolejarzy
Jadłodajnia u Sztygara
Jadłodajnia "U Tomasza"
Jadłodajnia "Wczoraj i Dziś"
Jadwigi Majówny
Jadwigi z Łobzowa
Jadźwingów
Jaga Salon fryzjerski
Jagiełka
Jagiellonka-lunch Bar
Jagiellońska
Jagielnia
Jagienki
Jagódka
Jagodowa
Jaja Królewskie
Jakuba
Jakuba Bojki
Jakuba Majora
Jakuba Zachemskiego
Jałowcowa
Jałowiec
Jama Michalika
Jan Łazarski
Jan Paweł II
Jana Aleksandra Gorczyna
Jana Brożka
Jana Brzechwy
Jana Bułhaka
Jana Buszka
Jana Chryzostoma Paska
Jana Dekerta
Jana Długosza
Jana Gajocha
Jana Grzecha
Jana Gumowskiego
Jana Gutenberga
Jana Hallera
Jana Heweliusza
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana i Józefa Kotlarczyków
Jana III Sobieskiego
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Janowskiego
Jana Kaczary
Jana Kantego Andrusikiewicza
Jana Kantego Federowicza
Jana Kantego Przyzby
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasprowicza
Jana Kazimierza
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Korepty
Jana Kozietulskiego
Jana Kremskiego
Jana Krzysztofa Kluka
Jana Kurczaba
Jana Kurczaba (30-868)
Jana Łazarskiego
Jana Lechonia
Jana Leopolda Tyranowskiego
Jana Maklakiewicza
Jana Matejki
Jana Mikołaja Daniłowicza
Jana Miodońskiego
Jana Mosdorfa
Jana Muszyńskiego
Jana Nowaka
Jana Olbrachta
Jana Onufrego Zagłoby
Jana Ostroroga
Jana Palacha
Jana Pawła II
Jana Pawła Woronicza
Jana Pietrusińskiego
Jana Piwnika Ponurego
Jana Sabały
Jana Sas-Zubrzyckiego
Jana Sawickiego
Jana Skrzetuskiego
Jana Smolenia
Jana Sobieskiego
Jana Stanisława Bystronia
Jana Stanisławskiego
Jana Stróżeckiego
Jana Styki
Jana Surzyckiego
Jana Szastera
Jana Szumca
Jana Szwai
Jana Tarnowskiego
Jana XXIII
Jana Zamoyskiego
Jana Zygmunta Robla
Janasówka
Janiny Porazińskiej
Janińska
Janosika
Janowa Wola
Jantarowa
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Janusza Meissnera
Janusza Supniewskiego
Jar
Jarema
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Dolińskiego
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosławska
Jarzębiny
Jarzynowa
Jasełkowa
Jasia i Małgosi
Jasielska
Jaskółcza
Jaskrowa
Jasna
Jasnogórska
Jastrzębia
Jawo
Jawor
Jaworowa
Jaworzyna-Juventur
Jaxy Gryfity
Jazowa
Jazz Club U Muniaka
Jazz Rock Cafe
Jaśminowa
Jęczmienna
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 4 PSP
Jednostka ratowniczo gaśnicza nr 2
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Krakowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Krakowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 w Krakowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 6 w Krakowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 7 w Krakowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Wieliczce
Jednostka wojskowa
Jednostka Wojskowa NIL
Jednostka Wojskowa nr 4658
Jednostka wojskowa Rząska
Jeleniogórska
Jeleniowa
Jemiołowa
Jemiołuszek
Jeremiego Wiśniowieckiego
Jerozolimska
Jerzego Bajana
Jerzego Dobrzyckiego
Jerzego Fedkowicza
Jerzego Giedroycia
Jerzego Harasymowicza
Jerzego Jurowicza
Jerzego Korohody
Jerzego Kuryłowicza
Jerzego Lande
Jerzego Popiełuszki
Jerzego Potrzebowskiego
Jerzego Samuela Bandtkiego
Jerzego Smoleńskiego
Jerzego Szablowskiego
Jerzego Szajnowicza-Iwanowa
Jerzego Turowicza
Jerzego Zawieyskiego
Jerzego Żuławskiego
Jesienna
Jesionowa
Jeziorany
Jeziorańska
Jeziorko
Jeziórko
Jeziorzany
Jezuitów
Jeździecka
Jeżów
Jeżynowa
Joanna ŁabuśEDUKACYJNA.PL
Jodłowa
Jodówka
Joker
Jonatana Warszauera
Jontkowa Górka
Jordan caffe
Jordanowska
Josepha Conrada
Josepha Conrada (7;79)
Józef Warszewicz
Józef Wilk
Józefa
Józefa Becka
Józefa Bellerta
Józefa Bogusza
Józefa Brodowicza
Józefa Brodowicza boczna
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chełmońskiego - Deptak
Józefa Chłopickiego
Józefa Czajkowskiego
Józefa Dietla
Józefa Elsnera
Józefa Friedleina
Józefa Gałęzowskiego
Józefa Herzoga
Józefa i Agaty Gwizdałów
Józefa i Floriana Sawiczewskich
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Jedynaka
Józefa Kałuży
Józefa Kmietowicza
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Kostrzewskiego
Józefa Krasnowolskiego
Józefa Kruka
Józefa Łepkowskiego
Józefa Łobodowskiego
Józefa Mackiewicza
Józefa Marcika
Józefa Mehoffera
Józefa Meiera
Józefa Montwiłła-Mireckiego
Józefa Morozewicza
Józefa Narzymskiego
Józefa Pankiewicza
Józefa Piłsudskiego
Józefa Piłsudskiego (44)
Józefa Rostafińskiego
Józefa Rzebika
Józefa Sarego
Józefa Sowińskiego
Józefa Stępnia
Józefa Szujskiego
Józefa Unruga
Józefa Warszewicza
Józefitów
Józefińska
Jubilat
Jubileuszowa
Judah
Judyty
Jugowicka
Julia
Juliana Dunajewskiego
Juliana Fałata
Juliana Goslara
Juliana Ordona
Juliana Przybosia
Juliana Tokarskiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julii Nenko
Juliusza Kadena-Bandrowskiego
Juliusza Kleinera
Juliusza Konstantego Ordona
Juliusza Lea
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Jumiz
Jumo
Junacka
Junacka (2260K)
Jurajska
Jurajska (2131K)
Jurajski szlak rowerowy
Jurajskie Wzgórze
Juranda ze Spychowa
Jurka Bitschana
Justowska
Jutrzenka
Jutrzyńska
Jysk
JYSK
Jysk

K
K&K School of English
Kabanosik delikatesy
Kabanosik Sklep firmowy
Kącik
Kacza
Kaczeńce
Kaczeńcowa
Kaczorówka
Kadecka
Kadetus Aparthotel
Kadłub
Kadrówki
Kaimska
Kaja
Kajetana Koźmiana
Kajetana Stefanowicza
Kąkolowa
Kaktusowa
Kalinowa
Kaliska
Kaliskie
Kalwaryjska
Kalwińska
Kameccy
Kamedulska
Kameliowa
Kamieniarska
Kamienica Amadejowska
Kamienica Bartynowskich
Kamienica Betmanowska
Kamienica Bidermanowska
Kamienica Bonerowska
Kamienica Ciemowiczowska
Kamienica Czeczotki
Kamienica Czerwona
Kamienica Czyncielów
Kamienica Dobrodziejskich
Kamienica Fontanowska
Kamienica Hebdowska
Kamienica Herbowa Gdańsk
Kamienica Herbowa Poznań
Kamienica Herbowa Wrocław
Kamienica Hetmańska
Kamienica Hipolitów
Kamienica Hobermanowska
Kamienica Januszowiczowska
Kamienica Jaroszowska
Kamienica Kencowska
Kamienica Korlansowska
Kamienica Kromerowska
Kamienica Lamellich
Kamienica Mennica
Kamienica Misjonarska
Kamienica Morsztynowska
Kamienica Nagatowska
Kamienica Pinocińska
Kamienica Pipanowska
Kamienica pod Aniołkami
Kamienica "Pod Aniołkiem"
Kamienica Pod Blachą
Kamienica Pod Elefanty
Kamienica Pod Ewangelistami
Kamienica Pod Jagnięciem
Kamienica Pod Jaszczurami
Kamienica Pod Jeleniem
Kamienica Pod Kanarkiem
Kamienica Pod Konikiem
Kamienica Pod Krukami
Kamienica "Pod Matką Boską"
Kamienica "Pod Murzynami"
Kamienica Pod Obrazem
Kamienica Pod Opieką Świętego Józefa
Kamienica Pod Orłem
Kamienica Pod Rakiem
Kamienica Pod Słońcem
Kamienica Pod Świętą Anną
Kamienica Pod Świętym Janem Kapistranem
Kamienica Pod Trzema Gwiazdami
Kamienica Pod Trzema Lipami
Kamienica "Pod Wiewórką"
Kamienica Pod Zegarem
Kamienica Pod Złotą Głową
Kamienica Pod Złotym Karpiem
Kamienica Prymasowska
Kamienica Śliwińskich
Kamienica Straszewska
Kamienica Strzemboszowska
Kamienica Szoberowska
Kamienica Wosińska
Kamienica z Atlantami
Kamienica Zacherlowska
Kamienica Zegadłowskich
Kamienica Zubkiewiczowska
Kamieniec
Kamieniecka
Kamieniołom
Kamieniołom Libana
Kamieniołom Miejski
Kamieniołom pod Benedyktem
Kamienna
Kamienny Most
Kamionka
Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kampus Wielicki
Kan-Pol
Kanadyjska
Kanarkowa
Kancelaria Parafialna
Kancelaria prawna
Kangurowe Przedszkole
Kanonicza
Kanonierów
Kantina Walentina
Kantorowicka
Kantyna
Kapelanka

k
kąpielisko strzeżone

K
Kąpielowa
Kapinoska
Kapitana Mieczysława Medweckiego
Kapitana Mieczysława Medweckiego (774)
Kaplica
Kaplica bł. Bronisławy
Kaplica cmentarna

k
kaplica Czartoryskich

K
Kaplica klasztorna pw. Świętego Józefa
Kaplica Matki Boskiej Częstochowskiej
Kaplica Matki Boskiej Śnieżnej
Kaplica pw. Chrystusa Odkupiciela w Krakowie
Kaplica pw. Matki Bożej Częstochowskiej
Kaplica pw. Miłosierdzia Bożego w Przebieczanach
Kaplica pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa
Kaplica pw. Świętego Piotra i Świętego Pawła
Kaplica pw. Świętej Teresy z Lisieux w Borku Fałęckim
Kaplica pw. Świętych Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty
Kaplica Świętej Małgorzaty
Kaplica Wieczystej Adoracji
Kaplica św. Anny
Kapucyńska
Karakter
Karamel
Karasiówka
Karczma "Pod Blachą"
Karczma Pod Czarnym Orłem
Karczma Pod Gąską
Kardamon
Kardynała Andrzeja Deskura
Kare
Karlik
Karma
Karmelicka
Karmelicka (2205K)
Karmelitański Instytut Duchowości
Karmy Dominikańskie
Karne
Karola Bogdanowicza
Karola Buncha
Karola Bunscha
Karola Darwina
Karola Demczuka
Karola Frycza
Karola Homolacsa
Karola i Jerzego Drozdowskich
Karola Irzykowskiego
Karola Kurpińskiego
Karola Łowińskiego
Karola Olszewskiego
Karola Popiela
Karola Rollego
Karola Szczerbińskiego
Karola Szymanowskiego
Karoline
Karowa
Karpacka
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Oddział Regionalny
Kasa Stefczyka
Kasa tężni
Kasinka
Kaspra Bażanki
Kaspra Żelechowskiego
Kasy Stefczyka
Kasztanowa
Kasztanowa (2128K)
Kasztanowa Polana
Kasztelańska
Kaszubska
Kąt
Katedra Biochemii Lekarskiej
Katedra i klinika chorób wewnętrznych i medycyny wsi
Katedra Inżynierii Mechanicznej i Agrofizyki
Katedra Patofizjologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katedra Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katedra Psychoterapii UJ CM
Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie
Katolickie Szkoły imienia Świętej Rodziny z Nazaretu
Kątowa
Katowicka
Kąty
Kaufland
Kawa i papierosy
Kawaleria
Kawiarnia
Kawiarnia lwowska
Kawiory
Kawowa
Kazamata Fortu FB 36
Kazimierskie Murale Historyczne
Kazimierz
Kazimierz II
Kazimierz Rozwadowski
Kazimierza Brodzińskiego
Kazimierza Chałupnika
Kazimierza Czapińskiego
Kazimierza Gurguła
Kazimierza Herwina-Piątka
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Janickiego
Kazimierza Kierzkowskiego
Kazimierza Kordylewskiego
Kazimierza Kostaneckiego
Kazimierza Morawskiego
Kazimierza Moszyńskiego
Kazimierza Nitscha
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Pochwalskiego
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Pużaka
Kazimierza Siemienowicza
Kazimierza Sosnkowskiego
Kazimierza Sprawiedliwego
Kazimierza Waltera
Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego (2265K)
Kazimierza Wielkiego (44)
Kazimierza Wierzyńskiego
Kazimierza Wyki (794)
Kazimierza Wyżgi
Kaźmierz
KBS
Kebab
Kebab Ali-Baba
Kebab Escobar
Kebab King
Kebab Królewski
Kebab Piramida
Kebab Rafii
Kebab u Daniela
Kebab u Slima
Kebabownia
Kędzierzyńska
Kefirek
Kępa
Kępna
Kępska
Kete
Ketlinga
Kettler
KFC
Kia
KIA-Wadowscy
Kici Kici
Kiejstuta Żemajtisa
Kiełbaski z niebieskiej Nyski
Kielecka
Kijanki
KiKUS
KinderPlanet
King Square
Kinga
Kino Kijów.Centrum
Kino Piast
Kino Pod Baranami
Kino Studyjne Sfinks
Kinokawiarnia Kika
Kinoteatr "Wrzos"
Kiosk

k
kiosk

K
Kiosk
Kiosk KOLPORTER

k
kiosk "Ruch"

K
Kiosk "Ruch"
Kiosk RUCH
Kiosk Ruchu
Kiosk spożywczy
Kiosk SSF
Kipi
KKS Olsza
Kładka Cafe
Kładka pieszo-rowerowa przy Stopniu Wodnym Kościuszko
Klasztor Szarytek
Klasztorna
Klaśnieńska
Klemensa Bąkowskiego
Klemensa Janickiego
Klemensa Junoszy Szaniawskiego
Klemensa z Ruszczy
Klementyny Hoffmanowej
Klezmer Hois
Klimaty Poludnia
Klimka Bachledy
Klimkówka
Kliniec
Klinika dźwięku
Kliny Zacisze
Klonowa
Kłosowa
Klub 1906
Klub bilardowy "Atut"
Klub Cień
Klub dla Dzieci i Rodziców "ŻYRAFA"
Klub Filutek
Klub Garinet
Klub Jazdy Konnej "Mustang"
Klub Kabaret
Klub Kasi
Klub Kombinator
Klub Kulturalny
Klub Marilyn
Klub Muzyczny Imbir
Klub Osiedlowy Jędruś
Klub Pod Jaszczurami
Klub Ręce i Nogi
Klub Sportowy AZS AWF
Klub Sportowy Baszta
Klub Sportowy Nadwiślan
Klub Sportowy Victoria Kobierzyn
Klub Studencki "ARKA"
Klub Trójkąt
Klub U Louisa
Klub Wodki
Klub Zaścianek
Klubowa
Kluczborska
Kluczwody
Kłuszyńska
Kmieca
Kmiecie
Kminkowa
Kmita
Kmity (774)
Knapówka
Kobierzyńska
Kocia Kawiarnia
Kocmyrzów
Kocmyrzowska
Kocmyrzowska (776)
Kocowa
Kocyk
Koczorówka
Kodak Express
Kogel mogel
Kogucia
Kogucik
Kokos
Kokosanka
Kokosowa
Kokotów
Kokotowska
Kołaczy
Kolanko No 6
Kolarzy
Kolędnicza
Kolejarzy
Kolejka przetokowa wozów kopalnianych
Kolejowa
Kolejowa (2131K)
Kolektura LOTTO
Koletek
Kolista
Kolna
Koło Białuchy
Koło Kościoła
Koło Rzeki
Koło Strzelnicy
Kołobrzeska
Kołodziejska
Kolonia
Kolonijna
Kołowa
Kolporter
Kolporter Oddział Małopolski
Kolumna Niepodległości
Komandosów
Komasy
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Komenda Miejska Policji w Krakowie
Komenda Policji
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce
Komenda Straży Miejskiej Miasta Krakowa
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Komfort
Komis odzieżowy
Komis odzieżowy U Madzi
Komis samochodowy
Komisariat III Policji w Krakowie
Komisariat IV
Komisariat Policji
Komisariat Policji I w Krakowie
Komisariat Policji II
Komisariat Policji V w Krakowie
Komisariat Policji VII w Krakowie
Komisariat Policji VIII - Kraków Nowa Huta
Komora
Komorowski Luxury Guest Rooms

