Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Poznan and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

0
06-1426

1
1 Listopada
1 Maja
10 Liceum Ogólnokształcące imienia Przemysława 2
11
11 Listopada
184
19 Liceum Ogólnokształcące
1944 Pamiętamy
196
1KDD (Bulwar Nadwarciański)

2
20 Października
22 Lipca
23 Lutego
23 Października
23 Października (1872P)
230
2387P
2391P
2400P
2402P
2406P
2407P
2421P
2425P
2426P
2430P
2434P
2493P
2495P
25 Lecia
25 Liceum Ogólnokształcące imienia Generałowej Jadwigi Zamoyskiej
25 Stycznia
25 Stycznia (330137P)
27 Grudnia
28 Czerwca 1956
28 Czerwca 1956 (5810P)
28 Czerwca 1956 roku
28 Czerwca 1956 roku (5810P)
28 Grudnia (2402P)
28 Liceum Ogólnokształcące
29 Liceum Ogólnokształcące

3
3 kolory
3 Maja
3 stopnie
307
31 Baza Lotnictwa Taktycznego
31 Liceum Ogólnokształcące
32
330016P
330022P
330023P
3pionki

4
4 Liceum Ogólnokształcące imienia Komisji Edukacji Narodowej
4 Prywatne Liceum Ogólnokształcące imienia Augustyna Aureliusza
430
431
433
434

5
5
5 Stycznia
5.10.15
5762P
5772P

7
7 kontynentów
7. Pułku Strzelców Konnych

9
9 Liceum Ogólnokształcące imienia Karola Libelta
9 Maja
92

A
A & B
A. i M. Liczbańscy
A nóż widelec

a
abc

A
ABC
ABL PRINT i hurtownia piekarz
Academic Pub
ACO Domofony
Adam Mickiewicz
Adam's Cafe
Adama Asnyka
Adama Biedrzyckiego
Adama Grześkiewicza
Adama Haber-Włyńskiego
Adama Logi
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (330122P)
Adama Skałkowskiego
Adama Tomaszewskiego
Adama Wodziczki
Adama Wrzoska
Adamscy
Adamus
Adatel
ADF
Adi
Adler
Administracja osiedla
Administracja Osiedla Zwycięstwa
Admiralska
Adolfa Bnińskiego
AFT Sp z O.O.
AG-Tuning
Agata
Agatowa
Agawy
AGDom
Agencja Konsularna Stanów Zjednoczonych Ameryki
Agencja Pocztowa
Agencja Pocztowa - Dąbrówka
Agencja Pocztowa Dąbrowa
Agencja Pocztowa Kobylnica
Agencja Pocztowa Luboń
Agnes
Agrestowa
Agroma
Agrosoc
Ahmed
Ajschylosa
Akacjowa
Akademia Małego Smyka
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego
Akademia Wychowania Fizycznego
Akademik Przylesie

a
akcesoria czesci samochodowe

A
Akcesoria GSM
Akme Design
Aksamitkowa
Akson - sklep medyczny
Akumulatory
Akumulatory Centra
Akwarium
Akwen Tropicana

a
al. Krzysztofa Komedy

A
Al Pari
Alba
Alba nr 1
Alba nr 2
Alba nr 3
Alba nr 4
Albatrosa
Albańska
Aldi
Aleja 3 Maja
Aleja Armii "Poznań" (5783P)
Aleja Braterstwa Broni
Aleja Brzoskwiniowa
Aleja Cytadelowców
Aleja Edwarda Stachury
Aleja Flensa
Aleja Karola Marcinkowskiego
Aleja Kasztanowa
Aleja Króla Przemysła II
Aleja Księdza Mieczysława Radziejewskiego
Aleja Morelowa
Aleja Niepodległości
Aleja Parkowa
Aleja Pod Lipami
Aleja Poziomkowa
Aleja Ptasia
Aleja Republik
Aleja Sokoła
Aleja Truskawkowa
Aleja Wielkopolska
Aleja Wierzbowa
Aleja Wiśniowa
Aleje Róż
Aleje Solidarności
Aleje Solidarności (5762P)
Alejowa (2431P)
Aleksandra Fredro
Aleksandra Fredry
Aleksandra Gabszewicza
Aleksandra Hercena
Aleksandra Puszkina
Aleksandry Karpińskiej
Alenuty.pl
Ali Baba
Alio
Alior Bank
Alior Bank Partner
Alis
Alium
Allianz Bank
Alma
Alojzego Nowaka
Alpejska
Alplast
Altanowa
Alumex
Aluplast
Alusownia
Alzacka
Amazonka - sklep medyczny
Amelii Łączyńskiej
Ametystowa
Ammigo Śnieżka Sklep firmowy
Ananasowa
Anarchistyczny Klub/Księgarnia Zemsta
Anatol
Andaluzyjska
Andersia Business Centre
Andersia Tower
Andersonów
Andpol
Andriusza
Andrychowska
Andrzeja i Władysława Niegolewskich
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Kopy
Andrzeja Łaskarza
Andrzeja Mizerki
Andrzeja Radomickiego
Andrzejewo
Angela
Angelika
Angielka Cafe & Lunch
Angielska
Anieli Tułodzieckiej
Anika
Animir Farby mat. budowlane
Aniołowo
Anna
Anna Salon Fryzjerski
Annowo
Anny Danysz
Anny Jantar
Antona Czechowa
Antoniego Andrzejewskiego
Antoniego Gołubiewa
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Kocjana
Antoniego Kosińskiego
Antoniego Kotowicza
Antoniego Madalińskiego
Antoniego Małeckiego
Antoniego Piotrowskiego
Antoniego Tabaki
Antoninek
Antonio Vivaldiego
Antyki
Antyki Monety
Antyki-Urbaniak
Antykwariat
Antykwariat Naukowy imienia J.K. Żupańskiego
Antylopa Kapelusze
Anyżowa
Apart
Apartamenty Neptun
Apollo
Apteka
Apteka 24h "Dom Leków"
Apteka A2
Apteka Alchemia
Apteka "Apis"
Apteka "Arnika"
Apteka "Art Medicum"
Apteka Biofarm
Apteka Bolesława Chrobrego
Apteka Bukowa
Apteka Dębiecka
Apteka Fontana
Apteka Helianthus
Apteka Junikowska
Apteka Kierska
Apteka Kórnik
Apteka Królewska
Apteka Krzesiny
Apteka Magiczna
Apteka Medicus
Apteka Medkon
Apteka Na Starówce
Apteka nad Wartą
Apteka "Nasza"
Apteka Niezwykła
Apteka Nowa
Apteka Nowomiejska
Apteka "Orchidea"
Apteka Parkowa
Apteka Piotra i Pawla
Apteka Prima
Apteka przy Biedronce
Apteka Przy Matejki
Apteka Przyjazna
Apteka Rokietnicka
Apteka Różana
Apteka Św. Kamila
Apteka "Szczepankowo"
Apteka "U Złotego Źródła"
Apteka Verbena
Apteka "Verus"
Apteka Verus
Apteka W Przychodni
Apteka w Starym Domu
Apteka Wielkopolska
Apteka Zakopiańska
Apteka Zamkowa
Apteka "Złotowska"
Apteka Złoty Lek
Apteka św. Józefa
Apteka św. Kamila
Apteka św.Kamila
Aquanet Krzesinki
A.R. Moda
Aragońska
Arc Tours
Archidiecezjalne Centrum Ruchu Światło-Życie i Diakonia Słowa
Architektów
Archiwum
Archiwum Archidiecezjalne
Archiwum Państwowe
Arcybiskupa Antoniego Baraniaka
Arcybiskupa Antoniego Baraniaka (5766P)
Arcybiskupa Walentego Dymka
Arcybiskupa Walentego Dymka (5766P)
Arena
Areszt Śledczy
Arkadego Fiedlera
Arkońska
Armando
ARMATEX BIS
Armii Ludowej
Armii Poznań
Armii Poznań (430)
Arnat
Arnika
Arnikowa
Arnolda Szylinga
Aro
Aroniowa
Arpis
Arsenał
Art. Elektryczne
Art Hostel
Art Sushi
Arte Hostel
Artists Agencja Reklamowa

a
artmat

A
Artura Grottgera
Artura Marii Swinarskiego
Artura Oppmana
Arturo
Arwena SC Krzysztof Jaskólski, Rafał Bielawski
Arystofanesa
Asfaltowa
Asia Express
Aspirynka
Astoria Romantica
Astronomiczna
Astrowa
Ataner Bóżnicza
Atlantis
Atlantis Fitness Club
Auchan
Audi Auto Premium
Augusta Cieszkowskiego
Augusta Emila Fieldorfa
Augusta Wilkońskiego
Augustówka
Augustowska
Augustyna Kordeckiego
Augustyna Szamarzewskiego
Aula Nova
Austriacka
Auto Club Poznań
Auto Complex
Auto Compol
Auto Części Rowery
Auto Diesel Żerko Bosch
Auto Kłyszewski
Auto Kolor
Auto McPherson
Auto Moto Centrum
Auto Pak
Auto Rachuba
Auto Serwis Nowicki
Auto Serwis Paczkowo
Auto Serwis Przemysław
Auto Serwis Wareńczak
Auto Stajnia
Auto Szyk
Auto-Centrum FIAT
AUTO-COMA Kia
Auto-Dom Serwis
Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy

a
auto-ok Całka Service

A
Autogaz Swarzędz
Automasz
Automatys
Autoryzowany Serwis Volvo
Avangarda - sklep medyczny
AWF
Awicenna
Axel mechanika pojazdowa
Axis Salon Estetyki Ciała
Azalii
Azaliowa
AZS Poznań

B
Babicka
Babie Lato
Babimojska
Babki
Baccara
Bacchus

b
bączek

B
Bądź Piękna
Bagels&Friends
Bagienna
Bajkowa
Bajkowy Dwór
Baletnica
Balmu
Balonowa
Baltazara Lewandowskiego
Bałtycka
Bałtycka (196)
Bałtycka (92)
Bałtycka (92;196)
Bałtyk (w budowie)
BAMA Opony
Bambaryła
Bamberska
Bananowa
Bank BPH
Bank Millennium - oddział nr 320 w Swarzędzu
Bank Ochrony Środowiska SA
Bank Pekao
Bank Pocztowy
Bank Spółdzielczy

b
bank spółdzielczy w Korniku

B
Bank Zachodni WBK
Bankowa
Bar Apetyt
Bar Bazylia
Bar Bumerang
Bar Maximus
Bar Mleczny
Bar Mleczny "Caritas"
Bar Mleczny "Jeżycki"
Bar Mleczny "Pod Arkadami"
Bar Mleczny "Pod Kuchcikiem"
Bar Mleczny Przysmak
Bar Podzamcze
Bar Santos
Bar Smaczek
Bar Tramwajarz
Bar TVP
Bar u Jędrusia
Bar "u Picia"
Bar wegetariański Chwirot
Barana
Baranówko
Baranowo
Baranowska
Barbara
Barbary Lerczakówny
Barcinek
Barcińska
Barczewska
Barlinecka
BaRock
Barska
Bartek
Bartnicza
Bartników
Bartoszycka
Barwicka
Barwna
Basen p-poz
Basen wspólnoty mieszkaniowej
Basilium

b
basketball

B
Bastionowa
Baszta Katarzynek
Baszta Strażacka
Batalionów Chłopskich
Batorowo
Batorowska
Batory
Baza Obozowa Ośrodka ZHP Buk
Bazaltowa
Bazar 1838
Baziowa
Bazylika archikatedralna pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Bazyliowa
Bańka Mydlana
Baśniowa
Bażantowa
BEATA zakład fryzjerski
Będlewska
Bednarska
Bednary
Będzińska
Bee
Bee-Jay's
Begonii
Begoniowa
Behemot
Bel-Pol
Bełchatowska
Belgijska
Belmos
Belwederska
BEMO MOTORS
Bemot
Benedykta Tadeusza Dybowskiego
Benedykta Wielocha
Berberysowa
Berdychowo
Berdychowo (5804P)
Berestecka
Bergamotka
Berker Polska
Berłowa
Bernardino Ristorante
Bernata
Berylowa
Beskidzka
Bestseller
Beta
Betonowa
BFGoodrich
BGŻ BNP Paribas
Biała
Biała Dama
Białczańska
Białoborska
Białobrzeska
Białogardzka
Białostocka
Białoszyńskiego
Białowieska
Białośliwska
Biały Domek
Bianca
Bibianny Moraczewskiej
Biblioteka
Biblioteka Główna - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych
Biblioteka główna AWF
Biblioteka Główna Politechniki Poznańskiej
Biblioteka Gminna
Biblioteka Miejska Centrum Animacji Kultury
Biblioteka Miejska w Luboniu
Biblioteka Publiczna w Stęszewie
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu Filia Osiedle Raczyńskiego
Biblioteka Publiczna w Swarzędzu Filia w Uzarzewie
Biblioteka Raczyńskich
Biblioteka Raczyńskich - Filia 11 dz
Biblioteka Raczyńskich Filia
Biblioteka Raczyńskich Filia 11
Biblioteka Raczyńskich Filia 14
Biblioteka Raczyńskich Filia 15
Biblioteka Raczyńskich Filia 16
Biblioteka Raczyńskich Filia 17
Biblioteka Raczyńskich Filia 2
Biblioteka Raczyńskich Filia 20
Biblioteka Raczyńskich Filia 23
Biblioteka Raczyńskich Filia 26
Biblioteka Raczyńskich Filia 27
Biblioteka Raczyńskich Filia 3
Biblioteka Raczyńskich Filia 32
Biblioteka Raczyńskich Filia 35
Biblioteka Raczyńskich Filia 36
Biblioteka Raczyńskich Filia 38
Biblioteka Raczyńskich Filia 39
Biblioteka Raczyńskich Filia 4
Biblioteka Raczyńskich Filia 42 i 49
Biblioteka Raczyńskich Filia 46
Biblioteka Raczyńskich Filia 47
Biblioteka Raczyńskich Filia 50
Biblioteka Raczyńskich Filia 51
Biblioteka Raczyńskich Filia 52
Biblioteka Raczyńskich Filia 55
Biblioteka Raczyńskich Filia 56
Biblioteka Raczyńskich Filia 6
Biblioteka Raczyńskich Filia 62
Biblioteka Uniwersytecka
Biblioteka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM
Biblioteka Wydziału Teologicznego UAM
Bicykl
Biebrzańska
Biecka
Biedronka

b
biedronka

B
Biedronka
Biedronki
Bieganowo
Biegun
Bielizna
Bielniki
Bielska
Biesiadna Bistro Restauracja
Bieszczady
Bikefun
Bikeland
Bikepark
Bilbioteka Wydziału Neofilologii
Bims Plus
Biocentrum
Bis-Bel. PH. Oddział. Belter M
Biskupice
Biskupice Wielkopolskie
Biskupińska
Biskupińska (2431P)
BISTRO
Bistro Bar Kinga
Bistro Classica
Bistro Dorota
Bistro Fresco
Bistro FRIKO
Bistro Fux
Bistro FUX 24h
Bistro Grosik
Bistro Habanero
Bistro Jar
Bistro Kopernik
Bistro Kurczak
Bistro La Cocotte
Bistro Picasso
Bistro Roti
Bistro Roti 24h
Bistro Trio
BISTRO TROPICO
Bistro u Arlety
Bistro Wielka
Bistro Wodny Raj
Bistro "Wojtuś"
Bitwy pod Studziankami
Biuro Obsługi Klienta iPGO
Biuro Papier Szkoła
Biuro Parafialne
Biuro Podróży "EXIM"
Biuro Podróży "Gromada"
Biuro Podróży Scan Holiday
Biuro Styl
Biurowiec Allegro
Biwakowa

b
bł. Marka z Aviano

B
Blacharska
Blacharstwo samochodowe
Black Cat
Bławatek
Bławatkowa
Błażeja
Błażeja Winklera
Błękitna
Bliska
Bliska (599)
Bliska (7297)
Bliźniąt
Błonie
Błonie (306)
Blooms Boutique Hostel, Inn and Apartments
Błotna
Błońska
Blues
Bluszcz
Bluszczowa
BMW Olszowiec
Bnińska
BNP Paribas
Bobolicka
Bobomarket
Bobrownicka
Bobrzańska
Bobrzańska (5846P)
Bociania
Boczna
Boczowska
Bodawska
Bodzio
Bodzio Meble
Bogota
Bogucin
Bogumiła
Bogumiła Krygowskiego
Bogusława
Bogusza
Bohaterom ZWM
Bohaterów Westerplatte
Bohdana Arcta
Bohdana Winiarskiego
Boisko

b
boisko do koszykówki

B
Boisko do koszykówki
Boisko Przepadek
Boisko SP2
Boisko wielofunkcyjne wspólnoty mieszkaniowej
Bojanowska
Bojerowa
Bolechówko
Bolechowo-Osiedle
Bolesława
Bolesława Chrobrego
Bolesława Czerwińskiego
Bolesława Krysiewicza
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Krzywoustego (433)
Bolesława Krzywoustego (w remoncie) (433)
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Prusa (330131P)
Bolesławy
Bolka
Bolkowicka
Bonin
Bonsai Styl
Boranta
Borecka
Borowa
Borówiec
Borowikowa
Borówki (2511P)
Borówkowa
Borowo-Młyn
Borsucza
Boruty
Bosa
Bosch Service Auto Lech
Bosch Service BZ Auto
Bosch Service Foltyński i Synowie
Bosch Service Maciejewski
Bosch Service Szukała Autotech
Bosch Service Wachowiak
Bosch Service Walenciak
Bosmańska
Botaniczna
Botanika
Boutique Pierrot
Bowa
Bożeny
Bóżnicza
Bożydara
Bożymira
Bożywoja
BP
BP Bursztyn
BP Cybina
BP Jasin
BP Ławica
BP Malta
BP Olimpia
Braci Drzewieckich
Brak nazwy
Brama Poznania ICHOT
Bramkowa
Bramowa
Braniborska
Braniewska
Braterska
Braterstwo broni
Bratkowa
Bratnia
Bratumiły
BRICOMAN
Brneńska
Brodnicka
Bronisława
Bronisława Geremka
Bronisława Hertmanowskiego
Bronisława i Heleny Gąsiorowskich
Bronisława Malinowskiego
Bronisza
Bronowa
Brooklyn Bridge Club
Bros
Brovaria
Browar Mycielskich
Browarna
Browarna (5761P)
Brunchbox
Bruzdowa
Brylantowa
Brzask
Brzeska
Brzeziny
Brzezno
Brzeźnicka
Brzoskwiniowa
Brzozowa
BTH Hiro
Buczynowa
Budikom
Budom Market
Budowa "Biurowiec za Bramką"
Budowa nowego centrum handlowego

b
budowa szeregowa

B
Budowlana
Budowlanych
Budowlańców
Budynek A - część pediatryczna
Budynek biurowo-administracyjny
Budynek biurowo-mieszkalny
Budynek C - część psychiatryczna
Budynek oczyszczalni ścieków
Budynek odebrany przez WINB pod warunkiem wykonania parkingu
Budynek Sal Technologicznych
Budzisława
Budziszyńska
Budzyń
Budzyńska
Bufet Leśny "U Borusa"
Bugaj
Bukowa
Bukowa (2388P)
Bukowska
Bukowska (306)
Bukowska (307)
Bukowska (5805P)
Bułankowa
Bułgarska
Bułgarska 19
Bułgarska (5868P)
Bułgarska (parking)
BulwaR
Bumerang Pierogarnia
Bunkier
Burberry
Burger House
Burgundzka
Bursa Szkolna Nr 2
Bursztynowa
Burysława
Burzowa
Bus 249: Dębiec - Rondo Kaponiera
Bus 511: Kamionki Klonowa - Poznań Franowo
Bus 51: Dw. Sobieskiego - Dworzec Główny PKP
Bus 58: Starołęka - Sypniewo
Bus 611: Dębiec - Luboń Żabikowo
Bus 63: Garbary => Górczyn
Bus 70: Rondo Śródka -> Główna
Bus 71: os. Wichrowe Wzgórze - os. Dębina
Bus 87: Piątkowska - os. Różany Potok
Bus 89: Starołęka - Garaszewo - Marlewo - Starołęka
Bus 93: Os. Sobieskiego - Górczyn
Bus 94: Starołęka - Marlewo - Garaszewo - Starołęka
Bus 98: Dw. Sobieskiego - Różany Potok
Buska
Bużańska
Bychawska
Byczyńska
Bydgoska
Bydgoska (196)
Bylicowa
Bylin
Bystra
Bystry
Bystrzycka
Bytkowo
Bytomska
BZ WBK
BZ WBK - 1 Oddział w Swarzędzu
BZ WBK - 2 Oddział w Swarzędzu
BZ WBK Oddział 1 w Kórniku
BZ WBK Oddział 22 w Poznaniu
Bzowa

