Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Katowice and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1
1
1 Maja
1-2-3
1000-lecia Państwa Polskiego
105 Piekary Śląskie Osiedle Wieczorka - Mierzęcice Siedliska
11
11 Listopada
11 Listopada (8428S)
11 Powieszonych
13
13 Bikes
144 Ruda Śląska Halemba Pętla - Chorzów Plac Hutników
15 Grudnia
150 rocznica powstania styczniowego
16 Lipca
17 Lipca
17 Sierpnia
18 Sierpnia

2
2-ka
20
21 Listopada
220 Sosnowiec Urząd Miasta - Jaworzno Szczakowa Dworzec PKP
23 Czerwca
243
24H
24h
27 Stycznia
28 Stycznia

3
3 Kwietnia
3 Maja
3 Prywatne Liceum Ogólnokształcące
3 Szyb
302**: Krakowska > Wysoki Brzeg
302**: Wysoki Brzeg > Krakowska
303**: Krakowska Pętla > Łubowiec Cmentarz Pętla
303**: Łubowiec Cmentarz Pętla > Krakowska Pętla
304**: Krakowska > Krakowska
305**: Szczakowa Dworzec PKP > Szczakowa Dworzec PKP
306**: Ciężkowice Pętla > Krakowska
306**: Krakowska > Ciężkowice Pętla
307**: Szczakowa Dworzec PKP > Szczakowa Dworzec PKP
311**: Osiedle Stałe > Szczakowa Dworzec PKP
311**: Szczakowa Dworzec PKP > Osiedle Stałe
312**: Jeleń Dąb Pętla > Krakowska
312**: Krakowska > Jeleń Dąb Pętla
313**: Bory Hetmańska > Osiedle Stałe
313**: Osiedle Stałe > Bory Hetmańska
314**: Podłęże Osiedle > Szczakowa Dworzec PKP
314**: Szczakow Dworzec PKP > Podłęże Osiedle
319**: Chrzanów Dworzec Autobusowy > Łubowiec Pętla
319**: Łubowiec > Chrzanów Dworzec Autobusowy
321**: Elektrownia Parking > Krakowska
321**: Krakowska > Elektrownia Parking
326**: Cezarówa Dolna > Cerazówka Górna
328**: Elektrownia Parking > Szczakowa Dworzec PKP
328**: Szczakowa Dworzec PKP > Elektrownia Parking
35-lecia PRL
367**: Byczyna Pętla > Krakowska
367**: Krakowska > Byczyna Pętla
369**: Osiedle Stałe => Sobieski Pętla
369**: Sobieski Pętla > Osiedle Stałe
370**: Krakowska Pętla => Wysoki Brzeg

4
4 pory roku
40-lecia PRL
44
4F
4Faces
4youKEBAB

5
50 rocznica Klubu Demokratycznego
5.10.15
5a Sec
5àSec

6
6 Sierpnia
67 Będzin Kościuszki - Góra Siewierska Pętla

7
7 Niebo
73 Pułku Piechoty (81)
75 Pułku Piechoty
75 Pułku Piechoty (9409S)
79
796

8
81
86
86;94

9
9 Maja
910
911
913
925
934
94
9801S

?
???

A
A
A Dong
A Parts
A**: Chrzanów Dworzec Autobusowy > Chrzanów Dworzec Autobusowy
Abadaba

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC
Abc

a
abc

A
ABC
ABC 24/h
A.Blikle
Abra
Abraksas
Absynt Club
Acer
ACMobilnie Krystian Kolarz
Active Sport
Adam Mickiewicz
Adama
Adama Asnyka
Adama Didura
Adama Dzióbka
Adama Kocura
Adama Mickiewicza
Adama Naruszewicza
Adama Piwowara
Adama Rapackiego
Adama Śliwki
Adama Szebesty
Adamka
Adamus
Adidas
Administracja
Admiral

a
admirała Andrzeja Karwety (903)

A
Adolf Dygacz
Adolfa Dygacza
Adolfa Dygasińskiego
Adolfa Piątka
Adventure
After pub
Aga
Aga fryz
AGA2
Agata - magazyn
Agata Meble
Agaty
AGD
AGD G7 RTV
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Katowicach
Agencja PKO BP
Agencja PKO BP nr 1074 oddział nr 1 w Chorzowie
Agencja Pocztowa
Agencja Pocztowa Sosnowiec
Agencja Turystyczna
Agnieszki
Agora
Agrestowa
Agro-Sad
Akacjowa

a
akadademia krasnoludków przedszkole miejskie nr 40

A
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Akademia Przed-Szkolna „SKRZAT”
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
Akademia Sztuki Kulinarnej Anmark
Akademia Wesołego Przedszkolaka
Akademia Wychowania Fizycznego
Akademicka
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie
Akademiki
Akcesoria instalacyjne
Akson

a
akson

A
AKUKU-Akademia Kreowania Umiejetności Kazdego Urwisa
Akwarium
Aladyn kebab
Alarmy & Audio
Albatrosów
Albina Siekierskiego
Alcopper Trans Logistics
ALDI
Aldi
ALDI
Aldi
ALDI
Aldona
Aleja Atrakcji
Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację
Aleja Bolesława Krzywoustego
Aleja Dojazdowa
Aleja Dworcowa
Aleja Fali
Aleja Główna
Aleja Gwiazd
Aleja Harcerska
Aleja Hugona Kołłątaja
Aleja Hugona Kołłątaja (910)
Aleja Ignacego Paderewskiego
Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Aleja Jana Pawła II (911)
Aleja Józefa Mireckiego
Aleja Józefa Piłsudskiego
Aleja Klonowa
Aleja Księcia Henryka Pobożnego
Aleja Księdza Franciszka Blachnickiego
Aleja Księżnej Jadwigi Śląskiej
Aleja Łani
Aleja Legionów
Aleja Leśna
Aleja Marka
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego
Aleja Młodych
Aleja Muzyków
Aleja Niepodległości
Aleja Parkowa
Aleja Piastów
Aleja Planetarium
Aleja Rodów Czeladzkich
Aleja Róż
Aleja Róż (910)
Aleja Różana
Aleja Smaku
Aleja Spacerowa
Aleja Sportowa
Aleja Sportowców
Aleja Tadeusza Kościuszki
Aleja Targowa
Aleja Tysiąclecia
Aleja Walentego Roździeńskiego
Aleja Walentego Roździeńskiego (79)
Aleja Walentego Roździeńskiego (86)
Aleja Widokowa
Aleja Wojciecha Korfantego
Aleja Wojska Polskiego
Aleja Wolności
Aleja Wycieczkowa
Aleja za Remizą
Aleja Zagłębia Dąbrowskiego
Aleja Zagłębia Dąbrowskiego (94)
Aleja Zwycięstwa
Aleja Żyrafy
Aleje Smaku
Aleks
Aleksandra Baumgardtena
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gierymskiego
Aleksandra Hercena
Aleksandra Janowskiego
Aleksandra Kostki Napierskiego
Aleksandra Kowalskiego - Olka
Aleksandra Malewicza
Aleksandra Marudy
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Raka
Aleksandra Rzeszótki
Aleksandra Śląska
Aleksandra Wieczorka
Aleksandra Zająca
Alex-Pupil
Alf
Alfa
Alfa-Med
Alfatex
Alfonsa Górnika
Alfonsa Zgrzebnioka
Alfred Szklarski
Alfreda
Alfreda Biedermanna
Alfreda Lampego
Alfreda Sokołowskiego
Alfreda Szklarskiego
Alibaba Kebab
Alicja
Aligator
Alior Bank
Alior Bank Partner
Alkohole
Alkohole Paradox

a
all money

A
Allboom
Allegri
Alojzego Wojtalewicza
Alojzjanów
Alpejska
Alsen
Altamira
Alter Ego
Altus
Amanda
Amar
Amart
Ambasada Śledzia
AMC
Amfiteatr
Amfora
Amplifon
AMSO
Anaconda
Anastazego Kowalczyka
Andi
Andrzeja
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego (925)
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Mielęckiego
Andrzeja Niemojewskiego
Andrzeja Nogi
Andrzeja Stoksika
Andrzeja Struga
Andrzeja Wajdy
Andrzeja Zielnioka
Anet-Med
Angelo

a
angelo

A
Ania
Ania Kruk
Anieli Krzywoń
Anieli Urbanowicz
Animale
Anix
Ankara Kebab
Anna
Antalya Kebab
Anteny
Antoniego
Antoniego Czajora
Antoniego Czechowa
Antoniego Frankiewicza
Antoniego Golisa
Antoniego Józefczaka
Antoniego Kozubka
Antoniego Słonimskiego
Antoniego Sołtysika
Antoniego Stabika
Antoniego Szeflera
Antoniego Tiałowskiego
Antoniego Wnukowskiego
Antoniego Zielińskiego
Antoniów
Antoniowska
Antykwariat
Antykwariat Kocham Książki
Antylopa
Antylopy i pazurkowce
AP Dąbrowa Górnicza
AP Siemianowice Śląskie
AP Sosnowiec
Ap-moto
Aparaty słuchowe
Apart
APART-lux
Apator
Apteczna
Apteka

a
apteka

A
Apteka
Apteka 21
Apteka "Akacja"
Apteka Aqua-Vitae
Apteka Awicenna
Apteka Benedyktyńska
Apteka Blisko Centrum
Apteka Blisko Ciebie
Apteka Bracka
Apteka całodobowa
Apteka CEFARM
Apteka Centrum
Apteka "Dbam o Zdrowie"
Apteka Dbam o zdrowie
Apteka Dbam o Zdrowie
Apteka DOBRUSIA
Apteka Dobrych Rad
Apteka Dr.Max
Apteka Europejska
Apteka Floriańska
Apteka Główna
Apteka im. Ignacego Łukasiewicza
Apteka im. Łukasiewicza
Apteka Jaśminowa
Apteka Książęca
Apteka książęca
Apteka Laury
Apteka Lawenda
Apteka Ligocka
Apteka Magiczna
Apteka Majakowskiego
Apteka Mariańska
Apteka MEGA
Apteka Melisa
Apteka "Merkury"
Apteka na Al. Zwycięstwa
Apteka na Dworcu
Apteka na Miłej
Apteka Na Rogu
Apteka na Złotym Rogu
Apteka Niebieska
Apteka Niezapominajka
Apteka NOWA Św. BARBARY
Apteka "Ochojec"
Apteka OFFICINA SANITATIS
Apteka Panaceum
Apteka Piekarska
Apteka pod bazyliką
Apteka pod Kwiatami III
Apteka Pod Lwem
Apteka "Pod Mandragorą"
Apteka "Pod Orłem"
Apteka Pod Orłem
Apteka Pod Ratuszem
Apteka Pod Wagą
Apteka PODWALE
Apteka Pogońska
Apteka Powstańców Śląskich
Apteka Przy Rondzie
Apteka Remedium
Apteka RODZINNA
Apteka Rodzinna
Apteka rodzinna
Apteka Słoneczna
Apteka Staropogońska
Apteka Św. Wojciecha
Apteka Świat Zdrowia
Apteka VITA
Apteka Vita-Farm II
Apteka VITALIS
Apteka "W Superjednostce"
Apteka Wawel
Apteka Zdrowie
Apteka Zdrowit
Apteka śląska
Apteka św. Anny
Apteka św. Jana
Apteka św. Kamila
Apteka „FARMAKON”
Apteka „Na Wita Stwosza”
Apteka „Parentibus Meis”
Apteki Polskie
Aquaflor
Aquapark Nemo - Wodny Świat
Aqwarium
Ara
Arad
Archibar
Archikatedra pw. Chrystusa Króla w Katowicach
Arena Gry
Areszt Śledczy
Areszt Śledczy Katowice
Areszt Śledczy Sosnowiec
Areszt Śledczy w Bytomiu
Argila - Kebab Pizza
Ariańska
Arkadiusza Puchały
Arki Bożka
Armii Krajowej
Armii Krajowej (796)
Armii Ludowej
Aro
Arrow Harley Davidson
Arsenal Palace
Art DD
Art. Spożywcze "Na rogu"
Art-Cafe
Artura
Artura Grottgera
Artura Gruszeckiego
Artykuły chemiczne
Artykuły Metalowe
Artykuły Motoryzacyjne
Artykuły ogólno spożywcze
Artykuły ogrodnicze
Artykuły papiernicze
Artykuły PHP Kegel Błażusiak
Artykuły Przemysłowe i Sportowe Agata Jasik
Artykuły spożywcze
Artykuły Spożywcze
Artykuły spożywcze
Artykuły Spożywcze i Monopolowe
Artylerzystów
Asfaltowa
Asfaltowa (925)
Asko-Lublin
Astra
Astrów
Atal Francuska Park
Atena
Atlas
ATM Finanse
Atmoklub
Atos
Atrium
Auchan
August Hlond
Augustyna Strzybnego
Augustyna Świdra
Auto Alex
Auto Cars
Auto Części
Auto Dealer Katowice - dealer Peugeot
Auto Expert
Auto Gas 24h
Auto Kolasa
Auto Mag
Auto Naprawa
Auto Serwis
Auto serwis Kargul
Auto Serwis Pala Mendrys
Auto Szyby Obliński
Auto-Atut sp. z o.o. - Dealer Citroen
Auto-Car
Auto-Części
AUTO-DAR
Auto-gaz LPG
Auto-Kondrot
Auto-Lak Mariusz Konefał
AUTO-MAGIC FHU Robert Nowak
Auto-Serwis
Auto-Serwis. ZHU. Szymczyna A.
Auto-Start
Auto-Szymanowski
Auto-Wydech
AUTOCOMPLEX
AutoGrill
Autokopex Hyundai
AUTOLEWE Robert Sikora
Automatyczna Stacja Monitoringu Jakości Powietrza

a
automoto

A
Autoneum
Autoryzowany Dealer Toyoty
Autoryzowany Dealer Toyoty Czajka-Auto
Autoserwis
Autotest
Avans
Avans RTV i AGD
Avanti Cafe
Avimed
Azalii
Azot
Azotowa

B
B
B&B Hotel Katowice Centrum
B023
B106A
B111
B144
B151
B181
B183
B187
B192
B204
B237
B252
B386
B473
B502
B521
B534
B553
B585N
B594
B810
Bąbel
Babia Ława
Babiego Lata
Baby Center

b
bacówka

B
Bacówka
Bad House
Badur
Badura
Bagienna (79)
Bagna w Antoniowie
Bajkowy Labiynt
Bakery
Baks
Balans - Zegarmistrz. Naprawa i sprzedaż zegarków
Balaton
Balhan Kebab
Balonolandia
Bałtycka
Bambino
Bank BGŻ
Bank BPH
Bank BZ WBK
Bank ING
Bank Ochrony Środowiska
Bank O.K
Bank Peakao SA
Bank Pekao
Bank PEKAO SA
Bank PKO
Bank PKO BP oddział w Radzionkowie
Bank PKO SA
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK Katowice 4 Oddział
Bank Zachodni WBK SA
Bank Zachodni WBK S.A.
Bankomat
Bankowa
Bar
Bar 13
Bar 64
Bar a boo
Bar Akwarium
Bar Celona
Bar Eskulap
Bar Expres
Bar Galop
Bar Jal
Bar kontenerowy - czynny w porze letniej
Bar Łódka
Bar mleczny
Bar Mleczny
Bar Mleczny Europa
Bar mleczny Przystanek
Bar Mleczny Talerz i Szklanka
Bar nr 3
Bar Okrąglak
Bar Orientalny Duy Cong
Bar Pierożek
Bar Piri Piri
Bar piwny
Bar Piwny
Bar pod beczką
Bar pod orzechem
Bar Przysmak
Bar RANCHO
Bar Rarytas
Bar RIWIERA
Bar Rowerownia
Bar Solidarność
Bar u Andrzeja
Bar U Glusia
Bar u Kaczora
Bar u Karola
Bar u Marka
Bar u Szejka
Bar Wodnik
Bar, pizzeria, restauracja "Red"
Barani Kopiec
Barbary
Barbórka
Barbórki
Barcelońska
Barska
Bartek
BartexCar
Bartona
Bartosza Głowackiego
Barwinków
Basen
Basen Pszczelnik
Basen Skałka
Basiliana
Basztowa
Batalionów Chłopskich
Baxter
Bayla
Bazaltowa
Bazar
Bazarowa
Baziowa
Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa
Bazylika Najświętszej Marii Panny i świętego Bartłomieja
Bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
Bazylika pw. św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Bazyliowa
Bańgów
Bańgowska
Baśniowa
Bażantów
Bażantowo Sport Hotel

b
beata-meble

B
Beatris
BEAUTY-CENTER
Bederowiecka
Bednarska
Będzin
Będzińska
Będzińska (94)
Beer, sausages, ice cream
Begonii
Belle Femme
Bellmer Cafe
Belna
Belvedere
Benedykta Dybowskiego
BENEFIS
Berberysów
Berka Joselewicza
Berkshka
Bernarda Krawczyka
Bernarda Purkopa
Bernarda Świerczyny
Bernarda Wały
Bernardyńska
Bershka
BESET
Beskidzka
Beskidzka (86)
Best Western Premier Katowice
Betako
Betibut
Betonowa
Bezpieczna
BGŻ BNP Paribas
BHP BYTOM

b
bi1

B
Biała
Biała Brama
Biała Małpa
Biała Przemsza
Bialcon
Białobrzeska
Białobrzeska (934)
Białostocka
Biały Brzeg
Biały Domek
Biały Miś
Biblioteka
Biblioteka Główna Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Biblioteka Miejska
Biblioteka Miejska Filia 19
Biblioteka Miejska filia nr 23
Biblioteka Miejska Filia nr 4
Biblioteka nr 14
Biblioteka Publiczna Miejska. Filia nr 11
Biblioteka Publiczna Miejska. Filia nr 14
Biblioteka Publiczna Miejska. Filia nr 5
Biblioteka Publiczna Miejska im. G. Damiłowskiego. Filia nr 19
Biblioteka Śląska
Biblioteka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego
Bibloteka Miejska filia nr 16
Bibloteka Miejska filia nr 24
Bibloteka Miejska filia nr 30
Bibloteka Miejska filia nr 4
Biedronek
Biedronka

b
biedronka

B
Biedronka

b
biedronka

B
Biedronka

b
biedronka

B
Biedronka

b
biedronka

B
Bielany
Bielańska
Bielika
Bielizna
Bielizna u Beaty
Bielska
Bielska (86)
Bierhalle
Bieszczadzka
Bieszczadzka (9814S)
Big Baba Cupcakes
Big Star
Biga

b
biga odzież outletowa

B
BigBut
Bijou Brigitte
Bike Atelier
Bilety do Europy
BIM
Bing
BiS Mięso wędliny
Biskupa Adriana Włodarskiego
Biskupa Arkadiusza Lisieckiego
Biskupa Bernarda Bogedaina
Biskupa Herberta Bednorza
Biskupa Nankera
Biskupa Teodora Kubiny
Bistro - Fornetti
Bistro Bogucice
Bistro Braks
Bistro Bzik
Bistro Klubowa
Bistro u kucharek
Bistro w Bibliotece
Bitron
BITRON
Biuro Obsługi Mieszkańców
Biuro ochrony
Biuro Podróży Amadeusz
Biuro Podróży El-Tour
Biuro Podróży Sun Alee
Biuro Promocji Bytomia
Biuro przepustek
Biuro Turistyczne
Biuro Turystyczne Arkadia
Biuromarket

b
biurowiec

B
Biurowiec
Biurowiec Wojewódzki
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe
Blacharz - Lakiernik
Blachownia
Black Red White
Black&White
BLAJER
Bławatka
Bławatków
Błękitna
Blender
Bliska

b
bliska

B
Bliska
Blisko Ciebie
Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego
Błogosławionego księdza Stanisława Kubisty
Błotna
Blow Up Design
Blue Shadow
BMC Mechanika Pojazdowa
BMW Mini
BNP Paribas
BNS Sp. z o.o.
Bo-mar
Bob Klub Cafe
Boboq Fresh
Bobrek
Bobrowa
Bobrowniki
Bochen

b
bochen

B
Bocianów
Boczna
BoDa

b
bodypark

B
Bodzio
Bodzio Salon Meblowy
Bogucice
Bogucicka
Boguckiego
Bogumił Kobiela
Bogumiła Kobieli
Bogusława Parczewskiego
Bohaterom Armii Czerwonej
Bohaterom poległym w walce o wolność i demokrację (1965r)
Bohaterom Przestworzy ś.p. kpt. Żwirce i inż. Wigurze
Bohaterów Getta
Bohaterów Monte Cassino
Bohaterów Westerplatte
Bohaterów Września
Boisko
Boisko do koszykówki

b
boisko do piłki plażowej

B
Boisko Orlik
Boisko szkolne
Boisko treningowe
Boleradz
Bolesław Noczyński chłodnice, klimatyzacja, spawanie Al
Bolesława Chrobrego
Bolesława Czerwińskiego
Bolesława Kocjana
Bolesława Krupińskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Mierzejewskiego
Bolesława Pieńkowskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Surówki
Bolina
Boliny
BOMA Farby
Bombaj Tandoori
Bona Dea
Bonapetito

b
bonito.pl

B
Booster
Bór
Borki
Borowa
Borowa Chata
Borowików
Borówkowa
Bory
Borys
Bosch Service
Bottega
Boutique Hostel Patria
Bończyk

b
boś bank

B
Bóźnicza
Bożogrobców
BP
BP Andaluzja
BP Arki
BP Batory
BP Centrum
BP Giszowiec
BP Jaworzno
BP Jedynka
BP Koniczyna
BP Radzionków
BP Rozbark
BP Różanka
BP Sokół
BP Sonata
BP Średnicówka
BP Staw
BP Stokrotka
BP Student
BP Sztygarka
BP Topola
BP Wiślanka
BP Zagórze
BPH
B.P.K.
B.P.K
B.R Łozińscy
Braci Gierymskich
Braci Gutmanów
Braci Jędrzeja i Jana Śniadeckich
Braci Mieroszewskich
Braci Mieroszewskich (910)
Braci Mniejszych
Braci Pękalskich
Braci Śliwów
Braci Stawowych
Braci Wiechułów
Braci Wieczorków
Braci Woźniaków
Bracka
Brama Główna
Brata Alberta
Bratek
Braterstwa
Braterstwa Broni
Bratex
Bratków
Bratnia
Brice
Bricomarche
Broadway Beauty
Brodzik
Brodzińskiego
Brojan
Brol
Bronisława Czecha
Bronisława Pukowca
Bronisława Wesołowskiego
Bronisławy
Bronowa
Bronx
Browariat
Browarna
Browarniana
Browarowa
Bruno Żogały
Brunona Jasieńskiego
Brygadzistów
Brynicka
Brynicy
Bryniczna
Brynów
Brynowska
Brzęczkowice
Brzęczkowicka
Brzękowice Dolne
Brzękowice w Polu
Brzękowice Wał
Brzękowice-Wał
Brzezinka
Brzeziny
Brzeziny Śląskie
Brzezińska
Brzezińska (934)
Brzeźna
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Brzozowicka
Buchacz
Bucik express
Buderus
Budowa apartamentowca Baildomb przez Sport Investment Group
Budowa budynku
Budowa budynku biurowego
Budowa budynku biurowo-usługowego oraz hotelu

b
budowa budynku mieszkalnego

B
Budowa budynku mieszkalnego - Unikato
Budowa Budynku Wielofunkcyjnego

b
budowa domu mieszkalnego
budowa dwóch budynków mieszkalnych Premium Profit Service
budowa galerii handlowej "Libero"
budowa hal magazynowych i biurowca Farmacol S.A.
budowa kortów tenisowych

B
Budowa nowego bloku energetycznego
Budowa Odlewni
Budowa ogrodu jordanowskiego

b
budowa osiedla "akacjowa dolina"

B
Budowa osiedla Bończyk Ptaki
Budowa osiedla Franciszkańskiego
Budowa osiedla "Karolina" Activ Investment

b
budowa osiedla mieszkaniowego

B
Budowa osiedla Muropol Deweloper (22 budynki)

b
budowa osiedla "Nowy Paryż"
budowa osiedla TBS

B
Budowa Osiedle Spacerowa 4HOUSE GROUP (8 budynków)

b
budowa piętrowego pawilonu
budowa placu zabaw

B
Budowa siedziby Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego

b
budowa sklepu LIDL

B
Budowa studia nagrań
Budowa Tunelu Aerodynamicznego FlySpot

b
budowa w 2017
budowa zespołu mieszkaniowego
budowa zespołu trzech obiektów biurowych 15-kondygnacyjnych Skanska Property Poland

B
Budowlana
Budowlanych
Budropol
Budropol - serwis maszyn budowlanych
Budryk

b
budynek A

B
Budynek administracyjny
Budynek administracyjny Biurowiec
Budynek administracyjny wodociągów
Budynek B

b
budynek B

B
Budynek biurowy KWK Kazimierz-Juliusz (wyburzony)
Budynek C
Budynek D
Budynek dawnej poczty konnej
Budynek dyrekcji huty Baildon
Budynek dyrekcyjny
Budynek E
Budynek F
Budynek G
Budynek GEOsfery
Budynek główny, administracja
Budynek główny, foyer
Budynek kuźni
Budynek L
Budynek socjalny
Budynek wagowy
Bufet Student
Bukowa
Bukowska
Bukszpanowa
Bunkier
BUON CIBO
Burakowski Sklep Firmowy
Burger King
Burowiec
Burowiecka
Bursztynowa
BUS
BusMarket
Butchery&Grill
Butik Felicis
Butik Femee
Butik u Ewy
Butterfly
Buty
Buty Jura
By o la la

b
by o la la...!