k
kompostownia osadu

K
Komputronik
Komuny Paryskiej
Kondycja Cafe
Konfederacka
Konfederacka 4
Konfekcja bielizna
Koniec
Konik na biegunach
Konopna
Konrada Srzednickiego
Konrada Wallenroda
Konstantego Brandla
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Jelskiego
Konstantego Krumłowskiego
Konstantego Laszczki
Konstytucji 3 Maja
Konsulat Generalny Federacji Rosyjskiej
Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec
Konsulat Generalny Republiki Francuskiej
Konsulat Generalny Republiki Słowackiej
Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych Ameryki
Konsulat Generalny Szwecji
Konsulat Generalny Ukrainy w Krakowie
Konsulat Generalny Węgier
Konsulat Honorowy Republiki Estonii
Konsulat Królestwa Danii
Konsulat Republiki Austrii
Konsulat Republiki Chile
Konsulat Republiki Chorwacji w Krakowie
Konwaliowa
Konwisarzy
Kon­ty­nenty Cafe
Kopalina
Kopalnia Odkrywkowa
Kopalnia Smaku
Kopalnia soli Wieliczka (trasa górnicza)
Kopaniec
Kopanina
Kopanka
Kopanka Druga
Kopanka Pierwsza
Kopań
Kopce
Kopernik
Kopiec Jana Pawła II
Kopiec Kościuszki
Kopiec Krakusa
Kopiec Lutrów
Kopiec Piłsudskiego
Koprowa
Korabnicka
Korabnicka-Boczna
Koral
Koralowa
Korczynowa
Kordiana
Korea
Koreanka
Kormoranów
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Korona
Korony Polskiej
Kort tenisowy
Kort Tenisowy
Kort tenisowy
Korty
Korty tenisowe
Korty tenisowe KKS Olsza
Kosher Deli Delikatesy
Kosiarzy
Kosmonautów
Kosmopolita Pokoje Gościnne
Kosmowski
Kosocice
Kosocicka
Kosów
Kossak
Kostrze
Kostrzecka
Kosynier
Kosynierów
Koszalińska
Koszarówka
Koszutki
Koszykarska
Kotarbówki
Kotlarska
Kotłownia
Kotówka
Kowalska
Kozia
Koziarówka
Kozienicka
Kończyce
Kościelna
Kościól Chrześcijan Baptystów w Krakowie
Kościół ewangelicko-metodystyczny
Kościół Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana)
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kopance
Kościół Miłosierdzia Bożego w Jeziorzanach
Kościół Miłosierdzia Bożego w Skawinie-Ogrodach
Kościół Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Kościół Polskokatolicki
Kościół pw. Błogosławionego Jerzego Popiełuszki w Krakowie
Kościół pw. Błogosławionej Anieli Salawy
Kościół pw. Boskiego Zbawiciela
Kościół pw. Bożego Ciała
Kościół pw. Bożego Miłosierdzia
Kościół pw. Chrystusa Króla
Kościół pw. Chrystusa Króla w Krakowie-Przegorzałach
Kościół pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka - Redemptor Hominis
Kościół pw. Ecce Homo Świętego Brata Alberta
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół pw. Matki Boskiej Dobrej Rady
Kościół pw. Matki Boskiej Fatimskiej
Kościół pw. Matki Boskiej Saletyńskiej w Krakowie
Kościół pw. Matki Boskiej Śnieżnej
Kościół pw. Matki Boskiej Zwycięskiej
Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej
Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Sierczy
Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej
Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej w Golkowicach
Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski
Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie
Kościół pw. Matki Bożej Ostrobramskiej
Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia
Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia w Czarnochowicach
Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej
Kościół pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Prusach
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
Kościół pw. Najświętszego Imienia Maryi
Kościół pw. Najświętszego Salwatora
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie (Łagiewniki)
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie (Wzgórza Krzesławickie)
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
Kościół pw. Najświętszej Rodziny
Kościół pw. Narodzenia Najświętrzej Maryi Panny w Gaju
Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Narodzenia Pańskiego
Kościół pw. Narodzenia Pańskiego i Świętego Bartłomieja Apostoła
Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Nawrócenia Świętego Pawła
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Strumianach
Kościół pw. Opatrzności Bożej
Kościół pw. Opieki Świętego Józefa w Krakowie
Kościół pw. Pana Jezusa Dobrego Pasterza
Kościół pw. Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Sygneczowie
Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół pw. Przemienienia Pańskiego
Kościół pw. Przenajświętszej Trójcy
Kościół pw. Stygmatów Świętego Franciszka z Asyżu w Krakowie
Kościół pw. Świętego Andrzeja
Kościół pw. Świętego Andrzeja Boboli
Kościół pw. Świętego Antoniego Padewskiego
Kościół pw. Świętego Antoniego Padewskiego w Krakowie
Kościół pw. Świętego Augustyna i Świętego Jana Chrzciciela w Krakowie
Kościół pw. Świętego Bartłomieja
Kościół pw. Świętego Benedykta
Kościół pw. Świętego Bernardyna ze Sieny
Kościół pw. Świętego Brata Alberta
Kościół pw. Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
Kościół pw. Świętego Floriana
Kościół pw. Świętego Franciszka z Asyżu w Krakowie
Kościół pw. Świętego Grzegorza Wielkiego w Krakowie
Kościół pw. Świętego Idziego
Kościół pw. Świętego Jacka
Kościół pw. Świętego Jana Chrzciciela
Kościół pw. Świętego Jana Chrzciciela i Świętego Jana Ewangelisty
Kościół pw. Świętego Jana Kantego
Kościół pw. Świętego Jana Pawła II
Kościół pw. Świętego Jana Pawła II w Krakowie
Kościół pw. Świętego Józefa
Kościół pw. Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Świętego Judy Tadeusza
Kościół pw. Świętego Karola Boromeusza
Kościół pw. Świętego Kazimierza
Kościół pw. Świętego Kazimierza Królewicza
Kościół pw. Świętego Klemensa w Wieliczce
Kościół pw. Świętego Krzyża
Kościół pw. Świętego Maksymiliana Kolbego (Opatkowice)
Kościół pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Kościół pw. Świętego Marcina
Kościół pw. Świętego Marcina w Biskupicach
Kościół pw. Świętego Marka
Kościół pw. Świętego Michała Archanioła i Świętego Stanisława Biskupa
Kościół pw. Świętego Mikołaja
Kościół pw. Świętego Mikołaja z Tolentino
Kościół pw. Świętego Pawła Apostoła
Kościół pw. Świętego Sebastiana w Wieliczce
Kościół pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół pw. Świętego Stanisława Kostki
Kościół pw. Świętego Szczepana w Krakowie
Kościół pw. Świętego Tomasza Apostoła
Kościół pw. Świętego Wincentego i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Świętego Wincentego à Paulo
Kościół pw. Świętego Wojciecha
Kościół pw. Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika
Kościół pw. Świętego Wojciecha i Matki Boskiej Bolesnej
Kościół pw. Świętej Agnieszki
Kościół pw. Świętej Anny
Kościół pw. Świętej Barbary
Kościół pw. Świętej Jadwigi Królowej
Kościół pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej i Świętej Małgorzaty
Kościół pw. Świętej Kingi
Kościół pw. Świętej Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Raciborowicach
Kościół pw. Świętej Marii Magdaleny
Kościół pw. Świętej Rodziny z Nazaretu
Kościół pw. Świętej Teresy od Jezusa i Świętego Jana od Krzyża
Kościół pw. Świętej Trójcy
Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Bodzanowie
Kościół pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie
Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wacława w Krakowie-Mogile
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Sułkowie
Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego
Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego
Kościół Rektoralny pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół Rektoralny Salezjanów p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Kościół Świętego Jana Chrzciciela i Matki Bożej Szkaplerznej
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krakowie
Kościół zielonoświątkowy "Syloe"
Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Nowej Hucie
Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Kościół Zwiastowania Pańskiego w Borku Szlacheckim
Kościół św. Franciszka Salezego
Kościół św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie
Kościół św. Rafała Kalinowskiego
Kościuszkowców
Koźlarska
Kracow Residence
Kraina Łagodności
Kraina Lego
Krajobrazowa
Krak Marfish
Kraka
Krakó China Palace
Krako Slow Wines
Kraków
Kraków Apartamenty
Kraków Swoszowice KS1
Krakowiak
Krakowianka
Krakowiec
Krakowska
Krakowska (2011K)
Krakowska (2121K)
Krakowska (44)
Krakowska (7)
Krakowska (774)
Krakowska (780)
Krakowska (79)
Krakowska (94)
Krakowska Akademia imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Krakowska Boczna
Krakowska Manufaktura Czekolady
Krakowska Medyczna Szkoła Policealna
Krakowska Poradnia Opieki Paliatywnej
Krakowska Usługowa Spółdzielnia Pracy"GROMADA"
Krakowski Antykwariat Naukowy
Krakowski Bank Spółdzielczy
Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział w Liszkach
Krakowski Park Technologiczny
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy imienia Szarych Szeregów
Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków Śródmieście
Krakowski Szpital Reumatologii i Rehabilitacji
Krakowski Teatr "Variété"
Krakowskie Metro
Krakowskie Przedmieście (794)
Krakowskie Szkoły Artystyczne
Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Krakowskie Towarzystwo Tenisowe
Krakowskie Wypieki
Krakowskie Zakłady Sodowe Solvay
Kraktel
Krakus
Krakusa
Krakuska Sztuka Ludowa
Krakuski
Krakusów
Kramot
Krasowa
Krawat
Krawiecka
Krańcowa
Krańcówka
Kraśnik
Kredowa
Krematorium "Klepsydra"
Kremerowska
Kresowa
Kresy
Kręta
Krisflo
KriStan
Krochmalniki
Krokusowa
Króla Wacława
Królestwo Pierożka
Królewska
Królewska (2205K)
Królewski
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Królowej Jadwigi (2260K)
Królowej Marysieńki
Królówka
Kronikarza Galla
Krótka
Krowarzywa Vegan Burger
Krowoderska
Krowoderska Biblioteka Publiczna
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Dyrekcja biblioteki
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 11
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 12
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 14
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 15
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 16
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 17
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 2
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 3
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 34
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 4
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 5
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 7
Krowoderska Biblioteka Publiczna - Filia nr 9
Krowoderskich Zuchów
Krośnieńska
Krucza
Krupnicza
Krupy
Kruszwicka
Kryjówka
KRYM Art&grill
Krymska
Kryniczna
Kryspinów
Krystyna
Krystyna z Ostrowa
Kryształowa
Krzemieniecka
Krzemionki
Krzemowa płyta
Krzesławicka
Krzewiny
Krzewowa
Krzyszkowicka
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofory
Krzysztoforzyce
Krzywa
Krzywda
Krzywica
Krzywiecka Maria, mgr farm. Apteka
Krzywy Zaułek
Krzyż Grunwaldzki
Krzyżowa
Krzyżówka
Krzyżtoporska
KS Clepardia
KS Cracovia
KS Korona
KS Tramwaj
KS Wieczysta
Ksawerego Pruszyńskiego
Ksero
Ksero Kapitol
Ksero u Mańka
Ksero, druk
Ksiądz Jerzy Popiełuszko
Książniczki
Księcia Józefa
Księcia Józefa (780)
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księdza Adama Zięby
Księdza Adolfa Zagrodzkiego
Księdza Baścika
Księdza Ferdynanda Machaya
Księdza Franciszka Blachnickiego
Księdza Franciszka Dźwigońskiego
Księdza Franciszka Maja
Księdza Franciszka Trockiego
Księdza Ignacego Jana Skorupki
Księdza Ignacego Stoszki
Księdza Jakuba Wujka
Księdza Jana Kusia
Księdza Jana Michalika
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Józefa Kurzei
Księdza Józefa Meiera
Księdza Józefa Tischnera
Księdza Józefa Zastawniaka
Księdza Kalemby
Księdza kardynała Adama Stefana Sapiehy
Księdza Karola Targosza
Księdza Kazimierza Figlewicza
Księdza Kazimierza Jancarza
Księdza Kazimierza Siemaszki
Księdza Markiewicza
Księdza Mikołaja Kuczkowskiego
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Prałata Mariana Łaczka
Księdza prymasa Stefana Wyszyńskiego
Księdza Stanisława Truszkowskiego
Księdza Stefana Mazanka
Księdza Stefana Pawlickiego
Księdza Wincentego Turka
Księdza Władysława Bandurskiego
Księdza Władysława Dercza
Księdza Władysława Gurgacza
Księdza Władysława Kajzera
Księdza Władysława Mączyńskiego
Księdza Wojciecha Karabuły
Księdza Zygmunta Goliana
Księdza Zygmunta Kaczyńskiego
Księgarnia Akademicka
Księgarnia Atik
Księgarnia "Austeria"
Księgarnia Bonito
Księgarnia czytanie
Księgarnia Ezoteryczna CUD
Księgarnia Grosik
Księgarnia katolicka
Księgarnia KLM S.C. Marek Guzy
Księgarnia Matras
Księgarnia "Matras"
Księgarnia Muzyczna
Księgarnia Paganini
Księgarnia Pod Globusem
Księgarnia "Skrzat"
Księgarnia Świętego Stanisława
Księżówka
Księżycowa
Ku Raciborowicom
Kubaty
Kubusia Puchatka
Kuchnia i Wino
Kuchnia orientalna Dragon
Kuchnia Polska
Kuchnia Polska Jagienka
Kuchnia u Doroty
Kuczkiewicza
Kujawska
Kukiełek Golkowickich
Kukułcza
Kulig Obuwie
Kulka
Kulki
Kupa
Kupały
Kupczyk
Kurant
Kuranty
Kurczak
Kurkowa
Kurniki
Kutek
Kuźnia Smaków
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kuźnicza
Kwadrans
Kwantum
Kwartowa
Kwatera powstańców krakowskich z 1846 roku
Kwatera żołnierzy radzieckich
Kwatery
Kwatery Boczne
Kwiaciarenka
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia "Bajka"
Kwiaciarnia Floristica
Kwiaciarnia Krokusik
Kwiaciarnia Lawendowa
Kwiaciarnia "Magnolia"
Kwiaciarnia MAK
Kwiatów Polnych
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
Kwiaty
Kwiecista
Kwietna
Kwintesencja Lunch Time

L
L'art studio
L'Occitane en Provence
La Bicicletta
La Famiglia Trattoria
La Fashion
La Fontaine
La Forchetta
La Grande Mama
La Habana
Łabędzia
Label Art - haft komputerowy, nadruki na odzieży
Laboratoria Agrofizyczne
Laboratoria IZ
Laboratorium Budowlane Profibet
Laboratorium Drogowego Oddziału w Krakowie GDDKiA w Wieliczce
Laboratorium technologiczne
Laboratorium Wysokich Napięć
Łącka
Łącząca
Łączki
Łącznik

l
łącznik A1-C1

L
Ładna

l
lądowisko Rakowice-Czyżyny

L
Łagiewnicka
Laguna
Laiko Apartments
Lajkonik
Lajkonik Snacks GmbH Sp.k.
Lajkonika
Łąki
Łąkowa
Lam Kieu
Łamana
LAMHONG III
Lanckorońska
Land Rover - Jaguar
Landaus
Łanowa
Łany
Łapanowska
Lapidarium
LaptopShop
Las Vegas
Lasek
Laskowa
Lasogórska
Lasowice
Lasowisko
Lasówka
Laudańska
Laurowa
Lavard Outlet
Ławeczka Jana Karskiego
Lawendowa
Łaziska
Łazowa
Lazurowa
Lazurowy Park Bronowice
Łazy
Le Pizzette di Rebecca
Leach and Lang
Leach and Lang Property
Lecha
Lechicka
Lecznicza
Łęczycka
Lednica Górna
Lednicka (964)
Legendy
Legionów
Legionów Józefa Piłsudskiego
Legnicka
Legolas
Łęgowa
Lek Pol
Lek-Pol
LEK-POL
Lekarska
Lekarska Kasa Wzajemnej Pomocy
Lekarska Spółdzielnia Pracy
Lenart
Leona Chwistka
Leona Misiołka
Leona Petrażyckiego
Leona Ślósarczyka
Leona Tochowicza
Leona Wachholza
Leona Wyczółkowskiego
Leonida Teligi
Leopolda Flanka
Leopolda Lisa-Kuli
Leopolda Śliwy
Leopolda Staffa
Leopolis
Leroy Merlin
Les Couleurs Cafe, Kolory
Lesista
Leszczynowa
Leszka Białego
Leszka Czarnego
Letnia
Leviatan
Lewiatan
Lewiatan Market
Lewitan
Lewkowa
Lexus
Leśna
Leśna Boczna
Leśna Polana - Niepubliczne Predszkole w Rącznej
Leśny Stok
Łężce
Libertów
Libertów Górny
Libertowska
Librowszczyzna
Liceum dla dorosłych
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Liceum Ogólnokształcące nr 4
Liceum Ogólnokształcące nr XIX
Liceum Ogólnokształcące nr XXVIII
Liceum Profilowane nr 2
Lidl
Life Resto&Pub
Liga Obrony Kraju
Ligustrowa
Liliowa
Lilli Wenedy
Limanowskiego
Lindego Park Bronowice
Lipka
Lipowa
Lipowa (2128K)
Lipowy Gaj
Lipska
Lirników
Liryczna
Lisia
Liszki
Litawora
Litewska
Liv Inn Aparthotel
Lizawki
Liściasta
Lniana
Łobzowska
Łobzowska (2265K)
Location ApartHostel
Loch Ness
Loch Ness Pub
Lodowa Chatka
Lodowisko
Lodowisko kryte
Lody Best Icecrwam
Łódzka
Logos
Łokietkówny Elżbiety
Lombard
Longinusa Podbipięty
Lorańce
Lord Travel
Lorenzo
Loretańska
Łosiówka
Lotnicza
Lotniskowa
Lotniskowa Służba Ratowniczo-Gaśnicza
Lotos
Lotos Optima
Lotto
Łowiecka
Łowienicka
LPG
Lu'lua Perfumeria
Lubelska
Lubelska (2267K)
Lubicz
Lubieto
Łubinowa
Lublańska
Lublańska (79)
Lubocka
Lubomirskich (79)
Luborzyca
Luborzycka
Lubostroń
Lubuska
Luci di Nara
Lucjana Rydla
Lucjana Siemieńskiego
Lucjana Szenwalda
Łuczanowicka
Łuczników
Ludmiły Korbutowej
Ludomiła Korczyńskiego
Ludomira Benedyktowicza
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika Bierkowskiego
Ludwika Gardowskiego
Ludwika Hieronima Morstina
Ludwika Idzikowskiego
Ludwika Jędrzejczyka
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Muzyczki
Ludwika Nabielaka
Ludwika Osieckiego
Ludwika Pasteura
Ludwika Rydygiera
Ludwika Solskiego
Ludwika Węgierskiego
Ludwika Zieleniewskiego
Ludwinowska
Ludwisarzy
Ludźmierska
Łukasza Cieplińskiego
Łukasza Górnickiego
Łukasza Opalińskiego
LukOil
Łukowiec
Lumen Dom & Wnętrze
Lumpex
Lunch bar
Lunch Bar
Lunch bar "MARCO"
Lunch Bar u Basi
Lunch Box
Lunch TUbar
Lunch-Bar Flash
Łupinka
Lurgi S.A.
Lusina
Lusińska
Lutego Tura
Łutnia
Lux Aparthotel
Łużycka
Lwa Landaua
Lwowska
Lwy
Łysa Góra
Łysogórska