C
C&A
Cacao Republika
Café Arkady
Cafe Betty
Cafe Bimba
Cafe Club Style
Cafe Farma
Cafe Gong
Cafe Misja
Cafe "Na Trakcie"
Cafe Nescafe
Café Pod Pręgierzem
Cafe Un Pot
CafeMija
Caffe di Marco
Cagen
Calineczki
Calzedonia
Campanile
Camping Malta
Canappka
CAPRI
Capuccina
Cara Mia
Carl Zeiss Polska
Caro
Carrefour
Carrefour Express
Carte D'or
Casa Mia
Casa Verona

c
casamia

C
Castorama
Caterina
CBPIO
CBPIO PCSS PAN
CCC
Cech Ślusarzy i Rzemiosł Pokrewnych w Poznaniu
Cedrowa
Cedzyńska
Cegła
Ceglana
Celestynowo
Celichowskich
Centrala Grupy Eurocash
Centrala Rybna
Centralna
Centralna przepompownia ścieków Aquanet
Centro
Centrum Biologii Medycznej UM
Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych UEP (budowa)
Centrum Fryzjerstwa i Kosmetyki
Centrum Handlowe Agrobex
Centrum Handlowe Auchan Komorniki
Centrum Handlowe Auchan Swadzim
Centrum Handlowe King Cross Marcelin
Centrum Infiniti Poznań
Centrum Informacji Miejskiej
Centrum Informacji Turystycznej
Centrum Języków Obcych "Kontakt"
Centrum Kongresowe Hotel IOR
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego
Centrum Krzesiny
Centrum Kształcenia w Języku Angielskim UM
Centrum Kultury Fizycznej
Centrum Leków
Centrum Meblowe
Centrum Mechatroniki Biomechaniki i Nanoinżynierii
Centrum napraw blacharsko-lakierniczych
Centrum Ogrodnicze Botanik
Centrum Ogrodnicze Jucca
Centrum okien i drzwi
Centrum parafialne
Centrum Podolany
Centrum Sportowe UM
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych
Centrum Techniki Narzędziowej Elektro-Serwis
Centrum Tenisowe Sobota
Centrum wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży
Centrum wykładowe
Centrum Wykładowe
Cepelia
Ceramiczna
Ceramika Art
Ceramika Bolesławiecka
Cerekwica
Cerkiew konkatedralna św. Mikołaja
Cerkiew Opieki Matki Bożej
Certus
Cesarska
Cetniewska
CGS Drukarnia sp. z.o.o.
Chabrowa
Charlie Monroe Kino Malta
Chart
Chartowo (5768P)
Charzykowska
Chata Polska
Chatka
Chęcińska
Chełmińska
Chemia Niemiecka
Chemia ogólna
Chemia rolna
Chemia z Niemiec
Chemiczna
Chemik
Chemików
Chemolak
Chimera
China Town
Chlebowa
Chlewiska
Chłodna
Chłopskie Jadło
Chmielna
Chmielniki
Chmurna
Chochołowska
Chociebora
Chocimska
Chodzieska
Chojnicka
Chojnicka (5813P)
Chomęcice
Chomęcicka
Chorwacka
Chotomińska
Chrobacka
Chrystusa Jedynego Zbawiciela
Chryzantemowa
Chrzanowska
Chudzickiego
Chwaliszewo
Chwirot
Chyby
Chyżańska
Ciasna
Ciastkarnia Ewa
Cicha
Ciechocińska
Cienista
Ciepła
Cieplicka
Ciesielska
Cieszyńska
Cinema City Kinepolis
Cinema-City (Franowo)
Cinnamon Hostel
Cisowa
Citibank Handlowy
Citroen
Citroen Poznań
City Kitchen
City Park
City Solei Boutique Hotel
CITYZEN
Cleopatra
Cmentarna
Cmentarz
Cmentarz parafialny
Cmentarz parafii św. Marcina i św. Piotra w Okowach
CNG
Coco
Coco Classique
Cocorico
Coffee Team
Coffee Time
Cokół pomnika Adama Mickiewicza
Colex
Collegium Anatomicum
Collegium Biologicum
Collegium Chemicum
Collegium Geographicum im. prof. Stanisława Pawłowskiego
Collegium Geologicum
Collegium Historicum
Collegium im. Cieszkowskich
Collegium Iuridicum
Collegium Iuridicum Novum
Collegium Minus
Collegium Physicum
Collegium Wrzoska
Colloquium Pub
Columbus
Comet
Concordia Design
Concordia Taste
Conrada Drzewieckiego
Convallaria
Converse
Corcovado Cafe
Corcovado Delight
Corner Pub
Cortland Sp. z o.o.
Costa Caffee
Costa Coffee
Craft and You
Crédit Agricole
Cropp
Cubus
Cucina Restaurant
Cukiernia
Cukiernia Elite
Cukiernia Kandulski
CUKIERNIA-CAFE "WARTA"
Cukiernia-Piekarnia "Nowaczyk"
Cukrowa
Cybina
Cybińska
Cyklotur
Cynamonowa
Cyniowa
Cypiska
Cypriana Kamila Norwida
Cyprysowa
Cypryśnik błotny
Cyryla Ratajskiego
Cysterek
Cysterska
Cytadela Centrum
Cytrusowa
Cytrynowa
Czajcza
Czajkowskiego
Czapla
Czaplinecka
Czapury
Czarna
Czarna Droga
Czarna Rola
Czarnkowska
Czarnohorska
Czarnokurz
Czarnoleska
Czarnucha
Czarodziejski Zamek
Czartoria
Czas na herbatę
Czechosłowacka
Czechosłowacka (5855P)
Czechowska
Czekalskie (5833P)
Czekolada
Czekolada Cafe
Czekoladowa
Czeladzka
Czempińska
Czeremchowa
Czereśniowa
Czereśniowa (330022P)
Czereśniowa (330023P)
Czerlejnko
Czerlejno
Czernice
Czernichowska (5854P)
Czerniejewska
Czerska
Czerwona Papryka
Czerwona Torebka
Czerwonak
Czerwone Sombrero

c
czesci i akcesoria samochodowe

C
Czeska
Czesława Gerwela
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Czesława Tańskiego
Częstochowska
Cześnikowska
Człopska
Człuchowska
Czołgowa
Czołowo
Czorsztyńska
Czubajkowa
Czupito
Czwartaków
Czysta
Czysta (2426P)

D
Da Grasso
Da Luigi
Da Vinci Cafe
Dąbrowa
Dąbrówka
Dąbrówki
Dachowa
Dachowska
Dacia Pieluszyńska
Daglezja
Daglezjowa
DaGrasso
Daktylowa
Daleka
Dalekie
Dalemińska
Dalineum
Daliowa
Dąmbskiej
DanHen
Danusia
Danuty
Dara
Darłowska
Darniowa
Darzyborska
Darzyborska (2511P)
Darzyńska
Daszewice
Daszewicka
Dawny dworzec kolejowy Mrowino
Dawny dworzec PKS

d
dawny schron prezydenta miasta Poznania

D
Dayli
Dbam o Zdrowie
Dębicka
Dębiecka
Dębienko
Dębina
Dębinka - Społeczna Szkoła Podstawowa numer 3
Dęblińska
Dębno
Dębogóra
Dębowa
Decathlon
Decor K&M
Dedala
Degi
Deichmann
Déjà Vu
Deli Park edukacyjno-rozrywkowy
Delikatesy

d
delikatesy

D
DELIKATESY 24h
Delikatesy 34
Delikatesy Aga
Delikatesy Arturo
Delikatesy Express
Delikatesy Jacuś
Delikatesy Lubczyk
Delikatesy Mariola
Delikatesy rybne
Delikatesy u Genia
Delikatesy u Hani
Delikatesy Unipoz
Dereniowa
Derkaczowa
Deszczowa
Deutsche Bank
Deutsche Bank Polska
Dezyderego Chłapowskiego
DHL Głuchowo
DHL servicepoint
Diamentowa
Dianthus
Dino
Distance Outlet
Distance Sneakers
Distance Sportswear
Długa
Długa (330012P)
Długa (330015P)
Dniestrzańska
Do Alei

d
do Słonecznej

D
Do Spalarni
Dobiegniewska
Dobra
Dobra Książka
Dobranoc
Dobrej Inwestycji
Dobrepole
Dobrochny
Dobrodzieńska
Dobromiejska
Dobromiły
Dobrowita
Dojazd
Dojazd (5818P)
Dojazdowa
Doktora Kazimierza Białego
Doktora Romana Szymańskiego
Dolata
Dolina
Dolina Cybiny
Dolina Cybiny - Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna
Dolina Głuszynki
Dolinowa
Dolna
Dolna Wilda
Dolna Wilda (430)
Dolna Wilda (5811P)
Dolne Chyby
Dolne Pole
Dolska
Dom
Dom Asystenta Studenta i Doktoranta "Sadyba"
Dom Ekonomisty
Dom Księży Emerytów
Dom Kultury Jędruś
Dom Kultury „Klub”
Dom Leków
Dom Leków Na Gwarnej
Dom Łowiecki
Dom modlitwy gminy żydowskiej
Dom Nauczyciela Akademickiego
Dom Opiekuńczo-Wychowawczy dla Dziewcząt im. bł. Marii Karłowskiej
Dom Piwa
Dom pomocy społecznej
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej Lisówki
Dom Prowincjonalny Misjonarzy Świętej Rodziny
Dom skarpet i rajstop
Dom Studencki Aspirynka
Dom Studencki Eskulap; Zakład Reumatologii i Immunologii Klinicznej UM
Dom Studencki Hipokrates
Dom Studencki Jowita
Dom Studencki Karolek
Dom Studencki Medyk
Dom Studencki "Wawrzynek"
Dom Technika NOT
Dom Tramwajarza
Dom Zakonny Braci Serca Jezusowego
Dom Zakonny Sióstr Betanek
Dom Zakonny Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Dominikańska
Dominikańska 9
Dominique Salon Fryzjerski
Domisie
Domowa Kresowa
Domy Towarowe Alfa
Don Kichot
Don Makaron
Don Prestige Residence
Doner Kebab
Doner Kebab Pizza
Dookoła Edy
Dopiek
Dopiewiec
Dopiewo
Dopiewska
Dopiewska (2402P)
Doppiek
Dorian
Dot Studio
DOZ
DOZ Dbam o Zdrowie
Dozo Sushi
Dożynkowa
Dr. Max
Dr. Optima

d
dr Zdrowie

D
Drapałka
Drawska
Drewlańska
Drobna
Drobnika
Droga Dębińska
Droga Dębińska (5770P)
Droga dla dostawców
Droga dojazdowa

d
drogeria

D
Drogeria Kosmeteria
Drogeria Rossmann
Drogerie Polskie MIKA
Drogocin
Drogosławiec
Drogowców
Dropia
Drozda
Drukarnia Colgraf
Drukarnia Maciaszczyk
Drukarnia Świętego Wojciecha
Drukarska
Druskienicka (5820P)
Drużynowa
Drwali
Drzymały
Dukielska
Dunajecka
Duszna
Dusznicka
Duńska
Dwa koła
Dwatory
Dwór w Trzaskowie

d
dwór z 1906 r.
dwór z początku XX w.

D
Dworcowa
Dworcowa (2423P)
Dworcowa (330106P)
Dworcowa (434)
Dworek
Dworkowa
Dworska
Dworzec kolejowy Złotniki
Dworzec Śródka
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
Dyniowa
Dynx
Dyrekcja Kolei
Dyrekcja Poczty
Dyrekcja Zoo
Dyżurna
Dziadoszańska
Dział Hodowlany;Kierownik Starego ZOO
Dział Inwestycji UM
Działkowa
Działkowa (2407P)
Działoszycka
Działowa
Działyńskich
Dzicza
Dzieci Wrzesińskich
Dzięcioła
Dziedzicka
Dziedziniec masztalarni
Dziedziniec zamkowy
Dzięgielowa
Dziekańska
Dziennikarska
Dziewanny
Dziewczynka z misiem
Dziewicza Góra
Dziewińska
Dziećmierowo
Dzika
Dzika plaża
Dzikie Wieprze
Dzikiej Róży
Dziurawcowa
Dziwnowska
Dzwon Pokoju i Przyjaźni Między Narodami

d
dzwonnica drewniana z 2. połowy XIX w.

e
e-buty
e-quatro

E
EASY Surf Shop
E.Broda
EBZ
ECO-cars
Edica
Edmunda Bojanowskiego
Edmunda Calliera
Edmunda Knolla-Kownackiego
Edmunda Taczanowskiego
Edmundowska

e
eduintegrator Sp z o.o. w upadłości

E
Edward Taylor
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Raczyńskiego
Edwarda Stachury
Edwarda Taylora
EFAR

e
efespol

E
EKO
Eko
Eko-Rondo
EKOLOG Systems
Elbląska
Elegant z Mosiny
ElektRa - hurtownia elektrotechniczna
Elfów
Elite
Elixir
Elizy Orzeszkowej
Elmet
ElStat
Elżbiety Drużbackiej
Emal-C

e
eMILA

E
Emila Zoli
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Emilii Waśniowskiej
EMKA
Emma Cafe
Empik
Empik Cafe
EN
Epicka
EPPK (Poznań-Kobylnica Airport)
EPZB (Lądowisko Poznań-Zborowo)
Eskulap
Estadio
ESTELLA
ETI radość szycia
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Paukszty
EUREKA Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
Euro Apteka
Euro Bike
Euro Hotel
Euro RTV AGD
Euro Salon
Eurobank
Eurocafé
Eurocash Cash&Carry
Eurokiosk
EuroRTV
Eurosalon
Euruś
Eurypidesa
Evora Collection
Ewa-Dekor
Ewangelicka
Ewarysta Estkowskiego
Ewy Czarneckiej
Ewy Szelburg-Zarębiny
EXIM Tours
Express Marche

e
extra-buty.pl

E
Ezopa

F
Fabianowo
Fabianowo-Kotowo
Fabianowska
Fabory
Fabryczna
Fabryka Urody
Factory Poznań
Falista
Familijna
Family Life
Fantazja
Farbiarska
Fashion Cafe
Fashion Corner
Fasolowa
Faszynowa
FatBob Burger
Faustmana
Favor
Fawor
Fawor Piekarnia
Fawor Sklep Firmowy
Fedrusa
Feliksa Nowowiejskiego
Feliksa Stamma
Fiałkowo
Fiedlera A.

f
fielmann

F
Figaro
Figowa
Figurka Matki Bożej Niepokalanego Serca
Filarecka
Filharmonia Poznańska
Filia Biblioteki Publicznej Gminy Tarnowo Podgórne
Filia Biblioteki Publicznej w Zalasewie
Filia Urzędu Pocztowego nr 36
Filia Urzędu Pocztowego Poznań 10
Filia Urzędu Pocztowego Poznań 47
Filia Urzędu Pocztowego Poznań 5
Filigrando Cafe & Lunch
Filipińska
Filmowa
Filtrowa
Fiołkowa
Firlika
Fisheria
Fitway cafe&lunch
Fińska
Floksowa
Floriana Marciniaka
Floriana Stablewskiego
Floriana Znanieckiego
Floryda
Flota-Online
Flotis
Flugger
Flunch
Foltyn
Folwarczna
Fontanna Higiei
Fontanna Wolności
Foodie
Forni Rossi
Forsycjowa
Fort Collomb
Fort I
Forteczna
Fortowa
Fortuna
Foto Fantazja
Foto Gajek
Foto Studio
Fotoma
Frąckowiak Serwis
Franciszka Adamanisa
Franciszka Altera
Franciszka Firlika
Franciszka Hynka
Franciszka Jaśkowiaka
Franciszka Kleeberga
Franciszka Ksawerego Lubeckiego
Franciszka Morawskiego
Franciszka Ratajczaka
Franciszka Rylla
Franciszka Stróżyńskiego
Franciszka Witaszka
Franciszka Włada
Franciszka Żwirki
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Francuska
Francuski Łącznik
Franklina Roosevelta
Franowo
Fregatowa
Fresh
Fresh Market
Freshmarket
FreshMarket
Freshmarket
Frezjowa
Fripp Sklep
Frolic Goats Hostel
Fromborska
Frontiera
Fryderyk Chopin
Fryderyka Chopina
Fryderyka Schillera
Fryderyka Skarbka
Frytki belgijskie
Fryzjer u Doroty
Fuego
Fundament wieży Zamku Przemysława
FUP Luboń 1
FUP Poznań 42
FUP Poznań 61
FUP Poznań 74
Fusion Hostel
Futra Iga

G
Gabriela Narutowicza
Gabrieli Zapolskiej
Gądki
Gajowa
Gajówka
Galeria Arkada
Galeria Giant Meble
Galeria Intermarché
Galeria Malta
Galeria "Mały Amsterdam"
Galeria Mebli
Galeria MM
Galeria Mody
Galeria Posnania
Galeria Sucholeska
Galeria Szarotka
Galeria Wielka
Galileusza
Galla Anonima
Garaszewo

g
garaże

G
Garbarska
Garbary
Garby
Garden Boutique
Gardenia
Gardowska
Garncarska
Gąsawska
Gaudium et Studium
Gawrona
Gazeta Cafe
Gazy techniczne
GBS Mosina
GBW SA
GCI Sp. z o.o.
Gdańska
Gdyńska
Gdyńska (196)
GE Money Bank
Gemska
General Aviation
Generała Henryka Dąbrowskiego (5)
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Longina Sowińskiego
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Sikorskiego (5)
Generała Stanisława Maczka
Generała Stanisława Taczaka
Generała Tadeusza Kutrzeby
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Zygmunta Berlinga
Generalska
Gentleman
Geodetów
George'a Byrona
Georgij Bondar
Gepard
Gerberowa
Gertrudy Konatkowskiej
Gerwazego
Gęsia
Getin Bank
GETIN Bank SA
Gieorgija Dobrowolskiego
Gila
Gimnastyczka
Gimnazjum
Gimnazjum Dwujęzyczne imienia Dąbrówki
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich
Gimnazjum imienia Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie
Gimnazjum imienia Integracji Europejskiej
Gimnazjum imienia Jana Pawła 2
Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Czerwonaku
Gimnazjum imienia Mikołaja Kopernika
Gimnazjum imienia Orła Białego
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Luboniu
Gimnazjum nr 20
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów
Gimnazjum nr 64
Gimnazjum nr 9 im. Jerzego Waldorffa
Gimnazjum numer 12
Gimnazjum numer 15 ŁEJERY
Gimnazjum numer 22 imienia Dezyderego Chłapowskiego
Gimnazjum numer 29
Gimnazjum numer 30
Gimnazjum numer 31
Gimnazjum numer 4
Gimnazjum numer 40
Gimnazjum numer 42 imienia Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum numer 43 imienia Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
Gimnazjum numer 44 imienia gen Mariusza Zaruskiego
Gimnazjum numer 50 imienia Lotnictwa Polskiego
Gimnazjum numer 51 imienia Jana Pawła 2
Gimnazjum numer 54 - Szkoła z Oddziałami Sportowymi imienia Mikołaja Kopernika
Gimnazjum numer 55 imienia profesora Wiktora Degi
Gimnazjum numer 56
Gimnazjum numer 57 imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Gimnazjum numer 58 imienia Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Gimnazjum numer 6 imienia Edwarda Raczyńskiego
Gimnazjum numer 60 imienia Cyryla Ratajskiego
Gimnazjum numer 61 imienia Ignacego Jana Paderewskiego
Gimnazjum numer 66
Gimnazjum numer 68
Gimnazjum numer 7 imienia Adama Mickiewicza
Gimnazjum Specjalne nr 113 i szkoły ponadgimnazjalne
Gimnazjum w Koziegłowach
Gimnazjum w Tulcach
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny nr 3
Gipsowa
Gizo Rental
Giżycka
Gladiolowa
Gładka
Głaz Energetyków
Głaz Jarosława Maszewskiego
Głaz Komorowskiego
Głaz o. Honoriusza Kowalczyka
Głaz ofiar katastrofy bombowca Pe-2
Głaz pamięci 200. rocznicy urzodzin hrabiego Augusta Cieszkowskiego
Głaz Piotra Majchrzaka
Głaz Powstańców Wielkopolskich 1918-1919
Głaz trzeciego tysiąclecia
Głaz Władysława Zamoyskiego
Głaz Wodziczki
Głaz zasłużonych dla Ogrodu Botanicznego
Głazowa
Głęboka
Glebowa
Gliniana
Glinianki
Glinienko
Glinka Duchowna
Glinka Szlachecka
Glinki
Glinno
Gliwicka
Globeo.pl - księgarnia turystyczna
Głogowa
Głogowska
Głogowska (196)
Głogowska (5)
Głowackiego
Głowicka
Główieniec
Główna

g
główne boisko sportowe

G
Głuchowo
Głuchowska
Głuszyna
Głuszyna Leśna
Głuszynka Leśna
Gminna
Gminna (2407P)
Gminna Biblioteka w Czerwonaku
Gminna Biblioteka w Czerwonaku filia Koziegłowy
Gminna Biblioteka w Czerwonaku filia Owińska
Gminne Przedszkole Nr 2 im. Krasnala Hałabały
Gminne Przedszkole w Owińskach
GN Office Center
Gniewka
Gniewska
Gnieźnieńska
Gogulcowa
Goko
Gołąbkowa
Gołdapska
Gołębia
Gołębnik
Golęcińska
Golęcińska (2424P)
Golęczewo
Golęczewskie
Golem
Goleszowska
Gołężycka
Golfowa
Golonkowo
Gołuchowska
Gołuski
Goplańska
Góra
Góra Przemysła
Gorąca
Gorajska
Góralska
Gorczycowa
Górczyn
Górczyńska
Górecka
Górka
Górki
Górków
Gorlicka
Górna
Górna Wilda
Górnicza
Górska
Górskiego
Gortatowo
Gortatowo-Huby
Gorzkie Pole
Gorzowska
Gorzysława
Gorzyńska
Gosciniec
Gosciniec Sarmata
Gospoda Poznańska
Gospodarcza
Gospodarczy Bank Spółdzielczy
Gospodarska
Gostyńska
Gotex
Gothilfa Bergera
Gottlieba Daimlera
Gowarzewo
Gościniec Sucholeski
Gościnna
Gościnówka
Goździkowa
Grabarska
Grąbczowska
Grabowa
Grabowska
Gradowa
Grafex Plus
Grajewska
Granatowa
Graniczna
Graniowa
Granitowa
Granowska
Grecka
Green Hotel
Green Point
Green Way
Greenline
GreenPoint Apartments *****
Grejpfrutowa
Grey Wolf
GRIP - systemy narzędziowe
Grób ks. kan. Czesława Ksonia
Grobla
Grobla (330107P)
Groby na Maruszce
Grochowa
Grochowe Łąki
Grochowska
Gród Pobiedziska
Grodnicka
Grodzieńska
Grodziska
Grodziska (32)
Grodzisko pruszewiec
Grodzka
Grodzki
Gromada
Gromadzka
Gromadzka (2403P)
Gromadzka (2461P)
Gronostajowa
Gronowa
Groszkowa
Grota
Grotkowska
Gruba Ryba
Gruby Benek
Grudziądzka
Grudzieniec
Gruntowa
Grunwald
Grunwald Południe
Grunwaldzka
Grunwaldzka (2387P)
Grunwaldzka (5805P)
Gruszczyn
Gruszczyńska
Gruszkowa
Gruszowa
Grycan
Gryczana
Gryfińska
Gryniów
GRZYBEK
Grzybobranie
Grzybowa
GS Klima
Gubińska
Gucia
Guliwer
Guliwera
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
Gustawa Potworowskiego
Gusto Food & Wine
Gwarna
Gwiazdowo
Gwiaździsta
Gwiezdna