B
Byczyńska
Bydgoska
Byfyj
Bykowina
Bytków
Bytkowska
Bytkowska Park (w budowie)
Bytom
Bytomska
Bytomska (8404S)
Bytomska (9800S)
Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej (obszar 3)
Bytomski Park Przemysłowy
Bytomskie Centrum Dekoracji
Bytomskie Centrum Kultury
BZ WBK
BZ WBK Oddział 1
Bzów

C
C
C&A
C152
Cadenza
Cafe 24h
Cafe Baccara
Cafe Bristol
Cafe Byfyj
Cafe Chopin
Cafe Coco
Cafe Desa
Cafe Kattowitz
Cafe Lajkonik
Cafe Marcela
Cafe Paterman
Cafe Pogoń
Cafe Rene
Caffe Bar
Caffe Horst
Caffe plaża
Caliope

c
całodobowy

C
Calvados
Calzedonia
Camping 215
Canalia
Cantharus
Capello
Capoeira Sosnowiec School
Cappuccino
Car-Vip
Carefourr Express
Carmen
Caro
Carpe Diem
Carrefour
Carrefour Express
Carrefour Market
Carry
Casino Club
Castorama
CAT Bergerat Monnoyeur
Catamaran
Caterina
Catering Arts
Caterpillar
CCC
CDN Odzież damska
Cebi Poland
Cedrowa
Cegielnia Murcki
Cegielniana
Ceglana
Celna
CEMAR - chenia i kosmetyki
Cementowa
Centaur
Center-Alu
Centralna
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego
Centralne Muzeum Pożarnictwa
Centro
Centroelektryk
Centrum
Centrum 4
Centrum Czystych Technologii Węglowych
Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku
Centrum dystrybucyjne LIDLa (w budowie)
Centrum Działalności Podwodnej
Centrum Handlowe AKS
Centrum Handlowe Auchan Katowice
Centrum Handlowe Auchan Mikołów
Centrum Handlowe Belg
Centrum Handlowe Plaza
Centrum Handlowe Załęże
Centrum Handlowo Rozrywkowe "Galeria Galena"
Centrum Handolwe Plejada
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
Centrum Informacji Turystycznej
Centrum Kongresowe Świadków Jehowy w Sosnowcu
Centrum ksero CopyCabana
Centrum Kserokopiarek "Orion"
Centrum Kształcenia Praktycznego
Centrum Kształcenia ROMA
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego
Centrum Kultury Śląskiej
Centrum Leczenia Oparzeń
Centrum Marco-Zhou
Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o.
Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI)
Centrum Nurkowe
Centrum nurkowe sea-fish
Centrum Ogrodnicze JAWOR
Centrum Ogrodnicze Seba
Centrum Opiekuńczo - Wychowawcze
Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II
Centrum Pielgrzymkowe
Centrum Psychiatrii
Centrum Rehabilitacji i Medycyny Naturalnej
Centrum Rehabilitacji, Odnowy Biologicznej i Sportu
Centrum Scenografii Polskiej
Centrum Spawalnictwa Klomer
Centrum Sportów Letnich
Centrum Sportowe Pełka
Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu i Rekreacji - Centrum Sportów Letnich i Wodnych
Centrum Sztuki Filmowej "Silesia-Film"
Centrum Tanich Leków
Centrum Uskrzydlij Dzieciaki
Centrum Usług Wspólnych
Centrum Wędkarskie Apolonia
Centrum wspinaczkowe Sport Poziom 450
Centrum Wspinaczkowe Transformator
Centum Handlowe 3 Stawy
Ceramiczna
Ceramiki
Cerkiew pw. Wiery, Nadziei, Luby i ich Matki Zofii
Cest Bon
Cezarego Uthkego
CFD
CH Pogoria
Chabrów
Chabrowa
Chałupki
Chantelle
Charlotte Fashion
Chata Rumcajsa
Chata u Jana
Chebzie
Chełmska
Chemia
Chemia z Niemiec
Chemiczna
Chemików
Chico Mexicano
Chlebuś
Chłodna
Chłopiec z łabędziem, Theodor Kalide
Chmielewskiego
Chmielna
Chocimska

c
chodnik tymczasowy
chodnik w budowie

C
Chodnikowa
Chopin
Chopin Cafe
Chorzów
Chorzów Batory
Chorzów II
Chorzów Stary
Chorzowska
Chorzowska (79)
Chorzowska (8423S)
Chorzowska (9801S)
Chorzowskie Centrum Kultury
Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im. dr Edwarda Hankego
Chrobakowe
Chropaczów
Chropaczówka
Chropaczowska
Chrupiące kurczaki w amerykańskiej panierce
Chryzantem
Chrzanowska
Chrząstówka
Chrześcijan Baptystów
Ciasna
Ciastkarnia Mistrza Józefa
Ciastkarnia Nawrat
Cicha
Cieluchowce
Ciemna
Cienista
Ciepła
Ciepłownia
Ciesielska
Cieszyńska
Cieszyńska (44;81)
Cieszyńska (81)
Cietrzewi
Cinema City
Cisowa
Citrus Cafe
City Handlowy
City Pub
City Rock
City Sport
Ciuchomania A&J
Claire's
Clalssic
Climateland Delikatesy
Club Corner
Cmentarna
Cmentarz

c
cmentarz żydowski

C
Cmentarz komunalny
Cmentarz "Mater Dolorosa II"
Cmentarz ofiar obozu pracy (po 1945 r.)
Cmentarz żołnierzy radzieckich
Cmentarz żydowski
Cocktail Bar
Coffee House
Coffee Synergia
Colloseum
Colonial World
CompNet2
Content
Conti ta
Control panel
Cooler Club & Lounge
Coquette
CORA
Cora
Coral-Bio
Corner Press
Corner Xpress
Costa Coffee
Country Pub
Crazy Piramid Pizza
Cream
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crocs
Cropp
Cukierenka
Cukiernia
Cukiernia Alaska
Cukiernia Amadeo
Cukiernia Ernest Bryłka
Cukiernia europejska
Cukiernia i piekarnia Budny
Cukiernia Izabela Patrych
Cukiernia Krakowska
Cukiernia Krzysztof Adamek
Cukiernia Lewandowski
Cukiernia. Lidia Krol, Agata Głatki
Cukiernia Marzenie
Cukiernia Sowa
Cukiernia u Justy
Cukiernia-Piekarnia "Maciuś"
Cybermachina
Cyfra+
Cyklamenów
Cynamon
Cynkowa
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysów
Cyprysowa
Cyranek
Cyzik

c
czaga

C
Czajek
Czajkowa
Czako
Czapli
Czar kwiatów
Czarna
Czarnuszki
Czarny Diament
Czarownica
Czekolada
Czeladzka
Czeladzka (910)
Czeladzka (94)
Czeladź
Czeremchowa
Czereśniowa
Czernice
Czerpakowa
Czerwonego Krzyża
Czesława Miłosza
Częstochowska
Czołgistów
Cztery Pory Roku
Cztery Wieże (w budowie)
Czwartaków
Czysta
Czyżyków

D
D

d
d. Hajduk

D
Da Grasso
Dąb
Dąbie
Dąbie Dolne
Dąbie-Doliny
Dąbrowa
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Miejska
Dąbrowa Narodowa
Dąbrowiak
Dąbrówka
Dąbrówka Mała
Dąbrówka Wielka
Dąbrówki
Dąbrowska
Dąbrowszczaków
Dacia Katowice
DaGrasso
Daily Look
Daimlera Gottlieba
DAL
Daleka
Dalia
Dama
Damptour
Dan Tom
Daniel
Daniel's Pub
Danielecka
Danish Design Øutlet
Danusia
Davanti
Dawna Bocznica Kolejowa
Dawna Cechownia
Dawna Cegielnia
Dawna Łaźnia
Dawna plebania prawosławna
Dawna rozdzielnia
Dawna sortownia
Dawna stacja towarowa Sosnowiec-Pogoń

d
dawna szkoła
dawna Szkoła Gwarectwa Hr. Renarda

D
Dawna szkoła powszechna
Dawna Upadowa
Dawna wartownia
Dawna Wytwórnia wody mineralnej
Dawne Domy Mieszkalne ZUS
Dawne Kąpielisko Fala
Dawne Stanowisko Artylerii Niemieckiej
Dawne Targowisko Pogońskie
Dawne wyrobisko wapienia
Dawne wysypisko śmieci
Dawne Zakłady Chemiczne
Dawny Amfiteatr
Dawny Budynek Dyrekcji
Dawny kamieniołom Cementowni Grodziec
Dawny kamieniołom Kamionka
Dawny Kamieniołom Zapomnienia
Dawny Kościół (Kino Zagloba)
Dawny Magazyn gazów technicznych
Dawny piec do wypalania wapna
Dawny piec do wypalania wapnia

d
dawny piec wapienny
dawny ratusz gminy Roździeń
dawny ratusz Szopienic

D
Dawny teren Szkoły Podstawowej nr 4
Dawny Warsztat
DAWOS moda damska
Dayli
Dańdówka
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
DC1
DC2
DC3
DC4
Dealer Giant-Polska
Debiut
Dęblińska
Dębnik
Dębowa
Dębowa Góra
Dębowe Tarasy
Decathlon
Decathlon XS
Deco Strefa
Deichmann
Dek-All
Deka Smak
Dekoracja
Dekoratornia
Dekordom
Delegatura Paszportowa
Delicja
Delikatesy

d
delikatesy

D
Delikatesy
Delikatesy - Świat Alkoholi
Delikatesy ARO
Delikatesy Centrum
Delikatesy Ekologiczne
Delikatesy grażyna
Delikatesy JAN-DO
Delikatesy Kubik
Delikatesy Lider

d
delikatesy "pod 3"

D
Delikatesy Sezam
Delikatesy Skarbek
Delikatesy „pod 3”
Delta Oil - Serwis samochodów ciężarowych
Delta Oil Plus
Delta Plus Dealer Opel & Chevrolet
Demarko
Deni Cler
Dental-MED

d
deptak

D
Dereni
Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Designer Shoes
Deszczowa
Deutsche Bank
Dewa
DHL Service Point
Diament
Diamentowa
Diamentowy Blask Kosmetyka-Fryzjerstwo-Solarium
Diana
Dino
Dinozaur
Diverse
Diverse l2i cl
Dixie Bar
DK Radio.auto.pl
DL Invest Park Psary/Czeladź
Długa
Długoszyńska
Do Dworca
Do Gródka
Do Kopca
Do Pieca
Dobieszowice
Dobra
Dobra Karma
Dobrana para
Dobrawa
Dobre Koło
Dobrego Urobku
Dobrodzieńska
Dobry Wybór
Dojazd
Dojazd do hurtowni porcelany
Dojazd do magazynu hurtowni porcelany

d
dojazd do Prusa

D
Dojazdowa
Doktora Andrzeja Mielęckiego
Doktora Antoniego Bukowego
Doktora Józefa Rostka
Doktora Stanisława Olchawy
Dolina Białej Przemszy
Dolina Jamny
Dolina Jamny 13
Dolina Kłodnicy
Dolinka murckowska
Dolna
Dolomitowa
Doły
Dom
Dom chleba
Dom Działkowca
Dom Dziecka Zakątek
Dom Górnika
Dom Handlowy Ślązak
Dom Handlowy ZGODA
Dom Katechetyczny
Dom Konstantego Wolnego
Dom Książki
Dom Kultury Karolinka
Dom Leśnika
Dom Oświatowy
Dom Pielgrzyma
Dom Polski "Ul"
Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
Dom Przyjęć Omega

d
dom rodzinny ks. Jana Rzymełki

D
Dom Rutki Laskier
Dom Studenta nr 1
Dom Studenta nr 2
Dom Studenta nr 3
Dom Studenta nr 4
Dom Studenta nr 5
Dom Studenta WSZMiJO
Dom Weselny
Dom Zakonny Kongregacji Misjonarzy z Mariannhill
Dom Zakonny Księży Sercanów
Dom-Serwis - Hurtownia rur
Domator
Dominika Kamionki
Dominium
Domino
Domowe Obiady
Domowe Obiady Adaś
Domowe przedszkole
Domus
Donauchem
Doner Kebab
Dor-Jan
Dora
Doroty
Dostlar Kebab
Dostrzegalnia Pożarowa
Douglas
Dożynkowa
DPD
Dr. Max
Drapacz Chmur
Drewmax
Drewniany Dom
Drink Bar
Drink Bar Piramida
Drink-Bar "Mirage"
Drobna

d
droga

D
Droga Dąbie Chrobakowe
Droga do Lipin
Droga do Lipin (8406S)
Droga do Lipin (925)
Droga Lędzińska
Droga Lędzińska (P-37)

d
droga rowerowa

D
Droga Szyjowa
Droga Zielona
Drogeria
Drogeria Angelina
Drogeria Natura
Drogerie Polska
Dron
Drozdów
Druki Akcydensowe
Drwal
Drzewianki
Drzewna
Drzwi Zwane Koniem
D.S.A.G.
Dubai Food - Delikatesy Orientalne
Duda
Duet
Duka
Dukat
Duo Pizzeria
Dupina
Dwa Centy
Dwie góralki
Dwór Hubertus
Dwór obronny z XVI w.
Dworcowa
Dworcowa (925)
Dworek
Dworek Parkowy
Dworek Pod Lipami
Dworska
Dworzec autobusowy
Dyliżans
Dymniki
Dynamic Olkusz (w budowie)
Dyrekcja
Dyrekcja Śląskiego Wesołego Miasteczka
Dyrekcyjna
Dyskobol
Dyskont Odzieżowy
Dyszy
Dytrycha
Dywizji Kościuszkowskiej
Działki
Działkowa
Działkowców
Działowa
Dzieci Lwowskich
Dzieci Wrześni
Dzięciołów
Dziekanat Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego
Dzielna
Dziewanny
Dziewczyna 83
Dziewczyna z ptakiem
Dziewiąty
Dziewicza
Dziewięciu z Wujka
Dziećkowice
Dzika
Dzikie wysypisko śmieci
Dziura w ścianie
Dzwonkowa
Dzwonnica

d
dzwonnica cmentarna

D
Dżaro

E
E
E**: Byczyna Astrów > Katowice Aleja Korfantego
E**: Katowice Aleja Korfantego > Byczyna Astrów
E-dym Sklep z e-papierosami
Easy-Bell
Eat & Go
Ecco
Echo
Eden
EDGE Łyżwy Hokej Rolki Wrotki
Edison
Edmunda Cedlera
Edmunda Herdy
Edmunda Kokota
Edmunda Osmańczyka
Edwarda Bugli
Edwarda Bulgi
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Makuli
Egzotarium
EKO
Eko Punkt
EKO żywność
Eko-Bud. Skup złomu i makulatury. Sokołowski P
Ekstaza
El Mexicano
El Sol
El-Derm Dermatologia Medycyna Estetyczna
Elbar
Elbuczo

e
eLDe

E
Elegancja
Elektro-Klima. Paździorek Artur
Elektromechanika Pojazdowa Józef Materla
Elektron
ELEKTRYK artykuły elektryczne
Elektryk Samochodowy
Elektryków
Elizy Orzeszkowej
Elkop

e
elle

E
ELTEL
Elton/Agito
Elżbiety i Wilhelma Schonów
Emanuela Imieli
Emanuela Waloszka
Emerytalna

e
eMILA

E
Emila Gajdasa
Emila Szramka
Emila Zegadłowicza
Emilia Kristof
Emilii Plater
Emitel Sp. z o.o.
EMPI Meble
Empik
Endorphine
Energetyczna
Energetyków
English Home
Enter Pub
Entuzja

e
equishop premium horse equipment

E
ERA Sp. z o.o. Oddział Bytom
Erpegie
Eskulap

e
eSmoking World

E
Esotiq
Estadio
Estée Lauder
Estragon - obiady domowe
Etam
Etcetera
Eugeniusza Furmana
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Romera
Euro
Euro Apteka
Euro Bank
Euro Boots
Euro Cash
Euro Gym
Euro Mix
Euro RTV AGD
Euro Rtv Agd
Euro RTV AGD
Euro Sklep
Eurobank
Eurobistro
Eurocash
Eurofirany
EuroLingua - Prywatna Szkoła Języka Angielskiego
Euromedic
Euronet
Europejska
Eurorem
EuroResidence Home Apartment
Evolution
Evolution - Studio urody
Ewa
E.Wedel
Ewel Styl
Ewy
Ewy Szelburg-Zarembiny
Excellent Office
Expo Silesia
Express Pierogi
Extraseo.pl pozycjonowanie stron
Extreme Bike

F
F
Fabryczna
Fabryka Burgera
Fabryka Kebab
Fabryka okien Wafam
Fabryka Słońca 42°
Fabryka Zabawek
Fachman
Fachman/EuroRTV AGD
Fajrant24
FAM-GAZ Stacja LPG
Fama Art
Familia
Fanaberia
Fanaberia Tea garden
Fantasmagoria
Fantasy Inn "Rudy Goblin"
Faraon
Farmaco
Farna
Fartuch
Fashion House Outlet Centre Sosnowiec
Fashion Outlet
Fat Mama's
Felicjana Sławoja Składkowskiego
Feliks
Feliksa Bocheńskiego
Feliksa Musialika
Feliksa Nowowiejskiego
Felina uw
Felix
Femme
Fenix Salon fryzjerski
Ferdynanda Adamczyka
Ferdynanda Popka
Ferma drobiu
Feu Vert
Fever
FH "Kabanosik"
FHU "Błyskawica" pomoc drogowa
FHU. Kwiaciarnia
FHU "ROMAR" Roman Wieczorek
FHU „Moto-Rem”
Fiat Szczęsny-Zjawiony
Fido
Fielmann
Figaro
Figura "Ave Maria"

f
figura Matki Boskiej

F
Figura Matki Boskiej
Figura Matki Boskiej Boguckiej
Figura Św. Barbary
Figura Świętego Jana z roku 1816
Figura św. Floriana

f
figura św. Jana Nepomucena

F
Figura św. Jana Nepomucena
Fikołek
Filarowa
Filia nr 17
Filia Urzędu Pocztowego Będzin
Filia Urzędu Pocztowego Chorzów 1
Filia Urzędu Pocztowego Katowice 1
Filia Urzędu Pocztowego Katowice 25
Filtrowa
Finezja
Fiołek
Fiołków
Fiołkowa
Firany
Firma Budowlana GABUD
Firma DAX 14a
Firma Deloch
Firma Pogrzebowa Abiasz
Firma usługowa "FROG" Drewniok Piotr
Fit&Green
Fitelberga
Five o'Clock
Fizylierów
Fińskie Domki
Fleczek
Flor-Dekor
Flores
Floriana
Floriana Świerczyny
Florianska
Floriańska
Flormar
Focus Hotel Katowice
Foki
Folwarczna
FONOS - Auto Części
Foot Locker
FORD
Ford Auto-Boss
Ford Katowice Roździeńskiego
Formy Krasowe
Forsycji
Fortuna
FORTUNA
Forum Kongresowe Best Western Premier Katowice
Forum Licealistów Sosnowiec 2008
Foto
Foto Expres
Foto Express
Foto Joker ph
Foto Korrekt
Foto plus
Foto-Marek
Foto-Śmiejka
Fotograf
FotoJoker
Fotoland
Fotostudio6
Fraktal
Francesco Nullo
Franciszka Anioła
Franciszka Bohomolca
Franciszka Chroboka
Franciszka Deji
Franciszka Domańskiego
Franciszka Dudka
Franciszka Dzióbka
Franciszka Jarosza
Franciszka Karpińskiego
Franciszka Kawy
Franciszka Kotuchy
Franciszka Kościelniaka
Franciszka Lazara
Franciszka Lubeckiego-Druckiego
Franciszka Nawrota
Franciszka Pieczki
Franciszka Smółki
Franciszka Wilka
Franciszka Zabłockiego
Franciszka Zubrzyckiego
Franciszka Żwirki
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Francuska
Franiela
Franklina Delano Roosevelta
Franza Waxmana
Franza Wincklera
Fratelli
Fresh
Fresh Burger
Fresh Market
Fresh market
Fresh Market
Fresh Market dawniej Karlik
Freshmarket
Frezja
Friedricha Wilhelma Grundmanna
Fryderyk Chopin
Fryderyka
Fryderyka Chopina
Fryderyka Chopina Boczna
Fryderyka Joliot-Curie
Frytki Belgijskie
Fryzjer
Fryzjer damsko-męski
Fryzjer Eveline
Fryzjer Solarium Kosmetyka
Fryzjerstwo
FTFshop.eu - geocaching
FUH Grant
Fuks
Fundacja Rozbark
Funk'n'Soul
Funky Fish
FUP Dąbrowa Górnicza 1
FUP Siemianowice Śląskie 1
Futra

G
G
G-Point
Gabinet weterynaryjny ZARZECZE
Gabriela Hałubki
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gacka Jana
Gagalon - Alkohole
Gaikowa
Gajowa
Galanteria Damska
Galegia Alkoholi
Galeo
Galeria Agora
Galeria Alkoholi
Galeria Artystyczna
Galeria Bogucice
Galeria Janowska
Galeria Katowicka
Galeria Kwiatów
Galeria Kwiatowa Kaktus
Galeria Mięsna "Spiżarnia"
Galeria Riksza Pub
Galeria Rzeźby Śląskiej
Galeria Siemianowicka
Galeria Skarbek
Galeria Smaku
Galeria Smaku Brachmański + Warka
Galeria Stalowe Anioły
Galeria Sztuki Współczesnej BWA
Galeria upominków
Galeria Zagłębiak (planowane)
Gallena. Apteka
Galmanowa
Galmany
Gama
Gami
Gamuz
GANINEX Adam Gazda - Citroën
GANINEX Adam Gazda - Fiat
GANINEX Adam Gazda - Škoda
Garaze
Garaże

g
garaże

G
Garaże

g
garaże

G
Garbarska
Gardena
Gardening Outlet
Garmond Press
Gatta
Gawczyce
Gawronów
Gawronówka
Gazownia
Gdańska
GEBISS Artykuły i sprzęt stomatologiczno-protetyczny
GEERS Akustyka Słuchu
Geiger Automotive
Generała Franciszka Kleberga
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Grota-Roweckiego
Generała Henryka le Ronda
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego (9407S)
Generała Jana Sadowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Jerzego Ziętka
Generała Jerzego Ziętka (934)
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Chłopickiego
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Longina Sowińskiego
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Wybickiego
Generała Józefa Zajączka
Generała Karola Świerczewskiego
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Leopolda Niedźwiadka-Okulickiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Mariusza Zaruskiego
Generała Mariusza Zaurskiego
Generała Stanisława Maczka
Generała Stanisława Szeptyckiego
Generała Stefana Grota Roweckiego
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Zygmunta Waltera Jankego
Generała Zygmunta Waltera-Janke
Generała Zygmunta Waltera-Jankego
Generała Zygmunta Wróblewskiego
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice
Genesy
Geneza
Geo Medical (w budowie)
Geograf
Gerberów
Gerry Weber
Gęsia
Getin Bank
GETIN Bank
Getin Bank
Getin Noble Bank
Getinbank
Getto
GGV GURGEN VARDANYAN
Gift Store
Gigant II
Gilów
Gilowa
Gimnazjalna
Gimnazjum
Gimnazjum dla Dorosłych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Gimnazjum Dwujęzyczne
Gimnazjum im. marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka
Gimnazjum Integracyjne
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 im. księdza Józefa Szafranka
Gimnazjum nr 1 im. Marii Konopnickiej
Gimnazjum nr 1 im. Wojciecha Korfantego
Gimnazjum nr 10 im. Jana Kochanowskiego
Gimnazjum nr 10 im. Jerzego Kukuczki
Gimnazjum nr 11 im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum Nr 13
Gimnazjum nr 13
Gimnazjum nr 13 w Zespole Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego
Gimnazjum nr 14 im. Juliusza Słowackiego
Gimnazjum nr 15
Gimnazjum nr 16
Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
Gimnazjum nr 17
Gimnazjum nr 18 im. Józefa Nowary
Gimnazjum Nr 19
Gimnazjum nr 19 im. Henryka Sławika
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 20 im. Karola Miarki
Gimnazjum nr 21 im. Adeli Korczyńskiej
Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica
Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ratowników Górskich
Gimnazjum nr 24 z językiem francuskim
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 im. Alfreda Szklarskiego
Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum nr 35
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Ziętka
Gimnazjum nr 5 im. Józefa Lompy
Gimnazjum nr 5 im. Pawła Stellera
Gimnazjum nr 5 im. Powstańców Śląskich
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 6 im. Stanisława Ligonia
Gimnazjum nr 7
Gimnazjum nr 7 im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum Nr 7 im. Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum nr 7 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 8
Gimnazjum nr 8 im. Królowej Jadwigi
Gimnazjum nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 9
Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 9 im. Romualda Traugutta
Gimnazjum numer 3 imienia Karola Wojtyły
Gimnazjum numer 4
Gimnazjum numer 5 imienia kardynała Stefana Wyszyńskiego
Gimnazjum numer 6
Gimnazjum Specjalne Nr 25
Gimnazjum Sportowe Nr 11
Gimnazjum Sportowe nr 9 im. Gerarda Cieślika
Gino Rossi
Giszowiec
Giszowiecka
G.K.G. Car DEALER FORD
GKS Rozbark
Głaz ku czci druhów z Oddziałów Młodzieży Powstańczej
Głaz pamięci Popieuszko
Głęboka
Glebowa
Gliniana
Glinice
Glitter
Gliwicka
Gliwicka (44)

g
globus

G
Głogowa
Głogowska
Główna
Głowna
Główna
Główny Instytut Górnictwa
Głuszców
Gmach Urzędu Miasta w Świętochłowicach
Gminna
Gnieźnieńska
GO Fast
GO Sport
Godula
Godulska
Goeppert-Mayer
GOK Sarnów
Goląsza Biska
Goląsza Dolna
Goląszka
Golden Rose
Golden Travel
Gołębi
Gołębia
Gołęszyców
Golfowa
Gołonóg
Gołonoska
Góra Hugona
Góra Kijowa
Góra Parcina
Góra Piasku
Góra Siewierska
Góra Św. Doroty
Góra Zamkowa
Gorące Pączki
Góralska
Górecka
Górka
Górki
Górna
Górnicy
Górnicza
Górniczego Dorobku
Górniczego Stanu
Górnik
Górnik Sosnowiec Tor Kolarski
Górników
Górników Redenu
Górnośląska
Górnośląski Park Etnograficzny
Górnośląskie Centrum Kardiologii
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II
Górnośląskie Koleje Wąskotorowe
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach
Gorzowska
Gorzycka
Górzysta
Gospodarcza
Gospodarcza Brama Śląska
Gotyk
Gościniec Biznesowy
Gościniec Chorzowski hot
Gościniec Pasieka
Gościniec Siemianowicki
Gościnna
Goździków
GPW Inżynieria Sp. z o.o. - Warsztaty naprawcze wodociągów
Grabocin
Grabocińska
Grabonia
Grabowa
Gracja
Grand
Grand-Pol
Granica Wesołej
Granice
Graniczna
Granitowa
Grant
GRECARS
Green
GREEN POINT
Grenadierów
Grill
Grill Bar
Grób Maryi
Grób zbiorowy górników KWK „Kleofas”, którzy zginęli 3 na 4 marca 1896 roku
Grobla
Grobla Kolejowa
Grochowa
Gródek - XIII w.
Gródków
Gródków Drugi
Gródków Górny
Gródków Nowy
Gródkowska
Grodowa
Grodziec
Grodziecka
Grodzisko średniowieczne
Grodzka
Gromadzka
Gromowładny
Groniec
Grosz
Groszek

g
groszek

G
Groszek
Groszkowa
Grota
Grota Lourdzka
Grota Notozaura
Gruntowa
Grunwaldzka
Grunwaldzka - przebudowa (79)
Grunwaldzka (79)
Grupa Factor - okna MS
Gruszowa
Gryfno Frelka
Grzegorza Fitelberga
Grzegorza Korczyńskiego
Grzegorza Załogi
Grześ Wędliniarz
Grześki Dwa
Grzybów
Grzybowa
Gucio
Guitar fun
Gustawa Daniłowskiego
Gustawa Dreszera
Gustawa Morcinka
Gusto Dominium
GUT-AUTO
Gwardii Ludowej
Gwardii Ludowej (796)
Gwarecka
Gwarek
Gwarków
Gwiezdna
Gzichów

