1
1
1 Armii Wojska Polskiego
1 Baza Lotnictwa Transportowego
1 Dywizji Grenadierów-Francja 1940
1 Maja
1 Maja (634)
1 Maja (W)
1 Minute
1 minute
1 Praskiego Pułku
1. Praskiego Pułku (5625W)
1. Praskiego Pułku (W) (5625W)
1 Praskiego Pułku (W) (5625W)
1. Praskiego Pułku (W) (5625W)
1 Praskiego Pułku (W) (5625W)
1 Sierpnia
1-5. VII.1944 Pamięci wymordowanym mieszkańcom
10. PKP IC International tickets
10 Warszawski Pułk Samochodowy im. majora Stefana Starzyńskiego
100-Lecia
1001 Drobiazgów
10028
11 Listopada
11 listopada
11 Listopada
11 Listopada (5533W)
11. PKP IC Informacja
14 Społeczna Szkoła Podstawowa
147 Break
15 Sierpnia
15 Września
1501W
1503W
1509W
1511W
16.IX.1944 Hitlerowcy rozstrzelali kilkudziesięciu Polaków
17
17 Stycznia
17 Września
1720-1780 Canaletto. Osiadły w Warszawie
175
1812W
1813W
1816W
1819W
1820W
1823W
1831 Roku
1831-1981 W 150 rocznicę "Warszawianki"
1863 r.
1863 Roku
19 kwietnia
1911-1939 Towarzystwo Opieki Nad Zabytkami
1918 Roku
1938-2002 Zakłady Fraszka, Warszawskie Zakłady Fotochemiczne FOTON
1939 stanowisko gen.Abrahama
1939-1944
1952-2000 Tu Mieszkał Bronisław Geremek

2
2
2 IV 2005 21.37
2 Sierpnia
21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
21, 23.XII.1943 W masowych egzekucjach hitlerowcy rozstrzelali wielu Polaków
22 Lipca
22 Września
222 Kaputy
24 hour
24 hour alcohol shop
2405W
2406W
2420W
24H
24h
27 Grudnia
27-IX
2701W
2703W
2704W
28 Liceum Ogólnokształcące imienia Jana Kochanowskiego (LO28)
28d
29 Listopada

3
3
3 Maja
3 Maja (1526W)
3 Maja (2284W)
3 Maja (718)
3 Maja (898)
30. Pułku Strzelców Kaniowskich
3001W
3107W+3115W
3107W->3115W
3111W
3142W->718
31.XII.1943 Hitlerowcy rozstrzelali 43 Polaków
35 Gimnazjum Sportowe
36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej
36. Pułku Piechoty Legii Akademickiej
36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej
365

4
4
4 Społeczne Gimnazjum
4 Turbo - Impreza & Evo
4 Żywioły
4303W
4363W
4365W
4pokoje
4you

5
5
5'e Sec
507
527 KM @ Rzeka Wisła
5523W
5529W
5530W
5531W
5532W
5533W
5576W
5577W
5579W
5583W
5585W
5608W
5612W
5612W;5616W
5616W
5626W
579
580
5aSec
5asec
5.VIII.1944 Hitlerowcy dokonali w tym szpitalu licznych mordów
5.VIII.1944 Miejsce uświęcone krwią 7000 Polaków
5.VIII.1944, Rozstrzelano 1000 Polaków
5àsec

6
6 Pułku Piechoty
6 Sierpnia
6 Września
6-7.VIII.1944 Pamięci 4000 ofiar rozstrzelanych Polaków rozstrzelanych przez hitlerowców
6/12 Café
61
62
624
630
631
632;633
634
635
636
637
639
69
6.VIII.1944 Pamięci 30 Zakonników Redemptorystów i 2 000 mieszkańców Woli
6.VIII.1944 W masowej egzekucji hitlerowcy rozstrzelali wielu Polaków

7
7
7,8.VIII.1944 W Halach Mirowskich Hitlerowcy rozstrzelali 510 Polaków
701
712
718
718->3142W
719
719->718
7195
720
721
721;724
722
724
734
760
77
797
7;8
7.VIII-2.IX.1944 Bitwa o Stare Miasto BAON GUSTAW A.K.RÓG

8
8
8-IX
801
85
868
873
888
898
8:00 - 20:00

9
9 Maja
9. PKP IC International tickets
92
9999 Bar Orientalny

?
?

A
A
A. Blikle
A corner of Asia
A. Friends grill & cafe
A Modo Mio
A1
A1 Warsaw
A2 Warsaw
AB GLASS
AB Turbo

a
abc

A
Abc
ABC

a
abc

A
ABC

a
abc

A
ABC Data
ABC Maluszka
Abecadło
Aboutara
Abu Shisha Bar
Achillesa
Action
Ada
Adama
Adama Asnyka
Adama Asnyka (W)
Adama Branickiego
Adama Branickiego (planowana)
Adama Ciołkosza
Adama Dezyderego Chłapowskiego
Adama Grocholskiego
Adama Idźkowskiego
Adama Jarzębskiego
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (W)
Adama Naruszewicza
Adama Pługa
Adama Próchnika
Adama Żółtowskiego
Adamed
Adamówek
Adamówka
Adampolska
Adana Kebab
Aden Kebab
Adler
Administracja Cmentarza Północnego
Administracja os. Marysin Wawerski
Administracja osiedla Stegny Północ
Administracja Osiedla Stegny Południowe
Administracja uczelni (15)
Administracja uczelni (30)
Administracja uczelni (31)
Administracja uczelni: Biuro Spraw Osobowych, Agendy Studenckie, KURS-AR (10)
Admiral Club
Admirała Krzysztofa Arciszewskiego
Admiralska
Adolfa Dygasińskiego
Adolfa Pawińskiego
Adolfa Suligowskiego
Adriatycka
Aelia
Aeroflot
Africa
Afrodyty
Afrykańska
Afrykańska Nieruchomości
Aga
Aga-Med
Agata Meble
Agatka
Agatowa
Agatowa (W)
Agaty
Agawy
Agawy (W)
Agencja ARiMR
Agencja bankowa Monetia
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Agencja Ochrony Mody
Agencja Pocztowa
Agencja Pocztowa Piastów
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Agencja Rynku Rolnego
Agencja Ubezpieczeniowa
Agencja Wywiadu
Agito
Agmet
Agnes
Agnieszki
Agnieszki Osieckiej
Agora
Agrarna
Agrestowa
Agricola
Agrykola
Aguapark
AGUGU
AIG
AIG Bank
AIG Bank Polska SA
AIG Finances
Ailor Bank
Airbike
AirBike
Airport Apartments
Airport Hotel Okęcie
Ajencja pocztowa
AJM
AJM Electronics Sp zo.o.
AK bat. Parasol, ps. Juno, ps. Sokół
Akacji
Akacjowa
Akacjowa (1810W)
Akacjowa (W)
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori
Akademia Finansów
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Akademia Fryzjerstwa
Akademia Karate Tradycyjnego
Akademia Leona Koźmińskiego
Akademia Malucha
Akademia Medyczna
Akademia Pana Adama
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Akademia Przedszkolaka
Akademia Smaku
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Akademia Sztuk Pięknych, Wydział Rzeźby
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza
Akademia Wychowania Fizycznego
Akademicka
Akademijna
Akademik Dom Studencki Politechniki Warszawskiej
Akademik nr 4 Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Akantu
Akashia
Akashia Sushi
Akcent
Akcesoria BMW
AKER
Akermańska
Akon
Aksamitna
Aktorska
Akumulatory i Łożyska
Akumulatory Service
Akurat
Akustyczna
Akwarella
Akwarelowa
Akwarium
Akwarystyka i ZOO
Al Pomodoro
Ala Turka
Alabastrowa
Alabastrowa (W)
Alaja Jana Pawła II
Alan (cb radia)
Alanya kebab
Alaski
Albatrosów
Albańska
Albero

a
albero

A
Alberta Einsteina
Albina Jakiela
Alchemik Kino Studyjne
Aldik
Ale Burger
Aleja
Aleja 3 Maja
Aleja 4 Czerwca 1989 r.
Aleja Armii Krajowej
Aleja Armii Krajowej (7;8)
Aleja Armii Krajowej (8)
Aleja Armii Ludowej
Aleja Beaty Obertyńskiej
Aleja Bluszczu
Aleja Bohaterów Września
Aleja Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego (2)
Aleja Brzóz
Aleja Bzów
Aleja Chińska
Aleja Dębów
Aleja Drogowców
Aleja Dwudziestolatków
Aleja Dzieci Polskich
Aleja Emila Wedla
Aleja Eustachego Marylskiego
Aleja gen. B. Wieniawy-Długoszowskiego
Aleja gen. B. Wieniawy-Długoszowskiego (2)
Aleja gen. B. Wieniawy-Długoszowskiego (724)
Aleja generała Antoniego Chruściela "Montera" (5607W)
Aleja generała Władysława Sikorskiego (2)
Aleja George'a Harrisona
Aleja Główna
Aleja Godziny "W"
Aleja Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
Aleja Hrabska
Aleja Ireny Sendlerowej
Aleja Jana Christiana Szucha
Aleja Jana Chrystiana Szucha
Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II (635)
Aleja Jana Pawła II (637)
Aleja Jana Pawła II (8)
Aleja Jana Pawła II (801)
Aleja Jana Rodowicza "Anody"
Aleja Jerzego Strzałkowskiego
Aleja Jerzego Waszyngtona
Aleja Jerzego Waszyngtona (631)
Aleja Józefa Becka
Aleja Józefa Becka (2)
Aleja Józefa Becka (724)
Aleja Józefa Czapskiego
Aleja Józefa Nojiego (Czerwony szlak)
Aleja Kalin
Aleja kardynała Stefana Wyszyńskiego
Aleja kardynała Stefana Wyszyńskiego (61)
Aleja Kasztanów
Aleja Kasztanowa
Aleja Katowicka
Aleja Katowicka (8)
Aleja Kazimierza "Dziadka" Lisieckiego
Aleja Kazimierza Kumanieckiego
Aleja Komandosów (5608W)
Aleja Komisji Edukacji Narodowej ( KEN )
Aleja Krakowska
Aleja Krakowska (631)
Aleja Krakowska (7)
Aleja Krakowska (7;8)
Aleja Krakowska (8)
Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego (631)
Aleja Księdza Jana Durki
Aleja Księdza Józefa Stanka
Aleja Księży Orionistów
Aleja Kwiatów Polskich
Aleja Kwiatowa
Aleja Legionów
Aleja Legionów (1818W)
Aleja Legionów (1823W)
Aleja Leguna (Dojazd pożarowy nr 41)
Aleja Lip
Aleja Lipowa
Aleja Lorentza
Aleja Lotników
Aleja Marii Dąbrowskiej
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego (631)
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego (638)
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego (W)
Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego (W) (638)
Aleja Mieczysława Grydzewskiego
Aleja Na Skarpie
Aleja Nadwiślańska
Aleja Nagórna
Aleja Niepodległości
Aleja Niepodległości (634)
Aleja Niepodległości (635)
Aleja Obrońców Grodna
Aleja Obrońców Grodna (7;8)
Aleja Piotra Drzewieckiego
Aleja Platynowa
Aleja Pokoju
Aleja Polski Walczącej
Aleja Polskiego Państwa Podziemnego (722)
Aleja Powstańców Warszawy
Aleja Promienistych
Aleja Prymasa Tysiąclecia
Aleja Prymasa Tysiąclecia (7;8)
Aleja Przewodników
Aleja Przyjaciół
Aleja Przyszłości
Aleja Radiowej Trójki
Aleja Róż
Aleja Rzeczypospolitej
Aleja Słowiańska
Aleja "Solidarności"
Aleja "Solidarności" (629)
Aleja "Solidarności" (629;634)
Aleja "Solidarności" (634)
Aleja Stanisława Balińskiego
Aleja Stanisława Lema
Aleja Stanów Zjednoczonych
Aleja Stanów Zjednoczonych (5527W)
Aleja Starych Lip
Aleja Świerkowa
Aleja Sybiraków
Aleja Szeroka
Aleja Szpitala Ujazdowskiego
Aleja Sztandarów (5607W)
Aleja Tadeusza Kaczyńskiego
Aleja Topolowa
Aleja Tysiąclecia
Aleja Wielkopolski
Aleja Wilanowska
Aleja Wincentego Witosa
Aleja Wincentego Witosa (2)
Aleja Władysława Giżyckiego
Aleja Władysława Reymonta
Aleja Wojska Polskiego
Aleja Wojska Polskiego (719)
Aleja Wojska Polskiego;Aleje Jerozolimskie (719)
Aleja Wrzosowa
Aleja Wyzwolenia
Aleja Wyścigowa
Aleja Zabytkowa
Aleja Załogi Samolotu "Kościuszko"
Aleja Zasłużonych
Aleja Zgody
Aleja Zgrupowania Armii Krajowej Kryska
Aleja Zieleniecka (5520W)
Aleja Zjednoczenia
Aleje Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie (2)
Aleje Jerozolimskie (631)
Aleje Jerozolimskie (7)
Aleje Jerozolimskie (717)
Aleje Jerozolimskie (719)
Aleje Jerozolimskie (7;719)
Aleje Jerozolimskie (7;8)
Aleje Ujazdowskie
Aleksander
Aleksandra Bardiniego
Aleksandra Brücknera
Aleksandra Brzuzka
Aleksandra Dyżewskiego
Aleksandra Fleminga
Aleksandra Fredry
Aleksandra Fredry (W)
Aleksandra Gierymskiego
Aleksandra Głowackiego
Aleksandra Janowskiego
Aleksandra Kamińskiego
Aleksandra Kostki Napierskiego
Aleksandra Kostki Napierskiego (W)
Aleksandra Kotsisa
Aleksandra Kowalskiego
Aleksandra Kraushara
Aleksandra Krywulta
Aleksandra Orłowskiego
Aleksandra Patkowskiego
Aleksandra Prystora
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Solińskiego
Aleksandra Sulkiewicza
Aleksandra Świętochowskiego
Aleksandra Wasia
Aleksandra Waszkowskiego
Aleksandra Wejnerta
Aleksandra Wilcza
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandrów
Aleksandrowska
Aleksandry Śląskiej
Alex
Alfreda Fiderkiewicza
Alfreda Nobla
Algierska
Alianz
Alicja
Aligator
Aliny
Alior
Alior Bank
AliorBank
Aliorbank
Alka Dawidowskiego
Alkohole
Alkohole 24
Alkohole 24h
Alkohole 24H
Alkohole 24h
Alkohole Minidelikatesy 24h
Alkohole No 1
Alkohole Świata
Alkohole Świata. Mini delikatesy 24h
Alkohole świata
Alkoholowy 24
Alkoholowy Sklep
Alkoshop
Alkoteka
All about shoes
AllDataRecovery
Alle Pizza
Allegro
Allianz
ALLTOP Auto Instalacje Gazowe Bartłomiej Grudny
ALMA
Alma
Alma Market
ALMAMER Szkoła Wyższa
Almatur
Aloe Mini Market
Alojzego Felińskiego
Alojzego Fryderyka Bruhla
ALPAWIS Autoelektryka
Alpejska
Alpin Sklep
ALTA
Altana Chińska
Altanur
Alternatory, rozruszniki
Alternatywy
Alternatywy 4
Altowa
Altsport
Aluzyjna
Aluzyjna-Wjazd
Alzacji
Alzacka
Amadero
Amarant
Amarantowa
Amarena
Ambaras
Ambasada Albanii
Ambasada Algierii
Ambasada Arabii Saudyjskiej
Ambasada Argentyny
Ambasada Armenii
Ambasada Australii
Ambasada Austrii
Ambasada Belgii
Ambasada Brytyjska
Ambasada Cesarstwa Japonii
Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej
Ambasada Egiptu
Ambasada Federacji Rosyjskiej
Ambasada Filipin
Ambasada Finalndii
Ambasada Gruzji
Ambasada Indii
Ambasada Islamskiej Republiki Afganistanu
Ambasada Islamskiej Republiki Iranu
Ambasada Izraela
Ambasada Kanady
Ambasada Konfederacji Szwajcarskiej
Ambasada Korei Północnej
Ambasada Królestwa Danii
Ambasada Królestwa Norwegii
Ambasada Królestwa Szwecji
Ambasada Królestwa Tajlandii
Ambasada Kuby
Ambasada Laosu
Ambasada Libii
Ambasada Litwy
Ambasada Macedońska - Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii
Ambasada Malezji
Ambasada Niemiec
Ambasada Portugalii
Ambasada Republiki Angoli
Ambasada Republiki Argentyny
Ambasada Republiki Białorusi
Ambasada Republiki Bułgarii (Pałacyk Dziewulskich)
Ambasada Republiki Czeskiej
Ambasada Republiki Francji
Ambasada Republiki Indonezji
Ambasada Republiki Kazachstanu
Ambasada Republiki Korei
Ambasada Republiki Litewskiej (Pałacyk Milicera)
Ambasada Republiki Łotewskiej
Ambasada Republiki Panamy
Ambasada Republiki Słowacji
Ambasada Republiki Turcji
Ambasada Republiki Węgierskiej
Ambasada Rumunii
Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki
Ambasada Syryjskiej Republiki Arabskiej
Ambasada Ukrainy
Ambasada Watykanu
Ambasadorska
Ambassador Office Building
Amber
Amber Room
Ambra
Amelińska
American Chinese Food
American House
American Pizza
American School of Warsaw
Ametystowa
Ametystowa (W)
Amfiteatr
Amfiteatr Bemowo
Amica
Amigos - American Steakhouse
Amis
AMK Meble (salon 2)
Amrit Kebab
An-na
Analityczna
Ananasowa
Anastazego Kowalczyka
Andra
Andrieja Sacharowa
Andromedy
Andrutowa
Andrychowska
Andrzeja
Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja Ketlinga
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Krzyckiego (634)
Andrzeja Munka
Andrzeja Niemojewskiego
Andrzeja Pszenickiego
Andrzeja Sołtana
Andrzeja Struga
Andrzeja Szomańskiego
Andrzejowska
Andyjska
Anecińska
Aneks
Angorska
Anhellego
Ania
Anieli Krzywoń
Anielin
Anielki
Anielska
Anilinowa
Animar
Animuszu (5583W)
Anin Decor. Hurtownia upominków i materiałów dekoracyjnych
Anlux
Annopol
Annopol (5611W)
Anny German
Anny Jagiellonki
Anny Marii
Antal József 1896-1974. Węgierski polityk przyjaciel Polaków.
Antenowa
Antica
Antich Cafe
Antique
Antka
Antka Rozpylacza
Antonia Gaudiego
Antonia Vivaldiego
Antoniego Bohdziewicza
Antoniego Bolesława Dobrowolskiego
Antoniego Brodowskiego
Antoniego Chodorowskiego
Antoniego Corazziego
Antoniego Czechowa
Antoniego Dałka
Antoniego Daszewskiego
Antoniego Dobiszewskiego
Antoniego E. Odyńca
Antoniego Edwarda Odyńca
Antoniego Fontany
Antoniego Grabowskiego
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Kacpury
Antoniego Kocjana
Antoniego Mackiewicza
Antoniego Magiera
Antoniego Malczewskiego
Antoniego Orszagha
Antoniego Pajdaka
Antoniego Pallutha
Antoniego Parola
Antoniego Ponikowskiego
Antoniego Solariego
Antoniego Uniechowskiego
Antoniego Vivaldiego
Antoniewska
Antoninów
Antonio Vivaldiego
Antrakt Cafe
Antyczna
Antygony
Antyki
Antykwariat
Anubis
Anusi
Anusi Krasieńskiej
Anusin
Anusinek
Anyżkowa
AP Pruszków
Apart
Apartamentowa
Apartamenty Gwiaździsta
Apartment "Studio Kenya" for 4 poeple
Apenińska
API
API Market
APIS
Aplikancka
Apollina
Apostolat Maryjny
Applecaffe
Aprel. Okna
APS
Apteczna
Apteczna (W)

a
apteka

A
Apteka
Apteka 'Tanich Leków'
Apteka 2000
Apteka 24
Apteka 24h
Apteka 24H
Apteka 24h
Apteka Bajkowa
Apteka Blumed
Apteka Bonis Farma
Apteka Bursztynowa

a
apteka calodobowa

A
Apteka Całodobowa
Apteka Cefarm
Apteka Cosmedica
Apteka Dbam o zdrowie
Apteka Dla Każdego
Apteka dla każdego
Apteka Dworska
Apteka Europa
Apteka Główna
Apteka Hibiskus
Apteka imienia Świętego Patryka
Apteka Jolanta Fronczak
Apteka JPC
Apteka Klasyków
Apteka Lwowska
Apteka Maxfarm 24h
Apteka Medicopharma
Apteka MediQ
Apteka Mediq
Apteka Miłosna
Apteka Multiwita
Apteka Na Kamionku
Apteka na Parkowej
Apteka "Na Skarbka"
Apteka na Skłodowskiej
Apteka na Wawrzyszewie
Apteka Namex
Apteka Nefrytowa
Apteka Piastowska
Apteka "Pod Filarami"
Apteka pod Limbą
Apteka przy Odkrytej
Apteka Przy Placu Zbawiciela

a
apteka radosna

A
Apteka Radość
Apteka Rodzinna
Apteka Samarytanka
Apteka Sawa
APTEKA S.C. Irena Brzozowska Krzysztof Muszyński
Apteka Stokłosy
Apteka Warszawska
Apteka z uśmiechem
Apteka Zielona
Apteka Znajoma
Aptekarz warszawski
Apteki Warszawskie Sp. z o. o.
Aqua Medic Poland
Aquarium
Aquarius
Ara shop
Arabska
Arachidowa
Arados
Arakowa
Aralia
Aramis
Arbuzowa
Arcer
Archimedes
Archimedesa
Architektów
Archiwalna
Archiwum Główne Akt Dawnych
Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej
Archiwum Państwowe Miasta Stołecznego Warszawy
Arco
Arcybiskupa Józefa Teodorowicza
Arcybiskupa Zygmunta Felińskiego
Arena Legionowo
Ares
Areszt Śledczy Warszawa - Służewiec
Areszt Śledczy Warszawa-Białołęka
Areszt Śledczy Warszawa-Grochów "Kamczatka"
Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
Argana
Arged Sklep AGD
Argentyńska
Arika - mechanika samochodowa
Arkada
Arkadego Fiedlera
Arkadia
Arkadia 1813
Arkadowa
Arkady Kubickiego
Arkadyjska
Arki Bożka
Arkony
Arktyczna
Arkuszowa (898)
Armanda Calinescu
Armar Ex
Armatnia
Armii Krajowej
Armii Krajowej (79)
Armii Krajowej (W)
Armii Krajowej (W) (5627W)
Armii Ludowej
Armii Poznań
Arniki
Aroma Expresso Bar
Aromania
Aronii
Aroniowa
Arrasowa
Arsenał
Arsenalska

a
art. elektryczne (instalacje)

A
Art Gallery
Art. Metalowe
Art-Mal
ART-ROB
Artbistro Stalowa52
ArtCase Meble Łazienkowe
Artemidy
Arti
Artmot
Artura Grottgera
Artura i Franciszka Radziwiłłów
Artura Malawskiego
Artura Zawiszy
Artus
Artykuły Ogrodnicze

a
artykuły papiernicze

A
Artykuły spożywcze
Artykuły spożywcze, alkoholowe
Artyleryjska
Artystów
Artystyczna
Artystyczno-Językowe Przedszkole Niepubliczne "Jagódka"
AS
As you like it
Asad Kebab
Asado steakhouse/pizzeria
Asaj
Asean EU
Asesora
Asfaltowa
Asfaltowa (2284W)
Asfaltowa (79)

a
asia hung

A
Asia Sen
Asian House
Asian Lan Anh
Asian Tasty
Asilicon Auto electronics
Ask Travel
Asklepios
Asmar. Okna, rolety
ASO Polaski
Aspekt
Asphalt Bikes
ASTIN
Astoria
Astronautów
Astronomów
Astrów
Astrów (W)
Astrowa
Astry
Atalanta
Atelier Amaro
Ateńska
Atlantic Cars
Atlantydy
Atlas
Atlasowa
ATM Studio
ATM Świat Sypialni
Atomowa Kwatera Dowodzenia
Atos
Atrium South
Attykowa
Atutowa
Au Lac
Auchan
Audi Zasada
Augusta Cieszkowskiego
Augusta Emila Fieldorfa
Augusta Wilkońskiego; Augusta Wilkońskiego
Augusta Wilkońskiego; Augusta Wilońskiego
Augustówek
Augustówka
Augustowska
Augustus
Augustyna Kordeckiego
Augustyna Wincentego Locci
Aura
Aura Park
Auto
Auto Anika
Auto Barcelona
Auto Białołęka
Auto Elektryk
Auto Fix Volkswagen
Auto Fleet Management
AUTO GAZ
Auto Gaz
Auto GT
Auto Handel
Auto Kółko
Auto naprawa Krzysztof Grylewicz
Auto Service
AUTO SERVICE
Auto Service - Jerzy Łęczycki
Auto service Gontar
Auto Serwis
Auto Serwis.
Auto Serwis Krajewski
Auto Serwis Mechanika Pojazdowa
Auto Szaser
Auto Viva
Auto Wimar Centrum
Auto Wróbel
Auto-Fus
Auto-Gaz
Auto-Gumy. Wulkanizacja
Auto-Kajtek
Auto-Korneluk
Auto-Miedzeszyn tel. +48228720205
Auto-Młynarski Blacharstwo, lakiernictwo
Auto-Owczarz Blacharstwo i lakiernictwo
Auto-pol Service
Auto-szaser
Auto-Waś Stacja Kontroli Pojazdów
Auto-Więcław Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika
Auto-Zbyt II
AutoAuto

a
autoauto.pl

A
AutoGAZ
AutoGaz
Autogaz
AutoGaz
Autograf café
AUTOKLASS
Autokomis Brzeziny
Autokompleks
Autoopony.com
Autorska Szkoła Muzyczna
Autover - Autoszyby
AutoWIS
AV Partner
AVANGARDE
Ave Maria
AveBmx
Avidata - odzyskiwanie danych
Aviva
Avon
AWF
Awionetka
Awionetki RWD
Axan
Azalii
Azaliowa
Azaliowa (W)
Azteca
Aztek

B
B
B 52
B&B Magnolia Apartments
B&P Sport
Babalu
Babice
Babicka
Babie Lato
Babiego Lata
Babiego lata
Babiego Lata
Babiego Lata (W)
Babilon
Babimojska
Babinicza
Babooshka
Baborowska
Baboszewska
Babylon
Bachmacka
Bachusa
Bacio
Badowska
Badylarska
Badylek
Bagatela
Bagażowa
Bagienna
Bagnista
Bagno
Bajbuk
Bajeczna
Bajki jak z bajki
Bajkowa
Bajkowa Kraina Przedszkole Językowe
Bajkowe Przedszkole nr 107
Bajońska
Bakalarska
Bakaliowa
Bąki
Bakłażan Cafe Bistro
Bąkówka
Bąkowska
Balaton
Balbinka
Balbinki
Baletowa
Balicka
Bałkański Kocioł
Balkonowa
Balladyny
Ballantines
Balon Orange
Balonowa
Baltazara
Baltona
Bałtycka
Bambus
Bambusowa
Banachowizna
Banachowska
Bananowa
Banaszek Duda Company
Banderii
Bandoski
Banh Cun
Banioska
Banja Luka
Bank BGŻ
Bank BPH
Bank BPS
Bank BZ WBK
Bank Gospodarstwa Krajowego
Bank Handlowy w Warszawie SA - Citi Handlowy
Bank Millenium
Bank Nasion PAN
Bank Ochrony Środowiska
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Bank of China
Bank Pekao
Bank PEKAO SA
Bank Pekao SA
Bank PeKaO SA VII O w Warszawie
Bank PKO BP
Bank PKO S.A.
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy Biała Rawska
Bank Spółdzielczy w Lesznowoli filia w Nowej Iwicznej
Bank Spółdzielczy w Ostrowii Mazowieckiej
Bank Spółdzielczy w Otwocku
Bank Spółdzielczy w Piasecznie
Bank Spółdzielczy w Pruszkowie I Oddział w Piastowie
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK Partner
Bank Zachodni WBK S.A
Bankomat Bank Spółdzielczy
Bankowa
Bankowa (W)
Bankówka
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Bänninger Reiskirchen Polska Sp. z o.o.
Bao Long
Bar
Bar "Marymont"
Bar 7
Bar Aloha
Bar Artur
Bar Asia Anh
Bar Azja
Bar Azjatycki "Hami"
Bar azjatycki Huong Duong
Bar Azjatycki Shanghai
Bar Azjatycki Żółty Kurczak
Bar Bambino
Bar Baryłka
Bar Bistro Bez Kantów
Bar "China Restaurant"
Bar "Chińczyk"
Bar Chiński
Bar Deska
Bar dla Wszystkich Kercelak
Bar Dudu
Bar Eivisa
Bar Emilia
Bar Ewa
Bar Feta
Bar Galon
Bar Gocławski
Bar Hai-Dang
Bar Hanoi
BAR i PIEROGI
Bar Iskierka
Bar Kawowy
Bar Kebab
Bar Kebab Shisha
Bar Kefirek
Bar Kim
Bar Kluska
Bar "Korona"
Bar Kubuś
BAR Kuchnia Indyjska
Bar Lesny
Bar Lieu
Bar Lotos
Bar Mały
Bar Marino
Bar Markus
Bar Mello
Bar Mini-Max
Bar Mleczny "Biedronka"
Bar Mleczny Familijny
Bar mleczny "Pod Barbakanem"
Bar Mleczny Rusałka
Bar Mleczny "Sady"
Bar Mleczny Złota Kurka
Bar Mleczny „Wilanowski”
Bar Mona
Bar nad stawem
Bar Noemi
Bar Ola
Bar Orientalny
Bar orientalny
Bar Orientalny
Bar Orientalny (Etiopia)
Bar orientalny "Ha Noi"
Bar orientalny MayMay
Bar Orientalny "Nam-Ninh"
Bar Orientalny Nhanh Nhanh
Bar orientalny "Panda" phó super
Bar orientalny Route 18
Bar Park
Bar pod Kufelkiem
Bar Prasowy
Bar Przekąska na Chłodnej
Bar "Przy Łodygowej"
Bar Przysmak
Bar Radek
Bar restauracyjny
Bar Saigon
Bar Sajgon
Bar Sałatkowy SANA
Bar Saobang
Bar "Si-pa"
Bar "Smak"
Bar Smak
Bar Sonia
Bar Stokrotka
Bar Sułtan Basha
Bar Tesco
Bar Thien Ly
Bar Tuluc Kuchnia Wietnamska
Bar Uniwersalny
Bar Verde I
Bar Wypas
Bar Za Piecem
Bar Ząbkowski
Bar Złota Rybka
Bar Zuza
Bar Đại-Cát
Bar Żak
Bar Żuczek
Baranówka
Baranowska
Barbakan
Barbara
Barbary
Barbary Grocholskiej
Barbary Radziwiłłówny
Barbary Sadowskiej
Barbershop - Fryzjer Męski
Barburki
Barcelońska
Barcicka
Barek z Klimatem
Barkocińska
Barkocińska (5615W)
Barnabici
Barokowa
Barska
Barssa
Barszczewska
Bartłomieja
Bartnicza (5610W)
Bartosza
Bartosza Głowackiego
Bartosza Głowackiego (W)
Bartoszycka
Bartycka
Bartycka 26
Barwinkowa
Barwna
Barwnicza
Barwy natury
Baryczków
Basen
Basen (27)
Basen odkryty

b
basen pływacki
basen rozrywkowy

B
Basetli
BASF
Basico
Basilia
Bastionowa
Bastylia
Baszta
Batalionów Chłopskich
Batalionów Chłopskich (760)
Batalionu Ak "Bałtyk"
Batalionu AK "Karpaty"
Batalionu AK "Olza"
Batalionu Ak "Ryś"
Batalionu AK "Włochy"
Batalionu Elektrotechnicznego
Batalionu Miotła
Batalionu "Miotła"
Batalionu Oaza
Batalionu Parasol
Batalionu "Pięść"
Batalionu Platerówek
Batalionu "Platerówek"
Batalionu Zośka
Bataliony Chłopskie
Batida
Batorego
Batumi
Batuty
Batystowa
Bawełniana
Bazaar
Bazaltowa
Bazar Klub
Bazarek
Bazarnik
Bazarowa
Bazylia
Bazyliańska (5609W)
Bazylika archikatedralna pw. Świętego Jana Chrzciciela
Bazylika mniejsza pw. Świętej Trójcy
Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego
Bazyliowa
Bazyliszek
Baśki
Baśki Murmańskiej
Baśniowa
Baśniowa (W)
Baśniowe ZOO
Bażancia
Bażantów
Bażantowa
Beat Bike
Beata
Beaute peruka
Beauty Secret
Beckers
Beczkowa
Bednarska
Bedo Kebab
Bedrzycha Smetany
Będzińska
Begonii
Bejrut
Bekasów
Bełchatowska
Bełdan
Belgijska
Belgradzka
Beli Bartoka
Belka 24h
Bella Napoli
Bella Pasta
Bella Praga
Bella Toscana
Belle Epoque
Bellini
Bellony
Bełska
Beluga Caviar Bar
Belvedere
Belweder
Belwederska
Bełżecka
Bemo Motors
Bemowo
Bemowo Lotnisko
Bemowskie Centrum Kultury "ArtBem"
Benedykta
Benedykta Dybowskiego
Benedykta Hertza
Benedykta Polaka
Beneszicia Julija
Beniaminów
Bentley
Berberysowa
Berestecka
Berezyńska
Berka Joselewicza
Berlitz
Berlux Opony
Bernarda Belotta Canaletta
Bernarda Wapowskiego
Bernardyńska
Berneńska
Bertolda Brechta
Berylowa
Besamim
Beskidzka
Best
BEST WESTERN Hotel Felix
Besuto Sushi Bar
Betonowa
Beverly Hills
Beverly Hills Video
BGŻ Arena
BGŻ S.A.
Biała
Biała Gęś
Bialcon
Białego
Białej Brzozy
Białej Góry
Białej Wody
Białobłocka
Białoborska
Białobrzegi
Białobrzeska
Białogońska
Białołęcka
Białołęcka (5578W)
Białołęcka (5584W)
Białołęcki Ośrodek Sportu
Białołęka
Białoskórnicza
Białostocka
Białowiejska
Białowieska
Białozora
Biały Domek
Biały Kamień
Biały raj
Biblioteka
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 1
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 19
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 20
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 21
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 3
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 30
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 44
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 68
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XV
Biblioteka dla Dzieci Nr 60
Biblioteka Główna (48)
Biblioteka Główna Wat
Biblioteka im. Zofii Nałkowskiej
Biblioteka imienia Wacława Borowego
Biblioteka Instytutu Turystyki
Biblioteka Krasńskich
Biblioteka Nadrzyn
Biblioteka Narodowa
Biblioteka Publiczna
Biblioteka Publiczna dzielnicy Praga-Południe - Wypożyczalnia Nr 100
Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice filia w Nowej Wsi
Biblioteka Publiczna im. Księdza Jana Twardowskiego
Biblioteka Publiczna imienia Zygmunta Jana Rumla
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki Filia w Józefowie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Biblioteka Publiczna Miasta Marki
Biblioteka Publiczna miasta stołecznego Warszawy
Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy
Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Bielany
Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów
Biblioteka Publiczna nr 8
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek
Biblioteka Publiczna w dzielnicy wawer Nr 82
Biblioteka Publiczna w Wesołej
Biblioteka Publiczna, Filia nr 2
Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
Biblioteka w Mrokowie - filia GBP w Lesznowoli
Biblioteka w Mysiadle - filia GBP w Lesznowoli
Biblioteka wydziałowa SiMR PW
Biechowska
Biedronka
Biedronki
Bielany
Bielany Huta
Bielany Marymont-Ruda
Bielawa
Bielawa Parcele
Bielawa-Nabrzeże
Bielawska
Bielańska
Bieliny
Bielizna damska
Bielizna Jaga
Bielizna Lady's Place
Bielińska
Bielska
Bielszowicka
Bieniewicka
Bierhalle
Biernacka
Biernata z Lublina
Biesiadna (W)
Biesiadowo
Bieszczadzka
Bieżanowska
Bieżuńska
Bieżuńska (5614W)
Bike Salon

b
bike-house

B
Bikeman
Bikemia.com
Biker
Biker Pub

b
bikerStudio

B
Biketeam
Biłgorajska
Billerówka
Billewiczów
BIMs PLUS
BIMs PLUS Warszawa
Binh Minh
Biograficzna
Biosfeera
BIRS Sp.j.
Biruty
Birżańska
Bishojo Salon Urody

b
biskupa Władysława Bandurskiego

B
Biskupia
Biskupice
Biskupice-Majątek
Biskupicka
Biskupicka (720)
Bistecca bistro
Bistro
Bistro 24h
Bistro 44
Bistro Bordo
Bistro Brasil Cafe
Bistro Cafeteria "Pod Mostem"
Bistro KEN61
Bistro Mińska
Bistro Platan
Bistro Tuscana
Bistro, Cafeteria "Pod Mostem"
Bitwy Grochowskiej
Bitwy pod Lenino
Bitwy pod Rokitną
Bitwy Warszawskiej 1920 roku
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
Biuro Domów Studenckich
Biuro Geodezji i Katastru urzędu miasta Warszawy
Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy
Biuro giełdy
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie
Biuro Ochrony Rządu
Biuro Oddziału Świadków Jehowy
Biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej
Biuro Podróży 4LUCK
Biuro Podróży Triada
Biuro Podróży TUI
Biuro przepustek
Biuro Spraw Studenckich, "Agrokadra", Biuro Nauki, Biuro Wspołpracy Międzynarodowej, Biuro Informacji i Promocji, LZA "Promni", Chór Akademicki (8)
Biuro Techniki Operacyjnej Komendy Głównej Policji
Biuro Turystyczne
Biwakowa
Bł. Bronisława Markiewicza
Bla-bla
Blacharska
BlachoTrapez
Black Red White
Black Sheep
BlackRedWhite Studio Kuchni
Blaszana
Bławatków
Błażeja
Błędna
Błędowska
Błękitna
Błękitna (W)
Błękitnego Motyla
Blikle
Bliska
Bliska (5523W)
Bliss Garden
Blizne Jasińskiego
Blizne Łaszczyńskiego
Błogosławionego Ładysława z Gielniowa
Blok A
Blok B
Blok C
Blok D
Blok F
Blok G
Blok H
Blok I
Blok K
Blok L
Blok L2
Blok R
Blok W1
Blok W2
Blokowa
Błonia Wilanowskie
Błonie
Błota
Błotna
Błońska
Błońska (720)
Blue Bar
Blue Cactus
Blue City
Blue Point
Blues Bar
Bluesky
Blumed Jarzębiny
Bluszczańska
Bluszczowa
BMW, Mini, Range Rover
BNP Paribas
Boba-Boba Bubble Tea (S03)
Bobby Burger
Bobby Burger / Wurst Kiosk
Bobrów
Bobrowa
Bobrowiec
Bobrowiecka
Bobrowiecka 3
Bobrowiecka 3a
Bocheńska
Bociana Czarnego
Bociani Zakątek
Bociania
Bocianów

b
boConcept

B
Boczańska
Boczna
Boczna (W)
Boczniaków
Bocznicowa
Bod Baryłką
Boduena Gabriela Piotra
Body Leginsy
Body Studio
Bodzanty
Bodzio
Boernerowo
Bogata
Bogatki
Bogatyńska
Boglarczyków
Bogny Sokorskiej
Bogoriów
Bogucicka
Bogumiła Zuga
Bogumiły
Bogumińska
Bogunki
Boguszewska
Bohaterom poległym w obronie ojczyzny
Bohaterów (5579W)
Bohaterów Getta
Bohaterów Kampinosu
Bohaterów Modlina (631)
Bohaterów Ossowa
Bohaterów Powstania Listopadowego
Bohaterów Powstania Styczniowego
Bohaterów Warszawy
Bohaterów Westerplatte
Bohaterów Wolności
Bohuna
Boisko
Boisko do koszykówki

b
boisko do koszykówki

B
Boisko Domu Dziecka nr. 1
Boisko GKS Świt
Boisko piłki siatkowej
Boisko przy szkole podstawowej

b
boisko siatkówka

B
Boisko SP 221
Boisko sp. 52
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko treningowe
Boiskowa
Bokserska
Bolecha
Bolek
Bolero Office Point
Bolesława Chrobrego
Bolesława Chrobrego (719)
Bolesława Gidzińskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Mazowieckiego
Bolesława Podczaszyńskiego
Bolesława Prusa
Bolesława Prusa (3142W)
Bolesława Prusa (718)
Bolesława Prusa (W)
Bolesława Śmiałego
Bolesławicka
Bolesławów
Boleść
Bolimowska
Bolka i Lolka
Bolkowska
Bombaj Masala
Bombardierów
Bomi
Bong Sen
Bong Sen bar bistro
Bong-sen
Bonifraterska
Bonis Farm
Bonis Farma
Bonisławska
Bonna
Bonu Varsavia - Dobra Sycylijskie
Bony
Bonzai
Bookland
Bookshop Cafe
Bordo
Borecka
Borek
Boremlowska
Boretti
Borki
Borków
Borków Kolonia
Borkowa
Borkowska
Borkowska (W)
Borowa
Borowa Droga
Borowa (W)
Borowej Góry
Borówek
Borowiecka
Borowik
Borowika
Borowika (W)
Borowikowa
Borowin
Borowina
Borówki
Borówkowa
Borpince
Borsucza
Boruta
Boruty
Boryny
Borysławska
Borysów
Boryszew
Boryszewska
Boryszewska (721)
Borzęcin
Borzęcin Duży
Borzęcin Mały
Borzęcińska
Borzymowska (5614W)
BOŚ
BOŚ Dom Maklerski
BOSCH
Bosmańska
Boss
Boston Port
Botaniczna
Botel.pl
Boutique 4 you
Boutique Oaza
Bończy
Boża Wola
BP

b
bp

B
BP
B.P. im. Wacława Wernera w Brwinowie, filii B.P. w Otrębusach
BPH
BPS
Braci Briggsów
Braci Leśnej (721)
Braci Okuniów
Braci Pillatich
Braci Wagów
Braci Załuskich
Bracia K Delikatesy
Bracka
Bracławska
Bramka
Bramy
Braniewska
Braseria & Cafeteria Dobre Smaki
Brata Alberta (W)
Braterska
Braterstwa Broni
Bratka
Bratków
Bratkowa
Bratnia
Bratniak-Muszelka Dom Studencki Politechniki Warszawskiej
Bravo Roberto
Brązownicza
Brazylijska
Bretanii
Brico Depot
Brico Depôt
Bricoman
Bristol
British Cars serwis
British Council
British School Szkoła Języków Obcych
Broadway Cafe
Brochowska
Brodnicka
Bródnowska
Brodzik
Broniewskiego
Bronisława Bohaterewicza
Bronisława Bohaterowicza
Bronisława Czecha
Bronisława Czecha (2)
Bronisława Dobrzańskiego
Bronisława Gembarzewskiego
Bronisława Ketlinga
Bronisława Lachowicza
Bronisława "Lota" Pietraszewicza
Bronisława Trentowskiego
Bronisława Wesołowskiego
Bronisława Wieczorkiewicza
Bronisława Zaleskiego
Bronisze
Broniwoja
Bronowska
BROOKLYN Akademia Językowa
Brooklyn Burgers & Wings
BroWarmia Królewska
Browarna
Brukowa
Brukselska
Bruno-Tassi
Brunona Kicińskiego
Brunona Schulza
Bruszewska
Bruzdowa
Brwinów
Brwinowska
Brwinowska (1502W)
Brwinowska (1523W)
Brygady Karpackiej
Brygady Pościgowej
Brygadzistów
Brylantowa
Brylantowa (W)
Brylowska
Bryza
Brzegowa
Brzeska
Brzezinka
Brzeziny
Brzezińska
Brzoskwiniowa
Brzoskwiniowa (W)
Brzostowska
Brzozowa
Brzozowa (3115W)
Brzozowa (W)
Brzozówka
Brzozowy Lasek
Brzozowy Lasek (W)
Brzozowy Zagajnik
Brzozy
BRÓDNO
BS Autotronik
BS Tarczyn
BS w Raszynie, Filia w Regułach
BTC Metro
Buchalteryjna
Buchnik Las
Buchnikowa Chata
Buczynowa
Buda
Buddha
Budki Szczęśliwickie
Budnicza
Budowa budynku Eurocentrum Office Complex - Etap 2
Budowa centrum leczenia uzależnień
Budowa domu mieszkalnego (d.Hurtownia Ruch)
Budowa II linii metra
Budowa Kościoła św. Łukasza
Budowa leśniczówki Leśnictwa Sękocin
Budowa Muzeum Warszawskiej Pragi
Budowa osiedla Bliska Wola
Budowa osiedla "Park Światowida"
Budowa Ośrodka Radioterapii
Budowa wieżowca Q22
Budowlana
Budrysów
Budy
Budynek 144 (144)
Budynek 19
Budynek 44
Budynek 5A
Budynek A
Budynek A-2
Budynek Administracji
Budynek C

b
budynek dawnego Wydziału Weterynarii SGGW

B
Budynek dawnej leśniczówki natolińskiej
Budynek dawnej skoczni narciarskiej
Budynek F
Budynek H
Budynek I

b
budynek IV

B
Budynek K
Budynek odsiarczania
Budynek OSiR Targówek
Budynek P
Budynek socjalno-administracyjny
Budynek Starego Domu Poselskiego
Budynek szkoły
Budynek T

b
budynek V
budynek VI
budynek VII

B
Budynek zawiadowcy stacji z 1863 r.
Budynki komunalne dzielnicy Ursynów
Budziska
Bufallo Club
Bufet
Bufet Instytutu Fizyki PAN
Bugaj
Bugaj-Aleksandrów
Bugati
Building A
Building C
Bukieteria Roma
Bukietowa
Bukowa
Bukowa (W)
Bukowiec
Bukowiecka
Bukowińska
Bukszpanowa
Buławy
Bułgarska
Bulik
Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego
Bulwar Flotylli Wiślanej

b
bunkier

B
Bunkier
Bunkier niemiecki 1915
Bunkry
Buraczana
Buraków
Burakowska
Burgaska
Burger classic
Burger Factory
Burger King
Burger Mama
Burleska
Burmistrzowska
Bursa
Bursowa
Bursztynowa
Bursztynowa (W)
Burzliwa
Bus 103: Dworzec Zachodni (Tunelowa) => Metro Młociny
Bus 216: PKP Rembertów => Zielona

b
bus 216: Zielona => PKP Rembertów
bus 217: Metro Wilanowska -> Branickiego

B
Bus 245 Os.Dudziarska => PKP Olszynka Grochowska
Bus 245: PKP Olszynka Grochowska => Os.Dudziarska

b
bus 314: Nowodwory => Stare Świdry
bus 500: Rondo Zgrupowania AK "Radosław" => Bródno Podgrodzie
bus 518: Emilii Plater => Nowodwory
bus 527

B
Bus 725: Kępa Okrzewska-Cmentarz => Wilanów
Business Centre
Business Garden
Business Shark
Buska
Busolowa
Buszycka
Butelki Zwrotne
Butik Lukrecja

b
butik your new style

B
Butrymów
Buty
Buńczuk
By The Way
Byblos Kebab
Bychowska
Byczyńska
Bydgoska
Byk
Była Wytwórnia Lotnicza "Motolux" (rejestr zabytków 1332-A)
Bylicowa
Były Instytut Hematologii i Transfuzjologii i Powiatowa stacja sanitarno-epidemiologiczna
Bysławska
Bysławska (711)
Bystra
Bystra (5613W)
Bystrzycka
Byszewska
Bytomska
BZ WBK
Bzów
Bzowa
BZWBK

