Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Gdansk and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1
1 Maja
1-2-3
10 Liceum Ogólnokaształcące
10 Lutego
1001 drobiazgów
101
11 Listopada
12 Marca
1404G
155
16 Marca
175007G
1929G
1930G
1minute

2
2 Morskiego Pułku Strzelców
20
211
216
218
22
2200G
2202G
2203G
221
2213G
2215G
2216G
2217G
2218G
222
2224G
2226G
2231G
2232G
2233G
2236G
2237G
2246G
226
227
23
23 Marca
24
24 Marca
25

3
3
3 Brygady Szczerbca
3 Maja
33 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej
3cars.pl
3City Hostel
3cityink
3D Studio
3Land

4
468
49 Baza Lotnicza
49 Baza Lotnicza - Biuro Przepustek
49. Baza Lotnicza, Pomocnicze Biuro Przepustek
4Land

5
501
5àSec
5àsec

6
6
6 Oliwski Ośrodek Radioelektroniczny im. adm. Arendta Dickmana
6 Plus
64
65
66
66 Kaszubskiego Pułku Piechoty
67
6;226
6;91
6Win

7
7
7R Logistic

8
89

9
91

A
A. Blikle
A La Francaise
A. Orzechowski
A-Dong
AB Bechcicki
Abacosun
Abak

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC

a
abc
abc "Sara"
abc u Gosi

A
ABFoto
Abler

a
abo

A
ABO

a
abo

A
Abo

a
abo

A
Abra
Abro
Absolwent
ACDC Hurtownia Elektryczna
Achilles
Achillesa
Adama Asnyka
Adama Bahdaja
Adama Kuncewicza
Adama Mickiewicza
Adama Ważnego
Adara+
Adidas
Adlerówka
Adlon
Admirał
Admirała Andrzeja Karwety
Admirała Arendta Dickmana
Admirała Józefa Unruga

a
admirała Romualda Wagi

A
Admirała Steyera
Admirała Steyera (216)
Admiralska
Adolfa Dygasińskiego
Adriatyk
Adventure Park
Adwokacka
Afro Alko
Afrodyty
Afrykańska
AGA-R Design
AgaTomDom
Agatowa
AGD
Agencja Bankowa Monetia
Agencja PKO nr 0657
Agencja Pocztowa
Agencja pocztowa
Agencja Pocztowa
Agencja Pocztowa w Selgros Gdańsk
AGMA - Studio Kuchenne
AGN
Agnest
Agnieszka
Agora - Smak Grecji
Agrarna
Agrestowa
AIS MET
AK-MA Układy Wydechowe
Akacjowa
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Morska w Gdyni
Akademia Morska Wydział Nawigacyjny
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Akademia Przedszkolaka Montessori
Akademia Sztuk Pięknych
Akademia Sztuk Pięknych - Wydział Rzeźby i Intermediów
Akademia Urody EwaM
Akademia Urody Olimp
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego
Akademicki Klub Morski Gdańsk - przystań
AKADEMIKI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
Akpol Baby
Akrim
Aksamitna
Akson
Akteona
Aktiv Park Seniora
Akucentrum.pl
Akwarium Gdyńskie

a
al. ks. Józefa Waląga
al. ks. Józefa Waląga

A
Al Tour
Al-Tour
Alanya Kebap
Albatros
Albatross Towers
Albańska
Alberta Turocha
Aldony
AleBrowar
Aleja 17 Grudnia
Aleja 40
Aleja 700-lecia (227)
Aleja Agnieszki Osieckiej
Aleja Andrzeja Grubby
Aleja Armii Krajowej
Aleja Armii Krajowej (501)
Aleja Armii Krajowej (7)
Aleja Dębowa
Aleja Franciszka Mamuszki
Aleja Generała Józefa Hallera
Aleja generała Władysława Sikorskiego
Aleja Grunwaldzka
Aleja Grunwaldzka (468)
Aleja Iberyjska
Aleja Jana Pawła II
Aleja Kasztanow
Aleja Kasztanowców
Aleja Krzysztofa Komedy
Aleja Legionów
Aleja Lip
Aleja Lipowa
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego
Aleja Niepodległości
Aleja Niepodległości (468)
Aleja Ofiar 10 Kwietnia
Aleja Papieża Jana Pawła II
Aleja Parku Krajobrazowego
Aleja Parku Krajobrazowego (1404G)
Aleja Rzeczpospolitej
Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Solidarności
Aleja Stanisława Horno-Popławskiego
Aleja Topolowa
Aleja Vaclava Havla
Aleja Wincentego Witosa
Aleja Witolda Kukowskiego
Aleja Wojska Polskiego
Aleja Zwycięstwa
Aleja Zwycięstwa (468)
Aleja Żeglarstwa Polskiego
Aleja Żołnierzy Wyklętych
Aleja Żołnierzy Wyklętych (472)
Aleksandra Czekanowskiego
Aleksandra Dulin'a
Aleksandra Dulina
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gryglewskiego
Aleksandra Kostki-Napierskiego
Aleksandra Majkowskiego
Aleksandra Orłowskiego
Aleksandra Potyrały
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Rylkego
Aleksandra Volty
Aleksandra Zawadzkiego
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandry Gabrysiak
Aleppo
Alex
Alex Butique
ALF
Alf
Alfa Liczmańskiego
Alfa Park 2
Alfonsa Chmielewskiego
Alfonsa Flisykowskiego
Alfreda Loepera
Alfreda Nobla
Algierska
Alicante
Aliny
Aliny Pienkowskiej
Alior
Alior Bank
Alior Leasing
Alizze
Alka
Alkohole
Alkohole Toast
Alkohole Winoteka
Allecasa
Allora
Alma
Alma 2
Almatur Gdańsk
Aloesowa
Alojzego Bruskiego
Alojzego Budzisza
Alojzego Nagla
Alpina Blacharstwo i Lakiernictwo
Alpinarium
Alsen Abakus
Altanka
Altanki
Alter Friedhof
Althaus
Altoria Apartamenty
Aluminiowa
ALWO
Alzacka
Amareno
AmazingDecor
Amber Wikwol
Ambit Music
Ambrozja
Amelia
Ametystowa
Amfiteatr
Amici
AMITECH
Amona
Amora
Amsterdam Bar
Amundsena
Anafarm
Ananasowa
Anastazego Wika-Czarnowskiego
Anathiss Studio Urody
Anawa
Andaluzyjska
Andromedy
Andrzej Dzikowski
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Grubby
Andrzeja Huenefelda
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Modrzewskiego
Andrzeja Struga
Anemon
Angel
Angielska Grobla

a
angre

A
Ania
Aniołki
Anjtygony
Anker
Ankora
Anna Walentynowicz
Anny Jagiellonki
Anol
ANR O/T Gdańsk
Antalya
Antares
Antoniego Abrahama
Antoniego Antczaka
Antoniego Bolesława Dobrowolskiego
Antoniego Dobrowolskiego
Antoniego Donimirskiego
Antoniego Hryniewieckiego
Antoniego Lendziona
Antoniego Madalińskiego
Antoniego Malczewskiego
Antoniego Michny
Antoniego Muchowskiego
Antoniego Olechnowicza
Antoniego Słonimskiego
Antoniego Suchanka
Anturium
Antygony
Antykwariat
Antykwariat "Grebes"
Antykwariat jubilerski
Anyżowa
AP Banino
Apart
Apartament
Apartamentowiec
Apartamenty Apolina
Apartamenty Conrada
Apartamenty Goldwasser
Apartamenty na polanie
Apartamenty Neptun Park - etap 4
Apartment Traders Gate with 2 bedrooms for short term rental
Apartprojekt
Apenińska
Apex24
Apisa
Apollina
Apple
Aprovi

a
aps APTEKA
apt.Calypso

A
Aptecus
Apteka
Apteka Amara
Apteka Bałtycka
Apteka Chabrowa
Apteka "Chylonia I"
Apteka Cytrynowa
Apteka "Dbam o Zdrowie"
Apteka Dbam o Zdrowie
Apteka Dbam o Zdrowie Św. Antoniego
Apteka Duo
Apteka Dyżurna
Apteka dyżurna
Apteka Dyżurna
Apteka euro*pharm
Apteka Gdyńska
Apteka Gemini
Apteka im. Marii Skłodowskiej-Curie
Apteka "Jesionowa"
Apteka Kartuska
Apteka Kaszubska
Apteka Korzenna
Apteka Leśna
Apteka "MANHATTAN"
Apteka Morenowa
Apteka Morska
Apteka na Dąbrowie
Apteka "Na Stogach"
Apteka Natura
Apteka Norweska
Apteka Oliwska
Apteka Osiedlowa Lawendowa
APTEKA POD RÓŻĄ
Apteka Polonia
Apteka Polska
Apteka "Przylesie"
Apteka Ratuszowa
Apteka Rodzinna
Apteka Rodzinna II
Apteka Słowiańska
Apteka Starowiejska
Apteka Świętego Alberta
Apteka "Świetego Mikołaja"
Apteka Tęczowa
Apteka Tesalia
Apteka "W Baninie"
Apteka w Suchym Dworze
Apteka wasza
Apteka Zdrojowa
Apteka Zdrowie
Apteka św. Jana
Apteka Źródło Życia
AquaPark Reda
Aquapol
Aquarius
Ara
Arabska
Aragońska
Architektów
Archiwum Marynarki Wojennej RP
Arciszewo
Arciszewskich
Area GSM
Arena Expo
Arendta Dickmana
Areoklub - Hangar
ARES-SERVICE
Aresa
Areszt Sledczy
Areszt Śledczy Gdańsk
Argentyńska
Argus s.c.
Ariadny
Arkadia
Arkadiusza Rybickiego
Arkon Park
Arkońska
Arkońska Business Park
Arktyczna
Armatorów
ARMETBIS
Armii Krajowej
Arniki
Ars Dewocjonalia
Ars Tour
Arseniusza
Art Deco
Art Flor
ArtCom
Artemidy
Arthouse
Artnet Sp. z o.o.
Artura Grottgera
Artura Międzyrzeckiego
Artura Schopenhauera
Artus Hotel
Artystyczna oprawa obrazów Aris
Asbit
Asesora
Asia
Asia Hoanmy
Asik
Astra Park (do 11.2017)
Astronautów
Astronomów
Astrowa
ATA
Atelier Dziekoński
Atelier Fryzjerskie Vintage
Atelier, Teatr im. Agnieszki Osieckiej
Ateny
Atlanta
Atlantic
Atlasa
Atmosfera
Auchan
Auchan Gdańsk
Audi Centrum Gdynia
Audiofon
Audiopolis
Augustyna Kordeckiego
Augustyna Krauzego
Augustyna Necla
Augustyna Westphala
Aura Island
AURA studio fryzur
Australijska
AUTO - SERVICE Janusz
Auto Fit
Auto Frack
Auto Gaz
Auto Leo
Auto Maks
Auto Mechanika Pojazdowa - Stando Zbigniew
Auto Mówiński
Auto Nippon Serwis
Auto Pewek
Auto Reich
Auto Serv
Auto Serwis Gendek
Auto Stach
Auto-Gum

a
auto-house.pl

A
Auto-Land
Auto-Mobil Ford
Auto-Mobil Transit
Auto-Serwis
Auto-spec
Automibil
Autoracjo sklep-warsztat samochodowy
Autoryzowany Serwis Forda Euro-Car
Autoryzowany Serwis Napraw Nadwozi Ford
Avalon
AVEart - Suknie ślubne
Avignion
Aviva
Avocado
Awangarda Styl
Awanport
Azaliowa
Azaliowy Park
AZS
Azymut
Azymutalna
Azzurro

B
B&J Jarzębińscy
B90
Ba-car
Babidół
Babie Doły
Babinicza
Bachus
Bachusa
Bacówka
Bagażniki samochodowe - Auto Caros
Bagażownia
Bagietka
Bajeczna
Bajeczne Przedszkola
Bajki
Bajkowa
Bajkowy Domek
Bąkowo
Balcerzak
Balladyny
Baltic
Baltic Hotel
Baltic Oasis
BALTIC SANDS - North House
BalticGSM
Baltona
BALTONA magazyny
Baltrade
Bałtycka
Bałtycka (216)
Bałtycka (226)
Bałtyckie Pokoje
Banachbrothers
Bananowa
Bania Luca
Banino
Banińska
Bank BGŻ
Bank BPH
Bank BPS
Bank BZ WBK
Bank GBW
Bank Millenium
Bank Millennium
Bank Millennium S.A.
Bank Ochrony Środowiska
Bank Pekao SA
Bank Pekao S.A.
Bank PeKaO SA
Bank Polski
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
Bank Rumia
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy Brodnica
Bank Spółdzielczy w Czersku
Bank Spółdzielczy w Sztumie - Agencja nr 30 w Gdyni
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK S.A.
Bank Zachodni WBK (VIII o./w Gdańsku)
Bankieria
Bankomat BS
Bar 3 Smaki
Bar A-Dong - Kuchnia wietnamska
Bar Akademicki
Bar Azja
Bar Bosman
Bar Bursztyn
Bar Caira
Bar Dworcowy
Bar "Karol"

b
bar kartuska

B
Bar Kaszubski
Bar kebab&grill "Siódemka"
Bar Łabędź
Bar Maciej
Bar Maciuś
Bar Mars
Bar Mesa
Bar Mini
Bar Mleczny
Bar mleczny domowy
Bar mleczny "Jaros"
Bar mleczny "Łasuch"
Bar mleczny "Perełka"
Bar Mleczny "Słoneczny"
Bar Mleczny Smakosz
Bar mleczny Syrena
Bar mleczny "Turystyczny"
Bar Otomin
Bar Piwny
Bar pod Rurami
Bar przy potoku
Bar Przystan
Bar Przystań
Bar restauracyjny Rozmaryn
Bar Ryś
Bar Seven
Bar Smakosz
Bar Starowiejski
Bar Tip Top
Bar u Daniela
Bar u Joli
Bar u rybaka
Bar u Senwickich
Bar Wakrym
Bar Żuławski
Bar-Restauracja "Opera"
Baranola Burger
Barbados
Barbara
Barcelońska
Barkentynowa
Barkoczyńska
Barniewice
Barniewicka
Barocco
Barokowa
Barracuda
Bartka
Bartnicza
Bartników
Bartosza Głowackiego
Barwna
Baryłka
Basen
Basen Jachtowy
Basen kryty Marynarki Wojennej
Bass
Bastion Królik
Bastion Miś
Bastion Świętej Elżbiety
Bastion Wieben
Bastion Wilk
Bastion Wyskok
Bastion św. Elżbiety
Bastion św. Gertrudy
Bastion Żubr
Bastione
Baszka
Basztowa
Batalionów Chłopskich
Bateria Wiejska
Batorego 7
Bayjonn
Baza Promowa Polferries - Terminal Westerplatte
Bazyli
Bazylika archikatedralna w Gdańsku-Oliwie
Bazylika Mariacka
Bazyliowa
Baśniowa
Bażantowa
BCC Interior - Tapicer samochodowy
Be Perfect boutique & more
Bea Concept
Beata

b
beata-meble.pl

B
Beautiful hair
Beauty Derm Instytut Centrum SPA i Fitness
Beauty Derm Instytut Medical Day SPA
Beauty Derm Instytut Salon Fryzjerski & Day SPA
Beauty Dream
Bednarska
Będomińska
Będzieszyn
Bee Italian
Beethoven
Bejto
Bejto - Materace, Meble na wymiar
BEL-POL
Belgijki
Belgradzka
Belkowa
Bellezza
Belwederska
Bełzy
Bene Burger
Benedykta Dybowskiego
Benedykta Porożyńskiego
Beneficio
BENEPOL Sp. z o.o.
Benzynowa
Berberysowa
Bereniki
Berka Joselewicza
Berliner Döner Kebap
Bernadowo Park
Bernadowska
Bernarda Chrzanowskiego
Bernarda Milskiego
Bernarda Myśliwka
Bershka
Beskidzka
Best Burger
Best Pub
Best Pub Pizza
Bestbrandsshop
BestDrive Mazex
Betis
Betkrusz
Betlejem
Betoniarzy
BGŻ
BGŻ BNP Paribas
B.H. Moto Blacharstwo
Biała
Biała Rzeka
Białe Wino i Owoce
Białe Żagle
Białostocka
Białowiec
Białowieska
Biały Dworek
Biały Kotek
Biały Królik
Białych Bzów
Biblioteka
Biblioteka Cafe and Bar
Biblioteka Gdańska PAN
Biblioteka Główna Akademii Marynarki Wojennej
Biblioteka Główna UG
Biblioteka Kokoszki
Biblioteka Manhattan
Biblioteka Oliwska
Biblioteka Pod Kotem i Myszą
Biblioteka "Przyjazne Pomorze"
Biblioteka Publiczna w Straszynie
Biblioteka Publiczna Wojewódzka i Miejska. Filia nr 44
Biblioteka (UG)
Biblioteka Wojewódzka
Biedronka
Bielańska
Bielkówko
Bielkowo
Bielkowski Zbiornik Wodny
Biellux
Bielska
Bieszczadzka
Bieszkowicka

b
bieżnia robocza
bieżnia zewnętrzna

B
Bifor
Big Apple
Bijou
Bike Salon
Bilecik
BIMs PLUS FHH Sp. z o. o.
Bio Piekarnia Ziarno
Bio Świat
Bio-Piekarnia Ziarno
Biologiczna
BIOWAY
BioWay
Bioway
Biskupa Andrzeja Wronki
Biskupa Antanasa Baranauskasa
Biskupa Dominika
Biskupa Edmunda Nowickiego
Biskupa Hieronima Rozrażewskiego
Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara
Biskupa Konstantyna Dominika

b
biskupa Stanisława Okoniewskiego

B
Biskupia
Bistro
Bistro Duet
Bistro Dziewiątka
Bistro HIK
Bistro Knedelek
Bistro Kwadrans
Bistro Lubię
Bistro Luna
Bistro "Między Nami"
Bistro Pado
Bistro Pobite Gary
Bistro zawijane
Bitwy nad Ślężą
Bitwy Oliwskiej
Bitwy Pod Lenino
Bitwy pod Płowcami
Biuro Obsługi Egzaminów PORD Gdańsk
Biuro parafialne parafii pw. Św. Polikarpa Biskupa Męczennika
Biuro przepustek
Biuro Rozwoju Gdańska
Biurowiec Podolska
Biwakowa
Blacharstwo i Lakiernictwo
Blachy Pruszyński
Black & White
Black & White Coffee
Black Pearl
Black Red White
Black Red White - Meble
Blaise'a Pascala
Blaszany Bębenek
Bławatek
Bławatkowa
Bławatna
Błażeja
Błędnik (468)
Błękitna
Błękitna Fala
Błękitny pudel
Blikpol
Bliska
Blizowa
Bliźniąt

b
bliżej

B
Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego

b
błogosławionego księdza komandora podporucznika Władysława Miegonia

B
Błogosławionej Królowej Jadwigi
Blok Cudów
Bloom Beauty Salon
Błotna
Błońska
Blue Steed Outlet
Blues Club
Blues Garage
Bluszczowa
BMC2 Galeria
BMG Stacja Paliw
BMW Zdunek
BMW Zdunek Salon Samochodowy
BNP Paribas
Bobby Burger
Bobowózki
Bobrowa
Bochiński Travel
Bociania
BOCIANOWO - Przedszkole i Żłobek
BoConcept
Boczna
Boczna 2
Boczna (2202G)
Boczna 3
Body Mind
Bogatka
Bogna
Bogumiła Kobieli
Bogusława
Bohaterom walk z faszyzmem niemieckim
Bohaterów Getta Warszawskiego
Bohaterów Kaszubskich
Bohaterów Monte Cassino
Bohaterów Starówki Warszawskiej
Bohemia Beer Cafe
Bohuna
Boisko
Boisko - siatkówka plażowa
Boisko Decathlon
Boisko do koszykówki
Boisko wewnętrzne
Bojano
Bojańska
BOK Orange
BOK Play
Bolesława Chrobrego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Polkowskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Prusa (2203G)
Bolito
Bollywood Lounge
Bomi Delikatsy
BonBon Patisserie

b
bonda.pl

B
Bonus Pharma
Book Book
BookBook
Bookszpan
Borkowo
Borkowska
Borodziej
Borowa ciotka
Borówca
Borowiec
Borowiecka
Borowikowa
Borówkowa
Borska
Borsucza
Borzęcin
BOŚ Bank
BOS-ZNAM
Bosch Centrum
Bosch Service Center - MOT Ciągło
Bosmanat
Bosmanat AKM
Bosmanat Mariny Gdańsk
Bosmańska
Boss Store
Bosz
Botaniczna
BOTERM
Botnicka
Boutique Vera
Bożena
BP

b
bp. Adama Stanisława Grabowskiego
bp. Jana Dantyszka

B
BP Korsarz
BP Marina
BP Morena
BP Neptun
BP Olivia
BP Wiking
BP Wrzeszcz
BPH
BPH bud. A
BPH bud. B
BPH bud. C1 i C2
Brabank (Invest Komfort)
Braci Lewoniewskich
Braci Majewskich
Bracka
Brama 1 st. Polnocna
Bratek
Bratki
Bratkowa
BRE Bank
Brętowo
Brico Marche Dom i ogród
Bricomarché
Brodnicka
Bronisława
Bronisława Bukowskiego
Bronisława Czecha
Bronisława Dembińskiego
Bronisława Malinowskiego
Brooklyn Pizza
Brovarnia
Browar Gdanski
Browar Miejski Sopot Grill i Pianino
Browar Piwna
Browar Port Gdynia
Browarna
Brukarska
Brukowa
Brunona Gregorkiewicza (2202G)
Brygidki
Brylantowa
Bryza
Brzechwy
Brzegi
Brzegowa
Brzeźnieńska
Brzeźno
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Brzozówka
Brzozówko
Brzozowy Gaj
Brzozowy Zagajnik
Bud. 1. Stajnie rekreacyjne
Bud. 11. Hotel "Pawilon"
Bud. 12. Duża trybuna
Bud. 2. Hala ujeżdżalni
Bud. 3. Stajnie sportowe
Bud. 4. Warsztaty
Bud. 7. Dżokeje
Bud. 8. Kasy
Bud. 9. Trybuna sędziowska
Budapesztańska
Buddha Lounge Restaurant
Budowa Osiedle Hiszpańskie
Budowa przedszkola modułowego (do 04.2017)
Budowlanych
Budowniczych Portu Północnego
Budynek 11
Budynek 9

b
budynek A
budynek B

B
Budynek gospodarczy z garażem
Budynek mieszkalny SM Chełm
Budynek Wysokich Napięć (PG)
Budziszów
Buena Lingerie
Buena Rajstopy
Buffett
Buga Sport
Bugerman
Buiro sprzedaży mieszkań Euro-Styl
Bukieciarnia
Bukieciarnia Osowska
Bukiecik
Bukiet
Bukowa
Bukówka
Bukszpanowa
Bulaj
Bulońska
Bulwar Nadmorski
Bulwar Nadmorski Feliksa Nowowiejskiego
Bunkier
Buraczana
Burasek
Burgaska
Burger King
Burger Stacja
Burgermania
Burghardt Sp.j.
Bursa
Bursztynowa
Bursztynowa (INVEST KOMFORT)
Bursztynowa Osada
Bursztynowe kule
Bus 100: Dworzec Główny => Targ Rybny
Bus 100: Targ Rybny => Dworzec Główny
Bus 110: Port Lotniczy 03 => Wrzeszcz PKP
Bus 110: Wrzeszcz PKP => Port Lotniczy 03
Bus 116: Matemblewo => Wrzeszcz PKP
Bus 116: Wrzeszcz PKP => Matemblewo
Bus 123: Dworzec Główny => Równa
Bus 123: Równa => Dworzec Główny
Bus 136: Niedźwiednik => Wrzeszcz PKP
Bus 136: Wrzeszcz PKP => Niedźwiednik
Bus 139: Oliwa PKP => Przymorze SKM
Bus 139: Przymorze SKM => Oliwa PKP
Bus 149: Krynicka => Wrzeszcz PKP
Bus 149: Wrzeszcz PKP => Krynicka
Bus 156: Rębowo => Siedlce
Bus 156: Siedlce => Rębowo
Bus 157: Bysewo => Wrzeszcz PKP
Bus 157: Wrzeszcz PKP => Bysewo
Bus 167: Bysewo => Siedlce
Bus 167: Siedlce => Bysewo
Bus 182 : Węzeł Franciszki Cegielskiej - Obłuże Maciejewicza
Bus 189: Dworzec Główny => Maćkowy Mleczarnia
Bus 189: Maćkowy Mleczarnia => Dworzec Główny
Bus 213: Łostowice Świętokrzyska => Olimpijska
Bus 213: Olimpijska => Łostowice Świętokrzyska
Bus 267: Budowlanych => Siedlce
Bus 267: Siedlce => Bysewo
Bus 606: Dworzec Główny => Westerplatte
Bus 606: Westerplatte => Dworzec Główny
Bus N3: Dworzec Główny => Wrzeszcz PKP
Bus N3: Wrzeszcz PKP => Dworzec Główny
Business Faltom
Buszkowy
Buszkowy Dolne
By o la la
Byczkowski
Bydgoska
Bysewska
Bystra
Bystra-wieś
Bystrzycka
Bytom
Bytomska
Bytowska
BZ WBK
BZG
Bzowa

