Welcome to BBBike - your cycle journey planner! We'll help you find a nice, safe and short bike route in Lodz and around.

Please click on a street or point of interest (POI) to start the route search:




A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

*
*

0
0,2 promila

1
1 Centralna Składnica Sprzętu Czołgowo-Samochodowego
1 Korpusu Pancernego WP
1 Maja
1 Maja (3307E)
1 Maja (5164E)
10 Lutego
10705
11 Listopada
11 Listopada (1178E)
11 Listopada (4912E)
11 Listopada (5166E)
1112E
1119E
1134E
1134E;5166E
1150E
1164E
1186E
1195E
1198E
12;91
14
14;708
15 Pułku Piechoty "Wilków"
1512E
192

2
20 Stycznia (3312E)
206 AP Łódź
23 Gimnazjum
24h
25 - cio metrowa
28 Pułku Strzelców Kaniowskich
2900E
2909E
2911E
2912E
2915E
2916E
2922E
2923E
2926E
2927E
2928E
2937E
2940E
2942E
2J HOLWEG s.c.

3
3 Maja
3 Maja (1143E)
3 Maja (3312E)
3 Maja (3709E)
3 Maja (71)
3 Maja (710)
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu
3300E
3301E
3303E
3307E
3308E
3309E
3310E
3311E
3314E
3315E
3709E
3C
3D
3D Wytwórnia
3E
3F
3G
3H
3J
3K
3L

4
40%
482
485
4911E
4912E
4F
4x4

5
5 a sec
50482
5100E
5.10.15
5103E
5104E
5106E
5122E
5127E
5129E
5130E
5131E
5132E
5135E
5136E
5142E
5143E
5144E
5151E
5162E
5166E
5167E
5168E
5àsec

6
6. Dzielnica
6 Sierpnia
6 Sierpnia 42

7
702
708
71
710
713
714
72

8
8 Marca

9
91

A
A

a
a

A
A. Bilkle
A... Nóż Widelec
A&A
A&A Arkadia
A&K Beauty Hair
A&Z
A, ...to tu!
A-Dong
A-T Sklep-Hurtownia Elektryczno-Oświetleniowa
A-TAK Design
AA Drewmebel
Abax
ABC
ABC plus
Abc urody
Abline Developement
Abra
Abrahama Koplowicza
Abrahama Szwajcera
Abram
Abrama Cytryna
Abs Optyk
Abton
Ad-Mar
Ada
Adad Telecom (partner Orange)
Adam i Ewa
Adama Asnyka
Adama Burskiego
Adama Hanuszkiewicza
Adama Kazimierza Czartoryskiego
Adama Mickiewicza
Adama Mickiewicza (3314E)
Adama Mickiewicza (72)
Adama Naruszewicza
Adama Próchnika
Adamów
Adaptacja budynku na hotel
Adidas
Adka

a
administracja

A
Administracja
Administracja "AN Partner"
Administracja "Czerwony Rynek"
Administracja i NMR
Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej Radogoszcz-Wschód (SMRW)
Admiralska
Adolfa Dygasińskiego
Adolfa Pawińskiego
Adonis
Adria
Adwokacka
AF
Afarm
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Aga
Aga-Rad
Agama
Agata Meble
Agata Wojtkiewicz
Agatowa
Agaty
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Agencja PKO
Agencja pocztowa
Agencja Pocztowa
Agencja Skok
Agnes
Agnieszki Osieckiej
Ago
Agrafka
Agrestowa
Agro-Mar. Hurtownia środków ochrony roślin
Agroma
Akacjowa
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów (Sala Koncertowa i Dom Studenta)
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego
Akademicka
Akademii Zamojskiej

a
akademik SWSPiZ

A
Akademik Wspólnoty Chemin Neuf
Akasaka
Akces
Akryl
Aksamitna (1186E)
Akwarelowa
Akwaria
Alabastrowa
Alba
Albańska
Albea
Albertów
Albina
ALDI
Aldi
Ale Jazz
Aleja 1 Dywizji
Aleja 1 Maja
Aleja 1 Maja (1182E)
Aleja Adama Mickiewicza
Aleja Anny Rynkowskiej
Aleja Armii Krajowej (91)
Aleja Arnolda Mostowicza
Aleja Artura Rubinsteina
Aleja Brzozowa
Aleja Bukowa (5131E)
Aleja Bzów
Aleja Cezarego Józefiaka
Aleja Cezarego Józefiaka (1138E)
Aleja Franciszka Walickiego
Aleja generała Gustawa Orlicz-Dreszera
Aleja Grzegorza Palki (1103E)
Aleja Grzegorza Palki (14)
Aleja Harcerzy Legionistów
Aleja Harcerzy-Zatorowców
Aleja Henryka Jana Józewskiego
Aleja Henryka Jordana
Aleja Hetmańska
Aleja Hetmańska (1160E)
Aleja Jana Pawła II
Aleja Jana Pawła II (12;91)
Aleja Jana Pawła II (91)
Aleja Jerzego Szletyńskiego
Aleja Joasi Podborskiej
Aleja Józefa Odrowąża
Aleja Karola Anstadta
Aleja Kombatantów
Aleja księdza biskupa Władysława Bandurskiego
Aleja Leona Schillera
Aleja majora Wincentego Klity
Aleja Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza (14)
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego (713)
Aleja Matek Polskich
Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września
Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września (1138E)
Aleja ojca Jana Wszędyrównego
Aleja Orzechowa
Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto
Aleja Pasjonistów
Aleja PCK
Aleja pod Dębami
Aleja Politechniki
Aleja Politechniki (1207E)
Aleja Przytulna
Aleja Rodziny Grohmanów
Aleja Rodziny Poznańskich
Aleja Rodziny Scheiblerów
Aleja Romantyczna
Aleja Róż
Aleja Stefana Wyszyńskiego
Aleja Stefana Wyszyńskiego (1118E)
Aleja Tadeusza Kościuszki
Aleja Unii Lubelskiej
Aleja Unii Lubelskiej (1110E)
Aleja Urody Życia
Aleja Uśmiechu
Aleja Władysława Bartoszewskiego
Aleja Władysława Bartoszewskiego (91)
Aleja Władysława Bartoszewskiego (zamknięta)
Aleja Władysława Bartoszewskiego(Trasa Górna) (91)
Aleja Włókniarzy
Aleja Włókniarzy (72;91)
Aleja Włókniarzy (91)
Aleja Wyzwolenia
Aleja Zakochanych
Aleja zasłużonych
Alejowa
Aleks
Aleks Plus
Aleksandra
Aleksandra Fredry
Aleksandra Janowskiego
Aleksandra Kostki Napierskiego
Aleksandra Kostki-Napierskiego
Aleksandra Puszkina
Aleksandra Puszkina (1128E)
Aleksandra Tansmana
Aleksandra Zelwerowicza
Aleksandra Zwierzyńskiego
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrowska (5166E)
Aleksandrowska (5167E)
Aleksandrowska (71)
Aleksandrowska (72)
Aleksego Rżewskiego
Alf
Alfa
Alfreda Szklarskiego
Alicja
Alicji Dorabialskiej
Alior Bank
Alior Bank - Partner
Alior Express
Alkatraz
Alkohole
Alkohole 24h
Alkohole nr 1
Alkohole Świata
Alkohole u Karoli
Alkohole Winoteka
Alkohole za Grosze
Alkopunkt
All Star - Klubokawiarnia
Alladyn
Aloes
Alojzego
Alojzego Felińskiego
Alpejska
Alsen Winkomp
Altanowa
Alzacka
Amadeusz
Amarantowa
Amarello
Amatorska
Amazonitowa
AMB
Ambasador Centrum Łódź
Ambasador Chojny
Ambasador Premium
Amber
Ambrozja
AMEET Sp. z o. o.
American Bull
American Corner Łódź - Centrum Informacji i Kultury Amerykańskiej
AmeriGas Polska
Ametystowa
Amfiteatr
AMICOM
Amicom CSP
Amika
AMS CAR DESIGN
AMSO
Analogia
Ananasowa
Anastazew
Anastazy Pankiewicz
Anatewka
Andar

a
andel's Hotel Łódź

A
Andrespol
Andromedy
Andrzeja
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego (704)
Andrzeja Kerna
Andrzeja Kmicica
Andrzeja Munka
Andrzeja Niemojewskiego
Andrzeja Radka
Andrzeja Rosickiego
Andrzeja Sacharowa
Andrzeja Struga
Andrzeja Wajdy
Andrzejki
Andziula
Aneta
Angelo
Ania
Ania. Salon fryzjerski
Anieli
Anieli Krzywoń
Anielin
Anielskie Dekoracje
Anilana
Aniołowska
Anita
Aniuta
Anna
Anna - kosmetyki, chemia, księgarnia
Anny
Anny Jagiellonki
Anny Szukalskiej
Anny Walentynowicz
Anonimowi Alkoholicy
Antenowa
Antoniego Edwarda Odyńca
Antoniego Gałeckiego
Antoniego Jawornickiego
Antoniego Jeziorańskiego
Antoniego Józefa Madalińskiego
Antoniego Książka
Antoniego Mackiewicza
Antoniego Słonimskiego
Antoniego Wiwulskiego
Antoniew
Antoniewska
Antoniny
Antoniny Hoffmanowej
Antonio
Antonówka
Antrakt
Antyczna
Antykwariat
Antykwariat Silvarerum
Anyżowa
AP Edukacja - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

a
apar

A
Apart
Apartamenty Lokajskiego
Apis
Apteka

a
apteka

A
Apteka
Apteka 24h
Apteka 7 Dni
Apteka Ad Astra
Apteka Akademicka
Apteka "Aura"
Apteka Bazarowa
Apteka Bonifratrów
Apteka Brassica
Apteka całodobowa
Apteka Centrum
Apteka Convallaria
Apteka "Dbam o Zdrowie"
Apteka Dla Ciebie
Apteka DOZ
Apteka Dr. Max
Apteka Jagienka
Apteka Julianowska
Apteka KA-MED
Apteka Lobelia
Apteka Luksmed
Apteka Macierzanka
Apteka Magiczna
Apteka Magiczna "Pitol"
Apteka Melisa
Apteka "Modra"
Apteka Olejowa
Apteka Olmed
Apteka Przyjazna
Apteka PZF Cefarm
Apteka "Remedium"
Apteka Retkińska
Apteka "Rosa"
Apteka Runo
Apteka Sieciowa
Apteka Słowiańska
Apteka "Srebrna"
Apteka. Sudak-Kołodziej Urszula
Apteka "Terapia"
Apteka Trzy Korony
Apteka u Dominika
Apteka Wrzosowa
Apteka Wschodnia
Apteka Zamenhofa
Apteka Zdrowit
Apteka Ziołolecznicza Konwentu Bonifratrów
Apteka "Złota"
Apteka św. Franciszka

a
apteka-melissa

A
Apteka24
Ara
Arabska
Arachidowa
Arboretum
Archiwum Państwowe
Ardeks
Areszt Śledczy w Łodzi
Arianos
ARKADIA
Arkadiusza Musierowicza (5157E)
Arktyczna
Arkuszewskich
Armii Krajowej
Armii Łódź
Arniki
Aro
Aromat Azja
Aronia
Aroniowa
Arrivia Bed & Breakfast
Ars Christiana
Arsen
Art 21

a
art deco

A
Art. Spożywcze
Art-Dom
Art-Went
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki (budynek A)
Artefakt
Artego
Arteidea
Artura Gliszczyńskiego
Artura Grottgera
Artura Oppmana
Arturówek
Arturówek Dom Wycieczkowy
Artus
Artykuły elektryczne
Artykuły hydrauliczne
Artykuły Papiernicze - TiM
Artyleryjska
Artylerzystów
Ary Sternfelda
Aryton
Asia
Asian
Asian Market
Asian Sao Mai
Asjan
Asjan - Bar orientalny
ASP
Asstonex
Astra
Astronautów
Astronomiczna
Astrów
Atlantic
Atlas Arena
Ato Sushi
Atutowa
Auchan
Audi Idczak
Augusta Cieszkowskiego
Augustów
Augustów (1101E)
Augustyna Kordeckiego
Aurum - Naprawa Laptopów, Notebooków, LCD i Komputerów Stacjonarnych
Auto Centrum
Auto Części
Auto Gaz
Auto komis Orzeł
Auto Kwadrans - serwis samochodowy
Auto Mieszek
Auto Mirex
Auto Moto PYSKLAK
Auto Naprawa
Auto naprawa
Auto Serwis
Auto serwis
Auto Serwis Opony
Auto Szyby FILIP
Auto-Gaz
Auto-Klimatyzacja Marek Nowicki
Auto-komis
Auto-Motor
Auto-Perfect
Auto-Studio
AutoArt
AutoGaz
Autoklinika
AutoMechanika Sztajnert
Automeritum
Automobile Torino
Autos
Autoservis
Autoserwis
Avernet
Avestus (w budowie)
Aviator
Aviator - Centrum Biznesu N&R
Awangarda Łagiewniki Park (w budowie)
Axel
Azaliowa
Azjan food
Azotowa
AZS Politechnika Łódzka
Azymut-Geo

B
B
B12 Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej FPŁ
B16 Wydawnictwo Politechniki Łódzkiej
Babice
Babichy
Babiczki
Babiego Lata
Babkarnia
Bachus
Bacowa
Bacówka
Bacówka u Józka
Bacy
Badylarz
Bafa
Bagatela
Bagdad Caffe
Bajeczka
Bajeczna
Bajkał
Bajkonur
Bajkowa
Bajkowe Ogrody
Balbina
Balladyny
Balonowa
Balsamowa
Baltazara Gąbki
Bałtycka
Bałucka
Bałucki Rynek
Bałucki Rynek (1172E)
Bałuty
Bambus

b
bambus

B
Bananowa
Bank BPH
Bank BPS
Bank Pekao I Oddział
Bank PEKAO SA
Bank Pekao S.A.
Bank Pekao S.A., I Oddział w Zgierzu
Bank PKO BP
Bank Pocztowy
BanK Pocztowy
Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy Rzemiosła - Punkt Kasowy nr 2
Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Łodzi
Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim I Filia w Aleksandrowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim I Filia w Konstantynowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Łódzkim II Filia w Konstantynowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Andrespolu Oddział Brzeziny
Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział w Konstantynowie Łódzkim
Bank Spółdzielczy w Skierniewicach Punkt Obsługi Klienta w Brzezinach
Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej oddział Dmosin
Bank Zachodni WBK
Bankowa
Bar
Bar Artus
Bar Azja
Bar Bistro pod świerkami
Bar Cesarka
Bar Chiński
Bar Familijny
Bar Hôi An
Bar Jedzonko
Bar Kredens
Bar Lotos
Bar Malinka
Bar Malwa
Bar Mleczny Kultura
Bar Nad Strumykiem
Bar Orientalny
Bar orientalny Bambus II
Bar Paprotka
Bar pod 99
Bar Pod Gruszami
Bar Pod Złotym Dębem
Bar rowerowy
BAR Sajgon
Bar Sajgon
Bar Szybkiej Obsługi (bilard)
Bar Teofilanka
Bar u Andzi
Bar "U Bogusi"
Barbary
Barbary Sass-Zdort
BARBER SHOP CYRULIK
Barciński Park
Barciński Park VI (w budowie)
Barman
Barokowa
Barona Henryka "Smukłego"
Barowa
Barska
Bartek
BARTEX - autoryzowany dealer Stihl
Bartnicza
Bartolin
Bartolini Air
Bartolini-Air Sp. z o.o.
Bartosza Głowackiego
Bartuś
Barwiarnia
Barwinkowa
Barwna
Barwnikowa
Barytowa
Basen Oceanik
Basen SP 137
Basenowa
Bastionowa
Batalionów Chłopskich
Baterlit
Batex Sp. z o.o. Hurtownia elektrotechniczna, rozdzielnie, oświetlenie przemysłowe
Batkom - Akumulatory
Bau-Pol
Bawaria
Baza Wydziału Transmisji i Wydziału Transportu TVP
Bazaltowa
Bazarowa
Bazylia
Bazylijska
Bazylika archikatedralna świętego Stanisława Kostki
Baśniowa
Bażancia
Bażanta
Bażantarnia
Bażantowa
Be-Bike
Beata
Beauty
Beauty Secret
Beauty-elle
BeBike
Bechcice
Bechcice-Kolonia
Bechcice-Parcela
Bechcice-Wieś
Beczka
Beczkowa
Bednarska
Bednarska (1105E)
Bedoń Przykościelny
Bedoń-Wieś
Bedońska
BedRooms 64
Będzińska
Bedřicha Smetany
Before Food Market
Begonii
Bełdów
Bełdów Poduchowny
Bełdów-Krzywa Wieś
Bełdówek
Belgijska
Beli Bartoka
Bellussi Group
Belweder
Benefit Studio Dźwięku i Reklamy
Benetton
Bento Sushi
Benzantronowa
Bereniki
Berka Joselewicza
Berlin Döner Kebap
Berlin Döner Kebap (196)
Berlitz
Bernarda Wojciecha Mencla
Bernardyńska Szkoła Podstawowa im. o. Anastazego Pankiewicza
Bershka
Berylowa
Beskidzka
Beti
BETIMA
Betonowa
Betty
Beza Krówka
Beza-Krówka
Bezpieczna
BGŻ BNP Paribas
BGŻ BNP Paribas Oddział
Biała
Biała Fabryka Geyera
Bialcon
Białkowa
Białoruska
Białostocka
Białowieska
Białych Róż
Biblioteka Chemiczna
Biblioteka dla Dorosłych Nr 11 Łódź-Śródmieście
Biblioteka Główna Politechniki Łódzkiej
Biblioteka Główna Uniwersytetu Łódzkiego
Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego
Biblioteka Miejska
Biblioteka Publiczna
Biblioteka Publiczna Filia Łódź-Śródmieście nr 8
Biblioteka Publiczna im. B. Prusa
Biblioteka w Lutomiersku
Bicykl
Biedronka
Biedronka B4755
Biedronkowa
Biegunowa
Biegunowa (1109E)
Bielańska
Bielicowa
Bielizna damska
Bielmot
Bielnik Kopischa
Bielska
Bielska (5131E)
Bierhalle
Bierna
Biesiadowo
Biesiadowo (pizzeria)
Bieszczadzka

b
bieżnia

B
BIG-INSTAL
BigPress - Drukarnia
Bikemia
BilardClub
Bilardowa
Bilex
Biowin
Biskupińska
Bismillah Grill & Kebab
Bistro
Bistro Bociany
Bistro Ciao
Bistro Cztery Talerze
Bistro Esencja Smaku
Bistro La Rosa
Bistro Na Zanerzu
BitShop
Bittdorfa
Bitumiczna
Biuro Obsługi Klienta Jordan Group
Biuro Turystyczne WONDERLAND
Biuro Z.P.B. "Boruta"
Biurostyl
Biurowiec HB Reavis (w budowie)
Biurowiec "Przystanek mBank"
Biwakowa
Biznes House Cafe
BL 1C
BL 2C
BL 3C

b
bl. 63

B
Blacharska
Black Magic
Black Red White
Bławatna
Błędnik (3308E)
Błędowska
Błękitna
Bliska
Bliźniacza
Błogosławionej Królowej Jadwigi

b
blok 421

B
Blok nr B15
Blok nr B17
Blokowa
Błotnista
Błoto A
Błoto B
Błoto C
Błońska
BLU salon łazienek Łódź
Blue
Blue Fish
Blue Solar
Bluszczowa
BMW-AUDI Łódź
Bobby Burger
Bobowa
Bobrowa
Bobslejowa
Bociania
Bociany
Boczek
Boczna
Body Shop – Centrum odżywek
Bodzio
Boginia
Boguchwała Panasa
Bogusz
Bohaterom 1939-1945
Bohaterów
Bohaterów Ksawerowa 1939-1945
Bohaterów Monte Cassino
Bohaterów Powstania Styczniowego
Bohaterów Warszawy
Bohaterów Września
Bohaterska
Bohdan Stefanowski
Boiska do gry w siatkówkę plażową
Boisko
Boisko MOSiR
Boisko Orlik
Boisko osiedlowe
Boisko przyszkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne
Boisko Szkolne
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne

b
boisko szkolne

B
Boisko szkolne
Boisko Szkolne
Boisko szkolne asfaltowe
Boisko ze sztuczną nawierzchnią
Bojerowa
Bojowników Getta Warszawskiego
Bokserska
Boksytowa
Bolesława
Bolesława Chrobrego
Bolesława Czerwieńskiego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana
Bolesława Limanowskiego
Bolesława Limanowskiego (1172E)
Bolesława Limanowskiego (72)
Bolesława Namysłowskiego
Bolesława Nawrockiego
Bolesława Nawrockiego (3304E)
Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego
Bolesława Szczodrego
Bolesławów
Bolka i Lolka
Bolka Świdnickiego
Bomar_com
Bon Apetito
Bon Appetit
Boniecki Cafe
Bookłażan
BookSięRodzi
Borchówka
Borek
Borki
Borowa
Borowa I
Borowa II
Borowiecka
Borowików
Borowikowa
Borowikowa (1512E)
Borówkowa
Borsucza
Boruty
Boryny
BOŚ Bank
Bosmańska
Boss
Botaniczna
Boutique
Boutique Hotel's
Boutique's Hotel III
Bóźniczna
BP
BP Alfa
BP Kasztan
BPH

b
braci hołyst

B
Bracka
Brama Miasta - Plac Władysława Strzemińskiego (w budowie)
Bratek
Braterska
Bratka
Bratkowa
Bratysławska
BRE Locum - Osiedle Szlacheckie
Breadnia
Bricomarche
Bricomarché
Brillo Studio
Brodacz
Brójce
Brójecka
Bronisin (1233E)
Bronisin Dworski
Bronisława Czecha
Bronisława Szwalma
Bronisławy
Bronowa
Brontex
Browar Księży Młyn
Browarna
BROWIN
Broń Huzar
Brukowa
Brukowa (1103E)
Brukselska
Brus
Brush Barber Shop
Bruska
Bruzdowa
Brużyca
Brużyca (5167E)
Brużycka
Brużyczka Mała
Brydżowa
Brylantowa
Brzegowa
Brzeska
Brzeziny
Brzezińska
Brzezińska (2911E)
Brzezińska (2912E)
Brzezińska (2922E)
Brzezińska (708)
Brzezińska (72)
Brzeziński
Brzeźna
Brzeźna (1100E)
Brzoskwiniowa
Brzózka
Brzozowa
Brzozowa (5167E)
Brzozowa Aleja
Brzozowa Aleja II
Buczek
Buczek-Parcela
Buddha Pub
Budowa bloków
Budowa Fabryki "MIELE"
Budowa hali sportowej
Budowa hospicjum
Budowa magazynów Panattoni
Budowa osiedla firmy Atal
Budowa osiedla "Nowa Dzielnica"
Budowa pawilonu handlowo-usługowego
Budowlana
Buduj Wyobraźnię
Budy
Budy Wandalińskie
Budy Wolskie
Budynek Bankowy Ludwika Geyera
Budynek D

b
budynek dawnej elektrowni
budynek E

B
Budynek handlowo-usługowy (w budowie)

b
budynek J

B
Budynek L
Budynek M
Budynek Mieszkalny UŁ
Budynek przeniesiony z ul. Mazowieckiej 47 w Łodzi.
Budynek przeniesiony z ul. Wólczańskiej 68 w Łodzi.
Budynek T

b
budynek techniczny

B
Budynek zlikwidowanego XLI Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego
Budziszyńska
Bugaj
Bukiecik
Bukowa
Bukowiec
Bukowiec Dolny
Bukowiec Duży
Bukowiec Górny
Bukowiec Mały
Bukowiecki
Bukuś
Buła
Bułata Okudżawy
Bułgarska
Bułgarska 69
Bulwarowa
Bunkier
Burger King
Bursa Szkolna Nr 12
Bursztynowa
Burtowa
Burzliwa
Business House
Butik
Butik Ślubny
Buty na czasie
Bychlew
Bydgoska
Bylinowa
Bystra
Bystrzycka
Byszewska
Byszewska (1150E)
Byszewy
Bytom
BZ WBK
BZ WBK 1 Oddział w Konstantynowie Łódzkim
Bzowa
Bzury