C
C & A
C&A
Cafe
Café & Sushi
Cafe 7 Pub
Cafe Arka
Café Azalia
Cafe Bajka
Café Balaton
Cafe Baobab
Cafe Bar Alpejski
Cafe bar Syrenka
Cafe Biba
Cafe Bristol
Cafe Club (N38)
Café Cofeina
Cafe Colombia
Café "Czytelnia"
Cafe de la Poste
Café Drukarnia
Cafe Embassy
Cafe Foksal
Cafe Furkot
Cafe Gem
Café Historia
Café i Bar Orientalny
Cafe Iluzja
Cafe Jadłodajnia Kamionek
Cafe Kafka
Cafe Kinowa
Cafe Kredka
Cafe Latte
Café lente "Wiatraki"
Cafe Lokalna
Cafe Melanż
Cafe OK
Cafe Okna
Cafe Okno

c
cafe P R L

C
Cafe Pięterko
Cafe Pineska
Cafe Ple-Ple
Cafe poczekalnia
Café Poezja
Cafe Próżna
Cafe Relaks
Cafe Rock'n'Roll
Cafe Romance
CAFE ROWER ***
Cafe Rynek
Café Sahara
Café Stary Młynek
Café To Tu
Cafe Travel
Cafe Tygrys
Cafe Verona
Cafe Viva
Cafe Zamek
Cafe-Bar Paragraf
Cafe66
CafeBar Papuga
CafeFajka
Cafe.Hu
Cafeteria
Caffeteam
Caffka
Cake & Bake
Calineczka
Calineczki
Call Center
Całodobowy Urząd Pocztowy
Calowa
Camargo
Canal+
Capital Park
Capri
Car Droom
CarAudio
Carefour Express
Cargo
Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Carla Goldoniego
Carlos Alkohole
Carlsberg
CarMax Auto Części
Carpathia
Carpe Diem
Carrefour
Carrefour 5 minut
Carrefour Express
Carrefour express
Carrefour Express
Carrefour express
Carrefour Express
Carrefour express
Carrefour Express
Carrefour express
Carrefour Express
Carrefour Market
Carrefourr
Carrefur Express
Carserwis
Cartridge World
Casa
Casa di Pizza
CASA KRIKE. Restauracja Hiszpańska
Casablanca
Cassiopeia
Castello
Castle Inn
Castorama
Caterina
Cava
CB-Radio
CCC
CDN Bar Bistro
Cebulowa
Cech Rzemieślników Artystów
Cechowa
Cecylii Śniegockiej
Cedrowa
Cedrowa (W)
Cedzyńska
CEFARM
Cefarm
CEFARM
Cefarm
CEFARM
Cefarm
CEFARM Apteka Patronacka
CEFARM S.A.
Cegielnia
Cegielnia Gołkowska
Cegielniana
Ceglana
Ceglana (wewn.)
Cegłowska
Celestynów
Celestynów "Cl"
Celestynowska
Celibar
Celna
Celofanowa
Celtów
Celulozy
Cementowa
Central
Centralna
Centralna (1504W)
Centralna Biblioteka Rolnicza
Centralna Biblioteka Wojskowa
Centralne Informatorium Statystyczne
Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
Centralny Szpital Kliniczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Centralny Wojskowy Ośrodek Metrologii
Centre Commercial E. Leclerc
Centrobud
Centrum 112
Centrum Bankowo-Finansowe
Centrum Biegowe ERGO
Centrum Bielizny TM
Centrum Choroby Alzhaimera
Centrum Cyfrowe
Centrum Diagnostyki w Warszawie
Centrum Dobra
Centrum drewna
Centrum Druku Cyfrowego
Centrum Handlowe
Centrum Handlowe Bemowo
Centrum Handlowe Jupiter
Centrum Handlowe Land
Centrum Handlowe Reduta
Centrum Handlowe Skorosze
Centrum Handlowe Tesco
Centrum Informacji ZOO
Centrum Informatyczne (1)
Centrum Językowo-Sportowe SGGW (28)
Centrum Klima
Centrum Kreatywności
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 3
Centrum Kształcenia Ustawicznego NR5;XXXI Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Żółkiewskiego;XXXVI Liceum Profilowane
Centrum Kultury Wilanów
Centrum Kultury Wilanów (planowane)
Centrum LIM
Centrum Łowicka
Centrum Mebli Rattanowych i Stylowych
Centrum Medyczne Białołęka
Centrum Medyczne DERMIQ
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku
Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii
Centrum Medyczne „ZDROWIE”
Centrum Motoryzacyjne Toruńska
Centrum Nauki "Kopernik"
Centrum Nurkowe
Centrum Onkologii imienia Marii Skłodowskiej-Curie
Centrum Operacji Powietrznych Sił Powietrznych
Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW (COME)
Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot
Centrum Praha (Zarząd i Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego);Departament kultury, promocji i turystyki;Departament nadzoru właścicielskiego i inwestycji
Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe WUM
Centrum Rowerowe
Centrum rowerowe Giant
Centrum Systemów Telekomunikacyjnych
Centrum Szkoleniowe Twins
Centrum Szkoleniowo Konferencyjne
Centrum Transferu Technologii
Centrum Wiedzy i Umiejętności dla dzieci
Centrum Wina
Centrum Włókiennicze
Centrum Wyprawowe Ekipa4x4.
Centrum Zabaw dla Dzieci Kolorado
Centrum Zarządzania Światem
Centrum zdrowia Bella Vita
Centrum Zdrowia Dziecka
Centurii
Cepelia
Ceprownia
Ceramiczna
Ceramiczna (718)
Ceramika
Ceramika Trio
Cerkiew i monaster Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny
Cerkiew metropolitalna Świętej Równej Apostołom Marii Magdaleny
Cerkiew św. Jana Klimaka
Cesin
Cevap gruziński
CH Treny
Chabrów
Chabrów (W)
Chabrowa
Chado
Chałupa Smaków
Chałupnicza
Champions Sports Bar
Chaplin Pub
Charci Skok
Charłampa
Charlotte
Charme Clinique
Charter Sp. z o.o.
Chata Krystyny Sienkiewicz
Chata pod Strzechą
Chata Polska
Chata Trapera
Chęcińska

c
check_in

C
Chełchowska
Chełmińska
Chełmska
Chełmska 9
Chełmżyńska
Chemiczna
Chemików
Chez les garçons
Chez Moi
Chic...
CHIC Boutique
Chicago's Bar & Grill
Chicago's Pizza
Chill Out
China food
China Garden
China Town
ChinaTown
Chlebowa
Chlewińska
Chłodna
Chłodnia
Chłodnicza
Chłopskie Jadło
Chlubna
Chlubna (5585W)
Chmiel i Słód
Chmielarnia Multitap
Chmielna
Chmielna Lunch & Dinner
Chmurna
Chobot
Chochołowska
Chocimska
Chodakowska
Chodakowska (5523W)
Chodecka (5610W)
Chodnik
Chodzieska
Chodzonego
Choinkowa
Choinowa
Choiny
Chojniak
Chojnowska
Chomiczówka
Chorągwi Pancernej
Chóralna
Chorzelska
Chorzowska
Chotomów
Chotomów "Cht"
Chotomowska
Chotomowska (1820W)
Christa Botewa
Chroszczewska
Chrum.Com
Chruślin
Chrystus z Rio de Janeiro
Chrystusa Króla Wszechświata
Chryzantemy
Chrzanów
Chrzanów Nowy
Chrzanowska
Chwała Saperom
Chwila Da Klub
Chylice
Chylicka
Chyliczki
Chyliczkowska
Chylońska
Chyrowska
Ciao Bella
Ciasna
Ciasna (W)
Cicha
Cicha (W)
Cicha Woda
Cichej Łąki
Cichej Wody
Cichociemnych
Cichosza
Cichowszczyzna
Cichy Ogród
Cichy Zakątek
Ciechanowska
Ciechocińska
Ciechowszczyzna
Cieciszew
Cięciwa
Ciekava
Ciekawa
CieKawa
Ciekawa (W)
Ciemna
Ciemne
Cienista
Cienista (W)
Ciepielowska
Ciepła
Cieplarniana
Cieplarniana (W)
Ciepłe Zimne
Cieplicka
Ciepłownia Wola 03 (501203)
Ciepłownia Wola 04 (501204)
Ciepłownia Wola 07 (501207)
Ciepłownia Wola 08 (501208)
Ciepłownicza
Cierlicka
Ciesielska
Cieszyn
Cieszyńska
Cietrzewia
Cieślewskich (5578W)
Cieślikowski
CinemaCity Arkadia
CinemaCity Bemowo
CinemaCity Promenada
CIOP-PIB
Cisie
Cisowa
Cisowa (W)
Cisowy Dwór
Ciszewska
Ciszewskiego
Ciszy Leśnej
Ciszyca
Citi Bank
Citibank - City Handlowy
Citibank handlowy
Citibank Handlowy
Citibank handlowy
Citizen
Citroen
Citroën
Citroen
City Self Storage
City Sport
CitySelfStorage
Ciucharnia
Ciuchy
Ciupagi
Ciżemki
C.K. Oberża
Classic Sport
Club Bilardowy Golden Wheat
Club Grota
ClubRock
Cmentarna
Cmentarz dla zwierząt "Psi Los"
Cmentarz Garnizonowy
Cmentarz Kamionkowski
Cmentarz Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich

c
cmentarz Palmiry: czerwony, niebielski, zielony, czarny i żółty rowerowy

C
Cmentarz wojenny
Cmentarz wojenny 1914-18
Cmentarz Wojenny 1915 r.
Cmentarz z I Wojny Światowej
Cmentarz żołnierzy I wojny światowej
Cmentarz Żołnierzy Września
Cmentarz Żydowski
CNBOP
CNG Auto
Co Tu
Coccinelle
Coco Bistro
Coco Cafe
Coco Mokka Cafe
Cocodrillo
Codzienna
Coffe Heaven
Coffee Heaven
Coffee Heaven (C04)
Coffee Zagadka
CoffeeHeaven
Coffeeheaven

c
coffeeheaven

C
Coffeeheaven

c
coffeeheaven

C
Coffeetime Cukiernia
Coffeetura
Cokołowa
Colgate-Palmolive
Colibri
Collegium Anatomicum
Collezione Duo
Colorado
Columbus Coffe
Columbus Coffee
ComfortBiznes
ComfortRestaurant
Con Gusto
Con-Ho bar
Concept Tower
Confashion
Conquistador
Cool de Sac 2
Cool Flowers. Hurtownia.
Copy General
Copy Right
Copyshop
Corazzi
Corner
Corso
Corso Lodziarnia
Cosmedica
Cosmo Golem
Costa Coffee
Costa coffee
Cotlet Club
Courtyard

c
coyote

C
Cozmo Bike
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Cropp
Cuantum
Cube Cafe
Cuchowiec
Cuchuwiec
Cud Miód Malina
Cuda Wianki
Cudna
Cudne Manowce
Cudu nad Wisłą
Cukiernia
Cukiernia + wyroby garmażeryjne
Cukiernia Antolak
Cukiernia Betania
Cukiernia Bracia Sośniccy - torty okolicznościowe
Cukiernia Buchmana
Cukiernia Cieślikowski
Cukiernia Duet
Cukiernia Elsner
Cukiernia Górskiego
Cukiernia Irena
Cukiernia Krzysztof Sierski
Cukiernia Marcepan
Cukiernia Meryk
Cukiernia Mocca
Cukiernia Nova
Cukiernia "Olczak i syn"
Cukiernia Olczak i syn
Cukiernia Petryka
Cukiernia Sarmatia
Cukiernia "Słowicza"
Cukiernia "Sosenka"
Cukiernia Sowa
Cukiernia Stanisław Strzałkowski
Cukiernia Teledzińscy
Cukiernia Walczak
Cukiernia Z. Wojda
Cukrownicza
Curry House
Curry King Kuchnia Indyjska
CV Liceum Ogólnoksztalcace im. Zbigniewa Herberta
CX Liceum ogólnokształcące imienia Roberta Schumana
CXIV Liceum Ogólnokształcące
CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia
CXXV Liceum Ogólnokształcące imienia Waldemara Milewicza
CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych
CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Cybernetyki

c
cycle_trail

C
Cyganeczki
Cygańska
Cykad
Cykady
Cyklamenów
Cyklamenowa (W)
Cyklistów
Cyklon sport serwis
Cyklop
Cylichowska
Cymbalistów
Cynamonowa
Cynkowa (1823W)
Cynowa
Cypel Czerniakowski
Cypriana Godebskiego
Cypriana Godebskiego (W)
Cypriana Kamila Norwida
Cypriana Kamila Norwida (W)
Cyprus
Cypryjska
Cyprysowa
Cyprysowa (W)
Cyraneczki
Cyraneczki (w budowie)
Cyrhli
Cyrklowa
Cyrkonii
Cyrkonii (W)
Cyrulików (637)
Cytadela Aleksandrowska
Cytadeli
Cytrusowa
Cytrynowa
Czaji
Czajki
Czajki (5583W)
Czapelska
Czapki
Czapki "ERO"
Czapli
Czapli Siwej
Czaplowizna
Czapnicza
Czapury
Czarcia Chata
Czardasza
Czarna
Czarna Droga
Czarna Kawka
Czarna Struga
Czarnego Bociana
Czarnego Bzu
Czarnej Olchy
Czarnieckiego
Czarnocińska
Czarnołęcka
Czarnoleska
Czarnomorska
Czarnów
Czarnowski Rynek
Czarnuszki
Czarny Kot
Czarny Las
Czarny szlak
Czarodzieja
Czarodziejskiej Góry
Czarowna
Czas na Sushi
Cząstków Mazowiecki
Cząstków Polski
Cząstkowska
Czatów
Czebureki
Czechowicka
Czeczotki
Czekanowska
Czekoladowa
Czeladnicza
Czempińska
Czeremchowa
Czeremchy
Czereśniowa
Czereśniowa (W)
Czerniakowska
Czerniakowska (724)
Czernidła
Czerniowiecka
Czerska
Czerwienna
Czerwińska
Czerwona droga
Czerwona Droga
Czerwona Torebka
Czerwonego Kapturka
Czerwonego Krzyża
Czerwonej Poziomki
Czerwony szlak

c
czerwony szlak

C
Czerwony szlak
Czerwony szlak rowerowy
Czerwonych Beretów
Czerwonych Dębów
Czerwonych Jabłuszek
Czerwonych Maków
Czerwonych Wierchów
Czeska
Czesława Kłosia
Czesława Ludwika Rybińskiego
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Czesława Przybylskiego
Czesława Skibińskiego
Czesława Skupiewskiego
Czesława Tańskiego
Czesława Witolda Krassowskiego
Czesława Witoszyńskiego
Częstochowska
Części samochodowe
Cześnika
Cześć
Człuchowska
Czółenkowa
Czołgistów
Czołowa (5580W)
Czorsztyńska
Czosnów
Czterech Wiatrów
Czterolistnej Koniczynki
Cztery Kąty
Cztery Pory
Czubajowizna
Czubatki
Czubin
Czubin Wieś
Czubinek
Czubińska
Czujna
Czuły Barbarzyńca
Czwartaków
Czwartaków (5607W)
Czwarty Bastion
Czynszowa
Czynszówka
Czynu Kolejarskiego
Czynu Społecznego
Czynu Społecznego (2284W)
Czysta
Czysta Ojczysta
Czyste
Czytelnia Naukowa Nr VII
Czytelnia Naukowa nr VIII
Czytelnia Naukowa Nr XI
Czytelnia naukowa nr XX
Czytelnia Naukowa nr XXI
Czytelnia nr IV
Czytelnia nr XVII Dzielnicy Bemowo
Czytelnicza
Czyżewska
Czyżyka
Czyżyków

D
D. Grabowski
D-1 Główna
Da Aldo Pizza
Da Grasso
Da Vinci
Dąb szypułkowy - Pomnik przyrody
Dąbkowizna
Dąbrowa
Dąbrowa Chotomowska
Dąbrowa Leśna
Dąbrowiecka
Dąbrówka
Dąbrówki
Dąbrowszczaków
Dąbrowszczaków (5534W)
Dąbrowy (W)
DAC-TER
Dacia
Daco Unicom
Dada Cafe
DaGlam
Daglezji
Daglezji (W)
DaGrasso
DaGrasso Pizzeria
Dahon
Daily Grind
Daily Pizza day by day
Dakahlia
Daków
Daktylowa
Dalanowska
Daleka
Daleki Wschód
Daleszycka
Dalibora
Dalii (W)
Daliowa
DaliPizza
Dalmacja
Dana
Dana Catering
Dang-Son
Daniewice
Daniłowiczowska
Daniluk
Daniszewska
Dankowicka
Danta Auto-Serwis Blacharstwo i Lakiernictwo
Dantego
Danusi
Danusi Jurandówny
Danuty
Danuty Rinn
Dar-med
Darłowska
Darniowa
Daszowska
Dat Cang
Dawidowska
Dawidy
Dawidy Bankowe
Dawna
Dawna gazownia
Dawna Oberża

d
dawna siedziba teatru Kwadrat

D
Dawna stacja kolejki Jabłonowskiej

d
dawna stacja kolejki Jabłonowskiej
dawny most kolejki Jabłonowskiej

D
Dawny przystanek kolejki Jabłonowskiej

d
dawny przystanek kolejki Jabłonowskiej
dawny przystanek kolejki Jabłonowskiej (połowa budynku)
dawny przystanek końcowy kolejki Jabłonowskiej

D
DB
Dbam
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
De Care
De Silva
Dealer Suzuki
Dębicka
Dębina
Dębinki
Dęblińska
Dębów
Dębowa
Dębowa (1526W)
Dębówka
Dęby
Decathlon Targówek
DecoKredens
Decorador
Decoteria
Dedala
Dedek
Dehnel Sport
Deichmann
Dekanta
Dekarska
Dekerta
Delaktesy spożywcze Edo
Delfina
Delfina (5576W)
Delicja
Delicja Polska
Delikatesy
Delikatesy / Artykuły monopolowe
Delikatesy 24h
Delikatesy 24H
Delikatesy "5"
Delikatesy Aga
Delikatesy Alma
Delikatesy Anpol
Delikatesy Babuni
Delikatesy Basia
Delikatesy Black
Delikatesy Bona
Delikatesy Centrum
Delikatesy Europa
Delikatesy Gaja
Delikatesy Galeon
Delikatesy Gamba
Delikatesy Groszek
Delikatesy HE-MAN
Delikatesy IDEAL
Delikatesy Kawi
Delikatesy Laguna
Delikatesy "M&L"
Delikatesy Merchel
Delikatesy "Mini Europa"
Delikatesy Mini Europa

d
delikatesy Mini-Europa

D
Delikatesy NON-STOP
Delikatesy Opera
Delikatesy Organic
Delikatesy Paula

d
delikatesy Pszczółka

D
Delikatesy PW Ser-Pol
Delikatesy Sagina
Delikatesy Sobieski
Delikatesy Sokołów
Delikatesy Woronicza
Delikatesy Zosia
Delisfera
Delizia
Demo Auto Radio
Denarowa

d
dentist

D
Dentist
Deotymy
Departament Wojskowych Spraw Zagranicznych MON
Deptak
Der Elefant
Derby
Derby 5
Derdy
Dereniowa
Derkacza
Derkaczy
Derlacz
Dermika
Derwida
Deseniowa
Deseniowa (5577W;5583W)
Deseniowa (5583W)
Destylatornia 24h
Deszczowa
Deutsche Bank
Deutsche bank
Deutsche Bank
Deutsche Schule
Dewajtis
Dewro
DH Tarchomin
DHL Punkt Obsługi Klienta
DHL service point
Diagnotronik
Diamentowa
Diamentowa (W)
Diamętowa
Diana
Dianthus
Diesel outlet
Dionizosa
Dipservice
Disan
Discover
Diskus Zoo
Diva
DKF Mokotów
DKS Targówek
Dla Każdego
Dla puszystych
DLH Poland
Długa
Długa (4318W)
Długa Kościelna
Długa Szlachecka
Długa Szlachecka Wschodnia
Długa (W)
Długie Bagno
Długomiła
Długopolska
Długorzeczna
Dłuska
Dmuchawców
Dmuchawcowa
DnB Nord
Do Fortu
Do Lasu
Do miejsca straceń 1943 r.
Do odnalezienia
Do Rynku
Do**sz
Dobczyn
Dobczyn-Paśnik
Dobka z Oleśnicy
Dobosza
Dobra
Dobra książka
Dobra (W)
Dobre Jedzenie
Dobre rzeczy
Dobre Smaki - Pizza Pasta
Dobrej Wróżki
Dobrewina.pl
Dobrodzieja
Dobrogniewa
Dobrogórska
Dobrowoja
Dobrych Sąsiadów
Dobrzyniecka
Dobrzyń
Dojazd
Dojazd Pożarowy 8
Dojazd pożarowy nr 39
Dojazd pożarowy nr 41
Dojazdowa
Dokerów
Doktora Adama Leszyckiego
Doktora Jana Cebertowicza
Doktora Józefa Geislera
Doktora Stanisława Skudro
Doktora Władysława Przygody
Dolce & Vegan
Dolce Far Niente
Dolina Służewiecka
Dolina Służewiecka (2)
Dolinowa
Doliny Świdra
Dolna
Dolnośląska
Dolomitowa (W)
Dołowa
DOM
Dom Aukcyjny Ostoya
Dom Bez Kantów
Dom Chleba Wiejskiego
Dom Dziecka nr. 1 "Nasz Dom" im. Maryny Falskiej
Dom Handlowy Corner
Dom Handlowy Tarchomin
Dom handlowy wielobranżowy "Anex"
Dom Katolicki
Dom klubowy
Dom Ksiazki
Dom Książki
Dom Kultury
Dom Kultury Kadr
Dom Kultury "Świt"
Dom Kultury WŁOCHY
Dom Kultury Zacisze
Dom Lekarza Seniora imienia doktora Kazimierza Fritza
Dom Medyków
Dom na Dolnej
Dom Nauczyciela w Piasecznie
Dom parafialny
Dom Paulinka
Dom Piwa
Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia imienia Świętego Józefa
Dom Pomocy Społecznej im. "Matysiaków"
Dom Pomocy Społecznej Kombatantów
Dom Pracownika Naukowego UW
Dom Prowincjalny Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi
Dom Restauracyjny „U Dziadka”
Dom Sióstr Pasterzanek w Piasecznie
Dom Spotkań z Historią
Dom Strażaka - Związek Ochotniczych Straży Pożarnych - Zarząd Główny
Dom Studencki PW „Tatrzańska”
DOM STUDENCKI ROTACYJNY
Dom Św. Faustyny
Dom Szewca
Dom Sztuki Ursynów
Dom Towarowy Wola
Dom Turysty imienia doktora Mieczysława Orłowicza
Dom Weselny
Dom Wysłużonego Kolejarza
Dom Zarządu Cmentarza
Domaniew
Domaniewek
Domaniewek Pierwszy
Domaniewska
Domaniewska (701)
Domek Gotycki ("Gołębnik") (rejestr zabytków 454/4)
Domek Herbaciany
Domek klubowy
Domek Mauretański (rejestr zabytków 454/3)
Domek Przedszkolaka
Domena Sportowa
Dominet
Dominika Merliniego
Dominikanskie Duszpasterstwo Akademickie
Dominikańska
Dominiki
Dominium
DOMINIUM
Dominium Pizza
Domino Pizza
Domino's Pizza
Domino's pizza
Domino's Pizza
Domowa
Domy Centrum
DomZdrowia.pl
Don Kichota
Don Vito Pizza
Dona
Donald
Döner City
Doner Kebab Turecki
Dong Nam
Dongdo Sajgon
Door Plus
DOOZO Sushi & Sticks

d
dopasowana.pl

D
Doris
Dorocin
Dorodna
Dorodna (5576W)
Dorohuska
Dorotowska
Doroty Kłuszyńskiej
Dorycka
DOSIR "Prawy Brzeg"
DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie
Dostatnia
Dostępna
Dotrzyma
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Douglas
Dowcip
Dowcip (W)
Dowjata Kazimierza
Dowódców
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Dowództwo Sił Powietrznych
Dożynkowa
DPD Polska Oddział : Warszawa 2
Dr Kava
Draceny
Dragonów
Dragońska
Drapińska
Drawska
Drewbal
Drewniana
Drewnica
Drewnicka
Drewnicka (4365W)
Drezdeńska
Drink Bar
Drink Bar 15
Drive Thru (KFC)
Drobiarska
Drobiazg
Droga Golfowa
Droga Hrabska
Droga Łączniczek AK
Droga Palmirska
Droga Pożarowa 27
Droga Pożarowa 29

d
droga pożarowa 42

D
Droga Pożarowa 46
Droga Pożarowa 47
Droga Pożarowa 48

d
droga pożarowa 52
droga pożarowa 53
droga pożarowa 54
droga pożarowa 60

D
Droga pożarowa 64
Droga Pożarowa nr 5
Droga Rajszewska
Droga wewnętrzna
Droga wewnętrzna zakrystii parafialnej
Drogeria
Drogeria Donna
Drogeria Natura
Drogistów
Drogomilska
Drogowa
Drohicka
Drohobycka
Drozda
Drozdowa
Drożdżowa
Dróżka
Drubum
Druciana
Drugi Bastion
Druk wielkoformatowy
Drukarnia Cyfrowa Polimax
Drukarska
Drukarzy
Drukpol
Drumli
Drużynowa
Drwali
Drzemlika

d
drzewa liściaste

D
Drzeworytników
Drzwi.pl
DS Mikrus
DS6 UW (Manhattan)
Dubieńska
Dubrovnik
Duchnice
Duchnicka
Duchnów
Duchnowska
Duczki
Duczkowska
Dudek
Dudka
Dudziarska
Duet
Dukat
Dukatowa
Dukielska
Dulczyńska
Dumki
Dunajecka
Duninów
Duo Car
Dusznicka
Duy Hung
Duza Miha
Duńska
Duża
Duża Rzecz
Duże Małpy
Duże Rozmiary moda męska
DW721 Obwodnica Lesznowoli
Dwa Koła
Dwa Kółka
Dwie Trzecie
Dwóch Mieczy
Dwór Dziekana Kapituły
Dwór Macieja
Dwór Polski
Dwór Wielopolskich i Potulickich
Dwór Wielopolskich i Potulickich Obory
Dwór Wyczółki
Dwór Zarybie
Dworcowa
Dworcowa (1817W)
Dworek Grochowski;Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia NR3 imienia Juliusza Zarębskiego
Dworek i park romantyczny
Dworek w Lesie
Dworkowa
Dworkowa (W)
Dworska
Dworska (2829W)
Dworzec Kolejki Wilanowskiej
Dwudziestej Dywizji Piechoty WP
Dwusieczna
DWZ Architekci
Dybów
Dybów B
Dybów-Kolonia
Dychowska
Dylewska
Dyliżansowa
Dymarkowa
Dymitra Mendelejewa
Dymińska
Dymna
Dynamiczna
Dynarska
Dynasy
Dyngus
Dynowska
Dyrekcyjna
Dyspensa
Dywany chodniki
Dywizjonu 303
Dywizjonu AK "Jeleń"
Dyzin
Dziadek
Dział Hodowlany
Dział Kultury przy Ambasadzie Japonii
Działdowska
Działkowa
Działkowa (2404W)
Działobitnia
Działowa
Działyńczyków
Dziatwy
Dzidka Warszawiaka
Dziechciniec
Dziechciniec Duchnowski
Dzieci Warszawy
Dziecięca
Dziecięcy zakątek
Dzięcieliny
Dzięcioła
Dzięciołowa
Dzięgielowa
Dziekania
Dziekanów Leśny
Dziekanów Polski
Dziekanowska
Dziekońska
Dzielna
Dzielna (W)
Dzielnicowa
Dzielo_D-9_Twierdzy_Modlin
Dziennikarska
Dzierzby
Dzierzgońska
Dzierżoniowska
Dziewanny
Dziewanny (W)
Dziewanowska
Dziewiarska
Dziewierza
Dziewosłęby
Dzika
Dzika Plaża
Dziki Młyn
Dziki Ryż
Dziki zakątek
Dzikich Gęsi (01327;2825W)
Dzikie Koty
Dzikie Pola
Dzikiego Wina
Dzikiej Gruszy
Dzikiej Jabłoni
Dzikiej Kaczki
Dzikiej Mięty
Dzikiej Róży
Dzikiej Róży (W)
Dzików
Dziupla
Dziupli
Dziurka od Klucza
Dziwna
Dziwny Świat Edwarda M.
Dziwożony
Dzwon 1646
Dzwonkowa

d
dzwonnica

D
Dzwonnica
Dzwonnicza
Dõner Kebap
Dźwiękowa
Dźwigowa
Dźwigowa (719)
Dźwińska
Dżonka
Dồng Quê

E
E. Wedel
E-papierosy
East Travel
Easy Air
Ebro
Ecco
Echa Leśne
Eclipse
Ecoenergia Sp. z o.o.

e
eCygaretka

E
Edi
Edmunda Dunina
Edmunda Grunwalda Jaremy
Edmunda Jana Osmańczyka
Edmunda Jankowskiego
Edmunda Krzywdy-Rzewuskiego
Edwarda
Edwarda Dembowskiego
Edwarda Fondamińskiego
Edwarda Gibalskiego
Edwarda Jelinka
Edwarda Rydza-Śmigłego
Edwarda Słońskiego
Edwarda Stachury
Edwarda Szymańskiego
Edwarda Warchałowskiego
Edwarda Wittiga
Efes Kebab
Efraima Schroegera
Egejska
Egipska (5521W)
Egurrola Dance Studio
Egypt
Ejtnera
Eko-punkt Ząbki
Eko-punkt Zielonka
Ekologiczna
Ekomar
Ekospecjał Wiejski
Ekspresowa
Ekspress Pub
El Karnak Kebab
El Passion
El Popo
EL-BOX
Ela — Salon Fryzjerski Kosmetyczny
Elbit
Elbląska
E.Leclerc
Electro World
Elegancka
Elegijna
Elekcyjna
Elektoralna
Elektronowa
Elektrownia Tramwajów Miejskich
Elektrowozownia
Elektry
Elektryczna
Elektryków
Elementy napędu i transportu
Elfów
Elgrom
Elizeum
Elizy Orzeszkowej
Elizy Orzeszkowej (W)
Elkor
Elsterska
Eltbech
Elżbietówek
Elżbiety
Elżbiety Drużbackiej
Elżbiety Rakuszanki
Em&Em
EM-GAZ S.C.
Emaliowa
Emancypantek
Emanuela Ringelbluma
Embassy of Greece
Emerald Irish Pub
EMESEN
Emila Zegadłowicza
Emila Zoli
Emilia
Emiliana Konopczyńskiego
Emilianów
Emilii Gierczak
Emilii Plater
Emiś
Emka
Emma Kwiaty
Emmi Marriage
Emów
EMPiK
EMPIK
Empik

e
empik

E
Empik
EMPiK
EMPIK
Empik

e
empik

E
Empik Cafe
EMPiK Café

e
empik school Warszawa Służew

E
Emporio Armani
Encyklopedyczna
Encykopedyczna
EnelMed
Energetyczna
ENGEL Polska
Enigmy
Enklawy
Enoteca Bistro
Enoteka
Epopei
EPROM
EQlibrium
Erazma Ciołka
Erazma z Zakroczymia
Ermitaż
Ernesta Malinowskiego
Erotic
Eryka Dahlbergha
Escada
Esej
Eskimoska
Eskulapów
España to tu
Esperanto
Esplanada
Esppol
Esprit
Essence
Estońska
Estrady
Etiudy
Etiudy Rewolucyjnej
Etno
Etnokino
Euforia
Eugen Klein
Eugeniusza Bocheńskiego "Dubańca"
Eugeniusza Bodo
Eugeniusza Horbaczewskiego
Eugeniusza Kwiatkowskiego
Eugeniusza Lokajskiego
Eugeniusza Romera
Eugeniusza Szwankowskiego
EUMed Sp. z o. o.
Euro 2012 Syrenka Italy
Euro AGD
Euro Apteka
Euro RTV AGD
EuroApteka
Eurobank

e
eurobank

E
Eurobank

e
eurobank

E
Eurobank
Eurobank (wpłaty)
Eurocentrum Alfa
Eurofarb
Eurolingua Szkoła Języków Obcych
Euronet
Europa
Europejska
Europejska Akademia Sztuk
Europejskie Centrum Zdrowia
EUROSERVICE Volvo
Euroshop
Eustachego
Eustachego Marylskiego
Eustachego Tyszkiewicza
Ewa
Ewan
Ewy
Ezopa

F
F. Chopin
F. Kucharskiego
Fabiańska
Fabryczna
Fabryczna (1824W)
Fabryczna (700)
Fabryczna (W)
Fabryka Pizzy
Fabryka Trzciny
Fachowiec
Factory Ursus
Fajansowa
Fajer
Fajka Bar
FALA
Fala
Fale Loki Koki
Falęcin
Falęcka
Falencka
Falenica
Falenicka
Falenty
Falenty Duże
Falenty Nowe
Falentyńska
Falista
Falkowska
Falująca
Familijna
Fanaberia
Fanfarowa
Fano sp. z o.o.
Fantastyczna
Fantazyjna
Faraon Kebab
Faraona
Farbiarska
Farby i Lakiery
Farby Lakiery Kleje
Farma dobrego nastroju
Farmacja 24h
Farmed
Fart Rowery
Farysa
Fasolowa
Fausta
Faustyna Czerwijowskiego
Federacja
Feel like at home
Felicjana Sławoja Składkowskiego
Feliksa
Feliksa Kaczanowskiego
Feliksa Konarskiego
Feliksa Pancera
Feliksów
Femina
Fenice - Centrum Szkoleniowe Anti-Aging
Fenicja
Feniksa
Fenix
Ferdinanda Focha
Ferdynanda Focha
Ferdynanda Magellana
Ferdynandówka
Ferma drobiu
Ferrari Maserati Warszawa
Ferrari Warszawa
Ferrus sp. z o.o.
Ferrytowa
Feu Vert
FeuVert
Fiat
Fiderkiewicza
Figa
Figara
Figaro
Figga
Figiel
Figlowisko
Figowa
Figura NMP Wspomożycielki Wiernych
Figura Świętej Barbary
Figura świętego Jana Nepomucena
FikuMiku
Filar-centrum
Filarecka
Filemona
Filharmonia Narodowa
Filia Biblioteki Głównej PW
Filia Biblioteki Publicznej im. Księdza Jana Twardowskiego
Filia Szkoły Podstawowej nr 342
Filia Szkoły Podstawowej Nr 5
Filia Twierdza Modlin Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim
Filia Urząd Pocztowy Warszawa 149
Filipinki
Filipiny Płaskowickiej
Filmowa
Filomatów
Filona
Filtrowa
Filtry
Finałowa
Finamo
Finance Bank
Finlandzka
Fioletowa
Fiołka
Fiołków
Fiołków (W)
Fiołkowa
FIPRO
FireMax
Firletki
Firley
Firmowa
First
First Polish Surf Club
First Warsaw Golf & Country Club
Fit
Fiverestaurant
Fix Auto Radzymińska
Fixauto
Fizyków
Fizylierów
Fińska
Flagowa
Flamenco
Flaming
Flaming & Co
Fletniowa
Flik
Flisaków
Floksów
Flora Cafe
Florian
Floriana
Floriana Marciniaka
Floriana Znanieckiego
Floriańska
Flory
Flory (W)
Flowerbike
Flugger Farby
FMBank
Foksal
Foliałowa
Folk Gospoda
Folwarczna
Folwark
Fonobar
Foodpoint - Restauracja indyjska & Kebab
Ford
Ford Auto Plaza
Ford OMC Motors
Format
FORPŁYT
Forsycji
Forsycji (W)
Fort Babice
Fort Bema
Fort Beniaminów
Fort Chrzanów
Fort Dębina
Fort Hotel
Fort I "Bielany"
Fort IV
Fort Ordona
Fort Śliwickiego (Jasińskiego) Cytadeli Warszawskiej
Fort Szcza-M (Rakowiec) Twierdzy Warszawa
Fort Szczęśliwice (Szcza)
Fort Szeląg
Fort Traugutta (Aleksieja)
Fort VIII Twierdzy Warszawa "Służew""
Fort Wola
Fort XVII
Forteczna
Fortel
Fortowa
Fortowa (4303W)
Fortuna Familia
Fortuny
Fosa
Fota
Fota części samochodowe
Fotka Cafe
FOTO studio
Foto Top
Foton
Fotoplastikon Warszawski
Fountain
Frachtowa
Fragment muru fabryki J. Fraszka, Wolska 41
Fragmenty Kolumny Zygmunta III Wazy
Franciszka Achera
Franciszka Bielińskiego
Franciszka Bohomolca
Franciszka Brzezińskiego
Franciszka Grodeckiego
Franciszka Groëra
Franciszka Hynka
Franciszka Ilskiego
Franciszka Ilskiego (5608W)
Franciszka J. Bartoszka
Franciszka Janika
Franciszka Karpińskiego
Franciszka Kawy
Franciszka Kleeberga
Franciszka Klimczaka
Franciszka Kniaźnina
Franciszka Kostrzewskiego
Franciszka Ksawerego Dmochowskiego
Franciszka Ksawerego Lubeckiego
Franciszka Liszta
Franciszka Łukaszczyka
Franciszka Marii Lanciego
Franciszka Raszei
Franciszka Rymkiewicza
Franciszka Stefczyka
Franciszka Szuberta
Franciszka Wielopolskiego
Franciszka Zawadzkiego
Franciszka Zubrzyckiego
Franciszka Żwirki
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury (634)
Franciszka Żwirki (W)
Franciszka Żymirskiego
Franciszkańska
Franciszki Marii Witkowskiej
Franck Provost Paris
Francuska
Francuska (5520W)
Francuska Górka
Franpressa
Frascati
Fraszka (W)
Fraszki
Freestyle odzież markowa
Fregata
Fregaty
Fresco Pizza
Fresh
Fresh & Chilli
Fresh Market
Fresh market
Fresh Market
FreshMarket
Freshmarket
FreshMarket
Freshmarket
Freshpoint
Fret@ Porter
Freta
Freta 33
Frezji
Frida
Frisco.pl
Frodo
Fromborska
Frontowa
Fryderyka Chopina
Fryderyka Chopina (W)
Fryderyka Joliot-Curie
Frygijska
Frykando
Frykas
Frysztacka
Frytki Belgijskie
Fryzjer

f
fryzjer

F
Fryzjer
Fryzjer Alicja
Fryzjer Aneta

f
fryzjer damski

F
Fryzjer Damski

f
fryzjer damski / męski

F
Fryzjer Damsko-Męski
Fryzjer Damsko-Męski "Bogdan"
Fryzjer Kosmetyka
Fryzjer męski
Fryzjer Metamorfoza
Fukierów
Fuksji
Fuller
Fundacja Dzieci Niczyje
Fundacja Feminoteka
Fundacja krzewienia kultury japońskiej Sakura

f
fundacja nissenbaum'ów

F
Fundacja Perpetuum Mobile
Fundacja Piwnica Artystyczna
Fundacja Sto Pociech
Fundamentowa
Fundamenty mostku kolejki Jabłonowskiej
Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.
Funky Cafe
Funny Kids
FUP Pruszków 1
FUP Sulejówek 3
FUP Warszawa 10
FUP Warszawa 44
FUP Warszawa 91
Furmańska

G
Gąbińska
Gabriela
Gabriela Narutowicza
Gabriela Narutowicza (W)
Gabriela P. Boduena
Gabrieli Zapolskiej
Gady
Gaga
Gaik
Gajdy
Gajkowicza Aleksandra
Gajowa
Gajowa (W)
Gala Anonima
Galaktyki
Galanteria i odzież
Galeon
Galeria
Galeria 41
Galeria alkoholi
Galeria Art-forma
Galeria Barbara
Galeria Ciciszwili Porcelana
Galeria Dali
Galeria Dawid Radziszewski
Galeria Freta Cafe
Galeria Karowa
Galeria Kuchni
Galeria Kuchni Polskiej
Galeria Kwiatowa
Galeria Metro
Galeria Plac Zamkowy
Galeria północna
Galeria południowa
Galeria ram
Galeria Renova
Galeria Smaków
Galeria Sztuki Rowerowej
Galeria taniej odzieży
Galeria Twórczości Dzieci i Młodzieży
Galeria Ursynów
Galeria wschodnia
Galeria wypieków
Galeria Wypieków
Galeria wypieków
Galeria wypieków "Lubaszka"
Galeria wypieków Lubaszka
Galeria Wypieków Piotr Lubaszka
Galeria zachodnia
Galeria Zapiecek
Galeria środkowa
Galeria Żoliborz
Galileusza
Gallijska
Galopu
Galplast
Galwell
Gama
Games Workshop
Ganders Herbaciarnia
Gangesh
Gar
Garaż
Garaże

g
garaże

G
Garażowa
Garbarska
Garden Ana
Garden Villa
Gardenii
Gardent - Sklep z artykułami do higieny jamy ustnej
Garłaczy
Garncarska
Garwolińska
Gąsek
Gąsienicowa
Gąsin
Gąski Balbinki
Gąsocińska
Gassy
Gassy-Kopyty
Gastrologgia
Gastronomia, domowe jedzenie
Gatta
Gaumarjos
Gawędziarzy
Gawota
Gawroniec Janówek
Gazeta Wyborcza
Gazowa (W)
Gdańska
Gdańska (7)
Gdański bar mleczny
Gdecka
Gdyńska
Gębicka
Gedymina
Geisha Sushi
Gemini
Generała Amilkara Kosińskiego
Generała Antoniego Chruściela "Montera"
Generała Antoniego Chruściela "Montera" (5607W)
Generała Antoniego Hedy - Szarego
Generała Augusta Emila Fieldorfa
Generała Bolesława Roi
Generała Bolesława Szareckiego
Generała broni Tadeusza Buka
Generała Bronisława Bohaterewicza
Generała Dezyderego Chłapowskiego
Generała Emila Augusta Fieldorfa (5523W)
Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” (5523W)
Generała Felicjana Sławoja Składkowskiego
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Franciszka Żymirskiego
Generała Henryka Dąbrowskiego
Generała Ignacego Ledóchowskiego
Generała Ignacego Prądzyńskiego
Generała Jana Grochowskiego
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Generała Jana Nepomucena Umińskiego
Generała Jana Skrzyneckiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Jerzego Przemysława Morawicza (2431W)
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Chłopickiego
Generała Józefa Dwernickiego
Generała Józefa Filipowicza
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Zajączka
Generała Juliusza Rómmla
Generała Karola Ziemskiego "Wachnowskiego"
Generała Karola Ziemskiego Wachnowskiego
Generała Karola Ziemskiego "Wachnowskiego"
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Kazimierza Pułaskiego (721)
Generała Kazimierza Sosnkowskiego
Generała Leonarda Skierskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Leopolda Okulickiego (721)
Generała Leopolda Okulickiego (898)
Generała Lucjana Żeligowskiego
Generała Mariusza Zaruskiego
Generała Meriana C. Coopera
Generała Michała Paca
Generała Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza
Generała Mikołaja Bołtucia
Generała Ottokara Brzozy-Brzeziny
Generała pilota Stanisława Skalskiego
Generała Romana Abrahama
Generała Romana Abrahama (5521W)
Generała Romualda Traugutta
Generała Stanisława Maczka
Generała Stanisława Rostworowskiego
Generała Stanisława Skalskiego
Generała Stanisława Sosabowskiego
Generała Stefana "Grota" Roweckiego
Generała Sylwestra Kaliskiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego (5521W)
Generała Tadeusza Jordan-Rozwadowskiego
Generała Tadeusza Kutrzeby
Generała Tadeusza Pełczyńskiego
Generała Tadeusza Rozwadowskiego
Generała Tadeusza Rozwadowskiego (5612W)
Generała Waltera
Generała Wiktora Thomme
Generała Wiktora Thommee (85)
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Bortnowskiego
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Władysława Sikorskiego (2)
Generała Władysława Sikorskiego (898)
Generała Władysława Sikorskiego (W)
Generała Władysława Sikorskirgo (898)
Generała Wojciecha Borzobohatego
Generała Zygmunta Berlinga
Generała Zygmunta Gilewicza
Generała Zygmunta Padlewskiego
Generała Zygmunta Szyszko-Bohusza
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Generalny Konserwator Zabytków
Generalska
Generation park
Genetyczna
Genewska
Geodetów
Geodetów (635)
Geodezyjna
Geograficzna
Geologiczna
Geometrycza
Gepard
Geranii
Gerberowa
Gerwazego
Gęsia
Gęsta
Getin Bank
GetIn Bank
Getin Bank
Getinbank

g
getinbank

G
GetinBank
Gęślarska
Gęśle
Giacomo Pucciniego
Gian Carlo
Giant
Giant Korba
Gibraltarska
Giełdowa
Gierdawska
Giermków
Giewont
Gilarska
Gimnastyczna
Gimnazjalna
Gimnazjum
Gimnazjum 145 Jana Pawła II
Gimnazjum 23 im Ireny Sendlerowej
Gimnazjum dla dorosłych nr 159
Gimnazjum dla dorosłych nr 69 im. Płk. Zygmunta Rylskiego "Hańczy"
Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 42
Gimnazjum Gminne w Chotomowie
Gimnazjum i Liceum im. Tadeusza Reytana
Gimnazjum i Liceum im. św. Tomasza z Akwinu
Gimnazjum i Liceum im.Emanuela Bułhaka
Gimnazjum i Liceum Sióstr Nazaretanek
Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym
Gimnazjum imienia Orła Białego
Gimnazjum Integracyjne nr 29
Gimnazjum Integracyjne nr 52
Gimnazjum Integracyjne nr 61 im. Ireny Sendlerowej
Gimnazjum Miejskie w Zielonce
Gimnazjum Niepubliczne
Gimnazjum Niepubliczne Nr 1
Gimnazjum Niepubliczne nr 13
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 im. Mjr. Stefana Waltera
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy
Gimnazjum nr 10 im. Gen. Władysława Sikorskiego
Gimnazjum nr 104
Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego
Gimnazjum nr 114 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej
Gimnazjum Nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Gimnazjum Nr 122 z Oddzialami Dwujezycznymi im. gen. Charlesa de Gaulle’a
Gimnazjum nr 123 imienia Jana Pawła II
Gimnazjum nr 131 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Gimnazjum nr 133
Gimnazjum nr 14
Gimnazjum nr 141 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Gimnazjum nr 143 z oddziałami integracyjnymi
Gimnazjum nr 144
Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”
Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Barykady Września 1939 roku
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi
Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari
Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Gimnazjum Nr 27
Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego
Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Gimnazjum nr 30 im. gen. Kazimierza Pułaskiego
Gimnazjum nr 31 im. rotm. Witolda Pileckiego
Gimnazjum nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Gimnazjum nr 37
Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II
Gimnazjum nr 41
Gimnazjum nr 44
Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego
Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II
Gimnazjum Nr 49 im. Stefana Starzyńskiego
Gimnazjum nr 5 imienia Tadeusza Kościuszki
Gimnazjum nr 55 im. Jana Bytnara
Gimnazjum nr 56 im. Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek"
Gimnazjum nr 6
Gimnazjum nr 74 im. Wojciech Górskiego
Gimnazjum nr 81 im. prof. Witolda Doroszewskiego
Gimnazjum nr 85
Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza
Gimnazjum nr 94 (GP94)
Gimnazjum nr 96 im. Krystyny Krahelskiej
Gimnazjum numer 42
Gimnazjum numer 9 imienia Sandro Pertiniego
Gimnazjum Specjalne nr 135
Gimnazjum Specjalne nr 64
Gimnazjum Specjalne nr 88
Gimnazjum w Mysiadle
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 113
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. gen. Piotra Szembeka
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Ginger
Gioacchino Rossiniego
Giorgio
Giovanni Rubino
Giovanni Sport
Gitarowa
Giuseppe Garibaldiego
Giuseppe Verdiego
Gizów
Giżycka
Gladioli
Gładka
Głasica
Głaz Janusza Korczaka
Głaz narzutowy
Glazura AVA
Głębocka
Głębocka (5533W)
Głębocka (5581W)
Głęboka
Glebowa
Glicynii
Glina
Gliniana
Glinianka Hozera
Glinianka na Moczydle
Glinianki
Glinianki Jelonek
Gliniecka
Glinkowska
Gliwicka
Globusowa
Globusowa (719)
Głodny Kawenczynek
Głodomory
Głogów
Głogowa
Głogowska
Gloria victis.
Główna
Główna (01327;2825W)
Główna (01327;2825W;Pomarańczowy szlak (unofficial?))
Główna (575)
Główna (722)
Głowna (722)
Główna Biblioteka Lekarska
Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego
Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
Główny Urząd Miar
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
Głubczycka
Głucha
Głuszca
Głuszycka
Gmach Główny (PW)
Gmach Hipoteki wzniesiony 1908-1913. Projekt opracowano w Petersburgu.
Gmach Nowy Technologiczny
Gmach Stary Technologiczny
Gmina Michałowice
Gminna
Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej
Gminna Biblioteka w Raszynie
Gminne Przedszkole w Laskach
Gminne Przedszkole w Mysiadle
Gminne Przedszkole w Zakręcie
GMINNE PRZEDSZKOLE w Zamieniu.
Gminnej Rady Narodowej
Gminny Ośrodek Kultury OK
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie.
Gniazdo
Gniazdowska
Gniewkowska
Gnieźnieńska
GO Sport
Go Sport
Go-karty
Gocławska
Gocławski Balaton
Goczałkowicka
Godebszczyzna
Godlewska
Godowska
Godziszowska
Goethe Institut
Goethe-Institut
Gogolińska
Gołąbki
Gołąbkowska
Gołaszew
Gołaszewska
Goławicka
Gołdapska
Golden Club
Golden Tulip Warsaw Centre
Gołębia
Golędzinowska
Goleszowska
Golf Nadarzyn
Golfowa
Golfowa (W)
Golice
Gołków
Gołków Cegielnia
Gołków-Letnisko
Gołkowska
Gołkowska (2836W)
Gołkowska (2837W)
Gołuchowska
Gontarska
Goplańska
Góra
Góra Ojca
Gorąco Polecam
Goraco polecam
Gorąco Polecam - Nowakowski
Gorąco Polecam Nowakowski
Gorąco polecamy - Nowakowski
Gorączka Złota
Gorajska
Góralska
Goraszewska
Góraszka
Górce
Górczewska
Górczewska (580)
Gordo projektowanie ogrodów
Górecka
Górka Dziekanowska
Górka przy Królowej Jadwigi
Górki
Gorlicka
Górna
Górna Droga
Górna (W)
Górna-Zaułek
Górnoleśna
Górnośląska
Gorseciarstwo
Górska
Góry
Góry Klaudyńskie
Góry Warszawskie
Goryczkowa
Gorzała
Gorzelnicza
Gorzkiewki
Gorzowska
Gorzykowska
Gorzykowska (5615W)
Górzysta
Gospoda Kwiaty Polskie
Gospoda Pod Kogutem
Gospoda Pod Młynem
Gospodarcza
Gospodarczy Sąd Arbitrażowy
Gospodarska
Gospodarstwo Ogrodnicze L. Majlert
Gospodarstwo Ogrodnicze Z. Majlert
Gospodarstwo Rybackie w Pęcicach
Gostyńska
Gotarda
Gottfrieda Leibniza
Gottlieba Daimlera
Gotycka
Goworka
Goworowska
Gozdawitów
Gościeradowska
Gościniec
Gościniec Kołomyja
Gościniec (W)
Gościniec Warecki
Gościnna
Gościnna (1504W)
Gościńcowa
Goździe
Goździków
Goździkowa
Graal cukiernia café
Grabalówki
Grabie Nowe
Grabina
Grabiny
Grabińska
Grabów
Grabowa
Grabowska
Grafit
Grafitowa (W)
Grajewska
Gramofon
Grand Kredens
Grand Slam
Grando Pierogi
Granica
Granicka
Graniczna
Graniczna droga
Graniczna (W) (5625W)
Graniczńa
Granitowa
Granitowa (W)
Granitowe Blaty Kuchenne
Granowska
Grappa
Grast & MTB
Gratyny
Grawerska
Grażyny
Grażyny Bacewicz
Grażyny Bacewiczówny
Grębałowska
Grecka
Grecka tawerna
Green
Green Bar
Green Caffe Nero (N24)
Green Coffee
Green Land
Green Nero Express
Green Peas
Green Way
Grek Zorba
Gremplarska
Grenadierów (5525W)
Grenady
Greppa Naleśnikarnia
Grill Bar Zgoda
Grób Nieznanego Żołnierza
Grób nieznanego żołnierza WP 1939
Grób profesora Dąbrowskiego
Grobelska
Groblowa
Groblowa Droga
Grobowiec Szustrów
Groby żołnierzy Armii Krajowej
Grocery
Groch z Kapustą
Grocholicka
Grochów
Grochowa
Grochowska (631;637)
Grochowska (631;637;5527W)
Grochowska (637)
Gródek
Gródki
Grodkowska
Grodzieńska
Grodziska
Grodziska (1501W)
Grodziska (719)
Grodzisko Bródno
Grodzka
Grójecka
Grójecka (631)
Gromada
Gromada Dom Chłopa
Gromadzka
Gronowa
Groole Pieczone Ziemniaki
Grosik
Gross
Groszek
Groszkowa
Groszowicka
Grota Roweckiego
Groteski
Grotowska
Groty
Gruba Ryba
Gruchacza
Grudkowa
Grudniewski
Grudów
Grudów RZD
Grudowska
Grudzi
Grudzie
Gruntowa
Grunwaldzka
Grupy AK "Kampinos"
Grupy AK "Północ"
Grupy Kampinos
Gruszkowa
Gruszowa
Gruszy
Gruzińska
Grycan
Gryczana
Gryff
Gryfitów
Gryzelda Travel
Grzegorza Baryłki
Grzegorza Fitelberga
Grzegorza Nowakowskiego (720)
Grzegorza Piramowicza
Grzybek sezonowy
Grzybki
Grzybki - piekarnia-cukiernia
Grzybowa
Grzybowa (5608W)
Grzybowa (W)
Grzybowska
Grzymalitów
Grzywaczy
GSM for you
Gubinowska
Guliwera
Gułowska
Guru Sushi
Gustawa
Gustawa Daniłowskiego
Gustawa Morcinka
Gustawa Reichera
Gutkowscy Pompy
Guzikowa
Guńki
Guźca
Gwalberta
Gwardii Ludowej
Gwarków
Gwarkowa
Gwarna
Gwiazdy Polarnej
Gwiaździsta
Gwiezdna
Gwintowa
Gyros
Gyros Bar Atena
Gżegżółki