H
H&M
Hacjenda
Hadex Gaz
Hajduczka
Hala Betonowa
Hala Sportowa
Hala sportowa
Hala Sportowa AKWEN Czerwonak
Hala sportowa AWF
Hala Uniwersytecka
Hala widowiskowo - sportowa LOSiR
Hala zajezdni "Madalińskiego"
Halina
Halina Zakład Fryzjerski
Haliny
Haliny Brodowskiej
Haliny Konopackiej
Haliny Poświatowskiej
Hallera
Halna
Halszki
Hama Polska Sp. z o.o.
Handlowa
Hangar Samolotowy
Hangarowa
Hanny Januszewskiej
Hanny Malewskiej
Hansa Christiana Andersena
Happy House
Harcerska
HasztagDobre
Hatex
HatTrick Sport Pub
Haven Nieruchomości
Hawa
Hawelańska
Hebanowa
Hebe
Heleny Kurcewiczówny
Heleny Modrzejewskiej
Heleny Rzepeckiej
Heleny Szafran
Helikopterowa
Heliodora Święcickiego
Helska
Hendi Polska Sp. z o. o.
Henlex
Henryka Arctowskiego
Henryka Dąbrowskiego
Henryka Jordana
Henryka Kowalówki
Henryka Łasaka
Henryka Łowmiańskiego
Henryka Opieńskiego
Henryka Rutkowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Śniegockiego
Henryka Sucharskiego
Henryka Szumana
Henryka Ułaszyna
Henryka Wieniawskiego
Henryka Zygalskiego
Herbowa
Herezja
Hetmańska
Hetmańska (196)
Hetmańska (196;433)
Hetmańska (433)
Heureka
Hexeline
Hezjoda
HI- Kody Kreskowe
Hiacynta
Hiacyntowa
Hildebrand
Hill Old Town Inn Hostel
Hipokryzja
Hipolit Cegielski
Hipolita Cegielskiego
Hiszpańska
HIT - Meble
Hlondianum
Hobby Time Club
Hodowla lasu
Hodowlana
Hokejowa
Holenderska
Homera
Honoriusza Balzaka
Horacego
Horeszki
Hostel 8
Hostel Explorer
Hostel Jeżyce
Hostel Mandala
Hostel Olimpic
Hotel 500
Hotel Amaryllis
Hotel Astra
Hotel "Delicjusz"
Hotel Edison
Hotel ForZa
Hotel Gold
Hotel i Restauracja "Morena"
Hotel Ibis
Hotel Ikar
Hotel Ilonn
Hotel Jaśmin
Hotel Jowisz
Hotel Kolegiacki
Hotel Korel
Hotel Kortowo
Hotel Lech
Hotel Mat's
Hotel MAX
Hotel Mercure
Hotel Olimpia
Hotel Orle Gniazdo
Hotel Ossowski
Hotel Park
Hotel Poznański
Hotel Pracowniczy Łozowa
Hotel Pracowniczy Szpitala Wojewódzkiego
Hotel Pracowniczy Wilda
Hotel Rodan
Hotel Royal
Hotel Rzymski
Hotel Solei Golf
Hotel Śródka
Hotel System
Hotel Topaz
Hotel Traffic
Hotel Zielony
Hotelarnia
Hotelik na Słonecznym Wzgórzu - Wielspin
Hotelik Stacji Ekologicznej UAM w Jeziorach
Hotelowa
House
Hoża
Hrubieszowska
Hubalczyków
Huberta Wagnera
Huby
Huby Mieczewskie
Huby Moraskie
Hugo Kołłątaja
Hugona Kołłątaja
Hulewiczów
Hurtownia Motoryzacyjna Gordon
Hurtownia Motoryzacyjna "Gordon"
Husarska
Hutnicza
Huzarów

I
I coffee
I Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
IBB Andersia Hotel
Ibis Poznań Północ
IBP Instalfittings
Idar
Idea Bank
Iglasta
Ignacego D. Kaczmarka
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Dobrogojskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Kaczmarka
Ignacego Krasickiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Prądzyńskiego
Ignacego Serdeckiego
Ignacego Zielewicza
Ignacewo
Ignacy Jan Paderewski
Iguana
IHAR
III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego

i
ika

I
Ikara
IKEA
Iłowska
Iłżańska

i
im. I. Łukasiewicza

I
Imbirowa
IMGW Poznań
Imitacja zamku
Imperium
In Flagranti
Incognito
Inflancka
Infokiosk
Informacja Term Maltańskich
Informacja turystyczna
Informatyk Poznań - montaż / serwis komputerów / koparek kryptowalut
ING
ING Bank
ING Bank Śląski
Inmedio

i
inmedio

I
Innowatorów
Inowrocławska
Inspektowa
Instytut Dendrologii PAN
Instytut Fizyki Molekularnej PAN
Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich
Instytut Zachodni
Inter Pack
Inter-Gumi Serwis Samochodów Ciężarowych i Naczep, Małgorzata Murkowska, Janusz Murkowski Spółka Jawna
Intermarche
Intermarché
Intermarche
Intermarche 24h
Intermarché Super;Intermarché
Internat LO
Internat Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego
International School of Poznan
Internet Cafe
Intimissimi
Intrigo
InvestBank
Inżynierska
Ireneusz Mielczarek i Synowie
Ireneusza Wierzejewskiego
Irlandzka
Irydowa
Irysowa
Istambuł Döner Kebap
Iwana Bunina
Iwana Kryłowa
Iwana Turgieniewa
Iwonicka
Izaaka Newtona
Izba Celna w Poznaniu
Izba Pamięci Jerzego Pertka
Izba Rzemieślnicza
Izba Skarbowa
Izbicka
Izdebno

J
Jabłkowa
Jabłoniowa
Jabłonkowska
Jabłuszko
Jach-Gum
Jachtowa
Jacka Kaczmarskiego
Jadalnia
Jadwigi
Jadwigi Łuszczewskiej
Jadwigi Wajsówny
Jagiellońska
Jaglana
Jagódka
Jagodno
Jagodowa
Jakuba Krauthofera
Jakuba Przybylskiego
Jałowcowa
Jan Baptysta Quadro
Jan Kochanowski
Jan Paweł II
Jana Baptysty Quadro
Jana Brzechwy
Jana Czekanowskiego
Jana Długosza
Jana Gorczyczewskiego
Jana Grochmalickiego
Jana Gutenberga
Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana Henryka Dąbrowskiego (5)
Jana Henryka Dąbrowskiego (5772P)
Jana Henryka Dąbrowskiego (92)
Jana Heweliusza
Jana i Janiny Żniniewiczów
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana i Stefana Rewersów
Jana Ignacego Paderewskiego
Jana III Sobieskiego
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Kantego
Jana Karskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kassyusza
Jana Kilińskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Koźmiana
Jana Leona Kozietulskiego
Jana Lubrańskiego
Jana Ludygi-Laskowskiego
Jana Maklakiewicza
Jana Matejki
Jana Mazurka
Jana Nagórskiego
Jana Onufrego Zagłoby
Jana Ostroroga
Jana Panka
Jana Parandowskiego
Jana Pawła II
Jana Pawła II (196)
Jana Piekałkiewicza
Jana Pietrusińskiego
Jana Piwnika
Jana Rakowicza
Jana Rymarkiewicza
Jana Sebastiana Bacha
Jana Skrzetuskiego
Jana Sokołowskiego
Jana Umińskiego
Jana Wojkiewicza
Jana Żupańskiego
Janikowo
Janikowska
Janiny Lewandowskiej
Janiny Omańkowskiej
Janiny Porazińskiej
Janisławy
Jankes
Jankiela
Jankowice
Jankowicka
Jankowo
Jankowo-Młyn
Jankowscy
Jankowska
Janosika
Janowa Dolina
Janowo
Janowska
Jantar
Janusza Korczaka
Janusza Kulasa
Janusza Meissnera
Janusza Szpotańskiego
Janusza Zeylanda
Januszewo
Japan Garage
Jaraczewska
Jarocińska
Jarogniewa Drwęskiego
Jaromira
Jaromińska
Jarosław Ziętara
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosława Maciejewskiego
Jarosława Ziętary
Jarosławiec
Jarosławiecka
Jarosławska
Jarowa
Jaryszki
Jarząbkowa
Jarzębinowa
Jarzębowa
Jarzyna z Wolsztyna
Jarzynowa
Jasielska
Jasin
Jasińska
Jaskiniowa
Jaskółcza
Jaskólki
Jasna
Jasna Rola
Jasne Błonie
Jaspisowa
Jastrzębia
Jawornicka
Jaworowa
Jaśkowa Zagroda
Jaśminowa
JE SUS
Jęczmienna
Jedlicka
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 7 PSP w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 9 PSP w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 4 w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 w Poznaniu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 6 w Poznaniu
Jednostka Wojskowa 3108

j
jednostka wojskowa (nieczynna)

J
Jędrzeja i Jana Śniadeckich
Jędrzejowska
Jeleniogórska
Jelonek
Jelonkowa
Jemiołowa
Jerzego Bajana
Jerzego Jurandota
Jerzego Różyckiego
Jerzego Suszki
Jerzykowo
Jerzykowska
Jerzyn
Jesienna
Jesionowa
Jeziorańska
Jeziorna
Jeziorna (2495P)
Jezioro Borowieckie
Jeziory
Jezus Chrystus
Jeździecka
Jeżyce
Jeżycka
Jeżyk
Jeżynowa
Joachima Lelewela
Joanka
Jodełkowa
Jodłowa
Johanna Wolfganga Goethego
Johannesa Keplera
Jolanty
JOSP Rokietnica
Józefa Bema
Józefa Bryzy
Józefa Burszty
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chociszewskiego
Józefa Dowbora-Muśnickiego (5803P)
Józefa Edwarda Grobelnego
Józefa Garczyńskiego
Józefa Glinkowskiego
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Janiszewskiego
Józefa Kostrzewskiego
Józefa Kościelskiego
Józefa Kraszewskiego
Józefa Łęgowskiego
Józefa Longina Sowińskiego
Józefa Łukasiewicza
Józefa Łukaszewicza
Józefa Łukaszewicza (330121P)
Józefa Paczoskiego
Józefa Paszty
Józefa Pieprzyka
Józefa Poniatowskiego
Józefa Przybylskiego
Józefa Rivolego
Józefa Rivoliego
Józefa Rogalińskiego
Józefa Rymera
Józefa Rzemieślnika
Józefa Strusia
Józefa Świgonia
Józefa Wrońskiego
Józefa Wybickiego
Józefa Zapłaty
Józefa Żymierskiego
Józwy Butryma
JU-KA
Jubiler
Jubiler Furmaniak
Jubiler P. Kusiak
Jucca Restauracja
Jugosłowiańska
Juice Drinkers
Jula
Julia
Juliana Langego
Juliana Leńskiego
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julii i Antoniego Wojkowskich
Juliusz Słowacki
Juliusza Kossaka
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Juliusza Słowackiego (330135P)
Junacka
Junikowska
Juracka
Juranda
Juraszów
Jurija Gagarina
Jutrosińska
Jutrzenka
Jutrzenki
Juwenalisa
JYSK
Jysk

K
K 385/E
K 507/E
K 512/E
K-15/E
K-2
K-269/E
K-736
K304/E
K540/E
K9
Kabis
Kącik
Kącik Owocowo Warzywny
Kacpra Drużbickiego
Kacza
Kaczeńca
Kaczeńcowa
Kaczyna
Kaczyńska
Kadecka
Kajakowa
Kaktusowo
Kalafiorowa
Kalifarm
Kalinowa
Kaliowa
Kaliska
Kamea Cafe
Kameliowa
Kamienica Józefa Leitgebera
Kamienicka
Kamienna
Kamiennogórska
Kamień 375-lecia miasta

k
kamień płk Andrzeja Kopy

K
Kamieńska
Kamionecka
Kamionki
Kamińsko
Kampus Politechniki Poznańskiej Warta
Kamykowa
Kanałowa
Kanałowa (330023P)
Kanałowa (330024P)
Kanałowa (330108P)
Kanclerska
Kandulski
Kandulski Cafe
Kaniowa
Kanonierów
Kapela
Kaperska

k
kąpielisko OSiR Kórnik

K
Kąpielowa
Kapitańska
Kaplica

k
kaplica Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

K
Kaplica cmentarna
Kaplica ewangelicko-augsburska

k
kaplica pw. Matki Bożej Różańcowe

K
Kaplica pw Miłosierdzia Bożego
Kaplica Św. Stanisława Kostki
Kaplica Świętej Rodziny
Kaplica Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
Kapliczka maryjna
Karawelowa
Karbowska
Karczma u Grzegorza
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kargowska
Karino Jazda Konna
Karkonoska
Karlińska
Karłowice
Karłowicka
Karmelicka
Karmelkowo
Karmelowa
Karminowa
Karo
Karol Marcinkowski
Karola Buczka
Karola Bunscha
Karola Chodkiewicza
Karola Dickensa
Karola Irzykowskiego
Karola Jonschera
Karola Kurpińskiego
Karola Libelta
Karola Marcinkowskiego
Karola Świerczewskiego
Karola Szymanowskiego
Karolewo
Karolewska
Karpacka
Karpia
Karpicka
Karsińska
Kartingowa
Kartuska
Karwieńska
Kasa
Kasa Arboretum
Kasa PKP
Kasa rozliczeniowa
Kasa sprzedażowa
Kasa statku "Anna Maria"
Kasa Stefczyka
Kasia
Kaspra Drużbickiego
Kastylijska
Kasztan B&B Pokoje Hotelowe
Kasztanowa
Kasztanowa (2428P)
Kasztanowa (330022P)
Kasztelańska
Kaszubska
Katarzynki
Katarzyńska
Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych UM
Katedra i Zakład Biologii Komórki UM
Katedra i Zakład Farmakologii UM
Katedra i Zakład Genetyki Medycznej UM
Katedra i Zakład Mikrobiologii Lekarskiej UM
Katedra i Zakład Naturalnych Surowców Leczniczych i Kosmetycznych UM
Katedra i Zakład Toksykologii UM - pawilon A
Katedra i Zakład Toksykologii UM - pawilon B
Katei Sushi Bar
Kątnik
Katowicka
Kaufland
Kawalerów Maltańskich
Kawiarenka w Ogrodzie Botanicznym
Kawiarnia Expressowa
Kawiarnia Gruszecki
Kawiarnia Rarytas Wiedeński
Kawiarnia W-Z
Kawiarnia Zdrowa Domowa
Kawki
Kawroz club
Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierza
Kazimierza Ajdukiewicza
Kazimierza Brandysa
Kazimierza Brossa
Kazimierza Jarochowskiego
Kazimierza Kantaka
Kazimierza Kosickiego
Kazimierza Kosickiego (330110P)
Kazimierza Mielęckiego
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Pużaka
Kazimierza Szałasa
Kazimierza Tymienieckiego
Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wierzyńskiego
Kaźmierska
Kcyńska
KDC
Kebab Ankara
Kebab Bar
Kebab Izmir
Kempingowa
Kępa
Kępińska
Ketlinga
KFC
Kia Lee Motors
Kicin
Kiekrz
Kielecka
Kiemliczów
Kierska
Kierska (2424P)
KiK
Kimball Electronics Poland
Kind
Kino Pokusa
Kinowa
Kiosk
Kircholmska
Klasztorna
Klaudyny Potockiej
Kleber
Klemensa Janickiego
Klementyny Hoffmanowej
Klenowska
Kleszczewo
Kleszczewska
Klimontowska
Klin
Klinika Pneumologii UM
Klinkierowa
Klinowa
Kliny
Klonowa
Klonowska
Klony
Kłos Wielkopolski
Kłosowa
Kłońska
Klub Dragon
Klub jeździecki "Wechta"
Klub Kreatywnego Rozwoju
Klub Multisportowy Red-Oak
Klub Muzyczny Alligator
Klub Sportowy "Leśnik"
Klub Sportowy "Warta" Poznań
Klub Za Kulisami
Klub Zak
Kluczborska
Kłuszyska
Kłuszyńska
Kmicic
Kmieca
Kminkowa
Knajpka na Fyrtlu
Knyszyn
Kobaltowa
Kobicar
Kobieta na lwie
Kobylepole
Kobylińska
Kobylnica
Kobylnicka
Kobylnicka (2421P)
Kobylniki
Kobylniki Małe
Kocankowa
Kociak
Kociewska
Kokosowa
Kokoszczyn
Kokoszczyńska
Kolar
Kolarska
Kołata
Kołatka
Kolegiacka
Kolegiata pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny
Kolegium Rungego
Kolejowa
Kolejowa (2425P)
Koleżeńska
Kołobrzeska
Kołodzieja
Kolonia PZNF
Kolonialka
Kolorowa
Kolporter
Kolska
Komandoria
Komandorska
Kombinat
Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komfort
Komis Fajnych Ciuchów
Komisariat Autostradowy Policji Kotowo
Komisariat Policji Poznań Grunwald
Komisariat Policji Poznań Jeżyce
Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto
Komisariat Policji Poznań Północ
Komisariat Policji Poznań Stare Miasto
Komisariat Policji Poznań Wilda
Komisariat Policji w Czerwonaku
Komisariat Policji w Dopiewie
Komisariat Policji w Komornikach
Komisariat Policji w Kórniku
Komisariat Policji w Kostrzynie
Komisariat Policji w Luboniu
Komisariat Policji w Mosine
Komisariat Policji w Puszczykowie
Komisariat Policji w Stęszewie
Komisariat Policji w Suchym Lesie
Komisariat Policji w Swarzędzu
Komisariat Policji w Tarnowie Podgórnym
Komisariat Wodny Policji w Poznaniu
Komornicka
Komornicka (2390P)
Komornicka (2391P)
Komorniki
Kompozycja
Komputronik
Komputronik Outlet Poznań - Komorniki
Konarowa
Konarzewo
Konarzewska
Konarzewskiego
Kondratija Rylejewa
Konfederacka
Koniczynka
Koninko
Konińska
Konsorcjum Stali
Konstancji Łubieńskiej
Konstantego Hrynałkowskiegp
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Troczyńskiego
Konstantynowo
Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec
Konsulat Generalny Federacji Rosyjskiej
Konsulat Generalny Republiki Filipin w Poznaniu
Konsulat Generalny Republiki Tureckiej w Poznaniu
Konsulat Honorowy Albanii
Konsulat Honorowy Federacyjnej Republiki Brazylii
Konsulat Honorowy Finlandii
Konsulat Honorowy Irlandii
Konsulat Honorowy Królestwa Belgii
Konsulat Honorowy Królestwa Danii
Konsulat Honorowy Królestwa Maroka
Konsulat Honorowy Królestwa Niderlandów
Konsulat Honorowy Republiki Austrii
Konsulat Honorowy Republiki Chorwacji
Konsulat Honorowy Republiki Czeskiej
Konsulat Honorowy Republiki Estonii
Konsulat Honorowy Republiki Federalnej Niemiec
Konsulat Honorowy Republiki Francuskiej
Konsulat Honorowy Republiki Litewskiej
Konsulat Honorowy Republiki Południowej Afryki
Konsulat Honorowy Republiki Słowackiej
Konsulat Honorowy Republiki Węgierskiej
Konsulat Honorowy Rumunii
Konsulat Honorowy Ukrainy
Konsulat Honorowy Urugwaju
Konsulat Honorowy Wielkiego Księstwa Luksemburga
Kontener spożywczy
Konwaliowa
Kopalnia żwiru
Kopanina
Kopciuszka
Kopcowa
Koperkowa
Koprowa
Koprzywnicka
Kopylnik
Koralowa
Korbielowska
Korczyńska
Kormorana
Kornela Makuszyńskiego
Korner
Kórnicka
Kórnicka (306)
Kórnicka (330112P)
Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA"
Kórnik
Koronkarska
Koronna
Koronowska
Kort centralny

k
kort tenisowy

K
Kort tenisowy wspólnoty mieszkaniowej
Kortowo
Korwetowa
Korzenna
Kosa
Kosiarzy
Kosmetyk Styl
Kosmonauta
Kosowska
Kossaka
Kostrzyn
Kostrzyńska
Kostrzyńska (92)
Kosynierów
Kosynierów Miłosławskich
Kosynierska
Koszalińska
Koszycy
Koszykarska
Koszykowa
Kotlarska
Kotlecik
Kotlińska

k
kotłownia

K
Kotowo
Kowalewicka
Kowalska
Kowalskie
Kowarska
Kozak Pizza
Kozakowa
Kozia
Koziegłowy
Kozienicka
Kozierowskiego
Koziołki
Koziorożca
Kozińskiego
Końcowa
Kościańska
Kościelna
Kościelna (2387P)
Kościelna (330111P)
Kościerzyńska
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Kościół Chrystusa Dobrego Pasterza
Kościół Chrześcijan Bapstystów - II zbór w Poznaniu "Koinonia"
Kościół Chrześcijan Baptystów - I zbór w Poznaniu "Wspólnota Nowego Narodzenia"
Kościół Ewangelicki Łaski Bożej
Kościół Matki Bożej Częstochowskiej
Kościół Najświętszego Serca Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia (jezuici)
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

k
kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

K
Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca (OO. Dominikanów)
Kościół pw. bł. Matki Teresy z Kalkuty
Kościół pw. Bożego Ciała
Kościół pw. Chrystusa Króla
Kościół pw. Chrystusa Najwyższego Kapłana
Kościół pw. Chrystusa Odkupiciela
Kościół pw. Chrystusa Sługi
Kościół pw. Ducha Świętego
Kościół pw. Imienia Maryi
Kościół pw. Maryi Królowej
Kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół pw. Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Kościół pw. Matki Boskiej Wniebowziętej

k
kościół pw. Matki Bożej Królowej Rodzin
kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

K
Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia
Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej
Kościół pw. Matki Bożej Stęszewskiej
Kościół pw. Matki Bożej Zwycięskiej
Kościół pw. Matki Odkupiciela
Kościół pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana
Kościół pw. Najświętszego Zbawiciela
Kościół pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi
Kościół pw. Najświętszej Krwi Pana Jezusa
Kościół pw. Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Narodzenia NMP
Kościół pw. Narodzenia Pańskiego
Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła
Kościół pw. NMP Matki Kościoła
Kościół pw. NMP Niepokalanie Poczętej
Kościół pw. NMP Nieustającej Pomocy
Kościół pw. NMP Wniebowziętej
Kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych
Kościół pw. NMP z La Salette
Kościół pw. Objawienia Pańskiego
Kościół pw. Ofiarowania Pańskiego
Kościół pw. Opatrzności Bożej
Kościół pw. Pierwszych Polskich Męczenników

k
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Św.