C
C&A
Cadena Park
Cafe Alegoria
Cafe Anioł
Café Bakalia
Cafe Bistro
Cafe Desdemona
Cafe Factotum
Cafe Kamienica
Cafe Kulka
Cafe Lamus
Cafe Nescafe
Cafe Strych
Cafe Szafa
Cafe Vademecum
Cała Naprzód
Cały Gaweł
Camel Active
Camiliana Studio Urody
Camper Park
Camping Stogi
Cantina El Paso
Capone
Carefour Express
Carinii
Carmar
Carmnik Kantyna
Carol
Carrefour
Carrefour Express
Carrefour Market
Carry
Carte D'or
Casablanca
Casino Diner
Castorama
Cayenne Auto-Serwis
CCC
Cechowa
Cedrowa
Cedrowa (227)
Cedrowskie Pola
Cedrowy Dworek
Cedry Małe
Cedry Małe-Kolonia
Cedry Wielkie
Cefeusza
Cegielniana
Ceglana
Celna
Cementowa
Centaura
Centralna
Centralna składnica Marynarki Wojennej imienia kontradmirała Xawerego Czernickiego
Centralne Muzeum Morskie
Centralny Zakład Sprzętu Ratowniczego Marynarki Wojennej z Gdyni
Centrostal
Centrum
Centrum Aruppe przy Kolegium Jezuitów
Centrum Chińskie
Centrum Edukacji Archeologicznej "BŁĘKITNY LEW"
Centrum Familia
Centrum Haffnera Dom Zdrojowy
Centrum Handlowe Auchan Gdańsk
Centrum Handlowe Jantar
Centrum handlowe "Lotnia"
Centrum Handlowe "Witawa"
Centrum Hewellianum
Centrum Kalina
Centrum Kształcenia Ustawicznego imienia marszałka Józefa Piłsudskiego
Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront
Centrum Kultury w Gdyni
Centrum Medycyny Nieinwazyjnej (do 2020r.)
Centrum Medyczne "KARDIOTEL"
Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość (PG)
Centrum Nauki Experyment
Centrum nauki języka niemieckiego
Centrum Ogrodnicze Kubscy
Centrum Okulistyczno-Zezowe
Centrum Pomocowe Caritas
Centrum przesuwnych okien
Centrum Rezydent
Centrum Stomatologiczne
Centrum Technicznej Obsługi PG
Centrum Techniki Okrętowej - Ośrodek Hydromechaniki Okrętowej
Centrum ubezpieczeń komunikacyjnych - Migdal
Centrum Urody
Centrum Wędkarstwa
Centrum Wina
Centrum-Zoo
Cepelia
Ceramika Bolesławiec
Cerery
Cerkiew Św. Bartłomieja
Cerkiew Św. Mikołaja
CH Rental Park
Chabrowa
Chabrowe Wzgórze POLNORD
Chantelle
Charles Vögele
Charzykowska
Chata Rybacka
Chata Rybaka
CheckInn Apartments
Checz Kaszubska - ZKP
Chełm
Chełmińska
Chemia
Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec
Chemia Słodycze z Niemiec
Chemia z Niemiec
Chemików
Cherry
Chevi American Steakhouse
Chilly Willy
Chimera
Chirona
Chlebnicka
Chlebowa
Chłodna
Chłopska
Chmielna
Chmielowa Zatoka
Chochla
Chochlik
Chochlika
Choczewska
Chodnik
Chojnicka
Chopin ***
Chorzowska
Christiana Andersena
Chromowa
Chrystusa Króla
Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori
Chwarznieńska
Chwarzno
Chwarzno - Witomino
Chwarzno-Wiczlino
Chwaszczyno
Chwaszczyńska
Chwaszczyńska (20)
Chwaszczyńska (474)
Chwila z pieca
Chylonia
Chylońska
Ciasna
Ciastkarnia M. Renka s.c.
Ciastkarnia S.C. Czesław Renka i Spółka
Cicha
Cico
Ciechanowska
Ciechocino
Cienista
Cieplewo
Ciesielska
Cietrzewia
Cinema City Krewetka
Cisowa
Cisowska

c
citi handlowy

C
Citi Handlowy
Citibank Handlowy
Citroen
City Market
City Pizza
Ciucharenka
Ciucholand szwajcarski
Ciuciu Babka Cafe
Ciuszek-Maluszek
Clarks
Clinica Medica
Clubton
Cmentarna
CMS
CNF - Centrum Naprawy Felg
Cockney Pub
Coco
COCTAIL BAR MAX SOPOT
Coffe & Tea
Coffee Time
Coffeeheaven
Collegium Biomedicum (CBM)
Collete
Comas Group
Como Ristorante
Compan
Connect
ConsoleWorld
Contrast Cafe
ControlFood
Cooler
Cooltura
Corall Studio Fryzjerskie
Corner Cafe
Corrida
Cosmedica
Costa
Costa Caffee
Costa Coffee
Courtyard Gdynia Waterfront
Cozzi Ristorante
CPN Orlen
Creative
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Credit Agricole Bank
Cristal Caffe
Cubus
Cuda Wianki
CUK
Cukiernia - Piekarnia
Cukiernia Adam Sowa
Cukiernia Agusia
Cukiernia Arkadia
Cukiernia Auchan
Cukiernia Delicje
Cukiernia Formela
Cukiernia Justynka
Cukiernia Kubuś
Cukiernia Murzynek
Cukiernia Muszelka
Cukiernia Pawłowicz
Cukiernia "Rydelek"
Cukiernia Sowa
Cukiernia "Sowa"
Cukiernia Sowa
Cukiernia W. J. P. Płończak
Cukiernia W-Z
Cukiernia WANT
Cukiernia WZ
Cukiernia-Piekarnia Wenta
Cumowników
Currenda Sp. z o.o.
Cyclo Sport
Cygańska Góra
Cyklop Market
Cymes
Cynamon
Cynamon II
Cynamonowa
Cynkowa
Cypriana Godebskiego
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Cyprysowokasztanowa
Cyrano Et Roxane
Cysterny - zrzut paliwa
Cystersów
Cytrowa
Cytrynka
Cytrynowa
Czajki
Czapielsk
Czapielsk Mały
Czaple
Czaple Osiedle
Czaplewska
Czapli
Czar osowy
Czarna
Czarna Góra
Czarna Wołga
Czarne Błota
Czarnowskiego
Czarny Dwór
Czarny Kormoran
Czas na Herbatę
Czechosłowacka
Czechowa
Czeczewska
Czeladnicza
Czeremchowa
Czereśniowa
Czernis
Czerska
Czerwcowa
Czerwona
Czerwona 7
Czerwona Torebka
Czerwone Drzwi
Czerwonej Jarzębiny
Czerwony Dwór
Czerwony Piec
Czeska
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Częstochowska
Człuchowska
Czołgistów
Czopowa
Cztery Asy
Cztery Pory Roku
Czwartaków
Czynu 1000 lecia
Czyżyków

D
D
Da Grasso
Da Grasso Express
Da Mario
Da Vinci
Dąbrowa
Dąbrówki
Dąbrowski
Dąbrowskiego
Dąbrowszczaków
Dachnowskiego
Daglezjowa
DaGrasso
Daiglob
Daktylowa
Daleka
Daliowa
Dalmacija
Damazego Tilgnera
Dambka
Damroki
Dan Sebastian
Dana
Dana. Sklep motoryzacyjny
Dance Fusion - Szkoła Tańca
Danhen
Daniela
Daniela Chodowieckiego
Daniela Fahrenheita
Danusi
Danuty Baduszkowej
Dar Pomorza
Darłowska
Daru Pomorza
Darżlubska
Datura
Dawna pralnia wojskowa
Dawna Zajezdnia Tramwajowa Gdańsk-Oliwa
Dawne gimnazjum

d
dawny Biały Murek

D
Dawny Dom Kuracyjny
Dawny Pensjonat Słońce
Dawny Wydział Chemii UG
Day Spa Vita'O
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
DBK sp. z o. o.
DC1
DC2
DC3
Dębinki
Dębniak
Dębogórska
Dębogórze
Dębogórze-Wybudowanie
Dębowa
Dębowa Karczma
Decathlon
Dedala
Defekt
Degustatornia
Deichmann

d
deKafe

D
Dekarska
Deker
DEKRA
Del Bosco
Del Gusto
Del Mar
Delfin
Delfin - Sklep spożywczo monopolowy
Delfina
Delicje
Delikatesy
Delikatesy U Dudka
Delikatesy ABC
Delikatesy Dominik
Delikatesy Ekologiczne
Delikatesy Familijne
Delikatesy Kama
Delikatesy Krówka
Delikatesy Kupiec
Delikatesy Marco
Delikatesy mięsne
Delikatesy Mięsne Gzella
Delikatesy Mięsne "Gzella"
Delikatesy mięsne Konkol
Delikatesy rybne Gadus
Delikatesy rybne Krewetka
Delikatesy sopżywczo-monopolowe
Delikatesy Tobi 24h
DelikatesyMonopolowe
Delkom
Delmonico Cut Stekhouse
Demptowo
Demptowska
Dendron - Szkółka drzew i krzewów
Denteam
Deotymy
Deptak Olsztyńska

d
desa

D
Desigual
Destylarnia
Deszczowa
Deutsche Bank
D.H. Arel
DHL
Diabelski Kamień
Diamentowa
Diany

d
dimlab

D
Dionizosa
Distinction Language Centre
Diverse

d
dla dzieci 1-3
dla dzieci 3-6
dla dzieci 6-12
dla dzieci 7-15

D
Dla Zdrowia
Długa
Długa (2217G)
Długa Grobla
Długi Grunt
Długi Targ
Długie Ogrody
Długie Pobrzeże
DMG
Do Jaru
Do Milówki
Do Morza
Do Raduni
Do Strumyka
Do Studzienki
Do Zdroju
Dobra
Dobra Pizza Dobra Kuchnia
Dobrawy
Dobry Serwis
Dobrzewino
Dobrzewińska
Dobrzyńskich
Dojazdowa
Dokerów
Doki

d
doko

D
Doktora Aleksandra Majkowskiego
Doktora Franciszka Kubacza
Doktora Ludwika Zamenhofa
Doktora Teofila Zegarskiego
Doktora Władysława Paneckiego
Dolina Babi Dół
Dolina Gołębiewska
Dolina Radości
Dolina Samborowo
Dolina Staw
Dolina Strzyży
Dolina Wężów
Dolna
Dolna (2203G)
Dolna Brama
Dolne Miasto
Dolne Migowo
Dolne Młyny
Dolona Świemirowska
DOM
Dom Aktora
Dom Alfa Liczmańskiego
Dom Asystenta (GUM)
Dom Czekolady
Dom czekolady
Dom Ferberów
Dom Handlowy Monte
Dom Handlowy Wielki Młyn
Dom Harcerza
Dom Kaznodziejów
Dom Książki
Dom Kupca
Dom Leków
Dom Mrongowiusza
Dom Muzyka
Dom Opatów Pelplińskich
Dom parafialny
Dom Piwa
Dom Pod Łososiem
Dom Pod Murzynkiem
Dom podcieniowy
Dom Pomocy Społecznej "Ostoja"
Dom Przyjęć Okolicznościowych "Na Wzgórzu"
Dom Rekolekcyjny Archidiecezji Gdańskiej
Dom Sonata
Dom Spokojnej Starości
Dom Studencki nr 10 (PG)
Dom Studencki nr 11 (PG)
Dom studencki nr 2 (PG)
Dom Studencki Nr 2 (UG)
Dom Studencki nr 4 (PG)
Dom Studencki nr 5 i nr 10 (PG)
Dom Studencki nr 6 (PG)
Dom Studencki nr 7 (PG)
Dom Studencki nr 8 (PG)
Dom Studencki nr 9 (PG)
Dom studenckii nr 1 (PG)
Dom Sushi
Dom Trosienerów
Dom van der Lindów
Dom van Kempenów
Dom Żeglarzy
Dom Żeromskiego
Domek Żeromskiego
Domelit
Donna Marzia Cucina Toscana
Dookoła Świata
DOR-MED
Dorabianie kluczy
Dorota
DotsPlanet.pl
Dotyk Piękna
Douglas
DPD

d
dr. Augustyn Wika-Czarnowski

D
Dr Oetker
Drabina Jakuba
Dragonów
Dratewka
Drawska

d
dre rowery

D
Dre-Tech
Dremix - Zakład Produkcji Drzwi
DREWNO HERMANOWSKA
Drink Bar BOSMAN
DRL
Droga do Wolności
Droga Gdyńska
Droga Gdyńska (468)
Droga Jana Radthkego
Droga Marnych Mostów
Droga Mleczna
Droga Nadleśniczych
Droga Pionierów
Droga Słowackiego
Droga Technologiczna
Droga Wielkokacka
Droga Zielona
Drogeria ABC
Drogeria Błękitna - chemia
Drogeria Natura
Drogi do Wolności
Drogowców
Drogowy odcinek lotniskowy Gdynia (Rumia)
Drożyny
Drukarnia
Drukomania.pl
DrumStore
Druskiennicka
Drużyn Strzeleckich
Drwęcka
Drzymały
DuchService
Duo
Duńska
Dwa Potoki
Dwa Potoki (Polnord)
Dwa w Jednym
Dwór Kolibki
Dwór Kuźniczki
Dwór Miejski
Dwór Oliwski
Dwór VII
Dwór Zakoniczyn
Dworcowa
Dworcowa (216)
Dworcowa (2203G)
Dworek Admirał
Dworek Novello
Dworek Pani Walewska
Dworek Saltzmanna
Dworek Sierakowskich
Dworkowa
Dworska
Dworzec Główny
Dworzec Pasażerski Żeglugi Gdańskiej
Dworzec PKP Gdańsk Główny
Dylinki
Dyrekcja Kolei w Gdańsku
Dyrekcyjna
Dyspozytornia ZKM Gdynia
Dystrybutor
Dywizji Kościuszkowskiej
Dywizji Wołyńskiej
Dywizjonu 303
Działdowska
Działki Leśne
Działkowa
Działkowców
Dziana
Dzielna
Dziewicza
Dziewięć Włók
Dzikiej Róży
Dziupla
Dziurawcowa
Dzwonki
Dzwonnica Mennonicka
Dźwignia
Dźwigowa

E
E75;S6;6
East End
Ecco
Ecco Wakacje
Eco City
Ecoverso
Eden
Edmunda Biernackiego
Edmunda Nagórskiego
Edmunda Śmierzchalskiego
Edukacja 2000
Edwarda Stachury
Egiertowska
Eko Ciuch
Eko Express
Eko Laguna
Eko-Żywność
Ekolan - domy
Ekologiczna
EKOzdrowie
Ekspozycja Zewnętrzna
Ekspresso

e
el

E
El Globo
El Greco
El Kaktus
Ela
Elan Vital
ELAR Technika grzewcza
Elaviv Kebab
Elbląska
Elbląska (501)
E.Leclerc
Elegancja
Elektromajster
Elektrownia
Elektrownia Wodna Straszyn
Elektryków
Eleni. Salon fryzjerski
Eleven
Elewów
Elfów
Elita
Elita Club
Elixir - koktajle owocowe
Elizy Orzeszkowej
Elka
ELKa
Elly.pl
Elmar
Elmer s.c.
Elmis
Elżbietańska
Elżbietańska (1903G)
Emanuel Berg

e
eMILA

E
Emili Plater (2246G)
Emilii Hoene
Emilii Plater
Emilii Plater (2246G)
Emozioni
Empik
Emporium
Energetyczna
Energetyków
English Unlimited
Enigma 22
Epicentrum
Epos
Ergoline
ERON TRANS
Esc.pl
Eskimos
Eskulap Materiały Stomatologiczne
Essi
Estakada Rowerowa
Estina
Eugeniusz Lipiński
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Romera
Eugeniusza Węgrzyna
Euro - salon prasowy
Euro Optic
Euro Pharm
Euro-Car (Ford)
EuroApteka
Eurobank

e
eurobank

E
Eurobank
Eurocash cash & carry
Eurofirany
Europejska
Europejskie Centrum Solidarności
Eurotrade - skład części BMW
Eurydyki
Ewa
E.Wedel - Pijalnia czekolady
Ewelina
Ewka
ExcellentQ

e
expressja

F
F1 Gdańsk - Hel
F1 Gdańsk - Hel; F5 Żabi Kruk - Weterplatte
F1 Gdańsk - Hel; F5 Żabi Kruk - Weterplatte; F6 Targ Rybny - Narodowe Centrum Żeglarstwa
F5 Żabi Kruk - Westerplatte
F6 Targ Rybny - Narodowe Centrum Żeglarstwa
Fabrello
Fabryczna
Fabryka okien

f
fabryka.pl

F
Fale Loki Koki
Falista
Falochron wschodni
Falowa
FAMA
Fama Design
Familia
Familia Bistro
Familia Marco Polo
Family
Fantazego
Farma Smaków
Farmacja 24
FART
Fart
Fashion Week
Fast food CORNER u Niedźwiedzia
Fedde Bistro
Federal Mogul
Federica Romano
FedEx
Feema
Feliksa Ciepłucha
Feliksa Dorsza
Feliksa Muzyka
Feliksa Nowowiejskiego
Feliksa Stamma
Fellini
Femina Fit
Fenikowskiego
Feniksa
Ferber
Ferdynanda Bieszke
Ferdynanda Magellana
Ferkot
Festus
FH Kuba
FH Waga
FHP Max
FHU Kinga
Fiat Autoplus
Figlarna
Fikakowo
Fiku - sklep zabawkowo papierniczy
Filaretów
Filia Pocztowa
Filia Urzędu Pocztowego Gdańsk 6
Filia Urzędu Pocztowego Gdynia 1
Filia Urzędu Pocztowego Gdynia 14
Filomatów
Filtrowa
Fiołkowa
Firmowa
Fish Spa
Fit-Kalorie Katering Dietetyczny
FiveRestaurant Lunchroom
Fizylierów
Fińska
FJORD
Flagowa
Flandria
Flek
Fleur Deco
Flisacka
Flisak
Flisaków
Flora
Florentyna
Floriana Ceynowy
Floriańska
Flory
Flow
Flügger farby
Flunch
F.Minga
Focus Hotel
Foki
Folwarczna

f
fonexpert.pl

F
Food Truck
Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska
For You
Forsycji
Fort Forest
Forte
FORTIS SECURITY
Fortuna
Fortuny
Forum Gdańsk
Foto AGNI
Foto Koncept
Foto-Print
Foto-Service Autoryzowany serwis Samsung i Sigma
Fotograf Andrzej J. Gojke
Fotoreporter
Four Cross
Fourty
Fox
Foxpoland
FPHU ´CHECZ´ PRZEMYSŁAW KUNKEL
Fragmenty murów
Franciszka Bellinga
Franciszka Bohomolca
Franciszka Fenikowskiego
Franciszka Hynka
Franciszka Karpińskiego
Franciszka Kręckiego
Franciszka Kubackiego
Franciszka Kubacza
Franciszka Kustusza
Franciszka Liszta
Franciszka Mamuszki
Franciszka Rakoczego
Franciszka Schuberta
Franciszka Sędzickiego
Franciszka Sokoła
Franciszka Zabłockiego
Franciszka Zubrzyckiego
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury (100)
Franciszkańska
Francuska
Freedom Nieruchomości Gdańsk
Fregata
Fregatowa
Fresca
Fresco
Fresh Market
Fresh market
Fresh Market
Freshmarket
Freshmarkt
Frezerów
Fromborska
Frycza Modrzewskiego
Fryderyka Chopina
Fryderyka Chopina (226)
Fryderyka Chopina (227)
Frytas
Fryzjer
Fryzjer Damsko-Męski
Fryzjer Jolanta
Fryzjer męski
Fryzjerki
Fryzjernia
Fryzury Abacosun
Fuji Film
Fukafe
Fuks
Fundacyjna
Fundamentowa
FUP Gdańsk 4
FUP Gdańsk 43
Fusion Sushi
Futrex
FuX