H
H&M
H2
H3
H3bis
Ha Long
Ha Noi
Haagen Dazs
Habdzin
Habdzinek
Habibi
Haczowska
Hafciarska
Hai Hoa
Hai Nam
Hajduczka
Hajnowska
Hajoty
Hakan kebab
Hala A
Hala B
Hala Banacha
Hala Banacha - Hala przemysłowa
Hala C
Hala D
Hala E
Hala F
Hala Marymoncka
Hala Maszyn Wydziału Inżynierii Produkcji, Stacja Kontroli Pojazdów (20)
Hala Maszyn Wydziału Technologii Drewna (16)
Hala sportowa
Hala Sportowa (26)
Hala Sportowa BKKK
Hala Sportowa DOSiR "Szanajcy"
Hala Sportowa OSiR Bemowo
Hala Sportowa "Reduta"
Hala Sportowa ZNICZ
Hala Targowa Bonifacego
Hala tenisowa
Hala Wola 05 (505805)
Hala Wola 06 (505806)
Hale Banacha - Hala spożywcza
Halin
Halinów
Haliny
Halki
Halna
Hamman
Hammurabi
Hampton by Hilton Warsaw Airport
Hampton by Hilton Warsaw City Centre
Hana Sushi
Handlowa
Handlowa (5615W)
Handlowa Spółdzielnia Inwalidów
Hangary byłego lotniska Gocław - budynek III
Hanki Czaki
Hanki Ordonówny
Hanki Sawickiej
Hanoi
Hansa Christiana Andersena
Hao-Hao
Harbi Kebab
Harc...
Harcerska
Harcerski Ośrodek Specjalności
Harcerski Ośrodek Wodny
Harcerski Ośrodek Wodny - wiata magazynowa
Hard Rock Cafe
Harenda
Harendy
Harfowa
Harmonii
Harmonistów
Harnasie
Hashi Oki
Haubicy
Hawajska
Hawełka
Hebanowa
Hebanowa (W)
Hebe

h
hebe

H
Hebe

h
hebe

H
Hedoco / Fundacja Culture Shock
Hejnałowa
Hektarowa
Helenów
Helenówek
Helenowska
Heleny
Heleny Flisowskiej
Heleny Junkiewicz
Heleny Kozłowskiej
Heleny Krahelskiej
Heleny Kurcewiczówny
Heleny Marusarzówny
Heleny Modrzejewskiej
Heleny Rzeszotarskiej
Heleny Wolff
Heliotropów
Heloizy
Helska
Helvetia
Henryka Arctowskiego
Henryka Barona
Henryka Brodatego
Henryka Dąbrowskiego
Henryka Dembińskiego
Henryka Grabowskiego
Henryka II Pobożnego
Henryka Jędrzejowskiego
Henryka Kotońskiego
Henryka Małkowskiego
Henryka Melcera
Henryka Mikołaja Góreckiego
Henryka Opieńskiego
Henryka Pobożnego
Henryka Probusa
Henryka Raabego
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemieradzkiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sienkiewicza (720)
Henryka Sienkiewicza (722)
Henryka Sienkiewicza (W)
Henryka Sternhela
Henryka Sucharskiego
Henryka Świątkowskiego
Henryka Wieniawskiego
Henryka Wierzchowskiego
Henrykowska
Herakliusza Billewicza
Herbaciana
Herbacianej Róży
Herbaciarnia Sikkim
Herbatyczas.pl
Herbowa
Herbu Korczak
Herbu Leliwa
Herbu Pogoń
Herbu Szreniawa
Herezja
Hermanowska
Hermes
Heroldów
Hery
Hest Moda
Hetman
Hetmana Jana Chodkiewicza
Hetmana Jana Zamoyskiego
Hetmana Stanisława Żółkiewskiego
Hetmana Stefana Czarnieckiego
Hetmańska
Heyah
Heyoo Dubai
Hiacyntowa
Hiacyntowa (W)
Hibiskus
Hieroglif
Hilti
Hilton
Himalajska
Hipcio Klub Aktywnego Malucha
Hipokrates
Hipolita Cybulskiego
Hipolita Wawelberga
Hipolitów
Hipolitowo
Hipolitowska
Hipopotarium i Rekinarium
Hipoteczna
Hipoteczna (W)
Hipotezy
Hit Centrum
Hoa Lan
Hoang Kim
Hochtief
Hodowla Roślin Bronisze Sp. z o.o.
Hodowlana
Hokkaido Sushi
Holenderska
Holiday Club
Holiday Inn
Holiday Inn Express Warsaw Airport
Holiday Travel S.A.
Hołubcowa
Holubcowa
Hołubcowa
Homera
Honda
Honda Matraszek
Honda Plaza
Hong-Ha
Hong-Kong House
Honoratka
Honoriusza Balzaca
Horacego
Horapa
Horeszków
Hornówek
Horodelska
Hortensji
Horyzont
Hoserów
Hospicjum
Hostel
Hostel Dom Przy Rynku
Hostel Witt
Hostel Zachodni
Hosteling International "Wars i Sawa"
Hot spot
Hotel Bella Vista
Hotel Boss
Hotel Campanile Warszawa
Hotel Dedek Park
Hotel Europejski
Hotel Gordon
Hotel Gromada Warszawa Lotnisko
Hotel Groman
Hotel Hrabski
Hotel Ibis Warszawa Centrum
Hotel Poniatowski
Hotel Pracowniczy
Hotel Pracowniczy NFZ
Hotel Reytan
Hotel Scheraton
Hotel Studencki
Hotel Święcice
Hotel Tina
Hotel Trylogia
Hotel Victor
Hotel Villa Otwock
Hoteliku u Pałczyńskich
Hotelowa
Hoża
HPT
Hrabiego
Hrabiego Antoniego Potulickiego
Hrabiego Zdzisława Grocholskiego
Hrubieszowska
HSBC Premier
HTI-BP Spółka z o.o.
Hubala
Hubalczyków
Hubertówka
Hubertus and Elio

h
hubiz

H
Hucisko
Huculska
Huczna
Hufcowa
Hufiec Pracy Ochotniczej
Hufiec ZHP Wołomin
Hugo Boss
Hugo Kołłątaja
Hugo Kołłątajowi
Hugona Kołłątaja
Hugona Steinhausa
Humanistów
Humańska
Huongsen
Huris - Mot s.c.
Hurtownia Elektryczna
Hurtownia elektryczna "Gama"
Husarii
Husarska
Husarska (W)
Hutnicza
Huśtawka
Hyatt Regency
Hybrydy
Hyundai Motortest
Hyundai Z. Bieliński

I
I Armii Wojska Polskiego
I Brygady
I Liceum Ogólnokształcące w Wołominie
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie
I Oddział Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim
I Poprzeczna
I Pułku Lotniczego Warszawa
I Pułku Praskiego
I Zbór Kościoła Baptystów w Warszawie
Iberyjska
Ibis

i
ibis budget Warszawa Centrum

I
Ibis Budget Warszawa Reduta
Ibis Warszawa Reduta
Ibisa
Icchaka Lejba Pereca

i
iCoffee

I
Idea Bank
Idea bank
IFPan Hotel
Igańska
Iglasta
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Domeyki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Jana Paderewskiego (2431W)
Ignacego Krasickiego
Ignacego Krasickiego (W)
Ignacego Kraszewskiego
Ignacego Kruszewskiego
Ignacego Łukasiewicza
Ignacego Mościckiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Paderewskiego (5607W)
Ignacego Potockiego
Ignacego Prądzyńskiego
Ignacego Rzeckiego
Igrzyskowa
II Armii Wojska Polskiego
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
II Oddział Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim
II Poprzeczna
II Rejonu AK
III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Sowińskiego
III Poprzeczna
Ikara
IKEA
Iki Sushi
Il Caminetto
Il Caminetto?
Il Fornello
Il Pastaio
Il Sole
Ilji Miecznikowa
Illy Cafe (N42)
ILMET
Iluzjon
Iłżecka
Imax
Imbirowa
Imielin
Imielińska
Impresja
Impresji
Impress
Improwizacji
Impuls Cafe
In Medio
In Side
In Ty mnie
In Vino
In4mates
Inaba
InCity
India
Indie
Indiry Gandhi
Indycza
Indyjska
Inflancka
Informacja Turystyczna
ING
ING Bank
ING Bank Śląski
ING Bank Sląski
ING Bank Śląski
Inglot
InkShop
Inmedio
InMedio
Inmedio Cafe
Inna
Inowłodzka
Inowrocławska
Insektarium
Inspektowa
Inspiracja - Przedszkole i Szkoła Podstawowa Niepubliczne
INSPIRACJA Przedszkole Niepubliczne
INSPIRACJA Szkoła Podstawowa Niepubliczna
Instalatorów
Institut Francais en Varsovie, Campus francr.org
Instituto Cervantes
Instruktorska
Instytucka
Instytut Adama Mickiewicza
Instytut Badawczy Dróg i Mostów
Instytut Badawczy Leśnictwa
Instytut Biochemii i Biofizyki PAN
Instytut Biologii Doświadczalnej imienia Marcelego Nenckiego
Instytut Chemii Przemysłowej
Instytut Energetyki
Instytut Filologii Klasycznej UW (1225)
Instytut Filozofii UW
Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
Instytut Geodezji i Kartografii
Instytut Głuchoniemych imienia Jakuba Falkowskiego
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Instytut Historii PAN
Instytut Kardiologii
Instytut Kosmetyczny Irena Eris
Instytut Kresowy
Instytut Kultury Koreańskiej
Instytut Lecha Wałęsy
Instytut Lotnictwa
Instytut Matki i Dziecka
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN
Instytut Melioracji i Użytków Zielonych
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Instytut Onkologii
Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Instytut Prymasowski Choszczowka
Instytut Psychiatrii i Neurologii
Instytut Reumatologii
Instytut Reumatologii i Kardiologii
Instytut Słowacki
Instytut Stomatologii
Instytut Sztuki PAN
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych - Zakład Cieczy Roboczych
Instytut Techniki Cieplnej imienia Bohdana Stefanowskiego
Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej PW
Instytut Technologiczno-Przyrodniczy
Instytut Transplantologii Akademii Medycznej
Instytut Wenerologii
Instytut Wymiaru Sprawiedliwości
Instytut Żywności i Żywienia
Instytutowa
Insurekcji
Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 18
Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe
Integracyjne Miejskie Przedszkole Nr 5
Intenso
Inter Cars
Inter-Europol Piekarnia Szwajcarska
Inter-Team Serwis
InterContinental
InterDecor
Interdisciplinary Centre for Mathematical and Computational Modelling
Interlook
Internat Chłopców
Internat Garnizonowy
International School
Internetowa
Intersport
Intraco
Introligatornia
Invest Bank
Invest-Bank
Investbank
Inwalidów Wojennych
Inwokacji
Inżynierska
Inżynierska (5532W)
Irena Café Bistro
Ireny
Ireny Kosmowskiej
Ireny Maciejewskiej
Irgi
Irgowa
Iriori
Irlandzka
Irminy
Irydion
Irydowa (W)
Irysa
Irysów
Irysów (W)
Irysowa
Iskry
Istanbul Kebab
IT Partners Telco Sp. z o.o.
ITI
ITS Michalczewski
IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
IV Poprzeczna
IV Pułku Ułanów (722)
Iver Bud
Iwicka
Iwo Jaworskiego
Iwoinstal Technika grzewcza
Iwonicka
IX Poprzeczna
Izaaka Newtona
Izabela
Izabeli Łęckiej
Izabelin
Izabelin B
Izabelin C
Izabelin-Dziekanówek
Izabelińska
Izabelińska (1816W)
Izabelli
Izba Domów Maklerskich
Izba Pamięci Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego
Izba Przyjęć
Izbicka
Izdebnicka
Izerska
Izoldy
Izumi Sushi
Izzy Sushi

J
J&L Marcinkowscy
Jabłeczna
Jabłoni
Jabłoniowa
Jabłoniowa (1501W)
Jabłoniowa (868)
Jabłonkowska
Jabłonna
Jabłonowa
Jabłonowo
Jabłonowska
Jabłońska
Jacek i Placek Zakąskowo
Jachacówka
Jachtowa
Jacka
Jacka i Agatki
Jacka Malczewskiego
Jacka Soplicy
Jadalnia Popularna

j
jadalnia Popularna

J
Jadłodajnia świętego Ryszarda Pampuri
Jadowska
Jadwigi i Witolda Kokoszków
Jadwigi Modrzejewskiej
Jadwigi Smosarskiej
Jadźwingów
Jagiellonka
Jagiellońska
Jagiellońska (1819W)
Jagiellońska (5531W)
Jagiellońska (637)
Jagiellońska (W)
Jagielońska
Jagielska
Jagienki
Jagny
Jagód
Jagodna
Jagodne
Jagodowa
Jagodowa (W)
Jagody
Jaguar - LandRover
Jaguar, Bentley, Ferrari
Jajo
Jakobinów
Jaktorowska
Jakuba Ignacego Łaszczyńskiego
Jakuba Jasińskiego
Jakuba Kubickiego
Jakuba Mortkowicza
Jakuba Przyłuskiego
Jakuba Winczakiewicza
Jakubowska
Jałowcowa
Jałtańska
Jamesa Gordona Bennetta
Jamesa Joyce'a
Jamińska
Jamki
Jan III Sobieski
Jan Kiliński 1794
Jan Paweł II
Jan Paweł II Papież Polak 1979
Jan Zachwatowicz 1900-1983
Jana
Jana Andrzeja Morsztyna (W)
Jana Baptysty Moliera
Jana Blatona
Jana Brożka
Jana Brzechwy
Jana Bułhaka
Jana Christiana Andersena
Jana Chryzostoma Paska
Jana Cieplaka
Jana Cybisa
Jana Czeczota
Jana Dąbrowskiego
Jana Dantyszka
Jana Długosza
Jana Feliksa Piwarskiego
Jana Gawińskiego
Jana Gordziałkowskiego
Jana Gordziałkowskiego (3142W)
Jana Grudzińskiego
Jana Grzymały
Jana Heweliusza
Jana Hieronima Derdowskiego
Jana Husa
Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Jana III
Jana III Sobieskiego
Jana III Sobieskiego (1825W)
Jana III Sobieskiego (718)
Jana Jeziorańskiego
Jana Józefa Lipskiego
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Karola Chodkiewicza (W)
Jana Kasprowicza
Jana Kasprowicza (W)
Jana Kazimierza
Jana Kazimierza (633)
Jana Kędzierskiego
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kilińskiego (W)
Jana Kochanowskiego
Jana Kochanowskiego (2420W)
Jana Kochanowskiego (4318W)
Jana Kochanowskiego (4365W)
Jana Kochanowskiego (W)
Jana Kossaka
Jana Kossakowskiego
Jana Kozietulskiego
Jana Krasickiego
Jana Krysta
Jana Krzeptowskiego Sabały
Jana Krzewniaka
Jana Kujawskiego (888)
Jana Kurnakowicza
Jana Kwiryna Cholewińskiego
Jana Lechonia
Jana Maklakiewicza
Jana Marcina Szancera
Jana Matejki
Jana Matejki (W)
Jana Miklaszewskiego
Jana Młota
Jana Nagórskiego
Jana Nałęcza
Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Jana Olbrachta
Jana Onufrego Zagłoby
Jana Ostroroga
Jana Pankiewicza
Jana Parandowskiego
Jana Pawła I (1818W)
Jana Pawła II
Jana Pawła II (1502W)
Jana Pawła II (8)
Jana Pawła II (W)
Jana Pawła II (W) (5625W)
Jana Pawła Woronicza
Jana Piekałkiewicza
Jana Rosoła
Jana Sabały
Jana Sebastiana Bacha
Jana Sibeliusa
Jana Skrzetuskiego
Jana Sobieskiego
Jana Stanisława Jabłonowskiego
Jana Stefaniego
Jana Styki
Jana Szałka
Jana Szczepanika
Jana Szembeka
Jana Szymczaka
Jana Wasilkowskiego
Jana Zachwatowicza
Jana Zamojskiego
Jana Zamoyskiego
Jana Zamoyskiego (5531W)
Jana Zamoyskiego (637)
Jana Zamoyskiego (719)
Jana Zaorskiego
Jana Zygmunta Skrzyneckiego
Jana Żabińskiego
Jana Żiżki
JanBud
Janczarów
Janczewice
Janczewicka
Janin
Janina
Janinówka
Janiny i Anieli Miazgowskich
Janiszowska
Janka Bytnara "Rudego"
Janka Muzykanta
Janki
Janki Duże
Janki Małe
Jankiela
Janków Nowy
Jankowska
Janosika
Janów
Janów-Mikołajówka
Janówek
Janówek Drugi
Janówek Pierwszy
Janówek: czarny, niebieski
Janowice
Janowiecka (5616W)
Jantar
Jantarowa
Jantarowy Szlak
Janusz Wiechowicz
Janusza Groszkowskiego
Janusza Korczaka
Janusza Korsaka
Janusza Kusocińskiego
Janusza Meissnera (5521W)
Januszewska
Japońska
Jara
Jaremy
Jarmużowa
Jarocińska
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosławska
Jarosławska (721)
Jaroszewek
Jaroszewska
Jary
Jarząbka
Jarząbków
Jarzębinowa
Jarzębinowa (W)
Jarzębiny
Jarzynowa
Jasielska
Jasienica
Jasienica-Kolonia
Jasiniec
Jasiowa
Jasińskiego
Jaskinia
Jaskółcza
Jaskółki
Jaskrów
Jasmin
Jasna
Jasna (W)
JasnaBar
Jasnodworska
Jasnogórska
Jasnoty
Jasówka
Jaspisowa
Jaspisowa (W)
Jastrzębia
Jastrzębie
Jastrzębiego Lotu
Jastrzębska
Jasumin
Jaszczurcza
Jaszowiecka
Jatne
Jawaharlala Nehru
Jawczyce
Jaworowa
Jaworowa (W)
Jaworówka
Jaworowska
Jaworskiego
Jaworzniaków
Jaworzyńska
Jazdów
Jazdy Polskiej
Jazgarzew
Jazgarzewska
Jazgarzewszczyzna
Jazłowiecka
Jazz Bistro
JAZZ BISTRO
Jazz Bistro
Jazz Bistro "Gwiazdeczka"
Jazz Cafe Helicon
Jazzownia Liberalna
Jaśminowa
Jaśminowa II
Jaśminowa (W)
JBB Społem Wola
Jean Louis David
Jęczmienna
Jedliny
Jedlińska
Jedna Trzecia
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Warszawie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 10 w Warszawie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 17 w Warszawie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 2 w Warszawie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 w Warszawie
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 9 w Warszawie
Jednostka wojskowa numer 3964
Jedności
Jedności Robotniczej
Jędruś. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
Jędrzeja Moraczewskiego
Jędrzeja Moraczewskiego (2285W)
Jedwabna
Jedwabnicka
Jedwabnicza
Jedzonko
Jeff's
Jelenia
Jeleniogórska
Jelonka
Jelonki
Jelonki Północne
Jelonki Południowe
Jemiołowa
Jemiołuszki
Jemioły
Jennifer Valeriano
Jeremiego Wiśniowieckiego
Jerozolimska
Jerry's Pizza
Jerzego
Jerzego Bajana
Jerzego Bukowskiego
Jerzego i Władysławy Włoczewskich
Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
Jerzego Kondrackiego
Jerzego Kukuczki
Jerzego Lutza
Jerzego Michałowicza
Jerzego Ostromęckiego
Jerzego Putramenta
Jerzego Sebastiana Lubomirskiego
Jerzego Siwińskiego
Jerzego Szaniawskiego
Jerzego Waldorffa
Jerzego Zaruby
Jerzy Horczak "Wróbel"
Jerzyka
Jesiena
Jesienna
Jesiennych Liści
Jesionka
Jesionowa
Jesionowa (W)
Jesiotrowa
Jeziorki
Jeziorki Niemieckie
Jeziorki Północne
Jeziorki Polskie
Jeziorki Południowe
Jeziorko Czerniakowskie
Jeziorna
Jeziorna Królewska
Jeziorna Oborska
Jezioro Dolne
Jezioro Opaleń
Jezioro Sielanka
Jezioro Zgorzała
Jeziorowa
Jezuicka
Jeździecka
Jeździecka (W)
Jeża
Jeżaki
Jeżowa
Jeżyka
Jeżyn
Jeżynowa
Jimmy Bradley's Irish Pub
Jin-ren
JK Cafe Bistro
JK60
JM Apart Hotel
JM Tower
JN-Mazowsze-Kopki
Joachima Lelewela
Joanna
Jocar
Jodłowa
Jodłowa (W)
Jogi Babu
Johanna Straussa
Johannesa Brahmsa
Johna Lennona
Joico Effect
Joker
Joli Bord 33
Jomsborg Gród Wikingów
Jontka
Jordanowice
Jordanowicka
Jordanowska
Josepha Conrada
Jowisza
Józef Poliński Żołnierz AK
Józefa Aleksandra Sułkowskiego
Józefa Antalla
Józefa Balcerzaka
Józefa Bellottiego
Józefa Bema
Józefa Brandta
Józefa Chełmońskiego
Józefa Chełmońskiego (1503W)
Józefa Chłopickiego
Józefa Chmiela
Józefa Cicheckiego
Józefa Czechowicza
Józefa Czumy
Józefa Dwernickiego
Józefa Dwernickiego (5523W)
Józefa Dwernickiego (W)
Józefa Edwarda Abramowskiego
Józefa Elsnera
Józefa Feliksa Ciszewskiego
Józefa Feliksa Ciszewskiego;Podpułkownika Zbigniewa Stanisława Kiedacza
Józefa Garibaldiego
Józefa Grzegorza Chłopickiego
Józefa Grzegorza Chłopickiego (5523W)
Józefa Hauke-Bosaka
Józefa Hoene-Wrońskiego
Józefa i Jana Rostafińskich
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Ignacego Kraszewskiego (W)
Józefa Jana Siemieńskiego
Józefa Kaszewskiego
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Lasssoty
Józefa Lewartowskiego
Józefa Madalińskiego
Józefa Mehoffera
Józefa Mehoffera (5577W)
Józefa Mianowskiego
Józefa Mireckiego
Józefa Mireckiego (1818W)
Józefa Niegodzisza
Józefa Nusbauma
Józefa Orwida
Józefa Paschalisa Jakubowicza
Józefa Piłsudskiego
Józefa Piłsudskiego (1522W)
Józefa Poniatowskiego
Józefa Przyłuskiego
Józefa Rychlińskiego
Józefa Sierakowskiego
Józefa Sowińskiego
Józefa Strusia
Józefa Sułkowskiego
Józefa Supińskiego
Józefa Szanajcy
Józefa Szujskiego
Józefa Szymańskiego
Józefa Toczyskiego
Józefa Węgrzyna
Józefa Wieczorka
Józefa Wybickiego
Józefa Zajączka
Józefa Zaliwskiego
Józefata Kuncewicza
Józefin
Józefin Kolonia
Józefosław
Józefów
Józefowska
Józwy Butryma
JR Concept
Jubiler
Jubiler, grawer
Jubilerska
Jugosłowiańska (5521W)
Juhasów
Jula
Juliana Adolfa Święcickiego
Juliana Bartoszewicza
Juliana Bruna
Juliana Ejsmonda
Juliana Fałata
Juliana Gomulińskiego
Juliana Kulskiego
Juliana Ordona
Juliana Przybosia
Juliana Smulikowskiego
Juliana Tuwima
Juliana Tuwima (W)
Juliana Ursyna Niemcewicza
Juliana Ursyna Niemcewicza (5626W)
Juliana Ursyna Niemcewicza (717)
Juliana Ursyna Niemcewicza (W) (5626W)
Julianów
Julianowska
Julianowska 42
Julii Pióro
Juliusa Fučíka
Juliusza Kaden-Bandrowskiego
Juliusza Kolberga
Juliusza Konstantego Ordona
Juliusza Kossaka
Juliusza Kotkowskiego
Juliusza Ordona
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Juliusza Słowackiego (637;898)
Juliusza Słowackiego (W)
Jump In Hostel
Junak Zacisze
Junaków
Jupiter
Juranda
Juranda ze Spychowa
Juraty
Jurija Gagarina
Justyny Budzyńskiej-Tylickiej
Jutrzenki
Jutrzenki (W)
Juventa
JW 2229 - 5 Ośrodek Przechowywania Sprzętu im. ppłk Adama Szugajewa
JW 2361
Jysk

K
K & K
K&M
K&M Delikatesy

k
ka Publiczna Miasta Marki

K
Kabacka
Kabacki Dukt
Kabaczek
Kabaretowa
Kabaty
Kabrioletu
Kabul Kebab
Kąck
Kącka
Kacpra Karlińskiego
Kacza
Kaczeńca
Kaczeńców
Kaczeńcowa
Kaczka
Kaczki Dziwaczki
Kaczorowa
Kaczorowska
Kaczy Dół
Kadan Bandrowskiego
Kadetów
Kadowska
Kadrowa
Kadryla
Kady
Kądziołeczki
KafeFajka
Kaffe Bar Balbinka
Kaflowa
KAHUNA squash & badminton
Kajakowa
Kajetana Garbińskiego
Kajetana Koźmiana
Kajetana Sołtyka
Kajetanowska
Kajetany
Kajetany, Kolonia
Kajetańska
Kakadu
Kakaowa
Kąkolewska
Kąkolowa
Kaktusowa
Kalambur
Kalatówki
Kalendarzowa
Kaletnicza
Kaleńska
Kalimba Kofifi
Kalinka
Kalinka - Tapety, okleiny, ceraty
Kalinowa
Kalinowa (W)
Kalinowej Łąki
Kalinowska
Kaliny
Kaliska
Kaliszany
Kaliszki
Kaliszki Dolne
Kaliszki Górne
Kaliszówka
Kaloryczna
Kałuszyńska
Kały-Szałkowizna
Kamasznicza
Kamedulska
Kameliowa
Kameliowa (W)
Kameralna
Kamienica Braci Jabłkowskich
Kamienica Bronisława Chrostowskiego
Kamienica Icka Hersza Jahrmana 1868-1869
Kamienica Jakuba Maraszewskiego "Pod Samsonem"
Kamienica Johna
Kamienica Muranów
Kamienica Petyskusa
Kamienica Pod Gryfami
Kamienica Prażmowskich
Kamienica Roesslera i Hurtiga
Kamienica Róży Kwiatkowskiej 1868-1870
Kamienica Szmula Kaliny
Kamienica Władysława Sikorskiego 1890-1891
Kamienica „Amerykanka”
Kamieniecka
Kamienista
Kamienna
Kamienna (W)
Kamienne Schodki
Kamiennej Górki
Kamień
Kamień Polny
Kamień Ułanów Jazłowieckich
Kamień upamiętniający śmierć harcerek i uczennic pełniących role sanitariuszek w wyniku bombardowań
Kamień Witolda Papisa
Kamionek
Kamionka
Kamionkowska
Kamińskiego
Kampingowa
Kampinoska
Kampinoska (2406W)
Kampinoska (2420W)
Kampinoska (579)
Kamuflaż
Kamyczkowa
Kamyk (W)
Kamykowa
Kan-wa
Kanadyjska
Kanał Piaseczyński
Kanałowa
Kanarka
Kanarkowa
Kancelaria księdza rektora
Kancelaria Parafialna
Kancelaria Patentowa
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Kancelaria Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

k
kanclerza Jerzego Ossolińskiego

K
Kanclerza Jerzego Ossolińskiego
Kandelabr
Kangaroo Club

k
kangurek Hop

K
Kanie
Kaniowska
Kanonia
Kanonia Hostel
Kanonierska
Kantor przy Hali Wola
Kantyna U Lusi
Kapelania Lotniska Chopina
Kapelanów AK
Kapelanów Armii Krajowej
Kapeli
Kapelusznicza
Kąpiąca się
Kąpielowa
Kapitana Benedykta Pęczkowskiego
Kapitana Jana Rogowskiego
Kapitana Ryszarda "Downara" Zapolskiego
Kapitana Stanisława Pogonowskiego

k
kapitana Stanisława Pogonowskiego (631)

K
Kapitana Stefana Pogonowskiego
Kapitana Władysława Raginisa
Kapitana Zygmunta Pawlaczyka
Kapitańska
Kapitulna
Kaplica

k
kaplica
kaplica bł. Edmunda Bojanowskiego

K
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna
kaplica cmentarna parafii Św. Anny

K
Kaplica cmentarna Potulickich
Kaplica Karmelitów Bosych pod wezwaniem świętego Józefa
Kaplica Kościoła Baptystów
Kaplica Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich
Kaplica Kościoła Metodycznego
Kaplica Matki Bożej Królowej Misji

k
kaplica Matki Odkupiciela

K
Kaplica MB Anielskiej
Kaplica na Zjawieniu

k
kaplica parafii Św. Wacława

K
Kaplica Parafii Zesłania Ducha Świętego
Kaplica pod wezwaniem Matki Boskiej Zwycięskiej
Kapliczka

k
kapliczka

K
Kaponiera Pierwszego Bastionu
Kaprys
Kapucka
Kapucyńska
Kaputy
Karabeli
Karasia
Karatowa
Karczew
Karczewska
Karczma Dwa Bażanty
Karczma Na Piwnej
Karczma Praska
Karczma "Rządza"
Karczma Rzym
Karczma Soplicowo
Karczma "Uroczysko"
Karczma w Janowie
Karczma w Pęcicach
Karczma Wiązowska
Karczma „U Teda”
Karczmisko
Karczmisko, czarny szlak
Karczmisko, zielony szlak
Karczocha
Karczówek
Karczunek
Karczunkowska
Kardamonowa
Kardynała Aleksandra Kakowskiego
Kardynała Stefana Wyszyńskiego

k
kardynała Stefana Wyszyńskiego (1818W)

K
Kardynała Stefana Wyszyńskiego (634)
Kardynała Stefana Wyszyńskiego (721)
Kareta
Karkonoska
Karkonoszy
Karla
Karma Coffee
Karmazynowa
Karmelicka
Karmelowa
Karminowa
Karmnik
Karnawał
Karnicka
Karniłówka
Karola Adamieckiego
Karola Bohdanowicza
Karola Borsuka
Karola Chodkiewicza
Karola Darwina
Karola Dickensa
Karola Irzykowskiego
Karola Kniaziewicza
Karola Kurpińskiego
Karola Linneusza
Karola Łoniewskiego
Karola Ludwika Agricoli (Agrykola)
Karola Marcinkowskiego
Karola Miarki
Karola Namysłowskiego
Karola Olszewskiego
Karola Rychlińskiego
Karola Rychlińskiego (4365W)
Karola Świerczewskiego
Karola Szajnochy
Karola Szczecińskiego
Karola Szymanowskiego
Karola Szymanowskiego (5534W)
Karolew
Karolin
Karolinki
Karolińska
Karolkowa
Karolkowa Business Park
Karolówka
Karowa
Karpacka
Karpielówka
Karska
Kartaginy
Kartezjusza
Kartograficzna
Kartografów
Kartonowa
Kartuzka
Karuzel Bielański
Karuzela
Karuzela smaku
Karwińska
Kasa biletowa
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oddział regionalny
Kasa Wspólnota
Kąsek
Kashmir - kebab i kuchnia indyjska
Kasia - Jaworska Katarzyna
Kasjopei
Kaskada
Kaskadowa
Kaspijska
Kasprowicza
Kasprzaka
Kasy
Kasy Polskie
Kaszmirowa
Kasztanów
Kasztanowa
Kasztanowa (W)
Kasztelan
Kasztelańska
Kaszubska
Katakumby
Katalogowa
Katalońska
Katarynki
Katarzynka
Katarzyny Giedroyć
Katedra i Klinika Chemii Medycznej
Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Katedra i Zakład Medycyny Sądowej
Katedra Metod Matematycznych Fizyki
Katedra Nauk o Przedsiębiorstwie SGH
Katedra Polowa Wojska Polskiego
Katedra Świętych Floriana i Michała Archanioła
Katiuszy
Katmandu
Kątna
Katolicki Zespół Edukacyjny imienia Księdza Piotra Skargi
Kątowa
Katowicka
Kąty Grodziskie
Kąty Grodziskie (5581W)
Kąty Węgierskie
Kaufland
Kaukaska
Kawa i Strawa
Kawalerii
Kawalerka
Kawalerska
Kawcza
Kawęczyn
Kawęczynek
Kawęczyńska
Kawiaciarnia
Kawiarnia
Kawiarnia "Chaplin"
Kawiarnia Niezłe Babki
Kawki
Kawki na Stawki
Kawowa
Kaya Sushi
Kazachska
Kazimierów
Kazimierówka
Kazimierza Brodzińskiego
Kazimierza Deyny
Kazimierza Dłuskiego
Kazimierza Drewnowskiego
Kazimierza "Dziadka" Lisieckiego
Kazimierza Gierdziejewskiego
Kazimierza Grodeckiego
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Jarząbka
Kazimierza Jeżewskiego
Kazimierza Kamińskiego
Kazimierza Karasia
Kazimierza Króla
Kazimierza Kuratowskiego
Kazimierza Lisieckiego
Kazimierza Majdańskiego (http://www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=1235)
Kazimierza Nowakowskiego
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Promyka
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Pużaka
Kazimierza Siemienowicza
Kazimierza Sotta "Sokoła"
Kazimierza Sprawiedliwego
Kazimierza Szałasa
Kazimierza Szpotańskiego
Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wierzyńskiego
Kazimierza Wiłkomirskiego
Kazimierza Wójcickiego
Kazimierza Wóycickiego
Kazimierza Wyki
Kazimierza Zarankiewicza
Kazimierzowska
Kazimierzowska (1511W)
Kazita (W)
Kazubów
Kazuń Nowy
Kazuń Nowy Osiedle PAN
Kazuń Polski
Kazuń-Bielany
Kazuń-Majdany
Kazuńska
Kaśki Kariatydy
Kciuk
KDK Cafe
KEBAB
Kebab

k
kebab

K
Kebab
Kebab 24h
Kebab "Ankara"
Kebab Ankara
Kebab Antalya
Kebab Avar
Kebab Bar
Kebab Dubai
Kebab Dubaj
Kebab Dukela
Kebab Efes
Kebab "Emir"
Kebab Eufrat
Kebab Fenicja
Kebab Hakan
Kebab Kabul
Kebab King
Kebab KING
Kebab King
Kebab lunch "Złote Wrota"
Kebab Marhaba
Kebab Maryoz
Kebab Okopowa
Kebab Pizza
Kebab Queen
Kebab Ramy
Kebab Sapko
Kebab Turecki
Kebab U Henia
Kebab U Jafara
Kebab u Premiera
Kebab Wezyr
Kebab Wiatrak
Kebab, Catering
KebabEO
Kebap
Kędzierzyńska
Keks
KEN Asia
KEN Center
Kentucky Fried Chicken
Kępa Café
Kępa Falenicka
Kępa Kiełpińska
Kępa Latoszkowa
Kępa Nowodworska
Kępa Oborska
Kępa Okrzewska
Kępa Tarchomińska
Kępa Zawadowska
Kępińska
Kępna
KeraShop.pl
Ketlinga
Kettler
Kettlinga
KFC
KIA Serwis
Kibiców
Kibitka
Kid's World
Kiejstuta
Kielczykowizna
Kielecka
Kiełpin
Kiełpin Poduchowny
Kiełpin Posilany
Kiełpińska
Kiermaszowa
Kierszek
Kierszek pod Lasem
Kijanka
Kijowska
Kijowska (5529W)
Kiku Sushi
Kim Loan
Kim Son
Kim Son II
Kim-Son
Kinderland24
Kineskopowa
Kinetyczna
King Cross Praga
King Kebab
Kingi
KINO
Kino 5D Extreme
Kino Atlantic
Kino Baśń
Kino KC
Kino "Kultura"
Kino Luna
Kino Muranów
Kino Ochota
Kino Praha
Kino "Świt"
Kinokawiarnia Stacja Falenica
KinoLab
Kinoteka
Kinowa
Kinowa (5526W)
Kiosk

k
kiosk

K
Kiosk
Kiosk - kolporter
Kiosk Kolporter

k
kiosk Prasa

K
Kiosk Ruch

k
kiosk RUCH

K
Kiosk Ruch
Kiosk wielobranżowy
Kioto Sushi
Kiprów
Kirasjerów
Kircholmska
Kirkut w Radzyminie
Kisielicka
Kiwerska
Kładka
Klamrowa
Klarnecistów
Klarysew
Klarysewska
Klasyczna
Klasyków (5579W)
Klasyków (5582W)
Klasztor Bonifratrów
Klasztor Franciszkanów Reformatów
Klasztor Karmelitów Bosych
Klasztor Matki Bożej Różańcowej
Klasztor Sióstr Szarytek
Klasztor Sióstr Wizytek
Klasztor Sióstr Zmartwychwstanek
Klasztor Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża
Klasztor Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Walendowie
Klasztorna
Klaudyn
Klaudyn Drugi
Klaudyn Pierwszy
Klaudyny
Klaudyńska
Kleberga Franciszka
Klecka
Kleczewska
Klembów
Klembów Kościelny
Klembowska
Klembowska (5576W)
Klementowicka
Klementynów
Klementyny Hoffmanowej
Kleopatry
Kleszczowa (719)
Kliczyn
Klimaty Kulinarne
Klimatyczna
Klimatyczna (W)
Klimka Bachledy
Klimontowska
Klimt House
Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej
Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii
Klinika Dermatologiczna WUM
Klinika Położnictwa i Ginekologii WUM
Klinika Urologii
Klinkier-Bud
Klitka Cafe Foto Galeria
Kłobucka
Kłodawska
Kłodzka
Klomby
Klonowa
Klonowa (1817W)
Klonowa II
Klonowa (W)
Klonowiec
Klonowy Park
Kłopot
Kłosowa
Klub dialogu - school of polish
Klub Inteligencji Katolickiej
Klub Joker
Klub Kino
Klub Komediowy
Klub Kultury Gocław
Klub Pacjenta
Klub pod Gwiazdami
Klub Sportowy Spójnia
Klub Sportowy "Spójnia Warszawa" - baza kajakowa
Klub Sportowy ZWAR
Klub Ssnowy
Klub Studencki Karuzela
Klub tenisowy Olszynka Grochowska
Klub Tenisowy Wilga
Klub U Pima
Klub Wieżyca
Klub "Yogi"
Klub5
Klubokawiarnia Grawitacja
Klubokawiarnia Kicia Kocia
Klubokawiarnia Mam Ochotę
Klubokawiarnia Pod Sosnami
Klubokawiarnia Towarzyska
Klubowa
Kluczborska
Klucznikowska
Kluczowa
Klukowska
Kmicic
Kmicica
Kminkowa
Knaypa
Kniei
Kniołka
Knyszyńska
KNYT
Kobe Sushi
Kobiałka
Kobiałka (5584W)
Kobielska
Kobierzycka
Kobryńska
Kobus
Kobuza
Kobylak
Kobylańska
Kobyłka
Kobyłkowska
Kobzy
Kocia Miętka
Kociołek
Kociszewskich
Kocka
Koczargi Nowe
Koczargi Stare
Koczarska
Koczkodan Diana
Kod 1
Kod 2
Kod 3
Kodak
Kogucia
Koii Sushi
Kokarda
Kokoro Sushi
Kokoryczki
Kokosowa
Koksowa
Koktail Bar Akwarium
Koktajl Mokotowa
Kołacińska (5582W)
Kołacz
Kolady
Kolarska
Kolarski.eu
Kolatówka
Kolbaczewska
Kołczana
Kołdry usługi
Kolegiacka
Kolegiata p.w. św. Jana Chrzciciela; parafia p.w. Przemienienia Pańskiego
Kolejarska
Kolejarzy Warszawskiego Węzła
Kolejkowa
Kolejowa
Kolejowa (4364W)
Kolejowa (625)
Kolejowa (7)
Kolekcja roślin tropikalnych i subtropikalnych
Kolektorska
Kolendrowa (W)
Kolibra
Kolibrów
Kolista
KOLMEX
Kolneńska
Kolno
Koło
Kołobrzeska
Kołodziejska
Kolonia
Kolonia Błota
Kolonia Franciszkówka
Kolonia Gródek
Kolonia Kajetany
Kolonia Łuzy
Kolonia Małocice
Kolonia Pod Lasem
Kolonia Raków
Kolonia Warszawska
Kolonia Załącze
Kolorowa
Kolorowych Snów
Kołowa
Kołowa (5615W)
Kolporter
Kolska
Kolumbarium
Kolumbijska
Kolumna Electio Viritim
Kolumna Zygmunta III Wazy
KOM
Komart serwis oraz sklep komputerowy
Komatsu
Kombajnistów
Kombatantów
Kombatantów II Wojny Światowej
Komeda Powiatowa Straży Pożarnej
Komenda Główna Policji
Komenda Główna Policji - Biuro Spraw Wewnętrznych
Komenda Główna Straży Granicznej
Komenda Policji w Piasecznie
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim
Komenda Powiatowa Policji w Wołominie
Komenda Powiatowa PSP w Legionowie
Komenda Powiatowa PSP w Piasecznie
Komenda Powiatowa PSP w Pruszkowie
Komenda Rejonowa Policji
Komenda Rejonowa Policji - Warszawa II
Komenda Rejonowa Policji Warszawa I Rewir Dzielnicowych
Komenda Rejonowa Policji Warszawa II Rewir Dzielnicowych III i IV
Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII
Komenda Stołeczna Policji
Komenda Stołeczna Policji w Warszawie - Izba Dziecka
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej
Komety
Komfortowa
Kominiarska
Kominkowa
Komis
Komisariat
Komisariat Bar
Komisariat Motycka
Komisariat Policji
Komisariat Policji w Michałowicach
Komisariat Policji w Piastowie
Komisariat Policji w Podkowie Leśnej
Komisariat Policji w Radzyminie
Komisariat Policji w Sulejówku
Komisariat Policji w Ząbkach
Komisariat Policji Warszawa Targówek
Komisariat Policji Warszawa-Bemowo
Komisariat Policji Warszawa-Wawer
Komisariat Rzeczny
Komisja Papierów Wartościowych
Komornik Sądowy Rewiru XIX Dla Warszawy Śródmieścia
Komornik Sądowy, Rewir V, przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi: Marek Polański
Komorów
Komorów-Osiedle
Komorów-Wieś
Komorowska
Komorowska (3107W)
Komorska
Kompanii Jerzyków
Kompanii "Kordian"
Kompasowa
Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych „Muszelka”
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy
Kompleks sportowy
Kompleks usługowo-handlowy
Komputerowa
Komuna Warszawa
Komunalna
Komunardów
Konarowa
Koncertowa
Kondracka
Konduktorska
Konewki
Konfekcja damska
Koniczynowa
Koniczyny
Koniec
Koniecpolska
Konieczna
Konika Polnego
Koników Polnych
Konińska
Konkatedra Matki Boskiej Zwycięskiej
Konopacka
Konopna
Konotopa
Konotopska
Konotopska (701)
Konrad
Konrada Guderskiego
Konrada Kurca
Konspiracji
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna 1
Konstancin-Jeziorna 1 (filia)
Konstancińska
Konstancji
Konstantego Brandla
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstruktorska
Konstytucji 3 Maja (635)
Konsulat Federacji Rosyjskiej
Konsulat Generalny Republiki Uzbekistanu
Konsulat Libii
Konturowa
Kontuszowa
Konwalii
Konwaliowa
Konwaliowa (5576W)
Konwaliowa (W)
Konwiktorska
Konwisarska
Kopalnia piasku
Kopalniana
Kopana
Kopciuszka
Koperkowa
Kopernik Toruńskie Pierniki
Koperta
Kopiec Męczenników KL Warschau
Kopiec Mordechaja Anielewicza
Kopijników
Kopijników (5584W)
Kopińska
Kopki
Koprki
Koprowa
Koprówka
Koprzywiańska
Kopytów
Kopytów-Majątek
Kopytowska
Koralowa
Koralowa (W)
Korczyńska
Kordiana
Koreańska
Korkowa
Korkowa 135A
Korkowa 135B
Korkowa 135C
Korkowa 137A
Korkowa 137C
Kormoranów
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Kórnicka
Koronacyjna
Koronowska
Korowodu
Korsarska
Korsuńska
Korsykańska

