Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Lodz and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

*
*

0
0,2 promila

1
1
1 Korpusu Pancernego WP
1 Maja
1 Maja (3307E)
10 Lutego
100 Straconych
10705
11 Listopada
11 Listopada (1178E)
11 Listopada (4912E)
1112E
1119E
1150E
1164E
1186E
1195E
1198E
123
12;91
14
15 Pułku Piechoty "Wilków"
1512E
17 Stycznia
19 Stycznia
192
1: Dworzec PKP => Waltera-Jankego/pętla
1: Powstańców Śląskich => Powstańców Śląskich
1: Waltera-Jankego/pętla => Dworzec PKP

2
20 Stycznia
20 Stycznia (3312E)
206 AP Łódź
22 Lipca
23 Gimnazjum
24h
25 - cio metrowa
260: Górka Pabianicka => Waltera-Jankego
260: Waltera-Jankego => Górka Pabianicka
261: Górka Pabianicka => Waltera-Jankego
261: Waltera-Jankego => Górka Pabianicka
262: Kudrowice => Waltera-Jankego
262: Waltera-Jankego => Kudrowice
263: Ksawerów => Waltera-Jankego
263: Waltera-Jankego => Ksawerów
264: Akacjowa => Gimnazjum
264: Gimnazjum => Akacjowa
265: Dworzec PKP => Pawlikowice
265: Pawlikowice => Piłsudskiego
265: Pawlikowice => Sikorskiego
265: Piłsudskiego => Pawlikowice
265: Sikorskiego => Pawlikowice
28 Pułku Strzelców Kaniowskich
2900E
2909E
2911E
2912E
2915E
2916E
2922E
2923E
2926E
2927E
2928E
2937E
2940E
2942E
2: Dworzec PKP Stryków => Targowy Rynek - Aleksandrów Ł.
2: Klimkowizna => Waltera-Jankego
2: Targowy Rynek - Aleksandrów Ł. => Dworzec PKP Stryków
2: Waltera-Jankego => Klimkowizna

3
3 Maja
3 Maja (1143E)
3 Maja (3312E)
3 Maja (3709E)
3 Maja (71)
3 Maja (710)
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu
3300E
3301E
3303E
3308E
3309E
3310E
3311E
3314E
3709E
3: Dworzec PKP => Sikorskiego
3: Konstantynowska (tor PKP) => Sadowa
3: Sadowa => Konstantynowska (tor PKP)
3: Sikorskiego => Dworzec PKP
3D Wytwórnia

4
40%
482
485
4911E
4912E
4: 15 P. P. Wilków => Waltera-Jankego
4: Parzęczewska/Staffa => Parzęczewska/Staffa
4: Waltera-Jankego => 15 P. P. Wilków
4a: Parzęczewska/Staffa => Parzęczewska/Staffa przez Szczawińska
4F
4x4

5
5 a sec
50482
50: C.T. "Ptak Outlet" => Dworzec Łódź - Kaliska
50: Dworzec Łódź - Kaliska => C.T. "Ptak Outlet"
50: Dworzec Łódź - Kaliska => Tuszyńska(Rzgów)
50: Tuszyńska(Rzgów) => Dworzec Łódź - Kaliska
50A: plac Niepodległości => Stara Gadka - cmentarz
50A: Stara Gadka - cmentarz => plac Niepodległości
5100E
5.10.15
5103E
5104E
5106E
5129E
5130E
5131E
5132E
5151E
51: Parzęczewska /Staffa(Zgierz) => plac Dąbrowskiego
51: plac Dąbrowskiego => Parzęczewska /Staffa(Zgierz)
51A: Łagiewniki => plac Dąbrowskiego
51A: plac Dąbrowskiego => Łagiewniki
51B: plac Dąbrowskiego => Skotniki
51B: Skotniki => plac Dąbrowskiego
52: Dworzec Łódź - Kaliska => KURCZAKI
52: KURCZAKI => Dworzec Łódź - Kaliska
53: Głowackiego(Brzeziny) => plac Dąbrowskiego
53: plac Dąbrowskiego => Głowackiego(Brzeziny)
53A: Nowosolna => plac Dąbrowskiego
53A: plac Dąbrowskiego => Nowosolna
54: Lipiny => Wydawnicza
54: Natolin => Wydawnicza
54: Wydawnicza => Lipiny
54: Wydawnicza => Natolin
54A: Nowosolna => Wydawnicza
54A: POD "POLANKA" => Wydawnicza
54A: Wydawnicza => Nowosolna
54A: Wydawnicza => POD "POLANKA"
55: Janów => Obywatelska
55: Obywatelska => Janów
55: Obywatelska => OLECHÓW
55: OLECHÓW => Obywatelska
56: Arturówek => Wydawnicza
56: Wydawnicza => Arturówek
57: Karpacka => Marysińska (stadion)
57: Marysińska (stadion) => Karpacka
58: plac Dąbrowskiego => Skalna
58: Skalna => plac Dąbrowskiego
58A: Centralny Szpital Kliniczny => plac Dąbrowskiego
58A: Janów => plac Dąbrowskiego
58A: plac Dąbrowskiego => Centralny Szpital Kliniczny
58A: plac Dąbrowskiego => Janów
59: Świtezianki => plac Wolności
5: Dworzec PKP => Waltera-Jankego
5: Parzęczewska/Staffa => Szczawińska
5: Szczawińska => Parzęczewska/Staffa
5: Waltera-Jankego => Dworzec PKP
5sec

6
6 Sierpnia
6 Sierpnia 42
60: Corning => plac Dąbrowskiego
60: plac Dąbrowskiego => Corning
60: plac Dąbrowskiego => Stryków Dworzec PKP
60: plac Dąbrowskiego => Stryków Dworzec PKP przez Corning
60: Stryków Dworzec PKP => plac Dąbrowskiego
60: Stryków Dworzec PKP => plac Dąbrowskiego przez Corning
60: Stryków Dworzec PKP => plac Dąbrowskiego przez Dobieszków
60A: Imielnik Nowy => plac Dąbrowskiego
60A: plac Dąbrowskiego => Imielnik Nowy
60B: Dobra => plac Dąbrowskiego
60B: plac Dąbrowskiego => Dobra
61: Młynek => św. Franciszka
61: św. Franciszka => Młynek
62: Dworzec Łódź - Chojny => TECHNOPARK
62: TECHNOPARK => Dworzec Łódź - Chojny
62A: Dworzec Łódź - Chojny => TECHNOPARK
62A: TECHNOPARK => Dworzec Łódź - Chojny
63: Dworzec Łódź - Chojny => św. Franciszka
63: św. Franciszka => Dworzec Łódź - Chojny
64: Dworzec PKS Północny => Janów
64: Janów => Dworzec PKS Północny
64A: Dworzec PKS Północny => Janów
64A: Janów => Dworzec PKS Północny
65: Lotnisko Terminal Pasażerski => Świtezianki
65: Lotnisko(Plocka) => Świtezianki
65: Świtezianki => Lotnisko Terminal Pasażerski
65: Świtezianki => Lotnisko(Plocka)
66: Modrzew => Rondo Powstańców 1863r.
66: Rondo Powstańców 1863r. => Modrzew
67: Łukaszewska => Wydawnicza
67: Łukaszewska => Wydawnicza przez Janosika
67: Wydawnicza => Łukaszewska
68: Dworzec Łódź - Chojny => WYSZYŃSKIEGO
68: WYSZYŃSKIEGO => Dworzec Łódź - Chojny
69: Dworzec Łódź Widzew => Janika (Konstantynów)
69: Janika (Konstantynów) => Dworzec Łódź Widzew
69A: Dworzec Łódź Widzew => Kusocińskiego
69A: Kusocińskiego => Dworzec Łódź Widzew
6: Dworzec Łódź-Kaliska => Parzęczewska/Staffa
6: Karolew => Waltera-Jankego
6: Parzęczewska/Staffa => Dworzec Łódź-Kaliska
6: Waltera-Jankego => Karolew

7
702
708
70: C.T. "Ptak Outlet" => plac Dąbrowskiego
70: plac Dąbrowskiego => Centrum Handlowe PTAK
70: plac Dąbrowskiego => C.T. "Ptak Outlet"
70: plac Dąbrowskiego => Tuszyńska(Rzgów)
70: Tuszyńska(Rzgów) => plac Dąbrowskiego
70A: MATEK POLSKICH => plac Dąbrowskiego
70A: plac Dąbrowskiego => MATEK POLSKICH
70B: plac Dąbrowskiego => Stara Gadka - cmentarz
70B: Stara Gadka - cmentarz => plac Dąbrowskiego
71
710
713
714
71: Dworzec Łódź - Chojny => Tatrzańska
71: Tatrzańska => Dworzec Łódź - Chojny
71A: Dworzec Łódź - Chojny => Młynek
71A: Młynek = Dworzec Łódź - Chojny
72
72: Janów => Politechniki
72: Politechniki => Janów
73: 11 Listopada => plac Barlickiego
73: plac Barlickiego => 11 Listopada
74: Targowy Rynek(Aleksandrów) => Wydawnicza
74: Wydawnicza => Targowy Rynek(Aleksandrów)
74A: Niesięcin => Wydawnicza
74A: Wydawnicza => Niesięcin
74B: Huta Jagodnica => Wydawnicza
74B: Wydawnicza => Huta Jagodnica
75: Dworzec Łódź Widzew => Ustronna
75: Ustronna => Dworzec Łódź Widzew
76: Kusocińskiego => Szczecińska (cmentarz)
76: Szczecińska (cmentarz) => Kusocińskiego
77: Dworzec Łódź Widzew => Rembielińskiego
77: Rembielińskiego => Dworzec Łódź Widzew
78: plac Wolności => Targowy Rynek(Aleksandrów)
78: Targowy Rynek(Aleksandrów) => plac Wolności
78A: plac Wolności => Rojna
78A: Rojna => plac Wolności
79: plac Barlickiego => Świtezianki
79: Świtezianki => plac Barlickiego
7: Piłsudskiego => Waltera-Jankego
7: Waltera-Jankego => Piłsudskiego

8
8 Marca
80: Kusocińskiego => Wydawnicza
80: Wydawnicza => Kusocińskiego
81: Stokowska => Szczecińska (cmentarz)
81: Szczecińska (cmentarz) => Stokowska
82: Stróża-Ludwików => Wydawnicza
82: Wydawnicza => Stróża-Ludwików
82A: Andrzejów => Wydawnicza
82A: Wydawnicza => Andrzejów
83: Szczecińska (cmentarz) => Wydawnicza
83: Wydawnicza => Szczecińska (cmentarz)
84: Poselska (Aleksandrów) => Szczecińska (cmentarz)
84: Szczecińska (cmentarz) => Poselska (Aleksandrów)
84A: Szczecińska (cmentarz) => Zielony Romanów
84A: Zielony Romanów => Szczecińska (cmentarz)
85: Czajkowskiego => Dworzec PKS Północny
85: Dworzec PKS Północny => Czajkowskiego
85A
86: Rewolucji 1905r => WYSZYŃSKIEGO
86: WYSZYŃSKIEGO => Rewolucji 1905r
87: Stokowska => Szczecińska (cmentarz)
87: Szczecińska (cmentarz) => Stokowska
88: Dworzec PKS Północny => Skoszewy
88: Skoszewy => Dworzec PKS Północny
88A: Dworzec PKS Północny => Kalonka/Centrum Ojca Pio
88A: Kalonka/Centrum Ojca Pio => Dworzec PKS Północny
89: Plac Słoneczny => Szczecińska (cmentarz)
89: Szczecińska (cmentarz) => Plac Słoneczny
8: Parzęczewska/Staffa => Parzęczewska/Staffa

9
90-90A-90B
90: Głowackiego(Brzeziny) => Rokicińska
90: Rokicińska => Głowackiego(Brzeziny)
90A: Rokicińska => Stacja Łódź Olechów Wschód
90A: Stacja Łódź Olechów Wschód => Rokicińska
90B: Rataja => Rokicińska
91
91-91A-91B
91: Rokicińska => Skoszewy
91: Skoszewy => Rokicińska
91A: Nowosolna => Rokicińska
91A: Rokicińska => Nowosolna
91B: Kalonka/Centrum Ojca Pio => Rokicińska
91B: Rokicińska => Kalonka/Centrum Ojca Pio
92: Dąbrowa => Stróża Sawickiej
92: Stróża Sawickiej => Dąbrowa
93: Dworzec Łódź - Kaliska => Dworzec Łódź - Chojny
94: Nowosolna => plac Dąbrowskiego
94: Nowosolna => plac Dąbrowskiego przez Janosika
94: plac Dąbrowskiego => Nowosolna
95: OLECHÓW => plac Niepodległości
95: OLECHÓW => plac Niepodległości przez Dell
95: plac Niepodległości => OLECHÓW
95A: plac Niepodległości => Puszkina
95A: Puszkina => plac Niepodległości
96: Janów => Rojna
96: Rojna => Janów
98: Mickiewicza => Nowy Józefów - pętla
98: Mickiewicza => WYSZYŃSKIEGO
98: Nowy Józefów - pętla => Mickiewicza
98: WYSZYŃSKIEGO => Mickiewicza
99: 11 Listopada => Nowy Józefów - pętla
99: Nowy Józefów - pętla => 11 Listopada
99A: 11 Listopada => WYSZYŃSKIEGO
99A: WYSZYŃSKIEGO => 11 Listopada

A
A
A. Bilkle
A... Nóż Widelec
A&A
A&A Arkadia
A&Z
A, ...to tu!
A-Dong
A-TAK Design
AA Drewmebel
Abax
ABC
ABC plus
Abc urody
Abline Developement
Abra
Abrahama Koplowicza
Abrahama Szwajcera
Abram
Abrama Cytryna
Abs Optyk
Ada
Adad Telecom (partner Orange)
Adama Asnyka
Adama Burskiego
Adama Hanuszkiewicza
Adama Kazimierza Czartoryskiego
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (3314E)
Adama Mickiewicza (72)
Adama Naruszewicza
Adama Próchnika
Adamów
Adaptacja budynku na hotel
Adka

a
administracja

A
Administracja "AN Partner"
Administracja "Czerwony Rynek"
Administracja i NMR
Admiralska
Adolfa Dygasińskiego
Adolfa Pawińskiego
Adonis
Adria
Adrian
Adwokacka
AF
Afarm
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Aga
Aga-Rad
Agama
Agata Meble
Agatowa
Agaty
Agencja PKO
Agencja pocztowa
Agencja Pocztowa
Agencja Skok
Agnes
Agnieszki Osieckiej
AGO Tablice
Agraf, Aplikom sp. z o.o
Agrestowa
Agroma
Akacjowa
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego
Akademicka
Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne (w budowie)
Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne "Zatoka sportu" (w budowie)
Akademii Zamojskiej

a
akademik SWSPiZ

A
Akademik Wspólnoty Chemin Neuf
Akasaka
Akcja
Aksamitna (1186E)
Akwarelowa
Akwaria
Alabastrowa
Alba
Albańska
Albea
Albertów
Albina
ALDI
Ale Jazz
Aleja 1 Maja
Aleja 1 Maja (1182E)
Aleja Adama Mickiewicza
Aleja Anny Rynkowskiej
Aleja Armii Krajowej (91)
Aleja Arnolda Mostowicza
Aleja Artura Rubinsteina
Aleja Brzozowa
Aleja Bukowa (5131E)
Aleja Bzów
Aleja Franciszka Walickiego
Aleja generała Gustawa Orlicz-Dreszera
Aleja Grzegorza Palki (1103E)
Aleja Grzegorza Palki (14)
Aleja Harcerzy Legionistów
Aleja Harcerzy-Zatorowców
Aleja Henryka Jana Józewskiego
Aleja Henryka Jordana
Aleja Hetmańska
Aleja Hetmańska (1160E)
Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II (12;91)
Aleja Jana Pawła II (91)
Aleja Jerzego Szletyńskiego
Aleja Joasi Podborskiej
Aleja Józefa Odrowąża
Aleja Karola Anstadta
Aleja Kombatantów
Aleja Krystyny Krahelskiej
Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego
Aleja Leona Schillera
Aleja majora Wincentego Klity
Aleja Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza
Aleja Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza (14)
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego (713)
Aleja Matek Polskich
Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września
Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września (1138E)
Aleja ojca Jana Wszędyrównego
Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto
Aleja Pasjonistów
Aleja PCK
Aleja Pierwszej Dywizji
Aleja pod Dębami
Aleja Politechniki
Aleja Politechniki (1207E)
Aleja Przytulna
Aleja Romantyczna
Aleja Róż
Aleja Stefana Wyszyńskiego
Aleja Stefana Wyszyńskiego (1118E)
Aleja Tadeusza Kościuszki
Aleja Unii Lubelskiej
Aleja Unii Lubelskiej (1110E)
Aleja Urody Życia
Aleja Uśmiechu
Aleja Władysława Bartoszewskiego
Aleja Władysława Bartoszewskiego (1)
Aleja Władysława Bartoszewskiego (91)
Aleja Władysława Bartoszewskiego (zamknięta)
Aleja Włókniarzy
Aleja Włókniarzy (72;91)
Aleja Włókniarzy (91)
Aleja Wyzwolenia
Aleja Zakochanych
Aleja zasłużonych
Aleja Związku Harcerstwa Polskiego
AlejaHetmańska
Alejowa
Aleks
Aleksandra
Aleksandra Fredry
Aleksandra Janowskiego
Aleksandra Kostki Napierskiego
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Puszkina (1128E)
Aleksandra Tansmana
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandra Zwierzyńskiego
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrowska
Aleksandrowska (5166E)
Aleksandrowska (71)
Aleksandrowska (72)
Aleksego Rżewskiego
Alfa
Alfreda Szklarskiego
Alicja
Alicji Dorabialskiej
Alior Bank
Alior Bank - Partner
Alior Express
Alkohole
Alkohole 24h
Alkohole i coś jeszcze
Alkohole nr 1
Alkohole u Karoli
Alkohole Winoteka

a
alkohole za grosze

A
Alkohole za Grosze
Alkopunkt
All Star - Klubokawiarnia
Alladyn
Alma
Aloes
Alojzego
Alojzego Felińskiego
Alpejska
Alsen Winkomp
Altanowa
Alzacka
Amadeusz
Amarantowa
Amarello
Amatorska
Amazonitowa
Ambasador
Amber
Ambrozja
American Bull
American Corner Łódź - Centrum Informacji i Kultury Amerykańskiej
AmeriGas Polska
Ametystowa
Amfiteatr
AMICOM
Amika
AMS CAR DESIGN
AMSO
Analogia
Ananasowa
Anastazew
Anatewka

a
andel's Hotel Łódź

A
Andrespol
Andromedy
Andrzeja
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego (704)
Andrzeja Kerna
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Niemojewskiego
Andrzeja Radka
Andrzeja Rosickiego
Andrzeja Struga
Andziula
Aneta
Anieli
Anieli Krzywoń
Anielin
Anika
Anilana
Aniołowska
Anna
Anna - kosmetyki, chemia, księgarnia
Anny
Anny Jagiellonki
Anny Szukalskiej
Antenowa
Antoniego Edwarda Odyńca
Antoniego Gałeckiego
Antoniego Jeziorańskiego
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Książka
Antoniego Mackiewicza
Antoniego Słonimskiego
Antoniego Wiwulskiego
Antoniew
Antoniew Sikawa
Antoniewska
Antoniny
Antoniny Hoffmanowej
Antonio
Antonówka
Antrakt
Antyczna
Antykwariat Silvarerum
Anyżowa
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Apart
Apis
Apteka
Apteka - Przychodnia lekarska
Apteka 24h
Apteka 7 Dni
Apteka Akademicka
Apteka ALBA
Apteka "Aura"
Apteka Bazarowa
Apteka Brassica
Apteka całodobowa
Apteka Centrum
Apteka Convallaria
Apteka "Dbam o Zdrowie"
Apteka Dbam O Zdrowie
Apteka DOZ
Apteka imienia Ludwika Zamenhofa
Apteka Jagienka
Apteka Jagoda
Apteka Julianowska
Apteka Lobelia
Apteka Macierzanka
Apteka Magiczna
Apteka Magiczna "Pitol"
Apteka "Medicus"
Apteka Melisa
Apteka "Modra"
Apteka Modra
Apteka "Nowomiejska"
Apteka Olejowa
Apteka Olmed
Apteka pod białym orłem
Apteka Przyjazna
Apteka PZF Cefarm
Apteka PZF Centrum
Apteka "Remedium"
Apteka Retkińska
Apteka "Rosa"
Apteka Runo
Apteka Sieciowa
Apteka Słowiańska
Apteka "Srebrna"
Apteka. Sudak-Kołodziej Urszula
Apteka "Terapia"
Apteka Trzy Korony
Apteka u Dominika
Apteka Wschodnia
Apteka Zakonu Bonifratrów
Apteka św. Franciszka
Apteka24
Ara Legero Shoes
Arabska
Arachidowa
Arboretum
Archiwum Państwowe
Ardeks
Areszt Śledczy w Łodzi
ARKADIA
Arkadiusza Musierowicza
Arktyczna
Armii Krajowej
Armii Krajowej (91)
Armii Łódź
Armii Ludowej
Armii Ludowej (482)
Arniki
Aromat Azja
Aronia
Aroniowa
Arrivia Bed & Breakfast
Arsen
Art 21

a
art deco

A
Art. Spożywcze
Art-Dom
Art-Dom Meble
Art-Mot
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki (budynek A)
Artefakt
Artego
Arteidea
Artura Gliszczyńskiego
Artura Grottgera
Artura Oppmana
Arturówek
Arturówek Dom Wycieczkowy
Artus
Artykuły elektryczne
Artykuły elektryczne i oświetleniowe
Artykuły hydrauliczne
Artykuły Papiernicze - TiM
Artykuły przemysłowe, chemia
Artyleryjska
Artylerzystów
Ary Sternfelda
Asian
Asian Market
Asian Sao Mai
Asjan
Asstonex
Astronautów
Astronomiczna
Astrów
Atlantic
Atlas Arena
Ato Sushi
Atutowa
Auchan
Audi Idczak
Augusta Cieszkowskiego
Augustów
Augustów (1101E)
Augustyna Kordeckiego

a
aula Szuberta Uniwersytet Łódzki

A
Aurum - Naprawa Laptopów, Notebooków, LCD i Komputerów Stacjonarnych
Auto Centrum
Auto Gaz
Auto komis
Auto komis Orzeł
Auto Kwadrans - serwis samochodowy
Auto Mirex
Auto Moto PYSKLAK
Auto Naprawa
Auto Serwis
Auto serwis
Auto Serwis Luk
Auto serwis Sprytny.com
Auto Szyby FILIP
Auto-Gaz
Auto-Klimatyzacja Marek Nowicki
Auto-komis
Auto-Motor
Auto-Perfect
Auto-Studio
AutoArt
Autocentrum Kopij
AutoGaz
Autokomis
AutoMechanika Sztajnert
AutoMieszek
Automobile Torino
Autos
Autoservis
Autoserwis
Avernet
Avestus (w budowie)
Aviator
Aviator - Centrum Biznesu N&R
Axel
Azaliowa
Azjan food
Azotowa
AZS Politechnika Łódzka
Azymut-Geo

