Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Szczecin and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

0
09/27;142

1
1
1 Maja
1-2-3
10
109 Szpital Wojskowy z przychodnią
115
119
12 Batalion Rozpoznawczy Ułanów Podolskich
12 Brygada Zmechanizowana imienia generała broni Józefa Hallera (JW1749)
120
123
13
142

2
2
26 Kwietnia

3
3 głazy na wzniesieniu
3 Maja
31
39

4
4F

5
5 Lipca
5 Smaków
50 Style
5.10.15

6
6 Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Czarnieckiego

9
9 Maja

A
A2 Nierdzewne Elementy Złączne

a
abc

A
ABC

a
abc

A
Abra Meble
ABW
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Adidas
Admiralska
Afrodyty
Aga-Stach
Agat
Agatowa
Agencja Pocztowa
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Agnes
Agnieszki
Agrestowa
Agrofirma
Agrofirma Witkowo
Akacjowa
Akademia Morska
Akademia Sztuki
Akdeniz
Akropolis
Aksamitna
Akumar
Akwarelowa
Alabastrowa
Albatros
Albatrosów

a
aleja Bohaterów Warszawy
aleja Brzozowa

A
Aleja Brzozowa

a
aleja Bukowa
aleja Dębowa
aleja Dolna
aleja Górna
aleja Grabowa
aleja Jaworowa
aleja Kasztanowa
aleja Krótka
aleja Leszczynowa
aleja Lipowa
aleja Nad Strumykiem
aleja Niepodległości
aleja Niepodległości (10)
aleja Okólna
aleja Papieża Jana Pawła II
aleja Piastów
aleja Piastów (10)
aleja Piastów (13)
aleja Południowa
aleja Powstańców Wielkopolskich
aleja Przyjaciół

A
Aleja Śliwkowa

a
aleja Słonecznego Stoku
aleja Spacerowa
aleja Strumykowa
aleja Widokowa
aleja Wojska Polskiego
aleja Wojska Polskiego (115)
aleja Wyzwolenia
aleja Zachodnia
aleja Zakole

A
Aleksandra Fredry
Aleksandra Kostki Napierskiego
Aleksandra Omieczyńskiego
Aleksandra Świętochowskiego
Aleksandra Zawadzkiego
Alex
Alfa
ALFATECH.PL Sp. z o.o.
Alfreda Sokołowskiego
Ali Baba Kebab
Alibaba
Alicja
Alicji
Alior Bank
Allianz
Alma
Almi Decor
Almir
Aloesowa
Alpejska
Alpinistów
Alt-Radekower Str. (K 7311)
Alter Ego
Aluminiowa
Am Bahnhof
Am Bahnhof (K 7311)
Am Grenzübergang
Am Sportplatz
Amaltei
Amar
Ametystowa
Amora
An der Autobahn
ANA - ARPO
Anadi Grill
Andegrand.pl - Skateshop
Andre Citroena
Andreas Sp. z o. o.
Andrzeja Antosiewicza
Andrzeja Benesza
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja Małkowskiego
Andrzeja Niegolewskiego
Andrzeja Średniawskiego
Andrzeja Struga
Andrzeja Struga (10)
Andyjska
Anetta
Anhellego
Ania
Anieli Krzywoń
Anka
Anna
Anny Jagiellonki
Anny Marii
Antoniego Abrahama
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Kaliny
Antoniego Ledóchowskiego
Antykwariat Pomorski
Anusia
Anyżkowa
Apart
Apartamenty Sedinum
Apteka
Apteka Akademicka
Apteka Alfa
Apteka Bałtycka
Apteka cef@rm 36,6
Apteka "Dbam o zdrowie"
Apteka Dbam o Zdrowie
Apteka DOZ
Apteka Gemini
Apteka Katedralna Św. Jakuba
Apteka Książąt Pomorskich
Apteka Libra
Apteka Maltańska
Apteka Medica II
Apteka Mediq
Apteka Miła
Apteka Millenium
Apteka Morska
Apteka Na Górnej
Apteka na Warszewie
Apteka Plus
Apteka rodzinna
Apteka Rycerska
Apteka w Dobrej
Apteka Zdroje
Apteka Zdrowie
Apteka ZDROWIE
Arbuzowa
Arcadia
Archeologiczna
Archiwum
Areszt śledczy
Argum
Arkadas
Arkonka
Arkońska
Arlekin
Armali
Armii Krajowej

a
art. spożywcze

A
Art Top
Artemidy
ArtGalle
Artisan
Artmasters
Artura Grottgera
Artyleryjska
Asel Serwis RTV
Asfaltowa
Asia Hung
Asprod
Astronomiczna
Astrowa
Atrax
Atrium
Auchan
Auchan Ustowo
Audiofil
Augusta Cieszkowskiego
Ausbau
Auto Elektryk
Auto "Marka"
Auto Sklep
Auto Truck
Auto-mar
Auto-szyk alarmy
Autoboss
Automatyka Serwis
Autos TIR części
Autostrada
Autoszyby.Szczecin.pl
Avanti
Awangarda
Axios
Azalia
Azaliowa
Azotowa

B
B - Izba przyjęć do szpitala
B 104
B 113
B 2
B-Shop Streetwear
Baba Jaga
Babiego Lata
Babin
Babiogórska
Bachus
Bacówka
Bagienna
Bagietka
Bahnhofstr. (B 113)
Bajeczna
Bajka
Bajkowa
Bakaliowa
Bałkańska
Balladyny
Bałtycka
Bananowa
Bandolera
Bank BPH
Bank Pekao SA
Bank PKO BP
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Gryfinie
Bank Zachodni WBK
Bankowa
Bar Gospoda
Bar Ha-Noi
Bar Kebab
Bar Kopytko
Bar Mekong
Bar mleczny "Zacisze"
Bar Niko
Bar orientalny
Bar Rab
Bar "U Gieni" Spółka Handlowa Genowefa Krasowska
Barbakan
Bardzińska
Barnisław
Bartłomieja
Bartnicza
Bartosza Głowackiego
Bartoszewo
Barwna

b
basen przeciwpożarowy

B
Basenowa
Baszta Panieńska
Batalionów Chłopskich
Bawialnia
Bazarowa
Bazylika Archikatedralna świętego Jakuba
Bazyliowa
Baśniowa
Bażancia
Bażantowa
BB auto service
Be-da
Beaver
Becar - serwis Mazda, Kia
Będargowo
Belgijska
Belgradzka
Belvedere
Bene Sport Centrum
Benepol Sp. z o.o.
Benetton
Berberysowa
Berka Joselewicza
Berlin Döner Kebab
Berlin Döner Kebap
Berlin Doner Kebap
Bernardyńska
Bershka
Beskidzka
Bestseller
Beverly Hills
Bezrzecze
Beztroska
Beżowa
BGŻ
BGŻ BNP Paribas

b
bi1

B
Biała
Biała Trufla
Bialcon
Białej Brzozy
Białej Mewy
Białogórska
Białostocka
Białowieska
Biancafe
Biblioteka Główna Pomorskiej Akademii Medycznej
Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
Biblioteka Główna, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Biblioteka imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Biblioteka Publiczna filia nr 17
Bicykl
Biedronka
Biedronki
Bielańska
Bielika
Bielska
Bieszczadzka
Big Star
Bikes-Shop
Binówko
Binowo
BioWakame
Bistro Kwadrans
Bistro Mimo
Bistro na Językach
Bistro Smaki Polskie
Bistro "Solniczka"
Biuro podróży AS
Biwakowa
Bkf Tenzi
Black Pearl
Black Red White
Bławatkowa
Błękitna
Bliska
Błogosławionego Wincentego Kadłubka
Błogosławionej Królowej Jadwigi
Błogosławionej Księżnej Jolanty
Bluszczowa
BM
Bmw Partner
Bobliner Damm
Bobolin
Bobrów
Bobrowa
Bobryk
Bociana
Bociania
Boczna
Bodzio
Bogda
Boguchwały
Bogumiły
Bogumińska
Bogurodzicy
Bogusław X i Anna Jagiellonka
Bogusława
Bohaterów
Bohaterów Getta Warszawskiego
Bohaterów Narwiku
Bohaterów poległych na Piastowskim Szlaku
Bohaterów Warszawy
Bohaterów Westerplatte
Bohdana Zaleskiego
Bohema

b
boisko szkolne

B
Bolesław Briks
Bolesława Czwójdzińskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
Bolesławice
Bolków
Bollywood Street Food
Bombay
Bondi Internet Cafe
Borowa
Borowikowa
Borówkowa
Borsucza
Boryny
Borysza
Borzysławiec
BOŚ
Bosmańska
Boston
Botaniczna
Bośniacka
Bożeny
BP
BP Czech
BP Gryf
BP Lech
BP Rus
BP Stoczniowiec
BPH
Bracka
Brama Jazz Cafe
Brama Królewska
Brama Wodna
Brand New Products
Braniborska
Brata Alberta
Bratkowa
Brązowa
Brdowska
Brice