k
kort

K
Kortowa
Korty
Korty tenisowe
Korty Tenisowe
Korty tenisowe
Korty tenisowe kryte
Korty tenisowe Legia
Korty Tenisowe Sulejówek
Koryncka
Korytnicka
Korzeniowa (W)
Korzenna
Korzystna
Kosa
Kosaćcowa
Kosciół Świętego Jana Kantego
Kosiarzy
Kosmatki
Kosmiczna
Kosmiczna Pizza
Kosmonautów
Kosmosu
Kosmów
Kosmowska
Kosobudzka
Kosodrzewiny
Kosów
Kostowiec
Kostrzyńska
Kosynierów
Koszajec
Koszajec Wieś
Koszalińska
Koszałka Opałka
Koszary Inwalidów
Koszęcińska
Koszycka
Koszykarska
Koszykowa
Koszykówka
Kot
Kota w Butach
Kotlarska
Kotliny
Kotowice
Kotwiczna
Kotylion
Kotyrki
Kowal Hefajstos
Kowalika
Kowalska
Kowelska
Kowieńska
Kozacka
Kozaków
Kozia
Kozia Góra
Kozia Górka
Kozia (W)
Kozielska
Koziorożca
Kozłówek
Kozłowicka
Kozłówka
Kozuchowska
Końcowa
Koński Jar
Kośby
Kościańska
Kościeliska
Kościelna
Kościelna (1511W)
Kościelna (1810W)
Kościelna (1818W)
Kościelna (720)
Kościelna Droga
Kościelna (W)
Kościerska
Kościeszów
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP
Kościół Błogosławionego Alojzego Orione
Kościół błogosławionego Władysława z Gielnowa
Kościół błogosławionej Marceliny Darowskiej

k
kościół Bogurodzicy Maryi

K
Kościół Boży w Chrystusie Zbór "Praga dla Chrystusa"
Kościół Chrystusa Króla
Kościół Chrystusa Najwyższego Kapłana
Kościół Dobrego Pasterza
Kościół Dzieciątka Jezus
Kościół Ewangelicko-Augsburgski
Kościół Ewangelicko-Augsburski pod wezwaniem Świętej Trójcy
Kościół Ewangelicko-Reformowany
Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich
Kościół Mariawicki
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

k
kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

K
Kościół Matki Bożej Anielskiej

k
kościół Matki Bożej Królowej Aniołów

K
Kościół Matki Bożej Królowej Meksyku
Kościół Matki Bożej Królowej Polski

k
kościół Matki Bożej Królowej Polski

K
Kościół Matki Bożej Królowej Polski
Kościół Matki Bożej Loretańskiej
Kościół Matki Bożej Ostrobramskiej
Kościół Matki Bożej Różańcowej
Kościół Matki Bożej Saletyńskiej

k
kościół Matki Łaski Bożej

K
Kościół Miłosierdzia Bożego
Kościół Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny
Kościół Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Kościół Najświętszego Zbawiciela

k
kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów

K
Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia

k
kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Zbawiciela

K
Kościół Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych

k
kościół Narodzenia Pańskiego

K
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół NMP Matki Pięknej Miłości
Kościół NMP Wspomożycielki Wiernych
Kościół Opatrzności Bożej
Kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła
Kościół parafialny p.w. św. Jana Marii Vianneya
Kościół Parafialny pw. św. Piotra i Pawła
Kościół parafii Niepokalanego Poczęcia NMP
Kościół pod wezwaniem Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kościół pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Panny Marii
Kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczecia Najświętszej Maryi Panny
Kościół pod wezwaniem Ofiarowania Pańskiego
Kościół pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca
Kościół pod wezwaniem Świętego Pawła Apostoła
Kościół pod wezwaniem Świętych Wyznawców
Kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
Kościół pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego
Kościół pod wezwaniem świętego Kazimierza
Kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja Biskupa

k
kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

K
Kościół Pokamedulski Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, parafia Bł. Edwarda Detkensa

k
kościół Przemienienia Pańskiego

K
Kościół Przemienienia Pańskiego
Kościół pw. bł. Dzieci Fatimskich
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół p.w. Matki Boskiej z Lourdes
Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej
Kościół p.w Matki Bożej Królowej Pokoju

k
kościół p.w. Matki Bożej Królowej Polski

K
Kościół p.w. M.B. Fatimskiej
Kościół pw. NMP
Kościół p.w. Objawienia Pańskiego
Kościół pw. Stygmatów św. Franciszka w Warszawie
Kościół pw Św. Barnaby Apostoła
Kościół p.w. Św. Jakuba Apostoła
Kościół pw. Św. Kazimierza Królewicza

k
kościół p.w. Św. Wojciecha

K
Kościół pw. Świętego Benedykta
Kościół pw. Świętego Jacka
Kościół pw. Świętego Marcina
Kościół pw. Świętej Anny
Kościół p.w. Świętej Trójcy
Kościół pw Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
Kościół pw. Wniebowzięcia NMP
Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego (w budowie)
Kościół pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Kościół pw. św. Józefa
Kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP
Kościół pw. św. Kazimierza
Kościół pw św. Piotra i Pawła
Kościół pw. św. Rocha
Kościół pw. św. Wincentego Ferreriusza
Kościół pw. św. Wincentego Pallottiego
Kościół pw. św. Wincentego à Paulo
Kościół pw. św. Wita
Kościół pw. św. Wojciecha BM
Kościół pw świętego Szczepana i świętej Anny
Kościół pw.św.Jana Apostoła i Ewangelisty
Kościół Rektorski Ojców Paulinów pw. Świętego Ducha
Kościół rektorski UKSW św. Józefa Oblubieńca NMP
Kościół Sióstr Benedyktynek-Sakramentek pod wezwaniem świętego Kazimierza (rejestr zabytków A-744)

k
kościół Św. Anny

K
Kościół Św. Anny w Piasecznie

k
kościół Św. Brata Alberta
kościół Św. Franciszka z Asyżu

K
Kościół Św. Jozafata
Kościół Św. Łukasza
Kościół Św. Ojca Pio
Kościół Św. Stefana

k
kościół Św. Wacława

K
Kościół Św. Włodzimierza
Kościół Świętego Antoniego Padewskiego
Kościół Świętego Jana Bożego
Kościół Świętego Józefa Oblubieńca Najswiętszej Maryi Panny
Kościół Świętego Józefea Opiekuna Pracy
Kościół Świętego Karola
Kościół Świętego Karola Boromeusza
Kościół Świętego Kazimierza
Kościół Świętego Klemensa Hofbauera
Kościół Świętego Krzyża
Kościół Świętego Marka Ewangelisty
Kościół Świętego Piotra Apostoła
Kościół Świętego Stanisława Kostki
Kościół Świętego Tomasza
Kościół Świętej Anny

k
kościół Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

K
Kościół Świętej Jadwigi Królowej
Kościół Świętej Rodziny
Kościół Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Kościół Świętej Trójcy
Kościół Świętych Apostołów Jana i Pawła

k
kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła

K
Kościół Wieczerzy Pańskiej
Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa Oblubieńca
Kościół Wszystkich Świętych
Kościół Zwiastowania Pańskiego
Kościół środowisk twórczych świętych Alberta Chmielowskiego i Andrzeja Apostoła

k
kościół św. Anny

K
Kościół św. Antoniego Padewskiego
Kościół św. Dominika
Kościół św. Faustyny Kowalskiej

k
kościół św. Feliksa z Kantalicjo
kościół św. Jana Chrzciciela
kościół św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

K
Kościół św. Józefa Opiekuna Pracy
Kościół św. Józefa Robotnika
Kościół św. Krzysztofa
Kościół św. Łukasza Ewangelisty

k
kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego
kościół św. Stanisława Biskupa Męczennika

K
Kościół św. Szczepana

k
kościół św. Wincentego a Paulo
kościół św.Bartłomieja

K
Kościół świętego Aleksandra
Kościół świętego Franciszka z Asyżu
Kościół świętego Grzegorza Wielkiego
Kościół świętego Hieronima
Kościół świętego Ignacego Loyoli
Kościól świętego Maksymiliana Kolbe
Kościół świętego Tadeusza Apostoła
Kościół świętej Jadwigi
Kościół świętej Małgorzaty
Kościół świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Kościół św.Warzyńca
Kościuszki
Kościuszkowców
Koźla
Koźlaków
Koźlara
Koźmińska
Kożuchowska
KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki
KP PSP OTWOCK
KPN
KPN zielona

k
kpt. Franciszka Pogonowskiego

K
Kraina Jeziorki
Krajeńska
Krajobrazowa
Krajowa Izba Doradców Podatkowych oddział mazowiecki
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej
Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych
Kraken
Krakowiaków
Krakowiańska
Krakowska
Krakowska (1825W)
Krakowskie Przedmieście
Krakusa
Kramarska
Kramik
Krasek
Krasiczyńska
Krasińskiego
Kraski
Krasnobrodzka
Krasnobrodzka (5610W)
Krasnodwór
Krasnołęcka
Krasnoludki
Krasnoludków
Krasnowolska
Kraszewska
Krata
Krawiecka
Krańcowa
Krążek
Krechowiecka
Krecia
Kręczki
Kredkowa
Kredowa
Kredyt Bank
Kredyt Punkt
Kredytowa
Kremlin Rexson
Kremowa
Kresowa
Kresowiak
Kręta
Kretonowa
Kriosonik
Krobińska
Krochmalna
Kroczewska
Krogulcza
Krokiecik
KrokoDent
Krokusa
Krokusów
Krokusów (W)
Krokusowa
Krokwi
Króla Artura
Króla Maciusia
Królewicza Aleksandra
Królewicza Jakuba
Królewska
Królewska (719)
Królewski
Królewski Kebab 24h
Królewskie Bagno
Królewskie Brzeziny
Królewskie Lipy
Królicza
Królika
Królów Polskich
Królowej Aldony
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Królowej Marysieńki
Królowej Śniegu
Kronikarska
Kronnenbergów
Krosna-Parcela
Krosna-Wieś
Krótka
Krótka (W)
Krotoszyńska
Krowarzywa
Krowia
Krówka
Krośniewicka
Króżańska
KRP Warszawa II Referat Patrolowo-Interwencyjny
Krubin
Krubki
Krubki Górki
Krubki-Górki
Krucza
Krupnicza
Krupówki
Krusze
Kruszwicka
Kruszyny (W)
Kruszyńska
Krym
Krymska
Kryniczanka
Kryniczna
Krynoliny
Krypska
Krystyny
Krystyny Matysiakówny
Kryształowa
Kryształowa (W)
Krzemowa
Krzesanego
Krzesiwa
Krzewina
Krzewna
Krzysi Drohojewskiej
Krzysztofa Arciszewskiego
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kiersnowskiego
Krzysztofa Kieślowskiego
Krzysztofa Klenczona
Krzysztofa Kolumba
Krzysztofa Komedy
Krzysztofa Opalińskiego
Krzysztofa Teodora Toeplitza
Krzysztofa Warszewickiego
Krzywa
Krzywa (W)
Krzywe Koło
Krzywica
Krzywińska
Krzywopoboczna
Krzyzanowskiego
Krzyż
Krzyż Bitwy pod Gołkowem 1794
Krzyż Jeżyków
Krzyż Obrońcom Ojczyzny
Krzyż "Rzezi Pragi" 1794 r.
Krzyż upamiętniający msze św. Jana Pawła II w dniu 2 czerwca 1979
Krzyż Wolności
Krzyżanowskiego
Krzyżowa
Krzyżówki
KS Drukarz
KS Vulkan
Ksawerego Bronikowskiego
Ksawerego Pruszyńskiego
Ksawerów
Książąt Mazowieckich
Książęca
Książenice
Książenicka
Książkowa
Księcia Bolesława
Księcia Edwarda Lubomirskiego
Księcia Janusza
Księcia Józefa
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Józefa Poniatowskiego (634)
Księcia Trojdena
Księcia Witolda
Księcia Ziemowita
Księcia Ziemowita (5616W)
Księdza Aleksandra Fedorowicza
Księdza Antoniego Józefa Marylskiego
Księdza Antoniego Zagańczyka
Księdza Augustyna Kordeckiego
Księdza biskupa Ignacego Krasickiego
Księdza Biskupa Juliusza Burschego
Księdza biskupa Władysława Bandurskiego
Księdza biskupa Władysława Miziołka
Księdza Bolesława Jagiełłowicza
Księdza Bronisława Markiewicza
Księdza Franciszka Marmo
Księdza Franciszka Salezego Jezierskiego
Księdza Ignacego Jana Skorupki
Księdza Ignacego Jana Skorupki (634)
Księdza Ignacego Kłopotowskiego (5528W)
Księdza Ignacego Krasickiego
Księdza Ignacego Skorupki
Księdza Jana Ignacego Skorupki
Księdza Jana Sztuki
Księdza Jana Twardowskiego
Księdza Jeremiego
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Jerzego Popiełuszki (637)
Księdza Jerzego Wolffa
Księdza Józefa Abramowicza
Księdza Józefa Iwaniuka
Księdza Józefa Iwaniuka (W)
Księdza Józefa Schabowskiego
Księdza Juliana Chrościckiego
Księdza kanonika Henryka Słojewskiego
Księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego
Księdza Kazimierza Czarkowskiego
Księdza Kazimierza Narbutta
Księdza Kazimierza Pieniążka
Księdza Konstantego Budkiewicza
Księdza Marcelego Weissa
Księdza Marcina Załuskiego
Księdza Marka
Księdza Michała Woźniaka
Księdza Piotra Skargi
Księdza Piotra Skargi (1526W)
Księdza Piotra Skargi (W)
Księdza prałata Jana Flazińskiego
Księdza prałata Jana Sitnika
Księdza prałata Zygmunta Abramskiego
Księdza Prymasa Augusta Hlonda
Księdza pułkownika Jana Mrugacza
Księdza Romana Indrzejczyka
Księdza Stanisława Brzóski
Księdza Stanisława Konarskiego
Księdza Stanisława Skrzeszewskiego
Księdza Stanisława Żebrowskiego
Księdza Sylwestra Szulczyka
Księdza Sylwestra Zycha
Księdza Teofila Boguckiego
Księdza Wacława Korysia
Księdza Wacława Kuleszy
Księdza Wacława Kurowskiego
Księdza Wincentego Malinowskiego
Księdza Władysława Rosłana
Księdza Władysława Walczewskiego
Księdza Władysława Żaboklickiego
Księdza Włodzimierza Skonieckiego
Księdza Zygmunta Trószyńskiego
Księgarnia
Księgarnia Akademicka Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej
Księgarnia Amerykańska
Księgarnia "Eureka"
Księgarnia Gazety Polskiej
Księgarnia im. K. K. Baczyńskiego
Księgarnia Językowa (Akademicka)
Księgarnia Językowa i Edukacyjna OMNIBUS
Księgarnia Językowa LINGUAE MUNDI
Księgarnia Matras
Księgarnia Multibook
Księgarnia Nauczycielska
Księgarnia Naukowa
Księgarnia Prawnicza
Księgarnia PWN
Księgarnia Świętego Wojciecha
Księgarnia Techniczna
Księgarnia Warszawa
Księgarzy
Księgokawiarnia
Księgowych
Księstwa Warszawskiego
Księżnej Anny
Księżnej Anny (5612W)
Księżnej Eleonory Czartoryskiej
Księżnej Zofii Czetwertyńskiej
Księżopole
Księżycowa
Ku Rzece
Ku Słońcu
Ku Wiśle
Kubańska
Kubusia Puchatka
Kubusia Puchatka (W)
Kucharek sześć
Kuchnia Libańska
Kuchnia Turecka
Kuchy
Kuczynski
Kudowska
Kufle i Kapsle
Kuflewska
Kuglarska
Kujawska
Kukiełki
Kukuczki
Kukułcza
Kukułek
Kukułki
Kulczycka
Kuleszówka
Kulfon
Kulichy
Kuligi
Kuligów
Kuligowska
Kultura i Rejs
Kumaka
Kuniecka
Kuny
Kupciuszek
Kupiecka
Kupiecki Dom Handlowy Radzymińska
Kuracyjna
Kurantów
Kuratorium Oświaty
Kurcewiczów
Kurczak Kebab
Kurczak z Rożna
Kurczak z rożna
Kurczę pieczone
Kurhan
Kurier Południowy
Kurkowa
Kurnik
Kuropatwia
Kuropatwy
Kurpiowska
Kurzawka
Kurzawska
Kuszników
Kuta Motors
Kutel
Kutnowska
Kutrzeby
Kuźnia
Kuźnia Królewska
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kwadrans Cafe
Kwadrat
Kwadratowa
Kwai
Kwarciana
Kwarcowa
Kwatery Głównej
Kwestura, kasa, bank (11)
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia 24h
Kwiaciarnia Joanna
Kwiaciarnia Julia
Kwiaciarnia Maui
Kwiaciarnia Niezapominajka
Kwiaciarnia Parkowa
Kwiaciarnia Rezeda
Kwiaciarnia "Sonia"
Kwiaciarnia Stołeczna
Kwiaciarnia Zamkowa
Kwiatów Leśnych
Kwiatów Polnych
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
Kwiatowa (1512W)

k
kwiatowa przystań

K
Kwiatowa (track)
Kwiatowa (W)
Kwiatu Paproci
Kwiaty
Kwiaty 24h
Kwiaty u Bożeny
Kwidzyńska
Kwiecista
Kwietniowa
Kwietniówka
Kwinto
Kwirynów
Kwitnąca
Kwitnąca wiśnia
Kwitnącej Akacji
Kwitnącej Gruszy
Kwitnącej Jabłoni
Kwitnącej Łąki
Kwitnącej Wiśni
Kwitnących Czereśni

L
L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy
L'Estaminet

l
l'Oreal

L
L-Pharma
La Bono
La Cantina del Nuovo Mondo
La casa del Habano
La Cascade
La Cave de Bacchus
La Familia
La Fiesta - Tortilla Bar
La Foresta
La Iberica
La Lola Bistro
La Mama
La Musica
La Passion du Vin
La Piccola Italia
La playa
La Stella
La Strawa Bistro
La Torre
La Torre Pizzeria
La Vinuela

l
lab
lab mikrobiol

L
LaBeautySalon
Łabędzia
Łabędziowa
Labirynt
Łabiszyńska (5584W)
Laboratorium Dramatu
Laboratoryjna
Łacińska
Łącząca
Łączna
Łączniczek Armii Krajowej
Łączności
Łączyny
Ładna
Ladnex
Lądowa
Łady
Łagiewnicka
Łagodna
Łagodna (W)
Łagowska
Lajkonika
Lajosa Kossutha
Łajski
Łąki
Łąkocińska
Łąkowa
Lakowa
Łąkowa
Łąkowa (W)
Lalki
Łamana
Lambady
Lamberton
Lamina
Lampa Alladyna
Lampy
Lamus
Lan Anh
Lanczowisko
Lando
Landrynka
Landwarowska
Łanowa
Lanse
Łany
Lapidarium
Lapońska
Largactil
Larsa
Las
Las Bielański
Las Vegas
Las Vegas Kawiarnia 24h
Lasek
Lasek Brzozowy
Lasek na Kole
Lasek Sosnowy
Laserowa
Łasicy
Łasińska
Laski
Laski-Dąbrowa
Laskowa
Laskowska
Lasku Brzozowego
Łasuch cukiernia i piekarnia
Lasy miejskie - Warszawa
Laszczki
Latarnika
Latchorzew
Latem
Latisana
Latoszki
Latoszki-Lisy
Latyczowska
Laura
Laurent
Laurowa
Ławeczka Lindleya
Lawenda
Lawenda & Jazz
Lawendowa
Lawendowa (W)
Lawendy
Lawinowa
Ławnicza
Ławska Droga
Ławska Granica
Ławy
Łazanowicka
Łaziebna
Łazienkowska
Lazurowa
Łazy
Łańcucka
Łaźniew
Łaźniew-Majątek
Łaźniewek
Łaźniewska
Le Carrousel
Le Cedre
Le Cedre 84
Le journal Cafe
Le Meridien Bristol
Le Petit Café
Le Petit Cafe
Le Petit Trianon
Lebiodowa
Lęborska
Lecha
Lecha Falandysza
Lecha Ordona
Lechicka
Lechitów
Łęczna
Lecznictwo psychiatryczne i uzależnień
Łęczycka
Lędzka
Łęg
Legend
Legendy
Łęgi
Legia Warszawa
Legion Serwis
Legion-Serwis
Legionów
Legionów (628)
Legionów Polskich
Legionowa
Legionowa (632)
Legionowo
Legionowo "Lg"
Legionowska
Legnicka
Lekarska
Lekarska Spółdzielnia Profesorsko - Ordynatorska
Lektykarska
Lelechowska
Leliwitów
Lelka
Lema-Pharm
Lemat Sp. z o.o.
Lemiesz
Lemon Fresh
Lemon Hostel
Leniviec
Leniwa Gospodyni
Leona Berensona
Leona Berensona (5581W)
Leona Danielewicza
Leona Kruczkowskiego
Leona Ptasińskiego
Leona Schillera
Leona Wyczółkowskiego
Leonarda
Leonarda Buczkowskiego
Leonarda Da Vinci
Leonida Teligi
Leonidasa
Leontynów
Leopolda Janikowskiego
Leopolda Lisa Kuli
Leopolda Lisa-Kuli
Leopolda Lisa-Kuli (4118W)
Leopolda Okulickiego
Leopolda Staffa
Leroy Merlin
Lessowa
Leszczynowa
Leszczynowa (W)
Leszczynowy Zaułek
Leszczyny
Leszczyńska
Leszka
Leszka Białego
Leszka Czarnego
Leszno
Leszno (580)
Lesznowola
Lesznowola-Pole
Lesznowolska
Leszowa

l
letni dworek Hr. Ronikiera

L
Letnia
Letnia (W)
Letnicza
Letniskowa
Level
Level UP - bar dla graczy!
Levi's
Lew Zoo
Lewandów
Lewandów (5533W)
Lewiatan
Lewicka
Lewicpolska
Lewinowska
Lewkonii
Lexus Puławska
Leziz
Leśna

l
leśna apteka

L
Leśna Polana
Leśna (W)
Leśne Osiedle

l
leśne safari

L
Leśne Zacisze
Leśnego Runa
Leśnej Brzozy
Leśnej Jagody
Leśnej Polanki
Leśnej Polany
Leśniakowizna
Leśnictwo Sękocin
Leśniczówka
Leśniczówka Kąty Węgierskie
Leśniczówka Sękocin - Las
Leśniczówki
Leśniewska
Leśników
Leśników Mazowieckich
Leśny Jar
Leśny Potok
Leśny Ślad
Leśny Zakatek
Leśny Zakątek
Leśny Zakątek (2701W)
Leśny Zaułek
Leśnych Dębów
Leśnych Malin
Leśnych Ptaków
Leśnych Skrzatów
Leśnych Ziół
Leżajska
Leżaki
Leżakowa
Libawska
Liberator
Liberty Corner
Libijska
Libo
Licealna
Liceum
Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 40
Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Radzyminie
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Zana
Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza
Liceum Ogólnokształcące imienia Dobiszewskiego
Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Reja
Liceum Ogólnokształcące imienia Olimpijczyków Polskich;Policealna Szkoła Optyczna
Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica NR14 (LO14)
Liceum Ogólnokształcące nr 10 imienia Królowej Jadwigi (LO10)
Liceum ogólnokształcące Nr 45 imienia Romualda Traugutta
Liceum Ogólnokształcące nr 46 im. Stefana Czarnieckiego
Liceum Ogólnokształcące nr 65 im. Józefa Bema (LO65;LO22)
Liceum Ogólnokształcące nr 72 imienia generała Jakuba Jasińskiego
Liceum Ogólnokształcące Numer 1 imienia Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku
Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17
Liczydło
Lider Kebab
Lidl
LIDL
Lidl
LiDL
Lidl
LIDL
Lidl
LiDo
Lidzbarska
Lidzka
Ligocka
Ligustrowa
Lili
Lilii Wodnych
Liliowa
Lima
Limba
Limby
Limby (W)
Limoni Canteri 1952
Linia 1 – os. Staszica – PKP
Linia 185
Linia 2 – Pruszków – Komorów
Linia 525: Dw.Centralny - Międzylesie
Linia 525: Międzylesie - Dw.Centralny
Linia nr 2
Linotypowa
Lipa drobnolistna - Pomnik przyrody
Lipiec Reymontowskich
Lipinki
Lipiny
Lipiny B
Lipiny Kąty
Lipińska
Lipka
Lipków
Lipkowska
Lipowa
Lipowa (2837W)
Lipowa (700)
Lipowa (701)
Lipowa (W)
Lipowo
Lipowy Gościniec
Lipska
Liptowska
Lipy
Lirowa
Liryczna
Liryczna (W)
Lisi Jar
Lisia
Lisie Jamy
Lisowska
Listonoszy
Listopadowa
Litawora
Literacka
Literacka (W)
Literatka
Literatów
Literatów (W)
Litewska
LiTi Kuchnia Azjatycka
Little Antbee: niepubliczne przedszkole i żłobek
Little Saigon
Litworowa
Livia
Living Room
Liwiecka
Liwska
Lizbońska
Liściasta
Liścienia
LKS Sparta
Lniana
Łobeska

l
local
local cafe

L
Loch
Łochowska
Loco
Loco Mexicano
Lodowisko
Lody
Lody Włoskie
Łodygowa (634)
Lodziarnia "Malinova"
Łódzka
LOGO
LOGO Husqvarna
Logos
Logos Travel
LoJack
Łojewska
Lokalna
Lokanta
Łokciowa
Lokomotywa wąskotorowa Px48-1778
Lokum
Lola's Cupcakes
Lolbooks
Lolek
Lombard
Łomianki
Łomianki Dolne
Łomianki Górne
Łomiańska
Łomna
Łomna-Las
Łomżyńska
London Steak House
Londyńska
Longinusa
Longinusa Podbipięty
Łopianowa
Łopuszańska
Łopuszańska (719)
Łopuszańska (8)
Lord
Lorien
Los Cedros
Łosia
Łosia Wólka
Łosicka
Łosiowe Błota

l
łosiowe błota

L
Łososiowa
Lost and Found
Lotaryńska
Loteryjki
Łotewska
Lotnicza
Lotnicza (W)
Lotnika
Lotników
Lotników RAF
Lotnisko Chopina - Port Lotniczy Chopina Warszawa
Lotnisko Góraszka
Lotnisko Mokotów
Lotnisko Parzniew
Lotniskowa Straż Pożarna Chopin Airport
Lotniskowa Straż Pożarna Chopin Airport (strażnica II)
Lotos
Lotos Optima
Lotosu
Lotto
Lotus
Łowcza
Łowicka
Łowiecka
Łozinowa
Łoziska
LPG
LPG 24h
LPG Gaz
Lubartowska
Lubaszka
Lubaszki
Lubczyka
Lubczykowa
Lubelska
Lubelska (5523W)
Lubelska (721)
Lubiana
Lubiczów
Lubieszowska
Lubiniecka
Łubinowa
Lubkowska
Lubomelska
Lubomira
Lubowieccy firma samochodowa
Lubuska
Lucas Bank
Lucerny
Lucjana Bajkowskiego
Lucjana Rudnickiego
Lucjana Rydla
Łucka
Łucka 18
Lucka 20
Łucka Residence
Lucy Fear
Lucynowska
Lucyny Messal
Łuczek
Łucznicza
Łuczników
Łuczywo
Ludna
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludowy Klub Sportowy Jedność Żabieniec
Ludviga van Beethovena
Ludwicka
Ludwiga van Beethovena
Ludwika
Ludwika Czajewicza
Ludwika Hirszfelda
Ludwika Idzikowskiego
Ludwika Idzikowskiego (W)
Ludwika Kickiego
Ludwika Kondratowicza (5609W)
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Mierosławskiego
Ludwika Mycielskiego
Ludwika Nabielaka
Ludwika Narbutta
Ludwika Pasteura
Ludwika Paszkiewicza
Ludwika Rydygiera
Ludwika Solskiego
Ludwika van Beethovena
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Waryńskiego (760)
Ludwika Wołowskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwiki
Ludwiki Wawrzyńskiej
Ludwinowska
Ludwisarska
Ługi
Łuk Triumfalny
Łuk Unii Europejskiej
Luk-oil
Lukas
Lukas Bank
Łukasza Drewny (724)
Łukasza Gołębiowskiego
Łukasza Górnickiego
Łuki Małe
Łuki Wielkie
Łukiska
Lukoil
Łukoil
Lukoil
LUKOIL
Lukoil
Łuków
Łukowa
Łukówiec
Łukowska
Łukowska (5524W)
Luksusowa
Lukullus
Luna
Lunch Bar
Lunch Cafe
Lunch-bar "Spiżarnia"
Lupus
Lusińska
Lussi
Lustrzana
Lutniowa
Lutocińska
Lux
LUX MED
Luxamed Stomatologia Medycyna estetyczna
Luxmed
LuxMini
Łuże
Łużycka
LVI Liceum Ogólnokształcace im. Leona Kruczkowskiego
LVIII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Lwa
Lwa Tołstoja
Lwowska
LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego
LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. broni Władysława Andersa
LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
LXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
LXXV LO im. Jana III Sobieskiego
LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. marszałka Józefa Piłsudskiego
LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry
LXXXIV Liceum Ogólnokształcące
LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”
LXXXVII LO im. gen. Leopolda Okulickiego
Lycée français de Varsovie
Łyczyn
Łyczyn-Parcela
Łyczyńska
Łyczyńska (868)
Łysakowska
Łysogórska
Łysy Pingwin
Łysy Pingwin (ogródek)
Łyszkowicka
Łyżwiarska
LZ

M
M&L
M-kwadrat
M1 Marki
Macao
Macedońska
Macieja Kamieńskiego
Macieja Rataja
Macieja Sarbiewskiego
Maciejki
Maciejkowa
Maciejowicka
Macierówka
Macierzanki
Macierzanki (W)
Macierzysz
Maciołki
Maciński
Maczka
Madery
Mądralin
Madziarów
Maestria
Magazyn

m
magazyn

M
Magazyn gazów łatwopalnych
Magazyn gazów technicznych
Magazyn Rezerw
Magazynowa
Magdalena
Magdalenka
Magdalenki
Magdarynka
Magellana
Magenta
Magia Fryzur
Magiczna
Magiczny Kufer
Magiel café
Magiera
Magistracka
Magnacka
Magnolii
Magnolii (W)
Magnoliowa
Magnuszewska
Magro
Maguro
Magury
Maharaja
Mahatmy Gandhiego
Maho Fresh meat & Grill
Mahoniowa
Mahoniowa (W)
Mai-Mai
Maja
Majątkowa
Majdan
Majdańska
Majerankowa
Majolikowa
Majora Franciszka M. Amałowicza "Tatara"
Majora Henryka Dobrzańskiego
Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego
Majora Henryka "Hubala" Dobrzańskiego
Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Jacka Decowskiego
Majora Tadeusza Koliski
Majora Waleriana Łukasińskiego
Majorki
Majowa
Majowa (W)
Mąka i Woda
Makarony
Makolągwy
Maków
Maków polnych
Makowa
Makowska
Makro
Makro Cash & Carry
Maksymiliana Kolbe
Maksymiliana Kolbego
Maksymiliana Małachowskiego
Maksymiliana Roli
Maksymiliana T. Hubera
Mała
Mała Chinka
Mała Czarna
Mała Czarna Cafe
Mała Gruzja
Mała Italia
Mała moda
Mała Spiżarnia
Mała (W)
Malachitowa
Malachitowa (W)
Malarska
Malavi Sp. z o. o.
Malborska
Malcanów
Malczycka
Małe Bistro
Małe Conieco - Swojskie Jadło
Małe Przedszkole w Mysiadle
Małego Franka
Małego Księcia
Małego Rycerza
Małego Stawu
Małej Brzozy
Małej Łąki
Małej Żabki
Małgosia
Malibu
Malichy
Malin
Malinka
Malinkowa
Malinowa
Malinowa (W)
Malinowo
Malinowskiego
Małków
Małkowskiego
Małocice
Małogoska
Małołęcka
Małołęcka (1816W)
Małołęka
Małotka
Małowiejska
Malownicza
Małpiarnia
Małpka
Małpka Express
Małpka Market
Maltańska
Maluchów
Malutka
Malwa I
Malwowa
Malwy
Malwy (W)
Mały Belgrad
Mały sklep ogrodniczy
Mały staw
Mały Truskaw
Małych Dębów
Mama i Ja
Mamaison Hotel Le Regina Warsaw
Mambo
Mamma Marietta
Mamma Mia
Mamma Mia - Never Closed
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.
Mandala
Mandarin
Mandarynki
Mangalia
Mango
Manicure Express
Manta Travel
Mapa
Mapa Gminy Michałowice
Mapa Kampinoskiego Parku Narodowego
Mapa KPN
Mapa Osiedla

m
mapa tras i ścieżek

M
Mar-Gran
Marabuta
Marak
Marantess
Maratońska
Marcel
Marcelego Bacciarellego
Marcelego Jeżowskiego (5577W)
Marcelego Nowotki
Marceli Sklep Rowerowy II
Marcelińska
Marcepanowa
Marchołta
Marcina Bielskiego
Marcina Flisa
Marcina Kasprzaka
Marcina Kasprzaka (719)
Marcina Kątskiego
Marcina Kromera
Marcina Poczobutta
Marcina z Wrocimowic
Marcinek
Marcinówek
Marco Polo
Marconich
MarcPol
Marcpol
MarcPol
Marcpol
MarcPol
Marcpol
MarcPol
Marcpol
MarcPol
MarcPol Centrum Berensona
Marcus
Marecka
Margerytki
Margran Hostel
Maria
Maria Konopnicka
Maria Konopnicka "... wierzę, że wytrwać można ..."
Maria Konopnicka 1849-1910
Mariana Adamkiewicza
Mariana Buczka
Mariana Falskiego
Mariana Hemara
Mariana Keniga
Mariana Krawczyka
Mariana Lalewicza
Mariana Langiewicza
Mariana Nowickiego
Mariana Pisarka
Mariana Rejewskiego
Mariana Sengera "Cichego"
Mariana Smoluchowskiego
Marianka
Mariano Italiano
Marianów
Mariańska
Mariensztat
Mariew
Mariew Drugi
Marii
Marii Bohuszewiczówny
Marii Budziszewskiej
Marii Dąbrowskiej
Marii Eleonory
Marii Grzegorzewskiej
Marii Jasnorzewskiej
Marii Kazimiery
Marii Koczorowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Konopnickiej (W)
Marii Kownackiej
Marii Ludwiki Gonzagi
Marii Magdaleny
Marii Rodziewiczówny
Marii Rodziewiczówny (5524W)
Marii Rodziewiczówny (W)
Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Skłodowskiej-Curie (W)
Marii Świątkiewicz
Marii (wewn.)
Marilyn
Marina
Mark
Mark-EL
Marka Grechuty
Marka Hłaski
Marka Kotańskiego
Market API
Market przy Trakcie
Marki
Markietanki
Marko
Markowska
Markpol
Marks & Spencer
Marks&Spencer
Marmurowa
Marmurowa (W)
Marokańska
Marpol
Marrakech Kebab
Marriott
Marron
Mars & Venus
Marsa
Marsa (631;637)
Marsa (637)

m
marsan

M
Marsylska
Marszałka Józefa Piłsudskiego

m
marszałka Józefa Piłsudskiego

M
Marszałka Józefa Piłsudskiego

m
marszałka Józefa Piłsudskiego

M
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (1511W)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (4363W)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (629)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (631)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (634)
Marszałka Józefa Piłsudskiego (8)
Marszałkowska
Martin Motors Service
Marty
Marvell Sushi/Wok
Marvina Lee
Maryi Matki Zawierzenia
Maryli
Maryli Wereszczakówny
Marymoncka
Marymoncka (637)
Marymont-Kaskada
Marymont-Potok
Marynarska
Marynin
Marysieńka
Marysieńki
Marysin
Marysin. Osiedlowy klub kultury
Marysińska
Marywilska (5580W)
Marzanny
Marzeń
Marzycieli
Maska
Masłowiecka
Maszewska
Masztalerska
Masztowa
Maszynowa
MAT
Matecznik
Matematyczna
Materace
Materiały budowlane
Materii
Mati
Matka Boska Passawska
Matki Boskiej Anielskiej
Matki Boskiej Królowej Polski Męczenników
Matki Bożej Bolesnej
Matki Bożej Częstochowskiej
Matki Bożej Królowej Polski
Matki Bożej Ostrobramskiej
Matki Florentyny Dymman
Matki Teresy z Kalkuty
Matki Teresy z Kalkuty (5611W)
Matras
Matras caffee
Matrykantów
Matsu Sushi & Thai Wok
Maturzystów
Matuszewska
Mątwicka
Matyldy
Matylex
Matysiaków
Maurycego Beniowskiego
Maurycego Mochnackiego
Maurycego Ravela
Mauzoleum Walki i Męczeństwa
Mauzoleum Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Max
Max Mara
Max-meat
Maxfarm
MaxiPizza
MayMay
Mazowiecka
Mazowiecka (1503W)
Mazowiecka (1505W)
Mazowiecka (4318W)
Mazowiecka (W)
Mazowiecki
Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Mazowieckie Biuro Planowania
Mazowieckie Centrum Neuropsychriatri
Mazowieckie Centrum Stomatologii
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Mazura
Mazurska
Maćka z Bogdańca
Mańkowska
Maślaków

m
mBank
mBank SA

M
MBistro
MBS Bank
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
McDonald's
McDonalds
McDrive
McDRIVE
Mchów
MDM
MDM Przystanek

m
me gusta cafe

M
Me-Kong
Meander
Meat Love
Meble
Meble Bodzio
MEBLE-Black Red White
Meblowa
Mechanika Pojazdowa
Mechanika Pojazdowa Ryszard Rybicki
Mechanika, silniki, podwozia
Mechaników
Męcina
Męcińska
Meczet
Medi - system
Media Markt
MediaMarkt
Medica Vision
Medicover
Mediq
Mediterano
Medyczna Szkoła Policealna Nr 4
Mega Bait
Mega-Start
Megasam
Meksykańska
Mela Verde
Melanii
Melchiora Wańkowicza
Melioracyjna
Melisy (W)
Melodyjna
Melomanów
Melonowa
Melsztyńska
Meltemi
Memoriał 1939 zwycięstwa polskiej tankietki
Memoriał Wolnego Słowa
Menueta
Mercer's
Mercure
Mercure Warszaw Grand
Mercure Warszawa Airport
Meridian International School
Merkurego
Merkurion
Merkury
Merlin
Merliniego 5
Merlin.pl
Mery
MESA tawerna podróżników
Messal
Mesyńska
Meta
Meta na Foksal
Metafory
Metal Galeria
Metalowa
Metalowców
Metalowcy
Metalowiec
Metaxa
Metkol
Metro Jazz Cafe
Metro Marymont
Metropol
Metropol Dom i Wnętrze
Metryczna
Metrykantów
Mewy
Mezze
Mglista
Mgr Zofia Kamieńska
M.Habior i Syn
Mia Pasta
Miączyńska
Miauczyhau
Michała
Michała Andriollego
Michała Anioła
Michała Bałuckiego
Michała Drzymały
Michała Elwira Andriollego
Michała Faradaya
Michała Kajki
Michała Kleofasa Ogińskiego
Michała Lasockiego
Michała Oczapowskiego
Michała Okurzałego
Michała Ossowskiego (5615W)
Michała Paca
Michała Rękasa
Michała Rosnowskiego
Michała Sobczaka
Michała Sokolnickiego
Michała Spisaka
Michała Wołodyjowskiego
Michalinki
Michaliny
Michałów
Michałów-Grabina
Michałów-Reginów
Michałówek
Michałowice
Michałowice-Wieś
Michałowicza
Michałowska
Michel Moran Restaurant / Bistro de Paris
Mickiewicza (2703W)
Midor
Miechowska
Miecznikowska
Mieczyków
Mieczykowa
Mieczysława
Mieczysława Fersta
Mieczysława Frenkla
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Kosińskiego
Mieczysława Markowskiego
Mieczysława Marszewskiego
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysława Niedzielskiego "Żywiciela"
Mieczysława Orłowicza
Mieczysława Pawlikowskiego
Mieczysława Pożaryskiego
Mieczysława Sasina
Mieczysława Słowikowskiego
Mieczysława Smereka
Mieczysława Szczuki
Mieczysława Szyłkiewicza
Mieczysława Wolfkego
Mieczysławów
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedzeszyn-Wieś
Miedziana
Miedzianogórska
Między Bułkami
Międzyborska
Międzyborska (5525W)
Międzynarodowa
Międzynarodowa (5522W)
Międzynarodowe Centrum Słuchu
Międzyparkowa
Międzyrzecka
Międzyrzecze
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy NR2

m
miejsce koncertów

M
Miejsce Pamięci (II wojna św.)
Miejsce pamięci mieszkańców Targówka Fabrycznego rozstrzelanych 1.08.1944 przez hitlerowcow
Miejsce Pamięci Palmiry
Miejsce przechowania drukiarni po Powstaniu Warszawskim w 1943
Miejsce straceń 1943 r.
Miejsce Walki Polaków o Wolność Ojczyzny
Miejsce śmierci Księdza Ignacego Skorupki
Miejska
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Główna
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce
Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce, Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce, Filia nr 3
Miejska Hala Sportowa
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie - Filia nr 1
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie - Filia nr 2
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie - Filia nr 3
Miejska Kryta Pływalnia "KAPRY"
Miejski Dom Kultury
Miejski Dom Kultury w Wołominie
Miejski Klub Sportowy Znicz Pruszków
Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach (basen)
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych
Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Miejskie Przedszkole nr 3
Mielecka
Mielnicka
Mieni
Miernicza
Mięso Wędliny
Mięso wędliny
Mięso, wędliny, artykuły spożywcze
Mieszczańska
Mieszka I
Mieszka Starego
Mieszkańcom Włoch Poległym w Walkach o Wolność i Pomordowanym w Obozach Hitlerowskich w latach 1939-1945
Mieszkowo
Miętowa
Migawka
Migaz-S
Migdałowa
Mikar
Miko - Świat Zdrowia
Mikołaja Ciurlionisa
Mikołaja Drygały
Mikołaja Gogola
Mikołaja Gomółki
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Kopernika (2432W)
Mikołaja Kopernika (W)
Mikołaja Paganiniego
Mikołaja Reja
Mikołaja Reja (W)
Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego
Mikołaja Trąby
Mikołaja Wierzynka
Mikołaja z Długolasu
Mikołajska
Miks
Miła
Miła (W)
Milana Ratislava Stefanika
Milanówek
Milanowiecka
Milanowska
Miłek Design
Milenijna
Milenka
Milewska
Milimoi
Militaria.pl
Militarne.pl
Millenium
Millenium Bank
Millenium Plaza
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Miłobędzka
Miłosierna
Miłosna
MILOU.PL
Mimozy
Mineralna
Minerska
Ming Wok
Mini Bar
Mini Delikatesy
Mini Sam Żuczek
Mini-delikatesy
Mini-market
Mini-piwiarnia
MiniLux
MiniMarket
Minimarket "U Roberta"
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Ministerstwo Dźwięku
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Ministerstwo Kawy
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Ministerstwo Obrony Narodowej
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Ministerstwo Skarbu Państwa
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Ministerstwo Sprawiedliwości
Ministerstwo Środowiska
Ministerstwo Transportu i Budownictwa
Minuta 8

m
minuta8

M
Minuta8
Minutowa
Miodowa
Miodunki
Mirabelki
Mirasam
Mirków
Mirkowska
MirMar
Mirocińska
Mironowska
Mirska
Mirtowa
Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
Misia Uszatka
Misianka
Misiek
Misio
Misjonarze Werbiści
Mister Mint
Mistral
Mistrz i Małgorzatka
Mistrza i Małgorzaty
Mistrzowska
MiTo art.café.books
Mivi
Mix Shop
MIĘDZYLESKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W WARSZAWIE
Mińska
Mińska (5523W)
Miś
MK Mebel
MKW Joker
ML Delikatesy
Mlądz
Mlądzka
Mławska
Mleczarnia
Mleczarska
Mleczna
Mlecznej Drogi
Mlekovita
Młocarni
Młochów
Młochowska
Młociny
Młocińska
Młoda
Młodnicka
Młodości
Młodzieńcza
Młodzieńcza (5609W)
Młodzieżowa
Młodzieżowy Dom Kultury
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8
Młodzieży
Młyn Michla
Młyn parowy oraz składy fabryczne Schultza i Parzyńskiego
Młynarska
Młyńska
Młyńska droga
Mniszka
Mobalpha
Moby Dick
Mochtyńska
Moczydło
Moczydłowska
Moda konfekcja
Moda Męska
Modelarnia
Modelarstwo
Modelarstwo - składnica harcerska
Moden
Moderato
Modernizacja Bulwarów Wiślanych
Modlin "Md"
Modlin Twierdza
Modlińska
Modlińska (5576W)
Modlińska (61)
Modlińska (630)
Modlińska (631)
Modra
Modraszki
Modrzewiowa
Modrzewiowa (W)
Modrzykowa
Modularna
Mogiła I wojna św.
Mogiła Nieznanego Żołnierza

m
mogiła powstańców 1863 r.

M
Mogiła Powstańców 1863r
Mogiła z Powstania Warszawskiego
Mogilny Mostek
Moja Apteka
Moja cafe

m
mojaprzechowalnia.pl

M
MojaTorebka.com
Moko
Moko-tuff
Mokotów
Mokotów Nova
Mokotowska
Mokpol
Mokpol market spożywczy
Mokpol sklep nr 30
Mokra
Mokra (W)
Mokre
Mokre Łąki
Mokry Ług
Mokrzecka
Mołdawska
Moliera
Molly Mallone's Irish Pub (otwarte)
Molly Malone
Molo Junior Cafe
Momenta
Mommo Pizza
MOMU Gastrobar
MONAR / MARKOT pomoc społeczna
Monastyczne Wspólnoty Jerozolimskie
Monetia
Monique Bakery & Wine
Moniuszki
Moniuszki Tower
Monnari
Monopolek
Monopolowa
Monopolowy
Monopolowy "Rowis"
Monpero
Montażowa
Monte Carlo Pub
Monte Cassino
MonteMarco
Montownia
Montrealska
Mood Cafe
Moon Hostel
Moon Indian Flavours
Moonsfera
MOPS
Morąska
Morawska
Mordechaja Anielewicza
Morelowa
Morelowa Tennis Club
Morelowa (W)
Morgi
Morgowa
Mors
Morska
Morskie Oko
Morspol chłodnie
Morszyńska
Morwowa
Morwy
Mory
Mosiężna
MOSiR Ząbki
Most Baileya
Most Gdański (634;637)
Most generała Stefana Grota Roweckiego (8)
Most Jana III Sobieskiego
Most Księcia Józefa Poniatowskiego (631)
Most Łazienkowski
Most Marii Skłodowskiej-Curie (Północny)
Most Siekierkowski (2)
Most Śląsko-Dąbrowski (629)
Most Świętokrzyski
Most Świętokrzyski (719)
Mostek Bohuszewiczówny
Mostek Gibraltarska
Mostek Nad Potokiem
Mostek pieszo-rowerowy
Mostek Porannej Bryzy
Mostek Zaciszańska
Mostów
Mostowa
Mostowa (79)
Mostowa (Czarny szlak)
Mostówka
Moszczenicka
Moszna-Parcela
Moszna-Wieś
Motel Eden
Moto-akcesoria

m
moto-akcesoria.pl

M
Moto-Gumka
Motocyklistów
Motorex - auto części
Motoricus

m
motoricus.com
motorismo

M
Motorista
Motorowa
Motrex
Motycka
Motyl
Motyli
Motylkowa
Moya
Mozaika
Mozaikowa

m
mozart

M
Mościbrody
Mościska
Moździerzy

m
mPay S.A.