G
GA
Gabinet kosmetyczny
Gabinet kosmetyczny Klara
Gabinet kosmetyczny Mistika
Gabinet kosmetyczny Natalia
Gabinet Kosmetyczny "Oaza"
Gabinet Stomatologiczny 505071955
Gabriela Narutowicza
Gabriela Rzączyńskiego
Gabriela Władysławskiego
Gabrieli Zapolskiej
Gacek
Gacyny
Gadus
Gaj Ojców
Gajos - dealer VW
Gajowa
Gala Przeróbki krawieckie
Galaktyczna
Galant
Galax Sport
Galeria 55
Galeria Bursztyn Tadeusz Dobkowski
Galeria Drzwi Prestige
Galeria Handlowa Madison
Galeria Helska
Galeria Malucha
Galeria Metropolia
Galeria Morena
Galeria Szczudło
Galeria Taki Mój Świat
Galeria Titfany
Galeria Upominków
Galeria Zaspa
Galileusza
Gamma
Gantos
Gapi Góra
Garbarska
Garbary
Garbiec
Garmin24.pl
Garncarska
GASPOL
Gastroconcept
Gaz System
Gazownicza
Gdansk Hostel - Targ Rybny
Gdanziger Dom
Gdańsk
Gdańsk - Westerplatte
Gdańsk Kokoszki Kok
Gdańsk Kokoszki Kok1
Gdańsk Oliwa GOl
Gdańsk Port Północny
Gdańska
Gdańska (20)
Gdańska (211)
Gdańska (218)
Gdańska (221)
Gdańska (2218G)
Gdańska (2224G)
Gdańska (226)
Gdańska (6)
Gdańska (7)
Gdański Dom Turystyczny
Gdański Klub Kyokushin Karate
Gdański Klub Morsów Filia
Gdański Teatr Szekspirowski
Gdański Uniwersytet Medyczny
Gdańskie Liceum "Lingwista"
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o
Gdańskie Seminarium Duchowne
Gdańskie Szkoły Autonomiczne
Gdańskiego Kolejarza
GDDK i A-O/Gdańsk
Gdynia
Gdynia Główna GO-2
Gdynia Hill
Gdynia International School - Przedszkole językowe
Gdynia Marina
Gdynia Port GPW
Gdyńska
Gdyńska (20)
Gdyńska Szkoła Społeczna
Gdyńska Zapiekanka
Gdyńskich Kosynierów
Gdyńskie Centrum FIlmowe
Gdyńskie Muzeum Motoryzacji
Gedymina
Geers
Geldne
Gemini
Gemmarii
Gen. Józef Wybicki/Hieronim Derdowski
Generał Marii Wittekówny
Generała Antoniego Giełguda
Generała Augusta Emila Fieldorfa
Generała broni Władysława Sikorskiego
Generała broni Zygmunta Berlinga
Generała Charlesa de Gaulle'a
Generała dywizji Franciszka Kleeberga
Generała Emila Fieldorfa
Generała Gustawa Orlicz-Dreszera
Generała Henryka Dąbrowskiego
Generała Henryka Sikorskiego
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Fiszera
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Wybickiego
Generała Józefa Wybickiego (218)
Generała Józefa Wybickiego (221)
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Kazimierza Sosnkowskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Ludwika Mierosławskiego
Generała Mariana Langiewicza
Generała Mariusza Zaruskiego
Generała Stanisława Fiszera
Generała Stanisława Karpińskiego
Generała Stanisława Maczka
Generała Stanisława Skalskiego
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Zygmunta Berlinga
Genowefy Młynarz
Genron
Geodetów
Gepard
Gerarda Denhoffa
Gerberowa
Gerry Weber
Gerwazego
Gęsia
Get In Bank
Getin Bank
Giewont
Gimnazjum
Gimnazjum i Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum nr 14 w Gdyni
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 18 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II i VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum nr 33
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum w Mostach
Gino Rossi
GKS Stoczniowiec
Glam Rock
Glamour
Glazurowa
Głęboka
Głębokie
Glincz
Gliniasta Droga
Glinna Góra
Globel
Głodówko
Głodowo
Głogowa
Głogowska
Główna (2200G)
Główna (226)
Główna (501)
Główne Miasto
Główny Punkt Kierowania Ogniem 25 BAS
Głucha
Głuszca
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolbudach
Gneba
Gniewowska
Gniewska
Gnieźnieńska
Gnilna
GO-1
GOJA
Gołąbkowo
Gold 123
Golden Chicken
Golden Tulip Gdańsk Residence
Goldwasser
Goldwell - Chołka salon
Gołębia
Golf Park
Gołuńska
Good Morning Vietnam
Goplany
Goplańska
Góra Gradowa
Góra Kościuszki
Góra Studencka, dojście
Gorące Pączki
Gorąco Polecam
Gorąco Polecam Nowakowski
Góralska
Gorczycowa
Górecka
Górka
Górki
Górna
Górnicza
Górny Zamszcz
Górska
Gorzowska
Górzysta
Gosia
GOSiR Hala lekkoatletyczna
Goska
Gospoda
Gospodarska
Gospódka
Gospody
Gostyńska
Goszyn
Goszyńska
Gotfryda Lengnicha
Gotycka
Gowidlińska
Gościniec Gniecki
Gościniec Myśliwski
Gościniec "Pod Kasztanem"
Gościnna
Goździkowa
GPEC Serwis sp. z o. o.
Grabiny Duchowne
Grabiny-Zameczek
Grabowa
Grabowe Pole
Grabówek
Grabowo
Gracik
Gracja
Gradowa

g
graffiti

G
Grahamka
Gral
Granary Apartment
Granatowa
Grand Cru
Grand Hostel Gdańsk
Grand Kebab
Grand Voyage
Graniczna
Granitowa
Granola
Grażyny
Grażyny Bacewicz
Green Club
Green Step
Green Way
Green Zone
Greenpoint
Grenadierów
Grill-Bar "Merc"
Grillway
Grobla I
Grobla II
Grobla III
Grobla IV

g
grobowiec rodziny Tiedemann

G
Grochowa
Grodnieńska
Grodza Kamienna
Grodzieńska
Grodzisko
Grodzisko Pręgowo
Grodzka
Gronostajowa
Gronowski i Syn. Apteka
Grosik
Groszek
Grota Marysieńki
Grota-Roweckiego
Groty Szeptów
Gruba Ryba Restaurant
Gruby Benek
Grudniowa
Grudziądzka
Gruntowa
Grunwaldzka
Grunwaldzka (6)
Grunwaldzka (91)
Grunwaldzka (91;226)
Grunwaldzka (E75, 91)
Grunwaldzka (E75, 91, 226)
Grunwaldzka (E75;91)
Grunwaldzka (E75;91;226)
Grupa Travel
Gruszkowa
Grycan
Gryczana
Gryf
Gryf Hotel
Gryfa Pomorskiego
Grząska
Grzegorza Fitelberga
Grzegorza Piramowicza
Grzegorza z Sanoka
Grześ
Grześkowiak
Grzybek - Cafe Bulwar
Grzybowa
Grzybowy Zaścianek
GS
GS Żukowo
GT Auto-Serwis
GTBS
Guess
Gumiś
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

g
gustoso

G
Gwiazda Morza
Gwiaździsta
Gwiezdna
Gzella
Gzella. Delikatesy mięsne
Gård

H
H. Niewiadowska
H&M
Habenda
Hacjenda
Haffner
Hajka
Hala nr 1
Hala nr 2
Hala Olivia
Hala Rybna
Hala sportowa
Hala Targowa
Hala Tenisowa
Hala U-Bootów
Hala Widowisko-Sportowa
Hala Widowiskowo-Sportowa
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
Halan
Halicka
Haliny Poświatowskiej
Halna
Haloo GSM
Hamburgerownia
Hampton by Hilton Gdansk Airport
HanaH
Handlowa
Hanna Duchnowska
Hanny Januszewskiej
Happy Kids osowa
Harcerska
Harcerska Baza Obozowa ,,Morena''
Harcmistrza Pawła Wyszeckiego
Harcówka
Hard Rock Cafe
Harfowa
Harimex-bis - wyposażenie łazienek
Harmonia Oliwska
Harmonijna
Harnaś
Hashi Sushi
Hausman Meble
Heavy Duty
Hebanowa
Hebe
Hel
Heleny
Heleny Marusarzówny
Heleny Modrzejewskiej
Helios
Heliosa
HELKAMP
Hello!
Hells Pub
Helmix
Helska
Helska (216)
Henryka Arctowskiego
Henryka Dąbrowskiego
Henryka Dąbrowskiego (100)
Henryka Hubertusa Jabłońskiego
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Szymańskiego
Henryka Wieczorkiewicza
Henryka Wieniawskiego
HENTER - studio mebli kuchennych
Herbowa
Herkulesa
Hermesa
Herosa
Hery
Hest
Hestii
Hetmana Ludwika Paca
Hetmańska
Heweliusz
Hiacyntowa
Hieronima Derdowskiego
HiFi
Hilton Hotel
Hip-Hop
Hipodrom Sopot
Hipolita Roszczynialskiego
Hipopotam
Hippiczna
Historyczna Brama Nr 2 Stoczni Gdańskiej
Historyczna Stacja Paliw
Hitcom
Hito Sushi
HN
HN - Hurtownia rowerów
Hoang nieruchomości
Hodowlana
Hokejowa
Hołdu Pruskiego
Holidays
Holland house
Home & You

h
home&you

H
Homera
Honda
Honolulu wise food
Horacego
Horeszków
HORST Okucia i Akcesoria Meblowe
HORST Okucia i Akcesoria Meblowe, oddział w Gdańsku
Horsztyńskiego
Hospicjum imienia Świętego Wawrzyńca
Hostal 4-friends
Hostal Dom Zachariasza Zappio
Hostel Bursztynek
Hostel Mały Żagiel
Hostel Stanica
Hostel4u
Hotel Almond
Hotel Amber
Hotel Bonum
Hotel Bursztyn
Hotel Central Gdańsk
Hotel "Dom Marynarza"
Hotel Dworek Mitro
Hotel Europa
Hotel Fahrenheit
Hotel Focus Express
Hotel Garnizonowy
Hotel Gdańsk
Hotel Górski
Hotel Grand Cru
Hotel Hanza
Hotel Hotton
Hotel Kaszubski
Hotel Kuracyjny
Hotel Logos
Hotel Maryla
Hotel Mercure-Hevelius
Hotel Nadmorski
Hotel Oliwski
Hotel Otomin
Hotel Posejdon
Hotel Renusz
Hotel Restauracja Maryla
Hotel Różany Gaj
Hotel Sopot
Hotel Stara Winiarnia
Hotel Szydłowski
Hotel Villa Aqua
Hotel Villa Gdynia
Hotel Vrest
Hotel Zatoka
Hozjusza
Hoża
Hrabia Louis de Plélo
Huberta Wagnera
Hubiz
Hucisko
Hufiec ZHP Gdynia
Hugo Boss / Versace
Hugo Kołłątaja
Hugona Kołłątaja
Humanic
Hummusland
Hundai - Margo
Hurtownia - sklep zoologiczno-wędkarski
Hurtownia budowlana 'Trops'
Hurtownia Jubilerska Onyx
Hurtownia Kabli "ACEL"
Hurtownia Kwiatów i Art. Ogrodniczych
Hurtownia olejów Emar
Hurtownia tkanin i dzianin Halszka
Husytów
Hutnicza
Huzarska
Hydrofornia osiedlowa
Hydrom

I
I Akademickie LO
I Armii Wojska Polskiego
I Brygady
I Dywizji Wojska Polskiego (100)
I Krowa Cała
I LO im. Mikołaja Kopernika

i
i-100 gram

I
Ibis
Ibis Style
IBM Polska - Centrum Przetwarzania Danych
Idea Bank
IdeaBank
Idylla Sopot
Igielnicka
Iglasta
Ignacego Domejki
Ignacego Domeyki
Ignacego Hepki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Krasickiego
Ignacego Kurzyńskiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Łyskowskiego
Ignacego Mościckiego
Ignacego Oziewicza
Ignacego Paderewskiego
Iguana
II Brygady
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące imienia Bolesława Chrobrego
III Liceum Ogólnokształcące
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Ikar
Ikara
Ikea
Iławska
Iłowa
Im. Mickiewicza
Imbirowa
Imbiss Istanbul
Impresja
In Medio
Ina
Incris Salon Snu
Indeco
Indyjska
Infiniti
Infobox
ING
ING Bank
ING Bank Śląski
ING Bank Sląski
ING Bank Śląski
Inglot

i
inmedio

I
Inmedio
InMedio
Inmedio
Inpost
Inpro Chmielna Park
Inspektorska
Instalatorów
Instytut Budownictwa Wodnego PAN
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Oddział Morski w Gdyni
Instytut Pamięci Narodowej
Instytut urody Le Petit Spa
Intar
Intecars
Intermarche
Intermarket
Internat Wojskowej Agencji Mieszkaniowej "Komandor"
Internetowa
Intersport
Intervapo - Peugeot
Intimissimi
Invest Jeans
Investim
Inżyniera Alfonsa Hoffmanna
Inżyniera Jana Śmidowicza
Inżyniera Juliana Rummla
Inżynierska
Ipanema Cafe
IQ.PL
Iron Horse Ink
Irydowa
Irys
Irysowa
IS Folly
Iskierka
Isoptic

i
iSpot

I
Itaka
IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
Iwo Galla
Iwona
IX Liceum Ogólnokształcące
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Iza
Izakaya
Izba Celna w Gdyni
Izba Pamięci Wincentego Pola
Izba Przyjęć Internistyczna
Izba wytrzeźwień
Izmir Kebab
Izydora Gulgowskiego
Izydy

J
J&Joy
J&M
J-H
Jabłkowa
Jabłoniowa
Jabłonowa
Jacek Placek
Jacht Klub im. J. Conrada
Jacht Klub Neptun
Jacht Klub Stoczni Gdańskiej
Jachtowa
Jack's Bar
Jacka Kaczmarskiego
Jacka Malczewskiego
Jacka Malczewskiego (1644G)
Jacka Soplicy
Jackpot
Jacques Andre
Jadwigi
Jadzieńka
Jagatowska
Jagiellońska
Jagienki
Jaglana
Jagoda
Jagodowa
Jagodowe Wzgórza
Jagodowe Wzgórze
Jajo
Jakuba Goyki
Jakuba Wejhera
Jałmużnicza
Jałowcowa
Jam Dwór Polski

j
jamajka

J
Jan Hevelius
Jan III Sobieski
Jan Pranga
Jana Augustyńskiego
Jana Bażyńskiego
Jana Brożka
Jana Brzechwy
Jana Buchna
Jana Charpentiera
Jana Chryzostoma Paska
Jana Chrzciciela
Jana Czirenberga
Jana Dantyszka
Jana Dekerta
Jana Długosza
Jana Dziewanowskiego
Jana Grudzińskiego
Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana Heweliusza
Jana Hieronima Derdowskiego
Jana Husa
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana II Kazimierza Wazy
Jana III Sobieskiego
Jana III Sobieskiego (6)
Jana Jerzego Haffnera
Jana Kamrowskiego
Jana Kanapariusza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Karskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kazimierza
Jana Keplera
Jana Kielasa
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Komierowskiego
Jana Koszałki
Jana Kozietulskiego
Jana Marcina Szancera
Jana Matejki
Jana Michonia
Jana Nagórskiego
Jana Ostroroga
Jana Parandowskiego
Jana Pawła II
Jana Pestalozziego
Jana Rybińskiego
Jana Sebastiana Bacha
Jana Sibeliusa
Jana Skrzetuskiego
Jana Sobieskiego
Jana Solikowskiego
Jana Strakowskiego
Jana Tarnowskiego
Jana Trepczyka
Jana Uphagena
Jana Winieckiego
Jana Wojnarskiego
Jana z Kolna
Jana z Kolna (91)
Jana z Tarnowa
Jana Zamoyskiego
Janca
Janczarskiego
Janiny Porazińskiej
Janka
Janka Kupały
Janka Wiśniewskiego
Janki Bielak
Janki Bryla
Jankiela
Jankowo Gdańskie
Jankowska
Janowi Heweliuszowi
Janowo
Janowska
Jantar
Jantarowa
Janusz Kraśnicki
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Janusza Meissnera
Janusza Sidły
Jappart
Jar Raduni
Jara
Jarex Mebel
Jaromira
Jarosław Konaszewski
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosza Henryka Derdowskiego
Jarowa
Jarzębinowa
Jasia i Małgosi
Jasień
Jasieńska
Jasieńska Kawka
Jaskółcza
Jaskółki
Jasna
Jastrzębia
JaTuTaTToo
Jaworowa
Jaworskiego
Jaworzniaków
Jazz Club
Jazz Pizza
Jaśkowa
Jaśkowa Dolina
Jaśkowy Dworek
Jaśminowa
Jaśminowy Ogród
Jaśminowy Stok
JBB
Jęczmienna
Jednorożca
Jednostka Ratowniczo Gaśnicza PSP nr 4 w Gdyni
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 2
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr3
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr6
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Gdyni
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Gdyni-Oksywiu
Jędrzeja Śniadeckiego
Jelenia
Jelenie
Jeleniogórska
Jelinki
Jelitkowo
Jelitkowska
Jelitkowski Dwór
Jemiołowa
Jeremiasza Falck Polonusa
Jerzego Bajana
Jerzego Giedroycia
Jerzego Heidricha
Jerzego Świrskiego
Jerzego Waldorffa
Jerzego Waszyngtona
Jerzego Zwierkowskiego
Jesienna
Jesionowa
Jesionowa (2224G)
Jewelery Schubert
Jeziorna
Jezioro Zaspa
Jeziorowa
Jezuicka
Jeńców wojennych. Więźniów podobozu Stutthof
Jeż Igiełka
Jeżynowa
JG-Olymp
JL
Joachima Joachimczyka
Joachima Lelewela
Joachima Pastoriusza
Jodłowa
Jodłowno
Jodłowska
Jodowa
John's Pizza
Jola
Josepha Conrada
Jowisza
Józef Piłsudski
Jozef Rompa's house
Józefa Bema
Józefa Ceynowy
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chociszewskiego
Józefa Czapskiego
Józefa Czyżewskiego
Józefa Dambka
Józefa Hoene-Wrońskiego
Józefa Kiedronia
Józefa Konrada
Józefa Konrada Korzeniowskiego (2244G)
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Kotarbińskiego
Józefa Kraszewskiego
Józefa Krause
Józefa Mackiewicza
Józefa Mehoffera
Józefa Montwiłła-Mireckiego
Józefa Pankiewicza
Józefa Unruga
Józefa Wassowskiego
Józefa Wieniawskiego
Józefa Wołoszyna
Józefa Wybickiego
Józefa Wybickiego (218)
Józefa Wybickiego (2202G)
Józefa Wybickiego (221)
Józefa Żylewicza
Jubitom
Jula
Juliana Ejsmonda
Juliana Niemcewicza
Juliana Przybosia
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Kossaka
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Juliusza Słowackiego (2243G)
Juliusza Słowackiego (472)
Julka Cafe
Junacka
Junaków
Junony
Juraty
Justine
Juszkowo
Jutrzenki
Jysk

K
K. Krajewska
K2 Centrum Kopiowania
Ka Sport
KA Sport
Ka-Med
Ka5
Kacpra Uberfelta
Kacza
Kacze Buki
Kaczewska
Kaczeńce
Kaczeńcowa
Kada Oświetlenie
Kadetów
Kadmowa
Kafe Delfin
Kaja
Kąkol
Kaktusowa
Kaletnicza
Kalina
Kalinowa
Kaliska
Kaliszczak
Kalksztajnów
Kamal sp. z o.o.
Kameleon
Kameliowa
Kameralna
Kami
Kamienica Czirenbergów
Kamienica Zacisze
Kamienna
Kamienna (1404G)
Kamienna Góra
Kamienna Grobla
Kamienna Twarz
Kamienny krąg
Kamieńska
Kamili Skolimowskiej
Kampinoska
Kanałowa
Kanaryjska
Kandelabry
Kangury
Kapitan Cook
Kapitan Teresy Remiszewskiej

k
kapitana Antoniego Kasztelana

K
Kapitana Antoniego Ledóchowskiego
Kapitana H. Jaskóły
Kapitana K. Jurkiewicza
Kapitana Karola Olgierda Borchardta
Kapitana Kazimierza Jurkiewicza
Kapitana Konstantego Maciejewicza
Kapitana Leonida Teligi
Kapitana Mamerta Stankiewicza
Kapitana Tadeusza Meissnera
Kapitana Tadeusza Ziółkowskiego
Kapitana Zdzisława Pieńkawy

k
kapitana Zygmunta Deyczakowskiego

K
Kapitana Zygmunta Deyczakowskiego
Kapitana Żeglugi Wielkiej Witolda Poinca
Kapitanat Portu
Kapitańska
Kaplica
Kaplica cmentarna
Kaplica Królewska

k
kaplica parafii św. Antoniego Padewskiego

K
Kaplica pw. Gwiazdy Morza
Kaplica Św. Jana Nepomucena
Kaplica św. Anny
Kapliczna
KappAhl
Kappahl
Kaprów
Karczemki
Karczma
Karczma Gdyńska
Karczma Piwna "Gdański Bowke"
Karczma Polska Zagroda
Karczma "Swojak"
Kardamonowa
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kari
Karkonoska
Karlikowska
Karmelicka
Karol
Karola Chodkiewicza
Karola Conradiego
Karola Dickensa
Karola Kurpińskiego
Karola Lipińskiego
Karola Olgierda Borchardta
Karola Olszewskiego
Karola Pomianowskiego
Karola Szymanowskiego
Karpacka
Karpia
Karpińscy
Karsińska
Kartuska
Kartuska (211)
Kartuska (7)
Kartuska "Północna"
Karwieńska
Karwiny
Karwiny I
Karwiny II
Karwiny III
Kasa
Kasa biletowa (2)
Kasa biletowa SKM
Kasa Stefczyka
Kasia
Kasjopei
Kaspra Geskiego
Kastylijska
Kasy Fiskalne Gdańsk AMB24
Kasztanowa
Kasztanowa (221)
Kasztelańska
Kaszubska
Kaszubska (101)
Kaszubska Droga
Katalońska
Katarzyna Pietkiewicz
Katarzynki
Katarzyny
Katedra Pielęgniarstwa i Katedra Mikrobiologii (GUM)
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny przy Parafii NMP
Kątowa
Katowicka
Katyń 1940
Kaufland
Kawa
Kawaleryjska
Kawelska
Kawiarnia
Kawiarnia Zaścianek
Kazar
Kazimierska
Kazimierz
Kazimierza Bielińskiego
Kazimierza Deyny
Kazimierza Górskiego
Kazimierza IV Jagiellończyka
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Jeżewskiego
Kazimierza Leskiego
Kazimierza Małkowskiego
Kazimierza Młodzianowskiego
Kazimierza Porębskiego
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Sośnickiego
Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wiłkomirskiego
Kaznodziejska
Kcyńska
Kea
Kebab
Kebab Adana
Kebab King
Kebab King, Priven Poly
Kebab MAXXX
Kebab Star
Kebab Sułtan
Kebab u Turka
Kebab u Wezyra
Kebabistan
Kemer Park
Kemping nr 19
Kępa Oksywska
Kępna
Ketlinga
Kettler
Kevin. Pizzeria
KFC
KG AutoService
Kia Interbis
Kiabi
Kiejstuta
Kielecka
Kieleńska
Kielnieńska
Kielnieńska (218)
Kiemliczów
KiK
Kind
King e-Cigar
King Kebab
Kinga
Kino Helios
Kino Polskie
Kiosk
Kiosk "Kolporter"
Kirasjerów
Kirejczyk
Kirkora
Kiszewska
Kładka
Kładka nad Estakadą
Kładka spacerowa
Kładki
Kłajpedzka
Klasyczna
Klasztor Ojców Franciszkanów Niepokalanego Serca Maryi
Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych
Klasztorna
Kler
Klesza
Klesza Droga
Klewrowa
Klif
Klif Orłowski
Klifowa
Kliniczna
Klink International
Kliprowa
Klonowa
Klonowa (2236G)
Kłopot
Kłosek
Kłosowa
Klub 3. Flotylli Okrętów
Klub Garnizonowy
Klub muzyczny "Rockz"
Klub muzyczny "Ucho"
Klub Pokład
Klub Studencki @lternatywa
Klub Zejman
Klubowa
Klukowska

k
kmar - bar mleczny

K
Kmicic
Kmicic - sklepy mięsne
Kmieca
Kminkowa
KMJ
KMTB
Knödel
Knyszyńska
Kobza Haus
Kocanki
Kocurki
Kodak Express
Koga
Kogut Części Samochodowe
Kojot
Kokieteria - Hotel Hanza
Kokosowa
Kokoszki
Koku Sushi
Kolarska
Kolbudy
Kolbudzka
Koleczkowo
Koleczkowski Młyn
Kolegiata Najświętszego Serca Jezusowego
Kolejarzy
Kolejka Retro
Kolejowa
Kolendrowa
Kołobrzeska
Kołodziej
Kołodziejska
Kołomański Rowery
Kolonia
Kolonia Anielinki
Kolonia Jordana
Kolonia Lędowo
Kolonia Mysia
Kolonia Ochota
Kolonia Orka
Kolonia Postęp
Kolonia Praca
Kolonia Przyszłość
Kolonia Rola
Kolonia Stanisława Przybyszewskiego
Kolonia Studentów
Kolonia Uroda
Kolonia Wyżyny
Kolonia Zaranie
Kolonia Zręby
Kolonia Żeńcy
Kolonijna
Kolorowa
Kolorowe Gniazdko
Kolorowe Kable
Kolporter
Kolumbarium
Komandor
Komandora Augustyna Dolatkowskiego
Komandora Bolesława Romanowskiego
Komandora Jerzego Staniewicza
Komandora Kazimierza Kraszewskiego
Komandora porucznika Zbigniewa Przybyszewskiego
Komandora Porucznika Zbigniewa Przybyszewskiego
Komandora porucznika Zbigniewa Przybyszewskiego (216)
Komandora Przybyszewskiego
Komandora Stanisława Mieszkowskiego
Komandora Stanisława Przybyszewskiego
Komandora Władysława Sakowicza

