Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Gliwice and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1
1 Maja
1 Maja (2981S)
1 Maja (8405S)
1 Maja (925)
1-2-3
11 Listopada
123
146 Halemba Pętla - Bytom Dworzec
15 Grudnia

2
22 Lipca
24h
24H
26 Stycznia
27 Stycznia
2908S
2909S
2910S
2916S
2920S
2925S
2944S
2945S
2980S
2985S
2991S

3
3 Maja
3 Maja (8200S)
3 Maja (8201S)
3 Maja (921)

4
4 Art
44
44-100 Camping Gliwice Czechowice,

5
5 à Sec
547
578

6
605
677
688

7
7203S
7209S
721
7213S
7236S
745
751
763
765
775
78
793

8
8 Marca
844
848
88
882

9
9 Maja
906
921
925
94
996

A
A

a
a

A
ABC

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC. Sklep spożyczy
ABC. Sklep spożywczy. Norma
Abra Meble
Activa
Adam Mickiewicz
Adama Asnyka
Adama Huloka
Adama Kawika
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (2984S)
Adama Mickiewicza (40)
Adama Mickiewicza (7231S)
Adama Napieralskiego
Adama Opla
Adama Rapackiego
Adana Kebab
Adaś
Admiralska
Ado Firany
Adolfa Dygasińskiego
Adolfa Kempnego
Adria
Aeroklub Gliwicki
Aga
Agart Chilówki
Agencja Pocztowa
Agencja PZU
Agila
Agis Apteka
Agrestowa
AIG Bank Polska
Aimex
Akacja
Akacjowa
Akacjówka
Akademicka
Akademickie Centrum Medyczne
Akwarium
Al Capone
Ala zakład Fryzjerski
Alberta
Alberta Borsiga
Alberta Einsteina
Alberta Pakuły
Albina Kowaczka
Aldi
ALDI
Aldi
Aldix
Aldo
Ale Babki Bistro&Cafe
Aleja Bohaterów Monte Cassino (8208S)
Aleja Główna
Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego (88)
Aleja Jana Pawła II
Aleja Janickiego
Aleja Kamienna
Aleja Lipowa
Aleja Majowa
Aleja Mokra
Aleja Piastów
Aleja Piastów (2930S)
Aleja Piastów (2980S)
Aleja Pod Semaforem
Aleja Przyjaźni
Aleja Spacerowa
Aleja Świetlicowa
Aleja Szczęście Ludwika
Aleja Truskawkowa
Aleja Wojciecha Korfantego
Alejki parkowe
Aleksandra Czekanowskiego
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gierymskiego
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Skowrońskiego (7227S)
Aleksandra Zawadzkiego (7228S)
Alex
ALFA-SYSTEM M. Piwowarski, A. Widera spółka jawna
Alfonsa Zgrzebnioka
Alfreda Nobla
Alibaba Kebab - Pizza
Alibi
Alicja
Aligator
Alior Bank
Alkofaktura
Allianz Bank
Alojzego Felińskiego
Alojzego Jankowskiego
Alojzego Jondy
Alojzego Pawliczka
Alsen Red Box
Alta
Altana
Ambrożego Pordzika
Amfiteatr
AMGT Ford
Amok
Andromedy
Andrzeja Czoka
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Mielęckiego
Andrzeja Panufnika
Andrzeja Struga
Ania
Anieli Krzywoń
Anny Jagiellonki
Antalya Kebab
Anter
Antoniego Czechowa
Antoniego Grabowskiego
Antoniego Lazara
Antoniego Maya
Antoniego Nowary
Antoniego Nowary (8426S)
Antoniego Rolnika
Antoniego Sieronia
Antoniego Słoniny
Antoniego Wolnego
Antonio Gaudiego
Apart
Apartamenty Stroszek w bud.
Apolda
Apteka

a
apteka Andersa

A
Apteka Bracka
Apteka Centralna
Apteka Centrum
Apteka "Dbam o zdrowie"
Apteka "Dbam o zdrowie
Apteka Dr. Max
Apteka Duos
Apteka Farmacja 24
Apteka FELIX
Apteka Ficinus
Apteka Gemini
APTEKA KOLEJOWA NR 8
Apteka Lekus
Apteka Magiczna
Apteka MEDICAMENTA ET VARIA
Apteka MELISSA
Apteka Miła
Apteka na Zaborzu
Apteka Nova
Apteka NOWA FARMACJA
Apteka Omega
Apteka OPTIMA
Apteka OSCAR
Apteka Pod Orłem
Apteka Skarbnik
Apteka Słoneczna
Apteka Św. Barbary
Apteka Św. Józefa
Apteka Św. Stanisława
Apteka Trynek
Apteka Wirecka
Apteka Witaminka
Apteka za grosze
Apteka Zdrovit
Apteka Zdrowia
Apteka Zdrowit
Apteka ZIKO
Apteka św. Anny
Apteka ”Viola”
Apteka „Floriańska”
Apteka „MALWA”
Apteka „Na Norwida”
Apteka „Pod Matką Boską”
Apteka „Przyjazna”
Apteka „SALIX”
Apteka „Śląska”
Apteka „W Kauflandzie”
Apteka „Wawelska”
Aptkeka pod Różą
Aquarius Kopernik
Aquasense.pl
AR Styl
Architektów (7230S)
Archiwum
Areszt Śledczy
Arkadas Kebab
Arki Bożka
Arkońska
Armii Krajowej
Armii Krajowej (2984S)
Armii Ludowej
Aronii
Art Ceramika 2
ARTAVES
ArtMir
Artura Grottgera
Artura Grottgera (7227S)
Artus Stacja Paliw
Astrów
Auchan
Audiofon ha
Augustowska
Aurora
Auto Geo Test
AUTO SERWIS Rinaldo Sznir
AUTO-BOX
Auto-Mobil
Auto-Service
Autokomis
Autoshoł Sp. Jawna
Avangarda
Avans
AWENTUR Biuro Podróży Wójcik Krzysztof
Azalii

B
B
B150
B154
B322
B405
Bacówka
Bagienna
Bajkowa
Balaton
Baldonka
Ballestremów
Balsam
Bałtycka
Bambosz
Banach
Bank BPH
Bank Pekao
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao SA
Bank PKO
Bank Pocztowy
Bank Spółdzielczy
Bank Zachodni WBK
Bankowa
Bar
Bar Basik
Bar Bierawka
Bar Dworcowy
Bar Mik
Bar nad stawem
Bar Pod Pierożkiem
Bar Teatralny
Bar u Piotra
Bar Wiedeński
Barbórki
Bartek
Bartosza Głowackiego
Bas
Basenowa
Basztowa
Batalionów Chłopskich
Batalionu Kosynierów
BAZA Lounge Bar
Bażancia
Beauty
Beauty Avenue Studio Wizażu i Stylizacji
Bednarska
Begonii
Bekasa
Beksza
Bella
Benedykta Dybowskiego
Bereniki
Bernardyńska
Bernardyńska (7227S)
Beryl
Beskid Zabrze
Beskidzka
Beskidzka (7221S)
Beskidzka (8228S)
Beta
BGŻ
BHM Komputer
Białej Bramy
Białostocka
Biały Dom
Biały Słoń
Biblioteka
Biblioteka Centralna
Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej
Biblioteka Miejska
Biblioteka publiczna
Biblioteka Publiczna Miejska. Filia nr 13
Biblioteka Publiczna Miejska filia nr 20
Biedronka
Biegusa
Bielika
Bielizna
Bielska
Bielszowice
Bielszowicka
Bielszowicka (8413S)
Bierawka
Bierawki
Biernota
Biesiadowo
Bieszczadzka
Big Blue
Biga
BIGA- Sklep z używaną odzieżą
BIGCOMP
Bike atelier
BIlard / Kręgielnia
Biskupice
Bistro 6 Peron
Bistro Maciej
Bistro Weranda
Biuro - Sklep
Biuro Obsługi Turystów
Biurowiec Zygmunta Starego 11A
Biznes Pub
Blacharstwo i mechanika pojazdowa Czesław Mroczek
Blachówka
Black Ball Billiard Club
Black Red White
Bławatków
Bławatkowa
Błękitna
Błogosławionego Czesława (7222S)
Błonie
Błonie (7220S)
Bluszczowa
BMT
BMW
Bobrecka
Bobrek
Bochen
Bociek
Boczarska Gabriela, Jacek. Piekarnia s.c.
Boczna
Bodzio
Bodzio Meble
Bogatki
Bohaterów Getta Warszawskiego (901)
Bohaterów Warszawskich
Boisko do koszykówki, piłki nożnej
Boisko do siatkówki
Boisko do siatkówki plażowej

b
boisko gimnazjum nr 9
boisko szkolne

B
Boisko tartanowe przy Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach

b
boisko treningowe

B
Boisko wielofunkcyjne OSiR Politechniki Śląskiej
Bojków
Bojków Wąskotorowy
Bojkowska
Bojkowska (7202S)
Bojowa
Bolesława Chrobrego
Bolesława Domańskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Piaseckiego
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
Bolesława Wallek-Walewskiego
Bombola
Boniowice
Borek
Borowa
Borowa Wieś
Borowikowa
Borówka
Borówkowa
Botaniczna
BOTI
Bożonarodzeniowa
BP
BP Batman
BP Deteeśka
BP Halemba
BP Ikar
BP Jesion
BP Łabędź
BP Liberty
BP Makoszowa
BP Sikornik
BP Węzeł
BP Wieża
BP Wirek
BPH
Braci Grimm
Braci Pisko
Braci Śniadeckich
Bracka
Brama
Brama 1
Brama 2
Brama Raciborska
Brantka
Brata Alberta
Bratków
Bravo
BRE Bank
Bronisława Czecha
Bronisława Koraszewskiego
Bruk-Bet kostki brukowe
Brunona Schulza
Brygadzistów (8213S)
Brzask
Brzeg
Brzezina
Brzezinka
Brzozowa
BTTS Silesia Miechowice
Buchenwaldczyków
Bud-Chem
Budowlana
Budowlanych
Budynek akumulatorowni
Budynek Ciszy Syjonu (Zionstille) z 1905 roku
Budynek Elim z 1916 roku
Budynek Ochrony
Budynek starej plebanii z 1894 roku
Budynki dla kóz
Bujaków
Bujakowska (925)
Bukowa
Bunkier Sonderwerk
Burloch
Burszki
Bursztynowa
Butik
Bydgoska
Bydgoska (7217S)
Bytom
Bytomska
Bytomska (8207S)
Bytomska (8404S)
Bytomska (94)
Bytomska (94;901)
Bytomskich Strzelców
BZ WBK
Bzów
BZWBK

C
C
Cafe Pasja
Cafe Toffino
Camaieu
Capri
Carino Styl
Carmen
Carnall
Carrefour
Carrefour Express
Carrefour Market
Carry
Casa Austria
Castorama
CCC
CD Pub
Cechowa
Cedrowa
Cegielniana
Ceglarska
Celna
Centaura
Centrum Biznesu
Centrum Edukacji
Centrum Edukacyjno-Kongresowe
Centrum Handlowe Agata
Centrum Handlowe Auchan Gliwice
Centrum Handlowe Forum
Centrum Handlowe IKEA
Centrum Handlowe Ruda Śląska Plaza
Centrum Informatyczne
Centrum Komputerowe
Centrum kształcenia i opieki nad dziećmi
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu
Centrum Kulturalno-Sportowe "Łabędź"
Centrum Leczenia Uzależnień
Centrum Nowych Technologii
Centrum Onkologii
Centrum Organizacji Studenckich „Mrowisko”
Centrum Północ
Centrum Południe
Centrum Rehabilitacji - Apartamenty (projekt)
Centrum Techniki Ogrodniczej i Leśnej Aster
Centrum Urody ABI
Centrum Usług Motoryzacyjnych Chodkiewicz Sp.C.
Cepelia
Ceramików

c
cfrsfo

C
CH Atrium Plejada
CH Platan
Chabrów
Chabrowa
Chałupa
Chałupnicza
Chata Polaka
Chateau Pierre
Chatka Puchatka
Chatka Pychatka
Chatka Pychatka II
Chełmska
Chemiczna
Chico Mexicano
Chico Mexicano
Chłopska
Chmielna
Chodniki
Chorynskowice
Chorzowska
Chorzowska (7207S)
Chorzowska (8423S)
Chryzantem
Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa
Chudów
Chudowska
Chudowska (8210S)
Ciasna
Cicha
Ciesielska
Cieszyńska
Cieszyńska (81)
Cinema City
Cisów
Cisowa
Citibank Handlowy
City Car Gliwice
Ciupków (408)
Claire's
Classa
Cmentarna
Cmentarz
Cmentarz Ewangelicki
Cmentarz katolicki
Cmentarz miejski nr 1
Cmentarz parafii Świętej Rodziny
Coccodrillo
Coffee Magic
Crazy Bubble
Crazy Kebab
CREATIVE FITNESS & SPA CLUB
Crédit Agricole
Cropp
Cuba Libre
Cukiernia
Cukiernia K. Wiśniowski
Cukiernia Budny
Cukiernia Cichoń
Cukiernia Hania
Cukiernia Magda
Cukiernia Sowa
Cukiernia Żak
Cyclo2
Cyfrowy Polsat
Cyklo 2
Cynkowa
Cypriana Kamila Norwida
Cyprys
Cyprysów
Cyprysowa
Cyraneczki
Cytadeli Warszawskiej
Czajki
Czapli
Czapli (7219S)
Czarnoleśna
Czarnoleśna (8423S)
Czarny Kot
Czarny Koń
Czarodziej
Czas na Herbatę
Czechowice
Czechowicka
Czekanów
Czekanów Śląski
Czekanowska
Czekoladziarnia
Czeremchowa
Czeremchy
Czereśniowa
Czernik
Czerwionka
Czerwona Torebka
Czesława Klimasa
Czesława Miłosza
Częstochowska
Częstochowska (901)
Czołg
Czołgistów
Czołgodrom
Czołgowa
Cztery Mioty
Czwartaków
Czysta
Czytelnia Ogólna i Prasy
Czyżyków