b
broadway

B
Brodnicka
Bronisława Trentowskiego
Bronisławy
Bronowa
Bronowicka
Browar Polski
Brugi
Bruno Zinger
Brutto
Brylantowa
Brytyjska
Brzeziny
Brzeżańska
Brzoskwiniowa
Brzozowa
Buczynowa
Bud. E1: tomografia
Buddha Thai & Fusion Restaurant
Budka "Tostek"
Budziszyńska
Budzysza Wosia
Buffet Daily Fresh
Buk
Bukbike
Bukowa
Bukowe
Bukowo
Bukowska
Bukowski
Bukszpanowa
Bułgarska
Bulodrom
Bulwar Elbląski
Bulwar Gdański
Bulwar Gdyński
Bulwar Maurycego Beniowskiego
Bulwar Piastowski
Bulwar Śląski
Burger King
Burgwall
Bursztynowa
Bus 101: Plac Rodła - Police Jasienica Pętla
Bus 101: Plac Rodła - Zakłady Chemiczne - Police Jasienica Pętla
Bus 101: Police Jasienica Pętla - Plac Rodła
Bus 101: Police Jasienica Pętla - Zakłady Chemiczne - Plac Rodła
Bus 102: Gocław - Liceum Prywatne - Police Tanowska Szkoła
Bus 102: Gocław - Police Tanowska Szkoła
Bus 102: Gocław - Police Zajezdnia
Bus 102: Gocław - Teleyard - Police Tanowska Szkoła
Bus 102: Police Tanowska Szkoła - Gocław
Bus 102: Police Tanowska Szkoła - Teleyard - Gocław
Bus 102: Police Zajezdnia - Gocław
Bus 103: Głębokie - Gimnazjum nr 1 - Police Rynek
Bus 103: Głębokie - Gimnazjum nr 1 - Police Zakłady Chemiczne
Bus 103: Głębokie - Police Rynek
Bus 103: Głębokie - Police Zakłady Chemiczne
Bus 103: Police Rynek - Głębokie
Bus 103: Police Zakłady Chemiczne - Głębokie
Bus 105: Dobra Osiedle - Klonowica Zajezdnia
Bus 105: Klonowica Zajezdnia - Dobra Osiedle
Bus 106: Głębokie - Police Rynek
Bus 106: Police Rynek - Głębokie
Bus 107: Plac Rodła - Police Osiedle Chemik
Bus 107: Police Osiedle Chemik - Plac Rodła
Bus 108: Dobra Rondo - Gumieńce
Bus 108: Gumieńce - Lubieszyn Granica - Lubieszyn Rondo
Bus 108: Gumieńce - Lubieszyn Rondo
Bus 108: Gumieńce - Lubieszyn Targowisko - Dobra Rondo
Bus 108: Gumieńce - Lubieszyn Targowisko - Lubieszyn Rondo
Bus 108: Gumieńce - Wąwelnica - Lubieszyn Rondo
Bus 108: Lubieszyn Rondo - Gumieńce
Bus 108: Lubieszyn Rondo - Lubieszyn Targowisko - Gumieńce
Bus 109: Police Osiedle Chemik - Police Rynek
Bus 109: Police Rynek - Liceum Prywatne - Police Tanowska Szkoła
Bus 109: Police Rynek - Police Osiedle Chemik
Bus 109: Police Rynek - Police Tanowska Szkoła
Bus 109: Police Rynek - Police Zajezdnia - Police Tanowska Szkoła
Bus 109: Police Tanowska Szkoła - Police Rynek
Bus 110: Police Rynek - Police Osiedle Chemik - Siedlice Pętla
Bus 110: Police Rynek - Siedlice Pętla
Bus 110: Siedlice Pętla - Police Rynek
Bus 111: Police Jasienica Pętla - Piotra i Pawła - Police Zajezdnia
Bus 111: Police Jasienica Pętla - Police Zajezdnia
Bus 111: Police Rynek - Police Zajezdnia
Bus 111: Police Zajezdnia - Police Jasienica Pętla
Bus 111: Police Zajezdnia - Police Rynek
Bus 111: Police Zajezdnia - Zakłady Chemiczne - Piotra i Pawła - Police Jasienica Pętla
Bus 121: Głębokie - Grzepnica
Bus 121: Grzepnica - Głębokie
Bus 122: Bezrzecze - Kościno
Bus 122: Kościno - Bezrzecze
Bus 122: Kościno - Stolec
Bus 122: Stolec - Kościno
Bus 123: Lubieszyn Rondo - Stolec
Bus 123: Lubieszyn Rondo - Stolec (na skróty)
Bus 123: Stolec - Lubieszyn Rondo
Bus 124: Gumieńce - Mierzyn Pod Lipami
Bus 124: Mierzyn Pod Lipami - Gumieńce
Bus 51: Głębokie - Kołłątaja
Bus 51: Kołłątaja - Głębokie
Bus 51: Kołłątaja - Osów
Bus 51: Osów - Kołłątaja
Bus 52: Tkacka - Wyspa Pucka
Bus 52: Wyspa Pucka - Tkacka
Bus 53: Pomorzany Dobrzyńska - Stocznia Szczecińska
Bus 53: Stocznia Szczecińska - Pomorzany Dobrzyńska
Bus 54: Basen Górniczy - Kijewo
Bus 54: Basen Górniczy - Zakłady Mięsne
Bus 54: Kijewo - Basen Górniczy
Bus 54: Zakłady Mięsne - Basen Górniczy
Bus 55: Basen Górniczy - Klucz Autostrada
Bus 55: Klucz Autostrada - Basen Górniczy
Bus 57: Kołłątaja - Warszewo
Bus 57: Warszewo - Kołłątaja
Bus 58: Gocław - Plac Rodła
Bus 58: Plac Rodła - Gocław
Bus 59: Nehringa Pomnik - Plac Rodła
Bus 59: Plac Rodła - Nehringa Pomnik
Bus 59: Plac Rodła - Studzienna
Bus 59: Studzienna - Plac Rodła
Bus 60: Cukrowa - Stocznia Szczecińska
Bus 60: Stocznia Szczecińska - Cukrowa
Bus 61: Owocowa Dworzec - Podjuchy Pętla
Bus 61: Podjuchy Pętla - Cukrowa - Owocowa Dworzec
Bus 61: Podjuchy Pętla - Południowa - Owocowa Dworzec
Bus 62: Plac Zwycięstwa - Ustowo Auchan
Bus 62: Ustowo Auchan - Plac Zwycięstwa
Bus 63: Kołłątaja - Skolwin
Bus 63: Kołłątaja - Teleyard - Skolwin
Bus 63: Skolwin - Kołłątaja
Bus 63: Skolwin - Teleyard - Kołłątaja
Bus 64: Dąbie Osiedle - Klucz Pętla
Bus 64: Klucz Pętla - Dąbie Osiedle
Bus 66: Osiedle Bukowe - Żydowce
Bus 66: Żydowce - Osiedle Bukowe
Bus 67: Karola Miarki - Ludowa
Bus 67: Karola Miarki - Stocznia Szczecińska
Bus 67: Ludowa - Karola Miarki
Bus 67: Stocznia Szczecińska - Karola Miarki
Bus 68: Kormoranów - Plac Rodła
Bus 68: Plac Rodła - Kormoranów
Bus 69: Kołłątaja - Ludowa
Bus 69: Kołłątaja - Rugiańska
Bus 69: Ludowa - Kołłątaja
Bus 69: Rugiańska - Kołłątaja
Bus 70: Dworzec Główny - Urząd Miasta
Bus 70: Elektrownia Pomorzany - Urząd Miasta
Bus 70: Kamieniec - Rosówek Granica - Urząd Miasta
Bus 70: Kamieniec - Urząd Miasta
Bus 70: Pargowo - Rosówek Granica - Urząd Miasta
Bus 70: Pargowo - Urząd Miasta
Bus 70: Urząd Miasta - Dworzec Główny
Bus 70: Urząd Miasta - Elektrownia Pomorzany
Bus 70: Urząd Miasta - Kamieniec
Bus 70: Urząd Miasta - Pargowo
Bus 70: Urząd Miasta - Rosówek Granica - Kamieniec
Bus 70: Urząd Miasta - Rosówek Granica - Pargowo
Bus 71: Basen Górniczy - Osiedle Słoneczne
Bus 71: Osiedle Słoneczne - Basen Górniczy
Bus 72: Basen Górniczy - Śmierdnica Pętla
Bus 72: Śmierdnica Pętla - Basen Górniczy
Bus 73: Basen Górniczy - Zdroje - Zdunowo - Dąbie - Basen Górniczy
Bus 74: Bezrzecze - Łukasińskiego Ogrody
Bus 74: Bezrzecze - Mierzyn Szkoła
Bus 74: Bezrzecze - Zakłady Piekarnicze
Bus 74: Łukasińskiego Ogrody - Bezrzecze
Bus 74: Mierzyn Szkoła - Bezrzecze
Bus 74: Zakłady Piekarnicze - Bezrzecze
Bus 75: Dworzec Główny - Krzekowo
Bus 75: Krzekowo - Dworzec Główny
Bus 76: Logistyczna - Tkacka
Bus 76: Nabrzeże Ewa - Tkacka
Bus 76: Tkacka - Heyki - Logistyczna
Bus 76: Tkacka - Heyki - Nabrzeże Ewa
Bus 76: Tkacka - Logistyczna
Bus 76: Tkacka - Nabrzeże Ewa
Bus 77: Osiedle Bukowe - Osiedle Kasztanowe
Bus 77: Osiedle Kasztanowe - Osiedle Bukowe
Bus 78: Kołłątaja - Osiedle Arkońskie
Bus 78: Osiedle Arkońskie - Kołłątaja
Bus 79: Jezierzyce - Rondo Ułanów Podolskich
Bus 79: Rondo Ułanów Podolskich - Jezierzyce
Bus 80: Ludowa - Zakłady Piekarnicze
Bus 80: Zakłady Piekarnicze - Ludowa
Bus 81: Dworzec Główny - Kołbaskowo
Bus 81: Dworzec Główny - Przecław
Bus 81: Kołbaskowo - Dworzec Główny
Bus 81: Przecław - Dworzec Główny
Bus 82: Kołłątaja - Krucza Dom Kombatanta
Bus 82: Krucza Dom Kombatanta - Kołłątaja
Bus 83: Plac Kościuszki - Smolęcin
Bus 83: Smolęcin - Plac Kościuszki
Bus 83: Smolęcin - Przecław - Plac Kościuszki
Bus 84: Basen Górniczy - Kijewo
Bus 84: Kijewo - Basen Górniczy
Bus 856: Dąbie Osiedle - Osiedle Bukowe
Bus 856: Osiedle Bukowe - Dąbie Osiedle
Bus 85: Podjuchy Pętla - Smocza/Falskiego
Bus 85: Smocza/Falskiego - Podjuchy Pętla
Bus 86: Osiedle Kaliny - Plac Rodła
Bus 86: Plac Rodła - Osiedle Kaliny
Bus 86: Plac Rodła - Zakłady Piekarnicze
Bus 86: Zakłady Piekarnicze - Plac Rodła
Bus 87: Kołłątaja - Podbórz
Bus 87: Owocowa Dworzec - Podbórz
Bus 87: Podbórz - Kołłątaja
Bus 87: Podbórz - Owocowa Dworzec
Bus 88: Maczka - Okulickiego
Bus 88: Maczka - Stobno Stacja
Bus 88: Maczka - Warnik
Bus 88: Okulickiego - Maczka
Bus 88: Stobno Stacja - Maczka
Bus 88: Warnik - Maczka
Bus 896: Osiedle Bukowe - Osiedle Kasztanowe
Bus 896: Osiedle Kasztanowe - Osiedle Bukowe
Bus 93: Basen Górniczy - Dąbie - Zdunowo - Zdroje - Basen Górniczy
Bydgoska
Bylinowa
Bystra
Bytom
Bytomska
BZ WBK
Bzurska

C
C&A
C1 - SOR z ogólna izba przyjęć
Café 22
Cafe Baltica
Cafe Castellari
Cafe Club
Cafe Milano
Cafe Paris
Cafe Patyk
Cafe Pleciuga
Caffe Venezia
Calineczki
Calzedonia
Camaieu
Campanile
Canteen
Carl Ludwiga Gené
Carmenere
Carrefour
Carry
Casa Del Toro
Castellari
Caterina
Cayenne
CCC
Cedrowa
Cedyńska
Ceglana
Cegłówka
Celna
Celtycka
Celulozowa
Cementowa
CEMOT
Centralna
Centrum
Centrum Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Dziedzicznych PUM w Szczecinie
Centrum Edukacji Ogrodniczej
Centrum Edukacji Zdroje
Centrum Fotografii Cyfrowej
Centrum im. św. Jana Pawła II
Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej
Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Centrum Kształcenia Plejada
Centrum Kształcenia Sportowego
Centrum kwiatowe
Centrum Ogrodnicze Lawenda
Centrum sportowo-rekreacyjne
Centrum Turystyki Magnolia
Centrum Zdrowia
Cepelia
Ceramiczna
Cerkiew Greckokatolicka pod wezwaniem Opieki Matki Bożej
Cerkiew świętego Mikołaja
Cesarska
Cetus
CH Auchan Kołbaskowo
CH Słoneczne
Chabrowa
Champion
Charbel KebabHaus
Chata
Chata Polska
Chełmińska
Chemiczna
China Town
Chińskie Centrum
Chlebowa
Chlebowo
Chłodna
Chłopska
Chmielna
Chmurna
Chobolańska
Chocimska
Chojnicka
Chorwacka
Chorzowska
Christine
Christopher Columbus
Chrobry
Chromowa
Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy
Ciacho
Ciasna
Cicha
Cienista
Ciepła
Ciesielska
Cieszyńska
Cietrzewia
Cisowa
Citi Financial
Citibank Handlowy
City Break Cafe & Restaurant
City Hostel
City Sport
Classic
Clochee
Cłowa
Club Masters
Cmentarz jeńców francuskich
Coccodrillo
Coccolino
Coffee by Coffee
Coffee Point
Coffeeheaven
Colorado Pub
Columbus Coffee
Converse
Cool Bike
Cool Bike Zone
Copyland
Corner Cafe
Corona Coffee
Cosmo
Costa Coffee
Crédit Agricole
Cropp
Cross Jeans
Cubus
Cukiernia Czekoladowa
Cukiernia Czekoladowa Sowa
Cukiernia J&R Walaszyk
Cukiernia Koch
Cukiernia Mega&Dolce
Cukiernia Piekarnia Woźniak
Cukiernia RAJ
Cukiernia R.J. Malek
Cukiernia Różowa
Cukiernia Staromiejska
Cukrowa
Cukrowa (13)
Cup & Cake
Cutty Sark
Cyfrowa
Cykady
Cynamonowa
Cynkowa
Cynowa
Cypriana Kamila Norwida
Cyprys
Cyprysowa
Cyraneczki
Cyrkoniowa
Cysterska
Cystersów
Cytrynowa
Czajka
Czajki
Czanowskie Wzgórze (punkt widokowy)
Czapli
Czarna Łąka
Czarna Łapa
Czarna Owca
Czarnogórska
Czcibora
Czechowicka
Czekoladowa
Czeladnicza
Czeremchowa
Czereśniowa
Czereśniowa - ogródki działkowe
Czerwona
Czerwony Ratusz
Czerwonych Maków
Czeska
Czesława
Czesława Niemena
Czesława Piskorskiego
Częstochowska
Czorsztyńska
Cztery Pory Roku
Czuprynka
Czwartaków
Czyżyka

D
D&M
Da Grasso
Dąbie
Dąbrówka
Dąbrówki
Dąbrowszczaków
Dąbska
DAF Sprzedaż i serwis Grupa DBK
Dajar
Daktyl
Daktylowa
Daleszewo
Dana
Daniela
Darniowa
Daste Oświetlenie
Dawne Dąbie
Dayli
Dbam o Zdrowie
DDB Auto Bogacka
Dębce
Dębniki
Dębogórska
Dębowa
Decathlon
Deichmann
Dekadencja
Deko II
DEKORACJE-WNĘTRZ.EU
Delfina
Delikatesy
Delikatesy Centrum
Delikatesy Mięsne „Górzyca”
Demeter
Deni Cler
Denim King
Dereszowa
Desantowa
Destylarnia
Deszczowa
Deutsche Bank
Diamentowa
Diorek - Second Hand
Diverse
Długa
Do Dworu
Do Glinnej
Do Rajkowa
Dobosz
Dobra
Dobranoc
Dobrawki
Dobrej Nadziei
Dobropole
Dobropole Gryfińskie
Dobroszyn
Dobry optyk
Dobrzyńska

d
dojazd pożarowy 1
dojazd pożarowy 10
dojazd pożarowy 11
dojazd pożarowy 16
dojazd pożarowy 17
dojazd pożarowy 20
dojazd pożarowy 22
dojazd pożarowy 23
dojazd pożarowy 24
dojazd pożarowy 25
dojazd pożarowy 26
dojazd pożarowy 27
dojazd pożarowy 28
dojazd pożarowy 29
dojazd pożarowy 30
dojazd pożarowy 35
dojazd pożarowy 37
dojazd pożarowy 38
dojazd pożarowy 39
dojazd pożarowy 40
dojazd pożarowy 41
dojazd pożarowy 42
dojazd pożarowy 43
dojazd pożarowy 44
dojazd pożarowy 45
dojazd pożarowy 46
dojazd pożarowy 47
dojazd pożarowy 48
dojazd pożarowy 50
dojazd pożarowy 51
dojazd pożarowy 52
dojazd pożarowy 54
dojazd pożarowy 8
dojazd pożarowy 9