C
C
C&A
Cafe Vanilia
Cafe Verte
Cafe Wolność
Cała
Calineczki
Camea
Cammino
Campanile
Campoverde
Car Control
Carmen Boutique
Carrefour
Carrefour Express
Carrefour Market
Cash-point
Castor
Castorama
Cat Cat Studio
Catherine
Catherine Studio Kosmetyczne
Cavalieri
CB Radia
CCC
CDN... Boutique
Cechmistrz PHU
Cedrowa
Cefarm
Cegielniana
Cegielniana (2916E)
Cegielniana (5132E)
Ceglana
Celna
Cementowa
Centauria
Central
Central Park Apartamenty (w budowie)
Centralna
Centralne Muzeum Włókiennictwa
Centrum

c
centrum dekoracyjne farby

C
Centrum Dekoral Professional
Centrum Dialogu im. Marka Edelmana
Centrum dietetyczne NATUREHOUSE
Centrum Dobrego Słuchu
Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
Centrum Handlowe Ptak
Centrum Handlowe Tulipan
Centrum I
Centrum Informacji Turystycznej
Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego
Centrum Konferencyjne UŁ
Centrum Konferencyjno Bankietowe Rubin
Centrum Leczenia Chorób Płuc - oddział dziecięcy
Centrum Medyczne ALBAMED
Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny
Centrum Naprawy Felg
Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki "Akwarium"
Centrum Nauki i Biznesu Zak
Centrum Nauki i Sztuki
Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nowych Mediów
Centrum Obslugi Konsultantek AVON
Centrum Ogrodnicze
Centrum Ogrodnicze Jacek
Centrum Ogrodnicze KWIATEO.PL
Centrum Ogrodnicze "TRACZ"
Centrum Ogrodniczego FRYDRYCH
Centrum Podróży Wakacje.pl
Centrum Promocji Mody
Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze
Centrum Sportowo Rekreacyjne "Zbyszko"
Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim
Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego
Centrum Studiów im. Jana Pawła II (w budowie)
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Instytutu Europejskiego
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne UŁ
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego
Centrum Technologii Informatycznych
Centrum Tenisowe Zawada
Centrum Usług Motoryzacyjnych "Szymacha"
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
Centrum Zakupów
Cepelia
Cepelianka
Cepowa
Ceramiczna
Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny
Cerkiew św. Olgi
Certus - Odzież BHP
Cesarka
Cesky Film
Cetech
CeX
CEZAS
C.H Echo
Cha - El - Gaz
Chabrowa
Chachulski-Sport
Chachuły
Change Lingerie
Charlie
Charzew
Chata Wuja Toma
Chechło Drugie
Chechło Pierwsze
Chełmska
Chełmska (5160E)
Chemia, kosmetyki i art. przemysłowe.
Chemiczna
Chemików
Chilli Bar
China Restaurant (197)
Chińska
Chińskie
CHKS
Chlebak
Chłodna
Chłodnikowa
ChłodTherm
Chłopickiego
Chłopska
Chłopska Izba
Chmielna
Chmielowa
Chmielowa Dolina
Chmurka
Chmurna
Chochoła
Chocianowicka
Chocianowicka (1120E)
Chocimska
Choińska
Chojniak
Chojny Park
Chóralna

c
chotnicza Straż Pożarna w Zamościu

C
Chromowa
Chrośno
Chrustowska
Chryzantem
Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa Zbór
Chyła
Chylońska
Ciągnikowa
Ciągoty i Tęsknoty
Ciasna
Cicha
Ciderella
Ciechocińska
Cienista
Ciepła
Cieplarniana
Ciepłownia
Ciepłownicza
Ciepłuch
Cierniówki
Ciesielska
Cieszyńska
Ciężar niewłaściwy
Ciężków
Cindy
Cinema City
Ciosnowska
Circle K
Cisowa
Cito
Citroen
Citroen AP Garage
City Center Rooms
City Pizza & Pub
Ciuchlandia
Clark University
Clinic NZOZ Medical
Club Magnat
Cmentarna
Cmentarna (1512E)
Cmentarz ewangelicki
Cmentarz wojenny z okresu Bitwy Łódzkiej
Cmentarz wojskowy z I wojny światowej
Coccodrillo
Cochise
Codzienna
Cofee House
Coffe House
Coffee & Restaurant
Columna Medica
Common S.A. Systemy opomiarowania gazu
Con Ga Moi
Concept store - Youngster

c
cosmedica

C
Costa
Costa Coffee
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Credit Agricole
Crédit Agricole
Creme
Cris-Cross
Cropp
Cube Cafe (087)
Cubik - bagażniki
Cud Miód
Cud Miód Fabryczna
Cudny Sklep
Cukiernia
Cukiernia Dybalski
Cukiernia i piekarnia
Cukiernia Ika
Cukiernia Kandulski
Cukiernia KRYCHNIAK

c
cukiernia Miś

C
Cukiernia Miś
Cukiernia "Miś"
Cukiernia Piekarnia
Cukiernia Ptyś
Cukiernia S.C. Łukasz i Mateusz Gałeccy
Cukiernia Sowa
Cukiernia Staropolska
Cukiernia z tradycjami
Cukiernia Zgierska 216
Curling Łódź (w budowie)
Cybulski
Cyganka
Cygańska Kuźnia
Cykada
Cykel
Cyklista
Cynamon

c
cynamon hostel

C
Cynkowa
Cynkowa Piątkowisko
Cynowa
Cypriana Kamila Norwida
Cypryjska
Cyprys
Cyprysowa
Cyrkonii
Cytrusowa
Cytrynka (warzywa, owoce, pieczywo)
Cytrynowa
Czahary
Czapli
Czaplinek
Czarna
Czarna Owca
Czarnkowska
Czarnocin
Czarnoleska
Czarny Staw
Czary Mary
Czas na ryby
Czatolin
Czatolińska
Czcibora
Czechosłowacka
Czechosłowacka (1123E)
CzechPol
Czeremchowa
Czeremchy
Czeremoska
Czereśniowa
Czerwcowa
Czerwińska
Czerwona
Czerwone Korale
Czerwonego Kapturka
Czerwony Rynek
Czerwonych Maków
Czesław
Czesława
Czesława Miłosza
Czesława Niemena
Czesława Niemena
Częstochowska
Części samochodowe
Części samochodowe - VW, Skoda
Człuchowska
Czokuś
Czółenko
Czółenkowa
Czołgistów
Czołowa
Czorsztyńska
Czterdziestówka
Czterech Pancernych
Czternastu Straconych
Cztery Ściany
Czwartaków
Czynna
Czysta
Czysta Sztuka
Czytelnicza
Czyżeminek
Czyżeminek Drugi
Czyżeminek Pierwszy
Czyżeminek Trzeci
Czyżyków

D
D
D. hotel "Pod złotą kotwicą"
D. kino "Luna"

d
d. szpital dermatologiczny

D
D&D
D&D LPG

d
d-maz

D
DA 5
Da Antonio
Da Grasso
Da Pietro
Dąbrowa
Dąbrówka
Dąbrówka Duża
Dąbrówka Mała
Dąbrówka Wielka
Dąbrówka-Malice
Dąbrówka-Marianka
Dąbrówka-Sowice
Dąbrówka-Strumiany
Dąbrówki
Dąbrowska
Dąbrowska (702)
Dachowa
Dachowa (1125E)
Dachy
DaGrasso
Daktylowa
Daleka
Daleko Blisko
Daliowa
Dalków
Damian
Damski
Dana
Danex
Danielowa
Danish Fashion Outlet
Danpol
Danuty Siedzikówny „Inki”
Dar Teściowej
Dar zdrowia
Darniowa
DARTEX
Dartex
DaVella
David Barnat
Dawna
Dawna Elektrownia
Dawna osada 1920 r.
Dawna Remiza Strażacka
Dawna stajnia
Dawna tkalnia zakładów Krusche & Ender
Dawna willa fabrykancka Karola Teodora Buhle
Dawna Willa Ludwika Anstadta
Dawne Biuro
Dawne biuro zakładów Krusche & Ender
Dawne Boisko Szkolne

d
dawne warsztaty szkolne

D
Dawne Zakłady Odzieżowe "Wólczanka" Dawna Fabryka Braci Huffer
Dawny budynek konsumów
Dawny budynek straży pożarnej
Dawny Dom Pielęgniarek
Dawny Kantor fabryczny
Dawny kantor fabryki Silbersteinów
Dawny kompleks młyński Reicha

d
dawny Łódzki Bank Handlowy

D
Dawny młyn

d
dawny Rosyjski Bank Państwa (1906-08)
dawny rynek Rudy Pabianickiej

D
Dawny szpital
Dawny Uniontex - ruiny bielnika
Dawny Uniontex - ruiny budynku administracji i szatni
Dawny Uniontex - ruiny farbiarni
Dawny Uniontex - ruiny magazynów
Dawny Uniontex - ruiny przygotowalni
Dawny Uniontex - ruiny tkalni
Dawny żydowski sierociniec w Helenówku (podczas IIWŚ ośrodek Lebensbornu)
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie
Dbam o zdrowie
Dbam o Zdrowie

d
ddom

D
Dębińska
Dębowa
Dębowskiego
Decathlon
Dedala
Degi
Deichmann
Delfin
Delikatesik
Delikatesy
Delikatesy Adam
Delikatesy ARDEKS
Delikatesy Centrum
Delikatesy Emil
Delikatesy kulinarne DeQ
Delikatesy mięsne
Delikatesy Mięsne
Delikatesy mięsne GROT
Delikatesy pod zegarem
Delikatesy Premium
Delikatesy rybne
Delikatesy Spożywcze Ardeks
Dell Factory
Deltowa
Deluxury.pl
Demokratyczna
Demokratyczna (1130E)
Deni Cler
Denko
Denna
Deotymy
Departament Geodezji i Kartografii
Deptana
Dereniowa
Destroyed bridge
Deszczowa
Deutsche Bank
D.H. Batory
DH Magda
DH "Sezam"
D.H. "Żaczek"
Diamentowa
Dino
Diverse
Dla Niej
Dla oka
Dla Zdrowia
Długa
Długa (1131E)
Długa (2915E)
Długa (5122E)
Długa (5143E)
Długa (71)
Dlugołęccy
DM Serwis Motocyki
Dniestrzańska
Do Folwarku
Dobieszków
Dobra
Dobra Poduchowna
Dobra-Nowiny
Dobrej Wróżki
Dobroń
Dobroń Duży
Dobroń Mały
Dobrzyńska
Dodatnia
Dojazdowa
Doktora Dworzaczka
Doktora Józefa Kolińskiego
Doktora Karola Jonschera
Doktora Seweryna Sterlinga (1127E)
Doktora Stanisława Skalskiego
Doktora Stefana Kopcińskiego
Doktora Stefana Kopcińskiego (14)
Doktora Tytusa Chałubińskiego
Doktora Witolda Eichlera
Doktora Władysława Biegańskiego
Doktora Władysława Biegańskiego (1107E)
Dolina Kościeliska
Dolina Łódki
Dolina Szwajcarska
Dolinna
Dolna
Dolna (1204E)
Dolna Łaka
Dolnośląska
Doły
D.O.M.
Dom Buta
Dom Działkowca
Dom Dziecka nr 4
Dom Dziecka nr 5
Dom Dziecka Nr 7
Dom Dziecka nr 9
Dom firmy „Krusche - Ender”
Dom Gościnny "Linat Orchim"
Dom Jana Petera
Dom jubilerski A&A
Dom Księży Emerytów Archidiecezji Łódzkiej
Dom Matki Bożej Miłosierdzia Sióstr Nazaretanek
Dom Modlitwy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego
Dom Ogrodnika
Dom Papiernika" przeniesiony z ul. Żeromskiego 68
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej Łaska 86
Dom przedpogrzebowy w Łodzi
Dom przeniesiony z ul. Kopernika 42 w Łodzi.
Dom przeniesiony z ul. Mazowieckiej 61 w Łodzi.
Dom rezydencjonalny Karola Königa
Dom Sióstr Honoratek
Dom Sióstr Świętej Rodziny
Dom Studencki VI
Dom Studencki VII
Dom Szmidtów - kamienica wielkomiejska
Dom Tkacza
Dom Tkaczy
Dom Urody Pasja
Dom Wełny
Dom Weselny "Adriatico"
Dom Wina
Dom Zakonny Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej
Dom zamieszkania św. Maksymiliana Kolbego
Dom Zdrowia
Dom Złota

d
domek letniskowy

D
Domet
Domex
Dominik
Domino
Domowa
Domowicza
Domus
Don Tatto
DonerKebab
Dora
Dorotki
Doroty
Dorszowa
Dostawcza
Double Five Tattoo Studio
DoubleTree by Hilton Hotel Lodz
Dowborczyków
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie
DOZ Apteka dbam o zdrowie Supervita
Dożynkowa
DPD Pickup (11344)
DPS
Dr. Max
Dragon
Drewniany dom tkaczy
Drewnowska
Drewnowska (1135E)
Drobiazg
Drobna

d
droga leśna

D
Droga Młyńska
Droga Polna z Romanowa do Kalina
Droga przez park w Piątkowisku
Droga serwisowa
Droga wewnętrzna
Droga z Pabianic do Chechła I
Drogeria Marysieńka
Drogeria Natura
Drogerie Natura
Drosera
Drozdowa
Drukarnia
Drukarnia Piktor
Drukarnia Studencka
Drukarska
Drużynowa
Drwęcka
Dubielak
Dubimex
Duetowa
Duka
Dulux
Dumna
Dumny Polak
Dunajec
Dunkin' Donuts
Duszpasterstwo Środowisk Twórczych
DUX Pokoje Hotelowe
Duńska
Duże Buty
Dwór Artusa
Dwór Iwaszkiewicza
Dwór Ksawerówka
Dwór obronny kapituły krakowskiej
Dworcowa
Dworek Ludwika Geyera
Dworek na Chojnach
Dworkowa
Dworska
Dworska (1233E)
Dworzec PKP Pabianice
Dybalski
Dyjo
Dynamiczna
Dynamo
Dyngusowa
Dyniowa
Dynowska
Dyspozytorska
Dywizjonu 303
Dzia Dos Two
Dział Obsługi Załadunku ENKEV Polska
Dział Oświetlenia
Działkowa
Działowa
Dzianina
Dzieci Łodzi
Dzieci Polskich (2911E)
Dziekanat Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska
Dziewanny
Dziewiarska
Dzika
Dzika Kaczka
Dzikich Pól
Dzikiej Róży
Dziubińskiej
Dziwny Świat Kota Filemona i Bonifacego
Dzwonnica
Dzwonowa
Dzwony dla Łodzi
Dźwiękowa

E
E
E. Stompel

e
e-farm.pl
e-Maluch

E
E-papierosy, odzież damska

e
e-przerzutka.pl

E
E-smoking World
E-Wita
EC1 Wschód
EC1 Zachód
Ecco
Echinacea
Edukacyjna
Edukacyjna (2916E)
Edwarda
Edwarda Abramowskiego (1100E)
Edwarda Gibalskiego
Edwarda Jurgensa
Edwarda Słońskiego
Edwarda Szymańskiego
Egzotyczna

e
eko bene

E
Eko Bene
Eko Raj
EKOBENE
Ekologiczna
Ekonomiczna
Ekonomiczna (1138E)
Eksploratorów Marsa
Ekumeniczne Centrum Dialogu Religii i Kultur
Ela
Elana
Elbląska

e
eLDe

E
Electric-Car
Eleganza
Elektra
Elektro Tom Sklep
ELEKTROMARKET AB
Elektromechanik

e
elektromechanik
elektromechanika samochodowa

E
Elektronik
Elektronowa
Eleonory
Elester-PKP
Elewatorowa
Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Eliasza Chaima Majzela
EliLine
Elizy Orzeszkowej
Ella
Eltron
Eltronix
Elżbieta
Elżbiety Łokietkówny
Emaliowa
Emerytalna

e
eMILA
eMila

E
Emilii Plater
Emilii Sczanieckiej
Emilka
Emilli Plater
Empik
Enduro
Energetyk
Energetyków
Entech Sp. z o.o.
Enter Cars
E.P. Olszyńscy
EQUIPO Sp. z o.o.
Ericsson Ericpol
Esmeralda

e
eSmoking World

E
ESOTIQ
Esprit
Estetica Belleza
Estilo
Estrada
Et-Cetera
Eterowa
Eufemia
Eufeminów
Eufeminówek
Eugeniusza
Eugeniusza Bodo
Eugeniusza Lokajskiego
Eukanuba
Euro Cash
Euro-Apteka
Euro-Fryz
Euro-Plac zabaw
EuroBank
Eurobank

e
eurobank - Partner

E
Eurofirany
Europejskie Centrum Młodzieży
Evantex
Everest
Ewangelicka
Ewe-Rest
Ewy
Ewy Szelburg-Zarembiny
Excellent Office
Exclusive Wedding Boutique
Exim Bike
Exim-Bike
Experymentarium

F
Fabian-Sport
Fabryczna
Fabryczna Centrum Biurowe (w budowie)
Fabryka Formy (189;191;183;186)
Fabryka Fryzur
Fabryka Jakuba Hirszberga i Maksa Wilczyńskiego
Fabryka Krawatów
Fabryka Przysmaków
Fabrykant
Fajny Ciuch
Faktura
Fala
Falcon
Fale Loki Koki
Falista
Falowa
Familia
Familijna
Family School - Szkoła Języków Obcych, Przedszkole Montessori
Famuły Księży Młyn
FAN CAR
Fan. Market
Fanaberia
Fantazja
Farbiarska
Farina Bianco
Farmazon
Farna
Fart
Fashion Obsession
Fasolowa
Fast Food & Sweet Food
Fast Food Kurczak
Faszynowa
Felgum Wulkanizacja
Feliksa Perla
Feliksa Żukowskiego
Feliksińska
Feliksińska (1234E)
Feliksy
Fenix Express
Ferajna
Ferdynand Wspaniały
Ferdynanda Ossendowskiego
Ferdynanda Ossendowskiego (1227E)
Ferrum
Feu vert
F.H. "drewno" Sp. z o.o.
Fielmann
Fiero
Fiero Pizza
Fierro
Figowa
Filarecka
Filharmonia Łódźka
Filharmonia Smaku
Filia Urzędu Pocztowego Aleksandrów Łódzki 1
Filia Urzędu Pocztowego Łódź 84
Filipiak Zdzisław. Cukiernictwo
Filomatów
Filutek
Finansowa
Finestra
Finezja
Fiodora Dostojewskiego
Fiołkowa
Firany
Firma Joker
FitFabric Zielona
Fitness24Seven
Fizyczna
Fizylierów
Flamandzka
Flandryjska
Flisacka
Florecistów
Florentynów
Floriańska
Flügger Farby
Flying Tiger
FMBank
Focus
Folkstar
Folusz
Folwarczna
Folwark
Folwark-Kotliny
Foniczna
Food Boutique
Food truck corner
Foodluz
Foodmax
Football Pub
Ford
Foremna
Forever 21
Forno Nero
Forno Pizza
Forsycjowa
Fortepian Rubinsteina
Fortuna
Fotel Jaracza
Foto Cafe 102
FOTO Fabryka
Foto Studio
Foto-Wideo Kuklewski W.
FotoAntykwariat
FrabenPlus
Frajda
Franciszka
Franciszka Bohomolca
Franciszka Helińskiego
Franciszka Ksawerego Lubeckiego
Franciszka Plocka
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Franciszkańska
Franciszkańska (1142E)
Franin
Franklina Delano Roosevelta
Fraszka
Fraszki
Fresh
Fresh Market
FreshMarket
Freshmarket
Frezjowa
Frontowa
FrShop
Fryderyka Chopina
Fryz-Style
Fryzjer

f
fryzjer
fryzjer damsko męski

F
Fryzjer Damsko-Męski
Fryzjer dla psów
Fryzjer męski
Fryzjer Męski
Fryzjer męski

f
fryzjer męski damski

F
Fryzjernia
Fryzjernia Nunez
Fryzjerstwo damsko-męskie
Fryzjerstwo Elwira, Kosmetyka Monika
Fuel Station
Fuksji
Fun-Tour
Fundacji
FUP 4
FUP Łask
FUP Łódź 17
FUP Łódź 40
FUP Łódź 9
Furmaniak
Futrynowa
Futrzak

G
Gabi
Gabinet kosmetyczny
Gabriela
Gabriela Narutowicza
Gabriela Narutowicza (1108E)
Gabrieli Zapolskiej
Gaj
Gajowa
Galaktyczna
Galaxy Motors
GALEN
Galeria Alkoholi
Galeria Alkoholi Sobieski
Galeria Andrespol (pawilon A)
Galeria Andrespol (pawilon E)
Galeria Hetmańska
Galeria Lipowa
Galeria Manhattan
Galeria Matejki
Galeria ogrodnicza Exoflora
Galeria Pabianicka
Galeria Re:Medium
Galeria Rzeźby i Nie Tylko
Galeria Ślubu
Galeria Sztuki 33
Galeria Sztuki Kookaburra Studio
Galeria Widzewska
Galeria Widzewska 2
Galerie Alkoholi
Galerie Alkoholi SOBIESKI
Galerie Alkoholi Sobieski
Galicja
Gałków Duży
Gałków Mały
Gałkówek-Kolonia
Gałkówek-Parcela
Galla
Galla Anonima
Gama
Gama-Bis
Gamb
GAMETA
Ganesh
Garaaż
Garamond Press

g
garaz
garaże

G
Garaże dawnej bazy wojsk radzieckich
Garażowa
Garmond Press
Garncarska
Garni
Garnizonowa
Gartenland Polska
Gasparro
Gastro Projekt
Gastromachina
Gattaia & Vanilla
Gatunkowa
Gawrońska
Gaz
GAZ
Gaz LPG
Gazdy
Gazowa
Gazownia Łódzka
Gdańska
Gdańska 141A (w budowie)
GDDKiA Łódź
Gdyńska
Geers
Geko
GEMI Electronics
Generała Aleksandra Arkuszyńskiego
Generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
Generała Edmunda Taczanowskiego
Generała Franciszka Kamińskiego
Generała Franciszka Kleeberga
Generała Henryka Dąbrowskiego
Generała Ignacego Prądzyńskiego
Generała Jakuba Jasińskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Generała Jarosława Dąbrowskiego (1128E)
Generała Józefa Bema
Generała Józefa Chłopickiego
Generała Józefa Dwernickiego
Generała Józefa Hallera
Generała Józefa Sowińskiego
Generała Józefa Sowińskiego (5104E)
Generała Józefa Sułkowskiego
Generała Kazimierza Pułaskiego
Generała Leopolda Okulickiego
Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" (1199E)
Generała Lucjana Żeligowskiego
Generała Lucjana Żeligowskiego (1180E)
Generała Mariana Langiewicza
Generała Mariusza Zaruskiego
Generała Michała Tokarzewskiego
Generała Romualda Traugutta
Generała Stanisława Maczka
Generała Stefana "Grota" Roweckiego
Generała Stefana "Grota" Roweckiego (3304E)
Generała Stefana Grota-Roweckiego
Generała Tadeusza Kutrzeby
Generała Tadeusza Rozwadowskiego
Generała Walerego Wróblewskiego
Generała Władysława Andersa
Generała Władysława Sikorskiego
Generała Władysława Sikorskiego (71)
Generała Władysława Sikorskiego (72)
Generała Zygmunta Waltera Janke
Generała Zygmunta "Waltera" Jankego
Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych - Oddział w Łodzi
Generalska
Geodezja
Geodezyjna
Gerberowa
Gerbery
Gerwazego
Gęsi Puch
Gęsia
Getin Bank
Getin Bank (145)
Getin Noble Bank
Getta
Gia Hung
Giełdowa
Giemzów
Giemzówek
Giemzowska
Giewont
Gim. Publiczne 45
Gimnastyczna
Gimnazjum
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. św. Wincentego a Paulo
Gimnazjum i Liceum Społeczne "LYKEION"
Gimnazjum im. Adma Mickiewicza
Gimnazjum im. Władysława Reymonta
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 2
Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Łodzi
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina
Gimnazjum nr 36
Gimnazjum nr 38
Gimnazjum nr 40 im. W. Rutkiewicz
Gimnazjum nr 42
Gimnazjum Nr 6
Gimnazjum OO. Bernardynów im. o. Anastazego Pankiewicza
Gimnazjum Specjalne
Gimnazjum Specjalne nr 13
Gimnazjum Specjalne nr 60
Gimnazjum Społeczne "LYKEION"
Gimnazjum w Ksawerowie
Gino Rossi
Ginsana
Gipsowa
Głąbie
Gładka
Glazura, terakota
Głębinowa
Głęboka
Glebowa
Gliniana
Glinnik
Gliwicka
Głogowa
Głogowiec
Głogowska
Gloriall
Główna
Główna (1186E)
Główna (1512E;2928E)
Główna (2914E)
Główna (2928E)
Główna (5104E)
Główna (5133E)
Główna (5144E)
Główna (714)
Główna aleja
GLS
Głucha
Gmina Wyznaniowa Żydowska
Gminastyczna
Gminna
Gminna Biblioteka Publiczna
Gminna Biblioteka Publiczna - Filia w Dobrej
Gminny Komisariat Policji w Andrespolu
Gnieźnieńska
Gnom Sp. z o. o.
Go Kebab
Go Sport
Go-System Military Club
Godna
Gojawiczyńskiej P.
Gold Sport
Goldbeck Elementy Polska (w budowie)
Goldcar
Golden Fork
Gołębia
Golfowa
Gom Owczarek
Gontowa
Gontyny
Goplany
Goplańska
Gorąca Kiełbasiarnia
Góralska
Gorce
Gorczańska