D
D
Da Grasso
Dąb Pamięci
Dąbrowa
Dąbrowa Miejska
Dąbrówki
Dąbrowska
Daleka
Dama Pik
Damex
Damrota (921)
Damsko Męski
Danusia
Darz Bór
Dbam o zdrowie
Dębieńsko
Dębowa
Dęby pamięci
Decathlon
Decathlon Easy
Deichmann
Dekabrystów
Delikatesy
Delikatesy LD
Delikatesy Piotruś
Delikatesy "Złoty Róg"
Deltamet
Dentysta.eu - Dentysta Gliwice lek. dent. Marcin Krufczyk
Deoline S.C.
Derkacza
Deszczowa
Deutsche Bank
Diament
Diamentowa
DINO
Dionizego Trocera
Diverse
DiVino
Długa
Dobra Kasza Nasza
Dobrawy
Dobre Sklepy Rowerowe - Kopacki
Dobrej Nadziei
Dojazdowa
Doktora Antoniego Korczoka (7221S)
Doktora Bolesława Różańskiego
Doktora Bronisława Hagera
Doktora Bronisława Hagera (8216S)
Doktora Bronisława Hagera (921)
Doktora Floriana Ogana
Doktora Henryka Jordana
Doktora Henryka Jordana (8211S)
Doktora Jordana
Doktora Józefa Rostka
Dolinka
Dolna
Dolna (7220S)
Dolna Wieś
Dolna Wieś (2929S)
Dolnej Wsi
Dolnej Wsi (408)
Dolnych Wałów
Dolomitowa
Dolomity Sportowa Dolina
Dom Alchemika
Dom Działkowca
Dom Kultury
Dom Przyjęć Calvados
Dom Studencki „Barbara”
Dom towarowy Kaufhaus
Dominium
Domino
Domowa kuchnia
Dorotki
DOZ
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie
Dożynkowa
Dr. Max
Drewno Tapety
Drewutnia
Drobna
Droga Ewy
Droga Ronota
Droga Tomasza

d
droga wewnętrzna KWK Sośnica

D
Droga Wincklera
Drogeria Natura
Drogerie Polskie
Drozdów
Drugi Urząd Skarbowy
Druid
Drwali
Drzewna
Drzymały
Drzymały Boczna
Duda
Duo
DUOS
Dwa cztery H
Dwójka
Dwór
Dwór Nowa Ruda
Dworcowa
Dworcowa (2909S)
Dworcowa (2925S)
Dworcowa (2929S)
Dworcowa (78)
Dworcowa (901)
Dworcowa (921)
Dworek Pod Platanem
Dworska
Dyrekcja
Dyspozytornia
Dywizji Kościuszkowskiej
Działaczy Rodła
Działkowa
Działkowców
Dzierżno
Dziewanny
Dzionkarzy
Dziupla

E
E
Eden
Edmunda Herdy
Edmunda Kokota
Edmunda Kokota (8401S)
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Żabińskiego
Eko
Ekonomistów
El Passo

e
eLDe

E
Eldorado
E.Leclerc
Elektromechanika Pojazdowa
Elektronika
Elektrotechnika
Elektrownia
Elektryków
Elf
Elite Decor intdec
Elizy Orzeszkowej
Ella
Elmetron
ElproSys

e
eltrox.pl

E
Emanuela Czogały
Emanuela Drobczyka
Emanuela Smołki
Emila Jojki
Emilii Plater
Empik
Energetyk
Energetyki
Energetyków
Energoprojekt Gliwice S.A.
Epigraf
Ernesta Twaruszki
Esencja Smaku
Esperantystów
Estakada Heweliusza
Estakada Jana Heweliusza
Etnobazar.pl
Euro
EURO APTEKA
Euro Apteka
Euro RTV AGD
EuroBank
Eurobank
Euromedical
Evika
Ewa
EXELES
Expert

F
F
F4
Fabryczna
Fabryka zapiekanek
Fafik
Fale Loki Koki
Falista
Familijna
Fason
Feliksa
Feliksa Goły
Feliksa Kona
Feliksa Michalskiego (2982S)
Feliksa Niedbalskiego
Feliksa Nowowiejskiego
Feliksa Orlickiego (78)
Feliksa Prenżyny
Feliksa Wyleżoła
Felixcom - Sklep, Serwis Komputerowy
Fenix Salon fryzjerski
FERRUM
F.H.U. "AS" S.C
FIAT
Fibo
Figura NMP
Figura Świętego Jana Nepomucena
Figura św. Barbary
Figura św. Jana Nepomucena
Figura św. Józefa
Figura świętego Andrzeja
Figura świętej Barbary
Figura świętej Jadwigi Śląskiej
Fijołek Maria Zakład Optyczny
Filharmonia Zabrzańska

f
filia Gliwice 21

F
Filipa Sieronia
Filipa Słodczyka
Filipiny Płaskowickiej
Filtry
Fiołków
Fiołkowa
Firany Zasłony
Fizyków
Fińska
Fińskie Domki
Flora
Florabit
Floriana
Floriana Klosego
Floriana Marciniaka
Florianka
Floriańska
Folwarczna
Folwark Wesoła
Fono-Shop
Ford
Fortis Bank
Fortuna
Fotografika
Franciszka Ballestrema
Franciszka Bujoczka
Franciszka Mikosza
Franciszka Morawskiego
Franciszka Siedleckiego
Franciszka Widery
Franciszka Zembali
Franciszka Zubrzyckiego
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury (7219S)
Franciszkańska
Franciszkańska (7216S)
Francuska
Franklina Roosevelta
Franklina Roosevelta (8202S)
Franklina Roosevelta (921)
Fresh Market
Freshmarket
Frezji (7204S)
Fryderyka Chopina
Fryderyka Chopina (8214S)
Fryderyka Joliot-Curie
Fryderyka Wilhelma Redena
Fryz-art
Fryzjer
Fryzjer Damsko-Męski
Funny Toy Planet
FUP Gliwice 2
FUP Ruda Śląska 1

G
G
Gabriela
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gabriella
Gagalon
Gaj
Gajdzikowe Górki
Gajowa
Gajówka
Galaktyki
Galeria Brama
Galeria Café Silesia
Galeria Telefonów
Galeria Zabrze
Galileusza
Gallina
Galmanowa
Gankowa
Garaże
Garnitury
Gazdówka
Gazdy
Gazownia Zabrzańska
Gdańska
GDDKiA Obwód Utrzymania Autostrady „Kończyce”
GDDKiA Obwód Utrzymania Autostrady „Maciejów”
GDDKiA w Katowicach Rejon w Zabrzu
Gdyńska
Generał Świerczewski
Generała Bora-Komorowskiego
Generała Bronisława Ducha
Generała Charlesa de Gaulle'a
Generała Charlesa de Gaulle'a (8204S)
Generała Charlesa de Gaulle'a (921)
Generała Giuseppe Garibaldiego
Generała Grota-Roweckiego
Generała Henryka Dąbrowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego (7207S)
Generała Jerzego Ziętka
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Hallera (8424S)
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Zajączka
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Leona Berbeckiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Stanisława Dąbka
Generała Stanisława Maczka
Generała Świerczewskiego
Generała Tadeusza Kościuszki
Generała Walerego Wróblewskiego
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Andersa (7211S)
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Władysława Sikorskiego (8224S)
Generała Zygmunta Padlewskiego
Geodetów
Gęsia
Getin
Getin Bank
GetinBank
Gierałtowice
Gierałtowicka
Gierałtowicka (921)
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum dla Dorosłych „Żak” w Zabrzu
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące ETE im. Alberta Schweitzera
Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego
Gimnazjum Nasz Dom
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 dla Dorosłych
Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 10 imienia Ignacego Jana Paderewskiego
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum Nr 11
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum Nr 14 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16 imienia Bohaterów Monte Cassino
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 19
Gimnazjum nr 19 imienia Powstańców Śląskich
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 20 imienia Polskich Himalaistów
Gimnazjum nr 21 imienia Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 24 imienia Henryka Jordana
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum Nr 3 im. Karola Miarki
Gimnazjum nr 3 imienia Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4 imienia Józefa Pukowca
Gimnazjum nr 5
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6 imienia Janusza Korczaka
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 9 imienia Wojciecha Korfantego
Gimnazjum Specjalne nr 21
Gimnazjum Specjalne nr 22
Gimnazjum Specjalne nr 38
Gimnazjum Specjalne nr 39 imienia Marii Montessori
Gimnazjum Specjalne nr 40
Gimnazjum Specjalne nr 41
Gimnazjum Specjalne nr 42 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących
Gimnazjum Sportowe
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
Giordano Bruno
Gipsowa
GKS Gwarek
Głaz Narzutowy
Glebowa
Gliniana
Glinica
Gliwice
Gliwice 21
Gliwice Tarnogórska
Gliwicka
Gliwicka (2905S)
Gliwicka (2916S)
Gliwicka (408)
Gliwicka (44)
Gliwicka (78)
Gliwicka (901)
Gliwicka (921)
Gliwicka (924)
Gliwicka (94)
Gliwickie Centrum Edukacyjno–Rehabilitacyjne
Gliwickie Centrum Handlowe
Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Gliwiczanom Ofiarom Wojen i Totalitaryzmow
Globnet RTV AGD
Głogowska
Główna
Główna (2926S)
Główna (7208S)
Główna (8432S)
Główna Kluczowa Sztolnia Dziedziczna
Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach
Gminna Kryta Pływalnia Wodnik w Paniówkach
Gnieźnieńska
Go Sport
Gogolińska
Golden Rose
Gołębi
Gołębia
Goplany
Górka
Górka saneczkowa
Górna
Górnicka
Górnicza
Górnicza (2926S)
Górniki
Górników
Górnośląska
Górnośląskie Centrum Edukacyjne imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Górnych Wałów (7232S)
Góry Chełmskiej
Góry Świętej Anny
Gospoda 6
Gospoda Kończyce
Gospoda Pod Wiązem
Gościniec Śląski
Gościniec Staropolski
Gościniec u Janusza
Gościniec Zabrzański
Gościnna
Goździkowa
Grabowa
Grabowiec
Gramofon
Graniczna
Grażyny
Grób choleryczny
Grobla
Grochowska
Grodowa
Grodzka
Grog
Gromadzka
Grono
Gronowa
Grota Solna Cafe
Gruby Benek
Gruntowa
Grunwaldzka
Grunwaldzka (8429S)
Grycan
Gryczana
Grzegorza Fitelberga
Grześki Dwa
Grzonki
Grzybowa
Grzybowice
Grzybowska
GT CENTRUM Grzegorz Tkaczyk Centrum Elektroniki
Guido
Guido Henckela Donnersmarcka
GUMI-MADER
Gustawa Eiffla
Gustawa Morcinka
Gwardii Ludowej
Gwarecka
Gwarek
Gwarek Zabrze
Gwarków
Gwarków Tarnogórskich
Gwiazda Chudów
Gwiazdy Polarnej
Gwózdek