H
H
H&M
Ha Lon Potrawy Orientalne
Ha Long
HairStudio
Hajducka
Hajduki
Hala gimnastyczna
Hala magazynowa/rozbudowa Erfarb (Śnieżka)
Hala Maszyny Wyciągowej (ruiny)
Hala MOSIR

h
hala nr 6

H
Hala Sportowa
Hala Sportowa - MOSiR Radzionków
Hala Sportowa "Kolejarz"
Hala Sportowa MOSiR
Hala Szermiercza
Hala widowiskowo sportowa
Hala Widowiskowo-Sportowa
Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum"

h
hałda

H
Hałda

h
hałda

H
Hałda
Hałda Alpy (dawne wysypisko śmieci)
Hałda Kostuchna
Hałda Murcki

h
hałda zlikiwidowana

H
Haldek Gastronomia ff
Hałdy
Halid Kebab
Haliny Konopackiej
Haliny Krahelskiej
Hallerczyków
Ham Szyneczka
Handlowa
Hanki Ordonówny
Hanki Sawickiej
Harcerska
Harcerska (94)
Harcerzy Śląskich
Harcerzy Września 1939
Harcmistrza Józefa Pukowca
Harmsa
Hatex
Hawaii
Hebe
Hektor
Heleny i Jana Prześlaków
Heleny i Józefa Fików
Heleny Marusarzówny
Heleny Modrzejewskiej
Helios
Helpcomp - Punkt Rejestracji PWPW
Helska
Henryk Mikołaj Górecki
Henryk Moj
Henryka Arctowskiego
Henryka Czeczotta
Henryka Dąbrowskiego
Henryka Dulęby
Henryka Jordana
Henryka Krupanka (94)
Henryka Londnera
Henryka Majętnego
Henryka Mikołaja Góreckiego
Henryka Partyki
Henryka Rodakowskiego
Henryka Rutkowskiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sucharskiego
Henryka Wieniawskiego
Herbaciarnia
Herbaciarnia Marzenie
Herbaciernia Pai Mu Tan
Hermana Wróbla
Hermes
Hero
Herod
Hetman
Hetmańska
Hi Mountain
Hiacyntów
Hibiskus
Hibnera
Hilo Market
Hipopotamy
Hitex - Okna i drzwi PCV, rolety
Hodowców
Hol centralny
Holewiny
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza
Hollybut
Home&You
Honda
Honda Dumnicki Bytom
Honorowych Dawców Krwi
Hortensji
Hospicjum Cordis
Hospoda
Hostel Gwarek
Hostel Katowice Centrum
Hostel Nina
Hot Cafe
Hot Spot
Hotel - Restauracja Mocca d'oro
Hotel 5* i powierzchnia biurowa kl.A
Hotel Akcept SA
Hotel Anna
Hotel AWF
Hotel Campanile
Hotel Cumulus
Hotel Diament Spodek Katowice
Hotel dla psów
Hotel Elektrownia Renarda ***
HOTEL GORCZOWSKI
Hotel Jantor
Hotel Katowice
Hotel Kinga
Hotel Lomnitz
Hotel Malta
Hotel MOSiR
Hotel PRIME
Hotel "Rezydencja"
Hotel Rozbark
Hotel Rycerski
Hotel Senator
Hotel Skaut
Hotel Szafran
Hotel Trojak
Hotel Wiktoria
Hotel Załęże
Hotelik Bytom
Hotelik Centrum
Hotelowa
Hottu
House
HSR
Hubala Dobrzańskiego Henryka, mjr.
Hubertus
Hubiz
Huculska

h
hugo

H
Hugo Kołłątaja
Hugona Kołłątaja
Huong Viet
Hurry Curry
Hurtownia Budowlana PROXIMA
Hurtownia CENTRUM - Porcelana Szkło Sztućce
Hurtownia Drobiu i Wędlin
Hurtownia Dziecięca IKS-2
Hurtownia Elektroinstalacyjna EDISON
Hurtownia elektryczna
Hurtownia Książki Technicznej "Ewa"
Hurtownia kwiatów "Róża"
Hurtownia Motoryzacyjna Auto - Elements
Hurtownia Motoryzacyjna Auto-Elements
Hurtownia pianki tapicerskiej
Huta Amalii
Huta Rozalii
Hutnicza
Hutnika
Huzarów
Hybryda
Hydrofornia
Hygiea
Hypertel Group
Hyundai
Hyundai Service

I
I
I Armii Wojska Polskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
I Powstania
I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. Stanisława Konarskiego
Ibis budget Katowice Centrum
ICB Pharma
Idea Bank
Igiełka
Ignacego Chrzanowskiego
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Jana Skorupki
Ignacego Kalagi
Ignacego Krasickiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Mościckiego
Ignacego Nowaka
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Potockiego
Ignacego Windera
II Komisariat Policji
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki
II Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Dwujęzycznymi
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
II LO im. E. Plater
III Komisariat Policji w Rudzie Śląskiej
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
III Powstania Śląskiego
IKEA
Im. Żołnierzy Wyklętych

i
iMad

I
Imperium
Impex Car s.c.
Importer zabawek IREX
InBook
INDECO
Index
Industrialny
Infiniti
Infoserwis
ING
Ing
ING Bank
ING Bank Śląski
ING Bank Slaski
ING Bank Śląski
ING Services Polska
Inglot
Innowacyjna
InPost
INQbator Club
Inside
Inspektorat PZU SA
Instalator
Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział w Katowicach
Instytut Pamięci Narodowej
Instytut Urody MMM
Insurekcji Kościuszkowskiej
Intastyl
Integra
Inter Optyk
Inter-Komis

i
inter-okno

I
Interfit
Intermal
Intermarche
InterMarche
Intermarche
Intermarché
Intermarche
Internat Zespół Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich w Katowicach
Intimissimi
INTROL-ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o.
Invasive Cardiology
Invest Bank
Invest Bank - Oddział
Inwalidów Wojennych
Inwalidzka
Inwestycyjna
Inżyniering
Irish Pub
Irys
Irysów
Isofarm

i
iSpot

I
Istanbul Döner Kebab
Istanbul Kebab
Itaka
Italian Fashion
Italiana
IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
IV Liceum Ogólnokształcące im. generała Stanisława Maczka w Katowicach
IV Liceum Profilowane
IV LO imienia Stanisława Staszica; Gimnazjum nr 25 z oddziałami dwujęzycznymi
Iwana Miczurina
Iwona Fryzjer Galeria Sztuki
IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza

i
izabela

I
Izba Pamięci
Izba Pamięci Kopalni Wujek
Izba Śląska

i
izba tradycji

I
Izba wytrzeźwień oraz Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom
Izis
Izydora
Izydora Kocota

J
J
J**: Cezarówka Dolna Autostrada > Katowice Aleja Korfantego
J**: Katowice Aleja Korfantego => Cezarówka Dolna Autostrada
Jabłoniowa
Jacka
Jacka Koraszewskiego
Jacka Malczewskiego
Jacka Woszczerowicza
Jadlodajnia
Jadłostrada
Jagiellońska
Jagoda
Jagoda 24h
Jagódka
Jagodowa
JAHO-POL Michał Lach
Jakuba Dąbskiego
Jakuba Grządziela
Jakuba Grzyśki
Jakuba Jasińskiego
Jakuba Michałowskiego
Jakubiec
Jałowcowa
Jamesa Watta
Jamki
Jan Bielesz
Jan Krzysteczko
Jan Nepomucen
Jan Paweł II
Jana
Jana Baranowicza
Jana Brzechwy
Jana Chęcińskiego
Jana Cupiała
Jana Cybisa
Jana Dekerta
Jana Demarczyka
Jana Długosza
Jana Dzierżonia
Jana Faski
Jana Ficka
Jana Fojcika
Jana Gacka
Jana Głucha
Jana Hadamika
Jana Hempla
Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana Heweliusza
Jana III Sobieskiego
Jana III Sobieskiego (910)
Jana Kantego Steczkowskiego
Jana Kapicy
Jana Karłowicza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasperka
Jana Kasprowicza
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Koczeby
Jana Koja
Jana Kupca
Jana Kużaja
Jana Kściuczyka
Jana Lortza
Jana Ludygi
Jana Machy
Jana Majewskiego
Jana Makowskiego
Jana Matejki
Jana Mizerkiewicza
Jana Nepomucena Stęślickiego
Jana Nikodema Jaronia
Jana Pawła II
Jana Pawła II (79)
Jana Pietrusińskiego
Jana Piotra Norblina
Jana Polaczka
Jana Potasińskiego
Jana Przybyły
Jana Przyklinga
Jana Rajcy
Jana Sabały
Jana Samsonowicza
Jana Smolenia
Jana Śniadeckiego
Jana Sobieskiego
Jana Spytkowskiego
Jana Sułkowskiego
Jana Świderskiego
Jana Szewczyka
Jana Szreniawskiego
Jana Waniora
Jana Wantuły
Jana Wyplera
Jana Wysockiego
Jana Zejera
Jana Ziemby
Janber
Janda Music Shop
Janiny Omańkowskiej
Janiny Porazińskiej
Janka Krasickiego
Janka Krasickiego (9814S)
Jankiel
Jano
Janosz
Janów
Janowska
Janusza A. Zajdla
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Japońska
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosz
Jarzębinowa
Jasielska
Jasienicy
Jasieńskiego Brunona
Jasiugi
Jaskinia Butów
Jaskinie
Jaskółcza
Jaskółek
Jaskrów
Jasna
Jass Collection
Jastrzębia
Jaworowa
Jaworowa Tylna
Jaworznicka
Jaworznicki Central Park
Jaworznik
Jaworzno
Jazowe
Jazz Club
Jazzclub Hipnoza
Jaś i Małgosia
Jaśminowa
JBB
Jean Louis David
Jęczmienna
Jeden z potężniejszych buków, przy nim głaz na pamiątkę sprowadzenia tu żubrów w 1865 roku
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Katowicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Katowicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Sosnowcu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Katowicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 4 w Radzionkowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Jaworznie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Mikołowie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Piekarach Śląskich
Jednostka wojskowa Bytom
Jedności

j
jedynastka

J
Jeger
Jeleńska
Jelonki
Jemiołowa
Jemiołuszek
Jerzego Bajana
Jerzego Cholewy
Jerzego Chromika
Jerzego Dudy-Gracza
Jerzego Haralda
Jerzego Kukuczki
Jerzy Duda-Gracz
Jerzy Popiełuszko
Jerzy Ziętek
Jerzyków
Jesienna
Jesionowa
Jesiotra
Jęzor
Jeżynowa
JG STAJER
Jigsaw Rooms - pokoje zagadek
JKK Moto - Honda dealer
Joachima Lelewela
Joanny
Joanny (8418S)
Jodłowa
Johna Baildona
Johnson Electric

j
joker

J
Jola
Jolanta cl
Jomadent Centrum Zdrowia
Jopek Meble
Jopi Hostel
Jordanowska
Josepha von Eichendorffa
JOY CAFE-BISTRO-DANCING CLUB
Józefa
Józefa Bema
Józefa Biniszkiewicza
Józefa Chełmońskiego
Józefa Ciemały
Józefa Cieszkowskiego
Józefa Dreyzy
Józefa Dudkiewicza
Józefa Elsnera
Józefa Gallusa
Józefa Grzegorzka
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Jainty
Józefa Janty
Józefa Kalusa
Józefa Kokota
Józefa Kraszewskiego
Józefa Kwietniewskiego (94)
Józefa Laskowskiego
Józefa Ligęzy
Józefa Lompy
Józefa Mackiewicza
Józefa Maronia
Józefa Mehoffera
Józefa Mielęckiego
Józefa Mireckiego
Józefa Pankiewicza
Józefa Piechy
Józefa Piernikarczyka
Józefa Piłsudskiego
Józefa Plaka
Józefa Płochy
Józefa Podsiadły
Józefa Poniatowskiego
Józefa Pordzika
Józefa Pukowca
Józefa Rostka
Józefa Rudzkiego
Józefa Rymera
Józefa Ryszki
Józefa Skalskiego
Józefa Skrzeka
Józefa Solika
Józefa Sowińskiego
Józefa Sułkowskiego
Józefa Szafranka
Józefa Szmausa
Józefa Szujskiego
Józefa Unruga
Józefa Wieczorka
Józefa Wolnego
Józefa Wybickiego
Józefa Zajączka
Józefka
Józefów
Józefowska
Józefska
Józefy Kantorówny
Jubiler
Jubiler Głódkowski
Jubileuszowa
Judo Czarni Bytom
Jugo Grill Oryginalne Dania Kuchni Jugosłowiańskiej
Juliana Fałata
Juliana Grządziela
Juliana Kawalca
Juliana Marchlewskiego
Juliana Ordona
Juliana Przybosia
Juliana Tokarskiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusz
Juliusza Kadena-Bandrowskiego
Juliusza Kossaka
Juliusza Krauzego
Juliusza Ligonia
Juliusza Słowackiego
Juliusza Zarębskiego
Juliuszowska
Julka
Jumag
Jumbo
Junacka
Jungle City Bar
Jurand
Jurija Gagarina
Jutrzenki
Juvi
J.W. Krzyś
Jysk

K
K
K329
K7
Kablowa
Kacpero
Kacza
Kaczeńców
Kaczor
Kadecka
Kadetów
Kadr
Kafejka u Jędrusia
Kaizer Cafe & Bar
Kaja
Kaktusów
Kalinowa
Kaliny
Kaliska
Kalosz
Kalwaryjska
Kama
Kameleon
Kamelii
Kamieniołom Sadowa Góra
Kamienna
Kamienny Kasztel

k
kamienny krąg

K
Kamień szyb Emanuel 1755
Kamieńska
Kamila Baczyńskiego
Kana
Kanałowa
Kanapki Cieszyńskie
Kanarków
Kanion Pizza
Kantor Jubiler
Kapadokya Kebab
Kąpielowy
Kapitan
Kaplica

k
kaplica

K
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica Cmentarna
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna pod wezwaniem św. Józefa
Kaplica grobowa Adolfa Lamprechta
Kaplica grobowa rodziny Robaków z 1880 roku
Kaplica Maria Hilf (Mario Wspomóż)
Kaplica Miłosierdzia Bożego
Kaplica Najświętszej Marii Panny i Świętego Józefa
Kaplica NMP Wspomożycielski Wiernych
Kaplica Podwyższenia Krzyża Świętego
Kaplica pw. św. Antoniego
Kaplica Św. Barbary
Kaplica Św. Rozalii (dawniej Św.Anny)
Kaplica z 1893 r
Kaplica św Bartłomieja
Kaplica św. Ignacego
Kapliczka Malczewskiej
Kapliczka Matki Boskiej
Kapliczka Św. Barbary
Kapliczka Świętego Jana

k
kapliczka z roku 1935

K
Kapliczka zabytkowa Chrystusa Salwatora
Kapliczka św. Katarzyny
Kapliczna
Kapsel
Karasiowa
Karbidowa Droga
Karbidowa Droga (P-36)
Karbowa
Karczma na Wzgórzu
Karczma pod Lasem
Karczma Pod Młynem
Karczma pod Strzechom
Karczma Śląska
Karczma "U Młynarza"
Kardynała Bolesława Kominka
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kari
Karliczka
Karmelicka
Karmello choc
Karol Stryja
Karola
Karola Adamieckiego
Karola Adwentowicza
Karola Bohdanowicza
Karola Chodkiewicza
Karola Darwina
Karola Estreichera
Karola Gajdzika
Karola Goduli (925)
Karola Grzesika
Karola Hoppego
Karola Kornasa
Karola Liebknechta
Karola Marcinkowskiego
Karola Miarki
Karola Miarki (94)
Karola Olszewskiego
Karola Scheiblera
Karola Stabika
Karola Świerczewskiego
Karola Szymanowskiego
Karolinki
Karoliny
Karpacka
Karpiowa
Karsowska
Kartel Mexican Restaurant
Karwińska
Kasa
Kasa biletowa Koleje Śląskie
Kasa Centrum
Kasa SKOK
Kasa Stefczyka
Kashmir Hair
Kasia
Kaskady
Kasprzak
Kasztanowa
Kaszubska
Katarzynka
Katedra Najświętszej Marii Panny
KATO.Bar
Katofonia
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnowcu
Katolickie Przedszkole "Pod Aniołem"
Kątowa
Katowice
Katowice 26
Katowice Muchowiec KMA
Katowice Muchowiec KMB
Katowice Ochojec KOc1
Katowice Punkt 44 - Cinema City
Katowice Szopienice Północne
Katowicka
Katowicka (79)
Katowicka (81)
Katowicka (8415S)
Katowicka (94)
Katowicka (9800S)
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Katowicki Holding Węglowy SA
Katowicki Park Leśny im. Romana Stachonia synowi ziemi śląskiej społeczeństwo miasta Katowice
Katowicki Węgiel Sp. z o.o. - budynek administracyjny
Kauffmann
Kaufland

k
kaufland

K
Kaufland
Kawa3Herbata
Kawek
Kawiarnia Borys
Kawiarnia Pod Różą
Kawiarnia Pod Wieżą
Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierz Górniczy
Kazimierza Bożka
Kazimierza Czapińskiego
Kazimierza Dłuskiego
Kazimierza Gołby
Kazimierza Kluzika
Kazimierza Lepszego
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Opalińskiego
Kazimierza Promyka
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Skiby
Kazimierza Stoleckiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wielkiego
Kazimierzowska
Kaśka
Kebab
Kebab House
Kędzierzyńska
KEM
Kępa
Kępowa
Keta Gold
KFC
KFC Drive Thru
Kiełbacha u Stacha
Kielecka
Kiełek
Kiermasz
Kiermasz Książek
Kijowska
KIK
KiK

k
kik

K
KIK Textil-Discont
Kiki
KILOFEK-catering
Kino Helios
Kino Nowość
Kino Panorama
Kino Uciecha (nieczynne)
Kinoteatr Rialto
Kiosk

k
kiosk

K
Kiosk

k
kiosk kolporter

K
Kiosk RUCH
Kirasjerów
Klasztor Franciszkanów
Klasztor OO. Franciszkanów w Dąbrowie Górniczej Gołonogu
Klasztorna
Klekota
Kleopatra
Klima BYTOM
Klimczoka
Klimontów
Klimontowska
Klimzy
Klinika 2000
Kłoda
Kłodnicka
Klonowa
Kłos
Kłosowa

k
klub 33

K
Klub Bilardowy
Klub Bowlingowy (kręgle)
Klub C4
Klub Czelsi
Klub Galeria Niegrzeczni
Klub Jeździecki LIDER
Klub Muzyczny Opera
Klub Muzyczny "Źródło"
Klub Natura Art
Klub Osiedlowy "Helikon"
Klub Panorama
Klub Podróżników - Namaste
Klub "PRL"
Klub Sportowy "Centrum Formy"
Klub Sportowy Górnik Bytom
Klub Sportowy "Hetman 22 Katowice"
Klub Sportowy Rozwój Katowice
Klubowa
Kluczborska
Kluczborska (9420S)
Klucze
KMD Tarnów
Kmieca
Kobietom Walczącym w Szeregach Armii Krajowej
Kochłowice
Kochłowicka
Kochłowicka (8408S)
Kocielna kamienice
Kodak Express
Kodan
Kofeina
KOKAR
Kokociniec
Kolarze
Kolegiata pw. Świętego Wojciecha i Świętej Katarzyny
Kolegium Pracowników Służb Społecznych
Kolejarzy
Kolejka Elka - stacja Śląskie Wesołe Miasteczko
Kolejka Elka - stacja Stadion Śląski
Kolejki Konnej
Kolejowa
Kolejowa (81)
Kolejowa (94)
Koliber
Koliber - Drogeria
Kolibrów
Kolista
Kolista (81)
Koło Łowieckie "Orlik"
Kołobrzeska
Kołodziejska
Kolonia
Kolonia Alfred
Kolonia Amandy
Kolonia Artur
Kolonia Chemiczna
Kolonia Cieśle
Kolonia Dębowa Góra
Kolonia Focha
Kolonia Gałczyńskiego
Kolonia Helgoland
Kolonia im. Wincentego Pstrowskiego
Kolonia Joanny
Kolonia Katarzyna
Kolonia Kopalniana
Kolonia Limanowskiego
Kolonia Ludmiła
Kolonia Matheron
Kolonia Mikołajczyka
Kolonia Okulickiego
Kolonia Pekin
Kolonia pod Klimontowem
Kolonia Pod Klimontowem
Kolonia Robotnicza
Kolonia Robotnicza - 1920
Kolonia Robotnicza Pekin
Kolonia robtnicza
Kolonia Ryszard
Kolonia Stoczniowców
Kolonia Szpaków
Kolonia Trzeci Szyb
Kolonia Wągródka
Kolonia Wesoła
Kolonia Zgorzelec
Kolonia Zygmunt
Kolonijna
Kolorowa
Kolońska
Kolporter

k
kolporter

K
Kolporter
Kolumna upamiętniającą pobyt Jana III Sobieskiego w Będzinie
Koma
Komandorska
Komandosów
Kombajnistów
Kombatantów
Komel
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CHORZOWIE
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich
Komenda Miejska Policji
Komenda Miejska Policji Rewir Dzielnicowych Centrum
Komenda Miejska Policji w Chorzowie
Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej
Komenda Miejska Policji w Katowicach
Komenda Miejska Policji w Sosnowcu
Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach
Komenda Miejska PSP w Dąbrowie-Górniczej
Komenda Miejska PSP w Katowicach
Komenda Miejska PSP w Mysłowicach
Komenda Miejska PSP w Sosnowcu
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
Komfort
Komin
Komis
Komis Cichy Automobile

k
komis samochodowy

K
Komis Samochodowy DAN-CARS
Komisariat 3 Policji
Komisariat 4 Policji w Katowicach
Komisariat 7
Komisariat I Policji
Komisariat II Policji
Komisariat III Policji w Katowicach
Komisariat Policji I
Komisariat Policji II
Komisariat Policji III
Komisariat Policji VI w Katowicach
Komisariat V Policji w Katowicach
Komisji Edukacji Narodowej
Kompleks .KTW
Kompleks Pałacowy
Kompleks Sportowy Hajduki
Kompleks Sportowy Pszczelnik
Kompleks sportowy Siemion
Kompleks Wodociągów
Kompozycja
Komunardów
Komuny Paryskiej
Kondor Wielki
Konduktorska
Konduktorska (14)
Koneser
Koników Polnych
Konna
Konopna Farmacja
Konrada Swinarskiego

k
konsolownia.pl

K
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Damrota
Konstantego Gałczyńskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Kempy
Konstantego Latki
Konstantego Prusa
Konstantego Woźniczki
Konstantynów
Konstytucji
Konstytucji 3 Maja
Konsulat Republiki Austrii
Konsulat Republiki Czech
Konsulat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
Kontynuacja
Konwalii
Konwaliowa
Kopalnia dolomitu
Kopalnia Karol
Kopalnia Kultury (dawniej Traffic)
Kopalniana
Kopaniny Lewe
Kopernik Toruń
Kopiec Wyzwolenia
Korba
Kordonowa
Koreańska
Kormoran
Kormoranów
Kornecki
Kornela Kozłowskiego
Kornela Makuszyńskiegi
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Koronka

k
korty otwarte

K
Korty tenisowe
Korty Tenisowe

k
korty tenisowe

K
Korty tenisowe
Korzeniec
Kosciół św. Floriana
Kosmetyki
Kosmiczna
Kosmonautów
Kosów
Kostki Napierskiego
Kostuchna
Kostury
Kosynierów
Kosynierów (94)
Koszalińska
Koszarowa
Koszelew
Kosztowska
Kosztowy

k
koszulker.pl

K
Koszutka
Koszutka Katowicka
Koszykowa
Kotlarska
Kotłownia
Kotwica
Kowadło
Kowalska
Kowarzyków
Kozice
Kozielska
Koziołek
Kozłowa Góra
Kozubka
Końcowa
Kościelna
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego Ruch Reformacyjny
Kościół bł. Honorata Koźminskiego
Kościół Chrystusa Króla
Kościół Chrystusowy
Kościół Ducha Świętego
Kościół ewangelicki im. Elżbiety
Kościół Ewangelicki św. Jana
Kościół Ewangelicko-Augsburski
Kościół ewangelicko-augsbuski Apostołów Piotra i Pawła
Kościół filialny pw. św. Michała Archanioła w Katowicach
Kościół garnizonowy św. Kazimierza Królewicza
Kościół im. ks. Marcina Lutra w Chorzowie
Kościół Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Kościół Krzyża Świętego
Kościół Matki Boskiej Bolesnej
Kościół Matki Boskiej Piekarskiej
Kościół Matki Boskiej Różańcowej
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Kościół MB Nieustającej Pomocy
Kościół Metodystów

k
kościół Miłosierdzia Bożego

K
Kościół Najświędszego Ciała i Krwi Chrystusa
Kościół Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich
Kościół Nawrócenia świętego Pawła
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP
Kościół NMP Nieustającej Pomocy
Kościół Opatrzności Bożej
Kościoł par. pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Kościół par. pw. św. Augustyna
Kościół par. pw. św. Wawrzyńca
Kościół pod wezwaniem świętego Antoniego
Kościół pod wezwaniem świętych apostołów Piotra i Pawła
Kościół Podwyższenia Krzyża i świętego Herberta