M
M-VII
M1 Kraków
MaasterMot
Macedońska
Macieja Dębskiego
Macieja Jakubowskiego
Macieja Kalenkiewicza
Macieja Miechowity
Macieja Moraczewskiego
Macieja Słomczyńskiego
Macieja Wielgusa
Maciejkowa
Maciejowice
Maciek
Maciel
Macierzanki
Mączna
Madejówka
Madera
Magazyn szefa
Magazynowa
Magdaleny Samozwaniec
Magiczna
Magiel
Magillo
Magistrat
Magnolii
Magnoliowa
Maha Punye Ayurveda - Masaż
Mahatmy Gandhiego
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Jana Żychonia
Majora Łupaszki
Majora Mieczysława Słabego
Majora Ryszarda Nuszkiewicza
Majowa
Makaroniarnia

m
makarun
makieta Sukiennic

M
Makieta Zamku
Makowa
Makro
Makro Cash & Carry
Maksyma Rylskiego
Maksymilian
Maksymiliana i Stanisława Cerchów
Maksymiliana Nowickiego
Maksymiliana Rutkowskiego
Mała
Mała Akademia
Mała Góra
Mała Grobla
Mała Hala
Mała Polana Kmity
Mała szafa
Mała Wieś
Malachitowa
Malaga
Malavita
Malborska
Małe Łany
Małe Paderevianum
Małego Księcia
Małgosia
Małgosia Kraków Długa 23
Malinowa
Malinowy Anioł
MalMED
Małopolska Izba Inżynierów Budownictwa
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie
Małopolski Urząd Skarbowy
Małopolski Urząd Wojewódzki
Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej
Malownicza
Malownicze Wzgórze
Małpka
Małpka Express
Maltański
Malutka
Malwa
Malwowa
Mały Płaszów
Mały Rynek
Mama i Ja
Mama Restobar
Mamma Mia
Mandu
Mangia
Mano Art
Mapa
Mapa centrum Krakowa
Marcela
Marcelego Nenckiego
Marchewka Bistro
Marchewka z Groszkiem
Marchewka z groszkiem
Marchołta
Marcina Bielskiego
Marcina Borelowskiego-Lelewela
MarcoMoni'Ola
Marcowa
Margaretek
Margerita Hotel & Restaurant
Margit
Marglowa
Margo
Marhaba
Mariana Batki
Mariana Czuchnowskiego
Mariana Domagały
Mariana Hemara
Mariana Langiewicza
Mariana Markowskiego
Mariana Raciborskiego
Mariana Słoneckiego
Mariana Smoluchowskiego
Marii
Marii Bobrzeckiej
Marii Dąbrowskiej
Marii Grzegorzewskiej
Marii i Bolesława Wysłouchów
Marii Jaremy
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Marii Skłodowskiej-Curie
Mariusza Zaruskiego
Mark Stein
Marka Kublińskiego
Marka Stachowskiego
Marka Sycha
Markam wędliny
Market ABC
Market AS
Market Budowlany
Market Point
Market Punkt
Market spożywczy
Markiz
Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (2259K)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (964)
Marszałka Mikołaja Wolskiego
Marszowiec
Marszowiecka
Marta Łudzik
Martenowska
Martinez Service - Ford
Maryja Królowa Polski
Maryjna
Marynarska
Marzanny
Marzycieli
Masarnia Na Ruczaju
Masarska
Masaż i Praca z Ciałem
Masowe groby żydowskie z okresu II wojny światowej
Massolit
Master-Serwis
Matejko
Matematyków Krakowskich
Mateusza Birkuta
Matki Pauli Zofii Tajber (794)
Matras
Maurycego Beniowskiego
Maurycego Mochnackiego
Max Mara
MAXfliz
Maxim
Maximus
Mazowiecka
Mazurów
Mazurowa
Mazurska
Maćka z Bogdańca
Maćkowa Góra

m
mbank
mBank
mbike

M
McCafé
McDonald's
Meble
Meble Baobab
Meble Forever
Meble nowe i używane
Meble wiklina
Meblotex
Mechanika i elektromechanika samochodowa
Mechanika Pojazdowa
Medalionów
MediaMarkt
Medycyna Praktyczna
Medyczna
Mega Kiosk
Mega Pizza
Megasped
Mekong
Meksyk
Melchiora Wańkowicza
Mercedes-Benz
Meritum Bank
Merkuriusza Polskiego
Merkury Market
Męskie Liceum Ogólnokształcące św. Bernarda OO Cystersów
MET-MIX
Meta
Metal-Bud
Metalowców
Metropolis Design Hotel
Metropolitan
Miarowa
Miasteczko Studenckie AGH
Michała Bałuckiego
Michała Domagały
Michała Drzymały
Michała Hutnika
Michała i Stanisława Jaglarzów
Michała Korpala
Michała Ossowskiego
Michała Siedleckiego
Michała Stachowicza
Michała Wójcickiego
Michała Wołodyjowskiego
Michała Zientary
Michała Żaka
Miechowska
Miechowska boczna
Mieczników
Mieczykowa
Mieczysława Kamberskiego
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Medweckiego
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysława Owcy-Orwicza
Mieczysława Pszona
Mieczysława Wrony
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedziana
Między-Nami
Międzynarodowe Centrum Kultury
Miejsce
Miejsce pamięci Polaków zamordowanych w czasie niemieckiej okupacji
Miejscowa
Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 5
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Mierniczych
Mierzeja Wiślana
Mierżączka

m
mięsny

M
Mięso wędliny
Mieszalnik
Mieszczańska
Mieszka I
Mieszkania "Mała Góra" PROINS
Mięta
Mietniów
Mietniowska
Miętowa
Migdałowa
Mikołaja Gerlaha
Mikołaja Jaskra
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Marchewy
Mikołaja Reja
Mikołaja Wierzynka
Mikołaja Zyblikiewicza
Mikołajska
Mikołja Kuczkiewicza
Mikro
Miła
Mila
Mild e-papierosy
Milkbar Tomazsa
Milla Market
Millenium
Millennium
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Mini Ajka
Mini Bar Endzior
Minidelikatesy Rabat
Minimal
Ministerstwo
Mint Apartment, studio for 4 people in Krakow
Miód i Wino
Miodova
Miodowa
Mirage
Mirkówka
Mirosława Dzielskiego
Mirosława Krzyżańskiego
Mirowska (780)
Mirror Labyrinth
Mirtowa
Misiowo
Misjonarska
Mistia
Mistrzejowicka
Mitsubishi
Miwo-Dent
Mix Animals
Mix Electronics

m
mix serwis 4u

M
MIXBIURA
Miyako Sushi
Miśnieńska
Mlaskotów
Mleczarnia
Młodej Polski
Mlodziezowy Dom Kultury im. K.I. Galczynskiego
Młodzieży
Młotków
Młyn
Młyn Solny
Młynek
Młynowa
Młynówka Królewska
Młyńska
Młyńska Boczna
Młyński
Moaburger
Mobilki
Mochnaniec
Moczydło
Moda Festival - odzież ciążowa
Moda Męska Oskar
Modern Jewellery "Oliwka"
Modlnica
Modlniczka
Modra
Modrzewiowa
Mogiłki
Mogilska
Mogilska Tower
Moko
Mokra
Mole
Moli
Moliere
Molo
Mólowizna
Molto Bene
Moment Resto
Momotown
Mondiale de la Costa
Monka Snack Bar
Monopolowy
Monte Cassino
Montelupich
Monterska
More than a cookie
Morele.net
Morelowa
Morgi
Morskie Oko
Morsztynów
Morsztynowska
Morwowa
Mosiężnicza
Mosquito Hostel
Mosquito Old Town Apartments
Most Grunwaldzki
Most Kotlarski
Most Marszałka Józefa Piłsudskiego
Most Powstańców Śląskich
Most Zwierzyniecki
Mostowa
Mostowa ArtCafe
Motel
Motel Clasic
Moto Gabra
Motorsport Chrobak
Motostacja
Motyla
MPEC w Krakowie Zakład Energetyki Cieplnej Północ
MPunkt Niezależny Serwis BMW
Mrówczana
Mrozowa
MS Jugowicka
Msa-Auer
Mudserwis
Multi Bank
Multi Fitness
Multi Qlti Tap Bar
Multibank
Multiflora
Multikino
Mundo
Mur Cegiełkowy
Mur Getta
Murarska
Murowana
Mury Getta żydowskiego
Music Club Blue Star
Music Underground
Muza
Muzeum Archeologiczne
Muzeum Archidiecezjalne
Muzeum Celestat
Muzeum Czynu Zbrojnego
Muzeum Etnograficzne
Muzeum Etnograficzne (Dom Esterki)
Muzeum Farmacji UJ
Muzeum Flipperów
Muzeum Geologiczne PAN
Muzeum Geologiczne Wydziału Geologi AGH
Muzeum Historii Fotografii imienia Walerego Rzewuskiego
Muzeum Historii i Kultury Żydów Krakowa
Muzeum Historii Medycyny
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Muzeum i Archiwum Marii Angeli Truszkowskiej
Muzeum Inżynierii Miejskiej
Muzeum Jana Pawła II
Muzeum Katedralne im. Jana Pawła II
Muzeum Lotnictwa Polskiego
Muzeum Narodowe w Krakowie
Muzeum Ogrodu Botanicznego UJ
Muzeum Paleobotaniczne UJ
Muzeum Politechniki Krakowskiej
Muzeum PRL-u
Muzeum Przyrodnicze PAN
Muzeum Stanisława Wyspiańskiego
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
Muzeum Tadeusza Kantora
Muzeum Ubezpieczeń
Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Muzyczna
Muzyczny Kraków
Muzyków
Mx Music
Mydlarnia u Franciszka
Mydlarska
Mydlnicka
Mydlniki
Myjnia
MysiKrólik
Mysłakowskiego Zygmunta
Myszala
Myślenicka
Myślenicka (7)
Myśliwska

N
Na Barciach
Na Błonia
Na Błoniach
Na Błonie
Na Błotniska
Na Borach
Na Brzegu
Na Brzezie
Na Budzyniu
Na Chałupkach
Na Czekaj
Na Dołach
Na górce
Na Górkach
Na Grabinach
Na Gródku
Na Grządkach
Na Jazie
Na Jazkach
Na Kąty
Na Klińcu
Na Kolonię
Na Kozłówce
Na Krzyżowej
Na Łąkach
Na Łąki
Na Lepiance
Na Lesie
Na Leszczu
Na Lotnisko
Na Lotnisko (774)
Na Łuku
Na Markus
Na Matecznym
Na Mostkach
Na Niwach
Na Nowinach
Na Obrydki
Na Ogrody
Na Pałączkach
Na Piaskach
Na Piaski
Na Podgórach
Na Podskalu
Na Pokusie
Na Polach
Na Polankach
Na Popielówkę
Na Potoku
Na Przejściu
Na Rogatce
Na Stawach
Na Stoku
Na Szaniec
Na Szlabanie
Na Ustroniu
Na Wale
Na Wawelu
Na Wiankach
Na Wierzchowinach
Na Wierzynka
Na Winnice
Na Wirach
Na Wrzosach
Na Wyrębę
Na Wzgórzach
Na Zagórku
Na Zakolu Wisły
Na zakolu wisły
Na Załęczu
Na Zboczu
Na Zielonki
Na Zjeździe
Na Zrębie
Naber
Naczelna
Nad Baranówką
Nad Czerną
Nad Dłubnią
Nad Drwiną
Nad Fosą
Nad Jazem
Nad Naramką
Nad Potokiem
Nad Rudawą
Nad Serafą
Nad Solą
Nad Stawem
Nad Strugą
Nad Sudołem
Nad Wąwozem
Nad Wilgą
Nad Wodą
Nad Zabawką
Nad Zalewem
Nad Źródłem
Nadbrzezie
Nadbrzeżna
Nadleśnictwo Krzeszowice
Nadrzeczna
Nadwiślańska
Nadwodzie
Nadzieja
Nafta
Nagłowicka
Nałęczowska
Naleśniki
Napoleona Cybulskiego
Naprawa chłodnic
Narciarska
Narcyza Wiatra
Narcyzowa
Narcyzy Żmichowskiej
Narodowa
Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris
Narodowy Stary Teatr imienia Heleny Modrzejewskiej
Narvik
Nastrojowa
Nasz Sklep
Nasza
Natalia
Nathan's villa hostel
Natura
Naukowa
Naukowców
NAVI-EXPERT GPS CB
Nawigacyjna
Nawojki
Nawojowska
Nawsie
Nazaretańska
Neckermann
Nefrytowa

n
neoBank

N
Neohotel
Nespresso
Net-biuro.pl
Netto
New Men moda męska
New York Pizza Department
New Yorker
NF Hostel
Nico Odzież i Obuwie
Nicromet
Niebieska
Niebieski Art Hotel & Spa
Niebyła
Niecała
Nieczynna stacja paliw PGR
Nieduża
Niedzicka
Niedzielskich
Niedźwiedziny
Niepodległości
Niepokalanej Marii Panny
Niepołomicka
Niepołomska
Niepołomska (964)
Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden"
Niepubliczne Przedszkole imienia Świętej Virginii C.B. Zgromadzenia Sióstr Córek Naszej Pani z Góry Kalwarii
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Tuptusiowa Kraina"
Niepubliczne przedszkole Niebieska żabka
Niepubliczne Przedszkole "Nutki"
Niepubliczne Przedszkole "STACYJKOWO"
Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
Nierówna
Nieszawska
Nietoperzy
Niewarca
Niewarcza
Niewielka
Niezapominajek
Niezapominajka
Nieznana
Nikifora
Niska
Niski Mur
Niuniolandia
Niwy
Nizinna
NMP
No Name pizza
Noblesse
Noclegowa

n
nogame

N
Nolio
Non Solo Pizza
Noodle
Norauto
Norberta Barlickiego
Norbertanek
Nordea
Nordea Bank
Normandzka
Norymberska
Nova
Nova RestoBar
Novotel Krakow Centrum
Novotel Kraków City West
Nowa
Nowa Bilówka
Nowa Górka
Nowa Huta
Nowa Prowincja
Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego
Nowakowski Opony Serwis s.c.
Nowogródzka
Nowohucka
Nowohucka (776)
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Biblioteka Główna
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 1
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 10
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 2
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 3
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 4 dla dorosłych
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 5 dla dzieci
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 6
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 7
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 8
Nowohucka Biblioteka Publiczna - Filia nr 9
Nowolipki
Noworolski
Nowosądecka
Nowotarska
Nowowiejska
Nowy Świat
NSZZ "Solidarność" Zarząd Małopolska
Nugget
NZOZ LUBOMED
NZOZ Szpital na Siemiradzkiego imienia Rafała Czerwiakowskiego
Nàscita di Eros

O
O-Ren Sushi
Oaza
Oberża pod Czarnym Koniem
Oberża Sąsiadów
OBI
Obiadkownia
Obiady Domowe
Obieżyświat Resto Bar
Obopólna
Obozowa
Oboźna
Obronna
Obrony Tyńca
Obrońców Helu
Obrońców Krzyża
Obrońców Modlina
Obrońców Poczty Gdańskiej
Obrońców Tobruku
Obrońców Warszawy
Obserwatorium Astronomiczne U.J.
Obuwie
Obwodnica Skawiny
Obwodowa
Ochmanów
Ochota
Ochotnicza Straż Pożarna Niepołomice - Podgrabie
Ochotnicza Straż Pożarna Rząska
Ochotnicza Straż Pożarna Rząska w Krakowie-Bieżanów
Ochotnicza Straż Pożarna Tomaszowice
Ochotnicza Straż Pożarna Ujazd
Ochotnicza Straż Pożarna w Balicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Bosutowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Grabiu
Ochotnicza Straż Pożarna w Liszkach
Ochotnicza Straż Pożarna w Luborzycy
Ochotnicza Straż Pożarna w Rącznej
Ochotnicza Straż Pożarna w Toniach
Ochotnicza Straż Pożarna w Węgrzcach
Ochotnicza Straż Pożarna Zbydniowice
Ochrona
Od Świtu do Zmierzchu
Oddział 2A
Oddział 3A
Oddział 4B
Oddział 5B
Oddział 6A
Oddział 6B
Oddział 7A
Oddział 8
Oddział Muzeum Narodowego
Oddział Prewencji Policji
Oddział przedszkolny
Oddział X Krakowskiej SKOK
Odido
Odlewnicza
Odmętowa
Odmogile
Odmulniki
Odona Bujwida
Odrzańska
Odrzecze
Odyn Sklep Firmowy
Odzież torebki
Odzież używana
Odzież Wojskowa Military Area
Office Inspiration Center
Ofiar Dąbia
Ofiar Katynia
Ogłęczyzna
Ognistych Wici
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia
Ogórkowa
Ogród Dzwonów Pokoju
Ogród Kulinarny
Ogród Zoologiczny
Ogrodnicza
Ogrodniczek
Ogrodniki
Ogrodowa
Ogrody
Ogrody Chałupnika
Ogrody Żabińca
Ogrodzieniec
Ojca Adama Studzińskiego
Ojca Eugeniusza Krajewskiego
Ojca Józefa Bocheńskiego
Ojcowska
Okno Papieskie
Oknoplast
Okocimska
Okólna
Okopowa
Okopy
Okrąg
Okrążek
Okręglik
Okrężna
Okrężna boczna
Okulistów
Olaboga
Olchowa
Old Time Hotel
Old Town
Old Town Hostel
Old town wine&bar
Oldsmobil Drink Bar & Pub
Oleander Resto Bar
Oleandry
Olgi Boznańskiej
Olimp
Olimpia
Olimpijska
Oliwka
Oliwna
Olkuska
Olszanicka (2260K)
Olszańska
Olszecka
Olsztyńska
Olszyna
Olszynka
Olszynki
Olszyny
Olszyńska
Ołtarz Trzech Tysiącleci
Omega
Omega Meble
Omerta Pub & more...
ON, Pb, LPG
Ondraszka
One World Hostel
Onyx
Opactwo Cystersów w Mogile
Opalowa
Opata Salwińskiego
Opatkowicka
OPEL
Open Future International School
OpenSource
Opera Krakowska
Opium Music Club
Opolska (7;79)
Opony Mechanika
Opony Serwis
Oprawa obrazów
Optima
Opty
Opty (Leonida Teligi)
Optyk P. Wójcik
Oraczy
Orange
Orange Hostel
Orange Office Park
Orange Polska
Orange Polska S.A.
Orawska
Orbita Alkohole
Oregano
Organki
Orient
Orient Express
Orla
Orła Białego
Orląt Lwowskich
Orleańska
Orlen
Orlich Gniazd
Orlik
Orna
Ornatus
Orszańska
Orzechowa
Osiedle
Osiedle 2. Pułku Lotniczego
Osiedle Akademickie
Osiedle Albertyńskie
Osiedle Avia
Osiedle Azory
Osiedle Bocianie Gniazdo
Osiedle Bohaterów Września