H
H
H&M
Ha Long
Hala sportowa
Hala Sportowa
Hala Sportowa Pogoń Zabrze
Hala Targowa

h
hala targowa

H
Hala technologiczna
Hala Technologiczna Wydziału Mechanicznego Technicznego
Hala widowiskowo-sportowa Chorzowska 5
Hala Widowiskowo-Sportowa "Górnych Wałów"
Hala Widowiskowo-Sportowa "Kozielska"
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSIR
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica
Hala zapaśnicza im. Tadeusza Kuchara
Hala „Nowa”, Ośrodek Sportu i Rekreacji Politechniki Śląskiej
Hałda

h
hałda

H
Hałda
Hałda dawnego szybu górnictwa rud cynku i ołowiu "Szpak"
Hałda dawnej KWK Gliwice
Halemba
Halembska
Halembska (8411S)
Halicka
Haliny Poświatowskiej
HAM Szyneczka
Handlowa
Hanki Sawickiej
Hansa Christiana Andersena
Hansa Liebherra
Harcerska
Harvis
Hebe
Helenka
Heleny Modrzejewskiej
Helianthus
Hellgate
Helska
Hemingway
Henryka Brola
Henryka Dąbrowskiego
Henryka Dulęby
Henryka Rodakowskiego
Henryka Rutkowskiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sienkiewicza (8226S)
Henryka Wieniawskiego
Herbaciarnia Czajnik
Herbaciarnia Esencja
Herbapol
HERMES
Hermes Plus
Hetmana Stefana Czarnieckiego
Hilary
Holeczków
Holiday Heaven
Horsta Bienka
Hostel Guido
Hostel Perła
Hotel - Restauracja SJESTA
Hotel Alpex
Hotel Diament
Hotel Dymarka
Hotel Elektromix
Hotel i restauracja "AGRO"
Hotel Leśny
Hotel Malinowski Business
Hotel Mikulski
Hotel Silvia
House
Hubalczyków
Hugo Kołłątaja
Hugona Kołłątaja
Hurtownia Materiałów Budowlanych GIEBEL
Hurtownia Tapicerska Adrian
Husarska
Huta
Huta Bobrek
Hutnicza

I
I
I Komisariat Policji
I Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące imienia Edwarda Dembowskiego
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1
I Liceum Profilowane
I Liceum Profilowane dla Dorosłych
I Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
I Szkoła Społeczna im. Janusza Korczaka
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
I Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
IAESTE Gliwice
Ibis
Ibiza
Idy
Igła Niteczka
Ignacego Chodźki
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Daszyńskiego (408)
Ignacego Daszyńskiego (7234S)
Ignacego Domeyki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Kaczmarka
Ignacego Krasickiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Mościckiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Paderewskiego (8209S)
Ignacego Sikory
II Komisariat Policji
II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
II Liceum Uzupełniające
II Oddział Żłobków Miejskich
III Kolonia
III Komisariat Policji
III Liceum Ogólnokształcące
III Liceum Ogólnokształcące imienia Wincentego Styczyńskiego
III Liceum Profilowane
III Oddział Żłobków Miejskich
Impresja
In Medio
Indyk Śląsk
INDYK ŚLĄSK
ING
ING Bank Śląski
Inkubator przedsiębiorczości
Inmedio
Inspiration
Inspiro
INSTALBUD
Inter-Car I Mercedes
Intermarché
International Mobile Systems
InterTeam
InteXPC
Intima
Ireny Kosmowskiej
Irysów
Isaaca Dunajewskiego
Ismena
Itaka
IV Komisariat Policji
IV Liceum Ogólnokształcące
IV Liceum Profilowane
IV Technikum Uzupełniające dla Dorosłych
Iwana Miczurina
Iwana Pawłowa
IX Liceum Ogólnokształcące
IX Liceum Ogólnokształcące Specjalne
IX Liceum Profilowane
Izba Wytrzeźwień

J
J
Jabłoni
Jacka Malczewskiego
Jacqueline Rio
Jadwigi Markowej
Jadwigi Śląskiej
Jagiellońska
Jagiellońska (7216S)
Jagiellońska (901)
Jagodnik
Jagodowa
Jagro EDH Sp. z o.o. ul. Wiśniowa 1 44-144 Żernica, Poland
Jakuba
Jakuba Jasińskiego
Jakuba Wujka
Jakubiec
Jałowcowa
Jałowcowa (7226S)
Jana Brondera
Jana Brożka
Jana Brzechwy
Jana Chodkiewicza
Jana Chryzostoma Paska
Jana Czerskiego
Jana Długosza
Jana Dobrego
Jana Dymka
Jana Dzierżona
Jana Furgoła
Jana Gajdy
Jana Galla
Jana Gierałtowskiego
Jana Gierałtowskiego (8417S)
Jana Gutenberga
Jana Gwiżdża
Jana Heweliusza
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana III Sobieskiego
Jana III Sobieskiego (7231S)
Jana Karłowicza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasprowicza
Jana Kasprowicza (8218S)
Jana Kawalca
Jana Keplera
Jana Kilińskiego
Jana Kilińskiego (7218S)
Jana Kochanowskiego
Jana Kowalczyka
Jana Kupca
Jana Kwitka
Jana Łangowskiego
Jana Łaskiego
Jana Matejki
Jana Matejki (8223S)
Jana Matejki (8419S)
Jana Musioła
Jana Parandowskiego
Jana Pawła II (78)
Jana Pietrusińskiego
Jana Pyki
Jana Rymarkiewicza
Jana Sikory
Jana Śliwki (78)
Jana Smolenia
Jana Sobieraja
Jana Sobieskiego
Jana Stefana Dworaka
Jana Styczyńskiego
Jana Styki
Jana Swobody
Jana Szafarczyka
Jana Szymały
Jana Tkocza
Jana Woźnicy
Jana Wróbla
Jana Zamoyskiego
Janiny Omańkowskiej
Janka Krasickiego
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Januszek
Jaracza
Jarosława Dąbrowskiego
Jarzębia
Jarzębinowa
Jaskółcza
Jasło
Jasna
Jasna 31
Jasna (7219S)
Jasnogórska (7231S)
Jastrzębi
Jastrzębia
Jaszczury
Jaworowa
Jazz Club
Jazz Club Iluzja
Jaśkowicka
Jaśminów
Jaśminowa
Jęczmienna
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Gliwicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Gliwicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Rudzie Śląskiej
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Knurowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Pyskowicach
Jednostka Wojskowa AGAT im. gen. dyw. Stefana Roweckiego ,,GROTA’’
Jednota
Jedności
Jedności Narodowej
Jelina
Jerzego Bajana
Jerzego Kukuczki
Jerzego Ossolińskiego
Jerzego Wyciska
Jerzego Ziętka
Jesienna
Jesionka
Jesionowa
Jeziorna
Jeżynowa
Joachima Achtelika
Joachima Lelewela
Joanny (8418S)
Joanny Żnieńskiej
Jodłowa
Johanna Goethego
Johanna Goethego (8220S)
Johanna Pestalozziego
Johna Baildona
Joker
Jonasza Kofty
Jowisza
Józef Lompa
Józef Piłsudski
Józefa Blani
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chojnickiego
Józefa Ciupki
Józefa Elsnera
Józefa Elsnera (7214S)
Józefa Froehlicha
Józefa Gawrona
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Janty
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Kraszewskiego
Józefa Kurasia
Józefa Łapkowskiego
Józefa Łaszczyka
Józefa Lompy
Józefa Markwioka
Józefa Mehoffera
Józefa Mitręgi (7235S)
Józefa Nawrata
Józefa Nickla
Józefa Poniatowskiego
Józefa Poniatowskiego (8407S)
Józefa Rostka
Józefa Rymera
Józefa Rymera (7220S)
Józefa Sierakowskiego
Józefa Skalskiego
Józefa Szafranka
Józefa Szafranka (2916S)
Józefa Uszczyka
Józefa Wajzera
Józefa Weindoka
Józefa Weyssenhoffa
Józefa Wieczorka
Józefa Wieczorka (7232S)
Józefa Wybickiego
Józefa Zielińskiego
Jubiler
Jula
Juliana Fałata
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Kossaka
Juliusza Ligonia
Juliusza Rogera
Juliusza Rydygiera
Juliusza Słowackiego
Juliusza Słowackiego (408)
Juliusza Słowackiego (901)
Junaków
JUNIPREX
Jurija Gagarina
Jutrzenki
Jysk

K
K
Kacza
Kaczmarczyków
Kaczmarskiego
Kaczyniec

k
kafe inni

K
Kafo
Kaktus
Kalinowa
Kaliska
Kameralna
Kamieniec
Kamienna
Kamienna Ławeczka
Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze
Kanałowa
Kanclerz
Kanclerz - Blacharnia-Lakiernia
Kanclerz - Serwis
Kanclerz - Stacja Kontroli Pojazdów
Kapelanów Wojskowych
Kąpielisko Leśne
Kąpielisko Rokitnica
Kąpielowa
Kaplica
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna
Kaplica cmentarna z 1920 roku
Kaplica pw. Miłosierdzia Bożego

k
kaplica pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

K
Kaplica świętej Barbary
Kapliczna
Karat
Karb
Karbowska
Karchowice
Karczma Rajcula
Kardynała Augusta Hlonda
Kardynała Augusta Hlonda (8418S)
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kardynała Stefana Wyszyńskiego (2984S)
Kardynała Stefana Wyszyńskiego (94)
Karlik
Karlika
Karnawałowa
Karnowiec
Karola Bytomskiego
Karola Darwina (2911S)
Karola Gabora
Karola Goduli
Karola Gorzawskiego
Karola Hermisza
Karola Jochymczyka
Karola Libelta
Karola Marksa
Karola Miarki
Karola Miarki (2929S)
Karola Miarki (2930S)
Karola Miarki (921)
Karola Niedoby
Karola Olszewskiego
Karola Olszewskiego (7215S)
Karola Piechy
Karola Świerczewskiego
Karola Szymanowskiego
Karola Szymanowskiego (7214S)
Karola Wideckiego
Karola Żmudy
Karolinki
Karotka
Karpacka
Karton
Kasa Stefczyka
Kasztanowa
Kaszubska
Katarzynka
Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Katolicka Szkoła Podstawowa
Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Katolickie Przedszkole „Tęcza”
Katowicka
Katowicka (8415S)
Kąty
Kaufland
Kawiarnia Artystyczna
Kawiarnia Kolorowa
Kawiarnia z pasją
KAWKA
Kawki
KaWuKa
Kazimierza
Kazimierza Brodzińskiego
Kazimierza Funka
Kazimierza Kruszyny
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wielkiego
Kaźni Oświęcimskiej
Kebab
Kebab Side
Kędzierzyńska
Kemer
Kępczowice
KFC
KFC WIESZOWA NORTH A1
KFC WIESZOWA SOUTH A1
Kielecka
Kielonek
Kilnar-optyk
Kim Lan
Kinga
Kingi
Kino Roma
Kino Scena Kultura
Kiosk
Kiosk RUCH
Klary
Klasztorna
Klemensa Krawczyka
Klinika chirurgii plastycznej Aesthete
Kłodnica
Kłodnicka
Kłodnicka (8408S)
Klonowa
Kłos
Kłosista
Kłosowa
Klub Jeździecki Nowy Dwór - Szałsza
Klub Studencki Zoom
Kniejowa
Knurów
Knurowska
Knurowska (7201S)
Knurowska (8227S)
Knurowska (921)
Kochłowicka
Kochłowicka (8408S)
Kokoszki
Kokotek
Koksowa
Kolegium Pedagogiczne Politechniki Śląskiej
Kolejarzy

k
kolejka górnicza

K
Kolejowa
Kolejowa (2945S)
Koliber
Kolibrów
Kolista
Kołobrzeska
Kolonia Beksza
Kolonia Graniczna
Kolonia Huta
Kolonia Marzankowice
Kolonia Nowe
Kolonia Okrzei
Kolonia Pyskowicka
Kolonia Robotnicza
Kolonia Robotnicza "Ficinus" - 1867 r.
Kolonia Rubież
Kolonia Zwycięstwa
Kolonia Żernica
Kolporter
Komandor

k
kombajn górniczy

K
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej
Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska PSP w Zabrzu
Komfort

k
komis Haland

K
Komis Samochodowy
Komisariat
Komisariat II Policji
Komisariat III Policji
Komisariat III Policji (opuszczony)
Komisariat IV Policji w Rudzie Śląskiej
Komisariat IV Policji {Gliwice-Łabędy}
Komisariat Polcji nr V
Komisariat Policji
Komisariat Policji Autostradowej w Gliwicach
Komisariat policji w Pyskowicach
Komisji Edukacji Narodowej