D
Dojazdowa
Doktora Judyma
Doleńców
Dolina Mgieł
Dolina Słońca
Dolna
Dolomitów
Dołuje
Dołuje-Kolonia
Dom Chleba
Dom Leków
Dom Weselny „Yes, I Do”
Domastryjewo
Domino's Pizza
Domowa
Domowe Obiady "Pasibrzuch"
Doranka
Dorfstr.
Dorfstr. (K 7311)
Dorfstr. (K 83)
Dorfstr. (K 84)
Doroty
Douglas
Dowódca 12 Dywizji Zmechanizowanej i Garnizonu Szczecin
Dożynkowa
Dr. Max
Drawska
Drewniana
Dr.Max
Drobimex - Kogucik
Droga czołgowa

d
droga do dawnego Mittenmuhle. Fontanna Rudolfa

D
Droga Dolinna
Droga Siedmiu Młynów
Drogeria Natura
Drozda
Drozdowa
Drukarska
Drwali
Drzetowo-Grabowo
Dubrownicka
Duduś
Duka
Duńska
Dworcowa
Dworska
Dworski
Dworzec Szczecin
Dyngusowa
Dyskobol
Dywizjonu 303
Działaczy Ruchu Robotniczego 1978
Działdowska
Działkowa
Dzieci Nienarodzonych
Dzielnicowa
Dziennikarska
Dziewanny
Dzika
Dzika Gęś
Dzikich Plaż
Dzikiej Róży
Dziupla Wróbla
Dziwna
Dzwonkowa

e
e-megasport

E
E-PIZZA
Ecco / Clarks
EcoGenerator – Zakład Unieszkodliwiania Odpadów
Economicus
EDICUS – sekretariat
Edwarda Abramowskiego
Edwarda Dembowskiego
Eko Spiżarnia
Ekologiczna
Ekstra
EL GLOBO Restaurant and Pub
El Greco
El Tapatio
EL-PIO
Elbląska
Elektoralna
Elektrownia
Elewator węglowy
Elite Studio
Eliza
Elizy Orzeszkowej
Elskepikos
Elysium
Elżbiety

e
eMila

E
Emila Zegadłowicza
Emila Zegadłowicza (115)
Emilii Gierczak
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Empik
ENEA
Energetyków
Energetyków (10)

e
energysports.pl

E
Enigma
Ennio Lodziarnia
Enzo
Epokowa
Escada Sport
Eskadrowa
Eskadrowa (10)
Estakada Pomorska (10)
Estheticart
Estilo
Euforia
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Romera
Euro Apteka
Euro Bistro
Euro Cafe
Eurobank
Eurocash Cash & Carry
Europejska
Europejskie Przedszkole Niepubliczne „Twórczej Aktywności Dziecka”
Europub
Evil Ristorante
Evolution
Expert
Extreme biking
Extreme House

F
Fabryczna
Fabryka
Fabryka benzyny syntetycznej (Hydrierwerke Pölitz)
Fabryka fryzur
Fabryka Lodów
Fajka
Fale
Family Shop - Second Hand
Fan
Fanaberia
Fantazja
Faraon
Farmer
Farmerska
Farmgaz
Farna
Fast Bus A: Osiedle Bukowe - Plac Rodła
Fast Bus A: Plac Rodła - Osiedle Bukowe
Fast Bus B: Osiedle Arkońskie - Osiedle Słoneczne
Fast Bus B: Osiedle Słoneczne - Osiedle Arkońskie
Fast Bus C: Osiedle Kasztanowe - Plac Rodła
Fast Bus C: Plac Rodła - Osiedle Kasztanowe
Fast Bus D: Osiedle Słoneczne - Plac Rodła
Fast Bus D: Plac Rodła - Osiedle Słoneczne
Fast Bus E: Osiedle Bukowe - Plac Szarych Szeregów
Fast Bus E: Plac Szarych Szeregów - Osiedle Bukowe
Fast Bus F: Plac Rodła - Police Osiedle Chemik
Fast Bus F: Police Osiedle Chemik - Plac Rodła
Fast Bus G: Plac Rodła - Wielgowo Borsucza
Fast Bus G: Wielgowo Borsucza - Plac Rodła
Favilla
Feniksa
Fermowa
Fiat
Fielmann
Figiel
Filaretów
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Filia nr 1
Filia Szkoły Podstawowej imienia Jerzego Noskiewicza w Tanowie
Filia Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Bolesława Kaczyńskiego w Policach
Filia Szkoły Podstawowej nr 8 imienia Jana Pawła II
Filia Urzędu Miasta Szczecin
Filia Urzędu Pocztowego Mierzyn
Filia Urzędu Pocztowego nr 39
Filia Urzędu Pocztowego Police 1
Filipinek
Fioletowa
Fiołkowa
Fiordów
Firany
Fińska
Flaminga
Flextek
Flisacka
Flo-mar
Floriana Krygiera
Floriana Krygiera (13)
Floriana Krygiera (31)
Floriana Szarego
Focus
Focza
Folwark Skarbimierz
Fontanna multimedialna
Fontanna Radość
Fontanna Rudolfa
Forest materiały budowlane
Forsycji
Foto Alicja
Foto Zdroje
Franciszka Gila
Franciszka Jarzyńskiego
Franciszka Kamińskiego
Franciszka Karpińskiego
Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego
Franciszka Ratajczaka
Franciszka Starowieyskiego
Franciszka Tarczyńskiego
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Francuska
Francuzka
FrankHerbert
Franklina Delano Roosevelta
Franpress
Free Blues Club
Fregaty
Fresh
Fresh Market (Żabka)
Freshmarket
Frezjowa
Frontowa
Fryderyka Chopina
Fryga
Frykas
Frysztacka
Fryzjer
FUP Szczecin 18

G
Gabinet Kosmetyczny
Gabor
Gabriela
Gabriela Narutowicza
Gabriela Narutowicza (10)
Gajęcki Ług
Gajowa
Galanteria skórzana
Galeria Kierat 2
Galeria Orient
Galeria Stary Młyn
Galeria Sztuki Dawnej
Galla Anonima
Garncarska
Gastrobar Przy Przystanku
Gatta
Gawrona
Gdańska
Gdańska (10)
Gdyńska
Generała Aleksandra Litwinowicza
Generała Augusta Emila Fieldorfa
Generała Dezyderego Chłapowskiego
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Ludomiła Rayskiego
Generała Ludwika Mierosławskiego
Generała Stanisława Kopańskiego
Generała Stanisława Maczka
Generała Stanisława Sosabowskiego
Generała Stanisława Taczaka
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Włodzimierza Ostoi-Zagórskiego
Generała Zygmunta Berlinga
Generała Zygmunta Sadowskiego
Generalska
Genewska
Genial
GEOBIKE Sp. z o.o.
Gerarda
Gerarda Merkatora
Gerwazego
Gęsia
Getin Bank
Giacomo Conti
Gimnazjum
Gimnazjum dla Dorosłych
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 imienia Polskich Noblistów
Gimnazjum nr 10
Gimnazjum nr 11
Gimnazjum nr 12
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich
Gimnazjum nr 2 imienia Orła Białego
Gimnazjum nr 20 imienia Młodych Europejczyków
Gimnazjum nr 21
Gimnazjum nr 23
Gimnazjum nr 24
Gimnazjum nr 25
Gimnazjum nr 26
Gimnazjum nr 27
Gimnazjum nr 29
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 imienia Janusza Kusocińskiego
Gimnazjum nr 31
Gimnazjum nr 35
Gimnazjum nr 37
Gimnazjum nr 39
Gimnazjum nr 43
Gimnazjum nr 46
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 7 imienia Sybiraków
Gimnazjum Specjalne nr 50
Gino Rossi
Gipsowa
Giżycka
Glamour
Głaz Grońskiego
Głaz pamięci ofiar Zbrodni Katyńskiej 1940 i Katastrofy Smoleńskiej 2010
Glazurowa
Głęboka
Głębokie
Gliniana
Glinki
Glinkowa
Głogowska
Głowicka
Głucha
Gminna Biblioteka Publiczna
Gnieźnieńska
Go Sport
Gocław
Gocławska
GOLDTIME Wojciech Kropidłowski - zegarmistrz, dorabianie kluczy, złotnik
Gołębia
Golęcino
Golęcińska
Goleniowska
Gontynka
Gontyny
Goplańska
Góral
Góralska
Gorce
Gorlicka
Górna
Górnicza
Górnośląska
Górska
Gospoda
Gospoda Herbu „Korab”
Gospoda Uroczysko
Gospoda Zbójnicka
Gospodarska
Gospodarstwo Agroturystyczne Borzysławiec
Gospodarstwo Agroturystyczne Smętowice
Gościniec
Gościniec Rym@Ro
Gościniec „Pod Aniołami”
Gościnna
Gościsława
Goślice
Grabowa
Grabowscy
Gracja
Graczyk
Gradowa
Grafitowa
Grambower Weg
Grande Italia
Graniczna
Granitowa
Granitowa (31)
Grażyny
Greek Grill "Athina"
Green Cafe
Green Way
Grenadierów
Grenzdorf
Grill Bar Babel
Grill Strawa
Grilled Chicken Burgers
Grób Otto Loecke
Grobla
Grochowa
Grodzka
Grójecka
Gromadzka
Gronostajowa
Gronowa
Gronowska
Grosik
Groszek
Groszkowa
Grota Topffera
Gruby Benek
Gruby Kolarz
Grudziądzka
Grunwaldzka
Grunwaldzka (114)
Grupy Bemo
Gruszkowa
Gruszkowa - ogródki działkowe
Grycan
Gryczana
Gryf
Gryfarm
Gryfińska
Gryfińska (31)
Grzepnica
Grzesiuk
Grzybowa
Grzymińska
Gubałówka
Guliwera
Gumieńce
Gunice
Gunicka
Gwarna
Gwiazdy Polarnej
Gwiaździsta
Gwiezdna
Gzella

H
H&M
Ha Long
Hahs
Hair Factory
Haj Fong
Hajduczka
Hala fabryczna
Hala Sportowa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
Halna
Handlowa
Hangarowa
Hangarowa (10)
Hansa Christiana Andersena
Hanza Tower
Happy Seven
Harcerzy
Harnasiów
Harnaś
Heavy Duty
Hebanowa
Hebe
Hejkoland
Heleny
Heleny Kurcyuszowej
Helikopter Mi-2
Helios
Helska
Henry Moore
Henryka Jordana
Henryka Pobożnego
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Wieniawskiego
Herbaciana
Herbowa
Herkulesa
Hermes
Hermesa
Hesta
Hi-Tec
Hiacyntowa
Hieronima Derdowskiego
Hilti
Himalajska
Hipolita Cegielskiego

h
hist. Getreidespeicher

H
Historyczna
Hit
Ho Nam
Hodowlana
Holda
Holenderska
Honda
Honorowych Krwiodawców
Horeszków
Horyzontalna
Hospudka
Hostel Gryf
Hostel Szwejk
Hostel, Cuma
Hot Kebab
Hotel Bończa
Hotel Jantar
Hotel Kapitan
Hotel Płonia
Hotel Ponderosa
Hotel Rycerski
House
Hoża
Hrubieszowska
Hubalczyków
Hubtour
Huculska
Hufiec ZHP
Hugona Kołłątaja
Huong Sen
Hurtownia książek
Husarów
Husarska

I
I krowa cała
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie Skłodowskiej
Ibis
Ibis Budget
Iglasta
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Łyskowskiego
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I
III Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika

i
im.Katarzyny Hormańskiej

I
Incognito
ING
ING Bank Śląski
Inglot
Inmedio
InMedio
Inmedio
Inowrocławska
Inspektowa
Instytut Filologii Germanskiej Uniwersytetu Szczecińskiego
Integracyjne Artystyczne Przedszkole Dom Chichotka
Inter
Interglobus
Intermarché
Internet Cafe Portal
Intershoe
Intersport
Inwalidzka
Inżynierska
Irish Pub Dublin
Irydowa
Irysów
Irysowa
Isaaca Newtona
Iskender Kebab
Italian Fashion
ITM Auto
ITTechnologies
IV Liceum Ogólnokształcące imienia Bolesława Prusa
Iwno
IX Liceum Ogólnokształcące imienia Bohaterów Monte Cassino
Izba Celna
Izba Skarbowa
Izerska
Izmir Kebab
Izydy
Ińska