M
MPO
MPW Med Instruments
Mr. Kebab
Mr Kebap
MR. Sklep motoryzacyjny
Mrągowska
Mroczna
Mroków
Mrówa
Mrówcza
Mrowiska
Mrowiska Duże
Mrowiska Małe

m
mrowisko

M
Mrówka

m
mrówka

M
Mrowna
Mrozowska
Mrozy
Mroźna
Ms Colosseo
MS więcej niż OKNA
MSC Alkohole
MSM "Energetyka", Rada osiedla "Sadyba"
Mszańska
Mszczonowska
Mszczonowska (720)
Mszczonowska (8)
Muchomora
Multan Extreme Sport
Multi Bank
Multi-Medica
Multibank
MultiBank
Multibank
Multibook
MultiHurt.eu
Multikino
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 56 "Nautilus"

m
multiserwis

M
Municypalna
Mur Getta Warszawskiego
Mur Getta Warszawskiego 1940-43
Mur pamięci
Muranowska
Murarska
Murawy
Murmańska
Murzynek
Mus
Mustafa
Musuły
Muszkieterów
Muszla koncertowa
Muszla Praska ... ZA KULISAMI
Muszlowa
Muszyńska
Muza Sushi
Muzealna
Muzeum Adwokatury Polskiej
Muzeum Akademii Sztuk Pięknych
Muzeum Andrzeja Struga
Muzeum Archidiecezji Warszawskiej
Muzeum Azji i Pacyfiku
Muzeum Azji i Pacyfiku (Galeria Azjatycka)
Muzeum Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
Muzeum Cechu Rzemiosł Skórzanych im. Jana Kilińskiego
Muzeum Drukarstwa
Muzeum DULAG 121
Muzeum Dworu Polskiego
Muzeum Farmacji
Muzeum Fryderyka Chopina
Muzeum gen. Władysława Sikorskiego
Muzeum Geologiczne
Muzeum Geologiczne imienia Władysława Józefa Thugutta
Muzeum Harcerstwa
Muzeum Historii Medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Muzeum Historii Polski
Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego
Muzeum Historii Spółdzielczości w Polsce
Muzeum Historii Żydów Polskich
Muzeum Historyczne
Muzeum Historyczne - Filia Piaski
Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku
Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Muzeum Karykatury imienia Eryka Lipińskiego
Muzeum Katyńskie
Muzeum Kolejnictwa
Muzeum Kowalstwa
Muzeum Legii Warszawa
Muzeum Liczników
Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa
Muzeum Marii Dąbrowskiej
Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie
Muzeum Motoryzacji
Muzeum Motoryzacji i Techniki
Muzeum Narodowe
Muzeum Niepodległości
Muzeum Nurkowania
Muzeum Plakatu
Muzeum Policji
Muzeum Politechniki Warszawskiej
Muzeum Powstania Warszawskiego
Muzeum Pożarnictwa
Muzeum PRL
Muzeum Przemysłu
Muzeum Regionalne w Piasecznie
Muzeum Rzemiosl Artystycznych i Precyzyjnych
Muzeum SGGW
Muzeum Sportu i Turystyki
Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego
Muzeum Sztuki Nowoczesnej
Muzeum Teatralne
Muzeum Techniki i Przemysłu
Muzeum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego
Muzeum Warszawy
Muzeum więzienia Pawiak
Muzeum Władysława Broniewskiego
Muzeum Wojsk Lądowych
Muzeum Wojska Polskiego
Muzeum Woli
Muzeum X Pawilonu Cytadeli (Muzeum Niepodległości)
Muzeum Zamku i Szpitala Wojskowego na Ujazdowie
Muzeum Ziemi PAN
Muzeum Zygmunta Bartkiewicza
Muzeum Żydowskiego Instytutu Historycznego
Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry
Muzyczna
M.W. Janczewscy
My o' my
MyBike.pl
Mydlarska
Mydło i powidło
Mylos
Mysia
Mysiadło
Mysikrólika
Mysłowicka
Myszczyn
Myszki Polnej
Myszkowska
Myszkowska (5615W)
Myszyniecka
Mytlewski
Myśliborska
Myśliborska (5576W)
Myśliwiecka
Myśliwska
Mścisławska

N
N-21
Na Bagnie
Na Bateryjce
Na Dolnej
Na Góry
Na Grobli
Na Krańcu
Na Laski
Na lato
Na luzie
Na Mariensztacie
Na Miny
Na Placu Pizzeria & Pub
Na Polanie
Na Prowincji
Na Przyzbie
Na Skarpie
Na Skrajnej
Na Skraju
Na skraju
Na Skraju
Na Uboczu
Na Wierzbnie
Na Wyraju
Na Wzgórzu
Nabo Cafe
Nachyłkowa
Naczelnikowska
Naczelnikowska (5530W)
Naczelny Sąd Administracyjny
Nad Łąkami
Nad Lasem
Nad Mrówką
Nad Perełką
Nad Potokiem
Nad Rzeczką
Nad Smużną Dolinką
Nad Stawami
Nad Stawem
Nad Strugą
Nad Strumykiem
Nad Świdrem
Nad Utratą
Nad Wilanówką
Nad Wisłą
Nadarzyn
Nadarzyńska
Nadarzyńska (1503W)
Nadarzyńska (634)
Nadbiel
Nadbrzeż
Nadbrzeże
Nadbrzeżna
Naddawki
Naddnieprzańska
Nadłąkowa
Nadleśnicto Celestynów
Nadma
Nadmeńska
Nadrzeczna
Nadwiślańczyków
Nadwiślańska
Nadwiślańska (801)
Nadwodna
Nadziei
Nadświdrzańska
Naftowa
Nagietkowa
Nagłowicka
Nagodziców
Nagroda za oświetlenie murów Starego Miasta
Najlepszy Kebab w mieście
Najpiękniejsze Meble
Najwyższa Izba Kontroli
Nakielska
Nałęcz
Nałęczów
Nałęczowska
Nalewki
Naleśnikarnia
Naleśnikarnia Mały Książe
Naleśnikarnio-pierogarnia Bar-O-Metr
Namaste
Namaste India
Namioty
Namysłowska
Namysłowska (5534W)
Nana Cafe
Nanazoo
Napoleona
Napoleona Bonaparte
Napoleońska
Naprawa Merców
Naprawy AGD
Naprzełaj
Narciarska
Narcyzów
Narcyzowa
Narcyzy Żmichowskiej
Narocz
Narodowa
Narodowe Centrum Sportu
Narodowy Bank Polski
Narodowy Bank Polski - Centrala
Narodowy Bank Polski - O/O w Warszawie
Narożna
Narwik
Nasielska
Nasienna
Nastawnia zapezpieczenia ruchu pociągów
Nastawnicza
Nastrojowa
Nasturcji
Nasturcjowa
Nasz Naleśnik
Nasz Sklep
Nasza
Nasza Droga
Nasza Kuchnia
Natalia Gold Office
Natalii
Natalii Gąsiorowskiej
Natalińska (720)
Natolin
Natolińska
Natoliński Ośrodek Kultury
Natpoll
Natura
Naturae Świat Zdrowia
Naturalna
Nauczycielska
Nauka poszła w las.
Naukowa
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa
Nautilus Building
Nawigacyjna
Nawigatorów
Nawłocka
NBP
NDX Group
Neckerman
Nefrytowa
Nefrytowa (W)
Nei Fiori
Nenette
Nenufarów
Neogotycka brama
NEON Kids - Concept Store
Neon Muzeum
Neonet
Neseberska
Nespresso - Nestle Polska
Neste
Neste 24
Neste A24
Netia

n
netshops.pl

N
Netto
New City Mokotów
New West Side
New York Pub
New Yorker
Newelska
Newspaper
NEXUS
Nguyễn
Ngân Hà
Niagary
Niccolo Paganiniego
Nicejska
Nie jesteś sam
Niebiańska
Niebieska
Niebieski Słoń
Niebieski szlak

n
niebieski szlak

N
Niebieski szlak
Niebieski szlak rowerowy
Niebieski szlak;Zielony szlak
Niebo w Gębie
Nieborowska
Niecała
Niedotrzymska
Nieduża
Niedzielna
Niedźwiadek
Niedźwiadka
Niedźwieccy
Niedźwiedzia
Niegocińska
Niekłańska
Niem-Cars
Niemeńska
Niemirowska
Niemodlińska
Niepodległości
Niepołomicka
Nieporęcka
Nieporęt
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym "Millenium"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego
Niepubliczna Szkoła Podstawowa NR81 (NSP81)
Niepubliczne Gimnazjum nr 9
Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka"
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Przystań Elfów"
Niepubliczne Przedszkole im. Jana Pawła II
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Wesoły Autobus"
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Bajlandia"
Niepubliczne przedszkole Kraina Marzeń
Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika
Niepubliczne Przedszkole "Nutka" w Starej Iwicznej
Niepubliczne przedszkole „Szkrabki”
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Esculap Sp. z o.o.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Konwaliowa"
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mazowieckie Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REKOL - MED
Niepubliczny ZOZ "Endoterapia"
Niesulicka
Nieszawska
Niewielka
Niewinna
Niezapominajek
Niezapominajki
Nieziemska
Nieznana
Nieznany Świat
Nieznany Żołnierz 1944.07.29
Nieznośna Lekkość
Nieświeska

n
night bus N14

N
Nike
Nike - Pomnik Bohaterów Warszawy
Nikifora
Niklowa
Nikol
Nikola Tesli
Nino
Niska
Niwna
Nizinna
Nizinna (W)
NMP Królowej
NN żołnierz polski zginął 1944
Nocca House
Noclegi Okęcie Magnolia
Noclegi Okęcie Pod Lipami
Noclegi Okęcie U Jakuba
Nocny 24H
Noedea
Nokturnu
Nomia
Non Solo Pizza
NON STOP sklep spożywczy
Noodle Bar
Noodle w Pudle
Nora
Norauto
Norberta Barlickiego
Nordea
Nordea Bank
NordGlass
Nordic Park
Nordic Star
Norka
Normandii
Normatywna
North Gate
Norweska
Notarialna
Notecka
NotVello
Novotel

n
nOvum

N
Nowa
Nowa (2404W)
Nowa (2406W)
Nowa (721)
Nowa Era
Nowa Hala Bazaru Banacha
Nowa hala zdjęciowa
Nowa Iwiczna
Nowa Kordegarda
Nowa Pomarańczarnia
Nowa Siedziba PZPN
Nowa (W)
Nowa Wieś
Nowa Wola
Nowaka-Jeziorańskiego
Nowe Babice
Nowe Grabie
Nowe Grocholice
Nowe Jastrzębie
Nowe Jatne
Nowe Kotowice
Nowe Lipiny
Nowe Mokre
Nowe Parcele
Nowe Presto
Nowe Radonie
Nowe Ręczaje
Nowe Słupno
Nowe Wierzbno
Nowe Włochy
Nowej Huty
Nowiniarska
Nowiny
Nowiny za Koleją
Nowińska
Nowoberestecka
Nowoczesna
Nowodworska
Nowodworska (631)
Nowodworska (632)
Nowodworskie Centrum Medyczne
Nowodworzanka
Nowogrodzka
Nowolazurowa
Nowołęczna
Nowolipie
Nowolipie (1816W)
Nowolipki
Nowomiejska
Nowoprojektowana
Noworegulska
Nowosądecka
Nowosielecka
Nowosławkowska
Nowosolipsowska
Nowotarska
Nowotyska
Nowoursynowska
Nowowiejska
Nowowiejska (1511W)
Nowowiśniowa
Nowozabielska
Nowozachodnia
Nowy Anin
Nowy Czarnów
Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki "ND"
Nowy Dziekanów
Nowy Janków
Nowy Konik
Nowy Kraszew
Nowy Miedzeszyn
Nowy Ossów
Nowy Przejazd
Nowy Służewiec
Nowy Świat
Nowy Teatr
Nowy Wilanów
Nowy Wspaniały Świat
Nowy Zjazd
NTT System
NTT System Ltd.
Nu-nu-nu JazzBistro
Nubijska
Nugat
Nugat Travel
Numan Kebab
Nuncjatura Apostolska
Nurska
Nurzyńska
Nutka Café
Nutki
Nygus
NZOZ Heureka
NZOZ Lecznica Stomatologiczna ELIXIR

O
O Polanie Zosin
O-Z CAR
Oaza
Obarowska
Obelisk Ku Czci Stanisława Augusta
Obelisk pacjentów szpitala Dzieciątka Jezus
Obelisk Północny
Obelisk Południowy
Obelisk upamiętniający ofiary Katynia i katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem
Oberka
Obi
OBI
Obi
Obiad i Szarlotka
Obiady domowe "Pod Kogutem"

o
obiady w Intraco

O
Obiegowa
Obiekt turystyczny "Stara szkółka"
Obiekt turystyczny "Walendów"
Obiekt w przebudowie.
Obiekt Znaleziony
Objazd Rowerowego Szlaku Wisły
Objazd w budowie
Objazdowa
Objazdowa (W)
Oblęgorska
Obok Sadu
Obórki
Obornicka
Oborska
Obory
Obotrycka
Obozowa
Oboźna
Obrazkowa (5577W)
Obrębowa
Obrońcom Ziemi Babickiej
Obrońców
Obrońców Helu
Obrońców Lwowa
Obrońców Modlina
Obrońców Pokoju
Obrońców Tobruku
Obrońców Warszawy
Obrońców Westerplatte
Obrzeżna
Obserwatorium Astronomiczne
Obserwatorów
Obsesja
Obsessja
Obszarowa

o
obuwie

O
Obuwie
Obuwie damskie
Obuwie hiszpańskie
Obwodnica (719)
Obwodowa
Obywatelska
OCH-Cafe
OCH-Teatr
Ochocka
Ochocza
Ochota
Ochota Ratusz
Ochotnicza Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna Kawęczynek
Ochotnicza Straż Pożarna Okuniew
Ochotnicza Straż Pożarna Radość
Ochotnicza Straż Pożarna w Bielawie
Ochotnicza Straż Pożarna w Biskupicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Boborowcu
Ochotnicza Straż Pożarna w Brwinowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Cieciszewie
Ochotnicza Straż Pożarna w Czernidłach
Ochotnicza Straż Pożarna w Dawidach
Ochotnicza Straż Pożarna w Falentach
Ochotnicza Straż Pożarna w Gassach
Ochotnicza Straż Pożarna w Jazgarzewie
Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach
Ochotnicza Straż Pożarna w Młochowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Mosznie
Ochotnicza Straż Pożarna w Nadarzynie
Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Woli
Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi
Ochotnicza Straż Pożarna w Opaczy
Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Radzyminie
Ochotnicza Straż Pożarna w Raszynie
Ochotnicza Straż Pożarna w Skolimowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Słomczynie
Ochotnicza Straż Pożarna w Ząbkach
Ochotnicza Straż Pożarna w Zamieniu
Ochotnicza Straż Pożarna w Żółwinie
Ochotników
Oczary
Oczeretu
Oczyszczalnia
Oczyszczalnia Ścieków
Oczyszczalnia ścieków przemysłowych
Od Lasu
Odblask
Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych
Oddział Paszportów Urzędu Wojewódzkiego

o
oddział położniczy

O
Oddział Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala MSWiA
Oddziału Dzieci Warszawy
Oddziały Armii Krajowej "Chrobry II" przez 63 dni Powstania Warszawskiego
Odeska

o
odido

O
Odido
OdIDo Herman
Odjazd
Odkryta
Odlewnicza (5611W)
Odłogi
Odolany
Odolańska
Odpoczynek
Odrębna
Odrodzenia
Odrzykońska
Odsieczy Wiednia
Odwrócony kalejdoskop lodowy
Odyniecka
Odysa
Odysei
Odyssey
Odzież ciążowa
Odzież damska
Odzież na wagę
Odzież używana
Ofiar Katynia
Oficerska
Oficial Adidas Store

o
oficyna

O
Oficyna Dworska
Oficyna Mieszkaniowa
Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 1 "Jordanek"
Ogólna
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 st. im. Stanisława Moniuszki
Ogórkowa
Ogród Akwarelli
Ogród i Cafe
Ogród Pamięci Dzieci Narodzonych i Zgładzonych w Oświęcimiu
Ogród Saski
Ogródek Jordanowski

o
ogródek na Placu Opolskim

O
Ogrodek Piwny Warka
Ogródek przy kanałku

o
ogródek za Tesco

O
Ogródkowa
Ogrodnicza
Ogrodników
Ogrodów
Ogrodów Działkowych
Ogrodowa
Ogrodowa (W)
Ogrody
Ogrody Bielawy
Ogrody Czyszewska
Ogrody Kabackie
OhBurger
Ohh Sushi
Oishii Sushi
Ojca Aniceta
Ojca Augustyna Kordeckiego
Ojca Augustyna Kordeckiego (1820W)
Ojcowie Dominikanie - Klasztor Świętego Józefa
Ojcowska
Ojrzanowska
Okaryny
Okazja
Okęcie
Okęcie - Górka Spoterska
Okęcka
OkiDoki Hostel
Okienko
Okna
Oknicka
Okocimska
Okoliczna
Okólna
Okólnik
Okolska
Okoły
Okopowa
Okopowa (634)
Okopy Górne
Okrąg
Okrągła
Okrąglak
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
Okręgowa stacja kontoroli pojazdów
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie
Okręgowy Urząd Miar w Warszawie
Okręgowy Urząd Probierczy
Okrętowa
Określona
Okrężna
Okrzeszyn
Okrzeszyńska
Okrzewska
Oksywska
Oktawii
Okularowa
Okuniew
Okuniewska
Okuniewska (4318W)
Okuniewska (637)
Okuniewska (W) (637)
Okunin
Okunin (631)
Oławska
Olchowa
Olchy
Olchy (W)
Olczyska
Old Town Apartments
Oleandrów
Olechowska
Olecka
Olesin
Olesińska
Olewnik
Oleńki
Oleńki Billewiczówny
Olga Przyłęcka
Olgi Boznańskiej
Olgierda
Olimpijska
Oliwia
Oliwka
Oliwkowa
Oliwska
Olkuska
Ołowiana
Ołówkowa
Ołówkowa (5585W)
Olszankowa
Olszewnica
Olszewnica Nowa
Olszewnica Stara
Olszewska
Olszowa
Olsztyńska
Olszynki
Olszynki Grochowskiej
Olszynkowa
Olszynowa
Olszyny
Ołtarzew
Ołtarzewska
Ołycka

o
om nom nom / cuda na patyku

O
Omulewska
Ondraszka
Onufrego Zagłoby
Onyksowa
OOH! Sushi&Grill
Oopen pasta & grill
Opacz
Opacz Mała
Opacz Wielka
Opacz-Kolonia
Opaczewska
Opal
Opaleń
Opalin
Opalińska
Opałowa
Opalowa
Opalowa (W)
Opatowska
Openfinance
Operowa
Opieńki
Opinogórska
Opłocie
Opłotek
Opłotki
Opoczyńska
Opolska
Opony
Opony Fulga
Optima
Optycorp
Optyczna
Optyga
Optyk
Optymistów
Opypy
Or-Ota
Oraczy
ORANGE
Orange
Orange Klub
Orańska
Orbita
Orbity
Orchidea
Orchidei
Orchis
Orchowiecka
ORCO Tower
Orderu Uśmiechu
Ordynacka
Oregano
Orężna
Orfeusza
Organique
Organistów
Orient Express
Oriental
Orientalne Smaki
Original's Pizza
Oriona
Orla
Orla (4318W)
Orła Białego
Orla (W)
Orląt
Orląt Lwowskich
Orlego Lotu
Orlen
Orlich Gniazd
Orlik
Orlik 2012
Orlika
Orłów Piastowskich
Orłowska
Orły
Orna
Ornak
Ornecka
Ornecka (5578W)

o
orsay

O
Orszady
Orszagha
Orvet
Oryginal Imbiss
Oryszewska
Orzechowa
Orzechowa (W)
Orzechówek
Orzechowska
Orzesznik
Orzycka
Osada
Osada Ojców
Osadnicza
Oscar
Osiecka
Osiedle
Osiedle Adria
Osiedle Aluzyjna
Osiedle Arche
Osiedle Bajkowe
Osiedle Bolesława Prusa
Osiedle Borzymowska
Osiedle CEN-TAR
Osiedle Dębinka
Osiedle Dębowy Park
Osiedle Derby
Osiedle Dobra Wola
Osiedle Drewnicka
Osiedle "Dudziarska"
Osiedle E. Wedel
Osiedle Empire
Osiedle Głogi
Osiedle Górce Nowe
Osiedle Górce Stare
Osiedle Górczewska
Osiedle "Horowa Góra"

o
osiedle Intenso

O
Osiedle Iskra
Osiedle Kameralne
Osiedle Kampinos

o
osiedle Kapriola

O
Osiedle Kondratowicza
Osiedle Konstancja
Osiedle Kopernika
Osiedle Kosynierów
Osiedle Lazurowa
Osiedle Leśna Polana
Osiedle Maryninek
Osiedle mieszkaniowe Ługi
Osiedle Młodych
Osiedle "Nordic Star"
Osiedle "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki"
Osiedle Ostrobramska
Osiedle Parkowe
Osiedle Parzniew I
Osiedle Parzniew II
Osiedle Pod Dębami
Osiedle Pod Lasem
Osiedle Podgrodzie
Osiedle Północne
Osiedle Polnych Maków
Osiedle Południowe
Osiedle Przyjaźń
Osiedle Radiówek
Osiedle Regaty
Osiedle Reymonta
Osiedle Słoneczna
Osiedle "Słoneczne" w Kaniach
Osiedle Sportowa
Osiedle Staszica cz. A
Osiedle Staszica cz. B
Osiedle Tęcza
Osiedle Tivoli
Osiedle Toruńska
Osiedle Wilga
Osiedle Wilno
Osiedle Wojskowe
Osiedle Wysockiego
Osiedle Wśród Pól
Osiedle XXX-lecia
Osiedle Zdrowia
Osiedle Zielony Staw
Osiedlowa

o
osiedlowa

O
Osiedlowy plac zabaw
Osieki
Osikowa
Osiny
OSiR
OSIR Włochy
Osińskich
Oskara Kolberga
Oskara Langego
Oskara Sosnowskiego
Oskroba
Osmańska
Osowiecka
Osowska
OSP Dąbrówka
OSP Jabłonna
OSP Józefów
OSP Karczew
OSP Kobyłka
OSP Konstancin-Jeziorna
OSP Malcanów
OSP Otwock Wielki
OSP Saska Kępa
OSP Stare Babice
OSP Świdry Małe
OSP w Cisiu
OSP Wiązowna
OSP Wólka Mlądzka
Ossolińskich
Ossów
Ossowska
Ostaszewska
Osteria
Ostoja
Ostoja Wilanów
Ostów
Ostra
Ostrobramska
Ostródzka
Ostrogi
Ostrołęcka
Ostrów
Ostrówek
Ostrowiecka
Ostrowik
Ostrowska
Ostróżki
Ostrzycka
Osuchowska
Oszczepników
Oszmiańska
Otawska
OTO Sushi
Otrębuska
Otrębusy
Ottawy
Otto 8 Pizza
Otwarta
Otwarta Strefa Rekreacji
Otwock
Otwock Mały
Otwock Wielki
Otwocka
Outlet meblowy
Outlet rowerowy
Owalna
Owczarnia
Owczarska
Owiewki
Owoców Leśnych
Owocowa
Owocowa (1501W)
Owocowy Sad
Owsiana
Oś Królewska
Oś. Królewska
Oś Królewska
Ośrodek Audytu TVP
Ośrodek dla uchodźców
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Kadr Celnych i Skarbowych
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy Straży Granicznej
Ośrodek Kultury Jelonki
Ośrodek Kultury Ochota
Ośrodek Leczenia Specjalistycznego
Ośrodek "Namysłowska"
Ośrodek Nowolipie
Ośrodek Pomocy Społecznej
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów
Ośrodek Psychiatryczny
Ośrodek Sportów Wodnych
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Ochota
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Huragan"
Ośrodek Sportu i Rekreacji Targówek
Ośrodek Sportu i Rekreacji Ursus
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wodnik"
Ośrodek Sportu i Rekreacji Żoliborz
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla głuchych im. Jana Siestrzyńskiego
Ośrodek Terapii Dziecka w Środowisku
Ośrodek Wczesnej Interwencji
Ośrodek Wychowawczy nr 12
Ośrodek zdrowia
Ośrodek Zdrowia
Oświatowa

o
oświetlenie

O
Ożarów Mazowiecki
Ożarówek
Ożarowska
Ożarowska (701)

P
P+R Wawrzyszew

p
pą-check

P
Paavo Nurmiego
Pabianicka
Pabla Nerudy
Pabla Picassa
Pablo Picassa
Pac zabaw
Pachnąca
Pachnącego Groszku
Pacholęca
Paczkomat
Paczkomat WAW12A
Paczkomat WAW361
Paczkowska
Padewska
Pai Chi Wok
Pajak Central Store
Pajęcza
Pąkowa
Pala Telekiego
Pałac Bieliński - Muzeum Wnętrz
Pałac Borchów (Dom Arcybiskupów Warszawskich)
Pałac Corazziego
Pałac Czapskich
Pałac Działyńskich
Pałac Krasińskich
Pałac Kultury i Nauki
Pałac Małachowskiego
Pałac Mokronowskich
Pałac Mostowskich
Pałac Myśliwiecki
Pałac na Wodzie
Pałac Namiestnikowski, (Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej)
Pałac Pod Blachą
Pałac Potockich
Pałac Prymasowski
Pałac Przebendowskich-Radziwiłłów
Pałac Raczyńskich
Pałac Sapiechów
Pałac Szustra (Pałacyk Lubomirskich)
Pałac Teichfelda
Pałac w Wilanowie

p
pałac Zaborówek

P
Pałac Zamoyskich
Pałacowa
Pałacyk Dowgiałły
Pałacyk Kasyno
Pałacyk Rembielińskiego
Pałacyk Sobańskich
Pałacyk Tobolków
Pałacyk Toeplitzów
Palce lizać
Palestyńska
Palisadowa
Palisandrowa
Pallotyńska
Palmira
Palmirska
Palmiry
Palmowa
Paluch
Pałuków
Pamiątka Misji Świętej
Pamiątki Legii
Pamięci 50 000 zamordowanych mieszkańców Woli, PW 1944
Pamięci Armii Krajowej
Pamięci Batalionu Boncza 1.IX.1944
Pamięci bohaterów Powstawia Styczniowego 1863 roku
Pamięci Czerwca 1976
Pamięci Grzegorza Przemyka Poety. Śmiertelnie pobitego 12.V.1983 przez MO.

p
pamięci harcerzy i członków Szarych Szeregów

P
Pamięci Jana Pawła II
Pamięci Jana Pawła II, 1920-2005
Pamięci Jerzego Waldorfa
Pamięci Klubu Demokratycznego 16.X.1937
Pamięci KS. PŁK. Szymona Fedoronki. Zamordowanego w Katyniu 1940, przez NKWD.
Pamięci księdza Józefa Stanka

p
pamięci Leopolda Okolickiego "Niedźwiadka"

P
Pamięci motocyklistów
Pamięci podkom. Andrzeja Struja 10.02.2010
Pamięci poległych statystyków

p
pamięci poległych Strażaków
pamięci rozstrzelanach żołnierzy Wojska Polskiego

P
Pamięci Rozstrzelanych w Latach 1939-1942
Pamięci uciekinierów z getta

p
pamięci Zbigniewa Gęsickiego "Juno"

P
Pamięci zgrupowania AK "Radosław"
Pamięci żołnierzy Wojska Polskiego, Grupy 'Kampinos'
Pamukkale
Pan Popi
Pana Michała
Pana Tadeusza
Panaceum
Panasonic
Pancerna
Pancerz
Pandy
Panele podłogowe
Pani Latter
Panieńska
Panny
Panny Wodnej
Panorama
Panoramiczna
Panoramy
Papalina
Papaya
Papiernia
Papierniczy
Papierowa
Papiery ozdobne
Papieska
Papieża Jana Pawła II
Papirus
Papirusów
Paproci
Paproci (W)
Paprociowa
Paprociowa (1504W)
Paprociowa Polana
Paprotki
Papryczka
Papu
Papuzia
Par -Lot
Parafarm
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy;Kościół Świętego Andrzeja Boboli
Parafia Matki Bożej Różańcowej
Parafia Miłosierdzia Bożego
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Płudach
Parafia Narodzenia NMP
Parafia NMP Matki Kościoła
Parafia PNKK Dobrego Pasterza
Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia pod wezwaniem Świętego Patryka
Parafia pod wezwaniem św. Augustyna
Parafia pod wezwaniem świętego Antoniego z Padwy
Parafia pod wezwaniem świętego Floriana
Parafia p.w. N.M.P. Wspomożenia Wiernych
Parafia p.w. Św. Andrzeja Boboli
Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Młochowie
Parafia p.w. Trójcy Świętej

p
parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego

P
Parafia pw. św. Michała Archanioła
Parafia p.w. świętej Barbary
Parafia Rzymsko-Katolicka Najczystszego Serca Maryi
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Franciszka z Asyżu
Parafia rzymsko-katolicka pw. św. Faustyny Kowalskiej
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Parafia rzymskokatolicka NMP
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Faustyny
Parafia Rzymskokatolicka Św. Ojca Pio
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Klemensa Papieża i Męczennika
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Elżbiety
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Kantego
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła

p
parafia Św.Bartłomieja

P
Parafia Świętego Michała Archanioła
Parafia Świętego Rocha
Parafia Świętej Katarzyny
Parafia Świętej Rodziny
Parafia Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Zesłania Ducha Świętego
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Ursusie
Parafia świętego Edwarda
Parafia świętego Grzegorza Wielkiego
Parana
Parcela
Parcela-Obory
Parcelacyjna
Parcelacyjna (5577W;5583W)
Parcelowa
Pardon, to tu
Parivar
Park Achera
Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze
Park Leśny
Park Linowy
Park linowy RADOCHA
Park Linowy Tatry
Park Odkrywców
Park Postępu 21C
Park Postępu Budynek A
Park Potulickich

p
park rzeźby na Bródnie

P
Park Tadeusza Kościuszki
Park Zdrojowy
Parkietowa
Parkiety PRZYCZKA
Parking bar
Parking dla gości restauracji Belvedere
Parkingowa
Parkowa
Parkowa (1818W)
Parkowa (W)
Parlamentarna
Parnas
Parnik
PAROS Greek & mediterranean taverna
Parowcowa
Parowozowa (5585W)
Parterowa
Partner
Partyzancka
Partyzantów
Partyzantow
Partyzantów
Partyzantów (1820W)
Paryska
Paryska (5520W)
Parysowska
Parzniew
Parzniewska

p
pasarz handlowy

P
Pasaż Adama Englerta
Pasaż Arnolda Szyfmana
Pasaż Braci Łopieńskich
Pasaż "Canaletto"
Pasaż Henryka Sławika
Pasaż Kolumbia Heights
Pasaż "Kopernik"
Pasaż Księdza Bela Vargi
Pasaż Leopolda Tyrmanda
Pasaż Natoliński
Pasaż "Pan Twardowski"
Pasaż Stefana "Wiecha" Wiecheckiego
Pasaż Stokłosy
Pasaż "Theatrium"
Pasaż Ursynowski
Pasaż Wacława Niżyńskiego
Pasaż "Wisła"
Pasaż Witolda Rowickiego
Pasaż Złotej Wilgi
Pasażerska
Paschalin
Paschalisa
Paschalisa-Jakubowicza
Pasek
Pasieczna
Pasieka
Pasieki
Pasikonika
Pasłęcka
Pasmanteria
Pasmanteria "Kolorowa Szpulka"
Pasmanteria Ozdobna
Pąsowej Róży
Pass2Ride
Passe Partout
Passion du Vin
Pasta Cafe bistro
Pasta i pasta
Pastelowa
Pasterska
Pastewna
Pastuszków
Pasymska
Paszków
Pat i Pat
Patagońska
Patelnia
Patriotów
Patris
Patrolowa
Pausa
Pause - Cafe
Pauza Cafe
Pauza Pub
Pawia
Pawilon I
Pawilon II
Pawilon III
Pawilon IV
Pawilon IX (Neurologia)
Pawilon Kulturalny
Pawilon Sportów Walki
Pawilon taboru specjalnego
Pawilon V
Pawilon VI
Pawilon VII
Pawilon VIII A
Pawilon VIII B
Pawilon X (Oddział Odwykowy)
Pawilon XIV
Pawilony za Nowym Światem
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawła J. Sapiehy (W)
Pawła Jana Sapiehy
Pawła Lipowczana
Pawła Stellera
Pawła Suzina
Pawła Włodkowica
Pawłowska
Pańska
Pańska (2404W)
Pańska (2406W)
Państwo Masto
Państwowa Agencja Atomistyki
Państwowa Agencja Inwestycji Zagranicznych
Państwowa Inspekcja Pracy
Państwowa Inspekcja Sanitarna
Państwowa Szkoła Muzyczna 1 st. nr 2 im. Fryderyka Chopina
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 1 im. Oskara Kolberga
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego
Państwowe Muzeum Archeologiczne
Państwowe Przedszkole nr 122
Państwowe Przedszkole nr 29
Państwowe tory wyścigów konnych
Państwowy Instytut Geologiczny
Państwowy Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus
Państwowy Szpital Kliniczny Nr 3 Akademii Medycznej
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie
Paśników
PCK
Pęcherska
Pęcice
Pęcice Małe
Pęcicka
Pęclin
Pęclińska
Pedagogiczna
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka imienia Komisji Edukacji Narodowej
PEDAGOGIUM Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Pędzący Królik
Pejzażowa
Pekao
PekaO SA
Pekao S.A.
Pekao SA
Pekao S.A.
PeKaO S.A.
PekaO S.A.
Pekao S.A.
PeKaO S.A.
Pekao S.A.
PeKaO S.A.
Pekao S.A.
PeKaO S.A.
Pekao SA
PeKaO S.A.
Pekao SA
PeKaO SA
Pekao S.A.
Pekao S.A
Pekao SA
Pekao S.A.
Pekao SA
PeKaO Tower
Pekin
Pekin Duck
Pelargonii
Pelikana
Pelikanów
Pełni Księżyca
Pelplińska
Penclińska
Penelopy
Pensjonat Krzysin
Peonia Macedonia
Peonii
Peoniowa
Pepco
Pepe
Pepe Pizza
Pepe Verde
Pepper
Pepto
Perfect Vision
PERFEKT FIT Studio Fitness
Perfumeria
Perfumeria MojeZapachy.pl
Pergaminów
Perkalowa
Perkoza
Perkuna
Perkusyjna
Perła Leśna
Perlicza
Perlonowa
Perłowa
Perłowa (W)
Peron
Peronowa
Perseusza
Perspektywy
Perzowa
Pesto
Peszteńska
Pętelki
Petera Frasera
Petit Apetit
Petit Appetit
Pętla autobusowa Bródno Podgrodzie
Pętla Bokserska
Pętla CH Marki
Pętla Chomiczówka
Pętla Cmentarz Północny-Brama Główna
Pętla Cmentarz Wolski
Pętla Dworzec Centralny
Pętla EC Siekierki
Pętla Gwiaździsta
Pętla Metro Wilanowska
Pętla Natolin Północny
Pętla Nowe Bemowo
Pętla Nowodwory
Pętla Osiedle Górczewska
Pętla Osiedle Kabaty
Pętla Regulska
Pętla Sadyba
Pętla Stare Bemowo
Pętla Stegny
Pętla Szczęśliwice
Pętla Targówek
Pętla Ursus-Niedźwiadek
Pętla Ursynów Północny
Pętla Wiatraczna
Pętla Wilanów
Pętla Witolin
Pętla Wyczółki
Petunii
Petyhorska
Peugeot
Peugeot Longin Bielak
Peugeot Polska Oddział w Warszawie
Pezetel
PG 2 im. Ryszarda Kaczorowskiego
PGE Obrót S.A., Biuro Obsługi Klienta Pruszków
PGNiG
PGNiG S.A. (Building B)
PGR Bródno
PGR Bródno jazdy konne
Pharmedil
Phat-Tai
Phu
PHU Kastal
PHU Meblomax
Phuong Anh
Phô Mai Thai
Piachy
Pianistów
Piano Bar
Piano House
Piaseckiego
Piaseczna Góra
Piaseczno
Piaseczno 1
Piaseczyńska
Piaseczyńska (721)
Piaski
Piaskowa
Piaskowa (W)
Piasta
Piasta Kołodzieja
Piastów
Piastów Śląskich
Piastowa
Piastowska
Piastowska (W)
Piaszczysta
Piątkowska
Piąty Bastion
Piccola Italia
Piccola Italia & Mediterraneo
Pico Cuadro
Pie In The Sky pizza
Piechocka
Piechoty Łanowej
Piechoty Wybranieckiej
Piechurów
Pięciolinii
Pięciu Stawów
Piecuszka
Pieczarkowa
Pieczyska
Piekarenka
Piekarnia
Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy
Piekarnia Cukiernia Krzosek
Piekarnia Fronc
Piekarnia Garbolewscy
Piekarnia Gromulski
Piekarnia "Grzybki"
Piekarnia Grzybki
Piekarnia Jarex
Piekarnia Krzosek
Piekarnia Młociny
Piekarnia Osiedlowa Bułeczka
Piekarnia Oskroba
Piekarnia Patrycja
Piekarnia Precelek
Piekarnia Ratyński S.J.
Piekarnia SPC
Piekarnia Stężyca
Piekarnia Szwajcarska
Piekarnia Szwajcarska InterEuropol
Piekarnia Witaszczyk
Piekarnia-cukiernia S.J.
Piekarnik
Piekarska
Piekło
Piękna
Piękna (W)
Pielęgniarek
Pielgrzyma
Pielgrzymów
Pierogama
Pierogarnia Zapiecek
Pierogi z Pieca
Pierożek
Pierrogeria
Pierwiosnków
Pierwotny trakt wybiegający ze Starej Warszawy do Wsi Wielka Wola, nazwa nadana 1771
Pierwszej Kadrowej
Pierwszemu Marszałkowi Polski Józefowi Piłsudskiemu, którego imię nosi ten fort
Piesza
Piewca Starej Warszawy Artur Oppman 1867-1931.
Pięćdziesiątka
Pieńki
Pieńki Książeńskie
Pieńków
Pigwowa
Pigwowa (1502W)
Pigwy
Pijalnia czekolady E. Wedel
Pikanteria
Pilarzy
Pilaszków
Pilaszków PGR
Pilawa
Pilchowicka
Pilicka
Piłka nożna
Piłka plażowa
Piłkarska
Pilnikowa
Pilska
Pineska Dom Studencki Politechniki Warszawskiej
Pinia
Piniowa
Pink Flamingo
Pinko
Piołunowa
PioMar
Pionierów
Pionierów (873)
Pionierska
Piotr i Paweł
Piotr Jesionkiewicz
Piotr Płócienniczak - fotograf ślubny
Piotra Antoniego Steinkellera
Piotra Bardowskiego
Piotra Biegańskiego
Piotra Czajkowskiego
Piotra Falińskiego
Piotra Gruszczyńskiego
Piotra Maszyńskiego
Piotra Michałowskiego
Piotra Olszewskiego
Piotra Skargi
Piotra Wysockiego
Piotra Wysockiego (5580W)
Piotrkówek Duży
Piotrkówek Mały
Piotrkowska
Piotrusia
Piotrusia Pana (W)
Piotruś Pan
Piotruś Pan (Filia)
Pirat
Pirenejska
Pisankowa
Piskląt
Piskorska
Piskorz
Pistacjowa
Pit Stop Sklep z modelami
Pit Stops
Pita
Pitagorasa
Piusa XI (1819W)
Piwiarnia
Piwna
Piwnica Pod Harendą
Piwny Bar
Piwonia Bar
Piwonii
Piwoniowa
Piwoniowa (5585W)
Pixel Club
Pizza

p
pizza

P
Pizza
Pizza da Grasso
Pizza Dodo
Pizza Dominium
Pizza Dominos
Pizza Dominum
Pizza Eataliano
Pizza Hut
Pizza I Monelli
Pizza Marzano
Pizza na Placu
Pizza Perfetto
Pizza Przy Politechnice
Pizza Punto
Pizza Quatro
Pizza Time
Pizzeria
Pizzeria Antonio
Pizzeria Bajka
Pizzeria Bella Napoli
Pizzeria Biesiadowo
Pizzeria Buffo
Pizzeria Carmelo
Pizzeria Carramba
Pizzeria Centro
Pizzeria Da Grasso
Pizzeria Dominium

p
pizzeria first

P
Pizzeria Gaga
Pizzeria Hit
Pizzeria Incanto
Pizzeria Italiano
Pizzeria Karmnik
Pizzeria La Favola
Pizzeria La Torre
Pizzeria Limba
Pizzeria Mela Verde
Pizzeria Milano
Pizzeria na Barskiej
Pizzeria na Nowolipkach
Pizzeria Na Potockiej
Pizzeria na Winklu
Pizzeria Napoli
Pizzeria Nowoursynowska
Pizzeria Parma
Pizzeria Pinacoteca
Pizzeria pod Wieżą
Pizzeria Positano
Pizzeria Prato
Pizzeria Prima
Pizzeria Primavera
Pizzeria Pub "Da Nando"
Pizzeria Renesans
Pizzeria Rimini
Pizzeria Sonata
Pizzeria Soprano
Pizzeria Trattoria
Pizzeria "U Dziadka"
Pizzeria z Nowolipek
Pińczowska
Pińska
Piżamy
PKN Orlen
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski S.A.
PKO BP
PKO B.P.
PKO BP
PKO bp
PKO B.P.
PKO BP
PKO B.P.
PKO BP
PKO BP agencja nr 4127
PKO BP I Oddział w Radzyminie
PKO i PZU
PKO S.A.
PKO SA
PKP Energetyka
PKP Informatyka
Plac 1831 Roku
Plac 1905 roku
Plac 1905 Roku
Plac 3 Maja
Plac Aleksandra Rembowskiego
Plac Artura Zawiszy
Plac Bankowy
Plac Czerwca 1976 roku
Plac Defilad
Plac Dionizego Henkla
Plac Emila Młynarskiego
Plac Europejski
Plac Gabriela Narutowicza
Plac generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Plac generała Józefa Hallera
Plac generała Józefa Hallera (5534W)
Plac Grzybowski
Plac Ignacego Paderewskiego
Plac Inwalidów
Plac Jana Pawła II
Plac Joachima Lelewela
Plac Józefa Poniatowskiego
Plac Juliusza Osterwy
Plac Karola Szymanowskiego
Plac Kasztelański
Plac Kasztelański 01 (505901)
Plac Konfederacji
Plac Konstytucji
Plac Krasińskich
Plac księdza kanonika Tadeusza Kozłowskiego
Plac Kwirynowski
Plac manewrowy
Plac Maratończyków
Plac Marii i Józefa Markiewiczów
Plac marszałka Józefa Piłsudskiego
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego
Plac Miejski
Plac Mirowski
Plac na Rozdrożu
Plac Narodzenia Pańskiego

p
plac Ostrej Bramy

P
Plac Piotra Szembeka
Plac Politechniki
Plac Powstańców Warszawy
Plac przy Fontannie

p
plac Przymierza
plac Ratuszowy

P
Plac Słoneczny
Plac Sokratesa Starynkiewicza
Plac Stanisława Małachowskiego
Plac Stefana Czarnieckiego
Plac Światowida
Plac Szwedzki
Plac Tadeusza Kotarbińskiego
Plac Tadeusza Kościuszki
Plac Teatralny
Plac Thomasa Woodrowa Wilsona
Plac Trzech Krzyży
Plac Tysiąclecia
Plac Unii
Plac Unii Lubelskiej
Plac Weteranów 1863 roku
Plac Władysława Szczepaniaka
Plac Wodny (w budowie)
Plac Wojska Polskiego (W)
Plac Wolności

p
plac zabaw

P
Plac zabaw
Plac zabaw dla Maluchów
Plac zabaw dla Starszaków
Plac zabaw Nivea

p
plac zabaw przy forcie Bema

P
Plac zabaw przy SP nr 8.