g
górka

G
Górka Pabianicka
Górka Rogowska

g
górka saneczkowa

G
Górki Stare
Górna
Górna (2923E)
Górnicza
Górska
Gortatów
Góry Wolskie
Goryczkowa
Gorzew
Gorzowska
Górzysta
Gospoda Dobrońska
Gospoda Pod Kurantem
Gospodarcza
Gospodarstwo agroturystyczne Elżbieta Pułaczewska
Gospodarstwo Rybne
Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha
Gospodarstwo Szkółkarskie Joanna Kowalczyk i Syn
Gospodarz
Gospodarz (71)
Gotycka
Gościniec
Gościniec Alex
Gościniec u Zawierki
Gościnna
Goździkowa
Grabczyna
Grabieniec
Grabina
Grabina Dolna
Grabina Górna
Grabińska
Grabińska (1119E)
Grabowa
Grabowski
Gracja
Gracz
Graficzna
Grafpoint
Gralnia
Gram Market
Granatowa
Grand Coffee
Grande pasta
Grande pizza
GrandysDuo.com akcesoria dla motocyklistów
Graniczna
Graniczna (1153E)
Graniczna (3303E)
Graniowa
Granitowa
Grappa - Pizza e Pasta
Grawik
Grażyny
Grażyny Bacewicz
Green Hostel
Green Way
Green Word
Grenadierów
Greno
Grey Art
Grey Wolf
Grill & Kumpir
Grill Bar Agat
Grób Nieznanego Żołnierza
Grób nieznanego żołnierza 1939
Grobelna
Groblana
Groby żołnierzy polskich z wojny polsko-bolszewickiej 1920
Grocery
Grochowa
Grodzieńska
Grodziska
Grodziska (714)
Grodzisko
Grodzka
Gromadzka
Gronowalski
Gronowalski & Buddha Pub
Grooming - fryzjer psów
Groszek
Grot
Grotnicka
Grotniki
Gruby Benek
Grudziądzka
Grudzińska
Gruntowa
Grunwald
Grunwaldzka
Grupa Szkół Pro Europa
Gruszowa
Grycan
Grycan (021)
Grycan (046)
Gryczana
Gryfa Pomorskiego
Grzegorz Ciechowskiego
Grzegorza Ciechowskiego
Grzegorza Piramowicza
Grzegorzewski
Grzmiąca
Grzybowa
GSD Software Polska Sp. z o.o.
Gubałówka
Guma. Pasy napędowe, węże, płyty gumowe
Gust-Pol
Gustawa Daniłowskiego
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
Gustawa Holoubka
Gustawa Morcinka
Guzew
Guzewska (2916E)
Gwardzistów
Gwarków
Gwarna
Gwiazdowa
Gwiaździsta
Gwiezdna

H
H. Skrzydlewska
H&M
Ha Long
HA-LONG
Habenda
Hadar
Hades
Hai Long
Hair Color
Hal-Co

h
hala OBT

H
Hala Resursy
Hala Sportowa
Hala sportowa-pływalnia
Hala Targowa
Hala technologiczna
Hala tenisowa im. Tadeusza Rozwensa
Halki
Halna
HaloGSM
Hamra
HamRadioShop
Hana Sushi
Handlowa
Hanki Ordonówny
Hansa Christiana Andersena
Hapam
Harcerska
Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego
Harmonia snu
Harnasia
Hebe
Heimaty (Neue Heimat) - os. poniemieckie
Hektarowa
Helenów
Helenówek
Heleny
Heleny Boguszewskiej
Heleny Marusarzówny
Heleny Mniszkówny
Heleny Modrzejewskiej
Heleny Radlińskiej
Heleny Wiewiórskiej
Helios
Helska
Hemp Szop
Henryka
Henryka Barona
Henryka Brodatego
Henryka Debicha
Henryka Dembińskiego
Henryka Gaynego
Henryka Rodakowskiego
Henryka Siemiradzkiego
Henryka Sienkiewicza
Henryka Sienkiewicza (3709E)
Henryka Sienkiewicza (4912E)
Henryka Sienkiewicza (5113E)
Henryka Sienkiewicza (72)
Henryka Wieniawskiego
Henrykowska
Herbowa
Herkules-line
Hermana Konstadta
Hermanów
Hermanowska
Hersza Berlińskiego

h
hetmana Stefana Żółkiewskiego

H
Hetmańska
HI Piotrkowska 155 (w budowie)
Hiacyntowa
Highway
Hilarego Majewskiego
Himmeltek Invest-Line Sp. z o.o.
Hipek
Hipoteczna
Hippiczna
Hiszpańska
Hit-Hit
Hodowlana
Hokejowa
Holenderska
Holiday Inn
Holownicza
HomeSay
Homla
Honda Park
Honoratka
Honorowa
Horacego Safrina
Hort Cafe
Hortensja
Hortensji
Hostel Luna
Hostelik Wiktoriański
Hot Spoon
Hotay
Hotel *** i Restauracja San Remo
Hotel 500
Hotel Alicja
Hotel B&B
Hotel Borowiecki
Hotel "Brzozowy Lasek"
Hotel Butique
Hotel Daria
Hotel Daria Łódż
Hotel Dobieszków
Hotel Eskulap
Hotel ForYou
Hotel Graf **
Hotel Home&Travel
Hotel Iness
Hotel Iness II
Hotel K.S. Budowlani
Hotel Leszczyński by Zabost
Hotel Marina
Hotel Mazowiecki
Hotel Puro (w budowie)
Hotel Reymont
Hotel San Remo
Hotel Savoy
Hotel Skarpa
Hotel Stare Kino
Hotel Światowit
Hotel "Włókniarz"
Hotelik A1
Hotelowa
House
House of Sushi
Hoya
Hoża
HPCC Herkules PC Components Sp. z o.o.
Huberta
Huczna
Hufcowa
Hufiec Łódź-Polesie
Hugo Boss
Hugona Kołłątaja
Hulajnoga
Hulanka
Hulanka-Borowa
Hurt Mot
Hurtimex
Hurtowa
Hurtownia AGD RTV CASTEL AgdRtvLodz.pl
Hurtownia Art Czystosciowych , W Lewandowski
Hurtownia tkanin Prima
Hurtownia tkanin Samtex
HurtowniaGSM
Husarska
Huta Aniołów
Huta Jagodnica
Huta Janowska
Huta Wiskicka

h
hydrofornia 310

H
Hypnos Studio Snu
Hyrna
Hyundai
Hyundai MK Centrum (w budowie)

I
I kudłate i łaciate
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Konstantynowie Łódzkim
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
I Szpital Miejski im. dr. Emanuela Sonnenberga
I Urząd Skarbowy Łódź Bałuty
I wojna św.
I Zbór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan
IBIS
Ice&Coffe
Idea
Idea Bank
IdeałPC
Ideowa

i
iDoctor - Pogwarancyjny Serwis Apple
iDream

I
Iglasta
Iglica radogoska (wys. 30 m.)
Ignacego Daszyńskiego
Ignacego Daszyńskiego (5168E)
Ignacego Hordliczki
Ignacego Jana Paderewskiego
Ignacego Jana Paderewskiego (14)
Ignacego Krasickiego
Ignacego Paderewskiego
Ignacego Paderewskiego (3709E)
Ignacego Potockiego
Ignacego Solarza
Ignacew
Ignaców
Ignacowska
Ignacy Skorupka
Igora Newerlego
Igora Sikiryckiego
Igraszka
II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza
II LO w Pabianicach
II Szpital Miejski im. dr Ludwika Rydygiera
III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera
Ikara
Ikaria
Ikea
Ikea Bistro
Ilona
Iłowa
Ilumino 2 (w budowie)
Imielnik Nowy
Impax. Auto części
Impresja
IMpressJA
Imprezka
In4matik Sp. z o.o.
Indeks
Ines Outlet
Infinity
Inflancka
Inflancka (72)
Informatyczna
ING
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski Oddział w Strykowie
Inglot
Inmedio
InMedio
Innowacyjna
Inowrocławska
InPost
Inspektowa
Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (Budynek A)
Instytut Energetyki
Instytut Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego
Instytut Informatyki Stosowanej
Instytut Maszyn Przepływowych
Instytut Medycyny Pracy im. prof. dr. med. Jerzego Nofera
Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka
Inter Cars – Części i technika motoryzacyjna
Intercars SA
Interflora
Intermarché
Intermarche
Intermarché
Intersport
Invest Bud – Dealer sprzętu ogrodniczego STIHL
InvestBank
Inwestycyjna
Inżyniera Stefana Skrzywana
Inżynierska
Inżynierska (1100E)
Irdis sp. z o.o.
Ireny
Ireny Kosmowskiej
Irish Pub
Iron Horse
Iry Aldridge’a
Irysowa
Istanbul Tajmahal
Itaka
Italia
ItaloOptica
Italooptica
IV Komisariat Policji
IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej
IVY TOWERS
IX DS PŁ
Iza
Izabelin

J
Jabłoniowa
Jabłonów
Jacka
Jacka Bierezina
Jacka Malczewskiego
Jacka Soplicy
Jacoń
Jadłodajnia
Jadłodajnia "Retkińska"
Jadwigi
Jadwigi Wajsówny
Jadwinin
Jadzi Andrzejewskiej
Jagiellońska
Jagienki
Jaglana
Jagny
Jagoda
Jagodnica
Jagodowa
Jaguar-Landrover
Jahex
Jakabar
Jakrys
Jakuba
Jakuba Jasińskiego
Jałowcowa
Jamboł
Jamir
Jamir - sklep firmowy
Jamir Zakłady Mięsne Bechcice
Jan Kudra
Jan Paweł II
Jan Paweł II - honorowy obywatel miasta Łodzi
JAN SANDER HOTEL
Jana
Jana Augustyniaka
Jana Brzechwy
Jana Bytnara
Jana Czerniaka
Jana Dębowskiego
Jana Dekerta
Jana Długosza
Jana Gadomskiego
Jana Gottlieba Blocha
Jana i Cecylii
Jana III Sobieskiego
Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Jeziorańskiego
Jana Karłowicza
Jana Karola Chodkiewicza
Jana Karskiego
Jana Kasprowicza
Jana Kasprowicza (1151E)
Jana Kasprowicza (5158E)
Jana Kazimierza
Jana Kiepury
Jana Kilińskiego
Jana Kilińskiego (1142E)
Jana Kilińskiego (3314E)
Jana Kilińskiego (3709E)
Jana Kilińskiego (485)
Jana Kochanowskiego
Jana Kozietulskiego
Jana Lechonia
Jana Machulskiego
Jana Marcina Szancera
Jana Matejki
Jana Mulinowicza
Jana Muszyńskiego
Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Jana Olbrachta
Jana Onufrego Zagłoby
Jana Parandowskiego
Jana Pawła II
Jana Pawła II (3303E)
Jana Pawła II (710)
Jana Pietrusińskiego
Jana Sabały
Jana Skrzetuskiego
Jana Śniechowskiego
Jana Świercza
Jana Woronicza
Jana Woronicza (1103E)
Janinów
Janiny
Janiny Porazińskiej
Jankiela
Janosika
Janów
Janowice
Janówka
Janowska
Jantarowa
Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego
Janusza Kusocińskiego (1176E)
Jarosława
Jarosława Dąbrowskiego
Jarosława Haška
Jarosława Iwaszkiewicza
Jarosławska
Jaroszki
Jarowa
Jarzębinowa
Jarzynowa
Jasia i Małgosi
Jasień
Jaskółcza
Jaskrowa
Jasna
Jasne Błonia
Jaspisowa
Jastarnia
Jastrzębia
Jastrzębie Dolne
Jastrzębie Górne
Jastrzębiec
Jaszowskiego
Jaszpol
Jaworowa
Jazda!Park (185)
Jazz Caffe Sindidunum
Jazzga
Jaś
Jaś - Sklep spożywczy
Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia Piekarnia-cukiernia
Jaśminowa
Jęczmienna
Jedlicka
Jedlicze A
Jedlicze B
Jedlicze za Wodą
Jedlinowa
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza 8
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza KP PSP Brzeziny
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 1 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 10 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 11 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 3 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 4 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 5 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 6 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 7 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 8 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP nr 9 w Łodzi
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Pabianicach
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Zgierzu
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Straży Pożarnej nr 2
Jednostka Wojskowa nr 1933
Jędrek
Jędrowizna
Jędrzeja Śniadeckiego
Jędrzejów
Jędrzejowska
Jędrzejowska (1234E)
Jedwabnicza
Jelenia
Jeleniogórska
Jemiołowa
Jerry's Burger
Jerzego Bajana
Jerzego Kawalerowicza
Jerzego Kukuczki
Jerzego Michałowicza
Jerzego Potza
Jerzego Szaniawskiego
Jerzego Toeplitza
Jerzego Wieczorka "Bohdana"
Jerzmanów
Jesienna
Jesionka
Jesionna
Jesionowa
Jesiotrowa
JetWorld
Jeziórek
Jeziorna
Jeździecka
Jeża
Jeżewo
Jeżynowa
Joachima Lelewela
Joanna-Styl
Joanny
Joanny Żubrowej
Jocz
Jodłowa
Jodowa
Johna Wayne’a
Jolanta
Jolanty
Jomi S.C.
Jordanów
Jordanówek
Jordanowska
Jotmex
Jowisz
Józef Kuczka
Józef Piłsudski
Józefa
Józefa Babickiego
Józefa Bema
Józefa Bronisława Żymierskiego
Józefa Brudzińskiego
Józefa Chałasińskiego
Józefa Chełmońskiego
Józefa Czajkowskiego
Józefa Dworzaczka
Józefa Elsnera
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Korzeniowskiego
Józefa Korzeniowskiego „Conrada”
Józefa Krzeptowskiego
Józefa Mianowskiego
Józefa Mireckiego
Józefa Oxińskiego
Józefa Pilarskiego
Józefa Piłsudskiego
Józefa Piłsudskiego (3314E)
Józefa Piłsudskiego (5106E)
Józefa Poniatowskiego
Józefa Sawickiego
Józefa Sowińskiego (1169E)
Józefa Teodorowicza
Józefa Wybickiego
Józefa Zajączkowskiego
Józefa Zaliwskiego
Józefów
Józefowska
Jubilatka
Jubiler
Jubileuszowa
Jugosłowiańska
Juhasa
Juhasowa
Jula
Juliana Ejsmonda
Juliana Korsaka
Juliana Przybosia
Juliana Tuwima
Juliana Ursyna Niemcewicza
Julianowska (1156E)
Julii
Julii Zbijewskiej
Juliusza
Juliusza Jurczyńskiego
Juliusza Kossaka
Juliusza Ordona
Juliusza Osterwy
Juliusza Słowackiego
Jumbol-Car
JUMI
Junacka
Juranda ze Spychowa
Justynów
Justyny Orzelskiej
Jutrzenki
Jutrzkowicka (485)
Jysk
JYSK

K
K2
Kacuś
Kacza
Kaczeńcowa
Kadetów
Kaflowa
Kaja - sklep spożywczy
Kajakowa
Kajetana Koźmiana
Kajetanów
Kakadu
Kąkolowa
Kaktus
Kaktus!
Kaktusowa
Kalatówki
Kaletnicza
Kalimba
Kalinko
Kalinko w Pole
Kalinko-Morgi
Kalino
Kalinowa
Kaliska
Kalonka
Kameleon
Kameliowa
Kami
Kamienica A. Lubińskiego
Kamienica Bechtoldów
Kamienica Henryka Birnbauma (z 2 oficynami)
Kamienica K. Gelicha
Kamienica Pod Góralem

k
kamienica R. Rozenthala
kamienica R. Sachsa
kamienica Tomaszowskiej Fabryki Sztucznego Jedwabiu
kamienica wielkomiejska

K
Kamienna
Kamień Generała Mariusza Zaruskiego
Kamień Gomułki
Kamień Pamiątkowy Osiedle Piaski
Kamień węgielny os. Retkinia-Zagrodniki
Kamieńca Podolskiego
Kamykowa
Kanałowa
Kanarkowa
Kancelaria
Kancelaria Adwokacka Jan Malinowski
Kancelaria Plebania
Kanclerska
Kanclerz i Związki Zawodowe
Kangur Express
Kaper
Kąpielisko nad Lindą
Kąpieliskowa
Kapitana Franciszka Żwirki
Kapitana Pilota Franciszka Żwirki (1102E)
Kapitana Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca"
Kapitana Stefana Pogonowskiego

k
kaplica

K
Kaplica bł. Piotra Jerzego Frasattiego
Kaplica cmentarna

k
kaplica cmentarna

K
Kaplica cmentarna
Kaplica cmentarna pw. św Anny
Kaplica cmentarna wielowyznaniowa
Kaplica cmentarna św. Franciszka
Kaplica cmentarna św. Józefa
Kaplica cmentarna św. Wincentego á Paulo
Kaplica Ewangelicko-Augsburska
Kaplica Imienia Jezus
Kaplica Jezusa Konającego
Kaplica Jezusa Miłosiernego
Kaplica Matki Boskiej Fatimskiej
Kaplica Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kaplica Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej
Kaplica Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Kaplica Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
Kaplica Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Mmaryi Panny
Kaplica Przemienienia Pańskiego
Kaplica pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kaplica pw. św. Józefa Rzemieślnika

k
kaplica pw. św. Michała Archanioła

K
Kaplica Świętej Rodziny
Kaplica szpitalna pw. św. Ojca Pio
Kaplica św. Aleksego
Kaplica św. Alojzego
Kaplica św. Antoniego
Kaplica św. Jana Pawła II
Kaplica św. Józefa i św. Wawrzyńca
Kaplica św. Krzysztofa
Kaplica św. Maksymiliana Kolbego
Kaplica św. Marii Magdaleny
Kaplica św. Michała Archanioła
Kaplica św. Ojca Pio
Kaplica św. Rocha i św. Sebastiana
Kaplica św. Wincentego Pallottiego
Kaplica św. Wojciecha
Kapliczna
Kaprys
Kapselek
Kapusta z grochem
Karafka
Karaś

k
karczma polska

K
Karczma u Chochoła
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Karkonoska
Karla Dedeciusa
Karmani
Karmelowa
Karminowa
Karniszewicka
Karola
Karola Adamieckiego
Karola Adwentowicza
Karola Bohdanowicza
Karola Kniaziewicza (1107E)
Karola Kurpińskiego
Karola Libelta
Karola Miarki
Karola Prosnaka
Karola Szymanowskiego
Karolew
Karolewska
Karolina
Karolinka - hala druga
Karolinka - hala pierwsza
Karolinka - hala trzecia
Karolinów
Karowa
Karpacka
Karpia
Karpin
Karuzela Smaków
Karwińska
Kasa
Kasa Stefczyka
Kasa Teatru im. Stefana Jaracza
Kaskadowa
Kasowa
Kasper
Kasprowy Wierch
Kasztanowa
Kasztelańska
Kaszubska
Katarzyny
Katedra Anatomii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Katedra i Zakład Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Katedra Mikroelektroniki i Technik Informatycznych
Kątna
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza
Katolickie Przedszkole Parafialne im. bł. Edmunda Bojanowskiego
Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
Katowicka
Katowicka (12;91)
Katowicka (91)
Kaufland
Kawiarenka wydzialowa
Kawiarnia
Kawiarnia w Podwyrku
Kawiks
Kawowa
Kazar
Kazimiery i Jana Marczyńskich
Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierz
Kazimierza
Kazimierza Chłędowskiego
Kazimierza Deczyńskiego
Kazimierza Dejmka
Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Odnowiciela
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Tetmajera
Kazimierza Wielkiego
Kazimierzów
Kebab
Kebab & Grill
Kebab Ghor
Kebab House
Kebab Turecki
Kebab, Pierogi, Kurczak
Kebab, Shoarma, Pizza
Kebap Fenix Express
Keksik
Kento
Kępica (2922E)
KERAKOLL
Kerkira
Ketlinga
KFC
KFC (201)
Kia
Kiełbaskowo
Kiełmina
Kiełmina Mała
Kielonek
Kier
Kieratowa
Kierowa
Kierpcowa
Kierunkowa
Kijanki
KiK
KIK
KiK
Kindermanów
Kinga Camp Gillette
Kingi
Kino Bodo
Kino Helios
Kino letnie
Kino "Tomi"
Kiosk
Kiosk - Kolporter
Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak
Kiosk prasa etc.
Kioskowa
Kiwi
Klaretyńska
Klasowa
Klasztor Bernardynów
Klasztor Franciszkanów
Klasztor Ojców Franciszkanów św. Jana Chrzciciela
Klasztor Sióstr Bernardynek
Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych
Klasztorna
Klaudiusza Łazowskiego
Klęk
Klementynkowa
Kleopatra. Salon fryzjersko - kosmetyczny

k
klep Spożywczo Przemysłowy Stanisław Sujecki

K
Klepsydra
Kleta
Klient wiosna ludów
Klimatyczna
Klimka Bachledy
Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Klinika Zaburzeń Rozwoju
Klinowa
Klips
Klisza
Kłodzka
Klon
Klonowa
Klonowa (1108E)
Klonowa (1112E)
Klonowa (3302E)
Kłosowa
Klub "AgRafKa"
Klub bilardowy Tago
Klub Kubuś
Klub Politechniki - BAR jadłodajnia
Klub Pornografia
Klub Spadkobierców
Klub Sportowy BUDOWLANI
Klub Sportowy ELTA
Klub Sportowy SPOŁEM
Klub Sportowy WIFAMA
Klubokawiarnia Format
Klubopiwiarnia
Klubowa
Klubwino.pl
Kluczowa
KMoto
Kobaltowa
Kobiałka
Kobzowa
Koci Szlak
Kocidłowska
Kofeina
Kogucia
Kokosowa
Kolarska
Kolba
Kolejowa
Kolejowa (3307E)
Kolejowa (5110E)
Kolektywna
Koło Serwis
Kołobrzeska
Kołodziejska
Kolonia Brużyca
Kolonia Dołek
Kolonia Giemzowska
Kolonia Mirosławice
Kolonia Pałczewska
Kolonia Prusinowice
Kolonia Romanowska
Kolonia Wola Zaradzyńska
Kolonijna
Kolorowa
Kolorowe Gary
Kolorowe Kredki (filia)
Kołowa
Kolporter
Kolumna Park
Kolumny
Kolumny (1130E)
Komandorska
Komandosów
Komarowa (2916E)
Kombajnowa
Kombatantów
Komenda Miejska Policji w Łodzi
Komenda Miejska Policji w Łodzi Wydział Ruchu Drogowego
Komenda Miejska PSP w Łodzi
Komenda Policji
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu
Komenda Powiatowa Policji
Komenda Powiatowa Policji Państwowej
Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu
Komenda Powiatowa PSP w Pabianicach
Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi
Komfort
Komfortowa
Kominiarska
Kominowa
Komis dziecięcy URWIS
Komis odzieży dziecięcej
Komisariat II Policji KMP w Łodzi
Komisariat III Policji
Komisariat IV Policji KMP w Łodzi
Komisariat Policji
Komisariat Policji w Strykowie
Komisariat V Policji KMP w Łodzi
Komisariat VI Policji KMP w Łodzi
Komisariat VIII Policji KMP w Łodzi