k
kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

K
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
Kościół Przemienienia Pańskiego
Kościół pw. Ciała i Krwi Pańskiej w Mysłowicach
Kościół pw. J. Ch. Dobrego Pasterza
Kościół pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
Kościół pw. Józefa w Mysłowicach
Kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Mysłowicach
Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej w Mysłowicach
Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jaworznie Osiedlu Stałym
Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej
Kościół pw. Matki Bożej z Lourdes
Kościół pw. Matki Kościoła Niepokalanej Jutrzenki Wolności
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworznie-Borach
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach
Kościół pw. Najświętszego Zbawiciela
Kościoł pw Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Jaworznie-Dąbrowie Narodowej
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Jaworznie-Sobieskim
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela w Mikołowie
Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jaworznie-Długoszynie
Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mysłowicach
Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Mysłowicach
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Maksymiliana Marii Kolbe w Mysłowicach
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryii Panny w Katowicach
Kościół pw. Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Mysłowicach
Kościół pw. Świętego Antoniego Padewskiego w Mikołowie Recie
Kościół pw. Świętego Jacka w Mysłowicach
Kościół pw. Świętego Jana Kantego w Jaworznie-Niedzieliskach
Kościół pw. Świętego Karola Boromeusza w Jaworznie-Starej Hucie
Kościół pw. Świętego Krzyża w Mysłowicach
Kościół pw. Świętego Stanisława Kostki
Kościół pw. Świętego Urbana Papieża i Męczennika
Kościół pw. Świętego Wojciecha i Matki Boskiej Śnieżnej
Kościół pw. Świętej Barbary
Kościół pw. Świętej Barbary w Jaworznie-Podłężu
Kościół pw. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie-Szczakowej
Kościół pw. Świętej Marii Magdaleny
Kościół pw. Świętej Rodziny
Kościół pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej
Kościól pw. Wniebowzięcia Najswiętszej Marii Panny
Kościoł pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chorzowie
Kościół pw. Wszystkich Świętych w Mysłowicach
Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego
Kościół pw. św. Anny
Kościół pw św. Antoniego z Padwy
Kościół pw. św. Franciszka z Asyżu
Kościół pw. św. Jadwigi Śląskiej w Katowicach-Szopienicach
Kościół pw. św. Jana
Kościół pw. św. Józefa
Kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP
Kościół pw. św. Józefa Robotnika
Kościoł pw św. Stanisława biskupa i męczennika
Kościół pw. św. Wojciecha w Radzionkowie
Kościół pw.Matki Boskiej Szkaplerznej
Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela
Kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła

k
kościół Św. Jana Chrzciciela

K
Kościół sw. Jana Sarkandra
Kościół Św. Joachima
Kościół Św. Maksymiliana Kolbego
Kościół Św. Tomasza
Kościół Świętej Rodziny
Kościół Świętej Trójcy
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu
Kościół Świętych Archaniołów
Kościół Świętych Męczenników Jana i Pawła
Kościół Trójcy Przenajświętszej
Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Wniebowzięcia NMP
Kościół z Nieboczów pw. Świętego Józefa Robotnika
Kościół Zbawiciela
Kościół Zborów Chrystusowych
Kościół Zesłania Ducha Świętego
Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Betania"
Kościół Zmartwychwstania Pańskiego
Kościół Zmartwychwstania Pańskiego w Katowicach
Kościół św. Barbary

k
kościół św. Barbary

K
Kościół św. Cyryla i Metodego
Kościół św. Doroty
Kościół św. Jacka
Kościół św. Jadwigi Królowej
Kościół św. Katarzyny
Kościół św Łukasza
Kościół św. Michała Archanioła
Kościół św. Tomasza
Kościół św. Wawrzyńca
Kościół św. Wojciecha
Kościół świętego Antoniego
Kościół świętego Ducha
Kościół świętego Jana Nepomucena
Kościół świętego Józefa
Kościół świętego Mateusza
Kościół świętego Rafała Kalinowskiego
Kościół świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół świętego Szczepana
Kościół świętego Wojciecha
Kościół świętej Barbary
Kościół świętej Jadwigi
Kościół świętej Małgorzaty
Kościół świętej Marii Magdaleny
Kościuszki 11
Kościuszkowców
Koścół Akademicki
Kośiół św. Michała Archanioła
Kośćiół pw. św. Antoniego Padewskiego
Koźla
KP Maczki-Bór
Kraka
Kraka II
Krakowska
Krakowska 1
Krakowska (79)
Krakowski Kredens
Krakowskie Wypieki
Krakusa
Krasowska
Krawiecka
Krańcowa
Kredens Pub
Kredycik
Kredytowa
Kredyty Chwilówki
Kresowa
Kręta
Krogulcza
Krokusów
Król
Króla Władysława Jagiełły
Królewska
Królowej Jadwigi
Królowej Jadwigi (910)
Królowi Kazimierzowi Wielkiemu w 700 rocznicę urodzin
Kross
Krótka
Krośnieńska
Krucza
Kruczkowskiego
Krupna
Kruszcowa
Kruszczyk Szerokolistny w Lasku Stawiki w Sosnowcu
Krynicka
Kryniczna
Krystynka wraca z Wiednia
Kryształowa
Kryty kort tenisowy
Krzemienna
Krzysztof
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kolbergera
Krzysztofa Mieroszewskiego
Krzywa

k
krzyż

K
Krzyż

k
krzyż przydrożny

K
Krzyż z 1866 roku

k
krzyż z lat 30. XX w.

K
Krzyż z roku 1896
Krzyżowa
KS ORKAN Dąbrówka Wielka
K.S. POLONIA BYTOM
KS Polonia Bytom
KS "UNIA" Strzemieszyce
Ksawera
Ksawerego Dunikowskiego
Kserkop
Ksero
Ksero 8 gr
Ksero, drukarnia
Książęca
Księcia Henryka Brodatego
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Władysława Opolskiego
Księdza Aleksandra Skowrońskiego
Księdza Alojzego Ficka
Księdza Alojzego Lazara
Księdza Antoniego Leszczyka
Księdza Augustyna Kordeckiego
Księdza Augustyna Potyki
Księdza Augustynika
Księdza Biskupa Adama Śmigielskiego
Księdza Biskupa Adriana Włodarskiego
Księdza biskupa Arkadiusza Lisieckiego
Księdza biskupa Bernarda Bogedaina
Księdza biskupa Czesława Domina
Księdza biskupa Herberta Bednorza
Księdza Biskupa Ignacego Krasickiego
Księdza Biskupa Józefa Gawliny
Księdza biskupa Józefa Gawliny
Księdza biskupa Stanisława Adamskiego
Księdza biskupa Teodora Bromboszcza
Księdza biskupa Teodora Kubiny
Księdza doktora Stanisława Wilczewskiego
Księdza Feliksa Zielińskiego
Księdza Franciszka Blachnickiego
Księdza Franciszka Ścigały
Księdza Gerarda Waculika
Księdza Jakuba Roczkowskiego
Księdza Jana Dzierżonia
Księdza Jana Ficka
Księdza Jana Frenzla (94)
Księdza Jana Gałeczki
Księdza Jana Gałeczki (9424S)
Księdza Jana Kudery
Księdza Jana Nygi
Księdza Jana Rzymełki
Księdza Jana Sulińskiego
Księdza Jana Szurleja
Księdza Jana Szymały
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Józefa Czempiela
Księdza Józefa Kani
Księdza Józefa Knosały
Księdza Józefa Krupy
Księdza Józefa Rychla
Księdza Józefa Szafranka
Księdza Juliana Bajera
Księdza kardynała Augusta Hlonda
Księdza kardynała Bolesława Kominka
Księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego
Księdza Karola Koziołka
Księdza Karola Żmija
Księdza Konrada Szwedy
Księdza Konstantego Damrota
Księdza Ludwika Tunkla
Księdza Ludwika Tunkla (8410S)
Księdza majora Karola Woźniaka
Księdza Norberta Bończyka
Księdza Pawlaka
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Prymasa Augusta Hlonda
Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Księdza Stanisława Bisty
Księdza Stanisława Konarskiego
Księdza Stanisława Maślińskiego
Księdza Stanisława Staszica
Księdza Stanisława Stojałowskiego
Księdza Wacława Schenka
Księdza Wiktora Siwka
Księdza Włodzimerza Sedlaka
Księgarnia
Księgarnia Bytom
Księgarnia językowa
Księgarnia Prawnicza
Księgarnia Szczerbak
Księgarnia św. Jacka
Księgarnia „Tekla”
Księżogórska
Księżycowa
KSIĘGARNIA
KSK Meble
KSSE Tucznawa
Ku czci Piotra Dziekana
Kubik
Kuchnie Świata
Kufelek
Kuferek
Kujawska
Kukułcza
Kukułek
Kulas K. szkółka drzew i krzewów
Kurczak z Rożna
Kurhan Powstańczy
Kurpiowska
Kurt Alder
Kuśnierska
Kuźnia z Zamarsk
Kuźnica
Kuźnica Piaskowa
Kuźnica Podleśna
Kuźnica Warężyńska
Kuźnicka
Kwaity Znicze
Kwarcowa
Kwiaciarka
Kwiaciarnia

k
kwiaciarnia

K
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia Casablanca
Kwiaciarnia CWN
Kwiaciarnia "Domowy zakątek"
Kwiaciarnia Gerbera-2
Kwiaciarnia Iwona
Kwiaciarnia Kalina
Kwiaciarnia Katarzyna Kozłowska
Kwiaciarnia MAGNOLIA
Kwiaciarnia Masja
Kwiaciarnia Pasja
Kwiaciarnia Rosa
Kwiaciarnia u Krzysia
Kwiatki u Małgorzatki
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
Kwiaty
Kwiaty & Wnętrze
Kwiaty Flores
Kwiaty Upominki
Kwiaty Wiązanki Okolicznościowe
Kwietna
KZK GOP

L
L
L'ango
L'Occitane en Provence
La Cantina
La Grotta
La Pasión
La Romantica
La Strada
La Vantil
La Vineria
Łabędzia
Laboratorium
Laboratorium medyczne "Fryda"
Labrador
Łącząca
Łączkowa
Łączna
Lady's
Łagiewnicka
Łagiewnicka (9808S)
Łagiewniki
Łagisza
Laguna
Lajkonik

l
łąka

L
Łąki w dolinie Brynicy
Łąkowa
Lala fashion
Lalamido
Lancerto
Lange
Łania
Łanowa
Łany
Laprimera pizzeria
Lari
Laryska
Lasek Zagórski
Laski
Lato
Laura Messi
Lavard
Lavender Bistro
Ławczana
Lawendowa
Lawendowy Dom
Lawendowy Kredens
Łazienna
Łaźnia i cechownia kopalni Murcki
Łaźnia KWK Kazimierz-Juliusz (wyburzona)
Łaźnia „Gwarek”
LD
Le-Beaute Fryzjer
Lech
LECHBUD
Lechicka
Lędzińska
Lee Wrangler
Łęg
Legenda
Legionów
Legionów Polskich
Legionowo
Legnicka
Łęgowa
Łęknice
Lelków
Len Arte
Leona Kruczkowskiego
Leona Szylera
Leona Wasilewskiego
Leona Wyczółkowskiego
Leonida Teligi
Leopardus
Leopolda
Leopolda Czoika
Leopolda Infelda
Leopolda Markiefki
Leopolda Nerlicha
Leopolda Staffa
Leroy Merlin
Leroy-Merlin
Leszczy
Leszczyna
Leszczynowa
Leszno
Letnia
Letniskowa
Levi's
Leviatan
Leviathan
Lew Śpiący
Lewandowski
Lewiatan
Lexus
Leśna
Leśna droga przez Dębową Góre
Leśne Pogotowie dla Zwierząt
Leśnego Potoku
Leśnej Osady
Leśniczówka
Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
Leśniczy
Leśników
Li Long
Licealna
Liceum Katolickie
Liceum nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
Liceum ogólnokształcące imienia J.F. Kennedy'ego
Liceum Ogólnokształcące nr 1
Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Stefana Żeromskiego
Liceum Ogólnokształcące nr 3
Liceum Ogólnokształcące nr 5
Liceum Ogólnokształcące nr II im. Powstańców Śląskich
Liczne kamienie symbolizujące pierwsze szyby kopalniane
Lidl
LIDL
Lidl
LIDL
Lidl
Lidl Praca BE
Ligocka
Ligota
Liliowa
Limanowskiego Bolesława
Limbowa
Linia Południka 19E
Linie ciągłego odlewania stali COS
Lion's Bank
Lipiny
Lipińska
Lipka
Lipoka
Lipowa
Lisa
Lisia
Lisia Góra
Lisieckie Smaki
Litera
Literatów
Litewska
Little Hanoi
Livio
Livret
LKarolina
ŁKS Łagiewniki
Lniana

l
lobbo

L
Lodowa
Lodowisko
Lodowisko Jantor
Lody Wera
Łódzka
Logistyczna
Lokaah
Lokacji
LOKAL ALIBI
Lola
Lombard
Lombard Dino
Lombard Korn
Lombard M&M
Lombard Sukurs
Lombard "Złociszek"
Łomżyńska
LongMan
Longman Bistro
Lonty

l
loombard.pl

L
Łopianowa
Lorneta z Meduzą
Los kurczakos
Łososiowa
Łosoś
Lotnicza
Lotników
Lotnisko
Lotnisko modelarskie
Lotos
LOTOS
Lotos
Lotto
Łowiecka
LPelektronik
LPG
LPG Sigma
Lubelska
Łubinowa
Lubiny
Łubowiec
Lubuska
Lucjana Rudnickiego
Lucjana Rydla
Lucjana Szenwalda
Ludmiła
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika
Ludwika Dziubińskiego
Ludwika Klakusa
Ludwika Kondratowicza
Ludwika Mierosławskiego
Ludwika Musioła
Ludwika Piechy
Ludwika Solskiego
Ludwika Szabatowskiego
Ludwika Urbanowicza
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Zamenhofa
Łukasz
Łukasza Wallisa
Łukoil
Lukoil
Łukoil
Lukoil
Łukoil
Lukoil
LUKOIL
Lukoil
Lukoll
Łukowa
Lumpex

l
lumpex

L
Lumpex
Lunch Station
Lupus
Łuszczaka
Luxor
Luxuria
Łużycka
Łużyczan
Lwowska
Lykos
Łysik

M
M
M & D.

m
m bike

M
M Cafe
M Hotel Sosnowiec
M. Król
M1 Bytom
Mac
Macieja
Macieja Jargonia
Macieja Ledóchowskiego
Macieja Mamoka
Macieja Rataja
Maciejków
Maciejkowice
Maciejkowicka
Macierzanki
Maciuś
Maczkowska
Mad Mick
Madar
Madej
Madej Wróbel

m
madej wróbel

M
Madej&Wróbel
Madera
Magazynowa
Magdaleny
Magiczna
Magiel

m
magiel gorący

M
Magiel Kulinarny
Magnes
Magnoliowa
Maja Travel
Majewskiego
Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Jana Piwnika-Ponurego
Majowa
Makadamia - Centrum Urody
Makalu
Makieta kopalni
Makieta szybu

m
makieta szybu

M
Makon
Maków
Makowa
Makro
Maksymiliana Gierymskiego
Maksymiliana Jasionowskiego
Maksymiliana Kolbe
Maksymiliana Wilimowskiego
Mała
Mała Skandynawia
Małe Zagórze
Maleńka
Maleńki
Małgorzatki
Małgorzaty Fornalskiej
Malinowa
Malinowe Górki
Malinowice
Malinowicka
Malinowy Dwór
Małobądz
Małobądzka
Małopolska
Małpiarnia
Małpka
Małpka Express
Malwy
Mały Dół
Mały Kredens
MAN Truck & Bus
Mango
Maniewski
Manifestu Lipcowego (1)
Manufaktura
Manuli Hydraulics
MAP
Mar-Cars
Marcelego Białostockiego
Marcelego Nowotki
Marcina
Marcina Kasprzaka
Marcina Kasprzaka 38-40 Parking
Marcina Kasprzaka 42
Marcina Radockiego
Marcina Szeligiewicza
Marcina Trojoka
Marcina Watoły
Marco
Marcredo Center
Marengo. Szkoła tańca
Marginess
Margo
Maria
Maria Med. Przychodnia rodzinna
Mariacka
Marian Malina
Mariana Buczka
Mariana Kantora-Mirskiego
Mariana Langiewicza
Mariana Maliny
Mariana Smoluchowskiego
Mariana Sobańskiego
Marianki
Marianny i Jana Krzyżyńskich
Mariańska
Marii Dąbrowskiej
Marii Goeppert-Mayer
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Rodziewiczówny
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Szulc
Maril Niezależny Serwis Nissan Renault Infiniti
Marilyn
Markam - Kasinka Mała
Marko
Markowa Odzież
Marmurowa
Marrakech Hotel
Marszal
Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (8403S)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (94)
Marta Gajewska
Martes Sport
Martyniaków
Marusarzówny
Marynarska
Marysieńka
Marysin Dwór
Marysin Dwór Park
Marzanny
Masala House
Maserati Katowice
Masri Kebab
Massimo Dutti
Maszynownia Szybu Jan
Maszynownia Szybu Rudolf
Maszynownia Szybu Władysław

m
maszyny górnicze

M
Maszyńsko
Mataka Boska Fatimska
Matejek
Materiały budowlane
Mateusza i Władysława Kreksów
Matik 24h
Matka z dzieckiem
Matki Boskiej Bolesnej (Polskokatolicki)
Matki Boskiej Różańcowej (Mariawitów)
Matki Bożej Fatimskiej
Matki Polki
Matki Teresy Kierocińskiej
Matki Teresy z Kalkuty
Matras
Mattoni
Maurycego Mochnackiego
Mauzoleum Dietlów
Maxim
Maximus
Maxpol
MaxPol
Maxpol
May Kids sh
Mazda Pro-moto Katowice
Mazowiecka
Mazura
Mazurska
Mañana
Mańka - Materiały Budowlane
Maślaków

m
mBank

M
Mbank

m
mBank.pl

M
MBM Bartłomiej Wiejak
McArthur
McDonald's
McDonald's & McDrive
MCKiM
MDK Szopienice-Giszowiec
Meble
Meble Bodzio

m
meble comfort

M
Meble Grochowina
Meble Nekona
Meble z drewna
Meblo-Mart
Mec
Męczenników Oświęcimia
Media Expert
Media Markt
MediaExpert
Mediaexpert
Medialis
Medyków
Mega Bit - serwis komputerowy
Mega-Smak
Megapizza
Megaset
Melchiora Wańkowicza
Melisa Pharm
Menzil Kebab
Mercado Cafe
Mercedes
Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o.
Meritum Bank
Meta
Metal-Szkło
Metalowa
Metalowców
Metalowców (9811S)
Metalzbyt
Metamorfozza
Meteorologów
Miasta Auby
Miasta Ogrodów
Miasteczko Rowerowe
Michała Drzymały
Michała Gierlotki
Michała Grażyńskiego
Michała Kałuży
Michała Nowakowskiego
Michała Ogińskiego
Michała Ossowskiego
Michała Scipio Del Campo
Michała Spisaka
Michała Wołodyjowskiego
Michała Wolskiego
Michałkowice
Michałkowicka
Michalski
Michaś

m
michelin

M
Midori Sushi
Miechowicka
Mieczyków
Mieczysława Dzieńdziela
Mieczysława Figuły
Mieczysława Jastruna
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Romanowskiego
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedziana
Miedziowa
Międzyblokowa
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Miejsce dawnego getto

m
miejsce Kuźnicy Roździeńskiej (pozostałość po tablicy)

M
Miejsce pamięci - 38 Polaków zamordowanych przez hitlerowców
Miejsce poległych żołnierzy
Miejsce widokowe
Miejska Biblioreka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna - Filia 14
Miejska Biblioteka Publiczna - Filia 25
Miejska Biblioteka Publiczna - filia nr 20
Miejska Biblioteka Publiczna - filia nr 36
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 1
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 10
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 11
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 12
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 2
Miejska Biblioteka Publiczna filia 22
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 3
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 32
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 4
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 5
Miejska Biblioteka Publiczna Filia 6
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 15
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 15
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 21
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 23
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 31
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 33
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 35 obcojęzyczna
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 5 młodzieżowa
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 6
Miejska Biblioteka Publiczna filia numer 9
Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 1 "Ksawera"
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 2 "Warpie"
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 4 "Łagisza"
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 5 "Grodziec"
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 7 "Zamkowe"
Miejska i Powiatowa Biblioteka w Będzinie Filia Nr 9 "Podłosie"
Miejska Komenda Policji
Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Demarczyka
Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich
Miejski Dom Kultury
Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie
Miejski Dom Kultury Koszutka
Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sekcja Pracowników Socjalnych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich
Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych
Miejski Zespół Szkół nr 2 im. Huberta Wagnera
Miejski Zespół Szkół nr 3
Miejski Zespół Szkół nr 4 im. Noblistów Polskich
Miejski Zespół Szkół nr1
Miejskie centrum kultury
Miejskie Gimnazjum Nr 2
Miejskie Gimnazjum nr 4
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Katowice - Zakład Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów (Kompostownia)
MIejskie Przedsiębiostwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Miejskie Przedszkole nr 1 im. Hansa Christiana Andersena
Miejskie Przedszkole nr 10
Miejskie Przedszkole nr 12
Miejskie Przedszkole nr 13
Miejskie Przedszkole nr 14
Miejskie Przedszkole nr 15 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 16
Miejskie Przedszkole nr 17
Miejskie Przedszkole nr 19
Miejskie Przedszkole nr 2
Miejskie Przedszkole nr 20
Miejskie Przedszkole nr 21 im. Wesołej Ludwiczki
Miejskie Przedszkole nr 22
Miejskie Przedszkole nr 23
Miejskie Przedszkole nr 26
Miejskie Przedszkole nr 27 im. Plastusia i Tosi
Miejskie Przedszkole Nr 3
Miejskie Przedszkole Nr 30
Miejskie Przedszkole Nr 32
Miejskie Przedszkole nr 33
Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi
Miejskie Przedszkole nr 35
Miejskie Przedszkole nr 36
Miejskie Przedszkole nr 38
Miejskie Przedszkole nr 39
Miejskie Przedszkole nr 4
Miejskie Przedszkole nr 40
Miejskie Przedszkole nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 42
Miejskie Przedszkole nr 43
Miejskie Przedszkole nr 44 im. Koniczynki
Miejskie Przedszkole nr 45
Miejskie Przedszkole nr 46
Miejskie Przedszkole nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 48
Miejskie Przedszkole nr 49
Miejskie Przedszkole nr 5
Miejskie Przedszkole nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 51
Miejskie Przedszkole nr 52
Miejskie Przedszkole nr 56
Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały
Miejskie Przedszkole nr 59
Miejskie Przedszkole nr 6
Miejskie Przedszkole nr 60
Miejskie Przedszkole nr 61
Miejskie Przedszkole nr 62
Miejskie Przedszkole nr 63
Miejskie Przedszkole nr 64
Miejskie Przedszkole nr 65
Miejskie Przedszkole nr 66
Miejskie Przedszkole nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 70
Miejskie Przedszkole nr 71
Miejskie Przedszkole nr 72
Miejskie Przedszkole nr 73 im. Misia Uszatka
Miejskie Przedszkole nr 74
Miejskie Przedszkole nr 75 im. Jana Brzechwy
Miejskie Przedszkole nr 76
Miejskie Przedszkole nr 78
Miejskie Przedszkole nr 80
Miejskie Przedszkole nr 81
Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki
Miejskie Przedszkole nr 84
Miejskie Przedszkole nr 85
Miejskie Przedszkole nr 88
Miejskie Przedszkole nr 89
Miejskie Przedszkole nr 9
Miejskie Przedszkole nr 90 im. Wróbelka Elemelka
Miejskie Przedszkole nr 91 z Oddziałami Integracyjnymi
Miejskie Przedszkole nr 92 im. Wandy Chotomskiej
Miejskie Przedszkole nr 93
Miejskie Przedszkole nr 94
Miejskie Przedszkole nr 95
Miejskie Przedszkole nr 97
Miejskie Przedszkole nr 99
Mielecka
Mięso
Mięso i wędliny I.B.G.
Mięso Wędliny
Mieszka I
Mieszko
Mięta Malina
Miętowa
MiG cl
Migdałowa
Migdałowców
Mikołaj Kopernik
Mikołaja
Mikołaja Adamka
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja
Mikołowska
Miła
Mila
Milenium
Miliarder
Militaria.pl
Millenium
Millennium Bank
Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
Milowice
Milowicka
Mimar
Minerów
Mini & Maxi
Mini Delikatesy
Mini Fruit
Mini Market
Mini Market "Odido"
Mini Zoo
Mini-Bar
MINI-MARKET
Minibrowar Reden
Minimarket
Ministerstwo Śledzia i Wódki
Miodowa
Miostile
Miotacz
Mirage
Mirander
Mirella
Mirtowa
Misie
Misiek
Misjonarzy Oblatów MN
Mitsubishi-Serwis Adamus
Mixer kulinarny
Miś jogi
Miś Uszatek
MK BIKE
MK Serwis Wulkanizacja
ML land
Mleczna
Młodych
Młodzieżowa
Młodzieżowy Dom Kultury
Młodzieżowy Dom Kultury im. Dr. H. Jordana
MLP Park Czeladź (budowa 2017)
Młyn Szombierski
Młynarska
Młyńska
Młyńska (913)
MM Flex
MM Studio Mody
Mocca
Moda Damska
Moda i Uroda
Moda ślubna
Model
Modelarska
MODER REH S.C.
Modern Houses
MODERN REH S.C.
Modrzejów
Modrzejowska
Modrzewiowa
Mogiła zbiorowa uczestników Powstań Śląskich
Mogiła zbiorowa wojenna 7 nieznanych żołnierzy niemieckich poległych w czasie II wojny światowej
Mogiła żołnierzy węgierskich
Mohito
Mokra
Mona
Moneyless
Monnari
Monopol
Monopoland
Monopolowo-spożywczy
Monopolowy
Monte Carlo
Moodro
Morawa
Morawiec
Morawska
Morelowa
Morgi
Morgowa
Morgowska
Moris Chorzów
Morwowa
MOSiR - Ośrodek rekreacyjno wypoczynkowy ROLNA
MOSiR Kąpielisko Sielec
MOSiR Katowice - BUGLA
Mostowa
Motel A&P Kompleks
Moto - Dealer Kia
Moto-akcesoria
Moto-usługi
Motomix
Motyl
Motyli
Mount Blanc
Moya
Mozart Optyk
Moździerzowców
MPWiK Będzin
Mr Hamburger
Mr HAMBURGER
Mr Jeans