K
Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół pw. Przemienienia Pańskiego

k
kościół pw. Św. Michała Archanioła i Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

K
Kościół pw. Świętego Andrzeja Apostoła
Kościół pw. Świętego Andrzeja Boboli
Kościół pw. Świętego Antoniego Padewskiego
Kościół pw. Świętego Augustyna
Kościół pw. Świętego Franciszka Serafickiego
Kościół pw. Świętego Jakuba Apostoła Większego
Kościół pw. Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty
Kościół pw. Świętego Jana Bosco
Kościół pw. Świętego Jana Kantego
Kościół pw. Świętego Jana Vianneya
Kościół pw. Świętego Jerzego
Kościół pw. Świętego Józefa
Kościół pw. Świętego Karola Boromeusza

k
kościół pw. Świętego Krzyża

K
Kościół pw. Świętego Krzyża
Kościół pw. Świętego Łukasza
Kościół pw. Świętego Marcina
Kościół pw. Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Kościół pw. Świętego Michała Archanioła
Kościół pw. Świętego Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP
Kościół pw. Świętego Ojca Pio z Pietrelciny
Kościół pw. Świętego Rocha
Kościół pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół pw. Świętego Stanisława Kostki
Kościół pw. Świętego Wawrzyńca
Kościół pw. Świętego Wojciecha
Kościół pw. Świętej Anny
Kościół pw. Świętej Jadwigi Królowej
Kościół pw. Świętej Jadwigi Śląskiej
Kościół pw. Świętej Rodziny
Kościół pw. Świętej Trójcy
Kościół pw. Świętych Aniołów Stróżów
Kościół pw. Świętych Cyryla i Metodego
Kościół pw. Trójcy Świętej
Kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP
Kościół pw. Wszystkich Świętych
Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego
Kościół pw. Zwiastowania Pańskiego
Kościół pw. ścięcia św. Jana Chrzciciela
Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła
Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego
Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła
Kościół pw. św. Barbary
Kościół pw. św. Faustyny
Kościół pw. św. Floriana
Kościół pw. św. Jadwigi
Kościół pw. św. Jadwigi i św. Jakuba
Kościół pw. św. Jana Chrzciciela
Kościół pw. św. Jana Jerozolimskiego za murami
Kościół pw. św. Józefa
Kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP
Kościół pw. św. Kazimierza
Kościół pw. św. Małgorzaty Panny i Męczenniczki
Kościół pw. św. Marcina
Kościół pw. św. Marcina i Wincentego
Kościół pw. św. Marka Ewangelisty
Kościół pw. św. Michała Archanioła
Kościół pw. św. Mikołaja
Kościół pw. św. Mikołaja w Owińskach
Kościół pw. św. Urszuli Ledóchowskiej
Kościół Św. Mikołaja
Kościół Zielonoświątkowy - Zbór w Swarzędzu
Kościół Zielonoświątkowy w Poznaniu
Kościół św. Barbary
Kościół św. Jana Chrzciciela w Krerowie
Kościuszkowców
Kośćiół pw. NMP Królowej Korony Polskiej w Zakrzewie
Koźińskiego
Koźlarzowa
Koźmińska
Kraina
Krajenecka
Krajowa
Krajowa (92)
Krakowiaków i Górali
Krakowska
Kramarska
Krapkowicka
Krąplewo
Krasnoludków
Kraszkebab
Kraterowa
Krawiec
Krawiecka
Krańcowa
Krecik
Kręgielnia NIKU
Krerowo
Kresowa
Kręta
Kriek - Belgian Pub & Cafe
Krobska
Krokusowa
Królewny Śnieżki
Królewska
Królowej Jadwigi
Królowej Śnieżki
Kromolice
Kropka
Krótka
Krótka (330115P)
Krotoszyńska
Krotowskiego
Krotowskiego (431)
Krośniewicka
Krośnieńska
Krucza
Kruszewnia
Kruszewnicka
Kruszwicka
Krwawnikowa
Krykietowa
Krynicka
Kryształowa
Krzemienna
Krzemowa
Krzepicka
Krzesinki
Krzesiny
Krzesła Cechu Stolarzy Swarzędzkich
Krzeszowicka
Krześlice
Krzyszkowo
Krzyszkowska
Krzysztofa Arciszewskiego
Krzysztofa Arciszewskiego (196)
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kolumba
Krzysztofa Żegockiego
Krzywa
Krzywińska
Krzyż katyński
Krzyż Ofiarności
Krzyżan
Krzyżowa
Krzyżówki
Krzyżowniki
Krzyżowniki-Smochowice
KS Dopiewo
KS Franowo
KS Naramowice
KS Pocztowiec
KS Pokrzywno
KS Suchy Las
Ksawerego Dunikowskiego
Ksawerego Zakrzewskiego
Ksero Rondo Express
Książęca
Księcia Adama Czartoryskiego
Księcia Józefa
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Mieszka I
Księdza Alfonsa Majcherka
Księdza Augustyna Kordeckiego
Księdza Czesława Niklewicza
Księdza Edwarda Nawrota
Księdza Gładysza
Księdza Ignacego Posadzego
Księdza Ignacego Skorupki (330134P)
Księdza Jakuba Przewoźnego
Księdza Jakuba Wujka
Księdza Jana Laskowskiego
Księdza Jana Twardowskiego
Księdza Malinowskiego (2387P)
Księdza Nogali
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Piotra Wawrzyniaka
Księdza Robaka
Księdza Stanisława Brzóski
Księdza Stanisława Hartlieba
Księdza Stanisława Kozierowskiego
Księdza Streicha
Księdza Wacława Gieburowskiego
Księdza Zbigniewa Sasa
Księgarnia Adama Mickiewicza
Księgarnia Arsenał
Księgarnia As
Księgarnia "Atlas"
Księgarnia Caffe
Księgarnia im. Adama Mickiewicza
Księgarnia imienia Z.Gustowskiego
Księgarnia Jedynka
Księgarnia Językowa Omnibus
Księgarnia Literka
Księgarnia Nowela
Księgarnia Odnowa
Księgarnia Patronacka Wydawnictwa C.H.Beck
Księgarnia Staromiejska
Księgarnia Świętego Wojciecha
Księżycowa
Ku Cegielni
Ku Cytadeli
Ku Dębinie
Ku Dolinie
Ku Wieczystej Chwale Powstańcom Wielkopolskim
Kubalin
Kubusia Puchatka
Kuchnia Chrisa
Kudowska
Kufel
Kujawska
Kukartka
Kukułcza
Kukułki
Kulka
Kultowa
Kupały
Kupiecka
Kuracz
Kurczak z rożna
Kurczaki z rożna
Kuria Archidiecezjalna
Kurkowa
Kurlandzka
Kuro
Kurowskiego
Kurpiowska
Kurzanoga
Kusocińskiego
Kutnowska
Kuśnierska
Kuźnia
Kuźnicza
Kwadrans
Kwarcowa
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia Angela
Kwiaciarnia Finezja
Kwiaciarnia Florecita
Kwiaciarnia Gaja
Kwiaciarnia "Konwalia"
Kwiaciarnia Lewkonia
Kwiaciarnia Magnolia
Kwiaciarnia "Róża"
Kwiaciarnia "Tamaryszek"
Kwiacirnia Kamiflora
Kwiatoteka
Kwiatowa
Kwiatowa (330117P)
Kwiaty Ogród Dębiec
Kwiaty Polne
Kwiaty u Beaty
Kwidzyńska
Kwiryny
Kwitnąca

L
La Cosa Nostra
La Lucciola
La Rambla Nova
La Ruina
Łabędzia
Labirynt Wodny
Łabiszyńska
Lachowicka
Łacina
Łączna
Łącznik

l
łącznik tymczasowy

L
Łącznik ul. Rabowickiej z DK 92
Lądecka
Ladex
Ładna
Lądowisko Poznań-Zborowo
Łady
Łagiewnicka
Łagodna
Łagowska
Łąkowa
Łanowa
Lasek
Laserowa
Laskowa
Laskowa (330118P)
Laskowska
Latający holender
Latawcowa
Laudańska
Laurowa
Lavenda Caffe & Lunch
Lawenda
Lawendowa
Lawendy
Ławica
Ławica Golf Poznań
Łazienna
Lazurowa
Le Crobag
Le Palais Du Jardin
Lebiodowa
Lęborska
Łebska
Lecha
Lechicka
Lechicka (92)
Leclerc
Łęczyca
Łęczycka
Łęczycka (2390P)
Lednicka
Lee / Wrangler
Łęgi Dębińskie
Legionów Polskich
Legnicka
Lego
Lemańskiego
Lemierzycka
Leona Prauzińskiego
Leona Przyłuskiego
Leona Wyczółkowskiego
Leonida Teligi
Leopolda Okulickiego
Leopolda Staffa
Leopolda Tyrmanda
Leroy Merlin
Leska
Leszcz
Leszczynowa
Leszczyńska
Leszka
Leszka Proroka
Letnia
Letniskowa
Leviatan
LEW-TOM
Lewiatan
Lewiatan market 24h
Lewkoniowa
LEXUS
Leśna
Leśna Chatka
Leśna Ostoja
Leśna Polana
Leśne Zacisze
Leśnej Polanki
Leśnictwo Kobylepole

l
leśniczówka

L
Leśniczówka
Leśniczówka Potasze
Leśniczówka Sobota
Leśników
Leśnowolska
Leśny Ośrodek Szkoleniowy
Leśny Zakątek
Leśnych Skrzatów
Leżajska
Liberum Veto
Libra
Liceum Ogólnokształcące
Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika w Puszczykowie
Liceum Ogólnokształcące nr 20
Liceum Ogólnokształcące nr 21 im. gen. Władysława Andersa
Liceum Ogólnokształcące nr 6 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Liceum Ogólnokształcące nr 8 im. Adama Mickiewicza
Liceum Ogólnokształcące numer 16
Liceum Ogólnokształcące numer 18
Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny
Lidl
Lidzbarska
Lidzka
LightDecor
Ligowiec
Lilakowa
Liliowa
Limanowska
Limaro
Limbowa
Limonkowa
Lion's Bank
Lipcowa
Lipnicka
Lipowa
Lipowa (2419P)
Lipowa (2428P)
Lipowa (330119P)
Lipowiec
Liroy
Liryczna
Lisa Witalisa
Lisia
Lisówki
Listopadowa
Literacka
Litewska
Łobeska
Łobżenicka
Loczek
Lodowa
Lodowisko
Lodowisko Bogdanka
Lodowisko Chwiałka
Lodowisko "Misiałek"
Lodowisko przy Pływalni Wodny Raj
Lody Chwaliszewo
Lody Kostusiak
Lody Naturalne przy Cytadeli
Lody u Brody
Łódzka
Łódzka (306)
Łódź
Łódź-Leśniczówka
Logistyczna
Lokaah
Lokomotywa
Lokomotywownia
Lokomotywownia Franowo
Lombard
Łomnicka
Łomżyńska
Londoner
Longinusa Podbipięty
Loombard
Łopawska
Łopianowa
Łosiowa
Lotaryńska
Łotewska
Lotnicza
Lotników
Lotnisko Aeroklubu Poznańskiego
Lotos
Lotos Optima (SF743)
Lotos (SF220)
Lotos (SF221)
Lotos (SF223)
Lotos (SF224)
Lotosowa
Lotto
Łowęcin
Łowęcińska
Łowicka
Łowiecka
LOXA
Łozinowa
Łozowa
LPG
LPG 24h
Luba
Lubartowska
Lubczykowa
Lubelska
Lubiatowska
Lubieńska
Łubinowa
Lubniewicka
Lubomierska
Lubomira
Lubonianka
Lubosińska
Lubowska
Luboń
Luboń/Szkoła nr 3 (LUSZK01)
Lubońska
Lubuska
Lubuszańska
Lucjana Ballenstaedta
Lucjana Ballenstedta
Lucjana Szenwalda
Łucji Danielewskiej
Łuczanowska
Łuczkowska
Łucznicza
Ludgardy
Ludmiły
Ludomira Różyckiego
Ludosławy
Ludowa
Ludwika Braille'a
Ludwika Haasego
Ludwika Idzikowskiego
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Kubackiego
Ludwika Solskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwika Zamenhofa (193;433)
Ludwika Zamenhofa (196)
Ludwika Zamenhofa (196;433)
Ludwikowo
Ludwikowska
Ludwiku do rondla
Ługańska
Ługowiny
Lukas Bank
Lukoil
Lukrecjowa
Lukrecjusza
Łupowska
Lusówko
Lusowo
Lusowska (2419P)
Lutycka
Lutycka (92)
Łużycka
Lwa
Lwa Tołstoja
Lwowska
Łyski
Łysogórska
Łysy Młyn
Łyżwiarska

M
M. Szymandera
M1 Poznań
MABOR Salon Meblowy
MAC - ROL
Macewicza
Macieja Palacza
Macieja Rataja
Maciejkowa
Macierzanka
Macierzankowa
Macierzyństwo
Maciuś
Mączna
Madame Sans-Gene
MaDy LoDy
Madziarska
Magazynowa
Magiczna
Magnacka
Magnoliowa
Mahoniowa
Majątkowa
Majcherka
Majerankowa
Majowa
Makieta dawnego Poznania
Makieta Ostrowa Tumskiego
Makieta Zamku
Mako Motocykle Serwis
Makoszowska
Maków Polnych
Makowa
Makowej Panienki
Maksymiliana Garsteckiego
Maksymiliana Jackowskiego
Mała
Mała Galeria
Mała Italia
Mała Rekreacyjna
Mała Rybacka
Malarska
Malborska
Małe Garbary
Malechowska
Małgorzata
Małgorzaty Fornalskiej
Mali Przyrodnicy
Malibu Alkohole
Malinka
Malinowa
Małopolska
Małoszyńska
Małpka
Małpka Express
Malta - Ski
Malta Park
Malta Trading
Malta Yacht Club
MaltaBike
Maltanka
Maltańska
Malwowa
Mały Cesarz
Mały Dżokej
MAN Truck & Bus Center Poznań
MAN TRUCK SERVICE
Mandarynkowa
Manekin
MANEKIN
Mannequin
Manuela
Manufaktura lodów naturalnych

m
mapa

M
Mapa Cmentarza Komunalnego nr 1
Mapa parku
Mapa Parku Cytadela
Mapka szlaków rowerowych
Maratońska
Marcas
Marcelego Mottego
Marcelego Nowotki (330125P)
Marcelin
Marcelińska
Marchewkowe Pole
Marcina Chwiałkowskiego
Marcina Kasprzaka
Marcina Rożka
Marcinkowskiego
Margaretek
Margaretka
Margaretkowa
Margherita
Margonińska
Mariacka
Mariampolska
Mariana Buczka
Mariana Jaroczyńskiego
Mariana Kuika
Mariana Langiewicza
Mariana Obsta
Mariana Rejewskiego
Mariana Smoluchowskiego
Marianów
Marianowo
Marianowska
Mariańska
Marii Bohuszewiczówny
Marii Curie-Skłodowskiej
Marii i Celestyna Rydlewskich
Marii Konopnickiej
Marii Konopnickiej (431)
Marii Kuncewiczowej
Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Marii Pietras
Marii Rodziewiczówny
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Szembekowej
Marii Wicherkiewicz
Marilyn
Marino
Mario
Marka Hłaski
Market Jana
Marklowicka

m
markowerowery.pl

M
Markowice
Marmurowa
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałkowska
Martes Sport
Maruszka
Marynarska
Marysieńki
Marzanny
Maszewska
Maszkarony
Masztalarska
Masztowa
Maszynowa

m
materiały budowlane

M
Materiały Budowlane Wesołek
Matii Sushi
Matka Boża
Matka Boża Niepokalana
Matmeble
Matowa
Maurycego Ravela
Mauzoleum Mielochów
Mauzoleum żołnierzy rosyjskich
MaxBike
Maxi Kebab
Maxi Zoo
Mazowiecka
Mazurek
Mazurska
Maślakowa

m
mBank

M
Mc Döner
McCafé
McDonald's
ME Wielkopolska
Meble Bazar
Meble Bodzio
Meblowa
Mechanika Pojazdowa Adam Konieczny
Mechowo
Mechowska
Med Polonia
Medar Optyk
Media Expert
Mediolańska
Mediq
Mediq Św. Kamila
Medkon
Medyczne Studium Zawodowe
Melchiora Wańkowicza
Meliorantów
Melisowa
Melk
Melody Hostel
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz MB Motors
Mercure
Merilyn
Merino
Merloteka
Meskalina
Meta Seta Galareta
Metalowa
Meteorytowa
Metka Deluxe
Metropolitan
Mewa
Mewy
MExpress 24h
Meze
Mężczyzna z panterą
Mgielna
Miastkowska
Mibor
Mich-Mech
Michael Angelo
Michaiła Bułhakowa
Michaiła Lermontowa
Michała Bałuckiego
Michała Barzyńskiego
Michała Błażejewskiego
Michała Drzymały
Michała Kajki
Michała Ossowskiego
Michała Tokarzewskiego
Michała Wołodyjowskiego
Michałówka
Michałowo
Michałowska
Michelin
Mickiewicza
Miechowska
Mieczewska
Miecznikowska
Mieczykowa
Mieczysława Jastruna
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysława Palucha
Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego
Miedziana
Międzyborska
Międzychodzka
Międzylesie
Międzyleska
Międzyzdrojska
Miejsce dawnej kaplicy pałacowej Mieszka I i Dobrawy 966 rok
Miejsce straceń
Miejsce ziemianki zwiadowców
Miękowo
MIelczarek
Mielczarek
Mielecka
Mieleszyńska
Mielno
Mięso Wędliny "Mielczarek"
Mięso, wędliny
Mieszka
Mieszka I
Mieszkanie-Pracownia Kazimiery Iłłakowiczówny
Mieszkowska
Miętowa
Migalli
Migdałowa
Miklaszewskiego
Mikołaja Dobrzyckiego
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja
Mikołaja Rudnickiego
Mikołajecka
Mikołowska
Miks
Mikstacka
Mikuszyn
Miła
Milano
Milczańska
Milenium
Milicka
Millenium
Millennium Bank
Millennium Bank - Oddział 371
Millennium Bank - Oddział 391
Miłosławska
Miłowita
Mine Wine

m
mini golf

M
Mini Market
Mini Zoo
Mini-Aldi
Mini-Max
Minikowo
Miód Malina
Miodowa
Miodziojadło
Mirabelkowa
Mirosławiecka
Mirosławki
Mirosławy
Mirtowa
Misia Uszatka
Misie
Mińska
Miś Gastro Bar
Miśnieńska
MJP Drukarnia Offsetowa
Mławska
Mleczarska
Mleczowa
Młodych Przemysłowców
Młodzieżowa
Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Malta
Młyn Nadolnik
Młyńska
Młyńskie Koło
MMK. Studio mebli kuchennych
Mocka (431)
Modelarzy
Moderno
Moderska
Moderska (330000P)
Modlińska
Modny Styl
Modo Mania
Modra
Modrakowa
Modrzewiowa
Modus
Mogiła ofiar hitlerowskiego terroru. Mogiły księży.
Mogileńska
Mogiły ofiar hitleryzmu

m
mogiły powstańców wielkopolskich

M
Mohito
Mój Teatr
Moje Śłodkości Cafe
Mokra
Mołdawska
Moliera
Mollini Ristorante
Molly's Grill Bar & Restaurant
Molte
Mona
Monnari
Monopolowy 20
Morasko
Morawska
Morelowa
Morenowa
Mors
Morska
Morszyńska
Morwowa
Moryńska
Morzyczańska
Mosina
Mosińska
Mosińska (306)
Mosińska (330016P)
Mosińska (431)
Mosińska (434)
Mosińska Biblioteka Publiczna
Most Biskupa Jordana
Most Bolesława Chrobrego
Most Dworcowy
Most Królowej Jadwigi
Most Lecha (92)
Most Mieszka I
Most Przemysła I (196;433)
Most Świętego Rocha
Most Teatralny
Most Uniwersytecki
Mostowa
Mostowa (431)
Motel 2000

m
moto-akcesoria.pl
motohurt

M
Motorismo
MotorMind Sklep motocyklowy
Motylek
Motylka
Mościenica
Mościenicka
Może Morze
MPK - ST Zwierzyniecka
Mrągowska
Mrowino
Mrowińska
Mróz
MrTop Bistro
Mrzeżyńska
MSC Meble
MST 1004
MST 1016
MST 102
MST 1074
MST 1075
MST 1076
MST 1082
MST 109
MST 1141
MST 1143
MST 1144
MST 1146
MST 1173
MST 1189
MST 1190
MST 1191
MST 1192
MST 1210
MST 1211
MST 1212
MST 1215
MST 1273
MST 1335
MST 1337
MST 137
MST 1371
MST 1392
MST 1419
MST 1420
MST 1421
MST 1423
MST 1447
MST 1485
MST 15
MST 1506
MST 1507
MST 1511
MST 1524
MST 1537
MST 1570
MST 1580
MST 1588
MST 1589
MST 159
MST 1591
MST 1600
MST 1602
MST 1615
MST 1617
MST 1621
MST 1622
MST 1624
MST 1642
MST 1643
MST 1644
MST 1660
MST 1666
MST 167
MST 1676
MST 1677
MST 1685
MST 1692
MST 1713
MST 173
MST 1741
MST 1752
MST 208
MST 245
MST 246
MST 253
MST 254
MST 259
MST 27
MST 28
MST 281
MST 304
MST 3063
MST 3098
MST 3152
MST 37
MST 420
MST 440
MST 444
MST 446
MST 447
MST 448
MST 449
MST 458
MST 479
MST 480
MST 481
MST 49
MST 54
MST 552
MST 555
MST 57
MST 575
MST 577
MST 583
MST 586
MST 588
MST 635
MST 672
MST 708
MST 715
MST 744
MST 767
MST 769
MST 770
MST 810
MST 825
MST 828
MST 917
MST 950
Muchomorowa
Multibank
Multikino
Multikino 51
Multistore.pl
Murarska
Murawa
Murna
Mus
MUSIC CENTER INSTRUMENTY MUZYCZNE
Muszkowska
Muszla koncertowa
Muszyńska
Muza
Muzealna
Muzeum - Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera
Muzeum Armii „Poznań”
Muzeum Bambrów Poznańskich
Muzeum Broni Pancernej
Muzeum Etnograficzne
Muzeum Farmacji
Muzeum Historii Miasta Poznania
Muzeum Instrumentów Muzycznych
Muzeum Komunikacji Miejskiej
Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza
Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie
Muzeum Narodowe
Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego
Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956
Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Gen. Józefa Dowbora Muśnickiego
Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie
Muzeum Regionalne
Muzeum Sztuk Użytkowych
Muzeum Uzbrojenia
Muzeum Wiedzy o Środowisku
Mućka
Myjnia
Mylna
Mysłowicka
Mysquash Club & Hotel
Myśliborska
Myśliwska
Mścibora