B
B
B12 Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej FPŁ
B16 Wydawnictwo Politechniki Łódzkiej
Babice
Babichy
Babiczki
Babiego Lata
Babkarnia
Bachus
Bacowa
Bacówka
Bacówka u Józka
Bacy
Badylarz
Bafa
Bagatela
Bagdad Caffe
Bajeczka
Bajeczna
Bajkonur
Bajkowa
Balbina
Balladyny
Balonowa
Balsamowa
Baltazara Gąbki
Bałtycka
Bałucka
Bałuty

b
bambus

B
Bananowa
Bandurskiego - Dworzec Łódź - Kaliska
Bank
Bank BGŻ
Bank BPH
Bank BPS
Bank Millenium
Bank Pekao I Oddział
Bank PEKAO SA
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao S.A., I Oddział w Zgierzu
Bank PKO BP
Bank PKO SA
Bank Pocztowy
BanK Pocztowy
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy Rzemiosła - Punkt Kasowy nr 2

b
bank spółdzielczy rzemiosła w łodzi

B
Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Andrespolu Oddział Brzeziny
Bank Spółdzielczy w Poddębicach o/Konstantynów Ł.
Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej oddział Dmosin
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK, 10 Oddział w Łodzi
Bankowa
Bar Artus
Bar Bistro pod świerkami
Bar Cesarka
Bar Chiński
Bar Familijny
Bar Jedzonko
Bar Kredens
Bar Lotos
BAR MALWA
Bar Nad Strumykiem
Bar Orientalny
Bar orientalny Bambus II
Bar Paprotka
Bar Pod Gruszami
Bar Pod Złotym Dębem
Bar rowerowy
BAR Sajgon
Bar Szybkiej Obsługi (bilard)
Bar Teofilanka
Bar "U Bogusi"
Barbarella
Barbary
BARBER SHOP CYRULIK
Barciński Park
Barciński Park V (w budowie)
Barman
Barokowa
Barona
Barona Henryka "Smukłego"
Barowa
Barska
Bartek
BARTEX - autoryzowany dealer Stihl
Bartnicza
Bartolin
Bartolini Air
Bartolini-Air Sp. z o.o.
Bartosza Głowackiego
Bartuś
Barucha
Barwiarnia
Barwinkowa
Barwna
Barwnikowa
Basen Oceanik
Basen SP 137
Basenowa
Bastionowa
Batalionów Chłopskich
Batalionu Platerówek
Baterlit
Batkom - Akumulatory
Bau-Pol
Bawaria
Baza Wydziału Transmisji i Wydziału Transportu TVP
Bazaltowa
Bazarowa
Bazylia
Bazylijska
Bazylika archikatedralna świętego Stanisława Kostki
Baśniowa
Bażancia
Bażantarnia
Beata
Beauty
Beauty Secret
BeBike
Bechcice
Bechcice-Kolonia
Bechcice-Parcela
Bechcice-Wieś
Beczka
Beczkowa
Bednarska
Bednarska (1105E)
Bedoń Przykościelny
Bedoń-Wieś
Bedońska
Będzińska
Bedřicha Smetany
Begonii
Bełdów
Bełdów Poduchowny
Bełdów-Krzywa Wieś
Bełdówek
Belgijska
Beli Bartoka
Bellanapoli
Belweder
Bento Sushi
Benzantronowa
Bereniki
Berka Joselewicza
Berlin Döner Kebap (196)
Berlitz
Bernarda Wojciecha Mencla
Berylowa
Beskidzka
Beti
BETIMA
Betonowa
Betty
Beza-Krówka
Bezpieczna
BGŻ BNP Paribas
Biała
Biała Fabryka Geyera
Białkowa
Białoruska
Białostocka
Białowieska
Białych Róż
Biblioteka Chemiczna
Biblioteka dla Dorosłych Nr 11 Łódź-Śródmieście
Biblioteka Główna Politechniki Łódzkiej
Biblioteka Główna Uniwersytetu Łódzkiego
Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego
Biblioteka Miejska
Biblioteka Publiczna Filia Łódź-Śródmieście nr 8
Biblioteka Publiczna im. B. Prusa
Biblioteka w Lutomiersku
Biblioteka Wydziału Nauk Geograficznych UŁ
Bicykl
Biedronka
Biedronkowa
Biegunowa
Biegunowa (1109E)
Bielańska
Bielicowa
Bielizna damska
Bielizna dla każdego
Bielmot
Bielnik Kopischa
Bielska
Bielska (5131E)
Bierhalle
Bierna
Biesiadowo
Bieszczadzka

b
bieżnia

B
BIG-INSTAL
BigPress - Drukarnia
BilardClub
Bilardowa
Bilety MPK
Bilex
Bilskiego
Biowin
Biskupińska
Bismillah Grill & Kebab
Bistro
Bistro Na Zanerzu
BitShop
Bittdorfa
Bitumityczna
Biuro Obsługi Klienta Jordan Group
Biuro Turystyczne WONDERLAND
Biurostyl
Biurowiec Agraf (w budowie)
Biurowiec "Nowa Fabryczna" (w budowie)
Biurowiec "Przystanek mBank" (w budowie)
Biwakowa
Biznes House Cafe
BL 2
BL 1
BL. 10
BL. 10a
BL. 11
BL 128 A
BL 14
BL 15
BL 16
BL 17
BL 18
BL 19
BL 20
BL 21
BL 22
BL 28
BL 29
BL 3
BL 30
BL 31
BL 32
BL 33
BL 34
BL 35
BL 36
BL. 37
BL 4
BL. 41
BL. 42
BL. 43
BL. 44
BL. 5
BL 57
BL. 6

b
bl. 63

B
BL 65
BL. 7
BL 72
BL. 8
BL. 9
BL.12
Blacharska
Black Magic
Black Red White
Blaszak
Bławatna
Błędnik (3308E)
Błędowska
Błękitna
Bliska
Bliźniacza
Błogosławionej Królowej Jadwigi

b
blok 421

B
Blok mieszkalny
Blok nr B15
Blok nr B17
Blokowa
Błotnista
Błoto A
Błoto B
Błoto C
Błońska

b
blue

B
Blue
Blue Fish
Bluszczowa
Bluzeczka
Bobowa
Bobrowa
Bobslejowa
Bociania
Bociany
Boczek
Boczna
Bodzio
Boginia
Boguchwała Panasa
Bogusz
Bohaterom 1939-1945
Bohaterów
Bohaterów Ksawerowa 1939-1945
Bohaterów Monte Cassino
Bohaterów Powstania Styczniowego
Bohaterów Warszawy
Bohaterów Września
Bohaterska
Bohdan Stefanowski
Boisko
Boisko MOSiR
Boisko osiedlowe
Boisko przyszkolne
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne
Boisko Szkolne
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne
Boisko Szkolne
Boisko szkolne asfaltowe
Boisko ze sztuczną nawierzchnią
Bojerowa
Bojowników Getta Warszawskiego
Bokserska
Boksytowa
Bolesława
Bolesława Chrobrego
Bolesława Czerwieńskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Limanowskiego (1172E)
Bolesława Limanowskiego (72)
Bolesława Namysłowskiego
Bolesława Nawrockiego
Bolesława Nawrockiego (3304E)
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
Bolesława Szczodrego
Bolesławów
Bolka i Lolka
Bolka Świdnickiego
Bols
Bon Apetito
Bon Appetit
Boniecki Cafe
Bookłażan
BookSięRodzi
Borchówka
Borek
Borki
Borowa
Borowa I
Borowa II
Borowiecka
Borowików
Borowikowa
Borowikowa (1512E)
Borówkowa
Borsucza
Boruty
Boryny
Bosmańska
Boss
Botaniczna
Boti
Boutique
Boutique Hotel's
Boutique's Hotel III
Bóźniczna
BP
BP Alfa
BP Kasztan
BPH

b
braci hołyst

B
Bracka
Brama Miasta (planowana)
Bratek
Braterska
Bratka
Bratkowa
Bratysławska
Bratysławska - Wróblewskiego
BRE Locum - Osiedle Szlacheckie
Bricomarche
Brodacz
Brójce
Brójecka
Bronisin (1233E)
Bronisin Dworski
Bronisława Czecha
Bronisława Szwalma
Bronisławy
Bronowa
Browar de Brasil
Browar Księży Młyn
Browarna
BROWIN
Brukowa
Brukowa (1103E)
Brukselska
Brus
Bruska
Bruzdowa
Brużyca
Brużyca Wielka
Brużycka
Brużyczka Mała
Brydżowa
Brylantowa
Brzegowa
Brzeska
Brzeziny
Brzezińska
Brzezińska (2911E)
Brzezińska (2912E)
Brzezińska (2922E)
Brzezińska (708)
Brzezińska (72)
Brzeziński
Brzeźna
Brzeźna (1100E)
Brzoskwiniowa
Brzózka
Brzozowa
Brzozowa Aleja
Brzozowa Aleja II
Buczek
Buczek-Parcela
Buddha Pub
Budowa
Budowa bloków
Budowa osiedla
BUDOWALA - WJAZD DO TUNELU KOLEJOWEGO
Budowlana
Buduj Wyobraźnię
Budy
Budy Wandalińskie
Budy Wolskie
Budynek Bankowy Ludwika Geyera
Budynek biurowo-usługowy Narutowicza
Budynek D

b
budynek dawnej elektrowni
budynek E
budynek J

B
Budynek L
Budynek M
Budynek Mieszkalny UŁ
Budynek przeniesiony z ul. Mazowieckiej 47 w Łodzi.
Budynek przeniesiony z ul. Wólczańskiej 68 w Łodzi.
Budynek T

b
budynek techniczny

B
Budziszyńska
Bugaj
Buk
Bukiecik
Bukowa
Bukowiec
Bukowiec Dolny
Bukowiec Duży
Bukowiec Górny
Bukowiec Mały
Bukowiecki
Bukuś
Buła
Bułgarska
Bulwarowa
Bunkier
Burger King
Bursa Szkolna Nr 11
Bursa Szkolna Nr 12
Bursztynowa
Burtowa
Burzliwa
Business House
Butik
Butik Ślubny
Buty na czasie
Bychlew
Bydgoska
Bylinowa
Były poligon wojskowy
Bystra
Bystrzycka
Byszewska
Byszewska (1150E)
Byszewy
BZ WBK
Bzowa
Bzury

C
C
C&A
Cafe Wolność
Cała
Calineczki
Camea
Campanile
Campo Bosko
CampoVerde
Car Control
Carefour, Brickoman
Carmen Boutique
Carrefour
Carrefour Express
Carrefour Market
Cash-point
Castor
Castorama
Catherine
Catherine Studio Kosmetyczne
CB Radia
CCC
CDN... Boutique
Cechmistrz PHU
Cedrowa
Cefarm
Cegielniana
Cegielniana (2916E)
Cegielniana (5132E)
Ceglana
Celna
Cementowa
Centauria
Central
Central Park Apartamenty
Centralna
Centralne Muzeum Włókiennictwa

c
centrum dekoracyjne farby

C
Centrum Dekoral Professional
Centrum Dialogu im. Marka Edelmana
Centrum Dobrego Słuchu
Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
Centrum Handlowe Ptak
Centrum Handlowe Tulipan
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Manufaktura
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
Centrum I
Centrum Informacji Turystycznej
Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego
Centrum Konferencyjne UŁ
Centrum Konferencyjno Bankietowe Rubin
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi
Centrum Leczenia Chorób Płuc - oddział dziecięcy
Centrum Magazynowe Panattoni (w budowie)
Centrum Medyczne ALBAMED
Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny
Centrum Naprawy Felg
Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki "Akwarium"
Centrum Nauki i Biznesu Zak
Centrum Nauki i Sztuki
Centrum Obslugi Konsultantek AVON
Centrum Ogrodnicze
Centrum Ogrodnicze "TRACZ"
Centrum Ogrodniczego FRYDRYCH
Centrum Podróży Wakacje.pl
Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze
Centrum Sportowo Rekreacyjne "Zbyszko"
Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego
Centrum Studiów im. Jana Pawła II
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Instytutu Europejskiego
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego
Centrum Technologii Informatycznych
Centrum Tenisowe Zawada
Centrum Usług Motoryzacyjnych "Szymacha"
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
Centrum Zakupów
Cepelianka
Cepowa
Ceramiczna
Cerkiew Św. Olgi
Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny
Certus - Odzież BHP
Cesarka
Cesky Film
Cetech
Cezarego Józefiaka
Cezarego Józefiaka (1138E)
CEZAS
C.H Echo
CH M1 Łódź: Brzeziny => Łódź
Cha - El - Gaz
Chabrowa
Chachuły
Charlie
Charzew
Chata Wuja Toma
Chechło Drugie
Chechło Pierwsze
Chełmska
Chełmska (5160E)
Chemia z Niemiec
Chemiczna
Chemików
China Restaurant (197)
Chińska
Chińskie
CHKS
Chłodna
Chłodnikowa
ChłodTherm
Chłopickiego
Chłopska
Chłopska Izba
Chmielna
Chmielowa
Chmielowa Dolina
Chmurka
Chmurna
Chochoła
Chocianowicka
Chocianowicka (1120E)
Chocimska
Choińska
Chojniak
Chóralna
Chromowa
Chrośno
Chrustowska
Chryzantem
Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa Zbór
Chylońska
Ciągnikowa
Ciągoty i Tęsknoty
Ciasna
Cicha
Ciderella
Ciechocińska
Cienista
Ciepła
Cieplarniana
Ciepłuch
Cierniówki
Ciesielska
Cieszyńska
Ciężków
Cindy
Cinema City
Ciosnowska
Cisowa
Citi Handlowy
Cito
Citroen
Citroen AP Garage
City Center Rooms
City Pizza & Pub
Clark University
Classa
Clinic NZOZ Medical
Club Magnat
Cmentarna
Cmentarna (1512E)
Cmentarz ewangelicki
Cmentarz wojenny z okresu Bitwy Łódzkiej
Cmentarz wojskowy z I wojny światowej
Coccodrillo
Codzienna
Cofee House
Coffe House
Coffee & Restaurant
Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Columna Medica
Con Ga Moi
Concept store - Youngster

c
cosmedica

C
Cosmedica
Costa
Costa Coffee
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Creme
Cropp
Cross Point II (w budowie)
Cube Cafe (087)
Cubik - bagażniki
Cudny Sklep
Cukiernia
Cukiernia Cafe
Cukiernia Ika
Cukiernia KRYCHNIAK

c
cukiernia Miś

C
Cukiernia Miś
Cukiernia "Miś"
Cukiernia Piekarnia
Cukiernia Sowa
Cukiernia Staropolska
Cukiernia z tradycjami
Cukiernia Zgierska 216
Cybulski
Cyganka
Cykel
Cynamon

c
cynamon hostel

C
Cynkowa
Cynkowa Piątkowisko
Cynowa
Cypriana Kamila Norwida
Cypryjska
Cyprysowa
Cyrkonii
Cytrusowa
Cytrynka (warzywa, owoce, pieczywo)
Cytrynowa
Czahary
Czapli
Czaplinek
Czarna
Czarna Owca
Czarnkowska
Czarnocin
Czarnoleska
Czarny Staw
Czary Mary
Czatolin
Czatolińska
Czcibora
Czechosłowacka
Czechosłowacka (1123E)
CzechPol
Czeremchowa
Czeremchy
Czeremoska
Czereśniowa
Czerwcowa
Czerwieńskiego
Czerwona
Czerwonego Kapturka
Czerwony Rynek
Czerwonych Maków
Czesława
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Częstochowska
Części samochodowe - VW, Skoda
Człuchowska
Czółenko
Czółenkowa
Czołgistów
Czołowa
Czorsztyńska
Czterdziestówka
Czterech Pancernych
Czternastu Straconych
Cztery struny świata
Czwartaków
Czynna
Czysta
Czysta Sztuka
Czytelnicza
Czyżeminek
Czyżeminek Drugi
Czyżeminek Pierwszy
Czyżeminek Trzeci
Czyżyków

D
D
D. hotel "Pod złotą kotwicą"
D. kino "Luna"

d
d. szpital dermatologiczny
d-maz

D
DA 5
Da Antonio
Da Grasso
Da Pietro
Dąbrowa
Dąbrówka
Dąbrówka Duża
Dąbrówka Mała
Dąbrówka Wielka
Dąbrówka-Malice
Dąbrówka-Marianka
Dąbrówka-Sowice
Dąbrówka-Strumiany
Dąbrówki
Dąbrowska
Dąbrowska (702)
Dąbrowszczaków
Dachowa
Dachowa (1125E)
Dachy
DaGrasso
Daktylowa
Daleka
Daleko Blisko
Daliowa
Dalków
Damian
Damski
Dana
Danielowa
Danpol - serwis opon i autoserwis
Dar Teściowej
Darniowa
DARTEX
Dartex
David Barnat
Dawna
Dawna Elektrownia
Dawna osada 1920 r.
Dawna Remiza Strażacka
Dawna stajnia
Dawna tkalnia zakładów Krusche & Ender
Dawne Biuro
Dawne biuro zakładów Krusche & Ender
Dawne Boisko Szkolne

d
dawne warsztaty szkolne

D
Dawne Zakłady Odzieżowe "Wólczanka" Dawna Fabryka Braci Huffer
Dawny Bar dla wypoczywających w MOSiR
Dawny budynek konsumów
Dawny budynek straży pożarnej
Dawny budynek Związku Nauczycielstwa Polskiego
Dawny Dom Pielęgniarek
Dawny Kantor fabryczny
Dawny kantor fabryki Silbersteinów

d
dawny Łódzki Bank Handlowy

D
Dawny młyn

d
dawny Rosyjski Bank Państwa (1906-08)
dawny rynek Rudy Pabianickiej

D
Dawny szpital
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dębińska
Dębowa
Dębowskiego
Dedala
Degi
Deichmann
Delfin
Delikatesik
Delikatesy
Delikatesy Adam
Delikatesy ARDEKS
Delikatesy Centrum
Delikatesy Emil
Delikatesy kulinarne DeQ
Delikatesy mięsne
Delikatesy pod zegarem
Delikatesy Premium
Delikatesy rybne
Delikatesy Spożywcze Ardeks
Dell Factory
Deltowa
Deluxury.pl
Demokratyczna
Demokratyczna (1130E)
Denko
Denna
Deotymy
Departament Geodezji i Kartografii
Dereniowa
Destroyed bridge
Deszczowa
Deutsche Bank
D.H. Batory
DH Magda
DH Pionier
DH "Sezam"
D.H. "Żaczek"
Diamentowa
Dino
Diverse
Dla oka
Długa
Długa (1131E)
Długa (2915E)
Długa (71)
Dniestrzańska
Do Folwarku
Dobieszków
Dobra
Dobra Poduchowna
Dobra-Nowiny
Dobrej Wróżki
Dobroń
Dobroń Duży
Dobroń Mały
Dobry Słuch
Dobrzyńska
Dodatnia
Dojazd do domów
Dojazdowa
Doktora Dworzaczka
Doktora Józefa Kolińskiego
Doktora Karola Jonschera
Doktora Seweryna Sterlinga
Doktora Seweryna Sterlinga (1127E)
Doktora Stanisława Skalskiego
Doktora Stefana Kopcińskiego
Doktora Stefana Kopcińskiego (14)
Doktora Tytusa Chałubińskiego
Doktora Witolda Eichlera
Dolina Kościeliska
Dolina Łódki
Dolina Szwajcarska
Dolinna
Dolna
Dolna (1204E)
Dolna Łaka
Dolnośląska
Doły
Dom bł. Piotra Jerzego Frassatiego
Dom buta
Dom Działkowca
Dom Dziecka nr 4
Dom Dziecka nr 5
Dom Dziecka Nr 7
Dom firmy „Krusche - Ender”
Dom Gościnny "Linat Orchim"
Dom Jana Petera
Dom jubilerski A&A
Dom Księży Emerytów Archidiecezji Łódzkiej
Dom Kultury Lutnia
Dom Ogrodnika
Dom Papiernika" przeniesiony z ul. Żeromskiego 68
Dom Parafialny
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej Łaska 86
Dom przedpogrzebowy w Łodzi
Dom przeniesiony z ul. Kopernika 42 w Łodzi.
Dom przeniesiony z ul. Mazowieckiej 61 w Łodzi.
Dom rezydencjonalny Karola Königa
Dom Studencki VI
Dom Studencki VII
Dom Studenta Akademii Muzycznej im. G.K. Bacewiczów
Dom Szmidtów - kamienica wielkomiejska
Dom Tkaczy
Dom Wełny
Dom Weselny "Adriatico"
Dom Wina
Dom zamieszkania św. Maksymiliana Kolbego
Dom Złota
Domańscy
Domex
Dominik
Domino
Domowa
Domowicza
DOMstart
Domus
Don Tatto
Doner Kebab
DonerKebab
Dora
Dorotki
Doroty
Dorszowa
Dostawcza
DoubleTree by Hilton
Dowborczyków
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie
Dożynkowa
DPS
Dragon
Drewniany dom tkaczy
Drewnowska
Drewnowska (1135E)
Drobna

d
droga leśna

D
Droga Młyńska
Droga Polna z Romanowa do Kalina
Droga Pożarowa
Droga przez park w Piątkowisku
Droga serwisowa
Droga wewnętrzna
Droga wzdłuż ogrodów działkowych
Droga z Pabianic do Chechła I
Drogeria Marysieńka
Drogeria Natura
Drogerie Natura
Drosera
Drozdowa
Drukarnia
Drukarnia Piktor
Drukarnia Studencka
Drukarska
Drużynowa
Drwęcka
Dubielak
Dubimex
Dubois
Dubrovnik
Duetowa
Dukat
Dulux
Dumna
Dunajec
Duńska
Duże Buty
Dwa Księżyce
Dwór Artusa
Dwór Iwaszkiewicza
Dwór Ksawerówka
Dwór obronny kapituły krakowskiej
Dworcowa
Dworek Ludwika Geyera
Dworska
Dworzec multimodalny Łódź Fabryczna (w budowie)
Dworzec PKP Pabianice
Dyjo
Dynamiczna
Dyngusowa
Dyniowa
Dynowska
Dyspozytorska
Dywizjonu 303
Dział Obsługi Załadunku ENKEV Polska
Działkowa
Działowa
Dzieci Łodzi
Dzieci Polskich (2911E)
Dziekanat Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska
Dziewanny
Dziewiarska
Dzika
Dzikich Pól
Dzikiej Róży
Dziubińskiej
Dziwny Świat Kota Filemona i Bonifacego
Dzwonnica
Dzwonowa
Dźwiękowa

E
E
E. Jędrzejewska

e
e-Maluch

E
E-papierosy, odzież damska

e
e-przerzutka.pl

E
E-smoking World
EC1 Wschód
EC1 Zachód
EC1-Łódź Miasto Kultury
Echinacea
Edukacyjna
Edwarda
Edwarda Abramowskiego (1100E)
Edwarda Gibalskiego
Edwarda Jurgensa
Edwarda Słońskiego
Edwarda Szymańskiego
Egzotyczna

e
eko bene

E
Eko Bene
Eko Raj
EKOBENE
Ekologiczna
Ekonomiczna (1138E)
Ela
Elana
Elbląska

e
eLDe

E
Electric-Car
Elektra
Elektro Tom Sklep
Elektromechanik

e
elektromechanik
elektromechanika samochodowa

E
Elektronik
Elektronowa
Eleonory
Elester-PKP
Elewatorowa
Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o.
EliLine
Elizy Orzeszkowej
Ella
Eltron
Eltronix
Elżbiety Łokietkówny
Emaliowa
Emerytalna

e
eMILA
eMila

E
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Emilka
Emilli Plater
Energetyk
Energetyków
Entech Sp. z o.o.
E.P. Olszyńscy
Era
Ericsson Ericpol
Esmeralda
ESOTIQ
Estilo
E.Stompel księgarnia
Estrada
Et-Cetera
Eterowa
Eufemia
Eufeminów
Eufeminówek
Eugeniusza
Eugeniusza Ajnenkiela
Eugeniusza Bodo
Eugeniusza Lokajskiego
Eukanuba
Euro Cash
Euro-Apteka
Euro-Fryz
Euro-Plac zabaw
EuroBank
Eurobank

e
eurobank - Partner

E
Eurofirany
Europejskie Centrum Młodzieży
Ewangelicka
Ewe-Rest
Ewy
Ewy Szelburg-Zarembiny
Excellent Office
Exclusive Wedding Boutique
Exim Bike