k
komórki

K
Komorniki
Kompleks Handlowo - Usługowy
Kompostowa

k
kompostownia

K
Komprint
Komputerowa
Komunalna
Komunardów
Komuny Paryskiej
Kon-Mar
Konarowa
Koncertowa
Konfederatów Barskich
Kongresowa (1181E)
Koniakowska
Koniczynowa
Konin
Konna
Konopna
Konrada Jażdżewskiego
Konrada Wallenroda
Konspiracji
Konspiracyjnego Wojska Polskiego
Konstancja
Konstantego Ciołkowskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego (5157E)
Konstantego Okołowicza (1112E)
Konstantyna
Konstantynów Łódzki
Konstantynowska
Konstantynowska (3307E)
Konstantynowska (5102E)
Konstantynowska (71)
Konstantynowska (710)
Konstantynowski Klub Sportowy Włókniarz
Konstytucji 3 Maja
Konstytucyjna
Konstytucyjna (1123E)
Konsulat Honorowy Republiki Czeskiej
Konsul.pl
Kontrewers
Konwaliowa
Konwent Bonifratrów św. Rafała Archanioła
Kop-ciuszek - odzież na wagę
Kopalnia Dąbrówka-Strumiany
Kopalnia Piasku Leonardów
Kopalnia Piasku "Nowosolna"
Kopalniana
Kopanka
Kopp: podłogi, schody, drzwi, tarasy, elewacje
Koprowa
Koralowa
Korba
Kornela Makuszyńskiego
Kornela Ujejskiego
Korob
Koronna
Korsarska
Korsykańska
Kort tenisowy
Korty MKT
Korty tenisowe - 4
Korty tenisowe - Rudzki Klub Sportowy
Korzenie
Korzenna
Kosmetyka AGA
Kosmetyki
Kosmiczna
Kosmonautów
Kosobudzka
Kosodrzewiny
KOSPOL Auto Handel
Kossaków
Kosynierów
Kosynierów Gdyńskich
Koszalińska
Koszarowa
Koszykowa
Kotlinki
Kotliny

k
kotłownia

K
Kotoniarska
Kotwiczna
Kowalówka
Kowalska
Kowalszczyzna
Kowieńska
Kozia
Kozica
Kozielska
Końcowa
Kościelna
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego Zbór Łódź-Górna
Kościół Adwentystów Dnia Siódmego Zbór Łódź-Widzew
Kościół Chrystusa Króla
Kościół Chrystusa Króla Wszechświata
Kościół Chrystusa Odkupiciela
Kościół Chrześcijan Baptystów
Kościół Dobrego Pasterza
Kościół Ewangelicko-Reformowany
Kościół Ewangelicznych Chrześcijan: I Zbór w Łodzi
Kościół garnizonowy św. Jerzego
Kościół Matki Boskej Częstochowskiej
Kościół Matki Boskej Nieustającej Pomocy
Kościół Matki Boskiej Bolesnej
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej
Kościół Matki Boskiej Fatimskiej
Kościół Matki Boskiej Jasnogórskiej
Kościół Matki Boskiej Królowej Polski
Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Kościół Matki Boskiej Różańcowej i św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół Matki Boskiej Szkaplerznej i św. Wojciecha
Kościół Matki Boskiej Zwycięskiej
Kościół Matki Bożej Anielskiej
Kościół Matki Bożej Dobrej Rady
Kościół Matki Bożej Pocieszenia
Kościół Matki Bożej Szkaplerznej
Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Kościół Miłosierdzia Bożego
Kościół Najświętszego Imienia Maryi
Kościół Najświętszego Sakramentu
Kościół Najświętszego Serca Jezusowego
Kościół Najświętszego Serca Jezusowego (dolny)
Kościół Najświętszego Serca Jezusowego (górny)
Kościół Najświętszego Serca Jezusowego i Świętej Marii Małgorzaty Alacoque
Kościół Najświętszego Zbawiciela
Kościół Najświętszej Eucharystii
Kościół Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej
Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Kościół Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela i św. Jana Bożego
Kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Kościół Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej - Matki Miłosierdzia
Kościół Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny
Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i św. Antoniego Marii Klareta
Kościół Opatrzności Bożej
Kościół Opieki św. Józefa i Matki Boskiej z Góry Karmel
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego
Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża
Kościół Przemienienia Pańskiego
Kościół Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Marii Kolbego
Kościół Przenajświętszego Sakramentu
Kościół pw. Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. O. Anastazego Pankiewicza
Kościół pw. św. Alberta Chmielowskiego
Kościół pw. św. Anny
Kościół Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Kościół Świętego Józefa Robotnika
Kościół Świętej Anny
Kościół Świętej Rodziny
Kościół Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus i Świętego Jana Bosko
Kościół Świętej Trójcy
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Kościół Świętych Archaniołów Rafała i Michała
Kościół Trójcy Przenajświętszej
Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Kościół Wszystkich Świętych
Kościół Zesłania Ducha Świętego
Kościół Zielonoświątkowy
Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Łodzi
Kościół Zmartwychwstania Pańskiego
Kościół Zwiastowania Pańskiego
Kościół św. Anny i św. Marcina
Kościół św. Antoniego z Padwy
Kościół św. Ducha
Kościół św. Faustyny Kowalskiej
Kościół św. Floriana Męczennika
Kościół św. Franciszka z Asyżu
Kościół św. Jana Chrzciciela
Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Doroty
Kościół św. Jana Ewangelisty i Najświetszej Maryi Panny Matki Kościoła
Kościół św. Józefa
Kościół św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Kościół św. Judy Tadeusza Apostoła
Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Kościół św. Kazimierza
Kościół św. Krzysztofa
Kościół św. Łukasza Ewangelisty i św. Floriana
Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego
Kościół św. Marcina
Kościół św. Marcina Biskupa i św. Marii Magdaleny
Kościół św. Marka
Kościół św. Mateusza
Kościół św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika
Kościół św. Mateusza Ewangelisty
Kościół św. Papieża Jana XXIII
Kościół św. Piotra i Pawła
Kościół św. Rafała Kalinowskiego
Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Kościół św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Kościół św. Urszuli Ledóchowskiej
Kościół św. Witalisa Męczennika
Kościół św. Wojciecha
Kościół świętego Andrzeja Boboli
Kościół świętego Franciszka z Asyżu
Kraina Dzieci
Kraina Mody
Krajobrazowa
Krajowa
Krakówek
Krakowska
Krakowska (1134E)
Krakowski Bank Spółdzielczy
Krakowski Kredens
Krakus
Krakusa
Krasnoludków
Kraszew
Kraterowa
Krawiec
Krawiecka
Krańcowa
Kreateria
Kreatoora
Krecia
Kręgielnia Grakula
Krematorium
Kresowa
Kresowych Stanic
Kresy
Kręta
Kręta (1112E)
Krochmalna
Krogulec
Krokiew
Krokodyl
Krokodyl "Crocodile"
Krokodylek
Krokusowa
Króla Aleksandra
Króla Stanisława Augusta
Króla Władysława Jagiełły (2904E)
Królewska
Królowej Bony
Królowej Jadwigi
Kronikarska
Krótka
Krótka (5167E)
Krótka (5169E)
Krótka (71)
Krotoszyńska
Krośnieńska
Krucza
Krupówki
Kruszynowa
Krynicka
Krystyny Idzikowskiej
Krystyny Niewiarowskiej
Kryształowa
Kryształowa (1107E)
Kryzysowa
Krzemieniecka
Krzemieniecka (1134E)
Krzemieniowa
Krzemień
Krzemień (5167E)
Krzewowa
Krzysiek
Krzysztofa Cedry
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Kieślowskiego
Krzywa
Krzywiec
Krzyż pomordowanych w II wojnie światowej
Krzyżowa
KS Anilana
Ks. Stanisława Czernika
Ksawerego Praussa
Ksawerów
Ksawerowska
Ksawerowska / Mały Skręt
Ksawerowska (1131E)
Ksero
Ksero-Technika
Książąt Polskich
Książąt Polskich (1214E)
Księcia Adama Czartoryskiego (1195E)
Księcia Janusza Mazowieckiego
Księcia Jeremiego Wiśniowieckiego "Jaremy"
Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Władysława Opolczyka
Księdza Anastazego Pankiewicza
Księdza Biskupa Ignacego Krasickiego
Księdza Harcmistrza Ignacego Skorupki
Księdza Hugona Kołłątaja
Księdza Jerzego Popiełuszki
Księdza Jerzego Popiełuszki (1176E)
Księdza Kanonika Andrzeja Mikołajczyka (71)
Księdza Kanonika Bronisława Ciesielskiego
Księdza Kanonika Włodzimierza Paszkowskiego
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Księdza Kazimierza Janika
Księdza Klemensa Malinowskiego
Księdza Piotra Ściegiennego
Księdza Piotra Skargi
Księdza Piotra Skargi (5141E)
Księdza Ściegiennego (2904E)
Księdza Stanisława Brzóski
Księdza Stanisława Staszica
Księdza Stanisława Suchowolca
Księdza Szczepana Rembowskiego
Księdza Wojciecha Jakubowicza
Księdza Załuski
Księdza Zdzisława Wujaka
Księdza Zygmunta Łabentowicza
Księgarnia
Księgarnia Archidiecezji Łódzkiej
Księgarnia internetowa Gandalf
Księgarnia Uniwersytecka
Księgarnia Wojskowa
Księgarnia Zabawki
Księstwo
Księżnej Kingi
Księży Młyn
Księżycowa
Ku czci dwóch poległych Żołnierzy Wyklętych
Ku Pamięci Zamordowanych przez Niemców w latach 1939-1945 na terenie Lasu Okręglik
Ku Słońcu
Kubanka
Kubusia Puchatka
Kubuś
Kuchenna
Kuchnia Polska - Obiady domowe
Kudrowice
Kufer Reymonta
Kujawska
Kukułcza
Kulig
Kupały
Kurak Stary
Kurczaczek
Kurczaki
Kuropatwia
Kurowice
Kurowice Bankowe
Kurowice Kościelne
Kurowice Rządowe
Kurowice-Folwark
Kusa
Kutnowska
Kutrowa
Kuźnicka
Kwadrans Akademicki
Kwadrat
Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Ozdobne
Kwarcowa
Kwartalna
Kwasowa
Kwaterunkowa
Kwestura Dział Osobowy
Kwiaciarnia
Kwiaciarnia firmy H.Skrzydlewska
Kwiaciarnia H. Skrzydlewska
Kwiaciarnia Konwalia
Kwiaciarnia Skrzydlewska
Kwiaciarnia Tulipan
Kwiaciarnia, art. dla zwierząt
Kwiatów Polskich
Kwiatowa
KWIATY
Kwiaty
Kwiaty Polskie
Kwidzyńska
Kwiecista
Kwietniowa
Kwirynów
Kwitnącej Jabłoni
Kwitnącej Wiśni
KZ Meble

L
L. Kontrawers
La Belle
La Mia Denise
La Pausa
La Spezia
La Vega
La Vivaldi
Łabędzia
Łączna
Łączna (2922E)
Ładna
Łagiewnicka
Łagiewnicka (1107E)
Łagiewnicka (1179E)
Łagiewnicka (5160E)
Łagiewnicka (72)
Łagiewniki Nowe
Łagiewniki Nowe-Parcele
Łagodna
LaGranda
Laguna
Laid Back
Lajkonika
Łąka
Łąka Górna
Lakom
Łąkowa
Łąkowa (1180E)
Lalibu
Lamadżu
Landcar Kia Motors
Łanowa
Lap-Com

l
lapidarium (lapidary)

L
Las Lublinek
Las-Zielona Góra
Laserowa
Łask-Kolumna
Łaska
Łaska (3300E)
Łaska (482)
Łaska (71)
Laski
Laskowa
Łaskowice
Łaskowice (1120E)
Łaskowice (3307E)
Laskowicka
Lasockich
Lasogród
Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Kolumna Leśnictwo Tuszyn
Latawcowa
Laurowa
Lavash
LaVende
LaVende Bistro
Lawasz
Lawenda
Lawendowa
Lawinowa
Layali Shisha Club & Restaurant
Łaznowska Wola
Lazurowa
Łaźnia Geyera
Łaźnia miejska i basen
Łaźnie Miejskie (PKO BP)
Le Bluu
Le Grand Salon
Le Jardin - Restauracja
Le Loft
Leader School
Lęborska
Lechicka
Lechicka Park
Lechosława Roszkowskiego
Lecznica
Lecznicza
Łęczycka
Łęczycka (5141E)
Łęczycka (91)
Legal Cakes
Legendzin
Legionów
Legionów (1119E)
Legionowa
Legnicka
Łęgowa
Lejdis
Lelewela
Lemieszowa
Lemon Studio
Leon Schiller
Leona (5144E)
Leonardów
Leonida Teligi
Leopolda Staffa
Leopolda Tyrmanda
Leroy Merlin
Leszczowa
Leszczynowa
Leszka Białego
Letnia
Letniskowa
Levi's
Lewa
Lewarowa
Lewiatan
Leśna
Leśna (4912E)
Leśna (5104E)
Leśne Odpadki
Leśne Zacisze
Leśnictwo Miejskie - Łódź
Leśniczówka
Leśniczówka Poćwiardówka
Leśniczówka Rydzyny
Leśniczówka Wiączyń
Leśników Polskich (482)
Leśny Staw
Leżakowa
Libijska
Liceum
Liceum Ekonomiczne
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych Profesja
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze
Liceum Ogólnokształcące im Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa 1000-lecia
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim
Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków
Liceum Ogólnokształcące nr 1
Liceum Ogólnokształcące nr 25
Liceum Ogólnokształcące nr 29 im. hm. Janka Bytnara "Rudego"
Liceum Ogólnokształcące Związku Nauczycielstwa Polskiego
Liczyrzepy
LiDermaSpa
Lidl
L.I.F.E.
Lili
Lilian
Liliowa
Lilla Garden
Lilou
Limanowskiego
Limbowa
Linda
Liniowa
Lion's Bank
Lipiec Reymontowskich
Lipiny
Lipka
Lipowa
Lipowa (1119E)
Liryczna
Lisia
Listopadowa
Litera
Literacka
Litewska
Livio
Liściasta
Liściasta (1104E)
Lniana
Łobódź
Lód miód
Lodowa
Lodowa (1227E)
Lodowisko miejskie "Bombonierka"
Lodowisko "Retkinia"
Lody
Lody Bonano
Lody na Okrągło
Łodzianka
Lodziarnia Cukiernia Wasiakowie
Lodziarnia/cukiernia
Łódzka
Łódzka (2911E)
Łódzka (2942E)
Łódzka (482)
Łódzka (710)
Łódzka (72)
Łódzka (91)
Łódzka Fabryka Lodów
Łódzka Informacja Turystyczna
Łódzki Klub Sportowy ŁKS
Łódzki Manhattan
Łódzki Technopark
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne
Łódź
Łódź 12
Łódź Art Center
Łódź Kaliska
Lofty "u Scheiblera"
Lokatorska
Lombard
Łomnicka
Łomnik
Łomżyńska
London Pub
Lone i Lucjana Masłochów
Longinusa Podbipięty
Lontowa
Łopianowa
Łosiowa
Łososiowa
LOT
Lotna
Lotnicza
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Lotniskowa Straż Pożarna
Lotos
Lotos Optima
Lotto
LOTTO
Lotto
Łowicka
Łowiecka
Łozowa
LPelektronik
LPG
LPG Gaz
Lubelska
Lubię to...
Łubinowa
Lublinek
Lubowidza
Lubowidza-Nowiny
Lubuska
Lucerniana (2916E)
Lucjana Rydla
Łucji
Lucky Star Polska Sp. z o.o.
Łucznicza
Ludomira Różyckiego
Ludowa
Ludwika
Ludwika Krzywickiego
Ludwika Solskiego
Ludwika Waryńskiego
Ludwika Waryńskiego (708)
Ludwika Węgierskiego
Ludwika Zamenhofa
Ludwików
Ługi
Łukaszew
Łukaszewska
Lukoil
Łukowa
Luksemburska
LUKSMED
Luluś
Łupkowa
Łupkowa (1107E)
Lutomiersk
Lutomierska
Lutomierska (1103E)
Lutomierska (3305E)
Lutomierska (71)
Lutomierska (710)
LUX-POL
Luxel
Lućmierz
Lućmierz-Las
Lućmierz-Ośrodek
Luźna
Łużycka
LVI Liceum Ogólnokształcące
Lwa Tołstoja
Łyżwiarska

M
M. Kownackiej

m
m&m photography

M
M&W
M-3
M-Styl
M1 Łódź
Macieja Boryny
Macieja Rataja
Macieja Stryjkowskiego
Maciejkowa
Maciejów
Maciejowicka
Macierzanki
Macierzyństwo
Macro-Oil Poland
Madur Sp. z o.o.
Maestria Park (w budowie)
Magazyn
Magazyn 82
Magazynowa
Magda
Magdalenki
Magdalenów
Magdaleny
Magdaleny Samozwaniec
Magiczny Świat
Magmar
Magnesowa
Magnolia
Magnolii
Magnoliowa
Mahoniowa
Majchrzak
Majdany
Majer
Majka
Majora Eugeniusza Nurta-Kaszyńskiego
Majora Henryka Hubala (71)
Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego
Majora Henryka Sucharskiego
Majora Jana Piwnika "Ponurego"
Majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"
Majowa
Majówka
Makalu
Makarski - okna i drzwi
Maków Polnych
Makowa

m
makro

M
Maksymiliana Barucha
Maksymiliana Kolbego
Maksymiliana Marii Kolbego
Mała
Mała Italia
Malachitowa
Malarska
Malborska
Małczew
Małczewska (2912E)
Małego Rycerza
Małej Piętnastki
Małgorzaty
Małgorzaty Hillar
Malinka
Malinowa
Malownicza
Malownicza (1152E)
Małpka
Małpka Express
Maltańska
Malwinki
Malwowa
Mały Skręt
Mama i Ja
Mandarynkowa
Manekin
Manewrowa
Mangal
Mango
Mania

m
map4u

M
Mapa Osiedla Mireckiego
Maratońska
Maratońska (1110E)
Marcelego Nenckiego
Marcina
Marcina Kasprzaka
Marcina Kasprzaka (1108E)
Marcjanka
Margaretek
Margo
Mariampol
Mariana Cynarskiego
Mariana Langiewicza
Mariana Piechala
Mariana Raciborskiego
Marianów
Marianów Kołacki
Mariańska
Marie
Marii
Marii Curie-Skłodowskiej
Marii Curii-Skłodowskiej
Marii Dąbrowskiej
Marii Konopnickiej
Marii Kownackiej
Marii Kuncewiczowej
Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
Marii Piotrowiczowej
Marii Rodziewiczówny
Marii Rożek
Marii Skłodowskiej-Curie
Marilyn
Marionetka
Marka Grechuty
Marka Hłaski
Marka Szwarca
Market "KOMFORT"
Market Odzieżowy
Market "Primus"
Markówka
Marmara
Marmurowa
Marrakesh
Marrakesz
Marszałek Józef Piłsudski
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Marszałka Józefa Piłsudskiego (3308E)
Marszałkowska
Marszałkowska (5167E)
Marszowa
Martes Sport
Martex
Marynarska
Marynarzy Polskich
Marysieńki
Marysińska
Marysińska (1183E)
Marysińska (2911E)
Marzanny
Marzu
Masala Express
Massimo Dutti
Masztowa
Maszynowa
Matanel
Matejko
Materiały budowlane i wykończeniowe
Mateusza
Mati
Matka boska
Matka Polka
Matowa
Matras
Maurycego Beniowskiego
Maurycego Mochnackiego
Maurycy i Hawranek
Mauzoleum Izraela Poznańskiego
Max Chicken
Max Ice & Coffee
Max Kuchnie
Max Mara
Max Well
Maxi
Maximus
MaxxBike
Maytone
Mazar
Mazda (salon tymczasowy)
Mazda (salon w budowie)
Mazowiecka
Mazurska
Maćka z Bogdańca
Maślakiewicz

m
mBank

M
Mc'Doners Kebab
McDonald's
M.C.G.Serwis
Meble
Meble Bodzio
Mebloteka Yellow
Mechaniczna
Mechanik
Mechanika
Mechanika pojazdowa

m
mechanika pojazdowa

M
Mechanika Pojazdowa Adam Owczarek
Mechanika, klimatyzacja
Medeor
Medeor Plus
Medest
Media Expert
Media Markt
Medicus
Medoptica
Medyk
Mefisto
Meg Mu Cook & Design
Meimei
Melanż
Melisa
Melisana
Melissa
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz i Schmitz Cargobull
Merci
Merci 2
Merida Sp. z o.o.
MERIDIAN International Schools
Męski
Meta
Metalowa
METALPOL
Mewa Park
Mewy
MG Eat
Mglista
Miasto Alkoholi
Michael Kors
Michała
Michała Bałuckiego
Michała Drzymały
Michała Lermontowa
Michała Ogińskiego
Michała Ossowskiego
Michała Wołodyjowskiego
Michałów
Michałówek
Michałowska
Midori
Miechowska
Mieczników
Mieczysława Brauna
Mieczysława Fogga
Mieczysława Hertza
Mieczysława Jagoszewskiego
Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Kaufmana
Mieczysława Niedziałkowskiego
Mieczysława Siewierskiego
Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedziana
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
Międzynarodowe targi Łódzkie
Międzyresortowy Instytut Techniki Radiacyjnej
Międzyrzecze
Międzyszkolne Warsztaty Mechaniczno-Elektryczne
Miejsca Wypoczynkowe
Miejsce gdzie był zamek w Brzezinach
Miejsce po rozebranej synagodze
Miejska
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 3‎
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 4 dla dzieci i młodzieży
Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź -Górna
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź Widzew Filia 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 10
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 21
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 22
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 25
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 28
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 5
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 6
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Bałuty, Filia nr 9
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Górna Filia 6
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Górna Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 10
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 11
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 12
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 13
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 14
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 15
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 16
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 17
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 18
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 2
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 3
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 7
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 8
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 9
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Dział Udostępniania, Archiwum
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie, Filia nr 4
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście imienia Andrzeja Struga
Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Widzew, filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna nr 8
Miejski Klub Tenisowy w Łodzi
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Filia Śródmieście
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu
Miejski Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim
Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim
Miejskie Gimnazjum Sportowe w Aleksandrowie Łódzkim.
Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Aleksandrowie Łódzkim
Miejskie Przedszkole Nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim
Miejskie Przedszkole nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
Miejskie Przedszkole nr 6
Mielizny
Miernicza
Mierzejowa
Mięsny
Mięso, Wędliny
Mięso, Wędliny zakł. mięsn. Zbyszko
Mieszalnia farb samochodowych
Mieszczańska
Mieszka I
Mieszka II
Mieszka III
Mieszkalna
Miętowa
Migawka
Migdałowa
Mikołaja Gogola
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Kopernika (1170E)
Mikołaja Kopernika "Nicolaus Copernicus"
Mikołaja Krzywiec-Okołowicza
Mikołaja Reja
Mikołaja Zyndrama
Mikołajewice
Mikołajewice-Kolonia
Mikowa
Mikron, Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące
Mikrus
Miła
MILA
Mila
Milenijna
MILENIUM
Milenka
Mileszki
Milionowa
Militaria.pl
MILKPOL S.A.
Millenium
Millennium Bank
Millennium Przedsiębiorstwa
Miłosna
Mimozy
Mineralna
Minerska
Mini ABC
Mini Delikatesik
MINI MARKET
Mini Salon BOMI+
Miniaturowa
Minimarket Spożywczy - Delik
Ministerstwo Śledzia i Wódki
Miodowa
Mirabelki
Mirafo
Miraż
Mirosławice
Miroszewska
Mirtowa
Miry Kubasińskiej
Mistrzowie Zabawy
MITMI
Mińska
Miś
Miś Uszatek
MJ Meble
MK Centrum
MK Hair Perfect
Młodzieżowa
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 3
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej
Młyn
Młyn Wodny 1948 r.
Młyn wodny z końca XIX w.
Młynarska
Młynek
Młyniec
Młynkowa
Młynowa
Młyńska
Mobilna GastroMachina (Food truck)
Mobisoft
Mocarna
Mocna
Mocni w Duchu
Moczarowa
Moczary
Moczydła
Moda 36.6
Moda Ślubna
Moda Włoska
Modernistyczna krańcówka "Północna"
Modernizacja zajezdni
Modlica
Modlica (2912E)
Modlicka
Modna Pani
Modne Dziecko
Modra
Modrakowa
Modrzew
Modrzewiak
Modrzewiowa
Mogadishu.Store
Mogiła ofiar "Inteligenzaktion" (XI 1939)
Mogiła zbiorowa ofiar II wojny światowej
Mogiłki
Mogilno Duże
Mogilno Małe
Mohandasa Gandhiego
Mohito
Moja Fotografika
Moje Zoo
Moka Vege
Mokra
Mokra - Piaskowa

m
mokradła

M
Mokradła przy Pomorskiej
Molenda
Monika
Monnari
Monopolowo Spożywczy
Montana
Montenegro

m
montibel-lo

M
Morawska
More Price
Morele.net
Morelowa
Morenowa
Morgi
Morgowa
Morska
Morskie Oko
Morwowa
Mosiężna
MOSiR - Hala Sportowa "Tęcza"
MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim
MOSiR Malinka
Moskule
Moskuliki
Moskulska
Moskwa
Mostek
Mostowa
Moto Przyguccy
MOTO-MOTO z.g. WIDORA PLUS
Motoporto
MotoPublica
MotorCar
Motorowa
Motozbyt
Motozbyt Meks-II
Motylarnia
Motylowa
Motywy
Moya
Mozaikowa
MPK
MPK - Łódź, Podstacja trakcyjna Starorudzka
MPK - Łódź, Sp z o.o. - Podstacja trakcyjna Dąbrowskiego
MPK - Łódź, Sp. z o.o. - Podstacja trakcyjna Piotrkowska
MPK - Łódź, Sp. z o.o. - Podstacja trakcyjna Rembielińskiego
MPO
Mroczna
Mrówcza
Mroźna
MS Buty
M.Sobolewska
Multi Usługi
Multicryl
Mundurowa
Municypalna
Mural
Mural przy Piotrkowskiej
Murapol Widzew (w budowie)
Murarska
Murawy
Music & More
Music Hostel
Muszkieterów
Muszla koncertowa
Muszla Koncertowa
Muszla koncertowa
Muszlowa
Musztarda po obiedzie
Musztrowa
Muzeum anatomiczne
Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne
Muzeum Bajki Se-Ma-For
Muzeum Fabryki
Muzeum Farmacji im. prof. Jana Muszyńskiego
Muzeum Geologiczne WNG UŁ
Muzeum im. Leokadii Marciniak w Gałkowie Dużym
Muzeum interaktywne
Muzeum Kanału "Dętka"
Muzeum Kinematografii
Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź
Muzeum Książki Artystycznej
Muzeum Miasta Łodzi
Muzeum Miasta Łodzi Oddział Kultur i Tradycji Wyznaniowych
Muzeum miasta Pabianic
Muzeum Miasta Zgierza
Muzeum Przyrodnicze UŁ
Muzeum Przyrodnicze UŁ Budynek B
Muzeum Radegast - komin
Muzeum Sztuki MS1
Muzeum Sztuki MS2
Muzeum Tradycji Niepodległościowych, oddz. "Radogoszcz", EKSPOZYCJA MUZEALNA
Muzeum Tradycji Niepodległościowych, oddz. "Stacja Radegast"
Muzeum w przestrzeni
Muzyczna
Myjnia Samochodowa SAMAR
Mylna
Mysłowicka
Myśliwska
Myśliwska (3306E)