N
N&S
Na Dołku
Na Górce
Na Miasteczku
Na Okopy
Na Osiedlu Czecha
Na Pięterku
Na Podgórniku
Na Rusa
Na skarpie
Na Skarpie
Na Skraju Lasu
Na Stoku
Na Szańcach
Na Szczepankowie
Na Uboczu
Na Winklu
Na Wzgórzu
Na Zakręcie
Na Zawadach
Na Zboczu
Nad Babinką
Nad Bogdanką
Nad Cybiną
Nad Jeziorem
Nad Koplą
Nad Kople
Nad Krzesinką
Nad Łężynką
Nad Miedzą
Nad Pokrzywką
Nad Potokiem
Nad Rozlewiskiem
Nad Różanym Potokiem
Nad Seganką
Nad Spławką
Nad Starynką
Nad Stawami
Nad Stawem
Nad Strumieniem
Nad Strumykiem
Nad Wartą
Nad Wierzbakiem
Nad Wirynką
Nad Wodą
Nad Zalewem
Nad Żabinką
Nadbrzeże
Nadolnik
Nadrożno
Nadrzeczna
Nadwarciańska
Nagietka
Nagietkowa
Nagłowicka
Nagradowice
Najświętsza Maryja Panna
Nakielska
Nałęczowska
Naleśnikarnia Gramofon
Namysłowska
Napachanie
Napoleońska
Naramowice
Naramowicka
Narcyza Derdy
Narcyzowa
Narcyzy Żmichowskiej
Narewska
Narodowy Bank Polski
Nasienna
Nastawnia Koziegłowy
Nastawnia Nowa Wieś Poznańska
Nastawnia P-ń Piątkowo
Nastawnia PoC
Nastawnia Pokrzywno
Nastawnia Suchy Las
Nastawnia Zieliniec
Nasturcjowa
Nasz Club
Nasz sklep
Nasza
Natura
Natura Piskorska
NaviExpert Sp. z. o.o.
Nefrytowa
Nektarowa
Neo Bank
Neobank
NeoBank

n
neoBank
neoBANK

N
Neptuna
Nestor
Netto
New Shark Club
New York salonik piękności dla psów
NFZ
NH Hotel Poznań
Nico
Nidziańska
Niebieska
Niecała

n
nieczynne wysypisko

N
Niedziela
Niemeńska
Niemiecka
Niepodległości
Niepołomicka
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zawsze Razem"
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne imienia Św. Cecylii
Niepubliczne przedszkole Mała Biedronka
Niepubliczne Przedszkole "Pyza Wędrowniczka"
Nierozpoznani
Niestachowska
Niestachowska (433)
Nieszawska
Niezapominajka
Niezapominajki
Niezłomnych
Nieżychowskiego
Night Bus 231: Rondo Kaponiera - Starołęka
Night Bus 232: Rondo Kaponiera - os. Rusa (- Kinepolis)
Night Bus 233: Rondo Kaponiera - Mogileńska (- Zieliniec)
Nika. Wytwórnia Pieczątek
Nike
Nikodema Pajzderskiego
Nikołaja Gogola
NikośBike
Niska
Nissan Japan Motors
Nissan Polody
Niwka Stara
Nizinna
Nizinna (2390P)
Niżańska
Nobel Tower
Noble Bank
Noblistów
Nocleg w Poznaniu NEST
Noclegi Łebska
Noclegi Podgórna 12
Nokia
Norauto
Norberta Kindlera
Noris
Normandzka
North Fish
Norweska
Nostrzykowa
Notecka
Nova
Nova Pralnia
Novax
Novel House
Novotel Poznań Centrum
Novotel Poznań Malta
Novum Fitness Park
Nowa
Nowa przepompownia ścieków
Nowa Synagoga (nieczynna)
Nowa Wieś Górna
Nowakowskiego
Nowe Garbary Office Center
Nowe Kotowo
Nowe Osiedle
Nowe Zagórze
Nowe Zoo
Nowina
Nowiny
Nowogrodzka
Nowokramska
Nowosądecka
Nowosolska
Nowotarska
Nowotarskiego
Nowotomyska
Nowowiejska
Nowowiejskiego
Nowy Budynek AWF
Nowy budynek seminarium
Nowy Dwór
Nowy Rynek
Nowy Świat
Nr 30
Nuny i Bolesława Szczurkiewiczów

O
Oaza
Obelisk ku pamięci Polaków zamordowanych i spalonych przez hitlerowców
OBI
Obodrzycka
Obornicka
Obornicka (2400P)
Obornicka (433)
Obozowa
Obronna
Obrońców Tobruku
Obrzańska
Obrzeże
Obrzyca
Obserwatorium Astrogeodynamiczne
Obserwatorium Astronomiczne UAM
Obszar obrazów efemerycznych
OBUWIE
Obuwland
Ochota
Ochotnicza Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna Kamionki
Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna
Ochotnicza Straż Pożarna Szczytniki
Ochotnicza Straż Pożarna w Czerwonaku
Ochotnicza Straż Pożarna w Puszczykowie - OSP Puszczykowo
Ochotnicza Straż Pożarna, Krzesiny
Ochrona
Oczarowa
Oddział Prewencji Policji w Poznaniu
Oddział Przedszkolny dla dzieci z autyzmem w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
Oddział Zakaźny Szpitala Strusia
Odido
Odległa
Odległości do miast partnerskich
Odolanowska
Odrzutowa
Odrzycka
Odrzykożuch
Odskok
Odwach/ Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
Odzież

o
oficyna

O
Ognik
Ognikowa
Ogólnospożywczy
Ogórkowa
Ogród Jordanowski nr 1
Ogród Marzeń
Ogrod Sowice
Ogródkowa
Ogrodnicza
Ogrodnik
Ogrodowa
Ogrodowa (2419P)
Ogrodowa (330126P)
Ogrody
Ojca Honoriusza Stanisława Kowalczyka
Ojca M. Żelazka
Ojca Mariana Żelazka
O.K.
Okolewo
Okólna
Okonecka
Okopowa
Okrąglak
Okręgowy Urząd Górniczy w Poznaniu
Okręgowy Urząd Miar
Okrętowa
Okrężna
Oławska
Olchowa
OLD SCHOOL GARAGE Maciej Figna
Olecka
Oleńki Billewiczówny
Oleśnicka
Olimpijska
Olivia Azaro
Olivio
Oliwkowa
Oliwna
Oliwska
Olkuska
Olmark
Olsztyńska
Olszynka
Olszynowa
Olżańska
On Road Truck Services
Onufrego Kopczyńskiego
Onyks
Onyx
Opalenicka
Opalowa
Opatowska
Opawska
Opel Domcar
Opel Szpot
Opel Westmotor
Open Finance
Opieńkowa
Opłotki
Opoczyńska
Opolska
Opowieść Śródecka z trębaczem na dachu i kotem w tle
Optima
OPTIVO Magdalena Jurkiewicz
Optyk Ciszak
OPTYK HILARY
Optyk Polska Batorska
Optyka Karwacka
Opuszczony cmentarz ewangelicki
Orange
Orężna
Orient Grill
Orkiszowe Pola
Orla
Orląt Lwowskich
Orlen
Orlen (122)
Orlen (1328)
Orlen (1366)
Orlen (1466)
Orlen (1467)
Orlen (4046)
Orlen (4061)
Orlen (576)
Orlen (7292)
Orlen (8)
Orlen PetroZachód
Orlik
ORLIK

o
orlik

O
Orlik Open
Orna
Ornecka
Orszańska
Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny nr 4
Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny nr 4 im. Wiktora Degi
Orzechowa

o
os. Bolesława Chrobrego
os. Botanika

O
Os. Kosmonautów 4
Osada Leśna Trzy Dęby
Osiecka
Osiedle

o
osiedle

O
Osiedle 40-lecia PRL
Osiedle Armii Krajowej
Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej
Osiedle Bolesława Chrobrego
Osiedle Bolesława Śmiałego
Osiedle Botanika
Osiedle Brzozowe
Osiedle Cegielskiego
Osiedle Czecha
Osiedle Czwartaków
Osiedle Dąbrowszczaków
Osiedle Dębina
Osiedle Działyńskiego
Osiedle Edwarda Raczyńskiego
Osiedle Europejskie
Osiedle Hetmańskie HCP
Osiedle Hipolita Cegielskiego
Osiedle Hulewiczów
Osiedle Ignacego Krasickiego
Osiedle Izabelin
Osiedle Jagodowe
Osiedle Jana III Sobieskiego
Osiedle Jesionowe
Osiedle Kalinowe
Osiedle Kosmonautów
Osiedle Kościuszkowców
Osiedle Kresowe
Osiedle księdza Jerzego Popiełuszki
Osiedle Kwiatowe
Osiedle Lecha
Osiedle Leśne
Osiedle Lipowe
Osiedle Lotnictwa Polskiego
Osiedle Lotników Wielkopolskich
Osiedle Lubczykowa Góra
Osiedle Macieja Mielżyńskiego
Osiedle Maltańskie
Osiedle Marysieńki
Osiedle Mielżyńskiego
Osiedle na Smolnej
Osiedle Nektarowe
Osiedle Orła
Osiedle Owocowe Wzgórze
Osiedle Oświecenia
Osiedle Parkowe
Osiedle Piaskowe
Osiedle Platanowe
Osiedle Pod Dębem
Osiedle pod Lipami
Osiedle Podkowa
Osiedle Poetów
Osiedle Polan
Osiedle Polanka
Osiedle Powstań Narodowych
Osiedle Poziomkowe
Osiedle Promykowe
Osiedle Przemysława
Osiedle Przyjazne
Osiedle Przylesie

o
osiedle Przylesie Marcelin

O
Osiedle Raczyńskiego
Osiedle Różane Wzgórze
Osiedle Różany Potok
Osiedle Rusa
Osiedle Rzeczypospolitej
Osiedle Sarmackie
Osiedle Spółdzielcze
Osiedle Stefana Batorego
Osiedle Stefana Białoboka
Osiedle Świerkowe
Osiedle Świerkowe Tarasy
Osiedle Topolowe
Osiedle Tygrysie

o
osiedle Tygrysie

O
Osiedle Tysiąclecia
Osiedle Tytusa Działyńskiego
Osiedle Ułańskie
Osiedle Warszawskie
Osiedle Warta Park
Osiedle Wczasowe
Osiedle Wichrowe Wzgórze
Osiedle Wielkopolskie
Osiedle Wiktoriańskie
Osiedle Winiary
Osiedle Wiosenne
Osiedle Wiosenne 2 (w budowie)
Osiedle Władysława Jagiełły
Osiedle Władysława Łokietka
Osiedle Władysława Zamoyskiego
Osiedle Zacisze nad Stawem
Osiedle Zajezdnia (bud.)
Osiedle Zielona Polana
Osiedle Zielone Wzgórze
Osiedle Zodiak
Osiedle Zwycięstwa
Osiedle Zwyciestwa
Osiedle Zwycięstwa
Osiedle Zygmunta III Wazy
Osiedle Zygmunta Starego
Osiedlowa
Osinowa
Oskara Kolberga
Oskierki
OSP Biskupice
OSP Dopiewo
OSP Golęczewo
OSP Gowarzewo
OSP Jarosławiec
OSP Kobylnica
OSP Kórnik
OSP Plewiska
OSP Trzebisławki
OSP w Luboniu
OSP Zakrzewo
Ostatni Bastion
Ostatnia
Ostra
Ostrobramska
Ostródzka
Ostrołęcka
Ostrów Tumski
Ostrówek
Ostrowska
Ostrzeszowska
Otowo
Otowska
Otuska
Otwarta
Otwocka
Owcza
Owczarska
Owidiusza
Owińska
Ownicka
Owocowa
Owsiana
Ozimina
Ośrodek Biwakowo-Obozowy Hufca ZHP Piast Poznań Stare Miasto
Ośrodek Jeździecki Delta
Ośrodek Kultury Wierzbak
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie
Ośrodek Szkolenia Zawodowego
Ośrodek Szkoleniowy Sił Powietrznych
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Józefa Sikorskiego
Ośrodek Zdrowia w Komornikach NFZ
Oświęcimska
Ożarowska

P
Pabianicka
Pacha Lunch&Grill
Paczkowo
Paczkowska
Pagórkowa
Pakamera Społeczna
Pałac Arcybiskupi
Pałac Popowo
Pałacowa
Pałacyk pod lipami
Palędzie
Palisadowa
Palisandrowa
Palmowa
Pałucka
Pamiątkowa
Pamięci pomordowanych przez hitlerowców
Pan Burger
Pana Kleksa
Pana Tadeusza
Pana Twardowskiego
Panattoni Park
Pancake
Pancake Square
Panda
Panka
Panny
Panny Marii
Paprykowa
Parafia Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Nawiedzenia NMP
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Parafia pod wezwaniem świętego Jana Bosko
Parafia pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Parafia pw św. Brata Alberta
Parafia pw. św. Jadwigi
Parafia Rzymskokatolicka pw. bł. Jerzego Popiełuszki
Parafia św. Jana Pawła II
Paramentum
Parfois
Parisien
Park im. Leszka Bergera
Park linowy Explorer
Park Wodny Octopus
ParkerStore
Parking Biedronka
Parkowa
Parkowa (2391P)
Parma & Rukola
Partyzancka
Partyzantów
Pasaż Apollo
Pasaż Beta
Pasaż Handlowy Fredry 3
Pasaż Pod Złotą Kulą
Pasaż Rondo
Pasaż Różowy
Pasaż Tesco
Pasieka
Pasieki
Pasikonika
Pasłęcka
Pasmanteria
Pastela
Pastelowa
Pasterska
Pastewna
Pastwisko
Pati i Maks
Patrice Lumumby
Patriotów
Paula
Pauliny i Augusta Wilkońskich
Pawia
Pawilon 1
Pawilon 10
Pawilon 11
Pawilon 12 (Pałac Targowy)
Pawilon 13
Pawilon 14
Pawilon 2
Pawilon 3
Pawilon 3A (Hala Reprezentacyjna MTP)
Pawilon 4
Pawilon 5A
Pawilon 6
Pawilon 7
Pawilon 7A
Pawilon 8
Pawilon 8A
Pawilon Ekspozycyjno-Dydaktyczny Ogrodu Botanicznego
Pawilon Nowa Gazownia
Pawła Cymsa
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawła Włodkowica
Pawła Zołotowa
Pawłowice
Pawłowicka
Pawłowicka (2426P)
Pawłówko
Pańska
Państwowa Straż Pożarna
PBK
P.B.Mebel
PBS
PC-Profit
Pekao
Pekao SA
PeKao SA
Pekao S.A.
Pekao SA
Pelplińska
Pension nad Wartą
Pensjonat Ofek
Pensjonat Paskal
Pensjonat pod Orzechem
Pensjonat Przy Leśnej
Pensjonat Villa Montana
Pensjonat Villa Park
Pensjonat Villa Tabu
Pensjonat Wrzos
Peonia
PEPCO
Pepco
Pepe
Perfumeria Incognito
Perkoza
Perkozowa
Perkuna
Perłowa
Perłowska
Perzycka
Pesto
Pesto Bistro
Petera Mansfelda
Peugeot - C.M. Motomarket
Peugeot Ciesielczyk
PFA
PFD
PGR Wielkie
PHP Metal-Stop Kinga Zielińska
PHU MOTO - ART 2
Piargowa
Piaski
Piaskowa
Piaskowa (196)

p
piaskownica

P
Piast i Rzepicha
Piasta
Piastów
Piastowska
Piątkowo
Piątkowska
Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr W. Błeńskiej
Piaśnicka
Piccolino
Piccolo
Pieczarkowa
Piekarnia
Piekarnia - Cukiernia BJB
Piekarnia / Cukiernia
Piekarnia Beręczewski
Piekarnia Cukiernia
Piekarnia Cukiernia BJB Jacek Błaszkowiak
Piekarnia Cukiernia Maciejewski
Piekarnia Cukiernia Rodzinna
Piekarnia Dopiewo
Piekarnia Hanna Piskorska
Piekarnia Hildebrand
Piekarnia Junikowska
Piekarnia "Natura"
Piekarnia Piotr Kosmalski
Piekarnia Pod Strzechą
Piekarnia Puszczykowo
Piekarnia Złoty Rożek
Piekarnia-Cukiernia "Liczbańscy"
Piekarnia-Cukiernia ML
Piekarnia/Cukiernia BJB
Piekary
Piekielna Kuchnia
Piękna
Pierogarka - pierogi i naleśniki
Pierogarnia
Pierogarnia Stary Młyn
Pierogowe Love
Pierwszy Urząd Skarbowy
Pierzchno
Piesza
Pijalnia Czekolady Wedel
Pijalnia Wódki i Piwa
Pika Pika tapas bar y vino
Pilicka
Piłkarska
Pilotów
Pilska
Pinocchio Spaghetteria
Pinokio
Piołunowa
Pionierska
Pióro Feniksa
Piotr i Paweł
Piotr i Paweł, Pajo
Piotra Czajkowskiego
Piotra Ściegiennego
Piotra Ściegiennego (196)
Piotra Skargi
Piotra Skargi (330128P)
Piotra Tomickiego
Piotra Wawrzyniaka
Piotra Wysockiego
Piotrowo
Piotrowska
Piracka
Pisarska
Piwiarnia Warka
Piwko Naprzeciwko
Piwna
Piwnica 21
Piwnica Artystyczna Pod Semaforem
Piwonii
Piwoniowa
Pixel
Pizza 24h
Pizza Dominium
Pizza Express
Pizza Gorgonzola
Pizza Hut
Pizza nel mercato
Pizza Station
Pizza Taxi
Pizzeria Al Capone
Pizzeria Biesiadowo
Pizzeria "Fratelli"
Pizzeria Kebab
Pizzeria Millenium
Pizzeria Pablo
Pizzeria Pepperoni
Pizzeria Primavera
Pizzeria Zielona Budka
Pińczowska
PKF Polski Katalog Firm
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski - Oddział 34 w Poznaniu
PKO Bank Polski - Oddział III w Poznaniu
PKO BP
PKO BP (Oddział 5 w Poznaniu)
PKO SA
Plac 20 Października
Plac Adama Asnyka
Plac Adama Mickiewicza
Plac Asnyka
Plac Browarowy
Plac Cyryla Ratajskiego

p
plac do nauki jazdy

P
Plac Europejski
Plac Generała Władysława Andersa
Plac Gruszczyński
Plac Grzybowy
Plac Handlowy
Plac Kazimierza Nowakowskiego
Plac Kolegiacki
Plac Kolejowy
Plac Kościuszki (330129P)
Plac Kwiatowy
Plac Lipowy
Plac Ludwika Waryńskiego
Plac Magazynowy
Plac manewrowy
Plac Margaretek
Plac Medalistów
Plac Międzymoście
Plac Niepodległości
Plac Niezłomnych
Plac Orawski
Plac Piastowski
Plac Powstańców Wielkopolskich
Plac Przemysława

p
plac Przemysława Bystrzyckiego

P
Plac Sokoła
Plac Spiski
Plac Światowida
Plac Wielkopolski
Plac Wiosny Ludów
Plac Wolności