o
osiedle Centralna Park

O
Osiedle Centrum A
Osiedle Centrum B
Osiedle Centrum C
Osiedle Centrum D
Osiedle Centrum E
Osiedle Cichy Kącik
Osiedle Czyżyny
Osiedle Dębowe
Osiedle Dywizjonu 303
Osiedle Eldorado
Osiedle Familijne
Osiedle Górali
Osiedle Górka Narodowa
Osiedle Handlowe
Osiedle Henryka Sienkiewicza
Osiedle Hutnicze
Osiedle imienia Henryka Sienkiewicza
Osiedle Jagiellońskie
Osiedle Józefa Strusia
Osiedle Kalinowe
Osiedle Karola Szymanowskiego
Osiedle Kazimierzowskie
Osiedle Kolejowe
Osiedle Kolejowe Wadów
Osiedle Kolorowe
Osiedle Kombatantów
Osiedle Kościuszkowskie
Osiedle Krakowiaków
Osiedle Krakowskie Przedmieście
Osiedle Krowodrza Górka
Osiedle Leśna Polana
Osiedle Lipowy Gaj
Osiedle Lipska
Osiedle Mały Przewóz
Osiedle Mistrzejowice
Osiedle Mistrzejowice Nowe
Osiedle Młodości
Osiedle Moje Eldorado
Osiedle Myśliwska
Osiedle Na Lotnisku
Osiedle Na Skarpie
Osiedle Na Stoku
Osiedle Na Wzgórzach
Osiedle Niepodległości
Osiedle Nowe Dąbie — etap II
Osiedle Nowy Przewóz
Osiedle Ogrodowe
Osiedle Orlińskiego
Osiedle Oświecenia
Osiedle Parkowa Siódemka
Osiedle Parkowe
Osiedle Piastów
Osiedle Polana
Osiedle Przy Arce
Osiedle Przy Parku
Osiedle Przyszłość
Osiedle Rua Bonita
Osiedle Sarni Stok
Osiedle Śliczna
Osiedle Słoneczne
Osiedle Sołtysowska Park
Osiedle Spółdzielcze
Osiedle Sportowe
Osiedle Srebrne Uroczysko
Osiedle Srebrnych Orłów
Osiedle Stalowe
Osiedle Studenckie Politechniki Krakowskiej
Osiedle Szklane Domy
Osiedle Szkolne
Osiedle Szuwarowa
Osiedle Tadeusza Kościuszki
Osiedle Teatralne
Osiedle Tęcza
Osiedle Tysiąclecia
Osiedle Urocze
Osiedle Wacława Felczaka
Osiedle Wandy
Osiedle Widok
Osiedle Willowe
Osiedle Witkowice Nowe
Osiedle Wiślane Tarasy
Osiedle Wojskowe
Osiedle Wojskowego Towarzystwa Budownictwa Społecznego "Kwatera"
Osiedle Wolfganga Amadeusza Mozarta
Osiedle Wysokie
Osiedle "Zaczarowany Młyn"
Osiedle Zadworze
Osiedle Zakrzowiec
Osiedle Zaułek Jugowicki
Osiedle Zesławice
Osiedle Zgody
Osiedle Zielona Polana
Osiedle Zielone
Osiedle Złocień
Osiedle Złota Podkowa
Osiedle Złotego Wieku
Osiedle Złotej Jesieni
Osiedle Żabiniec
Osiedle „Dąbie Park”
Osiedlowa
Osikowa
Oskar Schindler's Factory
Oskara Kolberga
OSP
OSP Bibice
OSP Biskupice
OSP Czarnochowice
OSP Kokotów
OSP Kryspinów
OSP Piekary
OSP w Jeziorzanach
OSP w Skawinie
OSP Węgrzce Wielkie
OSP Wieliczka
OSP Zabierzów
OSP Zbydniowice
Ossolineum
Ostatnia
Osteria Grizzo
Ostoya Palace Hotel
Ostróg bramny fortu
Ostrów
Outdoor Fitness Center
OUTLET-MEBLE
Owocowa
Owsiana
Owsiana Boczna
Oye World hostel
Ośrodek Dla Osób z Autyzmem
Ośrodek Informacji i Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego
Ośrodek Jazdy Konnej
Ośrodek Sportowo Rekreacyjny
Ośrodek Sportowo Rekreacyjny "Kurdwanów Nowy"
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Kolna"
Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 1
Ośrodek wychowawczy dla dziewcząt
Oświecenia
Oświęcimska

P
Pacówki
Paczkomat InPost
Paderevianum II
Padre
Pagórkowa
Pagóry
Paintball Kraków
Pajaro
Pajęcza
Paknhidto
Pałac Biskupa Samuela Maciejowskiego
Pałac Czapskich
Pałac Kmitów
Pałac Konopków
Pałac Larischa - Wydział Prawa i Administracji UJ
Pałac Lubomirskich
Pałac Małachowskich
Pałac Młodzieży
Pałac Pod Baranami
Pałac Przebendowskich
Pałac Radziwiłłów
Pałac Spiski
Pałac Stadnickich
Pałac Sztuki
Pałac Tarnowskich
Pałac Wielopolskich
Pałac Wołodkowiczów
Pałac Zbaraskich
Pałac Zieleniewskich
Pałacowa
Palarzówka
Palce Lizać
Paleo
Pallatia
Palmowa
Pamet Sc
Pamięci 30 Polaków rozstrzelanych w 1943
Pamięci pomordowanych w hitlerowskich obozach koncentracyjnych i obozach zagłady
Pamiętna
Pan Naleśnik
Pana Cogito
Pana Tadeusza
Panaceum
Panda Hostel
Paniekąt
Panieńskie Skały
Panorama
Panoramiczna
Panoramix - Alkohole
Pantograf Cafe
PapaYo
Papiernicza
Papieska
Paproci
Papryczki 5
Parafialna
Parafialny Klub Sportowy "Milenium"
Paragraf
Paragraf 22
Parcelacja Druga
Parcele
Park Adama Mickiewicza
Park dla rowerów
Park Inn.
Park Kingi
Park Maćka i Doroty
Park Rzeczny "Wilga"
Park wodny
Parki Rzeczny Wilgi

p
parking

P
Parkowa
Partyzantów
Paryska
Pasaż
Pasaż 13
Pasaż Bielaka
Pasaż Fi
Pasaż Ruczaj
Pasibrzuch wyroby garmażeryjne
Pasieczna
Pasieka
Pasjo Cafe
Pasmanteria
Pasta Masta
Pastelowa
Pasternik
Pasternik (7;79)
Pasterska
Pastrugi
Pastwiska
Pastwisko
Patria
Patrol
Paul & Shark
Paulińska
Pawia
Pawilon A
Pawilon B
Pawilon C
Pawilon D
Pawilon Dydaktyczno Sportowy
Pawilon E
Pawilon F
Pawilon G
Pawilon H
Pawilon Józefa Czapskiego
Pawilon Konferencyjno-Wystawowy Kotłownia

p
pawilon muzealny

P
Pawilon Spółdzielnia SM Czyżyny
Pawilon Wielofunkcyjny
Pawilon Wystawienniczo-Informacyjny Wyspiański 2000
Pawła Jasienicy
Pawła Morawiańskiego
Pawła Włodkowica
Pawła z Krosna
Pawlak
Pawlak Pieczywo
Pawlikowice
Pawłowskiego Bogumiła
Pańska
Państwowa Inspekcja Pracy;Okręgowy Inspektorat Pracy
Państwowa Straż Pożarna JRG Skawina
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Władysława Żeleńskiego
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna imienia Ludwika Solskiego
Państwowy Instytut Geologiczny
PC Partner
PC Projekt
PCPoint
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja
Pędzichów
Pejzażowa
Pekaes SA
Pekao
PEKAO
Pekao
Pekao SA
Pekao SA Oddział w Krakowie
Pekao SA, III Oddział w Krakowie, Filia 7
Pękowice
Pękowicka
Pemo Projekt
Pensjonat "Stańczyk"
Pepco
PEPCO
Pepco
Pepe pvalnia
Peperone
Pepez Pizza
Pepita
Pergamin Apartments
Pergamin chill out
Perkuna
Perła
Perłowa
Perspekt
Pętla Pleszów
Petrokrak
Petrus
Peugeot
Phong Hai
Phuong Dong
Piaski
Piaskowa
Piaskownica

p
piaskownik

P
Piasta Kołodzieja
Piastowska
Piastowska (2262K)
Piastowska (87)
Piaszczysta
Piazza Toscana
Pięciu Stawów
Pieczywo Buczek
Piekarnia
PIekarnia
Piekarnia - cukiernia
Piekarnia Awiteks
Piekarnia AWITEKS
Piekarnia Awiteks
Piekarnia "Buczek"
Piekarnia Chmura
Piekarnia "Chmura"
Piekarnia Chmura
Piekarnia Cukiernia Janina Zaborowska
Piekarnia Cukiernia Lajkonik
Piekarnia Cukiernia Zaborowscy
Piekarnia "Dom Chleba"
Piekarnia Dom Chleba
Piekarnia "Dom Chleba"
Piekarnia Geth
Piekarnia Halagarda
Piekarnia J Dąbrowscy
Piekarnia Jania&Niedziela
Piekarnia Kurek
Piekarnia M. Binkowska
Piekarnia Pablo Produkcja Hurt Detal Krzysztof Hodurek
Piekarnia Pod Telegrafem
Piekarnia S.C.
Piekarnia Tomasz Nosek
Piekarnia Złoty Kłos
Piekarnia-Cukiernia Buczek
Piekarnia-Cukiernia Halagarda
Piekarska
Piekary
Piekło
Piękna
Piękny Pies
Pielęgniarek
Pienińska
Pierogarnia

p
pierogarnia

P
Pierogarnia
Pierogarnia Green Frog
Pierogarnia Krakowiacy
Pierogarnia u Gabi
Pierogowe inspiracje
Pierozki u Vincenta
Pierzchówka
Pijalnia
Pijalnia Czekolady "Wedel"
Pijalnia czekolady Wedel
Pijalnia Wódki i Piwa
Pijarska
PilarTech
Piłkarska
Pilotów
Pimiento
Ping Pong
Piotr i Paweł
Piotra Bardowskiego
Piotra Borowego
Piotra Brzezińskiego
Piotra Kluzeka
Piotra Michałowskiego
Piotra Skargi
Piotra Stachiewicza
Piotra Stachiewicza (2266K)
Piotra Trębacza
Piotra Wysockiego
Piotrusia Pana
Pisary
Pit Stop
Piusa Welońskiego
Piwiarnia Warecka
Piwna
Piwnica Pod Baranami
Piwnica Pod Wierzynkiem
Piwnica Pod Złotą Pipą
Piwnice Pałacu Pokutyńskich
Pizza Accanto
Pizza Chata
Pizza Garden
Pizza Hades
Pizza House
Pizza Hut
Pizza Muffin
Pizza Piccolo
Pizza Pizza
Pizza Planet
Pizza Polska
Pizza u Włocha
Pizzariada
Pizzeria
Pizzeria Banolli
Pizzeria Bolzano
Pizzeria Cyklop
Pizzeria Delecta
Pizzeria En Plato. Pizza & pasta.
Pizzeria Fantazja
Pizzeria "Góra Olimp"
Pizzeria Kliny
Pizzeria Luigi
Pizzeria Mefisto
Pizzeria Paolo
Pizzeria Paolo e Luca Gustosa
Pizzeria "Papu"
Pizzeria Parma
Pizzeria Piotruś Pan

p
pizzeria pod Lasem

P
Pizzeria Prima
Pizzeria Tina
Pizzeria Trzy Papryczki
Pizzeria u Teściowej
Pizzeria Zapałki
Pizzernia Filipo
Pińczowska
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski oddz.13
PKO Bank Polski Oddział 1
PKO Bank Polski Oddział 18 w Krakowie
PKO BP
PKO BP - Oddział VI
PKO BP oddział 40
PKO BP S.A.
PKO BP SA
PKO SA
PKP Cargo
Plac Bawół
Plac Bernardyński
Plac Błonie-Beszcz
Plac Bohaterów Getta
Plac Braci Dudzińskich
Plac Centralny imienia Ronalda Reagana
Plac Centralny imienia Ronalda Reagana (79)
Plac doktora Jerzego Polańskiego
Plac Dominikański
Plac Emila Serkowskiego
Plac Generała Władysława Sikorskiego
Plac Inwalidów
Plac Jana Matejki
Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Plac Jana Pawła II
Plac Juliusza Kossaka
Plac Księdza Mieczysława Kuznowicza
Plac Łagiewnicki
Plac Lasoty
Plac manewrowy
Plac Mariacki
Plac Mieczysława Skulimowskiego
Plac Na Groblach
Plac Na Stawach
Plac Niepodległości
Plac Nowowiejski
Plac Nowy
Plac obozowy KL Plaszow
Plac Prezydenta Edwarda Raczyńskiego
Plac Przystanek
Plac Sióstr Norbertanek
Plac Świętego Ducha
Plac Świętego Krzyża
Plac Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Plac Świętej Marii Magdaleny
Plac Szczepański
Plac Tadeusza Kościuszki
Plac Teodora Axentowicza
Plac Teodora Axentowicza (2265K)
Plac Wielkiej Armii Napoleona
Plac Wolnica
Plac Wspólnoty
Plac Wszystkich Świętych
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw OE
Plac zabaw Przedszkola nr 4
Plac świętego Idziego
Plan miasta
Planeta
Planeta alkohole
Planowana instalacja do produkcji miedzi w procesie Hydrometalurgicznym TACON
Planty Bieńczyckie
Płaska
Plastusia
Płaszowska
Play
Playground
Plaza
Plaża Bagry
Plaża Kraków
Plebania
Plebania kościoła Świętego Krzyża
Plebańska
Pleszowska

p
płk. pil. Stefana Łaszkiewicza

P
Płomienna
Płomyczka
Plus

p
plus

P
Plus GSM
Plus-med
Płyta upamiętniająca Hołd Pruski 1525 roku
Płyta upamiętniająca Insurekcję Kościuszkowską
Pływalnia AWF
Pływalnia Camena
Pobabie
Pobór opłat za parking
Pochyła
Pocieszka

p
poczta

P
Poczta
Poczta polska
Poczta Polska
Pocztowa
Pod Akacjami
Pod Aniołami
Pod Baranem
Pod Białym Murem
Pod Białym Orłem
Pod Cholerzynem
Pod Dębami
Pod Eskulapem
Pod Fortem
Pod Górą
Pod Gruszka
Pod Gwiazdami
Pod Janem
Pod Jarzębinami
Pod Jaworem
Pod Kampusem
Pod Kamykiem
Pod Kominem
Pod Kopcem
Pod Kopytkiem
Pod Kończyce
Pod Krzyżykiem
Pod Lasem
Pod Laskiem
Pod Lwem
Pod Norenami
Pod Orzechami
Pod Pielgrzymowem
Pod Pomnikiem
Pod Pretekstem
Pod Pstrągiem
Pod Różą
Pod Sikornikiem
Pod Skałą
Pod Słońcem
Pod Sokołem
Pod Sowińcem
Pod Stokiem
Pod Strażnicą
Pod Strugą
Pod Strzechą
Pod Sulnikiem
Pod Szańcami
Pod Szwedem
Pod Topolami
Pod Ujazdem
Pod Wałem
Pod Wawalem
Pod Wawelem
Pod Wiaduktem
Pod Widomą
Pod Wielką Solą
Pod Wierzbami
Pod Zastowem
Pod Złotym Liściem
Pod Złotym Tygrysem
Pod Ósemką
Podbagnie
Podbaranie
Podbory
Podbrzezie
Podchorążych
Podchorążych (2205K)
Podchruście
Poddana
Poddębowiec
Pode Dworem
Podedwór
Podedworze
Podfigurze
Podgórki
Podgórki Tynieckie
Podgórska
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 1
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 10
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 11
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 13
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 14
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 16
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 17
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 18
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 2
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 20
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 21
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 22
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 3
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 4
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 5
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 6
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 7
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 8
Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie - Filia nr 9
Podgórska Przychodnia Lekarska
Podgórze
Podgwiezdna
Podhalańska
Podhalnie
Podkamycze
Podkamyk
Podkowa
Podłącze
Podlesie
Podłęska
Podleska
Podleśna
Podłużna
Podmiejska
Podmiłów
Podmokła
Podole
Podpułkownika Andrzeja Hałacińskiego
Podrzecze
Podskalany
Podskale
Podstacja trakcyjna Kraków Mydlniki
Podstacja trakcyjna "Politechnika"
Podstawowa Szkoła Specjalna nr 71 im. Marii Grzegorzewskiej
Podwale
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców
Podwawelskie
Podwikle
Podwórkowa
Podzamcze
Podziemia Rynku
Poezja Smaku
Pogodna
Pogorzany
Pogórze
Pogotowie Ratunkowe
Pokoje Gościnne Antica
Pokoje Gościnne Jordan
Pokoje Gościnne Trzy Kafki
Pokoje i Apartamenty 'Na Rękawce'
Pokoje Pod Różą
Pokoju (44)
Pokrzywnica
Pokusa
Pol-Tour
Polakowski
Polana Bielańska
Polana Harcerska
Polana Juliusza Lea
Polana Malczewskiego
Polana Nagłowicka
Polana Wincentego Wobra
Polarna
Polarsport
Polcom
Polegli w latach 1914-1918
Poległych 1943 roku
Poleglych w Krzeslawicach
Poleska
Poleski
Polibuda
Policealne Studium Zawodowe
Policja
Poligamia First Floor Bar
Polish Cousine
Politechniczna
Politechnika Krakowska
Politechnika Krakowska - Kampus Warszawska
Politechnika Krakowska - Wydział Mechaniczny
Półkole
Półkole boczna
Półłanki
Polmozbyt
Polna
Polne Zacisze
Północna
Północna Obwodnica Krakowa
Północna Obwodnica Krakowa (94)
Północna Obwodnica Wieliczki (94)
Polnych Kwiatów
POLOmarket
Polonez
Polonia
Polonia Wax
Polonijna
Polowa
Polpetrol
Polsad
Polska Akademia Nauk
Polski Smaki
Polski Transport Samochodowy S.A.
Polski Związek Motorowy
Polskie Jadło
Polskie Smaki