J
Jabłoniowa
Jachtowa
Jack & Jones
Jacka Malczewskiego
Jacka Soplicy
Jadłodajnia
Jadłodajnia "Starówka"
Jagiellońska
Jagny
Jagódka
Jagodowa
Jaguara
Jakuba
Jakuba Bojki
Jałtańska
Jan Paweł II
Jana
Jana Chryzostoma Paska
Jana Długosza
Jana Grudzińskiego
Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana III Sobieskiego
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Kasprowicza
Jana Kazimierza
Jana Kochanowskiego
Jana Kułakowskiego
Jana Leona Kozietulskiego
Jana Matejki
Jana Matejki (115)
Jana Papugi
Jana Pawła II
Jana Skrzetuskiego
Jana Styki
Jana z Czarnolasu
Jana z Kolna
Jana Zamoyskiego
Jana Żupańskiego
Janiny Smoleńskiej ps. Jachna
Janka Muzykanta
Jankiela
Jantarowa
Janusz Korczak
Janusza
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Jarek
Jarogniewa
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarowita
Jarpol
Jarząbków
Jarzębinowa
Jasełkowa
Jasia i Małgosi
Jasienicka
Jasienicka (114)
Jasieniecka
Jasiny
Jaskółcza
Jasmir
Jasna
Jaspisowa
Jastrzębia
Jaworowa
Jaworzynki
Jazen
Jaśminowa
Jaśminowy Staw
Jęczmienna
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 2 (PJRG-2)
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 3 (PJRG-3)
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 4 (PJRG-4)
Jedwabnicza
Jelenia
Jemiołowa
Jerzego
Jerzego Andrzejewskiego
Jerzego Bajana
Jerzego Janosika
Jerzego Szajnowicza-Iwanowa
Jerzyka
Jesienna
Jesienny Sad
Jesionowa
Jezierzyce
Jeziorna

j
jezioro Czarne

J
Jezioro Szmaragdowe

j
jezioro Wężówka

J
Jeńcom belgijskim i polskim z lat 1939-1945
Jeździecka
Jeżowa
Jeżynowa
Jin Du
Joachima Lelewela
Joanny
Jodłowa
Jolex
Jowal
Józefa Bema
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chłopickiego
Józefa Dwernickiego
Józefa Hoene-Wrońskiego
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Kostrzewskiego
Józefa Lompy
Józefa Mianowskiego
Józefa Mireckiego
Józefa Pankiewicza
Józefa Piłsudskiego
Józefa Sułkowskiego
Józefa Wybickiego
Józefina
JRG Nr 1 KM PSP Szczecin
JTB Aparthotel
Jubiler
Jugosłowiańska
Jula
Julian
Juliana Ejsmonda
Juliana Fałata
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliusza Słowackiego
Junacka
Junaków
Junior & Senior
Jupiter
Jurajska
Juranda
Jurija Gagarina
Jutlandzka
Jutrzenki
Jysk
JYSK
Jysk

K
K 7311
K 83
K 84
Kablowa
Kacza
Kaczeńców
Kaczeńcowa
Kaczmarek electric
Kadetów
Kadmowa
Kafle Cafe
Kakadu
Kąkolowa
Kalenicka
Kalinowa
Kaliny
Kaliska
Kamelia
Kameliowa
Kameralna
Kamienica Vossa
Kamieniec
Kamieniska
Kamienna
Kamień poświęcony Ofiarom Stalinizmu
Kamień z tablicą pamiątkową W hołdzie Bohaterom Września 1939
Kamieńska
Kamionki
Kanał Parnicki
Kanałowa
Kanarka
Kantyna Portowa
Kaperska
Kąpielisko Dąbie
Kąpielisko Dziewoklicz
Kąpieliskowa
Kapitana Konstantego Maciejewicza
Kapitańska

k
kaplica cmentarna
kaplica filialna pw. Matki Bożej Częstochowskiej
kaplica parafii pod wezwaniem.Świętej Rodziny

K
Kaplica pod wezwaniem świętego Krzysztofa
Kapliczka
Kapliczna
KappAhl
Karczma
Karczma Jana
Karczma Pod Kogutem
Karczma Polska
Karczma Rzym
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kari
Karkonoska
Karmazynowa
Karmelove'a Cafe
Karmelowa
Karola Balińskiego
Karola Huberta Rostworowskiego
Karola Libelta
Karola Marcinkowskiego
Karola Miarki
Karola Szymanowskiego
Karpacka
Karpia
KarTeMa
Kartuska
Karwowo
Kasa Stefczyka
Kąsek
Kasjopei
Kaskadowa
Kasztanowa
Kasztanowe
Kaszubska
Kathmandu
Katleja
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Katolickie Gimnazjum
Katowicka
Kawiarnia Kolonialna
Kawka i Karafka
Kazar
Kazimierska
Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierza Brodzińskiego
Kazimierza Królewicza
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Twardowskiego
Kazimierza Wierzyńskiego
Kebab
Kebab 4 You
Kebab i inne
Kebab OK
Kępy Lubczyńskie
Kettler
KFC
KFC Casino
KFC Kołbaskowo
KFC Rodła
Kids - Językowe Przedszkole Niepubliczne
Kids Outlet
Kielecka
Kies
Kijewo
King
Kiosk
Kiosk Ruchu
Kirasjerów
Kiss Cafe
Klasztorna
Klemensa Janickiego
Klęskowo
Klimatyczna
Kliniska Małe
Kliniska Wielkie
Kłodna
Klombowa
Klonowa
Klose
Kłosowa
Kłosowice
Klub Muzyczny ABSURD
Klubowa
Klucz
Kluczborska
Kłuszyńska
KM PSP Szczecin
Kmicica
Kmieca
Kminkowa
Kniewska
Kobaltowa
Kobieta z dzbanem
Kogucik2
Kokosowa
Koksowa
Kołbacka
Kołbacz
Kołbaskowo
Kolejowa
Kolibra
Kolista
Kołobrzeska
Kolonia Kamieniska
Kolonistów
Kolorowa
Kolorowych Domów
Kołówko
Kołowo
Kołowska
Kolporter
Kolporter S.A.
Kolska
Kolumb
Komandor
Komandorska
Komarowo
Kombatantów
Komenda Miejska Policji / Komisariat Policji Szczecin Śródmieście
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Wojewódzka Policji
Komercyjna
Komety
Komfort
Komin
Komisariat Policji Szczecin Dąbie
Komisariat Policji Szczecin Nad Odrą
Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo
Komisariat Policji Szczecin Pogodno
Komisariat Policji w Mierzynie
Komos
Komputronik
Komuny Paryskiej
Konarowa
Konarski
Konik Sport
Konika Polnego
Konińska
Konrada Prószyńskiego
Konsulat Królestwa Danii
Konsulat Republiki Cypryjskiej
Konsulat Republiki Federalnej Niemiec
Konsulat Republiki Litewskiej
Konwaliowa
Kopalniana
Koralowa
Kordiana
Kormorana
Kormoranów
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Korony Północnej
Korsarzy
Korzenna
Kosmos Art & Business Center
Kosodrzewiny
Kostrzyńska
Kosynierów
Kosynierów Gdyńskich
Koszalińska
Koszarowa
Kotwica
Kotwica morska
Kotwiczna
Kozia
Koziego Wierchu
Kozielicka
Koziorożca
Końcowa
Koński Kierat
Kościelna
Kościno
Kościół Bożego Ciała
Kościół Chrystusa Króla Wszechświata
Kościół Chrześcijański "Chrystus dla Wszystkich"
Kościół Farny świętego Jana Chrzciciela
Kościół Maryi Królowej Różańca Świętego
Kościół Matki Boskiej Bolesnej
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół Matki Boskiej Fatimskiej
Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kościół Matki Boskiej Szkaplerznej
Kościół Matki Boskiej Wspomożycielki Wiernych
Kościół Matki Bożej Królowej Polski
Kościół Matki Bożej Królowej Świata
Kościół Matki Bożej Różańcowej
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny
Kościół pod wezwaniem Bożego Ciała
Kościół pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza
Kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej
Kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Jasnogórskiej
Kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Ostrobramskiej
Kościół pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego
Kościół pod wezwaniem Najświętszego Odkupiciela
Kościół pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela
Kościół pod wezwaniem Opatrzności Bożej
Kościół pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego
Kościół pod wezwaniem Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół pod wezwaniem Świętego Ducha
Kościół pod wezwaniem Świętego Krzyża
Kościół pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra I Pawła
Kościół pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki
Kościół pod wezwaniem świętej Jadwigi Królowej
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół pw. bł. Michała Kozala BW
Kościół pw. Najświętszej Rodziny
Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pw. Przemienienia Pańskiego
Kościół pw. Świętego Franciszka z Asyżu
Kościół pw. Świętego Michała Archanioła
Kościół pw. Świętego Tomasza Apostoła
Kościół pw. Świętej Faustyny Kowalskiej
Kościół pw. św. Antoniego z Padwy

k
kościół pw. św. Krzysztofa

K
Kościół pw. św. Mikołaja
Kościół pw. św. Piotra i Pawła
Kościół Świętej Trójcy
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół św. Antoniego Padewskiego
Kościół św. Huberta
Kościół św. Kazimierza Królewicza

k
kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego

K
Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego
Kościół św. Ottona
Kościół św. Pawła
Kościół św. Stanisława Kostki
Kościół świętego Andrzeja Boboli
Kościół świętego Dominika
Kościół świętego Jana Ewangelisty
Kościół świętego Piotra i świętego Pawła
Kościół świętego Wojciecha
Kościół świętej Rodziny
KP PSP Police
Krajobrazowa
Krajoznawcza
Krakowska
Krakusa
Krańcowa
Kraśnica
Kreato
Kredens
Kredowa
Kredyt Bank S.A.
Kreiskinderheim
Kresowa
Kręta
Kro Kafe
Krokusowa
Królowej Korony Polskiej
Królowej Śniegu
Kroopnik
Krótka
Krowa na deptaku
Krucza
Kruka
Kruszcowa
Kruszwicka
Krystian 1
Kryształowa
Krzekowo
Krzekowska
Krzemieniecka
Krzemienna
Krzesełka
Krzewiasta
Krzewinkowa
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kolumba
Krzywa
Krzyż Katyński
Krzyż Męczeństwa Narodu Polskiego (Pomnik Ofiar Grudnia 1970)
Krzyż prawosławny
Krzyż żeliwny dla upamiętnienia żołnierzy poległych w wojnie francusko-pruskiej 1870-1871
Książacka
Książnica Pomorska
Księcia Barnima I
Księcia Barnima III Wielkiego
Księcia Bogusława
Księcia Bogusława X
Księcia Borysa
Księcia Eryka II
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Mściwoja II
Księcia Racibora
Księcia Sambora
Księcia Świętopełka
Księcia Warcisława I
Księcia Witolda
Księcia Ziemowita
Księdza Alfonsa Mańkowskiego
Księdza Biskupa Adama Naruszewicza
Księdza Biskupa Grzegorza z Sanoka
Księdza Biskupa Ignacego Krasickiego
Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego
Księdza Bolesława Domańskiego
Księdza Grzegorza Piramowicza
Księdza Hugona Kołłątaja
Księdza Jana Długosza
Księdza Jana Dzierżonia
Księdza Jana Krzysztofa Kluka
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza kanonika Mieczysława Bryczkowskiego
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego (10)
Księdza Michała Mostnika
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Piotra Wawrzyniaka
Księdza Robaka
Księdza Stanisława Kozierowskiego
Księdza Stanisława Kujota
Księdza Stanisława Staszica
Księdza Stanisława Stojałowskiego
Księdza Wacława Blizińskiego
Księgaria Słoneczna
Księgarnia Akademicka
Księgarnia Językowa
Księgarnia Językowa Educatio
Księgarnia katolicka Św. Ottona w piwnicy
Księgarnia Sedina
Księgarnia Słoneczna - bis
Księgarnia Techniczna
Księgarnia Zamkowa
Księżnej Anastazji
Księżnej Anny
Księżnej Dąbrówki
Księżnej Elżbiety
Księżnej Ludgardy
Księżnej Przybysławy
Księżnej Salomei
Księżnej Zofii
Księżycowa
Ku Słońcu
Ku Słońcu (10)
Kuba
Kubenz
Kubusia Puchatka
Kubuś
Kuchnia Pekin
Kuchnia Szanghaj
Kujawska
Kukułeczki
Kuluary by Pizza Paltotini
Kurczak z Rożna
Kurkowa
Kurów
Kurpiów
Kurza
Kurza Stopka
Kutrowa
Kuśnierska
Kuźnia Polska
Kuźnicka
KW PSP Szczecin
Kwadrans
Kwarcowa
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia Nemezja
Kwiaciarnia "Sasanka"
Kwiaciarnia u Elizabeth
Kwiat Lotosu
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
Kwidzyńska
Kwitnącej Wiśni
Kwitnący Sad

L
L'Occitane
L`OR
La Caravella

l
la chanson

L
La Passion du Vin
La Vera Pizza
Łabędzia
Labirynt
Łączna
Ladenthin
Ladenthin (K 83)
Ladenthiner Weg
Ładna
Ładoga
Łady
Laguna
Lajkonika
Łąkowa
Lancerto
Łanowa
Lapidarium
Lapońska
Las Arkoński
Laser Studio
Lavard
Lawendowa
Łaziebna
Lazurowa
Lecher
Lechia
Lechicka
Ledmar
Lednicka
Lee / Wrangler
Lee Cooper
Łęgi
Legionów Dąbrowskiego
Legnicka
Lego
Lekarska
Lenka
Leona Babińskiego
Leona Heyki
Leonida Teligi
Leopolda Okulickiego
Leopolda Staffa
Ler Opony
Leroy Merlin
Leszczynowa
Leszczynowy Sad
Leszka
Letnia
Letniego Poranka
Letniskowa
Levi's
Lewiatan
Lexus
Leśna
Leśna Polana
Leśna Szosa
Leśne Wzgórze
Leśnego Echa
Leśniczówka Arkońska
Leśniczówka Klęskowo
Leśniczówka Załom
Leśników
Leśno Górne
Leśnych Jagód
Leśnych Malin
Licealna
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
Lider
Lidl
Liliowa
Lilou
Limby
Linken
Lipowa
Lisia
Lisiej Góry
Liskowska
Listopadowa
Litewska
Liu Jo
Liściasta
LKJ
Lniana
Lodogryf
Lodowcowa
Lody Alaska
Lody włoskie
Lodziarnia Gelatiamo
Łódzka
Logistyczna
Lokomotywownia Szczecin Port Centralny
Lombard
Łomżyńska
London Fashion - Second Hand
London Pub
London Style - Second Hand
Look
Loombard
Łopianowa
Łosiowa
Łososiowa
Lotnicza
Lotos
Lotos optima
Lotos Optima
Lotto
Loty plus
Łowczych
Łowiecka
Łozienica
Łozowa
LP Elektronik
LPG
LPG-Str.
Lubawska
Lubczyna
Lubczyńska
Lubelska
Lubiana
Lubieszyn
Lubieszyńska (10)
Łubinowa
Łubnica
Lubuska
Lucjana Rydla
Lucjana Szenwalda
Łucznicza
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika Solskiego
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludziom Solidarności
Lunch Bar Bazzar
Lutniana
Lutyków
LUX
Łużycka
Lwiej Paszczy
Lwowska