k
komandora Zbigniewa Horyda

K
Komandorska
Komandorskie Wzgórze
Komar
Kombatantów
Komenda Hufca Wrzeszcz-Oliwa
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Nr 1
Komenda Miejska Policji w Gdańsku
Komenda Miejska Policji w Gdyni
Komenda Miejska Policji w Sopocie
Komenda Miejska PSP w Gdańsku
Komenda Miejska PSP w Sopocie
Komenda Portu Wojennego Gdynia
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Komenda Wojewódzka Policji
Komety
Komfort

k
komin

K
Kominkowa
Komis sztuki Galeria Podróżnik
Komisariat Policja Gdynia Oksywie
Komisariat Policji
Komisariat Policji Chylonia
Komisariat Policji Gdynia Redłowo
Komisariat Policji III Gdańsk Wrzeszcz
Komisariat Policji IV Gdańsk Oliwa
Komisariat Policji IX w Gdańsku Osowej
Komisariat Policji V Gdańsk Przymorze
Komisariat Policji VII Gdańsk-Stogi
Komputerowa
Komputronik
Komunalna
Kondory
Koniczynka
Konkol
Konkordii
Konna
Konna (1930G)
Konopiana
Konopna
Konrad
Konrada Guderskiego
Konrada Korzeniowskiego
Konrada Leczkowa
Konrada Wallenroda
Konstantego Bergiela
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (2247G)
Konstantego Maciejewicza
Konstelacji
Konsul Honorowy Hiszpanii
Konsulat Dobrego Piwa
Konsulat Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii
Konsulat Generalny Chińskiej Republiki Ludowej
Konsulat Generalny Federacji Rosyjskiej
Konsulat Generalny Republiki Białoruś w Gdańsku
Konsulat Generalny Ukrainy
Konsulat Honorowy Wschodniej Republiki Urugwaju
Konsulat Kazachstanu
Konsulat Królestwa Niderlandów
Konsulat Włoski
Kontakt
Kontenerowa

k
kontradmirała Włodzimierza Brunona Steyera
kontradmirała Xawerego Czernickiego

K
Konwalii
Konwaliowa
Kopalniana
Koperkowa
Koral
Koralowa
Kordiana
Kormorana
Kormoranów
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Korsarzy
Kort tenisowy
Kortowska
Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel"
Korty Tenisowe "Podleśna"
Korzenna
KOS
Kosakowo
Kosciół pw. Świętego Jana Chrzciciela
Kosko
Kosmeteria
Kosmetyka fryzjerstwo
Kosmetykomania
Kosmiczna
Kosmonautów
Kostki Napieralskiego
Kostki Napierskiego
Kosynierów
Kosz
Koszalińska
Koszałka
Koszary
Koszwały
Koszwały - Miłocin II PGR
Koszwały-Ostatni Grosz
Koszyczek

k
kotłwnia

K
Kotwica
Kotwica z XVII wieku
Kotwiczna
Kotwiczników
Kowala
Kowale
Kowalska
Kowieńska
Koydo
Kozak
Kozia
Koziorożca
Końskie Łąki
Kościelna
Kościerska
Kościerska (20)
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Kościół Bł. Doroty z Mątów
Kościół Bożego Ciała

k
kościół Chrystusa Miłosiernego
kościół filialny Matki Bożej Królowej Korony Polskiej
kościół filialny Św. Teresy Benedykty od Krzyża
kościół filialny Wniebowzięcia NMP

K
Kościół Garnizonowy pw. MB Częstochowskiej
Kościół garnizonowy świętego Jerzego

k
kościół Matki Boskiej Bolesnej

K
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy

k
kościół Matki Bożej Saletyńskiej

K
Kościół Najświętszego Imienia Maryi
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

k
kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
kościół Niepokalanego Serca Maryi

K
Kościół Niepokalanego Serca Maryi
Kościół NMP Wspomożenia Wiernych
Kościół Nowoapostolski
Kościół parafialny pw. św. Mikołaja

k
kościół parafialny Św. Pawła Apostoła

K
Kościół parafialny św. Wojciecha
Kościół parafialny świętych Anny i Joachima
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu

k
kościół pw. Bł. Michała Kozala

K
Kościół pw. Bożego Ciała
Kościół pw. Chrystusa Zbawiciela

k
kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej

K
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

k
kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej
kościół pw. Miłosierdzia Bożego

K
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego
Kościół pw. NMP Królowej Polski

k
kościół pw. NMP Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

K
Kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego

k
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Niepokalanego Poczęcia NMP
kościół pw. Św. Andrzeja Boboli
kościół pw. Św. Br. Alberta Chmielowskiego

K
Kościół pw. Św. Jadwigi Śląskiej
Kościół pw. Św. Józefa

k
kościół pw. Św. Kazimierza Królewicza
kościół pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego
kościół pw. Św. Polikarpa Biskupa Męczennika

K
Kościół pw. Świętego Jana Bosko
Kościół pw. Świętego Józefa
Kościół pw. Świętego Rafała Kalinowskiego
Kościół pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika i Świętej Karoliny
Kościół pw. Świętego Walentego
Kościół pw. Świętej Katarzyny

k
kościół pw. Świętej Trójcy
kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny

K
Kościół pw. WNMP

k
kościół pw. św. Antoniego Padewskiego

K
Kościół pw. św. Bernarda
Kościół pw. św. Jana z Kęt
Kościół pw. św. Michała Archanioła
Kościół pw. św. Stanisława Kostki
Kościół pw. świętego Andrzeja Boboli
Kościół pw. św.Kingi
Kościół pw.MB Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka
Kościół Rzymskokatolicki pw. Opatrzności Bożej

k
kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła

K
Kościół Św. Jacka Odrowąża w Straszynie
Kościół Św. Karola Boromeusza
Kościół Św. Mikołaja
Kościół Św. Stanisława Kostki

k
kościół Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

K
Kościół Świętego Mikołaja
Kościół Świętej Barbary (02.006)
Kościół Świętej Brygidy
Kościół Świętej Elżbiety
Kościół Świętej Rodziny

k
kościół Świętej Rodziny
kościół Świętej Trójcy

K
Kościół Zbawiciela
Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Pojednanie"
Kościół św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza oraz św. Marii Magdaleny
Kościół św. Jadwigi
Kościół św. Jakuba
Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Alberta Chmielowskiego

k
kościół św. Józefa

K
Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół świętego Antoniego
Kościół świętego Franciszka z Asyżu
Kościół świętego Ignacego Loyoli
Kościół świętego Jana
Kościół świętych Apostołów Piotra i Pawła
Kościół Garnizonowy Wojska Polskiego pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

k
kośćiół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

K
Kraina Słodyczy
Kraina Zabawy
Krajeńska
Krajowa siedziba NSZZ Solidarność
Krakowska
Krakowski Kredens
Krakowski kredens
Krakus
Kramarska
Krasnoludek
Krasnoludków
Krauze Roman Mechanika Pojazdowa
Krawiec
Krawiec Igiełka
Krawiecka
Krańcowa
Kraśnięta
Kreatywna Cafe
Kredyt Bank
Kredytowa
Krematorium
Krępiec
Kresowa
Kręta
Krewetka
Krewetka - delikatesy rybne
Kriegerdenkmal
Krimar Akcesoria Komunijne
Krokodyl
Krokowska
Krokusowa
Króla Jana III
Króla Jana Kazimierza
Królestwo Pocztówek
Królewiecka
Królewska
Królewskie Wzgórze
Królikarnia
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Kromka
Kropeczka
Kropek
Krosienka
Krosna
Krótka
Krowia
Krowie Łąki
Krowoderska
Krośniąt
Krośnieńska
Krucza
Kruszwicka
Krykulec
Krynicka
Kryniczna
Krystyny Krahelskiej
Kryształowa
Kryta pływalnia przy Gimnazjum nr 3
Kryty
Krzemieniecka
Krzemowa
Krzysztofa Arciszewskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kolumba
Krzysztofa Mrongowiusza
Krzywa
Krzywe Koło
Krzywy Domek
Krzyś
Ksawerego Dunikowskiego
Ksero
Ksero Serwis
Ksero w podziemiu
Ksiądz Jan Gustkowicz
Książąt Pomorskich
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Subisława
Księdza Augustyna Kordeckiego
Księdza Bernarda Sychty
Księdza biskupa Jana Bernarda Szlagi
Księdza doktora Bernarda Sychty
Księdza Edmunda Makowskiego
Księdza Feliksa Bolta
Księdza Franciszka Okroya
Księdza Franciszka Rogaczewskiego
Księdza Jana Majdera
Księdza Jana Pawła Siega
Księdza Jerzego Majewskiego
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Józefa Bigusa
Księdza Józefa Tischnera
Księdza Józefa Zator-Przytockiego
Księdza Kordeckiego
Księdza Kuppera
Księdza Leona Heykego
Księdza Leona Miszewskiego
Księdza Lucjana Gierosa
Księdza Mariana Góreckiego
Księdza Marka
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza prałata Hilarego Jastaka
Księdza Profesora Józefa Orszulika
Księdza Robaka
Księdza Sarnowskiego
Księdza Stanisława Karnkowskiego
Księdza Stanisława Staszica
Księdza Stanisława Zawackiego
Księdza Stefana Ormińskiego
Księdza Wojciecha Surmana
Księgarnia "Dom Książki"
Księgarnia i antykwariat "Dom Książki"
Księgarnia Internetowa GWP.PL
Księgarnia językowa English Unlimited
Księgarnia Katolicka im. Świętego Pawła
Księgarnia Róża Wiatrów
Księgarnia świętego Pawła
Księżycowa
KTM Elegant
Ku czci Obrońców Poczty
Ku Pompie
Ku Ujściu
Kubicka
Kubić
Kubusia Puchatka
Kubuś
Kuce Szetlandzkie
Kucharia
Kuchnia Popówka
Kuchnia Rosyjska
Kujawska
Kukulcza
Kukułcza
Kukułki
Kukurydziana
KUMAKI
Kummer
Kummer Wędliny
Kup2
Kupiec
Kupiecka

k
kupkwiaty.pl

K
Kuracyjna
Kurczak z rozna
Kurczak z rożna
Kurczaki z rożna
Kurczę Pieczone
Kurhaus
Kuria Metropolitalna Gdańska
Kurierów Armii Krajowej
Kurkowa
Kurort Cafe
Kurpiowska
Kurza
Kuszników
Kutnowska
Kuśnierska
Kuźnia CAFE
Kuźnia Wodna
Kuźnice
Kwadratowa
Kwarcowa
Kwiaciarnia Alexa flowers and decoration
Kwiaciarnia Amarylis
Kwiaciarnia Casablanka
Kwiaciarnia Cuda Wianki
Kwiaciarnia Ewka
Kwiaciarnia Kasia
Kwiaciarnia Lawendowa
Kwiaciarnia Maczek

k
kwiaciarnia poczta kwiatowa

K
Kwiat Życia i Pokoju
Kwiatowa
Kwiaty Piwonii
Kwidzyńska
Kwietna
Kwietniowa

L
La Boutique
La Chanson
La Crema Cafe
La Cucina
La Famiglia Pizza
La Pampaw
La Perla
La Sabarosa
La Vita
Łabędzia
LAbeerYNT
Laboratorium Innowacyjnych Technologii (PG)
Laboratorium Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku
Łączna

l
łącznik T1-T2

L
Łagiewniki
Łagiewniki (91)
Łagowska
Laguna
Łąkowa
Łąkowa (2224G)
LALA L.A.

l
lalala

L
Łamana
Lampik
Lampshop.pl

l
lampy

L
Lamy
Land Serwis
Łanowa
Łapalicka
Łapino
Łapino Kartuskie
Łapińska
Łapińska (1929G)
Lara Fabio
Laser Line
Lastadia
Lastar
Latający Holender
Latarnia Morska
Latarniana
Laurowa
Lavenda Cafe Galeria
Lawendowa
Lawendowa 8
Lawendowe Wzgórze
Ławnicza
Lazurowa
Łańcucka
Le Delice
Le Grand Buffet
Le sourire
Lęborska
Łebska
Lech
Lecha
Lecha Bądkowskiego
Łęczycka
LED
Lędowo
Ledy
Łęg nad Swelinią (REZ11)
Legendy
Łęgi
Legionów
Legnicka
Lejdis
Lektykarska
Lellek Porsche
Leniwa Baba
LEO - zaklad wulkanizacji
Leona Droszyńskiego
Leona Heyke
Leona Hryniewieckiego
Leona Kąkola
Leona Kruczkowskiego
Leona Roppla
Leona Staniszewskiego
Leona Wyczółkowskiego
Leonida Teligi
Leopolda Staffa
Leopolda Stokowskiego
Leotour
Leroy Merlin
Leroy Merlin - magazyn budowlany
Lesoka
Lesoki
Leston
Leszczynki
Leszczynki II
Leszczynkowa
Leszczynowa
Leszczynowy Dworek
Leszczyńskich
Leszek
Leszka Białego
Letnia
Letnica
Letnicka
Letniskowa
Lewandowski
Lewiatan
Lewicki - Rowery
Lezzetti
Leśna
Leśna (227)
Leśna Góra
Leśna Osada
Leśna Polana
Leśne Echo
Leśnictwo Cisowa
Leśniczówka
Leśniczówka Dębogórze
Leśniczówka Leźno
Leśniczówka Rogulewo
Leśniczówka Witomino
Leśny Młyn (5)
Leśny Potok
Leśny Stok
Leśny Zakątek
Leśny Zakątek II
Leśny Zaułek
Leźnieńska
Leźno
Łężyce
Łężyce Głodówko szosa
Łężyce-Gacyny
Li-Du
Libero
Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego nr 7
Liceum Ogólnokształcące nr 1
LIDL
Lidl
Lido
Lidzka
LightBox
Liliowa
Lilli Wenedy
Lilou
Limbowa
Linowa
Lipce
Lipcowa
Lipnicka Droga
Lipnowska
Lipo Pizza
Lipowa
Lipowa (2203G)
Lipuska
Lirowa
Lisewiec
Lisewo
Lisi Jar
Lisia
Lisia Chatka
Lisia Grobla
Lisie Błoto
Listki
Listopadowa
Literacka
Litewska
Liu
Lival
Livio
Livio - Sklep spożywczy
Livio Delikatesy Imbir
Lniana
Lniska
Lniska - Osiedle
Lobster
Locales
Lodowa
Lodowisko MDK Gdynia
Lody
Lody Gusto
Lody Miś
Lodziarnia Grycan
Łódzka
Loft Pub
Logistyczna
Lohmann Polska Sp. z o.o.
Lokalna
Lokalne Centrum Sterowania PKM
LOKIS
Lokomotywa
Lola
Lolo Thai Jolo
Lombard
Lombard Optimal
London Fashion
Loombard
Loopy's World
Loox
Łopianowa
Łosia
Łosiowa
Łostowice
Łostowicka
LOT
Lotnicza
Lotników
Lotników Polskich
Lotnisko
Lotos
Lotos Optima
Lotos (SF263)
Lotos (SF306)
Lotos (SF344)
Lotto
Loveat
Łowców
Łowicka
Łozy

l
lp optyk

L
Lubawska
Lubczykowa
Lubek
Lubelska
Łubianowa
Łubinowa
Lublewo Gdańskie
Lublewska
Lubomira Szopińskiego
Lubowidzka
Lubuska
Lucas Image Studio
Lucjana Cylkowskiego
Lucyny Krzemienieckiej
Łucznicza
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika Beethovena
Ludwika Hirszfelda
Ludwika Mierosławskiego
Ludwika Pasteura
Ludwika Rydygiera
Ludwika Solskiego
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwiki Śniadeckiej
Łuk Wolności
Lukas
Łukasza Dziekuć-Maleja
Lukoil
Łukowa
Lukrecjowa
Luna Express
Lusso
Lutniowa
Lutycka
Lux Hostel
Łużycka
Lwowska
Lwy
Łyk
Łysa Góra
Łyżwiarska

M
M. Sokołowski
M&B
Macar
Macieja
Macieja Kamieńskiego
Macieja Płażyńskiego (2231G)
Macieja Płażyńskiego (227)
Macieja Rataja
Maciejkowa
Macierzanki
Macierzankowa
Macierzy Szkolnej w Gdańsku
Mackiewicz
Madeleine
Madent
Magazyn Amunicyjny
Magazyn Amunicyjny nr 1
Magazyn Lidl
Magazyn nr 25
Magia Kwiatów
Magnacka
Magnezjowa
Magnoliowa
Magnum Arena Paintball
Magserv
Mahoniowa
Main Optic
Maja
Majerankowa
Major
Majora Bojana
Majora Henryka Sucharskiego

m
majora Henryka Sucharskiego

M
Majora Henryka Sucharskiego

m
majora Henryka Sucharskiego

M
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Henryka Sucharskiego (89)
Majora Hubala
Majora Mieczysława Słabego
Majowa
Mąka i Kawa
Makarun
Maki
Makieta budynku administracji Zoo
Makieta ORP Błyskawicy
Makowa
Makro Cash and Carry
Maks
Maksymiliana Gierymskiego
Mała
Mała Gwiazda
Mała Moda
Mała Przyjaźń
Mała Ukraina
Malachitowa
Malborska
Małe Bieszczady
Małe Karwiny
Małe Piwko
Małgorzaty
Malika
Malinka
Malinowa
Malinowy Ogród
MALKAR S.C. Sklep Motoryzacyjny
Malmö
Małokacka
Małomiejska
Małomiejska (221)
Małoogrodowa
Małopolska
Malownicza
Malownicza (2203G)
Małpi Rozum
Małpka Expres
Małpka Express
Malwowa
Mały Kack
Mały Kościół
Mały Młyn
MALZ
Mama i Ja
MAN Track & Bus Polska Sp. z o.o.
Mandarynkowa
Mandryle
Mandu
Manekin
Manganowa
Mango
Mangusta lisia
Manhattan
Mania Spania
Manicure Express
Manifestu Połanieckiego
Mankocin
Manufaktura Smaku

m
mapa dzielnicy Dąbrowa

M
Mar-Med
Marakaz
Maraska
Maraton
Marc Cain
Marcin
Marcina Dragana
Marcowa
Marcus
Mariacka
Mariana Buczka
Mariana Chodackiego
Mariana Hemara
Mariana Kołodzieja
Mariana Kruszyńskiego
Mariana Mokwy
Mariana Pelczara
Mariana Seredyńskiego
Mariana Smoluchowskiego
Marii Dąbrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Kureckiej
Marii Ludwiki
Marii Rodziewiczówny
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Skłodowskiej-Curie (135080G)
Marilyn Bar
Marina Gdańsk
Marina na Stępce
Marina Sopot
Mariol
Mariola cafe
Mariusza Zaruskiego
Market Kami
Market Remontowo - budowlany Marcopol
Market Turecki
Marko
Markowskiego E.
Marmurowa
Marpress
Marsa
Marszałka Ferdynanda Focha
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszewo
Marszewska
Marszewska Góra
Marszewska Kolonia
Mart-Tour
Marta
Martes Sport
Maryla Rosa
Maryli
Marynarki Polskiej
Marynarki Polskiej (91)
Marynarska
Marynarzy
Marzanny
Marzeń
Massimo Dutti
Mastech
Masters of Bartenders
Mastrojani
Maszopów
Maszrol
Masztowa
Maszty
Maszynowa
MAT Gdynia
Matarnia
Matce
Matecznikowa
Matemblewska
Mati
Matka Boża Gdyńska
Matki Polki
Mauretańska
Maurycego Beniowskiego
Max
Max & Xavier
Max&Xavier
Maxgraf
MAXIMUS
Maxx. Pizzeria‎
Mays
Mazepy
Mazowiecka
Mazurska
Maćka z Bogdańca

m
mBank
mbank

M
MBP w Gdyni - Filia nr 13
MBP w Gdyni -filia nr 1
McCafé
McDonald's
Mcdrive
McKaszub
McTomas
MD Auto
Meble biurowe Connecto
Meble Bodzio
Meble kuchenne "Otre"
Meble VOX
Meblik
Meblowa
Mechanika Blacharstwo Pojazdowe Stefan Możdżeń
Mechanika pojazdowa
Mechelinki
Meczet imienia Dżamala ad-Dina Al-afganiego
Med Spa
Med-Care
Media Expert
Media Markt
MediaExpert
MediaStar
Mediolan
Mediq
MEDIQ Melissa
Mediqus
Medium
Mefisto
Mega Sklep
Mega Supermarket
Melanż
Melisa
Melisowa
Melissa
Memories
Menonitów
Mera Spa Hotel
Merano Park

m
merbau

M
Mercado
Mercedes Benz Witman
Mercure Gdynia Centrum
Meridian
Meritum
Meritum Bank
Merkur
Merkurego
Merkury
Merkus

m
merlin.pl

M
Mestwina
Meta
Metal World
Metalowa
Metalowców
Metalzbyt
Meteorytowa
Metro
Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach (09.2018)
Mewy
MeYou&Co.
Mezowska
MGT Sp. z o.o.
Miałki Szlak
Miasto Aniołów
Michała Benisławskiego
Michała Borowskiego
Michała Drzymały
Michała Glinki
Michała Ogińskiego
Michała Wołodyjowskiego
Michałki
Miechucińska
Miechucińskie Chrósty
Mieczysława Jastruna
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysławy Pobłockiej
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedza
Miedziana
Między Rolkami
Międzygwiezdna
Międzynarodowy Park Kulturowy Faktoria
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii
Miejsce odpoczynku
Miejsce wydobycia bursztynu
Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 16
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni - Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna, Biblioteka Główna
Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 20
Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 6
Miejska Informacja Turystyczna
Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża
Miejskie Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo - Komunalne "Koksik" sp. z o. o.
Miejskie Przedszkole nr 1
Mielnik
Miernicza
Mierosławskiego
Mięso-Wędliny
Mieszczańska
Mieszka I
Miętowa
Migały
Migdałowa
Migowo
Migowska
Migowska Bielawa
Migowskie Tarasy
Mikawa
Mikołaja Działyńskiego
Mikołaja Firleja
Mikołaja Gomółki
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Kopernika (226)
Mikołaja Reja
Mikołajkowa
Miła
Mila
Mila 24h
Mila Baltica
Mila Outlet
Milenijna
Milenium
Milewskiego
Miłkowa
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Miłocin
Miłocińska
Miłosna
Minerwy
Mini
Mini Max
Mini Zdunek Salon Samochodowy
Mini-Centrum Konferencyjne
Mini-Zoo
Miniloft
Minisam
Minogi
Miodowa
Mirachowska
Mirandy
Mirona Białoszewskiego
Mirtowa
Misiaczek
Misiek
Misiołków
Miszewko
Miszewo
Miszewska
MiszMasz
Mitry
MITTE Chleb i kawa
Mix
MK Poligrafia

m
mkbike

M
MKS Atleta
MKS Ogniwo
Mławska
Młodej Polski
Młody Pruszcz
Młody Straszyn (NEX-BUD)
Młodzieżowa
Młodzieży Polskiej
Młyn IV
Młyn IX
Młyn Prochowy
Młyn V
Młyn VI
Młyn Wodny (63)
Młyn X
Młyn XIV
Młyniska
Młyńska
Młyńska Droga
Mniszki
Mniszkowa
Moda 2001
Moda in
Moda King
Modern Cafe
Modlińska
Modna Bułka
Modne Dodatki
ModoMania
Modra
Modrzewiowa
Modrzewiowa (2236G)
Mody Dom
Mohito
Mój Piekarz
Mój piekarz
Moje Marzenie

m
mojelazienki.pl

M
Mojito
Mokra
Mokry Dwór
Molo
Molo w Brzeźnie
Molo w Orłowie
MOMA STUDIO - GDAŃSK
Moment z grilla
Mona
Mona Pro Moda
Mona Promoda
MONAA Studio Aranżacji Okna
Mondo di Vinegre
Monetia
Monika
Monnari
Monopolowy
Monsieur Armand
Montażystów
Monte
Monte Vino
Montecarlo Pizza i Wino
Montownia fryzur
Monument9
Moon
MOPS - Ośrodek Opiekuńczy Dla Osób Przewlekle Chorych
Morelowa
Morena Skwer
Morenowa
Morenowe Wzgórze
Morska
Morska (468)
Morska (6)
Morska Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Morski **
Morskie Biuro Podróży w Gdyni
Morskie Oko
Morskie Przedszkole Niepubliczne
Morwowa
Morze wina
Moshi Moshi Sushi
Mosiężna
MOSiR
Most Chlebowy
Most Jana Pawła II (89)
Most Kamieniarski
Most Krowi
Most Miłości
Most Popielny
Most Siennicki
Most Sobieszewski (501)
Most Stągiewny
Most Weisera Dawidka
Most Zielony
Mostek
Mostowa
Mosty
Motława Most MM
Motławska
Moto Centrum
Moto-Akces
Motocross
Mövenpick
Moya
Moście Błota
Mr. Dim Sum
Mr Pancake
Mrówka
Mrozów
Mufinka
Multi Apteka
Multiapteka
Multika
Multikino
Multikino Gdynia
Murarska
Muszelka

m
muszla koncertowa

M
Muszla koncertowa
Muza
Muzeum
Muzeum Archeologiczne
Muzeum Bursztynu
Muzeum Emigracji w Gdyni
Muzeum Etnograficzne
Muzeum II Wojny Światowej (w budowie)
Muzeum Marynarki Wojennej
Muzeum Miasta Gdyni
Muzeum Narodowe w Gdańsku o/Zielona Brama
Muzeum Poczty Polskiej
Muzeum Sopotu
MV Serwis - Serwis telefonów serwis laptopów
My Kebab
My Prestige
Mydlarska
Mydło i Powidło
Mylna
Mysłowicka
Myśliborska
Myśliwska
Myśliwska Chata
Myśliwskie Wzgórze
Mściwoja
Mściwoja I
Mściwoja II