p
polskie smaki

P
Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
Polskiego Czerwonego Krzyża
Południe
Południowa
Pomnik
Pomnik Adama Mickiewicza
Pomnik Artura Grottgera
Pomnik Czynu Zbrojnego Proletariatu Krakowa
Pomnik dr Henryka Jordana
Pomnik Edwarda Dembowskiego
Pomnik Elvisa Presleya

p
pomnik Erazma Jerzmanowskiego

P
Pomnik Floriana Straszewskiego
Pomnik Fryderyka Chopina
Pomnik Generała Andersa i Żołnierzy II Korpusu Polskiego
Pomnik Grażyny i Litawora
Pomnik Grunwaldzki
Pomnik Harfiarza
Pomnik Hugona Kołłątaja
Pomnik Ignacego Jana Paderewskiego
Pomnik Jadwigi i Jagiełły
Pomnik Jana III Sobieskiego
Pomnik Jana Kochanowskiego
Pomnik Jana Matejki
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Józefa Dietla
Pomnik Kazimierza Wielkiego
Pomnik Kraka
Pomnik Krzyża Nowohuckiego
Pomnik Księdza Kardynała Adama Sapiehy
Pomnik ku czci lotników polskich poległych w latach 1939-1945
Pomnik ku czci zabitych pacjentów w 1942.
Pomnik Lilli Wenedy
Pomnik Lotników Polskich
Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego i Legionistów
Pomnik Martyrologii
Pomnik Martyrologii 1944
Pomnik Merkuriusza
Pomnik Michała Bałuckiego
Pomnik Mikołaja Kopernika
Pomnik Mikołaja Zyblikiewicza
Pomnik młodzieży krakowskiej w obronie Polski
Pomnik na pamiątkę pacyfikacji wsi Piekary w 1943
Pomnik na Wzgórzu Kaim
Pomnik niedźwiedzia Wojtka
Pomnik Ofiar Faszyzmu
Pomnik Ofiar Holokaustu
Pomnik Ofiar Komunizmu
Pomnik Ofiar Obozów Koncentracyjnych
Pomnik ofiar pacyfikacji z 1943 roku.
Pomnik Pamięci Piotra Skrzyneckiego
Pomnik Papieża Jana Pawła II
Pomnik Piotra Skargi
Pomnik Piotra Skrzyneckiego
Pomnik Piwnicy pod Baranami
Pomnik poległych harcerzy
Pomnik pomordowanych policjantów
Pomnik pomordowanych przez UPA
Pomnik pomordowanych w KL Plaszow Żydów
Pomnik psa Dżoka
Pomnik Pułkownika Narcyza Wiatra-Zawojnego
Pomnik rozstrzelanych 10 września 1939 roku
Pomnik Solidarności
Pomnik Stanisława Wyspiańskiego
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik Tadeusza Rejtana
Pomnik upamiętniający poległych Powstańców Insurekcji Kościuszkowskiej
Pomnik Wojciecha Bednarskiego
Pomnik Wojciecha Bogusławskiego
Pomnik zajść krakowskich 1936
Pomnik Zygmunta II Augusta
Pomnik żołnierzom września Armii Kraków
Pomnik żołnierzy Polski Walczącej
Pomodorino
Pomodorino Ristorante
Pomorska
Pompa
Pompownia wody "Białucha"
Pompownia wody surowej
Pompownia wody uzdatnionej
Pomykany
Poniedziałkowy Dół
Pool Bar "U Kacpra"
Popaski
Popielidów
Popielnik

p
popiersie Adama Mickiewicza
popiersie Adama Stefana Sapiehy

P
Popiersie Aleksandra Fredro

p
popiersie Andrzeja Małkowskiego
popiersie Artura Grottgera
popiersie Augusta Emila Fieldorfa
popiersie Augustyna Kordeckiego
popiersie Danuty Siedzikówny "Inki"
popiersie Feliksa Konarskiego
popiersie Fryderyka Chopina
popiersie Hugona Kołłątaja
popiersie Ignacego Paderewskiego
popiersie Jana Długosza
popiersie Jana Kochanowskiego
popiersie Jana Matejki
popiersie Jana Pawła II
popiersie Jana Tarnowskiego
popiersie Jerzego Popiełuszki
popiersie Joachima Lelewela
popiersie Józefa Hauke-Bosaka
popiersie Józefa Piłsudskiego
popiersie Józefa Poniatowskiego
popiersie Juliana Ursyna Niemcewicza
popiersie Juliusza Słowackiego
popiersie Karoliny Lanckorońskiej
popiersie Kazimierza Pułaskiego
popiersie Konstantego Ostrogskiego
popiersie Leopolda Okulickiego
popiersie Marii Skłodowskiej-Curie
popiersie Mikołaja Kopernika
popiersie Piotra Skargi
popiersie Ryszarda Kuklińskiego
popiersie Stanisława Maczka
popiersie Stanisława Staszica
popiersie Stanisława Żółkiewskiego
popiersie Stefana Czarnieckiego
popiersie Stefana Wyszyńskiego

P
Popiersie Tadeusza Boya-Żeleńskiego

p
popiersie Tadeusza Kościuszki
popiersie Tadeusza Reytana
popiersie Witolda Pileckiego
popiersie Władysława Andersa
popiersie Zbigniewa Herberta
popiersie Zdzisława Peszkowskiego
popiersie Zygmunta Krasińskiego
popiersie św. Maksymiliana Marii Kolbego

P
Poprzeczna
Porcjunkula
Poręba
Poręby
Porfirion
Porfirowa
Poronińska
Port Solny
Portiernia
Portobello
Portobello Vintage Butik
Portowa
Porucznika Emira
Porucznika Jerzego Halszki
Porucznika Szczeklika
Porzecze
Porzeczkowa
Poselska
Posterunek Policji Wodnej
Potoczek
Potoki
Potrzask
Poutine Burger
Powaba
Powały z Taczewa
Powiatowa
Powiatowa i MiejskaBiblioteka Publiczna w Wieliczce
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Powiśle
Powojowa
Powroźnicza
Powstania Listopadowego
Powstania Styczniowego
Powstania Warszawskiego
Powstańców
Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich (776)
Poziomkowa
Poznańska
Pozogi
Pozorski Trade
Pożegnanie Afryki
PPHIU RAVIS
Pracownia krawiecka
Pracownia Szkła "Edimar"
Prądnicka
Pragma Inova Technika
Praktiker
Prałatówka Kościoła Mariackiego
Pralnia chemiczna
Pralnia ekologiczna
Pralnia Ekologiczna
Pralnia ekologiczna Panda
Praska
Prasołów
Prawda
Prego
Premium Hostel
Presto
Prima Bar
Pro Domo Tour
Problemówka
Prochowa
ProDeck
Profesor Janiny Bieniarzówny
Profesora Adama Bochnaka
Profesora Adama Rożańskiego (79)
Profesora Adama Rożańskiego (7;79)
Profesora Bolesława Wiktora Wicherkiewicza
Profesora Bronisława Geremka
Profesora Jana Ślaskiego
Profesora Jerzego Wiśniewskiego
Profesora Kazimierza Tadeusza Opałka
Profesora Mariana Mięsowicza
Profesora Michała Bobrzyńskiego
Profesora Michała Życzkowskiego
Profesora Stanisława Łojasiewicza
Profesora Stefana Myczkowskiego
Profesora Tadeusza Seweryna
Profesora Teodora Spiczakowa
Profesora Zygmunta Chylińskiego
Prokocim
Prokocimska
Prokuratura Apelacyjna w Krakowie
Prokuratura Okręgowa
Prokuratura Rejonowa
Prokuratura Rejonowa Kraków Krowodrza
Prokuratura Rejonowa Kraków Prądnik Biały
Promienistych
Promienna

p
promobile

P
Promowa
Pronto
Propaganda
Prosta
Proszowicka
Proton
Prukop
Pruska
Prusy
Prywatna
Prywatna Przychodnia Ortopedyczna
Prywatna Szkoła Muzyczna
Prywatne Gimnazjum numer 5
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Internat Sióstr Prezentek
Prywatne Liceum Ogólnokształcące przy Klasztorze Prezentek
Prywatne Niepubliczne Przedszkole Smerfusie
Prywatny kort tenisowy IFJ
Prywatny żłobek Kacperkowo
Przebieczany
Przebiśniegów
Przecięcie 50°N/20°E
Przecinek
Przeczka
Przedłużenie Złocieniowej
Przedrudzie
Przedsiębiorstwo Geologiczne S.A. w Krakowie
Przedszkole
Przedszkole 182
Przedszkole Bajkowa Kraina Oddział I
Przedszkole "Chata skrzata"
Przedszkole Dziecięce Fantazje
Przedszkole Gwiazdeczka
Przedszkole Montessori-Muszelka
Przedszkole Niepubliczne" Kropelka"
Przedszkole Niepubliczne "Pod gwiazdkami"
Przedszkole nr 136
Przedszkole nr 142
Przedszkole Nr 145 Dolina Tęczy
Przedszkole nr 36
Przedszkole nr 43
Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 82
Przedszkole Parafialne 188 - Plac zabaw
Przedszkole "Pod Magnolią"
Przedszkole prywatne
Przedszkole prywatne - "Maja i Gucio"
Przedszkole publiczne
Przedszkole Samorządowe 180
Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Skawinie
Przedszkole Samorządowe nr 104 imienia Małego Księcia
Przedszkole Samorządowe nr 105
Przedszkole Samorządowe nr 106
Przedszkole Samorządowe nr 109
Przedszkole Samorządowe nr 110 im. Marii Kownackiej
Przedszkole Samorządowe nr 120
Przedszkole Samorządowe nr 124
Przedszkole Samorządowe nr 129 - "Skrzaty"
Przedszkole Samorządowe nr 152
Przedszkole Samorządowe Nr 165
Przedszkole Samorządowe nr 176 im. Marii Konopnickiej
Przedszkole Samorządowe nr 177 im. Czesława Janczarskiego
Przedszkole Samorządowe nr 187
Przedszkole samorządowe nr 19
Przedszkole Samorządowe nr 2
Przedszkole Samorządowe nr 23
Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Skawinie
Przedszkole Samorządowe Nr 4
Przedszkole Samorządowe nr 45 im. Kubusia Puchatka
Przedszkole Samorządowe nr 46 im. Carla Orffa
Przedszkole samorządowe nr 5
Przedszkole Samorządowe nr 5 w Skawinie
Przedszkole Samorządowe nr 58
Przedszkole Samorządowe nr 65 Perełka
Przedszkole samorządowe nr 71 z oddziałem integracyjnym
Przedszkole Samorządowe nr 92
Przedszkole Samorządowe nr 93 imienia Juliana Tuwima
Przedszkole Samorządowe nr 94
Przedszkole Samorządowe nr 96 "Pod Świerkami"
Przedszkole Samorządowe numer 20
Przedszkole Specjalne nr 100
Przedszkole Urszulanek
Przedszkole Źródło
Przedwiośnie
Przegon
Przegorzalska

p
przejście do Suchej

P
Przekątna
Przełazek
Przełęcz
Przełom
Przemiarki
Przemyska
Przemysława II
Przemysłowa
Przepiórcza
Przeryta
Przeskok
Przesmyk
Przesyłki Kurierskie Race Autotuning
Przetakówka
Przewiewna
Przewóz
Przy Autostradzie
Przy Błoniach
Przy Cegielni
Przy Forcie
Przy Kole Tynieckim
Przy Kuźni
Przy Lesie
Przy Młynie
Przy Młynówce
Przy Moście
Przy Poczcie
Przy Rogatce
Przy Rondzie
Przy Torze
Przychodnia NZOZ Kraków-Południe
Przychodnia Rejonowa nr 14 - SPZOZ NOWA HUTA
Przychodnia Towarzyska

p
przychodnia zdrowia

P
Przydworska
Przygraniczna
Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Przyjemna
Przykopy
Przylaszczki
Przylesie
Przymiarki
Przyrodnicza
Przysmak
Przysmak Staropolski
Przystanek Pierogarnia
Przystań Papieska
Przystań Wawel
Przyszkolna
Przyszłości
Psie Pole
Psiepole
Psina
Pszczelarz
Pszczelna
Pszenna
Ptaka Franciszka
Ptasia
Ptaszyl
Pub Aquarium
Pub i restauracja
Pub Korba
Pub K.O.T.
Pub Mirjan
Pub Pod Smokiem

p
pub "Pod Ziemią"

P
Pub Stajnia
Pub-Kawiarnia Albo-tak
Publiczna Szkoła i Publiczne Gimnazjum Sióstr Pijarek im .Józefa Kalasancjusza w Krakowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie im. Joachima Lelewela
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Błogosławionej Laury Vicuna
Publiczne Gimnazjum numer 52 Ojców Pijarów imienia księdza Stanisława Konarskiego
Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Świętego Dominika Savio
Publiczne Przedszkole Nr 26 Sióstr Serafitek
Publiczne Przedszkole nr 61 "Pod Wawelem"
Pułkownika Barty
Pułkownika Edwarda Gardy-Godlewskiego
Pułkownika Francesco Nullo
Pułkownika Józefa Spychalskiego
Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego
Pułkownika Stanisława Dąbka
Pułkownika Władysława Gnysia
Punkt Informacji Miejskiej
Punkt Informacji Turystycznej
Punkt Poboru Opłat Kraków-Balice
Punkt Pocztowy
Punkt przyjęć DHL
Punkt selektywnej zbiórki odpadów
Punkt sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Krakowie
Pustelnia
Pustynna
Puszczyków
Puszkarska
Pychowice
Pychowicka
Pylna
Pysońce
PZL TS -11 Iskra
PZU S.A. - Centrum Likwidacji Szkód

Q
Q Hotel
Qrudo Food&Wine
Quality System
Quchnia
Queen Boutique
Quercus
Quick

R
R Kokotów
R Kraków Batowice
R Kraków Bieżanów
R Kraków Bieżanów Drożdżownia
R Kraków Bonarka
R Kraków Business Park
R Kraków Główny
R Kraków Krzemionki
R Kraków Łagiewniki
R Kraków Łobzów
R Kraków Lubocza
R Kraków Młynówka
R Kraków Mydlniki
R Kraków Mydlniki Wapiennik
R Kraków Nowa Huta Północ
R Kraków Olszanica
R Kraków Płaszów
R Kraków Prokocim
R Kraków Sanktuarium
R Kraków Sidzina
R Kraków Swoszowice
R Kraków Zakliki
R Podbory Skawińskie
R Podgrabie Wisła
R Skawina
R Skawina Zachodnia
R Węgrzce Wielkie
R Wieliczka Bogucice
R Wieliczka Park
R Wieliczka Rynek-Kopalnia
R Zabierzów
R Zastów
R8
Rabakom
Rabarbar
Rabatkowa
Rabczańska
Rabona Pub
Rabsztyńska
Race autotuning
Racheli
Raciborowice
Raciborska
RacingKart
Racławicka
Rączna
Raczyńskiego Edwarda
Rada dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim
Radio Kraków
Radisson BLU
Radłowa
Radocha
Radomska
Radosna
Radziszowska
Radziwiłłów (2120K)
Radziwiłłowska
Rafael
Rafała Czerwiakowskiego
Raiffeisen
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Polbank
Rainbow
Rainbow Tours
Rajska
Rajsko
Rakowicka
Rakuś
Rampol
Rancho Fałęckich
Rancho Texas
Ranczo Furia
Ratajska
Ratuszowa
Ravel
Rdzawa
Re
Reception Camping Korona
Redakcja miesięcznika Alma Mater
Redemptorystów
Redolfi
Reduta
Rędzina
Rędziny
Rędzińska
Reformacka
Regionalne Alkohole
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
Rejonowy Zakład Usługowy Służby Mundurowej
Rękawka
Rekonstrukcja
Rektorat pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
Rektorat Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
Remarque
Rembrandt Aparthotel
Remi
Renaissance Fusion Restaurant
Renault
Renesans
Reno-Serwis
Republiki Korczakowskiej
Reserved
Residence9
Restauracj orientalna
Restauracja
Restauracja -Pizzeria "Amalfi"
Restauracja Awiw
Restauracja Bombaj Tandoori
Restauracja Cechowa
Restauracja Chłopska
Restauracja Corleone
Restauracja Dwór Kościuszko
Restauracja Eden
Restauracja Ester
Restauracja Felix
Restauracja Galicja
Restauracja Galicyjska
Restauracja Galimatias
Restauracja Gościniec
Restauracja grecka Zorba
Restauracja Hotel Francuski
Restauracja Klezmer-Hois
Restauracja Królewska
Restauracja Loża - Klub Aktora
Restauracja Magnifica
Restauracja Miód Malina
Restauracja Olimp
Restauracja orientalna
Restauracja Orientalna "Mekong"
Restauracja Pepe rosso
Restauracja Pino
Restauracja "Pod Irysami"
Restauracja Pod Strzelnica
Restauracja "Pod Wawelem"
Restauracja Radiowa
Restauracja Santorini
Restauracja Staromiejska
Restauracja Stek
Restauracja Stylowa
Restauracja "Swojska"
Restauracja Trezo.
Restauracja Wanda
Restauracja "Zosieńka"
Restauracja Żydowska "Ariel"
Restauracja-Pizzeria Il Forno
Restauracya Browarna
Restauracyjna
Resto Bar Balicka 95
Resto Bar orientalny Tre Xanh
Resto Illuminati
Retoryka
Retro antyki i sztuka
Revor
Rezedowa
Rezerwat Bielańskie Skałki
Rezerwat geologiczny "Bonarka"
Rezerwat Panieńskie Skały
Rezerwat Skałki Przegorzalskie
Rezerwat Skołczanka
Rezerwistów
Rezydencja Lucas Chcialbyswiedziec
Rezydent
Rimini
Risamore
Ristorante Da Pietro
Roban
ROBAN
Roberta Jahody
Robinson
Robotnicza
Robotniczy Klub Sportowy "Garbarnia"
ROBOTOWO
Rock'n'Ink Tattoo & Piercing
Rodzinna
Rodziny Jędów
Rodziny Poganów
Rodziny Poganów (2131K)
Rogate Ranczo
Rogatka
Rohatyna
Rokitniańska
Roller Hostel
Rolna
Rolnicza
Roman
Roman Cyran Cukiernia
Roman Hair & Beauty
Romana Dmowskiego
Romana Florera
Romana Ingardena
Romana Kiełkowskiego
Romana Prawocheńskiego
Romana Żelazowskiego
Romualda Traugutta
Rondo Andrzeja Pamuły
Rondo Antoniego Matecznego
Rondo Armii Krajowej
Rondo Czyżyńskie (776)
Rondo Dywizjonu 308 (776)
Rondo Generała Stanisława Maczka
Rondo Generała Stanisława Maczka (79)
Rondo Górników Wielickich
Rondo Grunwaldzkie
Rondo Grzegórzeckie
Rondo Hipokratesa
Rondo im. ppor. Ułanów Karpackich Tomasza Skrzyńskiego
Rondo im. Żołnierzy Wyklętych
Rondo imienia Janiny Lewandowskiej
Rondo Jasnogórskie
Rondo Kocmyrzowskie (776)
Rondo Kocmyrzowskie (79)
Rondo Kocmyrzowskie (79;776)
Rondo Młyńskie
Rondo Mogilskie
Rondo Ofiar Katynia
Rondo Piastowskie
Rondo Polsad
Rondo Stanisława Barei
Rondo Światowych Dni Młodzieży 2016
Rondo Żołnierzy Niezłomnych
Rondo Żołnierzy Wyklętych
Rosista
Rossamores Cafe
Rossmann
Rosso
Rotmistrza Witolda Pileckiego
Row Mix
Rowerowa
Rowmix
Rowtel
Royal
Royal Kraków Golf & Country Club
Rozalii Celakówny
Rozdroże
Rozdzielnia gazu
Rozmarynowa
Rozrywka
Różana
Różanki
Rożnowa
Rożnowska
RR Donnelley
RR Donnelley Poland Sp. z o.o.
RT Regent
RTVEuroAGD
Rubens
Rubinstein
Ruch
RUCH S.A. - Oddział Kraków, Dział Handlu
Ruciana
Ruczaj
Ruczaj Park
Rudni
Rudzica
Rumiana
Rumiankowa
Rurdech
Rusałek
Rusiecka
Rusznikarska
Rusznikarska - deptak
Rusznikarska Deptak
Rybaki
Rybałtowska
Rybianka
Rybitwy
Rybna
Ryby i Owoce Morza
Rycerska
Rycerza Racibora
Rydlówka
Rymanowska
Rymarówka
Rymarska
Rynek
Rynek (44)
Rynek (780)
Rynek Dębnicki
Rynek Fałęcki
Rynek Główny
Rynek Górny
Rynek Kleparski
Rynek Podgórski
Rysi Stok
Ryszarda Berwińskiego
Rytownicza
Rytter skład materiałów do twórczości artystycznej
Rząd Regionalny Kurdystanu
Rząska
Rzeczna
Rzemieślnicza
Rzepakowa
Rzepichy
Rzeszowska
Rzeźnicza
Rzyczyska
Rżącka