F
Fabryczna
Fabryka Formy (189;191;183;186)
Fabryka Jakuba Hirszberga i Maksa Wilczyńskiego
Fabrykant
Fala
Falcon
Falista
Falowa
Familia
Familijna
Famuły Księży Młyn
Fan. Market spółki Świt
Fanaberia
Fantazja
Farbiarska
Farmazon
Farna
Fashion Obsession
Fasolowa
Fast Food Kurczak
Faszynowa
Felgum Wulkanizacja
Feliksa Perla
Feliksa Żukowskiego
Feliksińska
Feliksińska (1234E)
Feliksy
Fenix Express
Ferajna
Ferdynand Wspaniały
Ferrum
Feu vert
F.H. "drewno" Sp. z o.o.
Fielmann
Fiero
Fiero Pizza
Fierro
Figaro
Figowa
Filarecka
Filharmonia Łódźka
Filharmonia Smaku
Filomatów
Filutek
Finansowa
Finestra
Finezja
Fiodora Dostojewskiego
Fiołkowa
Firany
Fizyczna
Fizylierów
Flamandzka
Flandryjska
Flisacka
Florecistów
Florentynów
Floriańska
FMBank
Folusz
Folwarczna
Folwark
Folwark-Kotliny
Foniczna
Food Boutique
Food truck corner
Foodmax
Football Pub
Ford
Foremna
Fortepian Rubinsteina
Fortuna
Fotel Jaracza
Foto Cafe 102
FOTO Fabryka
Foto-box
Foto-Wideo Kuklewski W.
FrabenPlus
Frajda
Franciszka
Franciszka Bohomolca
Franciszka Helińskiego
Franciszka Ksawerego Lubeckiego
Franciszka Plocka
Franciszka Prożka
Franciszka Zubrzyckiego
Franciszka Żwirki (1102E)
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Franciszkańska (1142E)
Franin
Franklina Delano Roosevelta
FrashMarket
Fraszki
French Potato
Fresh Market
Freshmarket
Frezjowa
Frontowa
FrShop
Frycza Modrzewskiego (704)
Fryderyka Chopina
Fryzjer

f
fryzjer damsko męski

F
Fryzjer Damsko-Męski
Fryzjer dla psów
Fryzjer męski
Fryzjer Męski
Fryzjer męski

f
fryzjer męski damski

F
Fryzjernia
Fryzjernia Nunez
Fryzjerstwo damsko-męskie
Fryzjerstwo Elwira, Kosmetyka Monika
Fuel Station
Fun-Tour
Fundacji
FUP 4
FUP Łask
FUP Łódź 17
FUP Łódź 40
FUP Łódź 9
Futrynowa
Futrzak

G
Gabi
Gabinet kosmetyczny
Gablota reklamowa
Gabriela
Gabriela Narutowicza
Gabriela Narutowicza (1108E)
Gabriela Naturowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gaj
Gaj (przebudowa)
Gajowa
Galaktyczna
GALEN
Galeria Alkoholi
Galeria Alkoholi Sobieski
Galeria Handlowa w Andrespolu
Galeria Hetmańska
Galeria Konstantynów
Galeria Lipowa
Galeria Manhattan
Galeria Matejki
Galeria ogrodnicza Exoflora
Galeria Pabianicka
Galeria Rzeźby i Nie Tylko
Galeria Ślubu
Galeria Widzewska
Galeria Widzewska 2
Galerie Alkoholi
Galerie Alkoholi SOBIESKI
Galicja
Gałków Duży
Gałków Mały
Gałkówek-Kolonia
Gałkówek-Parcela
Galla
Galla Anonima
Gama
Gama-Bis
Gamb
Gameta
GAMETA
Ganesh
Gang Leona
Garamond Press
Garaże dawnej bazy wojsk radzieckich
Garażowa
Garmond Press
Garncarska
Garnizonowa
Gasparro
Gatunkowa
Gawrońska
Gaz
GAZ
GAZ LPG
Gaz LPG
Gazdy
Gazowa
Gazownia
Gazownia Łódzka
Gdańska
Gdyńska
Geko
Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
Generała Edmunda Taczanowskiego
Generała Franciszka Kamińskiego
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Henryka Dąbrowskiego
Generała Ignacego Prądzyńskiego
Generała Jakuba Jasińskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego (1128E)
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Chłopickiego
Generała Józefa Dwernickiego
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Sowińskiego (5104E)
Generała Józefa Sułkowskiego
Generała Karola Świerczewskiego
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" (1199E)
Generała Lucjana Żeligowskiego
Generała Lucjana Żeligowskiego (1180E)
Generała Maczka
Generała Mariana Langiewicza
Generała Mariana Langiewicza "Admiral Langiewicza"
Generała Mariusza Zaruskiego
Generała Michała Tokarzewskiego
Generała Romualda Traugutta
Generała Stanisława Maczka
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Stefana Grota-Roweckiego (3304E)
Generała Tadeusza Rozwadowskiego
Generała Walerego Wróblewskiego
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Władysława Sikorskiego (71)
Generała Władysława Sikorskiego (72)
Generała Zygmunta Waltera Janke
Generała Zygmunta Waltera Jankego
Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych - Oddział w Łodzi
Generalska
Geodezyjna
Gerberowa
Gerbery
Gerwazego
Gęsi Puch
Gęsia
Getin Bank
Getin Bank (145)
Getta
Giełdowa
Giemzów
Giemzówek
Giemzowska
Giewont
Gim. Publiczne 43
Gim. Publiczne 45
Gimnastyczna
Gimnazjum
Gimnazjum i liceum im. św. W. a Paulo
Gimnazjum i Liceum Społeczne "LYKEION"
Gimnazjum im. Adma Mickiewicza
Gimnazjum im. Władysława Reymonta
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum Nr 1 "Gymnasium No. 1"
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Łodzi
Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina
Gimnazjum nr 3 im. Tadeusza Kościuszki
Gimnazjum Nr 31
Gimnazjum nr 32
Gimnazjum nr 36
Gimnazjum nr 38
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne nr 13
Gimnazjum Specjalne nr 60
Gimnazjum Społeczne "LYKEION"
Gimnazjum w Ksawerowie
Ginsana
Gipsowa
Głąbie
Gładka
Glazura, terakota
Głębinowa
Głęboka
Glebowa
Gliniana
Glinnik
Gliwicka
Głogowa
Głogowiec
Głogowska
Główna
Główna (1186E)
Główna (1512E;2928E)
Główna (2914E)
Główna (2928E)
Główna (5104E)
Główna (5133E)
Główna (714)
Główna aleja
GLS
Głucha
Gminastyczna
Gminna
Gminna Biblioteka Publiczna
Gminny Komisariat Policji w Andrespolu
Gnieźnieńska
Gnom Sp. z o. o.
Godna
Gojawiczyńskiej P.
Gold Sport
Goldcar
Golden Fork
Golden Rose
Gołębia
Golfowa
Gom Owczarek
Gontowa
Gontyny
Goplany
Goplańska
Gorąca Kiełbasiarnia
Góralska
Gorce
Gorczańska

g
górka

G
Górka Pabianicka
Górka Rogowska

g
górka saneczkowa

G
Górki Stare
Górna
Górna (2923E)
Górnicza
Górska
Gortatów
Góry Wolskie
Goryczkowa
Gorzew
Gorzowska
Górzysta
Gospoda Dobrońska
Gospoda Pod Kurantem
Gospodarcza
Gospodarstwo agroturystyczne Elżbieta Pułaczewska
Gospodarstwo Rybne
Gospodarz
Gospodarz (71)
Gotycka
Gościniec
Gościniec u Zawierki
Gościnna
Goździkowa
Grabczyna
Grabieniec
Grabina
Grabina Dolna
Grabina Górna
Grabińska
Grabińska (1119E)
Grabowa
Gracja
Graficzna
Grafpoint
Grand Hotel
Grande pizza
GrandysDuo.com akcesoria dla motocyklistów
Graniczna
Graniczna (1153E)
Graniczna (3303E)
Graniowa
Granitowa
Grawik
Grażyny
Grażyny Bacewicz
Green Way
Green Way Food for Life
Green Word
Grenadierów
Greno
Grill Bar Agat
Grób Nieznanego Żołnierza
Grób nieznanego żołnierza 1939
Grobelna
Groblana
Groby żołnierzy polskich z wojny polsko-bolszewickiej 1920
Grocery
Grochowa
Grodzieńska
Grodziska
Grodziska (714)
Grodzisko
Grodzka
Gromadzka
Gronowalski
Gronowalski & Buddha Pub
Grooming - fryzjer psów
Groszek
Grot
Grotnicka
Grotniki
Gruby Benek
Grudziądzka
Grudzińska
Gruntowa
Grunwald
Grunwaldzka
Grupa Szkół Pro Europa
Gruszowa
Grycan
Gryczana
Gryfa Pomorskiego
Grzegorz Ciechowskiego
Grzegorza Piramowicza
Grzegorzewski
Grzmiąca
Grzybowa
Gubałówka
Guma. Pasy napędowe, węże, płyty gumowe
Gust-Pol
Gustawa Daniłowskiego
Gustawa Morcinka
Guzew
Guzewska (2916E)
Gwardii Ludowej
Gwardzistów
Gwarków
Gwarna
Gwiazdowa
Gwiaździsta
Gwiezdna

H
H. Skrzydlewska
H&M
Ha Long
HA-LONG
Habenda
Hadar
Hades
Hai Long
Hair Color
Hal-Co
Hala Górniak
Hala KKS Włókniarz

h
hala OBT

H
Hala Resursy
Hala Sportowa
Hala sportowa-pływalnia
Hala Targowa
Hala technologiczna
Hala tenisowa im. Tadeusza Rozwensa
Halki
Halna
HamRadioShop
Handlowa
Hanki Ordonówny
Hanki Sawickiej
Hanki Sawickiej (1130E)
Hansa Christiana Andersena
Hapam
Harcerska
Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego
Harmonia snu
Harnasia
Hebe
Heimaty (Neue Heimat) - os. poniemieckie
Hektarowa
Helenów
Helenówek
Heleny
Heleny Boguszewskiej
Heleny Marusarzówny
Heleny Mniszkówny
Heleny Modrzejewskiej
Heleny Radlińskiej
Heleny Wiewiórskiej
Heleny Wolff
Helios
Helska
Henryka
Henryka Barona
Henryka Brodatego
Henryka Dembińskiego
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sienkiewicza (3709E)
Henryka Sienkiewicza (4912E)
Henryka Sienkiewicza (72)
Henryka Wieniawskiego
Henrykowska
Henryx
Herbowa
Herkules-line
Hermanów
Hermanowska
Hersza Berlińskiego

h
hetmana Stefana Żółkiewskiego

H
Hetmańska
HI Piotrkowska 155 (w budowie)
Hiacyntowa
Highway
Hilarego Majewskiego
Hipek
Hipokrates
Hipoteczna
Hippiczna
Hiszpańska
Hit-Hit
Hłaski M.
Hodowlana
Hokejowa
Holenderska
Holiday Inn
Hollyłódź
Holownicza
HomeSay
Honda Park
Honoratka
Honorowa
Horacego Safrina
Hort Cafe
Hort-cafe
Hortensja
Hortensji
Hostel Luna
Hostelik Wiktoriański
Hot Spoon Thai Kitchen
Hotel *** i Restauracja San Remo
Hotel 500
Hotel Alicja
Hotel B&B (w budowie)
Hotel Borowiecki
Hotel "Brzozowy Lasek"
Hotel Butique
Hotel Daria
Hotel Daria Łódż
Hotel Eskulap
Hotel Focus Łódź
Hotel ForYou
Hotel Graf **
Hotel Home&Travel
Hotel Iness
Hotel Iness II
Hotel K.S. Budowlani
Hotel Marina
Hotel Mazowiecki
Hotel Nowostawy

h
hotel pracowniczy CZMP

H
Hotel Puro (w budowie)
Hotel Reymont
Hotel San Remo
Hotel Savoy
Hotel Światowit
Hotel "Włókniarz"
Hotelik A1
Hotelowa
House
House of Sushi
Hoża
Huczna
Hufcowa
Hufiec Łódź-Polesie
Hugona Kołłątaja
Hulajnoga
Hulanka
Hulanka-Borowa
Hurt Mot
Hurtimex
Hurtownia AGD RTV CASTEL AgdRtvLodz.pl
Hurtownia Papieru
Hurtownia tkanin Prima
Hurtownia tkanin Samtex
Husarska
Huta Aniołów
Huta Jagodnica
Huta Janowska
Huta Wiskicka
Hypnos Studio Snu
Hyrna
Hyundai
Hyundai MK Centrum (w budowie)
Hyunday

I
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga
I Urząd Skarbowy Łódź Bałuty
I wojna św.
IBIS
Idea
IdeałPC
Ideowa

i
iDream

I
Iglasta
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Hordliczki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Jana Paderewskiego (14)
Ignacego Krasickiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Paderewskiego (3709E)
Ignacego Potockiego
Ignacego Solarza
Ignacew
Ignaców
Ignacowska
Ignacy Skorupka
Igora Newerlego
Igora Sikiryckiego
Igraszka
II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza
II LO w Pabianicach
II Szpital Miejski im. dr Ludwika Rydygiera
III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
Ikara
Ikea
Ikea Bistro
Ilona
Iłowa
Ilumino 2 (w budowie)
Imielnik Nowy
Impax. Auto części
Impresja
IMpressJA
Imprezka
INBUD izolacje
Indeks
Indrastruktura (gaz ziemny)
Inflancka
Inflancka (72)
Informacja Turystyczna
Informatyczna
ING
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski Oddział w Strykowie
Inmedio
InMedio
Innowacyjna
Inowrocławska
InPost
Inspektowa
Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (Budynek A)
Instytut Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego
Instytut Informatyki Stosowanej
Instytut Maszyn Przepływowych
Instytut Medycyny Pracy im. Nofera
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka
Interflora
InterMarche
Intermarché
Intermarche
Intermarché
InvestBank
InwazjaPC
Inwestycyjna
Inżyniera Stefana Skrzywana
Inżyniera Williama Lindleya
Inżynierska
Inżynierska (1100E)
Ireny
Ireny Kosmowskiej
Irish Pub
Iron Horse
Irysowa
Istanbul Tajmahal
Itaka
ItaloOptica
Italooptica
IV Komisariat Policji
IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej
IWONA materiały budowlane
IX DS PŁ
Iza
Izabelin

J
Jabłoniowa
Jabłonów
Jack & Jones
Jacka
Jacka Malczewskiego
Jacka Soplicy
Jadłodajnia
Jadłodajnia "Retkińska"
Jadwigi
Jadwigi Wajsówny
Jadwinin
Jadzi Andrzejewskiej
Jagiellońska
Jagienki
Jaglana
Jagny
Jagoda
Jagodnica
Jagodowa
Jaguar-Landrover
Jakabar
Jakrys
Jakuba
Jakuba Jasińskiego
Jałowcowa
Jamboł
Jamir
Jamir - sklep firmowy
Jamir Zakłady Mięsne Bechcice
Jan Kudra
Jan Paweł II
Jan Paweł II - honorowy obywatel miasta Łodzi
JAN SANDER
Jana
Jana Augustyniaka
Jana Brzechwy
Jana Bytnara
Jana Czerniaka
Jana Dębowskiego
Jana Dekerta
Jana Długosza
Jana Gadomskiego
Jana Gottlieba Blocha
Jana i Cecylii
Jana III Sobieskiego
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Jeziorańskiego
Jana Karłowicza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Karskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kasprowicza (1151E)
Jana Kazimierza
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kilińskiego (1142E)
Jana Kilińskiego (3314E)
Jana Kilińskiego (3709E)
Jana Kilińskiego (485)
Jana Kochanowskiego
Jana Kozietulskiego
Jana Lechonia
Jana Marcina Szancera
Jana Matejki
Jana Mulinowicza
Jana Muszyńskiego
Jana Olbrachta
Jana Onufrego Zagłoby
Jana Parandowskiego
Jana Pawła II
Jana Pawła II (3303E)
Jana Pawła II (710)
Jana Pietrusińskiego
Jana Sabały
Jana Skrzetuskiego
Jana Śniechowskiego
Jana Świercza
Jana Woronicza
Jana Woronicza (1103E)
Janinów
Janiny
Janiny Porazińskiej
Janka Krasickiego
Jankiela
Janosika
Janów
Janowice
Janówka
Janowska
Jantarowa
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Janusza Kusocińskiego (1176E)
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Haška
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosławska
Jaroszki
Jarowa
Jarzębia
Jarzębinowa
Jarzynowa
Jas i Malgosia
Jasia i Małgosi
Jasień
Jaskółcza
Jaskrowa
Jasna
Jasne Błonia
Jaspisowa
Jastarnia
Jastrzębia
Jastrzębie Dolne
Jastrzębie Górne
Jastrzębiec
Jaszowskiego
Jaszpol
Jaworowa
Jazda!Park (185)
Jazz Caffe Sindidunum
Jazzga
Jaś
Jaś - Sklep spożywczy
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Piekarnia-cukiernia
Jaśminowa
Jęczmienna
Jedlicka
Jedlicze A
Jedlicze B
Jedlicze za Wodą
Jedlinowa
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza 8
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza KP PSP Brzeziny
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 10 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 11 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 4 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 6 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 7 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 8 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 9 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Pabianicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Zgierzu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Straży Pożarnej nr 2
Jednostka Wojskowa nr 1933
Jędrek
Jędrowizna
Jędrzeja Śniadeckiego
Jędrzejów
Jędrzejowska
Jędrzejowska (1234E)
Jedwabnicza
Jelenia
Jeleniogórska
Jemiołowa
Jerry's Burger
Jerzego Bajana
Jerzego Bohdana Wieczorka
Jerzego Kukuczki
Jerzego Michałowicza
Jerzego Potza
Jerzego Szaniawskiego
Jerzego Toeplitza
Jerzmanów
Jesienna
Jesionka
Jesionna
Jesionowa
Jesiotrowa
JetWorld
Jeziórek
Jeziorna
Jeździecka
Jeża
Jeżewo
Jeżynowa
Joachima Lelewela
Joanna-Styl
Joanny
Joanny Żubrowej
Jocz
Jodłowa
Jodowa
Jolanty
Jomi S.C.
Jordanów
Jordanówek
Jordanowska
Jowisz
JOWISZ - opakowania
Józef Kuczka
Józef Piłsudski
Józefa
Józefa Babickiego
Józefa Bema
Józefa Brudzińskiego
Józefa Chałasińskiego
Józefa Chełmońskiego
Józefa Czajkowskiego
Józefa Dworzaczka
Józefa Elsnera
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Korzeniowskiego Conrada
Józefa Krzeptowskiego
Józefa Mianowskiego
Józefa Mireckiego
Józefa Oxińskiego
Józefa Pilarskiego
Józefa Piłsudskiego
Józefa Piłsudskiego (3314E)
Józefa Piłsudskiego (5106E)
Józefa Sawickiego
Józefa Sowińskiego (1169E)
Józefa Teodorowicza
Józefa Wybickiego
Józefa Zajączkowskiego
Józefa Zaliwskiego
Józefinka
Józefów
Józefowska
Jubilatka
Jubiler
Jubileuszowa
Jugosłowiańska
Juhasa
Juhasowa
Jula
Juliana Ejsmonda
Juliana Korsaka
Juliana Przybosia
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julianowska (1156E)
Julii
Julii Zbijewskiej
Juliusza
Juliusza Jurczyńskiego
Juliusza Kossaka
Juliusza Ordona
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Jumbol-Car
Jumi
JUMI
Junacka
Juranda ze Spychowa
Justynów
Justyny Orzelskiej
Jutrzenki
Jutrzkowice
Jutrzkowicka (485)
Jysk

K
K2
Kacperski
Kacza
Kaczeńcowa
Kadetów
Kaflowa
Kaja - sklep spożywczy
Kajakowa
Kajetana Koźmiana
Kajetanów
Kakadu
Kąkolowa
Kaktus
Kaktus!
Kaktusowa
Kalatówki
Kaletnicza
Kalimba
Kalinko
Kalinko w Pole
Kalinko-Morgi
Kalino
Kalinowa
Kaliska
Kalonka
Kamari
Kameleon
Kameliowa
Kami
Kamienica A. Lubińskiego
Kamienica Bechtoldów
Kamienica Henryka Birnbauma (z 2 oficynami)
Kamienica K. Gelicha
Kamienica Pod Góralem

k
kamienica R. Rozenthala
kamienica R. Sachsa
kamienica Tomaszowskiej Fabryki Sztucznego Jedwabiu
kamienica wielkomiejska