k
komora biologiczna
komora rozdzielcza

K
Kompania Węglowa S.A.
Kompania Węglowa SA, dawniej przystań SYC
Komuny Paryskiej
Konary
Koneser
Konfederatów Barskich
Koniczynowa
Konrada Piecucha
Konrada Sitki
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Damrota
Konstantego Gałczyńskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Wolnego
Konstytucji
Kontrabas
Konwalii
Kopalnia dolomitu "Blachówka" (nieczynna)
Kopalnia Guido
Kopalniana
Kopernik Office
Kopex Machinery
Kormoranów
Kornela Makuszyńskiego
Korova Burger Bar
Korty tenisowe
Kosmonautów
Kosów
Kosów (7219S)
Kosynierów
Koszałek
Koszalińska
Koszykowa
Kot w butach
Kotlarska
Kowalska
Kozielska
Kozielska (7200S)
Kozłów
Kozłowska
Końcowa
Kończyce
Kościelna
Kościelna (2937S)
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Kościół akademicki świętego Michała Archanioła
Kościół Bożego Ciała
Kościół Bożego Ciała z lat 1914-17
Kościół Chrystusa Króla
Kościół Chrześcijan Baptystów
Kościół Ducha Świętego
Kościół Ewangelicko-Augsburski im. Odkupiciela
Kościół ewangelicko-augsburski w Zabrzu-Mikulczycach
Kościół ewangelicko-augsburski z lat 1896-98
Kościół Ewangelicko-Augsburski „Pokoju”
Kościół fil. pw. św. Bartłomieja
Kościół filialny pw. św. Mikołaja
Kościół Krzyża Świętego
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół Matki Boskiej Różańcowej
Kościół Miłosierdzia Bożego
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny
Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Kościół par. pw. Dobrego Pasterza
Kościół par. pw. Matki Boskiej Różańcowej
Kościół par. pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Kościół par. pw. św. Józefa
Kościół par. pw. św. Marii Magdaleny
Kościół par. pw. św. Michała Archanioła
Kościół par. pw. św. Pawła
Kościół par. pw. św. Piusa X
Kościół parafialny pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kościół parafialny pw. Nawrócenia św. Pawła
Kościół pod wezwaniem Bożego Narodzenia
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Mikołowie Śmiłowicach

k
kościół pw. Matki Bożej Kochawińskiej

K
Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach
Kościół pw. Michała Archanioła
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów w Chudowie
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Knurowie Szczygłowicach
Kościól pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela
Kościół pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Kościół pw. Świętego Antoniego z Padwy w Knurowie Krywałdzie
Kościół pw. Świętego Jana Nepomucena w Przyszowicach
Kościół pw. Świętego Michała Archanioła
Kościół pw. Świętego Mikołaja
Kościół pw. Świętego Mikołaja w Mikołowie-Bujakowie
Kościół pw. Świętego Mikołaja w Wilczej
Kościół pw. Świętego Urbana w Paniówkach
Kościół pw. Świętego Wawrzyńca
Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Kościół pw. Świętych Cyryla i Metodego w Knurowie
Kościół pw św. Gerarda

k
kościół pw. św. Michała Archanioła
kościół Św. Floriana
kościół Św. Jadwigi

K
Kościół Świętego Ducha
Kościół Świętego Józefa
Kościół Świętego Krzyża
Kościół Świętej Anny
Kościół Świętej Rodziny
Kościół Świętej Trójcy
Kościół Trójcy Świętej
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Wniebowzięcia NMP
Kościół Wszystkich Śwętych
Kościół Zbawiciela
Kościół św. Bartłomieja (stary)
Kościoł św. Jadwigi
Kościół św. Jerzego
Kościół św. Mikołaja
Kościół św. Stanisława Biskupa
Kościół św. Wawrzyńca i św. Antoniego
Kościół świętego Andrzeja Apostoła
Kościół świętego Andrzeja Boboli
Kościół świętego Antoniego
Kościół świętego Bartłomieja
Kościół świętego Franciszka
Kościół świętego Jana Chrzciciela
Kościół świętego Jana i Pawła Męczenników
Kościół świętego Kamila
Kościół świętego Macieja Apostoła
Kościół świętego Marcina
Kościół świętego Pawła Apostoła
Kościół świętego Wawrzyńca
Kościół świętego Wojciecha
Kościół świętej Anny
Kościół świętej Barbary
Kościół świętej Jadwigi
Kościół świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
KP 5
Krakowska
Krakowska (94)
Krakowski Kredens
Krakusa
Krańcowa
Kredyt Bank
Kredyty
Kresowa (7212S)
Kręta
Krokusów
Królewska
Królewskiej Tamy
Królewskiej Tamy (7216S)
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Królowej Kingi
Królowej Luizy
Królowej Marysieńki
Kropka
Kropka - Sklep papierniczy, ksero
Krótka
Krowa z Knurowa
Krucza
Krupnicza
Kruszynowa
Kryta ujeżdzalnia
Kryty basen "Olimpijczyk"
Krywałd
Krywałdzka
Krywałdzka (2928S)
Krzemienia
Krzysztofa Baczyńskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzywa
Krzyżowa Góra
KS Koksownik
KS Slavia
Ksawerego Dunikowskiego
Kserocentrum
Książenicka (2980S)
Księcia Henryka Pobożnego
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Józefa Poniatowskiego (7227S)
Księcia Władysława Opolczyka
Księcia Ziemowita
Księdza Alojzego Koziełka
Księdza Andrzeja Hauptmana
Księdza Antoniego Stabika
Księdza Antoniego Tomeczka
Księdza Bolesława Domańskiego
Księdza Bończyka
Księdza doktora Antoniego Korczoka
Księdza doktora Emila Szramka
Księdza Edwarda Mendego
Księdza Franciszka Cieślika
Księdza Franciszka Górka (925)
Księdza Franciszka Górka (927)
Księdza Franciszka Pogrzeby
Księdza Franciszka Przyniczyńskiego
Księdza Grzegorza Piramowicza
Księdza Huberta Szymankiewicza
Księdza Jakuba Mańdy
Księdza Jana Chrząszcza
Księdza Jana Dzierżona
Księdza Jana Dzierżonia
Księdza Jana Frenzla (94)
Księdza Jana Pojdy
Księdza Jerzego Badestinusa
Księdza Jerzego Brejzy
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Józefa Czempiela
Księdza Józefa Jagły
Księdza Józefa Knosały
Księdza Józefa Londzina
Księdza Józefa Madei
Księdza Józefa Niedzieli (8414S)
Księdza Józefa Wajdy
Księdza Karola Koziołka
Księdza Konstantego Damrota
Księdza Marcina Strzody (78)
Księdza Michała Wosia
Księdza Norberta Bończyka
Księdza Pawła Janika
Księdza Pawła Jaskółki
Księdza Pawła Lexa
Księdza Pawła Pośpiecha
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Prymasa Augusta Hlonda
Księdza Roboty (921)
Księdza Stanisława Brzóski
Księgarnia językowa Columbus
Księgarnia Św. Jana
Ku Dołom
Ku Duklom
Kubusia Puchatka
Kuchnia Cateringowa
Kujawska
Kujawska (7213S)
Kukułcza
Kupiecka
Kurczak z rożna
Kuria Diecezjalna
Kurpiowska
Kurpiowska (7224S)
Kuźnia Nieborowska
Kuźnia Smaku
Kuźnica
Kuźnicka
Kuźników
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia Agawa
Kwiatów Polnych
Kwiatowa
Kwiaty

L
L
L'Avion
La Costa
Łabędy
Łabędzka
Łabędzka (2991S)
Łabędzka (7211S)
Łabędź
Labirynt
Łączna
Łąkowa
Łanowa
Lantis Motocykle
Las Łabędzki
LaserBall - Laserowy Paintball
Lasoki
Lasoki Pierwsze
Lawendowa
Lazarówka
Łazy
Leboszowice
Leboszowska (2925S)
Lecha
Legionów
Legnicka
Legnicka (921)
Łęgowa
Łęgowska
Lejdis
Lejdiss
Lekarska
Leona Kruczkowskiego
Leona Wyczółkowskiego
Leona Wyczółkowskiego (7212S)
Leonarda da Vinci
Leopolda Miki
Leopolda Okulickiego
Leroy Merlin
Leszczynowa
Leszka Białego
Letnia
Lewiatan
Lewkonii
Leśna
Leśne Przedszkole Nr 5
Leśnictwo
Leśniczówka
Leśników

l
leśny przystanek

L
Leżące lwy
Licealna
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Edukacji „Siódemka”
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Edukacja
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Copernicus”
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Pascal”
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych „Żak” w Zabrzu
Liceum Plastyczne
Liceum Profilowane Specjalne dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących
Lidl
LIDL
Lidl
Lignozy
Lignozy (2980S)
Ligocka
Ligonia
Ligota Łabędzka
Ligota Zabrska
Ligustrowa
Liliowa
Limbowa
Lipowa

l
lipowa

L
Lipowa (7223S)
Lisia
Literatów
LKS Pogoń Ziemięcice
Lniana
Lodowisko „Tafla”
Lodziarnia Klapec
Lodziarnia-Cukiernia
Łódzka
Lombard
London Pub
Łosoś
Lotnicza
Lotników
Lotników (7218S)
Lotos
Lotto
Lovely Look
Łowicka
Łowicka (7224S)
Łowiecka
Lubczykowa
Lubelska
Lubelska (7217S)
Łubinowa
Lubliniecka
Lubliniecka (7225S)
Lubuska
Lucjana Malinowskiego
Lucjana Szenwalda
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika Chroboka
Ludwika Kondratowicza
Ludwika Mierosławskiego
Ludwika Pasteura
Ludwika Solskiego
Ludwika Spyry (925)
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwiki Wawrzyńskiej
Łukasza Wallisa
LukBud
Lukoil
Łukowa
Lunch Station
Lutycka
Lux
Łuże
Łużycka
Łużycka (7213S)
Lwa Tołstoja
Lwowska

M
M
Macieja
Macieja Mielżyńskiego
Macieja Płażyńskiego
Macieja Rataja
Macieja Wilczka
Maciejów
Madej & Wróbel
Madej Wróbel
Madlene
Mag
Magazyn Soli
Magazynowa
Magia Kwiatów
Magiel
Magirex
Magnolii
Majowa
Makoszowska
Makoszowska (921)
Makoszowy
Maków
Makowa
Makro
Maksyma Gorkiego
Maksymiliana Chroboka
Maksymiliana Filipka
Mal-Drew
Mała
Mała Toscania
Malawi
Małgorzaty Fornalskiej
Malinowa
Małopolska
Małpka
Małpka Ekspress
Małpka express
Małpka Express
Maluch. Klub Lokatorsko - Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej
Malwowa
Manufaktura
Mar-Mir
Marcelego Kruczka
Marcelego Nowotki
Marcina
Marcina Kasprzaka
Marcina Lutra
Marcina Strzody
Marciniszyn
Mariacka
Mariana Buczka
Marii Curie-Skłodowskiej
Marii Dąbrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Kuncewiczowej
Marii Rodziewiczówny
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Skłodowskiej-Curie (8430S)
Marina Gliwice
Marka Hłaski
Markam
Markecik
Markus
Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (8222S)
Martes Sport
Marwa
Maryi Panny Wspomożenie Wiernych
Marynarska
Marynarzy
Marysia chiński market
Marysienka
Marzanki
Marzankowice
Marzanny
Maszynownia szybu Zabrze I
MATBUD Materiały Budowlane
Matejki Boczna
Materiały Budowlane
Mateusza
Matki Ewy
Matras
Maurycego Mochnackiego
MAX
Max
MaxPol
Maxpol
Mazowiecka
Mazurska
McDonald's
Meble
Meble Wrzosowa
Mechanika pojazdowa
Mechaników (7208S)
Męczenników Majdanka
Media Markt
MediaExpert
Mediq
Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego
Medyków
Mega
Mega Buła
Mekona
Melchiora Mrozka
Memfis
Men's Casual
Metal Service Center
Metal Solution Polska
Metalchem
Metalowców
Meteorytowa
Mewy
Miasto Ogród
Michała Archanioła
Michała Drzymały
Michała Glinki
Michała Grażyńskiego
Michała Ogińskiego
Michała Ossowskiego
Michała Wołodyjowskiego
Michała Wolskiego
Michaloka
Midi Market
Miechowice
Miechowicka (94)

m
mieczyk

M
Mieczysława I
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Niedziałkowskiego
Miedziana
Między Wzgórzami
Międzyblokowa
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka publiczna. Filia
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 22
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 16
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 21
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 4
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 8
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 10
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 11
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 13
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 15
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 16
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 19
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 20
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 4
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 5
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 6
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 8
Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu Filia nr 9
Miejska Szkoła Podstawowa nr 1
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 3
Miejska Szkoła Podstawowa nr 6
Miejska Szkoła Podstawowa nr 7
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9
Miejski Dom Kultury
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Zakład Kąpielowy
Miejskie Gimnazjum nr 1
Miejskie Gimnazjum Nr 2
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rudzie Śląskiej
Miejskie Przedszkole nr 12
Miejskie Przedszkole Nr 13
Miejskie Przedszkole nr 14
Miejskie Przedszkole nr 19 w Rudzie Śląskiej
Miejskie Przedszkole nr 21
Miejskie Przedszkole nr 38 im. Słonecznej Krainy
Miejskie Przedszkole nr 7
Miejskie Przedszkole nr 7 im. Barbórki
Mięso Wędliny
Mieszka I
Mieszka I BIS
Miętowa
Mikołaja Gogola
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja
Mikołaja Zielińskiego
Mikołowska
Mikołowska (7236S)
Mikulczyce
Mikulczycka
Mikulczycka (8203S)
Mikulczycka (921)
Miła
Milenijna
Millennium Bank
Mini Market
Mini-Market
Mini-market Sklepik 24h
Minibrowar MajEr
Ministerstwo Śledzia i Wódki
Miodowa
Mittelgang
MK Bike
MKS Zabrze-Kończyce
Mleczna
Młodego Górnika
Młodego Hutnika
Młodopolska
Młodych Patriotów
Młodzieżowa
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
Młyńska
MM Cars
Mniam-Mniam
Moda Damska
Moda dla Ciebie
Modne Szkraby
Modny Akcent
Modrzewiowa
Moj
Mokierska
Mokierska 36
Mokra
Monopol 24h
Monopol 6-22
Monopolowy
Morawska
Morgan
Morska
Morwowa
MOSIR
Mostostal Zabrze Klub Sportowy
Mostowa
MOTO-KONKRET
Motoatv
Mozarta
Mrowisko
Mróz
Muller - Die lila Logistik Polska
Multikino
Multus
Murarska
Mury obronne
Muzeum Domek Matki Ewy z 1902 roku
Muzeum Górnictwa Węglowego
Muzeum Historii Radia i Sztuki Mediów – Radiostacja Gliwice
Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka
Muzeum Miejskie w Zabrzu
Muzeum Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Śląskiego
Muzeum PRLu
Muzeum Techniki Sanitarnej
Muzyczny

m
myjnia samochodowa

M
Myrcik
Mysia Góra
Mysia Wieża z 1887 r.
Myśliwska
Myśliwska (7215S)