S
S
S7
Sąd Apelacyjny
Sąd Okręgowy w Krakowie
Sąd Rejonowy
Sadka
Sadowa
Sądowa
Sadowa
Sadystówka
Sadzawki
Sajakówka
Sakana Sushi Bar
Sala audytoryjna
Sala Gimnastyczna
Sala kameralna
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala teatralna
Salamandra
Salezjańska
Salon Antyków "Pasja"
Salon fryzjerski
Salon fryzjerski "Kaja"
Salon fryzjerski Kazimiera Jusięga
Salon Fryzjerski "Loren"
Salon fryzjerski męski
Salon fryzjerski Pasja
Salon fryzjerski PIERRE
Salon Fryzjerski Pod Magnolią
Salon fryzjersko-kosmetyczny
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Barbara
Salon Fryzur "Jaśko"
Salon Fryzur MAŁGORZATA
Salon kosmetyczno-fryzjerski SAKU
Salon kosmetyczny "Magnolia Med"
Salon Łązienek KOŁO
Salon Meblowy "Bodzio"
Salon Orange
Salon Play
Salon Sukien Ślubnych Kaledonia
Salon Turystyki Aktywnej PTTK "Wierchy"
Salonik prasowy KOLPORTER
Salt Pub
Salwatorska
Samarytanka
Sami Am Am
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w Krakowie
Samorządowa
Samorządowe Przedszkole 28 Na Tęczowym Wzgórzu
Samorządowe Przedszkole 91 Promyczek
Samorządowe Przedszkole nr 10
Samorządowe Przedszkole Nr 102
Samorządowe Przedszkole nr 111 "Pod Modrzewiem"
Samorządowe Przedszkole nr 112 im. Lucyny Krzemienieckiej
Samorządowe Przedszkole nr 115
Samorządowe Przedszkole nr 116
Samorządowe Przedszkole nr 117
Samorządowe Przedszkole nr. 130
Samorządowe Przedszkole nr 131
Samorządowe Przedszkole nr 132
Samorządowe Przedszkole nr 135 im. Księcia Kraka
Samorządowe Przedszkole Nr 139
Samorządowe Przedszkole nr 14
Samorządowe Przedszkole nr 143
Samorządowe Przedszkole nr 144
Samorządowe Przedszkole nr 151
Samorządowe Przedszkole nr 162
Samorządowe Przedszkole nr 178
Samorządowe Przedszkole nr 182
Samorządowe Przedszkole nr 185
Samorządowe Przedszkole nr 29
Samorządowe Przedszkole Nr 32
Samorządowe Przedszkole nr 35
Samorządowe Przedszkole nr 83
Samorządowe Przedszkole Nr 92 "Dworek na Krzemionkach"
Samorządowe Przedszkole nr 95 imienia Kornela Makuszyńskiego
Samorządowe Przedszkole nr 97 im. Jana Brzechwy
Samorządowe Przedszkole numer 127 imienia Koszałka Opałka
Samorządowe Przedszkole numer 39
Samorządowe przedszkole numer 57
Samorządowego Przedszkola numer 11
Samuela Lindego
Sanatoryjna
Sancja Sklep stomatologiczny
Sandomierska
Sándora Petőfiego
Saneczkowa
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki
Sanocka
Santander
Saperów
Sardiland burgers
Sarmacka
Sarnie Uroczysko
Sasanek
Sąsiedzi
Sąsiedzka
Saska
Saski
Satori
Saturn
Scandale Royal
Scena El-Jot
Scena pod Ratuszem
Scena przy Pompie
Scena w Bramie

s
schody ruchome

S
Schron amunicyjny "Dłubnia"
Schron amunicyjny "Kosocice"
Schron amunicyjny Mogiła
Schronisko młodzieżowe PTSM "Oleandry"
Ściejowice
Ścieżki
SE-KO
Sebastiana Klonowica
Secesja
Sekret
Sekret Smaku
Selgros
Seminarium Duchowne Misjonarzy Matki Bożej z La Salette
Semperitowców
Sempre Bracka
Senacka
Senacki
Senatorska
Seniorów Lotnictwa
Sephora
Sępia
Seraf
Serbska

s
sereno apartments

S
Sereno Fenn'a
Sergiusza Piaseckiego
Serwis Ford
Serwis IGSM
Serwis komputerowy
Serwis Renault
Serwis samochodowy Auto-Kubik
Serwis TOYOTA
Seven Heaven
Seweryna Goszczyńskiego
Seweryna Udzieli
SFERA BIKER SPORT
Shake & Bake
SHAKE Maroza
Shell
Shift
Shoes
Shopping Gallery
Shot
Shot Market
Shot Market - Alkohole 24h
Shot Market alkohole
Siarczana
Siarczanogórska
Siarczki
Sicilian Corner
Sidzińska
Siedem Życzeń
Siedliski
Sielska
Siemomysła
Sienna
Siercza
Sierpowa
Siewna
Sikorki
Siłownia Outdoorowa
Siłownia UR
Silvano
Silver Square
Simply Market
Singer
Siostry Faustyny
Siostry Zygmunty Zimmer
Siostrzana
Sioux Classic
Sitowiny
Skała Bonerówny
Skała Kmity
Skalanka
Skałeczna
Skalica
Skalna
Skansen Smaków
Skarbnika
Skarbonka
Skarbowa
Skaut
Skawina
Skawińska
Skibowa
Skład Tanich Książek
Składnica wycieczek
Składowa
Składowisko żużli „Pleszów”
Sklep
Sklep - artykuły instalacyjne
Sklep - artykuły metalowe
Sklep 24h
SKLEP AKCESORIA SAMOCHODOWE
Sklep Artykuły Szkolne i Zabawki
Sklep BHP
Sklep Biegacza
Sklep detektywistyczny "Szpieg"
Sklep Fabryczny
Sklep Firmowy "Wawel"
Sklep i Ogród na Dębnikach
Sklep i Wypożyczalnia Medyczna
Sklep Jezdziecki
Sklep komputerowy AMSO
Sklep medyczny
Sklep Medyczny

s
sklep mięsny

S
Sklep mięsny
Sklep mięsny Szubryt
Sklep Monopolowy
Sklep monopolowy
Sklep monopolowy 24h
Sklep motoryzacyjny Ford Transit
Sklep nabiałowy
Sklep Numizmatyka
Sklep ogólnospożywczy
Sklep osiedlowy
Sklep Podóżnika
Sklep Podróżnika
Sklep pszczelarski Malowany Ul
Sklep Rybny
Sklep rybny
Sklep Solny
Sklep sportowy
Sklep spożywczo przemysłowy
Sklep spożywczo-przemysłowy

s
sklep spożywczo-przemysłowy

S
Sklep spożywczo-przemysłowy
Sklep spożywczo-przemysłowy "Jubilat"
Sklep spożywczo-przemysłowy "Nasz Sklep"
Sklep spożywczo-przemysłowy "odido"
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy - ZAK
Sklep spożywczy "AVITA"
Sklep spożywczy B. Surówka
Sklep spożywczy "Halszka"
Sklep Spożywczy Lewiatan
Sklep spożywczy "Monika"
Sklep spożywczy "Zabka"
Sklep stomatologiczny "Dentix S.C."
Sklep SZELĄG
Sklep "VIP" - Części Samochodowe
Sklep warzywny
Sklep Warzywny "Rarytas"
Sklep z chemią gospodarczą i kosmetykami
Sklep z Kawa
Sklep z Kawą "Pożegnanie z Afryką"
Sklep z narzędziami
Sklep zielarsko-medyczny
Sklep zoologiczny "Łapka"
Sklepik Ma&Ro
Sklepowa
Skoda
Skoda Auto
Skoda Kraków, Autoryzowany Salon i Serwis Porsche Kraków Bronowice
SKOK
SKOK Bieszczadzka
SKOK Jaworzno
SKOK Rafineria
SKOK Wesoła
Skołczanka
Skotnica
Skotnicka
Skotnicka (44)
Skowronia
Skowronkowa
Skośna
Skrajna
Skręcona
Skromna
Skrót Drużyny pierścienia
Skrzatów
Skup aut
Skurwysyn
Skwer Brora Hanssona
Skwer Górsko
Skwerowa
SkyTrend
Śląska (2267K)
Śląska (79)
Sławkowska
Sławomira Odrzywolskiego
Śledziejowice
Sleep Krak
Śliczna
Śliska
Śliwkowa
Słodka Manufaktura
Słodki Wentzl
Słomiana
Słomnicka
Słona Woda
Słoneczko
Słoneczna
Słoneczne Miasteczko
Słonecznikowa
Słonie
Słotna
Slow Burger
Słowiańska
Słowicza
Słup Pokoju
Słupska
Ślusarska
SM Pradnik Biały - Wschód
Smaczek
Smak Ukrainski
Smak Ukraiński
Smaki Galicyjskie
Smaki Gruzji
Smaki Lisieckie
Smaki suwalszczyzny wędliny nabiał pieczywo
Smakołyki
Smętna
Śmiała
Śmietanka nowohucka
Smocza
Smocza Jama

s
smoczy skwer

S
Smoczy skwer
Smok Wawelski
Smolarzy
Smoleńsk
Smolna
Smyk
Śnieżna
Śnieżna Pantera
Snozy
Snycerska
Soboniowicka
Sobótka
Sobótki
Sochy
Soczyny
Sodfiny
Sodowa
Soft Land artykuły komputerowe
Sokola
Sokolników
Sokolska
Sol-Tur
Solarium "Seven"
Solarka
Solarskiego
Solarzy
Solaxa
Solidarności
Solna
Solne Miasto - Centrum Edukacyjno Rekreacyjne
Solne smaki mierniczego
Solny
Solny Świat
Solówki
Sołtysa Dytmara
Sołtysowska
Sołtysowska Park - Etap II
Sony Service Center
SOR
Soray
Soroki
Sosnowa
Sosnowiec
Sosnowiecka
Sowia
SP Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
SP117
Spacerowa
Spacerowiczów
Spadochroniarzy
Spadowa
Spadzista
Spaghetteria
SPAR
Spar
SPAR
Spar
SPAR
Spar
SPAR
Spar
SPAR Express
SPAR express
Spatz
SPAX
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3
Sphinx
Śpiący Dzik
Spichlerz
Spichlerz / Elektrownia
Spiska
Spiżowa
Spławy
Spokojna
Spółdzielców
Spółdzielcza
Spółdzielnia Mieszkaniowa Kurdwanów Nowy
Społeczne Gimnazjum nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Społeczne Przedszkole STO "Julek"
Spolem
Społem
Sporna
Sport Team Sp. z o.o.
Sportowa
Sportowców
Spotkanie z Balladą
Spożywczy
Spytka z Melsztyna
Srebrna
Srebrna Góra
Srebrnych Orłów
Środek Wsi
Środkowa
Śródmiejska Biblioteka Publiczna Filia nr 20
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie Bibioteka Główna
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 10
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 11
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 12
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 13
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 16
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 17
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 18
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 19
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 2
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 4
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 6
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 7
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 8
Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie filia nr 9
Sroki
SSE7
STACHMOT 1 SA
Stacja Benzynowa
Stacja benzynowa Auchan
Stacja benzynowa Orlen
Stacja benzynowa R8
Stacja benzynowa TESCO

s
stacja CNG

S
Stacja elektroenergetyczna 110kV "Centrum Komunikacyjne" (KCK)
Stacja elektroenergetyczna 110kV "Łobzów"
Stacja elektroenergetyczna "Kampus" 110kV
Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja kontroli pojazdów
Stacja LPG
Stacja odwadniania osadu
Stacja paliw
Stacja Paliw Orlen
Stacja Paliw Polpetrol
Stacja paliw R8
Stacja trafo
Stacyjna
Stadionowa
Stadnina
Stadnina koni
Stalag 369
Stalowa
Stanisław Lem
Stanisław Pigoń Visiting Professors' House
Stanisław Skalski
Stanisław Skarżyński
Stanisława Augusta Poniatowskiego
Stanisława Balickiego
Stanisława Brzozowskiego
Stanisława Chmielka
Stanisława Ciechanowskiego
Stanisława Dębickiego
Stanisława Dubois
Stanisława Działowskiego
Stanisława Fishera
Stanisława Gołąba
Stanisława Grochowiaka
Stanisława Grzepskiego
Stanisława Jachowicza
Stanisława Jagielskiego
Stanisława Jasiukowicza
Stanisława Kasznicy
Stanisława Klimeckiego
Stanisława Kłosowskiego
Stanisława Kmity (774)
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kostki Potockiego
Stanisława Kunickiego
Stanisława Lema
Stanisława Łempickiego
Stanisława Lentza
Stanisława Mierzwy
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Mitery
Stanisława Moniuszki
Stanisława Okonia
Stanisława Pigonia
Stanisława Pronia
Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Pyjasa
Stanisława Rokosza
Stanisława Rostworowskiego
Stanisława Samostrzelnika
Stanisława Skarbińskiego
Stanisława Skarżyńskiego
Stanisława Smolki
Stanisława Staszica
Stanisława Stojałowskiego
Stanisława Szczygielskiego
Stanisława Tomkowicza
Stanisława Tondosa
Stanisława Truszkowskiego boczna
Stanisława Witkiewicza
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Worcella
Stanisława Wyspianskiego
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Zaremby
Stanisława ze Skalbmierza
Stanisławy Wysockiej
Stara Droga
Stara kaplica
Stara mydlarnia
Stara Wieś
Stara Zajezdnia
Starbucks
Stare przejście pod torami
Stare Wiślisko
Starego Dębu
Starego Wiarusa
Starka
Staromiejskie Centrum Kultury
Staromostowa
Staropolska
Starowiejska
Starowiślna
Starowolska
Start
Startowa
Stary Gościniec
Stary młyn
Stary Okręglik
Stary Piec
Stary Port
Stary Trakt
Statoil
Staw Płaszowski
Stawarzec
Stawisko
Stawowa
Stawy hodowlane Uniwersytetu Rolniczego
Stańczyka
Stefan Żeromski
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Bobrowskiego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Garczyńskiego
Stefana Jaracza
Stefana Kisielewskiego
Stefana Kołaczkowskiego
Stefana Okrzei
Stefana Otwinowskiego
Stefana Rogozińskiego
Stefana Starzyńskiego
Stefana Stolarza
Stefana Ziobrowskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żółkiewskiego
Stefanii Sempołowskiej
Stelmachów
Stępice
Stepowa
Steska
Steskal
Stihl
Stoczniowców
Stodoła
Stoigniewa
Stokowa
Stokrotek
Stokrotka
Stolarska
Stolik do gier
Stołówka
Stołówka Nawojka
Stołówka studencka
Stołówka "Żaczek"
Stomatologia Nowe Dąbie
Storczyk
Storczykowa
Stowarzyszenie Historyków Sztuki
Stowarzyszenie Żołnierzy Armii Krajowej i Więźniów Politycznych
Stradomska
Stragan
Strąkowa
Strazacka
Straż Miejska
Straż Miejska Miasta Krakowa - Oddział I Śródmieście
Straż Miejska Oddział Prokocim
Strażacka
Streat Slow Food
Stręcka
Street Bar
Strefa 16
Strefa 51 24h
Strefa Piwa
Stroma
Stróża Rybna
Stróżówka
Strumiany
Strumienna
Strumyk
Strycharska
Strzelców
Strzelców Wielickich
Strzelecka
Strzelnica
Strzelnica kulowa Kobra-Sokół
Strzyżenie psów
Studencka
Studio
Studio Effect
Studio fryzjerskie
Studio Fryzjerskie Nord
Studio Fryzur Best Look
Studio fryzur "Edith"
Studio fryzur i kosmetyki
Studio Fryzur i Urody Perfecto
Studio Odnowy Biologicznej
Studio Paznokcia
STUDIO Qulinarne
Studio Urody Słoneczna Kalifornia
Studio urody "Warsztat"
Studium Języków Obcych
Studzianki
Studzienka Badylaka
Studzienki
Studzienna
Styczna
Subaru Emil Frey
Submarine Hostel
Subway
Sucha
Sucha boczna
Suche Łąki
Suchy Jar
Sudecka
Sudół
Sudolska
Sufigs
Sukiennice
Sukiennice prądnickie
Sukiennicza
Suknie ślubne
Sulechów
Sulisława
Sułków
Super Ciuch Komis
Superfarm
Supermarket "Arged"
Supermarket Koniczynka
Supermarket Piotr i Paweł
Superpharm
Supersam "Społem"
Supra Petrol
Sushi Kushi
Swarovski
Swarożyca
Sweet Life
SWFiS AGH
SWFiS UJ
Świat Dziecka
Świat Książki
Świat Zabawek Pinokio
Świątnicka
Światowid
Światowida
Świdnicka
Świdówka
Świebodzicka
Świerkoszówka
Świerkowa
Świętego Andrzeja Boboli
Świętego Benedykta
Świętego Brata Alberta
Świętego Filipa
Świętego Floriana
Świętego Idziego
Świętego Iwo Helory
Świętego Jacka
Świętego Jana
Świętego Jana Kantego (780)
Świętego Krzyża
Świętego Łazarza
Świętego Marka
Świętego Piotra
Świętego Rafała Kalinowskiego
Świętego Rocha
Świętego Sebastiana
Świętego Stanisława
Świętego Tomasza
Świętego Wawrzyńca
Świętego Wincentego
Świętego Wojciecha
Świętej Agnieszki
Świętej Anny
Świętej Barbary
Świętej Bronisławy
Świętej Faustyny
Świętej Gertrudy
Świętej Katarzyny
Świętej Kingi
Świętej Małgorzaty
Świętej Rodziny
Świętej Teresy
Świetlana
Świetlica Środowiskowa
Świetlista
Świętojańska
Świętokrzyska
Swimmer
Swing
Świtezianki
Swoboda
Swojska
Swoszowicka
Sybiraków
Sycylia
Sygneczów
Sylwia Centrum Urody
Symfoniczna
Sympatyczna
Sympozjum
Synagoga Izaaka Jakubowicza
Synagoga Kupa
Synagoga Remuh
Synagoga Stara
Synagoga Tempel w Krakowie
Synagoga Wolfa Poppera
Synagoga Wysoka
Syrachowska
Syreny