N
Na czasie
Na Górce
Na Przełęczy
Na Rogach
Na Skarpie
Na Uboczu
Na widelce
Na wieczną pamiątkę pochowanym na tym cmentarzu Żydom brzezińskim
Naczelna Organizacja Techniczna
Nad Dobrzynką
Nad Dobrzynką (3307E)
Nad Jasienią
Nad Jasieniem
Nad Karolewką
Nad Lindą
Nad Łódką
Nad Nerem
Nad Nerem (1233E)
Nad Niemnem
Nad Sokołówką
Nad Stawem
Nad Torem (5151E)
Nadia
Nadrzeczna
Nadwodna
Naftowa
NAGAR
Nagaz.pl
Nagietkowa
Najna
Najtaniej w mieście
Nakielnica
Naleśniczówka
Namiotowa
Naomi
NAP
Napoleońska
Naprawa Elektronarzędzi

n
naprawa motocykli

N
Naprawa nadwozi samochodowych
Naprawa rowerów
Naprawa rowerów - Ryszard Kasiński
Narciarska
Narcyza Gryzla
Narcyzowa
Narcyzy Żmichowskiej
Narewska
Narnia
Narodowa
Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Łodzi
Narodowy Fundusz Zdrowia - Oddział Łódź
Narutowicza Residence
Narutowicza Residence Etap 2 (w budowie)
Narwik
Nasienna
Nastapol
Nastrojowa
Nasturcjowa
Nasz Sklep
Nasza Cukiernia
Nasza cukiernia
Natalii
Natalka
Natolin
Natura
Naturalna
Nature Active
Nauka jazdy
NAVICULA CENTRUM - Przedszkole Specjalne
Nawłociowa
Nawrot
NC+ Telefony komórkowe
Nefretete
Nefrytowa
Nekko Sushi
NEKMA Systemy alarmowe
Nektarowa
Nenufarowa
Neonet
Neonowa
Nervous Skateshop
Nery
Nest Bank
Netto
New Look
New York
New York Hot Dog
New Yorker
Niciarniana
Niciarniana (1189E)
Niebieskie Migdały
Niebostan
Niecała
Niecki

n
nieczynny skatepark "Kalifornia Dream"

N
Nieduża
Niepołomicka
Niepubliczne Przedszkole Camelot
Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci o Specjalnych Potrzebach Rozwojowych
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne dla Dzieci z Wadami Słuchu
Niepubliczne Przedszkole Rybna 7
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CARE
Niepubliczny Żłobek "Mali Odkrywcy"
Niesięcin (1112E)
Niesięcin (3302E)
Niesułków
Niesułków-Kolonia
Niesułkowskie Działki
Nieszawska

n
nieuzywana szklarnia
nieużytki

N
Nieużytki

n
nieużytki

N
Niezapominajek
Niezapominajki
Nike
Niska
Nissan
NIVEA
Niwelacyjna
Nizinna
Niższa
NoBo
Noclegi Syrena
Norauto
Norberta Barlickiego
Normandzka
North Fish
Notecka
Nova
Nova - Autoryzowany Dealer Volvo
Novena
Novotel
Nowa
Nowa Borowa
Nowa Gadka
Nowa Grzmiąca
Nowa Zelgoszcz
Nowe Górki
Nowe Polesie
Nowe Polesie II
Nowe Sady
Nowe Sady II (W BUDOWIE)
Nowe Skoszewy
Nowe Złotno - 3 etap
Nowiny
Nowobracka
Nowogrodzka
Nowogrodzka (1193E)
Nowokaliska
Nowomiejska
Nowomiejska (1190E)
Nowomłyny
Nowopolska
Noworudna
Noworzgowska
Noworzgowska (2910E)
Nowostawy Dolne
Nowostawy Górne
Nowowolska
Nowożeńców
Nowy Adamów
Nowy Bedoń
Nowy Impuls
Nowy Józefów
Nowy Sad
Nowy Świat
Nowy Wardzyń
Nowy Wiączyń
Nu Hotel
Nubee
Nudle i sałaty
Nunu Baba
Nurkowa

o
o. Piotra Skargi/Nawrockiego

O
O wyzwolenie społeczne i narodowe
Oaza
Oazowa
OBI
Obiady domowe

o
obiady domowe

O
Obiady domowe
Obiady Domowe
Obiady Domowe Łakomczuszek
Obiady domowe U'Notariusza
Obiekt rekreacynjo-wypoczynkowy Arturówek
Objazdowa
Oblęgorska
Obłoczna
Obornicka
Obozowa
Obronna
Obrońców Pokoju
Obrońców Warszawy
Obrońców Westerplatte
Obszerna
Obuwie
Obuwie w Super Cenie
Obwodowa
Obywatelska
Obywatelska (1194E)
Ochocza
Ochotnicza Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna Andrespol
Ochotnicza Straż Pożarna Brzeziny
Ochotnicza Straż Pożarna Dobra
Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Andrzejów
Ochotnicza Straż Pożarna Nowosolna
Ochotnicza Straż Pożarna Rydzyny
Ochotnicza Straż Pożarna Rzgów
Ochotnicza Straż Pożarna w Aleksandrowie Łódzki
Ochotnicza Straż Pożarna w Chechle
Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Wielkiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Górce Pabianickiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Grotnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Guzewie
Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełminie
Ochotnicza Straż Pożarna w Łagiewnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Łaznowskiej Woli
Ochotnicza Straż Pożarna w Lipce
Ochotnicza Straż Pożarna w Ługach
Ochotnicza Straż Pożarna w Lutomiersku
Ochotnicza Straż Pożarna w Mirosławicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Modlicy
Ochotnicza Straż Pożarna w Pabianicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Pawlikowiach
Ochotnicza Straż Pożarna w Prawdzie
Ochotnicza Straż Pożarna w Rąbieniu
Ochotnicza Straż Pożarna w Saniach
Ochotnicza Straż Pożarna w Skotnikach
Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Gadce
Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Skoszewach
Ochotnicza Straż Pożarna w Strykowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Swędowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Tuszynie
Ochotnicza Straż Pożarna w Warszewicach
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Zaradzyńskiej
Ochotnicza Straż Pożarna w Żytowiach
Od i Do
Oddział 33 urzędu pocztowego w Łodzi
Oddział Prewencji Policji w Łodzi
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wiśniowej Górze
Odido
ODiDO
Odido

o
odido

O
Odido

o
odido

O
Odido
Odolanowska
Odpady Oczyszczalni Ścieków
Odrodzenia
Odrzańska (1195E)
Odważna
Odzież dziecięca
Odzież robocza
Odzieżowa
Ofiarna
Oficerska
Ogniskowa
Ogólnokształcąca szkoła baletowa im. Feliksa Parnella
Ogórdek Jordanowski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Ogórkowa
Ogręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Ogród przywillowy Rassalskich
Ogród Sztuki
Ogród Zoologiczny w Łodzi
Ogródek Jordanowski
Ogrodnicza
Ogrodnik
Ogrodników
Ogrodowa
Ogrodowa (2333E)
Ogrodowa (2909E)
Ogrodowa (72)
Ogrody Geyera (w budowie)
Ogrody Romanów
Ogrodzonka
Ojca Dominika Skolimowskiego
Ojca Stefana Miecznikowskiego
Ojca Tomasza Rostworowskiego
OK-Bike
Okaïdi
Okienna
Okna
Okna Petecki
Oknoplast
Oko Śledzia
Okólna
Okólna (1197E)
Okólna (71)
Okołowice
Okołowicza (1112E)
Okoniowa
Okopowa
Okręglik
Okręgowa
Okręgowa Izba Lekarska
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Okrętowa
Okrężna
Oksywie
Oktan
Okulista Optyk
Olchowa
Olcia
Olechów
Olechowska
Olechowska (1200E)
Olenderki
Oleńki Billewiczówny
Olimp
Olimpia
Olimpijczyk
Olimpijska
Olinka
Oliwkowa
Oliwska
Olkuska
Olmar
Olmed
Ołowiana
Ols
Olsa
Olszowa
Olsztyńska
Olszynowa
OMEGA Studio Fotografii Barwnej
OMG
Omłotowa
Only
Onyksowa
Opałowa
Opalowa
Open Box
Open Finance
Opiekuńcza
Opoczyńska
Opolska
Opolska (1198E)
Optopolis
Optyk
Optyk 33
Optyka Okularowa
Orange
Orange IMAX
Ordom
Oregana
Organizacji WiN
Organizacji "Wolność i Niezawisłość"
Orion
Oriona
Orla
Orla (2332E)
Orla (3304E)
Orlen
ORLEN
Orlen
Orlen (360)
Orlen (4014)
Orlik
Orlik Zielonka
Orłowska
Ormiańska
Orna
Orpelów
Orpelów-Numerki
Orthomedic
Orzechowa
Orzechówek
Osada Sereczyn
Osadnicza
Osadnik
Osiedle 3 Maja
Osiedle 650-lecia
Osiedle Art Modern (w budowie)
Osiedle Atrium Radogoszcz (w budowie)
Osiedle Botanicum
Osiedle Bugaj V
Osiedle Centrum II
Osiedle Centrum III
Osiedle Dębowa Ostoja
Osiedle domów pasywnych (w budowie)
Osiedle EdenDom
Osiedle Green PARK
Osiedle Hetmańska 20 22 24
Osiedle im. Józefa Chełmońskiego
Osiedle im. Władysława Jagiełły
Osiedle Jana Pawła II
Osiedle "Karolewska"
Osiedle Kraszewskiego 1-3
Osiedle Łąkowa (w budowie)
Osiedle Lawendowe 2 etap (w budowie)
Osiedle Majowe
Osiedle Marii Konopnickiej
Osiedle Moderna
Osiedle nauczycielskie
Osiedle Pod Modrzewiami I
Osiedle Pod Modrzewiami II
Osiedle Rąbieńska
Osiedle Rąbieńska (w budowie)
Osiedle Salwy
Osiedle Sienkiewiczowskie
Osiedle Słoneczne
Osiedle Słowiańskie
Osiedle Sokołówka II
Osiedle Zielony Romanów
Osiedle Złota Polana
Osiedlowa
Osikowa
Osinowa
Osiowa
OSiR "Angelica"
Oskara Flatta
Oskardowa
OSKP Kaźmierczak Włodzimierz
Oskroba
Osły
OSM Byszewy
OSM Radomsko
Osmolin
Osobliwa
OSP Adamów
OSP Chrośno
OSP Dąbrowa
OSP Dobroń
OSP Gałków Duży
OSP Grodzisko
OSP Jastrzębie Górne
OSP Justynów
OSP Kalinko
OSP Kalino
OSP Kazimierz
OSP Konstantynów
OSP Leśne Odpadki
OSP Lipiny
OSP Łódź - Sikawa
OSP Mikołajew
OSP Mileszki
OSP Nakielnica
OSP Niesięcin
OSP Piątkowisko
OSP Proboszczewice
OSP Sobień
OSP Srebrna
OSP Wiskitno
OSP Wiśniowa Góra
Ostatnia
Osteria Tari Bari
Ostowa
Ostrołęcka
Ostrów
Ostróżek
Oszczepowa
Otoczenie kamienicy Gelicha
Otomański
Otwarte Drzwi
Outlet
Outlet AGD i RTV
Outlet Moda Italiana
Outlet ślubny
Outlet-Net
Owca czteroroga
Owcza
Owoce i warzywa
Owoce Warzywa
Owocowa
Owsiana
Ozdobna
Ozorkowska
Ozorkowska (5142E)
Ozorkowska (5167E)
Ozorkowska (708)
Ozorkowska (91)
Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Łodzi
Ośrodek Kolonijny Caritas Archidziecezji Łódzkiej
Ośrodek Korekcji Wzroku
Ośrodek Medycyny Pracy
Ośrodek nad Stawem
Ośrodek Pediatryczny im. dr J. Korczaka - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Ośrodek Pediatryczny im. dr. Janusza Korczaka
Ośrodek Pomocy Duchowej

o
ośrodek rehabilitacji

O
Ośrodek Rekolekcyjno - Konferencyjny Porszewice
Ośrodek Sportowy Katolickiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr1 im. Janusza Korczaka
Ośrodek wczasowo-kolonijny Słoneczna polana 1
Ośrodek Wypoczynkowo-Hotelowo Prząśniczka
Ośrodek Wypoczynkowy "Cesarka"
Ośrodek Zgniłe Błota
Oświatowa
Oświetlenie LED

P
P22 (w budowie)
PA-CO Bank
PA-CO-BANK
Pabian-Med
Pabianice
Pabianicka
Pabianicka (14)
Pabianicka (3301E)
Pabianicka (482)
Pabianicka (485)
Pabianicka (5165E)
Pabianicka (71)
Pabianicka (714)
Pabianickie Centrum Medyczne (szpital powiatowy)
Pabianickie Centrum Psychiatryczne
Pabianickie Zakłady Graficzne
Pabianka
PACO BANK
Pączek & Spółka
Padok
Pailon Australii
Pająk
Pajda
Pąki z Mąki
Pałac Alfreda Biedermanna
Pałac arcybiskupi w Łodzi
Pałac Augusta Haertiga
Pałac Enderów
Pałac Herbsta
Pałac Juliusza Kindermanna

p
pałac Karola i Emila Steinertów

P
Pałac Karola Poznańskiego
Pałac Maksymiliana Goldfedera
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima
Pałac Rudolfa Kellera
Pałac Scheiblerów
Pałacowa
Pałacyk Myśliwski Juliusza Heinzla
Pałczew
Palestyna
Palestyńska
Paleta
Paliwowa
Palmiarnia Łódzka
Paloma
Pamięci nieznanego żołnierza

p
pamięci ofiar stanu wojennego

P
Pamięci tych którzy żyją w poszumach tego lasu
Pamso
PAMSO
Pamso
Pamso S.A.
Pan tu nie stał
Pana Tadeusza
Panattoni Central European Logistics Hub (w budowie)
Pancerna
Pancerniaków
Panda
PANDA-HURT ZGIERZ
Pankejk
Panoramiczna
Paparazzi
Papercast
Papier-Market
Papiernicza
Papis – Salon samochodów używanych
Paprociowa
Paprotnia
Paprotnia Dolna
Paprotnia Górna
Paprotnia-Szosa
Papuvege
Paradna
Paradna (1130E)
Parafia Archikatedralna Świętego Stanisława Kostki
Parafia Chrystusa Króla
Parafia Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Chrystusa Odkupiciela
Parafia Dobrego Pasterza
Parafia Ewangelicko-Augsburska
Parafia Ewangelicko-Augsburska św. Mateusza
Parafia Ewangelicko-Augsburska św. Piotra i Pawła
Parafia Ewangelicko-Metodystyczna Opatrzności Bożej
Parafia Ewangelicko-Reformowana w Łodzi
Parafia Greckokatolicka Ofiarowania Pańskiego
Parafia Matki Boskej Jasnogórskiej
Parafia Matki Boskiej Bolesnej
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej
Parafia Matki Boskiej Fatimskiej
Parafia Matki Boskiej Królowej Polski
Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Parafia Matki Boskiej Różańcowej i św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej i św. Wojciecha
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej
Parafia Matki Bożej Anielskiej
Parafia Matki Bożej Pocieszenia
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej
Parafia Miłosierdzia Bożego
Parafia Najświętszego Imienia Jezus
Parafia Najświętszego Imienia Maryi
Parafia Najświętszego Sakramentu
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i Świętej Małgorzaty Marii Alacoque
Parafia Najświętszego Zbawiciela
Parafia Najświętszej Eucharystii
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela i św. Jana Bożego
Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Srebrnej
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i św. Antoniego Marii Klareta
Parafia Opatrzności Bożej
Parafia Opieki św. Józefa i Matki Bożej z Góry Karmel
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża
Parafia Przemienienia Pańskiego
Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Przenajświętszego Sakramentu
Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej i Bł. Anastazego Pankiewicza
Parafia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Świętego Floriana Męczennika
Parafia Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia Świętego Józefa Robotnika
Parafia Świętej Anny
Parafia Świętej Rodziny
Parafia Świętej Trójcy
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Parafia Trójcy Przenajświętszej
Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętej Barbary
Parafia Wojskowa św. Jerzego
Parafia Wszystkich Świętych
Parafia Zesłania Ducha Świętego
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego
Parafia Zwiastowania Pańskiego
Parafia św. Alberta Chmielowskiego
Parafia św. Andrzeja Boboli
Parafia św. Anny i św. Marcina
Parafia św. Antoniego Padewskiego i św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Antoniego z Padwy
Parafia św. Doroty i św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Faustyny Kowalskiej
Parafia św. Franciszka z Asyżu
Parafia św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Doroty
Parafia św. Jana Ewangelisty i Najświetszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia św. Jana Pawła II
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Parafia św. Judy Tadeusza Apostoła
Parafia św. Kazimierza
Parafia św. Krzysztofa
Parafia św. Łukasza Ewangelisty i św. Floriana
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia św. Marcina Biskupa i św. Marii Magdaleny
Parafia św. Marka Ewangelisty
Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika
Parafia św. Mateusza Ewangelisty
Parafia św. Michała Archanioła
Parafia św. Ojca Pio
Parafia św. Papieża Jana XXIII
Parafia św. Rafała Kalinowskiego
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia św. Teresy i św. Jana Bosko
Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej
Parafia św. Wincentego Pallottiego
Parafia św. Witalisa Męczennika
Parafia św. Wojciecha
Parafialna
Parafialny ośrodek charytatywny
Parcela (3301E)
Parcelacyjna
Parcele
Paris Optique
Park Grotniki
Park Handlowy (w budowie)
Park Linowy w Zgierzu
Park Ocalałych
Park przy ul. Konnej
Parkingowa
Parkowa
Parkowa (1100E)
Parowozowa
Parter
Parterowa
Partner BPH
Partyzancka (482)
Partyzancka (71;482)
Partyzantów
Paryska
Paryżanka Boutique
Parzęczewska
Parzęczewska (5141E)
Pasaż Heinzlów
Pasaż im. płk. Ryszarda Kuklińskiego
Pasaż im. rotmistrza Witolda Pileckiego
Pasaż Józefa Pierlejewskiego
Pasaż Łódzki
Pasaż Róży
Pasaż Solidarności
Pasaż Steinertów
Pasaż Świętej Urszuli Ledóchowskiej
Pasaż Władysława Kałużnego
Pasaż im. majora Waleriana Łukasińskiego
Pasibus
Pasieczna
Pasikonika
Pasjansowa
Passiflora
Pasta Go
Pasta GO
Pastelowa
Pasterska
Patok
Patrice Lumumby
Patriotyczna
Paul Dobrzycki
Pauliny
Pawia
Pawilon
Pawilon Południowy
Pawilon spożywczy - warzywniak
Pawilon Usługowo - Handlowy
Pawilońska
Pawis - Polskie Garnitury
Pawła
Pawła Edmunda Strzeleckiego
Pawlikowice
Pawłówek
Payda
Pańska
Pańska (1134E)
Państwowa Straż Pożarna w Strykowie
Państwowa Szkoła Muzyczna
Państwowa Szkoła Muzyczna 1st.
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera
Państwowy Dom Dziecka imienia Stanisława Jachowicza
Pchli Targ
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
Pegas Oil
Pejzażowa
Pekao I Oddział w Konstantynowie
PEKAO S.A.
PEKAO SA
Pekao SA
PEKAO SA
Pekao SA
Pekao S.A
Pekao SA
Pelion S.A.
Pełna Gęba
Pełna Szafa
Pełny Brzuszek
Penelopy
Pensjonat nad Strugą
Peoniowa
Pepco
PEPCO
Pepco
PEPCO
Pepco
PepCO
Pepco
Pepe Pizza
Peperoncini
Perfect
Pergola
Perkalowa
Perlicza
Perłowa
Peter-An
Peterland
Petrykozy
Petrykozy-Osiedle
Peugeot Nordyński
PGE Energetyka
PGNiG
Pharmalink S.A.
Phenix
Pho Shop
Phone 4 You
P.H.U. EKO-GAZ JATCZAK SP.J.
P.H.U. Madoss
PHU NOWEL
Phung Thao
Phuong Dong
Phuong Tao
Phuong Thao
Piaseczna
Piaski
Piaskowa
Piaskowice
Piaskowiec
Piaskownica

p
piaskownik

P
Piasta
Piasta Kołodzieja
Piastowska
Piaszczysta
Piątka
Piątkowisko
Piątkowska
Piątkowska (702)
Piazza Di Moda
Piechura
Piecowa
Pieczarka
Piekar
Piekarenka
Piekarnia
Piekarnia - sklep spożywczy
Piekarnia / Cukiernia
Piekarnia Bogusz
Piekarnia Cybulski
Piekarnia i Cukiernia
Piekarnia Jaś i Małgosia
Piekarnia Lord
Piekarnia Mechaniczna
Piekarnia Oskroba
Piekarnia Rudzka
Piekarnia Wroński
Piekarnia "Z Pieca"
Piekarnia-Cukiernia
Piekarnicza
Piekarscy - mięso i wędliny
Piekarska
Piekarska (5167E)
Piękna
Piękna Kuchnia
Piemont
Pieniny
Pienista
Pierogarnia
Pierogarnia Salem
Pierożek
Pierrogeria
Pierwiosnków
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna
Piesza
Piętnastki
Piętrowa
Pieńki
Pigwowa
Pijalnia Czekolady E. Wedel
Pijalnia Wódki i Piwa
Pikada
Piknik
Pikowa
Piliczna
Piłkarska
Pilota Stanisława Skarżyńskiego
Pilotów
Pilska
Pilula
Pina Organic Restobar