N
N
Na Dołku
Na Filarze
Na Grobli
Na Kąty
Na Łąkach
Na Lesie
Na Łuku
Na Miedzy
Na Piaskach
Na Piaski
Na Piasku
Na Skarpie
Na Trzy Dęby
Na Uboczu
Na Wzgórzu
Na Zbiegu
Nad Bytomką
Nad Dołami
Nad Kanałem
Nad Łąkami
Nad Łąkami (7209S)
Nad Potokiem
Nad Torami
Nad Wodą
Nadbrzeżna
Nadrzeczna
Nadziei
Nagietkowa
Najtaniej w mieście
Naleśnikarnia Kamienica
Naleśnikarnia Staropolska
Narcyzów
Nasienna
Nasyp
Nasz Sklep
Nasz sklep
Nauczycielska

n
nc+

N
Neonet
NeoNet
Neonet Pro-Max
Neptuna
Neste
Netto
New Country Bikes
New Men
Nieborowice
Nieborowicka
Nieborowska
Nieistniejąca Kaplica św. Barbary z 1932 roku
Niepaszycka
Niepodległości
Niepodległości (921)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
Niepubliczne Gimnazjum dla Dorosłych
Niepubliczne Językowo Sportowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Miriada”
Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Misiowa Kraina”
Nieskończoność
Niezapominajki
Niezƚe Zióƚko
NIKEN
Nikodema Jaronia
Niska
Noblistów Śląskich
Noconiów
Nojbał
Nomiarki
Non-Stop
Noran
Norauto
Norberta Barlickiego
Norberta Bończyka
Noszecochce
NOT Bilard club
Novum
Nowa
Nowa Kolonia
Nowa Moda
Nowe Życie
Nowobytomska
Nowodworska
Noworoczna
Noworudzka
Nowosądecka
Nowowiejska
Nowy Bytom
Nowy Dwór
Nowy Świat
Nowy Świat (408)
Nowy Świat (78)
Nowy Świat (8412S)
Nyska
NZOZ „Dąbrówka”

O
O
Oberschlesien
Oberża pod krukiem
Oberża pod świętym Jerzym
Obi
Objazdowa
Obóz Althammer - filia Auschwitz
Obrońców Granicy
Obrońców Pokoju
Obrońców Westerplatte
Obrońców Westerplatte (8416S)
Obuwie
Obwodnica Centrum Gliwic
Ochotnicza Straż Pożarna Bujaków
Ochotnicza Straż Pożarna Grzybowice
Ochotnicza Straż Pożarna Knurów
Ochotnicza Straż Pożarna Mokre
Ochotnicza Straż Pożarna Ornontowice
Ochotnicza Straż Pożarna Paniowy
Ochotnicza Straż Pożarna Śmiłowice
Ochotnicza Straż Pożarna Stolarzowice
Ochotnicza Straż Pożarna w Gliwicach-Ostropie
Od i do
Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 36
Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej

o
odido

O
Odlewników
Odo Bujwida
Odrodzenia
Odrodzenia (8422S)
Odrowążów
Odrowążów (7216S)
Odrzańska
Odzież
Ofiar Katynia
Ofiar Katynia (8212S)
Ofiar Obozów Hitlerowskich
Oficerska
Oficyna
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
Ogrodowa
Ojca Maksymiliana Kolbe
OK Bank
O.K. Bank Spółdzielczy Grupa BPS
Oknomont
Oknoplast Kraków
Okólna
Okopowa
Okrąglak
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
Okrężna
Okrężna (7206S)
Olchowa
Oldboy
Oleśnickiego
Olimpijska
Oliwia
Olsztyńska
Olszynki
Olszynowa
ONZ
Opawska
OPEL-TECH Jarosław Kuźniarz
Opolska
Opolska (7207S)
Optima
Optyk
Optyk Gasz
Orange
Orchidea
Orchidei
Oriona
Orkiszowa
Orla
Orląt Lwowskich
Orląt Śląskich
Orlen
ORLEN
Orlen
Orlen MOP Wieszowa Płd. A1
Orlen MOP Wieszowa Płn. A1
Orlik
Orłów
Ornontowice
Ornontowicka
Orsay
Orzechowa
Orzegów
Orzegowska
Orzegowska (8419S)
Orzeska
Osadnik

o
osadnik
osadnik wstępny
osadnik wtórny

O
Oscara Caro
Osiedle
Osiedle Baildona
Osiedle Bajkowe
Osiedle Ballestrema
Osiedle Barbary
Osiedle Borsiga
Osiedle DAF
Osiedle Dewog
Osiedle DOMBUD Brańskiego
Osiedle Dzierżona
Osiedle II Wojska Polskiego
Osiedle Janek
Osiedle Jodłowa
Osiedle Kaufhaus
Osiedle Kolonia Minerwy
Osiedle Kopernika
Osiedle Ludwika Waryńskiego
Osiedle Matejki
Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mikołaja Kopernika
Osiedle Młodego Górnika
Osiedle Obrońców Pokoju
Osiedle Północne
Osiedle Południowe
Osiedle Ratowników
Osiedle Reymonta
Osiedle Robotnicze 1920
Osiedle Słoneczna Dolina
Osiedle Świętego Józefa
Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego
Osiedle Wojska Polskiego
Osiedle Wyzwolenia
Osiedleńcza
Osiedlowa
Osikowa
Oskara Kolberga
Oskara Langego
OSP Dębieńsko
OSP Gierałtowice
OSP Górniki
OSP Kończyce
OSP Makoszowy
OSP Mikulczyce
OSP Przyszowice
OSP Sucha Góra
OSP Świętoszowice
OSP Wieszowa
Ossolińskich
Ostropa
Owczarska
Owoce Warzywa
Owocowa
Owsiana
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej
Ośrodek Jeżdziecki "Stajnia SALOPA"
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy INNOWACJA
Ośrodek Posejdon
Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy
Ośrodek sportowy MOSIR Ruda Śląska
Ośrodek sportowy Walka
Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej
Ośrodek Zdrowia
Oświęcimska
Oświęcimska (7208S)
Oświęcimska (925)

P
P
Paczynka
Paczyńska

p
padok

P
Pałac Hegenscheidtów
Pałac w Kamieńcu
Pałac w Przyszowicach
Palmiarnia Miejska
Pamięci Jacka Kuronia

p
pamięci Jana Dworaka
pamięci ofiar hitlerowskiego barbarzyństwa

P
Pana Twardowskiego
Pancernych
Panda
Panewnicka
Pani Twardowskiej
Panieńskie Skały
Paniówki
Paniowy
Papadokya Kebab
Parafia Miłosierdzia Bożego
Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Różańcowej
Parafia Św. Jacka
Parafia Świętego Józefa
Parafia św. Jerzego
Paris Optique
Paris Paris
ParisParis
Park Hutniczy
Park Techniki Wojskowej
Parkowa
Parowa maszyna wyciągowa
Partner AGD RTV
Partyzantów
Parys Helena
Pasieczna
Pasmanteria
Pataya - Thai Restaurant & Sushi Bar
Patria
Patrolowa
Paulińska
Pawilon Ślązak
Pawła
Pawła Biniasa
Pawła Dubiela
Pawła Gołąbka
Pawła Kempki
Pawła Kłyki
Pawła Kubiny
Pawła Majnusza
Pawła Ślęczka
Pawła Stalmacha
Pawła Stalmacha (8219S)
Pawła Strzeleckiego
Pawła Targosza
Pawłów
Pawłowska
Pawo
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Ludomira Różyckiego
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia imienia Stanisława Moniuszki
PBH
PCK
Pd
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Rudzie Śląskiej
Pekao S.A.
Pekao SA
Pekao S.A. Odział w Knurowie
Pelagii Zdziebkowskiej
Pelikana

p
pendragon

P
Pepco

p
perełka

P
Perfect Service
Perkoza
Perseusza
Petit Forestier
Pewex
PGR Grzybowice
PGR Nowy Dwór
PGR Wesoła
Pharmacon
PHU Maraton
Piaseczna
Piaskowa
Piaskownia
Piast
Piastów Śląskich
Piastowska
Piastowska (8405S)
Piątek Norbert. Piekarnia pieczywa tradycyjnego i ekologicznego
Piccolo
Pieczywo, kawiarnia
Piekarnia
Piekarnia Cukiernia
Piekarnia Gerlach
Piekarnia "Jerszy"
Piekarnia Kłos
Piekarnia Krysik
Piekarnia Śląska
Piekarnia Wilamowice
Piekarnia-cukiernia
Piekarnicza
Piekarok 1900
Piekarska
Piekło
Piękna
Pieprz i wanilia
Piernikarczyka
Pierożek
Pietrek
Pilchowice
Piłkarska
Pilotów
Piłsudczyków
Pionierów
Piontka
Piosek
Piotra Bardowskiego (7218S)
Piotra Czajkowskiego
Piotra Furgoła
Piotra Maszyńskiego
Piotra Michałowskiego
Piotra Mikusza
Piotra Niedurnego
Piotra Niedurnego (8422S)
Piotra Skargi (8407S)
Piotra Tomanka
Pistacjowa
Piusa
Piwna
Piwna (7235S)
Piwniczka
Pizza Cafe Afera
Pizza Saluto
Pizzeria - Guby Benek
Pizzeria Casa Bella
Pizzeria Italiana
Pizzeria Juliano
Pizzeria Margherita
Pizzeria Mefisto
Pizzeria Mega
Pizzeria Radiola
Pizzeria u Marka

p
pizzeria vinci

P
Pizzeria "We Love Pizza"
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski. Agencja
PKO BP
PKO B.P.
PKO BP Oddział 7 w Gliwicach
PKO SA
PKP
Plac Bernarda Purkopa
Plac Chopina
Plac Dworcowy
Plac Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Plac Grunwaldzki
Plac Hutniczy
Plac Ignacego Paderewskiego
Plac Inwalidów Wojennych
Plac Jana
Plac Jana Pawła II
Plac Jaśminu
Plac Józefa Piłsudskiego
Plac Kazimierza Wielkiego
Plac Krakowski
Plac Księcia Józefa Poniatowskiego
Plac księdza Franciszka Pieruszki
Plac marszałka Józefa Piłsudskiego
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego (78)
Plac Mikołaja Kopernika
Plac Mleczny
Plac Na Bobrku
Plac Niepodległości
Plac Niepodległości (7208S)
Plac Norberta Kroczka
Plac Piastów
Plac Pokoju
Plac Powstańców Śląskich
Plac Romualda Traugutta
Plac Rzeźniczy
Plac Słoneczny
Plac Słowiański
Plac Stanisława Witkiewicza
Plac Stefana Żeromskiego
Plac Szpitalny
Plac Teatralny (921)
Plac Warszawski
Plac Wiejski
Plac Wojciecha Drzymały
Plac Wolności
Plac Wszystkich Świętych
Plac zabaw przy SP nr 1
Plac zabaw szkolny
Placówka Poczty Polskiej
Placówka Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej
Plama Kebab
Plan Miasta
Planeta
Planetarna
Planty Antoniego Kowalskiego
Platanowa
Platynowa
Play
Plebania
Plebania kościoła
Plebania parafii ewangelicko-augsburskiej
Plebańska
Plebiscytowa
Pliszki
Płocka
Plonowa
Płowiecka
Plus
PLUS
Plus
Plutonowego Ryszarda Szkubacza
Pływalnia kryta Neptun
Po schodkach
Pochyła
Poczta
Poczta Główna
Poczta Polska
Pocztowa
Pocztowa (7220S)
Pod Borem
Pod Brzozami
Pod Dębem
Pod Kasztanami
Pod Łososiem
Pod Lwem
Pod Murami
Pod Prosiakiem
Pod Słońcem
Pod Stadionem
Pod Wawrzynem
Podaj Łapę
Poddębie
Podex
Podgórna
Podgórze
Podlas
Podlaska
Podlesie
Podlesie (7224S)
Podleśna
Podmokła
Podręczniki szkolne
Podwórko
Podzamcze
Poezji
Pogodna
Pokoju
Pokora
Pola Farskie
Polbank
Polbank EFG
Polcomp - Tech
Poległych Górników