p
plac zabaw w parku księcia Janusza

P
Plac zabaw Wspólnoty Strumykowa 4, 4A, 4B
Plac Zamkowy
Plac Zbawiciela
Plac Zgody
Plac Żelaznej Bramy
Płachta
Placówka
Placówka mBanku d.MultiBanku
Placówki
Płaczącej Wierzby
Plakatowa
Plameria
Plan miasta
Plan-B
Planeta
Planetowa
Plantowa
Planty
Planty Książenickie
Płaska
Plastyczna
Pląsy
Platanów
Platanów (W)
Platanowa
Platanowy Zakątek
Platforma Materiały Budowlane
Platinium Club
Platinum
Płatnerska
Płatnicza
Płatowcowa
Platynowa
Platynowa (W)
Play
Player Bar
Plaża
Plażowa
Plebania
Plebania - Parafia Matki Bożej Anielskiej w Radości
Pleciona
Pliszki
PLL LOT
Płochocin
Płochocin-Osiedle
Płochocińska
Płochocińska (633)
Płocka
Płomyka
Plonowa
Plotka Cafe
Płowce
Płowiecka
Płowiecka (2)
Płońska
Płudowska
Plus
Plutonowego Józefa Ciećwierza
Plutonowego Klemensa Lipińskiego
Plutonowych
Plutonu Torpedy
Płużańska
Płużnicka
Płyta Desantu 3 Dywizji Piechoty I Armii WP
Płyta Desantu Czerniakowskiego
Płyta pamięci Polaków poległych 11.09.2001 w World Trade Center w Nowym Jorku
Płyta pamięci poległych w II wojnie światowej Sportowców-Akademików
Płytowa
Pływacka
Pływalnia "Albatros"
Pływalnia Foka
Pływalnia Inflancka
Pływalnia "Nowa Fala"
Pływalnia OSiR
Pływalnia "Skalar"
Płyćwiańska
Po Drodze - sklep spożywczy
Po Drugiej Stronie Lustra
Po Prostu Art Bistro
Po Prostu Café
Poborzańska
Pobudki
PoByku burger steak & bar
Pochyła
Pociecha
Pocieszeń
Pociskowa
Początkowa
Poczta
Poczta (05-850)
Poczta Główna
Poczta Polska
Pocztowa
Poczty Gdańskiej
Pod Baryłką
Pod Bateriami (722)

p
pod Billą

P
Pod Brzozami
Pod Czerwonym Wieprzem
Pod Dębami
Pod Gołębiami
Pod Grotem
Pod Grubą Kaśką Multi Pub
Pod Gruszą
Pod Herbami
Pod Kaktusami
Pod Karabelą
Pod Kasztanami
Pod kasztanem
Pod Kopcem
Pod Lasem
Pod Lipą
Pod Łosiem
Pod Messalką
Pod Mosteczkiem
Pod Podłogą
Pod Pretextem
Pod Pstrągiem
Pod Rurą
Pod Samsonem
Pod Skocznią
Pod Słonecznikami
Pod Sosnami
Pod Strzechą
Pod Zegarami
Pod Zegarem
Pod świerkami
Pod świerkiem
Podbiałowa
Podbipięty
Podborska
Podchorążych
Podchorążych Armii Krajowej
Podgórna
Podgórska
Podgrodzie
Podgrzybków
Podhajecka
Podhalańska
Podjazd
Podkładowa
Podkomorzanka
Podkomorzego
Podkowa Leśna
Podkowiańska
Podkowińska
Podkowy
Podlasek
Podlaska
Podleśna
Podleśna (W)
Podłogi & Drzwi
Podłużna
Podmiejska
Podmokła
Podobna
Podolska
Podolszyn
Podolszyn Nowy
Podolszyn Stary

p
podpułkownika Edwarda Dietricha
podpułkownika Franciszka Hynka

P
Podpułkownika Józefa Krzyczkowskiego
Podpułkownika Mieczysława "Grzymały" Sokołowskiego
Podpułkownika Wacława Szadkowskiego
Podpułkownika Zbigniewa Stanisława Kiedacza
Podróżna
Podróżnicza

p
podróży rycerza Ciołka

P
Podskarbińska
Podskarbińska (5525W)
Podskarpowa Ścieżka Rowerowa
Podstacja trakcyjno-elektryczna
Podstarościch
Podstawowa
Podstołeczna
Podwale
Podwale 5
Podwiejska
Podwiejska (1522W)
Podwójna
Poetów
Poetycka
Poezji
Poezji (W)
Pogodna
Pogodna (W)
Pogorzel
Pogorzelska
Pogotowie
Pogotowie alkoholowe
Pograniczna
Pogroszew
Pogroszew-Kolonia
Pohulanka
POINTPRINT Tusze Tonery
Pokoje
Pokojowa
Pokoju
Pokorna
Pokrętna
Pokrzywnicka
Pokrzywowa
Pokucka
Pol Mot Auto
Pol-Oil
Połączona
Polana archeologiczna
Polana Turystyczna Opaleń
Polana Zosin
Polanicka
Połaniecka
Polanki
Polanki (W)
Polankowa
Polany
Polarna
PolArt Dom Sztuki Ludowej
PolBank
Polbank
Polbank EFG
Połczyńska
Połczyńska (719)
Połczyńska Parking P+R 01 (500101)
Połczyńska Parking P+R 02 (500102)
Połczyńska Parking P+R 03 (500103)
Połczyńska Parking P+R 04 (500104)
Poleczki
Poległym i Pomordowanym na Wschodzie
Poległym Żołnierzom III Obwodu AK
Poleska
Polfa tarchomin S.A. Dział Sprzedaży
Poli Gojawiczyńskiej
Poli Negri
Policja
Poligonowa
Polinezyjska
Polish Energy Partners S.A.
Politechniczna
Politechnika Warszawska
Polka Magda Gessler
Pólko
Polkowska
Półksiężyca
Polna
Polna (W)
Polnego Wiatru
Polnej Brzozy
Polnej Róży
Północna
Polnord Office
Polnych Bratków
Polnych Kwiatów
Polnych Kwiatów (1504W)
Polnych Kwiatów (5585W)
Polnych Maków
Polnych Traw
Polo Market
PoloMarket
Polonez
Poloneza
Polonia Palace Hotel
Polonia Warszawa
Połoniny
Polowa
POLPAK
Polska
Polska Akademia Nauk
Polska Akademia Nauk Centrum Badań Ekologicznych
Polska Chata
Polska Federacja Sportu "Gwardia"
Polska muzyka
Polska Walcząca
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
Polski Komitet Normalizacyjny
Polski Komitet Olimpijski
Polski Rejestr Statków
Polski Związek Kombatantów
Polski Związek Motorowy Zarząd Główny
Polski Związek Niewidomych
Polskich Kwiatów
Polskich Skrzydeł
Polskie Drogi
Polskie Jadło
Polskie Radio Program 3
Polskie Towarzystwo Chemiczne
Polskie Towarzystwo Przedsiębiorczości
Polskiej Organizacji Wojskowej
Polsko-Amerykański Ośrodek Szkolenia Budowlanych Sp.z o.o.
Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne "OLIVER"
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
Polsko-Katolicka Katedra Świętego Ducha
Południk Warszawski
Południk Zero
Południowa
Południowa (701)
Polyester Cafe
Pomarańczowa
Pomelo
Pomianowska
Pomianowski
Pomidoro
Pomidorowa
Pomiechowska
Pomnik 1000 lat Jazdy Polskiej
Pomnik Adama Mickiewicza
Pomnik Agnieszki Osieckiej
Pomnik Alfonsa Grotowskiego
Pomnik Armii Krajowej
Pomnik "Barykada Września"
Pomnik Bogny i Jerzego Sokorskich
Pomnik Bohaterów Getta
Pomnik Bolesława Prusa
Pomnik Braterstwa Broni (w renowacji)
Pomnik Charlesa de Gaulla
Pomnik Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej
Pomnik Drzewa Pawiackiego

p
pomnik Edwarda hrabiego Raczyńskiego

P
Pomnik Edwarda Mandella House'a
Pomnik Fryderyka Chopina
Pomnik Gabriela Narutowicza
Pomnik Generała Józefa Sowińskiego
Pomnik generała Zygmunta Berlinga
Pomnik Hipcia
Pomnik Ignacego Jana Paderewskiego
Pomnik Jana III Sobieskiego
Pomnik Jana Matejki
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Janusza Korczaka
Pomnik Józefa Piłsudskiego

p
pomnik Juliana Ursyna Niemcewicza

P
Pomnik Juliusza Słowackiego
Pomnik Króla Jana III Sobieskiego
Pomnik Księcia Józefa Poniatowskiego
Pomnik ku czci żołnierzy poległych w 1920 r.
Pomnik ku pamięci ofiar bitwy pod Olszynką Grochowską 1831
Pomnik Laszlo Osvatha
Pomnik Leona Schillera
Pomnik Ligi Morskiej i Rzecznej
Pomnik Lotnika
Pomnik lotników
Pomnik Lotników Polskich
Pomnik Małego Powstańca
Pomnik Maria Skłodowska-Curie
Pomnik Marii Konopnickiej
Pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego
Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego
Pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego z córkami
Pomnik Mikołaja Kopernika
Pomnik młodzieży jugosłowiańskiej
Pomnik Napoleona Bonaparte
Pomnik Niepodległości Rzeczypospolitej Kampinoskiej
Pomnik Niezależnego Kota Cyryla
Pomnik ofiar katastrofy samolotu "Tadeusz Kościuszko"
Pomnik ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Pomnik pamięci kolejarzy
Pomnik Pamięci Oficerów II RP
Pomnik pamięci policjantów zamordowanych w obozie Miednoje
Pomnik pamięci Powstańców Warszawskich
Pomnik papieża Jana Pawła II
Pomnik Partyzanta Armii Ludowej
Pomnik Polaków rozstrzelanych jesienią 1943 r.
Pomnik poległych żołnierzy WP oraz poległych partyzantów
Pomnik Polski Walczącej
Pomnik polskich kryptologów
Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej
Pomnik pomordowanych harcerzy w 1939

p
pomnik pomordowanych przez Niemców
pomnik por. Jana Rodowicza "Anody"

P
Pomnik Powstania Warszawskiego 1944

p
pomnik powstańców

P
Pomnik Powstańców Warszawy
Pomnik Pracy
Pomnik Praskiej Kapeli Podwórkowej

p
pomnik profesora Władysława Grabskiego

P
Pomnik Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Pomnik przyrody
Pomnik Przyrody Aleja Drzew
Pomnik Romana Dmowskiego
Pomnik Ronalda Reagana
Pomnik Stanisława Moniuszki

p
pomnik Stanisława Wawrzyńca Staszica

P
Pomnik Stefana "Grota" Roweckiego
Pomnik Stefana Starzyńskiego
Pomnik Stefana Żeromskiego
Pomnik Św. Jana Pawła II
Pomnik Światowida
Pomnik Syrenki
Pomnik Szczęśliwego Psa
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik Tarasa Szewczenki

p
pomnik w miejscu byłego obozu NKWD

P
Pomnik Więźniów Obocu NKWD
Pomnik więźniów politycznych straconych w latach 1944-56
Pomnik Willy Brandta
Pomnik Wincentego Witosa
Pomnik Wojciecha Bogusławskiego
Pomnik Wspólnego Męczeństwa Żydów i Polaków
Pomnik współtwórców Niepodległej
Pomnik Załogi Liberatora EV961
Pomnik Ześłańców Syberyjskich
Pomnik zgupowania "Krybar"
Pomnik Żołnierza 1 Armii WP
Pomnik żołnierzy 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
Pomnik żołnierzy POW
Pomnik Żołnierzy Radzieckich w Warszawie
Pomnik-obelisk upamiętniający żołnierzy 28 DP
Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka
Pomocnicza
Pomodori
Pomodoro
Pomologiczna
Pomordowani w czasie okupacji
Pomordowanym i spalonym mieszkańcom Radzymina w 1944r
Pomorska
Pompy
Pomyślna
Ponarska
Ponczowa
Poniecka
Pontonierów
Pontonierska

p
pook pasta

P
Popas
Popiela

p
popiersie generała Józefa Zachariasza Bema

P
Popiersie Ignacego Jana Paderewskiego
Popiersie Jerzego Waszyngtona
Popiersie Piotra Wysockiego
Popiołów
Popówek
Popradzka
Poprawki krawieckie extra
Poprawna
Poprzeczma
Poprzeczna
Popularna

p
por. "Skrytego"

P
Poradnia Chorób Układu Oddechowego
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna nr 12
Poradnia Zakładowa
Porajów
Poranek
Poranka
Poranna
Porannej Bryzy
Porannej Rosy
Porannej Zorzy
Porcelana
Porcelanowa
Porębiska
Porębska
Poręby
Poronińska
Porostowa
Porsche Centrum Warszawa
Port Praski
Port Wisła
Port Żerański
Porta 13 - Restauracja BIO
Portiernia
Porto Praga
Portobello
Portofino
Portos
Portowa
Portowa Zaułek
Portretowa
Porucznika Francisa Akinsa
Porucznika Franciszka Żukowskiego
Porucznika Leona Szymańskiego
Porucznika Mieczysława Kalinowskiego
Porucznika Stefana Pogonowskiego
Pory
Pory Roku
Porzeczkowa
Porzeczkowa;Wiśniowa
Porzucony Zakład Opieki Zdrowotnej
Posada Sierakow
Posag 7 Panien
Posejdona
Poselska
Posępna
Posłańców
Pospieszna
Pospolita
Post office
Postępu
Postępu 96D
Posterunek SOK Warszawa Odolany
Potażowa
Potocka
Potockich
Potoki
Potrzebna
Potulicka
Potulickich
Potułkały
Poutou
Pow3r Products
Powalone drzewo
Powałów
Powałowa Góra
Powązkowska
PowerGaz
Powiatowa
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Pruszkowie, filia nr. 5 (dla dzieci)
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie. Filia nr 7
Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Filia w Radzyminie
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego
Powidło.pl
Powiśle Park
Powojowa
Powroźnicza
Powsin
Powsinek
Powsinianka
Powsińska
Powsińska (724)
Powstanców Śląskich
Powstania Styczniowego
Powstanie 1863 mogila
Powstanie Warszawskie fragment muru dawnego Dworca Towarowego
Powstańcom 1863 r.
Powstańcom Mokotowa
Powstańców
Powstańców (92)
Powstańców Kampinosu
Powstańców Śląskich
Powstańców Śląskich (719)
Powstańców Styczniowych
Powstańców Warszawy
Powstańców Warszawy (3111W)
Powstańców Warszawy (W)
Powstańców Wielkopolskich
Powszechna
POZ VITA-MED
Poziomek
Poziomki
Poziomkowa
Poznańska
Poznańska (718)
Poznańska (92)
Pozostałość wiatraka
Pozytywki
Pozytywna
Pośrednia
Poświaty (W)
Poświętna
Pożarowa
Pożegnanie z Afryką
PP nr 5 "Baśniowa Kraina"
PPL
Prabucka
Pracovnia
Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
Pracownia Sztuk Plastycznych
Pracownie sztuki Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu (13)
Prądowa
Praga Północ
Praga Południe
Prałatowska
Pralnia
Pralnia Alba
Pralnia Alina
Pralnia Chemiczna
Pralnia chemiczna
Pralnia Chemiczna i Wodna
Pralnia Chemiczna Niagara
Pralnia Supra
Pralniomat
Pranie dywanów
Prasa
Prasa, upominki
Praska
Praski
Praski aniołek
Praski Aniołek "Borys"
Praskie aniołki
Praskie anioły
Prasowa
Pratulińska
Pratulińska (5619W)
Prawdziwa
Prawdziwka
Prawnicza
Prawników
Prawo i Sprawiedliwość
Prawosławny Ordynariat Polowy Wojska Polskiego
Prażanka
Prażmowska
Premiere Classe
Presto
Presto Pizza
Prętowa
Prezydencka
Prima
Prime Corporate Center
Primus
Prochowa
Prochowni
Produkcyjna
Produkty Benedyktyńskie
Profesora Edmunda Jankowskiego
Profesora Henryka Mierzejewskiego
Profesora Janusza Groszkowskiego
Profesora Jerzego Bukowskiego
Profesora Mieczysława Michałowicza
Profesora Stanisława Brzósko
Profesora Teodora Axentowicza
Profesora Wacława Paszkowskiego
Profesora Witolda Wierzbickiego
Profesora Władysława Tatarkiewicza
Profesora Włodzimierza Skalmowskiego
Profesorska
ProfiLab
Projektowana
Prokuratorska
Prokuratura Apelacyjna
Prokuratura Generalna
Prokuratura Rejonowa
Prokuratura Rejonowa Śródmieście
Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ
Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz
Proletariatczyków
Prom Pliszka
Prom Słonka
Prom Turkawka
Prom Wilga
Proma
Promenada
Prometeusza
Promienista
Promienna
Promienna (W)
Promilek
Promyk
Promyka
Promyka (3112W)
Promykowa
Property Services of Poland
Prosper SA
Prosta
Prosta (2405W)
Prosta (719)
Prosta (W)
Prosto z Pieca
Prostopadła
Prószyński Media Sp. z o.o.
Protazego
Prowansja
Prowansji
Prowincja
Prozy
Próżna
Prudnicka
Prusa
Pruszków
Pruszkowska
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Prymasa Stefana Wyszyńskiego (4318W)
Prymasa Stefana Wyszyńskiego (634)
Prymasa Tysiąclecia
Prymasowska
Prymulki
Prywatna
Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego "Paderevianum"
Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie
Prywatna Szkoła Podstawowa Didasko
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 62
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92
Prywatna Szkoła Podstawowa NR114
Prywatna szkoła podstawowoa i gimnazujum
Prywatne Centrum Medyczne LIM
Prywatne Żeńskie Szkoły imienia Cecylii Plater Zyberkówny
Pryzmaty
Przasnyska
Przaśna
Prząśniczek
Prząśniczek (5583W)
Przebieg
Przebiśniega
Przebiśniegów
Przebudowa przejścia podziemnego
Przechodnia
Przechodnia (W)
Przeciętna
Przecinka
Przecławska
Przecznica
Przedatki
Przednia
Przedpole
Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami
Przedszkole

p
przedszkole

P
Przedszkole
Przedszkole 103
Przedszkole 146
Przedszkole 284
Przedszkole Akacjowa Chatka
Przedszkole "Ala ma kota"
Przedszkole Antoine Saint-Exupery
Przedszkole "Bajkowy Dom"
Przedszkole Burczybas
Przedszkole Ciuchcia Puch-Puch
Przedszkole Dębowy Gaj
Przedszkole Gminne w Chotomowie
Przedszkole im. D. Savio
Przedszkole Integracyjne Nr 312
Przedszkole Integracyjne nr 394
Przedszkole integracyjne nr 8
Przedszkole Kocie Łapki
Przedszkole Konradek
Przedszkole Krasnoludki
Przedszkole Leśna Polana
Przedszkole MAMAYA
Przedszkole Miejskie 11
Przedszkole Miejskie 6 - oddziały żłobkowe
Przedszkole Miejskie nr 1
Przedszkole Miejskie nr 11
Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia
Przedszkole Miejskie Nr 13
Przedszkole Miejskie nr 15
Przedszkole Miejskie nr 2
Przedszkole Miejskie nr 3
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Misia Uszatka
Przedszkole Miejskie Nr 6 „Tęczowa Szóstka”
Przedszkole Miejskie nr 7
Przedszkole niepubliczne Czary Mary
Przedszkole niepubliczne Jasia i Małgosi
Przedszkole niepubliczne "Kaczka Dziwaczka"
Przedszkole Niepubliczne "Nutka" w Nowej Iwicznej
Przedszkole Niepubliczne "Nutka" w Piasecznie
Przedszkole Niepubliczne "Plastuś"
Przedszkole Niepubliczne PRZYJACIEL
Przedszkole nr 1
Przedszkole nr 10
Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka
Przedszkole nr 11
Przedszkole Nr 11 w Piasecznie
Przedszkole nr 111
Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie"
Przedszkole nr 12
Przedszkole Nr 144 "Zaczarowany ołówek"
Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka"
Przedszkole nr 147
Przedszkole Nr 148
Przedszkole nr 15 Niepubliczne Sióstr Misjonarek św. Rodziny
Przedszkole nr 153
Przedszkole nr 154 "Pod wesołą truskaweczką"
Przedszkole nr 155 "Roztańczona kraina"
Przedszkole nr 157
Przedszkole nr 162 Saski Zakątek
Przedszkole Nr 166
Przedszkole nr 167
Przedszkole nr 169
Przedszkole nr 171
Przedszkole nr 174
Przedszkole nr 177
Przedszkole nr 18
Przedszkole nr 18 im. Kubusia Puchatka
Przedszkole nr 184
Przedszkole nr 185
Przedszkole nr 186 "Sportusie"
Przedszkole Nr 190
Przedszkole Nr 196 "Kraina Misiów"
Przedszkole nr 2
Przedszkole nr 200
Przedszkole nr 201
Przedszkole nr 21
Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka
Przedszkole nr 212
Przedszkole nr 222
Przedszkole nr 226 z oddziałami integracyjnymi
Przedszkole Nr 228
Przedszkole Nr 230
Przedszkole nr. 233
Przedszkole Nr 235
Przedszkole Nr 236
Przedszkole nr 244
Przedszkole nr 24; Żłobek nr 25 "Syrena"
Przedszkole nr 25 Sióstr Felicjanek
Przedszkole nr 264
Przedszkole nr 267
Przedszkole nr 269
Przedszkole nr 274
Przedszkole Nr 282
Przedszkole nr 287
Przedszkole nr 299
Przedszkole nr 3
Przedszkole Nr 301 „Zaczarowany Świat”
Przedszkole nr 307‎
Przedszkole nr 313
Przedszkole nr 317 "Smykolandia"
Przedszkole Nr 318 "Zielony Zakątek"
Przedszkole Nr 319
Przedszkole nr 320
Przedszkole nr 33
Przedszkole Nr 330
Przedszkole Nr 337
Przedszkole nr 343
Przedszkole nr 345
Przedszkole nr 349 "Barcelonka"
Przedszkole Nr 350 "Jaśminowy Gaj"
Przedszkole nr 352
Przedszkole nr 364 "Pod Kasztanem"
Przedszkole nr 366
Przedszkole nr 381
Przedszkole nr 385
Przedszkole nr 395
Przedszkole nr 4
Przedszkole nr 407
Przedszkole nr 412
Przedszkole nr 412 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole nr 414
Przedszkole nr 47 "Mali Artyści"
Przedszkole nr 48
Przedszkole nr 5 im. Kota w butach
Przedszkole nr 5 w Piasecznie
Przedszkole Nr 56
Przedszkole Nr 72
Przedszkole nr 76
Przedszkole nr 78
Przedszkole nr 80
Przedszkole nr 83
Przedszkole nr 87
Przedszkole Nr 9
Przedszkole Nr 97 "Leśna Polanka"
Przedszkole nr 98
Przedszkole numer 198 "Bajeczne Przedszkole"
Przedszkole numer 407
Przedszkole pod Myszką
Przedszkole prywatne "Rośnij z Didasko"
Przedszkole Publiczne
Przedszkole Publiczne nr 199
Przedszkole Publiczne w Józefowie
Przedszkole Publiczne w Raszynie
Przedszkole Sasanka
Przedszkole Sióstr Niepokalanek
Przedszkole Skrzat
Przedszkole Specjalne nr 208
Przedszkole Świat Bajek
Przedszkole "Tarchominek" nr 65 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole w Wiązownie
Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedzkolnym im. 28. pułku Strzelców Kaniowskich
Przedszkole Wesoły Smok
Przedszkolna
Przedwiośnia
Przedwiośnie
Przedświt
Przegryź
Przejazd
Przejazd (2284W)
Przejazdowa
Przejazdowa (W)
Przejście dla Pieszych
Przejściowa
Przekąski u Romana
Przekorna
Przełajowa
Przełęczy
Przelot
Przelotowa
Przemian
Przemyska
Przemysława
Przemysłowa
Przemysłowy Instytut Motoryzacji
Przepiórcza
Przepiórki
Przepis
Przepompownia ścieków Nowodwory
Przerąbkowska
Przerwana
Przeskok
Przesmyk
Przestronna
Przeszkoda
Przewłocka
Przewodowa
Przeworska
Przewoska
Przewóz
Przewoźników
Przezorna
Przezwajanie silników elektr.
Przeździecka
Przodowników
Przy Agorze
Przy Akacjach
Przy Bażantarni
Przy Bernardyńskiej Wodzie
Przy Dobrej
Przy Dunaju
Przy Forcie
Przy Fosie
Przy Grobli
Przy Grodzisku
Przy Jeziorze
Przy Księżycu
Przy Lasku
Przy Lesie
Przy Parku
Przy Pięknej
Przy Potoku
Przy Stawie
Przy Trasie
Przy Wiatraku
Przy Willowej
Przy Wodzie
Przy Zamku
Przy Zawiszy
Przyce
Przychodnia
Przychodnia Falck
Przychodnia Grabów
Przychodnia Internistyczna
Przychodnia Medicover
Przychodnia Płocka
Przychodnia Profilaktyczno-Lecznicza
Przychodnia Rejonowa
Przychodnia Rejonowa nr 1 w Piasecznie
Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
Przychodnia Zdrowia

p
przyczepytowarowe.pl

P
Przyczółkowa
Przyczółkowa (724)
Przydawki
Przydrożna
Przygodna
Przygodowa
Przygraniczna
Przyjaciele Kubusia
Przyjacielska
Przyjaciół
Przyjazna
Przyjaźni
Przyjemna
Przyjezierce
Przykoszarowa
Przylaszczkowa
Przyłęcka
Przylesie
Przylesie (5583W)
Przyleśna
Przyleśna (W)
Przymierze Rodzin nr 3 im. bł. ks. J. Popieluszki
Przyokopowa
Przyparkowa
Przyrodnicza
Przyrynek
Przyrzecze
Przysmaki Warszawy
Przystanek Chmielna
Przystanek Książka
Przystanek Kultura Piaseczno
Przystanek Piekarnia
Przystaniowa
Przystankowa
Przystań Smaków
Przyszłości
Przyszłości (3141W)
Przyszłość (1816W)
Przytorowa
Przytulna
Przytyk
PSS Społem
PSS Spolem
PSS Społem
PSS Społem Lux
Pstra
Pstrągowa
Pszczela
Pszczelińska
Pszczelińska (720)
Pszczyńska
Pszeniczna
Pszenna
Ptaków Leśnych
Ptasi Azyl
Ptasia
Ptasia (W)

p
ptasie remizy

P
Ptaszarnia
PTTK
Ptysiowa
PUB
Pub 6/9
Pub 7
Pub Aleks
Pub Alternatywa
Pub Arkadia
Pub Dziupla
Pub Kubuś
Pub na Dakowie
Pub Na Francuskiej
Pub przystań
Pub Rama
Pub Volta
Pub Żywiecki
Publicze Przedszkole nr 3 "Skrzat"
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 22
Publiczne Przedszkole Nr 1
Publiczne Przedszkole nr 1 "Zielony Dinek"
Publiczne Przedszkole Nr 2
Publiczne Przedszkole nr 2 "Leśny zakątek"
Publiczny Plac Zabaw
Puchacza
Puchaczy
Puchalska
Puchały
Puławska
Puławska (2;79)
Puławska (79)
Puławska Residence
Pułk Baszta
Pułkowa
Pułkowa (637)
Pułkowa (7)
Pułkownika Aleksandra Krzyżanowskiego
Pułkownika Antoniego Tomczyka
Pułkownika Edwarda Malewicza
Pułkownika Franciszka Nullo
Pułkownika Józefa Krzyczkowskiego
Pułkownika Józefa Płodowskiego
Pułkownika Kazimierza Leskiego
Pułkownika Mieczysława Żywiciela Niedzielskiego
Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego
Pułkownika Stanisława Dąbka
Pułkownika Witolda Łokuciewskiego
Pułkownika Zoltána Baló
Pułku AK "Broda"
Pułku Baszta
Pułtuska
Puma
Punkt Apteczny
Punkt informacyjno-konsultacyjny
Punkt informacyjno-konsultacyjny ośrodka leczenia uzależnień
Punkt Kasowy Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim
Punkt Poboru Opłat "Pruszków"

p
punkt przedszkolny "Ptasie Radio"

P
Punkt xero i wydruków
Pupilek
Pusta
Pustelnicka
Pustelnik
Pustola
Pustułeczki
Puszczy
Puszczy Solskiej
Puszczyka
Puszkarzy
Puszysta
Putka
Puzonistów
P.W. Świętych Rafała Kalinowskiego i Alberta Chmielowskiego
Pyroflex - szyby
Pyry
Pyry Ludwinowo
Pyszniańska
Pyszny Kurczak
Pyza - Kuchnia domowa
PZU Tower
PZW-Pruszków

Q
Q-service
Qch-nia
Qchnia
Qchnia Artystyczna
Qeen Turecki Kebab
Qki
Quang Dat
Quattro
Quattro Canti
Questo e Quello
QuickPoint
Qulinarius
Quorum Bar
Quê Hương

R
R Brwinów
R Brzózki
R Celestynów
R Chotomów
R Cisie
R Dobczyn
R Grodzisk Mazowiecki Okreżna
R Grodzisk Mazowiecki Piaskowa
R Halinów
R Janówek
R Jasienica Mazowiecka
R Józefów
R Kanie Helenowskie
R Kazimierówka
R Klembów
R Kobyłka
R Krusze
R Legionowo Przystanek
R Malichy
R Metro Młociny
R Metro Słodowiec
R Metro Stare Bielany
R Metro Wawrzyszew
R Michalin
R Milanówek
R Milanówek Grudów
R Modlin
R Nowa Iwiczna 02
R Nowa Wieś Warszawska
R Nowy Dwór Mazowiecki
R Opacz
R Otrębusy
R Otwock
R Ożarów Mazowiecki
R Piaseczno Miasto Wąskotorowe
R Piaseczno Wiadukt
R Piaseczno-Zalesie
R Płochocin
R Podkowa Leśna Wschodnia
R Podkowa Leśna Zachodnia
R Pogorzel Warszawska
R Polesie
R Radzymin
R Reguły
R Śródborów
R Stara Wieś
R Sulejówek 02
R Sulejówek Miłosna
R Świder
R Tworki
R Warszawa Aleje Jerozolimskie
R Warszawa Aleje Jerozolimskie 02
R Warszawa Anin 01
R Warszawa Centralna
R Warszawa Choszczówka
R Warszawa Dawidy
R Warszawa Dawidy 02
R Warszawa Falenica
R Warszawa Gdańska
R Warszawa Główna
R Warszawa Jeziorki
R Warszawa Jeziorki 02
R Warszawa Kasprzaka 02
R Warszawa Koło 02
R Warszawa Lotnisko Chopina (Airport)
R Warszawa Miedzeszyn 01
R Warszawa Międzylesie 01
R Warszawa Ochota WKD 01
R Warszawa Olszynka Grochowska 01
R Warszawa Płudy
R Warszawa Radość 01
R Warszawa Raków 01
R Warszawa Rakowiec 01
R Warszawa Reduta Ordona 02
R Warszawa Rembertów
R Warszawa Salomea 01
R Warszawa Służewiec 01
R Warszawa Śródmieście
R Warszawa Śródmieście WKD
R Warszawa Stadion 02
R Warszawa Ursus Północny 01
R Warszawa Ursus-Niedźwiadek
R Warszawa Włochy
R Warszawa Wola Grzybowska
R Warszawa Wschodnia Osobowa
R Warszawa Zacisze-Wilno
R Warszawa Żwirki i Wigury 01
R Warszawa-Wesoła
R Wołomin
R Wołomin Słoneczna
R Ząbki
R Zagościniec
R Zalesie Dolne
R99
Rabacik.pl - kasy fiskalne
Rabarbar Bar
Rabarbarowa
Rabatowa
Rabczańska
Raben Polska sp. z o.o.
Rabindranatha Tagore'a
Rąblowska
Rabsztyńska
Raciborska
Racjonalizacji
Racławicka
Rada
Radarowa
Radecka
Radiostacja
Radiowa
Radiowa, Bemowo
Radiowa; Dywizjonu 303
Radiówek
Radiowo
Radisson Blu Centrum Hotel
Radisson Blu Sobieski Hotel
Radłowa
Radłowska
Radna
Radnych
Radomińska
Radomska
Radomszczańska
Radosna
Radosna (W)
Radoszycka
Raduńska
Radzanowska
Radziejowicka
Radziłowska
Radziwie
Radzińska
Radzymin
Radzymińska
Radzymińska (5530W)
Radzymińska (629)
Radzymińska (629;634)
Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu
Radzyń
Rafaela
Rafał
Rafał Krajewski
Rafała Krajewskiego
Rafałowska
Rafii
Raiffaisen Polbank
Raiffeisen
Raiffeisen Bank
Raiffeisen POLBANK
Raiffeisen Polbank
RaiffeisenBank
Rainbow Center
Raj
Rajców
Rajdowa
Rajgrasowa
Rajgrodzka
Rajmunda
Rajska
Rajskich Ptaków
Rajskiej Jabłoni
Rajszew
Rajszewska
Rakietników
Rakietowa
Rakowa
Rakowiecka
Rama
Ramar
RamBam
Ramowa
Ramzesa
Rancho Bena
Ranczo Wilanów
Ranczowa
Raniuszka
Rapa
Rapperswilska
Rasoi
Rasztów
Rasztowska
Raszyn
Raszyńska
Raszyńska (634)
Ratoszyńska
Rattanowa
Ratusz m. st. Warszawy dla dzielnicy Bialolęka
Ratusz w Piasecznie
Ratuszowa (5532W)
Ratyniecka
Rauta
Rawicka
Rawska
Rdestowa
RDG Centrum
Real
Rębkowska
Rebusowa

r
recto|verso

R
Ręczaje Nowe
Ręczaje Polskie
Ręczajska
RED Development (budowa bloków)
Red Rose
Redakcja Wojskowa
Redaktorska
Reduta Bank Polski
Redutowa
Reedycja Klub
Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Milanówek
Referendarska
Refre Studio Urody
Regatowa
Regeneracja
Regeneracja głowic
Regionalna
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Regucka (797)
Regulska
Reguły
Reichle & De-Massari
Rejenta
Rejonowa
Rejowiecka
Rejsu
Rękawicznicza
Rękodzielnicza
Rękopis
Rekreacyjna
Rekrucka
Rektorat Rzymsko-Katolicki Matki Bożej Jasnogórskiej
Rektorat, Kanclerz (12)
Rektorska
Relaksowa
Relaksu
Relax
Relay
Rembelszczyzna
Rembertów
Rembertowska
Rembertowska (W)
Rembielińska (5611W)
Rembrandta
Remiszewska
Remiza Strażacka
Remont
Remontowa
Renault
Rencistów
Rendez-Vous
Renesansowa
Renety
Renifer
Reniferowa
Renin
Repubblica Italiana
Republikańska
Reserved
Resorowa
Resort
Rest Hotel Warszawa
Restauracia Wilanów
Restauracja "Broniszówka"
Restauracja Corrado
Restauracja Dom Polski
Restauracja Eden
Restauracja Endorfina
Restauracja "Esencja"
Restauracja Kampinówka
Restauracja la Strava
Restauracja Mazowsze
Restauracja No Name
Restauracja Polska
Restauracja Powsin
Restauracja Słowiańska
Restauracja Staroświecka
Restauracja Studencka
Restauracja "Ursus"
Restauracja Warszawska
Restauracyjka
Restaurant 99
Resurs
Reszelska
Retmańska
Rezedowa
Rezerwat Bagno Bocianowskie
Rezerwat Bagno Jacka
Rezerwat Bukowiec Jabłonnowski
Rezerwat Chojnów
Rezerwat Dębina
Rezerwat Grabicz
Rezerwat Grądy Celestynowskie
Rezerwat Horowe Bagno
Rezerwat Jabłonna
Rezerwat Jeziorko Czerniakowskie
Rezerwat Jezioro Kiełpińskie
Rezerwat Kalinowa Łąka
Rezerwat Kawęczyn
Rezerwat Kępy Kazuńskie
Rezerwat Łachy Brzeskie
Rezerwat Las Bielański
Rezerwat Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego
Rezerwat Las Natoliński
Rezerwat Ławice Kiełpińskie
Rezerwat Łęgi Czarnej Strugi
Rezerwat Łęgi Oborskie
Rezerwat Łyczyńska Olszyna
Rezerwat Morysin
Rezerwat Mszar Pogorzelski
Rezerwat Na Torfach
Rezerwat Obory
Rezerwat Olszyna Łyczyńska
Rezerwat Parów Sójek
Rezerwat Przyrody "Obory"
Rezerwat Puszcza Słupecka
Rezerwat Rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego
Rezerwat Rezerwat im. Króla Jana Sobieskiego
Rezerwat Skarpa Oborska
Rezerwat Skarpa Ursynowska
Rezerwat Stawy Raszyńskie
Rezerwat Wolica
Rezerwat Wyspy Świderskie
Rezerwat Wyspy Zawadowskie
Rezerwat Zaborów im. W.Tyrakowskiego
Rezerwat Zakole Zakroczymskie
Rezerwowa
Rezydencja Ambasadora Kanady w Polsce
Rezydencja ambasadora USA
Rezydencja Maltańska
Rezydencje Pałacowa
Reżyserska
Ristorante Corleone
Riviera Konferencje & Wesela
RJ. Studio Dekoracji Wnętrz
RKS Mirków
RKS Okęcie
RKS Orzeł
RKS Sarmata
Roalda Amundsena
Robercin
Robinii
Robotnicza
Rocha
Rocha Kowalskiego
Rocha-Kowalskiego
Rodeo Drive
Rodła
Rodowa
Rodzinna
Rodziny Hiszpańskich
Rodziny Kalińskich
Rodziny Kluczyńskich
Rodziny Połanieckich
Rodzynkowa
Rogalińska
Rogatkowa
Rogerówka
Rogowska
Rohatyńska
Rokicka (700)
Rokitnicka
Rokitno-Majątek
Roko
Rokoko
Rokokowa
Rokola
Rokosowska
Rola
Rolanda
Rolety
Rolinicza
Rolna
Rolnicza
Rolnicza (2420W)
Rolski Komputer Otwock
Rolski Komputer Warszawa
Roma
Romana Dmowskiego
Romana i Jana Podoskich
Romana Kobendzy
Romana Maciejewskiego
Romana Palestera
Romana Pazińskiego
Romana Popiołka
Romana Sanguszki
Romana Statkowskiego
Romantyczna
Romańska
Romea i Julii
Romex
Romualda Gutta
Romualda Mielczarskiego
Romualda Millera
Romualda Tragutta
Romualda Traugutta
Romulada Tragutta
Rondo
Rondo 1
Rondo (722)
Rondo Aleksandra Kulikowskiego
Rondo Aleksandra Żabczyńskiego
Rondo Aliny i Czesława Centkiewiczów
Rondo Armii Krajowej
Rondo Armii Krajowej (720)
Rondo Armii Krajowej (721;724)
Rondo Biskupów Płockich
Rondo Czterdziestolatka
Rondo Czterdziestolatka (631)
Rondo Dżochara Dudajewa
Rondo Edmunda Karola Wolframa
Rondo Edmunda Karola Wolframa (5520W)
Rondo Emanuela Bułhaka (5625W)
Rondo Emila Fieldorfa
Rondo Emila Fieldorfa (5607W)
Rondo Feliksa Nowowiejskiego
Rondo Feliksa "Papy" Stamma
Rondo Generała Charles'a de Gaulle'a
Rondo Generała Hallera
Rondo generała Józefa Hallera (631)
Rondo Hutników Warszawskich
Rondo Ignacego Daszyńskiego (719)
Rondo Ignacego Mościckiego (2;631;637)
Rondo Ignacego Mościckiego (631;637)
Rondo im. Artura Malinowskiego
Rondo im. Bohdana Pniewskiego
Rondo im. Haliny i Ludwika Tulińskich
Rondo im. kapitana harcmistrza Stefana Jaronia Kowalskiego
Rondo im. kardynała Stefana Wyszyńskiego (632)

r
rondo im. księdza Jerzego Popiełuszki

R
Rondo im. Laszlo Osvatha
Rondo im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Rondo im. marszałka Józefa Piłsudskiego
Rondo im. prezesa Ochódzkiego (5523W)
Rondo im. prof. Tadeusza Tołwińskiego
Rondo im. Rodziny Rykaczewskich
Rondo im. Romana Lawrence
Rondo im Wacława Kowalskiego (720)
Rondo imienia Jana Pawła II (631)
Rondo imienia Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Rondo Jana Himilsbacha
Rondo Jana Pawła II
Rondo Jana Pawła II (721;724)
Rondo Jana Szala
Rondo Jazdy Polskiej
Rondo Jerzego Turowicza
Rondo Jerzego Waszyngtona
Rondo Jerzego Wojnara
Rondo Jerzego Wojnara (7;8)
Rondo Jerzego Wojnara (8)
Rondo Jonasza Kofty
Rondo Józefa Maroszka (5625W)
Rondo Józefa Szczepańskiego "Ziutka"
Rondo Józefa Szczepańskiego "Ziutka" (580)
Rondo Kaczorowskiego, Prezydenta RP na Uchodźstwie
Rondo Kercelak
Rondo Kercelak (629)
Rondo Kercelak (634)
Rondo Kompanii Młodzieżowej AK (bip.lomianki.pl/dl.php?fn=media/2012/08/5204_projekt_uchwa_y_nr_1.pdf)
Rondo Krystyny Krahelskiej
Rondo ks. Jerzego Popiełuszki (898)
Rondo ks. Stanisława Witkowskiego
Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego
Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego (61)
Rondo Księdza Mieczysława Krygiera
Rondo księdza Raczkowskiego
Rondo Ligii Morskiej i Rzecznej (5576W)
Rondo Macierowe Bagno (5625W)
Rondo Małej Brzozy
Rondo Małej Brzozy (5533W)

r
rondo Małgorzaty Dydek

R
Rondo Mansweta Śmigielskiego (5626W)
Rondo ojca Bogusława Palecznego
Rondo Olimpijczyków AWF
Rondo ONZ
Rondo ONZ (719)

r
rondo Orląd Pęcickich

R
Rondo Pawła Jasienicy
Rondo płk. Józefa Kleibera (637)
Rondo podporucznika Feliksa Zaremby
Rondo Pohulanka
Rondo Polskich Kryptologów Enigmy
Rondo Powstania Węgierskiego ‘56
Rondo pułkownika Bernarda Adameckiego
Rondo pułkownika Łukasza Cieplińskiego (5577W)
Rondo Radia Wolna Europa
Rondo Romana Dmowskiego
Rondo Ronalda Reagana
Rondo Ronalda Reagana (719)
Rondo Ronalda Reagana (8)
Rondo Solidarności
Rondo "Solidarności"
Rondo Solidarności (718)
Rondo Stanisława Sedlaczka
Rondo Stanisława Sieradzkiego Śwista
Rondo Starej Cegielni
Rondo Stefana Starzyńskiego
Rondo Sybiraków
Rondo Tybetu
Rondo Unii Europejskiej
Rondo Wiatraczna (5527W)
Rondo Wiatraczna (631;5527W)
Rondo Wiatraczna (631;637)
Rondo Wiatraczna (631;637;5527W)
Rondo Zdzisława Lubomirskiego
Rondo Zdzisława Lubomirskiego (629)
Rondo Zdzisława Maklakiewicza
Rondo Zesłańców Syberyjskich
Rondo Zgrupowania AK "Radosław"
Rondo Żaba
Rondo Żaba (5533W)
Rondo Żaba (5580W)
Rong Vang
Rong-Vang
Rooster
Ropczycka
Rosiczki
Rosieńska
Rosman
Rosnąca
Rosochata
Rososzańska
Rossman
Rossmann
Rosy
Rosy Bailly
Roszczep
Rotm. Witolda Pileckiego
Rotmistrza Witolda Pileckiego
Rotmistrzowska
Rotunda
Rotundy
Roty
Rower od A do Z
Rowerowe Klimaty
Rowerowe klimaty
Rowery Bajery
Rowery Duda
Rowery elektryczne
Rowery Kross
Równa
Równa (W)
Równoległa
Rowowa (W)
Royal Axis
Royal Kebab & Grill Bar
Royal Route Residence
Royal Stone Prefabrykaty do wyrobu biżuterii
Rozalii Rzewuskiej
Rozalin
Rozalińska
Rozbrat
Rozchodnikowa
Rozdroże
Rozewska
Rozkład jazdy
Rozkosza
Rozkoszna
Rozłogi
Rozłucka
Rozłucka (5526W)
Rozmarynu
Rozpusta
Rozszerzona
Roztocka
Roztoki
Rozwadowska
Rozwojowa
Rościszewska
Roślinna
Róża
Różana
Różana 14
Różana (W)
Różanego Ogrodu
Rożek
Rożnowska
Różowa
Róży
Róży Wiatrów
Różyce
RSM Pawia

r
rtm. Witolda Pileckiego

R
RTV Euro AGD
RTVEuroAGD
Rubinowa
Rubinowa (W)
Ruch
Ruchliwa
Ruchome schody
Ruciańska
Ruczaj
Ruczajowa
Rudawska
Rudka
Rudniki
Rudzika
Rudzka
Rue de Paris
Ruiny groty
Ruiny Pałacyku w Morysinie
Ruiny stajni i powozowni
Rukoli
Rumby
Rumiana
Rumiankowa
Rumiankowa (W)
Rumuńska
Runa Leśnego
Rurki i gofry
Rusałki
Rusiec
Rusiecka
Rusinowska
Ruskowy Bród
Russian Czar Cannons
Rusticoni
Rusznikarska
Rutki
Ruty
RWE Stoen
Rybacka
Rybaki
Rybałtów
Rybie
Rybieńska
Rybitwy
Rybna
Rybnicka
Rybno
Ryby
Rycerska
Rycerstwa Polskiego
Rycerza Okunia
Rychnowska
Rycice
Rydza
Rydzowa
Rydzyńska
Rymanowska
Rymarska
Rynek
Rynek (720)
Rynek (898)
Rynek Mariensztacki
Rynek Nowego Miasta
Rynek Starego Miasta
Rynek Starego Miasta - Pomnik Kultury Narodowej
Rynkowa
RYOSHI Sushi
Rysia
Rysia (W)
Rysy
Ryszarda
Ryszarda Gołąb
Ryszarda Siwca
Ryszarda Wagnera
Rytelska
Rytm
Ryś
Ryżowa
Ryżowa 24
Ryżowe Pole
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa
Rzeczna
Rzeczna (5612W)
Rzeczycka
Rzędziana
Rzędzińska
Rzeki
Rzekotki
Rzemieślnicza
Rzemieślników
Rzepichy
Rzeszowska
Rzewińska
Rzeźba "Anioł Stróż"
Rzeźbiarska
Rzodkiewki
Rzymowskiego 05
Rzymska
Rzymsko-katolicka Parafia Błogosławionej Urszuli Ledóchowskiej
Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Michała Archanioła
Rzymskokatolicka Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie
Rżyska