m
mrhamburger

M
Mrówa - ABC
Mróz
Mroźna
MSH Społem
MSP nr 11
Mucha - dealer marki OPEL
Muchowiec
Multibank
Multikino
Murarska
Murcki
Murckowianka
Murckowska
Murckowska (86)
Muscle Clinic
Muszla koncertowa
Muszla Koncertowa
Muzeum Archidiecezjalne
Muzeum Chleba
Muzeum Geologiczne WNoZ
Muzeum Historii Katowic
Muzeum Historii Katowic Dział Etnologii Miasta
Muzeum Historii Komputerów i Informatyki
Muzeum Miasta Jaworzna
Muzeum Miejskie w Chorzowie
Muzeum (Pałac Schoenów)
Muzeum Powstań Śląskich
Muzeum Saturn
Muzeum Śląskie
Muzeum Zagłębia
Muzykanci

m
mycenter

M
Mycenter
MyCenter
Mydlarnia Lawendowa
Mydlarnia u Franciszka
Mydlice
Myjnia i serwis TIR

m
myjnia samochodowa

M
Mylna
Mysław
Mysłowice
Mysłowicka
Myśliwiecka
Myśliwska

N
N
N-color
N1**: Krakowska > Krakowska
Na Dębie
Na Grobli

n
na kancie

N
Na Matejki
Na Mazurkach
Na Obrzeżu
Na Orlej
Na pływalni
Na Rogu
Na Stawie
Na Załężu
Naczelna Organizacja Techniczna
Nad Brzegiem
Nad Jarem
Nad Osiekiem
Nad Potokiem
Nad Przemszą
Nad Przemsza
Nad Stawem
Nad Strumieniem
Nadbrzeżna
Nadgórników
Nadleśnictwo Katowice
Nadrzeczna
Naftowa
Nagietek
Nagrobki
Najtaniej
Najtaniej w miescie
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Najświętszego serca Pana Jezusa
Najświętszego Serca Pana Jezusa i świętego Jana Bosko
Najświętszej Marii Panny Królowej Polski
Nakielska
Nałkowskiej
Namiarki
Namiarkowa
Naprawa Laptopów
Naprawa samochodów
Narcyza
Narcyzów
Narmal
Narodowa
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Katowicach
Nastolatków
Nasypowa
Nasza Apteka
Nasze Okulary
Natura
Nauka Jazdy "DOMINO"
Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Nawiedzenia NMP - Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu
Nazar Kebab
Neckermann
Neeco
Nemrut Kebab
Neo Bank

n
neonet

N
Neonet
NEONET
Neonet
Nepomucen
Neptun
Netto
NETTO
Netto
New Look
New York Pizza
New Yorker
NewYorker
NFZ Oddział Dąbrowa Górnicza
Nie-Bo
Niebo
Niebyła
Niecała
Nieczynna stara strzlnica wojskowa
Nieczynna strzlnica wojskowa
Niedzieliska
Niedźwiedziniec
Niemcewicza
Niepiekło
Niepodległości
Niepubliczna specjalna szkoła podstawowa Arka Noego
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7
Niepubliczne Prywatne Przedszkole "Dobry Start"
Niepubliczne przedszkole Akademia Kolorwych Podróży
Niepubliczne Przedszkole ArcelorMittal Poland "Równe Przedszkolaki"
Niepubliczne Przedszkole "Wesołe siódemki"
Niepubliczne Przedszkole Wesołe Słoneczka
Niepubliczne Przedszkole "Zakątek Marzeń"
Niepubliczne Przedszkole „Elfik” w Sosnowcu
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
Niepubliczny żłobek Elfik w Sosnowcu
Niestrzeżona plaża
Niewielka
Niezapominajek
Niezapominajka
Nieznanego Żołnierza
Nieznanemu Żołnierzowi
Nike
Nikiszowiec
Niska
Nissan Japan Motors
Nissan Szymański
Niwa
Niwecka
Niwna
Nizinna
N.M.P. Wspomożycielki Wiernych
No Boso
Noble Bank
Noclegi
Noclegownia św. Alberta
Nojbał
Noma 2
Noma 2 - Dealer VW i Audi
Nomiarki
Nomiarki (9411S)
NoodleBar
Norauto
Norberta Barlickiego
Norberta Barlickiego (9808S)
Norberta Bończyka
NordGlass
Norma 2000
Normy
NORTON Sp. z o.o. (Wyroby hutnicze)
Nosala
Nova
Nova Bar
Novitus kasy fiskalne
Novotel Katowice Centrum
NOVUM Mysłowice
Nowa
Nowe Tysiąclecie
Nowe Tysiąclecie w budowie
Nowo Szczakowska
NowoCar
Nowochrzanowska
Nowocmentarna
Nowopogońska
Nowosam-Roździeń
Nowososnowiecka
Nowotarska
Nowotki
Nowowiejska
Nowy Czekaj
Nowy Dwór
Nowy Elektronik
Nowy Radzionków
Nowy Rozdzień
Nowy Świat
NUBAX - polska
NYGA AUTO SERVICE
N.Z.O.Z. Instytut Zdrowia "Centrum"
NZOZ Moja Poradnia - przychodnia
NZOZ "Optimed" Poradnia Okulistyczna
NZOZ Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej

O
O
OAZA dewocjonalia
Obelisk dra A. Mielęckiego
Obelisk Jana Giemza
Obelisk ku czci dra Andrzeja Mielęckiego
Obelisk Orłów Śląskich
Obelisk pamięci Hejczyka i Pilarczyka
Obelisk Pamięci o dawnym podziale Europy

o
obelisk rotmistrza Witolda Pileckiego

O
Obelisk upamiętniający Pawła Kmiecika

o
obelisk w miejscu żydowskiej synagogi

O
Oberża
Obi
OBI
Obiady Domowe
Obiady Domowy
Obiekt eksploatowany przez: PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o.
Obiekt Handlowy (w budowie)
Obiekty wierni, plac i droga dojazdowa zostały zdemontowane, teren wiertni został obsadzony sadzonkami drzew
Objazd
Objazdowa
Obozowa
Obroki
Obrońców Chorzowa
Obrońców Poczty Gdańskiej
Obrońców Pokoju
Obrońców Warszawy
Obrońców Westerplatte
Obrońców Września 1939 roku (79)
Obrys Ratusza z XVIII wieku
Obrzeżna Północna
Obrzeżna Zachodnia
Obserwatorium
Obuwie
Obuwie Portfele Torebki
Obuwie Sabot
Obuwnik
Obwodnica os.Piłsudskiego (projektowana)
Obwodnica Północna
Obwodnica Północna (projekt)
Obwodnica Południowa
Obwodowa
Obwodowa Zachodnia (911)
Obywatelska
Ochnik
Ochotnicza Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna - Katowice Podlesie
Ochotnicza Straż Pożarna - Katowice Zarzecze
Ochotnicza Straż Pożarna - Szopienice
Ochotnicza Straż Pożarna Kamionka
Ochotnicza Straż Pożarna Katowice Kostuchna
Ochotnicza Straż Pożarna Łagisza
Ochotnicza Straż Pożarna Mysłowice Janów
Ochotnicza Straż Pożarna Preczów
Ochotnicza Straż Pożarna Ujejsce
Ochotnicza straż pożarna w Cieślach
Ochotnicza Straż Pożarna w Czeladzi
Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Małej
Ochotnicza Straż Pożarna w Kosztowach
Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźniku
Ochotnicza Straż Pożarna świętochłowice 1

o
od i do

O
Oddział Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
Oddział Dermatologii
Oddział Hematologii i Transplantacji Szpiku
Oddział Korporacyjny i BRE Private Banking & Wealth Managment Katowice
Oddział Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych
Oddział Otorynolaryngologii
Oddział Prewencji Policji w Katowicach
Oddział PZU
Oddziałów Młodzieży Powstańczej
Odido

o
odido

O
Odido

o
odido

O
Odido
Odido - "Vanessa"
Odido "Bakar"
Odido "Jacek"
Odido "Kogucik"
Odido "Piomir"
Odkrywkowa
Odległa
Odlot
Odrodzenia
Odrowążów
Odrzańska
Odwodnienie drogi
Odwodnienie kopalni
Odział Urzędu Miejskiego
Odzież
Odzież Damska
Odzież Męska i Młodzieżowa
Odzież Skandynawska
Odzież używana
Odzież XXL (1)
OFI
Ofiar Faszyzmu
Ofiar Katynia
Ofiar Września
Ofiarom Tymczasowego Więzienia Policyjnego
Ogiermana
Ognik
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina
Ogólnospożywczy
Ogród OBI

o
ogródek piwny

O
Ogródki Działkowe
Ogródki Działkowe im. Damrota
Ogrodnicza
Ogrodników
Ogrodowa
Ogrodzieniec
Ogrodzony plac zabaw
Ogumienie Gramax
Oil-Tom
Ojca Karola Bika
OK Bank Spółdzielczy
Okiem i Brzuchem
Okna Drzwi
Okna Drzwi Rolety Bramy
Okna Jachimczack
Okólna
Okoniowa
Okopowa
Okrąglak
Okrąglica
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Stacja Ratownictwa Górniczego
Okręgowy Szpital Kolejowy
Okręzna
Okrężna
Okular
Ola studio urody
Olbrychta Strumieńskiego
Olchowa
Old Timers Garage
Olgi Boznańskiej
Olimp
Olimpijczyk
Olimpijska
Olkuska
Olszowa
Olsztyńska
Olszynowa
Olszyny
Olzy
Omega
Omega sport
Omnibus
Ondraszka
Onix
Opel Kia Chevrolet Środula
Opel Pomoc Serwis
Opel Rokicki
Opera Śląska
Oplerek
Opłotki
Opolska
Opony - Wulkanizacja
Optica
Optima
Optyk

o
optyk

O
Optyk Gleń
Optyk Kasprzak
Optyk Klos
Optyk Szczerba
Optyk/ksero
Optyka
Opuszczone Przedszkole
Opuszczony Dom
Opuszczony Komisariat
Orange
Orchidea
Organic
Oriflame
Origami

o
orion

O
Orla
Orła Białego
Orląt
Orląt Lwowskich
Orląt Lwowskich (79)
Orlen
ORLEN
Orlen
Orlik
Orlik 2012
Orlików
Orły
Orły Bieliki
Orsay
Orzechowa
Orzechowska
Orzegowska
Osadnik
Osadniki
Osadników
Osiede Bażantowo
Osiedle Andaluzja
Osiedle Arki Bożka
Osiedle Astrów
Osiedle Brzozowica
Osiedle Cypriana Kamila Norwida
Osiedle Dziekana
Osiedle generała Władysława Sikorskiego
Osiedle Hutnicze
Osiedle Józefa Piłsudskiego
Osiedle Klimzy
Osiedle Kwiatowe
Osiedle Mickiewicza
Osiedle Morcinka
Osiedle Musiała
Osiedle Na Lipce
Osiedle Naftowa Pętla
Osiedle Norwida
Osiedle Nowotki
Osiedle Ogrodowa
Osiedle Paderewskiego
Osiedle Pnioki
Osiedle pod Arkadami
Osiedle Pod Lipami
Osiedle pod Platanami

o
osiedle Przedwiośnie

O
Osiedle Robotnicze
Osiedle Roździeńskiego
Osiedle "Sfera" Etap 1 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 2 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 3 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 4 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 5 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 6 (planowane)
Osiedle "Sfera" Etap 7 (planowane)
Osiedle Słoneczne

o
osiedle słoneczne wzgórze

O
Osiedle socjalne
Osiedle Storczyków
Osiedle Tęczowe
Osiedle Tysiąclecia
Osiedle "Warpie"
Osiedle "Warpie" Etap 2
Osiedle "Warpie" Etap 3
Osiedle "Warpie" Etap 4
Osiedle Wieczorka
Osiedle Witosa
Osiedlowa
Osikowa
Oskara Lange
Oskara Langego
Osówka
OSP Brzeziny Śląskie
OSP Dąbrowa Narodowa
OSP Dąbrówka Wielka
OSP Długoszyn
OSP Dobieszowice
OSP Góra Siewierska
OSP Grodziec
OSP Jaworzno-Osiedle Stałe
OSP Psary
OSP Strzyżowice
OSP w Dziećkowicach
OSP Wojkowice-Kamyce
OSP Wojkowice-Żychcice
OSP Wymysłów
Ostatnia
Osterwy
Ostrawska
Ostrogórska
Oswalda Kozioła
Oswobodzenia
Otto Stern
Otylii
Outlet
Outlet Kosmetyczny
Outlet kosmetyczny
Owoce warzywa Agro-Sad
Owocowa
Owocowa Kraina / Piekarnia Król
Owsiana
Oxalis
Oysho
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny - Nowy Bytom
Ośrodek Sportowy Kolejarz
Ośrodek Sportowy Słowian
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Skałka"
Ośrodek Tenisowy MOSiR Katowice
Oświecenia
Oświęcimska
Oświęcimska (8402S)
Oświęcimska (934)

P
P
P-27
P-30
P-35
P-36
Pab Lewe
Paczkomaty
Pączkowanie
Paintball Wojkowice Pdziemny Schron
Pajacyk
Pąk
Pałac Dietla
Pałac Młodzieży im. Aleksandra Kamińskiego
Pałac Pod Filarami
Pałac Rheinbabenów
Pałac Saturna
Pałac Saturna - Termy Rzymskie
Pałac w Załężu
Pałac Wilchelma
Pałacyk Dezona
Pałacyk Prittwitz
Palarnia kawy Posti
Palermo
Paleta Smaków
PALKA
Pamiątkowy kamień "Bunkier partyzancki"
Pamięci Krystyny Bochenek
Pamięci OMP
Pamięci Stanisława i Henryka Bistów
Pamięci żwirki i wigury 1933r.
Panattoni Park Czeladź II (w budowie)
Panda
PANDA II
Panderosa
Pandora
Panewnicka
Panewniki
Pankracy
Panorama fitness
Papierniczy
Papierośnica
Papirus
Paproci
Paprotek
Paradise Catering
Paradise Studio Masażu
Parafia Kościoła Polskokatolickiego pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
Parafia NMP Częstochowskiej
Parafia pw. NMP Królowej Świata
Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia pw. Świętego Floriana
Parafia pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego
Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej
Parafia pw. św. Stanisława BM
Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem świętego Jacka
Parafia Świętego Józefa
Parafia Świętego Rafała Kalinowskiego
Parafia Wniebowzięcia NMP w Dąbiu
Parafia św. Anny
Parafia św. Barbary
Parafia św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Siostry Faustyny
Parfois
Paris Cosmetology

p
park tematyczny

P
Parking Marcina Kasprzaka 40-42
Parkowa
Parkowy Bonito
Partner - Dealer Fiat, Lancia
PARTNER AGD RTV
Partner RTV AGD
Partyzantów
Paruzel
Paryska

p
pas 05R-23L w budowie

P
Pasaż Europejski
Pasmanteria
Pasmanteria Inspiracja
Pasmanteria pod 16-tym
Pasternik
Pasterska
Pastewna
Pastuszek
Patio Park
Patria
Patriotów
Paulex
Paweł Steller
Pawia
Pawilon 1 - ruiny pawilonu
Pawilon 11
Pawilon 3
Pawilon administracyjno-wystawienniczy
Pawilon ekspozycji riplemarków

p
pawilon handlowy

P
Pawła
Pawła Brandysa
Pawła Broncla
Pawła Chromika
Pawła Dombka
Pawła Dylonga
Pawła Dytrycha
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawła Findera
Pawła Jasienicy
Pawła Jasińskiego
Pawła Kołodzieja
Pawła Komandra
Pawła Poloczka
Pawła Pośpiecha
Pawła Śmiłowskiego
Pawła Stalmacha
Pawła Stellera
Pawo
Paziowa
Pańska Góra
Państwowa Ogólnokszrałcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki
Państwowa Straż Pożarna w Świętochłowicach
Państwowa Szkoła Muzyczna
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina
Państwowa szkoła muzyczna I stopnia
Państwowa Szkoła Muzyczna im. Grzegorza Fitelberga
Państwowe Szkoły Budownictwa
PBC
PBS Bank
PC
PCK
PEC Bytom zakłady cieple nr 4
Pechnik
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka oddział Chorzów
Peek & Cloppenburg
Pegaz
Pekao
Pekao S.A.
Pekao SA
Pekao SA I Oddział
Pekao SA II Oddział w Katowicach
Pekin
Pekińska
Pelargonii
Pelikan
Pelikanów
Pełna szafa
Pemug
Pendragon

p
pendragon

P
Pepco
PEPCO
Pepco
PEPCO
Pepco
Pepe Jeans
Pepe Noro
Pepino
Pepo
Perfect Event Balonowe Dekoracje
Perfect Man
Perfumeria Aha!
Perfumeria Lido
Perfumeria Sephora
Perkoz
Perla
Perłowa
Pętla Słoneczna
Petra

p
petrol

P
Petronaft
Peugeot
Pewne Używane.pl
PGD Naprawy Nadwozi Blacharstwo samochodowe
PGNiG
Pharmavit
Pho Ha Noi
Pianoforte
Piapierosy
Piaski
Piaskowa
Piaskownica
Piast
Piastów
Piastów Bytomskich
Piastów Śląskich
Piastowska
Piaszczysta
Piąta Strona Świata
Piaśniki
Picco Bello
Piechurów
Pieczarek
Pieczywo
Pieczywo Ekologiczne Piekarnia Matka Natura
Piekarek
Piekarnia

p
piekarnia

P
Piekarnia
Piekarnia - Ciastkarnia "KŁOS"
Piekarnia - cukiernia
Piekarnia - cukiernia Bączkowicz
Piekarnia - cukiernia "Pietryga"
Piekarnia - cukiernia "Słodka chatka"
Piekarnia ABI
Piekarnia Andrzej Duda
Piekarnia Bittmann
Piekarnia Bochen
Piekarnia Borowczyk Ruta
Piekarnia Borys
Piekarnia Ciastkarnia
Piekarnia Cukiernia
Piekarnia cukiernia
Piekarnia Cukiernia
Piekarnia Cukiernia Andrzej Ścigała
Piekarnia Cukiernia "Firma Ćmiel"
Piekarnia Cukiernia Ziarenko
Piekarnia Gryc
Piekarnia Klimza
Piekarnia Kłos
Piekarnia "Kłos"
Piekarnia Kłos
Piekarnia Klossek
Piekarnia Michalski
Piekarnia na Starym końcu
Piekarnia Pawlak
Piekarnia Rajca
Piekarnia tradycyjna
Piekarnia Zdziwsław Krysik
Piekarnia Ziarenko
Piekarnia-ciastkarnia Król
Piekarnia-Cukiernia
Piekarska
Piekary Śląskie
Piekło
Piękna
Pieprz i Sól
Pierkania Cukiernia E.J. Pietryga
Pierkowskie
Piernikarka
Pierogarnia Babci Marysi
Pierogarnia na Gliwickiej
Pierogarnia Pod Beczką
Pierogi Babuni
Pierogi Świata
Pierożkowo Express
Pierre Cardin
Pierwiosnków
Pierwsza Faza
Pierwsza klasa
Pierwsze Prywatne Przyjazne Przedszkole
Pierwszy budynek administracyjny kopalni
Pierwszy Urząd Skarbowy
Pierwszy Zbór Chrześcijan Baptystów w Katowicach
Pietrygów

p
pijalnia afisa
pijalnia piwa

P
Pijarska

p
piknik

P
Piła Ujejska
Pilecko
Piłkarska
Pilotów
Pink Shop
Pionierów
Piotr i Paweł
Piotra
Piotra Bardowskiego
Piotra Kołodzieja
Piotra Kowalskiego
Piotra Michałowskiego
Piotra Miętkiewicza
Piotra Musialika
Piotra Niedurnego
Piotra Nowakowskiego
Piotra Pawła i Leokadii Dehnelów
Piotra Pronobisa
Piotra Rauka
Piotra Skargi
Piotra Szymonka
Piotra Woźniaka
Piotra Wysockiego
Piotrkowska
Piotrowice
Piotrowicka
Piramida Kebab
Pirania
Pisalskiego
Pit-Stop Auto Serwis
Piwna
Piwnica u Barda
Piwniczka
Piwomania
Piwonii
Pizza Dominium
Pizza Hut
Pizzeria
Pizzeria Adjano
Pizzeria Ambrozja
Pizzeria Azzuro
Pizzeria Bathory
Pizzeria Biesiadowo
Pizzeria Borys
Pizzeria Bravo
Pizzeria Da Grasso
Pizzeria Diablo
Pizzeria Diavollo
Pizzeria Diavolo
Pizzeria "Drewienko"
Pizzeria "Eldo"
Pizzeria Fresco
Pizzeria L'Angolo
Pizzeria Marcello
Pizzeria MaxiPizza
Pizzeria Milano
Pizzeria MOSKVA
Pizzeria na dolinie
Pizzeria Palermo
Pizzeria Paula
Pizzeria Peppino
Pizzeria Piaskowy Dziadek
Pizzeria PIZZABASTA
Pizzeria Pod Strachem
Pizzeria Raj
Pizzeria Rimini
Pizzeria Riposta
Pizzeria Soprano
Pizzeria Sycylia
Pizzeria Sycyliana
Pizzeria u Batmana
Pizzeria u Francesko
Pizzeria Vendetta
Pizzeria Veneto
Pizzeria Vinci
Pizzeria Zielona Dolina
PKN Orlen
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski Oddział 3. w Siemianowicach Śląskich
PKO Bank Polski, Oddział 5 w Dąbrowie Górniczej
PKO BP
PKO BP Oddział 1 w Katowicach
PKO BP Oddział 12
PKO BP Oddział 14
PKO BP Oddział 15
PKO BP Oddział 17
PKO BP Oddział 2 w Katowicach
PKO BP Oddział 22
PKO BP Oddział 3
PKO BP Oddział 5
PKO BP Oddział 6
PKO BP Oddział 7
PKO BP Oddział 8 w Katowicach
PKO BP Oddział 9
PKO BP Oddział nr 2
PKO BP Oddział nr 46
PKO BP S.A.
PKO SA
PKP Informatyka
Plac 11 Listopada
Plac 3 Maja
Plac Adama Mickiewicza
Plac Akademicki
Plac AKS
Plac Aleksandra Zawadzkiego
Plac Alfreda
Plac Andrzeja
Plac Atrakcji
Plac Bohaterów Getta Będzińskiego
Plac Bolesława Chrobrego
Plac Budowy nowej KM PSP Mysłowice
Plac doktora Józefa Rostka
Plac Dworcowy
Plac Generała Stanisława Maczka
Plac Górników
Plac Grunwaldzki
Plac Gwarków
Plac Hutników
Plac im. Victora Viannay'a
Plac Jana Filaka
Plac Jana III Sobieskiego
Plac Jana Kasprowicza
Plac Jana Matejki
Plac Jana Pawła II
Plac Józefa Londzina
Plac Karin Stanek
Plac Karola Miarki
Plac Katedralny
Plac Kazimierza Kruczkowskiego
Plac Kazimierza Wielkiego
Plac Klasztorny
Plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej
Plac Konstytucji 3 Maja
Plac Kopernika
Plac ks. Jana Karpeckiego
Plac Księdza Emila Szramka
Plac księdza Leopolda Raabe
Plac księdza Rafała Grzondziela
Plac Letochów
Plac Ludwika Waryńskiego
Plac Mariański
Plac Medyków

p
plac Miast Partnerskich

P
Plac Michała Wolskiego (11)
Plac Michała Wolskiego (94)
Plac Mieroszewskich
Plac Mistrzów
Plac Niepodległości
Plac Nowary
Plac NSZZ Solidarność
Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
Plac Ogród Dworcowy
Plac Okrzei
Plac Osiedlowy
Plac Piastowski
Plac Piotra Skargi
Plac Pod Lipami
Plac Podwyższenia Krzyża
Plac Powstańców Śląskich
Plac Rodła

p
plac Ronalda Reagana

P
Plac Salwatorianów
Plac Sejmu Śląskiego
Plac Skrzeka i Wójcika
Plac Sławika i Antalla
Plac Słowiański
Plac Sobieskiego
Plac Stefana Żeromskiego
Plac Świętego Jana
Plac Szkolny
Plac Tadeusza Kościuszki
Plac Targalskiego
Plac Waldemara Zillingera
Plac Washingtona (Bema)
Plac Wilhelma Szewczyka
Plac Wincentego Wajdy
Plac Władysława Sikorskiego
Plac Władysława Targalskiego

p
plac Wojciecha Kilara

P
Plac Wojska Polskiego
Plac Wolności
Plac Wyzwolenia
Plac zabaw
Plac zabaw dla dzieci przy Przedszkolu Miejskim nr 1 w Jaworznie
Plac świętej Barbary
Plac Żołnierza Polskiego
Placówka pocztowa Inpost
Planeta
Planeta 24h