p
ping pong

P
Pini
Pink Beauty
Pink Shop
Piołunowa
Pionierska
Piosar
Piotr
Piotr i Paweł
Piotra Bardowskiego
Piotra Czajkowskiego
Piotra Skargi
Piotra Wawrzyniaka
Piotra Wysockiego
Piotrkowska
Piotrkowska 35
Piotrkowska (5168E)
Piotrkowska Klub 97
Piotruś
Pirytowa
Pisankowa
Pisarska
Pistacjowa
Pit Stop Steak&Burger
Piwa regionalne
Piwiarnia
Piwna
Piwnica Plastyków
Piwnica Smaków
Piwniczna
Piwnika
Piwoteka
Piwoteka Pub
Piwowarska
PiwPaw
Pixel Technology
Pizza Balon
Pizza Hut
Pizza Kelo
Pizza Kelo (w budowie)
PizzaPortal.pl
Pizzeria
Pizzeria 105
Pizzeria 105 Stopiątka
Pizzeria 666
Pizzeria Antica
Pizzeria Antonio
Pizzeria Da Grasso
Pizzeria Do Orso
Pizzeria Dominikana
Pizzeria Gambino
Pizzeria Gang Leona
Pizzeria Hyyper
Pizzeria Incentro
Pizzeria K2
Pizzeria Lutomiersk
Pizzeria Margherita
Pizzeria Papa Lolo
Pizzeria "Pełen Brzuszek"
Pizzeria Piaski
Pizzeria Prestiż
Pizzeria "Prima"
Pizzeria Ranczo
Pizzeria Rodzinna
Pizzeria Solo
Pizzeria Stopiątka
Pizzeria Toscana
Pizzeria u Benka
Pizzeria Verona
Pizzeria Vita
Pizzeria-Trattoria PRESTO
Pizzernia
PKO
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski - Oddział 7 Łódź
PKO Bank Polski Oddział 1 w Konstantynowie Łódzkim
PKO Bank Polski Oddział nr 1 w Łodzi
PKO BP
PKO B.P.
PKO BP

p
pko bp

P
PKO BP
PKO BP I Oddział
PKO BP Oddział 32
PKO BP Oddział 5
PKO BP SA O I Zgierz
PKO BP SA O III Zgierz
PKP Energetyka
Plac
Plac 4 Czerwca 1989 r.
Plac 500-lecia

p
plac apelowy

P
Plac Bankowy
Plac Bartłomieja
Plac Bronisława Sałacińskiego
Plac budowa marketu LIDL
Plac Doktora Norberta Barlickiego
Plac Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Plac generała Józefa Hallera
Plac Gwiaździsty
Plac Jana Kilińskiego
Plac Jana Pawła II
Plac Jana Pawła II (3314E)
Plac Jana Pawła II (71)
Plac Jerzego Godlewskiego
Plac Katedralny im. Jana Pawła II
Plac Kilińskiego
Plac Komuny Paryskiej
Plac Kościelny
Plac Kościelny (1103E)
Plac Lecha Kaczyńskiego
Plac manewrowy
Plac manewrowy MOTODROM
Plac Niepodległości
Plac Pamięci Narodowej
Plac Pokoju
Plac Poznańskiego Czerwca
Plac Reymonta
Plac Romana Dmowskiego
Plac Słoneczny
Plac Stu Straconych
Plac Szarych Szeregów
Plac Tadeusza Kościuszki
Plac Tadeusza Kościuszki (71)
Plac Tadeusza Kościuszki (72)
Plac Targowy
Plac Waleriana Łukasińskiego
Plac Wincentego Witosa
Plac Władysława Reymonta
Plac Wolności
Plac Wolności (1190E)
Plac Wolności Sztuki
Plac zabaw
Plac zabaw - piaskownica
Plac zabaw Na Młynku
Plac zabaw w Parku na Janowie
Plac ćwiczebny
Place4Baby - klub maluszka.
Placowa
Placówka Pocztowa
Placydów
Placydowska
Plakor
Plan Brzezin
Plan Cmentarza
Plan gminy
Plan miasta
Planeta Podróży
Planeta Urody
Planetarium EC1
Planetarna
Plantacja urody
Plantowa
Płaska
Plastuś
Plastyczna
Platanowa
Płatowcowa
Platynowa
Play
Plażowa
Plebania

p
plebania

P
Plebania
Plejada Osiedle Pod Gwiazdami
Plenerowa
Plichtów
Plichtów Duży
Plichtów Mały
Pliszka
Płocka
Płomienna
Plonowa
Pługowa
Plus
Plus Bank
Płynna
Płytka
Pływacka
Pływalnia odkryta Anilana
Pływalnia Promienistych
Pływalnia "Wodny Raj"
Pneumat System
Po Prostu
Poczekalnia
Poczta
Poczta Główna
Poczta Lutomiersk
Poczta Polska
Poczta Polska (110)
Poczta Polska FUP Łódź 7
Poczta Polska Łódź 71
Poczta Polska S.A.
Poczta Smardzew (95-002)
Pocztowa
Pocztowa (3303E)
Pod 5 Aniołami
Pod Białym Orłem

p
pod dębami

P
Pod Dzikim Gołębiem
Pod Gruszą
Pod Lasem
Pod Niedźwiadkiem
Pod Złotym Lwem
Pod Złotym Psem
Podbiałowa
Podchorążych
Poddębicka
Poddębina
Poddębina (2902E)
Podgórna
Podgórze
Podhalańska
Podjazdowa
Podleśna
Podleśna (5131E)
Podłogowa
Podmiejska
Podmokła
Podole
Podolska
Podrzeczna
Podstacja elektryczna
Podstacja energ.
Podstacja trakcyjna "Brus"
Podwiączyń
Podwodna
Podziemny parking
Poetycka
Pofam-Poznań
Pogodna
Pogorzel
Pogotowie Opiekuńcze nr 2
Pograniczna
Pojezierska
Pojezierska (1156E)
Pokaż Świat
Pokładowa
Pokojowa
Pokusa
Pol-Med
Polanka
Polarna
Polbank
Pole
Polesie
Poleska
Poleski Ośrodek Sztuki
Poleszyn
Poleszyn Dolny
Poleszyn Górny
Polfa Pabianice
Poli Gojawiczyńskiej
Policyjna Izba Dziecka
Polik
Polimex
Polimex.net
Politechnika Łódzka
Politechnika Łódzka - Kampus
Politechnika Łódzka KAMPUS A
Politechnika Łódzka KAMPUS B
Politechnika Łódzka KAMPUS D
Polka
Polmozbyt
Polna
Polna (1119E)
Polna Droga do Dobronia
Północna
Polonia
Połoniny
Polonus
Polsad
Polsat Cyfrowy
Polskich Kolei Państwowych
Polskie Buty
Polskiej Organizacji Wojskowej
Półtalarek
Południowa
Południowa (2926E)
Południowa (3303E)
Południowa (5130E)
Pomarańczowa
Pomidorowa
Pomnik 600-lecia Retkini
Pomnik Aleksandra Kamińskiego
Pomnik Bartosza Głowackiego
Pomnik Benedykta XVI
Pomnik Bohaterów II wojny światowej
Pomnik Chwały Żołnierzy Armii Łódź
Pomnik Czynu Rewolucyjnego w Łodzi
Pomnik Dekalogu
Pomnik drzewo Solidarności
Pomnik II WŚ. Bitwa 7.09.1939
Pomnik Jana Pawła II
Pomnik Jeża
Pomnik kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia
Pomnik Katyński
Pomnik Lampiarza
Pomnik linii tramwajowej (1955-78)
Pomnik Ludziom morza
Pomnik Martyrologii Dzieci
Pomnik Matki Polki
Pomnik Niepodległości
Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Pomnik Ofiar Komunizmu
Pomnik pamięci amerykańskich lotników
Pomnik pamięci obozu pracy z II wojny światowej
Pomnik pamięci Polaków rozstrzelanych przez Wermaht w 1939 roku.
Pomnik Pamięci Tramwajarzy Łódzkich 1939-1945
Pomnik Początków Miasta Łodzi
Pomnik Poległym Obrońcom Wiary i Ojczyzny
Pomnik pomordowanych w II wojnie światowej
Pomnik Powstańców Warszawskich
Pomnik Przyrody "Aleja Lipowa"
Pomnik rozstrzelanych przez Niemców
Pomnik Stu Straconych
Pomnik Tadeusza Kościuszki
Pomnik upamiętniający żołnierzy Wojska Polskiego poległych w 1939 roku.
Pomnik zamordowanych przez hitlerowców 15 osób, głównie nauczyciele - 12.11.1939r.
Pomnik św. Józefa z XIX w.
Pomnik żołnierzy 24. syberyjskiego pułku piechoty
Pomnik-kopiec Tadeusza Kościuszki i Bartosza Głowackiego
Pomoc drogowa
Pomodori
Pomodoro
Pomorska
Pomorska (1119E)
Pomorska Park (w budowie)
Pomp.
Poniatowski Park (w budowie)
Pontonowa
Pop'n'Art
Popiela
Popielarnia
Popioły
Popławska
Popławska 30/38 (blok 526)
Poprzeczna
Poprzeczna (2907E)
Popularna
Poradnia
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 3
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna Nr 5
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Młodzieży
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 6
Poranna
Porcja
Porfirowa
Poronińska
Porsche
Porszewice
Port Łódź
Portal 69
Portiernia
Portowa
Porucznika Bronisława Skury-Skoczyńskiego "Robotnika"
Porzeczkowa
Posada
Poselska
Postępowa
Posterunek okresowy
Potaźnia
Potokowa
Potulna
Power Computer
Powiatowa
Powiatowa Hala Sportowa
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Łodzi
Powiatowy Inspektorat nadzoru Budowlanego
Powojowa
Powolna
Powstańców Śląskich
Powstańców Styczniowych
Powstańców Warszawy
Powstańców Wielkopolskich
Powszechna
Powtórna
Pozioma
Poziomkowa
Poznańska
Pozostałości młyna wodnego
Pozostałości po starym sadzie
Pozytyvka
Pozytywka
Poćwiardówka
PP Plus
PPHU Barlas
P.P.H.U. ELTRIX
PPOŻ.
PPub Przystanek "Dąbrowa"
Pracownia Dekorowania Okien "Loelia"
Pracownia lodów "Rodzinna"
Pracownia wizerunku
Prado
Pralnia
Pralnia chemiczna
Pralnia "Efekt"
Pralnia Łódzka
Pralnie Paryskie
Prasa
Prasa Kolporter
Praska
Prawa
Prawda
Prażki
Premio Szer
Prencel
Pressa
Prestiż
Presto
Presto Pizza
Pretor
Pretty Girl
Pretty Woman
Prezydenta
Prezydenta Gabriela Narutowicza
Prima-but
Primus
Primus Market
Pro Studio
Proboszczewice
Prochowa
Produkcyjna
Profbud
Profesora Bohdana Stefanowskiego
Profesora Edwarda Rosseta
Profesora Eugeniusza Romera
Profesora Jana Dylika
Profesora Jana Molla
Profesora Jerzego Wernera
Profesora Józefa Wacława Grotta
Profesora Łowmiańskiego
Profesora Romualda Cebertowicza
Profesora Tadeusza Banachiewicza
Profesora Tadeusza Kotarbińskiego
Profesora Wacława Deca
Profesora Wacława Szuberta
Profesora Witolda Doroszewskiego
Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego
Profesora Włodzimierza Musiała
Profesorska
ProfessionalGSM
Profi (Opony - sprzedaż, montaż i wymiana)
Profilowa
Progowa
Projektowana
Projektowana Stacja Banzynowa
Prokuratura Okręgowa w Łodzi
Prokuratura Rejonowa
Proletariacka
Promienista
Promienistych
Promienna
Promowa
Promyk
Promyka
Prosektorium
Prosta
Prosta (1130E)
Protazego
Prowincja Łódzka Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
Prownia
Prośnieńska
Próżna
Prusika Droga
Prusinowice
Prusinowiczki
Prymulkowa
Pryncypalna
Pryncypalna (1143E)
Prywatka 66
Prywatna
Prywatna Szkoła Podstawowa "Kornelówka"
Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie
Prywatna Szkoła Podstawowa SCHOLASTICUS
Prywatne Gim. i Liceum Marcina Gortata
Prywatne Przedszkole im. Kornela Makuszyńskiego
Pryzmat
Przanowice
Przanówka
Przechodnia
Przechowalnia
Przecława Smolika
Przedborska
Przednia
Przedsiębiorstwo Ogrodnicze "Janów"
Przedszkole
Przedszkole ABC
Przedszkole ALA
Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu Sióstr Bernardynek
Przedszkole Integracyjne dla dzieci z wadą słuchu
Przedszkole Kraina Bajki
Przedszkole lingwistyczne Dobry Start
Przedszkole "Mali Odkrywcy"
Przedszkole Miejskie 57
Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 36
Przedszkole miejskie nr 10
Przedszkole Miejskie nr 10
Przedszkole Miejskie nr 100
Przedszkole Miejskie nr 101
Przedszkole Miejskie nr 102
Przedszkole Miejskie Nr 105
Przedszkole Miejskie Nr 106
Przedszkole Miejskie Nr 107
Przedszkole Miejskie Nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi
Przedszkole Miejskie nr 110
Przedszkole Miejskie Nr 112
Przedszkole Miejskie nr 114 Integracyjne
Przedszkole Miejskie nr 115
Przedszkole Miejskie nr 117
Przedszkole Miejskie nr 118
Przedszkole Miejskie Nr 119
Przedszkole Miejskie nr 12
Przedszkole Miejskie nr 120
Przedszkole Miejskie nr 121
Przedszkole Miejskie Nr 122
Przedszkole Miejskie Nr 123
Przedszkole Miejskie Nr 124
Przedszkole Miejskie Nr 125
Przedszkole Miejskie nr 125
Przedszkole Miejskie Nr 126
Przedszkole Miejskie Nr 128
Przedszkole Miejskie Nr 13
Przedszkole Miejskie Nr 130
Przedszkole Miejskie nr 133
Przedszkole Miejskie nr 137
Przedszkole Miejskie Nr 138
Przedszkole Miejskie Nr 139
Przedszkole Miejskie nr 140
Przedszkole Miejskie nr 141
Przedszkole Miejskie Nr 142
Przedszkole Miejskie nr 143
Przedszkole Miejskie Nr 144
Przedszkole Miejskie Nr 148
Przedszkole Miejskie nr 149
Przedszkole Miejskie nr 15
Przedszkole Miejskie Nr 151
Przedszkole Miejskie Nr 152
Przedszkole Miejskie nr 153
Przedszkole Miejskie nr 154
Przedszkole Miejskie Nr 155
Przedszkole Miejskie nr 156
Przedszkole Miejskie Nr 159
Przedszkole Miejskie nr 16
Przedszkole Miejskie nr 160
Przedszkole Miejskie Nr 163
Przedszkole Miejskie Nr 164
Przedszkole Miejskie Nr 165
Przedszkole Miejskie nr 17
Przedszkole Miejskie nr 170
Przedszkole Miejskie Nr 171
Przedszkole Miejskie nr 173
Przedszkole Miejskie nr 174
Przedszkole Miejskie Nr 175
Przedszkole Miejskie nr 176
Przedszkole Miejskie nr 18
Przedszkole Miejskie nr 183
Przedszkole Miejskie Nr 185
Przedszkole Miejskie Nr 192
Przedszkole Miejskie nr 199
Przedszkole Miejskie Nr 2 "Pod Akacjami"
Przedszkole Miejskie nr 20
Przedszkole Miejskie nr 200
Przedszkole Miejskie nr 202
Przedszkole Miejskie nr 204
Przedszkole Miejskie Nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi
Przedszkole Miejskie Nr 207
Przedszkole Miejskie Nr 208
Przedszkole Miejskie Nr 215
Przedszkole Miejskie nr 218
Przedszkole Miejskie nr 220
Przedszkole Miejskie nr 221 - Integracyjne
Przedszkole Miejskie Nr 223
Przedszkole Miejskie nr 224
Przedszkole Miejskie nr 227
Przedszkole Miejskie Nr 228
Przedszkole Miejskie Nr 229
Przedszkole Miejskie nr 23
Przedszkole Miejskie nr 230
Przedszkole Miejskie nr 234
Przedszkole Miejskie nr 235
Przedszkole Miejskie nr 26
Przedszkole Miejskie nr 28
Przedszkole Miejskie Nr 33 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 34
Przedszkole Miejskie nr 35
Przedszkole Miejskie nr 38
Przedszkole Miejskie nr 39
Przedszkole Miejskie nr 4
Przedszkole Miejskie nr 40
Przedszkole Miejskie nr 41
Przedszkole Miejskie nr 43
Przedszkole Miejskie nr 44
Przedszkole Miejskie nr 45
Przedszkole Miejskie nr 47
Przedszkole Miejskie Nr 48
Przedszkole Miejskie nr 49
Przedszkole Miejskie nr 5
Przedszkole Miejskie Nr 50
Przedszkole Miejskie nr 52
Przedszkole Miejskie nr 53 Pod Modrzewiami
Przedszkole Miejskie nr 54 Pod Topolą
Przedszkole Miejskie nr 56
Przedszkole Miejskie nr 58
Przedszkole miejskie nr 6
Przedszkole Miejskie nr 63
Przedszkole Miejskie Nr 65
Przedszkole Miejskie nr 66
Przedszkole Miejskie nr 7
Przedszkole Miejskie nr 71
Przedszkole Miejskie nr 74
Przedszkole Miejskie nr 75
Przedszkole Miejskie nr 76
Przedszkole Miejskie nr 77 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 8 Pod Słoneczkiem
Przedszkole Miejskie nr 81
Przedszkole Miejskie Nr 89
Przedszkole Miejskie nr 9
Przedszkole Miejskie nr 9 "Słoneczny Dom"‎
Przedszkole Miejskie nr 93 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 94
Przedszkole Miejskie nr 97
Przedszkole Niepubliczne im. Dzieci Dobrego Ojca
Przedszkole Niepubliczne Magnolki
Przedszkole Niepubliczne Sielankowo
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej
Przedszkole Nr 1
Przedszkole nr 129
Przedszkole nr 14
Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym
Przedszkole nr 30
Przedszkole nr 99
Przedszkole Prywatne Elżbiety Raczyńskiej
Przedszkole Prywatne PLAYSCHOOL
Przedszkole Publiczne "Sezamkowo"
Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego
Przedszkole Samorządowe w Strykowie
Przedszkole Sióstr Honoratek im. Anieli Róży Godeckiej
Przedszkole Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
Przedszkole Sióstr Służebniczek
Przedszkole Sukces
Przedszkole w Gałkowie Dużym
Przedszkole w Rąbieniu
Przedszkole w Żytowicach
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej
Przedszkolna
Przedwiośnie
Przędza
Przędzalnia
Przędzalnia Salomona Barcińskiego
Przędzalniana
Przedświt
Przejazd
Przejściowa
Przełajowa
Przełęcz
Przełomowa
Przelotna
Przemek Salon Fryzjerski
Przemysława II
Przemysłowa
Przemysłowa (5158E)
Przepiórcza
Przesmyk
Przestrzenna
Przestrzenna (1211E)
Przeszkole publiczne nr 4
Przewodnia
Przewozowa
Prześwit
Przy Kościele
Przychodnia lekarska
Przychodnia Rejonowa
Przychodnia Rejonowa nr 1 - ZOZ Łódź - Bałuty
Przychodnia Rejonowa nr 35
Przychodnia Specjalistyczna
Przydatki
Przygodna
Przygoń
Przygraniczna
Przyjacielska
Przyjazna
Przyjemna
Przyklasztorze
Przylesie
Przypusta
Przyrodnicza
Przyrzeczna
Przystanek tramwajowy
Przystań
Przyszkole
Przyszkolna
Przytorze
Przytulna
PSS Społem
PSS Społem Pabianice
PSS Zgoda
Pstrągowa
Pszczela
Pszczelarstwo
Pszczelna
Pszczyńska
Pszeniczna
Pszenna
PTAK EXPO
Ptak Outlet
Ptaki
PTAKMODA COM
Ptasia
PTC Pabianice
PTTK Pabianice
Ptyś
Pub 10,5
Pub Biblioteka
Pub Fuzzi
Pub Hydrofornia
Pub Karczma Raz na Wozie
Pub "KEJA"
Pub Po 19
Pub Szafa
Pub Volt
Publiczna Biblioteka w Piątkowisku
Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi
Publiczne Gimnazjum nr 1
Publiczne Gimnazjum nr 10
Publiczne Gimnazjum nr 12
Publiczne Gimnazjum nr 13
Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana
Publiczne Gimnazjum nr 18 im. prof. Jana Karskiego
Publiczne Gimnazjum nr 19
Publiczne Gimnazjum nr 20 im. Hugona Kołłątaja
Publiczne Gimnazjum nr 22, Szkoła Podstawowa nr 44
Publiczne Gimnazjum nr 24 im. gen. Józefa Wybickiego
Publiczne Gimnazjum nr 25
Publiczne Gimnazjum Nr 26
Publiczne Gimnazjum nr 28
Publiczne Gimnazjum nr 29
Publiczne Gimnazjum nr 30 im. Adama Mickiewicza
Publiczne Gimnazjum nr 31 im. Szarych Szeregów
Publiczne Gimnazjum nr 32 im. Karola Wojtyły
Publiczne Gimnazjum nr 33
Publiczne Gimnazjum nr 37
Publiczne Gimnazjum nr 43 im. Karla Dedeciusa w Łodz
Publiczne Gimnazjum nr 44 im. Wisławy Szymborskiej
Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
Publiczne Gimnazjum nr 8
Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 56
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata
Publiczne Przedszkole "Galileo"
Pucka
Pułkownika Henryka Świetlickiego
Pułkownika Jana Kozietulskiego
Pułkownika Stanisława Juszczakiewicza "Kornika"
Pułkownika Witolda Pileckiego
Punjab Garden
Punkt Informacji w Manufakturze
Punkt Informacyjny AUCHAN
Punkt Obsługi Klienta MPK
Punkt Poboru Opłat Stryków
Punkt Przedszkolny Przedszkolaczek
Punkty Sprzedaży Plusa
PUP
Pupil
Purpurowa
Pusta
Pustułki
Pustynna
Puszczykowa
Puszysta Pani
PWN
Pychotka
Pyzunia

Q
Qlinarna
Quale
QualityPC
Quatro
Quattro
Qubus Hotel
Queo Medico
Quiosque
Qvadrans