S
S. Kulczyńskiego
S8
S8 Węzeł Bemowo
S8 Węzeł Łabiszyńska
S8 Węzeł Łabiszyńska (5584W)
S8 Węzeł Prymasa Tysiąclecia
S8 Węzeł Prymasa Tysiąclecia (7;8)
Sabat
Sabiny Dembowskiej
Sabrina
Sąchocka
Sąd Apelacyjny
Sąd Arbitrażowy, Krajowa Izba Gospodarcza
Sąd Najwyższy
Sąd Okręgowy w Warszawie
Sąd Okręgowy, Wydział Ksiąg Wieczystych
Sąd Rejonowy
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe
Sąd Rejonowy i Prokuratura
Sąd rejonowy w Pruszkowie
Sąd Rejonowy w Wołominie
Sadkowska
Sadowa
Sadowa (W)
Sadówka
Sadowskiego
Sadulska
Sady
Sady Zawadowskie
Sady Żoliborskie
Sadyba
Sadykierz
Sadzawki
Safony
Saga Auto
Sagalli (W)
Sagatek
Sągi
Sahara Snack Bar
Saigon
Saigon bar orientalny
Saint Honore
Saja - porcelana i ozdoby
Sajgon
Sajgonek
Sakana Sushi Bar
Sakura
Sala Bankietowa

s
sala gimnastyczna szkoły podstawowej nr 120

S
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala nr 5
Sala Zabaw i Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Tajemnicza wyspa"
Sala Zgromadzeń Świadków Jehowy
Salad Garden
Salad House
Salad Story
Salamandry
Salamonowska
Sałatkowa
Salezjańskie Liceum i Gimnazjum w Legionowie
Salomejska
Salomon
Salon
Salon Boya
Salon EDEN
Salon FryzJerski
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski Barbara
Salon fryzjerski damsko-męski
Salon fryzjerski INES
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Klaudia"
Salon Kia
Salon Kosmetyczny EWA
Salon Kosmetyczny Isabel
Salon Kosmetyki Profesjonalnej
Salon Książki - Antykwariat Nowoczesny
Salon Marek
Salon masażu
Salon Meblowy Korona
Salon mody
Salon mody dziecięcej
Salon Monika
Salon Papierniczy
Salon ROMA
Salon Rowerowy Jabłonna
SALON ROWEROWY PRO-BIKE
Salon urody Avangarda
Salon Urody Betty
Salon Urody Discolor
Salon Urody K&K
Salon Urody "Lejdis"
Salon WESJA
Salon win i alkoholi
Salon z dywanami
Salonik Mebli Łazienkowych
Salonik prasowy
Salsa Libre
Salvadora Dali
Sam Bielański
Sam Eleven - mini delikatesy
Sam Milka
Sam Plus
Samarytanka
Samborska
Samby
Same Fusy
Sami Swoi
Samira
Samochodowa
Samodzielne Koło Terenowe nr 77 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy
Samodzielny Szpital Kliniczny i. Prof. W. Orłowskiego
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy (Szpital Dziecięcy)
Samogłoska
Samolotowa
Samorządowa
Samosiejki
Samotna
Samowarowa
Samsonowska
Samuela Bogumiła Lindego
Samuela Goldflama
Samuela Twardowskiego
San Antonio
San Lorenzo
San Marzano
San Siro
Sanatorium przy źródle
Sanatoryjna
Sandomierska
Sandora Petöfiego
Sandwich&Coffee (S08)
Saneczkowa
Sang Sang
Sanktuarium Bł. Jana Pawła II
Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej
Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży
Sanktuarium Matki Bożej Prymasowskiej Wspomożycielki
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Archidiecezji Warszawskiej
Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli
Sanocka
Santa Boni
Santander
Santino Pizza
Santocka
Sanwicz Bar
Sao Mai
Sao-lin
Sapaya
Sapaya Nano
Saperów
Saperska
Sapieżyńska
Sarabandy
Sardyńska
Sarenki
Sarenki (W)
Sarkofag Natalii z Potockich Sanguszkowej
Sarmacka
Sarmatów
Sarnia
Sarny
Sasanek
Sasanki
Sasanki (W)
Sasankowa
Sąsiedzka
Saska
Saska (5521W)
Saska Kępa Plaza
Saski Crescent
Saski Point
Satine Bielizna
Satori
Saturn
Saturna
Satynowa
Saute
Savoy
Sawanka
Sawy
Sążnista
Scandinavian House
Scanmed Multimedis
Scena imienia Leona Schillera Teatru Narodowego
Scena Letnia w Lapidarium
Scena Prezentacje
Schemat szlaków turystycznych
Scholastyków
Ściana do tenisa
Ściany przestawne
Ścienna
Ścieżka
Ścieżka dydaktyczna Wokół Opalenia
Ścieżka dydaktyczno-turystyczna
Ścieżka Dydatktyczna "Do Starego Dębu"
Ścieżka edukacyjna Marii Skłodowskiej-Curie 2a
Ścieżka edukacyjna Marii Skłodowskiej-Curie 2b
Ścieżka edukacyjna Marii Skłodowskiej-Curie 2c
Ścieżka edukacyjna Marii Skłodowskiej-Curie 2d
Ścieżka edukacyjna Marii Skłodowskiej-Curie 2e
Ścieżka Grzbietem
Ścieżka księdza Bronka Bozowskiego
Ścieżka leśna
Ścieżka na wale z rurami ciepłowniczymi
Ścieżka nad Kanałkiem
Ścieżka turystyczno-dydaktyczna
Scooterland
Seat Kometa
Sebastiana Fabiana Klonowicza
Sebbike
Secemińska
Secret Life Cafe
Sęczkowa
Sędziowska
Segmentowa
Sejfy
Sejmikowa
Sejmikowa Droga
Sejmowa
Sejmu Czteroletniego

s
sejpol obuwie

S
Sękacz
Sękocin
Sękocin Las
Sękocin Nowy
Sękocin Stary
Sękocin-Las
Sękocińska
Sekret
Sekretna
Sekundowa
Sekwoi (W)
Sekwojowa
SELECT
Seledynowa
Selgros
SELGROS Cash & Carry
Selmann Cafe
Semaforowa
Senacka
Senat Rzeczypospolitej Polskiej
Senator
Senatorek Bistro
Senatorska
Senland
Senna
Sensi Sushi
SensNonsensu
Sentyment
Sephora
Sępia
Sępolińska
Sępów
Ser-pol 24h
Seranady
Serdeczna
Seregni Printing Group Sp. z o.o.
Serenady
Serocka
Service Point
Servicemile.pl

s
serwerownia Polkomtel

S
Serwis
Serwis "Jaworski"
Serwis komputerowy
Serwis samochodów różnych marek
Serwis szyb samochodowych NordGlass
SerwisGum
Serwitucka
Serwitut
Serwituty
Seu Sorriso Lunch Bar
Seven Burger
Sewastopolska
Seweryna Goszczyńskiego
Seweryna Krzyżanowskiego
Sewerynów
Sezam
Sezamkowa
Sezamkowa (W)
Sezamowa
Shanghai
Sharp
Sheesha Lounge
Shell
Shell Express
Sheraton
SHILLA
Shisha Cafe - Czarny Motyl
Shoes & Co.
Shoku-yoku
Shop-dent.pl
Shot Bar
Sianokosów
Siarczana
Sieciechowska
Sieczna
Siedlecka
Siedliska
Siedliska Żabieniec Jastrzębie
Siedlisko
Siedliskowa
Siedmiogrodzka
Siedziba KPN
Siedzibna
Siekierki
Siekierkowska
Sielanki
Sielankowa
Sielecka
Sielska
Siemiatycka
Sieniawska
Sienna
Siennicka
Sieradzka
Sieraków
Sierakowska
Siergieja Prokofiewa
Sierpecka
Sierżanta Władysława Szymczaka
Siestrzeń
Siewierska
Sikoreczki
Sikorki
Sikorska
Siłaczki
Siłownia
Siłownia Adara - Obiekty Sportowe
Siłownia bezpłatna
Siłownia na powietrzu
Siłownia plenerowa
Silver Studio
Simona Bolivara
Simply
Simply City
Simply Market
Sinfonia Varsovia
SingleMalt.pl | The real taste of whisky
Siodlarska
Sióstr Biendarzewskich
Siostry Faustyny Kowalskiej
Sir Arthur
Sitarskich
Sitki
Sitowie
Siwki
Siwy Dym
Six
SK Bank
SK Bank Filia w Piastowie
Skala X
Skałacka
Skalbmierska
Skalista (W)
Skalna
Skalnicowa
Skamiejka
Skarabeusz
Skarb Malucha
Skarbek
Skarbka z Gór
Skarbonka
Skarby Smaku
Skarpa Powsińska
Skaryszewska
Skatepark
Skatepark Jutrzenka
Skatepark Kabaty
Skatepark Korty
Skatepark Wilanowska
Skater4u.pl Rolki & Łyżwy
Skawińska
Skazańców
Skazówka
Sketch

s
ski jump

S
Ski Team
Skibicka
Skierdowska
Skierdy
Skierniewicka
Skład Alkocholi
Składowa
Sklem Czarodziejski

s
sklep

S
Sklep

s
sklep

S
Sklep

s
sklep

S
Sklep 24h
Sklep AVT
Sklep Borków
Sklep Cukierniczo-Spożywczy
Sklep firmowy Plus
Sklep Firmowy Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy w Śmiłowie
Sklep Fresh
Sklep garmażeryjny "Stodoła"
Sklep Hydrauliczno Narzędziowy.
Sklep hydrauliczny
Sklep hydrauliczny na Bema
Sklep Jeździecki Mustang
Sklep Karczmarski
Sklep kibica
Sklep komputerowy Wyspa IT
Sklep MACIEK "Społem"
Sklep modelarski
Sklep monopolowy
Sklep Monopolowy 24h/7
Sklep motoryzacyjny
Sklep na Kościeliskiej 24 h
Sklep Nocny
Sklep nocny Pat&Pat
Sklep ogólno-spożywczy
Sklep ogólnospożywczy
Sklep ogrodniczy
Sklep ogrodniczy Witona
Sklep Panda
Sklep Pod Dwunastką
Sklep Pod Strzechą
Sklep pościelowy
Sklep "Rafał"
Sklep rehabilitacyjno-medyczny
Sklep Rybny Barrakuda
Sklep socjalny
Sklep społem
Sklep spożyczy IKA
Sklep spożywczo-monopolowy
Sklep spożywczo-monopolowy "U Juniora"
Sklep spożywczo-przemysłowy

s
sklep spożywczo-przemysłowy

S
Sklep spożywczo-przemysłowy
Sklep spożywczo-przemysłowy Łasuch
Sklep spożywczo-przemysłowy "Sylwia"
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy ,,Zagłoba''
Sklep spożywczy - Mały Sam
Sklep spożywczy 24h
Sklep spożywczy "Adam"
Sklep spożywczy "Alpejski"

s
sklep spożywczy Bogacka Kazimiera

S
Sklep Spożywczy "Fretka"
Sklep spożywczy Mokpol
Sklep spożywczy "STOKROTKA"
Sklep Spożywczy "Żabka"
Sklep turystyczny Adventuresquad.pl
Sklep Węgierski "Papryka"
Sklep Wielobranżowy
Sklep wielobranżowy
Sklep WSS Społem Praga Południe
Sklep z częściami samochodowymi
Sklep z farbami i lakierami samochodowymi
Sklep z Kanapkami
Sklep z materiałami budowlanymi
Sklep zoologiczno - wędkarski
Sklep Zoologiczny
Sklep zoologiczny
Sklep Zoologiczny - Crazy World Pets
Sklep zoologiczny Baracuda
Sklep zoologiczny i wędkarski
Sklep Żabka
Sklep Żeglarski
Sklepik
Sklepiki
Sklepowa
Skleprowerowy.pl
Skłoby
Skoczna (W)
Skoda
Skok na Sok
SKOK Piast
SKOK Stefczyk Bank
Skok Stefczyka
SKOK Stefczyka
Skokowa
Skoła podstawowa i Gimnazjum publiczne
Skolimowska
Skorosze
Skoroszewska
Skorpion
Skorpiona
Skotnicka
Skowronka
Skowronków
Skowronkowa
Skośna
Skrajna
Skrawek
Skromna
Skruda
Skrzatów
Skrzetuskiego
Skrzydlata
Skrzypcowa
Skrzypki
Skrzypów
Skup palet
Skup złomu
Skuter Serwis
Skuterowa
Skwer 1 Dywizji Grenadierów Francja 1940 Roku
Skwer 11 Listopada
Skwer Adolfa Marii Bocheńskiego
Skwer Alfy i Skiby
Skwer Batalionu AK "Gozdawa"
Skwer Batalionu Harcerskiego AK Wigry
Skwer Café
Skwer Herberta Hoovera
Skwer im. Grzegorza Ciechowskiego
Skwer im. Stefana Kuryłowicza
Skwer Jacka Decowskiego
Skwer Jerzego Kastrioty Skanderbega
Skwer Józefa Piłsudskiego
Skwer ks. Kazimierza Szklarczyka
Skwer księdza Jana Salamuchy
Skwer Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Skwer Księdza Stefana Niedzielaka
Skwer majora Bolesława Kontryma "Żmudzina"
Skwer Matki Sybiracki
Skwer Mieczysława Fogga
Skwer Mirosława Iringha
Skwer Oleandrów
Skwer Ormiański
Skwer pułkownika Ignacego Boernera
Skwer Reduty Kaliskiej
Skwer rodziny Fijewskich - Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza
Skwer Rodziny Lilpopów
Skwer Ryski
Skwer Stefana "Kisiela" Kisielewskiego
Skwer Stefana "Wiecha" Wiecheckiego
Skwer Tekli Bądarzewskiej
Skwer Wandy Lurie
Skwer Więźniów Politycznych Stalinizmu
Skwer Wolnego Słowa
Skwerek Złotówki
Skwierzyńska
Śląska
Sławęcińska
Sławek
Sławińska
Sławkowska
Sławomira Makaruka
Ślazowa
Ślepa
Ślimaka
Śliska
Śliska (W)
Śliwice
Śliwkowa
Śliwowa
Słodka
Słodki Słony
Słodowiec
Słodowiecka
Słodycze u Ewy
Słomczyn
Słomczyńska
Słomiana
Słomin
Słomka
Słonaczna
Słoneczko
Słoneczna
Słoneczna (2403W)
Słoneczna (721)
Słoneczna Polana
Słoneczna (W)
Słonecznego Poranka
Słonecznej Polany
Słonecznej Polany (W)
Słoneczników
Słonecznikowa
Słoneczny Domek
Słoneczny Sad
Słonia Trąbalskiego
Słoniarnia
Słonki
Słotna
Slow Food Burger Bar
Słowiańska
Słowicza
Słowicza (W)
Słowików
Słubicka
Słup ogłoszeniowy
Słupecka
Słupno
Słupno-Górki
Słupska
Ślusarska
Służby Polsce
Służewiec
Służewska
Służewski Dom Kultury
SM Jelonki
S.M. Muranów
SmaczaJama
Smacznego
Smagliczki
Smak Starej Warszawy
Smaki Orientu
Smakosz, obiady.
SmakTak
Smardzewska
SMB Dembud
Smerf
Śmiała
Śmiała (W)
Śmiałków
Śmieszna
Śmigielska
Śmigłowca
Smocza
Smogorska
Smogulecka
Smoleńska
Smoleńskiego (1511W)
Smolna
Smoszewska
Smugi
Smugowa
Smyczkowa
Smyk
Śniadania, obiady
Śniadaniownia
Śniadeckich
Śniardwy
Śnieguliczki
Śnieżki
Śnieżna
Śnieżna (W)
Snopowa
Snycerska
Sobiborska
Sobierajska
Sobieski
Sobieszyńska
Sobocka
Sobolewska
Sobolowa
Sobótki
Sobsmak Deli
Sochaczewska
Soczewkowa
Soczi
Sodexo
Sofia
Sofitel Victoria
Sójek
Sójki
Sokola
Sokoła
Sokola
Sokoła
Sokola
Sokoła
Sokola
Sokola (719)
Sokolnicza
Sokołów
Sokołowska
Sokrates
Sokratesa
Sól i Pieprz
Sol y Sombra
Solankowa
Solarium
Solarium Betula
Solarium Fryzjer
Solec
Sołecka
Solferino
Solidarności
Solidarność
Solidna
Solipska
Solistów
Solińska
Solna
Solurska
Someplace Else
Sonaty
Sony Centre
Soplicka
Soplicowo
Sopocka
Sopranowa
Soroki
Sortowa
Sory
Sosenki
Sosenkowa
Sosna kandeblarowa
Sosnowa
Sosnowa (2403W)
Sosnowa (W)
Sosnowe Wzgórze
Sosnowiecka
Soto Sushi
Soul Kuchnia
Sound Garden Hotel
Sowa
Sowa i Przyjaciele
Sowia
Sowizdrzała
Sowińskiego
Sozopolska
SP i Gimnazjum
SP nr 1
SP nr 2
SP nr 7 imienia Orła Białego
Space Club
Spacerniak przy Wale Miedzeszyńskim
Spacerowa
Spacerowa (W)
Spadkowa
Spadowa
Spaghetteria
Spalinowa (5525W)
Spalska
Spartakusa
Spartańska
Spawalnicza
SPC
Speak Up English School
Specjalizacja Forda
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowaczy nr 9
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego w Warszawie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Specjały Regionalne
Spectra Lightning
Spedycyjna
Speed
Spełnionych Marzeń
SPGZOZ Nadarzyn
Sphinx

s
spichlerz

S
Spichlerz
Spichrzowa
Śpiewaków
Śpiewna
Spiralna
Spiska
Spoco Loco
Spójni
Spokojna
Spokojna 15
Spokojna (W)
Spółdzielcza
Spółdzielcza (W)
Spółdzielczy Bank Ogrodniczy
Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa. Oddział w Ząbkach
Spółdzielnia Budowlana Piaseczno
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Ruda"
Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gocław-Lotnisko"
Spółdzielnia RSM "Poraje"
Społeczna Gimnazjum nr 5
Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Witolda Lutosławskiego
Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 i Społeczne Gimnazjum nr 333
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 STO im. Noblistów Polskich
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zawiszy Czarnego w Warszawie
Społeczne Gimnazjum nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum NR4
Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO
Społem
Społem Lux
Społem "Wola"
Społem Wola
Sporna
Sport 2U sklep i komis narciarski
Sport Bike
SPORTIM
Sportowa
Sportowa (W)
Sporyszowa
Spotkanie
Spotkanie ze Szpiegiem
Spożywczo - warzywny "Spiżarnia Smaku"

s
spożywczo-monopolowy

S
Spożywczy

s
spożywczy + monopolowy

S
Spożywczy 24h
Spożywczy Odido
Spożywczy "Rarytas"
Sprawiedliwości
Sprawna
Sprinterska
Sprzeczna
Sprzęt rehabilitacyjny
Spumoni
Sputników
Spychowska
Spytka z Melsztyna
SPZOZ Warszawa Żoliborz
SPZZOZ w Radzyminie Gabinet Lekarza POZ Filia w Woli Rasztowskiej
Srebrna
Srebrnego Świerku
Srebrnogórska
Srebrnych Świerków
Srebrzysta Aleja
Średnia
Średnia (1504W)
Średnia Szkoła przy Ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Polsce
Śreniawitów
Sródborów
Śródborowska
Środkowa
Środkowa (W)
Śródmiejska Bar
Śródmieście
Środowiskowe Warszawskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
Śródpolna
Śródziemnomorska
St. Traffo
Stachów
Stachowo
Stacja
Stacja benzynowa
Stacja Bielany
Stacja BP
Stacja Diagnostyczna DEKRA
Stacja diagnostzcyna
Stacja elektroenergetyczna ( RPZ) "Stadion" 110/15kV
Stacja elektroenergetyczna "Imielin" 110/15kV
Stacja elektroenergetyczna "Powiśle" 110/15kV
Stacja elektroenergetyczna "Śródmieście" 110/15kV
Stacja Hydrogeologiczna
Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów SGGW
Stacja Kontroli Pojazdów WX-024
Stacja Kontroli Pojazdów WZ/006/P
Stacja Mercedes
Stacja Opieki Caritas
Stacja paliw
Stacja Paliw
Stacja paliw
Stacja Paliw Fenix
Stacja Powiśle
Stacja Rynek
Stacja Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych
Stacja transformatorowa
Stacja Uzdatniania Wody (29)
Stacyjna
Stadion "Gwardii"
Stadion przy Szkole Amerykańskiej
Stadion RKS Skra
Stadion Robotniczego Klubu Sportowego "Skra"
Stadionowa
Stadnina koni
Stadnina Koni "Kuclandia"
Stadnina Koni Opypy
Stągiewna
Stajenna
Stajnia
Stajnia SGGW Wydział Medycyny Weterynaryjnej
Stalowa
Stalowa (5532W)
Staniewicka
Stanisław
Stanisław Staszyc. Towarzystwo Przyjaciółół Nauk
Stanisława
Stanisława Augusta
Stanisława Augusta Poniatowskiego
Stanisława Balińskiego
Stanisława Barcewicza
Stanisława Barei
Stanisława Berenta
Stanisława Bodycha
Stanisława Chudoby
Stanisława Dąbka
Stanisława Dubois
Stanisława Fiszera
Stanisława Grabskiego
Stanisława Grochowiaka
Stanisława Grzesiuka
Stanisława Hempla
Stanisława Herbsta
Stanisława Hozjusza
Stanisława Jachowicza
Stanisława Jagmina
Stanisława Kazury
Stanisława Kierbedzia
Stanisława Konarskiego
Stanisława Koniecpolskiego
Stanisława Kostki Potockiego
Stanisława Krupki
Stanisława Kulczyńskiego
Stanisława Kunickiego
Stanisława Lancewicza
Stanisława Lema
Stanisława Lencewicza
Stanisława Lentza
Stanisława Leszczyńskiego
Stanisława Ligonia
Stanisława Lorentza
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Marszała
Stanisława Matarewicza
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Miłkowskiego
Stanisława Moniuszki
Stanisława Moniuszki (W)
Stanisława Noakowskiego
Stanisława Orzechowskiego
Stanisława Pietkiewicza
Stanisława Płończyńskiego
Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Rembeka
Stanisława Rogalskiego
Stanisława Rychlińskiego
Stanisława Skarżyńskiego
Stanisława Smolki
Stanisława Staszica
Stanisława Staszica (W)
Stanisława Szczepanowskiego
Stanisława Szobera
Stanisława Szpotańskiego
Stanisława Szuby
Stanisława Tołwińskiego
Stanisława Wigury
Stanisława Wilhelma Lilpopa
Stanisława Witkiewicza
Stanisława Wojciechowicza
Stanisława Wojciechowskiego
Stanisława Wokulskiego
Stanisława Worcella
Stanisława Wrońskiego
Stanisława Wrońskiego (W)
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Zająca
Stanisława Żaryna
Stanisława Żółkiewskiego
Stanisława Żółkiewskiego (W)
Stanisławów
Stanisławów Drugi
Stanisławów Pierwszy
Stanisławowska (5523W)
Stanisławowska (637)
Stanowisko Kancelaryjno - Informacyjne Urzędu Skarbowego Warszawa Targówek
Star Jubiler
Stara
Stara Droga
Stara Iwiczna
Stara Kordegarda
Stara Miłosna
Stara Pomarańczarnia
Stara Praga
Stara Prochoffnia
Stara przepompownia
Stara Strzelnica Tabita
Stara Wieś
Starbucks
Starbucks (C02)
Starbucks Coffee
Starczewska
Stare Babice
Stare Bielany
Stare Grabie
Stare Jatne
Stare Kotowice
Stare Lipiny
Stare miasto
Stare Miasto Dobrem Kultury Światowej. UNESCO IX.1980
Stare Sady
Stare Wierzbno
Stare Włochy
Starego Dębu
Starego Doktora
Starej Baśni
Starej Cegielni
Starej Gruszy
Stargardzka
Starlight Cafe
Starochylicka
Starodawna
Starodęby
Staromiejska
Staromiejski Dom Kultury
Staropolska
Starorzecze
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim - filia
Starostwo Powiatowe w Wołominie
Starowiejska
Starówka Nieruchomości
Starozaciszańska
Starościńska
Startowa
Stary Dąb
Stary Dom
Stary Dybów
Stary Janków
Stary Konik
Stary Kraszew
Stary Młyn
Stary Młynek
Stary Modlin
Stary Mokotów
Stary Pasek
Stary Rynek
Stary Służew
Stary Tor
Stary Wawer
Stary Wilanów
Starych Dębów
Stasinek
Stasiówek
Staszowska
Station Service E. Leclerc
Statoil
StatOil
Statoil
Statoil 1-2-3
Statyczna
Staw Belwederski
Staw Durbia
Staw Falencki
Staw Jezierce
Staw Łabędzi
Staw Młyński
Staw Oborowy
Staw parkowy
Staw Parkowy Dolny
Staw Parkowy Górny
Staw Północny
Staw Promenada
Staw Przepływowy
Staw Puchalski
Staw Raszyński
Staw Rozgrodzony
Staw Zawadowski
Stawisko
Stawiszyńska
Stawki
Stawowa
Stawy
Stawy Brustmana
Stawy hodowlane
Stawy Kawcze
Stębarska
Stefan
Stefana Baleya
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Batorego (4363W)
Stefana Berenta (W)
Stefana Bobrowskiego
Stefana Bryły
Stefana Cendrowskiego
Stefana Czarnieckiego
Stefana Czarnieckiego (2432W)
Stefana Czarnieckiego (W)
Stefana Dembego
Stefana Drzewieckiego
Stefana Gawryszewskiego
Stefana Hellera
Stefana Jaracza
Stefana Jaronia Kowalskiego
Stefana "Jaronia" Kowalskiego
Stefana Kazimierza Hankiewicza
Stefana Kisielewskiego
Stefana Kopcińskiego
Stefana Łyszkiewicza "Pechowca"
Stefana Nasfetera
Stefana Okrzei
Stefana Okrzei (5530W)
Stefana Pieńkowskiego
Stefana Pogonowskiego
Stefana Pogonowskiego (631)
Stefana Starzyńskiego
Stefana Starzyńskiego (634)
Stefana Starzyńskiego (634;637)
Stefana Starzyńskiego (W)
Stefana Szolc-Rogozińskiego
Stefana Witwickiego
Stefana Woydy
Stefana Żeglińskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego (898)
Stefana Żeromskiego (W)
Stefanii Sempołowskiej
Stefanka
Stefanów
Stefanówka
Stefanowo
Stegny
Stelmachów
Stenda
Stępińska
Stepowa
Sterdyńska
Sternicza
Stężycka
Stivali - obuwie
Sto900
Stocka
Stoczkowska
Stocznia
Stoczniowców
STOEN
Stogi
Stoicka
Stojanowska
Stokłosa
Stokłosy
Stokrotek
Stokrotka
Stokrotki
Stokrotki (W)
Stokrotkowa
Stolarska
Stołeczna
Stołeczna (580)
Stołeczna (722)
Stoleczne Biuro Turystyki
Stoleczne Centrum Edukacji Kulturalnej
Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych (Izba Wytrzeźwień)
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
Stolnika
Stołówka Pracownicza, Hotel Pracowniczy
Stołówka Wojskowa

s
stomatologia

S
Stonoga
Stopowa
Storczyków
Storczykowa
Stowarzyszenie Jeździeckie "Szarża"
Stowarzyszenie Promocji Abstynencji
Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP
Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny
Stradomska
Strąkowa
Strauss
Strawczyńska
Straz Miejska
Straż Miejska
Straż Pożarna
Strażacka
Strażacka (5530W)
Strażacka (735)
Street
Street Restaurant & Club
Strefa Wnętrza
Strefowa
Stroma
Strońska
Stróż
Stróżówka
Strubiczów
Struga
Strumienie
Strumykowa
Strunowa
Strusia
Strużańska (632)
Strycharska
Stryjeńskich
Strzałkowa
Strzegomska
Strzelca
Strzelców
Strzelców Grodzieńskich
Strzelców Kaniowskich
Strzelców Kresowych
Strzelców Polskich
Strzelców Wileńskich
Strzelec Elżbieta Zakład Fryzjerski
Strzelecka
Strzelińska
Strzelnica
Strzeniówka
Strzeniówka, Kolonia
Strzępki
Strzybnicka
Strzygłowska
Strzykulska
Strzykulska (701)
Strzykuły
Studencka
Student
Studio Buffo
Studio Farouk
Studio Florystyczne
Studio foto "S"
Studio fryzur
Studio Fryzur U Kasi
Studio Glamour
Studio Koloru

s
studio las BRIESE rent

S
Studio S1 im. W. Lutosławskiego
Studio sport
Studio TV SuperStacja
Studio Urody
Studio Urody Feel Good
Studio urody Prima
Studio Urody Rea Tetis
Studio Zdrowia i Urody Efekt
Studium Pedagogiczne
Studnia oligoceńska
Studzienna
Stumilowego Lasu
Stupa DSSN Seung Sahna
Styl
Styl & Szyk
Stylowa
Styrska
Subaru A. Koper
Subaru Motel
Subway
SubWay
Subway
Subway (S16)
Sucha
Sucharek
Suchocin
Suchocińska
Suchodolska
Suchy Las
Sudecka
Sue Ryder
Sueska
Suflerska
Sukienna
Sulęcińska
Sulejkowska
Sulejówek
Sulimy
Sułkowicka
Sulmierzycka
Sumaków
Sun Food
Sunanta
Super Express
Super Warzywko
Super-Pharm
Supermarket
Superpharm
Supersam
Supersam Pelcowizna
Superunek
Supra
Sushi & Go
Sushi 77
Sushi Atelier
Sushi bar
Sushi Bar
Sushi Bar Tekeda
Sushi Box
Sushi Haiku
Sushi House
Sushi Mokuso
Sushi One
Sushi Samaryba
Sushi Tai
Sushi Yokozuna
Sushi Zume
Sushi Zushi
Sushi-Sushi
Suwak
Suwalna (1823W)
Suwalska
Suzuki
SUZUKI Jaskłowski
Św. Mateusza Ewangelisty
Swarożyca
Swarzewska
Sweet Club
Sweet Home
SweetHome
Świat Alkoholi 24h
Świat Bajek
Świat Dziecka
Świat Książki
Świat okularów
Świat Opon - Wulkanizacja, Opony
Świat Spinek
Świat Zapachów.pl
Świat Zdrowia
Światowa
Światowida (5576W)
Świątynia Diany
Świątynia Egipska
Świątynia Opatrzności
Świątynia Opatrzności Bożej
Świderska
Świderska (5577W)
Świdnicka
Świdry Wielkie
Świebodzińska
Święciańska
Święcice
Święcice-Parcela
Święcicka
Świecka
Świeradowska
Świerk
Świerkowa
Świerkowa (W)
Świerszcza
Świerszczy
Świeszczy
Świętego Andrzeja Boboli
Świętego Antoniego
Świętego Antoniego (W)
Świętego Augustyna
Świętego Bonifacego
Świętego Franciszka Salezego
Świętego Hieronima
Świętego Huberta
Świętego Jacka Odrowąża
Świętego Jacka Odrowąża (5533W)
Świętego Jacka Odrowąża (5580W)
Świętego Józefa
Świętego Kazimierza
Świętego Maksymiliana Kolbego
Świętego Mikołaja
Świętego Patryka
Świętego Stanisława
Świętego Stanisława Kostki
Świętego Szczepana
Świętego Tomasza z Akwinu
Świętego Wincentego
Świętego Wincentego (5533W)
Świętego Wojciecha
Świętej Barbary
Świętej Cecylii
Świętej Faustyny
Świętej Królowej Jadwigi
Świętej Łucji z Fatimy
Świętej Teresy
Świętej Urszuli Ledóchowskiej
Świetlana
Świetlica
Świetlicka
Świetlicowa
Świetlików
Świetlista
Świętojańska
Świętojerska
Świętokrzyska
Świętokrzyska (719)
Świętosławska
Świętoszek
Święty Wojciech
Świętych Cyryla i Metodego (637)
Świętych Piotra i Pawła
Świeża
Świeżak
Świeże Pieczywo
Swingowa
Swiss
Świstaka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Świtezianki
Swojska (5616W)
Sworzniowa
Swoszowicka
Sybilli
Sybiraków
Sycowska
Sycylijska
Sygietyńskich
Sygnałowa
Sygnity
Sylwestra
Sylwestra Bartosika
Sylwia
Symboliczna
Symfonii
Sympatyczna
Syna Pułku
Synagoga imienia Nożyków
Syndykoszczyzna
SYNEKTIK
Synogarlicy
Synów Pułku
Synów Pułku 01 (505701)
Synów Pułku 02 (505702)
Synów Pułku 03 (505703)
Synów Pułku 04 (505704)
Sypniewska
Syrena
Syrenka
Syrenki
Syreny
Syryńska
Systemy zabezpieczeń Noma2
Syta
Szachowa
Szad Kebab
Szafarzy
Szafirka
Szafirków
Szafirowa
Szafirowa (W)
Szaflarska
Szafranów
Szafranowa
Szafranowa (W)
Szafrańców
Szałasowa
Szalejowa
Szałwiowa
Szamocin
Szamocin (5579W)
Szamocka
Szamotulska
Szamoty
Szamsija
Szaniec
Szara
Szara Willa
Szarady
Szarotki
Szarych Szeregów
Szarych Szeregów (1824W)
Szarych Szeregów (W)
Szarych Zajączków
Szarży
Szaserów
Szaserów (5523W)
Szatkowników
Szawelska
Szańcowa
Szczawin
Szczawnicka
Szczecińska
Szczekocińska
Szczepana Grzeszczyka
Szczera
Szczerbca
Szczęsna
Szczęścia
Szczęśliwa
Szczęśliwicka
Szczotkarska
Szczotki i Pędzle
Szczuczyńska
Szczukówek
Szczupacza
Szczygla
Szczygła
Szczygla
Szczytnowska
Szczytowa
Szegedyńska
Szeligi
Szeligowska
Szepietowska
Szeptacze
Szermiercza (W)
Szeroka
Szeroka (W)
Szeroki Dunaj
Szetkiewicza
Szewska
Szkarłat
Szklana
Szklana Pogoda 24h
Szklanych Domów
Szklarnie SGGW
Szklarniowa
Szklarniowa (W)
Szklarz "Meander"
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Szkoła Główna Handlowa
Szkoła Główna Handlowa (budynek C)
Szkoła Główna Służby Pożarniczej
Szkoła Jazdy Konnej "Patataj"
Szkoła językowa Vive Latino
Szkoła Muzyczna
Szkoła Niemiecka
Szkoła Podchorążych
Szkoła Podkstawowa numer 273 imienia Aleksandra Landy
Szkoła Podstawowa
Szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa 221
Szkoła Podstawowa 28 imienia Stefana Żeromskiego
Szkoła Podstawowa 31
Szkoła Podstawowa 70 imienia Bohaterów Monte Cassino (SP70)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im C. K. Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim
Szkoła podstawowa i gimnazjum w Płochocinie
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Sokoła
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej oraz Gimnazjum nr 2
Szkoła Podstawowa im "Twórców Literatury Dziecięcej"
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317
Szkoła Podstawowa Mentis
Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38 z oddziałami integracyjnymi
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego
Szkoła Podstawowa nr 109
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego
Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa nr 114 imienia Jędrzeja Cierniaka
Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej
Szkoła Podstawowa nr 118 imienia Przyjaciół Mazowsza
Szkoła Podstawowa nr 119
Szkoła podstawowa nr 12
Szkoła Podstawowa nr 12 imienia Powstańców Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 128
Szkoła Podstawowa nr 132
Szkoła Podstawowa Nr 139 imienia Ludwiki Wawrzyńskiej
Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Szkoła Podstawowa nr 141 imienia Majora Henryka Sucharskiego
Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Pawła Edmunda Strzeleckiego
Szkoła Podstawowa nr 157 imienia Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa Nr 16
Szkoła Podstawowa Nr 168;Gimnazjum z Oddziałami dwujęzycznymi Nr 25
Szkoła Podstawowa Nr 169 im. Orła Białego
Szkoła Podstawowa Nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich w Warszawie
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Szkoła Podstawowa nr 185 imienia UNICEF (SP185)
Szkoła Podstawowa Nr 187 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 190 im Orła Białego
Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
Szkoła podstawowa Nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Żołnierzy AK II rejonu "Celków"
Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Słupnie
Szkoła Podstawowa nr 20 Fundacji Szkolnej, Gimnazjum nr 14 Fundacji Szkolnej, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Szkolnej
Szkoła Podstawowa nr 202
Szkoła Podstawowa nr 203
Szkoła Podstawowa nr 205 imienia Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Szkoła Podstawowa nr 206 im. Władysława Reymonta
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny
Szkoła Podstawowa Nr 210 im. Bohaterów Pawiaka
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Szkoła Podstawowa nr 218
Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego
Szkola Podstawowa nr 227 im. kapitana Lucyny Hertz
Szkoła Podstawowa nr 23 imienia Edwarda Szymańskiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa Nr 238 im. Christo Botewa
Szkoła Podstawowa nr 246 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida
Szkoła Podstawowa nr 257 imienia profesora Mariana Falskiego
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego
Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki
Szkoła Podstawowa Nr 261 i XXXVIII Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Kostki Potockiego
Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa Nr 271
Szkoła Podstawowa nr 275
Szkoła Podstawowa nr 277 imienia Elizy Orzeszkowej
Szkoła Podstawowa Nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej "Gustaw" i "Harnaś"
Szkoła podstawowa nr 280 im. Tytusa Chałbinskiego
Szkoła Podstawowa Nr 289
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego
Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Szkoła Podstawowa nr 298
Szkoła Podstawowa Nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 r.
Szkoła Podstawowa Nr 3, Filia
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Powstańców 1863 r.
Szkoła Podstawowa Nr 300 i Gimnazjum Nr 117 imienia Wandy Rutkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks. Jana Twardowskiego
Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Szkoła Podstawowa nr 313
Szkoła Podstawowa nr 314 im. "Przyjaciół Ziemi"
Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Małego Powstańca
Szkoła Podstawowa nr 321
Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 323 im.Polskich Olimpijczyków
Szkoła Podstawowa Nr 33
Szkoła Podstawowa nr 331
Szkoła Podstawowa Nr 336
Szkoła Podstawowa nr 34
Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Szkoła Podstawowa Nr 342 im. Jana Marcina Szancera
Szkoła Podstawowa nr 350
Szkoła Podstawowa nr 355
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Grota-Roweckiego
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 48
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jadwigi Korczakowskiej
Szkoła Podstawowa nr 5 im. K. K. Baczyńskiego w Piasecznie
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi (Zespół Szkół nr 45)
Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 61
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego
Szkoła Podstawowa nr 68 im. Artura Oppmana
Szkoła Podstawowa Nr 69
Szkoła Podstawowa nr 7
Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK w Legionowie
Szkoła podstawowa Nr 7/Gimnazjum Specjalne Nr 5
Szkoła Podstawowa nr 73 im. Króla Stefana Batorego
Szkoła Podstawowa nr 75 imienia Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 76
Szkoła Podstawowa nr 8
Szkoła Podstawowa nr 80 imienia Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa nr 81 i Przedszkole nr 283
Szkoła Podstawowa nr 84
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Szkoła Podstawowa nr 88 imienia Gabriela Narutowicza
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego
Szkoła Podstawowa NR163 imienia Batalionu "Zośka"
Szkoła Podstawowa NR253; Gimnazjum NR26
Szkoła Podstawowa NR312
Szkoła Podstawowa NR327
Szkoła Podstawowa NR330 imienia Nauczycieli Tajnego Nauczania (SP330)
Szkoła Podstawowa NR343 imienia Matki Teresy z Kalkuty
Szkoła Podstawowa NR5;Gimnazjum NR97;Szkoła przygotowująca do zawodu
Szkoła Podstawowa NR60 (SP60)
Szkoła Podstawowa numer 53 imienia generała Mariusza Zaruskiego
Szkoła podstawowa numer 72 imienia przyjaciół Grochowa (SP72)
Szkoła podstawowa przy Głębockiej
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku
Szkoła Podstawowa w Chotomowie
Szkoła Podstawowa w Cisiu
Szkoła Podstawowa w Książenicach
Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
Szkoła Podstawowa w Woli Rasztowskiej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi Nr 216 "Klonowego Liścia"
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 236 im. Ireny Sendlerowej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Szkoła Policealna nr 48 dla dorosłych
Szkoła Poligraficzna
Szkoła Postawowa nr 94 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkoła Prewencji Policji
Szkoła Przymierza Rodzin imienia Jana Pawła II
Szkoła Tenisa Champ
Szkoła Wyższa im. B. Jańskiego
Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Szkoleniowa
Szkolna
Szkolna (1813W)
Szkolna (2405W)
Szkolna (2702W)
Szkolna (624)
Szkolna (W)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Szkoły Orląt
Szkopówka
Szkutników
Szlachecka
Szlachecka (W)
Szlak Golędzinowski

s
szlak rowerowy Kraina rzeki Jeziorki

S
Szlak Wzdłuż Okopów

s
szlak zielony

S
Szlaki PTTK
Szlaki rowerowe Krainy Jeziorki
Szlenkierów
Szlif
Szlifierska
Szmaragdowa
Szmaragdowa (W)
Sznurówka - obuwie dziecięce
Szoferska
Szopa-Grill
Szosa Jadowska (634)
Szosa Lubelska (17)
Szosa Lubelska (Wesola) (17)
Szosa Mińska (2)
Szosowa
Szosowa (2284W)
Szosowa (5608W)
Szosowa (637)
Szosowa (W) (5608W)
Szóstki
Szpacza
Szpaka
Szpaków
Szparagowa
Szparka
Szpilka
Szpinakowa
Szpital Bielański
Szpital Bródnowski
Szpital Czerniakowski
Szpital "Drewnica"
Szpital Dziecięcy
Szpital Dziecięcy imienia profesora doktora Jana Bogdanowicza
Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus
Szpital Kliniczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego imienia księżnej Anny Mazowieckiej
Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera
Szpital Medicover
Szpital na Grenadierów
Szpital Pediatryczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Szpital Położniczo-Ginekologiczny
Szpital Położniczy imienia świętej Zofii
Szpital Powiatowy w Otwocku
Szpital Powiatowy w Wołominie
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego
Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej
Szpital Rehabilitacji Neurologicznej
Szpital Solec
Szpital Świętej Elżbiety Mokotowskie Centrum Medyczne
Szpital Wolski im. doktor Anny Gostyńskiej
Szpitalna
Szpitalna (4365W)
Szpitalna (Czarny szlak)
Szpitalny Kościół p.w. Przemienienia Pańskiego
Szreniawska
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Sztabowa
Sztafeta
Sztajerka
Sztormowa
Sztuk Pięknych
Sztukarnia Cafe
Sztukatorska
Sztumska
Szturmowa
Sztygarów
Szubińska
Szulborska
Szulec
Szumiąca
Szumiący Las
Szumiących Traw
Szumna
Szuwarek
Szuwary
Szwajcarska
Szwalnia
Szwedzka
Szwedzka (634)
Szwoleżerów
Szybowcowa
Szyby samochodowe
Szydłowiecka
Szymanowska
Szymański Sylwester Mechanika Pojazdowa
Szymbarska
Szymona Askenazego
Szymona Konarskiego (W)
Szymona Zimorowica
Szynk
Szynk Praski
Szynowa (5582W)
Szyprów
Szyszaków
Szyszkowa
Sài Gòn Quán

T
T&D Optyk
T-Mobile
T-mobile
T-Mobile Office Park
Tabak
Tablica - ciekawostki z życia drzew
Tablica Cypriana Kamila Norwida
Tablica o ptakach
Tablica Pamiątkowa
Tablica Wincentego Witosa
Taborowa
Taco Paco
Tadeusza
Tadeusza Borowskiego
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Gajcego
Tadeusza Gerbera
Tadeusza Hennela
Tadeusza Hołówki
Tadeusza Joteyki
Tadeusza Korsaka
Tadeusza Korzona
Tadeusza Kosciuszki
Tadeusza Kotarbińskiego
Tadeusza Kowalika
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (1511W)
Tadeusza Kościuszki (1819W)
Tadeusza Kościuszki (W)
Tadeusza Krępowieckiego
Tadeusza Kulisiewicza
Tadeusza Kutrzeby
Tadeusza Makowskiego
Tadeusza Manteuffla
Tadeusza Rechniewskiego
Tadeusza Regera
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Rejtana (W)
Tadeusza Różewicza
Tadeusza Ślusarskiego
Tadeusza Sygietyńskiego
Tadeusza Wardenckiego
Tadeusza Wendy
Tadżycka
Tai Loan
Tajgi
Take A Wok
Takko Fashio
Talarowa
Tama
Tamada
Tamaryszków
Tamka (719)
TamTam
Tancerka
Tandoori
Taneczna
Tanger Pizza
Tango
Tani Armani
Tani ciuszek
Tania
Tania Odzież
Tania odzież
Tapas bar
Tapas Bar - Casa to tu
Tapetowa
Tapicer
Tapicerska
TaPizzeria
Taqueria Mexicana
Tarabuk
Taras Widokowy na XXX piętrze
Tarasowa
Tarchomin
Tarchomińska
Tarczowa
Tarczyńska
Targowa
Targowa (5520W)
Targowa (5533W)
Targowa (637)
Targówek
Tarninowa
Tarniny
Tarnobrzeska
Tarnogórska
Tarnowiecka
Tasznikowa
Tatamka Hostel
Tataraków
Tatarska
Tato
Tatrzanska
Tatrzańska
Tawerna
Tawerna Błękitny Zakątek
Tawerna "Korsarz"
Tawerna Sowa
Tawerna Tabaka
Tawerny
Tawułkowa
Taza
Taśmowa
TB
Tbilisi
TCK biżuteria
Tczewska
TDI
TE Vizja
Teat WARSawy
Teatr Academia
Teatr Akt
Teatr Ateneum imienia Stefana Jaracza
Teatr Baj
Teatr Capitol
Teatr Dramatyczny
Teatr Druga Strefa
Teatr Guliwer
Teatr IMKA
Teatr Kameralny
Teatr Kamienica
Teatr "Komedia"
Teatr Konsekwentny
Teatr Lalka
Teatr Muzyczny "Roma"
Teatr Na Woli
Teatr Ochoty
Teatr Polonia
Teatr Polski
Teatr Powszechny imienia Zygmunta Hübnera
Teatr Praga
Teatr Rampa
Teatr Redakcja
Teatr Remus
Teatr Rozmaitości
Teatr Studio
Teatr Sushi
Teatr Syrena
Teatr w Michałowie im. K. I. Gałczyńskiego
Teatr Wielki
Teatr Współczesny
Teatr Żydowski
Teatralna
Techniczna
Technik
Techników
Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego
Technikum Budowlane nr 1 im. Zdzisława Mączeńskiego
Technikum Budowlane nr 22 dla dorosłych
Technikum Budowlane nr 5
Technikum Łączności im. prof Janusza Groszkowskiego
Technikum Lotnicze nr 9
Technikum Mechaniczne nr 7
Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego
Tęcza
Tęcza - sklep spożywczy
Tęczowa
Tęczowa (W)
Tekeda
Teklińska
Tel-Aviv

t
teleakces.com

T
TeleBar - Domowe Obiadki (pizzeria)
Teleflora
Telefoniczna
Telepizza
TelePizza
Telepizza
TelePizza
Telepizza

t
telepizza

T
TelePizza
Telepizza
TelePizza
Telepizza
TelePizza
Telepizza
TelePizza
Telepizza
TeleSajgon
Telewizja POLSAT
Telewizyjna
Telimena
Telimeny
TelNet
Telpra
TenisHouse
Tenisowa
Teodora Axentowicza
Teodora Duracza
Teodora Toeplitza
Teodozji
Teodozji (W)
Teofila Aleksandra Lenartowicza
Teofila Jaśkiewicza
Teofila Lenartowicza
Teofila Piecyka
Teofilów
Terakota Dar-tux
Terefere
Terenia
Terenowy Punkt Paszportowy
Teresińska
Terespolska
Terespolska (2)
Teresy Danielewicz
Terleckiego
Terminal A - sectors A,B (T1)
Terminal A - sectors C,D,E
Terminal Port lotniczy Warszawa-Modlin
Terranova
Tesa
Tesco
Tetmajera

t
tex mex bar

T
Tężnia
TGI Friday's
Thai Taste Express
Thang Da
Thang Loi
Thang Loi II
Thangcong
The Beer Store
The Bliss
The Break Bistro & Cafe
The Hill Workshop
The House Of Cheese
The Mexican
The Olive
The Pictures art bar
The Point
The Saxon Garden
TheStory Studio Hoża 59
Thienly
Thomasa Woodrowa Wilsona
Ti Amo
Tian Pho
Tian Viet
Tinto Winebar
TK Maxx
Tkaczy
TKKF Błyskawica
Tłomackie
Tłuchowska
Tłumiki
To Lubię
To Tu Pierogi
To Video Studio
To-Tu
ToBaYA Restauracja Tajska-Indonezyjska-Japońska
Tobi
TOBIKO Sushi Bar
Toguna
Tokarska
Tola
Tolińska
Tomasza Edisona
Tomasza Nocznickiego
Tomasza Zana
Tomaszowska
Tomcia Palucha
Tomi
Tommy Hilfinger
Tomnicka
Tomo Sushi
Tomplast
Top Hotel
Top Market
Top Market "Maks"
Top Market sklep spożywczy
Top press

t
top shop

T
Topaz
Topazowa
Topazowa (W)
TopCan
Topiel
Topiel (719)
TopMarket
TopMarket - Anna
Topograficzna
Topolin
Topolowa
Topolowa (624)
Topolowa (W)
Toporczyków
Toporowska
Tor Kolarski "Nowe Dynasy"
Tor Łyżwiarski "Stegny"
Tor motocross
Tora
Torfowa
Torfowa (W)
Torfy
Torowa
Toruńska
Toruńska (8)
Toruńska (S8)
Torwar I
Torwar II
Tory dla modeli
Toskańska
Tosteria
Towarowa
Towarowa (634)
Towarzystwo Kynologiczne, dom miłośnika psa rasowego
Towarzystwo Lekarskie Warszawskie
Towarzystwo Przyjaciół Warszawy
Town Burger
Toyota Bielany
Toyota Chodzeń
Toyota Okęcie
ToZo cafe
TP S.A.
TP Teltech
Traczy
Trafo
Trakt
Trakt Brzeski (2)
Trakt Brzeski (W)
Trakt Brzeski (W) (2)
Trakt Cafe
Trakt Grocholicki
Trakt Grocholski
Trakt imienia Józefa Kłoczkowskiego
Trakt Królewski
Trakt Lubelski
Trakt Lubelski (17)
Trakt Napoleoński
Trakt Partyzancki
Trakt Trębickich
Traktorzystki
Traktorzystów
Traktowa
Tramblanki
Tramwajowa
Tramwajowa (W)
Trang An
Transpol
Transportowców
Trapez
Trasa Mostu im. Marii Skłodowskiej-Curie (Północnego)
Trasa Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Północnego)
Trasa Siekierkowska (2)
Trasa W-Z. Dnia 22.VII.1945 w V rocznicę wyzwolenia Polski i utworzenia Władzy Ludowej.
Traszki
Trattoria
Trattoria Calabria
Trattoria Capri
Trattoria Dolcetta
Trattoria Italia
Trattoria Ruccola
Trattoria Toscana
Traveller's shop
Trawiasta
Trębacka
Trele
Trembowelska
Trend
Trenów
Trio
Trisklep.pl
Tristana
Trocinowa
Trocka
Trocka (5614W)
Trojaka
Trojanowska
Trojańska
Trójkątna
Trójpolowa
Trombity
Trou Madame
Troy
Tru Trussardi
Truc Xanh - Bambus
Trufle
Truskaw
Truskaw Mały
Truskaw Parking (żółty, czarny)
Truskawa
Truskawiecka
Truskawka
Truskawkowa
Truskolaska
Trybik
Trybunał Konstytucyjny
Trybunalska
Trybuny
Trylogii
Trytonów
Trzaskowskich
Trzciany
Trzcinka
Trzcinowa
Trzebnicka
Trzech Budrysów
Trzech Dębów
Trzech Diamentów
Trzech Sosen
Trzos
Trzy Czarownice
Trzykrotki
TS KOMPUTERY
Tshingis Chan - Cesarski Pałac
Tuberosa
Tuberozy
Tucan Salad Bar (N26)
Tuchlińska
Tucholska
Tujowa
Tukan Salad Bar
Tukana
Tukanów
Tuł
Tulipan Dom Studencki Politechniki Warszawskiej
Tulipan house, Domaniewska 50
Tulipanów
Tulipanowa
Tulipanowca
Tulipanowy Zakątek
Tułowicka
Tumska
Tunel Wisłostrady
Tunele przy dworcu Warszawa Zachodnia – w drugim miałaby znajdować się komora gazowa
Tunelowa

t
tur

T
Tura
Turbinowa (5526W)
Turbo Serwis
Turczynek
Turecka
Turecki kebab
Tureckie delikatesy
Turkawki
Turkus
Turkusowa
Turkusowa (W)
Turmoncka
Turniejowa
Turoszowska
Turów
Turowice
Turowska
Turski
Turystyczna
Tusze i tonery do drukarek, regeneracja
TUTU Music Bar
Tuzinowa
Tuż Za Progiem
Tuż Za Rogiem
Tużycka
TVN Warszawa
TVN24
Twarda
Twardowska
Twierdza Modlin
Twin Power
Twins
Twórcza
Tworki
Tykocińska
Tylmana Gamerskiego
Tylna
Tylżycka
Tymiankowa
Tymiankowa (W)
Tymotki
Tyniecka
Tynkarska
Tyrreńska
Tysiąclecia
Tysiąclecia Państwa Polskiego
Tyszowiecka
Tytoniowa
Tytułowa
Tytusa Chałubińskiego
Tyśmienicka