K
Kamienna
Kamień Generała Mariusza Zaruskiego
Kamień Gomułki
Kamień Pamiątkowy Osiedle Piaski
Kamień węgielny os. Retkinia-Zagrodniki
Kamieńca Podolskiego
Kamykowa
Kanałowa
Kanarkowa
Kancelaria
Kancelaria Adwokacka Jan Malinowski
Kancelaria Plebania
Kanclerska
Kanclerz i Związki Zawodowe
Kandulski
Kangur Express
Kaper
Kąpielisko nad Lindą
Kąpieliskowa
Kapitana Pilota Franciszka Żwirki
Kapitana Pilota Franciszka Żwirki (1102E)
Kapitana Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca"
Kapitana Stefana Pogonowskiego

k
kaplica
kaplica cmentarna

K
Kaplica Cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna pw. św Anny
Kaplica cmentarna wielowyznaniowa
Kaplica Jezusa Miłosiernego
Kaplica Matki Boskiej Częstochowskiej
Kaplica o. Pio
Kaplica pw. św Józefa

k
kaplica pw. św. Michała Archanioła

K
Kaplica szpitalna pw. św. Ojca Pio
Kaplica św. Antoniego
Kaplica św. Rocha i św. Sebastiana
Kapliczna
Kapselek
Kapusta z grochem
Karafka

k
karczma polska

K
Karczma u Chochoła
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Karkonoska
Karmani
Karminowa
Karniszewicka
Karola
Karola Adamieckiego
Karola Adwentowicza
Karola Bohdanowicza
Karola Chodkiewicza
Karola Kniaziewicza (1107E)
Karola Kurpińskiego
Karola Libelta
Karola Miarki
Karola Prosnaka
Karola Szymanowskiego
Karolew
Karolewska
Karolinka - hala druga
Karolinka - hala pierwsza
Karolinka - hala trzecia
Karolinów
Karowa
Karpacka
Karpia
Karpin
Karwińska
Kasa
Kasa Stefczyka
Kasa Teatru im. Stefana Jaracza
Kaskadowa
Kasowa
Kasper
Kasprowy Wierch
Kasztanowa
Kasztelańska
Kaszubska
Katarzyny
Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych
Kątna
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Ojców Bernardynów
Katowicka
Katowicka (12;91)
Katowicka (91)
Kaufland
Kawiarenka wydzialowa
Kawiarnia
Kawiks
Kawowa
Kazimiery i Jana Marczyńskich
Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierz
Kazimierza
Kazimierza Chłędowskiego
Kazimierza Deczyńskiego
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wielkiego
Kazimierzów
Kebab
Kebab & Grill
Kebab House
Kebab, Pierogi, Kurczak
Kebab, Shoarma, Pizza
Kebap Fenix Express
Keksik
Kendal
Kępica (2922E)
KERAKOLL
Kerkira
Ketlinga
KFC
KFC (201)
Kia
Kiełbaskowo
Kiełmina
Kiełmina Mała
Kielonek
Kieratowa
Kierowa
Kierpcowa
Kierunkowa
Kijanki
KiK
KIK
Kinga Camp Gillette
Kingi
Kino 3D Centrum Nauki i Techniki
Kino Bodo
Kino Cytryna
Kino Helios
Kino letnie
Kino "Tomi"
Kiosk
Kiosk - Kolporter
Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak
Kiosk prasa etc.
Kiosk Ruch
Kioskowa
Kiwi
Klaretyńska
Klasowa
Klasztor oo. Franciszkanów
Klasztor pw. Opieki św. Józefa i Matki Bożej Miłosierdzia
Klasztor Salezjanów
Klasztor Sióstr Franciszkanek Bernardynek
Klasztorna
Klaudiusza Łazowskiego
Klęk
Klementynkowa
Kleopatra. Salon fryzjersko - kosmetyczny

k
klep Spożywczo Przemysłowy Stanisław Sujecki

K
Klepsydra
Kleta
Klient wiosna ludów
Klimatyczna
Klimka Bachledy
Klinika 'Vitasana'
Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Klinowa
Klips
Kłodzka
Klonowa
Klonowa (1108E)
Klonowa (1112E)
Klonowa (3302E)
Kłosowa
Klub "AgRafKa"
Klub bilardowy Tago
Klub Kubuś
Klub Spadkobierców
Klub Sportowy "ELTA"
Klub Sportowy "Społem"
Klub Sportowy Wifama
Klubowa
Klubwino.pl
Kluczowa
Kmiecia
KMoto
Kobaltowa
Kobiałka
Kobzowa
Koci Szlak
Kocidłowska
Kofeina
Kogucia
Kokosowa
Kolarska
Kolba
Kolegium Nauczycielskie
Kolejowa
Kolejowa (3307E)
Kolejowa (5110E)
Kolektywna
Koło Serwis
Kołobrzeska
Kołodziejska
Kolonia Brużyca
Kolonia Dołek
Kolonia Giemzowska
Kolonia Mirosławice
Kolonia Pałczewska
Kolonia Prusinowice
Kolonia Romanowska
Kolonia Wola Zaradzyńska
Kolonijna
Kolorowa
Kołowa
Kolporter
Kolumna Park
Kolumny
Kolumny (1130E)
Komandorska
Komandosów
Komarowa (2916E)
Kombajnowa
Kombatantów
Komenda Miejska Policji w Łodzi Wydział Ruchu Drogowego
Komenda Miejska PSP w Łodzi
Komenda Policji
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu
Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi
Komfort
Komfortowa
Kominiarska
Kominowa
Komis odzieży dziecięcej
Komisariat I Policji KMP w Łodzi
Komisariat II Policji KMP w Łodzi
Komisariat III Policji
Komisariat IV Policji KMP w Łodzi
Komisariat Policji
Komisariat Policji w Strykowie
Komisariat V Policji KMP w Łodzi
Komisariat VI Policji KMP w Łodzi
Komisariat VIII Policji KMP w Łodzi
Komorniki
Kompostowa

k
kompostownia

K
Komprint
Komputerowa
Komunalna
Komunardów
Komuny Paryskiej
Konarowa
Koncertowa
Konfederatów Barskich
Kongresowa (1181E)
Koniakowska
Koniczynowa
Konin
Konna
Konopna
Konrad
Konrada Jażdżewskiego
Konrada Wallenroda
Konspiracji
Konstancja
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Okołowicza (1112E)
Konstantyna
Konstantynów Łódzki
Konstantynowska
Konstantynowska (3307E)
Konstantynowska (5102E)
Konstantynowska (71)
Konstantynowska (710)
Konstytucji 3 Maja
Konstytucyjna
Konstytucyjna (1123E)
Kontrewers
Konwaliowa
Kop-ciuszek - odzież na wagę
Kopalnia Dąbrówka-Strumiany
Kopalnia Piasku "Nowosolna"
Kopalniana
Kopanka
Koprowa
Koralowa
Korba
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Korob
Koronna
Korsarska
Korsykańska
Korty MKT
Korty tenisowe - 4
Korty tenisowe - Rudzki Klub Sportowy
Korzenie
Korzenna
Kosciół Rektoralny Środowisk Twórczych
Kosmeteria
Kosmetyka AGA
Kosmetyki
Kosmiczna
Kosmonautów
Kosobudzka
Kosodrzewiny
Kossaków
Kosynierów
Kosynierów Gdyńskich
Koszalińska
Koszarowa
Koszykowa
Kotlinki
Kotliny
Kotoniarska
Kotwiczna
Kowalówka
Kowalska
Kowalszczyzna
Kowieńska
Kozia
Kozica
Kozielska
Końcowa
Kościelna
Kościelna (71)
Kościół Adwentystów Dnia 7
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Kościół Chrześcijan Baptystów
Kościół ewangelicki pw. św. św. Piotra i Pawła
Kościół im. Św. Marka Ewngelisty
Kościół Maksymiliana Kolbego
Kościół Mariawitów
Kościół mariawitów pw. św. Jana Chrzciela

k
kościół Matki Boskiej Dobrej Rady
kościół Matki Boskiej Fatimskiej

K
Kościół Matki Boskiej Jasnogórskiej
Kościół Matki Boskiej Różańcowej

k
kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy
kościół Miłosierdzia Bożego

K
Kościół Najświętszego Imienia Jezus
Kościół Najświętszego Imienia Maryi

k
kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

K
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół parafialny pw. św. Wojciecha
Kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny,

k
kościół pod wezwaniem św. Wojciecha

K
Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża
Kościół polskokatolicki Parafia Św. Rodziny
Kościół pw. Chrystusa Króla
Kościół pw. Matki Boskiej Królowej Polski

k
kościół pw. Matki Boskiej Szkaplerznej i św. Wojciecha

K
Kościół pw. Matki Boskiej Zwycięskiej
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusowego
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

k
kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

K
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

k
kościół pw. NMP Różańcowej w Zgierzu

K
Kościół pw. Św. Antoniego z Padwy
Kościół pw. Św. Witalisa
Kościół pw. Trójcy Przenajświętrzej
Kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kolumnie
Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego
Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego
Kościół pw. św. Anny
Kościół pw. św. Ducha
Kościół pw. św. Floriana
Kościół pw. św. Franciszka z Asyżu

k
kościół pw. św. Jana Chrzciciela

K
Kościół pw. św. Jana Chrzciciela i Świętej Doroty
Kościół pw. św. Marcina
Kościół pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika
Kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

k
kościół pw. św. Wincentego Pallottiego
kościół Sióstr Bernardynek

K
Kościół Starokatolicki Mariawitów Podwyższenia Krzyża Świętego w Grzmiącej

k
kościół Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. O. Anastazego Pankiewicza
kościół Św. Rodziny

K
Kościół Trójcy Przenajświętszej
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Zesłania Ducha Świętego
Kościół Zielonoświątkowy
Kościół św. Anny i św. Marcina
Kościół św. Jana Chrzciciela
Kościół św. Józefa
Kościół św. Judy Tadeusza Apostoła
Kościół św. Kazimierza
Kościół św. Wojciecha
Kościół świętego Andrzeja Boboli

k
kościół świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

K
Kościół świętego Marii Maksymiliana Kolbego
Kościół świętego Mateusza
Kościół świętej Anny

k
kośćiół św. Marcina

K
Kraina Mody
Krajobrazowa
Krajowa
Krakówek
Krakowska
Krakowska (1134E)
Krakowski Bank Spółdzielczy
Krakowski Kredens
Krakus
Krakusa
Krasnoludków
Kraszew
Kraterowa
Krawiec
Krawiecka
Krańcowa
Kreateria
Krecia
Kręgielnia "Grakula"
Krematorium
Kresowa
Kresowych Stanic
Kresy
Kręta
Kręta (1112E)
Krochmalna
Krogulec
Krokiew
Krokodyl
Krokodyl "Crocodile"
Krokodylek
Krokusowa
Króla Aleksandra
Króla Stanisława Augusta
Króla Władysława Jagiełły (2904E)
Królewska
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Kronikarska
Krótka
Krótka (71)
Krotoski-Cichy
Krotoszyńska
Krośnieńska
Krucza
Kruk
Krupówki
Kruszynowa
Krynicka
Krystyny Idzikowskiej
Krystyny Niewiarowskiej
Kryształowa
Kryształowa (1107E)
Kryzysowa
Krzemieniecka
Krzemieniecka (1134E)
Krzemieniowa
Krzemień
Krzewowa
Krzysztofa Cedry
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzywa
Krzywa Wieś
Krzywiec
Krzyż pomordowanych w II wojnie światowej
Krzyżowa
KS Anilana
Ksawerego Dunikowskiego
Ksawerego Praussa
Ksawerów
Ksawerowska
Ksawerowska (1131E)
Ksawerowska/ Mały Skręt
Ksero
Ksero-Technika
Książąt Polskich
Książąt Polskich (1214E)
Księcia Adama Czartoryskiego (1195E)
Księcia Janusza Mazowieckiego
Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego "Jaremy"
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Władysława Opolczyka
Księdza Anastazego Pankiewicza
Księdza Biskupa Ignacego Krasickiego
Księdza Harcmistrza Ignacego Skorupki
Księdza Hugona Kołłątaja
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Jerzego Popiełuszki (1176E)
Księdza Kanonika Bronisława Ciesielskiego
Księdza Kanonika Włodzimierza Paszkowskiego
Księdza Kazimierza Janika
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Ściegiennego (2904E)
Księdza Stanisława Brzóski
Księdza Stanisława Staszica
Księdza Stanisława Suchowolca
Księdza Szczepana Rembowskiego
Księdza Wojciecha Jakubowicza
Księdza Załuski
Księdza Zdzisława Wujaka
Księdza Zygmunta Łabentowicza
Księgarnia
Księgarnia + świetlica
Księgarnia Archidiecezjalna
Księgarnia Uniwersytecka
Księgarnia Wojskowa
Księgarnia Zabawki
Księstwo
Księżnej Kingi
Księży Młyn
Księżycowa
Ku czci dwóch poległych Żołnierzy Wyklętych
Ku Słońcu
Kubanka
Kubusia Puchatka
Kubuś
Kuchenna
Kuchnia Polska - Obiady domowe
Kudrowice
Kufer Reymonta
Kujawska
Kukułcza
Kulig
Kupały
Kurak Stary
Kurczaki
Kuropatwia
Kurowice
Kurowice Bankowe
Kurowice Kościelne
Kurowice Rządowe
Kurowice-Folwark
Kusa
Kusocińskiego
Kutnowska
Kutrowa
Kuźnicka
Kwadrans Akademicki
Kwadrat
Kwarcowa
Kwartalna
Kwasowa
Kwaterunkowa
Kwestura Dział Osobowy
Kwiaciarnia

k
kwiaciarnia

K
Kwiaciarnia - Dorota Zgierska
Kwiaciarnia B. Madaliński
Kwiaciarnia E. Jędrzejewska
Kwiaciarnia firmy H.Skrzydlewska
Kwiaciarnia H. Skrzydlewska
Kwiaciarnia Konwalia
Kwiaciarnia Skrzydlewska
Kwiaciarnia, art. dla zwierząt
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
KWIATY
Kwiaty
Kwiaty Polskie
Kwidzyńska
Kwiecista
Kwietniowa
Kwirynów
Kwitnącej Jabłoni
KZ Meble

L
L. Kontrawers
La Belle
La Mia Denise
La Spezia
La Vega
La Vivaldi
Łabędzia
Łączna
Ładna
Łagiewnicka
Łagiewnicka (1107E)
Łagiewnicka (1179E)
Łagiewnicka (1;72)
Łagiewnicka (5160E)
Łagiewnicka (72)
Łagiewniki Nowe
Łagiewniki Nowe-Parcele
Łagodna
LaGranda
Laid Back
Lajkonika
Łąka Górna
Lakom
Łąkowa
Łąkowa (1180E)
Landcar Kia Motors
Łanowa
Lap-Com
Lapidarium
Las - Zielona Góra
Las Lublinek
Las-Gałkówek
Las-Zielona Góra
Laserowa
Łask-Kolumna
Łaska
Łaska (482)
Łaska (71)
Laski
Laskowa
Łaskowice
Łaskowice (1120E)
Laskowicka
Lasockich
Lasogród
Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Kolumna Leśnictwo Tuszyn
Latawcowa
Laurowa
Lavash
LaVende
LaVende Bistro
Lawenda
Lawendowa
Lawinowa
Łaznowska Wola
Lazurowa
Łaźnia Geyera
Łaźnia miejska i basen
Łaźnie Miejskie (PKO BP)
Le Bluu
Le Jardin - Restauracja
Le Loft
Lęborska
Lechicka
Lechicka Park
Lechonia
Lechosława Roszkowskiego
Lecznica
Lecznicza
Łęczycka
Łęczycka (91)
Legendzin
Legionów
Legionów (1119E)
Legionowa
Legnicka
Łęgowa
Lejdis
Lelewela
Lemieszowa
Leon Schiller
Leona
Leona Kruczkowskiego
Leona Niemczyka
Leonardów
Leonida Teligi
Leopardus
Leopolda Staffa
Leszczowa
Leszczynowa
Leszka Białego
Letnia
Letniskowa
Lewa
Lewarowa
Lewiatan
Leśna
Leśna (4912E)
Leśna (5104E)
Leśne Odpadki
Leśne Zacisze
Leśnictwo Miejskie - Łódź
Leśniczówka
Leśniczówka Poćwiardówka
Leśniczówka Rydzyny
Leśniczówka Wiączyń
Leśny Staw
Leżakowa
Libijska
Liceum
Liceum Ekonomiczne
Liceum Ogólnokrztałcące im. Mikołaja Kopernika
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych Profesja
Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków
Liceum Ogólnokształcące nr 1
Liceum Ogólnokształcące nr 25
Liceum Ogólnokształcące nr 29 im. hm. Janka Bytnara "Rudego"
Liceum Ogólnokształcące nr XV
Liceum Ogólnokształcące w Konstantynowie Łódzkim
Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego
Liczyrzepy
LiDermaSpa
Lidl
Lidl (Zamknięty - przebudowa)
L.I.F.E.
Lili
Liliowa
Lilla Garden
Lilou
Limanowskiego
Limanowskiego - Klonowa
Limbowa
Linda
Lindleya ( wonnerf częściowo od VIII 2016)
Liniowa
Lions Bank
Lipiec Reymontowskich
Lipiny
Lipka
Lipowa
Lipowa (1119E)
Liryczna
Lisia
Listopadowa
Litera
Literacka
Litewska
Livio
Liściasta
Liściasta (1104E)
Lniana
Łobódź
Lodowa
Lodowa (1227E)
Lodowisko miejskie "Bombonierka"
Lodowisko "Retkinia"
Lody
Lody Włoskie
Łodzianka
Lodziarnia Cukiernia Wasiakowie
Lodziarnia/cukiernia
Łódzka
Łódzka (2911E)
Łódzka (2942E)
Łódzka (482)
Łódzka (710)
Łódzka (72)
Łódzka (91)
Łódzka Piwnica Artystyczna "Przechowalnia"
Łódzki Technopark
Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne
Łódź
Łódź 12
Łódź Art Center
Łódź Kaliska
Lofty "u Scheiblera"
Lokatorska
Lombard
Łomnicka
Łomnik
Łomżyńska
Lone i Lucjana Masłochów
Longinusa Podbipięty
Lontowa
Łopianowa
Lordis
Łosiowa
Łososiowa
LOT
Lotna
Lotnicza
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Lotniskowa Straż Pożarna
Lotos
Lotos Optima
Lotto
LOTTO
Lotto
Łowicka
Łowiecka
Łozowa
LPG
LPG Gaz
Lubelska
Lubię to...
Łubinowa
Lublinek
Lubowidza
Lubowidza-Nowiny
Lubuska
Lucerniana (2916E)
Lucjana Rudnickiego
Lucjana Rydla
Lucjana Szenwalda
Łucji
Łucznicza
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Solskiego
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Waryńskiego (708)
Ludwika Węgierskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwików
Ługi
Łukaszew
Łukaszewska
Lukoil
Łukowa
Luksemburska
LUKSMED
Luluś
Łupkowa
Łupkowa (1107E)
Lutnia
Lutomiersk
Lutomierska
Lutomierska (1103E)
Lutomierska (71)
Lutomierska (710)
Luxel
Lućmierz
Lućmierz-Las
Lućmierz-Ośrodek
Luźna
Łużycka
LVI Liceum Ogólnokształcące
Lwa Tołstoja
Łyżwiarska

M
M. Kownackiej

m
m&m photography

M
M&W
M-3
M1 Łódź
Macieja Boryny
Macieja Rataja
Macieja Stryjkowskiego
Maciejkowa
Maciejów
Maciejowicka
Macierzanki
Macierzyństwo
Macro-Oil Poland
Magazyn
Magazyn 82
Magazynowa
Magda
Magdalenki
Magdalenów
Magdaleny
Magdaleny Samozwaniec
Magmar
Magnesowa
Magnolia
Magnolii
Magnoliowa
Mahatmy Gandhiego
Mahoniowa
Majchrzak
Majdany
Majer
Majka
Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego
Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Hubala (71)
Majora Jana Piwnika "Ponurego"
Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"
Majowa
Majówka
Makarski - okna i drzwi
Maków Polnych
Makowa
Makro

m
makro

M
Maksyma Gorkiego
Maksymiliana Kolbego
Maksymiliana Marii Kolbego
Mała
Mała Italia
Malachitowa
Malarska
Malborska
Małczew
Małczewska (2912E)
Małego Rycerza
Małgorzaty
Małgorzaty Hillar
Malinka
Malinowa
Malownicza
Malownicza (1152E)
Małpka
Małpka Express
Maltańska
Malus - Pawilon Handlowy
Malwinki
Malwowa
Mały Skręt
Mama i Ja
Mandarynkowa
Manekin
Manewrowa
Mania

m
map4u

M
Mapa Osiedla Mireckiego
Maratońska
Maratońska (1110E)
Marcel
Marcelego Nenckiego
Marcelego Nowotki
Marcelego Nowotki (3303E)
Marcina
Marcina Kasprzaka
Marcina Kasprzaka (1108E)
Marcjanka
Margaretek
Margo
Mariampol
Mariana Buczka
Mariana Cynarskiego
Mariana Langiewicza
Mariana Piechala
Mariana Raciborskiego
Marianów
Marianów Kołacki
Mariańska
Marie
Marii
Marii Curii-Skłodowskiej
Marii Dąbrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Kuncewiczowej
Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Marii Piotrowiczowej
Marii Rodziewiczówny
Marii Rożek
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Wedmanowej
Marii Wedmanowej (1227E)
Marilyn
Marimpex
Marka Szwarca
Market "KOMFORT"
Market "Primus"
MARKET-AUTO
Markówka
Marmurowa
Marrakesh
Marrakesz

m
marszałek Józef Piłsudski

M
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (3308E)
Marszałkowska
Marszowa
Martes Sport
Martex
Marynarska
Marynarzy Polskich
Marysieńki
Marysińska
Marysińska (1183E)
Marysińska (2911E)
Marzanny
Marzu
Masztowa
Maszynowa
Matejko
Materiały budowlane i wykończeniowe
Mateusza
Mati
Matka boska
Matka Polka
Matowa
Matras
Maurycego Beniowskiego
Maurycego Mochnackiego
Maurycy i Hawranek
Mauzoleum Izraela Poznańskiego
Max Chicken
Max Kuchnie
Max Well
Max-Ice Coffee
Maxi
MaxxBike
Maytone
Mazda Matsuoka Motor
Mazowiecka
Mazurska
Maćka z Bogdańca
Maślakiewicz

m
mBank

M
Mc'Doners Kebab
McDonald's
Meble
Meble Bodzio
Mebloteka Yellow
Mechaniczna
Mechanik
Mechanika
Mechanika Pojazdowa
Mechanika pojazdowa

m
mechanika pojazdowa

M
Mechanika, klimatyzacja
Medeor
Medeor Plus
Medest
Media Expert
Media market
Media Markt
Medical Magnus
Medicus
Medyk
Mefisto
Meg Mu Cook & Design
MEIMEI
Melanż
Melisa
Melissa
Mercedes-Benz
Merci
Merci 2
MERIDIAN International Schools
Męski
Meta
Metalowa
Mewa Park
Mewy
Mexican
MG Eat
Mglista
Miasteczko Ruchu Drogowego "Motodrom"
Miasto Alkoholi
Michała
Michała Bałuckiego
Michała Drzymały
Michała Lermontowa
Michała Ogińskiego
Michała Ossowskiego
Michała Roli-Żymierskiego
Michała Wołodyjowskiego
Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej
Michałów
Michałówek
Michałowska
Midori
Miechowska
Mieczników
Mieczysława Brauna
Mieczysława Fogga
Mieczysława Jagoszewskiego
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Kaufmana
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedziana
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
Międzynarodowe targi Łódzkie
Międzyresortowy Instytut Techniki Radiacyjnej
Międzyrzecze
Miejsca Wypoczynkowe
Miejsce gdzie był zamek w Brzezinach
Miejsce po rozebranej synagodze
Miejska
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 3‎
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 4 dla dzieci i młodzieży
Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź -Górna
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź Widzew Filia 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 10
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 21
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 22
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 25
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 28
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 5
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 6
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 9
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Górna Filia 6
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Górna Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 10
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 13
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 15
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 16
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 8
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 9
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Dział Udostępniania, Archiwum
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Filia nr 4
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście imienia Andrzeja Struga
Miejska Biblioteka Publiczna nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna nr 8
Miejski Klub Tenisowy w Łodzi
Miejski Ogród Zoologiczny
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Filia Śródmieście
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Punkt Kultury Prexer
Miejskie Przedszkole nr 6
Mielizny
Miernicza
Mierzejowa
Mięsny
Mięso, Wędliny
Mięso, Wędliny zakł. mięsn. Zbyszko
Mieszalnia farb samochodowych
Mieszczańska
Mieszka I
Mieszka II
Mieszka III
Mieszkalna
Miętowa
Migawka
Migdałowa
Mikołaja Gogola
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Kopernika (1170E)
Mikołaja Kopernika "Nicolaus Copernicus"
Mikołaja Krzywiec-Okołowicza
Mikołaja Reja
Mikołaja Zyndrama
Mikołajewice
Mikołajewice-Kolonia
Mikowa
Mikrus
Miła
MILA
Mila
Milenijna
MILENIUM
Milenka
Mileszki
Milionowa
MILKPOL S.A.
Millenium
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Miłosna
Mimozy
Mineralna
Minerska
Mini ABC
Mini Delikatesik
MINI MARKET
Mini Salon BOMI+
Miniaturowa
Minimarket
Minimarket ELF
Minimarket Spożywczy - Delik
Miodowa
Mirabelki
Mirafo
Miraż
Mirosławice
Miroszewska
Mirtowa
Miry Kubasińskiej
MITMI
Mitsubishi
Mińska
Miś
Miś Uszatek
MJ Meble
MK Centrum
MK Hair Perfect
Młodzieżowa
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
Młyn
Młyn Wodny 1948 r.
Młyn wodny z końca XIX w.
Młynarska
Młynek
Młyniec
Młynkowa
Młyńska
Mobilna GastroMachina (Food truck)
Mobisoft
Mocarna
Mocna
Moczarowa
Moczary
Moczydła

m
moda i styl

M
Moda Ślubna
Moda Włoska
Modernistyczna krańcówka "Północna"
Modlica
Modlicka
Modna Pani
Modne Dziecko
Modra
Modrakowa
Modrzew
Modrzewiak
Modrzewiowa
Mogiła zbiorowa ofiar II wojny światowej
Mogiłki
Mogilno Duże
Mogilno Małe
Mohito
Moja Fotografika
Moje Boisko - Orlik 2012
Moje Zoo
Mokra
Mokra - Piaskowa

m
mokradła

M
Molenda
Monika
Monnari
Monopolowo Spożywczy
Montana
Montenegro

m
montibel-lo

M
Morawska
More Price
Morelowa
Morenowa
Morgi
Morgowa
Morska
Morskie Oko
Morwowa
Mosiężna
MOSIR
MOSiR "DWOREK"
MOSiR Malinka
Moskule
Moskuliki
Moskulska
Moskwa
Mostek
Mostowa
MOTO-MOTO z.g. WIDORA PLUS
Motoporto
MotoPublica
MotorCar
Motorowa
Motozbyt
Motozbyt Meks-II
Motylarnia
Motylowa
Motywy
Moya
Mozaikowa
MPK
MPK - Łódź, Podstacja trakcyjna Starorudzka
MPK - Łódź, Sp z o.o. - Podstacja trakcyjna Dąbrowskiego
MPK - Łódź, Sp. z o.o. - Podstacja trakcyjna Piotrkowska
MPK - Łódź, Sp. z o.o. - Podstacja trakcyjna Rembielińskiego
MPO
Mroczna
Mrówcza
Mroźna
MS Buty
M.Sobolewska
Multi Usługi
Multicryl - spraye, lakiery
Mundurowa
Municypalna
Mural
Murarska
Murawy
Music & More
Muszkieterów
Muszla koncertowa
Muszla Koncertowa
Muszla koncertowa
Muszlowa
Musztrowa
Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne
Muzeum Bajki Se-Ma-For
Muzeum Fabryki
Muzeum Farmacji im. prof. Jana Muszyńskiego
Muzeum Geologiczne WNG UŁ
Muzeum im. Leokadii Marciniak w Gałkowie Dużym
Muzeum interaktywne
Muzeum Kanału "Dętka"
Muzeum Kinematografii
Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź
Muzeum Książki Artystycznej
Muzeum Martyrologii i Walki
Muzeum Miasta Łodzi
Muzeum Miasta Łodzi Oddział Kultur i Tradycji Wyznaniowych
Muzeum miasta Pabianic
Muzeum Miasta Zgierza
Muzeum Przyrodnicze UŁ
Muzeum Przyrodnicze UŁ Budynek B
Muzeum Radegast - komin
Muzeum Radegast - rampa
Muzeum Sztuki MS1
Muzeum Sztuki MS2
Muzeum w przestrzeni
Muzyczna
Myjnia Samochodowa SAMAR
Mylna
Mysłowicka
Myśliwska
Myśliwska (3306E)