p
plac Wolności

P
Plac Wolności
Plac zabaw Nivea
Plac Zbawiciela
Plac Zenona Twardowskiego
Plac Zielony
Płaczący kamień
Plan Baranowa
Plan ścieżek przyrodniczych w Lasku Marcelińskim
Planetarna
Plastyś
Platanowa
Platinum Palace
Platynowa
Plauta
Pławno
Plaża Krzyżowniki
Plaża miejska
Plaża miejska Chwaliszewo
Plaża Miejska Poznań na Szelągu
Plaża Miejska Rataje
Plaża Miejska Wilda
Plaża Zborowo
Plażowa
Plebania
Plebańska
Plenzler Autoelektronika
Pleszewska
Plewiska
Płóciennicza
Płocka
Płomienna
Plonowa
Płowiecka
Płuciennik
Pluciński
Plus GSM
Płyta hołdu lennego z 1493 roku
Płyta Króla Przemysła II
Płyta pamięci dowódców Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
Płyta pamięci Ignacego Paderewskiego
Płyta pamięci Józefa Strusia
Płyta pamięci Krzysztofa Skubiszewskiego
Płyta Poległych w Czerwcu 1956 roku
Płyta Ryksy Elżbiety
Płyta upamiętniająca przysięgę Powstańców Wielkopolskich 1919 r.
Płyta X rocznicy NSZZ "Solidarność"
Pływacka
Pływalnia Akwen
Pływalnia Delfin
Pływalnia kryta Rataje
Pływalnia letnia
Pływalnia Uniwersytecka
Pneuhage
Pniewska
Pobiedziska
Pobiedzisko Gośliński Bank Spółdzielczy Filia w Swarzędzu
Pobielska
Pochówek 1000-letnich Pobiedziszczan
Pochyła
Poco Loco
Poczta
Poczta Kornik
Poczta Podolany
Poczta Polska
Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Terenowy w Poznaniu
Poczta Polska (UP Poznań 50)
Poczta UP 38
Pocztowa
Pocztowa (2387P)
Pocztowa (2424P)
Pod Aniołem
Pod Borem
Pod dębami
Pod Filarem
Pod Gruszą
Pod Iglicą
Pod Kasztanem
Pod Kocanką
Pod Koroną
Pod Koziołkami
Pod Koziołkiem
Pod Lampionami
Pod Lasem
Pod Minogą
Pod Niebieniem
Pod Nosem
Pod Pretekstem
Pod Smokiem
Pod smokiem Kompleks Medyczny
Pod Sosenką
Pod Strzechą
Pod Złotym Lwem
Pod Zodiakiem
Podbiałowa
Podbórska
Podchorążych
Podgaj
Podgajska
Podgórna
Podgórze
Podgrzybkowa
Podhalańska
Podjaryszki
Podjazd
Podjazdowa
Podkomorska
Podkowa Leśna
Podlaska
Podlesie
Podleśna
Podłoziny
Podmiejska
Podmokła
Podolańska
Podolska
Podstolińska
Podwale
Podwale (196)
Poema Cafe
Poetycka
Poezja Smaków
Pofam - sklep medyczny
Pofam Poznań Sp. z o.o.
Pogodna
Pogodne Przedszkole
Pogorzelska
Poklatki
Pokoje gościnne Agro-Zielonka
Pokoje gościnne Paweł Lisowski
Pokrzywnica
Pokrzywnicka
Pokrzywno
Pol Car
Pol Car Seat
Pol-Anglo Księgarnia Językowa
POL-CAR
Połabska
Polanicka
Połaniecka
Polanka
Polanki
Polanowska
Polańska
Polbank
Połczyńska
Pole Paintballowe
Poli Gojawiczyńskiej
Poligon Biedrusko
Poligon pożarniczy Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu
Poligonowa
Poligrafia Fabisiak
Politechnika Poznańska
Politechnika Poznańska - Hala sportowa
Polkork
POLMED S.A
Polna
Polna (2391P)
Północna
POLOmarket
Polowa
POLRAMA Oprawa obrazów
Polsba SGB Consulting
Polska
Polska Chata
Polski Związek Wędkarski Koło nr 113
Południowa
Półwiejska
Półwiejska 47
Pomaranczarnia
Pomarańczowa
Pomidorowa
Pomnik 15. Pułku Ułanów Poznańskich
Pomnik 600-lecia praw miejskich
Pomnik 7. Pułku Strzelców Konnych
Pomnik Adwokatów Czerwca '56
Pomnik Akcji Bollwerk
Pomnik Armii „Poznań”
Pomnik Bohaterów
Pomnik Bohaterów Poległych za Wolność i Ojczyznę
Pomnik Cyryla Ratajskiego
Pomnik Czerwca 1956 roku
Pomnik Gustawa Manitiusa
Pomnik Harcerski
Pomnik harcerzy poległych we wrześniu 1939 roku
Pomnik jeńców francuskich
Pomnik Jurija Gagarina
Pomnik Klemensa Janickiego
Pomnik Kórnickiej Drużyny Skautowej
Pomnik kryptologów
Pomnik na miejscu masowych egzekucji dokonanych przez okupantów niemieckich
Pomnik Najświętszego Zbawiciela
Pomnik "Nigdy wojny"
Pomnik Ofiar Czerwca 1956
Pomnik ofiar Fortu VII -wschodni brzeg
Pomnik Ofiar Katynia i Sybiru
Pomnik Ofiar Obozu Pracy
Pomnik Ośrodka ZHP Poznań Nowe Miasto
Pomnik Pamięci Cegielszczaków
Pomnik Poległych Harcerzy - Powstańców Wielkopolskich
Pomnik Poległych i Pomordowanych Strażaków podczas II Wojny Światowej
Pomnik Poległych podczas bombardowania Ławicy
Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego
Pomnik Powstańców Wielkopolskich
Pomnik Powstańców Wielkopolskich i Ofiar II Wojny Światowej
Pomnik PPR-owców
Pomnik przyrody Aleja Niepodległości
Pomnik Robotniczego Plutonu Obrony Przeciwlotniczej HCP 1939 r.
Pomnik Samuela Dambrowskiego
Pomnik Siewcy
Pomnik Starego Marycha
Pomnik stulecia PTK
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik Tytusa Działyńskiego
Pomnik Wasilija Czujkowa

p
pomnik "Wszystkim, którzy oddali życie dla Ojczyzny"

P
Pomnik Zdobywców Lotniska Ławica
Pomnik Zwycięstwa
Pomorska
Pomorski
Ponex
Poniecka
Popas
Popiela
Poplińskich
Poplińskich (878015P)
Popradzka
Poprzeczna
Popularna
Poranek
Porankowa
Poranna
Porannej Rosy
Poręba
Poronińska
Porsche Centrum Poznań
Porsche Obornicka Salon - Serwis ŠKODA
Porsche Poznań Franowo
Port Lotniczy Poznań-Ławica
Portiernia
Portowa
Portugalska
Porzeczkowa
Postawska
Posterunek odgałęźny "POD"
Posterunek Policji w Rokietnicy
Potasze
Powiatowy Urząd Pracy
Powidzka
Powstańców
Powstańców Śląskich
Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich (2402P)
Powstańców Wielkopolskich (330022P)
Powstańców Wielkopolskich (330024P)
Powstańcza
Pozdawnicka
Poziomkowa
Poznań
Poznań 32
Poznań British International School
Poznań-Kobylnica Airport
Poznańska
Poznańska (184)
Poznańska (196)
Poznańska (2391P)
Poznańska (2400P)
Poznańska (2406P)
Poznańska (2407P)
Poznańska (2419P)
Poznańska (2460P)
Poznańska (307)
Poznańska (32)
Poznańska (430)
Poznańska (5)
Poznańska (92)
Poznańska Księgarnia Akademicka
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza
Poznańska Palarnia Kawy Astra
Poznańska Pyra
Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego
Poznański Bank Spółdzielczy (Centrala)
Poznański Węzeł Rowerowy
Poznańskie Centrum Finansowe
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Poznańskie Sady
Poznańskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego
Poświata
Pożegowo
Pożegowska
PP wieża
P.P.H. ChemFlon
Prabucka
PRACOWNIA
Pracownia lutnicza Niewczyk & Synowie
Pracownia-Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego
Prądnicka
Praktiker
Prasa
Prawdziwkowa
Prepress - Edica
Prętkowskiego
PrimaFlora (Owiplant)
PRL
Probostwo
Probostwo parafii archikatedralnej
Profesora Antoniego Wróblewskiego
Profesora Jana Kozłowskiego
Profesora Jana Rutkowskiego
Profesora Józefa Kostrzewskiego
Profesora Ryszarda Kosteckiego
Profesora Stanisława Kirkora
Profesora Wacława Strażewicza
Profesora Zbigniewa Steckiego
Projektowana
Prokuratura Okręgowa
Prokuratura Rejonowa
Proletaryat
Promag
Promenada
Promenada imienia Wisławy Szymborskiej
Promienista
Promienko
Promienna
Promno
Promno-Stacja
Promowa
Promyk
Promykowa
Prosiaczek
Prosta
Prosto
Protazego
Prowansalska
Prowent
Prowent Bistro
Prośnicka
Prusimska
Pruszewiec
Pruszkowska
Prużańska
Prymasa Augusta Hlonda
Prymasa Augusta Hlonda (196)
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Prywatne Gimnazjum oraz Liceum Językowo-Informatyczne
Przasnyska
Prząśniczki
Przebiśniegowa
Przecławek
Przecławska
Przecznica
Przedborska
Przedpole

p
przedszkole

P
Przedszkole 105
Przedszkole 112 "Mali Przyrodnicy"
Przedszkole 141
Przedszkole 68
Przedszkole 78 w Poznaniu
Przedszkole 87 im. Jacusia i Agatki
Przedszkole artystyczne "Truskawkowy domek"
Przedszkole Gminne imienia Dzieci z Leszczynowej Górki
Przedszkole Gminne numer 1 Bajkowe Ludki
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka
Przedszkole nr 100 "Mali Poznaniacy"
Przedszkole nr 120
Przedszkole Nr 121
Przedszkole nr 124
Przedszkole nr 129
Przedszkole nr 142
Przedszkole nr 144 "Wesoła Gromada"
Przedszkole nr 150 "Baśniowy Dom"
Przedszkole nr 160
Przedszkole nr 161
Przedszkole nr 163 Baśniowy Zamek
Przedszkole Nr 174 im. Królewny Śniezki
Przedszkole nr 175
Przedszkole nr 178 „Kwiaty Polskie”
Przedszkole Nr 182 im. Królal Elfów
Przedszkole nr 185 "Baśniowy Zakątek"
Przedszkole Nr 188 "Dębowe Ludki"
Przedszkole nr 2 "Wesołe Skrzaty"
Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka
Przedszkole nr 21 "Adademia Pana Kleksa"
Przedszkole nr 25
Przedszkole nr 28 im. Małych Astronomów
Przedszkole nr 29 im. Plastusia
Przedszkole nr 36
Przedszkole nr 38
Przedszkole nr 45
Przedszkole Nr 46
Przedszkole nr 53 "Koszałka Opałka"
Przedszkole nr 55
Przedszkole nr 6 "Polne Kwiatki"
Przedszkole nr 65 "Wiolinek"
Przedszkole nr 66 - "Zaczarowany ogród"
Przedszkole nr 71 "Pod Topolą"
Przedszkole nr 73 "Zielony Gaik"
Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka
Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija (75)
Przedszkole Nr 81
Przedszkole nr 85
Przedszkole nr 93 imienia Hanny Zdzitowieckiej
Przedszkole numer 10 imienia Bolka, Lolka i Toli
Przedszkole numer 104 "Bajlandia"
Przedszkole numer 110 "Wesoły Domek"
Przedszkole numer 113 "Mali Sportowcy"
Przedszkole numer 115
Przedszkole Numer 116 Kolorowe Nutki
Przedszkole numer 119
Przedszkole numer 126
Przedszkole Numer 127
Przedszkole numer 130 "Bajkowy Świat"
Przedszkole numer 134 "Słoneczny Świat"
Przedszkole numer 14
Przedszkole numer 15
Przedszkole numer 17 "Ikarek"
Przedszkole numer 181
Przedszkole numer 22 "Chatka Puchatka"
Przedszkole numer 24
Przedszkole numer 31
Przedszkole numer 35 imienia Króla Maciusia 1
Przedszkole numer 37
Przedszkole numer 5 "Weseli Sportowcy"
Przedszkole numer 90 imienia Jana Brzechwy
Przedszkole Publiczne
Przedszkole publiczne nr 2 Miś Uszatek w Swarzędzu
Przedszkole Specjalne Bartek
Przedszkole Specjalne nr 164
Przedszkole w Tulcach
Przedszkole w Wiórku
Przedszkole "Wesołe Skrzaty"
Przedszkole Zakrzewo
Przedszkole "Zielone Żabki"
Przejazd
Przejście dla zwierząt
Przełaj
Przełajowa
Przełęcz
Przełom
Przelot
Przelotowa
Przemko
Przemyska
Przemysła II
Przemysława
Przemysłowa
Przemysłowa 33 (bud.)
Przeniczna
Przepadek
Przepiórcza
Przeskok
Przesmyk
Prześwit
Przeźmierowo
Przy Autostradzie
Przy Dolinie
Przy Jeziorze
Przy Krzyżu
Przy Łowisku
Przy Murze
Przy Palmiarni
Przy Piekarni
Przy Poznańskiej
Przy Puszczy
Przy Rondzie
Przy Rynku Jeżyckim
Przybroda
Przybrodzka
Przybrzeżna

p
przychodnia

P
Przychodnia Lekarska Salutaris
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych s.c.
Przychodnia rejonowa
Przychodnia rodzinna Szczepankowo-Spławie
Przychodnia Stomatologiczna
Przychodnie "CONSENSUS"
Przygraniczna
Przyjazna
Przyjemna
Przylaszczkowa
Przylesie
Przystaniowa
Przystań
Przyszkolna
Przytoczna
Przytulna
Psałteria
Psarskie
Pszczela
Pszczelna
Pszczółki Mai
Pszczyńska
Pszeniczna
Pszenna
PSZOK - gratowisko
PT Luboń
PT Poznań
PT Rataje
PT Rudnicze
PT Swarzędz
PT tramwajowa Franowo
PT Złotniki
Ptaki w lesie Dębińskim
Ptasi Azyl
Ptasi Zaułek
Ptasia
Ptasie Radio
Ptaszarnia
Ptaszkowska
PUB ELIZJUM
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz
Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki
Publiczne Szkoły Salezjańskie
Pucka
Puławska
Pułkownika Andrzeja Kopy
Pułkownika Andrzeja Kopy (2402P)
Pułtuska
Punkt Apteczny
Punkt Interwencji Kryzysowej
Punkt Komunikacji Swarzędz
Punkt Lotto
Punkt Obsługi Klienta ZTM
PUNKT ROWEROWY
Punkt Zbiórki Odpadów - Kom-Lub Luboń
Pure Jatomi Fitnes
PURO Hotel Poznań
Purpurowa
Pusta
Puszczykowo
Puszczykowo-Zaborze

p
pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

P
PWN
Pychotki
Pyra Bar
Pyrlandpark
Pyrzyczańska
Pyszna Kuchnia
Pyšná Chalupa
PZU
PZU SA

Q
Quadro Office
Quay

R
R Balbina
R Biskupice Wielkopolskie
R Bolechowo
R Czerwonak Osiedle
R Dopiewo
R Gądki
R Golęczewo
R Kiekrz
R Kobylnica
R Kórnik
R Kostrzyn Wielkopolski
R Ligowiec
R Luboń koło Poznania
R Maltanka
R Mosina Pożegowo
R Nowa Wieś Poznańska
R Osowa Góra
R Owińska
R Paczkowo
R Palędzie
R Pierzchno
R Pobiedziska Letnisko
R Poznań Antoninek
R Poznań Dębiec
R Poznań Dębina
R Poznań Garbary
R Poznań Główny
R Poznań Górczyn
R Poznań Junikowo
R Poznań Karolin
R Poznań Krzesiny
R Poznań Starołęka
R Poznań Strzeszyn
R Poznań Wola
R Poznań Wschód
R Promno
R Ptyś
R Puszczykówko
R Puszczykowo
R Rokietnica
R Stęszew
R Swarzędz
R Szreniawa
R Trzebaw Rosnówko
R Wiry
R Złotniki
R Zwierzyniec
Rabat
Rabczańska
Rabowice
Rabowicka
Raciborska
Racjonalizatorów
Racławicka
Rada Osiedla Świerczewo
Radarowa
Radi - Sport
Radiowa
Radlińska
Radłowa
Radojewo
Radomska
Radosna
Radowita
Rady Europy
Radyńska
Radziejowska
Radziwoja
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Polbank
Rainbow Tours
Raj
Rajstopy, skarpety, bielizna
Raka
Rakietowa
Rakoniewicka
RAL
Ranowska
Raszkowska
Raszyńska
Rataje
Ratusz
Ratuszova
Ratuszowa
Raut
Rawicka
Rdestowa
Rebudach plus
Reczeńska
Red Fitness Swarzędz
Redarowska
Regatowa
Reglowa
Rego
Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
Rejsowa
Reknicka
Rekreacyjna
Rektorat Politechniki Poznańskiej
Relay
Rem Marco
Remar
Rembertowska
Remedium
Remik
Remus
REN-MAC
Rena
Renault Rosiak i Syn
Renes Galeria Sztuki
Renmac
Republika Róż
Reserved
Restauracja Ahmed
Restauracja Aleksandra
Restauracja Artemis
Restauracja Astra
Restauracja Azalia
Restauracja Casino
Restauracja Chłopskie Jadło
Restauracja Classic
Restauracja Delicja
Restauracja Fortezza
Restauracja Graczyk
Restauracja Hotelu Lech
Restauracja Impel
Restauracja "Imperium"
Restauracja "Karmell"
Restauracja Kornicka
Restauracja Libańska "Humhum"
Restauracja Maltańska
Restauracja MAX
Restauracja Nova
Restauracja Papavero
Restauracja Pekin
Restauracja Przy Bamberce
Restauracja Rycerska
Restauracja Rynek 95
Restauracja Rzymska
Restauracja Szuwarek
Restauracja Tumska
Restauracja "Verona"
Retmańska
Retro Hostel Poznań
Retropizza
Rewalska
Rewor
Rezedowa
Rezerwat Archeologiczny Genius Loci
Rezerwat Bagno Dębienko
Rezerwat Gogulec
Rezerwat Jezioro Czarne
Rezerwat Jezioro Dębiniec
Rezerwat Jezioro Pławno
Rezerwat Żurawiniec
Rezydencja Kamińsko
Rialto
Ristorante Mio
Rivoliego
Robakowo
Roberta Kocha
Robocza
Rocha Kowalskiego
Rodawska
Rodzina
Rodzinna
Rodzynkowa
Rogalin-Nowa Wieś
Rogalinek
Rogalińska
Rogalowe Muzeum Poznania
Rogera Sławskiego
Rogierówko
Rogowska
Rogozińska
Rojna
Rokietnica
Rokietnicka
Rokietnicka (2400P)
Rokietnicka (2425P)
Rokity
Rolna
Rolna (184)
Rolna 45
Rolnicza
Roma
Roman Wilhelmi
Romana Abrahama
Romana Brandstaettera
Romana Dmowskiego
Romana Drewsa
Romana Kozaka
Romana Maya
Romana Pollaka
Romana Strzałkowskiego
Romana Szymańskiego
Romana Wilkanowicza
ROMGUM
Romualda Traugutta

r
rondo Antoniego Wojewody

R
Rondo Antoniego z Napachania (184)
Rondo Budzyń (431)
Rondo Cichowiczów (5780P)
Rondo Floriana Fiedlera
Rondo Franciszka Heigelmanna

r
rondo im. Jacka Kuronia
rondo im. Tadeusza Mazowieckiego (1872P)

R
Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego (433)
Rondo Jana Pawła II (5;306)

r
rondo Józefa Czapskiego

R
Rondo Józefa Kunerta
Rondo Kaponiera
Rondo Krzysztofa Skubiszewskiego
Rondo ks. Antoniego Sroki
Rondo księdza Kazimierza Pielatowskiego
Rondo Lecha Wałęsy (92)
Rondo Leszka Grajka
Rondo Malwowa
Rondo Minikowo

r
rondo Moraczewskich

R
Rondo Obornickie (433)
Rondo Obornickie (92)
Rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Rondo Orła Białego
Rondo Powstańców Wielkopolskich
Rondo Rataje
Rondo Rataje (196)
Rondo Rataje (196;433)
Rondo Rataje (433)
Rondo Solidarności (5762P)
Rondo Śródka
Rondo Śródka (196)
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka (196;433)
Rondo Szczepankowo im. Mycielskich
Rondo Szczęśliwej Podróży
Rondo świętego Floriana
Rondo Żabikowskie
Rondo Żegrze
Rondo Żołnierzy Niezłomnych
Room
Ropczycka
Rosa
Rosa-Pharm
Rosemary's Hostel
Rosenthal
Rosnowiecka
Rosnówko
Rosnowo
Rosnowska
Rossmann
Rostworowo
Rostworowska (2425P)
Rosyjska
Rotring
Rowery Rybczyński
Rowery Suchy Las
Równa
Równość
Rozalin
Rozbrat

r
rozbudowa fabryki VW

R
Rozbudowa Kościoła
Rozbudowa ul. Jana Pawła II
Rozewska
Rozlewisko Doliny Cybiny
Rozmaitości
Rozmarynowa
Roztocka
Rozwadowska
Roślinna
Róża
Różana
Różany Targ
Różany Zakątek
Różańskiego
Różove
Róży
Różyczkowa
RS-23
RS-26
RTV Euro AGD
RTVeuroAGD
Rubież
Rubież (61-612)
Rubinowa
Ruch
Ruczaj
Ruczajowa
Rudnicka
Rudnicze
Rudzka
Rugijska
Ruiny dworku W. Bogusławskiego

r
ruiny dzwonnicy
ruiny kościoła pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela

R
Ruiny silosu młynu braci Brummerów
Ruiny zamku Klaudyny Potockiej
Rumcajsa
Rumiankowa
Rumuńska
Runa Leśnego
Runowo
Rusałka - Sama Frajda
Ruska
Rutkowskiego
Ryb
Rybacka
Rybaki
Rybczyński Bikes
Rybitwy
Rybnicka
Rybojadzka
Rybojedzko
Rycerska
Rydla
Rydzowa
Rydzyńska
Rymanowska
Rynarzewska
Rynek
Rynek (330133P)
Rynek Łazarski
Rynek Śródecki
Rynek Wildecki
Rynkowa
Rynkowa (184)
Rynkowa (2405P)
Rypińska
Rysia
Ryszarda Berwińskiego
Rządowa
Rzeczańska
Rzeczna
Rzeczypospolitej Mosińskiej
Rzemieślnicza
Rzepakowa
Rzepecki-Mroczkowski
Rzepińska
Rzeszowska
Rzewieniowa
Rzeźba
Rzeźnicka
Rzeźnik
Rzymska