M
M&M Sezer
Macao
Macedońska
Macieja
Maciejki
Maciejkowa
Maciejowicka
Macierzanki
Maciuś
Maczek
Mączna
Mad Bike
Mafia
Magda
Magiczna
Magnezowa
Magnolia Park
Magnolii
Magnoliowa
Magra
Mahoniowa
Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Władysława Raginisa
Majorka
Majowa
Mak Kwak

m
mąka.bar

M
Maklerska
Makos
Makowa
Makowska
Maksyma Gorkiego
Maksymiliana Golisza
Maksymiliana Jackowskiego
Mała
Mała Odrzańska
Mała Tumska
Malachitowa
Malaga
Małe Błonia
Małe Stobno
Małe Zoo
Małego Księcia
Małej Syrenki
Malinowa
Małopolska
Malownicza
Małpka
Małpka Express
Malwiny
Malwowa
Mały Amsterdam
Mały dziedziniec
Mandarynkowa
Mango
Maqsimum
Maranta
Marathon
Marc Cain
Marc O Polo
Marcepanowa
Marcina Kasprzaka
Mariacka
Mariana Falskiego
Mariana Langiewicza
Mariana Rapackiego
Mariana Walczaka
Marienhof
Marii Dąbrowskiej
Marii Grzegorzewskiej
Marii Konopnickiej
Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Marii Rodziewiczówny
Marii Skłodowskiej-Curie
Marilyn
Marina Hotele Przestrzenna
Marina PTTK
Marine Service Jaroszewicz s.c.
Markowa odzież używana
Marmurowa
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (115)
Martes Sport
Maru
Marynarska
Marzanny
MaSmak
Massimo Dutti
Masztowa
Matecznik
Matecznikowa
Matras
Maurycego Mochnackiego
Max
Maxima
MaxMara
Mazat
Mazowiecka
Mazurkowo
Mazurska

m
mBank

M
MBP filia nr 20
McArthur
McDonald's
Mechaniczna
Medavita
Media Expert
Media Markt
Mediq
Mega & Dolce
Mekong
Melchiora Wańkowicza
Melisy
Meraki Bar
Meta
Metalowa (31)
Mewia
Mexicana
Mezo Grill Bar
Michała Bałuckiego
Michała Drzymały
Michała Kleofasa Ogińskiego
Michała Kmiecika
Miechowska
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Niedziałkowskiego
Miedwiańska
Miedziana
Między Sosnami
Międzyparkowa
Miejska
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 36
Miejski Ośrodek Kultury "Delta"
Mielecka
Miernicza
Mierzyn
Mierzyn-Kolonia
Mierzyn-Kuba
Mierzynianka
Mierzyńska
Mieszka I
Mieszka I (13)
Mieszkańcy Szczecina w hołdzie ofiarom Grudnia 1970 roku
Miętowa
Migdałowa
Mijanka
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Kopernika (10)
Mikołaja Reja
Miła
Milano Shoes Outlet
Milczańska
Milenijna
Mileny
Mili
Militaria.pl
Millennium
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Miłosławska

m
mini Delikatesy

M
MINI delikatesy
Mini Golf
Mini Klub
Mini Market "Słonecznik"
Miodowa
Mirabelki
Mirtowa
Misia Wojtka
Mista
Mistrzowska
Mix Electronics
Mizz Mozz
Młodzieży Polskiej
Młyńska
Moczarowa
Moczyły
Moda Club
Moda Damska
Moda damska
Modlińska
Modra
Modrzewiowa
Modrzewko
Mogila Albrechta Rudelsdorffa
Mohito
Mokra
Mokradłowa
Mołdawska
Molinezja
Molton
Monika
Monnari
Monopolowy
Monte Cassino
Monterska
Montwiłła
Morawska
Morawsko
Morelowa
Morenowa
Morska
Morwowa

m
most Brdowski
most Długi (10)
most Gryfitów (31)
most imienia Jerzego Łabudy (115)
most imienia Pionierów Miasta Szczecina (10)
most Pomorzan (31)
most Portowy
most Wilhelma Meyera
most Zielony

M
Mostowa
MOTEL
Motorowa
Motylkowa
Mountain Warehouse
Mr Burger
Mr. Wang Asian Food
Mroczna
MTS-Weg
Multifarma
Multikino
Multimedia Polska BOK
Muscle Shop
Music Planet
Muzeum Centrum Dialogu Przełomy
Muzeum Historii Szczecina
Muzeum Historyczne SKARB
Muzeum Morskie
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Muzeum Sztuki Współczesnej
Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki
Muzyczna
Mydlarnia
Myślenicka
Myśliwska
Mścięcino

N
N1A - obuwie sportowe
Na Klifie
Na Melanżu
Na Redzie
Na Skarpie
Na Stoku
Na Świdwie
Na Wzgórzu
Na Zdrowie
Nabiałek
Nabrzeże Fińskie
Nabrzeże Wieleckie
Nad Bogdanką
Nad Koleją
Nad Odrą
Nad Potokiem
Nad Ruczajem
Nad Rudzianką
Nad Stobnicą
Nad Stołczynką
Nad Strumieniem
Nadbrzeżna
Nadodrzańska
Nadrenseer Str.
Nadrenseer Weg (K 84)
Nadrzecze
Nadziei
Nagietkowa
Nagrobek rodziny Riess
Namiot Adam
Namiotowa
Narciarska
Narewska
Narożna
Narzędziowa
Nasienna
Nastrojowa
Nasypowa
Nasz naleśnik
Natalii
Natur House
Nauczycielska
Nefis Kebab
Nektarowa
Neo Caffe
Neonet
Netto
Neu-Grambow
Neu-Radekower Str.
Neu-Rosow
Neuenfeld
New fasion
New Look
New Yorker
Niebiańska
Niebo
Niebuszewo
Niecała
Nieczynny obiekt techniczny kompanii radiotechnicznej 271 krt Kołbaskowo
Nieduża
Niedźwiedzia
Niemierzyn
Niemierzyńska
Niepołomicka
Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe TUPTUŚ
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Promyk"
Niepubliczne Przedszkole Jutrzenka
Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka”
Night Bus 521: Dworzec Główny - Krzekowo
Night Bus 521: Krzekowo - Dworzec Główny
Night Bus 522: Dąbie Osiedle - Kormoranów
Night Bus 522: Dąbie Osiedle - Warszewo
Night Bus 522: Kormoranów - Dąbie Osiedle
Night Bus 522: Kormoranów - Osiedle Kasztanowe
Night Bus 522: Osiedle Kasztanowe - Kormoranów
Night Bus 522: Osiedle Kasztanowe - Warszewo
Night Bus 522: Warszewo - Dąbie Osiedle
Night Bus 522: Warszewo - Osiedle Kasztanowe
Night Bus 523: Cukrowa - Wiszesława
Night Bus 523: Przecław - Wiszesława
Night Bus 523: Wiszesława - Cukrowa
Night Bus 523: Wiszesława - Przecław
Night Bus 524: Police Jasienica Pętla - Zajezdnia Golęcin - Pomorzany Dobrzyńska
Night Bus 524: Police Zajezdnia - Pomorzany Dobrzyńska
Night Bus 524: Police Zajezdnia - Zajezdnia Golęcin - Pomorzany Dobrzyńska
Night Bus 524: Pomorzany Dobrzyńska - Police Jasienica Pętla
Night Bus 524: Pomorzany Dobrzyńska - Police Zajezdnia
Night Bus 525: Krzekowo - Wiszesława
Night Bus 525: Wiszesława - Krzekowo
Night Bus 526: Dworzec Główny - Police Zajezdnia
Night Bus 526: Police Zajezdnia - Dworzec Główny
Night Bus 527: Bezrzecze - Dworzec Główny
Night Bus 527: Dworzec Główny - Bezrzecze
Night Bus 527: Dworzec Główny - Krzekowo
Night Bus 527: Krzekowo - Dworzec Główny
Night Bus 528: Gumieńce - Pomorzany Dobrzyńska
Night Bus 528: Pomorzany Dobrzyńska - Gumieńce
Night Bus 529: Głębokie Jaworowa - Plac Rodła
Night Bus 529: Krzekowo - Plac Rodła
Night Bus 529: Plac Rodła - Głębokie Jaworowa
Night Bus 529: Plac Rodła - Krzekowo
Night Bus 530: Plac Rodła - Podbórz
Night Bus 530: Podbórz - Plac Rodła
Night Bus 531: Krzekowo - Osiedle Bukowe
Night Bus 531: Osiedle Bukowe - Krzekowo
Night Bus 532: Osiedle Arkońskie - Osiedle Bukowe
Night Bus 532: Osiedle Bukowe - Osiedle Arkońskie
Night Bus 532: Osiedle Bukowe - Osów
Night Bus 532: Osów - Osiedle Bukowe
Night Bus 533: Dąbie Dworzec - Klucz Pętla
Night Bus 533: Klucz Pętla - Dąbie Dworzec
Night Bus 534: Osiedle Bukowe - Wielgowo Bryczkowskiego
Night Bus 534: Wielgowo Bryczkowskiego - Osiedle Bukowe
Night Bus 535: Klonowica Zajezdnia - Stolec
Night Bus 535: Stolec - Klonowica Zajezdnia
Night Bus 536: Grzepnica - Gumieńce
Night Bus 536: Gumieńce - Grzepnica
Night Pizza
Nike
Niklowa
Niny Rydzewskiej
Nissan Polmotor
Noclegi Agape
Norberta Barlickiego
Nordea Bank
Noris Lombard
Norki
North East Marina
North Fish
Norweska
Notecka
Novotel
Nowa
Nowa Cukrownia
Nowe Broniszewo
Nowe Delikatesy
Nowe Forty
Nowogardzka
Nowoleśna
Nowomiejska
Nowopol
Nowotarska
Nowowiejska
Nowy Browar Szczecin
Nowy Chief
Nowy Świat
Nowy Zjazd
Nurkowa
Nysy

O
Oaza
Oberża Chłopska
Obiadek
Obłoków
Obotrycka
Obrońców Stalingradu
Obuwie sportowe
Obywatelska
Ochnik
Oddział Miejski Książnicy Pomorskiej nr 1
Oddział PTTK
Odido
Odległa
Odra Zoo
Odrzańska
Odzież używana
Odzieżowa
Office Shoes
Officina Pharmaceutica
Ofiar hitlerowskich obozów koncentracyjnych
Ofiar Oświęcimia
Ofiar Stutthofu
Oficerska
Ogniste Ptaki
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia
Ogródkowa
Ogrodnicza
Ogrodowa
Ojca Augustyna Kordeckiego
Ojca Beyzyma
Oko
Okocimska
Okólna
Okrętowa
Okrężna
Olchowa
Oleńka
Olimpia
Olimpic Club
Olimpijska
Oliwia
Oliwki
Oliwkowa
Olkuska
Ołowiana
Olsztyńska
Olszynki Grochowskiej
Omen
Omnibus
Only
Only Kebab
Onyks II
Onyksowa
Opałowa
Opalowa
Opel
Opłotki
Optyk
Oraczy
Orange
Orawska
Orczykowa
Oregano
Orfeusza
Organic Garden
Orientalna
Orla
Orła Bielika
Orląt Lwowskich
Orlen
Orlen (154)
Orłowska
Orna
Ornitologów
Orsay
Orzechowa
Osadników
Osiedle Anny Jagiellonki
Osiedle Bukowe
Osiedle Dąbrówka
Osiedle Gryfitów
Osiedle Jarzębinowe
Osiedle Kaliny
Osiedle Kasztanowe
Osiedle Kresy
Osiedle Księcia Bogusława X
Osiedle Leśne
Osiedle Nad Stawem
Osiedle pod Lipami
Osiedle Pogodne
Osiedle Przyjaźni
Osiedle Różane
Osiedle Słoneczne Ogrody
Osiedle Załom
Osiedleńcza
Osiedlowa
Osiek
Osikowa
Oskara Kolberga
Osów
Osówka
Osowska
OSP Dobra
OSP Kołbacz
OSP Kołbaskowo
OSP Lubczyna
OSP Police
OSP Radziszewo
OSP Rurzyca
OSP Śmierdnica
OSP Smolęcin
OSP Szczecin
OSP Tanowo
OSP Tatynia
OSP Wołczkowo
Ostoja
Ostowa
Ostrawicka
Ostrobramska
Ostrów Żurawi
Ostrowska
Otwocka
Outlet
Owcza
Owocowa
Owsiana
Ozdobna
Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny „Świdwie”
Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy ZUT