N
N1: Andrespol => Targowy Rynek(Aleksandrów)
N1: Targowy Rynek(Aleksandrów) => Andrespol
N2: Świtezianki => WYSZYŃSKIEGO
N2: WYSZYŃSKIEGO => Świtezianki
N3: Szczecińska (cmantarz) => TECHNOPARK przez IKEA
N3: Szczecińska (cmentarz) => TECHNOPARK
N3: TECHNOPARK => Szczecińska (cmentarz)
N3: TECHNOPARK => Szczecińska (cmentarz) przez IKEA
N4: Chocianowice-Ikea => Nowosolna
N4: Dworzec PKP(Pabianice) => Nowosolna
N4: Nowosolna => Chocianowice-Ikea
N4: Nowosolna => Dworzec PKP(Pabianice)
N5: 11 Listopada => Janów
N5: Janów => 11 Listopada
N6: Dąbrowa => Imielnik Nowy
N6: Dąbrowa => Rondo Powstańców 1863r.
N6: Imielnik Nowy => Dąbrowa
N6: Rondo Powstańców 1863r. => Dąbrowa
N7: Telefoniczna (Zaj.MPK) => WYSZYŃSKIEGO
N7: WYSZYŃSKIEGO => Telefoniczna (Zaj.MPK)
Na Górce
Na Przełęczy
Na Rogach
Na Skarpie
Na Uboczu
Na widelce
Na wieczną pamiątkę pochowanym na tym cmentarzu Żydom brzezińskim
Naczelna Organizacja Techniczna
Nad Dobrzynką
Nad Jasienią
Nad Jasienia
Nad Jasieniem
Nad Karolewką
Nad Lindą
Nad Łódką
Nad Nerem
Nad Niemnem
Nad Sokołówką
Nad Stawem
Nad Torem (5151E)
Nadia
Nadrzeczna
Nadwodna
Naftowa
NAGAR
Nagaz.pl
Nagietkowa
Najna
Najświętszego Serca Jezusowego i Świętej Marii Małgorzaty Alacoque
Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Nakielnica
Naleśniczówka
Namiotowa
Naomi
Napoleońska

n
naprawa motocykli

N
Naprawa nadwozi samochodowych
Naprawa rowerów
Naprawa rowerów - Ryszard Kasiński
Narciarska
Narcyza Gryzla
Narcyzowa
Narcyzy Żmichowskiej
Narewska
Narodowa
Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Łodzi
Narodowy Fundusz Zdrowia - Oddział Łódź
Narutowicza Residence
Narwik
Nasienna
Nastapol
Nastrojowa
Nasturcjowa
Nasz Sklep
Nasza Cukiernia
Nasza cukiernia
Natalii
Natalka
Natolin
Natura
Nature Active
Nature house - zwność i dietetyka
Nauka jazdy
NAVICULA CENTRUM - Przedszkole Specjalne
Nawłociowa
Nawrot
Nefretete
Nefrytowa
Nektarowa
Nenufarowa
Neonet
Neonowa
Nery
Netto
New York
New York Hot Dog
Niciarniana
Niciarniana (1189E)
Nieautoryzowany Serwis Mercedesa
Niebieskie Migdały
Niebostan
Niecała
Niecki

n
nieczynny skatepark "Kalifornia Dream"

N
Nieduża
Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i Świętego Antoniego Marii Klareta
Niepołomicka
Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci o Specjalnych Potrzebach Rozwojowych
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne dla Dzieci z Wadami Słuchu
Niepubliczne Przedszkole Rybna 7
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CARE
Niepubliczny Żłobek "Mali Odkrywcy"
Niesięcin
Niesięcin (1112E)
Niesułków
Niesułków-Kolonia
Niesułkowskie Działki
Nieszawska

n
nieuzywana szklarnia
nieużytki

N
Nieużytki

n
nieużytki

N
Niezapominajek
Niezapominajki
Niska
Nissan
NIVEA
Niwelacyjna
Nizinna
Niższa
Noble bank
Noclegi Syrena
Norberta Barlickiego
Normandzka
Notecka
Nova
Nova - Autoryzowany Dealer Volvo
Novena
Novotel
Nowa
Nowa Borowa
Nowa Gadka
Nowa Grzmiąca
Nowa Zelgoszcz
Nowe Centrum Łodzi (planowane)
Nowe Górki
Nowe Polesie
Nowe Polesie II
Nowe Sady
Nowe Sady II (W BUDOWIE)
Nowe Skoszewy
Nowiny
Nowobracka
Nowogrodzka
Nowogrodzka (1193E)
Nowokaliska
Nowomiejska
Nowomiejska (1190E)
Nowomłyny
Nowopolska
Noworudna
Noworzgowska
Noworzgowska (2910E)
Nowoskładowa
Nowostawy Dolne
Nowostawy Górne
Nowotargowa
Nowowęglowa
Nowowolska
Nowożeńców
Nowy Adamów
Nowy Bedoń
Nowy Impuls
Nowy Józefów
Nowy Sad
Nowy Świat
Nowy Wardzyń
Nowy Wiączyń
Nu Hotel
Nudle i sałaty
Nurkowa
Nurta-Kaszyńskiego

o
o. Piotra Skargi/Nawrockiego

O
O wyzwolenie społeczne i narodowe
Oaza
Oazowa
OBI
Obiady domowe

o
obiady domowe

O
Obiady Domowe
Obiady Domowe Łakomczuszek
Obiady domowe u Gawła
Obiekt handlowy (w budowie)
Obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy "Stawy Stefańskiego"
Obiekt rekreacynjo-wypoczynkowy Arturówek
Objazdowa
Oblęgorska
Obłoczna
Obornicka
Obozowa
Obronna
Obrońców Pokoju
Obrońców Warszawy
Obrońców Westerplatte
Obszerna
Obuwie
Obuwie w Super Cenie
Obwodowa
Obywatelska
Obywatelska (1194E)
Ochocza
Ochotnicza Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna Andrespol
Ochotnicza Straż Pożarna Brzeziny
Ochotnicza Straż Pożarna Dobra
Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Andrzejów
Ochotnicza Straż Pożarna Nowosolna
Ochotnicza Straż Pożarna Rydzyny
Ochotnicza Straż Pożarna Rzgów
Ochotnicza Straż Pożarna w Chechle
Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Wielkiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Górce Pabianickiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Grotnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie
Ochotnicza Straż Pożarna w Łagiewnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Lipce
Ochotnicza Straż Pożarna w Ługach
Ochotnicza Straż Pożarna w Lutomiersku
Ochotnicza Straż Pożarna w Mirosławicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Pabianicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Pawlikowiach
Ochotnicza Straż Pożarna w Prawdzie
Ochotnicza Straż Pożarna w Rąbieniu
Ochotnicza Straż Pożarna w Saniach
Ochotnicza Straż Pożarna w Skotnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Gadce
Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Skoszewach
Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Swędowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Tuszynie
Ochotnicza Straż Pożarna w Warszewicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Zaradzyńskiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Żytowiach
Od A do Z
Od i Do
Oddział 33 urzędu pocztowego w Łodzi
Oddział Prewencji Policji w Łodzi

o
odido

O
Odido
ODiDO
Odido

o
odido

O
Odido
Odolanowska
Odpady Oczyszczalni Ścieków
Odrodzenia
Odrzańska (1195E)
Odważna
Odzież dziecięca
Odzież robocza
Odzieżowa
Offprice outlet
Ofiarna
Oficerska
Ogniskowa
Ogólnokształcąca szkoła baletowa im. Feliksa Parnella
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego
Ogórdek Jordanowski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Ogórkowa
Ogręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Ogród przywillowy Rassalskich
Ogródek Jordanowski
Ogrodnicza
Ogrodnik
Ogrodników
Ogrodowa
Ogrodowa (2333E)
Ogrodowa (2909E)
Ogrodowa (72)
Ogrody Romanów
Ogrodzonka
Ogrodzonka (2900E)
Okienna
Okna
Okna Petecki
Okna Rabień
Oknoplast
Oko Śledzia
Okólna
Okólna (1197E)
Okólna (71)
Okołowice
Okołowicza
Okoniowa
Okopowa
Okręglik
Okręgowa
Okręgowa Izba Lekarska
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAMAL
Okręgowy Urząd Miar nr 7
Okrętowa
Okrężna
Oksywie
Oktan
Olchowa
Olcia
Olechów
Olechowska
Olechowska (1200E)
Olenderki
Oleńki Billewiczówny
Olimp
Olimpijska
Oliwkowa
Oliwska
Olkuska
Olmed
Ołowiana
Ols
Olsa
Olszowa
Olsztyńska
Olszynowa
OMEGA Studio Fotografii Barwnej
OMG
Omłotowa
Only You - fitness club
Onyksowa
Opałowa
Opalowa
Opatrzności Bożej
OpenFinance
Opiekuńcza
Opoczyńska
Opolska
Opolska (1198E)
Optopolis
Optyk
Optyka Okularowa
Orange
Ordom
Oregana
Organizacji WiN
Organizacji "Wolność i Niezawisłość"
Orion
Oriona
Orla
Orla (2332E)
Orla (3304E)
Orła Białego
Orlen
ORLEN
Orlen
Orlen (4014)
Orlik
Orlik Zielonka
Orłowska
Ormiańska
Orna
Orpelów
Orpelów-Numerki
Orthomedic
Orzechowa
Orzechówek
Osada Sereczyn
Osadnicza
Osiedle 3 Maja
Osiedle 650-lecia
Osiedle Art Modern (w budowie)
Osiedle Brzozowe
Osiedle Bugaj V
Osiedle Centrum II
Osiedle Centrum III
Osiedle Dębowa Ostoja
Osiedle EdenDom
Osiedle Gdańska 141 - drugi etap
Osiedle Hetmańska 20 22 24
Osiedle imienia Władysława Jagiełły
Osiedle Jana Pawła II
Osiedle "Karolewska"
Osiedle Łąkowa (w budowie)

o
osiedle lawendowe

O
Osiedle Majowe
Osiedle Marii Konopnickiej
Osiedle Moderna
Osiedle nauczycielskie
Osiedle Pod Modrzewiami I
Osiedle Pod Modrzewiami II
Osiedle Salwy
Osiedle Sienkiewiczowskie
Osiedle Słowiańskie
Osiedle Sokołówka II
Osiedle Zielony Romanów
Osiedle Złota Polana
Osiedlowa
Osikowa
Osinowa
Osiowa
OSiR "Angelica"
Oskara Flatta
Oskardowa
OSKP Kaźmierczak Włodzimierz
Oskroba
Osły
OSM Byszewy
OSM Radomsko
Osmolin
Osobliwa
OSP Dobroń
OSP Gałków Duży
OSP Grodzisko
OSP Justynów
OSP Kalinko
OSP Kalino
OSP Kazimierz
OSP Konstantynów Łódzki
OSP Leśne Odpadki
OSP Lipiny
OSP Łódź - Sikawa
OSP Mikołajew
OSP Mileszki
OSP Niesięcin
OSP Piątkowisko
OSP Proboszczewice
OSP Sobień
OSP w Adamowie
OSP Wiskitno
OSP Wiśniowa Góra
O.S.P. Wola Zaradzyńska
Ostatnia
Ostowa
Ostrołęcka
Ostrów
Ostróżek
Oszczepowa
Otoczenie kamienicy Gelicha
Otomański
Outlet
Outlet AGD i RTV
Outlet ślubny
Outlet-Net
Owca czteroroga
Owcza
Owoce i warzywa
Owoce Warzywa
Owocowa
Owsiana
Ozdobna
Ozorkowska
Ozorkowska (708)
Ozorkowska (91)
Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Łodzi
Ośrodek Kolonijny Caritas Archidziecezji Łódzkiej
Ośrodek Korekcji Wzroku
Ośrodek Medycyny Pracy
Ośrodek Pediatryczny im. dr J. Korczaka - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka
Ośrodek Pomocy Duchowej
Ośrodek Propagandy Sztuki

o
ośrodek rehabilitacji

O
Ośrodek Rekolekcyjno - Konferencyjny Porszewice
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr1 im. Janusza Korczaka
Ośrodek wczasowo-kolonijny Słoneczna polana 1
Ośrodek Wypoczynkowo-Hotelowo Prząśniczka
Ośrodek Wypoczynkowy "Cesarka"
Ośrodek Zgniłe Błota
Oświatowa
Oświetlenie LED

P
PA-CO-BANK
Pabian-Med
Pabianice
Pabianicka
Pabianicka (14)
Pabianicka (482)
Pabianicka (485)
Pabianicka (71)
Pabianicka (714)
Pabianickie Centrum Medyczne (szpital powiatowy)
Pabianickie Centrum Psychiatryczne
Pabianickie Zakłady Graficzne
Pabianka
PACO BANK
Padok
Pajda
Pałac Alfreda Biedermanna
Pałac arcybiskupi w Łodzi
Pałac Arnolda Stillera
Pałac Augusta Haertiga
Pałac Enderów
Pałac Herbsta
Pałac Juliusza Kindermanna

p
pałac Karola i Emila Steinertów

P
Pałac Karola Poznańskiego
Pałac Maksymiliana Goldfedera
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima
Pałac Rudolfa Kellera
Pałac Scheiblerów
Pałacowa
Pałczew
Palestyna
Palestyńska
Paleta
Paliwowa
Palmiarnia Łódzka
Paloma
Pamięci nieznanego żołnierza

p
pamięci ofiar stanu wojennego

P
Pamięci tych którzy żyją w poszumach tego lasu
Pamięci Zamordowanych 1939-1945 na terenie Lasu Okręglik
Pamso
PAMSO
Pamso
Pamso S.A.
Pan tu nie stał
Pana Tadeusza
Pancerna
Pancerniaków
PANDA-HURT ZGIERZ
Panele
Panoramiczna
Paparazzi
Papier-Market
Papiernicza
Paprociowa
Paprotnia
Paprotnia Dolna
Paprotnia Górna
Paprotnia-Szosa
Papuvege
Paradna
Paradna (1130E)
Parafia Chrystusa Odkupiciela
Parafia Ewangelicko-Metodystyczna Opatrzności Bożej
Parafia Ewangelicko-Reformowana w Łodzi
Parafia Matki Boskiej Anielskiej
Parafia Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku
Parafia Miłosierdzia Bożego
Parafia Najświętrzej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Najświętszego Imienia Jezus
Parafia Najświętszego Sakramentu

p
parafia Najświętszego Serca Jezusowego

P
Parafia Najświętszej Eucharystii
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Przemienienia Pańskiego
Parafia pw. Chrystusa Króla
Parafia pw. Opieki Świętego Józefa i Matki Bożej z Góry Karmel
Parafia pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Rzymsko-Katolicka w Ksawerowie
Parafia Świętego Józefa
Parafia Świętej Teresy i Świętego Jana Bosko

p
parafia Świętej Urszuli Ledóchowskiej

P
Parafia Świętych Archaniołów Rafała i Michała
Parafia św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi
Parafia św. Faustyny
Parafialna
Parafialny ośrodek charytatywny
Parandowskiego
Parcela
Parcelacyjna
Parcele
Paris Optique
Park Linowy Arturówek
Park Linowy w Zgierzu
Park Ocalałych
Park przy ul. Konnej
Parkingowa
Parkowa
Parkowa (1100E)
Parowozowa
Parter
Parterowa
Partner BPH
Partyzancka (482)
Partyzancka (71;482)
Partyzantów
Paryska
Parzęczewska
Pasaż im. płk. Ryszarda Kuklińskiego
Pasaż Józefa Pierlejewskiego
Pasaż Łódzki
Pasaż Róży
Pasaż Solidarności
Pasieczna
Pasikonika
Pasjansowa
Passiflora
Pastelowa
Pasterska
Patok
Patrice Lumumby
Patriotyczna
Paul Dobrzycki
Pauliny
Pawia
Pawilon
Pawilon Południowy
Pawilońska
Pawis - Polskie Garnitury
Pawła
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawła Findera
Pawlikowice
Pawłówek
Payda
Pańska
Państwowa Straż Pożarna w Strykowie
Państwowa Szkoła Muzyczna
Państwowa Szkoła Muzyczna 1st.
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Państwowy Dom Dziecka imienia Stanisława Jachowicza
Pchli Targ
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
Pekao
Pekao SA
PEKAO S.A.
PEKAO SA
Pekao SA
Pekao S.A
Pekao SA
Pelion S.A.
Pełna Gęba
Pełna Szafa
Pełny Brzuszek
Penelopy
Peoniowa
Pepco
PEPCO
Pepco
PepCO
Pepco
Pepe Pizza
Peperoncini
Perfect
Perfumeria
Perfumeria M-Styl
Perlicza
Perłowa
Peron 6
Peterland
Petrykozy
Petrykozy-Osiedle
Peugeot Nordyński
PGE Energetyka
Pharmalink S.A.
Pharmalink Sp. z o.o. PGF Urtica Sp. z o.o.
Phenix
Phone 4 You
P.H.U. EKO-GAZ JATCZAK SP.J.
P.H.U. Madoss
PHU NOWEL
Phuong Dong
Phuong Tao
Piaseczna
Piaski
Piaskowa
Piaskowice
Piaskowiec
Piaskownica

p
piaskownik

P
Piasta
Piasta Kołodzieja
Piastowska
Piątka
Piątkowisko
Piątkowska
Piątkowska (702)
Piazza Di Moda
Picnic
Piechura
Piecowa
Pieczywo z Głowna
Piekarenka
Piekarnia
Piekarnia - sklep spożywczy
Piekarnia / Cukiernia
Piekarnia Bogusz
Piekarnia Cybulski
Piekarnia i Cukiernia
Piekarnia Jaś i Małgosia
Piekarnia Lord
Piekarnia Mechaniczna
Piekarnia Oskroba
Piekarnia Rudzka
Piekarnia Wroński
Piekarnia "Z Pieca"
Piekarnicza
Piekarscy - mięso i wędliny
Piekarska
Piękna
Piękna Kuchnia
Piemont
Pieniny
Pienista
Pierogarnia
Pierogarnia Salem
Pierożek
Pierrogeria
Pierwiosnków
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna
Piesza
Piętnastki
Piętrowa
Pietrzak Kazimierz
Pijalnia Czekolady Wedel
Pijalnia Wódki i Piwa
Pikada
Pikowa
Piliczna
Piłkarska
Pilota Stanisława Skarżyńskiego
Pilotów
Pilska
Pilula

p
ping pong

P
Pink Beauty
Piołunowa
Pionierska
Piosar
Piotr i Paweł
Piotra Bardowskiego
Piotra Czajkowskiego
Piotra Skargi
Piotra Wawrzyniaka
Piotra Wysockiego
Piotrkowska
Piotrkowska - Wigury (1522)
Piotrkowska Klub 97
Piotruś
Piri-piri
Pirytowa
Pisankowa
Pisarska
Pistacjowa
Pit Stop Steak&Burger
Piwa regionalne

p
piwiarnia

P
Piwna
Piwnica Plastyków
Piwnica Smaków
Piwnika
Piwoteka
Piwowarska
Pixel Technology
Pizza Balon
Pizza Hut
Pizza Kelo
PizzaPortal.pl
Pizzeria
Pizzeria 666
Pizzeria Antonio
Pizzeria Da Grasso
Pizzeria Do Orso
Pizzeria Dominikana
Pizzeria Gambino
Pizzeria Grappa
Pizzeria Hyyper
Pizzeria Incentro
Pizzeria K2
Pizzeria Lutomiersk
Pizzeria Margherita
Pizzeria Papa Lolo
Pizzeria Papaya
Pizzeria "Pełen Brzuszek"
Pizzeria Piaski
Pizzeria Prestiż
Pizzeria "Prima"
Pizzeria Rodzinna
Pizzeria Solo
Pizzeria Stopiątka
Pizzeria Toscana
Pizzeria Verona
Pizzeria Vita
Pizzeria-Trattoria PRESTO
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski - Oddział 7 Łódź
PKO Bank Polski Oddział nr 1 w Łodzi
PKO BP
PKO B.P.
PKO BP

p
pko bp

P
PKO BP
PKO BP I Oddział
PKO BP Oddział 32 w Łodzi
PKO BP SA O I Zgierz
PKO BP SA O III Zgierz
PKWN
Plac
Plac 4 Czerwca 1989 r.
Plac 500-lecia

p
plac apelowy

P
Plac Bankowy
Plac Bartłomieja
Plac Doktora Norberta Barlickiego
Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Plac generała Józefa Hallera
Plac Gwiaździsty
Plac Jana Kilińskiego
Plac Jana Pawła II
Plac Jana Pawła II (3314E)
Plac Jana Pawła II (71)
Plac Komuny Paryskiej
Plac Kościelny
Plac Kościelny (1103E)
Plac manewrowy WORD
Plac Niepodległości
Plac Pamięci Narodowej
Plac Pokoju
Plac Poznańskiego Czerwca
Plac Reymonta

p
plac Słoneczny

P
Plac Szarych Szeregów
Plac Tadeusza Kościuszki
Plac Tadeusza Kościuszki (71)
Plac Tadeusza Kościuszki (72)
Plac Targowy
Plac Waleriana Łukasińskiego
Plac Władysława Reymonta
Plac Wolności
Plac Wolności (1190E)
Plac Zabaw
Plac zabaw
Plac zabaw - piaskownica
Plac zabaw Na Młynku
Plac Zwycięstwa
Plac ćwiczebny
Placowa
Placówka Pizza&Pancake
Placówka Pocztowa
Placydów
Placydowska
Plakor
Plan Brzezin
Plan Cmentarza
Plan gminy
Plan gminy Pabianice i miasta P{abianice
Plan miasta
Planeta Podróży