p
poletko szkoleniowe

P
Poli Gojawiczyńskiej
Poligon Garnizonu Gliwice
Poligon testowy Bumaru Łabędy
Poligonowa
Politechnika
Politechnika Śląska Wydział Inżynierii Biomedycznej
Polna
Poloczka
POLOmarket
PoloMarket
Polski Schron Bojowy OWŚ
Polskiego Czerwonego Krzyża
Południowa
Pomnik
Pomnik bohaterów Monte Cassino
Pomnik braterstwa broni
Pomnik Broniewskiego
Pomnik górniczy
Pomnik górników, ofiar pożaru kopalni
Pomnik Jadwigi Markowej
Pomnik jeńców sowieckich
Pomnik Karola Miarki
Pomnik Kombatanta Polskiego
Pomnik ku czci ofiar pomordowanych przez Niemców w obozie przejściowym w 1939 r.
Pomnik Ofiar Nazizmu oraz Tragedii Górnośląskiej
Pomnik "Paluch"
Pomnik pamięci zmarłym i poległym mieszkańcom Pawłowa
Pomnik poległych w I wojnie światowej
Pomnik poległym w powstaniach śląskich i pomordowanym w niemieckich obozach koncentracyjnych
Pomnik Powstańców Śląskich
Pomnik słonia
Pomnik żołnierzy francuskich
Pomoc Drogowa Gliwice Auto Mikulski
Pomorska
Poprzeczna
Poranna
Porębska
Porsche Ruda Śląska
Porsche Ruda Śląska - Serwis
Portiernia
Portowa
Portowa (7210S)
Porzeczkowa
Potokowa
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Powiatowy Urząd Pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Powroźnicza
Powstańców
Powstańców Śląskich
Powstańców Śląskich (2919S)
Powstańców Śląskich (2985S)
Powstańców Śląskich (8413S)
Powstańców Śląskich (921)
Powstańców Warszawy (7231S)
Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Poziomkowa
Poznańska
Poznańska (901)
Pośrednia
PPH Kask
Praktiker
Prawników
Prestiż
Pretty Girl
Pro Ice
Proboszcz
Profarb - Grupa Chemiczna Sp. z o.o.

p
profesora Fryderyka Joliot-Curie
profesora Maksymiliana Hubera
profesora Roberta Bednorza
profesora Stefana Banacha
profesora Tadeusza Banachiewicza
profesora Tadeusza Kotarbińskiego
profesora Walerego Fontanusa
profesora Wilibalda Winklera
profesora Władysława Tatarkiewicza
profesora Włodzimierza Zonna
profesora Zbigniewa Religi
profesora Zbigniewa Religi (8207S)

P
Progress Bar
Prokuratura
Proline
Promenada Rokitnicka
Promienna
Promny
Promus
Prosta
Prozy
Prudnicka
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Prymasa Stefana Wyszyńskiego (78)
Prymus
Prywatna
Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych „Twoja-Szkoła”
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GAMBUD Zakład Produkcyjno-Usługowy
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Przedskole nr 25
Przedszkole
Przedszkole "Chatka Puchatka"
Przedszkole Katolickie "Światełko"
Przedszkole Miejskie nr 16
Przedszkole Miejskie nr 17
Przedszkole Miejskie nr 18
Przedszkole Miejskie nr 20
Przedszkole Miejskie nr 20 i Żłobek Miejski
Przedszkole Miejskie nr 21
Przedszkole Miejskie nr 22
Przedszkole Miejskie nr 23
Przedszkole Miejskie nr 25
Przedszkole Miejskie nr 27
Przedszkole Miejskie nr 28
Przedszkole Miejskie nr 29
Przedszkole Miejskie nr 3
Przedszkole Miejskie Nr 33
Przedszkole Miejskie nr 33
Przedszkole Miejskie nr 34
Przedszkole Miejskie nr 36
Przedszkole Miejskie nr 37
Przedszkole Miejskie nr 38
Przedszkole Miejskie nr 4
Przedszkole Miejskie nr 40
Przedszkole Miejskie nr 41
Przedszkole Miejskie nr 42
Przedszkole Miejskie nr 43
Przedszkole Miejskie nr 44
Przedszkole Miejskie nr 5
Przedszkole Miejskie nr 56
Przedszkole Miejskie nr 6
Przedszkole Miejskie nr 62
Przedszkole Miejskie nr 7
Przedszkole Miejskie nr 8
Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 31
Przedszkole Nasz Dom
Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko"
Przedszkole Niepubliczne "Stokrotka"
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 11
Przedszkole nr 12
Przedszkole nr 14 imienia Promyczek
Przedszkole nr 16
Przedszkole nr 18 imienia Karolinki
Przedszkole nr 19
Przedszkole nr 2 imienia Dziecięcego Uśmiechu
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 22
Przedszkole nr 23
Przedszkole nr 24
Przedszkole nr 25
Przedszkole nr 27
Przedszkole nr 28 imienia Janoscha
Przedszkole nr 29
Przedszkole nr 3
Przedszkole nr 30
Przedszkole nr 31
Przedszkole nr 32
Przedszkole nr 33 imienia Majki Jeżowskiej
Przedszkole nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi

p
przedszkole nr 35

P
Przedszkole nr 35
Przedszkole nr 36
Przedszkole nr 38
Przedszkole nr 39
Przedszkole nr 40
Przedszkole nr 41
Przedszkole nr 43
Przedszkole nr 45
Przedszkole nr 46
Przedszkole nr 47 imienia Janusza Korczaka
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole nr 49
Przedszkole nr 54
Przedszkole nr 6 imienia Chatka Niedźwiadka
Przedszkole nr 7
Przedszkole nr 8
Przedszkole nr 9
Przedszkole Prywatne „Uśmiech”
Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 13
Przedszkole Sióstr Służebniczek
Przedszkole Specjalne nr 1
Przedtorze
Przedwiośnia
Przedwiośnie
Przelotowa
Przelotowa (925)
Przemyska
Przemysłowa
Przeora Augustyna Kordeckiego
Przepiórki
Przewozowa
Przezchlebie
Przy Bramie
Przy Kolei
Przy Kopalni Bytom
Przy Prochowni
Przy Raciborskiej Bramie
Przy Tamie
Przy Ujęciu
Przychodnia Akademicka
Przychodnia Specjalistyczna
Przydrożna
Przyjaźni
Przyjemna
Przykra
Przystankowa (921)
Przyszłości
Przyszowice
Przyszowicka
Przyszowska (7208S)
Pszczela
Pszczyńska
Pszczyńska (44)
Pszczyńska (7236S)
Pszenna
Ptakowicka
Ptasia
Pub
PUB
Pub 13
Pub 777
Pub Geo
Pub i Restauracja Stara Piekarnia
Pub MajMax
Pub PAMAA
Publiczne Liceum Ogólnokształcące
Puławska
Punkt Awizo
Punkt Informacji o Mieście
Punkt Informacji Turystycznej
Punkt Obsługi Pasażera KZK GOP
Punkt Poboru Opłat
Punkt Poboru Opłat Gliwice-Bojków
Punkt Poczty Polskiej
Punkt regulatorski
Pusta
Pustułki
Pyskowice
Pyskowicka
PZMot
PZW koło Radzionków

Q
Qchnia
Qubus
Quiosque
Quo Vadis

R
R
R Bytom Bobrek
R Dąbrowa Miejska
R Gliwice
R Gliwice Kuźnica
R Knurów
R Pyskowice
R Ruda Chebzie
R Ruda Śląska
R Rzeczyce Śląskie
R Sucha Góra
R Zabrze
R Zabrze Biskupice
R Zabrze Makoszowy
Raciborska
Racjonalizatorów
Racławicka
Radiowa
Radomska
Radosna
Rafała Copika
Raiffeisen Polbank
Rainbow Tours
Rajska
Ratowników Górniczych
Ratusz
Ratuszowa
Reform Rolnych
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Rekreacyjna
Rektorat
Relaksowa
Relay
Remedium
Renee Blanche
Reptowska
Reserved
Restauracja Biesiadnik
Restauracja Grota
Restauracja Hubertus
Restauracja Parkowa
Restauracja Szyb Maciej
Restauracja "U Kusia"
Reta Śmiłowicka
Rezerwat Segiet
Ristorante L'usignolo
Roberta Koźlika
Roberta Miki
Roberta Oszka
Roberta Schumana
Robotnicza
Rock'a music club
Rodzinna
Róg Pięknośći
Rogoźnicka
Roker
Rokitnica
Rokitnicka
Rolna
Rolnicza
Rolników (7205S)
Romana Dyboskiego
Romana Ligenzy
Romualda Traugutta
Romualda Traugutta (7207S)
Rondo Akademickie (7213S)
Rondo Górników
Rondo Gwarków
Rondo Gwarków (7219S)
Rondo Gwiezdne
Rondo imienia Lecha Kaczyńskiego (901)
Rondo imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Rondo imienia Zbigniewa Pańczyka
Rondo Jana Pawła II
Rondo Księżycowe
Rondo Marii i Lecha Kaczyńskich (925)
Rondo Powstańców Śląskich
Rondo Solidarności (925)
Rondo Sybiraków
Rondo „Żołnierzy-Górników”
Rossmann
Równa
Równoległa
Roxanna
Royal

r
rozdzielnia gazu

R
Rośliny tropikalne
Róża
Różana
Róży Luksemburg
RS. Mechanika pojazdowa. Banach S.R.
RTV EURO AGD
RTV Wieczorek
Ruch
RUCH
Ruch
Ruch - nieczynny
Ruch i kontrola
Ruch Radzionków
Ruda
Ruda Chebzie RCC21
Ruda Śląska
Rudzka
Rudzka Kuźnica
Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa ADM nr 5

r
ruina

R
Ruiny kościoła pw. św. Jadwigi
Ruiny oficyny pałacowej Thiele-Wincklerów
Ruiny Zamku
Rumiankowa
Rusinów
Rybacka
Rybitwy
Rybna
Rybnicka
Rybnicka (78)
Rybnicka (78;921)
Rybnicka (921)
Rybołówka
Rycerska
Rynek
Rynek (2925S)
Rynek (2984S)
Rynek (2985S)
Ryszarda Magdziorza
Ryszarda Sprusa
Rzeczna
Rzeczyce
Rzeczycka
Rzepakowa
Rzeszowska