P
Pa Car / Ms Service
Pabianicka
Pako Lorente
Pałac pod Globusem
Palermo
Palladium
Palmirska
Palmowa
Pamięci Kombatantów
Pamięci Olimpijczyków
Pamięci zmarłych Szczecinian do 1945 r.
Pan Twardowski
Pana Tadeusza
Pancerna
Panieńska
Pannekoekenrestaurant „Haga”
Panorama
Panoramiczna
Papieża Pawła VI
Paproci
Parfois
Park Hotel
Park Jordanowski
Parkowa
Party Deco
Partyzantów
Pasewalker Str.
Pasewalker Str. (B 113)
Pasieczna
Pasieka
Pasja
Pasmanteria
Pastelowa
Pasterska
Pasztecik
Pati
Paula Robiena
Pauliny
Paweł
Pawia
Pawła
Pawła Jasienicy
Pawła Stalmacha
Pawła Włodkowica
Pańska
Paśnikowa
Pegaza
Pejzażowa
PEKAES
Pekao
Pekao SA
Pelikana
Penkuner Str.
Penkuner Str. (B 113)
Pepco
Pepe Jeans
PER SE
Perfect
Perkoza
Perkuna
Perlista
Perłowa
Perseusza
Peugeot
Peugeot Drewnikowski
PGNIG obrót detaliczny
Pharco
P.H.U. BARA Krystian Bara
Piaseczna
Piaskowa
Piastowska
Piaszczysta
Piańska
Piccolo
Piece i kotły na pelet
Piechoty
Piechoty Łanowej
Piekarnia Kozłowski
Piekarnia Marek Kozłowski
Piekary
Piękna
Piękny Sad
Pienińska
Pierogarnia
Pierogarnia Kaszubska
Pierogarnia na Deptaku
Pierogarnia Pierożek
Pierożek - Jadłodajnia
Pierre Cardin
Piesza
Pijalnia Wódki i Piwa
Piknikowa
Pilchowo
Pilicka
Pilska
Pionier
Pionierów Szczecińskich 1945-1946
Piotr i Paweł
Piotra
Piotra i Pawła
Piotra Michałowskiego
Piotrkowska
Piotrusia Pana
Piotruś
Pirenejska
Pireus
Pistacjowa
Piwa Regionalne
Piwiarnia
Piwna
Piwnica
Piwnica Kany
Piwny Raj
Pizza 4 you
Pizza Hut
Pizza King
Pizza Peperoni

p
pizza team

P
Pizzeria
Pizzeria & Pub "Tifoso"
Pizzeria 105
Pizzeria Biesiadowo
Pizzeria Capricorno
Pizzeria Corleone
Pizzeria Dobra
Pizzeria Drukarnia
Pizzeria Italiano
Pizzeria Maffisto
Pizzeria Marco Polo
Pizzeria Mexicana
Pizzeria Napoli
Pizzeria Nocna
Pizzeria O.K.
Pizzeria "Pe-Pe"
Pizzeria Peperoni
Pizzeria Perugia
Pizzeria Po Sąsiedzku
Pizzeria Swojska
Pizzeria Top Pizza
Pizzeria Torino
Pińska
PKO
PKO Bank Polski
PKO BP
PKO BP O/17
PKO BP O/VII
PKZ Łożyska

p
plac Armii Krajowej
plac Bolesława Chrobrego
plac Brama Portowa
plac Brama Portowa (10)
plac Dziecka
plac Grunwaldzki
plac Grunwaldzki (115)
plac Hołdu Pruskiego
plac Hołdu Pruskiego (115)
plac imienia Adama Mickiewicza
plac imienia Cypriana Kamila Norwida
plac imienia Franciszka Mireckiego
plac imienia Generała Władysława Andersa
plac imienia Jana Kilińskiego
plac imienia Ludwika Zamenhofa
plac imienia Profesora Jana Szyrockiego
plac imienia Profesora Jana Szyrockiego (13)
plac imienia Stefana Batorego
plac imienia Tadeusza Kościuszki
plac imienia Waleriana Pawłowskiego
plac imienia Wincentego Witosa
plac Jasne Błonia imienia Jana Pawła II
plac Lotników
plac Mariacki
plac Matki Teresy z Kalkuty
plac Nieznanego Żołnierza
plac Obrońców Westerplatte
plac Odrodzenia
plac Odrodzenia (115)
plac Ojca Jakuba Wujka
plac Orła Białego
plac Rodła
plac Rodła (115)
plac Słowińców
plac Solidarności
plac Świętych Piotra i Pawła
plac Szarych Szeregów
plac Szarych Szeregów (115)
plac Teatralny
plac Wolności
plac Wolności (31)
plac zabaw 3-12 lat
plac Zawiszy Czarnego
plac Zgody
plac Zwycięstwa
plac Zwycięstwa (10)
plac Żołnierza Polskiego
plac Żołnierza Polskiego (115)

P
Plantowa
Planty
Platanowa
Platforma widokowa "Wodozbiór"
Platinium
Platynowa
Play
Play & Go
Plażowa
Plebania
Plenerowa
Pliszki
Płochocin
Płocka
Płonia
Płońska
Plus

p
płytki drukowane

P
Pływalnia Akademii Morskiej
Pływalnia Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza
PM Pakamera
Pochyła
Poczta
Poczta Główna
Poczta Polska
Poczta Polska Urząd nr 21
Pocztowa
Pod Borem
Pod Dębami
Pod Eskulapem
Pod Gwiazdami
Pod Jaworem
Pod Lasem
Pod Urwiskiem
Pod Wagą
Pod Wierzbą
Pod Wspomnieniem
Pod Zodiakiem
Podbórzańska
Podchorążych
Podgórna
Podhalańska
Podjuchy
Podlaska
Podleśna
Podmiejska
Podmokła
Podolska
Podpułkownika Hieronima Kupczyka
Podwale
Podzamcze
Poetycka
Pogodna
Pogodno
Pogotowie Ślusarskie
Pokładowa
Pokoje INTEGRO
Pokoju
Pokrycia dachowe
Połabska
Polana "Bagienna Olszyna"
Polana Biała
Polana Czerwona
Polana Harcerska
Polana Słoneczna
Polana Słoneczna (punkt widokowy)
Polana Sportowa
Polana Widok
Polanka
Polarna
Poległych
Poleska
Poli Gojawiczyńskiej
Police
Policka
Policka (114)
Półkolista
Polna
Północna
Polnych Kwiatów
Połoniny
Polskich Marynarzy
Polskiego Czerwonego Krzyża
Południowa
Południowa (13)
Pomarańczowa
Pomellen
Pomellener Weg (K 7311)
Pomiędzy
Pomnik Adama Mickiewicza
Pomnik Bartolomeo Colleoniego
Pomnik Braterstwa Broni
Pomnik Czynu Polaków
Pomnik hitlerowskiego Obozu Stutthof w latach (1944-1945) w Mścięcinie
Pomnik Jana Czekanowskiego
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Józefa Piłsudskiego
Pomnik Kornela Ujejskiego
Pomnik Marii Skłodowskiej Curie
Pomnik Marynarza
Pomnik niemiecki
Pomnik Niepodległości
Pomnik Ofiar Faszyzmu na Ziemi Polickiej
Pomnik ofiar niemieckich obozów pracy przymusowej
Pomnik oznaczający Kwaterę Kombatantów
Pomnik pamięci Generała Stanisława Sosabowskiego
Pomnik Pamięci Ofiar Wojen XX Wieku
Pomnik Papieża Jana Pawła II
Pomnik Powielacza
Pomnik Rodła
Pomnik sportowców
Pomnik Wdzięczności dla Armii Radzieckiej
Pomorska
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Pomorzany
Poprzeczna
Poranna
Porcelanowa
Poronińska
Port jachtowy – etap II
Porto Grande
Portofino
Portowa
Porzeczkowa
Posąg Flory
Posejdon
Posejdona
Potoczna
Potok
Potulicka
Powiewna
Powrotna
Pozdawilska
Poziom
Poziomka
Poziomkowa
Poznańska
Pralnia
Pralnia Centrum
Pralnia Delfin
Pralnia Polonia
Prawosławna Parafia św. Mikołaja
Precelek
PREMIO Auto ABC
Premio Auto ABC
Prestige
Prestigo
Pretty Girl
Prima Pizza
Produkcyjna
Profesora Jana Królewskiego
Profesora Ludwika Janiszewskiego
Profesora Tomasza Żuka
Projektowa
Promedia
Promienista
Promienna
Promod
Propaganda
Prosta
Prosto z Palety
Prostopadła
Protel Serwis GSM
Prywatka
Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni
Przechodnia
Przecław
Przecznica
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Przedszkole Niepubliczne Literackie
Przedszkole Niepubliczne NUTKA
Przedszkole niepubliczne „Calineczka”
Przedszkole Publiczne
Przedszkole Publiczne nr 1 "Radosne"
Przedszkole Publiczne nr 1 „Calineczka”
Przedszkole Publiczne nr 10
Przedszkole Publiczne nr 11
Przedszkole Publiczne nr 11 "Jarzębinka"
Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej
Przedszkole Publiczne nr 21 "Chatka Puchatka"
Przedszkole Publiczne nr 29
Przedszkole Publiczne nr 32 "Hejnałek"
Przedszkole publiczne nr 35 Krasnala Hubały
Przedszkole Publiczne nr 41 "Źródełko"
Przedszkole Publiczne nr 54 Plastusiowo
Przedszkole Publiczne nr 61 "Niezapominajka"
Przedszkole Publiczne Nr 62 „Baśniowe”
Przedszkole Publiczne nr 72
Przedszkole Publiczne nr 75
Przedszkole Publiczne nr 8
Przedszkole Publiczne nr 8 „Muzyczna Ósemka”
Przedszkole Publiczne nr 9 "Słoneczna Dziewiątka"
Przedszkole Publiczne nr 9 „Tęczowa Kraina”
Przedszole Publiczne nr 14
Przedwiośnia
Przedwiośnie
Przejazd

p
przekaska 1+

P
Przelotowa
Przemyska
Przemysłowa
Przepiórki
Przerośliny
Przesmyk
Przęsocin
Przęsocińska
Przestrzenna
Przewiewna
Przodowników Pracy
Przodowników Pracy (31)
Przy Galerii
Przy Ogrodach
Przy placu Żołnierza
Przybora
Przybrzeżna
Przygodna
Przygodna Park
Przyjaciół Ronda
Przyjaciół Żołnierza
Przyjazna
Przyjaźni
Przyjemna
Przylep
Przylesie
Przyleśna
Przyrodnicza
Przyszłości
Przyszłości (119)
Przytorze
Przytulna
Psi pazur
Psia Polana
Pszczelna
Pszenna
Ptasi Raj
Ptasia
Ptasia Fontanna
Pub KGB
Pub Loża
Pub Luuz
Pub pod Klonem
Public Cafe
Public Club
Publiczna Szkoła Podstawowa
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem"
Publiczne Gimnazjum
Puccini
Pucice
Pucie
Pucka
Pucko
Puere
Pull & Bear
Puls
PUM Wydział Nauk o Zdrowiu
Puma
Punkt INPOST
Punkt widokowy
Punkt widokowy "Panorama"
Punkt widokowy (Polana Odolany)
Punkt widokowy przy ul. Górskiej
Punkt widokowy przy ul. Zielnej
Punkt widokowy przy ul.Duńskiej
Punkt widokowy przy ul.Korzeniowskiego
Punkt widokowy przy ul.Małe Błonia
Punkt widokowy przy ul.Ornej
Punkt widokowy przy ul.Ostrowskiej
Purpurowa
Pustułki
Puszczykowa
Pyrzycka
Pyrzycka (119)

Q
Q8
Qrnik
Quiosque

R
R Daleszewo Gryfińskie
R Kliniska
R Rurka
R Szczecin Glinki
R Szczecin Główny
R Szczecin Gumieńce
R Szczecin Niebuszewo
R Szczecin Podjuchy
R Szczecin Port Centralny
R Szczecin Turzyn
Rabatowa
Rabczańska
Raciborska
Racławicka
Radecki
Radekow
Radekower Weg
Radisson Blu
Radogoska
Radomska
Radosna
Radziszewko
Radziszewo
Radzymińska
Rafy Koralowej
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Polbank
Rajdowa
Rajkowo
Rajska
Rajskiego Ogrodu
Rajskiego Ptaka
Ranowska
Raszyńska
RBF Sport
Reczańska
Reczyńscy
Red Black White
RED SYSTEMS
Redlica
RedRoom Studio Fotograficzne
Reduty Ordona
Reebok
Regalicka
Regatowa
Regatta
Rektorat Uniwersytetu Szczecińskiego
Relaksowa
Relax
Remotronix
Reserved
Restauracja na Starych Policach
Restauracja Ponderosa
Restauracja Szczecin
Restauracja Willa
Restauracja – Hotel Nord
Restauracja&Bar Kubuś
Retry
Rezedowa
Rezerwat Buczynowe Wąwozy im. prof. Floriana Celińskiego
Rezerwat Kanał Kwiatowy
Rezerwat Kołowskie Parowy im. Józefa Lewandowskiego
Rezerwat Osetno
Rezerwat Przyrody "Kołowskie Parowy" im. Józefa Lewandowskiego
Rezerwat Przyrody Świdwie
Rezerwat Wzgórze Widokowe nad Międzyodrzem
Rezerwat Zdroje
Rezydencka
Ricoria Ristorante
Riff
Roasters Chicken & Grill
Robotnicza
ROD "Bielawa"
Rodzinna
Rogowa
Rokitniańska
Rolna
Rolnicza
ROMA PIZZA & GRILL
Romantyczna
Romualda Traugutta

r
rondo Gryfa
rondo imienia Hermanna Hakena
rondo imienia Hermanna Hakena (13)
rondo imienia Jerzego Giedroycia
rondo imienia Księdza Lucjana Gierosa
rondo imienia Księdza Lucjana Gierosa (10)
rondo imienia Ojca Doktora Władysława Siwka
rondo Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego
rondo Majora Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka
rondo Pionierów Polic
rondo Polonii Mandżurskiej