R
R Bedoń
R Chechło
R Dobroń
R. Dybalski
R Gałkówek
R Glinnik
R Glinnik Wieś
R Grotniki
R Justynów
R Kolumna
R Łaznów
R Łódź Andrzejów
R Łódź Arturówek
R Łódź Chojny
R Łódź Dąbrowa
R Łódź Fabryczna
R Łódź Kaliska
R Łódź Marysin
R Łódź Niciarniana
R Łódź Pabianicka
R Łódź Radogoszcz Zachód
R Łódź Stoki
R Łódź Widzew
R Łódź Żabieniec
R Lublinek
R Pabianice
R Smardzew
R Swędów
R Zgierz
R Zgierz Jaracza
R Zgierz Kontrewers
R Zgierz Północny
Rabatkowa
Rabatowa
Raben
Rąbień
Rąbień AB
Rąbieńska
Rąbieńska (1134E)
Rabindranatha Tagore'a
Rąbinek
Racing Center Łódź
Racjonalizatorów
Racławicka
Rada Miejska w Łodzi
Radamenes
Radarowa
Radio Łódź
Radłowa
Radomska
Radosna
Radosny Sklepk
Raduńska
Radwańska
Radwańska (1100E)
Radzibórz
Rafał Bratoszewski
Rafała Bratoszewskiego
Rafałki
Rafowa
Raftur
Raiffeisen Polbank
Rainbow
Rainbow Tours
Rajdowa
Rajmunda Rembielińskiego
Rajodwa
Rajska
Rajskie jadło (194)
Rajskie Jadło Zachodnia
Rajstopka
RAMIRENT S.A.
Rancho
Ranczo
Randka
Rarytas
Raszyńska
Ratajska
Ratusz Gminy Andrespol
Rawska
Ray Obuwie
Raz Na Wozie
Red Bar
Red Paint - ELFA dystrybutor
Red Tower
Redowa
Reduta
Reformacka (72)
Regatowa
Reginald Bassendowski
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Reglowa
Rejonowa
Rekin
Rekin - Delikatesy Rybne
Rekomp
Rekreacyjna
Reksuł
Relaks
Relaksowa
Relax
Relikt zamku
Rema
REMA
Rema
Remedium
Remigiusz Hrovatić
Renata Stasio
Renaty
Renault-Nissan
Renesansowa
Rentowna
Reptil i Ty
Republika Naleśnika
Republikańska
Reserved
Restauracja Cytryna Pistacja
Restauracja Empatia
Restauracja Europa
Restauracja K-2
Restauracja Orient Express
Restauracja Polska
Restauracja "Przy Ulicy"
Restauracja Quchnia
Restauracja Rajdowa
Restauracja Retro
Restauracja San Remo
Restauracja Zajazd
Restauracja Zielona
Retka
Retkińska
Retkińska morela
Retkiński Kebab
Retkińskie Łazienki
Retmańska
Retro
Revelo
Revlon
Rewir Dzielnicowych I, II Pierwszego Komisariatu Policji Komendy Miejskiej w Łodzi
Rewir I Komisariatu VI
Rewolucji 1905 r.
Rezedowa
Rezerwat Gałków
Rezerwat Grądy nad Lindą
Rezerwat Las Łagiewnicki
Rezerwat Parowy Janinowskie
Rezerwat Polesie Konstantynowskie
Rezerwat Struga Dobieszkowska
Rezerwat Torfowisko Rąbień
Rezerwat Wiączyń
Rezerwat Wolbórka
Rezydencja Szmaragdowy Ogród
Riff
Ristorante Mare e Monti
Roberta Kocha
Robotnicza
Robston
Rocha Kowalskiego
Rocznicowa
Rodła
Rodzeństwa Schollów
Rodzinna
Rodzynkowa
Rofag GSM
Rogowska
Rojna
Rokicińska
Rokicińska (713)
Rokicka
Rokitny
Roley - Morele.net
Rolmax plus
Rolnicza
Rolnik
Roman
Romana
Romana Dmowskiego
Romana Kaczmarka
Romana Skupińskiego
Romanów
Romanowska
Romantyczna
Romańska
Romka Strzałkowskiego
Romskich Ofiar Getta Łódzkiego
Romualda Mielczarskiego
Romualda Traugutta
RONDO
Rondo Bolesława Fichny
Rondo Bolesława Fichny (72)
Rondo Generała Władysława Andersa (710)
Rondo Grembach
Rondo Henryka Pietrzaka

r
rondo Insurekcji Kościuszkowskiej
rondo Insurekcji Kościuszkowskiej (14)

R
Rondo Inwalidów
Rondo Inwalidów (713)
Rondo Jacka Tramiela
Rondo Jana Kowalewskiego
Rondo Jezuitów
Rondo Kazimierza Sosnkowskiego
Rondo Krwiodawców Polskiego Czerwonego Krzyża (3312E)
Rondo Lecha Kaczyńskiego
Rondo Lecha Kaczyńskiego (702)
Rondo Łódzkich Motocyklistów

r
rondo Lotników Lwowskich
rondo Lotników Lwowskich (14)

R
Rondo Lucjana Muszyńskiego
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (72)
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (72;91)
Rondo majora Alfreda Michała Biłyka (91)
Rondo Niepodległości
Rondo Niepodległości (71)
Rondo podpułkownika Jerzego Urbankiewicza (3303E)
Rondo Powstańców 1863 r.
Rondo rotmistrza Witolda Pileckiego
Rondo Smaków
Rondo Solidarności
Rondo Solidarności (14)
Rondo Sybiraków
Rondo Sybiraków (5102E)

r
rondo Władysława Broniewskiego
rondo Władysława Broniewskiego (14)

R
Rondo Wojciecha Korfantego
Rondo Wojciecha Korfantego (72)
Rondo Wojciecha Korfantego (72;91)
Rondo Wojciecha Korfantego (91)
Rondo Zbigniewa Zakrzewskiego
Rondo Żołnierzy Wyklętych (1138E)
Ronkone
Room Cafe
Rosa
Rosanów Dolny
Rosanów Górny
Rosanów Podleśny
Rosario's
Roserwis
Rosiczkowa
Rossmann
ROSSMANN
Rossmann
Rosyjka
Rowerowa
Rowery
Rowery Pacholec
Równa
Równikowa
Roxxy
Royal Hair
Royal kebab
Rozalii
Rozalinów
Rozalka
Rozewie
Rozległa
Rozlewisko Bobrów
Rozmaryn
Rozmarynowa
Rozner
Rozrywkowa
Rozwojowa
Roślinna
Róża
Różana
RS Elektronik
Rszew Legionowo
Rszewska
Rtęciowa
RTV Euro AGD
Rubinowa
Ruch
RUCH
Ruch
Ruchliwa
Ruciana
Ruczajowa
Ruda-Bugaj
Rudna
Rudnicka
Rudzianka
Rudzka
Rudzka (1195E)
Rudzka Góra
Rudzki Klub Sportowy
Ruiny Dworu p. Kleczkowskiej w Wiączyniu Dolnym
Rumcajs
Rumiankowa
Rumuńska
Rusałki
Ruska
Ruta Żeromska
Rybacka
Rybna
Rybny
Rycerska
Rydzowa
Rydzynki
Rydzyny
Rydzyny Długie
Rydzyny Dolne
Rydzyny Górne
Rydzyńska
Rydzyńska (3309E)
Ryłko
Rymanowska
Rymarska
Rynek Katarzyny Kobro (w budowie)
Rynek Nowosolna
Rynek Nowosolna (1119E)
Rypin
Rypułtowicka (3307E)
Rysia
Rysownicza
Rysy
Ryszarda
Ryś
Rządowa
Rzeczna
Rzemieślnicza
Rzepakowa
Rzepichy
Rzepki
Rzepki Włościańskie
Rzepki-Lesisko
Rzeszowska
Rzeźba bohaterów filmu Zaczarowany ołówek
Rzeźba Małego Pingwina Pik-Poka
Rzeźna
Rzgów
Rzgowska
Rzgowska (2910E)
Rzgowska (71)
Rzgowska (91)
Rzymsko-katolicka Parafia pw. Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim
Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika

S
Sąd Okręgowy - Wydział Cywilny
Sąd Rejonowy
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia XVI Wydz. Ksiąg Wieczystych XVIII Wydz. Grodzki Bałuty
Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Sąd Rejonowy w Pabianicach
Sąd Rejonowy w Zgierzu
Sądecka
Sadowa
Safal
Saffron
Saga
Saharyjska
Sajgon
Sala Bankietowa Lord
Sala Bankietowa Prestige
Sala Bankietowa Żabiczki
Sala Bankietowa „Wenecja”
Sala Gimnastyczna
Sala Kinowa PWSFiTV

s
sala kinowa Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich

S
Sala Krolestwa Świadków Jehowy
Sala Królestwa Świadków Jehowy
Sala sportowa SP 114
Sala Teatralna im. ks Jerzego Popiełuszki
Sala Victoria
Sala Weselna "Gracja"
Sala weselna Vivat
Sala Zabaw "Smocza Jama"
Sala Zgromadzeń Świadków Jehowy
Sałatowa
Salem
Salezjański Ośrodek Młodzieżowy "Don Bosco"
Salon Estetyki Róża
Salon fryzjerski
Salon Fryzjerski
Salon fryzjerski - damski
Salon Fryzjerski Frątczak
Salon fryzjerski "IGA"
Salon Fryzjerski Jadwiga
Salon fryzjerski "Roland"
Salon Fryzjerski Tomasz Świątczak
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Salon fryzjersko-kosmetyczny
Salon fryzjersko-kosmetyczny ,,Monika''
Salon Fryzur

s
salon fryzur meskich solarium

S
Salon kosmetyczno-fryzjerski Marzena Lech
Salon Kwiatowy "Maja"
Salon optyczny
Salon Pani B
Salon prasowy
Salon Ślubny Damaris
Salon Urody Angel
Salon urody Margot
Salon Urody Salon Fryzjerski Marzena Rybińska
Salon Urody STYL & u Brzytwy
Salon ślubny Madonna
Saloni Prasowy Kolporter
Salonik fryzjerski Magdy M.
Salonik Prasowy
Salonik prasowy
Salonik Prasowy
Salonik Prasowy Kolporter
Salony Oprtyczne dr Marchewka
Sam-Scan
Samba
Samochody używane
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Samopomocy
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące imienia Romualda Traugutta
Samotnik
Samsung
Sandomierska
Saneczkowa
Sanepid
Sanie
Sanitariuszek (3307E)
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
Sanktuarium Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Barbary
Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego i bł. o. Rafała Chylińskiego
Sanocka
Santander
Saperów
Sapieżyńska
Sara
Sardyńska
Sarenki
Sarmacka
Sarnia
Sasanek
Sasanki
Sasankowa
Sąsiedzka
Saskie Jadło
Sass Bar
SAT-SERWIS
Satamax
Satisfaction Salon
Saturn
Scaleniowa
Scarabeus
Scena estradowa
Schronisko dla bezdomnych mężczyzn.
Ścienna
SDH "Trzy Korony"
Seat
Sebastiana Felsztyńskiego
Secesyjna
Second Hand
Sędziowska
Sędziwoja
Sejmowa
Sejmu Wielkiego
Sęk. dystrybutor - elfa
Sekcja rekrutacji PŁ
Sekrety Cleopatry
Sekwestratorska
Sekwojowa
Selection
Selekcyjna
Selerowa
Selgros Cash&Carry
Seliga Microscopes
Semaforowa
Semiconductors Bank
Senat, Rektorat, Dziekanaty Operatorski i Reżyserii
Senator
Senatorska
Senna
Senoritas
Sephora
Sępia
Serdeczna
Sereczyn
Serenady
Serenissima
Servantka
Serwis i sklep rowerowy
Serwis opon "Auto-Centrum"
Serwis opon i felg
Serwis opon PONY s.c Jan Dębczak Piotr Oszczyk
Serwis Samochodowy GAJAN
Serwisownia
Serwituty
Setka

s
setka

S
Setna
Sex Shop
Sexshop
Sezamkowa
Sezamowa
Sezon
Sferyczne Kino 3D

s
sgb

S
Shell
Shell Express
Shine
Shishasklep.pl
ShotMe by Gossip
Showroom 87
Sianokosy (1224E)
Siarczana
Sieciowa
Siedem Klonów
Siedlecka
Siedlisko
Siedziba STK Ret-Sat1
Sielanki
Sielska
Sielsko anielsko
Sienna
Sieradzka
Sieradzka (71)
Sierpowa
Sierżnia
Siewna
Sieć 34
Sikorkowa

s
siłownia

S
Siłownia
Siłownia bezpłatna
Siłownia na wolnym powietrzu
Siłownia na świeżym powietrzu
Siłownia pod chmurką
Siłownia Publiczna Karolek
Siłownia Raj
Silver
Silver Screen
SIM-KOMP
Simple
Sinsay
Siostry Bernardynki
Siostrzana
Sitowie
Sizeer
Skalna
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Skarbiec Natury EkoDrogeria
Skarbowa
Skarpowa
Skate Park
Skatepark
Skatepark im. Igora Kowalewskiego
Skatepark w Stróży
Skautów Łódzkich
Skibowa
Skierniewicka
Skład budowlany
Składnica Harcerska MIRAN
Składowa
Składowisko Balastu
Składowisko odpadów chemicznych po Zakładach "Boruta"

s
składowisko osadów i skratek

S
Sklep
Sklep 24h
Sklep alkohole
Sklep Biegacza
Sklep Całodobowy
Sklep Chemiczno-Kosmetyczny "Alchem"
Sklep części zamienne AGD
Sklep Firmowy
Sklep firmowy
Sklep Firmowy Grot
Sklep firmowy Organika
Sklep Firmowy Pamso
Sklep i naprawa odzieży
Sklep i Serwis RTV "WORTRONIK"
Sklep jeździecki
Sklep komputerowy
Sklep Łazienki instalacyjno- sanitarny. hydrauliczny
Sklep Meblowy "DARMAX"
Sklep Mięsny
Sklep mięsny JAMIR
Sklep mięsny KAWIKS
Sklep Monopolowy
Sklep monopolwy
Sklep motoryzacyjny Daniel Sukiennik
Sklep Obuwniczy
Sklep ogólnobudowlany
Sklep ogólnospożywczy
Sklep Ogólnospożywczy
Sklep ogólnospożywczy
Sklep ogrodniczy
Sklep Papierniczo-Zabawkowy
Sklep papierniczy

s
sklep przemysłowy

S
Sklep rybny
Sklep Rybny Primus
Sklep "Społem"
Sklep Spożywczo-Monopolowy
Sklep Spożywczo-Monopolowy ABC
Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy

s
sklep spożywczy

S
Sklep spożywczy
Sklep Spożywczy
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy - AVAL
Sklep spożywczy - rybny
Sklep Spożywczy JAMIR
Sklep spożywczy "Kajtuś"
Sklep Ś.S.S. SPOŁEM
Sklep stalowy
Sklep u Bronka
Sklep Warzywno-Spożywczy
Sklep Warzywny
Sklep wielobranżowy
Sklep z Alkoholem
Sklep z art. różnymi
Sklep z bateriami "Batermix"
Sklep z ciuszkami
Sklep z herbatami
Sklep z nabiałem Mlekovitka
Sklep z narzędziami
Sklep z ubraniami i punkt naprawy odzieży
Sklep z żywnością ekologiczną
Sklep zoologiczno-wędkarski
Sklep Zoologiczny
Sklep zoologiczny
Sklep Żabka

s
sklep żelazny

S
Skocznia narciarska K 15
Skoda
Skoda Bednarek
Skoda Polmozbyt
SKOK Stefczyka
SKOK w Wołominie
Skotnicka
Skotniki
Skowronka
Skowronków
Skowronkowa
Skowrończa
Skośna
Skrajna
Skromna

s
skrót Brus

S
Skrybencja
Skrzatów
Skrzydlata
Skrzydlewska

s
skrzypek

S
Skrzypowa
Skup Złomu
Skupiona
Skwarna
Skwer Gehliga
Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

s
skwer Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

S
Skwerowa
Skylark Records
Slalomowa
Śląska
Śląska (1116E)
Sławińska
Sławna
Sławomir Pluta
SLEEPING EXPERT
Slep spożywczy
Śliwkowa
Śliwowa
Słodowa
Słodycze
Słomiana
Słonecze Wzgórza
Słoneczko
Słoneczna
Słoneczna Dolina
Słoneczne Przedszkole nr 42
Słoneczne Wzgórza
Słoneczne Zacisze
Słonecznikowa
Slot
Słowak
Słowiańska
Słowiańska (1134E)
Słowicza
Słowikowa
Słupska
Ślusarska
Służbowa
Smakosz
Smardzew
Smardzewska (5131E)
Smocza
Smoczna Lodziarnia
Smolice
Smolice Górne
Smolna
Smugi
Smugowa
Smulska
Smutna
Smyk
Sneha
Sniezka
Śnieżna
Snopowa
Snowalniana
Snycerska
So! coffee (143a)
Sobieradek
Sobieradzik
Sobieski - Galerie Alkoholi
Sobiesław Zasada Automotive Salon i Serwis Jeep Alfa Romeo
Sobiesław Zasada Łódź
Sobień
Sobolowa
Sobór św. Aleksandra Newskiego
Sobótki
Socjalna
Soczyste Kurczaki
Sójki
Sojowa
Sokola
Sokola Góra
Sokołów
Sokołowska
Sol Travel
Solankowa
Solar
Solarium
Solarium Raj
Solec
Solec (1109E)
Solec (1110E)
Sołecka
Solidarności Walczącej
Solidarność
Solna
Solo Pizza
Solo Pizza (200)
Sołtys
Sonatina
Sony
Sony Center
Soplicowo
Sopocka
Sosnowa
Sosnowa (5167E)
Sosnowiec
Sosnowiec Dolny
Sosnowiec Górny
Sosnowiec-Pieńki
Sosnowiecka
Sowia
Sowińskiego
SP
SP 10
SP 114
SP 199
SP 3
SP 4
SP 5
SP8
Spacerowa
Spadkowa
Spadochroniarzy
Spaleni Słońcem
Spartakusa
Spartańska
Specjalistyczne Centrum Stomatologii
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 39
Speed Gaz
Sphinx
SPHINX
Śpiących Rycerzy
Śpiewna
Spiska
Spiżowa
Spławna
Spokojna
Spółdzielcza
Spółdzielczy Klub Sportowy START
Spółdzielnia
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żubardź"
Spółdzielnia Socjalna Szansa
Społeczna
Społem
Społem Mięsny
Społem Spożywczy
Sporna
Sportisimo
Sportowa
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Sports Direct
Spozywczy Raj
Spożywczy
Sprawiedliwa
Sprinterów
Sprinterska
Sprytny.com
Sprzedaż farb
SpyCenter
Squad
Srebrna
Srebrna Ostoja
Srebrna Polana
Srebrna-Dąbrowa
Srebrzyńska
Średnia
Środkowa
Śródleśna
Śródmieście
Śródziemnomorska
St. Staszic
Stacja elektroenergetyczna Widzew 110 kV
Stacja kontroli pojazdów
Stacja Kontroli pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów

s
stacja LPG

S
Stacja LPG
Stacja Nowa Gdynia
Stacja Nowa Gdynia - Hotel
Stacja Nowa Gdynia – Aquapark
Stacja Nowa Gdynia – Centrum sportu
Stacja Obsługi Pojazdów Mercedes Płoski
Stacja paliw
Stacja Poboru Opłat Stryków
Stacja Poboru Opłat Zgierz
Stadion
Stadion Centrum Sportu i Rekreacji
Stadion Miejski w Tuszynie
Stadion Żużlowy Orzeł Łódź (w budowie)
Stadionowa
Stadnina Koni
Stadnina koni
Stadnina Koni Łódź Teofilów
Stadnina Koni Smolis
Stadnina koni Stasiakówka
Stajnia
Stajnia Adrianna
Stajnia Grotniki
Stajnia WIKI
Stalowa
Stanisław Moniuszko
Stanisława
Stanisława Augusta Poniatowskiego
Stanisława Bilskiego
Stanisława Brzóski
Stanisława Brzozowskiego
Stanisława Czernika
Stanisława Dubois
Stanisława Fijałkowskiego
Stanisława Ignacego Witkiewicza
Stanisława Jachowicza
Stanisława Konarskiego
Stanisława Kunickiego
Stanisława Lema
Stanisława Leszczyńskiego
Stanisława Łukawskiego
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Małachowskiego (1123E)
Stanisława Mikołajczyka
Stanisława Moniuszki
Stanisława Pieczyraka
Stanisława Piętaka
Stanisława Poniatowskiego
Stanisława Popowskiego
Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Przybyszewskiego (1214E)
Stanisława Staszewskiego
Stanisława Staszica
Stanisława Więckowskiego
Stanisława Więckowskiego (1159E)
Stanisława Wigury
Stanisława Wigury (1102E)
Stanisława Witkacego
Stanisława Worcella
Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Żółkiewskiego
Stanisławów
Stanisławów Nowy
Stanisławów Stary
Stanisławowska
Stanisławy
Stanisławy Leszczyńskiej
Stanmed24
Stanowisko Kierowania KM PSP w Łódzi
Stara
Stara Baśń
Stara Droga
Stara dzwonnica
Stara Gadka
Stara Grzmiąca
Stara Piekarnia Pizzeria
Stara Wieś
Stara Wrząca
Stara Zelgoszcz
Starbucks
Stare Bechcice
Stare Chrusty
Stare Kino
Stare Krasnodęby
Stare Łagiewniki
Stare Skoszewy
Stare Złotno
Starogardzka
Starorudzka (1230E)

s
starorzecze Neru

S
Starosikawska
Starostwo powiatowe
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe w Zgierzu
Starowa Góra
Starowiejska
Starowiejska (5129E)
Starościńska
Start Pub
Startowa
Stary Adamów
Stary Imielnik
Stary Rynek
Stary Wardzyń
Stary Zdziechów
Stasia
Statek piracki i inne
Station Service E. Leclerc
Statoil
Statua Orła Białego
Statutowa
Staw pod Kościół
Staw rybny Koła wędkarskiego
Stawki
Stawowa
Stefana
Stefana Banacha
Stefana Batorego
Stefana Cezaka
Stefana Cezaka (71)
Stefana Czarnieckiego
Stefana Jaracza
Stefana Jaracza (1159E)
Stefana Okrzei
Stefana Okrzei (715)
Stefana Pogonowskiego
Stefana Rogowicza
Stefana Rogozińskiego
Stefana Żeromskiego
Stefana Żeromskiego (1207E)
Stefana Żeromskiego (2900E)
Stefana Żeromskiego (2942E)
Stefanii Kuropatwińskiej
Stefanii Sempołowskiej
Stefanii Skwarczyńskiej
Stefanów
Stenders Gardener of Feelings
Step Buty
Stepowa
Stępowizna
Sternicza
STIHL
Stocka
Stodoła
Stodolniana
Stokowska
Stokrotka
Stokrotki
Stokrotkowa
Stolarnia
Stolarska
Stołówka
Stołówka studencka
Stopczyk
Storczykowa
Stowarzyszenie Śpiewacze "Harmonia"
Stradivarius
Strajku Łódzkich Studentów w 1981 r.
Straż Miejska
Strażacka
Strażacka (1233E)
Strażnicza
Strążyska
Strefa
Strefa masażu
Strefa Piękna
Strefowa
Strellson
Stroma
Stropowa
Stróża
Stróża Ludwików
Stróża Tenisowa

s
stróżówka

S
Struga Point (w budowie)
Strumykowa
Strusia
Strycharska
Stryków
Strykowska (14)
Strykowska (14;72)
Strykowska (5100E)
Strykowska (5104E)
Strykowska (5129E)
Strykowska (5151E)
Strzelecka
STS Zakłady Bukmacherskie
Studencka
Studio 52
Studio Dekoral
Studio Fotograficzne - Ewa Ganc
Studio Fryzur
STUDIO FRYZUR I SOLARIUM " POLA"
Studio Fryzur Lejdis
Studio Kuchni Perfekt NOBILIA
Studio Snu Afrodyta
Studio Sztuki Fryzjerskiej i Kosmetycznej KASIA
Studio Tasha Nails
Studio Urody "Mari"
Studio Urody Ola
Studio Urody Vanilia
Studium Jęzka Angielskiego Uniwersytetu Łódzkiego
Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Łódzkiego
Studzienna
Styl
Stylonowa
Stylowa
Styrska
Subway
Success
Sucha
Sudecka
Sukcesja
Sukiennicza
Suknie Ślubne Dorin
Sum
Sumowa
Sun-Wood
SUNBUD
SUNpowerSPA
Super-Pharm
Super-Pharm (111)
SuperDrob
Superdry