p
planeta urody

P
Planeta Urody
Planetarium
Planetarna
Plantacja urody
Plantowa
Płaska
Plastuś
Plastyczna
Platanowa
Platanowa 17
Płatowcowa
Platynowa
Play
Play Zone
Plażowa
Plebania

p
plebania

P
Plebania
Plejada Osiedle Pod Gwiazdami
Plenerowa
Plichtów
Plichtów Duży
Plichtów Mały
Pliszka
Płocka
Płomienna
Plonowa
Pługowa
Plus
Plus Bank
Płynna
Płytka
Pływacka
Pływalnia CSiR
Pływalnia odkryta Anilana
Pływalnia Promienistych
Pływalnia "Wodny Raj"
Poczekalnia
Poczta
Poczta Główna
Poczta Lutomiersk
Poczta Polska
Poczta Polska (110)
Poczta Polska FUP Łódź 7
Poczta Polska Łódź 71
Poczta Polska S.A.
Poczta Smardzew (95-002)
Pocztowa
Pod 5 Aniołami

p
pod dębami

P
Pod Dzikim Gołębiem
Pod Lasem
Pod Niedźwiadkiem
Pod Złotym Lwem
Pod Złotym Psem
Podbiałowa
Podchorążych
Poddębina
Poddębina (2902E)
Podgórna
Podgórze
Podhalańska
Podjazdowa
Podleśna
Podleśna (5131E)
Podłogowa
Podmiejska
Podmokła
Podole
Podolska
Podrzeczna
Podwiączyń
Podwodna
Poetycka
Pogodna
Pogorzel
Pogotowie Opiekuńcze nr 2
Pograniczna
Pojezierska
Pojezierska (1156E)
Pokładowa
Pokojowa
Pokusa
Pol-Med
Polanka
Polarna
Polbank
Pole
Polesie
Poleska
Poleski Ośrodek Sztuki
Poleszyn
Poleszyn Dolny
Poleszyn Górny
Polfa Pabianice
Poli Gojawiczyńskiej
Policja
Policyjna Izba Dziecka
Polik
Polimex
Polimex.net
Politechnika Łódzka
Politechnika Łódzka - Kampus
Politechnika Łódzka KAMPUS A
Politechnika Łódzka KAMPUS B
Politechnika Łódzka KAMPUS D
Polka
Polna
Polna (1119E)
Polna Droga do Dobronia
Północna
PoloMarket
Polonia
Połoniny
Polonus
Polsat Cyfrowy
Polska Prasa
Polski Uniwersytet Wirtualny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
Polskich Kolei Państwowych
Polskie Buty
Polskiej Organizacji Wojskowej
Półtalarek
Południowa
Południowa (2926E)
Południowa (5130E)
Pomarańczowa
Pomidorowa
Pomnik 600-lecia Retkini
Pomnik Aleksandra Kamińskiego
Pomnik Bartosza Głowackiego
Pomnik Benedykta XVI
Pomnik Chwały Żołnierzy Armii Łódź
Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Łodzi
Pomnik Dekalogu
Pomnik drzewo Solidarności
Pomnik II WŚ. Bitwa 7.09.1939
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Jeża
Pomnik kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia
Pomnik Katyński
Pomnik Lampiarza
Pomnik linii tramwajowej (1955-78)
Pomnik Ludziom morza
Pomnik Martyrologii Dzieci
Pomnik Matki Polki
Pomnik Niepodległości
Pomnik Ofiar Faszyzmu
Pomnik Ofiar Komunizmu
Pomnik pamięci amerykańskich lotników
Pomnik pamięci obozu pracy z II wojny światowej
Pomnik Pamięci Tramwajarzy Łódzkich 1939-1945
Pomnik Poległym Obrońcom Wiary i Ojczyzny
Pomnik pomordowanych w II wojnie światowej
Pomnik Powstańców Warszawskich
Pomnik przyrody - Wierzba biała
Pomnik Przyrody "Aleja Lipowa"
Pomnik Rafała Bratoszewskiego
Pomnik rozstrzelanych przez Niemców
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik upamiętniający żołnierzy Wojska Polskiego poległych w 1939 roku.
Pomnik zamordowanych przez hitlerowców 15 osób, głównie nauczyciele - 12.11.1939r.
Pomnik św. Józefa z XIX w.
Pomnik żołnierzy 24. syberyjskiego pułku piechoty
Pomnik-kopiec Tadeusza Kościuszki i Bartosza Głowackiego
Pomodori
Pomorska
Pomorska (1119E)
Pomorska Park (w budowie)
Poniatowski Park (w budowie)
Pontonowa
Popiela
Popielarnia
Popiersie Tadeusza Kościuszki
Popioły
Popławska
Popławska 30/38 (blok 526)
Poprzeczna
Poprzeczna (2907E)
Popularna
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 3
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Nr 5
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Młodzieży
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 6
Poranna
Porcja
Porfirowa
Poronińska
Porszewice
Portal 69
Portiernia
Porucznika Bronisława Skury-Skoczyńskiego "Robotnika"
Porzeczkowa
Posada
Poselska
Postępowa
Posterunek okresowy
Potaźnia
Potokowa
Potulna
Power Computer
Powiatowa
Powiatowa Hala Sportowa
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Łodzi
Powiatowy Inspektorat nadzoru Budowlanego
Powojowa
Powolna
Powstańców Śląskich
Powstańców Styczniowych
Powstańców Warszawy
Powstańców Wielkopolskich
Powszechna
Powtórna
Pozioma
Poziomkowa
Poznańska
Pozostałości młyna wodnego
Pozytyvka
Pozytywka
Poćwiardówka
PP Plus
PPHU Barlas
PPOŻ.
PPub Przystanek "Dąbrowa"
Pracownia Dekorowania Okien "Loelia"
Pracownia wizerunku - fryzjerstwo, kosmetyka
Prado
Praktiker
Pralnia
Pralnia chemiczna
Pralnia Łódzka
Pralnia Tip-Top
Pralnie Paryskie
Prasa
Prasa Kolporter
Praska
Prawa
Prawda
Prażki
Premio Szer
Prencel
Presto
PRESTO
Presto
Presto Pizza
Pretor
Pretty Girl
Prezydenta
Prezydenta Gabriela Narutowicza
Primus
Primus Market
Pro Studio
Proboszczewice
Prochowa
Produkcyjna
Profesora Bohdana Stefanowskiego
Profesora Edwarda Rosseta
Profesora Eugeniusza Romera
Profesora Jana Dylika
Profesora Jana Molla
Profesora Jerzego Wernera
Profesora Józefa Wacława Grotta
Profesora Romualda Cebertowicza
Profesora Tadeusza Banachiewicza
Profesora Tadeusza Kotarbińskiego
Profesora Wacława Deca
Profesora Wacława Szuberta
Profesora Witolda Doroszewskiego
Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego
Profesora Włodzimierza Musiała
Profesorska
Profi (Opony - sprzedaż, montaż i wymiana)
Profilowa
Progowa
Programer Centrum
Projektowana
Projektowana Stacja Banzynowa
Prokuratura Okręgowa w Łodzi
Prokuratura Rejonowa
Proletariacka
Proleteriacka
Promienista
Promienistych
Promienna
Promowa
Promyk
Promyka

p
proponowana_Zachodnia_Obwodnica_Pabianic
proponowane połączenie Piłsudskiego z węzłem S14 Pabianice Północ

P
Proponowany łącznik Rypułtowickiej - Piłsudskiego

p
propozycja

P
Prosektorium
Prosta
Prosta (1130E)
Protazego
Prownia
Prośnieńska
Próżna
Prusika Droga
Prusinowice
Prusinowiczki
Prymulkowa
Pryncypalna
Pryncypalna (1143E)
Prywatka 66
Prywatna
Prywatna Szkoła Podstawowa "Kornelówka"
Prywatne Gim. i Liceum Marcina Gortata
Prywatne Przedszkole im. Kornela Makuszyńskiego
Pryzmat
Przanowice
Przanówka
Przechodnia
Przecława Smolika
Przedborska
Przednia
Przedsiębiorstwo Ogrodnicze "Janów"
Przedszkole
Przedszkole ABC
Przedszkole Integracyjne dla dzieci z wadą słuchu
Przedszkole Katolickie Sióstr Karmelitanek
Przedszkole Kraina Bajki
Przedszkole lingwistyczne Dobry Start
Przedszkole Miejskie 39
Przedszkole Miejskie 57
Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 36
Przedszkole miejskie nr 10
Przedszkole Miejskie nr 10
Przedszkole Miejskie nr 100
Przedszkole Miejskie nr 101
Przedszkole Miejskie nr 102
Przedszkole Miejskie Nr 105
Przedszkole Miejskie Nr 106
Przedszkole Miejskie Nr 107
Przedszkole Miejskie Nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole Miejskie Nr 110
Przedszkole Miejskie Nr 112
Przedszkole Miejskie nr 114 Integracyjne
Przedszkole Miejskie nr 115
Przedszkole Miejskie nr 117
Przedszkole Miejskie nr 118
Przedszkole Miejskie Nr 119
Przedszkole Miejskie nr 12
Przedszkole Miejskie nr 120
Przedszkole Miejskie nr 121
Przedszkole Miejskie Nr 122
Przedszkole Miejskie Nr 123
Przedszkole Miejskie Nr 124
Przedszkole Miejskie Nr 125
Przedszkole Miejskie nr 125
Przedszkole Miejskie Nr 126
Przedszkole Miejskie Nr 128
Przedszkole Miejskie Nr 130
Przedszkole Miejskie nr 133
Przedszkole Miejskie nr 137
Przedszkole Miejskie Nr 138
Przedszkole Miejskie Nr 139
Przedszkole Miejskie nr 140
Przedszkole Miejskie nr 141
Przedszkole Miejskie Nr 142
Przedszkole Miejskie nr 143
Przedszkole Miejskie Nr 144
Przedszkole Miejskie Nr 148
Przedszkole Miejskie nr 149
Przedszkole Miejskie nr 15
Przedszkole Miejskie Nr 151
Przedszkole Miejskie Nr 152
Przedszkole Miejskie nr 153
Przedszkole Miejskie nr 154
Przedszkole Miejskie Nr 155
Przedszkole Miejskie nr 156
Przedszkole Miejskie Nr 159
Przedszkole Miejskie nr 16
Przedszkole Miejskie nr 160
Przedszkole Miejskie Nr 163
Przedszkole Miejskie Nr 164
Przedszkole Miejskie Nr 165
Przedszkole Miejskie nr 17
Przedszkole Miejskie nr 170
Przedszkole Miejskie Nr 171
Przedszkole Miejskie nr 173
Przedszkole Miejskie nr 174
Przedszkole Miejskie Nr 175
Przedszkole Miejskie nr 176
Przedszkole Miejskie nr 18
Przedszkole Miejskie nr 183
Przedszkole Miejskie Nr 185
Przedszkole Miejskie Nr 192
Przedszkole Miejskie nr 199
Przedszkole Miejskie Nr 2
Przedszkole Miejskie nr 20
Przedszkole Miejskie Nr 200
Przedszkole Miejskie nr 202
Przedszkole Miejskie nr 204
Przedszkole Miejskie Nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi
Przedszkole Miejskie Nr 207
Przedszkole Miejskie Nr 208
Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałmi Integracyjnymi
Przedszkole Miejskie Nr 215
Przedszkole Miejskie nr 218
Przedszkole Miejskie nr 220
Przedszkole Miejskie nr 221 - Integracyjne
Przedszkole Miejskie Nr 223
Przedszkole Miejskie nr 224
Przedszkole Miejskie nr 227
Przedszkole Miejskie Nr 228
Przedszkole Miejskie Nr 229
Przedszkole Miejskie nr 23
Przedszkole Miejskie nr 230
Przedszkole Miejskie Nr 231
Przedszkole Miejskie nr 234
Przedszkole Miejskie nr 235
Przedszkole Miejskie nr 26
Przedszkole Miejskie nr 28
Przedszkole Miejskie Nr 33 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 34
Przedszkole Miejskie nr 35
Przedszkole Miejskie nr 38
Przedszkole Miejskie nr 4
Przedszkole Miejskie nr 40 pod Dobrym Duszkiem Filutkiem
Przedszkole Miejskie nr 41
Przedszkole Miejskie nr 43
Przedszkole Miejskie nr 45
Przedszkole Miejskie nr 47
Przedszkole Miejskie Nr 48
Przedszkole Miejskie nr 49
Przedszkole Miejskie nr 5
Przedszkole Miejskie Nr 50
Przedszkole Miejskie nr 52
Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami
Przedszkole Miejskie nr 54 Pod Topolą
Przedszkole Miejskie nr 55 "City Preschool No. 55"
Przedszkole Miejskie nr 56
Przedszkole Miejskie nr 58
Przedszkole miejskie nr 6
Przedszkole Miejskie nr 63
Przedszkole Miejskie Nr 65
Przedszkole Miejskie nr 66
Przedszkole Miejskie nr 7
Przedszkole Miejskie nr 71
Przedszkole Miejskie nr 74
Przedszkole Miejskie nr 75
Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 8 Pod Słoneczkiem
Przedszkole Miejskie nr 81
Przedszkole Miejskie Nr 89
Przedszkole Miejskie nr 9
Przedszkole Miejskie nr 9 "Słoneczny Dom"‎
Przedszkole Miejskie nr 93 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 97
Przedszkole Niepubliczne Sielankowo
Przedszkole nr 129
Przedszkole nr 14
Przedszkole nr 30
Przedszkole nr 99
PRZEDSZKOLE POD TOPOLAMI
Przedszkole "Pokaż Świat"
Przedszkole Prywatne Elżbiety Raczyńskiej
Przedszkole Prywatne PLAYSCHOOL
Przedszkole przykościelne im. bł. Edmunda Bojanowskiego
Przedszkole Publiczne "Sezamkowo"
Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Przedszkole Sukces
Przedszkole w Gałkowie Dużym
Przedszkole w Rąbieniu
Przedszkole w Żytowicach
Przedszkolna
Przedszkolny plac zabaw
Przedwiośnie
Przędza
Przędzalnia
Przędzalnia Salomona Barcińskiego
Przędzalniana
Przedświt
Przejazd
Przejściowa
Przełajowa
Przełęcz
Przełomowa
Przelotna
Przemysława II
Przemysłowa
Przepiórcza
Przesmyk
Przestrzenna
Przestrzenna (1211E)
Przeszkole publiczne nr 4
Przewodnia
Przewozowa
Prześwit
Przodowników Pracy
Przybyszewskiego - Śmigłego Rydza
Przybyszewskiego - Tatrzańska
Przychodnia ESKULAP
Przychodnia lekarska
Przychodnia POZ
Przychodnia Rejonowa
Przychodnia Rejonowa nr 1 - ZOZ Łódź - Bałuty
Przychodnia Rejonowa nr 35
Przychodnia Specjalistyczna
Przychodnia Zdrowia "Tatrzańska"
Przydatki
Przygodna
Przygoń
Przygraniczna
Przyjacielska
Przyjazna
Przyjemna
Przyklasztorze
Przylesie
Przypusta
Przyrodnicza
Przyrzeczna
Przystanek CENTRAL bar, grill
Przystanek tramwajowy
Przystań
Przyszkole
Przyszkolna
Przytorze
Przytulna
PSB-Mrówka
PSS Społem
PSS Społem Pabianice
PSS Zgoda
Pstrągowa
Pszczela
Pszczelarstwo
Pszczelna
Pszczyńska
Pszeniczna
Pszenna
PTAK EXPO
Ptak Outlet
Ptaki
PTAKMODA COM
Ptasia
PTC Pabianice
PTTK Pabianice
Ptyś
Pub 10,5
Pub Biblioteka
Pub Fuzzi
Pub Hydrofornia
Pub Karczma Raz na Wozie
Pub "KEJA"
Pub Po 19
Pub Szafa
Pub Volt
Publiczna Biblioteka w Piątkowisku
Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łodzi
Publiczne Gimnazjum nr 10
Publiczne Gimnazjum nr 12
Publiczne Gimnazjum nr 13
Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana
Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego
Publiczne Gimnazjum nr 19
Publiczne Gimnazjum nr 20 im. Hugona Kołłątaja
Publiczne Gimnazjum nr 22, Szkoła Podstawowa nr 44
Publiczne Gimnazjum nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego
Publiczne Gimnazjum nr 25
Publiczne Gimnazjum Nr 26
Publiczne Gimnazjum nr 29
Publiczne Gimnazjum nr 30 im. Adama Mickiewicza
Publiczne Gimnazjum nr 33
Publiczne Gimnazjum nr 37
Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej
Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
Publiczne Gimnazjum nr 8
Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 56
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata
Publiczne Przedszkole "Galileo"
Pucka
Pułkownika Henryka Świetlickiego
Pułkownika Jana Kozietulskiego
Punjab Garden
Punkt Informacyjny AUCHAN
Punkt Obsługi Bankowej w Łodzi
Punkt Obsługi Klienta MPK
Punkt Poboru Opłat Stryków
Punkt Przedszkolny Przedszkolaczek
Punkty Sprzedaży Plusa
PUP
Pupil
Purpurowa
Pusta
Pustynna
Puszczykowa
Puszysta Pani
PWN
Pychotka

Q
Qlinarna
Quatro
Quattro
Qubus Hotel
Queo Medico
Quiosque
Qvo Vadis

R
R Bedoń
R Chechło
R Dobroń
R Gałkówek
R Glinnik
R Glinnik Wieś
R Grotniki
R Justynów
R Kolumna
R Łaznów
R Łódź Andrzejów
R Łódź Arturówek
R Łódź Chojny
R Łódź Dąbrowa
R Łódź Fabryczna (w budowie)
R Łódź Kaliska
R Łódź Marysin
R Łódź Niciarniana
R Łódź Olechów Wschód
R Łódź Pabianicka
R Łódź Radogoszcz Zachód
R Łódź Stoki
R Łódź Widzew
R Łódź Żabieniec
R Lublinek
R Pabianice
R Smardzew
R Swędów
R Zgierz
R Zgierz Jaracza
R Zgierz Kontrewers
R Zgierz Północny
Rabarbar
Rabatkowa
Rabatowa
Raben
Rąbień
Rąbień AB
Rąbieńska
Rąbieńska (1134E)
Rabindranatha Tagore'a
Rąbinek
Racing Center Łódź
Racjonalizatorów
Racławicka
Rada Miejska w Łodzi
Radamenes
Radarowa
Radio Łódź
Radłowa
Radomska
Radosna
Raduńska
Radwańska
Radwańska (1100E)
Radzibórz
Rafała Bratoszewskiego
Rafałki
Rafowa
Raftur
Raiffeisen Polbank
Rainbow
Rainbow Tours
Rajdowa
Rajmund Rembieliński
Rajmunda Rembielińskiego
Rajodwa
Rajska
Rajskie jadło (194)
Rajskie Jadło Zachodnia
Rajstopka
RAMIRENT S.A.
Rancho
Ranczo
Raszyńska
Ratajska
Rawska
Ray Obuwie
Raz Na Wozie
Red Bar
Red Paint - ELFA dystrybutor
Redowa
Reduta
Reformacka (72)
Regatowa
Reginald Bassendowski
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Reglowa
Rejonowa
Rekin
Rekomp
Rekreacyjna
Reksuł
Rektorat Uniwersytet Łódzki
Relaks
Relaksowa
Religi Zbigniewa
Rema
REMA
Remedium
Remigiusz Hrovatić
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrośnie
Renata Stasio
Renaty
Renault-Nissan
Renesansowa
Rentowna
Republika Naleśnika
Republikańska
Reserved
Restauracja Bułgarska 69
Restauracja Empatia
Restauracja Europa
Restauracja K-2
Restauracja Orient Express
Restauracja Polska
Restauracja Rajdowa
Restauracja San Remo
Restauracja Zajazd
Retka
Retkińska
Retkińska morela
Retkiński Kebab
Retkińskie Łazienki
Retmańska
Revelo
Revlon
Rewir Dzielnicowych I, II Pierwszego Komisariatu Policji Komendy Miejskiej w Łodzi
Rewir I Komisariatu VI
Rewolucji 1905 r.
Rezedowa
Rezerwat Gałków
Rezerwat Grądy nad Lindą
Rezerwat Las Łagiewnicki
Rezerwat Parowy Janinowskie
Rezerwat Polesie Konstantynowskie
Rezerwat Struga Dobieszkowska
Rezerwat Torfowisko Rąbień
Rezerwat Wiączyń
Rezerwat Wolbórka
Rezydencja Szmaragdowy Ogród
Riff
Ristorante Mare e Monti
Roberta Kocha
Robotnicza
Robston
Rocha Kowalskiego
Rocznicowa
Rodła
Rodzeństwa Fibaków
Rodzinna
Rodzynkowa
Rogowska
Rojna
Rokicińska
Rokicińska - Lermontowa (0968)
Rokicińska - Lermontowa (0971)
Rokicińska (713)
Rokicka
Rokitny
Roley - Morele.net
Rolmax plus
Rolnicza
Rolnik
Roman
Romana
Romana Dmowskiego
Romana Kaczmarka
Romanów
Romanowska
Romantyczna
Romańska
Romka Strzałkowskiego
Romualda Mielczarskiego
Romualda Traugutta
RONDO

r
rondo Insurekcji Kościuszkowskiej
rondo Inwalidów
rondo Inwalidów (713)
rondo Kazimierza Sosnkowskiego

R
Rondo Krwiodawców PCK
Rondo Lecha Kaczyńskiego (702)
Rondo Łódzkich Motocyklistów

r
rondo Lotników Lwowskich (14)
rondo Lucjana Muszyńskiego

R
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (72)
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (72;91)
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (91)

r
rondo Niepodległości

R
Rondo Powstańców 1863 r.

r
rondo rotmistrza Witolda Pileckiego

R
Rondo Solidarności
Rondo Solidarności (14)
Rondo Sybiraków

r
rondo Władysława Broniewskiego (14)
rondo Wojciecha Korfantego (72)
rondo Wojciecha Korfantego (72;91)
rondo Wojciecha Korfantego (91)

R
Rondo Żołnierzy Wyklętych (1138E)
Ronkone
Rosa
Rosanów Dolny
Rosanów Górny
Rosanów Podleśny
Rosario's
Roserwis
Rosiczkowa
Rossemann
Rossmann
ROSSMANN
Rossmann
Rosyjka
Rowerowa
Rowery
Rowery Pacholec
Równa
Równikowa
Roxxy
Royal kebab
Rozalii
Rozalinów
Rozalka
Rozewie
Rozległa
Rozlewisko Bobrów
Rozmaryn
Rozmarynowa
Rozner
Rozrywkowa
Rozwojowa
Roślinna
Róża
Róża Wiatrów
Różana
Róży Luksemburg
RS Elektronik
Rszew Legionowo
Rszewska
Rtęciowa
RTV Euro AGD
Rubinowa
Ruch
RUCH
Ruch
Ruchliwa
Ruciana
Ruczajowa
Ruda-Bugaj
Rudna
Rudnicka
Rudzianka
Rudzka
Rudzka (1195E)
Rudzka Góra
Rudzki Klub Sportowy
Ruiny Dworu p. Kleczkowskiej w Wiączyniu Dolnym
Rumiankowa
Rumuńska
Rusałki
Ruska
Ruta Żeromska
Rybacka
Rybna
Rybny
Rycerska
Rydzowa
Rydzynki
Rydzyny
Rydzyny Długie
Rydzyny Dolne
Rydzyny Górne
Rydzyńska
Rydzyńska (3309E)
Ryłko
Rymanowska
Rymarska
Rynek Bałucki
Rynek Bałucki (1172E)
Rynek Kobro (planowany)
Rynek Nowosolna
Rynek Nowosolna (1119E)
Rypin
Rypułtowicka (3307E)
Rysia
Rysownicza
Rysy
Ryszarda
Ryś
Rządowa
Rzeczna
Rzemieślnicza
Rzepakowa
Rzepichy
Rzepki
Rzepki Włościańskie
Rzepki-Lesisko
Rzeszowska
Rzeźba bohaterów filmu Zaczarowany ołówek
Rzeźba Małego Pingwina Pik-Poka
Rzeźna
Rzgów
Rzgowska
Rzgowska (2910E)
Rzgowska (71)
Rzgowska (91)
Rzymskokatolicka Parafia Wojskowa pw. św. Jerzego
Rzymskokatolocka Parafia św. Łukasza Ewangelisty