N
N-BUT
Na Chrzanowskiego
Na Dambnik
Na Łąkach
Na Matejki
Na Ostrowiu
Na Piaskach
Na Skarpie
Na Stępce
Na Stoku
Na Szańcach
Na talerzu
Na Wodnika
Na Wydmach
Na Wzgórze
Na Wzgórze (2200G)
Na Wzgórzu
Na Zaspę
Na Zboczu
Nabogato Sushi Bar
Nabrzeże Oksywskie
Nabrzeże Prezydenta
Nabrzeże Tadeusza Ziółkowskiego
Nabrzeże Zbożowe
Naczelny Skaut Świata Robert Baden Powell
Nad Brzegiem
Nad Jarem
Nad Jeziorem
Nad Motławą (2224G)
Nad Potokiem
Nad Radunią
Nad Rzeką
Nad Starą Radunią
Nad Stawami
Nad Stawem
Nad Wisłą
Nad Zagórzanką
Nadbrzeże Angielskie
Nadia Fashion
Nadmorska
Nadmorski Dwór
Nadmorze INVEST KOMFORT
Nadrzeczna
Nadwiślańska
Nadwodna
Naftowa
Nagietkowa
Nagłaśniacz myśli
Nails&Beauty
Nakielska
Naleśnikarnia Fanaberia
Naleśnikowo

n
naoku

N
NAP
Naprawa felg
Naprawa odzieży
Narciarska
Narcyz
Narcyzowa
Narewska
Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS
Narodowy Bank Polski
Narodowy Instytut Dziedzictwa
Narwicka
Narzędziowców
Nasienna
Nasturcji
Nasypowa
Nasz Dom
Nasza
Natalia
Natura
Natura i Zdrowie
Natura Park
Natura Tour
Natural Nails
Naturalna Medycyna
Natzke Meble
Nauczycielska
Nautilus
Nawigatorów
NAZAR
NDB "NK", 494kHz
Neckermann
Neighbor's kitchen
Nektarowa
Nemezis
Neonet
Neptun
Neptun Park
Neptun24
Neptuna
Neste
Nestor
NET-S
Net-Sat Media Sp. z o.o.
Netto
New Classic
New Classic Sport
New Kansai Sushi Bar
New Look
New Look - Karlina Korejke
New Optics
New Skin Clinic
New Yorker
Niccolo Paganiniego
Nice Ice
Nidzicka
Nie oddany do użytku
Niebieska
Nieborowska
Niecała
Niedźwiednik
Niedźwiedzia Droga
Niegocińska
Niegowo
Niegowska
Niemiecki Konsulat Generalny Gdańsk
Niemojewskiego
Niepodległości
Niepołomicka
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Fregata"
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Pod Wesołą Chmurką"
Niepubliczne Przedszkole Przy Parku
Niepubliczne Przedszkole "Zielona Dolina"
Niestępowo
Niezapominajek
Niezapominajka
Niezapominajki
NIGDY WIĘCEJ WOJNY
Nike
Niklowa
Nintuś
Niska
Niterów
Niuans
Niwki
Nizinna
NMP Wspomożenia Wiernych
No to Cyk
Noble Bank
Noclegi Gdynia
Noclegi u Gosi
Norauto
Nord Gdynia
Nordea
Nordea Bank Polska SA
Norel
North Fish
NOT
Notecka
Nouveau
Nova
Noveria
Novotel Centrum
Novotel Gdańsk Marina
Nowa
Nowa (175025G)
Nowa Itaka
Nowa Kaczeńce
Nowa Lęborska
Nowa Myśliwska
Nowa Synagoga
Nowa Wałowa
Nowa Warszawska
Nowak
Nowator
Nowatorów
Nowe Banino
Nowe Ogrody
Nowe Orłowo
Nowe Podwale Grodzkie
Nowe Pole
Nowe Tokary
Nowiec
Nowiny
Nowińska
Nowodworcowa
Nowodworskiego
Nowogrodzka
Nowogródzka
Nowolipie
Nowomiejska
Nowosądecka
Nowotna
Nowowiczlińska
Nowowiejska
Nowy Glincz
Nowy Port
Nowy Port - Westerplatte
Nowy Ratusz
Nowy Świat
Nowy Tuchom
Nowy wzrok
NSZZ Solidarność
Numa
Nypel
NZOZ NCM
NZOZ Ośrodek Wczesnej Interwencji
NZOZ Przychodna Morena

O
Obelisk zmarłego narciarza
OBI

o
obiekt handlowy

O
Obiekt nawigacyjny UM
Objazdowa
Objazdowa (2214G)
Obłuże
Obodrzyców
Obotrycka
Obrońcom Kępy Oksywskiej
Obrońców Helu
Obrońców Poczty Gdańskiej
Obrońców Poczty Polskiej
Obrońców Pokoju
Obrońców Westerplatte
Obrońców Westerplatte (2213G)
Obrońców Wybrzeża
Obrońców Wybrzeża (2215G)
Obuwie Mila
Obuwie w Super Cenie
Obwodnica Trójmiasta
Obwodowa
Obwodowa (1404G)
Obywatelska

o
och! hostel

O
Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański
Ochotnicza Straż Pożarna w Bojanie
Ochotnicza Straż Pożarna w Żukowie
Oczko
Oczopląs

o
oddk

O
Oddział Chirurgii Dziecięcej
Oddział Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii
Oddział Ginekologiczno-Położniczy
Oddział Prewencji Policji w Gdańsku
Oddziały dziecięce Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego

o
odido

O
Odido

o
odido

O
Odido

o
odido Karolinka

O
Odrzańska
Odyseusza
Odzież robocza Santi
Odzież z importu
Ofiar Grudnia '70
Ofiar grudnia 1970
Ofiar Grudnia'70
Ofiar Piaśnicy
Ofiarom Golgoty wschodu - Sybiracy
Oficerska
Ogarna
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.
Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych
Ogród Botaniczny
Ogrodnictwo Stogi
Ogrodnicza
Ogrodników
Ogrodowa
Ogrody Diany
Ogrodzenia
Oh My Eat

o
oil-land.pl
ojca Pio

O
Ojcowska

o
okaz

O
Okazja
Okoexpert
Okólna
Okopowa
Okopowa (91)
Okrąg
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów GWE/010
Okręt podwodny ORP Jastrząb-Kobben
Okrętowa
Okrężna
OKSiR i GOPS Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Cieplewie
Oksywie
Oksywska
Oktan
Ola
Olchowa
Old Bike
Olejarna
Oleńka
Oleńki Billewiczówny
Olgierda
Olimpia
Olimpijska
Olimpijska 5
Olivia
Oliwa
Oliwa 505
Oliwa Park
Oliwkowa
Oliwska
Oliwska (1405G)
Oliwska (218)
Oliwska (91)
Olkuska
OLMET Sp. z o.o.
Ołowiana
Ołowianka
Olsztyńska
Olszynka
Olszyńska
Omega
On The Wok
Onis Studio
Onnea
Onufrego Zagłoby
OnyxArt
Opacka
Opal - Henryk Socha
Opalowa
Opata Hackiego
Opata Jacka Rybińskiego (218)
Opel Haller
Opera
Opera Leśna
Opieńkowa
Opłotki
Opolska
Optical Christex
Optima Sp. z o.o.
Opty
Opty-Mal
Optyk 21
Optyk Optimum
Optyk Rutecki
Optyk Studio 1242
Orange
Orange Góra Donas
Orańska
Orchidea - Salon Spa
Ordynacka
Oregano
Orfeusza
Organika Trade
Oriflame
Oriona
Orla
Orła Białego
Orląt Lwowskich
Orlen
Orlik

o
orlik

O
Orlik
Orlik (Basketball)
Orlik (Tennis)
Orłowo
Orłowska
Orłowska Bryza
Orna
Ornitologów
Orsay
Ort-Medical
Orunia
Orunia Górna
Oruńskie Przedmieście
Oryginalna chemia i kosmetyki z Niemiec
Oryginalne produkty z Niemiec
Orzechowa
Orzeł

o
os. Vivaldiego - IV etap

O
Osada Kolejowa
Osada Rybacka
Osada wędrowca
Osada Źródło Marii
Osadnicza
Osadników Wojskowych
Osadników Wojskowych (2233G)
Osadników Wojskowych (227)
Osiedle
Osiedle 3 Kolory (Hanza)
Osiedle Alfa Park
Osiedle Alfa Park 3 (12.2017)
Osiedle Angielskie
Osiedle Awiator (Allcon)
Osiedle Barbakan
Osiedle Barbakan 2
Osiedle Bernadowo
Osiedle Bielkowo
Osiedle Błękitna Kaskada
Osiedle CentralPark (Hossa)
Osiedle Chabrowa
Osiedle Chabrowe (Nordcoop)
Osiedle City Park
Osiedle Cytrusowe (EuroStyl)
Osiedle Cztery Kąty
Osiedle Dolina Cisów
Osiedle Dwa Tarasy
Osiedle Energooszczędne
Osiedle Fourplex
Osiedle Garnizon
Osiedle Gdyńskie
Osiedle Green Line
Osiedle Habenda (Allcon)
Osiedle Harmony
Osiedle Jabłoniowa
Osiedle "Jabłoniowa" (PB Kokoszki)
Osiedle Jabłoniowy Sad
Osiedle Jary
Osiedle Jasień Bulwary (Hossa)
Osiedle Jaworzniaków
Osiedle Jezioro Jasień
Osiedle Kacze Buki
Osiedle Klimaty 2 (w budowie)
Osiedle Klimaty (Inwesting)
Osiedle Kolorowe
Osiedle Krokusowe (Nordcoop)
Osiedle Królewskie Wzgórze (Allcon)
Osiedle Kryształowe
Osiedle Łanowa I
Osiedle Laurowe
Osiedle Lawendowe Wzgórza
Osiedle Leszczynowe (Domesta)
Osiedle Leszczynowy Staw (Domesta)
Osiedle Leśne
Osiedle Leśników
Osiedle Mieszkaniowe "Idea"
Osiedle mieszkaniowe "IMPULS"
Osiedle Milano
Osiedle Miłe
Osiedle Millenium
Osiedle Mistral
Osiedle Młoda Morena (Dekpol)
Osiedle Młody Las
Osiedle Modre
Osiedle Modre II
Osiedle Morenova (Robyg)
Osiedle Morenowe Wzgórze (Eko)
Osiedle Morenowy Sad (Budros)
Osiedle Morskie
Osiedle Myśliwski Stok (Polservice)
Osiedle Myśliwskie III (Inpro)
Osiedle na Fali
Osiedle Nad Struga
Osiedle Nad Wodą
Osiedle Nova Oliva
Osiedle Nowiec
Osiedle Nowy Horyzont
Osiedle Ogrodowe
Osiedle Olchowa (City House)
Osiedle Olimp (Kowale)
Osiedle Optima (Inpro)
Osiedle Orle Gniazdo
Osiedle Parkowe
Osiedle Piastów
Osiedle Pięciu Mostów
Osiedle Pogodne
Osiedle Polonica
Osiedle Południowe (Ekolan)
Osiedle Pomarańczowe
Osiedle Promienne - Inwesting
Osiedle Przy Srebrnej (LC Corp)
Osiedle Przystań
Osiedle Signum
Osiedle Skłodowskiej
Osiedle Słoneczna Dolina
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słoneczne Wzgórza
Osiedle Słonecznikowe I
Osiedle Słonecznikowe II
Osiedle Świerkowe (DARS)
Osiedle Świętokrzyskie
Osiedle Talosi
Osiedle Twin Park
Osiedle Tysiąclecia
Osiedle Vida Verde
Osiedle Viridis
Osiedle Vivaldiego
Osiedle Wiklinowa
Osiedle Wilanowska
Osiedle Wolne Miasto
Osiedle Za Słoneczną Bramą
Osiedle Zielone
Osiedle Zielony Stok
Osiedlowa
Osiedlowa (2237G)
Osiek
Osiele Maciejka
Oskara Kolberga
Oslo
Osowa
Osowa PKP
Osowska
Osowski Zakątek
OSP
OSP Banino
OSP Chwaszczyno
OSP Leźno
OSP Miszewo
OSP Skrzeszewo
OSP w Gdyni - Wiczlinie
OSP Wiślina
Ossolineum
Ostatnia Posługa
Ostoja Myśliwska
Ostrołęcka
Ostróżek
Ostróżki
Ostrzycka
Osty
Otago
Otomin
Otomino
Otomino Dolne
Otomino Górne
Otomińska
Otwarta

o
outlet

O
Outlet Moda Italiana
Outlet Turystyczny GlobeTrek
O.W. Rzemieślnik
Owalnikowa
Owczarnia
Owocowa
Owsiana
Oysho
Ozyrysa
Ośrodek Kultury i Sportu Żukowo
Ośrodek Kultury Morskiej
Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy OPO
Ośrodek Tabun
Ośrodek Turystyczny Warzenko
Ośrodek Wczasowy "Sopocki Zdrój"
Ośrodek wypoczynkowy Bursztyn
Ośrodek Wypoczynkowy "Dorota"
Ośrodek Wypoczynkowy Razem
Ośrodek Wypoczynkowy "Roma"

p
pab21

P
Pachołów
Pacific
Pączkarnia
Pączuś
Pago Sp.z o.o.
Pagórkowa
Pakowanie prezentów
Pałac Opatów
Pałac w Leźnie
Pałac Winkerta
Pałacowa
Palmiarnia
Palmowa
Pamięci byłego cmentarza ewangelickiego na Stogach
Pamięci generała Gustawa Orlicz-Dreszera
Pamięci ofiar katastrofy autobusowej w Kokoszkach
Pamięci ofiar obozu Stutthof Kokoszki
Pamięci ofiar obozu Stutthof Przeróbka
Pan Baleron
Pan Flower
Pan Tadeusz - Szałas Myśliwski
Pana Tadeusza
Panaceum
Panat
Panaya Thai
Pancerna
Pandora
Panieńska
Panorama
Panta Rei
Paproci
Paprotkowa
Paprykowa
Para
Parafia Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie
Parafia pw. Chrystusa Króla
Parafia pw. Ducha Świętego
Parafia pw. Jezusa Dobrego Pasterza
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia pw. Św. Judy Tadeusza

p
parafia pw. Św. Krzyża

P
Parafia pw. Świętego Jana Pawła II
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
Parafia pw. św. Józefa i św. Judy Tadeusza
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe
Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Kielnie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej
Parafia rzymskokatolicka Chrystusa Odkupiciela
Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej
Parafia rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała
Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego
Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Jadwigi Królowej
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta
Parafia św. Antoniego z Padwy, Sanktuarium Matki Bożej Matki Nadziei i św. Maksymiliana Kolbego
Parafia św. Judy Tadeusza
Parafialna Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu
Paragraf
Parasolnik
Parikardo
Paris Optique
Park admirała floty Andrzeja Karwety
Park Kiloński
Park Linowy Góra Harców
Park Linowy "Małpi Jar"
Park Milenium Gdańska
Park nad Strzyżą
Parkan
Parkingowa
Parkowa
Parkowa (2216G)
Parkowe Wzgórze - w budowie
Parmezan
Parterowa
Partner Alior Bank
Partyzantów
Partyzantów Kaszubskich
Partyzantów Koleczkowskich
Parys
Parysa
Pasibrzuch
Pasieczna
Pasja
Pasma
Passion

p
pasta miasta

P
Pastelowa
Pastwisko Huzarskie
Paszcza Lwa
Patio Espanol
Patio Róży
PAV
PAW
Pawia

p
pawilony

P
Pawła Bielawy
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawła Gdańca
Pawła Hebla
Pawła Ponke
Pawła Sapiehy
Pańska
Państwowa Inspekcja Sanitarna
Państwowa Straż Pożarna
Państwowe Szkoły Budownictwa im. Mariana Osińskiego
Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy Oddział Geologii Morza
P.B.U.H. "ODM" M. Kałużny
PCCHZiG -Przychodnia
PCK
PDM Outlet
Peelingi.pl
Pegaza
Pekao SA
Pekao S.A.
Pekao SA
Pekao S.A.
Pekao SA
Pekao SA - IV Oddział w Gdyni
Pekarnia. Gaziński Wojciech
Pekin
Pelikana
Pelikany
Pellowski
Pelplińska
Penelopy
Pensjonat Irena
Pensjonat Stara Karczma
Pensjonat Wanda
Pensjonat "Zosia"
Pepco
Pepe Pizza
Pępowo
Perche No
Perfect Look
Perkoza
Perkuna
Perła Bałtyku
Perłowa
Perseusza
Perzowa

p
perć zwierzyny

P
Pescatore Cucina Italiana
Pesto
Petyhorska
Peugeot - JD Kulej
PG Camper Park
PG4
PGNiG
Photo Elite
Photojoker
PHU Bożena
PHU J. Świder
PHU Jubikom
PHU Meble
PHU Stacja Anna Beksa
Pi-Tel
Piaskowa
Piaskowanie
Piaskowe Wzgórze
Piastów
Piastowska
Piastuś
Pick&Roll Club
Picolino
Piecewska
Pięciu Stawów
Piecki
Pieczarkowa
Piekarnia
Piekarnia Artur
Piekarnia Bambułka
Piekarnia Bochenek
Piekarnia Carre

p
piekarnia cukiernia

P
Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy Sp. J.
Piekarnia cukiernia Janca
Piekarnia Cukiernia Ryszard Kraskowski
Piekarnia Gneba
Piekarnia Jan Szydłowski
Piekarnia JL
Piekarnia Kociewska
Piekarnia paryska
Piekarnia Paryska
Piekarnia Paryska s.c.
Piekarnia Pellowski
Piekarnia Piotr Gotowała
Piekarnia Staropolska
Piekarnia Tadeusz Dąbrowski
Piekarnia Tradycyjna
Piekarnia Wieczorek
Piekarnia,cukiernia
Piekarnia-cukernia Piellowski
Piekarnia-Cukiernia Artur
Piekarnia-Cukiernia Eugeniusz Lipiński
Piekarnia-Cukiernia Konkol
Piekarnia-Cukiernia Krzysztof Wandtke
Piekarnicza
Piekarska
Piękny Dom
Piekrania Paryska
Pienińska
Pierogarnia
Pierogarnia Mandu
Pierogarnia Masza
Pierogarnia Pierożek
Pierogarnia Pruszcz
Pierogarnia u dzika
Pierogi i Spólka
Pierogi lwowskie
Pierożek
Pierożki u Gosi
Pierre Cardin
Pierwoszyno
Piesza
Pięć Smaków
Pijalnia wódki i piwa
Pikawa
Piłkarska
Pilotów
Pingwiny
Pink Box
Pink Shop
Pink&Mint
Pinokio
Piołunowa
Pionierów
Pionierów Żuław
Piotr i Paweł
Piotr i Paweł Północ
Piotra Baryki
Piotra Czajkowskiego
Piotra Dunina
Piotra Michałowskiego
Piotra Norblina
Piotra Skargi
Piotra Wawrzyniaka
Piotra Wysockiego
Piotrkowska
Piqniq
Pirania
PitStop
Piwiarnia Gdynia
Piwna
Piwna 47
Piwnica Rajców
Piwnica win
Piwonii
Pizeria Królewska
Pizza & Kebab FENIX
Pizza Hut
Pizza Hut Express
Pizza Subito
Pizza u Smakosza
Pizza Zante
Pizzeria Al Capone
Pizzeria Artemida
Pizzeria Bella
Pizzeria Da Grasso
Pizzeria Five
Pizzeria Gdynianka
Pizzeria LasPalmas
Pizzeria Lecados
Pizzeria Leone
Pizzeria Malta
Pizzeria Maniana
Pizzeria Margherita
Pizzeria Milano
Pizzeria Mona
Pizzeria Napoli
Pizzeria Olimp
Pizzeria Omaggio
Pizzeria Paula Pub
Pizzeria Planeta
Pizzeria PRL
Pizzeria Restauracja Dziobak PePe
Pizzeria Roma
Pizzeria "Telepizza"
Pizzeria TINO
Pizzeria Trattoria di Strada
Pizzeria u Skrzypka
Pizzeria Vitalia
Pizzeria Vito
Pizzeria Zapiecek
Pizzernia Pokoleniowa
Piñata
PKN Orlen
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski Oddział 15 w Gdyni
PKO BP
PKO BP 4 Oddział w Gdyni
PKO BP Agencja nr 0536
PKO BP Oddział II w Gdyni
PKO S.A.
Plac Afrodyty
Plac Artemidy
Plac doktora Stefana Michalaka
Plac Dominikański
Plac Dwóch Miast
Plac Dworcowy
Plac generała Józefa Wybickiego
Plac generała Stanisława Maczka
Plac Górnośląski
Plac Grunwaldzki
Plac im. Prałata Franciszka Gruczy
Plac Inwalidów Wojennych
Plac Kaszubski
Plac konkursowy
Plac Konstytucji
Plac ks. J. Zator-Przytockiego
Plac księdza Franciszka Blachnickiego
Plac Księdza Jana Gustkowicza
Plac Najświętszej Maryi Panny
Plac Neptuna
Plac Obrońców Poczty Polskiej
Plac Oruński
Plac Przyjaciół Sopotu
Plac Radiowej Trójki
Plac Rybaków
Plac Solidarności
Plac Świętego Andrzeja
Plac Świętego Jana Apostoła
Plac Wałowy
Plac Wolnej Polski
Plac Wolności
Plac Wyzwolenia
Plac Zabaw
Plac zabaw
Plac zabaw GPEC
Plac zabaw "Raj Graj"
Plac Zebrań Ludowych
Placówka "Fort"
Płaczącej Wierzby
Planetarna
Plastics Group
Plastuś
Platanowa
Platynowa
Play
PlayStacja.pl
Plaza Stogi
Plaża dla psów
Plaża na trawie
Plażarnia
Plażowa
Pleasure
Plebania
Plebania kościoła pw. świętego Jerzego
Plejady
PLICHTA FIAT
Pliszkowa
Płocka
Płowce
Płońska
Plus