S
Sabiny
Sąd Okręgowy w Poznaniu
Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce
Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald Jeżyce
Sadnicka
Sadowa
Sady
Safony
Saga
Sala bankietowa "Jan III Sobieski"
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala Zgromadzeń
Sala Ziemi Pawilon 15
Salad Story
Salicka
Salka parafialna
Salon akwarystyczny
Salon CREATIO - Marta Michalak
Salon Fryzjerski "Beaute"
Salon Fryzjerski Joanna Utrata
Salon fryzjerski "Luna"
Salon Fryzjerski "Magda"
Salon Lenna
Salon Meblowy Torino / Galeria Światła Azzardo
Salon Muzyczny-Muzeum Feliksa Nowowiejskiego
Salon Urody Mariusz Nowacki
Salonik Fryzjerski
Salsa Bar
SAM spożywczy
Samba
Sami Swoi
Samochodowa Sekcja Transportu, Katedra i Zakład Bromatologii, Centralna Stolarnia UM
Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji w Poznaniu
Samotna
Samuela Lindego
Samuraj
Sanatoryjna
Sandomierska
Sandra
Saneczkowa
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
Sanocka
Sansibar
Santander
Santander Consumer Bank
Santocka
SAP - Spawalnictwo Automatyka Pomiary
Saperska
Saperska 32
Saperska 34
Saperska 36 A
Saperska 36 B
Saperska 38 A
Saperska 38 B
Saperska 38 D
Saperska 38 E
Saperska 38 F
Saperska 38C
Saperska 40 A
Saperska 40 B
Saperska 42 A
Saperska 42 B
Saperska 42 C
Saperska 42 D
Saperska 44 A
Saperska 44 B
Saperska 46 A
Saperska 46 D
Saperzy
Sarbinowo
Sarbinowska
Sarmacka
Sarnia
Sasankowa
Sąsiedzka
Sasinowo
Saturn
Scania Polska S.A. Oddział Poznań
Scena Wspólna
Schipolska
Schlecker
Schody tymczasowe
Schron J1V
Schronisko Młodzieżzowe im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
Ściany
Ścieżka nordic walking dla niepełnosprawnych
Ścieżka w Dolinie Cybiny
Ścinawska
SEAT Centrum Poznań
Sebastiana Klonowica
Second Hand Kórnik
Sędziwoja
Sekret Urody
Sekwojowa
Selgros
Senator
Senatorska
Seneki
Senna
Sensei Shop
Sępia
Sępoleńska
Serafitek
Serbska
Serbska (5762P)
Serce Jeżyc
Serce Rataj
Serdeczna
Serwis AKPiA
Serwis Mercedes Benz Swarzędz (Jasin)
Serwis motocyklowy
Serwis ogumienia osobowo - ciężarowego
Serwis Samochodów Ciężarowych i Autobusów
Serwis samochodowy
Serwisowa
Setka
Seweryna Mielżyńskiego
Sezamkowa
SGI (faza projektowania)
Shell
Sheraton
Sianokosy
Sianowska
Siedliska Muraw Kserotermicznych
Siedmiogrodzka
Siedziba pierwszych władców Polski
Siekierecka
Siekierki Małe
Siekierki Wielkie
Siekierki-Huby
Sielankowa
Sielawy
Sielska
Sieradzka
Sierakowska
Sieroca
Sierosław
Sierosławska
Sierotki Marysi
Sierpowa
Siesta
Siewierska
Siewna
Sikorki
Silniki
Siłownia

s
siłownia zewnętrzna

S
Sindbad
Sinsay
Siodłowo
Sióstr Misjonarek
Siostry Faustyny
Siostry Faustyny Kowalskiej
Six
Skalista
Skalna
Skałowo
Skałowska
Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. Ryszarda Kosteckiego
Skansen miniatur
Skanska
Skarbiec Samków
Skarszewska
Skatepark "Wyspa"
Skawińska
Ski Team
Skibowa
Skład Techniczny
Składowa
Składowa (330136P)
Składowisko Odpadów Komunalnych Miasta Poznania

s
sklep cześci samochodowe

S
Sklep DDD deratyzacja, preparaty owadobójcze, gryzoniobójcze.
Sklep dla plastyków "Matejko"
Sklep Elefantino
Sklep Firmowy Andrzej Bystry
Sklep firmowy RSP Kruszewnia
Sklep Górski Alpin
Sklep GS
Sklep Medyczny Medcom
Sklep medyczny Pofam
Sklep Monopolowy
Sklep Polski
Sklep Polski 13 Trzynastka
Sklep rybny
Sklep Rybny
Sklep sanitarny

s
sklep spożywczo-monopolowy

S
Sklep Spożywczo-Przemysłowy "MIX"
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy - PSS Społem
Sklep spożywczy "Beata"
Sklep spożywczy Pod Gruszą
Sklep spożywczy Społem
Sklep Wędkarski
Sklep Wędkarski Złoty Hak
Sklep Wielobranżowy
Sklep wielobranżowy
Sklep Wielobranżowy H&K
Sklep Z Rybami
Sklep Zielony
Sklep zoologiczny KAKADU
Skoczowska
Skoda-Serwis
Skodex Krotoski - Cichy
Skodex Krotoski-Cichy
SKOK Stefczyka
Skorpiona
Skorzęcin
Skórzewo
Skórzewska
Skórzewska (2405P)
Skotarska
Skowronka
Skowronkowa
Skośna
SKR Stęszew
Skrajna
Skromna

s
skrót

S
Skryta
Skrzat
Skrzydlata
Skrzydlaty
Skrzynecka
Skrzynki
Skrzypaczka
Skrzypowa
Skutery Centrum
Skwer Brzozowy
Skwer Jerzego Kurczewskiego
Skwer Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Skwer Rabina Akiwy Egera
Skwer Romana Wilhelmiego
Skwer Ryszarda Kuklińskiego
Skwer Topolowy
Skwierzyńska
Śląska
SŁAWEX
Sławińska
Sławomira
Ślepe Ryby
Ślężańska
Śliska
Śliwkowa
Słodyńska
Słomiana
Słoneczko
Słoneczna
Słonecznikowa
Sloniarnia
Słonimska
Słowacka
Słowiańska
Słowicza
Słowika
Słowikowa
Słubicka
Słupecka
Słupska
Ślusarska
Śluza Katedralna
Smaki Natury
Smardzewska
Smardzowa
Smażalnia Ryb
Śmiełowska
Śmigi
Śmigielska
Śmiłowo
Smoka Wawelskiego
Smołdzinowska
Smoleńska
Smolna
Śnieżna
Śnieżycowa
Snopowa
So! Coffee
Sobiesiernie
Sobiesława
Sobkowiak
Sobocka
Sobocka (2400P)
Sobolowa
Sobota
Sobotecka
Sochaczewska
Soda hostel & apartments
Sofa cafe&lunch
Sofii Lutosławskiej
Sofoklesa
Soho
Sojowa
Sokalska
Sokoła
Sokolnicka
Sokolniki Gwiazdowskie
Sokołów
Solarium
Solecka
Sołecka
Solidarności
Solna
Sołtysia
Sonata
Sopocka
Soprano
Sorella
Soroki
Sosnowa
Sosnowe Zacisze
Sowia
Sowice
Sowiniecka
Sośnicka
SP Głogowska
SP Kaziemierza WLK
SP Murawa
SP Starołaka
SP Traugutta
SP Żegrze
Spacerowa
Spadochronowa
Spadzista
Spaghetteria "Avanti"
Spaghetteria Macaroni
Spaghetti Bar Piccolo
Spaghetti Picollo
Spalarnia
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką: Zespół Poradni Specjalistycznych
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 113
Sphinx
SPHINX
Sphinx
Spichlerzowa
Spichrzowa
Śpiewaków
SPIN S.A.
Spiżarnia Sołacka
Spławie
Spokojna
Spółdzielcza
Spółdzielnia Socjalna Dąb
Społeczna 1
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum numer 4 imienia profesora Adama Wodziczki
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum numer 2 imienia Edwarda hr. Raczyńskiego STO
Społeczne miejsce pamięci pomordowanych Żydów
Społem
Społem Puszczykowo
Sporna
Sportoteka
Sportowa
Sportowa Szkoła Podstawowa numer 4
SPOT.

s
spożywczo-monopolowy

S
Spożywczy

s
spożywczy
spożywczy 24H

S
Sprzeczna
Srebrna
Średnia
Średzka
Śremska
Srocko Małe
Śródka
Środkowa
Śródpolna
Stacja benzynowa
Stacja Cafe

s
stacja diagnostyczna

S
Stacja Ekologiczna UAM w Jeziorach
Stacja kontroli pojazdów ciężarowych
Stacja Kontroli Pojazdów i Warsztat "Nonet"
Stacja Kontroli Pojazdów "Moto-Tech"
Stacja paliw
Stacja pomp
Stadion Golęcin

s
stadion K.S. Lipno Stęszew

S
Stajenka Pegaza
Stalowa
Stanisław Mikołajczyk
Stanisław Moniuszko
Stanisława Adamskiego
Stanisława Broniewskiego
Stanisława Czernika
Stanisława Dorczyka
Stanisława Dygata
Stanisława Grochowiaka
Stanisława Grzmota-Skotnickiego
Stanisława Hejmowskiego
Stanisława Jachowicza
Stanisława Jakiela
Stanisława Karalusa
Stanisława Karwowskiego
Stanisława Knapowskiego
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kunickiego
Stanisława Kwaśniewskiego
Stanisława Latwisa
Stanisława Lema
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Marusarza
Stanisława Matyi
Stanisława Moniuszki
Stanisława Niedbalskiego
Stanisława Nowaka
Stanisława Nowakowskiego
Stanisława Pawłowskiego
Stanisława Przybyszewskiego (433)
Stanisława Rostworowskiego
Stanisława Rungego
Stanisława Skalskiego
Stanisława Skarżyńskiego
Stanisława Staszica
Stanisława Strugarka
Stanisława Szczepanowskiego
Stanisława Taczaka
Stanisława Wachowiaka
Stanisława Wiechowicza
Stanisława Wigury
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Worcella
Stanisława Woźniaka
Stanisława Woźniaka (434)
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Zwolenkiewicza
Staniszewo
Stanley
Star-Typ Sport
Stara Cegielnia
Stara Droga
Stara Górka
Stara Mydlarnia
Starachowicka
Starbucks
Stare Miasto
Stare Zoo
Stare Żegrze
Starkowska
Starogardzka
Starołęcka
Starołęka Wielka
STAROPOLSKI
Starorzeczna
Starowiejska
Startowa
Stary Browar (Atrium)
Stary Browar (Pasaż)
Stary cmentarz ewangelicki
Starych Wierzb
Starzyny
Starzyńska
Staszowska
Statoil
Statoil 1-2-3
Statua Powstańców Wielkopolskich
Staw
Staw Edy
Stawek
Stawna
Stawnego
Stawowa
STECZKOWSKA WELLNESS Salon Piękności
Stefana Balickiego
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Drzewieckiego
Stefana Grota-Roweckiego
Stefana Jaracza
Stefana Kisielewskiego
Stefana Okrzei
Stefana Różyckiego
Stefana Stefańskiego
Stefana Stoińskiego
Stefana Szolca-Rogozińskiego
Stefana Vrtela-Wierczyńskiego
Stefana Weymana
Stefana Wyszyńskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego (433)
Stefanii Czubryj
Stefanii Sempołowskiej
Stek & Burger
Stela Heinza Macka
Sterowa
Stęszew
Stęszewko
Stęszewska
Stęszewska (306)
Stewnicka
Stobnicka
Stobrawska
Stodolna
Stokrotka
Stokrotki
Stokrotkowa
Stolarnia
Stolarska

s
stołówka

S
Stołówka studencka
Stomil-Poznań
Storczyka
Storczykowa
Straż Gminna Czerwonak
Straż Miejska
Straż Miejska Komenda
Straż Miejska Referat Grunwald i Jeżyce
Straż Miejska Referat Nowe Miasto
Straż Miejska Referat Północ
Straż Miejska Referat Stare Miasto i Winogrady
Straż Miejska Referat Wilda
Strażacka
Strażnica
Straży Ludowej
Street Cafe
Street Club
Stroma
Stróżyńskiego
Strumiany
Strumiańska
Strumykowa
Strykówko
Strykowska
Strzałkowska
Strzałowa
Strzecha
Strzegomska
Strzelca
Strzelecka
Strzelińska
Strzelnica "Magnum"
Strzeszyn
Strzeszyńska
Strzyżowska
STS
Studio Fryzur
Studio Fryzur Blandzi
Studio K
Studio Urody Ekstraktt
Studio urody Krzywy Pazur 2
Studio Wiktoria
Studium Języków Obcych
Studium Języków Obcych UM
Studium Medycyny Ratunkowej UM
Studnia Napoleona
Studzienka Kronthala
Studzienna
SU-22M4
Sub Rosa
Subway
Subway (Galeria Malta)
Subway (Plaza)
Subway (Św. Marcin)
Sucha
Sucholeska
Sucholeska (2431P)
Suchy Las
Sudecka
Sukiennicza
Sulechowska
Suliszewska
Sułkowicka
Sulmierzycka
Sułowska
Sultan Kebab
Sumakowa
Sunny
Super-Pharm
SUPERMED NOVAMED
Supreme Shop
Sushi-Tokyo
Suwalska
Svejkowa Piwnica
Św. Franciszek z Asyżu
Św. Jan Nepomucen
Św. Józefa
Św. Łazarza
Św. Rafał Kalinowski
Swadzim
Swadzimska
Swantibora
Swarożyca
Swarzędz
Swarzędzka
Świadectwo miłości
Świat Gadów
Świat Książki
Świat tanich leków
Świat Zdrowia
Świątniczki
Światopełka
Świdnicka
Świebodzińska
Święciańska
Święcinek
Świecka
Świecki Ruch Misyjny Zbór w Poznaniu
Świeradowska
Świerczewo
Świerczewska
Świerkowa
Świerkowskich
Świerszcza
Świerzawska
Świętego Antoniego
Świętego Czesława
Świętego Floriana
Świętego Jacka
Świętego Jerzego
Świętego Leonarda
Świętego Marcina
Świętego Michała
Świętego Mikołaja
Świętego Rocha
Świętego Szczepana
Świętego Wawrzyńca
Świętego Wawrzyńca (5779P)
Świętego Wincentego
Świętego Wojciecha
Świętej Barbary
Świętej Jadwigi
Świętej Kingi
Świętej Marii Magdaleny
Świętej Trójcy
Świetlana
Świetlica
Świetlika
Świetlikowa
Świętochny
Świętogórska
Świętojańska
Świętokrzyska
Świętosławska
Świętowidzka
Święty Marcin
Święty Wojciech
Świt
Swoboda
Swojska
Sycowska
Sycylijska
Sympatyczna
Synów Pułku
Sypniewo
Syrenia
Syrenki
Sytkowska
Szachowa
Szachty
Szadecka
Szafirkowa
Szafirowa
Szaflarska
Szafranowa
Szałwiowa
Szamocińska
Szamotulska
Szamotulska (184)
Szamotulska (2400P)
Szamotulska (2423P)
Szantowa
Szarotkowa
Szarych Szeregów
Szczawiowa
Szczawnicka
Szczecińska
Szczególna
Szczelinka
Szczepankowo
Szczera
Szczęsna
Szczęsnego Dettloffa
Szczęśliwa
Szczodra
Szczodrzykowo
Szczypiorkowa
Szczytna
Szczytnicka
Szczytniki
Szeherezady
Szelągowska
Szeroka
Szewc
Szewce
Szewska
Szklarnia

s
szklarnie

S
Szklarniowa
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Szkoła Podstawowa
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa 61; Gimnazjum 35
Szkoła Podstawowa 88
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie Da Vinci

s
szkoła podstawowa i gimnazjum w Dopiewie

S
Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w Rogalinku
Szkoła podstawowa im. Astrid Lindgren
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy
Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa imienia Arkadego Fiedlera
Szkoła Podstawowa imienia Augusta Cieszkowskiego
Szkoła podstawowa imienia Ewarysta Estkowskiego
Szkoła Podstawowa imienia Fryderyka Chopina
Szkoła Podstawowa imienia generała Stefana Roweckiego
Szkoła Podstawowa imienia Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa imienia Wojciecha Bogusławskiego
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1, Gimnazjum nr 1
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 27
Szkoła Podstawowa nr 3, Gimnazjum nr 1
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki
Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Armii "Poznań"
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Mieszka I
Szkoła podstawowa nr 46
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Roumalda Traugutta
Szkoła Podstawowa nr 51
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego
Szkoła Podstawowa nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 65
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 82 im. księcia Przemysła I
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Kościuszki w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 89
Szkoła Podstawowa numer 1
Szkoła Podstawowa numer 11
Szkoła Podstawowa numer 12 imienia Wielkopolskiej Brygady Kawalerii
Szkoła Podstawowa numer 20 imienia Stefana Batorego
Szkoła Podstawowa numer 22
Szkoła Podstawowa numer 3 imienia Bolesława Krzywoustego
Szkoła Podstawowa numer 34
Szkoła Podstawowa numer 38
Szkoła podstawowa numer 42
Szkoła Podstawowa numer 45 imienia Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań"
Szkoła Podstawowa numer 5 imienia profesora Adama Wodziczki
Szkoła Podstawowa numer 53
Szkoła Podstawowa numer 54 imienia Jana Kasprowicza
Szkoła Podstawowa numer 56
Szkoła Podstawowa numer 57
Szkoła Podstawowa numer 58 imienia Jerzego Kukuczki
Szkoła Podstawowa numer 59 imienia Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Szkoła Podstawowa numer 60 imienia Wojciecha Bogusławskiego
Szkoła Podstawowa numer 63 imienia Ksawerego Zakrzewskiego
Szkoła Podstawowa numer 69 imienia Jarogniewa Drwęskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Szkoła Podstawowa numer 70 imienia Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa numer 71 imienia Janusza Kusocińskiego
Szkoła Podstawowa numer 77 imienia Pułku Ułanów Poznańskich
Szkoła Podstawowa numer 78 imienia profesor Wiktora Degi
Szkoła Podstawowa numer 79 imienia Arkadego Fiedlera
Szkoła Podstawowa numer 83 ŁEJERY imienia Emilii Waśniowskiej
Szkoła Podstawowa numer 85 imienia Kawalerów Maltańskich
Szkoła Podstawowa numer 87 imienia Stefana Żeromskiego
Szkoła podstawowa numer19 imienia Stanisława Staszica
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
Szkoła Podstawowa w Suchym Lesie - filia
Szkoła Podstawowa w Tulcach
Szkoła Podstawowa w Wierzonce
Szkoła Podstawowa w Wirach
Szkoła Policealna numer 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych imienia Stanisława Staszica
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy numer 4
Szkółkarska
Szkolna
Szkolna (2387P)
Szkolna (2400P)
Szkolna (2403P)
Szkolna (2416P)
Szkolna (2423P)
Szkolna (2493P)
Szkolna (330138P)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD
Szkunerowa
Szkutnicza
Szlaban
Szlachecka
Szlachetna
Szlak kościołów drewnianych wokól Puszczy Zielonka
Sz.Lutycka Wojewódzki
Szmaragdowa
Szolna
Szopienicka
Szosa Poznańska (11)
Szosa Poznańska (430)
Szosa Poznańska (431)
Szosa Wronczyńska
Szpaków
Szparagowa
Szpital Dziecięcy im. Bolesława Krysiewicza
Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny‎
Szpital im. Franciszka Raszei
Szpital Kliniczny imienia Karola Jonschera
Szpital Kliniczny nr 1 im. Przemienienia Pańskiego
Szpital Kliniczny nr 1 im. Przemienienia Pańskiego - Hospicjum Palium
Szpital Kliniczny nr 1 im. Przemienienia Pańskiego - Łąkowa
Szpital Kliniczny nr 1 im. Przemienienia Pańskiego - Szamarzewskiego
Szpital Kliniczny nr 2 im. Heliodora Święcickiego
Szpitalna
Szpitalna (330139P)
Szpot
Szreniawa
Szreniawska
Szronowa
Sztormowa
Szubińska
Szumin
Szuwarowa
Szwajcarska
Szwedzka
Szwedzkie Okopy
Szwejk
Szwoleżerów
Szybka Pizza
Szybowcowa
Szybowników
Szydłowiecka
Szydłowska
Szymborska
Szyperska
Szyszkowa

T
T-Mobile
Tablica informacyjna "Nierozpoznani"
Tablica informacyjna o Gustawie Manitiusie
Tablica "Jaz Katedralny"
Tablica "Jaz na Cybinie"
Tablica ofiar UB
Tablica pamiątkowa fontanny na Malcie
Tablica pamiątkowa Wyższej Szkoły Rolniczej 1870-1876
Tablica pamiątkowa XX rocznicy powstania PPR
Tablica pamięci Swarzędzan ochotników Powstania Wielkopolskiego 1919 r.
Tablica Pamięci Zenona Twardowskiego
Tablica "Park Cytadela bezkręgowce"
Tablica "Park Cytadela botanika"
Tablica "Rdestnica kędzierzawa"
Tablica "Rzeka Warta"
Tablica "Umocnienia prawobrzeżne"
Tablica Zgromadzenia Narodowego 15.04.2016 r. w Poznaniu
Taborowa
Taco Mexicano
TAD
Tad Market
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Gajcego
Tadeusza Jabłońskiego
Tadeusza Kotarbińskiego
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Mikke
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Rugego
Tadeusza Ślusarskiego
Tadeusza Staniewskiego
Tadeusza Szeligowskiego
Tadeusza Vetulaniego
Taj India
Takie coś innego
Talaga
Tandoori
Tania Książka "Akwarela"
Tanibórz
Tanie obiady
Tapas Bar
Tarasowa
Tarasy Cytadeli
Tarczowa
Targowa
Targowisko
Targowisko / Składowisko
Tarninowa
Tarnobrzeska
Tarnowo
Tarnowo Podgórne
Tarnowska
Tarnowska (2404P)

t
tarnowskie termy

T
Tatarakowa
Taternik
Tatrzańska
Tattoo Studio Luboń
Tavaa
Tawerna Pod Żaglami
Tawułowa
Taxodium distichum
Tczewska
Tea Club
Teatr Muzyczny
Teatr Nowy
Teatr Polski
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
Teatr Ósmego Dnia
Teatralka
Techem
Techniczna
Technik architektury krajobrazu
Technikum Budowlane im. gen. Władysława Andersa
Technikum Ekonomiczno-Admnistracyjne numer 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych imienia Stanisława Staszica
Technikum Gastronomiczne w Zespole Szkół Gastronomicznych imienia Karola Libelta
Technikum Geodezyjno-Drogowe
Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu
Technikum Łączności
Technikum Mechaniczne
Technikum Mechaniczne dla dorosłych
Technikum numer 19
Technikum Ogrodnicze
Tęcza
Tęczowa
Tęczowy Pstrąg
Telco
TelePizza
Telepizza
Telewizyjna
Telimena
Telimeny
TelSter
Templińska
Tenisowa
Teodora Parnickiego
Teodora Tyca
Teofila Kaczorowskiego
Teofila Mateckiego
Teofila Wolniewicza
Teofili Potulickiej
Teokryta
Tequilarnia
Ter-Mag
Terenowa
Terespolska
Terma
Termalna
Terminal Cargo
Terminal Pasażerski - odprawa
Terminal Pasażerski - przyloty
Termy Maltańskie
Ternicka
TESCO
Tesco
Tey Hostel
ThaiWok
The Dubliner
The Imperial Castle
The Mexican
Thonet
Tino
Tirex
Tivoli
Tkaniny Bławatek
Tokarska
Toma
Tomasza Drobnika
Tomasza Zana
Tomaszowska
Tomiaka
Tomice
Top Outlet
TOP SHOPPING
Topazowa
Topola
Topolowa
Topolska
Tor Poznań
Torfowa
Torowa
Tortunia
Toruńska
Toskańska
TOSMAK
Totalcars
TOTU
Tourist Bus 100: MARCINKOWSKIEGO -> NOWE ZOO
Tourist Bus 100: NOWE ZOO -> MARCINKOWSKIEGO
Towarowa
Towarzystwo Przyjaciół Nauki
Toyota Bońkowscy
Toyota Fietz
Tośka Cantine
Tradycyjne Jadło
Trafika
Trakt
Trakt Dębiniecki
Trakt Napoleoński
Trans-Gaz
Transformator wieżowy
Transkom
Transportowa
Traperska Osada
Trasa przebiegu ścieżki przyrodniczej po użytku ekologicznym Dębina
Trasa statku "Anna Maria"
Trattoria Girasole
Trębacka
Treblińska
Trendy
Trocadero
Trocka
Trojka
Trójpole
Truflowa
Truskawiecka
Truskawkowa
Trybunalska
Trynite
Trzaskowo
Trzaskowo Golf Club
Trzcianecka
Trzcielin
Trzcielińska
Trzebaw
Trzebawska
Trzebiatowska
Trzebisławki
Trzebińska
Trzecka
Trzek
Trzek Duży
Trzek Mały
Trzemeszeńska
Trzepak
Trzmiela
Trzy Dęby
Trzy Świnki
Tu Est Petrus
Tubes International
Tucholska
Tuczno
TUI
Tulce
Tulecka
Tulipana
Tulipanowa
Tunel Komandoria
Tunel Leszka
Tunel Łomżyński
Tuplex
Turkusowa
Turniowa
Turystyczna
Twardogórska
Twardowo
Twardowska
Twardowska (330003P)
Twardowski
Twój mały sklep
Twój ogród
Tyczyńska
Tylicka
Tylna
Tylne Chwaliszewo
Tymiankowa
Tyniecka
Tyrwacka
Tysiąclecia
Tyska