S
S
Sąd Okręgowy
Sąd Rejonowy
Sąd rejonowy
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej

s
sad Śląskiego Ogrodu Botanicznego

S
Sądowa
Sadowa
Sala katechetyczna
Sala Królestwa
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala weselna "Zacisze"
Salomona Isaaca
Salon FIAT
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski Amalia
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Salon nc+
Salon okien i drzwi
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 imienia Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 3 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Samotna
Samuela Bogumiła Lindego
Sandomierska
Sanimex Salon Łazienek i Mebli
Santander
Santander Consumer Bank
Saperów
Sapori Divini
Sarnia
Sasanek
Saturn
Saturna
Satyryków
Scalak
Scania
Schlecker
Schron bojowy typu Regelbau 116a
Schuben
Ścianka wspinaczkowa "Bunkier"
Ścieżka Górnicza
Ścieżka przyrodnicza Śląskiego Ogrodu Botanicznego
SDH „Piast”
SDKPiL
Secesja
Segiet
Sejmowa
Sejmu Śląskiego
Selgros Cash&Carry
Semper
Sephora
Serwis Ogumienia Braciki
Serwis opon
Serwis Opon Mebid-Gum
Serwis samochodowy
Seweryna Udzieli
Shell
Shine Studio Fryzjersko-Kosmetyczne
Siatkarska
Siedlecka
Sielanka
Sienna
Sierotki
SIG - Materiały budowlane
Sikorka
Sikorki
Sikornik
Siłownia zewnętrzna
Simply Market
Sinsay
Sisters
Skalista
Skalley
Skalna
Skandynawska odzież na wagę
Skansen Górniczy Królowa Luiza
Skansen kolejowy
Skarbnika
Skatepark
Skep dla Dziecka
SkiTeam
Składowa
Składowa (8225S)
Składowisko odpadów komunalnych
Sklep Biegacza
Sklep Chiński
Sklep ekologiczny
Sklep firmowy Bujaków
Sklep Instalacyjny
Sklep kibica
Sklep komputerowy
Sklep KONTYNENT
Sklep Krysik
Sklep Militarny Silesia Shop
Sklep ODIDO
Sklep Ogólno-Spozywczy
Sklep ogólno-spożywczy
Sklep Ogrodniczy
Sklep Ogrodniczy Zdebel
Sklep Pik
Sklep Sportowy
Sklep spożywczo-monopolowy
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy Hammer Andrzej
Sklep Wędkarski
Sklep wielobranżowy Rafbol
Sklep z pieczywem
Sklep ZBYSZEK
Sklep Żabka
Sklepik osiedlowy

s
sklepledowy

S
Skoda
Skok Arka
SKOK Kopernik
Skok Kopernik
Skok Śląsk
SKOK Śląsk
SKOK Stefczyka
SKOK Wesoła
Skorupa
Skotnicka
Skowronków
Skowrończa
Skośna
Skrzydlaty Byk
Skwer Aleksandra Zelwerowicza
Skwer Modrzejewskiej
Skwer na Stroszku
Skwer Osiedlowy
Skwer Valenciennes
Śląska
Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski
Śląskie Centrum Chorób Serca
Śląskie Centrum Logistyki
Śląskie Rancho
Ślązaczek
Słodkawa
Słodki Domek
Słodki Zakątek Kasi
Słoneczna
Słonecznikowa
Słowiańska
Słowicza
Słowik
Słowików
Ślusarska
Śluza Łabędy
Smakosz
Śmiłowice
Śmiłowicka
Smocze Oko
Smolnica
Smolnicka
Smolnicka (2916S)
Smolnicka (2925S)
Snopowa
Sobótki
Sofa
Sojki
Sokoła
Sokołów
Sokolska
Solar
Solarium
Solarnia
Solidarności
Solna
Sołtysia
Sonata
Sopocka
Sorrento
Sorrento Ristorante
Sosinki
Sosnowa
Sosnowa (927)
SOU Gliwice
Sowa
Sowex1
Sowia
Sośnia Góra
Sośnica
Spacerowa
Spar
Sparta Zabrze
Spartan
Spektrum
Sphinx
Spichlerz
Spichrzowa
Spiżowa
Spokojna
Spółdzielców
Spółdzielcza
Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarków
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Nasza Szkoła"
Społeczne Przedszkole Integracyjne Skrzat Sto
Społem
Sportowa
Sportowców
Spotkanie z własnym Ja
Spożywczy
Squashmania
Srebrna
Średnia
ST1
Stachury
Stacja
Stacja Benzynowa LOTOS
Stacja elektroenergetyczna "Portowa" 110kV (POR)
Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja LPG (nieczynna)
Stacja Paliw
Stacja paliw
Stacja paliw Bliska
Stacja Poboru Opłat "Ostropa"
Stadion Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego "Łabędy"
Stajnia
Stalowa
Stalowy dom
Stanicka (921)
Stanisława
Stanisława Bieniasza
Stanisława Chudoby
Stanisława Dubois
Stanisława Ignacego Witkiewicza (7224S)
Stanisława Kobylińskiego
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kostki
Stanisława Kunickiego
Stanisława Mastalerza
Stanisława Moniuszki
Stanisława Moniuszki (8215S)
Stanisława Morciszka
Stanisława Noakowskiego
Stanisława Ogórka
Stanisława Poniatowskiego
Stanisława Rochowiaka
Stanisława Rudy
Stanisława Staszica
Stanisława Struzika
Stanisława Szczepanowskiego
Stanisława Webera
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Wyspiańskiego (7234S)
Stanisława Żółkiewskiego
Stanisławowska
Stanisławy Wysockiej
Stankiewicz
Stara
Stara Cynkownia (8613S)

s
stara dyrekcja

S
Stara Kolonia
Stara Oberża
Stara Szkoła
Stara Wartownia
Stare Gliwice
Stare Miasto
Starogliwicka (7211S)
Starokościelna
Staromiejska
Staromiejska (7211S)
Staropolska
Starostwo Powiatowe
Starowiejska
Starowiejska (8425S)
Stary Browar
Stary cmentarz
Stary Dom
Stary Kufel
Stary piec wapienny

s
stary reaktor biologiczny

S
Stary spichlerz
Starych Młynów
Statoil
Statoil 1-2-3
Staw Moczury
Stawowa
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Okrzei
Stefana Okrzei (7227S)
Stefana Rogozińskiego
Stefana Żeromskiego
Stefanii Szczepaniakowej
Stefczyk
Stek Chata
Stella
Stepowa
Stodoła
Stokrotek
Stokrotka
Stokrotki
Stolarzowice
Stolarzowicka
Stołówka Na Łużyckiej
Stomatologia
Storczyków
Straż Miejska
Straż Miejska i Centrum Zarządzania Kryzysowego
Straż Miejska Zabrze
Strażacka
Strażaków
Stroma
Stroszek
Stryjska
Strzelców Bytomskich
Strzelców Bytomskich (11)
Strzelców Bytomskich (7209S)
Strzelnicza (7215S)
STS
Studio estetyki włosa
Studio florystyczne And-Mar
Studio Fryzjerskie
Studio Fryzjerskie Barbara
Studio Fryzjerskie Damian Duda
Studzienna
Styl
Subway
Sucha Góra
Suchogórska
Sudecka
Sułtan
Sułtan Döner Kebab
Super Okno
Super Pharm
Super-Pharm (całodobowa)
Supernova
Sushi Bar
Św. Nepomucena
Św. Patryk. Restauracja
Świat Alkoholi
Świat gier i konsol
Świat Ksiązki
Świdnicka
Świerkowa
Święta Barbara
Świętego Andrzeja
Świętego Andrzeja Boboli
Świętego Brata Alberta
Świętego Filipa
Świętego Floriana
Świętego Huberta
Świętego Jacka
Świętego Jacka (7220S)
Świętego Jana
Świętego Jerzego
Świętego Józefa
Świętego Kamila
Świętego Ludwika
Świętego Marcina
Świętego Marka
Świętego Michała
Świętego Stanisława Kostki
Świętego Urbana
Świętego Wawrzyńca
Świętego Wojciecha
Świetego Wojciecha
Świętego Wojciecha (7226S)
Świętej Barbary
Świętej Bronisławy
Świętej Cecylii
Świętej Elżbiety
Świętej Katarzyny
Świętej Małgorzaty
Świętej Teresy
Świętojańska
Świętojańska (78)
Świętokrzyska
Świętoszowice
Świętoszowice-Osiedle
Świętoszowice-Wieś
Święty Florian
Swobody
Swojskie Smaki
Sylwestrowa
SYMEX S.C.
Syriusza
Szachowa
Szałsza
Szara
Szarych Szeregów
Szczecińska
Szczęść Boże
Szczęść Boże (8425S)
Szczygłowice
Szisza Kebab
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa Filomata
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa Nasz Dom
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 10 imienia Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa nr 11
Szkoła Podstawowa nr 11 imienia Hugona Kołłątaja
Szkoła Podstawowa nr 12 imienia Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 13
Szkoła Podstawowa nr 14 imienia Stefana Żeromskiego
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 15 imienia Księdza Jana Dzierżona
Szkoła Podstawowa Nr 16
Szkoła podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 16 imienia Wincentego Pstrowskiego
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 17 imienia Bohaterów Westerplatte
Szkoła Podstawowa nr 18
Szkoła Podstawowa nr 18 imienia Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 19
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 20 imienia Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 21 imienia Jurija Gagarina
Szkoła Podstawowa nr 22 imienia Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 23
Szkoła Podstawowa nr 24
Szkoła Podstawowa nr 24 imienia Norberta Kroczka
Szkoła Podstawowa nr 25 imienia Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 26 imienia Rodła
Szkoła Podstawowa nr 27
Szkoła Podstawowa nr 28 imienia Miłośników Rokitnicy
Szkoła Podstawowa nr 28 imienia Profesora Witolda Budryka
Szkoła Podstawowa nr 29
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arka Bożka
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Joanny von Schaffgotsch-Gryzik
Szkoła Podstawowa nr 30
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Karola Miarki
Szkoła Podstawowa nr 31
Szkoła Podstawowa nr 32 imienia Roberta Bednorza
Szkoła Podstawowa nr 32 imienia Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa nr 33
Szkoła Podstawowa nr 34
Szkoła Podstawowa nr 35
Szkoła Podstawowa nr 36
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa nr 36 imienia Juliana Tuwima
Szkoła podstawowa nr 37
Szkoła Podstawowa nr 38
Szkoła Podstawowa nr 39 imienia Obrońców Pokoju
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Goduli
Szkoła Podstawowa nr 41 imienia Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 43
Szkoła Podstawowa nr 43 imienia Leona Kruczkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 46
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5 imienia Króla Jana III Sobieskiego
Szkoła Podstawowa nr 54
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła Podstawowa nr 6 imienia Marii Curie-Skłodowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 7 imienia Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 7 imienia Stanisława Wyspiańskiego
Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Marii Dąbrowskiej
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 9 imienia Króla Jana III Sobieskiego
Szkoła Podstawowa numer 7 imienia Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 25
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 38
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39 imienia Marii Montessori
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 41
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 imienia Henryka Sienkiewicza
Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 1
Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 2
Szkoła Policealna dla Dorosłych nr 3
Szkoła Policealna dla nr 2
Szkoła Policealna nr 1
Szkoła Policealna nr 10
Szkoła Policealna nr 2
Szkoła Policealna nr 3
Szkoła Policealna nr 4
Szkoła Policealna nr 5
Szkoła Policealna nr 6
Szkoła Policealna nr 7
Szkoła Policealna nr 8
Szkoła Policealna nr 9
Szkoła Policealna nr 9 dla Dorosłych
Szkoła specjalna i gimnazjum
Szkoła Specjalna przysposabiająca do pracy
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3
Szkolna
Szkolna (2945S)
Szmaragdowa
Szmidt
Szobiszowice
Szobiszowicka
Szopena Boczna
Szparagowa
Szpital Miejski Nr 4 z Przychodnią
Szpital Miejski w Zabrzu
Szpital Wielospecjalistyczny
Szpitalna
Szpitalna (2982S)
Sztabu Powstańczego
Sztolnia Królowa Luiza
Sztolnia Królowa Luiza - Park 12C
Sztolnia Królowa Luiza (łaźnia łańcuszkowa)
Sztygarów
Sztygarska
Sztygarska (7221S)
Szwajcar
Szwejk market
Szyb Aliny
Szyb Andrzeja
Szyb Artura
Szyb Bartosza
Szyb Franciszek
Szyb Jan
Szyb Jerzy
Szyb Klara
Szyb Lech I
Szyb Lech II
Szyb Miarki
Szyb Mikołaj
Szyb Pilgera
Szyb Południowy
Szyb Powietrzny
Szyb Walenty
Szyb Wanda
Szyb Wschodni
Szyb Zachodni
Szyb Zofii
Szybowa
Szychta
Szyk
Szymkowiaka
Szyneczka
Szynk na Winklu

T
T
T-Mobile
Tabak Polska
Tabakiera
Tabakiera I
Tablica Pamiątkowa
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Gruszczyńskiego
Tadeusza Hoblera
Tadeusza Jabłońskiego
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (7211S)
Tadeusza Makowskiego
Tadeusza Pukasa
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Sygietyńskiego
Tadeusza Szeligowskiego
Takie Buty
Tania Odzież
Tania odzież

t
tania odzież dyskont

T
Tania odzież dyskont

t
tania odzież dyskont

T
Tanyo
Tapety
Targowa
Tarninowa
Tarnogórska
Tarnogórska (7235S)
Tarnogórska (78)
Tarnopolska
Tarnopolska (8221S)
Tatoo 77 Studio
Tatrzańska
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice - Region Zabrze
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.
TAURON Sprzedaż GZE Sp. z o.o.
Teatr Bezpański
Teatr im. Tadeusza Różewicza w Gliwicach
Teatr Nowy imienia Gustawa Morcinka
Teatralna
Techniczna
Technikum dla Dorosłych
Technikum nr 1
Technikum nr 10
Technikum nr 2
Technikum nr 3
Technikum nr 4
Technikum nr 5
Technikum nr 6
Technikum nr 7
Technikum Nr 7
Technikum nr 8
Technikum nr 9
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 1
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Nr 2
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych nr 5
Technikum Uzupełniające nr 1
Technikum Uzupełniające nr 1 dla Dorosłych
Technikum Uzupełniające nr 2
Technikum Uzupełniające nr 2 dla Dorosłych
Technikum Uzupełniające nr 3
Technikum Uzupełniające nr 3 dla Dorosłych
Technikum Uzupełniające nr 5 dla Dorosłych
Technopark Gliwice
Tęczowa
Tele Pizza
Temed
Tenis Arena
Tenisowa
Teodora Ficka
Teodora Lelka
Teodora Nowoka
Teofila Lenartowicza
Terapia
Tesco
TESCO
Tesco
Tesco Extra
Thomasa Woodrowa Wilsona
Thomasa Woodrowa Wilsona (2982S)
Tkacka
To Tu Super
Tokarska
Tomasz Wiśniewski
Tomasza
Tomasza Edisona
Tomasza Nocznickiego
Tomasza Puchałki
Tomasza Zana
Tomex wykładziny, dywany
Top Moda
Top Travel
Top-Tu
Topolowa
Torebki-Damskie.eu
Torowa
Toruńska
Toscania
Toszecka
Toszecka (901)
Toszecka (94)
Toszecka (94;901)
Towarowa
Toyota Ja-Now-An Zabrze
Trafika
Traktorzystów
Traktorzystów (7204S)
Trębacka (8229S)
Trendy
Triumph
Trynek
Trzech Króli
Trześniówka
Trzy Światy
Tukan
Tulipanów
Tulipanów (7204S)
Turystyczna
Tutti Quanti
Twist
Twój Hostel
Tylna
Tymiankowa
Tysiąclecia
Tyska
Tytusa Chałubińskiego