p
plus Bank

P
Plus Bank
Plus GSM
Plus Market Spożywczy
Plus Minus
Plutona
Płyta Marynarz Polski
PNEUMATIG
Po schodach
Po Schodkach
Pobiedzisko
Pocza Polska
Poczekalnia
Poczta
Poczta Polska
Poczta Polska (Filia Gdańsk 16)
Poczta Polska Filia nr 11
Poczta Polska SA.
Poczta Polska S.A.
Pocztowa
Pocztowy
Poczty Gdańskiej
Pod Bachusem
Pod banderą
Pod Beczką
Pod Chmurką
Pod Cielakiem
Pod Elżbietowo
Pod Filarami
Pod Gryfem
Pod Gryfem Pomorskim
Pod Jaszczurem
Pod Kasztanami
Pod Lampionami
Pod Lasem
Pod Otomino
Pod Pępowo
Pod Rybą
Pod Słoniem
Pod strzechą
Pod wieżą
Pod Zrębem
Pod Żaglami
Podbielańska
Podbipięty
Podchorążych
Podcieniowa
Podewils
Podgarbary
Podgórna
Podgórska
Podhalańska
Podjazd
Podjazd dla wózków
Podkarpacka
Podkomorzego
Podkomorzego (2248G)
Podkowa
Podkramarska
Podlaska
Podleckiego
Podlesie
Podleśna
Podmiejska
Podmiejska (221)
Podmiejska (2213G)
Podmłyńska
Podmokła
Podmurze
Podolska

p
podpułkownika Ignacego Szpunara
podpułkownika Kazimierza Pruszkowskiego

P
Podstacja
Podstoczna
Podwale Grodzkie
Podwale Grodzkie (91)
Podwale Przedmiejskie
Podwale Przedmiejskie (501)
Podwale Staromiejskie
Podzamcze
Pofam-Poznań
Pogodna
Pogodnych Poranków
Pogórze
Pogórze Górne
Pohulanka
Pohulanka (Armii Krajowej)
Pokładowa
Pokładowa (89)
Pokoje gościnne Merkury
Pokoje gościnne w Domu Studenta ASP
Pokoleń Lechii Gdańsk
Pokrzywowa
Pola Turnieju Grafa Majowego
PolAnglo - księgarnia językowa
Polanka Esperantystów
Polanka Krykulec
Polanka Redłowska
Polanki
Polarna
Polbank Raffaisen
POLBRUK
Polbut
Połczyńska
Poległych Żołnierzy
Poleska
Połęże
Poli Gojawiczyńskiej
Policja, Komenda Miejska, Komisariat II
Politechniczna
Politechnika Gdańska
Polka
Polna
Polna (1045006)
Polnego Wiatru
Pólnicy
Północna
Polnych Kwiatów
Polo Market
Polo Outlet
Polomarket
POLOmarket
Polonia
Polonii Gdańskiej
Polontex SA
Polsanders
Polska
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Polska Melodia
Polski Smak
Polski Związek Motorowy
Polskich Kolejarzy
Polskiego Czerwonego Krzyża
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
Południk 18
Południowa
Polufka
Pomarańczowa
Pomarańczowe Osiedle
Pomidor Pizza
Pomieszczenie gospodarcze z garażem
Pomnik Adama Mickiewicza
Pomnik Alfreda Dyducha
Pomnik Antoniego Abrahama
Pomnik Armii Krajowej
Pomnik Bitwy pod Oliwą
Pomnik Czołgistów
Pomnik Daniela Gralatha
Pomnik Danuty Siedzikówny "Inki"
Pomnik dr Stefana Michalaka
Pomnik Dziecka Utraconego
Pomnik Esperantystów
Pomnik Fryderyka Chopina
Pomnik gen. Stanisława Maczka
Pomnik Harcerzy
Pomnik Jana Jerzego Haffnera
Pomnik Jana Pawła II i Ronalda Reagana
Pomnik Janka Kupały
Pomnik Josepha Conrada
Pomnik kaszubskiego małżeństwa Jakuba i jego żony Elżbiety Scheibe’ów
Pomnik Kindertransportów
Pomnik Kosynierów Gdyńskich

p
pomnik ks. Bronisława Komorowskiego

P
Pomnik księdza Henryka Jankowskiego
Pomnik księdza Hilarego Jastaka
Pomnik księdza Mariana Góreckiego
Pomnik ku czci partyzantów kaszubskich
Pomnik leśniczego
Pomnik lotników
Pomnik Ludziom Morza
Pomnik Marii Konopnickiej
Pomnik Marynarzy
Pomnik Milenijny "Drzewo ze stali"
Pomnik Morświna
Pomnik Mściwoja II
Pomnik "Obrońcom Wybrzeża 1939"
Pomnik Obrońców Gdyni 1939
Pomnik Obrońców Poczty Polskiej
Pomnik Obrońców Wybrzeża
Pomnik ofiar 1970
Pomnik ofiar min 1945
Pomnik Ofiar Terroru Komunistycznego
Pomnik Ofiar Tyfusu 1945 - 46
Pomnik Oskara Matzeratha
Pomnik Pamięci Mieszkańców Klukowa
Pomnik Pamięci Ofiar Eksterminacji Ludności Polskiej na Wołyniu
Pomnik Poległych Stoczniowców 1970
Pomnik Polskich Harcerzy Wolnego Miasta Gdańska
Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej
Pomnik Przyrody
Pomnik Przyrody 'Dąb Dewajtis'
Pomnik Przyrody 'Kępa żywotników olbrzymich'
Pomnik Świętopełka II
Pomnik Świętopełka Wielkiego
Pomnik Tajnego Hufca Harcerzy
Pomnik Tatara RP
Pomnik w hołdzie żołnierzom Armii Krajowej
Pomnik żołnierzom PSZ na Zachodzie
Pomnik żołnierzy polskich i radzieckich, 1945
Pomnik Żołnierzy Rosyjskich
Pomordowanym kobietom podobozu Stuthoff
Pomordowanym mieszkańcom Sopotu
Pomorska
Pomorska Izba Rolnicza
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego o/ Gdynia
Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
Pomorskie Centrum Optyczne
Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku
Pontonowa
Pony's World
Pool Salon
Popiela
Popiersie Henryka Sienkiewicza
Popradzka
Poprawki krawieckie
Poprzeczna
Poradnia Chemioterapii
Poradnia Chirurgii Onkologicznej
Poradnia Kardiologiczna
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 7
Porannej Rosy
Porannych Mgieł
Port lotniczy Gdynia-Kosakowo
Port Wojenny
Port Wojenny Hel
Port Zachodni
Portiernia
Portowa
Portowa Straż Pożarna - Florian Sp. z o.o.
Portowa Straż Pożarna "Florian"
Portowców
Porzeczkowa
Posejdona
Posh boutique
Post Office
Posterunek Policji
Potasowa
Potęgowska
Potokowa
Pousada Kumaki
Powalna
Powiatowa I Miejska Biblioteka Publiczna
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Powidło.pl
Powroźnicza
Powstania Kościuszkowskiego
Powstania Listopadowego
Powstania Śląskiego
Powstania Styczniowego
Powstania Warszawskiego
Powstania Wielkopolskiego
Powstań Chłopskich
Powstańców Styczniowych (226)
Powstańców Warszawskich
Powstańców Warszawy
Powstańców Warszawy (227)
Powstańców Wielkopolskich
Poziomki
Poziomkowa
Poznańska
Pozytywna Szkoła Podstawowa
Pończoszników
Pożarna
Pożarnicza
PPHU Tiara
PPUH Grand
Pracownia Fryzjerska BOETCHER
Pracownia Krawiecka Gabrieli Stanisławskie
Pracownia sp. z o.o.
Pracownia Zegarów Wieżowych
Pracownia złotnicza Korneol G. Mańkowski
Praktiker
Pralnia "Kameleon"
Pralnia LERAM
Prawdzic Resort&Conference
Prawe stanowiwsko baterii leśnej 1911
Pre - Gate
Prędzieszyn
PREFABET - REDA S. A.
Pręgówko
Pręgowo
Premio Opony
Premium Sound
President luxury cars

p
press4you

P
Prima Travel
Primavera
Primitive
Privé
Probikes
P.Roccialli
Produkty Benedyktyńskie
Proeko

p
prof. Mariana Raciborskiego (2214G)

P
Profesora Bronisława Bukowskiego
Profesora Bronisława Bukowskiego (2203G)
Profesora Gerarda Labudy
Profesora Józefa Więckowskiego

p
profesora Kazimierza Demela

P
Profesora Kazimierza Kopeckiego
Profesora Mariana Raciborskiego
Profesora Mariana Raciborskiego (2214G)
Profesora Michała Siedleckiego
Profesora Romana Lipowicza
Profesora Romualda Cebertowicza
Profesora Stanisława Szpora
Profesora Stefana Hausbrandta
Profesora Stefana Myczkowskiego
Profesora Witolda Andruszkiewicza
Profesora Władysława Szafera
Profesora Zdzisława Kieturakisa
Profesora Zdzisława Pidka
Profesora Zygmunta Czubińskiego
Profesorska
Profi
Progress
Progress GPS
Prokuratura Rejonowa
Prom pasażerski Motława
Promediq'a
Promenada Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego
Prometeusz
Prometeusza
Promienista
Promienna
Promod
PROmotor
Promowa
Promykowa
Pronto Moda
Prosta
Prosta (2216G)
Prostokątna
Prostowanie felg
Protazego
Próżna
Pruszcz Gdański
Prywatna
Prywatna Szkoła Podstawowa
Prywatny schron hrabiny Magdaleny Łoś
Pryzmat
Przebendowskich
Przebiśniegowa
Przebudowa (etap III)
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WiK”
Przedszkole
Przedszkole Anioła Stróża
Przedszkole de La Salle
Przedszkole Dolina Smyków
Przedszkole Fantazja
Przedszkole Francuskie przy Związku Francuzów Zagranicą
Przedszkole Horyzoncik
Przedszkole i Żłobek Jaworek
Przedszkole "Leśny Domek"
Przedszkole Miejskie
Przedszkole Nazaret przy pw. Parafii NMP
Przedszkole Niepubliczne Bajkoland
Przedszkole Niepubliczne "Bajkoland"
Przedszkole Niepubliczne CHATKA PRZEDSZKOLAKA
Przedszkole Niepubliczne CHATKA PUCHATKA
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Benedyktynek Misjonarek
Przedszkole Niepubliczne "Świat Smyka"
Przedszkole Niepubliczne w Oliwie
Przedszkole Niepubliczne- Ochronka
Przedszkole Nr 1
Przedszkole nr 1 "Tęczowa Jedyneczka"
Przedszkole Nr 11 POD KASZTANAMI
Przedszkole nr 13
Przedszkole nr 22
Przedszkole Nr 26 BAJKOWA KRAINA
Przedszkole Nr 32
Przedszkole nr 33
Przedszkole nr 39
Przedszkole Nr 42 POD MODRZEWIEM
Przedszkole nr 43
Przedszkole nr 49 Miś
Przedszkole nr 51
Przedszkole nr 51 "Jacek i Agatka"
Przedszkole nr 53
Przedszkole nr 54
Przedszkole nr 54 "Fantazja"
Przedszkole nr 58
Przedszkole Nr 60
Przedszkole nr 63
Przedszkole nr 66
Przedszkole Nr 7
Przedszkole nr 7
Przedszkole nr 75
Przedszkole nr 76 Radosny Zakątek
Przedszkole Nr 8 PLUSZOWY MISIACZEK
Przedszkole nr 84
Przedszkole nr 85 Wesoły Ul
Przedszkole nr 87
Przedszkole Poziomkowo
Przedszkole przy Parafii Najświętszej Marii Panny
Przedszkole pw. Świętej Rodziny
Przedszkole Samorządowe Nr 13
Przedszkole Samorządowe Nr 14
Przedszkole Samorządowe Nr 15 w Gdyni
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Gdyni
Przedszkole Samorządowe Nr 18 w Gdyni
Przedszkole Samorządowe Nr 19
Przedszkole Samorządowe Nr 21
Przedszkole Samorządowe Nr 23
Przedszkole Samorządowe Nr 24
Przedszkole Samorządowe Nr 25
Przedszkole Samorządowe Nr 27
Przedszkole Samorządowe Nr 29
Przedszkole Samorządowe nr 31
Przedszkole Samorządowe nr 32
Przedszkole Samorządowe Nr 35
Przedszkole Samorządowe Nr 4
Przedszkole Samorządowe Nr 46
Przedszkole Samorządowe Nr 47
Przedszkole Samorządowe Nr 48
Przedszkole Samorządowe Nr 49
Przedszkole Samorządowe Nr 5
Przedszkole Samorządowe Nr 50
Przedszkole Samorządowe Nr 6 w Gdyni
Przedszkole Samorządowe Nr 9
Przedszkole Stonoga
Przedszkolna
Przędzalnicza
Przedzkolny plac zabaw
Przegalińska
Przejazdowo
Przejazdowo-Dobrowo
Przejście dla pieszych
Przełom
Przemian
Przemyska
Przemysława
Przemysława II
Przemysłowa
Przemysłowa (1929G)
Przemysłowa (91)
Przepompownia OPEC
Przepompownia wody "Sobieski"
Przepompownia ścieków
Przeprowadzki Bagażówka
Przeróbka
Przeróbki krawieckie
Przeróbki krawieckie Express
Przesmyk
Przetoczna
Przodkowska
Przy Akademii
Przy Lesie
Przy Pętli
Przy Plaży
Przy Rondzie
Przy Sadzie
Przy Torze
Przybrzeżna
Przychodnia Nowy Chełm

p
przychodnia przyszpitalna

P
Przychodnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
Przychodnia Świętokrzyska
Przychodnia ZOZ Żukowo
Przyjaciel Piekarz
Przyjaciel piekarz
Przyjaciel Piekarz
Przyjaciół
Przyjazna
Przyjaźń
Przyjemna
Przylądek Dobrego Smaku
Przyladek smaku
Przylesie I
Przylesie II
Przyleśna
Przymorze
Przyokopowa
Przyrodników
Przyrzeczna
Przysmaki koreańskie
Przystanek Mozaika
Przystanek Orłowo
Przystań kajakowa
Przystań Żabi Kruk
Przytulna
Przywidzka
Psia Górka
PSP, Komenda Powiatowa
Pszczela
Pszczółka
Pszeniczna
Pszenna
Ptach J. Z.
Ptasia
Ptasia (2215G)
Ptasie Radio
PTTK
Ptysia i Balbiny
Pub
Pub 69
Pub Cpt.Morgan
Pub Donegal
Pub Duszek (nie istnieje)
Pub Julka
Pub Nadmorski
Pub Oliwski
Pub Play Off
Pub Spółdzielnia
Publiczne Gimnazjum
Puchary Centrum
Pucka
Pucka (216)
Pueblo
Pułapka
Pułkowa
Pułkownika Aleksandra Wilka-Krzyżanowskiego
Pułkownika Jana Pałubickiego
Pułkownika Stanisława Dąbka
Pull&Bear
Puls
Puma
Punkt kierowania ogniem baterii wydmowej 1919
Punkt kontroli GITD
Punkt ksero
Punkt obserwacyjny 25 BAS
Punkt Obserwacyjny Kosmonautów
Punkt Żywienia Kadry KPW Gdynia
Pure Fitness
Pusta
Pustki
Pustki Cisowskie
Pustkowo

p
pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
pw. Św. Krzysztofa
pw. św. Aniołów Stróżów
pw. św. Faustyny Kowalskiej

P
Pyra Bar

Q
Q-rczak
Qraś
Quadrille
Quadrille SPA
Qubus
Queen B.

R
R Cieplewo
R Gdańsk Brętowo
R Gdańsk Główny
R Gdańsk Jasień
R Gdańsk Kiełpinek
R Gdańsk Kolonia
R Gdańsk Lipce
R Gdańsk Matarnia
R Gdańsk Niedźwiednik
R Gdańsk Nowe Szkoty
R Gdańsk Oliwa
R Gdańsk Orunia
R Gdańsk Osowa
R Gdańsk Politechnika
R Gdańsk Port Lotniczy
R Gdańsk Przymorze Uniwersytet
R Gdańsk Rębiechowo
R Gdańsk Śródmieście
R Gdańsk Stadion Expo
R Gdańsk Stocznia
R Gdańsk Strzyża
R Gdańsk Wrzeszcz
R Gdańsk Zaspa
R Gdańsk Żabianka AWFiS
R Gdynia Chylonia
R Gdynia Cisowa
R Gdynia Główna
R Gdynia Leszczynki
R Gdynia Orłowo
R Gdynia Redłowo
R Gdynia Stocznia
R Gdynia Wielki Kack
R Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana
R Hel
R Leźno
R Pępowo Kartuskie
R Pruszcz Gdański
R Rębiechowo
R Reda
R Rumia
R Rumia Janowo
R Sopot
R Sopot Kamienny Potok
R Sopot Wyścigi
R Żukowo
R Żukowo Wschodnie
R Żukowo Zachodnie
R&L Mazurek
Rabatki
Racibora
Raciborska
Racławicka
Radarowa
Radiowa
Radisson Blu
Radna
Radomska
Radosna
Radoń
Radunica
Radunicka
Raduńska
Raduńska (1930G)
Raduńska (2215G)
Raf
Rafia
Raftel
Raido
Raiffeisen Bank Polska
Raiffeisen Polbank
Rainbow Tours
Rajdowa
Rajska
Rajska Dolina
Raka
Rakietowa
Rambit Adam Zuba
Ratanowa
Ratusz Głównego Miasta
Ray Obuwie
Rdestowa
Rębaczy
Rebel
Rebel Sp. z o.o.
Rębiechowo
Rębiska
Recepcja
Red Light Pub
Reda
Redłowo
Redłowo Rezydencja
Redłowska
Reduta Dzik
Reduta Miejska
Reduta Miś
Reduta Wilk
Reduta Wyskok
Reduta Żbik
Reefshop - akwarystyka morska
Reetz
Refektarska
Reformacka
Regatowa
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku / Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Regmas
Rejenta
Rekcin
Reknicka
Rękodzielnia
Rekowska
Rektorat GUMed-u
Relaksowa
Relay
Remed+Lectus
Remiza OSP Pręgowo
Remiza strażacka
Remusa
Renesansowa
Renklodowa
Reporter Young
Reserved
Reserved Re Kids
Restauracja

r
restauracja Gdynia Główna

R
Restauracja Biancas
Restauracja Britannica Steakhouse
Restauracja Bucatti Hotton Hotel
Restauracja Cassino
Restauracja Classic
Restauracja COOLtowa
Restauracja Filmowa

r
restauracja gdanska

R
Restauracja Goldwasser
Restauracja Irena
Restauracja Kaszubska
Restauracja Kotwica
Restauracja Kowall
Restauracja Kubicki
Restauracja Kuter GDY-50
Restauracja Ludovisko
Restauracja Mariaszek
Restauracja Maxim
Restauracja Mùlk
Restauracja No88
Restauracja Peperino
Restauracja Peterwas
Restauracja Piano
Restauracja "Plaża Stogi"
Restauracja Pod Strzechą
Restauracja Polska
Restauracja Republika
Restauracja Rucola
Restauracja "Rzeka Smaków"
Restauracja Set
Restauracja Smacznego
Restauracja Toscana
Restauracja u Jakuba
Restauracja Włoska Tutta Mia
Restauracyjka Pod Banderą
Resto Design
Rewerenda
Rex
Rezedowa
Rezerwat Bursztynowa Góra
Rezerwat Cisowa
Rezerwat Dolina Strzyży
Rezerwat Jar Reknicy
Rezerwat Kacze Łęgi
Rezerwat Kępa Redłowska
Rezerwat Mechelińskie Łąki
Rezerwat Ptasi Raj
Rezerwat Wąwóz Huzarów
Rezerwat Zajęcze Wzgórze
Rezerwat Źródliska w dolinie Ewy
Rezydencja Oliva
Rezydent
Rh Plus - Sklep Medyczny
Rimini
Ristorante A Modo Mio
Ristorante Pomodoro
Ristorante Tesoro
Riviera
Rivus
RK Auto
Roberta De'Plelo
Roberta Fultona
Roberta Schumana
Robot
Robotnicza
Rocha Kowalskiego
Rockwell Automation Sp. z o.o.
Rodzinna
Rodzynkowa
Rogalik
Rogalińska
Rogulewo
Roibos
Rokitnica
Rokitnikowa
Rolka
Rolletic
Rolna
Rolnicza
Romana Dmowskiego
Romana I Apolonii Ogryczaków
Romana Wyrobka
Romańska
Romualda Traugutta

r
rondo

R
Rondo 25-lecia NSZZ Solidarność
Rondo Anny Walentynowicz
Rondo Bitwy pod Oliwą
Rondo Bursztynowe (2214G)
Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk - Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939)
Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk - Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939) (7)
Rondo im. 77 Pułku AK
Rondo im. Andrzeja Hakenbergera
Rondo im. Romualda Traugutta (226)
Rondo im. Tadeusza Bolduana
Rondo im. Tadeusza Mazowieckiego (91)
Rondo imienia Beaty Zakowicz
Rondo imienia Czesława Niemena
Rondo Izabeli Jarugi-Nowackiej
Rondo Jacka Kaczmarskiego
Rondo Jacka Kaczmarskiego (472)
Rondo Jacka Kuronia
Rondo Jana Pawła II (100)
Rondo Karlskrona
Rondo Kaszubskie (2214G)
Rondo Kociewskie (226)
Rondo komandora Bogumiła Nowotnego
Rondo Komitetu Obrony Robotników (89)
Rondo księdza infułata Antoniego Liedtke (20)
Rondo Macieja Brzeskiego

r
rondo Mariana Buczka

R
Rondo Marszałka Macieja Płażyńskiego
Rondo Marszałka Sejmu RP Macieja Płażyńskiego
Rondo Norbertanek (20)
Rondo Ofiar Katynia
Rondo Ofiar Katynia (468)
Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian
Rondo Pana Cogito
Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Rondo Rotmanka (2214G)
Rondo Świętego Jana De La Salle
Rondo Świętego Jana De La Salle (472)
Rondo Tomasza Łączewnego
Rondo Unii Europejskiej
Rondo Żuławskie
Rosiczki
Rossman
Rossmann
Roszkowo
Rotmanka
Rotmistrza Witolda Pileckiego
Rotterdamska
Rowersi
Równa
Równikowa
Równoległa
Royal House
Royal Residence
Rozarium Tuchomskie
Rozdzielnia 110/15 Kv Zakładu Energetycznego Gdańsk
Rozdzielnia prądu
Rozewska
Rozłogi
Rozmarynowa
Rozpakowanie
Rozwojowa
Roślinna
Rośnij Radośnie
Róża Wiatrów
Różana
Różany Stok
Różowa
Róży Ostrowskiej
RTCN Chwaszczyno
Rtęciowa
RTV Euro AGD
Rubinowa
Ruch
Ruchu Oporu
Rudniki
Rudno
Rudzina
Ruiny kościoła
Ruiny kościoła ewangielickiego
Ruiny lokalnego niemieckiego centrum dowodzenia
Ruiny na Wyspie Spichrzów

r
ruiny niemieckiego budynku z II w. ś.