S
S1: Mazowiecka => Rokicińska
S1: Rokicińska => Mazowiecka
Sąd Okręgowy - Wydział Cywilny
Sąd Rejonowy
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia XVI Wydz. Ksiąg Wieczystych XVIII Wydz. Grodzki Bałuty
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Sąd Rejonowy w Pabianicach
Sąd Rejonowy w Zgierzu
Sądecka
Sadowa
Safal
Saffron
Saga
Saharyjska
Sajgon
Sala Bankietowa Lord
Sala Bankietowa Prestige
Sala Bankietowa Żabiczki
Sala Gimnastyczna
Sala Kinowa PWSFiTV

s
sala kinowa Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich

S
Sala Królestwa Świadków Jechowy
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala Krolestwa Świadków Jehowy
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala sportowa SP 114
Sala Weselna
Sala weselna Solaris
Sala Zabaw "Smocza Jama"
Sala Zgromadzeń Świadków Jehowy
Salad & Co.
Sałatowa
Salem
Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia
Salomona Jaszuńskiego
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski - damski
Salon Fryzjerski Frątczak
Salon fryzjerski "IGA"
Salon Fryzjerski Jadwiga
Salon fryzjerski "Roland"
Salon Fryzjerski Tomasz Świątczak
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Salon fryzjersko-kosmetyczny
Salon Fryzur

s
salon fryzur meskich solarium

S
Salon kosmetyczno-fryzjerski Marzena Lech
Salon Kwiatowy "Maja"
Salon optyczny
Salon Pani B
Salon prasowy
Salon samochodów używanych
Salon Ślubny Damaris
Salon Urody Angel
Salon Urody Salon Fryzjerski Marzena Rybińska
Salon Urody STYL
Saloni Prasowy Kolporter
Salonik Prasowy
Salonik prasowy
Salonik Prasowy
Salonik Prasowy Kolporter
Salony Oprtyczne dr Marchewka
Sam-Scan
Samba
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 im. Marii Konopnickiej
Samopomocy
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące imienia Romualda Traugutta
Samotnik
Sandomierska
Saneczkowa
Sanepid
Sanie
Sanitariuszek
Sanktuarium Maryjne
Sanocka
Santander
SAPA Aluminium
Saperów
Sapieżyńska
Sardyńska
Sarenki
Sarmacka
Sarnia
Sasanek
Sasanki
Sasankowa
Sąsiedzka
Saskie Jadło
SAT-SERWIS
Satamax
Satisfaction Salon
Saturn
Scaleniowa
Scan-Partner Sp. z o.o.
Scarabeus
Schronisko dla bezdomnych mężczyzn.
Ścienna
SDH "Trzy Korony"
Seat
Sebastiana Felsztyńskiego
Secesyjna
Second Hand
Sędziowska
Sędziwoja
Sejmowa
Sejmu Wielkiego
Sęk. dystrybutor - elfa
Sekcja rekrutacji PŁ
Sekrety Cleopatry
Sekwestratorska
Sekwojowa
Selection
Selekcyjna
Selerowa
Selgros Cash&Carry
Semaforowa
Semiconductors Bank
Senat i Rektorat
Senator
Senatorska
Senna
Senoritas
Sephora
Sępia
Serdeczna
Sereczyn
Serenady
Serenissima
Servantka

s
serwis AGD

S
Serwis i sklep rowerowy
Serwis opon
Serwis opon "Auto-Centrum"
Serwis opon i felg
Serwis Samochodowy GAJAN
Serwisownia
Serwituty
Setka
Setna
Sex Shop
Sezamkowa
Sezamowa
Sezon

s
sgb

S
Shell
Shell Express
Sherlock Holmes
Shine
Shootme by Gossip
Sianokosy (1224E)
Siarczana
Sieciowa
Siedem Klonów
Siedlecka
Siedlisko
Sielanki
Sielska
Sielsko anielsko
Sienna
Sieradzka
Sieradzka (71)
Sierpowa
Sierżnia
Siewna
Sieć 34
Sikorkowa
Silkwear

s
siłownia

S
Siłownia
Siłownia bezpłatna
Siłownia na wolnym powietrzu
Siłownia na świeżym powietrzu
Siłownia pod chmurką
Siłownia Publiczna Karolek
Silver
Silver Screen
SIM-KOMP
Sinsay
Siostrzana
Sitowie
Sizeer
Skalna
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Skarbiec Natury EkoDrogeria
Skarbowa
Skarpowa
Skate Park
Skatepark
Skautów Łódzkich
Skibowa
Skierniewicka
Skład budowlany
Składnica Harcerska MIRAN
Składowa
Składowisko Balastu

s
składowisko osadów i skratek

S
Sklep
Sklep 24h

s
sklep agro

S
Sklep alkohole
Sklep alkoholowy Sobieski
Sklep Biegacza
Sklep Całodobowy
Sklep Chemiczno-Kosmetyczny "Alchem"
Sklep części zamienne AGD
Sklep elektroniczny Dlugołęccy.
Sklep Firmowy
Sklep firmowy - mięso, wędliny
Sklep Firmowy Grot
Sklep firmowy Organika
Sklep Firmowy Pamso
Sklep i Serwis RTV "WORTRONIK"
Sklep komputerowy
Sklep Łazienki instalacyjno- sanitarny. hydrauliczny
Sklep Meblowy "DARMAX"
Sklep medyczny
Sklep mięsny
Sklep Mięsny
Sklep Mięsny - GROT
Sklep mięsny GROT
Sklep mięsny JAMIR
Sklep Monopolowy
Sklep monopolwy
Sklep motoryzacyjny
Sklep motoryzacyjny Daniel Sukiennik
Sklep Obuwniczy
Sklep ogólnobudowlany
Sklep ogólnospożywczy
Sklep Ogólnospożywczy
Sklep ogólnospożywczy
Sklep ogrodniczy
Sklep Papierniczo-Zabawkowy
Sklep papierniczy

s
sklep przemysłowy

S
Sklep rybny
Sklep Rybny Primus
Sklep "Społem"
Sklep Spożywczo-Monopolowy
Sklep Spożywczo-Monopolowy ABC
Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy - AVAL
Sklep spożywczy - rybny
Sklep Spożywczy JAMIR
Sklep spożywczy "Kajtuś"
Sklep spożywczy LAJT
Sklep Ś.S.S. SPOŁEM
Sklep stalowy
Sklep u Bronka
Sklep Warzywno-Spożywczy
Sklep Warzywny
Sklep wielobranżowy
Sklep z Alkoholem
Sklep z art. różnymi
Sklep z bateriami "Batermix"
Sklep z ciuszkami
Sklep z narzędziami
Sklep z ubraniami i punkt naprawy odzieży
Sklep z żywnością ekologiczną
Sklep zoologiczno-wędkarski
Sklep Zoologiczny
Sklep zoologiczny
Sklep zoologiczny (przeniesiony na: Rzgowska 2)

s
sklep żelazny

S
Skocznia narciarska K 15
Skoda
Skoda Bednarek
Skoda Polmozbyt
SKOK "Jaworzno"
SKOK Stefczyka
Skok Stefczyka
SKOK w Wołominie
Skotnicka
Skotniki
Skowronków
Skowrończa
Skośna
Skrajna
Skromna
Skrybencja
Skrzatów
Skrzydlata
Skrzydlewska

s
skrzypek

S
Skrzypowa
Skup Złomu
Skupiona
Skwarna
Skwer Katyński

s
skwer Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

S
Skwerowa
Slalomowa
Śląska
Śląska (1116E)
Sławińska
Sławna
Sławomir Pluta
Slep spożywczy
Śliczna
Śliwkowa
Śliwowa
Słodowa
Słodycze
Słomiana
Słonecze Wzgórza
Słoneczko
Słoneczna
Słoneczne Przedszkole nr 42
Słoneczne Wzgórza
Słoneczne Zacisze
Słonecznikowa
Slot
Słowak
Słowiańska
Słowicza
Słowikowa
Słupska
Ślusarska
Służbowa
Smakosz
Smardzew
Smardzewska
Smardzewska (5131E)
Smocza
Smolice
Smolice Górne
Smolna
Smugi
Smugowa
Smulska
Smutna
Sniezka
Śnieżna
Snopowa
Snowalniana
Snycerska
So! coffee (143a)
SOB-POL
Sobieradek
Sobieradzik
Sobieski
Sobieski - Galerie Alkoholi
Sobiesław Zasada Łódź
Sobień
Sobolowa
Sobór św. Aleksandra Newskiego
Sobótki
Socjalna
Sójki
Sojowa
Sokola
Sokola Góra
Sokołów
Sokołowska
Sol Travel
Solankowa
Solarium
Solec
Solec (1109E)
Solec (1110E)
Sołecka
Solidarność
Solna
Solo Pizza
Solo Pizza (200)
Sołtys

s
sołtys

S
Sonatina
Sony Center
Soplicowo
Sopocka
Sosnowa
Sosnowiec
Sosnowiec Dolny
Sosnowiec Górny
Sosnowiec-Pieńki
Sosnowiecka
Sowia
Sowińskiego
SP
SP 10
SP 114
Sp 162 (kl. 1-3)
Sp 162 (kl. 4-6)
SP 199
SP 3
SP 4
SP 5
SP8
Spacerowa
Spadkowa
Spadochroniarzy
Spaleni Słońcem
Spartakusa
Spartańska
Specjalistyczne Centrum Stomatologii
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 39
Speed Gaz
SphinMAC
Sphinx
SPHINX
Śpiących Rycerzy
Śpiewna
Spiska
Spiżowa
Spławna
S.P.Nr4
Spokojna
Spółdzielcza
Spółdzielnia
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żubardź"
Spółdzielnia Socjalna Szansa
Społeczna
Społem
Sporna
Sportisimo
Sportowa
Sports Direct
Sporzywczy
Spożywczy
Sprawiedliwa
Sprinterów
Sprinterska
Sprzedaż farb
SpyCenter
SQUER
Srebrna
Srebrna Ostoja
Srebrna Polana
Srebrna-Dąbrowa
Srebrzyńska
Średnia
Środkowa
Śródleśna
Śródmieście
Śródziemnomorska
Stacja benzynowa (w budowie)
Stacja elektroenergetyczna Widzew 110 kV
Stacja kontroli pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów

s
stacja LPG

S
Stacja LPG
Stacja Nowa Gdynia
Stacja Obsługi Pojazdów KROS
Stacja Obsługi Pojazdów Mercedes Płoski
Stacja paliw
Stacja Paliw ŁUKOIL
Stacja Paliw ORLEN
Stacja paliw Statoil 1-2-3
Stacja Poboru Opłat Stryków
Stacja Poboru Opłat Zgierz
Stacja Radegast
Stadion
Stadion Centrum Sportu i Rekreacji
Stadion Żużlowy Orzeł Łódź (w budowie)
Stadionowa
Stadnina Koni
Stadnina koni
Stadnina Koni Łódź Teofilów
Stajnia
Stajnia Grotniki
Stajnia WIKI
Stalowa
Stanisław Moniuszko
Stanisława
Stanisława Augusta Poniatowskiego
Stanisława Brzóski
Stanisława Brzozowskiego
Stanisława Czernika
Stanisława Dubois
Stanisława Działka
Stanisława Fijałkowskiego
Stanisława Ignacego Witkiewicza
Stanisława Jachowicza
Stanisława Juszczakiewicza "Kornika"
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kunickiego
Stanisława Leszczyńskiego
Stanisława Łukawskiego
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Małachowskiego (1123E)
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Moniuszki
Stanisława Pieczyraka
Stanisława Piętaka
Stanisława Poniatowskiego
Stanisława Popowskiego
Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Przybyszewskiego (1214E)
Stanisława Standego
Stanisława Staszewskiego
Stanisława Staszica
Stanisława Tybury
Stanisława Więckowskiego
Stanisława Więckowskiego (1159E)
Stanisława Wigury
Stanisława Wigury (1102E)
Stanisława Witkacego
Stanisława Worcella
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Żółkiewskiego
Stanisławów
Stanisławów Nowy
Stanisławów Stary
Stanisławowska
Stanisławy
Stanisławy Leszczyńskiej
Stanowisko Kierowania KM PSP w Łódzi
Stara
Stara Baśń
Stara Droga
Stara Gadka
Stara Grzmiąca
Stara Piekarnia Pizzeria
Stara Wieś
Stara Wrząca
Stara Zelgoszcz
Starbucks
Stare Bechcice
Stare Chrusty
Stare Krasnodęby
Stare Łagiewniki
Stare Skoszewy
Stare Złotno
Starogardzka
Starorudzka
Starorudzka (1230E)

s
starorzecze Neru

S
Starosikawska
Starostwo powiatowe
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Starowa Góra
Starowiejska
Starościańska (2929E)
Starościńska
Start Pub
Startowa
Stary Adamów
Stary Imielnik
Stary Retkiński Sad
Stary Rynek
Stary Wardzyń
Stary Zdziechów
Stasia
Station Service E. Leclerc
Statoil
Statutowa
Staw rybny Koła wędkarskiego
Stawki
Stawowa
Stefana
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Cezaka
Stefana Cezaka (71)
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Jaracza (1159E)
Stefana Okrzei
Stefana Okrzei (715)
Stefana Pogonowskiego
Stefana Rogowicza
Stefana Rogozińskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego (1207E)
Stefana Żeromskiego (2900E)
Stefana Żeromskiego (2942E)
Stefanii Kuropatwińskiej
Stefanii Sempołowskiej
Stefanii Skwarczyńskiej
Stefanów
Step Buty
Stepowa
Stępowizna
Sternicza
STIHL
Stocka
Stodoła
Stodolniana
Stokowska
Stokrotka
Stokrotki
Stokrotkowa
Stolarska
Stołówka
Stołówka studencka
Storczykowa
Straż Miejska
STRAŻ POŻARNA
Strażacka
Strażnicza
Strążyska
Strefa masażu
Strefowa
Stroma
Stropowa
Stróża
Stróża Ludwików
Stróża Tenisowa

s
stróżówka

S
Struga Point (w budowie)
Strumykowa
Strusia
Strycharska
Stryków
Strykowska
Strykowska (14)
Strykowska (14;72)
Strykowska (5100E)
Strykowska (5104E)
Strykowska (5129E)
Strykowska (5151E)
Strzelecka
STS Zakłady Bukmacherskie
Studencka
Studio Dekoral
Studio Fotograficzne - Ewa Ganc
Studio Fryzur
STUDIO FRYZUR I SOLARIUM " POLA"
Studio Fryzur Lejdis
Studio Snu Afrodyta
Studio Sztuki Fryzjerskiej i Kosmetycznej KASIA
Studio Tasha Nails
Studio Urody "Mari"
Studio Urody Ola
Studio Urody Vanilia
Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Łódzkiego
Studzienna
Styl
Stylonowa
Stylowa
Styrska
Subway
Success
Sucha
Sudecka
Sukiennicza
Sumowa
SUNBUD
Super-Pharm
Super-Pharm (111)

s
supermarket MILA

S
Supersam Gama
Supraska
Surindustrialle - galeria sztuki
Surowcowa
Sushi Kushi
Suszarniana
Suwalska
Św. Jana Chrzciciela
Św. Jana Ewangelisty i NMP Matki Kościoła
Św. Rafała Kalinowskiego
Swędów
Swędówek
Swędowska
Świat Komputerów
Świat koszulek
Świat Okularów
Świat prasy
Świat Prasy
Świat Prezentów
Świat Rozmaitości
Świat Zwierząt
Świąteczna
Świątniki
Świątniki Duże
Świątniki Małe
Światowida
Świecka
Świerkowa
Świerszczyka
Świętego Andrzeja Boboli
Świętego Antoniego
Świętego Antoniego Padewskiego
Świętego Bożego Jana
Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
Świętego Franciszka z Asyżu
Świętego Huberta
Świętego Jana
Świętego Jana (485)
Świętego Jerzego
Świętego Kazimierza
Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Świętego Mikołaja
Świętego Papieża Jana XXIII
Świętego Rafała Kalinowskiego (1164E)
Świętego Rocha
Świętego Stanisława Kostki
Świętego Wojciecha
Świętej Anny
Świętej Anny (2911E)
Świętej Anny (72)
Świętej Barbary
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Świętej Urszuli Ledóchowskiej
Świetlana
Świetlica Środowiskowa w Bukowcu
Świetlica w Stróży
Świetlicowa
Świetlicowa (1143E)
Świetlików
Świetna
Świętojańska
Świętokrzyska
Świętych Archaniołów Rafała i Michała
Swiss
Świtezianki
Swobodna
Swojska
Św.Rafała Kalinowskiego (1164E)
Sybiraków
Sycylijska
Sygnałowa
Syguła - Dealer Citroën
Syguła - Dealer Hyundai
Symetris Business Park (w budowie)
Sympatyczna
Synagoga Wolfa Richtera
Synów Pułku
Syrenki
Szadkowska (710)
Szafera
Szafirowa
Szafrańska
Szafy, garderoby, wnęki
Szałasowa
Szałwiowa
Szamotulska
Szara
Szarady
Szaraka
Szarej Piechoty
Szarotki
Szarych Szeregów
Szatonia
Szańcowa
Szczawin
Szczawin Duży
Szczawin Mały
Szczawin Przykościelny
Szczawin-Kolonia
Szczawińska
Szczawińska (5106E)
Szczawnicka
Szczecińska
Szczecińska (5102E)
Szczera
Szczerki
Szczęśliwa
Szczucińska
Szczygła
Szczypta Soli
Szczytowa
Szeherezady
Szeregowa
Szermiercza
Szeroka
Szeroka (91)
Szewska
Szklana
Szklarnie
Szklarniowa
Szklarska
Szkoła
Szkoła językowa
Szkoła Językowa WONDERLAND
Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego
Szkoła podstawowa

s
szkoła podstawowa

S
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji "Nasza Szkoła"
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 3
Szkoła Podstawowa im. Henryka Jordana w Ksawerowie
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze
Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Justynowie
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej
Szkoła Podstawowa Nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie
Szkoła Podstawowa nr 10 im. W. Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 11
Szkoła Podstawowa nr 110
Szkoła Podstawowa nr 116
Szkoła Podstawowa nr 12 imienia Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach
Szkoła Podstawowa nr 130
Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego
Szkoła Podstawowa nr 139
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach
Szkoła Podstawowa nr 141
Szkoła Podstawowa nr 142
Szkoła Podstawowa nr 143
Szkoła Podstawowa nr 149
Szkoła Podstawowa nr 152
Szkoła Podstawowa nr 164
Szkoła Podstawowa Nr 166
Szkoła podstawowa nr 169
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 170
Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha
Szkoła Podstawowa nr 173 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 174
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi
Szkoła Podstawowa Nr 182
Szkoła Podstawowa nr 189
Szkoła Podstawowa Nr 19
Szkoła Podstawowa Nr 190 imienia Jarosława Iwaszkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 202
Szkoła Podstawowa nr 203
Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 205
Szkoła Podstawowa nr 206
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Hanki Sawickiej
Szkoła Podstawowa nr 26
Szkoła Podstawowa nr 29
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 3
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Sportowa)
Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Leona Kruczkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 36
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Bohaterów Rewolucji 1905 roku
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Konstytucji 3 Maja
Szkoła Podstawowa Nr 42
Szkoła Podstawowa nr 45
Szkoła Podstawowa nr 48
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Konstantynowie Łódzkim
Szkoła Podstawowa Nr 51
Szkoła Podstawowa nr 55
Szkoła Podstawowa nr 56 im. B. Czecha
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 64
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego‎
Szkoła Podstawowa Nr 7
Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego
Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
Szkoła podstawowa nr 83
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi
Szkoła Podstawowa Specjalna
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 176
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4
Szkoła Podstawowa w Chechle
Szkoła Podstawowa w Lipinach
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 33
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej
Szkoła tenisa
Szkoła w Petrykozach
Szkolna
Szkolna (3303E)
Szkolna hala sportowa
Szkolna sala gimnastyczna
Szkolne Centrum Profilaktyczno - Wychowawcze "C E N T R U M"
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Szkolne schronisko młodzieżowe
Szkoły Orląt
Szkudlarska
Szkutnicza
Szlachecka
Szlachetna
Szlak Konny
Szmaragdowa
Sznycelek
Szok
Szop
Szpacza
Szparagowa
Szpinakowa
Szpital im. Henryka Jordana
Szpital Psychiatryczny
Szpital Tuszyn
Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego
Szpitalna
Szpitalna (2928E)
Sztormowa
Szumiących Jodeł
Szumna
Szuwarowa
Szwadronowa
Szwalnia CAFE
Szwalnia Smaków
Szwedzka
Szybowa
Szybowcowa
Szyby Lustra
Szymona Harnama
Szymona Szymonowica
Szynkielew
Szynkielew Drugi
Szynkielew Pierwszy
Szynkielew Trzeci
Szynkielewska
Szyszkowa