p
planowana DTŚ południe
planowana DTŚ wschód - etap 1
planowane hotel

P
Planty Śląskie

p
płaskorzeźba mleczarki

P
Plaster Miodu
PLASTIC COMPONENTS FUEL SYSTEMS POLAND
Play

p
plaża miejska Dąbrowa Górnicza

P
Plaża Pogoria 3
Plażowa

p
plebania

P
Plebania

p
plebania

P
Plebania
Plebańska
Plebiscytowa
Pli Pla Plo
Płocka
Plon
Plonów
Plus
Plus GSM
Płyta upam. Powstańców Śląskich i harcerzy
Płyta upamiętniająca hitlerowski mord na członkach GL-PSS w 1 lipca 1944
Płyta upamiętniająca Polaków rozstrzelanych w czasie II Wojny Światowej
Płyta upamiętniająca poległych w czasie Powstań Śląskich i w czasie II wojny światowej
PO Oberża - widok na Beskidy i Tatry 304,5m npm
Po Wozem
Pocałunek
Pochyła
Poczta
Poczta (agencja)
Poczta Główna Mysłowice
Poczta Milowice
Poczta Polska
Poczta Polska - oddział 15
Pocztowa
Pod Balkonem
Pod Cechem
Pod Czaplą
Pod Drewnianym Bocianem
Pod Estakadą
Pod Filarami
Pod Filarem
Pod Gruszą
Pod inwestycje
Pod Jaszczurką
Pod Kasztanami
Pod Kasztanem
Pod Lipami
Pod Lwem
Pod Młynem
Pod Mopsem
Pod Nosem
Pod Ratuszem
Pod ręką
Pod Siódemką
Pod wzgórzem Wandy
Pod Żurawiem
Podbagienko
Podchorążych
Poddzwonek
Podedwór
Podgórna
Podgórska
Podgrodzie
Podhalańska
Podjazd dla wózków
Podjazdowa
Podjazie
Podlas
Podlaska
Podłęknicka
Podlesianka
Podlesie
Podleska
Podleśna
Podlipie
Podłosie
Podmiedze
Podmiejska
Podmokła
Podpułkownika Teodora Mańczyka
Podraszkowie
Podrowce
Podskarpie
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
Podwale
Podwalna
Podwarpie
Podzamcze
Poetów
Pogodna
Pogoria
Pogoria Residence
Pogotowia
Pogoń
Pokładowa
Pokoje Gościnne Zacisze
Pokoju
Pol-Sana-Med
Pola Negri
Polana
Połaniecka
Polarna
PolBank
Polcar Rovercar
Pole Marsowe
Poległym za Wolną Polskę
Poleska
Poleśna
Poli Gojawiczyńskiej
Policja
Policja Komisariat 15
Policja, Komisariat iV
Policyjna
Policyjna Izba Dziecka w Katowicach
Politechnika Częstochowska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny
Politechnika Śląska Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii
Polna
Północna
Północna (budowa w 2017)
Północna (planowana)
Polo Market
POLOmarket
Połomińska
Polowa
Polska Grupa Górnicza sp. z o.o.
PolskaKsiegarnia.pl
Polski Koks S.A.
Polski Smak
Polskie Radio Katowice
Polskiego Czerwonego Krzyża
Południe nieruchomości
Południowa

p
pominik

P
Pomłynie
Pomnik 10 Powieszonych z Huty Bankowej
Pomnik 100-lecia Sztygarki
Pomnik 50-lecia Pierwszej Komuny Miejskiej w Czeladzi
Pomnik bł. Stanisława Kubisty
Pomnik Bohaterom Czerwonych Sztandarów
Pomnik Czeladzianom poległym za wolność i niepodległość Ojczyzny
Pomnik Edmunda Bojanowskiego
Pomnik górników KWK Wujek
Pomnik Grunwaldzki
Pomnik Harcerzy Września - Obrońców Katowic
Pomnik Henryka Sławika i Jozsefa Antalla
Pomnik hrabiego Redena
Pomnik Jan Paweł 2
Pomnik Jana Kiepury
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Józefa Piłsudskiego
Pomnik Józefa Wieczorka
Pomnik Katarzyny Włodyczkowej
Pomnik ku czci Poległych w czasie II Wojny Światowej
Pomnik ku czci poległych w latach 1939-1945
Pomnik ku czci poległym i zamordowanym nauczycielom w latach 1939-1945
Pomnik ku czci poległym w latach 1919-1921
Pomnik ku czci Powstańców Śląskich
Pomnik Kwiat Lotosu
Pomnik Matki z dzieckiem
Pomnik Ofiar Faszyzmu 1939-1945
Pomnik Ofiar getta na Środuli
Pomnik Ofiar Katynia
Pomnik ofiarom terroru komunistycznego
Pomnik pamięci ofiar katastrofy hali MTK
Pomnik pamięci policjantów Dąbrowy Górniczej zamordowanych przez Sowietów wiosną 1940 w Katyniu
Pomnik pamięci Żydów
Pomnik poległych w Powstaniach Śląskich
Pomnik poległych w Powstaniach Śląskich i podczas II wojny światowej
Pomnik Poległych Żołnierzy
Pomnik Poległych Żołnierzy 75 Pułku Piechoty
Pomnik Policjanta Polskiego
Pomnik pomordowanym przez hitlerowców
Pomnik Powstańca Śląskiego
Pomnik Powstańców Śląskich
Pomnik Powstańców Śląskich w Dębie
Pomnik Powstańców Śląskich w Kostuchnie
Pomnik Powstańców Śląskich w Nikiszowcu
Pomnik Przyrody
Pomnik Solidarności
Pomnik Stanisława Moniuszki
Pomnik Stanisława Staszica
Pomnik T. Kościuszki
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik Tadeusza Kościuszki na Placu Kościuszki
Pomnik Trudu Górniczego
Pomnik upamiętniający członków Związku Orła Białego, którzy zginęli w Łaźni Miejskiej
Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej (1949r)
Pomnik Witkacego
Pomnik Wojciecha Korfantego
Pomnik Żołnierza Polskiego
Pomnik Żołnierza Zwycięzcy
Pomnik żołnierzy Armi Radzieckiej
Pomnik żołnierzy z Dąbrówki Małej
Pomnik „Rodzina”
Pomorska
Pompownia nr 10
Popiersie Ojca Świętego Jana Pawła II
Popiół Diament
Poprzeczna
Porąbka
Poradnia Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
Poranna
Porcelana Bogucice, Salon w Fabryce
Porcelana Śląska Park
Porcelanowa
Porębska
Porfirowa
Porsche Centrum Katowice
Portiernia
Portofino
Portowa
Porzeczkowa
Posady

p
posterunek odgałęźny Roździeń 2

P
Poszetka
Potiebni
Potliczka
Potyk
POWH Eurostal SA
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Powiatowy Urząd Pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie - Szpital w Czeladzi
Powstania
Powstania Styczniowego
Powstańców
Powstańców Śląskich
Powstańców Warszawskich
Powstańców Warszawskich (11)
Powstańców Warszawy
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.
Poziomkowa
Poznańska
Pozostałości Kościoła Świętego Józefa na Otylii
Pożarna
Pożarna I
Pożarna II
PPUH Dolomit Kopalnia Ząbkowice
Pracownia Florystyczna Beata Wilk
Pracownia Fryzjerska
Pracownia krawiecka
Pracownia Złotnicza
Pracy
Praktiker
Pralnia chemiczna
Pralnia Tresso
Preczów
Premium-Lek

p
prestige SPA

P
Pretty One
Princesse
Printimus
PRM Szkłobudowa SA
Probostwo

p
probostwo

P
Process-Electronic
Prochownia
Produkcja-Hurt-Detal Znicze Świece
Produkcyjna
Profesora Augusta Chełkowskiego
Profesora Jana Mikusińskiego
Profesora Waleriana Pańki
PROFI BIKE Centrum Rowerowe
PROFI LINGUA Szkoła Języków Obcych
Projektowa
Projektowana
Projektowane Targowisko
Prokuratora Rejonowa
Prokuratura Okręgowa
Prokuratura Rejonowa
Prokuratura Rejonowa w Będzinie
Proletariatu
ProLine
ProLine.pl Dąbrowa Górnicza
Promenada
Promenada generała Jerzego Ziętka
Promenada Jerzego Ziętka
Prometeusz
Promienna
Promod
Propagator
Prosecco Bistro & Wine Bar
Prosta
Proton
Prowansalska
PROWENT
Prozbyt
Prusa Bolesława
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Prywatna
Prywatna Klinika ADO MED 2
Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła Jak Dom"
Prywatne Gimnazjum "Amicus"
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza
Prywatne Liceum Ogólnokształcące, Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie
Prywatne Przedszkole „Domowe Przedszkole”
Prywatny Dom Opieki MARIA
Prywatny Szpital Położniczo Ginekologiczny
Prywatny żłobek w Świętochłowicach
Pryzmat
Przebiśniegów
Przechodnia
Przedewsie
Przedsiębiorstwo Prywatne TELETROM
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. w Rudzie Śląskiej
Przedszkole
Przedszkole bajkowe wzgórze
Przedszkole Bajoko
Przedszkole Miejske nr 13
Przedszkole Miejske nr 9
Przedszkole Miejskie
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Będzinie
Przedszkole Miejskie Nr 10 w Będzinie
Przedszkole Miejskie Nr 11 w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 12
Przedszkole Miejskie Nr 12 w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 13 im. Juliana Tuwima w Będzinie
Przedszkole Miejskie Nr 14 w Będzinie
Przedszkole Miejskie Nr 15 w Będzinie
Przedszkole Miejskie Nr 18
Przedszkole Miejskie nr 2
Przedszkole Miejskie Nr 2
Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 21
Przedszkole Miejskie Nr 22
Przedszkole Miejskie nr 25
Przedszkole Miejskie nr 25 im. Króla Maciusia I
Przedszkole Miejskie nr 29
Przedszkole Miejskie Nr 3
Przedszkole Miejskie nr 31 (Dawny szpital)
Przedszkole Miejskie nr 35
Przedszkole Miejskie nr 36 z Oddziałem Specjalnym
Przedszkole Miejskie nr 38
Przedszkole Miejskie Nr 39 "Zielony zakątek"
Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Marii Konopnickiej
Przedszkole Miejskie nr 40
Przedszkole Miejskie nr 43
Przedszkole Miejskie nr 47 " SŁONECZKO "
Przedszkole Miejskie nr 47 w Rudzie Śląskiej
Przedszkole Miejskie nr 48
Przedszkole Miejskie nr 49
Przedszkole Miejskie nr 5
Przedszkole Miejskie nr 5 w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 50
Przedszkole Miejskie nr 52
Przedszkole Miejskie nr 55
Przedszkole Miejskie nr 59
Przedszkole Miejskie nr 6 w Będzinie
Przedszkole miejskie nr 7
Przedszkole Miejskie Nr 7
Przedszkole Miejskie nr 8
Przedszkole Miejskie nr 8 w Będzinie
Przedszkole Miejskie nr 87 im. Juliana Tuwima
Przedszkole Miejskie nr 9
Przedszkole Miejskie Nr 9 im. Wandy Chotomskiej w Będzinie
Przedszkole Miriada
Przedszkole Niepubliczne TIKA
Przedszkole nr 1 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 10 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 11
Przedszkole nr 12
Przedszkole nr 12 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 13
Przedszkole nr 13 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 14
Przedszkole nr 15
Przedszkole nr 18
Przedszkole nr 19
Przedszkole nr 2
Przedszkole nr 20
Przedszkole nr 25
Przedszkole nr 26
Przedszkole nr 27
Przedszkole Nr 29 z Oddziałami Integracyjnym
Przedszkole nr 31
Przedszkole nr 32 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 34
Przedszkole nr 4
Przedszkole nr 4 w Dąbrowie Górniczej
Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 53
Przedszkole nr 55
Przedszkole nr 6
Przedszkole nr 7
Przedszkole nr 8
Przedszkole "Pod Topolą" nr 2
Przedszkole Prywatne Wesołe Pszczółki
Przedszkole Prywatne „U Buni”
Przedszkole Prywatne „YES – Młodzi Odkrywcy”
Przedszkole Publiczne nr 1
Przedszkole Publiczne nr 10
Przedszkole Publiczne nr 11
Przedszkole Publiczne Nr 14
Przedszkole Publiczne nr 4
Przedszkole Publiczne nr 5
Przedszkole Publiczne nr 7
Przedszkole Publiczne nr 9
Przedszkole Żaczek
Przedszkolna
Przedwiośnie
Przedzszkole nr 15
Przejazd
Przekopowa
Przełajka
Przełajowa
Przełajska
Przelotowa
Przemszy
Przemysłowa
Przemysłowa Straż Pożarna
Przepiórek
Prześwit
Przodowników
Przodowników Pracy
Przy Dworcu
Przy Gazowni
Przy Gościńcu
Przychodnia
Przychodnia Rejonowa
Przygraniczna
Przyjaciół Żołnierza
Przyjazna
Przyjaźni
Przyjemna
Przyroda WPKiW
Przystanek 2
Przystanek 4
Przystanek 5
Przystanek Nr.2 "Polana"
Przystanek NR.3 "Torfowisko"
Przystanek Nr.4 "Kruszczyk Szerokolistny"
Przystanek Nr.5 "Polana Wędkarzy"
Przystanek nr.6 "Wykrot"
Przystanek nr.7 "Łąka Storczykowa"
Przystanek Nr.8 "Koniec Ścieżki"
Przystanek po Zdrowie
Przystań
Przystań Skałka
Psary
Psary Głębokie
Psary-Parchówki
Psary-Wańkowce
Psary-Żurawiniec
PSS Społem
Pstrągowa
Pszczelna
Pszczelnicza
Pszczelnik
Pszczyńska
Pszczyńska (86)
Pszeniczna
Pszenna
Ptaki
Ptasia
Ptaszarnia
PTG Plaza - Paderewa
P.T.H.U. ''CICHY''
PTTK Dąbrowa Górnicza
Ptyś
Pub
Pub 14
Pub "Ada"
Pub Baltoro
Pub Eleonora
Pub Eliza
Pub Enigmat
Pub Gondola
Pub "Grand Canyon"
Pub "Joker"
Pub "Kac Vegas"
Pub Kominiarz
Pub Komitywa
Pub Krokodyl
Pub Na Rycerskiej
Pub Partia
Pub "Piekiełko"
Pub Posesja
Pub Praga
Pub Rodeo
Pub Róża
Pub Sofa
Pub "Sportowy"
Pub Śruba
Pub TRAKTOR
PUB "U Radka"
PUB Za Ostatni Grosz
Pub Zaścianek
Pub Zielony
Puccini
Puchacza
Pudlerska
Puławska
Pułkownika Henryka Kowalówki
Pull & Bear
Pull&Bear
Puma
Punia
PUNKT
Punkt Informacji Turystycznej
Punkt Obsługi Klienta InPost
Punkt obsługi klienta ŚKUP
Punkt Obsługi Pasażera KZK GOP
Punkt Poboru Opłat Mysłowice-Brzęczkowice
Punkt regulatorski
Punkt regulatorski Rynek Katowice
Punkt serwisowy Sport XXL
Pusta
Pustkowie
Pustułek
Puszysta pani
P.W. Malgat-2 sklep z farbami
PW Mateo
P.W. MOTOTECHNIKA

p
pw. Najświętszych Imion Jezusa i Maryi
pylon informacyjny

P
PZERiI
PZU

Q
Quality Silesian
Quazi
Qubus Hotel Prestige Katowice
Que Huong
Quisque

R
R
R Będzin
R Będzin Ksawera
R Będzin Łagisza
R Będzin Miasto
R Bytom
R Bytom Karb
R Bytom Karb Wąskotorowy
R Bytom Północny
R Bytom Wąskotorowy
R Chorzów Batory
R Chorzów Miasto
R Chorzów Stary
R Dąbrowa Górnicza
R Dąbrowa Górnicza Gołonóg
R Dąbrowa Górnicza Huta Katowice
R Dąbrowa Górnicza Pogoria
R Dąbrowa Górnicza Południowa
R Dąbrowa Górnicza Sikorka
R Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce
R Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
R EC Szombierki Wąskotorowe
R Jaworzno Szczakowa
R Jaworzno Szczakowa Lokomotywownia
R Katowice
R Katowice Brynów
R Katowice Kostuchna
R Katowice Ligota
R Katowice Ochojec
R Katowice Piotrowice
R Katowice Podlesie
R Katowice Szopienice Południowe
R Katowice Załęże
R Katowice Zawodzie
R Mikołów
R Mikołów Jamna
R Mysłowice
R Mysłowice Brzęczkowice
R Mysłowice Brzezinka
R Mysłowice Kosztowy
R Planetarium (nieczynna)
R Przystań
R Radzionków
R Radzionków Rojca
R Sosnowiec Dańdówka
R Sosnowiec Główny
R Sosnowiec Jęzor
R Sosnowiec Kazimierz
R Sosnowiec Maczki
R Sosnowiec Południowy
R Sosnowiec Porąbka
R Świętochłowice
R Wesołe Miasteczko
R ZOO
Rabat
Raben
Raciborska
Raciborska (9411S)
Racjonalizatorów
Racławicka
Radiola
Radiologia
Radiska
Radocha
Radomska
Radosna
Radosz
Radoszowska
Radoszowska (8409S)
Radwańskich
Radzionków
Rafała Pomorskiego
Rafała Urbana
Rafgum Jerzy Ochojski
Raiffeisen Polbank
Rainbow Tours
Raj
Raj dziecka
Rajnholda Domina
Rajska
Rajski ptak
Rancho
Ranczo
Rapid Koszutka
Ratanice
Ratka Piotr
Ratowników
Ratusz w Mysłowicach
Ratuszowa
Ravel
Rawa Park Handlowy
Raz Dwa Osiem
RB Rowerek
Rębaczy
Rebel Bar
Rebel Garden
Reden
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Regulacyjna
Reha-Bed
Relaksowa
Relax
Relay
REMONDIS - Gospodarka odpadami i recykling
Renaty Zwoźniakowej
Renault
Renault Katowice - Grupa Pietrzak
Renault Zieba
Rencistów
Renoma watch
Replay

r
replika młota kuźniczego

R
Reporter Young
Reserved
Reserved Kids
Respol
Restaruacja BEA
Restauracja
Restauracja 36
Restauracja BECZKA RAJU
Restauracja Chata z Zalipia
Restauracja Club 99
Restauracja Czerwona
Restauracja DO RE MI
Restauracja Dworek Donnersmarck
Restauracja "Figaro"
Restauracja Gwarek
Restauracja Japońska Nihonto
Restauracja Jedenastka
Restauracja "Kolorowa"
Restauracja Kuchnia Otwarta
Restauracja Leśna
Restauracja Maciej
Restauracja Malta
Restauracja Mustang
Restauracja Parkowa
Restauracja Patio
Restauracja Pod Wieżami
Restauracja Przystań
Restauracja Sala Bankietowa - "Impresja"
Restauracja Stylowa
Restauracja Tower
Restauracja u Babuni
Restauracja Zaklęty Czardasz
Restauracja-Pub "Zakonnicy"
Reta
Reta Śmiłowicka
Retro
Retro-Car Serwis Robert Mól

r
reustauracja staropolska

R
Rewolucji 1905 Roku
Rewolucjonistów
Rezedowa
Rezedy
Rezerwat Ochojec
Rezonans
Rhenus
Ricambi-Service
Richard Holtze
Rimsaplus
Ristorante Lorenzo
RKC
ROA
Roberta Kempki
Roberta Mruczka
Roberta Żymły
Roberta Żymły (8427S)
ROBI-2, oświetlenie
Robinia
Robotnicza

r
rock'n' roll

R
Rodańska
Rodzina
Rodzinna
Rodziny Dembińskich
Rodziny Oswaldów
Rogoźnicka
Rogoźnik
Rojca
Rokity
Rolna
Rolnicza
Romana Dmowskiego
Romana Piecucha
Romana Rzepeckiego
Romualda Pitery
Romualda Traugutta
Rondo
Rondo Aleksandry Śląskiej
Rondo Budowniczych Huty Katowice
Rondo Czesława Uznańskiego
Rondo gen. Stanisława Sosabowskiego
Rondo generała Emila Fieldorfa "Nila"

r
rondo Generała Jerzego Ziętka

R
Rondo generała Stanisława Rostworowskiego
Rondo Górników Kopalni Mysłowice (79)
Rondo Henryka Sławika
Rondo im. Gerarda Cieślika

r
rondo im. Świętego Jana Pawła II

R
Rondo Jana Pawła 2
Rondo Józefa Nowary
Rondo Józefa Olejniczaka
Rondo Józefa Pietera
Rondo Karola Stryji
Rondo Kazimierza Zenktelera
Rondo Konstantego Frydrychowicza
Rondo Królewskiej Huty
Rondo księdza biskupa Ignacego Jeża
Rondo księdza Jerzego Pawlika
Rondo księdza Józefa Kani
Rondo księdza Konstantego Michalskiego
Rondo Ludwik
Rondo marszałka Konstantego Wolnego
Rondo Modrzejowskie (79)
Rondo Niebieskich Mistrzów
Rondo Nikoli Tesli
Rondo Ofiar Miednoje
Rondo Ojca Euzebiusza Huchrackiego
Rondo Policji Województwa Śląskiego
Rondo profesora Jana Obrąpalskiego
Rondo Solidarności (79)
Rondo Sybiraków

r
rondo Unii Europejskiej

R
Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Rondo Zesłańców Sybiru
Rondo Żołnierzy Wyklętych
Roni Kebab
ROPOL
Rossmann
ROSSMANN
Rossmann
Rów Kalny
Rowerowy
Rowery
Rowery Przemyslaw Kusa
Rowery Sandra
RoweryStylowe.pl
Równa
Równoległa
Rowowa
Roy
Royal
Rozaiki
Rozbark
Rozbarska
Rozdarcie
Rozjazdowa
Rozmarynu
Roztoki
Rozwojowa
Roździeńska
Roździeńskiego (79)
Różana
Różowa Kawiarenka i Galeria
Róży Luksemburg
RTCN Kosztowy

r
rtm. Witolda Pileckiego

R
RTV AGD
RTV Euro AGD
RTV euro AGD
RTV EURO AGD
Rubinowa
Ruch
RUCH
Ruch
RUCH
Ruch
Ruch Radzionków
Ruczajowa
Ruda Śląska 17
Rudna
Rudolfa Niemczyka
Rudolfa Zubera
Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa ADM nr 6

r
ruiny

R
Ruiny
Ruiny budynku

r
ruiny cegielni Sitko

R
Ruiny hangaru szybowcowego
Ruiny krzyża
Ruiny młyna wodnego "Szałas"
Ruiny Pieca wapienniczego
Ruiny wapiennika
Ruiny wiaduktu
Rumiankowa
Rybacka
Rybaczówka
Rybex
Rybna
Rybnicka
Rybny Raj
Rybny Rynek
Rycerska
Rydzów
Rygips
Ryłko
Rymarska
Rynek
Rynek 7
Rynek Bytkowski
Rynek Główny
Rynek im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Rynek Mały
Rynek (Plac Centralny)
Rynek (Plac Kwiatowy)
Rynek (Plac Teatralny)
Ryniewicz
Rynkowa
Rysia
Ryszarda
Ryszarda Gansińca
Ryszarda Siekiela
Ryszarda Siekiela (8420S)
Rytm II
Rzeczna
Rzemieślnicza
Rzepakowa
Rzeszowska
Rzeźnicza

S
S
S Viet Nam
S**: Krakowska > Sosnowiec Urząd Miasta
S**: Sosnowiec Urząd Miasta > Krakowska
Sabaudzka
Sączewskiego
Sąd Apelacyjny
Sąd Okręgowy
Sąd okręgowy księgi wieczyste
Sąd Okręgowy w Katowicach
Sąd Rejonowy
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
Sąd Rejonowy Katowice-Zachód
Sąd Rejonowy w Będzinie
Sąd Rejonowy w Bytomiu
Sąd Rejonowy w Chorzowie
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach Oddział Zamiejscowy Piekary Śląskie
Sądecka
Sądowa
Sadowa
Sądowa
Sadowa
Sądowa
Sadowa
Sądowa
Sadowa
Sądowa
Sadowa
Sadzawki
Saint Etienne
Sakana Sushi Bar
Sakho
Sala Balowa
Sala bankietowa
Sala Bankietowa Belford
Sala Królestwa Świadków Jehowy

s
sala parafialna

S
Sala sportowa
Salad Story
Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko"
Salih Kebab
Salomona Jaszuńskiego
Salon Expert
SALON Ford - Wróbel
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
SALON FRYZJERSKI
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski Barbara
Salon fryzjerski Daria
Salon fryzjerski "Ghost"
Salon Fryzjerski "Halina"
Salon Fryzjerski Julia
Salon fryzjerski Kasia
Salon fryzjerski Mobi
Salon fryzjerski, studio paznokci - Awangarda
Salon fryzjersko-kosmetyczny Świat Piękna
Salon Kwiatowy Liliana
Salon meblowy BODZIO
Salon mody ślubnej
Salon Muzyczny - Riff Katowice
Salon Optyczny Piotr Nycz
Salon Orange
Salon Play
Salon Plus
Salon Prasowy
Salon Prasowy LEO
Salon Samochodowy SEAT
Salon Sprzedaży Orange
Salon T-Mobile
Salon Urody Kawaii
Salon Urody Olimpia
Salonik Prasowy Ruch

s
salta meble kuchenne

S
Salus
Salzgitter Mannesmann
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Katowicach im. sierżanta Grzegorza Załogi
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. św. Elżbiety
Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Katowicach
Samsonite
Samsung
Samsung Saturn
Sana.pl
Sandacza
Sandi
Sandomierska
Sandra
Sankturaium Św. Antoniego z Padwy
Sano
Santander
Santander Consumer Bank
Saperów
Saperów Śląskich
Sar'ex
Sarmacka
Sarnia
Sarnów
Sasanek
Sąsiedzka
Saska
Saturn
Saturn Connect
Saturnowska
SC
Scate Park
SCC Kaplica św. Barbary

s
scena

S
Scena w Malarni (Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego)
Schodex

s
schody

S
Schron
Schron pozorno - bojowy z 1939 r.

s
schronisko dla zwierząt

S
Ściana pamięci upamiętniająca członków parafii ewangelicko-augsburskiej poległych podczas I wojny światowej
Ścianka wspinaczkowa
Ścianowa
Ścieżka zdrowia
SDK Odeon
SEAT PRO MOTO

s
second hand

S
Second Hand
Second Hand Shop
Sedora
Sekcja Obsługi Ubezpieczonych NFZ
Sekrety kobiet I
Select
Selgros
Sempołowskiej
Sempre
Senator
Sephora
Sępia
Serafina Myśliwca
Serpens
Serwis AGD
Serwis Auto
Serwis ogumienia
Serwis opon
Serwis Opon
Serwis RTV
Sevi Oriental
Sewera Polska Chemia
Seweryna Goszczyńskiego
Sezam
Sezamkowa
Sezamkowo
Sezar kebab
Shanet
Shell
Shell Express
Shurma Dubai
Shurma Dubai Kebab
Si Fashion
Siągarnia
Sicilia Pizzeria Ristorante
Siedliska
Siedlisko Stawiki
Siedmiu Szewców
Siedząca

s
siedziba brygady USLOs

S
Sielawy
Sielec
Sielecka
Sielska
Siemianowice Śląskie
Siemianowicka
Siemianowicka (94)
Siemianowicka (9622S)
Siemianowickie Centrum Kultury
Siemiradzkiego
Siemońska
Sienna

s
siesta coffee

S
Siewierska
Siewna
Sikorek
Sikorka
Sikorka-Młyn
Silesia
Silesia Business Park (w budowie)
Silesia City Center
Silesia Jeans
Silesia Multimedia
Silesia Office Center
Silesia Scooters
SILESIA2000 - centrum finansowo-prawne
Silezaur
Siłownia
Siłownia ACTIVE
Siłownia szybu „Bartosz”
Silver
Simple
Simply Market
Sinsay
Sisley
Sissel
Sizeer

s
sk bank

S
Skalar
Skalista
Skałka
Skałki
Skałki, ruiny młynu i wąwóz lisi jar
Skalna
Skate Park
Skate Park Bowl
Skate Park Rampa
Skatepark
SkatePark
Skatepark
Skaut
Skautów
SKF Solution Factory Katowice
Skiba
Skibowa
Skiff Bis
Skład Materiałów Budowlanych
Składowa
Składowisko Materiałów Niebezpiecznych
Składowisko materiałów sypkich
Sklep
Sklep "ABC"
Sklep ABC
Sklep AGD i RTV "Avans"
Sklep Auto - Części

s
sklep "Browarek"