R
Rumet
Rumia
Rumiankowa
Rumska
Rumska (09/27;100)
Rumska (100)
Rumuńska
Rungurska
Rusałki
Rutki
Rutowa
Ryba Piła
Rybacka
Rybackie Pobrzeże
Rybaki Dolne
Rybaki Górne
Rybaków
Rybitwy
Rybna
Rybnicka
Rybołowców (91)
Ryby Owoce Morza
Ryby Świeże i Smażone
Rycerska
Rycerza Blizbora
Rydzowa
Ryłko
Rymarska
Rysia
Ryszarda Tomczaka
Ryszarda Wagnera
Ryta
Rzeczna
Rzemieślnicza
Rzemieślników
Rzepakowa
Rzepecki
Rzepichy
Rzęsna
Rzeszwska
Rzeźnicka

S
S6;6
Sabai Jai
Sabata
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
Sąd Okręgowy w Gdańsku
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe
Sąd Rejonowy w Gdyni - Budynek A
Sąd Rejonowy w Gdyni - Budynek B
Sadowa
Sadowa Office
Sadyba Orłowska
Safari
Saigon
Sakaraya Kebab
Sala Bankietowa "Pod Łąbędziem"
Sala BHP
Sala gimnastyczna
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 6
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Salad Story
Salamander
Salon Dolce Vita
Salon Ford
Salon fryzjerski Beatrice
Salon fryzjerski Efekt
Salon Fryzjerski Kasia
Salon Fryzjerski no. 1
Salon Fryzjerski O'LA!
Salon Fryzjerski Ola
Salon fryzjersko-kosmetyczny S&G "Gala"
Salon Fryzur
Salon Jöel
Salon kosmetyczno-fryzjerski Pasja
Salon kosmetyczny Ania
Salon kosmetyczny Siesta
Salon Mazda
Salon Medyczny "Flandria"
Salon Mercedes-Benz
Salon Nissan
Salon Odzieży Używanej
Salon piękności psów i kotów "LIKE"
Salon prasowy RUCH
Salon Seat
Salon T-Mobile
Salon urody le Roy Soleil
Salon urody Nowa
Salon Yamaha
Salonik Agusia
Salonik fryzjerski
Salonik fryzjerski U Broni
Salus
Salwator
SAM
Sambora
Sambora I
Samo Zdrowie
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 - Akademickie Centrum Kliniczne Akademii Medycznej - Klinika Ginekologii, Klinika Neonatologii, Klinika Położnictwa
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lotników Polskich
Samsonite / Valentino
Samuela Lindego
San Marco
Sanatorium "Leśnik"
Sandomierska
Sandro
Saneczkarska
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
Sano
Sanocka
Santander
Santander Consumer Bank
Santorini
Saperów
Saperska
Sara
Sarenka
Sarnia
Sasankowa
Sąsiadkowo
Sąsieczno
Sąsiedzka
Satelitarna
Saturna
Scandic
Scarlett
Scarpe Ble
Scena Letnia Teatru Miejskiego w Gdyni imienia Witolda Gombrowicza
SCHENKER
Schewe

s
schody

S
Schody do tunelu
Schron
Schron 25 BAS
Schron baterii leśnej 1911
Schron dowodzenia baterii wydmowej 1911
Schron obserwacyjny baterii wydmowej 1919
Schron przeciwlotniczy
Schubert
Ścieżki
Sea Apartments
Sea Towers
SEAT
Sebastiana Klonowicza
Secesyjna
Second Cup
Secret Beauty Room
Sędziowska
Segafredo
Sekwoja
Sekwojowa
Selene
Seleny
Selgros Cash & Carry
Sempre
Senatorska
Senekta
Sephora
Sępia
Serbska
Serdeczna
Serdecznikowa
Serio
Serwis Apple - Saraceni
Serwis blacharsko-lakierniczy Renault Zdunek
Serwis Ford
SERWIS HYUNDAI
Serwis Mazda
Serwis Mercedes-Benz
Serwis Nissan
Serwis opon
Serwis rowerowy
Serwis Seat
SETA
Seweryna Goszczyńskiego
Sex Shop No. 1
Sezamka
Sezamkowa
Sezamowa
Sezonowa
Sezonowe stoisko z lodami
Sferis
SGB
SGB Bank Spółdzielczy
Shaga
Shang Hai
Shell
SHELL
Shell - Stacja paliw
Shell (2002)
Shell Express
Shell "Karwiny"
Sheraton Sopot
Sherlock
Shiraz Park

s
shop

S
Sianowska
Siedlce
Siedlecka
Siedlicka
Sielanka
Sielankowa
Sielska
Sienna
Sienna Grobla
Siennicka
Sieradzka
Sierakowicka
Sieroca
Sierpniowa
Sierpowa
Siewna
Sieć 34

s
sieć 34

S
Sieć 34
Sieć 34 - CH Byczkowski
Sień Gdańska
Silk Sushi
Siłownia bezpłatna
Siłownia na powietrzu
Siłownia zewnętrzna

s
siłownia zewnętrzna

S
Siłownia zewnętrzna
Silva
Silvertus
Simon
Sinsay
Siostry Faustyny
Sioux
Sitowie
Skag
Skalniakowa
Skamo
Skarbka
Skarpowa
SKAT Transport
Skate Park
Skate park
Skatepark
Skatepark Osowa
Skautów
Skiby
Skierki
Sklad amunicji i broni
Składnica WKZ

s
składywęgla.pl

S
Sklep ABC
Sklep "Alek"
Sklep Alkoholowy
Sklep Biegacza
Sklep Cyrano - Wina i Sery
Sklep Edukacyjny "ELF"
Sklep Fart
Sklep harcerski Druhna
Sklep jeździecki
Sklep komputerowy "ENTER"
Sklep LEGO
Sklep mięsny
Sklep mięsny "Hetman"
Sklep Mięsny T.Gosz
Sklep modelarski
Sklep Monopolowy
Sklep Monopolowy Bocian - piwa regionalne
Sklep odzieżowy Gucio
Sklep ogrodniczy
Sklep Podróżnika
SKlep rowerowy "OLA"
Sklep spożywczo monopolowy
Sklep spożywczo monopolowy MARIO
Sklep Spożywczo Przemysłowy
Sklep Spożywczo-Monopolowy
Sklep spożywczo-monopolowy "Alfa"
Sklep spożywczo-monopolowy Limonka
Sklep spożywczo-monopolowy OLA
Sklep spożywczo-monopolowy PANDA
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy "Gruszka"
Sklep spożywczy Lewiatan
Sklep spożywczy "Mariol"
Sklep spożywczy Smyk
Sklep spożywczy "U Piotra"
Sklep u Marka
Sklep w garażu
Sklep z wędlinami
Sklep zielarski "Natura"

s
sklep zoologiczny

S
Sklep zoologiczny "Żabusia"
Sklep-Komis Towarów Rozmaitych

s
sklep-strzelecki.pl

S
Sklepik
Sklepik parafialny

s
sklepzpiwem.pl

S
SKM
Skoda Plichta
SKOK Wybrzeże
Skolska
Skorpiona
Skowronka
Skowronków
Skośna
Skrajna
Skrawek Nieba
Skromna
Skrzatów
Skrzeszewo
Skrzypowa
Skup.IT
Skuter Centrum
Skwer 50-lecia SM "Bałtyk"
Skwer Antoniego Suchanka
Skwer Arki Gdynia
Skwer im. Tajnego Hufca Harcerzy
Skwer księdza Piotra Mazura
Skwer Kuracyjny
Skwer Marszałka Józefa Piłsudskiego
Skwer Michała Urbanka
Skwer Stefana Żeromskiego
Skwer Tadeusza Kościuszki
Skwerek Cafe
Skynet
Śląska
Śląska (468)
Sławomir Mielnik
Śledzik u fabrykanta
Slip Akademickiego Klubu Morskiego Gdańsk
Śliska
Śliwkowa
Śliwowa
Słodkości Marty i Izy
Słodowników
Słomiana
Słoneczna
Słoneczna (1930G)
Słoneczna (2213G)
Słoneczna (2224G)
Słoneczna Dolina
Słoneczna Kraina
Słoneczna Morena (Robyg)
Słoneczne Gniazdo
Słoneczne Tarasy
Słoneczne Wzgórza
Słonecznego Poranka
Słonecznikowa
Słoneczny Ogród
Słoneczny Stok
Słoneczny Trakt
Słonie Afrykańskie
Slow Cafe
Słowiańska
Słowicza
Słowicza (2215G)
Słowików
Słowikowa
Słupecka
Słupska
Ślusarska
Śluza
Smaczek
Smak na tak
Smak na Tak
Smakołyk
Smakosz
Smart Hotel Garnizon
SMART Sklep Żeglarski
Smart Store Orange
Smażalnia CYPELEK
Smęgorzyńska
Smętna
Smętowska
Śmigłowa
Smok
Smoleńska
Smolna
Smugowa
Smyk
Snekker
Śnieżna
Snycerska
Snycerzy
So Eat
So Stay Hotel

s
so! caffee
so! coffee

S
So! Coffee
So!Coffee
So!Salsa – SOLIDARITY OF SALSA
Sobiesława I
Sobieszewska
Sobieszewska (501)
Sobolowa
Sobótki
Sobowidz
Sochaczewska
Sofitel Grand Sopot
Softech Computers
Sójcze Wzgórze
Sojowa
Sokarnia
Sokola
Sokółka - Zielenisz
Sokółka II
Solar
Solarium Evita
Solarium Kikada
Sole Sycylia
Solec
Sołecka
Sołectwo
Solna
Solo Beauty
Somińska
Sonia
Sonrisa
Sony
Sopocka
Sopocka (1644G)
Sopocka Brama
Sopocka Szkoła Wyższa
Sopot
Sopot 34
Sopot Kamienny Potok
Sopot-Hel (F2)
Soprano
Sosnowa
Sosnowe Wzgórza
Sosnowiecka
Sote
Sound
Sowa Bakery
Sowa Sówka
Sowia
Sówki
SP nr 58
SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Spacerowa
Spacerowa (218)
Spacerowa (2216G)
Spadochroniarzy
Spadzista
Spageciarnia
SPATiF
Spawaczy
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. profesor Haliny Borzeszkowskiej
SpecLab
Sphinx
Spichlerz Klasztorny
Spichrzowa
Spies Hecker
Śpioch
Spiritline
Spokojna
Spółdzielcza
Spółka Komunalna Żukowo
Sport Style
Sport's Direct
Sport4you
Sportland
Sportowa
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14
Sports-Tourist
Spożyvczak
Spożywczak
Spożywczo - monopolowy
Spożywczo - Warzywny - Monopolowy
Spożywczo Monopolowy
Spożywczo-Monopolowy "Viola"
Sprzęt medyczny
Spy Shop
Squash Center Osowa
Srebrna
Srebrniki
Środkowa
Śródmieście
Stacja Benzynowa
Stacja de Luxe
Stacja diagnostyczna
Stacja elektroenergetyczna 110/15 kV Młode Miasto
Stacja elektroenergetyczna 400/110kV Gdańsk Przyjaźń
Stacja kolejowa
Stacja kontroli pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów Redline
Stacja No7
Stacja Nowy Gdańsk (Robyg)
Stacja Obsługi Samochodów Perfect Serwis
Stacja Orlen

s
stacja paliw

S
Stacja Paliw
Stacja paliw
Stacja paliw Lotos
Stacja Paliw MOYA
Stacja paliw ORLEN
Stacja Sopot
Stacja Uzdatniania Wody "Dolina Radości"
Stadion GKS Wybrzeże Gdańsk
Stadnina "Nad jeziorem"
Stadnina " Nad jeziorem"
Stafix
Stągiewna
Stajenna
Stajnia Black Hourse Team
Stajnia Magra
Stajnia "Swojak"
Stajnia Tara
Stajnia Zielony Koń
Stalowa
Stanisława Dąbka
Stanisława Dubois
Stanisława Filipkowskiego
Stanisława Hebanowskiego
Stanisława Konarskiego
Stanisława Koniecpolskiego
Stanisława Kosko
Stanisława Kunickiego
Stanisława Lema
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Moniuszki
Stanisława Noakowskiego
Stanisława Pawłowskiego
Stanisława Potockiego
Stanisława Skarżyńskiego
Stanisława Sołdka
Stanisława Staszica
Stanisława Supłatowicza
Stanisława Wąsowicza
Stanisława Witkiewicza
Stanisława Worcella
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Zauchy
Stanisława Żółkiewskiego
Stanisławowo
Stanisławy Fleszarowej-Muskat
Stanowisko obserwacyjne Bysewo
Stanowisko obserwacyjne Szybowcowa
Stanowisko Ogniowe 25 BAS
Stara Kuchnia (58)
Stara obwodnica
Stara Piła
Stara Rumia
Stara Stajnia
Stara Stocznia
Stara Twierdza
Stara Wędzarnia
Starbucks
Starbucks Coffee
Stare Domki
Stare Kino "Fala"
Stare Miasto
Stare Obłuże
Stare Przedmieście
Starochwaszczyńska
Starocie
Starodworcowa
Starodworska
Starogardzka
Starogardzka (222)
Staromłyńska (1929G)
Staropolska
Staropolska (221)
Staropolskie Wędliny
Starostwo Powiatu Gdańskiego z siedzibą w Pruszczu Gdańskim
Starowiejsak
Starowiejska
Starowiejska (100)
Starowiślna
Starter
Startowa
Stary Dwór
Stary niemiecki kamień
Stary Rynek - Piekarnia Cafe
Stary Rynek Oliwski (218)
Statoil
Statoil 1-2-3
Statoil 1-2-3 Nr 1067
Stawna
Stawowa
Steczka
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Bieszka
Stefana Czarnieckiego
Stefana Drzewieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Kisielewskiego
Stefana Miraua
Stefana Okrzei
Stefana Ramułta
Stefana Rogozińskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego (101)
Stefanii Sempołowskiej
Stefczyk Finanse
Stencel
Stenwał
Stępkarska
Sternicza
Sterników
Sterowa
Stężycka
Stoczniowców
Stogi
Stoigniewa
Stojalowski Zbigniew Optyk
Stokki
Stokki Home
Stokłosa
Stokłosy
Stokrotka
Stokrotki
Stokrotkowa
Stolarska
Stolema
Stolemów
Stoliki Szklane
Stolnika
Stołówka
Stolpran
Stomatolog
Stomatolog, Gromniccy Stomatologia
Storczyk
Storczykowa
Store&more

s
story

S
Stoszewo
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Stradivarius
Straganiarska
Strajku Dokerów
Straszyn
Straszyn objazdowa
Straszyńska
Straż Miejska
Straż Ochrony Kolei
Straż Pożarna
Strażacka
Strażacka (2203G)
Strażcka
Strefa kibica
Strefa Ruchu
Strelicja
Stroma
Strumykowa
Stryjska
Strzelanka
Strzelca
Strzelców
Strzelców Karpackich
Strzelecka
Strzelnica golfowa
Strzyża
Studio fryzjerskie Venus
Studio Hanny Zyguła
Studio Jenny
Studio kosmetyczne "Zakątek urody"
Studio masażu Odys
Studio No 5
Studio odnowa
Studio płytek włoskich
Studio Ślubne Antracyt
Studio urody "5"
Studio urody For You
Studio Urody Mona Eliza
Studio Vacu Well Modelowanie Sylwetki
Studzienna
Styczniowa
Stylizacja włosa Agnieszka Dziewulska
Stylowa
Subisława
Subway
Sucha
Suchanino
Suchy Dwór
Suchy zbiornik retencyjny "Karwiny"
Suchy zbiornik retencyjny "Krykulec"
Sudomska
Sukiennicza
Sulmin
Sulmińska
Sultan
SunLoox
Super Brands
Super-Pharm
Super-Standard
Superpharm
Supersam
SuperSam Sieć 34

s
suple24

S
Surf Burger
SurfBurger
Surykatki
Sushi 77
Suszarka
Suwalska
Św. Jadwigi Królowej
Św. Jana
Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
Św. Włodzimierz Wielki
Swalen
Swarovski
Swarzędz Home - Verso Meble
Swarzewska
Swatch
Świat alkoholi
Świat bawełny
Świat Dziecka
Świat Kawy i Herbaty BOX 35-36A
Świat Książki
Świat Miliona Piw
Świat prasy
Świat Prasy
Świat Spodni
Świat wnętrz
Światowida
Świątynia
Świdnicka
Świecka
Świemirowska
Świerkowa
Świętego Antoniego
Świętego Brata Alberta
Świętego Ducha
Świętego Huberta
Świętego Jakuba
Świętego Jana
Świętego Józefa
Świętego Kazimierza Królewicza
Świętego Marka
Świętego Michała
Świętego Mikołaja
Świętego Piotra
Świętego Piotra i Pawła
Świętego Rocha
Świętego Wojciecha
Świętej Barbary
Świętej Faustyny
Świętej Kingi
Świętej Teresy Benedykty od Krzyża
Świętej Trójcy
Świetlica wiejska
Świętobora
Świętojańska
Świętokrzyska
Świętokrzyska (221)
Świętopełka
Święty Jan Paweł II
Święty Wojciech
Świni Rów
Swiss
Świstaka
Świtezianki
Swojska
Syberia
Sybiraków
Sygma Bank
Symfonia
Sympatyczna
Synów Pułku
Syriusza
Szachownica
Szafa Gdańska
Szafarnia
Szafarnia 10
Szafirowa
Szafranowa
Szałas Góralski Koliba
Szalony.pl
Szalupowa
Szałwiowa
Szaniec Jezuicki
Szara
Szarotki
Szarych Szeregów
Szczecińska
Szczepana Pileckiego
Szczepański Tadeusz. Blacharstwo i Lakiernictwo
Szczęśliwa
Szczodra
Szczygla
Szczytników
Szermiercza
Szeroka
Szewska
Szklana Huta
Szklarska
Szklary
Szkocka
Szkoła języków europejskich UNIVERSUS
Szkoła Językowa AMBIT
Szkoła językowa Progress
Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdyni
Szkoła muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz
Szkoła muzyczna Instytut Suzuki
Szkoła Podstawowa i Przedszkole "Olimpijczyk"
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Szkoła podstawowa im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 11
Szkoła Podstawowa nr 12
Szkoła Podstawowa nr 13
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza
Szkoła Podstawowa nr 15
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Orła Białego
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 18
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła podstawowa nr 20
Szkoła Podstawowa nr 20
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Grudzińskiego
Szkola Podstawowa nr 21
Szkoła Podstawowa nr 23
Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
Szkoła Podstawowa Nr 24
Szkoła Podstawowa nr 27
Szkoła Podstawowa nr 29
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki
Szkoła Podstawowa nr 33
Szkoła Podstawowa nr 34
Szkoła Podstawowa nr 35
Szkoła Podstawowa nr 37
Szkoła Podstawowa nr 39
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni im. kpt.ż.w. K.O.Borchardta
Szkoła Podstawowa nr 42 im. I.J.Paderewskiego
Szkoła Podstawowa Nr 44 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Obrońców Wybrzeża
Szkoła Podstawowa Nr 45
Szkoła Podstawowa nr 46
Szkoła podstawowa nr 47
Szkoła Podstawowa nr 48
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 50
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Emilii Plater
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 55
Szkoła Podstawowa nr 57
Szkoła Podstawowa nr 59
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa nr 65
Szkoła Podstawowa Nr 69 im. generała Stanisława Sosabowskiego
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 71
Szkoła Podstawowa Nr 76 im. Jarosława Dąbrowskiego
Szkoła Podstawowa nr 8
Szkoła Podstawowa Nr 81
Szkoła Podstawowa nr 82
Szkoła Podstawowa Nr 83
Szkoła Podstawowa nr 84
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Szkoła Podstawowa nr 86
Szkoła Podstawowa Nr 87
Szkoła Podstawowa nr 89
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa nr26
Szkoła Podstawowa w Glinczu
Szkoła Podstawowa w Miszewie
Szkoła podstawowa w Mostach
Szkoła Podstawowa w Pępowie
Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Szkoła Podstawowa w Przyjaźni
Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Szkolna
Szkolna (2202G)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 1
Szkoły im. św. Jana de La Salle
Szkutnicza
Szlachecka
Szlifierzy
Szmaragdowa
Szmelta
Szopy
Szpaki
Szpiller
Szpital Dziecięcy Polanki
Szpital im. św. Wojciecha na Zaspie
Szpital Miejski
Szpital Morski im. PCK

s
szpital MSWiA

S
Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Adalberta
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika
Szpitalna
Sztormowa
Sztuczka
Sztuka Wyboru
Sztukatorów
Sztumska
Szturmanów
Sztutowska
Szubieniczna Góra
Szubińska
Szuwary
Szwedzka Grobla
Szwoleżerów
Szybowcowa
Szydłowski
Szymbarska
Szymona Czechowicza
Szymona Krofeya
Szynszylowa
Szyprów