s
szafa

S
Szafa win
Szafirowa
Szaflarska
Szafrańska
Szałas pod Sosnami
Szanghaj Market
Szaniec FS-21
Szaniec FS-22
Szaniec FS.3
Szaniec piechoty V/5
Szaniec piechoty V/6
Szaniec rdzenia NS-32
Szara
Szara Kamienica
Szara Kazimierz
Szara płyta
Szarotki
Szarych Szeregów
Szaserów
Szatnia
Szczawnicka
Szczecińska
Szczegów
Szczepana Humberta
Szczepańska
Szczepańska Apartments
Szczęśliwa
Szczurów
Szczygla
Szczyglice
Szczygłów
Szeregowa
Szeroka
Szerokie Łąki
Szewczyka
Szewska
Szklana

s
szklarnie

S
Szklarska
Szklarz
Szkło porcelana
Szkoła
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej
Szkoła im. Jana Pawła II
Szkoła Muzyczna
Szkoła muzyczna
Szkoła Muzyczna I stopnia
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza
Szkoła Muzyczna II stopnia
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa 111 imienia Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa 153
Szkoła Podstawowa 24 imienia Krakowskiej Straży Pożarnej
Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej
Szkoła Podstawowa im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie
Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Zabierzowie
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borku Szlacheckim
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi
Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa imienia kardynała Stefana Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie
Szkoła Podstawowa nr 100 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena
Szkoła Podstawowa nr 104 im. Jana Matejki
Szkoła Podstawowa nr 107
Szkoła Podstawowa Nr 109 imienia Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Józefa Dietla
Szkoła Podstawowa nr 113 im. Leopolda Węgrzynowicza
Szkoła Podstawowa nr 119
Szkoła Podstawowa nr 123
Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła Podstawowa nr 124 im. Marii Skłodowskiej-Curie (przy ul. Sucharskiego)
Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej
Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 134
Szkoła Podstawowa nr 135 imienia księdza profesora Józefa Tischnera
Szkoła podstawowa nr 158
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Śniadeckiego
Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Wojciecha
Szkoła Podstawowa nr 27
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie
Szkoła Podstawowa nr 40 imienia św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Szkoła Podstawowa nr 41 im. J. Kochanowskiego
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Komisji Edukacji Narodowej
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Pauli Montal Sióstr
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Dąbrowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdr. por. F. Dąbrowskiego
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Edwarda Dembowskiego w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Władysława Łokietka
Szkoła Podstawowa nr 72
Szkoła podstawowa nr 74
Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie
Szkoła podstawowa nr 8
Szkoła Podstawowa nr 85 im. ks. Kazimierza Jancarza
Szkoła Podstawowa nr 86 im. Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 87 im. Henryka Jordana
Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 91
Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla
Szkoła Podstawowa nr 98, Gimnazjum nr 74
Szkoła Podstawowa nr.21 im.Władysława Jagiełły w Krakowie
Szkoła Podstawowa numer 1 imienia Komisji Edukacji Narodowej
Szkoła Podstawowa numer 105 imienia Ludwiki Wawrzyńskiej
Szkoła Podstawowa numer 114 imienia Arkadego Fiedlera
Szkoła Podstawowa numer 18 imienia świętej Anny
Szkoła Podstawowa numer 25 imienia Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa numer 29 imienia Jana Matejki
Szkoła Podstawowa numer 37 imienia Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa numer 48
Szkoła Podstawowa numer 53
Szkoła Podstawowa numer 80 imienia Wojciecha Bogusławskiego
Szkoła Podstawowa numer 95 imienia Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa Specjalna numer 79
Szkoła Podstawowa w Kocmyrzowie
Szkoła Podstawowa w Liszkach
Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach
Szkoła Podstawowa w Rząsce
Szkoła podstawowa w Zielonkach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 144 im. Bohaterów Września 1939
Szkoła Podstawowa Źródło
Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 9
Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy numer 7
Szkoła Zasadnicza nr 30
Szkółka Drzew Gałczyński B. Ślaski J.
Szkółkowa
Szkolna
Szkolna (2120K)
Szkolna Hala Sportowa
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Szlachecka
Szlachecka (2128K)
SzlafrO.K.
Szlak
Szlak Bursztynowy
Szlaki spacerowe Balice-Burów
Szlakowskaz
Szmaragdowa
Szopkarzy
Szot
Szpakowa
Szparagowa
Szpital (Krakowskie Centrum Rehabilitacji)
Szpital Miejski Specjalistyczny imienia Gabriela Narutowicza
Szpital Neuropsychiatryczny imienia Doktora Józefa Babińskiego
Szpital ortopedyczny "ORTOPEDICUM"
Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudricka w Skawinie
Szpital Specjalistyczny imienia Jana Pawła II
Szpital Specjalistyczny imienia Józefa Dietla
Szpital specjalistyczny imienia Stefana Żeromskiego
Szpital Świętego Rafała w Krakowie
Szpital Uniwersytecki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego
Szpitalna
Sztuka
Szubryt
Szuwarowa
Szwagra
Szwedzka
Szwoleżerów
Szyb poszukiwawczy
Szybisko
Szybka
Szybki Kęs
Szybki Lopez
Szydło
Szydłowiec
Szymona Czechowicza
Szymona Marycjusza
Szymona Syreńskiego
Szymona Szymonowica
Szymona Zimorowicza

T
T-I
T-II
T-III
T-IV
T-IX
T-Mobile
T-V
T-VI
T-VII
T-VIII
T-X
T-XI
T-XII
T-XIII
Tabaczna
Tablica
Tablica pamiątkowa
Tablica pamięci węgierskich żydówek
Tabola
Taborowa
Taco Mexicano
Taco Mexicano Cuatro Elementos
Tadeusza Banachiewicza
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Hollendra
Tadeusza Kantora
Tadeusza Kasprzyckiego
Tadeusza Kochmańskiego
Tadeusza Korpala
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (780)
Tadeusza Lehra-Spławińskiego
Tadeusza Makowskiego
Tadeusza Micińskiego
Tadeusza Motarskiego
Tadeusza Ochlewskiego
Tadeusza Pawlikowskiego
Tadeusza Peipera
Tadeusza Połomskiego
Tadeusza Ptaszyckiego
Tadeusza Ptaszyckiego (79)
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Rogalskiego
Tadeusza Romanowicza
Tadeusza Śliwiaka
Tadeusza Sobesto
Tadeusza Starca
Tadeusza Stryjeńskiego
Tadeusza Szafrana
Tadeusza Ważewskiego
Tadeusza Wyrwy-Furgalskiego
Tadex
Tajska Samui
Takie Kwiatki - kwiaciarnia
Talagówka

t
tania odzież

T
Tania odzież
Tanie alkohole

t
tanti pizza

T
Tap House

t
taras widokowy na Łąki Nowohuckie

T
Targ - warzywa, owoce, kwiaty
Targ Pietruszkowy
Targowa
Tarłowska
Tarninowa
Tarnobrzeska
Tarnówka
Tarnowska
Tastaka
Tatarakowa
Tatarska
Tatrzańska
Tatuum
Tauron
Tauron Arena Kraków
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Kraków - RD nr 3
Tawo
T.E.A. Time

t
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

T
Teart Variete
Teatr 38
Teatr Bagatela
Teatr Groteska
Teatr imienia Juliusza Słowackiego
Teatr Kameralny
Teatr Łaźnia Nowa
Teatr Ludowy
Teatr Ludowy - Scena Stolarnia
Teatr Plejada
Teatr Scena STU
Teatr Variete
Techniczna
Technikum dla Dorosłych
Technikum Ekonomiczne i Elektroniczne nr 23
Technikum Komunikacyjne nr 25
Technikum na podbudowie Zasadniczej Szkoły Odzieżowej
Technikum nr 2
Technikum Odzieżowo-Ekonomiczne Nr 19
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 2
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 20
Tecnocasa
Tęczowa
Tęczowe Wzgórze
Tegra
Tektura
Telefony GSM
Telefony komórkowe
Telimeny
Tenczyńska
Tenis Max
Tenis stołowy
Teodora Parnickiego
Teodora Rygiera
Teodora Talowskiego
Teofila Lenartowicza
Teren klasztoru Augustianów Eremitów
Teren kościelny
Teresita
Terminal T1
Terminal T4
Terminal VIP
Terytorium Smaku
Tesco
TESCO supermarket
Tetmajerowska
Textile House
Tężnia solankowa
Thai Ha
The Dorsz
The Little Gym
The Piano Rouge
The Secret Garden Hostel
The Stage
Tilia
Tkacka
TNH
TNT Express
Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.
Tokarska
Tom-Dar-Gaz
Tomar
Tomasza Arciszewskiego
Tomasza Janiszewskiego
Tomasza Prylińskiego
Tomasza Zana
Tomaszkowice
Tomaszowice
TOP line
Topazowa
Topiarnia
Topografów
Topolowa
Toporczyków
Topsoczewki
Tor Motocrossowy Skawina

t
torebki, torebki...

T
Torfowa
Torowa
Torowa-Boczna
Toruńska
Torx centrum druku
Toster
Totus Tuus
Towarowa
Towarzystwo Społecznej Szkoły Podstawowej - szkoła podstawowa i gimnazjum
Toy Planet
Toyota
Toyota Serwis
Toys "R" us
Toysmann
Trąbki
Traczy
Tradytor Fortu Bodzów
Tradytor szańca IS-III-2
Trafika
TRAFO
Trakt Ojca Świętego Franciszka
Trakt Ojca Świętego Jana Pawła II
Trakt Papieski
Trakt Solny
Trans Oil
Trans-Expres
Trans-Gum
Tranzit
Trasa turystyczno kulturowa
Trattoria La Campana
Trattoria Pergamin
Trattoria Pergamin Nullo
Trattoria Rialto
Trattoria Soprano
Trattoria Wawel
Travel Gallery
Trawiasta
Trawniki
Trelkovsky Cafe

t
trendy

T
Trendy
Tretówka
TriBeca
Trio Studio
Trojadyn
Trojanowicka
Trójka - Hurtownia Budowlana. Materiały Budowlane
Truskawiecka
Truskawkowa
Trybuny Ludów
Trynitarska
Trzcie
Trzech Króli
Trzecia Góra
Trzej kucharze
Trzy Kaczki
Trzy Kafki
Trzy Rybki (Hotel Stary)
TS Węgrzce
Tuchowska
Tulipanowa
Tunel Magda
Tunel Wrocławski (2266K)
Turecka
Turkusowa
Turniejowa
Turonia
Turowiec
Turystyczna
Tusze tonery
Tutti Frutti

t
tvn

T
Twardowskiego
Twist Manicure
Twister Pizza
Tymiankowa
Tymotkowa
Tyniecka
Tyniecki
Tynieckie Tarasy
Tyrczanka
Tytusa Chałubińskiego
Tytusa Czyżewskiego
Tytusa Czyżewskiego (2262K)

U
U Artura
U Babci Maliny
U Ewy

u
u Jacka

U
U Jędrusia
U Jozina
U księdza
U Łabuza
U Lorka
U Michałka
U Pana Cogito
U Szwagra
U Taty
U Windaka
U zalipianek
U Ziyada
Uboczna
Ugorek
Ugorek osiedle
Ujastek
Ujastek Grupa Neomedic
Ujastek Mogilski
Ujazd
Ujazdowska
Ukośna
Ukryta
Ułanów
Ulica
Ulica Krokodyli
UltraGames.pl
Ulubiona
UNI-SERWIS
Unicus
United Colors of Benetton
Unity Center
Uniwersału Połanieckiego
Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Uniwersytet Ekonomiczny
Uniwersytet Jagielloński
Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum
Uniwersytet Jagielloński - Instytut Zoologii
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II
Uniwersytet Pedagogiczny
Uniwersytet Pedagogiczny - Instytut Neofilologii
Uniwersytet Pedagogiczny - Wydział Pedagogiczny
Uniwersytet Rolniczy
Uniwersytet Rolniczy - Stacja Doświadczalna Katedry Biotechnologii Zwierząt
Uniwersytet Rolniczy - Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki
Uniwersytet Rolniczy - Wydział Języków Obcych
Uniwersytet Rolniczy - Wydział Technologii Żywnosci
Uniwersytet Rolniczy imienia Hugona Kołłątaja
Uniwersytet Rolniczy Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa
Uniwersytet Rolniczy Wydział Leśny
UP Kraków 10
UP Kraków 15
UP Kraków 16
UP Kraków 19
UP Kraków 23
UP Kraków 25
UP Kraków 28
UP Kraków 3
UP Kraków 35
UP Kraków 36
UP Kraków 38
UP Kraków 39
UP Kraków 4
UP Kraków 41
UP Kraków 45
UP Kraków 47
UP Kraków 5
UP Kraków 51
UP Kraków 52
UP Kraków 53
UP Kraków 55
UP Kraków 58
UP Kraków 60
UP Kraków 61
UP Kraków 62
UP Kraków 64
UP Kraków 65
UP Kraków 66
UP Kraków 67
UP Kraków 69
UP Kraków 70
UP Kraków 71
UP Kraków 77
UP Kraków 78
Urbanistów
Urocza
Uroczysko
Uroczysko Las Wolski
Uroczysko Skałki Twardowskiego
Urodzajna
Ursa Maior
Urszulki
Urwana
Urząd Celny
Urząd dzielnicy I Stare Miasto
Urząd dzielnicy X Swoszowice
Urząd Gminy
Urząd Gminy Biskupice
Urząd Gminy Kocmyrzów-Luborzyca
Urząd Gminy Liszki
Urząd Gminy Zabierzów
Urząd Lotnictwa Cywilnego - delegatura południowa
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Urząd Miar i Wag
Urząd MIasta - Wydział Architektury
Urząd Miasta i Gminy
Urząd Miasta i Gminy Skawina
Urząd Miasta Krakowa
Urząd Miasta. Rada i Zarząd Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki
Urząd Miasta. Rada i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy 35
Urząd Pocztowy Kraków 11
Urząd Pocztowy Kraków 12
Urząd Pocztowy Kraków 46
Urząd Pocztowy Kraków 49
Urząd Pocztowy Kraków 54
Urząd Pocztowy Kraków 57
Urząd pocztowy Kraków 59
Urząd Pocztowy Kraków nr 73
Urząd Pocztowy Kraków numer 1
Urząd Pocztowy Kraków numer 50
Urząd Pocztowy Luborzyca
Urząd Pocztowy Skawina
Urząd Pocztowy Zielonki. Filia, Węgrzce
Urząd Pracy Powiatu krakowskiego
Urząd Skarbowy Kraków-Prądnik, Urząd Skarbowy Kraków-Krowodrza, Urząd Skarbowy Kraków-Śródmieście, Drugi Urząd Skarbowy Kraków
Urząd Skarbowy Kraków-Śródmieście
Urząd Statystyczny
Urząd Wojewódzki
Urzędnicza
Uslugi pogrzebowe
Usługi szklarskie
Ustronie
USzwagra
Uzdrowisko Swoszowice
Uzdrowiskowa
Uśmiech
Uśmiechu