U
U
U Greka

u
u greka

U
U Henryka
U kelnera
U Klimka
U Króla Stasia

u
u Mirka

U
U Mnicha
U Waldka
U Zbyszka
U Zigusia
Uchodźców
UH24
Ułanów
Ułańska
Umami Piąty Smak
UP Zabrze 19
UP Zabrze 20
Urasol
Urodzajna
Urząd Dozoru Technicznego
Urząd Gminy
Urząd Gminy Gierałtowice
Urząd Gminy Pilchowice
Urząd Miasta Pyskowice
Urząd Miasta Ruda Śląska
Urząd Miejski w Zabrzu
Urząd Poczrowy Ruda Śląska 1
Urząd Pocztowy Bytom 21
Urząd Pocztowy Gliwice 16 (Bojków)
Urząd Pocztowy Gliwice 5
Urząd Pocztowy Gliwice 7
Urząd Pocztowy Knurów 1
Urząd Pocztowy Knurów 4
Urząd Pocztowy Knurów 6
Urząd Pocztowy nr 12
Urząd Pocztowy nr 2
Urząd Pocztowy Ruda Śląska 10
Urząd Pocztowy Ruda Śląska 11
Urząd Pocztowy Zabrze 7
Urząd Skarbowy
Urząd Skarbowy w Zabrzu
Urząd Stanu Cywilnego
USK Studio Komputerowe
Ustronie
Ustronie Leśne
Ustronna
Ustroń
UW75

V
V Komisariat Policji
V Liceum Ogólnokształcące
V Liceum Ogólnokształcące imienia Andrzeja Struga
V Liceum Profilowane
VABANK restauracja - pizzeria
Valdi Classic
Venezia
Verona
Vertigo
VI Liceum Ogólnokształcące
VI Liceum Profilowane
Video World
VII Liceum Ogólnokształcące
VII Liceum Profilowane
VIII Liceum Ogólnokształcące
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
VIII Liceum Profilowane
Vinci
Violinowa Gospoda
Vipphoto
Visage
Vision Express | Super Optyk
VITO-MED Sp. z o.o.
Viva Trans, dealer Mercedes-Benz
Vive
VOGA BUTIK

W
W centrum
Wacława Grodeckiego
Wacława Karczewskiego
Wadowicka
Wakacyjna
Wałbrzyska
Walentego Rakoniewskiego
Walerego Łukasińskiego
Walerego Wróblewskiego
Wandy
Wandy Rutkiewicz
Wandy Wasilewskiej
Warka
Warmińska
Warmińska (7233S)
Warszawska
Warszawska (7225S)
Warsztat Samochodowy
Waryńskiego
Warzywna
Wąska
Wawelska
Wawrzyna Kałusa
Wawrzyńca Korwina
Wawrzyńca Szczudlaka
Wazów
Wędkarzy
Wędliny / spożywczy
Wędzarnia Mistrza Andrzeja
Węgielna
Węglowa
Węgorza
Wesoła
Wesołej Żabki
Węzłowa
Wiarusów
Wiązowa
Wichrowa
Wichrowe Wzgórze
Widokowa
Wieczorek
Wieczorka
Wiejska
Wiejska (2913S)
Wiejska (2916S)
Wiejska (2925S)
Wiejska (2944S)
Wiejska (7229S)
Wiejska (94)
Wiejska PGR
Wielbłąd
Wielicka (7221S)
Wielkanocna
Wielkie Żarcie
Wielkiej Niedźwiedzicy
Wielkopolska
Wielopole
Wielowiejska
Wiertnicza
Wierzbowa
Wiesława Ociepki
Wieszowa
Wieża ciśnień
Wieża Wodna
Wigilijna
WIKA
Wiktora Brańskiego
Wiktora Brysza
Wiktora Bujoczka
Wiktora Gorzołki
Wiktora Kałuży
Wiktorii
Wilcza
Wilcze Gardło
Wileńska
Wilgi
Willa Ambasador
Willowa
Wilsona
Wilsona (2982S)
Wincentego
Wincentego Janasa
Wincentego Janasa (8417S)
Wincentego Kadłubka
Wincentego Pola
Wincentego Styczyńskiego
Wincentego Styczyńskiego (7234S)
Wincentego Witosa
Wincentego Witosa (78)
Wincenty Pstrowski
Winiarnia Zagłoba
Winiety MOP Wieszowa A1
Wiosenna
Wiosny Ludów
Wirecka
Wirek
Wita Stwosza
Witkacego
Wito
Witolda Czapli
Witolda Gombrowicza
Witolda Maliszewskiego
Wiślana
Wiśniowa
Wiśniowy Sad
WKF
Władysława Broniewskiego
Władysława Gomułki
Władysława Grabskiego
Władysława Hibnera
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Kniewskiego
Władysława Łokietka
Władysława Orkana
Władyslawa Orkana
Władysława Orkana
Władysława Reymonta
Władysława Sikorskiego
Władysława Sikorskiego (7213S)
Władysława Skoczylasa
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Stanisława Reymonta (7216S)
Władysława Zieleniewskiego
Władysława Żeleńskiego
Włodarska
Włodzimierza Majakowskiego
Wodczaka
Wodna
Wodnik
Wojas
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Drzymały
Wojciecha Gersona
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Korfantego (2908S)
Wojciecha Korfantego (921)
Wojciecha Korfantego (925)
Wojciecha Kossaka
Wojewódzki Sąd Administracyjny
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (927)
Wójtowa Wieś
Wójtowska
Wolności
Wolności (7208S)
Wolności (8205S)
Wolności (8206S)
Wolności (8405S)
Wolności (921)
Wolska
Worpie
WP
WR
Wrazidlok
Wrocławska (78)
Wrocławska (901)
Wrocławska (94)
Wrzos
Wrzosowa
Wrzosy
Wschodnia
Wspólna
Wszystko po 4 zł
Wulkanizacja. Zygmunt Kania

w
wulkanizator

W
WUWER Sp. z o.o
Wybrzeże Armii Krajowej
Wybrzeże Wojska Polskiego
Wydział Architektury
Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki
Wydział Budownictwa
Wydział Chemiczny
Wydział Elektryczny (Budynek A)
Wydział Elektryczny (Budynek B)
Wydział Elektryczny (Budynek C)
Wydział Górnictwa i Geologii
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (Budynek A)
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (Budynek B)
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (Budynek C)
Wydział Matematyki Stosowanej
Wydział Mechaniczny Technologiczny
Wygiełzów
Wygoda
Wymiennikownia
Wymysłów
Wypoczynkowa
Wypożyczalnia Centralna
Wysoka
Wysypisko śmieci
Wytrwałych
Wyzwolenia
Wyzwolenia (2905S)
Wyzwolenia (8421S)
Wyzwolenia Boczna
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Gliwicach
Wyżynna
Wzgórze

X
X Liceum Ogólnokształcące
X Liceum Profilowane
X-KOM
XI Liceum Ogólnokształcące
XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe
XI Liceum Profilowane

Y
Young Reporter
Yups
Yves Rocher

Z
Zabawki
Zabka
Zabłocie
Zaborze
Zabrska (2909S)
Zabrska (7222S)
Zabrzańska
Zabrzańska (8400S)
Zabrzańska (925)
Zabrzańskie Centrum Innowacji
Zabrzańskie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Zabrzańskie Technikum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Zabrze
Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido
Zabytkowa Stacja Wodociągowa
Zachodnia
Zacisze
Zacisze Leśne
Zagłoba
Zagrodowa
Zajazd Rudzki
Zajazd Staropolski
Zajęcza
Zakątek
Zakątek Leśny
Zakazany Chodnik
Zakład Karny w Zabrzu
Zakład Mechaniczny "BUMAR-MIKULCZYCE" S.A.
Zakład pogrzebowy

z
zakład pogrzebowy pietrek

Z
Zaklad Ubezpieczeń Społecznych
Zakole
Zakopiańska
Zakrystia
Zalesie
Zamek Chudów
Zamek Piastowski
Zamkowa
Zamojska
Zandka
Zaolszany
Zaolziańska
Zaplecze
Zarząd Dróg Miejskich
Zarząd Ogrodów
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 dla Dorosłych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 dla Dorosłych
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 5
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 6
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 7
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 9
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna dla Niesłyszących i Słabosłyszących
Zatorze
Zawada
Zawietrzna
Zawiszy Czarnego
Zawodna

z
zbiornik gazu
zbiornik osadu wstępnego

Z
Zbożowa
Zbożowa (7226S)
Zbrosławicka
Zdrowa Krowa
Zdrowit

z
zdrowit

Z
Zegar Słoneczny
Zegarmistrz
Zen Thai
Zespół Przedszkoli nr 1
Zespół Przyrodniczo - Krajobrazowy "Doły Piekarskie"
Zespół Szkół
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego
Zespół Szkół Gimnazjalnych
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej
Zespół Szkół Łączności im. prof. S. Fryzego
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektronicznych
Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 10 imienia profesora Janusza Groszkowskiego
Zespół Szkół nr 17;Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Zespół Szkół nr 18
Zespół Szkół nr 20
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 3 imienia rotmistrza Witolda Pileckiego
Zespół Szkół nr 4
Zespół Szkół nr 4 imienia Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych imienia Olimpijczyków Polskich
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Herberta Clarka Hoovera
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 imienia Piastów Śląskich
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 imienia Armii Krajowej
Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6
Zespół Szkół Samochodowych imienia Stefana Roweckiego "Grota"
Zespół Szkół Specjalnych imienia Janusza Korczaka
Zespół Szkół Specjalnych nr 2
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 im. św. Łukasza
Zespół Szkół Specjalnych nr 38
Zespół Szkół Specjalnych nr 39
Zespół Szkół Specjalnych nr 40
Zespół Szkół Specjalnych nr 41
Zespół Szkół Specjalnych nr 42
Zespół Szkół Specjalnych nr 44
Zespół Szkół Sportowych
Zespół Szkół Spożywczych
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach
Zgody
ZHP Hufiec Ziemi Gliwickiej
Ziaja
Ziębia
Zielna
Zielona
Zielone Wzgórze

z
zielony labirynt

Z
Zielony Ogród
Ziemięcice
Ziemięcicka
Ziemięcicka (7209S)
Ziemowit. Pawilon handlowy PSS Społem
Ziemska (8217S)
Zimex
Zimnej Wody
Zimorodka
Zimowa
Ziołowa
Zjednoczenia
Złota
Złoty osioł
Zmiękczalnia
Zofii Kossak-Szczuckiej
Zofii Nałkowskiej
Zoo Afryka
Zrębowa
Zrekultywowana część składowiska
ZSO 13 (nieistniejące)
Związkowa
Związku Walki Młodych
Zwrotnicza
Zwycięstwa
Zwycięstwa (924)
Zygfryda Kupki
Zygmunta Augusta
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zygmunta Starego
Zygmunta Starego (7232S)
Zygmunta Waliszewskiego
Zygmuntowska

ś
św. Nepomucen
świeżyzna

Ź
Źródlana

Ż
Żabka
Żeglarska
Żelazna
Żeliwna
Żernica
Żernicka (7233S)
Żerniki
Żeńców
Żłobek Miejski
Żłobek miejski, filia w Orzegowie
Żniwiarzy
Żniwna
Żołnierska (78)
Żurawia
Żurawia (7219S)
Żużlowa
Żwirowa
Żytnia
Żywiecka