T
T-1439
T-16163
T-16675
T-1910
T-2522
T-2683
T-2776
T-2798
T-51447
T-5669
T-750 Gdingen IV (entfernt)
T-Market
T-Mobile
T51504 rozdzielnica
Tabasco
Tablica Jana Kanapariusza

t
tablica K.Demel

T
Tablica z nazwiskami poległych w grudniu 1970
Taborowa
Tad-Met
Tadeusz Loks
Tadeusz Ziółkowski
Tadeusza Borowskiego
Tadeusza Bramińskiego
Tadeusza Gwiazdowskiego
Tadeusza Jasińskiego
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Różewicza
Tadeusza Sygietyńskiego
Tadeusza Tylewskiego
Tadeusza Wendy
Taj Mahal
Taj Tajland Spa
Tajnie/Jawnie
Take Away
Takko Fashion
Tako
Tallider
Tally Weijl
Tama Pędzichowska
Tamarynd
Tamka
Tandeta
Tandoor House
Taneczna
Tani Bucik
Tapas Barcelona
Tapas De Rucola
Tapas Rybka
Tapicernia
Tarabum Cafe
Tarasa Szewczenki
Tarasy
Tarcice
Targ Chlebowy
Targ Drzewny
Targ maślany
Targ Rakowy
Targ Rybny
Targ Rybny - Fishmarkt
Targ Węglowy
Targowa
Tarniny
Tarnowska
Tartaczna
Tarttoria
Tasza
Tatarczana
Tatrzańska
Tatuum
Tawerna
Tawerna Dominikańska
Tawerna Grecka LUKULLUS
Tawerna Mestwin
Tawerna Ołowianka
Tawerna Orłowska
Tawerna pod Kordem
Tchibo
Tczewska
Tczewska (91)
TD Elektro
T.Deker Patissier & Chocolatier
Team-Dent Sprzęt medyczny
Teatr Leśny
Teatr Miejski w Gdyni im. Witolda Gombrowicza
Teatr Miniatura
Teatr Muzyczny
Teatr Wybrzeże
Teatralna
Techniczna
Technik
Technikum Transportowe
Tęczowa
Tęczowa Polana
Tęczowa Przygoda
Tekstylia
Tele Kebab
Telepizza
TelePizza
Telepizza
Telepizzeria Tino
Telesfora
Teleskopowa
Teletorium
Telewizyjna
Telimeny
Temidy
Tenisowa
Teodora
Teodora Śliwińskiego
Teofila Lenartowicza
Tep
Teren Rekreacyjno - sportowy
Teren rekreacyjno-sportowy
Tereny Wojskowe i Agencji Mienia Wojskowego
Teresa
Tereska
TERMIKA Sp. z o.o.
Terminal CARGO
Terranova
Tervit
Tesco
TESCO
Tesoro EXPRESS
TEX Meble Sosnowe
Textilmarket
Tezeusza
Thai Thai
Thai Wok
That English Place
The Mexican House
The RIB
Tiger
Tignasse
Tino
Tiramisu
TK maxx
TK Maxx
Tkacka
Tłusta Kaczka
To Tu
To tu
Tobi
Tobi - Delikatesy 24h
Tobiasza
Tokarska
Tokary
Tokyo Sushi
Toledańska
Tolkmicka
TOM Service
Tom's Diner
Tomasza Edisona
Tomasza Nocznickiego
Tomasza Pokorniewskiego
Tomasza Rogali
Tommy Hilfiger
Ton Rak Thai Street Food
Tone - Gruziński chleb
Top Meble
Top Secret
Top Secret & Friends
Topaz
Topazowa
Topolowa
Topolowa (2232G)
Tor dla koni
Tor Four Cross
Tor rolkarski
Torex Wit
Torfowa
Torowa
Torpedownia
Torpedownia Formoza
Toruńska
Toska
Tourist Infromation Tower
Tous
Towarowa
Tower
Town Cafe
Toyota
Toys "R" Us
Traczy
Traf
Traf Press
Trafik
Trafo
TRAFO - T-5229
Trajtek - mega pierogi
Trakt im. Andrzeja Wajdy
Trakt Konny
Trakt Świętego Wojciecha
Trakt Świętego Wojciecha (91)
Tramwaj (nr boczny 1241)
Tramwaj Wodny: Gdynia-Hel
Tramwaj Wodny: Gdynia-Jastarnia
Transatlantyk
Transportowa
Transportowców
Trapowa
Tratoria Gusto
Trattoria La Cantina
Trattoria La Fortuna
Trattoria U Przyjaciół
Travel Paradise
Traveler
Trawki
Trendy
Trendy Aniołek

t
tres

T
Trio
Trocka
Troja restauracja
Tropik
Trubadurów
Truban Kebap
Truflowa
Truskawkowa
Trutnowy
Trutnowy Drugie
Trutnowy Pierwsze
Trutnowy Trzecie
Trzy Dęby
Trzy Lipy
Trzynastka
Tucholska
Tuchom
Tuchomek
Tuchomka
Tuchomska
Tufo
Tui
Tuitam - pierogarnia chińska
TUJKO S.C.
Tulipanów
Tulipanowa
Tunel im. abp. Tadeusza Gocłowskiego
Tunel im. Grzegorza Oryszczaka
Tupot Mew
Turkusowa
Turysta
Turystyczna
Turystyczna (501)
Turzycowa
TUZ
Twarda
Twierdza Wisłoujście

t
twój image

T
Twój Łyk
Twój sklep
Twój Warzywniak
Twoja apteka
TWR
TXM Textilmarket
Tym co za polskość Gdańska
Tymczasowy przejazd po desce
Tymiankowa
TYNK POL
Tysar
Tysiąclecia
Tytanowa
Tytusa Chałubińskiego

u
u Beci

U
U Franka
U Furty
U Gosi
U Jana
U Kasi
U Klamy
U Krystyny
U Kuli
U Latarników
U Loni
U Marioli
U Pauliny

u
u Polaka

U
U Przyjaciół
U Skrzypka
U Stacha
U Szadego
U Szkota
U Szwagra
U Tereni
U Źródła Marii
U-Met-San
Ubocze
Uboga Krewna
Uczniowska
Ugory
Ujeścisko
Ukośna
Ukośna (2215G)
Ukryta
UKS Klukowo
Ułańska
Unicom Nord
Unicorn
UNIMOR Development SA
Unimor Radiocom
Uniontech
UNIQA Agencja Generalna w Gdyni
UNIQUE LOOK
Unisława
Unisono
United Colors of Benetton
Universus
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej
Uniwersytet Gdańsk
Uniwersytet Gdański
Uniwersytet Gdański - Kampus Gdynia
Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania
Uniwersytet Gdański, Bblioteka Ekonomiczna
Uniwersytet Gdański, Dom Studencki nr 8
UP 44
UP Gdańsk 23
UP Gdańsk 8
UP Pruszcz Gdański 1

u
uprawa świerków

U
Urana
Uranowa
Urocza
Urszulanek
Urząd Celny
Urząd Gminy
Urząd Gminy Pruszcz Gdański
Urząd Gminy w Kolbudach
Urząd Mejski w Gdańsku
Urząd Miasta Gdyni
Urząd Miasta i Gminy
Urząd Miasta Pruszcz Gdański
Urząd Miasta Sopot
Urząd Miejski w Gdańsku
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy 29
Urząd Pocztowy Chwaszczyno
Urząd Pocztowy Gdańsk 15
Urząd Pocztowy Gdańsk 18
Urząd Pocztowy Gdańsk 22
Urząd Pocztowy Gdańsk 24
Urząd Pocztowy Gdańsk 34
Urząd pocztowy Gdańsk 38
Urząd Pocztowy Gdańsk 4
Urząd Pocztowy Gdańsk 40
Urząd Pocztowy Gdańsk 48
Urząd Pocztowy Gdańsk 5
Urząd Pocztowy Gdańsk 50
Urząd Pocztowy Gdańsk 52
Urząd Pocztowy Gdańsk 9
Urząd Pocztowy Gdynia 18
Urząd Pocztowy Gdynia 2
Urząd pocztowy Gdynia 21
Urząd Pocztowy Gdynia 22
Urząd Pocztowy Gdynia 3
Urząd Pocztowy Gdynia 4
Urząd pocztowy Gdynia 6
Urząd Pocztowy nr 16
Urząd Skarbowy w Pruszczu Gdańskim
Usługi Fotograficzne Janusz Drozdowski
Usługi Kosmetyczne Sylvia
Usługi krawiecke Dorota Pawlicha
Usługi krawieckie
Usługowa
Ustronie
Ustronna
Użytek ekologiczny "Torfowisko Smęgorzyńskie"

V
V Liceum Ogólnokształcące
V Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Vademecum
Valmont
Van Graaf
Vanilla
Vanilla Cafe
Vasco Sp z o. o.
Vass Serwis

v
vb #veganburgers

V
Velevetka
Velvet
Vena
Venezia
Venus
Venus Hotel
Vero Mebel
Verona
Verso Meble
Vertigo Gastropub
Vertus
VI Komisariat Policji w Witominie
VI Liceum Ogólnokształcące
Via Steso
Via Style
Viamod
Victorii
Video Rondo
Viena
VII Dwór
VIII Komisariat Policji
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
Villa Ada
Villa Adept
Villa Adept II
Villa Angela
Villa Anna
Villa Antonina
Villa Baltica
Villa BB
Villa Eva
Villa Jantar
Villa Krystyna +48585534445
Villa Palladium
Villa Pallas
Villa Paul
Villa Pica Paca
Villa Regione
Villa SART
Villa Sonata
Villa Topaz
Villa Uphagena
Vinegre di Rucola
Vinotti
VIP
Vision Express
Vistula Wółczanka
Vitalia
Vitamin Shop
Viva la Pizza
Volter
Volvo Drywa
Vox

W
W Hołdzie Bohaterom
W hołdzie zesłańcom Sybiru
W. Kruk
W Ogrodach
W Osowej
Wacker Neuson Sp. z.o.o.
Wacława Balcerskiego
Wacława Gierdziejewskiego
Wacława Kłoczkowskiego
Wacława Rzewuskiego
Wacława Sieroszewskiego
Wacława Szczeblewskiego
Wadima
Wadowicka
Wajdeloty

w
wakacje.pl

W
Waldemara Zajczonko
Walecznych
Walentynka
Waleriana Szefki
Walerianowa
Walmar Drażba - serwis opony
Wałowa
WAŁOWA
Wałowa (175007G)
Wały Jagiellońskie (91)
Wały Piastowskie (91)
Waniliowa
Wapiennicza
Warcisława I
Warka
Warmia
Warneńska
Warszawska
Warszawska (227)
Warsztat samochodowy
Warsztat Samochodowy Moto Ciler - Gdańsk - Letnica
Warsztat samochodowy "Vag Rumia" Krzysztof Rydziński - mechanika pojazdowa, blacharstwo
Warsztatowa
Wartka
Wartownia
Wartownia nr 1
Wartownia nr 3; Willa Podoficerska
Warzenko
Warzno
Warzno-Wybudowanie
Warzywa-Owoce Agata Cegielska
Warzywna
Warzywniak
Warzywniak u Basi
Warzywnicza
Wąska
Wąskotorowa
Wawelska
Wąwóz
Wazów
WB Duet
WBK
WBK Bank Zachodni
Wczasowa
Wczasy

w
wdw

W
WDW-Hel
Wdzydzka
Wędkarska
Wędkarski
Wędliniarnia
Wegi
Węgierska
Węglarska
Węglowa
Węglowa Droga
Wejhera
Wejherowska
Wejherowska (218)
Wejherowska (6)
Wejscie do schronu
Wejście 64
Wejście 65
Wejście 67
Wejście 68
Wejście 69
Wejście 70
Wejście 71
Wejście 72
Wejście 73
Wejście 74
Wejście 75
Wejście 76
Wejście 77
Wejście 78
Wejście nr 20
Wejście nr 21
Wełniarska
Wenta
Wenus
Wermal
Werona - Anna Wolska
Weselno
Węsierska
Wesoła
Wesoły Delfinek
Westerplatte - Sopot
Westy
Weteranów
Węzeł Gdyńskich Kosynierów (6)
Węzeł Gdyńskich Kosynierów (S6)
Węzeł im. Antoniego Jasińskiego
Węzeł im. Carla Groddecka
Węzeł im. Carla Groddecka (501)
Węzeł Ofiar Grudnia '70
Węzeł Unii Europejskiej
Węzeł Unii Europejskiej (501)
Węzeł Żołnierzy Wyklętych
Whiskey on the Rocks
Wiązowa
Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego
Wichrowa
Wichrowa Górka
Wichrowe Wzgórze
Wiczlino Ogród
Wiczlińska
Widlino
Widlińska
Widna
Widok
Widokowa
Więcierze
Wiecka
Wieczornych Mgieł
Wiejska
Wielbłądy
Wielewska
Wielka Gwiazda
Wielki Kack
Wielkie Młyny
Wielkokacka
Wielkopolska
Wielkopolska (474)
Wielopole
Wieloryb
Wielorybek
Wieluńska
Wieniawskiego
Wieniecka
Wierzbowa
Wiesiołka
Wiesława
Wiesławy Kwiatkowskiej
Wiewiórcza

w
wieża

W
Wieża ciśnień
Wieża kompensacyjna
Wieża radarowa
Wieża widokowa
Wieża widokowa w Kolibkach

w
wieża z bramą

W
Wieżycka
Wigierska
Wiklinowa
Wiktora Gomulickiego
Wiktora Roszczynialskiego
Wilanowska
Wilcza
Wileńska
Wilgi
Wilhelma Stryjewskiego
Wilków Morskich
Willa Amber
Willa Basnera
Willa Biała Lilia
Willa Bryza
Willa Cecylia
Willa Druskiennicka
Willa Georga Karpińskiego
Willa Jolanta
Willa Julia
Willa Litarion
Willa Lubicz
Willa Mewa
Willa na Szczecińskiej
Willa Park
Willa Parnas
Willa Promyk
Willa Szczęść Boże
Willa Ułańska
Willa "Weneda"
Willa Weneda
Willa Wernera
Willa Złota
Willa „Otok”
Willa „Poznanianka”
Willa „Zosienka”
Willowa
WiMBP w Gdańsku filia nr 19
WiMBP w Gdańsku filia nr 50
Wincentego Pola
Wincentego Pstrowskiego
Wincentego Rzymowskiego
Wincentego Witosa
Winda
Winestone
Winiarnia Pietraszek
Winifera
Winnicka
Winogronowa
Winoteka
Wiolinowa
Wiosenna
Wiosny Ludów
Wioślarska
Wirtualna Polska
Wisławy Szymborskiej
Wiszący Ogródek
Wita Stwosza
Witalisa Lipińskiego
Witek's
Witolda
Witolda Doroszewskiego
Witolda Grabowskiego
Witolda Kukowskiego
Witolda Małcużyńskiego
Witolda Pileckiego
Witomino
Witomino - Demptowo
Witomino Centrum
Witomino Sosnowa
Witomińska
Witosławy
Witrażowa
Wiślana
Wiślina
Wiślinka
Wiślna
Wiśnia Motors
Wiśniewski
Wiśniowa
W.Kruk
Władysław Kotula
Władysława Biegańskiego
Władysława Broniewskiego
Władysława Cieszyńskiego
Władysława Czermińskiego
Władysława IV
Władysława IV (91)
Władysława Jagiełły
Władysława Jagiełly
Władysława Jagiełły
Władysława Kańskiego
Władysława Komara
Władysława Łokietka
Władysława Łokietka (2248G)
Władysława Orkana
Władysława Pniewskiego
Władysława Reymonta
Władysława Sikorskiego
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Świechockiego
Władysława Syrokomli
Władysława Żeleńskiego
Władysławowska
Własna Strzecha
Włóczników
Włodzimierza Majakowskiego
Włókiennicza
Włoska
Włoszczyzna Restauracja włoska
Wocławy
Wodna
Wodnika
Wodników
Wodociągowa
Wodopój
Wojanowo
Wojas
Wojciecha Bartosza Głowackiego
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Chrzanowskiego
Wojciecha Chrzanowskiego (100)
Wojciecha Drzymały
Wojciecha Kętrzyńskiego
Wojciecha Kossaka
Wojewody Wachowiaka
Wojewódzka
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia 26
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 46
Wojewódzka i Miejska Publiczna Filia nr 57
Wojewódzka Poradnia Leczenia Zeza i Niedowidzenia
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Tadeusza Bilikiewicza
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych nr 2
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
Wojnowo
Wojska Polskiego
Wojska Poolskiego
Wojskiego
Wojskowa Jednostka Magazynowa
Wojskowa Straż Pożarna Gdynia-Oksywie
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej
Wojskowy Ośrodek Metrologii
Wójta Radtkego
Wolarza
Wolfganga Mozarta
Wolframowa
Wołkowyska
Wolne Miasto
Wolnik
Wolności
Wolności (91)
Wołyńska
Wook Chińska Restauracja
World Tour Kolanowski
Wosia Budzysza
Woskowa
Wozownia
Woźnicy
Wróbla
Wróbla Staw
Wróbla Staw - domy
Wróbla Staw - mieszkania
Wróblewo
Wróblewskiego
Wrocławska
Wronia
Wrzeszcz
Wrzeszczańska
Wrześniowa
Wrzos
Wrzosowa
Wrzosy
Wschodnia
Wschodzącego Słońca
Współczesna
Wspólna
Wspornikowa
Wszystko do łazienki
Wuja Klemensa
Wulkanizacja

w
www.zkm.pl

W
Wybieg dla psów
Wyciąg
Wycieczka po porcie
Wydmowa
Wydmy
Wydział Biologii UG
Wydział Chemii UG
Wydział EiA
Wydział Farmaceutyczny (GUM)
Wydział Filologiczny UG - Neofilologia
Wydział Mechaniczno-Elektryczny oraz Nauk Humanistycznych i Społecznych
Wydział Nauk Społecznych UG
Wydział Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego
Wydział Remontowy
Wygon
Wymiennikownia CO
Wypoczynkowa
Wypożyczalnia kajaków
Wysepka S.C.
Wysocka
Wysoka
Wystawa samochodów klasycznych
Wyzwolenia
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku
Wyższa Szkoła Zarządzania
Wyżynna
Wzgórze Bernadowo
Wzgórze Mickiewicza
Wzgórze Świętego Maksymiliana
Wzniesienie Marii

X
X Liceum Ogólnokształcące
Xawerego Dunikowskiego
XIII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
XIX Liceum Ogólnokształcące
XL Burger
XV Liceum Ogólnokształcące
XXIV Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

Y
Yacht Park
Yang Guang
Yasumi
Yellow bar
Yes
YES
YMCA Polska
Yoko
You Can't Take Me I'm Free
Yves Rocher

Z
Z i M Lisiński
Z Pieca Placek
Za mostkiem
Za Murami
Za-Spa
Zabka
Zabłotna
ZABOOKUJ.eu
Ząbrsko Dolne
Ząbrsko Górne
Zabytkowa
Zachodnia
Zacisze
Zaciszna
Zaciszne Wzgórze
Zacna
Zagony
Zagórna
Zagórze
Zagroble
Zagroda rybacka
Zagrodowa
Zajazd "OTELIX"
Zajazd Pod Olivką
Zajazd Popas

z
zajazd tallar

Z
Zajazd u Ewy
Zajęcza
Zajezdnia Dolne Miasto
Zakątek
Zakatek Juszkowo
Zakątek Rybacki
Zakład Karny Gdańsk-Przeróbka
Zakład Medycyny Nuklearnej
Zakład Medycyny Sądowej w Gdańsku
Zakład Optyczny Barbara Holk
Zakład Patomorfologii
Zakład tapicerski
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Ekodolina Sp. z o.o.
Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. Składowisko odpadów -Szadółki
Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy
Zakole
Zakoniczyn
Zakoniczyńska
Zakopiańska
Zakosy
Zakręcony Słoik
Zakręt do Oksywia
Zakrzewski
Zalesie
Załodze jachtu Poświst
Załogowa
Zamczysko
Zameczek Mormonów
Zamiejska
Zamknięta
Zamknięta Wieża Widokowa
Zamkowa
Zamkowa Góra
Zamojska
Zaopatrzenie
Zapole
Zapotoczna
Zara
Zara Home
Zaremba
Zarosłe Łąki
Zaroślak
Zarząd Komunikacji Miejskiej
Zarząd Portu Gdańsk S.A.
Zaspa
Zastawna
Zastawna (226)
Zastępczy Punkt Kierowania Ogniem 25 BAS
Zatoka Sztuki
Zatokowa
Zaułek Ormiański
Zaułek Świętego Bartłomieja
Zaułek Zachariasza Zappio
Zawiejska
Zawilcowa
Zawiszy Czarnego
Zawiślańska
Zawodników
Zawodzie
Zaścianek
Zb. "Cyganka"
Zbarska
Zbąszyńska
Zbieżna
Zbigniewa Burzyńskiego
Zbigniewa Cybulskiego
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa Morsztyna
Zbigniewa Podleckiego

z
zbiornik nr 4

Z
Zbiornik nr 5 "Grunwaldzka"
Zbiornik nr 8 "Spacerowa"
Zbiornik nr 9
Zbiornik paliwa JW1903
Zbiornik retencyjny "Augustowska"
Zbiornik Retencyjny Kiełpinek
Zbiornik Retencyjny Kiełpinek - część sucha
Zbiornik retencyjny "Orłowska II"
Zbiornik retencyjny Potokowa-Słowackiego
Zbiornik retencyjny Srebrniki
Zbiornik retencyjny "Wieżycka"
Zbór Kościoła Zielonoświątkowego
Zbożowa
Zbrojna
Zbychowska
Zbyszka z Bogdańca
Zbytki
Zdrojowa
Zdrowa (2215G)
Zdrowa żywność
Zdrowy Rower
Zdunek BMW Motorrad
Zebry
Zefira
Zen-Thai
Zenitowa
Zesłania Ducha Św.
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 przy Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 w Gdańsku im. Zasłużonych Ludzi Morza. Szkoła Podstawowa nr 19. Gimnazjum nr 7
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr27
Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego nr 1
Zespół Obsługi Mieszkańców nr 2
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Leźnie
Zespół Sportowy Marynarki Wojennej
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych im. prof. Jerzego Stankiewicza
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Zespół Szkół Ekologicznych
Zespół Szkół Energetycznych
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Zespół Szkół gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Zespół Szkół im. Ignacego Krasickiego w Straszynie
Zespół Szkół im. Karola Wojtyły w Rotmance
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej
Zespół Szkół Mechanicznych im. Tadeusza Wendy
Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Zespół Szkół nr 10
Zespół Szkół Nr 11
Zespół Szkół nr 12
Zespół Szkół nr 14
Zespół Szkół nr 15. Szkoła Podstawowa nr 48. Gimnazjum nr 20
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół Nr 4
Zespół Szkół nr 4 filia SP
Zespół Szkół nr 5
Zespół Szkół nr 6 w Gdyni
Zespół Szkół nr 9 w Gdyni
Zespół Szkół numer 13
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących im. Mariana Raciborskiego
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących nr1 im. Marii Konopnickiej
Zespół Szkół Okrętnictwa
Zespół Szkół Plastycznych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
Zespół Szkół Publicznych w Mostach
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie
Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu
Zespół Szkół Specjalnych
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących
Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Zespół Szkół w Bojanie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Zespół Techniczny Komendy Portu Wojennego Gdynia
Zespół Zarządzania Wsparciem Teleinformatycznym w Gdyni
Zet-Install
Zeusa
Zgoda
Zgody I
Zgody II
Ziaja dla Ciebie
Zielarska
Zieleniak
Zielińscy
Zielna
Zielona
Zielona Dolina
Zielona Droga
Zielona Laguna
Zielona Papuga
Zielona Planeta
Zielona Wyspa
Zielone Wzgórza
Zielone Wzgórze
Zielonogórska
Zielony Rower
Zielony Smok
Zielony Stok
Zielony Trójkąt
Zielony Zakątek
Ziemiańska
Ziemowita
Zimna
Zintegrowany Komisariat Policji Gdańsk-Śródmieście
Zioła
Ziołowa
Zjazdowa
ZKPiG nr 20
ZKPiG nr 21 w Gdańsku
Złocień
Złocista
Złota
Złota Kamienica
Złota Karczma
Złota Rybka
Złote Piaski
Złotnik
Złotników
Złotówka
Złotowska
Złoty Staw
Zochlina
Zofii Nałkowskiej
Zoo Delikatesy
ZOO Delikatesy
Zoo Karina
ZOO Karina
Zoo Karina
ZOO Karina
Zoo Karina
Zoo Shop
Zorzy
Zosi
ZOZ Chwaszczyno
ZREMB
ZTM Gdańsk: Punkt Obsługi Klienta nr 4
Zuchów
Zulmet
ZUS
Związkowa
Związku Jaszczurczego
Zwierzyniecka
Zwinisławy
Zwrotnikowa
Zwycięstwa
Zygmunta Augusta
Zygmunta Działowskiego
Zygmunta I Starego
Zygmunta Noskowskiego
Zygmunta Rumla
Zygmunta Wróblewskiego
Zygmuntowska

Ó
Ósemka

ś
śmietnik
św. Ojca Pio
św. Urszuli Ledóchowskiej
świętego Wawrzyńca

Ź
Źródlana
Źródło Marii

Ż
Żabi Kruk
Żabia
Żabianka
Żabka
Żabka Cafe
Żaglowa
ŻAK
Żaków
Żarnowiecka
Żarówa
Żeglarska
Żeglarz
Żeglarzy
Żelazna
Żeliwna
Żłobek "Niezapominajka"
Żłobek nr 2
Żłobek "Zielony Zakątek"
Żmijewo
Żmudzka
Żniwna
Żołnierska
Żołnierzom IV Batalionu KOP
Żółta
Żółty cesarz
Żółty Wiadukt
Żonkilowa
Żródło Marii
Żubrowa
Żukowo
Żukowska
Żukowska (1929G)
Żukowska (7)
Żuława
Żuławska
Żuławska (227)
Żurawi Trakt
Żurawia
Żurawia Łąka
Żurawinowa
Żwirki i Wigury
Żwirowa
Żwirownia M-Bud Service
Życzliwa
Żyrafy
Żytnia
Żywiczna
Żywiecka

к
костел баптистов, www.ehbgd.com


•ES• Collection Sopot