U
U Agnieszki
U Aliny
U Beaty
U Eli
U Joli

u
u Kingi

U
U Konara
U Krystyny
U Mnie Czy U Ciebie
U Mocnego
U Nowaka
U Przyjaciół

u
u Rysia

U
U Sąsiadki
U Tadzia
U Zosi
UEP - Budynek C
Ugory
Ukośna
Ukraińska
Ułanów
Ułańska
Umberto
Umultowska
Underground
Unhuman
Unii Lubelskiej
Unijna
Unilever
UNIPOL Roman Bajon Spółka Jawna
Unisława
Uniwersytet Artystyczny
Uniwersytet Ekonomiczny
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Kampus Morasko (część wschodnia)
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Kampus Morasko (część zachodnia)
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Uniwersytet Przyrodniczy
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Uno Espresso
UP Luboń 1
UP nr 33
UP Poznań 45
UP Poznań 73
UP1
Upalna
Uprawna
Uradzka
Urbanowska
Urniszewo
Urocza
Uroczysko
Urszulanek
Urszuli Ledóchowskiej
Urwista
Urząd Gminy
Urząd Gminy Czerwonak
Urząd Gminy Dopiewo
Urząd Gminy Kleszczowo
Urząd Gminy Komorniki
Urząd Gminy Rokietnica
Urząd Gminy Suchy Las
Urząd Kontroli Skarbowej
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Urząd Miasta
Urząd Miasta i Gminy Kórnik
Urząd Miasta i Gminy Stęszew
Urząd Miasta i Gminy Swarzędz
Urząd Miasta Luboń
Urząd Miasta Poznania
Urząd Miasta Poznania-Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Urząd Miasta Poznań Stare Miasto
Urząd Miejski
Urząd Miejski w Mosinie
Urząd Pocztowy - Poznań 47
Urząd Pocztowy Luboń 1
Urząd Pocztowy Poznań 2
Urząd Pocztowy Poznań 21
Urząd Pocztowy Poznań 25
Urząd Pocztowy Poznań 41
Urząd Pocztowy Poznań 5
Urząd Pocztowy Poznań nr 43
Urząd Pocztowy Swarzędz 1
Urząd Skarbowy Poznań Grunwald
Urząd Skarbowy Poznań Jeżyce
Urząd Skarbowy Poznań Nowe Miasto
Urząd Skarbowy Poznań Winogrady
Urząd Stanu Cywilnego
Urząd Statystyczny
Usługi krawieckie
Usługi kurierskie MARATON S.C
Usługowa
Ustronna
Ustrońska
Ustrzycka
Uwolnienie Andromedy przez Perseusza
Uzarzewo
Uzarzewo mapa
Uzarzewo-Huby
Uzdrowiskowa
Uznamska
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące numer 34
Użytek ekologiczny "Strumień Junikowski"
Użytkowanie lasu

V
V Liceum Ogólnokształcąca im. Klaudyny Potockiej
Vademecum
Valpolicella
Van Gogh
Verus
Victoria - Katarzyna Stesel
Victoria Center
VII Liceum Ogólnokształcące imienia Dąbrówki
Viktoria
Villa Park

v
vilo modi

V
Vinationale
Vinci
Vine Bridge
Violet Sushi
Vision Express
Vita Farm
Vivaldi
Vivo-Pol
Volkswagen Auto Premium
Volkswagen Centrum Poznań
Volvo Karlik
Volvo, Jaguar, Land, Rover Karlik
VOX

W
W biegu Cafe
W Bramie
W drodze na deptaku
W. Kruk
W Lesie
W Pasażu
W Ramce
W Starym Kinie
W Starym Sadzie
W-Z Strefa Tańca
Wacława Rzewuskiego
Wacława Strażewicza
Wacława z Szamotuł
Wadowicka

w
waga

W
Waga miejska
Wagi
Wagrowska
Wakacyjna
Wałbrzyska
Wałecka
Walentego Stefańskiego
Walerego Wróblewskiego
Walerianowo
Waligóry
Walki Młodych
Wandy
Wandy Modlibowskiej
Waniliowa
Warecka
Warmińska
Warowna
Warpińska
Warpnowska
Warszawska
Warszawska (92)
Warszawskie-Pomet-Maltańskie
Warsztat Stawna 8
Warsztat Terapii Zajęciowej w Owińskach
Warsztatowa
Warung Bali
Warung Sumatra
Warzelnia
Warzywa - Owoce
Warzywa Owoce
Warzywna
Warzywniaczek
Warzywniak
Warzywniak "Lucyna"
Warzywnik
Wąska
Wasza
Watis
Wave PC
Wawel
Wawerska
Wawrzyniaka
Wawrzyńca Chybickiego
Wawrzyńca Engeströma
Wawrzyńca Żuławskiego
Ważki
WBK
Wczasowa
Węgierska
Węgierskie
Węglowa
Węgorzewska
Wejherowska
Wenecjańska
Wenecjańska (w budowie)
Wenecka
Wenedów
Weranda Caffe
Weranda Lunch & Wine
Wergiliusza
Wesoła
Western City
Westerplatte
Weteranów
Węzłowa
Whiskey in The Jar
Whisky Bar 88
Wiadukt Antoninek
Wiadukt Dolna Wilda (196;433)
Wiadukt Franowo
Wiadukt Franowo (433)
Wiadukt Hetmański (196;433)
Wiadukt im. Gabriela Narutowicza
Wiadukt im. Gabriela Narutowicza (433)
Wiadukt Kosynierów Górczyńskich (196)
Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego
Wiadukt Ryszarda Ganowicza
Wiankowa
Wiatraczna
Wiatrakowa
Wiatrowa
Wiązowa
Wichrowa
Widawska
Widłakowa
Widna
Widok
Widokowa
Wiece
Więckowice
Więckowice (osada leśna)
Więckowska (2403P)
Wieczorynki
Wiedeńska
Wiejska
Wiejskie Jadło
Wielich Stawów
Wielichowska
Wielka
Wielka Rybacka
Wielka Wieś
Wielkich Stawów
Wielkie żarcie
Wielkopolska
Wielkopolska Giełda Odzieżowa
Wielkopolski Bank Kredytowy
Wielkopolski Park Narodowy. Obwód Ochronny Osowa Góra
Wielkopolski Park Zoologiczny - Nowe Zoo
Wielkopolski Urząd Wojewódzki
Wielkopolskie Centrum Onkologii
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów
Wielkopolskie Muzeum Wojskowe
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Wieluńska
Wieniawskiego
Wieprawska
Wieruszowska
Wierzbięcice
Wierzbina
Wierzbowa
Wierzenica
Wierzenicka
Wierzenicka (2407P)
Wierzonka
Wiesiołkowa
Wiesław Dukowicz
Wiesławy
Wietrzna
Wietrzykowskich
Wiewiórcza
Więzienie Policji Bezpieczeństwa i Wychowawczy Obóz Pracy w Żabikowie
Więzowska
Wieża kontroli lotów
Wieżowa
Wigwam
Wigwam Łysa Góra
Wikarówka
Wiklinowa
Wiktora Degi
Wiktora Gosienieckiego
Wiktora Pniewskiego
Wiktorówka
Wilanowska
Wilcza
Wilczak
Wilczy Młyn
Wilda
Wileńska
Wilgi
Wilhelma Grimma
Wilków Morskich
Wilkońskich
Willa
Willa Arkadia
Willa Flora

w
willa z 1885 r.
willa z XIX w.

W
Willowa
Wincentego Jezierskiego
Wincentego Kadłubka
Wincentego Pstrowskiego
Wincentego Rapackiego
Wincentego Różańskiego
Wincentego Studniarskiego
Wincentego Styczyńskiego
Wincentego Witosa
Wincentego Witosa (433)
Wincentowo
WINDA
Wine Club
Winiarnia Pod Czarnym Kotem
Winiarska
Winiarski
Winna
Winogrady
Winogradzka
Winogronowa
Winoroślowa
Wiórek
Wiosenna
Wiosłowa
Wiosny Ludów
Wioślarska
Wirki
Wirowska
Wirska
Wiry
Wiry (osada leśna)
WIS
Wisłocka
Witkowa
Witkowska
Witnicka
Witobel
Witolda Gombrowicza
Witolda Pileckiego
Witosława
Wituchowska
Wiślana
Wiślicka
Wiśniczówka
Wiśniowa
Wiśniowy Sad
Wjazdowa (330141P)
Władymira
Władysława
Władysława Bełzy
Władysława Biegańskiego
Władysława Bortnowskiego
Władysława Broniewskiego
Władysława Hibnera
Władysława Jagiełły
Władysława Jeszke
Władysława Komara
Władysława Kosińskiego
Władysława Kotwicza
Władysława Kozłowskiego
Władysława Łokietka
Władysława Nehringa
Władysława Orkana
Władysława Pniewskiego
Władysława Reymonta
Władysława Sikorskiego
Władysława Skóry
Władysława Słocińskiego
Władysława Stanisława Reymonta (433)
Władysława Syrokomli
Władysława Węgorka
Władysława Zamoyskiego
Włocławska
Włodarska
Włodzimierza Majakowskiego
Włoska
Włoszakowicka
Włościańska
Wodna
Wodnika
Wodny Raj
Wojas
Wojciecha Bąka
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Bogusławskiego (2431P)
Wojciecha Cybulskiego
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Kossaka
Wojciecha Trąmpczyńskiego
Wojciecha Zielińskiego
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Wojewódzki Szpital Zespolony
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków
Wojewódzki Urząd Pracy
Wojnowicka
Wojska Polskiego
Wojskowa
Wojtek
Wójtowska
Wola
Wolbromska
Wołczyńska
Wolińska
Wołkowyska
Wolne Tory
Wolnica
Wołowska
Wolska
Wolsztyńska
Wołyńska
Wonna
Woodrow Wilson
Wook express
World Trade Center Poznań
Woźna
Woźnicka
Wrigley Poland
Wróblewo
Wrocławska
Wrocławska (5)
Wronczyn
Wronczynek
Wronczyńska
Wroniecka
Wrotyczowa
Wrzesińska
Wrzosowa
Wschodnia
Wschodnia Sushi
Wschowska
WSK Poznań
Wspólna
Wspólny Stół
Wszystkich Świętych
Wulkanizacja
Wulkanizacja - Opony Serwis
Wulkanizacja Serwis opon P.H.U.
Wybieg
Wycieczkowa
Wydmowa
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Wydział Elektryczny
Wydział Komunikacji
Wydział Maszyn Roboczych i Transportu
Wydział Melioracji i Inżynierii Środowiska
Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych (Budynek B)
Wydział Nauk o Zdrowiu UM
Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydział Technologii Chemicznej
Wydział Technologii Chemicznych i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej
Wydział Technologii Drewna
Wydział Zarządzania Politechniki Poznańskiej
Wydzierzewice
Wydzierżawice
Wygon
Wykopy
Wyłom
Wypalanki
Wypoczynkowa
Wypożyczalnia Biblioteki Uniwersyteckiej
Wyrzyska
Wysogotowo
Wysogotowska
Wysoka
Wysoka (430)
Wyszeborska
Wyszomierska
Wytwórnia lodów tradycyjnych
Wyzwolenia
Wyzwolenia (2402P)
Wyścig
Wyścigowa
Wyższa Szkoła Bankowa
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu
Wyższa Szkoła Biznesu
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii
Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości
Wyższa Szkoła Języków Obcych
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu
Wyższa szkoła zawodowa "Kadry dla Europy"
Wyżyny
WZ
Wzgórze Toskanii
Wzlotowa

X
X-kom.pl
Xawerego Dunikowskiego
XI Liceum Ogólnokształcące im. J.W. Zembrzuskich
XII Liceum Ogólnokształcące
XIV Liceum Ogólnokształcące imienia Kazimierza Wielkiego

Y
Yamaha
Yanosik
YC UAM
Yes
YetzTu
Yezyce Kuchnia
Yves Rocher

Z
Z Sercem
Za Bramką
Za Cybiną
Za Cytadelą
Za Groblą
Za Lasem
Za Motelem
Zabawa w teatr
Ząbkowicka
Zaborska
Zabrzańska
Zabytkowy Pawilon
Zachodnia
Zacisze
Zaciszna
Zadęby
Zagajnik
Zagajnikowa
Zagonowa
Zagórze
Zagórzycka
Zagrodnicza
Zagrodnicza Caffe
Zagrodowa
Zajadalnia
Zajazd Dziupla
Zajęcza
Zakątek
Zakład drobiarski Koziegłowy
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej
Zakład Karny
Zakład Lasów Poznańskich
Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny w Owińskach
Zakład Poprawczy
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zakład Zagospodarowania Odpadów Poznań
Zakładowa
Zakłady Drobiarskie Koziegłowy
Zakochani
Zakole
Zakon ss. Urszulanek OSU
Zakopiańska
Zakręt
Zakrzewo
Zakrzewska
Zalasewo
Zalesie
Załęże
Zambrowska
Zamek Cesarski
Zamek Kórnicki
Zamek Królewski
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamojska
Zamysłowo
Zamysłowska
Zaniemyska
Zapiekarnia „U Hanki”
Zapłocie
Zapomniana
Zarząd Dróg Miejskich
Zarząd Zieleni Miejskiej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Zasadnicza Szkoła Zawodowa numer 18
Zasadnicza Szkoła Zawodowa numer 2
Zasadnicza Szkoła Zawodowa numer 29
Zasadnicza Szkoła Zawodowa numer 31
Zasadnicza Szkoła Zawodowa numer 8
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna numer 1
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Gastronomicznych imienia Karola Libelta
ZaTramwaj T2: Ogrody -> Żeromskiego
Zaułek
Zaułek (434)
Zaułek Krystyny Feldman
Zaułek Piotra Majchrzaka

z
zaułek Ślepego Antka

Z
Zawady
Zawiertowska
Zawilcowa
Zbąszyńska
Zbig Studio Foto
Zbigniew Zakrzewski
Zbigniewa Burzyńskiego
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa Kiedacza
Zbiornik retencyjny
Zborówko
Zborowo
Zbożowa
Zbyłowita
Zbyszka
Z.D. Koziegłowy
Zdobywców Monte Cassino
Zdroje
Zdrojowa
Zdrowa Domowa
Zdrowoteka
Zdunowska
Zdziechowska
Zdzisławy
Zegarmistrz Henryk Cieszyński
Zegarmistrz i Złotnik M. Depa
Zemborzycka
Zenona Kosidowskiego
Zespół szkół
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych imienia Bolesława Chrobrego
Zespół Szkół Budowlanych imienia Rogera Sławskiego
Zespół Szkół Budownictwa nr 1
Zespół Szkół Ekonomicznych imienia Stanisława Staszica
Zespół Szkół Elektrycznych numer 1 imienia Henryka Zygalskiego
Zespół Szkół Elektrycznych numer 3 imienia księdza Piotra Wawrzyniaka
Zespół Szkół Gastronomicznych imienia Karola Libelta
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych imienia Rudolfa Modrzejewskiego
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych
Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56
Zespół Szkół Handlowych numer 2 imienia J. Drwęskiego
Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
Zespół Szkół Komunikacyjnych imienia Hipolita Cegielskiego
Zespół Szkół Łączności imienia Mikołaja Kopernika
Zespół Szkół Licealno-Technicznych
Zespół Szkół Mechanicznych imienia Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkół Mechaniki Precyzyjnej
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2
Zespół Szkół nr 10
Zespół Szkół nr 5 im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
Zespół Szkół numer 1 imienia Józefa Kostrzewskiego
Zespół Szkół numer 1 imienia Powstańców Wielkopolskich
Zespół Szkół numer 2
Zespół Szkół numer 4
Zespół Szkół numer 7
Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 / Politechnika Poznańska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 15
Zespół Szkół Ogólnokształcących numer 2 imienia Charles De Gaulle'a
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima
Zespół Szkół Technicznych imienia Michała Drzymały
Zespół Szkół Urszulańskich
Zespół Szkół w Kleszczewie
Zespół Szkół w Tulcach
Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1
Zespół szkół z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi nr 2 w Poznaniu
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi numer 2
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi numer 3
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi numer 5
Zespół Szkół Zawodowych nr 6
Zespół szkół zawodowych numer 1
Zespół Szkół Zawodowych numer 2 imienia Janusza Korczaka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 1
Zespołowa
ZGiKM GEOPOZ
Zgoda
Zgodna
Zgorzelecka
Zgromadzenie zakonne Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP (Służebniczki Maryi)
Ziarnista
Ziarno – Epitafium Życia
Ziębicka
Zielarnia EVITAL
Zielarnia Medyczna "Arnika"
Zielarnia Officina Sanitatis
Zielarnia "Sanitas Ex Natura"
Zielarska
Zieleniec
Zieleniec Miejski
Zieleńska
Zieliniec
Zielińska
Zielna
Zielniczki
Zielona
Zielona Dolina
Zielona Gęś
Zielona Podkowa
Zielona Sałata
Zielona spiżarnia
Zielona Weranda
Zielone Wzgórza
Zielone Wzgórze
Zielony Dębiec
Zielony Taras
Ziemniaczana
Ziemowita
Ziko
Zimin
Zimorodka
Zimowa
Zindo Sushi
Ziołolek
Ziołowa
Zjazd
ZK SN 6100
Złocieniecka
Złocieniowa
Złota
Złota Polana
Złota Rybka
Złotej Kaczki
Złotkowo
Złotnicka
Złotnicka (2430P)
Złotniczki
Złotniki
Złotniki AR
Złotopolska
Złotowska
Złoty Feniks
Złoty Grosik
Złoty Łan
Zmartwychwstańców
Zmysłowo
Znak.pl
Znicz Pamięci Pokoju
Zodiakowa
Zofii Nałkowskiej
Zofii Sokolnickiej
ZOO Pamiątki
ZOO Piątkowo
Zorza
Zosia
Zryw
ZUS
Związku Walki Zbrojnej
Zwierzę
Zwierzyniecka
ZWO Millano
ZWO Millano Office
Zwoleńska
Zwrotnicza
Zwycięstwa
Zwycięstwo
Zyga Latarnik
Zygmunt Berling
Zygmunta Celichowskiego
Zygmunta Grudzińskiego
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Kubiaka
Zygmunta Lisowskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zygmunta Plucińskiego
Zygmunta Szweykowskiego
Zygmunta Warczygłowy
Zygmunta Wojciechowskiego
Zygmunta Zaleskiego
Zygzak

Ć
Ćmielowska

Ę
Ę Rybę

ś
św. Józefa

Ź
Źródlana

Ż
Żabia
Żabia Grobra
Żabikowo
Żabikowska
Żabka

ż
żabka

Ż
Żabka
Żagańska
Żaglowa
Żalewo
Żalki
Żarnowiec
Żarnowiecka
Żbikowa
Żegiestowska
Żeglarska
Żegrze
Żelazna
Żerkowska
Żernicka
Żerniki
Żeńców
Żlebowa
Żłobek Balbinka
Żłobek Calineczka
Żłobek i Przedszkole Tygryski
Żłobek Krecik
Żłobek Michałki
Żłobek Miejski "Maciuś"
Żłobek Nr 4 Miś Uszatek
Żłobek "Przemko"
Żłobek Ptyś
Żmigrodzka
Żmudzka
Żniwna
Żnińska
Żołnierzy Lenino
Żołnierzy Narwiku
Żołnierzy Wyklętych
Żonkilowa
Żorska
Żubr
Żuczka
Żukowa
Żukowska
Żuławska
Żuraw Rzeczny
Żurawia
Żurawinowa
Żuromińska
Żwirki i Wigury
Żwirowa
Życzliwa
Żydowska
Żytnia
Żywiczna
Żywiecka
Żywocicka
Żywokostowa
Żyzna