R
Rondo Polonii Mandżurskiej

r
rondo Powstańców Warszawskich
rondo Ronalda Reagana
rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego
rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego (10)
rondo Sybiraków
rondo Szczecińskich Olimpijczyków
rondo Ułanów Podolskich
rondo Uniwersyteckie
rondo Uniwersyteckie (13)
rondo Żołnierzy Wyklętych

R
Rosow
Rosówek
Rosower Weg (K 84)
Rossman
Rossmann
Rostocka
Rowery Turowski
Równa
Rozbudowa Galaxy
Rozdroże
Rozdroży
Rozmaryn
Rozmarynowa
Różana
Różana Oaza Seniora
Różany Zakątek
Rożnowska
Różowa
Róży Polnej
Róży Wiatrów
Różyczka
RTcom
Rtęciowa
RTV Euro AGD
Rubież
Rubinowa
Rubinowy Staw
Ruch
Ruciana
Rucola
Ruda
Rudawki
Rudzika
Rugiańska

r
ruiny kościoła

R
Ruiny kościoła św. Katarzyny
Ruiny pałacu Toepffera
Ruiny Pomnika C.F Meyera
Rumiankowa
Rumuńska
Rurka
Rurzyca
Rusałki
Ruska
Rybacka
Rybarex
Rybiego Potoku
Rybitwy
Rybnicka
Rycerska
Ryłko
Rymarska
Rymarska (31)
Rynek Nowy
Rynek Sienny
Rynkowa
Rysia
Rysiowa
Ryszarda
Rzemieślnicza
Rzeszowska
Rzeźbiarska
Rzeźby z drzewa

S
Sabały
SABO
Sąd Okręgowy
Sąd Okręgowy - Wydział Cywilny
Sąd Rejonowy
Sąd rejonowy
Sądecka
Sadowa
Safari
Sajgon
Sala Gimnastyczna Liceum Ogólnokszałcącego nr 6
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Salad Story
Salamandry
Salomon
SALON FRYZJERSKI "IMPRESSO"
Salon i serwis komputerowy "Enigma"
Salon Kler
Salon kominkowy STYL
Salon Monic
Salon rowerowy W. Kadrzyński
Samborska
Samo zdrowie
Samo zło
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Zdroje”
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego imienia profesora Tadeusza Sokołowskiego
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Samopomocy Chłopskiej
Samuela Bogumiła Lindego
Sanatoryjna
Sandomierska
Sanistal Sp. z o.o.
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Santander
Santocka
Santorini
Saperska
Sara III
Sarajewska
Sarnia
Sasanka
Sasanki
Sasankowa
Sąsiedzka
Saturn
Scarlett - Salon Mody Ślubnej
Schmiedeweg
Schody

s
schron

S
Schronisko dla nieletnich
Schwarzer Damm
Schwarzer Weg
Schwennenz
Scotfree
Scuba
Seat
Sebastiana Klonowica
Sedina
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
Sekret
Sekwojowa
Seledynowa
Seleny
SELFA
Senna
Sens
Sephora
Serbska
Serdeczna
Serwis opon
Seta i Galareta
Seweryna Goszczyńskiego
Sezamkowa
Shake Bar
Shell
Shell 4113 Derdowskiego
Shell 4134 Europejska
Siadło Dolne
Siadło Górne
Sianokosów
Sianożęcka
Siedlecka
Siedlice
Siedlińska Kępa
Sielska
Sienna
Sieradzka
Sierakowo
Sierakowska
Sierpowa
Siewna
Sikorek
Sikorki
Siłownia na powietrzu
Silver
Simple
Sinsay
Sit Saluti
Sizeer
Skala sklep plastyczny
Skalista

s
skały magmowe głębinowe
skały osadowe
skały przeobrażone

S
Skandynawska
Skarabeusz
Skarbimierzyce
Skarbówek
Skatepark
Skierniewicka
Skipperów
Składowa
Składowisko Odpadów "Klucz" (faza poeksploatacyjna)
Sklep Michał
Sklep Mięsny
Sklep Monopolowy
Sklep motoryzacyjny
Sklep Numizmatyczny
Sklep ogólnospożywczy
Sklep Papierniczy
Sklep Piwny
Sklep rowerowy Bogdan Czapiewski
Sklep rowerowy Cieślak
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy Spółka Handlowa Genowefa Krasowska
Sklep z Odzieżą Używaną Kup Ciuszek
Sklep zielarsko medyczny Nagietek
Sklepik Szogun
Skoda
Skok Stewczyka
Skolwin
Skorpion
Skorpiona
Skóry korzuchy
Skowronka
Skowronkowa
Skrajna
Skromna
Skryta
Skwarna

s
skwer imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
skwer imienia Raoula Wallenberga

S
Skwer Jana Pawła II

s
skwer majora Mieczysława Tarchalskiego

S
Śląska

s
slavAuto

S
Sławociesze
Sławomira
Sławoszewo
Śliczna
Słoneczna
Słoneczna Dolina
Słoneczna Przystań
Słoneczne
Słoneczne Wzgórze
Słoneczników
Słonecznikowa
Słoneczny Sad
Słoneczny Sad (10)
Słonik
Słowacka
Słowiańska
Słowicza
Słupska
Smaczek
Smętowice
Śmierdnica
Smocza
Smolańska
Smolęcin
Smolno
Smutna
Smyk
Smyk Megastore
Śnieżka
SO! Coffee
Sobkowiak
Sobolowa
Sobótki
Sójki
Sokoła
Sokolników
Soldo
Solna
Sołtysia
Somosierry
Song Huong
Sopelek
Sopocka
Soraya
Sorry Mom
Sosna
Sosnowa
Sosnówko
Sowia
Sowy
Sośnicka
Spacerowa
Spadziowa
Spadzista
Specjalistyczny Szpital imienia profesora Alfreda Sokołowskiego
Spedytorska
Spełnionych Marzeń
Sphinx
Spichrzowa
Śpiewna
Spiska
Spiżarnia
Spiżowa
Spokojna
Spółdzielców
Spółdzielcza
Społem
Spondylus
Sportowa
Sprint-Bar
Srebrna
Średnia
Śremska
Środkowa
Śródleśna
Śródmiejskie Ogrody
Śródmieście-Północ
Środowa
Śródziemnomorska
Sroki
SsangYong
Stacja Grand
Stacja kolejowa
Stacja kontroli pojazdów + warsztat
Stacja PKP Zdunowo
Stacyjna
Stadnina Koni Akademii Rolniczej w Szczecinie
Stalowa
Stanisława Brzozowskiego
Stanisława Dubois
Stanisława Grońskiego
Stanisława Herakliusza Lubomirskiego
Stanisława Hryniewieckiego
Stanisława i Wandy Miłaszewskich
Stanisława Ignacego Witkiewicza
Stanisława Karpowicza
Stanisława Leszczyńskiego
Stanisława Marii Salińskiego
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Moniuszki
Stanisława Noakowskiego
Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Rosponda
Stanisława Staszica
Stanisława Thugutta
Stanisława Więckowskiego
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Żółkiewskiego
Stara Komenda
Stara Piekarnia
Stara Rzeźnia
Stara Venezia. Pasta & Pizza
Starbucks
Stare Leśno
Stare Miasto
Starego Wiarusa
Starej Baśni
Staroleśna
Staromiejska
Staromłyńska
Starowiejska
Stary Szlak
Stary Wiarus
Statoil
Staw na Pustkowiu
Stawna
Stawowa
Stcja Kontroli Pojazdów
Stefana Batorego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Lewandowskiego
Stefana Okrzei
Stefana Roweckiego
Stefana Starzyńskiego
Stepowa
Stobno
Stoczniak
Stodoła
Stoisława
Stojaki
Stokrotka
Stokrotki
Stolarska
Stołczyn
Stołczyńska
Stolice Mody - Odzież na wagę
Stołówka szpitalna
Stoprocent
Storczykowa
Storrady-Świętosławy
Stradivarius
Straż Graniczna
STR.EAT
Street Skateshop
Streetworkout
Strefa Kuchni
Stroma
Strumykowa
Strusia
Strzałowska
Strzelców Karpackich
Strzelców Podhalańskich
Strzelecka
Strzelnica Garnizonowa 1911 Bezrzecze
Strzelnica Garnizonowa Kompleks Nr 1915 Krzekowo
Strzelnica KS Elita
Strzelnica nieczynna
Studio 77
Studio Daria
Studio kosmetyczno fryzjerskie Bea
STUDIO SZTUKI FRYZJERSKIEJ Anna Czosnowska
Studio Tatuażu Veronique Tattoo
Studio Urody
Studio Viva
Studium Kultury ZUT - CHAPS
Studzienna
Subway
Sucha
Sudecka
Suknie Ślubne Adriana
Suknie Ślubne Anna
Suknie Ślubne Julia
Sultan
Sułtan
Super-Pharm
Sushi box Takumi
Sushi Mado
Św. Józefa
Swarożyca
Świat akumulatorów
Świat Herbaty
Świat Książki
Świat słodyczy
Świat Zabawek
Świat Zdrowia
Światowida
Świdwie
Świerczewska
Świergotki
Świerkowa
Świerszczowa
Świętego Ducha
Świętego Floriana
Świętego Huberta
Świętego Jacka Odrowąża
Świętego Jakuba
Świętego Jana Bosko
Świętego Józefa
Świętego Kazimierza
Świętego Łukasza
Świętego Marcina
Świętego Mikołaja
Świętego Stanisława Kostki
Świętego Wojciecha
Świętej Barbary
Świętej Kingi
Świetlana
Świętoborzyców
Świętojańska
Świętokrzyska
Świętych Cyryla i Metodego
Świstacza
Świstaka
Świtezianki
Swobody
Swojska
Swojski
Sybiraków
Symbiosis
Sympatyczna
Synkros
Szachownica
Szafa
Szafirowa
Szafranowa
Szarotki
Szarych Mnichów
Szarych Szeregów
Szaszłyk
Szaszłykarnia
Szaszłykarnia "Kalinka"
Szaszłykarnia Merkury
Szaszłyki
Szczawiowa
Szczecin
Szczecin Odra Park
Szczecińska
Szczecińska (115)
Szczecińska (31)
Szczeciński Tramwaj Wodny
Szczecińskie Centrum Informacji Turystycznej "Szmaragdowe - Zdroje"
Szczecińskie Centrum Komputerowe
Szczecińskie Centrum Tenisowe
Szczepowa
Szczerbcowa
Szczerkowa
Szczęśliwa
Szczęśliwa 13 Przedszkole Publiczne nr 13
Szczygli Zaułek
Szeroka
Szeroka 26
Szewc
Szewczyk
Szewska
Szkiełko
Szklana
Szkoła językowa Lider
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru
Szkoła Podstawowa im. św. Huberta
Szkoła Podstawowa imienia Jerzego Noskiewicza
Szkoła Podstawowa nr 1 imienia Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 11 imienia UNICEF'u
Szkoła Podstawowa nr 13 imienia Orląt Lwowskich
Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Bolesława Kaczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 23 imienia Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 28 imienia Bolesława Czwójdzińskiego
Szkoła Podstawowa nr 3 imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła Podstawowa nr 33
Szkoła Podstawowa nr 35 imienia Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 37 imienia Antoniego Ledóchowskiego
Szkoła Podstawowa nr 39 imienia Arkadego Fiedlera
Szkoła Podstawowa nr 4 dla Dorosłych
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego
Szkoła Podstawowa nr 44
Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi imienia księdza Jana Twardowskiego
Szkoła Podstawowa nr 46
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 51 (SP51)
Szkoła Podstawowa nr 53
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 55
Szkoła Podstawowa nr 56 imienia Kapitana Żeglugi Wielkiej Konstantego Maciejewicza
Szkoła Podstawowa nr 59 im. Bolesława Krzywoustego
Szkoła Podstawowa nr 61 imienia Michała Kmiecika w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Związku Zawodowego Marynarzy i Portowców w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 65 im. prof. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego
Szkoła Podstawowa nr 68
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 71
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego
Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 67
Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

s
szkółka leśna

S
Szkolna
Szkoły Salezjańskie
Szlamowa
Szmaragdowa
Szosa Polska
Szosa Stargardzka
Szosa Stargardzka (10)
Szpilkowa
Szpitalna
Sztukateria
Szuflandia
Szwedzka
Szwoleżerów
Szybowcowa
Szymona Konarskiego
Szymona Szymonowica
Szyszkowa