U
U Aktorów
U Anioła
U Aniołów Pierogarnia
U Araba
U Barssa 1853
U Czwarnów
U Dekerta
U Ewy
U Fliga
U Fukiera
U Grubego
U Grześków
U Henryki
U Iwci
U Jadzi
U Jakuba
U Janka
U Jimmiego

u
u Józefa

U
U Justyny
U Kubusia
U Kucharek
U Kucharzy
U Loka
U Lotników
U Lusi
U Madziara
U Małgosi
U Metro Centrum
U Metro Dworzec Gdański
U Metro Imielin
U Metro Kabaty
U Metro Marymont
U Metro Natolin
U Metro Pole Mokotowskie
U Metro Politechnika
U Metro Racławicka
U Metro Ratusz Arsenał
U Metro Służew
U Metro Stokłosy
U Metro Świętokrzyska
U Metro Ursynów
U Metro Wierzbno
U Metro Wilanowska
U Pana Michała
U Pietrzaków
U Plac Wilsona
U Przyjaciół
U Sabiny
U sąsiada
U Suma
U Szwejka
U Teresy

u
u Zbyszka

U
U Zosi
Uczelnia Łazarskiego
Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie
Uczniowska
Uczonych
Ugorek
Uhma Bike
Uhrocie
Ujazdowa

u
ujęcie wody solankowej

U
Ukośna
Ukryta
Ułanów
Ułanów Jazłowieckich
Ułanów Krechowieckich
Ulanowska
Ulasek
Ułańska
Ułańska (W)
Ulica Świętojańska niegdyś Grodzka
Ulica Świętojańska od 1564
Ulrychowska
Ultra-Car

u
ultraBODY

U
Ultrafiolet
Ulubiona
Umiastów
Umiastowska (718)
Umowna
Umpa-Lumpa
Umschlagplatz
UNI-TRUCK Sp. z o.o. Autoryzowany dealer IVECO
Uni-tur
UNICEF
UniCredit - Pekao SA
Uniejowska
Unii Europejskiej
Unijna
United Colors of Benetton
Univer-city
Universam "Grochów"
Uniwersału
Uniwersytecka
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego-Kampus Dewajtis
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Uniwersytet Warszawski
Uniwersytet Warszawski - Ośrodek Dydaktyczny Ksawerów
Uniwersytet Warszawski - Wydział Biologii, Wydział Fizyki
Uniwersytet Warszawski - Wydział Fizyki
Uniwersytet Warszawski (Magazyn UW)
Uno
UP Nowy Dwór Mazowiecki 1
UP Piastów 1
UP Piastów 3
UP Pruszków 1
UP Pruszków 5
UP Pruszków 6
UP Warszawa 10
U.P. Warszawa 116
UP Warszawa 129
U.P. Warszawa 135
UP Warszawa 148
UP Warszawa 15
UP Warszawa 16
UP Warszawa 23
UP Warszawa 38
UP Warszawa 44
UP Warszawa 91
UP Wołomin 1
Upalacze.PL
Uprawna
UPS Polska
UPSS
Uranowa
Urbanistów
Urfa Kebab
Urle
Urocza
Urocza (W)
Uroczysko

u
uroczysko las Bemowo
uroczysko Lasek na Kole

U
Urodzajna
Ursus
Ursynów
Ursynów Arena
Ursynów Centrum
Ursynów Północny
Ursynowska
Ursynowski Fortepian
Urszuli
Urszulin
Urszulki
Urugwajska
Urwisko
Urząd do Spraw Repatriacji i Spraw Cudzoziemców
Urząd Dozoru Technicznego
Urząd Dzielnicy Bielany
Urząd dzielnicy Praga Północ
Urząd Dzielnicy Praga Południe
Urząd Dzielnicy Praga-Południe
Urząd Dzielnicy Ursus
Urząd Dzielnicy Warszawa Wawer
Urząd Dzielnicy Warszawa Włochy
Urząd Dzielnicy Warszawa-Rembertów
Urząd Dzielnicy Warszawa-Targówek
Urząd Dzielnicy Wesoła
Urząd dzielnicy Wola
Urząd Gminy Jabłonna
Urząd Gminy Michałowice
Urząd Gminy Nadarzyn
Urząd Gminy Nieporęt
Urząd Gminy Raszyn

u
urząd gminy Stare Babice (nowy budynek)
urząd gminy Stare Babice (stary budynek)

U
Urząd Gminy Wieliszew
Urząd Komitetu Integracji Europejskiej
Urząd Lotnictwa Cywilnego
Urząd m. st. Warszawy, Urząd Dzielnicy Mokotów
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Archiwum Zakładowe
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Departament Geodezji i Kartografii
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego, Wydział Innowacyjności
Urząd Miasta
Urząd Miasta i Gminy
Urząd Miasta i Gminy Radzymin
Urząd miasta Józefów
Urząd Miasta Legionowo
Urząd Miasta Marki
Urząd Miasta Milanówka
Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki
Urząd Miasta Piastów
Urząd Miasta Sulejówek
Urząd Miasta Warszawa-Bemowo
Urząd Miasta;Punkt Informacyjny Urzędu Miasta
Urząd Miejski
Urząd MIejski w Ożarowie Mazowieckim
Urząd Miejski w Wołominie
Urząd m.st. Warszawy
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy 139
Urząd Pocztowy 26
Urząd Pocztowy 65
Urząd Pocztowy nr 6
Urząd pocztowy Sulejówek (05-070)
Urząd pocztowy Warszawa 105
Urząd Pocztowy Warszawa 108
Urząd Pocztowy Warszawa 12
Urząd Pocztowy Warszawa 13
Urząd Pocztowy Warszawa 148
Urząd Pocztowy Warszawa 149
Urząd Pocztowy Warszawa 150
Urząd Pocztowy Warszawa 20
Urząd Pocztowy Warszawa 25
Urząd Pocztowy Warszawa 27
Urząd Pocztowy Warszawa 35
Urząd Pocztowy Warszawa 37
Urząd Pocztowy Warszawa 40
Urząd Pocztowy Warszawa 46
Urząd Pocztowy Warszawa 82
Urząd Pocztowy Warszawa 83
Urząd Pocztowy Warszawa 88
Urząd Pocztowy Warszawa 94
Urząd Pocztowy Warszawa, ul. Zamiany 12
Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Urząd Pracy miasta stołecznego Warszawy
Urząd Skarbowy
Urząd Skarbowy Nowy Dwór Mazowiecki
Urząd Skarbowy w Pruszkowie
Urząd Skarbowy w Wołominie
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany
Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów
Urząd Skarbowy Warszawa-Praga
Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście
Urząd Skarbowy Warszawa-Wawer
Urząd Stanu Cywilnego
Urząd Stanu Cywilnego miasta stołecznego Warszawy
Urząd Stanu Cywilnego Śródmieście
Urząd Statystyczny w Warszawie
Urząd Zamówień Publicznych
Urzędnicza
Urzut
USC
Uskok
Usługi Krawieckie
Usługi Pogrzebowe MPUK
Usługowa
Usta Mariana
Ustronie
Ustronna
Ustrzycka
Usypiskowa
Utrata

u
uwaga na pieszych

U
Uzdowska
Uzdrowiskowa
Uznamska
Uśmiech
Użytek ekologiczny "Przy Lesie Młocińskim"
Używki Świata

V
V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego
V Poprzeczna
Vademecum
Van Binh

v
van Graaf

V
Vanilla
Vapiano
Varsovia Bistro Cafe
Vasco
Vega
Vega Sport
Vegas
Velvet
Vena online
Venecia Palace
Venice
Verne Cafe
Vero pizzeria
Versal
Vespa Caffe
VI Poprzeczna
Via Appia
Vicini
Victoria Głosków
Victorii
Viet Bistro
Viet Cook
Viet Tien
Viet-Thai
VietTown
VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
VII Ogród Jordanowski
VII Poprzeczna
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV (Zespół Szkół nr 15)
VIII Poprzeczna
Viking House
Viking I
Vilano
VilaNova
Vili Sajgonka
Villa Bianca
Villa Estera - Hotel & Restauracja
Villa Foksal
Villa Jeziorki 71
Villa Marina
Villa Maryś I
Villa Monaco
Villa Park Wesoła
Villardczyków
Vinam
Vincent Cafe-Piekarnia
Vincenta Van Gogha
Vincenta van Gogha
Vip Park & Stadium Apartment
Virgin
Virgo Odzież
Vis-à-vis
VitaMedica
VitaParc
Vives
Viễn-Đông
Volkswagen
Volkswagen Szewczyk
Volvo
Volvo Autogala
Volvo Truck
Voyage
Vu Kim

W
W Biegu
W Biegu Cafe
W Biegu Café
W czasie Powstania Warszawskiego w tym kościele hitlrerowcy urządzili obóz przejściowy, dok. masowych mordów
W Gruncie Rzeczy
W Hoduń
W hołdzie poległym żołnierzom 1939 roku
W hołdzie żołnierzom 45 pułku
W Kamienicy "Pod Fortuną" 1750 r. Art. Malarze
W. Kruk
W Oparach Absurdu
Wąbrzeska
Wabu sushi bar
Wacar
Wąchocka
Wacława
Wacława Berenta
Wacława Borowego
Wacława Gąsiorowskiego
Wacława Kauna
Wacława Lachmana
Wacława Moczydłowskiego
Wacława Nałkowskiego
Wacława Paszkowskiego
Wacława Prusaka
Wacława Sieroszewskiego
Wacława Sierpińskiego
Wacława Szczypy
Wacława Terleckiego
Wacława Tokarza
Wacława Wojtyszki
Wacława Żenczykowskiego
Wadery
Wadowicka
Waflowa
Wagarowa
Wagonowa
Wągrodzka
Wągrowiecka
Wahadło
Wakacyjna
Wake Cup
Waksmundzka
Wał Kościuszkowski
Wał Miedzeszyński
Wał Miedzeszyński (801)
Wał Zawadowski
Wałbrzyska
Walcownicza
Walczyka
Wald
Waldemara
Walecznych
Walendów
Walentego
Walentego Skorochód-Majewskiego
Walerego Sławka
Walerego Wróblewskiego
Waleriana Czumy
Waleriana Łukasińskiego
Walewska
Waliców
Waligóry
Wallenroda
Wałowa
Wałowicka
Wałuszewska
Wałuszewska (5579W)
Wandy
Wandy Rutkiewicz
Wandy Telakowskiej
Wandy Tomczyńskiej
Waniliowa
Wantule
Wapienna
Wapienna (W)
Warburger
Warecka
Warmińska
Warneńska
Warowna
Warsa
Warsaw Montessori School
Warsaw Spire
Warsaw Tortilla Factory
Warsaw Towers

w
warstwy lasu

W
Warszawa
Warszawa - Lenino - Berlin
Warszawa 100
Warszawa 111
Warszawa 112
Warszawa 136
Warszawa 138
Warszawa 24
Warszawa 31
Warszawa 34
Warszawa 36
Warszawa 40
Warszawa 41
Warszawa 42
Warszawa 46
Warszawa 49
Warszawa 52
Warszawa 72
Warszawa 78
Warszawa Centralna
Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler
Warszawianka
Warszawska
Warszawska (1522W)
Warszawska (1817W)
Warszawska (1820W)
Warszawska (2405W)
Warszawska (2433W)
Warszawska (5616W)
Warszawska (580)
Warszawska (61)
Warszawska (61;632)
Warszawska (631)
Warszawska (634)
Warszawska (636)
Warszawska (637)
Warszawska (700)
Warszawska (719)
Warszawska (719;720)
Warszawska (721;724)
Warszawska (724)
Warszawska (85)
Warszawska Akademia Kulinarna
Warszawska Garmażerka (N40)
Warszawska Informacja Turystyczna
Warszawska Opera Kameralna
Warszawska (W)
Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
Warszawski Bank Spółdzielczy
Warszawski Bank Spółdzielczy Oddział w Radzyminie
Warszawski Szpital Dla Dzieci
Warszawski Tramwaj pierogarnia
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawskie Centrum Finansowe (WFC)
Warszawskie centrum leków

w
warsztat

W
Warsztat Rakowiecka
Warsztat samochodowy
Warsztat Samochodowy
Warsztat samochodowy/ Wulkanizacja
Warsztatowa
Wartka
Warus
Warzelnicza
Warzywa owoce
Warzywa owoce pieczywo
Warzywna
Warzywniak
Warzywny
Wasbruk
Wasilkowska
Wąska
Wąska (W)
Wąski Dunaj
Wąsy-Kolonia
Watykańska
Wawelberga
Wawelska
Wawer
Wawerska
Wawerska (721)
Wawerska (W)
Wąwolnicka
Wąwozowa
Wawrzyna
Wawrzynowa
Wawrzyszew
Wawrzyszewska
Wawrzyńca Surowieckiego
Wawrzyńca Żuławskiego
Wayne's Coffe
Wayne's Coffee
Wazów
Ważywniak
WBK
WBS
Wczasowa
Wczasowa (1811W)
Wczasowa (W)
Wczele
Węcic
Wedel
Wędkarska
Wędliny
Wędliny, spożywczy
Wędrowców
Węgierska
Węgierski Instytut Kultury
Węglarska
Węglowa
Węgorzewska
Węgrowska
Weinert Cafe
Wejherowska
Wektor
Wellington (Wine & Steak)
Wełniana
Wenantego Burdzińskiego
Wenecka
Wenecka 12
Wenedów
Wentylatornia metra
Wentylatornia szlakowa V-13 (II linii metra)
Wenus
Weranda Caffe
Werandowa
Werbeny
Wergiliusza
Wergilusza
Wernyhory
Wersalska (5520W)
Weselna
Wesoła
Wesoły Misiek
Wespazjana Kochowskiego
Westerplatte
Westin
Weteranów
Weteranów (4303W)
Weterynaryjna
Wewnętrzna
WGS Bank
Wheeler
Wheeler Sklep Rowerowy
White Burger
Wiadukt Kolejowy Chotomów (1820W)
Wiadukt Stanisława Markiewicza
Wiartel
Wiarusów
Wiata
Wiatraczna
Wiatraczna (5527W)
Wiązana
Wiązana 37
Wiązów (W)
Wiązowa
Wiązowna
Wiązowna Kościelna
Wiązowska
Wiązowska (721)
Wichrowa
Widawska
Widłaków
Widna
Widoczna
Widoczna (2701W)
Widok
Widok na Belweder
Widok na Pałac na Wyspie

w
widok na park Moczydło

W
Widok na Zamek Ujazdowski
Widokowa
Widokowa (1504W)
Widzewska
Widzi Misie
Wiechy
Wieczornej Bryzy
Wieczorowa
Wiedeńska
Wiedzy
Wiejska
Wiejska (2420W)
Wiejski Dom Kultury
Wielbarska
Wielgolas
Wielgolas Brzeziński
Wielgolas Duchnowski
Wielicka
Wieliszew
Wieliszew-Kolonia
Wieliszewska
Wielki Kąt
Wielkiego Dębu
Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia
Wielostronna
Wielowiejska
Wieluńska
Wieniawskiego
Wieniecka
Wierchów
Wierchowa
Wierna
Wiersze
Wiersze (żółty)
Wierszowska Droga (czerwony, żółty)
Wiertnicza (724)
Wieruchów
Wieruchowska
Wierzbin
Wierzbiny
Wierzbno
Wierzbnowska
Wierzbowa
Wierzbowa (W)
Wierzby
Wierzchowskiego
Wierzejki
Wierzejki (sklep nr 45)
Wiesia
Wiesiołka
Wiesława Chrzanowskiego
Wiesławska
Wietnamski Bar Restauracyjny
Wiewiórcza
Wiewiórek
Wiewiórki
Wieś
Wieś 2
Wieśniacza
Wieża Ciśnień
Wieża ciśnień
Wieża Tatarska
Wieżowa
Wigusin
Wikingów
Wiklinowa
Wikola
Wiktor Gomulicki 1848-1919.
Wiktora Gomulickiego
Wiktora Narkiewicza
Wiktora Thomme'a (85)
Wiktora Thomméego
Wiktoria
Wiktorii
Wiktorii Kaweckiej
Wiktorii Wiedeńskiej
Wiktorów
Wiktorska
Wilanów
Wilanów Garden
Wilanów Kępy
Wilanów ONE
Wilanowska
Wilanowska (724)
Wilanowska (W)
Wilcza
Wilcza Góra
Wilcze bagna
Wilczej Łąki
Wilczy Dół
Wilczycka
Wild Bean Cafe
Wild Beef Burger Restaurant
Wileńska
Wileńska (5533W)
Wilga
Wilgi
Wilgii
Wilhelma Kasprzykiewicza
Wilhelma Konrada Roentgena
Wiliama Szekspira
Wilków Morskich
Wilkowiecka
Willa Jerychówka
Willa Kaprys
Willa Kazimierza Granzowa - 'Grancówka'
Willa Miła
Willa Prezydenta RP
Willa Rusałka
Willa Syrena
Willa Urocza
Willa Zagórze
Willa Zbyszek
Willa-dom dyrektora Żabińskiego
Williama H. Lindleya
Willowa
Willowa Aleja
Willsoor
Willy-Brandt Schule Warschau
Wilson Hostel Warszawa
Wina mołdawskie
Winarium
Wincentego Kadłubka
Wincentego Majewskiego
Wincentego Pola
Wincentego Pstrowskiego (W)
Wincentego Rapackiego
Wincentego Rzymowskiego
Wincentego Rzymowskiego (2)
Wincentego Witosa
Wincentego Witosa (635)
Wine Lounge C.K. Oboźna
WineAndYou
Winiarnia ŻuŻu
Winiarska
WinneBielany
Winnicka
Winnicy
Wino Pizza
Winogronowa
Winorośli
Winosfera
Winosfera Chłodna
Wiolinowa
Wiolonczeli
Wiosenna
Wiosenna (W)
Wiosny Ludów
Wioślarska
Wirażowa
Wirażowa (706)
Wisełka
Wisełki
Wisienki
Wisła
Wisławy Szymborskiej
Wita Stwosza
Witaminowa
Witebska
Witki
Witkowski
WitMar Cars
Witolda Doroszewskiego
Witolda Gombrowicza
Witolda Lutosławskiego
Witolda Małcużyńskiego
Witolda Pileckiego
Witolda Rychtera
Witolda Zawadowskiego
Witolińska
Wiślana
Wiślana (2420W)
Wiślana (712)
Wiślana (734)
Wiślana (868)
Wiślana (W)
Wiślanego Nurtu
Wiślanych Pól
Wiślicka
Wiśniowa
Wiśniowa Góra
Wiśniowa (W)
Wiśniowieckiego
Wiśniówka
Wiśniowy Ogród
Wiśniowy Plaza
Wiśniowy Sad

w
wjazd do parkingu podziemnego

W
Wjazdowa
Władcy Pierścieni
Władysława Bandurskiego
Władysława Bełzy
Władysława Bieńczaka
Władysława Broniewskiego
Władysława Broniewskiego (W)
Władysława Czaplickiego
Władysława Hassa
Władysława Hańczy
Władysława Hermana
Władysława II Jagiełły
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Jana Grabskiego
Władysława Kamelskiego
Władysława Korotyńskiego
Władysława Laskonogiego
Władysława Lercha
Władysława Lercha (2420W)
Władysława Łokietka
Władysława Mierzwińskiego
Władysława Mizikowskiego
Władysława Niegolewskiego
Władysława Okińskiego
Władysława Orkana
Władysława Przanowskiego
Władysława Pytlasińskiego
Władysława Reymonta
Władysława Reymonta (W)
Władysława Sebyły
Władysława Skoczylasa
Władysława Smoleńskiego
Władysława Smoleńskiego (1511W)
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Syrokomli
Władysława Syrokomli (W)
Władysława Szeflera "Włada"
Władysława Szernera
Władysława Szpilmana
Władysława Umińskiego (5521W)
Władysława Warneńczyka
Władysława Witwickiego
Władysława Wrońskiego
Władysława Żeleńskiego
Władysławów
Władysławowska
Własna
Włochowska
Włochy
Włocławska
Włodarzewska
Włodzicka
Włodzimierza Dolańskiego
Włodzimierza Kołosa
Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierza Perzyńskiego
Włodzimierza Tetmajera
Włóki
Włókiennicza
Włoska
Wloska Robota
Włoski ogród Magdy Gessler
Wlot
Włościańska
WOA
WOA 2
WOB
Wodna
Wodniaków
Wodnisko
Wodociągowa
Wodozbiór
Wodozbór "Gruba Kaśka"
Wodyńska
Wodzirejów
Wodzisławska
Wójcicka
Wojciecha
Wojciecha Bartosza Głowackiego
Wojciecha Bartosza Głowackiego (2284W)
Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Chrzanowskiego
Wojciecha Gersona
Wojciecha Górskiego
Wojciecha Jastrzębowskiego
Wojciecha Korfantego
Wojciecha Kossaka
Wojciecha Oczki
Wojciecha Świętosławskiego
Wojciecha Wierzejewskiego
Wojciecha Żywnego
Wojcieszyn
Wojcieszynek
Wojdyńska
Wojewódzka
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii; Zakład Higieny Weterynaryjnej
Wojewódzki Inspektorat Zarządu Drogowego
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Białołęka
Wojewódzki Sąd Administracyjny
Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej
Wojewódzki Szpital Zakaźny
Wojewódzki Sztab Wojskowy
Wojnicka
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (2405W)
Wojska Polskiego (4303W)
Wojska Polskiego (630)
Wojska Polskiego (721)
Wojska Polskiego (722)
Wojska Polskiego (724)
Wojskiego
Wojsko
Wojskowa
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa oddział regionalny "Mazowsze"
Wojskowa Akademia Techniczna
Wojskowa Komenda Uzupełnień Mokotów
Wojskowej Służby Kobiet
Wojskowy Instytut Chemii i Radiologii
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Wojsławicka
Wojtex
Wójtowska
Wok
Wok Wawerski
Wokalna
Wola
Wola Aleksandra
Wola Center
Wola Ducka
Wola Gołkowska
Wola Grzybowska
Wola Karczewska
Wola Rasztowska
Wola Ręczajska
Wolborska
Wolbromska
Wólczyńska
Wólczyńska (898)
Wolęcińska
Wolf Bracka
Wolf Nullo
Wolfganga Amadeusza Mozarta
Wolford
Wolica
Wolica, Kolonia
Wolicka
Wolińska
Wólka
Wólka Czosnowska
Wólka Górska
Wólka Kosowska
Wólka Mlądzka
Wólka Pilaszkowska
Wólka Radzymińska
Wólka Węglowa
Wólka Zerzeńska
Wolna
Wolnej Wszechnicy
Wolności
Wolność
Wołomin
Wołominek
Wołomińska
Wołomińska (635)
Wołoska
Wolska
Wolska (1810W)
Wolska (629)
Wolska (719)
Wolskie
Wolumen
Wołyńska
Wook
WOPR
Worki raszlowe
World of Amber
WOSIR Solec
Wóycickiego
Woziwody
Wróbelek
Wróbelka
Wróbla
Wróblik Toys
Wrocławska
Wronia
Wrotkowa
Wrzeciono
Wrzenie Świata
Wrzesińska
Wrzosów
Wrzosowa
Wrzosowa (W)
Wrzosowisko
Wrzosówka
Wschodnia
Wschodnia (721)
Wschodnia rogatka mokotowska
Wschodnia (W)
Wschodzącego Słońca
Wschowska
Wspaniał
Wspaniała
Współczesna
Współczesna (W)
Wspólna
Wspólna (721)
Wspólna Droga
Wspólna (W)
Wspólna (W) (5626W)
Wspólnota Mieszkaniowa Ołówkowa 7
Wspólnota Mieszkańiowa Ołówkowa 44
Wspólnoty
Wspólnoty Wiejskiej
Wspomnień
WSS Społem
Wszeborska
Wszechnica Polska Szkoła WyższaTowarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie
Wszemirowska
Wszystko dla Kobiety
Wszystko dla Pana
Wszystko dla zwierząt
Wszystko do chrztu
Wszystko do ogrodu
Wtórmax
WTS Deski
WTW
Wulkan
Wulkanizacja
Wulkanizacja, tłumiki
Wulkanizator
Würth
WX 65 ABE/CE
Wybieg
Wybieg dla niedźwiedzi
Wybieg dla psów
Wyboista
Wyborna
Wybrańska
Wybrzeże Gdańskie
Wybrzeże Gdyńskie
Wybrzeże Gdyńskie (7)
Wybrzeże Helskie
Wybrzeże Helskie (61)
Wybrzeże Helskie (801)
Wybrzeże Kościuszkowskie
Wybrzeże Puckie
Wybrzeże Szczecińskie (801)
Wycieczka
Wycinki
Wyczółki
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Wydawnictwo SGGW, Centrum Organizacji Badań i Szkoleń (2)
Wydawnicza
Wydechy, naprawy
Wydmińska
Wydmowa
Wydział Artes Liberales UW
Wydział Dziennikarstwa UW (1225)
Wydział Inżynierii Produkcji
Wydział Inżynierii Produkcji (17)
Wydział Inżynierii Produkcji (18)
Wydział Inżynierii Produkcji (19)
Wydział Inżynierii Produkcji (21)
Wydział Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich UW (2029)
Wydział Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego
Wydział Matematyczno-Przyrodniczy. Szkoła Nauk Ścisłych. UKSW
Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW (3320)
Wydział Mechatroniki
Wydział Nauk Ekonomicznych (5)
Wydział Nauk Ekonomicznych (6)
Wydział Nauk Ekonomicznych (7)
Wydział Nauk Ekonomicznych UW
Wydział Nauk Ekonomicznych, Miedzywydziałowe Studium Turystyki i Rekreacji (3)
Wydział Nauk Humanistycznych (4)
Wydział Nauk Społecznych
Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Mokotów
Wydzial Prewencji Komendy Rejonowej Policji Warszawa I
Wydział Prewencji KRP Warszawa V
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policjii
Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW
Wydział Transportu Komendy Stołecznej Policji
Wydział Zarządzania
Wydział Zarządzania UW
Wyganowska
Wyględówek
Wyględowska
Wyględy
Wyględy Górne
Wygoda
Wygodna

w
wygodny rower

W
Wygodny rower (garaż)
Wygody
Wygon
Wygonowa
Wyjazd
Wyjściowa
Wykładziny Budwit & Kubacki S.C.
Wykrot
Wykusz
Wyliczancafe
Wylot
Wylotowa
Wynalazek
Wypędy
Wypoczynkowa
Wyposażenie łazienek, kuchni
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 1
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 103
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 104
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 105
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 107
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 108
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 113
Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 114
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 12
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 120
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 122
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 124 „Zielona”
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 125
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 15
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 18
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 19
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 20
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 21
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 22
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 23
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 27
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 3
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 31
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 32
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 33
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 35
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 36
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 38
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 39
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 42
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 43
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 48
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 5
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 50
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 53
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 54
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 58
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 63
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 65
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 68
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 69
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 7
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 70
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 75
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 76
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 79
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 8
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 81
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 84
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 88
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 9
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 91
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 93
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 95
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 99
Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 29
Wypożyczalnia dla Dzieci, Dorosłych i Młodzieży nr 119
Wypożyczalnia DVD
Wypożyczalnia Kompletów Książek
Wypożyczalnia Książek Naukowych
Wypożyczalnia Nr 127
Wypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznym
Wypożyczalnia nr 46
Wyprawa
Wyprawa 4x4
Wyprys
Wyroby domowe
Wyrzyska
Wysepka
Wysoczyńska
Wysoka
Wysokomazowiecka
Wysowska
Wyspiarska
Wyspowa
Wysypisko śmieci Radiowo
Wyszatycka
Wyszkowska
Wyszogrodzka (5610W)
Wyszyńskiego
Wytworna
Wytwórnia Filmów "Czołówka"
Wyzwolenia
Wyścigowa
Wyższa Szkoła Cła i Logistyki
Wyższa Szkoła Dziennikarska imienia Melchiora Wańkowicza
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania
Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej imienia Alcide de Gasperi
WYŻSZA SZKOŁA HOTELARSTWA, GASTRONOMII I TURYSTYKI W WARSZAWIE
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Administracją
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania
Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych
Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna imienia Michała Beliny-Czechowskiego
Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych
Wyższa Szkoła Zarządzania
Wyższe Prawosławne Seminarium Duchowne
Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej Matki Bożej Zwycięskiej
Wyższe Seminarium Duchowne Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego
Wyżyny
WZK art
Wzmacnianie konstrukcji parkingu i budowa hotelu
Wzorcowa
Wzorcownia
Wzorzysta

X
X Pawilon
X Poprzeczna
Xawerego Dunikowskiego
XCVI Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej
Xero
XI Poprzeczna
XII Poprzeczna
XIII Gimnazjum im. Stanisława Staszica
XIII Oddział w Warszawie, Filia 2 w Warszawie
XIV Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica
XIV Poprzeczna
XIX Liceum Ogólnokształcące imienia Powstańców Warszawy (LO19)
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
XLI Liceum Ogólnoksztalcące imienia Joachima Lelewela
XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego
XLIX Liceum Ogólnokształcące imienia Johanna Wolfganga Goethego
XV Poprzeczna
XVI Poprzeczna
XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
XVII Poprzeczna
XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
XX Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego (Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego)
XXI Liceum Ogólnokształtące im. Hugona Kołłątaja
XXI Wieku
XXII Liceum Ogólnokształcące imienia Jose Marti
XXIII LO im. Marii Skłodowskiej Curie
XXV LO im. Józefa Wybickiego
XXVI Liceum Profilowane
XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
XXXIX Liceum Ogólnokształcące imienia Lotnictwa Polskiego
XXXV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
XXXVII Liceum Ogólnokształcące (LO37)

Y
Yakuza Sushi
YAMAHA POLand POSITION
YaMaYa
Yamo
You&Me
Your Fashion Store
Your new style
Yufu
Yummy
Yvonne
Yến Béo

Z
Z
Z-Hotel
Za Dębami (W)
Za Łąkami
Za Lipami
Za Olszyną
Zabawna
Zabielska
Zabka
Ząbki
Ząbkowska
Ząbkowska (5530W)
Zabłocińska
Zabłocka
Zabłudowska
Zaboreczne
Zaborów
Zaborów Leśny
Zaborowska
Zaborowska (888)
Zabraniec
Zabraniecka
Zabraniecka (5530W)
Zabrzańska
Zabytkowa
Zabytkowa (701)
Zabytkowa aleja lipowa
Zabytkowy przystanek linii tramwajowej nr 21

z
zabytkowy spalinowóz

Z
Zachariasza
Zachcianek
Zachcianek Pierogarnia Polska
Zachodnia
Zachodnia rogatka mokotowska
Zachodnia (W)
Zachodu Słońca (W)
Zachodzącego Słońca
Zaciszańska
Zacisze
Zacisze Kabackie
Zaciszna
Zaciszna (W)
Zaczarowanej Dorożki
Zaczep
Zadroże
Zadrzewiona (W)
Zadumana
Zagadki
Zagaje
Zagajnik
Zagajnikowa
Zagajnikowa (W)
Zagięta
Zagłoby
Zagójska
Zagórna
Zagórska
Zagórzańska
Zagórze
Zagorzycka
Zagościniec
Zagóźdź
Zagraniczna
Zagrodecka
Zagrodowa
Zając w Kapuście
Zająca
Zajączka
Zajączkowo
Zajączkowska
Zajazd Bąk
Zajazd "Majawa" Camping 123
Zajazd Napoleoński
Zajazd U Jerzego
Zajazdowa
Zajdlówka
Zajęcza
Zajęcza (719)
Zakąłdy Mięsne Zielonka
Zakamarek
Zakątek
Zakątek fryzur, stylu i koloru
Zakątek (W)
Zakątna
Zakład Energetyki Cieplnej
Zakład Energetyki Cieplnej Mokotów
Zakład Eskploatacji Tramwajów Praga R-2
Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami dzielnicy Warszawa-Wola
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy
Zakład Hotelowy Monika
Zakład krawiecki
Zakład Linii Kolejowych w Warszawie
Zakład Mechaniki Pojazdowej T. Oktaba
Zakład Opieki Zdrowotnej
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. E. Bojanowskiego
Zakład piekarniczo - cukierniczy. Kopeć Dariusz
Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy "MARIA"
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział III
Zakładowa
Zakłady mięsne Stanisławów
Zakole
Zakole (5527W)
Zakolej
Zakolejkowa
Zakon Karmelitanek
Zakon Zgromadzenia Księży Św.Pawła - Barnabitów
Zakopane
Zakopiańska
Zakręcona
Zakręt
Zakrętowa (W)
Zakroczymska
Zakrzewska
Zakrzewskiego
Załamana
Zalasek
Zalesie
Zalesie Dolne
Zalesie-Dwór
Zalesinek
Zalew
Zalew Amo
Zaleśna
Załęże
Zalipie
Załodze Halifax MK II JN 926
Załogi samolotu Liberator VI "C" KG 836
Zalotna
Załuski
Zambrowska
Zamek Królewski
Zamek Ostrogskich
Zamek Ujazdowski
Zamglona
Zamiany
Zamiejska
Zamienie
Zamieniecka (5523W)
Zamienna
Zamki
Zamknięta
Zamkowa
Zamkowa (798)
Zamojska
Zamostki Wólczyńskie
Zamość
Zamość-Łazy
Zamożna
Zaniemyska
Zanzi-bar
Zaokopowa
Zaolziańska
Zapałczana
Zapiecek
Zapiecek Polskie Pierogi
Zapiecek (W)
Zapłocie
Zapłotek
Zapłotki
Zapole
Zapomniana
Zapustna
Zara
Zaranie
Zarębska
Zarośla
Zarybie
Zarząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
Zarząd Mienia Skarbu Państwa
Zarząd Oczyszczania Miasta
Zarząd Terenow Publicznych
Zarzecze
Zarzewie
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 55
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 65
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej
Zasadowa
Zasieki
Zaskrońca
Zasławskiej
Zasobna
Zaspół Szkół nr 120
Zastawie
Zastępowa
Zastów
Zastowska
Zastruże
Zatorze
Zatrudy
Zatrzebie
Zatylna
Zaułek
Zaułek Braci Pakulskich
Zaułek Kampinoski
Zaułek Smaków
Zaułek (W)
Zawady
Zawadzka
Zawąska
Zawiejska
Zawierciańska
Zawiesiuchy
Zawiła
Zawilca
Zawilców
Zawilcowa
Zawisin
Zawiszaków
Zawiszy
Zawiszy Czarnego
Zawiślańska
Zawodowa
Zawodzie
Zawojska
Zawrat
Zaściankowa
Zbaraska
Zbarz
Zbąszyńska
Zbierska
Zbigniewa
Zbigniewa Burzyńskiego
Zbigniewa Gęsickiego "Juno"
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa Pieniążka
Zbigniewa Wasiutyńskiego

z
zbiornik Ppoż

Z
Zbiorowa
Zbocze
Zbójna Góra
Zbójnogórska
Zbór Stołeczny Kościoła Zielonoświątkowego
ZBOWID. W Hołdzie Kanclerzom Polskim 1939-45
Zbowidowska
Zbożowa
Zbrojarska
Zbyszka Cybulskiego
Zbyszka z Bogdańca
Zbyszko Bis
Zbytki
Zdobnicza
Zdobywców Kosmosu
Zdroja
Zdrojowa
Zdrojowa (W)
Zdrowa
Zdrowie
Zdrowotna
Zduńska
Zdziarska
Zdziarska (5581W)
Zdzisława
Zdzisława Mączeńskiego
Zecerska
Zefirek

z
zegarmistrz

Z
Zegarmistrz
Zegarowa
Zegarynki
Zegarynki (5578W)
Zegrzyńska
Zegrzyńska (61)
Zegrzyńska (61;632)
Zegrzyńska (631)
ZEN Jazz Bistro
Zenona
Zenona Klemensiewicza
Zenona "Miriama" Przesmyckiego
Zenona "Miriama" Przesmyckiego (721)
Zenonów
Zeppelin
Zerzeńska
Zesłańców Polskich
Zespół Doradców Prezydenta (Urząd Miasta)
Zespół Dworski Choszczówka
Zespół Edukacyjny Sióstr Niepokalanek
Zespół Kancelarii Adwokackich w Warszawie S. C.
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona
Zespół Publicznych Szkół Katolickich im. ks. Jana Twardowskiego
Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Bednarska
Zespół Szkół
Zespół Szkół "Bednarska" imienia Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji
Zespół Szkół Ekonomicznych
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych
Zespół Szkół Fototechnicznych
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich
Zespół Szkół Gastronomicznych
Zespół Szkół Gminnych nr 1
Zespół Szkół Gminnych nr 3 im. Fryderyka Chopina
Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku
Zespół Szkół im. generała Stefana "Grota" Roweckiego
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Duczkach
Zespół Szkół im. Księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie
Zespół Szkół im. Michała Konarskiego
Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego
Zespół Szkół imienia Firldorfa Nansena
Zespół Szkół imienia Jarosława Iwaszkiewicza
Zespół Szkół imienia Włodzimierza Puchalskiego
Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75
Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1
Zespół szkół nr 1
Zespół szkół Nr 1
Zespół Szkół nr 1
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica
Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica
Zespół Szkół Nr 106
Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego
Zespół Szkół nr 112
Zespół Szkół nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Zespół Szkół nr 115 w Warszawie
Zespół Szkół nr 14 Technikum Geologiczno - Geodezyjno - Drogowe
Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria"
Zespół Szkół nr 18
Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema
Zespół Szkół nr 23
Zespół Szkół nr 24 im. prof. Stefana Bryły
Zespól Szkół Nr 27
Zespół Szkół nr 3
Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego oraz Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Zespół Szkół nr 3 im. księdza Jana Twardowskiego
Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
Zespół Szkół nr 33
Zespół Szkół nr 36 imienia Marcina Kasprzaka, Gimnazjum nr 46 imienia Szarych Szeregów
Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej
Zespół Szkół nr 39 imienia prof. Edmunda Jankowskiego
Zespół Szkół nr 4
Zespół Szkół nr 40 imienia Stefana Starzyńskiego
Zespół Szkół Nr 42
Zespół Szkół nr 43
Zespół Szkół nr 48
Zespół Szkół nr 49
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego
Zespół szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki
Zespół Szkół nr 52
Zespół Szkół nr 53
Zespół Szkół Nr 56 z oddziałami integracyjnymi
Zespół Szkół nr 60
Zespół Szkół nr 66
Zespół szkół nr 69 Szkoła podstawowa nr 41 Gimnazjum nr 40
Zespół Szkół nr 70
Zespół Szkół nr 77
Zespół Szkół nr 86
Zespół Szkół nr 94
Zespół Szkół numer 2
Zespół szkół numer 58
Zespół Szkół numer 7 im. Szczepana Bońkowskiego
Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego
Zespół szkół (planowany)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Paderewskiego
Zespół Szkół Publicznych im.Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
Zespół Szkół Publicznych Józefosław
Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej
Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3
Zespół szkół samochodowych nr 2
Zespół Szkół Sióstr imienia Jezus
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kierejczyka
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108
Zespół Szkół Specjalnych nr 91
Zespół Szkół Specjalnych Nr 99 im. Stefana Starzyńskiego
Zespół Szkół Społecznych
Zespół Szkół Sportowych nr 58
Zespół Szkół Sportowych Nr 72
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych
Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych
Zespół Szkół Terenów Zieleni
Zespół Szkół "Toruńska"
Zespół Szkół w Halinowie
Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
Zespół Szkół w Słupnie
Zespół Szkół w Wołominie
Zespoł Szkół w Żółwinie
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos
Zespół Żłobków m.st. Warszawy Żłobek nr 13
Zespołowa
Zeusa
Zgierska
ZGN Dom "Wierzbno"
Zgoda
Zgodna
Zgody
Zgodzio. Tekstylia - odzież BHP
Zgorzała
Zgorzelecka
Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej
Zgromadzenie zakonne Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Zgromadzenie św. Michała Archanioła
Zgrupowania AK "Kampinos"
Zgrupowania "Gurt"
Zgrupowania Żmija
Zgrupowania Żubr
Zgrupowania Żyrafa
Zgrzebna
ZHP - Hufiec Warszawa Wola
Ziarnista
Zieba & Gnatyshyn
Ziębicka
Zięby
Zielarnia
Zieleniak
Zieleniecka
Zielna
Zielnik Cafe
Zielnik Cafe (ogródek letni)
Zielona
Zielona (2836W)
Zielona Dolina
Zielona Gęś
Zielona Oliwka
Zielona Polana
Zielona Weranda
Zielone Górki
Zielone Łąki
Zielone Ogrody
Zielone Przedszkole
Zielone Przedszkole - plac zabaw
Zielone Zacisze
Zielone Zacisze C
Zielonej Gęsi
Zielonej Łąki
Zielonej Żabki
Zielonka
Zielonki
Zielonki Parcela
Zielonki Parcele
Zielonki-Wieś
Zielonogórska
Zielony Bar
Zielony Gaj

z
zielony i żółty szlak rowerowy

Z
Zielony Krąg
Zielony Sad
Zielony sklep
Zielony Smok
Zielony Staw 22A
Zielony Staw 22B
Zielony Staw 22C
Zielony Staw 22D
Zielony Staw 22F
Zielony Staw 22G
Zielony szlak
Zielony Zagajnik
Zielony Zakątek
Zielony Zaułek

z
zielony (Zielony szlak)

Z
Zielonych Traw
Ziemiańska
Ziemowita
Zigfrida
Ziko
Ziko Apteka
Zimna
Zimny Dół
Zimorodka
Zimowa
Zina
Ziołowa
Zjawienie
Zjazdowa
Złocienia
Złocista
Złoczowska
Złota
Złota 44
Złota Róża
Złote Dęby
Złote Łany
Złotego Runa
Złotej Góry
Złotej Jabłoni
Złotej Jesieni
Złotej Jesieni (W)
Złotej Kaczki
Złotej Renety
Złotej Rybki
Złotej Wilgi
Złotnicza
Złoto Hiszpanii
Złoto, srebro
Złotokwiatu
Złotopolska
Złoty Król
Złoty Róg
Złotych Dębów
Złotych Gór
Złotych Łanów
Złotych Piasków
Zmierzchu
Zmyślona
Znajomi Znajomych
Znana
Znicz
Znicza
ZNZOZ Kolmed
Zoborów Leśny
Zodiakalna
Zofii
Zofii Nałkowskiej
Zofiówka
ZOJAX: artykuły wykończeniowe do Twojego domu
Zoltána Baló
Zorzy
Zorzy Polarnej
Zosi
Zręby
ZS numer 55 imienia generała Stanisława Maczka
ZTM
ZTM 716 (Piastów Ogińskiego - Wałowicka)
ZTM 717 (Piastów Ogińskiego - Dw. Zachodni)
Zuga Bogumiła
ZUS
ZUS Inspektorat Warszawa-Ochota
Zushi Point
Zuza
Zuzola
Zwardońska
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Związek Harcerstwa RP Praga Południe
Związek Kynologiczny w Polsce
Związek Nauczycielstwa Polskiego
Związek Pracowników PKP
Związkowa
Związku Walki Młodych ( ZWM )
Zwierzętarnia (25)
Zwierzyniec
Zwierzyniecka
Zwoleńska
Zwrotnicza
Zwycięska
Zwycięstwa
Zwycięzców
Zwycięzców (5522W)
Zygmunta
Zygmunta Augusta
Zygmunta Florentego Wróblewskiego
Zygmunta Glogera
Zygmunta III
Zygmunta Jórskiego
Zygmunta Kosewskiego
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Krasińskiego (2284W)
Zygmunta Markerta
Zygmunta Modzelewskiego
Zygmunta Noskowskiego
Zygmunta Opackiego
Zygmunta Sierakowskiego
Zygmunta Słomińskiego (634;637)
Zygmunta Sokołowskiego
Zygmunta Starego
Zygmunta Stojowskiego
Zygmunta Vogla
Zygmuntów
Zygmuntowska
Zyndrama z Maszkowic

{
{do bagna}
{droga pożarowa nr 2}
{drogra pożarowa nr 5}
{pod linią energetyczną}
{podmokł, zarościęta}
{podmokła zarośnięta}
{podmokła}
{prywatna}
{przez górkę, podmokła}
{przez górkę}
{zarośnięta, podmokła}
{zarośnięta, przejezdna kładem lub traktorem}
{zarośnięta}
{ślepa}

Ć
Ćmielowska

Đ
Đông Đô

ś
ścieżka biegowa
ścieżka parkowa
ścieżka przyrodnicza
ścieżka zdrowia
śladami łosia
śpiewające drzewo
św. Jadwigi Śląskiej
św. Marii Magdaleny (1542)
św. Wojciecha

Ź
Źabka
Źródełko
Źródlana
Źródlana (W)
Źródłowa

Ż
Żabia
Żabie Oczko
Żabieniec
Żabka
Żaboklickiego
Żaczek
Żagielek
Żaglowa
Żakowska
Żaluzji
Żanęcin
Żarecka
Żarnowiecka
Żbika
Żbików
Żbikowianka
Żbikowska
Żbikowska (701)
Żegańska
Żegiestowska
Żeglarska
Żeglarska (W)
Żeglarzy
Żeglugi Wiślanej
Żegoty
Żelazna
Żelazowska
Żelechowska
Żelechowska (1503W)
Żerań FSO
Żerańska
Żłobek Miejski
Żłobek Mini Krasnoludki
Żłobek nr 10
Żłobek nr 12
Żłobek nr 16
Żłobek nr 21''Kolorowa łączka''
Żłobek nr 31 "Tęczowa Chatka"
Żłóbek nr 4
Żłobek nr 41
Żłobek nr 44
Żłobek "Pod Zaczarowanym Grzybkiem"
Żłobek Publiczny "Strumyczek" Nr 36
Żmigrodzka
Żmijewska
Żmudzka
Żniwna
Żnińska
Żołędziowa
Żoliborz
Żółkiewskiego
Żółkowskich
Żołnierska
Żołnierska (631)
Żołnierzom Armi Krajowej Zgrupowania Róg 1944
Żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego
Żołnierzom Powstania Warszawskiego
Żołnierzom Ruchu Oporu
Żołnierzy Narwiku
Żołnierzy Września (62)
Żołnierzy Wyklętych
Żołny
Żółta
Żółta Karczma
Żółtej Wilgi

ż
żółty i czerwony szlak

Ż
Żółty szlak
Żółty szlak;Pomarańczowy szlak (unofficial?)
Żółwia
Żółwin
Żółwińska
Żonkilowa
Żródlana
Żubowiecka
Żubra
Żubrowa
Żuczek
Żuczka
Żukówek
Żukowska
Żuławska
Żulińskiego
Żupnicza (5523W)
Żurawi
Żurawia
Żurawia (721)
Żurawicka
Żurawieńcowa
Żurawinowa
Żurawiny
Żurawiowe Mokradła
Żurawska
Żuromińska
Żużlowa
Żwanowiecka
Żwirkowa
Żwirowa
Żwirówka
Żwirownia
Życzliwa
Życzyńska
Żymirskiego
Żyrardowska
Żyrardowska (5578W)
Żytnia
Żytnia (W)
Żytomierska
Żywiciel
Żywiczna
Żywiecka
Żywokostowa
Żyzna


“Skubalski Maciej. Zakład mechaniki pojazdowej”


„Ściana śmierci”