S
Sklep dekoracyjny
Sklep dla majsterkowiczów "Majster"
Sklep Dziecięcy FIDO
Sklep elektroniczny
Sklep Firmowy Lambertz
Sklep Gabrysia
Sklep i Serwis Rowerowy
Sklep instalacyjno-budowlany
Sklep komputerowy "Mega-Comp"
Sklep meblowy
Sklep meblowy A-Tom
Sklep Meblowy "Black & White"
Sklep mięsny
Sklep miesny Kozyra Danuta
Sklep motoryzacyjny
Sklep Motoryzacyjny
Sklep motoryzacyjny Omnibus
Sklep Motoryzacyny
Sklep nocny

s
sklep odzieżowy

S
Sklep osiedlowy

s
sklep osiedlowy

S
Sklep papierniczy
Sklep Podróżnika
Sklep rowerowy
Sklep RTV
Sklep RTV AGD "Tomex"
Sklep spożywczo - monopolowy
Sklep spożywczo - monopolowy "U Basi"
Sklep Spożywczo-Monopolowy
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy - Hurtownia jajek
Sklep spożywczy - "Społem"
Sklep spożywczy ABC
Sklep spożywczy Cytrusek
Sklep spożywczy "HAM"
Sklep Spożywczy "Lewiatan"
Sklep spożywczy "Na rogu"
Sklep spożywczy "odido"
Sklep spożywczy Patola Janusz
Sklep spożywczy PCH
Sklep spożywczy Przystań
Sklep spożywczy Zabka
Sklep spożywczy "Żabka"
Sklep Tadeusz
Sklep Wędkarski
Sklep wielobranżowy
Sklep Wielobranżowy
Sklep z tanią odzieżą
Sklep zielarsko - medyczny "Kalma"
Sklep zoologiczno - wędkarski
Sklep zoologiczny
Sklep Zoologiczny Thompson
Sklep "Żabka"
Skok Arka
SKOK Boże Dary
SKOK Jaworzno
SKOK Kopernik
Skok Kopernik
SKOK Kopernik
SKOK Piast
SKOK Śląsk
SKOK Stefczyka
SKOK Szopienice
Skok w dal
SKOK Wesoła
Skok Wesoła
Skotnica
Skotnicka
Skowronków
Skowronkowa
Skośna
Skrajna
Skromna
Skryta
Skrzynówek
Skrzypów
ŚKS Naprzód Lipiny
Skup złomu
Skwer 2 Pułku Pszczyńskiego
Skwer 304 Dywizjonu Bombowego "Ziemi Śląskiej"
Skwer Biskupa Pluty
Skwer Czesława Kempińskiego
Skwer Haliny Lerman
Skwer Husarii Polskiej
Skwer im. Tadeusza Bartosika
Skwer Janusza Kalinowskiego
Skwer Jeńców Ostaszkowa
Skwer Kadetów Lwowskich
Skwer Karlika z Kocyndra
Skwer Karola Hieronima Chodkiewicza
Skwer Koszycki
Skwer Księdza Bolesława Kałuży
Skwer Księdza Jana Machy
Skwer Męczenników Oświęcimskich
Skwer Michała Grajka
Skwer Młodych Plastyków
Skwer Odrodzenia Państwa Polskiego
Skwer Porozumienia Jastrzębskiego 1980 roku
Skwer Romualda Mielczarskiego
Skwer Stanisława Barei
Skwer Wychowanków Janusza Korczaka
Skwerowa
Sky Bar
Śląska
Śląska (9804S)
Śląska Galeria Sztuki
Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka
Śląski Dom
Śląski Klub Golfowy
Śląski Ogród Zoologiczny
Śląski Teatr Lalki i Aktora "Ateneum"
Śląski Uniwersytet Medyczny
Śląski Uniwersytet Medyczny - Rektorat
Śląski Uniwersytet Medyczny - Wydział Farmaceutyczny
Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Farmaceutyczny
Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski
Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Zdrowia Publicznego
Śląski Urząd Wojewódzki
Śląskie Centrum Radiometrii Środowiskowej im. Marii Goeppert-Mayer
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego
Śląskie Centrum Zabezpieczeń
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe
Śląskie Wesołe Miasteczko
Sławkowska
Sławomira Skrzypka
Ślazowa
Ślepa
Ślęzan
Śliska
Słodowa
Słona
Słoneczna
Słoneczne Wzgórze
Słonecznikowa
Słoneczny
Słowiańska
Słowicza
Słowików
Słowikowa
Słoń
Słupecka
Słupna
Słupska
Ślusarska
SM Hutnik
Smak
Smak do kwadratu
Smak Róży
Smaki Mamy caf
Śmiała
Śmiłowicka
Smoleńska
Smolna
Smrekowa
Smugi
Smugowa
Smutna
Smyk
Śniegowa
Śnieżna
Śnieżyczek
SO! Coffee
Sobimex
Socoffee
Sofi Flora
Softcom Komputery
SOKO
Sokola
Sokoła
Sokołów
Sokolska
Solar
Solarium
Solarium Fryzjer
Solarium Fryzjerstwo
Solarium Kalifornia
Solarium "Plaża"
Solidarności
Solna
Sołtysia
SOMA
Somir-Bike
Soprano
Sosnowa
Sosnowiczanka
Sosnowiec
Sosnowiec Jagiellońska Kościół
Sosnowiec Kościelna
Sosnowiecka
Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Sosny "Wejmutki"
Soupstancja
Sowex 1
Sowia
Sowy
SP 1
Spacerem po Kostuchnie
Spacerowa
Spadochroniarzy
Spadzista
Spar
Sparrow bike
Spawarki etc.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej lub Słabowidzącej
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Kompleksem Sportowym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych
Speck Zbigniew. Mechanika samochodowa.
Speed Pizza
Sphinx
Spiekalnia
Spiżarnia Skarbów Natury
Spokojna
Spółdzielców
Spółdzielcza
Spółdzielczości
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górnik"
Spółdzielnia mieszkaniowa MATYLDA
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom
Spółdzielnia mieszkaniowa "Południe"
Spółdzielnia Socjalna „Rybka”
Społeczna
Społeczna Szkoła Podstawowa
Społeczne Gimnazjum Śląskie
Społem

s
społem

S
Społem
Spolem
Społem Mini Sam
Sport Mania
SPORT PIZZA
SPORT XXL
Sportowa
SPORTSDIRECT
Spożywczo Monopolowy
Spożywczo-Monopolowy "Małpka Express"
Spożywczy
Springfield
Sputników
SPZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe
SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich (Nowy pawilon)
Srebrna
Srebrnik
Srebro
Średnia
Średniowieczna osada hutnicza
Śrób-Tech
Środkowa
Śródleśna Łąka
Śródmiejska
Śródmieście
Środowiskowy Klub Wodniacko-Wędkarski Maroko
Środula
Srokowiecka
Stach
Stachowe
Stacja Diagnostyczna i Nauka Jazdy Wszołek
Stacja elektroenergetyczna 110kV
Stacja elektroenergetyczna 110kV (HKO)
Stacja elektroenergetyczna "Baildon" 110kV (RBA)
Stacja elektroenergetyczna "Marchlewski" 110/20/6 kV (MAC)
Stacja elektroenergetyczna "Siemianowice" 110kV (SMN)
Stacja I
Stacja II
Stacja III
Stacja IV
Stacja IX
Stacja Jęzor
Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja kontroli pojazdów "Lambda"
Stacja Kontroli Pojazdów Lambda
Stacja Kontroli Pojazdów Omega
Stacja LPG
Stacja paliw
Stacja Paliw ORLEN
Stacja paliw ORLEN
Stacja V
Stacja VI
Stacja VII
Stacja VIII
Stacja X
Stacja XIV
Stacyjna

s
stadion Górnik 09

S
Stadion im.Józefa Pawełczyka (MCKS Czeladź)
Stadion KS Górnik Piaski
Stadion Śląski (w budowie)
Stadion Street Food
Stadionowa
Stadnina
Stadnina Koni
Stadnina OSTROWY
Stalexport
Stalowa
Staniława Mastalerza
Stanisław Hadyna
Stanisław Ligoń
Stanisława Dubois
Stanisława Duboisa
Stanisława Fliegera
Stanisława Gawlika
Stanisława Hadyny
Stanisława Ignacego Witkiewicza
Stanisława Kempy
Stanisława Kobylińskiego
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kossutha
Stanisława Krzynówki
Stanisława Łańcuckiego
Stanisława Lema
Stanisława Łętowskiego
Stanisława Ligonia
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Mastalerza
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Moniuszki
Stanisława Olejniczaka
Stanisława Palińskiego
Stanisława Rochowiaka
Stanisława Rożanowicza
Stanisława Rzepusa
Stanisława Schwallenberga
Stanisława Skibińskiego
Stanisława Śliwińskiego
Stanisława Staszica
Stanisława Staszica (94)
Stanisława Trznadla
Stanisława Turskiego
Stanisława Wallisa
Stanisława Webera
Stanisława Wigury
Stanisława Witczaka
Stanisława Witczaka (94)
Stanisława Witkiewicza
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Worcella
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Żółkiewskiego
Stanley
Stanowiska archeologiczne nad III Zbiornikiem
Stara
Stara Brama
Stara Chata
Stara Drukarnia
Stara Huta
Stara Kłodnicka
Stara Łagisza
Stara Maszyna
Stara Panderosa
Stara Plebania
Stara Pogoń - Pijalnia Piwa
Stara Szosa
STARBIT - KASY FISKALNE
STARBIT - Komputery, Kasy Fiskalne, Serwis
Starbucks
Starbucks Coffee
Stare Maczki
Stare Miasto
Starego Zdroju
Starganiec
Starocmentarna
Starokościelna
Staromiejska
Staromiejska 13
Staromiejska 3 Restobar
Staropodleska
Staropogońska
Starostwo Powiatowe
Starowiejska
Starościńska
Stary Kamieniołom Gibałki
Stary Sosnowiec
Stary wagon kolejowy
Staszic
Statoil
StatOil
Statoil
STATOIL 1-2-3 SOSNOWIEC
Statoil 123
Statoil 1.2.3
Staw Hutnik
Staw Wrzosków
Stawiska
Stawowa
Stańczyka
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Batorego (9405S)
Stefana Czarnieckiego
Stefana Dwornickiego
Stefana Grota Roweckiego
Stefana Jaracza
Stefana Jędryczki
Stefana Kisielewskiego
Stefana Okrzei
Stefana Rogozińskiego
Stefana Starzyńskiego
Stefana Stoińskiego
Stefana Suberlaka
Stefana Szymały
Stefana Wyszyńskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żółkiewskiego
Stefanii i Franciszka Mazur
Stefanii Sempołowskiej
Stefczyk
Stoczniowców
Stodoła Meble
Stogi
Stokrotek
Stokrotka
Stokrotki
Stół do Teniska Stołowego
Stół tenisowy
Stolarnia
Stolarska
Stołówka
Stołówka nr 5
Stonehendge
Stonehenge
Stop
Stop Cafe
Storczyków
Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych
Stradivarius
Straż Miejska
Straż Miejska Katowice
Straż Miejska w Świętochłowicach
Strażacka
Strefa 11
Strefa Aktywności Rodzinnej
Strefa Centralna
Strefa Cięcia
Strefa dzieci dużych
Strefa dzieci małych
Strefa dzieci średnich
Strefa Gracza
Strefa książki
Strefa Przemysłowa I
Strefa Przemysłowa II
Strefa Przemysłowa III
Strefa przyrodniczo-rekreacyjna Bażantarnia
Stroma
Struga
Strumienna
Strumyczna
Strumykowa
Strusie
Strzałowa
Strzelców Bytomskich
Strzelców Bytomskich (11)
Strzelecka
Strzelnica
Strzelnica Myśliwska
Strzelnica sportowa
Strzemieszyce Małe
Strzemieszyce Wielkie
Strzemieszycka
Strzyżowice
Strzyżowicka
STS
STS Bukmacherskie Zakłady Sportowe
Studencka
Studio dekoracji i osłon okiennych Janus Art
Studio Florystyczne Pasja
Studio Florystyczne Stokrotka
Studio Fryzjerskie
Studio fryzjerskie
Studio fryzjerskie Reflex
Studio Fryzur
Studio fryzur Wojciech Wajda
Studio Kosmetyki Estetycznej
Studio Kreacji Wizerunku
Studio Odnowy Biologicznej
Studio Optyczne 13
Studio Optyczno Okulistyczne
Studio Schantall
Studio Urody Anna
Studio Urody IK
Studziena
Studzienna
Styczna
Styczniowa
Styl
Styl Mirella
Stylowa
Stypy
Subway
Sucha
Sucha Łąka
Sudecka
Sulno
Sułtan Kebab
Sumów
Sun Club
Supeco
Super-Pharm
Superac
SuperAuto
Supermarket
SuperNova
SuperNowa
Supersam
Suplement
Surowcowa
SUSHARNIA Sushi Bar
Sutco-Polska Sp. z o.o.
Św. Andrzeja Boboli
Św. Barbara
Św. Jacka
Św. Łukasza
Św, Józefa Rzemieślnika
Swarovski
Swatch
Świat Alkoholi
Świat alkoholi
Świat Alkoholi
Świat Bielizny "Ewelina"
Świat eLek
Świat kawy i herbaty
Świat Książki
Świat Kuchni
Świat laptopów
Świat Mięsa i Wędlin
Świat Paneli
Świat Perfum
Świat Spinek
Świat Wina i Alkoholi
Świat Zabawek
Świat zdrowia
Światowid
Światowid ze Zbrucza
Światowida
Świdnicka
Świerczyna
Świerkowa
Świerzynka
Świętego Biskupa Stanisława
Świętego Brata Alberta
Świętego Huberta
Świętego Jacka
Świętego Jana
Świętego Józefa
Świętego Maksymiliana Kolbego
Świętego Maksymiliana Marii Kolbe
Świętego Pawła
Świętego Piotra
Świętego Stanisława
Świętego Wojciecha
Świętego Wojciecha (Obwodnica Północna)
Świętej Anny
Świętej Barbary
Świętej Kingi
Świetlik
Świętochłowice
Świętochłowicka
Świętojańska
Świętokrzyska
Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Świętych Cyryla i Metodego
Świeże Jaja
Świeżyzna
Swieżyzna
Swiss
Świstackiego
Św.Jadwigi Śląskiej
Swobodna
Syberka
Sybiraków (79)
Sylwia
Symbioza
Synagoga
Synagoga Cukermana
Synagoga Mizrachi
Synergia
Synkret
Syty
Szabelnia
Szabelniana
Szachownica
Szadok
Szadoka

s
szafa second hand

S
Szafirowa
Szafranowa
Szafranowy Dwór
Szałasowizna
Szałwiowa
Szara
Szarlotka
Szarotek
Szarych Szeregów
Szczakowa
Szczakowska
Szczecińska
Szczepana Kumora
Szczepańska
Szczęsna
Szczęśliwa
Szczęść Boże
Szczotki
Szczupaków
Szczygla
Szczygłów
Szczytowa
Szebesty 27
Szelonka
Szeroka
Szeroki Łan
Szewc
Szewska
Szklana
Szklanych Domów
Szklarniana
Szklarska
Szklarska Droga
Szkoła Języków Obcych
Szkoła Języków Obcych LinguaCity
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bobrownikach
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 1 Specjalna
Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie
Szkoła Podstawowa nr 10
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła podstawowa nr 11
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa Nr 11 "Modrzejów"
Szkoła Podstawowa nr 12
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Pukowca
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Szkoła Podstawowa nr 12 w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Barbary
Szkoła Podstawowa nr 14
Szkoła Podstawowa nr 15
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego
Szkoła Podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Gustawa Morcinka
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 18
Szkoła Podstawowa Nr 18
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Ignacego Krasickiego
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Karola Miarki
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Konstantego Damrota
Szkoła Podstawowa nr 19
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkoła Podstawowa nr 20
Szkoła Podstawowa Nr 20
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana
Szkoła Podstawowa nr 21
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa nr 23
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 25
Szkoła podstawowa nr 27
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Władysława Szafera
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi
Szkoła Podstawowa nr 29
Szkoła Podstawowa nr. 29
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Żwirki i Wigury
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 30
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Bohaterów Monte Cassino
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Ks. Józefa Czempiela
Szkoła Podstawowa Nr 33
Szkoła Podstawowa nr 33
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stanisława Ligonia
Szkoła Podstawowa nr 34
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Sportowców Hajduckich
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Armii Krajowej
Szkoła podstawowa nr 36
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Karola Grzesika
Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Goduli
Szkoła Podstawowa nr 42
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Józefy Kantorówny
Szkoła Podstawowa nr 44
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej
Szkoła podstawowa nr 45
Szkoła Podstawowa nr 45
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Leona Kruczkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Lompy
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia
Szkoła podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa Nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. H. Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego
Szkoła Podstawowa nr 55
Szkoła Podstawowa nr 59 im. Jana Matejki
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa Nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa Nr 7 Specjalna
Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego
Szkoła Podstawowa nr 8
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 8 w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna
Szkoła Podstawowa nr22 im. Karola Miarki
Szkoła podstawowa numer 10 imienia Karola Miarki
Szkoła podstawowa numer 11
Szkoła podstawowa numer 13 imienia Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa numer 14
Szkoła Podstawowa numer 16
Szkoła podstawowa numer 6 imienia księdza Jana Twardowskiego
Szkoła Policealna nr 5
Szkoła Policealna nr 6
Szkoła Policealna Nr 7
Szkoła Policji w Katowicach
Szkoła Specjalna nr 10
Szkoła Specjalna Podstawowa Nr 44
Szkolenie Psów
Szkółka roślin ozdobnych Kapias
Szkolna
Szkolne Schronisko Młodzieżowe Ślązaczek
Szkoły Stowarzyszenia "Szkoła Przyszłości"
Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego
Szlaki Rowerowe Jaworzna
Szlaki Rowerowe Sosnowca
Szmaragdowa
Szmejka
Szojdy
Szombierki
Szook
Szopienice
Szopienicka
Szosowa
Szosowa (796)
Szosowa (913)
Szpak
Szpaków
Szpakowa
Szparagowa
Szperaczy
Szpital Chirurgii Urazowej
Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach
Szpital im. Ignacego Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych
Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego
Szpital Miejski
Szpital Miejski nr 1
Szpital Miejski nr 1 im. Karola Boromeusza
Szpital Miejski nr 2
Szpital Obserwacyjno Zakaźny i Hepatologii Zakaźnej
Szpital Powiatowy
Szpital Powiatowy "Zespół Opieki Zdrowotnej"
Szpital Rejonowy Murcki
Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT
Szpital Specjalistyczny im. S. Starkiewicza
Szpital Specjalistyczny im. S. Starkiewicza Oddział Psychiatryczny
Szpital Specjalistyczny nr 1
Szpital Specjalistyczny nr 2
Szpital Specjalistyczny w Chorzowie
Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
Szpital Zakonu Bonifatrów pw. Aniołów Stróżów
Szpital św. Józefa w Mikołowie
Szpitalna
Szpitalna (9809S)
Szprotawy
Szronowa
Sztolniowa
Sztucer
Sztygarka
Sztygarów
Sztygarska
Szuflada 13
Szuflada 15
Szwedzka
Szyb Andrzeja
Szyb Barbary
Szyb Bończyk
Szyb Jana
Szyb Jerzy
Szyb Krystyn
Szyb Prezydent
Szyb Warszawa II
Szybikowa
Szybowa
Szybowcowa
Szyby Rycerskie
Szymanowski
Szymanowskiego Karola
Szymona Badury
Szymona Borysa
Szyneczka

T
T
T Mobile
T-Mobile
T-mobile
T-Mobile
T-mobile
Tabac

t
tabac

T
Tabac
Tabelna
Tablica "cmentarz ewangelicki 1888 r."
Tablica Konstantego Wolnego
Tablica ku czci 188 adwokatów śląskich
Tablica ku czci Armii Krajowej
Tablica ku czci kolejarzy
Tablica ku czci Konstantego Michalskiego
Tablica ku czci Kurta Schwaena
Tablica ku czci Marii Goeppert-Mayer
Tablica ku czci ofiar Gestapo i UB
Tablica ku czci Teofila Patalonga

t
tablica mieszkańców Załęskiej Hałdy, poległych w latach 1939−1945

T
Tablica na budynku, w którym 31 marca 1938 roku odbyło się I posiedzenie Klubu Demokratycznego
Tablica na budynku, w którym podczas III Powstania Śląskiego mieściła się siedziba Naczelnego Dowództwa i Rady Powstańczej
Tablica na budynku, w którym podczas III Powstania Śląskiego mieściła się siedziba Powstańczego Rządu Cywilnego
Tablica na byłym domu Powiatowej Komendy POWGŚ upamiętniająca kompanię powstańczą z Bogucic
Tablica na dawnym cmentarzu ewangelickim
Tablica na miejscu stracenia J. Hadasia, H. Hatki i T. Tomy
Tablica NZS
Tablica o willi Grundmanna
Tablica pamiątkowa

t
tablica pamiątkowa

T
Tablica pamiątkowa - siedziba NBP w latach 1945-2006
Tablica pamiątkowa 120. rocznicy „Konferencji Katowickiej”
Tablica pamiątkowa Bolesława Mierzejewskiego
Tablica pamiątkowa zmarłych ratowników
Tablica Pamięci Ofiar Hitlerowskich
Tablica upam. 100-lecie szkoły
Tablica upam. A. Dygacza
Tablica upam. dra Andrzeja Mielęckiego
Tablica upam. Henryka Jarczyka

t
tablica upam. Hilarego Krzysztofiaka

T
Tablica upam. Obrońców Katowic
Tablica upamiętniająca 100-lecie szkoły (1913-2013)
Tablica upamiętniająca 50-rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego
Tablica upamiętniająca 70. rocznicę przekazania budynku dla ZNP
Tablica upamiętniająca bohaterów poległych w obronie Ziemi Śląskiej w czasie Powstań Śląskich i II wojny światowej
Tablica Upamiętniająca dom w którym urodził się Jan Kiepura
Tablica upamiętniająca działalność „Komitetu 21”
Tablica upamiętniająca Ewę Faryszewską
Tablica upamiętniająca Henryka Sławika
Tablica upamiętniająca Hilarego Hermana, nauczyciela liceum, uczestnika Ruchu Oporu
Tablica upamiętniająca Jadwigę Zbrojową - założycielkę szkoły
Tablica upamiętniająca Jerzego Kukuczke
Tablica upamiętniająca Józefa Pietera
Tablica upamiętniająca Konstantego Emanuela Imielę
Tablica upamiętniająca księdza arcybiskupa Szczepana Wesołego
Tablica upamiętniająca Ludomira Różyckiego
Tablica upamiętniająca Mariana Sobańskiego
Tablica upamiętniająca miejsce, w którym mieściła się pracownia Grupy Janowskiej w latach 1952 – 1962
Tablica upamiętniająca Olgę Kamińską-Prokop
Tablica upamiętniająca poległych rzemieślników
Tablica upamiętniająca powstańca Emila Wilczka
Tablica upamiętniająca ppłk Kazimierza Zenktelera

t
tablica upamiętniająca Roberta Jarczyka

T
Tablica upamiętniająca Sławomira Skrzypka
Tablica upamiętniająca Stanisława Mastalerza

t
tablica upamiętniająca stary kościół

T
Tablica upamiętniająca uznanie Nikiszowca za Pomnik Historii
Tablica upamiętniająca Waldemara Zilingera
Tablica upamiętniająca walkę harcerzy we wrześniu 1939 roku
Tablica upamiętniająca Wojciecha Korfantego (mieszkał tu w latach 1923-1939)
Tablica upamiętniająca żołnierzy Śląskiego Okręgu Armii Krajowej zamordowanych w katowickim więzieniu
Tablica upamiętniająca „Konferencję Katowicką” - zebranie Hovevej Syjon
Tablica w 60. rocznicę powrotu G. Śląska do Macierzy
Tablica w XXX-lecie Polski Ludowej
Tablica Walentego Roździeńskiego
Tablica Zofii Szlenkierówny
Taboo
Taborowa Kępa
Tadeusz
Tadeusza Bora-Komorowskiego
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Dobrowolskiego
Tadeusza Fijewskiego
Tadeusza Gruszczyńskiego
Tadeusza Hołuja
Tadeusza Jasińskiego
Tadeusza Kalinowskiego
Tadeusza Konckiego
Tadeusza Kotarbińskiego
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (81)
Tadeusza Majcherczyka - Zdana
Tadeusza Makowskiego
Tadeusza Michejdy
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Saloniego
Tadeusza Sendzimira
Tadeusza Urbańskiego
Tadeusza Zarańskiego
Tako sklep bobas
Tally Weijl
Tani Lux
Tania chemia
Tania odzież
Tania Odzież
Tania Odzież - 1000 Ciuchów
Tania Odzież dyskont

t
tania odzież dyskont

T
Tania odzież dyskont

t
tania odzież dyskont

T
Tania odzież dyskont
Tania odzież „Gracja”
Tania Szafa
Tanie Noclegi
TanieObiady.com
Tapety Tagra
Taranko
Tarasa Szewczenki
Targowa
Tarninowa
Tarnogórska
Tarnowska
Tartaczna
Tatiana
Tatrzańska
Tatuum
TAUIRON Ciepło sp. z o.o. Departament Inwestycji i Remontów
TAURON Ciepło sp. z o.o. Ciepło Serwis
TAURON Ciepło sp. z o.o. Departament Przesyłu
TAURON Ciepło sp. z o.o. Obszar Ciepłowni Lokalnych
TAURON Ciepło sp. z o.o. Obszar PC 1
TAURON Ciepło sp. z o.o. Obszar PC 2
TAURON Ciepło sp. z o.o. Obszar PC 3
TAURON Ciepło sp. z o.o. Obszar PC 4
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Będzin - RD Jaworzno
TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice - Region Bytom
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o. POK Katowice
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o. POK Sosnowiec
TAURUS bagażniki dachowe
Tawerna
TAXI

t
taxi kebab

T
Tchibo
Teatr Dzieci Zagłębia
Teatr Gry i Ludzie
Teatr Korez
Teatr Rozrywki
Teatr Ruchu i Tańca Rozbark
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego
Teatr Własny
Teatr Zagłębia
Teatralna
Techniczne Zakłady Naukowe
Technik
Technika grzewcza i sanitarna
Techników
Technikum Chemiczne
Technikum Mechaniczno-Elektryczne
Technikum nr 12
Technikum nr 14
Technikum nr 16
Technikum nr 18
Technikum nr 19
Technikum Nr 2
Technikum nr 4
Technikum Nr 8
Technikum Uzupełniające nr 10 dla Dorosłych
Techspeed
Tęcza
Tęczowa
TED
TeKlimaty
Tekstylia
Telakces.com
Tele Elektronik
Tele Pizza
Tele-Com
Telefony
Telefony komórkowe
Telepizza
TelePizza
Telepizza
TelePizza Siemianowice Śląskie
Telewizja Polska SA Oddział w Katowicach
Telewizyjna
Telextreme
Tellas
Teodora Axentowicza
Teodora Duracza
Teodora Heneczka
Teodora Kalidego
Teodora Kulika
Teodora Piechaczka
Teodora Trautmana
Teofila Lenartowicza
Teofila Ociepki
Teofila Patalonga
Teoria
Teramix
Teren dawnej kopalni Andaluzja
Teren na sprzedaż dz. 2098/20
Teren na sprzedaż dz. 2098/23
Teren na sprzedaż dz. 2099/26
Teren na sprzedaż dz. 2100/11
Teren na sprzedaż dz. 2101/11
Teren na sprzedaż dz. 2102/10
Teren na sprzedaż dz. 2102/17
Teren na sprzedaż dz. 3495/1

t
teren po Kortach im. Jadwigi Jędrzejowskiej

T
Teren po KWK Niwka-Modrzejów " Ruch Modrzejów"
Teren po KWK Niwka-Modrzejów "Ruch Niwka"
Teren po KWK Porąbka-Klimontów
Teren po oczyszczalni ścieków

t
teren po wyburzonej hali
teren po wyburzonej kamienicy
teren po wyburzonej szkole