T
T-Mobile
T: Dworzec PKP => Guzew
T: Dworzec PKP => Rzgów CH Ptak Outlet
T: Guzew => Dworzec PKP
T: Rzgów CH Ptak Outlet => Dworzec PKP
Tabelowa
Tablica informacyjna
Tablica ofiar Getta Łódzkiego
Tablica Pamiątkowa Edward M. Potęga
Tablica pamiątkowa ofiar hitlerowców
Tablice Radegast

t
tablice Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

T
Taborowa
Tadeusz Kościuszko
Tadeusza
Tadeusza Apolinarego Wendy
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Gajcego
Tadeusza Gajcego (1151E)
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (3314E)
Tadeusza Kościuszki (710)
Tadeusza Kościuszki (72)
Tadeusza Łabędzkiego
Tadeusza Micińskiego
Tadeusza Mostowskiego
Tadeusza Regera
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Rejtana (2912E)
Tadeusza Sołtyka
Tadeusza Świątka
Tadzin
Tajnego Nauczania
Takko
Tamka
Tanco-Oil
Tani bucik
Tanie Papierosy
Tanlinh
Tapas y Vino
TAPIS
Targowa
Targowa (5100E)
Targowa (72)
Targowy Rynek
Tari Bari Bistro
Tarninowa
Tarnowska
Tartaczna
Tatarakowa
Tatarczana
Tatarkowa
Taternicza
Tatrzańska
Tatuum
Tawerna Pepe Verde
Tawerna Sesja
TB TRUCK & TRAILER SERWIS SP. Z O.O.
Tchibo
Tczewska
TD Auto
Teatr im. Stefana Jaracza
Teatr Lalek Arlekin (w remoncie)
Teatr Lalek Pinokio
Teatr Logos
Teatr Mały
Teatr Muzyczny
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka
Teatr Powszechny
Teatr Studyjny PWSFTviT
Teatr Szwalnia
Teatr V6
Teatr Wielki
Techniczna
Technikum Geodezyjne nr 13
Technikum Masażu Leczniczego
Tęcza
Tęczowa
Tęczowa (1512E)
Tekli Borowiakowej
Teklin
Tektura Kawa & Bistro
Telefoniczna
Telefony Komórkowe
TelePizza
Telepizza
Teletorium
Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi
Telewizyjna
Telimeny
Tenisowa
TEO
Teodora
Teodora Viewegera
Teodorów
Teofila Aleksandra Lenartowicza
Teofilowska
Teolin
Teren pod inwestycje
Teren pod inwestycję
Teren pod inwestycje
Teren pod zabudowę
Terenin
Terenowa
Tereny pod inwestycje
Teresy
Tesco
Tesco Extra
Textorial Park
The Bear Pub
The Eclipse Inn
The Mexican
Thomasa Woodrowa Wilsona
Tiger
Tina
Tip-Top
Tivioli
TK Maxx
Tkacka
Tkaczewska Góra
Tkalnia Sp. A. Wyrobów Wełnianych i Bawełnianych Marcusa Silbersteina
TKM
Tlenowa
T.O. Edukacja
Tobaco Hotel
Tobaco park
Tobruk

t
toFEELgood

T
Tokarska
Tokyo Sushi
Tomasza Judyma
Tomasza Konarzewskiego
Tomasza Rychlińskiego
Tomasza Zana
Tomaszowska
Tomaszowska (1129E)
TomTom
TOP Shopping Centrum Meblowe
Topaz
Topazowa
Topolowa
Tor dla rolkarzy
Tor Kartingowy Le Mans
Tor konny
Tor Łódź
Tor rowerowy
Torfowa
Torfowisko Rąbień
Torowa
Torowa (2330E)
Torre GSM
TorreGSM
Toruńska
Towarowa
Toya - Łódź Południe
Toyota
Toyota AMX
Toys R Us
Trakcyjna
Trakt Napoleonski
Traktorowa
Tramwajowa
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transformator
Transmisyjna
Transportowa
Tranzytowa
Trattoria Domenica
Trawiasta
Trębacka
Treflowa
Trendy
Trijo
Triumph
Trojan
Trojańska
Trójskok
Tropheus
Trudna
Truskawkowa
Trwała

t
trybuna

T
Trybuna stadionu piłkarskiego
Trybunalska
Trybunalska (1155E)
Trybunalska (12;91)
Trzcinowa
Trzebiny
Trzy Misie
Trzykrotki
Tubajka
Tulipanowa
Tunelowa
Turbinowa
Turecka
Turkus
Turkusowa
Turnie
Turniejowa
Turoszowska
Turystyczna
Turza
Turzycowa
Tuszyn
Tuszyńska
Tuszyńska (1125E)
Tuszyńska (2900E)
Tuszyńska (2912E)
Tuszyńska (2942E)
Tuwima
Twarda
Twój Motocykl
Twoja Szafa
Twórcy Łodzi Przemysłowej
Tychów
Tygrys
Tygrysy
Tylna
Tylna (2909E)
Tymiankowa
Tyrolska
Tysiąclecia
Tyskie Arena
Tytanowa
Tytoniowa

U
U Agaty
U Agi
U Basi
U Buły
U Dany
U Halinki
U Kasi
U Krzyśka
U Mądzieli
U Marzeny
U Michasia
U Milscha
U Notariusza
U Przyjaciółek
U Szwajcara
U Władka
U Wojtka
Ubezpieczenia
Ubojnia
Ubrania
Uczelnia Nauk Społecznych
Uczniowska
Ujazd
Ujście
Układy wydechowe
Ukraina
Ukryta
Ułanów
Ułańska
UMŁ
Una
Uncja
Unicity
Unicka (1125E)
Unidom
Uniejowska
Unii Lubelskiej
UNIQA Polska
United Computer Service
Uniwersału Połanieckiego
Uniwersytecka
Uniwersytecka (14)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 3
Uniwersytecki SzpitalKliniczny nr 1im. Norberta Barlickiego
Uniwersytet Łódzki
Uniwersytet Łódzki - Biblioteka i Czytelnia Brytyjska
Uniwersytet Łódzki - Wydział Chemii
Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny
Uniwersytet Łódzki - Wydział Fizyki
Uniwersytet Łódzki - Wydział Matematyki i Informatyki
Uniwersytet Łódzki - Wydział Prawa
Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
Uniwersytet Łódzki Dom Asystenta
Uniwersytet Łódzki Rektorat
Uniwersytet Łódzki Studium J. Angielskiego
Uniwersytet Łodzki Wydział Filologiczny (dziekanat)
Uniwersytet Medyczny - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
UP Dobroń
UP Łódź 19
UP Łódź 28
UP Łódź 38
U.P. nr 1 (95-200)
Uprawna
UPS Łódź
Uranowa
Urlopowa
Urocza
Uroczysko
Uroczysko Lublinek
Uroczysko Lublinek - Stawy Bielice
Urząd Gminy
Urząd Gminy Brzeziny
Urząd Gminy Ksawerów
Urząd gminy Nowosolna
Urząd i Rada Gminy Andrespol
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Urząd Miasta - Delegatura Łódź-Polesie
Urząd Miasta Brzeziny i Starostwo Powiatowe
Urząd Miasta Łodzi
Urząd Miasta Łodzi - Oddział ds. Obsługi Mieszkańców
Urząd Miasta Łodzi - Wydział Budynków i Lokali
Urząd Miasta Łodzi i Łódzki Urząd Wojewódzki
Urząd Miasta Pabianic
Urząd Miasta Zgierza
Urząd Miasta-Gminy Stryków
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim
Urząd Miejski w Rzgowie
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy Łódź 1
Urząd Pocztowy Łódź 10
Urząd Pocztowy Łódź 17
Urząd Pocztowy Łódź 21
Urząd Pocztowy Łódź 27
Urząd Pocztowy Łódź 36
Urząd Pocztowy Łódź 42
Urząd Pocztowy Łódź 43
Urząd Pocztowy Łódź 50
Urząd Pocztowy Łódź 7
Urząd Pocztowy Łódź 8
Urząd Pocztowy Łódź 87
Urząd Pocztowy nr 44
Urząd Pocztowy nr 57
Urząd Pocztowy Nr 58
Urząd pocztowy nr 83
Urząd Pocztowy w Andrespolu
Urząd Pracy
Urząd Skarbowy Łódź Śródmieście
Urząd Skarbowy Łódż Polesie
Urząd Stanu Cywilnego
Urzędnicza
USC
Usługi fryzjerskie
Usługi fryzjerskie Andrzej Krygier
Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne
Usługi Hotelowe A1
Usługowa
Ustronie
Ustronna
Ustronna (1155E)
Uzdrowiskowa
Użytek Ekologiczny Bagno Śródleśne
Użytek Ekologiczny „Mokradła przy Pomorskiej”

V
Vabbi
Van Gogh
Vans
Varoska
Vegemania (195)
Vera Puccino
Veranda
Vero Moda
Verona
VI Liceum Ogólnokształcące
Victor - Auto Service
Victory
Vigo Hotel ***
VII Komisariat Policji i Rewir 2
VIII
Viktoria
Villa Park Nad Jeziorem
Viol-Mar s.c.
Vip Colection
VIP Studio
Virado
Vision Express
Volkswagen
Volkswagen Idczak
Vox

W
W Biegu Cafe by Jacobs
W Dobrym Stylu
W dobrym stylu
W hołdzie marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu
W. Kręgielski
W Międzyczasie
W XXX rocznicę zwycięstwa nad faszyzmem
W&W
Wacków
Wacława
Wacława Denhoff-Czarnockiego
Wacława Kondka
Wacława Wojewódzkiego
Wagonowa
Wajsówny 15 (blok 520)
Wajsówny 21 (blok 531)
Wajsówny 5 (blok 522)
Wakacyjna
Wałbrzyska
Walduś
Waleczna
Walecznych
Walerego Przyborowskiego
Walerego Wróblewskiego
Waleriana Łukasińskiego
Walko Development
Wałowa
Wałowa (1227E)
Walońska
Wamar - hafty, koronki
Wandalin
Wandy Węgierskiej
Wapienna
Wardzyn
Wardzyn-Folwark
Warecka
Warmińska
Warneńczyka
Warneńska
Warszawska
Warszawska (1107E)
Warszawska (14)
Warszawska (71)
Warszewice
Warszewice Duże
Warszewice-Polesie
Warsztat samochodowy
Warzywa Owoce
Warzywna
Warzywniaczek
Warzywniak
Warzywniak Bujtex
Warzywnicza
Wasbruk
Wasilewscy
Wąska
Watra
Wawelska
Wąwozowa
Wawrzyńca Cylla
Wawrzyńca Żuławskiego
Wazów
WBK
Wczasowa
Wczesna
Wdzięczna
Wędkarska
WEGA
Węgierska
Węglowa
Wejherowska
Wełniana
Wernyhory
Wersalska
Weselna
Wesoła
Western Chicken
Weteranów
Wiączyń
Wiączyń Dolny
Wiączyńska
Wiączyńska (1151E)
Wiadernia
Wiadukt zielony (dla zwierząt i ludzi)
Wiankowa
Wiatraczna
Wiatrakowa
Wiatrowa
Wiązowa
Wiceadmirała Zdzisława Studzińskiego
Wichrowa
Wichrowe Wzgórza
Wici
Widawska
Widelec
Widna
Widok
Widokowa
Widzew
Widzewska
Widzewska (1227E)
Wieczność
Wieczysta
Wiejska
Wiejska (3304E)
Wiejska chata
Wiekowa
Wielbłądy
Wielkiej Niedźwiedzicy
Wielkopole
Wielkopolska
Wielkopolska (1103E)
Wierchowa
Wiernej Rzeki
Wierzb Płaczących
Wierzbińska
Wierzbińska (72)
Wierzbowa
Wierzejki
Wiesława
Wiesławy
Wieszak
Wiewiórcza
Wiewiórki
Wieńcowa
Wieńcowa (1234E)
Wieńcowa (1235E)
Wieśniacza
Wigierska
Wigilijna
Wiklinowa
Wiktora Czajewskiego
Wilamowska
Wilanów
Wilanowska
Wilcza
Wileńska
Wileńska (3304E)
Wilgotna

w
wilia Gustawa i Roberta Geyerów

W
Willa Adolfa Horaka
Willa Erwina Koeniga
Willa Eugeniusza Geyera
Willa Gustawa Schreera
Willa Hüffera
Willa Impresja
Willa Jakuba Kestenberga
Willa Józefa Richtera
Willa Koeniga
Willa Letniskowa - Budynek przeniesiony z ul. Scaleniowej 18
Willa Ludwika Grohmana
Willa Masoneria
Willa Nawrockiego
Willa Paula Habika
Willa Petera Hasenklawera
Willa Pory Roku
Willa Rassalskich
Willa Reinholda Richtera
Willa Ryszarda Geyera
Willa Teodora Steigerta

w
willa Weinsteina

W
Willa Zygmunta Richtera
Wille Jana
Willowa
Wina i Szampany
Wincentego Kadłubka
Wincentego Kurka
Wincentego Matuszewskiego
Wincentego Pola
Wincentego Pstrowskiego
Wincentego Tomaszewicza
Wincentego Tymienieckiego
Wincentego Witosa
Wincentów
Windą do Nieba
Winiarska
Winna
Wiosenna
Wiosny Ludów
Wioślarska
Wiośniana
WIPiOŚ - LabFactor
Wiromex
Wirowa
Wiskicka
Witanówek
Witkacego
Witkowice
Witkowice-Parcela
Witolda
Witolda Gombrowicza
Witolda Knychalskiego
Witolda Wandurskiego
Witosówka
Wiślicka
Wiśniowa
Wiśniowa Góra

w
wjazd na praking

W
Władysław Króla
Władysław Reymont
Władysława
Władysława Anczyca
Władysława Biegańskiego
Władysława Biegańskiego (1107E)
Władysława Broniewskiego
Władysława Broniewskiego (14)
Władysława Grabskiego
Władysława Hermana
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Kałuznego
Władysława Kędry
Władysława Króla
Władysława Łokietka
Władysława Maciejewskiego
Władysława Niemena
Władysława Orkana
Władysława Reymonta
Władysława Rząba
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Strzemińskiego
Władysława Syrokomli
Władysława Szafera
Władysława Tatarkiewicza
Władysława Umińskiego
Władysława Warneńczyka
Władysława Zapały
Władysławów
Władysławy Keniżanki
Włodarska
Włodzimierz
Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierza Puchalskiego
Włodzimierzów
Włókiennicza
Włoska
Włoszczyzna
Włościańska
Wódka
Wodna
Wodnik
Wodnika
Wodociągowa
Wodospadowa
Wojard sklep i serwis rowerowy
Wojciecha
Wojciecha Bartosza Głowackiego (71)
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Gersona
Wojciecha Głowackiego
Wojciecha i Juliusza Kossaków
Wojewódzka
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa (dawny szp. im. M. Madurowicza)
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej – Curie
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (1103E)
Wojska Polskiego (704)
Wojska Polskiego (71;72)
Wojska Polskiego (72)
Wojskiego
Wojskowa
Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.
Wójtowska
WOJTUS
Wola Cyrusowa-Kolonia
Wola Grzymkowa
Wola Kutowa
Wola Rakowa
Wola Rakowa-Rynek
Wola Zaradzyńska
Wola Zaradzyńska Nowa
Wola Żytowska
Wolborska
Wólczańska
Wólczańska (1105E)
Woliera - Sępy
Wolińska
Wolna
Wolności
Wolnościowa
Wołowa
Wolska
Wolska (3303E)
Wołyń
Woonerf
Woonerf Traugutta

w
woonerf (w budowie)

W
Word of Life Polska
Woskowa
Wota
Woźnicza
Wróbelek Ćwirek
Wróbla
Wróblewski
Wrocławska
Wrocławska (482)
Wronia
Wronowice-Osiedle
Wrząca
Wrząca-Las
Wrząca-Parcela
Wrzecionowa
Wrześnieńska
Wrzosowa
Wrzosowa (2331E)
Wschodnia
Wschodnia (1106E)
Wschodnia (3303E)
Wspólna
Wspólna (4911E)
Wspólnota Mieszkaniowa "Hetman"
Wspólnota Mieszkaniowa "Kasztelan"
Wspólnota Mieszkaniowa "Podkomorzy"
Wspólnota Mieszkaniowa "Rejtan"
Współzawodnicza
Wszystkich Świętych
Wulkanizacja

w
wulkanizacja opon

W
Wulkanizacja Rotej
Wulkanizacja Woj-Pach
Wybieg dla koni
Wycieczkowa
Wycieczkowa (5133E)
Wydawnictwo Uniwersytet Łódzki
Wydawnicza
Wydmowa
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Biotechnologii i Nauk o Zywnosci
Wydział Ek-Soc Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Farmaceutyczny UM
Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Filozoficzno-Historyczny Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Nauk Geograficznych
Wydział Nauk Geograficznych UŁ
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Nauk o Wychowaniu UŁ
Wydział Operatorski
Wydział Poligrafii
Wydział Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytet Łódzki
Wydział Świadczeń Socjalnych
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Wygoda
Wygoda Mikołajewska
Wygoda Zalewska
Wygodna
Wykowa
Wymokłe
Wymysłów Francuski
Wymysłów-Enklawa
Wymysłów-Piaski
Wypoczynkowa
Wysiedlonych
Wysieradz
Wysoka
Wyspowa
Wysypisko śmieci Nowosolna
Wyszyńskiego
Wyszyńskiego - Centrum Handlowe "Piaski"
Wytwornia Artykulow z Tworzyw Sztucznych J. Kurant
Wyścigowa
Wyższa
Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Wyżynna
WZZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi

X
X-COM
XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego
XIII Liceum Ogólnokształcące
XIII Liceum Profilowane
XL EE Wrangler
XLV Liceum Ogólnokształcące
XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
XX Liceum Ogólnokształcące
XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera
XXIV LO
XXVI Liceum Ogólnokształcące
XXX Liceum Ogolnokształcące
XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa
XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Y
Yaro-Tex
Yasumi Epil
Yellow Head
Yves Rocher

Z
Z pieca rodem
Z Pieca Rodem
Za Oborami
Zabawkownia
Zabawna
Zabka
Zabrzeźna

z
zabytkowa willa

Z
Zabytkowy cmentarz ewangelicki
Zabytkowy młyn
Zabytkowy Młyn
Zacharz
Zachodnia
Zacisze
Zaciszna
Zacna
Zadraż
Zagadkowa
Zagajnikowa
Zagłębie
Zagłoba
Zagłoby
Zagonowa
Zagraniczna
Zagrodniki
Zagrodowa
Zahir Kebab
ZAHIR KEBAB
Zajadalnia
Zajadalnia Pod Aniołami
Zajazd Adaś
Zajazd Don Kichot
Zajazd "Hades"
Zajazd Na Rogach
Zajęcza
Zajezdnia Muzealna Brus
Zakątna
Zakład Aparatury Elektrycznej "Woltan" Sp. z o.o.
Zakład Chemii Biorganicznej
Zakład Fryzjerski Aneta Wojciechowska
Zakład Fryzjerski (damski i męski)
Zakład Górniczy Żytowice
Zakład Karny Nr 1 w Łodzi
Zakład Karny Nr 2 w Łodzi
Zakład Kosmetologii UM
Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Diagnostyki Mikrobiologicznej Uniwersytetu Medycznego
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
Zakład Optyczny Kosińska Iwona
Zakład Optyczny Przemysław Pluta
Zakład Pogrzebowy
Zakład Produkcji Filmów Szkolnych, Wydział Montażu
Zakład Usług Komunalnych
Zakład wędliniarki w Lichawie
Zakład ślusarski
Zakładowa
Zakładowa (1151E)
Zakliczyńska
Zakole
Zakon Bonifratrów
Zakopiańska
Zakręt
Zakrzewki
Zalew
Zalew Drugi
Zalew Pierwszy
Zalew Trzeci
Zalewowa
Załogowa
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamojska
Zamorska
Zamość
Zamość-Folwark
Zamość-Kolonia Druga
Zamość-Kolonia Pierwsza
Zamulna
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "Cosinus II"
Zaolziańska
Zapadła
Zapaśnicza
Zapiecek Oberża Folkowa

z
zapiekane

Z
Zapiekanki, Hamburgery, Kebab
Zapiekarnia & Plackolandia
Zaplecze ZE
Zaporowa
Zapustna
Zaradzyńska
Zarzeczna
Zarzewska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15
Zasieczna
Zaspowa
Zastawna (1117E)
Zatokowa
Zaułek
Zawadzka
Zawiła
Zawilcowa
Zawiszy
Zawiszy Czarnego
Zawiszy Czarnego (1172E)
Zawodowa
Zawodzie
Zawsze rowery
Zaścianek
Zaścianek Bohatyrowicze
Zbaraska
Zbąszyńska
Zbigniewa Herberta
Zbiorcza
Zbiornik Wodny Tkaczewska Góra
Zbiorowa Mogiła 20 Powstańców Styczniowych
Zbocze
Zboczowa
Zbójnicka
Zbożowa
Zbrojna
Zbyszek
Zbyszko
Zdrojowa
Zdrowie
Zduńska
Zdziechów
Zdziechów Nowy
Zdziechów-Kolonia
Zdzisława Mierzyńskiego
Z.E.
Zebra
ZEC i Przychodnia NFZ
Zegar Słoneczny
Zegrzanki
Zeiss
Zelgoszcz
Zenitowa
Zesłania Ducha Świętego

z
zespół budynków dawnej fabryki Tow. Akc. Wyrobów Bawełnianych Ludwika Geyera

Z
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Łodzi
Zespół pałacowy Emmy i Roberta Schweikertów:
Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystyczno - Hotelarskich
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1
Zespół Szkół Kolejowych
Zespół szkół nr 1
Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka
Zespół Szkół nr 1 w Strykowie
Zespół szkół nr 2
Zespół szkół nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku-Kolumnie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 17 im. J. Nowaka-Jeziorańskiego
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 21
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Bolesława Chrobrego
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkół Rolniczych
Zespół Szkół Specjalnych
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7
Zespół Szkół Społecznych Nr 4 ŁSSO
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku - Kudrowicach
Zespół willi Wilhelma Teschemachera

z
zespół Zakładów Przemysłu Spirytusowego "Monopol Wódczany"

Z
Zespołowa
Zestaw Obowiązkowy
Zetka
Zgierska
Zgierska (1190E)
Zgierska (5102E)
Zgierska (71)
Zgierska (91)
Zgierski Klub Sportowy "Włókniarz"
Zgierz
Zgniłe Błota Bar
Zgniłe Błoto
Zgniłe Błoto Bełdowskie
Zgoda
Zgodna
Zgromadzenie Franciszkanów
Zgromadzenie Sióstr Św. Rodziny z Bordeaux
ZHP
ZHP Łódź-Górna
Ziarnista
Zieleniaczek
Zieleniak
Zieleniewicz
Zielna
Zielona
Zielona (1108E)
Zielona Góra
Zielona Góra - Las
Zielona Góra-Justynów
Zielone Wzgórze
Zielonogórska
Zielony ryneczek Kajtusia
Zielony wiadukt (dla zwierząt)
Ziemiańska
Ziemna
Ziemniaczana
Ziemowita
Zimna
Zimna Woda
Zimowa
Zioła Polskie
Ziołowa
Ziomkowa
Zjazdowa
Zjazdowa (1173E)
Zjednoczenia
Zjeżdzalnia grawitacyjna
Zjeżdżalnia grawitacyjna
Złocieniowa
Złocista
Złodziejska
Złomowisko
Złota
Złota Kaczka
Złote jabłko
Złotej Jesieni
Złotnicza
Złotno
Złotno (1112E)
Złotno (1134E)
Złotno Stare
Zlotowa
Złoty Imbir
Złoty Róg
Złoty Smok
Złotych Kaczeńców
Zmienna
Zodiak
Zofii
Zofii Nałkowskiej
Zofii Nałkowskiej (1128E)
Zofiówka
Zoo Przystanek
Zorbas
Zosi
ZOZ
Zrębowa
ZREW Transformatory S.A. Fabryka Transformatorów
ZSO nr 1,Gimnazjum 34 i LO
ZTK Teofilów
Zuchów
Zuli Pacanowskiej
ZUS
ZUS I Oddział w Łodzi
Zwiadowcza
Zwiastowania Pańskiego
Zwierzak
ZWiK
Zwoltex
Zwrotnikowa
Zwycięstwa
Zych & Staszewski
Zygmunta
Zygmunta Augusta
Zygmunta Bartkiewicza
Zygmunta III Wazy
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Lorentza
Zygmunta Sierakowskiego
Zygmunta Sierakowskiego (1226E)
Zygmunta Starego
Zygmunta Wazy
Zygmuntowska

ś
św. Ap. Piotra i Pawła
św. Maksymilian Maria Kolbe
św. Michała Archanioła
św. Stanisława Kostki
św. Trójcy

Ź
Źabka
Źródlana
Źródlana (1512E)
Źródłowa

Ż
Żabia
Żabieniec
Żabiniec
Żabka
Żaglowa
Żarnowcowa
Żdżary
Żeglarska
Żelazna
Żeromin
Żeńców
Żlebowa
Żłobek
Żłobek nr 26
Żłobek KOZIOŁEK
Żłobek miejski
Żłobek Nr 13
Żłobek nr 16
Żłobek nr 21
Żłobek nr 27
Żłobek nr 28 Miejskiego Zespołu Żłobków
Żłobek nr 4
Żłobek nr 8
Żniwna
Żołędziowa
Żołnierska
Żołnierzom Września i Polski Walczącej
Żołnierzy Września
Żółta
Żółwiowa
Żonkilowa
Żubardzka
Żucza
Żuławska
Żurawia
Żurawie
Żurawinowa
Żużlowa
Żwawa
Żwirowa
Żwirowisko Stoki
Żwirownia?
Życzliwa
Żymmierskiego
Żyrafiarnia
Żytnia
Żytowice
Żytowice Małe
Żytowice Pańskie
Żytowice-Majorek
Żytowicka
Żywiczna
Żywiec
Żywiecka
Żywokostowa
Żywotna
Żyzna


•ES• Collection Łódź