V
V Liceum Ogólnokształcące imienia Augusta Witkowskiego
Vakko
Valdi
Valo Tech
Vanilla Aparthotel
Variant S.A.
Vegab Vegetarian Restaurant
Velvet look
Venezia
Veritas
Vermelo
Vesuvio
VI Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza
Via caffe
VIAMOT FIAT
Victoria
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
Villa Zakamycze
Vinci Ristorante
Vinoteka La Bodega
Vis à vis
Vision exclusive optyk
Vision Express
Vita
Viva la Pinta
Vivasanit
Vładex
Vlastimila Hofmana
Volfarm
Volkswagen
Volvo Wadowscy
VT Serwis Sp. z o.o. - Serwis samochodów ciężarowych

W
W Starej Kuchni
Wacława Berenta
Wacława Gąsiorowskiego
Wacława Lipińskiego
Wacława Nałkowskiego
Wacława Popławskiego
Wacława Sieroszewskiego
Wądół
Wadowice
Wadowicka
Wadowska
Waga
Wahadło Foucaulta
Wakeboard
Wałbrzyska
Walcowa
Waleczna
Walentego Florkowskiego
Walentego Troski
Walerego Eljasza Radzikowskiego
Walerego Eljasza Radzikowskiego (7;79)
Walerego Eljasza-Radzikowskiego
Walerego Gadomskiego
Walerego Goetla
Walerego Sławka
Waleriana Łukasińskiego
Waleriana Tumanowicza
Walgierza Wdałego
Wallram
Walmot Auto Serwis
Wałowa
Wanda
Wanda Kraków
Wandejska
Wandy
Wapienna
Wapienna Boczna
Wapiennik
Warmijska
Warowna
Warszawska
Warszawska (7)
Warsztat
Warsztat samochodowy
Warsztat samoobsługowy FIX-CAR
Warsztaty szkolne
Warto
Warzelnia Soli
Warzycka
Warzywa i owoce
Warzywniak

w
warzywniak

W
Warzywnicza Stacja Doświadczalna
Wąska
Wawel
Wawelska
Wąwóz Zbrza
Wąwozowa
WBK
WBK Bank Zachodni
Wczasowa
WD-4
Wędzonki królewskie
Węgierska
Węglarska
Węgłowa
Węgrzce
Węgrzce Wielkie
Węgrzecka
Węgrzynowicka
Wellezza
Weltz
Wenecja
Wentzl
Wernyhory
Werychów
Wesele
Wesoła
Westerplatte
Wewnętrzna
Węzeł Ofiar Katynia
WF Sport
Wiarusa
Wiata ogniskowa
Wiatraczna
Wiązowa
Wichrowa
Wichrowe Wzgórza
Widłakowa
Widłakowa boczna
Widna
Widnokrąg
Widok
Widok na pas startowy
Widokowa
Więckowice
Wieczysta
Wiedeńska
Wiejska
Wielicka
Wielicka (94)
Wielicka (964)
Wielicka Garden
Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej - strefa B
Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej - strefa C
Wielicka Szkoła Montessori
Wieliczka
Wielkanocna
Wielkich Pieców
Wielkie Pola
Wielkotyrnowska
Wielogórska
Wielopole
Wielozwierz
Wieniawa
Wierchowa
Wierzbowa
Wierzynek
Wiesława Zarzyckiego
Wietrok
Wieża ciśnień
Wieża Ratuszowa
Wieża widokowa
Wikarówka
Wikarówka Kościoła Mariackiego
Wiking odżywki suplementy
Wiklinowa
Wiklinowa Boczna
Wiktora Heltmana
Wiktorii Baranówny
Wiktorowice
Wilcza
Wilczy Stok
Wileńska
Wilga
Wilgotna
Wilhelma Feldmana
Wilhelma i Jana Ripperów
Wilhelma "Wilka" Wyrwińskiego
Willa Decjusza
Willa Jagódka
Willa murowano-drewniana z 1901 r
Willowa
Wina.pl
Wincentego Bogdanowskiego
Wincentego Danka
Wincentego Kadłubka
Wincentego Kirchmajera
Wincentego Oszustowskiego
Wincentego Pola
Wincentego Weryhy-Darowskiego
Wincentego Witosa
Wincentego Wodzinowskiego
Winchester Pizza
Windsport
Winiarnia "Jeszcze ranek nie tak bliski"
Winna Góra
Winne Grono
Winnica
Winnica na Wawelu
Winnica Nad Dobra Woda
Winnica Srebrna Góra
Winnicka
Winnicka boczna
Winowców
Winsor&Newton Artists Materials
Wiosenna
Wioślarska
Wirówki
Wise Design Sp. z o.o.
Wita Stwosza
Witaminka
Witarol
Witkowicka
Witolda Budryka
Witolda Doroszewskiego
Witolda Gombrowicza
Wizjonerów
Wiślicka
Wiślisko
Wiślna
Wiśniowa
Wiśniowy Sad
Wjazd
Wjazdowa
Władysław Szafer
Władysław Zatorski
Władysława Anczyca
Władysława Bełzy
Władysława Broniewskiego
Władysława Czaplickiego
Władysława Ekielskiego
Władysława Hermana
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Jakubca
Władysława Jarockiego
Władysława Jaworskiego
Władysława Krygowskiego
Władysława Łokietka
Władysława Łuszczkiewicza
Władysława Mitkowskiego
Władysława Natansona
Władysława Orkana
Władysława Pietrusińskiego
Władysława Podkowińskiego
Władysława Poturalskiego
Władysława Pytlasińskiego
Władysława Raczkiewicza
Władysława Reymonta
Wladysława Reymonta
Władysława Reymonta
Władysława Rożena-Jaksy
Władysława Sikorskiego
Władysława Siwka
Władysława Skoczylasa
Władysława Spasowskiego
Władysława Syrokomli
Władysława Szafera
Władysława Taklińskiego
Władysława Warneńczyka
Władysława Żeleńskiego
WLKS Krakus
Włóczków
Włodarska
Włodzimierza Gruszczyńskiego
Włodzimierza Puchalskiego
Włodzimierza Tetmajera
Włosika Bogdana
Włoska
Wlotowa
Włościańska
Wódka Cafe Bar
Wodna
WODNICZEK - Sala Weselna
Wodnik
Wodociągowa
Wodocza
Wojas
Wojciech Wilk Cukiernia
Wojciecha Bartosza Głowackiego
Wojciecha Bartosza Głowackiego (2262K)
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Darasza
Wojciecha Gersona
Wojciecha Halczyna
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Lipowskiego
Wojciecha Marii Bartla
Wojciecha Stattlera
Wojciecha Weissa
Wojciecha z Brudzewa
Wojenna
Wojewódzka Biblioteka Publiczna
Wojewódzka Biblioteka Publiczna - oddział dla dzieci
Wojewódzka Inspekcja Weterynaryjna
Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny imienia Ludwika Rydygiera
Wojewódzki Związek Pszczelarzy
Wojewódzki Związek Rolników,Kółek i Organizacji Rolniczych
Wojnicka
Wojska Polskiego
Wojskowa
Wójtowska
Wok
Wokalna
Wolica
Wolności
Wolove Burgers
Wolska
Wolski Dół
Woźniców
WPiA UJ
Wróblowicka
Wrocławska (2266K)
Wrząsowice
Wrzesińska
Wrzos
Wrzosowa
Wrzosowa Polana
Wrzosy
Wschodnia Obwodnica Wieliczki
Wspólna
Wspólnota Polska
Wstrząśnięte, nie zmieszane
Wulkanizacja

w
wulkanizacja

W
Wulkanizacja
Wyborna
Wyciąska
Wydawnictwa Akcydensowe
Wydawnictwo GREG
Wydział Architektury
Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Krakowa
Wydział Chemii UJ
Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wydział Farmaceutyczny UJ
Wydział Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Wydział Inżynierii Lądowej
Wydział Sądu Grodzkiego i Ksiąg Wieczystych
Wygoda
Wygon
Wygrana
Wyjazdowa

w
wylkanizacja opon

W
Wyłom
Wymiennikownia MPEC
Wymysłówka
Wypoczynkowa
Wypychówka
Wyroby z Drewna
Wyrwa
Wyrwisko
Wysoka
Wyspa, gabinet urody
Wyspiański
Wysypka
Wytwornia
Wytwórnia mięsa i wędlin KOB
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości
Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej
Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Paulinów
Wyżynna
Wzgórze
Wzgórze św. Bronisławy
Wzorowa
Wzory

X
X Liceum Ogólnokształcące imienia Komisji Edukacji Narodowej

x
x-kom.pl

X
X-media
Xawerego Dunikowskiego
Xero Olimp
Xeromateczny
XII Liceum Ogólnokształcące imienia Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
XIII Liceum Ogólnokształcące
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krakowie
XVI Liceum Ogólnokształcące
XVIII Liceum Profilowane
XX Liceum Ogólnokształcące im.Leopolda Staffa w Krakowie
XX Pijarów
XXII Liceum Profilowane
XXIII Liceum Ogólnokształcące
XXIV Liceum Ogólnokształcące
XXV Liceum Ogólnokształcące
XXVI
XXX Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta - Adama Chmielowskiego
XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Romana Ingardena
XXXL odzież damska
XXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Conrada-Korzeniowskiego

Y
Yacht Club Polski Kraków
YesSport
Youmiko Sushi Bar
YOUNIQ
Yummie
Yves Rocher

Z
Za Gajem
Za Górą
Za Horyzontem
Za Jeziorem
Za Koleją
Za Kolumnami
Za kościołem
Za Kościołem
Za Lasem
Za Lipkami
Za Ogrodem
Za Rzeką
Za Skłonem
Za Targiem
Za Torem
Za Witrażem
Zabałwanie
Zabawa
Zabawki
Zabiele
Zabierzów
Zabierzowska (2131K)
Zabłocie
Zabłocie 13
Zaborowscy
Zaborska
Zaborze
Zabrze
Zabytkowa kuźnia ( niedostępna).
Zabytkowa Stajnia
Zabytkowa strzelnica (w remoncie)
Zabytkowa zajezdnia tramwajowa
Zabytkowe Szklarnie
Zachodni WBK
Zachodnia
Zaciernie
Zacisze
Zacny Burger
Zaczarowane Koło
Zaczarowany Ogród
Zadworym
Zadworze
Zadziele
Zagaisko
Zagaje
Zagajnik
Zagajszcze
Zaginiony Świat
Zagonów
Zagórze
Zagościniec
Zagrodniki
Zagrody
Zagruszcze
Zagumnie
Zajazd Celtycki
Zajazd Czarna Perła
Zajazd Kometa
Zajazd Szlachecki
Zajazdowa
Zajęcza
Zajezdnia rowerowa
Zakamycze
Zakarczmie
Zakarnie
Zakątek
Zakątek Sandwich Bar
Zakaz wyprowadzania psów
Zakicie
Zakład Mechaniki Pojazdowej
Zakład Obróbki Metalu "Detal"
Zakład pogrzebowy "Lilia"
Zakład Przetwórstwa Mięsnego ODYN
Zakład remontowo-budowlany
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Skawinie
Zakładka
Zakładowa
Zakłady Bukmacherskie "Fortuna"
Zakłady pogrzebowe
Zakleśnie
Zakliki z Mydlnik
Zakłucze
Zakole
Zakon Trynitarzy
Zakonników Mogilskich
Zakonników Tynieckich
Zakopianka
Zakopianka Park Handlowy
Zakopiańska
Zakopiańska (7)
Zakręt
Zakrystia
Zakrzów
Zakrzowiecka
Zalesie
Zalew Nowohucki - Plaża
Zalewajka
Załęże
Zalipki
Zamek
Zamek Północny
Zamek Środkowy
Zamek w Przegorzałach
Zamek Wawel
Zamek Żupny
Zamglona
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamłynie
Zamogile
Zamoście
Zaogrodzie
Zaorana
Zapanki
Zapiecek
Zapiekanki
Zapiekanki Skawińskie

z
zapiekanki z pieca

Z
Zapiekanki z pieca
Zapiekanki, hamburgery

z
zapiekanki, hot dogi

Z
Zapiekarnia
Zapieksy krakowskie
Zapole
Zaporębie
Zaporoska
Zaprasza
Zapusta
Zapustny Dół
Zara
Zaradna
Zarosie
Zarudawie
Zarząd Cmentarzy komunalnych
Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego
Zarząd Dróg Wojewódzkich
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie
Zarzecze
Zarzeczna
Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych Nr 1
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 24
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 30 SzkołaPrzysposabiająca do Pracy nr 2
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 31
Zaskale
Zastów
Zaszkolna
Zatorska
Zatyka
Zaułek
Zaułek Bukowska
Zaułek Czartoryskich
Zaułek Wileński
Zawielgusie
Zawiła
Zawiszy
Zawodzie
Zawsie
Zazie Bistro
Zaścianek
Zbaraska
Zbigniewa Dunin-Wąsowicza
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa i Andrzeja Pronaszków
Zbigniewa Małka
Zbigniewa Seiferta
Zbiorowa mogiła ofiar epidemii cholery z roku 1873
Zbój
Zbożowa
Zbrojarzy
Zbrojów
Zbydniowicka
Zbyszka z Bogdańca
Zdanstr.
Zdrojowa
Zdrowa
Zdunów
Zduńska
Zdzisława Czeppe
Zdzisława Jachimeckiego
Zdzisława Opiala
Zdzisława Przebindowskiego
Zebra
Zefirowa
Zegarmistrz
Zegarmistrz Józef Płonka
Zembrzycka
Zen Sushi
Zender 4Off
Zenit
Zenona Klemensiewicza
Zesławicka
Zespół dworski w Ściejowicach
Zespół klasztorny Ojców Kamedułów na Bielanach
Zespół Kościelno-Klasztorny Ojców Franciszkanów-Reformatów
Zespół Mieszkaniowy "Pod Wiązami"
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych imienia Mieczysława Karłowicza
Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 1
Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance
Zespół Placówek Oświatowych "Scherzo"
Zespół Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim
Zespół Szkół
Zespół szkół
Zespół Szkół Budowlanych nr 1
Zespół Szkół Chemicznych w Krakowie
Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2
Zespół Szkół Elektrycznych nr 2
Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1
Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza
Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce
Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Liszkach
Zespół Szkół Integracyjnych nr 4
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji
Zespół Szkół Łączności
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2
Zespół Szkół Mechanicznych nr 3
Zespół Szkół nr 1 imienia Świętego Rafała Kalinowskiego
Zespół Szkół Odzieżowych i Ekonomicznych imienia Jana Matejki
Zespół Szkół Ogólnokształcących 12 im. Stefana Żeromskiego
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 im. Janusza Korczaka
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych numer 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Krakowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 35 imienia księdza profesora Józefa Tischnera
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 51 im. Polskich Olimpijczyków
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 14
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 9
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 imienia Janusza Kusocińskiego
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2
Zespół Szkół Salezjańskich
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
Zespół Szkół Specjalnych nr 4
Zespół Szkół Specjalnych numer 6
Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Zespół Szkół w Bibicach
Zespół Szkół w Raciborowicach
Zespół Szkół Zawodowych
Zespół Szkół Zawodowych "BUDOSTAL"
Zespół Szkół Zawodowych "HTS"
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7
Zespół szkolno-przedszkolny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach
Zgodna
Zgody
Zgromadzenie Córek Bożej Miłości
Zgromadzenie Sióstr Albertynek
Ziarkowa
Zico
Zielarnia Herbapol
Zieleniec
Zielińska
Zielińska (794)
Zielna
Zielnik Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zielona
Zielona (2128K)
Zielona Boczna
Zielona Dolina
Zielona Duża
Zielona Kuchnia
Zielona Mała
Zielone Jary
Zielone Wzgórze
Zielonki
Zielonogórska
Zielony Dół
Zielony Jar
Zielony Most
Ziemianek
Ziko
Ziko Apteka
Ziko Apteka / Ziko Dermo
ZikoApteka
ZikoMarket
Zimna
Zimnucha
Zimorodków
Zjazdowa
Zjazdu Gnieźnieńskiego
Złocieniowa
Złoczowska
Złota
Złota płyta
Złota Róża
Złota Rybka
Złote Łany
Złote Piaski
Złoty Forint
Złoty Kłos
Złoty Piec
Złoty Róg
Zmartwychwstania Pańskiego
Znak
Zofii Kulinowskiej
Zofii Nałkowskiej
Zofii Stryjeńskiej
Zonia
Zoo
Zoo-Welonki
Zorza
ZSOI nr 2 im. Uniwersytetu Jagielońskiego
ZSOI nr 3
Zuchów
ZUS Inspektorat Kraków - Nowa Huta
ZUS Inspektorat Kraków Krowodrza
ZUS Inspektorat Kraków Podgórze
Zuza
Zwierzyniecka
Zwólka
ZWSE Kraków S.A.
Zwycięstwa
Zygmunta Augusta
Zygmunta Felińskiego
Zygmunta Glogera (794)
Zygmunta Łuczyńskiego
Zygmunta Miłkowskiego
Zygmunta Młynarskiego
Zygmunta Radnickiego
Zygmunta Starego
Zygmunta Waliszewskiego
Zygmunta Wróblewskiego
Zygmunta Wyrobka
Zygmuntowska
Zyndrama z Maszkowic

Ć
Ćwikłowa

Ź
Źródlana

Ż
Żabia
Żabiniec
Żabka

ż
żabka

Ż
Żabka

ż
żabka

Ż
Żabka
Żądlak - Parkiety
Żaglowa
Żaków Krakowskich
Żelazna
Żeńców
Żłobek
Żłobek Kolorowa Przystań
Żłobek Niepubliczny Misie-Pysie
Żłobek nr 20
Żłobek samorządowy nr 1
Żłobek Samorządowy nr 27
Żłobek Samorządowy nr 30
Żłobek Samorządowy nr 5
Żłobek Samorządowy nr 6
Żłobek Samorządowy nr 7
Żłobek Tęczowe Misie
Żmujdzka
Żniwna
Żołnierska
Żółtej Ciżemki
Żółwia
Żonkilowa
Żułowska
Żurawia
Żwirowa
Żwirownia Brzegi
Żwirownia Gruczyn
Żwirownia nr 1
Żwirownia nr 3
Żwirownia Pod Kopcem
Życzliwa Apteka
Żydówka
Żydowskie Muzeum Galicja
Żytnia
Żywiczna
Żywiecka
Żywiecka Boczna
Żyzna