T
Teren po zlikwidowenej "KWK Jan Kanty"
Teren pod inwestycje
Teren pod zabudowę
Teren pod zabudowe
Teren pod zabudowę
Teresa
Teresy
Terranova
Tesco
TESCO
Tesco
Tescoma
Tex
Thai Express
Thai-Pan Oriental Taste
The Mad Mick
The North Face
Ticketpro Polska
Tiger

t
tim-bike.pl

T
Time Skin Studio - gabinet kosmeyczny
Time Trend
Timken
Tipsport
TipTop
Tirolski
TK Maxx
Tkaniny
To i owo
To I Owo
Tokarska
Tomasza
Tomasza Kotlarza
Tomasza Zapały
Tomaszek
Tommy Hilfiger
TOP Collection
TOP point
Top Secret
Topolowa
Tor BMX
Tor DH
Tor Dirt
Tor Kartingowy
Tor Kartingowy AUTODROM
Tor Modelarski
Tor Rowerowy
Tor Rowerowy DH
Tor Rowerowy Dirt
Tor Rowerowy PumpTrack
Tor speedrowerowy
Torfowa
Torfowisko
Torowa
Toruńska
Totem
Totolotek
Tous
Towarowa
Towarzyska
Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
Toyota Konsek
Toys'R'Us
Trade Tobacco
Tradycyjna pączkarnia Słowik
Tradycyjne Jadło
Trafalczyka
Traffic

t
trafico

T
Trafika
Traktorzystów
Traktowa
Trampolina, piaskownica, zjeżdżalnia
Tramwajarzy
Transportowa
Transportowców
Transportowy Dozór Techniczny, Oddział Terenowy w Katowicach
Trasy rowerowe w Katowicach
TravelPlanet.pl
Trend
Trendy
Trendy Style
Triada
Triumph
Trójkąt Trzech Cesarzy
Trol
Tropical Sun Tours
Trupia Łączka
Truskawkowa
Trzcionki
Trzech Bohaterów
Trzech Cesarzy( Orange)
Trzech Stawów
Trzeciego Szybu
Trzy Bramy
Trzydziesty
Trzyniecka
TST AutoSerwis
TTW Home
TUI
Tulipan
Tulipanów
Tulipanowa
Tunelowa
Turkey kebab
Turkusowa
Turniejowa
Turystyczna
Tutti
TUTTU.pl - Sklepy Turystyczne
Twarda
Twój dentysta
Twój Hostel
Twoja Apteka
Twoja Bielizna
Twoje Soczewki
Tworzeń
TXM

t
tylko jeden

T
Tylna
Tylna Mariacka
Tymiankowa
Tyniecka
Tysiąclecia
Tyska
Tytoń
Tytus
Tytusa Czyżewskiego

U
U
U Adika

u
u Alexa

U
U Andrzeja
U Basi
U Batmana. Pizzeria
U Beaty
U Diamenta

u
u Ewy

U
U Francika
U Gabrysi
U Gosi
U Grażynki
U Jasia

u
u Kasi

U
U Kasi
U Kiepury
U Kingi
U Króla
U Kucharek
U kucharza
U Laury
U Maryli
U Maxa
U Michała
U Olka
U Reni
U Richarda
U Rocha
U Romana
U Szweda
U Waldka
U Wandzi
U Włocha
U Zbyszka
Ubezpieczenia Miron
Uchnia
Udziałowa
Ujejsce
Ujejska
Ujejskiego
Uklejowa
Ułańska
UM "C"
Uni Sport
Uni Sports S.C.
Unibike
Uniczowska
Unii Europejskiej
Unikat Studio
Unisono
United Colors of Benetton
Uniwerstytet Śląski - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego
Uniwersytecka
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Uniwersytet Ekonimiczny - dawny ratusz gminy Bogucice
Uniwersytet Śląski
Uniwersytet Śląski Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Uniwersytet Śląski Wydział Filologiczny
Uniwersytet Śląski Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach
Uniwersytet Śląski Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Śląski Wydział Pedagogiki i Psychologii
Uniwersytet Śląski Wydział Teologiczny
UP Bytom 9
UP Chorzów 13
UP Dąbrowa Górnicza 1
UP Dąbrowa Górnicza 10
UP Dąbrowa Górnicza 3
UP Dąbrowa Górnicza 8
UP Dąbrowa Górnicza 9
UP Sosnowiec 13
UP Sosnowiec 15
UP Sosnowiec 18
UP Sosnowiec 19
UP Sosnowiec 20
UP Sosnowiec 21
Upadowa
UPC
Upominek
Upominek Edit
Upominki
Urbanek Drzwi i Okna
Urocza
Uroczysko
Urząd
Urząd Celny Katowice - Oddział Celny w Chorzowie
Urząd Gminy Bobrowniki
Urząd Gminy Psary
Urząd Komunikacji Eletronicznej
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Urząd Miasta
Urząd Miasta Chorzów
Urząd Miasta Jaworzna "C"
Urząd Miasta Katowice
Urząd Miasta Piekary Śląskie
Urząd Miasta w Wojkowicach
Urząd Miejski
Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
Urząd Miejski w Sosnowcu
Urząd Miejski (Wydział Gospodarki Lokalowej, Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej)
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy - Ruda Śląska 7
Urząd Pocztowy 010 Filia
Urząd Pocztowy Będzin
Urząd Pocztowy Będzin 5
Urząd Pocztowy Bytom 1
Urząd Pocztowy Bytom 10
Urząd Pocztowy Bytom 16
Urząd Pocztowy Bytom 2 Filia
Urząd Pocztowy Bytom 25
Urząd Pocztowy Bytom 26
Urząd Pocztowy Bytom 7
Urząd Pocztowy Chorzów 1
Urząd Pocztowy Czeladź 1
Urząd Pocztowy Czeladź 1 Filia
Urząd Pocztowy Czeladź 3
Urząd Pocztowy Czeladź 4
Urząd Pocztowy Jaworzno 1
Urząd Pocztowy Jaworzno 3
Urząd Pocztowy Katowice 1
Urząd Pocztowy Katowice 11
Urząd Pocztowy Katowice 11 Filia
Urząd Pocztowy Katowice 13
Urząd Pocztowy Katowice 14
Urząd Pocztowy Katowice 16
Urząd Pocztowy Katowice 17
Urząd Pocztowy Katowice 19
Urząd Pocztowy Katowice 22
Urząd Pocztowy Katowice 24
Urząd Pocztowy Katowice 28
Urząd Pocztowy Katowice 3
Urząd Pocztowy Katowice 8
Urząd Pocztowy Nr 1
Urząd Pocztowy nr 14
Urząd Pocztowy nr 17

u
urząd pocztowy nr 27

U
Urząd Pocztowy Nr 5
Urząd Pocztowy Piekary Śląskie 1
Urząd Pocztowy Piekary Śląskie 7
Urząd Pocztowy Siemianowice Śląskie 1
Urząd Pracy
Urząd Skarbowy
Urząd Stanu Cywilnego
Urząd Stanu Cywilnego Bytom
Urzędnicza
U.S. Polo Assn.
Usługi Geodezyjne "Cichosz-Bigo-Zachlod"
Usługowa
Ustronie
Ustronna
Ustrońska
Używana odzież

V
V Liceum Ogólnokształcące
V Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego
Vabbi
Vacanza
Valdi Time
Vanilla
Vans
Vega
Vega 2
Venezia
Venus
Veranda
Vero Moda
Verona Ristorante
Vesuvio Pizzeria
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza
Victoria's Dreams - Meble BDSM Akcesoria - sex shop
Video World
Viessmann
VIESSMANN

v
viet-long

V
VII Liceum Ogólnokształcące
VII Liceum Ogólnokształcące im. Harcerzy Obrońców Katowic
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Viking
Viktoria
Villa Gardena
Villa Rossa
Viola
Vip Car
VIP Catering Katowice - Bistro
Visage
Vision Expres | Super Optyk
Vision Express
Vissavi
Vistula
Vita
Vita Farm
Vita Farm III
Vitalis
Vitaminka
VitaZoo
Vito Ver Kelis
Viu VIu
VIVA PENS
Vive profit
Vobis
Volkmara Meitzena
Volkswagen
Volkswagen Magro

W
W
W Hołdzie Bohaterskim Obrońcom Ojczyzny, Członkom Związku Orła Białego, Mieszkańcom M. Dąbrowy Górniczej
W hołdzie jeńcom Armii Radzieckiej
W hołdzie Sosnowieckim nauczycielom
W. Kruk
W objęciu
W. Śliwiński
W Zaułku
Wacława Sierpińskiego
Wacława Stacherskiego

w
wadro

W
Wagon
Wagowa
Waikiki
Wakacyjna
Walcownie
Walecznych
Walentego Fojkisa
Walentego Kubicy
Walentego Roździeńskiego
Walentyny Tierieszkowej
Walerego Goetla
Walerego Sławka
Walerego Wróblewskiego
Waleriana
Waleriana Łukasińskiego
Waleriana Wróblewskiego
Walki Młodych
Walna
Wałowa
Waltera Larysza
Waltera-Janke Zygmunta, gen.
Wandy
Wandy Jordan-Łowińskiej
Wandy Jordanówny
Wandy Wasilewskiej
Waniliowa
Wapienna
Wapiennik
Wapiennik Bordowicza
Wapinie
Wapniówka
Warężyn
Warka
Warmińska
Warpie
Warskiego
Warszawska
Warsztat

w
warsztat MB Cartech DUDA

W
Warsztat elektryków
Warsztat mechaniczny
Warsztat rymarza
Warsztat Samochodowy
Warsztat samochodowy Czesław Rekus

w
warsztat samochodowy Piotr Lange

W
Warsztat samochodowy Tyczka
Warsztat u Tomka
Warsztatowa
Warsztaty
Warzywa Owoce
Warzywna
Warzywniak
Wąska
Watersports Centre
Wawel
Wawelska
Wawrzyna Hajdy
Wawrzyńca Hajdy
Wawrzyńca Stalickiego
Waxmana
Wczasowa
WDA-ZDO Łożyska Jasiński
Wędkarska
Wędliny, mięso, drób
Węgierska
Węglana
Węglowa
Węgorzy
Węgroda
Węgrzyna
Wehikuł Czasu
Weld Sklep Górski
Well Done
Wełnowiec-Józefowiec
Weltour
Wena
Wentylacyjna
Wesoła
Wesołowska
Westerplatte
Weteranów
Węzłowiec
Wezyr
Wiatrak
Wiązowa
Widłaków
Widok
Widokowa
Wieczernik
Wiejska
Wiejska Chatka
Wielka
Wielka Skotnica
Wielki Dół
Wielkich Łowów
Wielkopolska
Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza "Przystań”
Wielospecjalistyczny Szpital TOMMED
Wiertnicza
Wierzbowa
Wiesia
Wiesława Zasłonki
Wieszakownia
Wietnamska
Więźniom obozu Oświęcim filia w Jaworznie
Wieża bismarcka Bismarck Turm
Wieża Huty Katarzyna
Wieża Mediów
Wieża spadochronowa w Katowicach
Wieżowa
Wiklinowa
Wiktora Budryka
Wiktora Polaka
Wiktora Wiechaczka
Wiktorii
Wilcza
Wilcza góra
Wilcze Kąty
Wileńska
Wilg
Wilgowa
Wilhelm Szewczyk
Wilhelma Kollmana
Wilhelma Prokopa
Wilhelma Redena
Wilhelma Rogosza
Wilhelma Szewczyka
Willa Aurum
Willa dyrektora kopalni Giesche
Willa Gallota
Willa Goldsteinów
Willa Jacobsena
Willa Korfantego
Willa Nikity Chruszczowa
Willa Woźniaków
Willowa
Wina i Świece
Wincentego Cichopka
Wincentego Drabika
Wincentego Janasa
Wincentego Kadłubka
Wincentego Lipa
Wincentego Ogrodzińskiego
Wincentego Perzyńskiego
Wincentego Pola
Wincentego Pośpiecha
Wincentego Pstrowskiego
Wincentego Styczyńskiego
Wincentego Wajdy
Wincentego Witosa
Winna zagroda - agroturystyka
Winorośli
Wiosenna
Wioska Rybacka
Wiosny Ludów
Wirecka
Wisławy Szymborskiej
Wita Hankego
Wita Stwosza
Witaminka
Witolda Budryka
Witolda Doroszewskiego
Wittchen
Wiślan
Wiślana
Wiśniowa

w
wjazd na parking

W
WKU Będzin
Władysława
Władysława Adamskiego
Władysława Broniewskiego
Władysława Grabskiego
Władysława Hibnera
Władysława Jagiełły
Władysława Kniewskiego
Władysława Łokietka
Władysława Orkana
Władysława Pańczyka
Władysława Pochmary
Władysława Przybylaka
Władysława Reymonta
Władysława Sebyły
Władysława Sikorskiego
Władysława Skoczylasa
Władysława Sobocińskiego
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Syrokomli
Władysława Szafera
Władysława Truchana
Władysława Warneńczyka
Władysława Wołkowa
Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierza Stahla
Włosy dla ciebie
Włosy i Nożyczki
Włościańska
WN B101
Wnukowskiego Antoniego
Wobar
Wodna
Wodny plac zabaw
Wodociągi
Wodospady
Wojas
Wojciech Korfanty
Wojciecha
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Drzymały
Wojciecha Hetmańskiego
Wojciecha Kilara
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Korfantego (8420S)
Wojciecha Korfantego (9814S)
Wojciecha Kossaka
Wojciecha Samarzewskiego
Wojewódzka
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
Wojewódzki Sztab Wojskowy
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach - Dyrekcja
Wojkowice
Wojkowicka
Wojnarowscy Sp. z o.o.
Wojownik
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (79)
Wojska Polskiego (9802S)
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chorzowie
Wólczanka
Wolna
Wolne Słowo books
Wolności
Wolność, praca, godność
Wolska
Wopistów
Wozaków
WPKiW
Wrębowa
Wróbel (daw. Morgała)
Wróblewskiego
Wróbli
Wrocławska
Wrocławska (94)
Wrodarczyka
Wronia
Wrzosowa
Wschodnia
Wschodnia Obwodowa GOP (1)
Wschodnia (planowana)
Wspólna
Wspólna kamienice
WSPÓLNA
Wszystko po 2 złote
Wszystko po 2.99

w
wulkanizacja

W
Wulkanizacja
Wunder Bar
Wybieg dla koni
Wyburzona Komora Celna
Wyburzona stacja towarowa
Wyburzone Koszary Carskie
Wyciągowa
Wycieczkowa
Wyczółkowskiego
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego
Wygiełzów
Wygoda
Wygoda (łowisko nr. 315)

w
wyjazd z parkingu

W
Wykopalisko Archeologiczne
Wymysłów
Wymysłów Tylna
Wypoczynkowa
Wyposażenie łazienek. Art. instalacyjne
Wyrobiskowa
Wysocki P. 1990
Wysoka
Wysoki Brzeg
Wysypisko
Wysypisko śmieci
Wysypisko śmieci (dawne wyrobisko cegielni)
Wytapiaczy
Wyzwolenia
Wyzwolenia (8421S)
Wyzwolenia (9809S)
Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Biznesu
Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji
Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego
Wyższa Szkoła Techniczna
Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych "Gallus"
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy
Wyższy Urząd Górniczy

X
X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego
X Sport

x
x-kom

X
X-magic
Xawerego Dunikowskiego
XIV Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego
Xtreme Fitness Bytom
XV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego
XVI Liceum Ogólnokształcące
XVII Liceum Ogólnokształcące
XVIII Liceum Ogólnokształcące
XXXV-lecia PRL

Y
Yag
Yasumi
Yes
Young Reporter
Your Hair
Yves Roche
Yves Rocher

Z
Z
Z Pazurem
Zabka
Ząbkowice
Ząbkowicka
Zabrska
Zabrzańska
Zabrzańska (925)
Zabudowa planowane
Zabytkowa willa dyrektora kopalni, obecnie

z
zabytkowy krzyż

Z
Zabytkowy most
Zabytkowy Spichlerz
Zachodnia
Zacisze
Zacisze Boczna
Zaciszna
Zaczarowana Kraina, przedszkole niepubliczne
Zadole
Zagaje
Zagłębia Dąbrowskiego
Zagłębiowska
Zagłoba
Zagłoby
Zagórska
Zagórze
Zagrody
Zagrodzie
Zając
Zajazd Bachus
Zajazd Batory
Zajazd Gościniec Śląski
Zajazd Irys
Zajazd Karlik
Zajazd Kwadrat
Zajazd pod złotą gąską
Zajazd, Restauracja Juran
Zajęcza Polana
Zakątek
Zakątek Muz
Zakład Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo - Doświadczalnej Sp. z o.o.
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zakład elektroinstalacyjny ELRIM
Zakład Energetyczny Biurowiec
Zakład fryzjerski Drohobyccy
Zakład Karny Wojkowice
Zakład ogrodniczy Bory Malinowskie
Zakład Optyczny Izabela Gil
Zakład pogrzebowy Hofman
Zakład składowania odpadów LANDECO Sp. z o.o.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zakład wulkanizacyjny

z
zakład zegarmistrzowski

Z
Zakładowa
Zakłady bukmacherskie "Fortuna"
Zakłady bukmacherskie Fortuna
Zakłady bukmacherskie "Milenium"
Zakłady bukmacherskie "STS"
Zakłady Bukmacherskie STS
Zakłady Bukmacherskie Totolotek
Zakłady Drobiarskie Świniarski
Zakochani II
Zakole
Zakon Bonifratrów
Zakopiańska
Zakończenie wydobycia
Załęska
Załęska Hałda
Załęże
Zalipie
Załogi Grzegorza
Załogowa
Zameczek Miroszewskich
Zamek Będzin
Zamek Sielecki
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamułkowa
Zaopusta
Zapiecek

z
zapiekanki u krisa

Z
Zapiekarnik
Zaplecze
Zapłocie
Zara
Zarzecze
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 15
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8
Zastróże
Zaułek
Zawale
Zawiła
Zawilców
Zawiszy Czarnego
Zawodzie
Zbaraska
Zbigniew Cybulski
Zbigniewa Cybulskiego
Zbigniewa Załuskiego
Zbiornik Odwodnienie drogi

z
zbiornik retencyjny

Z
Zbiornik retencyjny

z
zbiornik retencyjny (podziemny)

Z
Zbliżenie
Zbór Chrześcijan w Mikołowie
Zbór Kościóła Wolnych Chrześcijan
Zbór Wolnych Chrześcijan
ZBOWiD
Zbożowa
Zbrojna
Zbyszko

z
zbyszkowiec

Z
Zdrojowa
Zdrowa
Zdrowia
Zdrowit
Zdzisława Czarnomskiego
Zdzisława Hierowskiego
Zebra
Zegar ptasiego śpiewu
Zegarmistrz
Zegarmistrz Jubiler
Zegarmistrz, Janikowski
Zenit
Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych
Zespół pałacowy Mieroszewskich, Donnersmarcków
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego Ośrodek Edukacyjny w Będzinie
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach
Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Uroczysko Buczyna"
Zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły
Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Źródła Kłodnicy”
Zespół Szkół Administracyjno Socjalnych
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych
Zespół Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Zespół Szkół Ekonomicznych
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących im. mjr Henryka Sucharskiego
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Zespół Szkół Handlowych im. Bolesława Prusa
Zespół Szkół im. Marii Grzegorzewskiej
Zespół Szkół Integracyjnych
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych
Zespół Szkół Muzycznych
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 1 im. gen. J. Ziętka
Zespół Szkół nr 2
Zespół Szkół nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza
Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej
Zespół Szkół Nr 4 im. Królowej Jadwigi
Zespół Szkół nr 6
Zespół Szkół nr 7 w Dąbrowie Górniczej
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 w Sosnowcu
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
Zespół Szkół Plastycznych
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych
Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych "COGITO"
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i Gimanzjum nr 1
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 i Technikum Energetyczne w Jaworznie
Zespół Szkół Prywatnych "DUAL" - w budowie
Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Józefa Rymera I Wojewody Śląskiego w Katowicach
Zespół Szkół Specjalnych
Zespół Szkół Specjalnych - Gimnazjum nr 7 oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach
Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Katowicach
Zespół Szkół Specjalnych nr 11
Zespół Szkół Specjalnych nr 2
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 im. Jana Brzechwy
Zespół Szkół Specjalnych nr 3
Zespół Szkół Specjalnych nr 4
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4
Zespół Szkół Specjalnych nr 5
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 im. Andrzeja Mielęckiego
Zespół Szkół Sportowych
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej
Zespół Szkół Sportowych nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Augusta Hlonda
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego i Publiczne Gimnazjum w Rogoźniku
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
Zespół Szkół Techniczno-Humanistycznych
Zespół Szkół Technicznych
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego
Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych
Zespół Szkół Zawodowych
Zespół Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Adama Kocura
Zespól Szkół Zawodowych Sztygarka
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie
ZespółSzkół Handlowych
Zetto Apteka
Zeus
Zgoda
Zgody
Zgorzelecka
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP
Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi
Zgromadzenie Siótr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza
Ziaja dla Ciebie
Zięba MMCars - Dealer Hyundai
Ziębia
Zieleniak
Zielna
Zielona
Zielona Dolina
Zielona Gęś
Zielona oliwka
Zielone Zacisze
Zielonogórska
Zielony Most
Zielony Ogród Magnus
Zielony Zaułek
Ziembowa
Ziemna
Ziemska
Ziko
Ziko Apteka
Zillmann Tea&Coffee
Zimorodków
Zimowa
Zintegrowana Dyspozytornia Medyczna - Katowice
Zioła
Ziołowa
Zjednoczenia
Złocieni
Złocień
Złota
Złotnik - Jubiler
Złoty Balsam
Złoty Osioł
Złoty Róg
Złoty róg
Złoty Róg
Złoty Środek
Znajomy Sklep

z
zniszczony pomnik

Z
Zofii Koniarkowej
Zofii Kossak-Szczuckiej
Zofii Nałkowskiej
Zofii Nałkowskiej (old)
Zoolandia
Zorba
Z.R.U.S. Hurtownia Elektrotechniczna
ZSGH w Sosnowcu
ZSO nr 4
Zubrzyckiego
Zuchów
ZUS
ZUS Oddział w Chorzowie
Zuzanny

z
zVIDgródek

Z
Zwiadowców
Związek Górnośląski - Koło w Kochłowicach
Związek Kynologiczny
Związkowa
Związku Harcerstwa Polskiego
Związku Młodzieży Polskiej
Związku Orła Białego
Zwierzak
Zwrotna
Zwycięstwa
Zwycięstwa (913)
Zygfryda Wende
Zygmunta Cieplaka
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zygmunta Rostkowskiego
Zygmunta Sierakowskiego
Zygmunta Starego

à
à Tab

ś
śmietnik
św. Jan Nepomucen
św. Jana Chrzciciela
świętego Jana Pawła II

Ź
Źródełko
Źródlana

Ż
Żaba
Żabia
Żabka

ż
żabka

Ż
Żabka

ż
żabka

Ż
Żabka
Żabka Café
Żabka café
Żaczek
Żaglówka
Żarnowcowa
Żeglarska
Żelazna
Żeliwna
Żłobek i Przedszkole
Żłobek Miejski
Żłobek Miejski Oddział przy Ordona 3a
Żłobek Miejski Oddział Tysiąclecia 45
Żłobek Miejski w Dąbrowie Górniczej
Żłobek Miejski w Katowicach
Żniwna
Żołnierska
Żołnierska (9806S)
Żołnierza Polskiego
Żołnierzom poległym w czasie II wś
Żołnierzom Wojska Polskiego
Żołnierzy Września
Żołnierzy Września (9409S)
Żołnierzy Wyklętych
Żółta
Żółty szlak rowerowy
Żuczek
Żurawia
Żurawie Koroniaste
Żurawinowa
Żużlowa
Żwirki i Wigury
Żwirowa
Żychcice
Żydowskie gimnazjum koedukacyjne im. Dr. Liberman
Żyrafa
Żytnia
Żywiczna
Żyzna