T
Tablica "Arbeitserziehungslager Hägerwelle"
Tablica Chwała żołnierzy I Frontu Białoruskiego
Tablica "Obozy ziemi polickiej"
Tablica pamiątkowa z okazji 250-lecia istnienia wsi Kliniska Wielkie
Tablica pamięci I Armii Wojska Polskiego
Taborowa
Tabu
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Kościuszki (114)
Tadeusza Kutrzeby
Tadeusza Mazowieckiego
Tadeusza Milewskiego
Tadeusza Piotrowskiego
Tadeusza Szeligowskiego
Tadeusza Wieczorowskiego
Take Away Coffee
Takko
Takumi Sushi Bar
Talent
Tally Weijl
Tama Pomorzańska
Tani Bar
Tanie Alkohole
Tanio-buty.pl
Tanowo
Tanowska (114)
Tantower Str.
Tantower Weg
Tara
Taranko
Taras widokowy
Taras zamkowy
Tarczowa
Targ Rybny
Targowa
Tarniny
Tarnobrzeska
Tarnopolska
Tarpana
Tarpanowa
Tartaczna
Tatarakowa
Taterników
Tatrzańska
Tatuum
Tatynia
Tawerna Gruba Mama
Tawerna na Rynku
Tchibo
Tczewska
Teatr Kameralny
Teatr Lalek "Pleciuga"
Teatr Letni imienia Heleny Majdaniec
Teatr Mały
Teatr Polski
Teatr Współczesny
TEB Edukacja
Technikum Kształtowania Środowiska
Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
Tęczowa
Tęczowe Ogrody
Telepizza
Telesfor Badetko
Temidy
Tenisowa
Teodora Axentowicza
Teofila Firlika
Teofila Lenartowicza
Teofila Starzyńskiego
Teresa
Teresy
Terpiłowski
Terranova
Tesco
Tesco Extra
Tesco supermarket
Textilmarket
The Long Bridge Pub
Timbex
TK Maxx
Tkacka
Tkaniny Bławatek
Tlenowa
Tokarska
Tokyo Sushi'n'Grill

t
tom-mix.pl

T
Tomasza
Tomasza Nocznickiego
Tomasza Zana
Tomaszowska
Tommy Hilfiger
Toni Pepperoni
Top Bar
Top Secret
Topazowa
Topolowa
Tor gokartowy
Tor Kolarski imienia Zbysława Zająca
Torebki
Torfowa
Tornado
Torowa
Toruńska
Toskańska
Tostek
Tosteria
Total II
Towarzyska
Toyota
Toys R Us

t
trafostacja

T
Trakt Historyczny
Traktorowa
Tranowa
Transportowa
Trasa Zamkowa imienia Piotra Zaremby
Trasa Zamkowa imienia Piotra Zaremby (115)
Trattoria Toscana
Trawiasta
Trendy
Tropikalna
Tru Trussardi
Truskawkowa
Trygława
Trzcinowa
Trzebuskie Łęgi
Trzeszczyn
Trzy Korony
Trzydziestolecia
Tucholska
Tulipanowa
Tunel kolejki w starej kopalni
Tura
Turkus
Turkusowa
Turysta
Turystyczna
Twarda
Twój Dom Meblowy
Twój Sklep
Twoja Apteka
Tym, którzy nie powrócili z morza
Tymiankowa
Tyniecka
Tytanowa
Tytusa

U
U Beaty
U Doroty
U Kuby
U Lucynki
U Magdy

u
u Pomidora

U
U Śnieżków
U Tadeusza
U Wyszaka
Ubranka dla dzieci
Ucięta
Uczestnikom Wojny Ojczyźnianej 1941-1945
Uczniowska
Ukośna
Ukraineczka
Ułanów Krechowieckich
Ułańska
Unii Lubelskiej
Unisławy
Unisono
Uniwersytet Szczeciński
Uniwersytet Szczeciński - Wydział Nauk o Ziemi
Uniwersytet Szczeciński - Wydział Teologiczny
Uniwersytet Szczeciński Rektorat
Uniwersytet Szczeciński wydział Filologiczny
Uniwersytet Szczeciński wydział Filologiczny, budynek nr 4
Uniwersytet Szczeciński wydział Kultury Fizycznej
Uniwersytet Szczeciński wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Szczeciński, Dziekanat wydziału Filologicznego
UP Szczecin 39
Uranowa
Urlopowa
Urocza
Uroczysko
Uroczysko Szwedzki Młyn
Urodzajna
Urwisek
Urząd Celny w Szczecinie
Urząd Gminy
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego- Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Urząd Miasta Szczecin
Urząd Miejski
Urząd Pocztowy Mierzyn
Urząd Pocztowy nr 12
Urząd Pocztowy nr 34
Urząd Pocztowy nr 42
Urząd Pocztowy nr 44
Urząd Pocztowy Police 1
Urząd Pocztowy Szczecin 18
Usługowa
Ustki
Ustowo
Ustowska
Ustronie
Ustronna
Utopia
Uzdrowiskowa
Uznamska
Uśmiech
Uśmiech. Przedszkole Niepubliczne

V
V Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Asnyka
Van Graaf
Venezia
Verbena
Verlani
Vero Moda
Vero Moda Outlet
Verso Meble
Vesari
Via di Moda
Victoria
VIII Liceum Ogólnokształcące
Villa Radekow
Vincent
Vip Collection
Virga
Vis a Vis
Vis-a-Vis
Vision Express
Vistula
Vito
Volcano
Volkswagen Łopiński
Volumina
Vox
Vulcan

W
W. Kruk
Wadowicka
Wakacyjna
Walecznych
Walerego Wróblewskiego
Waleriana Łukasińskiego
Wały Chrobrego
Wandy
Waniliowa
Wapienna
Warcisława
Warcisława (120)
Warcisławiec
Warmińska
Warnawska
Warnik
Warszawska
Warszewo
Warszewska
Warsztatowa
Warzymice
Warzywa i owoce
Warzywniak
Wąska
Wąwelnica
Wawelska
Wczasów
Wczasowa
Wędrowna
Węgierska
Węglino
Węglobud
Węglowa
Węgornik
Wehikuł Czasu Pub & Cafe
Wejherowska
Welecka
Welecka (10)
Wełtyńska
Wendeńska
Wenecka
Wenus
Wernyhory
Wesoła
Weteranów
Wiankowa
Wiarus
Wiatraczna
Wiatru od Morza
Wiązowa
Wicherek
Wichrowa
Wichrowe Wzgórza
Wichrowe Wzgórze
Widok
Widokowa
Widuchowska
Widzewska
Wieczorna
Wiedeńska
Wiejska
Wiejska Chata
Wielecka
Wielgowo
Wielka Odrzańska
Wielkopolska
Wielokwiatowa
Wielonarodowy Korpus Północno-Wschodni
Wieluńska
Wierzbowa
Wiesenweg
Wiesiołek
Wiewiórcza
Wieża Baresela
Wieża Gocławska
Wieża Quistorpa
Wieża wartownicza
Wieża widokowa Muzeum Narodowego
Wieża widokowa Zamku Książąt Pomorskich
Wikingów
Wiklinowa
Wilanowska
Wilcza
Wileńska
Wilgi
Wilhelma Roentgena
Wilków Morskich
Willowa
Willsoor
Winarium
Wincentego Kadłubka
Wincentego Pola
Wincentego Witosa
Winogronowa
Wiosenna
Wiosenny Sad
Wiosny Ludów
Wisławy Szymborskiej
Wisłocka
Wiszesława
Wita Stwosza
Witek's
Witkowo
Witmasz
Witolda Gombrowicza
Witolda Starkiewicza
Witorza
Wittchen
Wizerunek Gryfa
Wiślana
Wiśniowa
Wiśniowy Sad
Wkrzańska
Wkrzańska (114)
Władysława Broniewskiego
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Łokietka
Władysława Nehringa
Władysława Reymonta
Władysława Sikorskiego
Władysława Syrokomli
Władysława Szafera
Włókiennicza
Włoska
Włościańska
Wodna
Wodociągowa
Wodozbiór
Wojas
Wojciecha Głowackiego
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Kossaka
Wojciechowski
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków
Wojska Polskiego
Wojskiego
Wołczkowo
Wołczkowo-Folwark
Wołczkowska
Wolframowa
Wolińska
Wołodyjowskiego
Wołogoska
Wołyńska
WOPR Police
Woźniak
Wróbla
Wrocławska
Wronia
Wrzesińska
Wrzosowa
Wschodnia
Wschodu Słońca
Wspaniała
Wspólna
Wszystkich Świętych
Wurth Polska - Sklep Szczecin
Wybudowanie
Wycieczkowa
Wydział Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego
Wydział Fizyki i Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego
Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego
Wydział Ruchu Drogowego KWP
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego
Wykopaliskowa
Wylotowa
Wypoczynkowa
Wysoka
Wyspiarzy
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej
Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej
Wzgórze
Wzgórze Akademickie (punkt widokowy)
Wzgórze Arkońskie
Wzgórze Batowa (punkt widokowy)
Wzgórze Bombardierów (punkt widokowy)
Wzgórze Hetmańskie
Wzgórze Kupały
Wzgórze Napoleona

X
X Liceum Ogólnokształcące
X-kom
Xawerego Dunikowskiego
XI Liceum Ogólnokształcące
XII Liceum Ogólnokształcące
XIV Liceum Ogólnokształcące
XVIII Liceum Ogólnokształcące imienia Józefa Wybickiego

Y
Yogo Haus
YOLA
Yves Rocher

Z
Z drugiej strony lustra
Za Wiatrakiem
Zaborze
Zabużańska
Zabytkowy dom Opata
Zachodnia
Zachodniopomorski Uniwersystet Technologiczny – Wydział Elektryczny
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - Wydział Informatyki
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - Wydział Informatyki 2
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Wydział Elektryczny
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Budynek Jednostek Międzywydziałowych
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Budownictwa i Architektury
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Techniki Morskiej i Transportu
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej
Zachodniopomorski Urząd Skarbowy
Zachodniopomorskie Centrum Alkoholi "Euro-Impet"
Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Zachodu Słońca
Zaciszna
Zaczarowana Szafa
Zadumana
Zagajnikowa
Zagłoba
Zagłoby
Zagonowa
Zagrodowa
Zagrzebska
Zajazd Szmaragd
Zajęcza
Zakąski Shot & Go
Zakątek
Zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zakładowa
Zakładowa Straż Pożarna
Zakole
Zakopiańska
Zakręt
Załogowa
Załom
Zamęcie
Zamek Książąt Pomorskich
Zamiejska
Zamieć
Zamknięta
Zamojska
Zapadła
Zapiecek
Zapomniana
Zara
Zaranie
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 12
Zatokowa
Zaułek Sikoreczki
Zawiła
Zawrotna
Zaścianek
Zaściankowa
Zbigniewa Herberta

z
zbiornik ppoż.

Z
Zbójnicka
Zbożowa
Zbyszka z Bogdańca
Zbyszko
Zdroje
Zdrojowa
Zdrowa
Zdrowa żywność
Zdrowie
Zdunowo
Zebry
Zen
Zenit 2
Zenona Klemensiewicza
Zespół Placówek Oświatowych
Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Wodozbiór”
Zespół Szkół
Zespół Szkół Budowlanych imienia Kazimierza Wielkiego
Zespół Szkół Budowy Okrętów
Zespół Szkół imienia Ignacego Łukasiewicza
Zespół Szkół Łączności
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 10
Zespół Szkół Nr 11
Zespół Szkół nr 12
Zespół Szkół nr 13
Zespół Szkół nr 2 imienia Władysława Orkana
Zespół Szkół nr 3 imienia Oskara Langego
Zespół Szkół nr 5
Zespół Szkół nr 6 imienia Mikołaja Reja
Zespół Szkół nr 7
Zespół Szkół nr 8 imienia Stanisława Staszica
Zespół Szkół nr 9 imienia komandora podporucznika Jana Grudzińskiego
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące, Gimnazjum nr 16
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne"
Zespół Szkół Specjalnych nr 9
Zespół Szkół Sportowych imienia Sportowców Ziemi Szczecińskiej
Zeusa
Zgierska
Zgodna
Zgorzelecka
Ziarnista
Zięby
Zielna
Zielona
Zielona Dolina
Zielona Górka
Zielona Siłownia
Zielone Wzgórze
Zielonogórska
Zielony Koliber
Zielony Kombinat
Zielony Kram
Zielony Zakątek
Ziemniaczana
Ziemska
Zimorodka
Zimowa
Zimowy Sad
Ziołowa
Zjawa
Złota
Złotego Deszczu
Złotnik
Złotowska
Złoty Brzeg
Zofii Nałkowskiej
Zona Libre
Zoo Papugi
Zoo Ponderosa
ZOO Welonka
Zoologiczna
ZSP Gryfia
ZSR Portowa
ZUT WBiA Instytut Architektury i Planowania Przestrzennego
Zuzanny
Zwierzyniecka
Zwierzyniecka (10)
Zwrotniczy
Zwycięstwa
Zygmunta Chmielewskiego
Zygmunta Duczyńskiego
Zygmunta Felczaka
Zygmunta Glogera
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Moczyńskiego
Zygmunta Starego
Zygmunta Wróblewskiego
Zyndrama z Maszkowic

Č
Český film

ś
św. Jana Sarkandra i św. Stanisława Kostki

Ź
Źródlana

Ż
Żabia
Żabka
Żaglowa
Żaków
Żeglarska
Żegoty
Żelazna
Żelechowa
Żeliwna
Żeńców
Żłobek nr 6 "Muchomorek"
Żłobek nr 8 "Wróbelki"
Żłobek nr 9 „Przy strumyku”
Żłobek "Skarb malucha"
Żniwna
Żołędziowa
Żołnierska
Żołnierzom radzieckim walczącym o Szczecin
Żółtew
Żubrów
Żubrza
Żurawia
Żurawinowa
Żwirowa

ż
życie na głazach

Ż
Żydowce
Żymierskiego
Żyrardowska
Żytnia
Żywiczna
Żywiecka
Żywność naturalna i ekologiczna
Żyzna


„Oberża” PUB 997