s
supermarket MILA

S
Supersam Gama
Supraska
Surindustrialle - galeria sztuki
Surowcowa
Susharnia
Sushi Kushi
Sushi Smaki
Sushi w Dłoń
Suszarniana
Suwalska
Suwalska Auto Serwis Sp. z o.o.
Swarovski
Swatch
Swędów
Swędówek
Swędowska
Świat Komputerów
Świat koszulek
Świat Książki
Świat Narzut
Świat Okularów
Świat prasy
Świat Prasy
Świat Prezentów
Świat Rozmaitości
Świat Zwierząt
Świąteczna
Świątniki
Świątniki Duże
Świątniki Małe
Światowid
Światowida
Świecka
Świerkowa
Świerszczyka
Świętego Andrzeja Boboli
Świętego Antoniego
Świętego Antoniego Padewskiego
Świętego Bożego Jana
Świętego Brata Alberta Chmielowskiego
Świętego Franciszka z Asyżu
Świętego Huberta
Świętego Jana
Świętego Jana (485)
Świętego Jerzego
Świętego Kazimierza
Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Świętego Mikołaja
Świętego Rafała Kalinowskiego (1164E)
Świętego Rocha
Świętego Stanisława Kostki
Świętego Wojciecha
Świętej Anny
Świętej Anny (2911E)
Świętej Anny (72)
Świętej Barbary
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
Świętej Urszuli Ledóchowskiej
Świetlana
Świetlica Środowiskowa w Bukowcu
Świetlica w Stróży
Świetlicowa
Świetlicowa (1143E)
Świetlików
Świetna
Świętojańska
Świętokrzyska
Swing Hotel Bielecki i Synowie
Swiss
Świtezianki
Swobodna
Swojska
Św.Rafała Kalinowskiego (1164E)
Sybiraków
Sycylijska
Sygnałowa
Syguła - Dealer Citroën
Syguła - Dealer Hyundai
Sympatyczna
Synagoga
Synagoga Reicherów
Synergia
Synów Pułku
Syrenki
Szadkowska (710)
Szafirowa
Szafrańska
Szafy, garderoby, wnęki
Szałasowa
Szałwiowa
Szamotulska
Szara
Szarady
Szaraka
Szarej Piechoty
Szarotki
Szarych Szeregów
Szaserów
Szatnia
Szatnie
Szatonia
Szańcowa
Szczawin
Szczawin Duży
Szczawin Mały
Szczawin Przykościelny
Szczawin-Kolonia
Szczawińska
Szczawińska (5106E)
Szczawnicka
Szczecińska
Szczecińska (5102E)
Szczera
Szczerki
Szczęśliwa
Szcześniak – Ogrody
Szczucińska
Szczygła
Szczypta Soli
Szczytowa
Szeherezady
Szeregowa
Szermiercza
Szeroka
Szeroka (91)
Szewska
Szklana
Szklarnie
Szklarniowa
Szklarska
Szkoła
Szkoła Europejska
Szkoła językowa
Szkoła Językowa WONDERLAND
Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego
Szkoła podstawowa

s
szkoła podstawowa

S
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji "Nasza Szkoła"
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia Oświatowego "Twoja Szkoła" im. Marii Montessori
Szkoła Podstawowa im. Henryka Jordana w Ksawerowie
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze
Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej
Szkoła Podstawowa Nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim
Szkoła Podstawowa nr 10 im. W. Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 11
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej
Szkoła Podstawowa nr 116
Szkoła Podstawowa nr 12 imienia Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa nr 120
Szkoła Podstawowa nr. 125
Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach
Szkoła Podstawowa nr 130
Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego
Szkoła Podstawowa nr 139
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach
Szkoła Podstawowa nr 141
Szkoła Podstawowa nr 142
Szkoła Podstawowa nr 143
Szkoła Podstawowa nr 149
Szkoła Podstawowa nr 152
Szkoła Podstawowa Nr 162 w Łodzi - filia klasy I-III
Szkoła Podstawowa Nr 162 w Łodzi im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Szkoła Podstawowa nr 164
Szkoła Podstawowa Nr 166
Szkoła podstawowa nr 169
Szkoła Podstawowa nr 17
Szkoła Podstawowa nr 170
Szkoła Podstawowa nr 172
Szkoła Podstawowa nr 173 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Szkoła Podstawowa Nr 174
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi
Szkoła Podstawowa Nr 182
Szkoła Podstawowa nr 189
Szkoła Podstawowa Nr 19
Szkoła Podstawowa Nr 190 imienia Jarosława Iwaszkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Ścibiorka Oddziały Przedszkolne
Szkoła Podstawowa nr 202
Szkoła Podstawowa nr 203
Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 205
Szkoła Podstawowa nr 206
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Hanki Sawickiej
Szkoła Podstawowa nr 26
Szkoła Podstawowa nr 29
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 30
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Leona Kruczkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 36
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Bohaterów Rewolucji 1905 roku
Szkoła Podstawowa Nr 42
Szkoła Podstawowa nr 45
Szkoła Podstawowa nr 48
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego
Szkoła Podstawowa Nr 51
Szkoła Podstawowa nr 55
Szkoła Podstawowa nr 56
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 64
Szkoła Podstawowa nr 65
Szkoła Podstawowa Nr 7
Szkoła Podstawowa nr 70
Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
Szkoła podstawowa nr 83
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi
Szkoła Podstawowa Specjalna
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 176
Szkoła Podstawowa w Chechle
Szkoła Podstawowa w Lipinach
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 33
Szkoła Policealna nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego
Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej
Szkoła Salezjańska im. Księdza Bosko
Szkoła tenisa
Szkoła w Petrykozach
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Pod Dębami”
Szkolna
Szkolna (3303E)
Szkolna hala sportowa
Szkolna sala gimnastyczna
Szkolne Centrum Profilaktyczno-Wychowawcze CENTRUM
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Szkolne schronisko młodzieżowe
Szkoły Bernardyńskie
Szkoły Orląt
Szkudlarska
Szkutnicza
Szlachecka
Szlachetna
Szlak Konny
Szmaragdowa
Sznycelek
Szok
Szop
Szpacza
Szparagowa
Szpinakowa
Szpital im. Henryka Jordana
Szpital Specjalistyczny Pro-Familia
Szpital Tuszyn
Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego
Szpitalna
Szpitalna (2928E)
Sztormowa
Szumiących Jodeł
Szumna
Szuwarowa
Szwadronowa
Szwalnia CAFE
Szwalnia Smaków
Szwedzka
Szweycerów
Szybowa
Szybowcowa
Szyby Lustra
Szymona Szymonowica
Szynkielew
Szynkielew Drugi
Szynkielew Pierwszy
Szynkielew Trzeci
Szynkielewska
Szyszkowa

T
T-Mobile
Tabelowa
Tablica ofiar Getta Łódzkiego
Tablica Pamiątkowa Edward M. Potęga
Tablica pamiątkowa ofiar hitlerowców
Tablice Radegast
Tablice Sprawiedliwych wśród Narodów Świata
Taborowa
Tadeusz Kotarbiński
Tadeusz Kościuszko
Tadeusza
Tadeusza Apolinarego Wendy
Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Tadeusza Czackiego
Tadeusza Gajcego
Tadeusza Gajcego (1151E)
Tadeusza Kościuszki
Tadeusza Kościuszki (3314E)
Tadeusza Kościuszki (710)
Tadeusza Kościuszki (72)
Tadeusza Łabędzkiego
Tadeusza Micińskiego
Tadeusza Mostowskiego
Tadeusza Regera
Tadeusza Rejtana
Tadeusza Rejtana (2912E)
Tadeusza Sołtyka
Tadeusza Świątka
Tadzin
Tajnego Nauczania
Tamka
Tanco-Oil (nieczynna)
Tango Argentino
Tanie Papierosy
Tanlinh
Tapas y Vino
TAPIS
Targowa
Targowa (5100E)
Targowa (5155E)
Targowa (72)
Targowy Rynek
Tari Bari Bistro
Tarninowa
Tarnowska
Tartaczna
Tatarakowa
Tatarczana
Tatarkowa
Taternicza
Tatrzańska
Tatuum
Tawerna Pepe Verde
Tawerna Sesja
TB TRUCK & TRAILER SERWIS SP. Z O.O.
Tchibo
Tczewska
TD Auto
Teal Office (w budowie)
Teatr im. Stefana Jaracza
Teatr Lalek Arlekin (w remoncie)
Teatr Lalek Pinokio
Teatr Logos
Teatr Mały
Teatr Muzyczny
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka
Teatr Powszechny
Teatr Studyjny PWSFTviT
Teatr Szwalnia
Teatr V6
Teatr Wielki
Techniczna
Technikum ,,Spożywczak''
Technikum Masażu Leczniczego
Tęcza
Tęczowa
Tęczowa (1512E)
Teklin
Telefoniczna
Telelogica
TelePizza
Telepizza
Teletorium
Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi
Telewizyjna
Telimeny
Tenisowa
TEO
Teodora
Teodora Viewegera
Teodorów
Teofila Aleksandra Lenartowicza
Teofilowska
Teolin
Teremok
Teren dawnego ośrodka rekreacyjnego Klubu Sportowego BUDOWLANI
Teren dawnej zajezdni tramwajowej MPK-Łódź
Teren pod inwestycje
Teren pod inwestycję
Teren pod inwestycje
Teren pod zabudowę
Teren wyburzonej fabryki Karola Teodora Buhle
Terenin
Terenowa
Tereny pod inwestycje
Teresy
Terranova
Tesco
Tesco Extra
Textorial Park
Tężnia
Thai Wok
The Bear Pub
The Brick Coffee Factory
The Eclipse Inn
The Mexican
Thomasa Woodrowa Wilsona
Tina
Tip-Top
TipTop
Tivioli
TK Maxx
Tkacka
Tkaczewska Góra
Tkalnia Sp. A. Wyrobów Wełnianych i Bawełnianych Marcusa Silbersteina
TKM
Tlenowa
T.O. Edukacja
To Tu
Tobaco Hotel
Tobaco park
Tobruk

t
toFEELgood

T
Tokarska
Tokyo Sushi
Tolook Showroom
TOM-GAST
Tomasza Judyma
Tomasza Konarzewskiego
Tomasza Rychlińskiego
Tomasza Zana
Tomaszowska
Tomaszowska (1129E)
Tommy Hilfiger
Top Car Serwis
TOP Shopping Centrum Meblowe
Topaz
Topazowa
Topolowa
Tor Kartingowy Le Mans
Tor konny
Tor Łódź
Tor przeszkód marki Jeep
Tor rowerowy
Torfowa
Torfowisko Rąbień
Torowa
Torowa (2330E)
Torre GSM
TorreGSM
TortMe
Toruńska
Toskańska
Tosmek
Towarowa
Toya - Łódź Południe
Toyota
Toyota AMX
Toys R Us
Toysplanet.pl
Trafika
Trakcyjna
Trakt Napoleonski
Traktorowa
Tramwajowa
Tramwajowa Zajezdnia Muzealna "Brus"
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transformator
Transmisyjna
Transportowa
Tranzytowa
Trattoria Bandiera Italiana
Trattoria Domenica
Trattoria Italia
Travel&You
Trawers
Trawiasta
Trębacka
Treflowa
Trijo
Trio
Triumph
Trojan
Trojańska
Trójskok
Tropheus
Trucht
Trudna
Truskawkowa
Trwała

t
trybuna

T
Trybuna stadionu piłkarskiego
Trybunalska
Trybunalska (1155E)
Trzcinowa
Trzebiny
Trzy Misie
Trzykrotki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Tubajka
Tulipanowa
Tunana
Tunelowa
Turbinowa
Turecka
Turkus
Turkusowa
Turnie
Turniejowa
Turoszowska
Turysta
Turystyczna
Turza
Turzycowa
Tuszyn
Tuszyńska
Tuszyńska (1125E)
Tuszyńska (2900E)
Tuszyńska (2912E)
Tuszyńska (2942E)
Twarda
Twoja Strefa Wnętrz
Twoja Szafa
Twórcy Łodzi Przemysłowej
Tychów
Tygrys
Tygrysy
Tylna
Tylna (2909E)
Tymiankowa
Tyrolska
Tysiąclecia
Tyskie Arena
Tytanowa
Tytka na Pietrynie
Tytoniowa

U
U Agaty
U Agi
U Ani
U Basi
U Buły
U Ciebie czy u Mnie
U Dany
U Gosi
U Halinki
U Heni
U Kasi
U Krzyśka
U Mądzieli
U Małgosi
U Marzeny
U Michasia
U Milscha
U Notariusza
U Przyjaciółek
U Szwajcara
U Władka
U Wojtka
Ubezpieczenia
Ubrania
Uczniowska
Udekoruj Dom
Ujazd
Ujście
Układy wydechowe
Ukraina
Ukryta
Ułanów
Ułańska
UMŁ
Una
Uncja
Unicity
Unicka (1125E)
Unidom
Uniejowska
Unii Lubelskiej
UNIQA Polska
United Computer Service
Uniwersału Połanieckiego
Uniwersytecka
Uniwersytecka (14)
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM – Centralny Szpital Weteranów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego
Uniwersytet Łódzki
Uniwersytet Łódzki - Biblioteka i Czytelnia Brytyjska
Uniwersytet Łódzki - Wydział Chemii
Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny
Uniwersytet Łódzki - Wydział Prawa
Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
Uniwersytet Łódzki Dom Asystenta
Uniwersytet Łódzki Studium J. Angielskiego
Uniwersytet Łodzki Wydział Filologiczny (dziekanat)
Uniwersytet Medyczny - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
UP Dobroń
UP Łódź 19
UP Łódź 28
UP Łódź 38
Uprawna
UPS Łódź
Uranowa
Urlopowa
Urocza
Uroczysko
Uroczysko Lublinek
Uroczysko Lublinek - Stawy Bielice
Urokliwa
URWIS
Urząd Celny II
Urząd Gminy
Urząd Gminy Brzeziny
Urząd Gminy Ksawerów
Urząd gminy Nowosolna
Urząd i Rada Gminy Andrespol
Urząd Miasta - Delegatura Łódź-Polesie
Urząd Miasta Brzeziny i Starostwo Powiatowe
Urząd Miasta Łodzi
Urząd Miasta Łodzi - Oddział ds. Obsługi Mieszkańców
Urząd Miasta Łodzi - Wydział Budynków i Lokali
Urząd Miasta Łodzi i Łódzki Urząd Wojewódzki
Urząd Miasta Łodzi – Wydział Gospodarki Komunalnej;Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa;Zarząd Dróg i Transportu;Zarząd Inwestycji Miejskich
Urząd Miasta Pabianic
Urząd Miasta Zgierza
Urząd Miasta-Gminy Stryków
Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim
Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim
Urząd Miejski w Rzgowie
Urząd Pocztowy
Urząd Pocztowy Konstantynów Łódzki
Urząd Pocztowy Łódź 1
Urząd Pocztowy Łódź 10
Urząd Pocztowy Łódź 17
Urząd Pocztowy Łódź 21
Urząd Pocztowy Łódź 27
Urząd Pocztowy Łódź 36
Urząd Pocztowy Łódź 42
Urząd Pocztowy Łódź 43
Urząd Pocztowy Łódź 50
Urząd Pocztowy Łódź 7
Urząd Pocztowy Łódź 8
Urząd Pocztowy Łódź 84
Urząd Pocztowy Łódź 87
Urząd Pocztowy nr 44
Urząd Pocztowy nr 57
Urząd Pocztowy Nr 58
Urząd Pocztowy w Andrespolu
Urząd Pracy
Urząd Skarbowy Łódź Śródmieście
Urząd Stanu Cywilnego
Urzędnicza
U.S. Polo Assn.
USC
Usługi fryzjerskie
Usługi fryzjerskie Andrzej Krygier
Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne
Usługi Hotelowe A1
Usługowa
Ustronie
Ustronie (5142E)
Ustronna
Ustronna (1155E)
Uzdrowiskowa
Użytek Ekologiczny Bagno Śródleśne

V
Vabbi
Van Gogh
Van Graaf
Vanilla
Vans
Varoska
Vegemania (195)
Vera Puccino
Veranda
Verona
VI Liceum Ogólnokształcące
Victor - Auto Service
Victory
Vigo Hotel ***
VII Komisariat Policji i Rewir 2
VIII
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Viktoria
Villa Park Nad Jeziorem
Vinorama
Viol-Mar s.c.
Vip Colection
VIP Studio
Virado
Vision Express
Vistula
Volkswagen
Volkswagen Idczak
Vox

W
W Biegu Cafe
W Dobrym Stylu
W dobrym stylu
W hołdzie marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu
W. Kręgielski
W. Kruk
W Międzyczasie
W XXX rocznicę zwycięstwa nad faszyzmem
W&W
Wacków
Wacława
Wacława Denhoff-Czarnockiego
Wacława Kondka
Wacława Wojewódzkiego
Wagonowa
Wajsówny 15 (blok 520)
Wajsówny 21 (blok 531)
Wajsówny 5 (blok 522)
Wakacyjna
Wake & Roll Park
Wałbrzyska
Walduś
Waleczna
Walecznych
Walerego Przyborowskiego
Waleriana Łukasińskiego
Wałowa
Wałowa (1227E)
Walońska
Wamar - hafty, koronki
Wandalin
Wandy Węgierskiej
Waned
Wapienna
Wardzyn
Wardzyn-Folwark
Warecka
Warmińska
Warneńska
Warszawska
Warszawska (1107E)
Warszawska (14)
Warszawska (5167E)
Warszawska (71)
Warszewice
Warszewice Duże
Warszewice-Polesie
Warsztat artysty
Warsztat Kulinarny
Warsztat samochodowy
Warzywa Owoce
Warzywna
Warzywniak
Warzywniak Bujtex
Warzywniak Owoce i Warzywa
Warzywnicza
Wasbruk
Wasiakowie
Wasilewscy
Wąska
Watra
Wawel
Wawelska
Wąwozowa
Wawrzyńca Cylla
Wawrzyńca Żuławskiego
Wazów
WBK
Wczasowa
Wczasowa (5162E)
Wczesna
Wdzięczna
Wędkarska
WEGA
Węgierska
Węglowa
Wejherowska
Wełniana
Wernyhory
Wersalska
Weselna
Wesoła
Weteranów
Whirlpool Corp.
Whisky In The Jar
Wiączyń
Wiączyń Dolny
Wiączyńska
Wiączyńska (1151E)
Wiadernia
Wiadukt zielony (dla zwierząt i ludzi)
Wiankowa
Wiatraczna
Wiatrakowa
Wiatrowa
Wiązowa
Wichrowa
Wichrowe Wzgórza
Wici
Widawska
Widelec
Widna
Widok
Widokowa
Widzew
Widzewska
Widzewska (1227E)
Widzimisie
Wieczność
Wieczysta
Wiejska
Wiejska (3304E)
Wiejska chata
Wiekowa
Wielbłądy
Wielkiej Niedźwiedzicy
Wielkopole
Wielkopolska
Wielkopolska (1103E)
Wielofunkcyjne boisko szkolne
Wielorybek
Wielostanowiskowy przystanek autobusowy Łódź Fabryczna
Wierchowa
Wiernej Rzeki
Wierzb Płaczących
Wierzbińska (5165E)
Wierzbińska (72)
Wierzbowa
Wierzbowa 40
Wiesława
Wiesławy
Wieszak
Wiewiórcza
Wiewiórki
Wieńcowa
Wieńcowa (1234E)
Wieńcowa (1235E)
Wieśniacza
Wigierska
Wigilijna
Wiklinowa
Wiktora Czajewskiego
Wilamowska
Wilanów
Wilanowska
Wilcza
Wild Chicken
Wileńska
Wileńska (3304E)
Wilgotna

w
wilia Gustawa i Roberta Geyerów

W
Willa Adolfa Horaka
Willa Eugeniusza Geyera
Willa Ferdynanda Köenig-a
Willa Gustawa Schreera
Willa Hüffera
Willa Impresja
Willa Jakuba Kestenberga
Willa Józefa Richtera
Willa Letniskowa - Budynek przeniesiony z ul. Scaleniowej 18
Willa Ludwika Grohmana
Willa Masoneria
Willa Nawrockiego
Willa Paula Habika
Willa Petera Hasenklawera
Willa Pory Roku
Willa Rassalskich
Willa Reinholda Richtera
Willa Ryszarda Geyera
Willa Ryszarda Schimmela
Willa Teodora Steigerta

w
willa Weinsteina

W
Willa Zygmunta Richtera
Wille Jana
Williama H. Lindleya
Williamsburg
Willowa
Wina i Szampany
Wincentego Kadłubka
Wincentego Kurka
Wincentego Pola
Wincentego Tomaszewicza
Wincentego Tymienieckiego
Wincentego Witosa
Wincentego Witosa (5167E)
Wincentów
Windą do Nieba
Winiarska
Winna
Winnice Świata
Winogronowa
Wiosenna
Wiosny Ludów (5136E)
Wioślarska
Wiośniana
WIPiOŚ - LabFactor
Wiromex
Wirowa
Wiskicka
Witanówek
Witanówek (5129E)
Witchcraft
Witkacego
Witkowice
Witkowice-Parcela
Witolda
Witolda Gombrowicza
Witolda Knychalskiego
Witosówka
Wittchen
Wiślicka
Wiśniowa
Wiśniowa Góra
Wjazd do tunelu kolejowego
Wjazd na podziemny parking

w
wjazd na praking

W
Wjazd na tor off-road
Władysław Króla
Władysław Reymont
Władysława
Władysława Anczyca
Władysława Broniewskiego
Władysława Broniewskiego (14)
Władysława Grabskiego
Władysława Hermana
Władysława IV
Władysława Jagiełły
Władysława Kędry
Władysława Króla
Władysława Łokietka
Władysława Maciejewskiego
Władysława Orkana
Władysława Reymonta
Władysława Rząba
Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Strzemińskiego
Władysława Syrokomli
Władysława Szafera
Władysława Tatarkiewicza
Władysława Umińskiego
Władysława Warneńczyka
Władysławów
Władysławy Keniżanki
Własna
Włodarska
Włodzimierz
Włodzimierza Majakowskiego
Włodzimierza Puchalskiego
Włodzimierza Smolarka
Włodzimierzów
Włókiennicza
Włoska
Włoszczyzna
Włościańska
Wódka
Wodna
Wodna (5129E)
Wodna (5130E)
Wodnik
Wodnika
Wodny Plac Zabaw
Wodociągowa
Wodospadowa
Wojard sklep i serwis rowerowy
Wojciecha
Wojciecha Bartosza Głowackiego (71)
Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Gersona
Wojciecha Głowackiego
Wojciecha Hasa
Wojciecha i Juliusza Kossaków
Wojciecha Kilara
Wojewódzka
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Piłsudskiego
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Władysława Biegańskiego
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa (dawny szp. im. M. Madurowicza)
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej – Curie
Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej – Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji im. błogosławionego ojca Rafała Chylińskiego
Wojska Polskiego
Wojska Polskiego (1103E)
Wojska Polskiego (704)
Wojska Polskiego (71;72)
Wojska Polskiego (72)
Wojskiego
Wojskowa
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego
Wojskowe Studium Nauczania Języków Obcych
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.
Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej
Wójtowska
WOJTUS
Wola Cyrusowa-Kolonia
Wola Grzymkowa
Wola Kutowa
Wola Rakowa
Wola Rakowa-Rynek
Wola Zaradzyńska
Wola Żytowska
Wolborska
Wólczańska
Wólczańska (1105E)
Woliera - Sępy
Wolińska
Wolna
Wolności
Wolności (5168E)
Wolnościowa
Wołowa
Wolska
Wolska (1134E)
Wolska (3303E)
Wolski sklep z wrzosami i wrzoścami
Wołyń
Woonerf

w
woonerf (w budowie)

W
Word of Life Polska
Woskowa
Woźnicza
Wróbelek Ćwirek
Wróbla
Wróblewski
Wrocławska
Wrocławska (482)
Wronia
Wronowice-Osiedle
Wrząca
Wrząca-Las
Wrząca-Parcela
Wrzecionowa
Wrześnieńska
Wrzosowa
Wrzosowa (2331E)
Wschodnia
Wschodnia (1106E)
Wschodnia (3303E)
Wspólna
Wspólna (4911E)
Wspólnota Mieszkaniowa "Hetman"
Wspólnota Mieszkaniowa "Kasztelan"
Wspólnota Mieszkaniowa "Podkomorzy"
Wspólnota Mieszkaniowa "Rejtan"
Współnota św. Franciszka Salezego
Współzawodnicza
WSS im. M. Pirogowa. Ośrodek Szpitalny im. M. Madurowicza
Wulkanizacja

w
wulkanizacja opon

W
Wulkanizacja Rotej
Wulkanizacja Woj-Pach
Würth Elektronarzędzia
Wybieg dla koni
Wycieczkowa
Wycieczkowa (5133E)
Wydawnicza
Wydmowa
Wydział Aktorski
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Biotechnologii i Nauk o Zywnosci
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Farmaceutyczny UM
Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Filozoficzno-Historyczny Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Operatorski
Wydział Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej
Wydział Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego
Wydział Świadczeń Socjalnych
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Wygoda
Wygoda Mikołajewska
Wygoda Zalewska
Wygodna
Wyjazd z podziemnego parkingu
Wykowa
Wymokłe
Wymysłów Francuski
Wymysłów-Enklawa
Wymysłów-Piaski
Wypoczynkowa
Wypożyczalnia sprzętu pływającego
Wyrębski
Wysiedlonych
Wysieradz
Wysoka
Wyspowa
Wysypisko Odpadów Komunalnych Gminy Rzgów
Wysypisko śmieci Nowosolna
Wytwornia Artykulow z Tworzyw Sztucznych J. Kurant
Wyścigowa
Wyższa
Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Wyższe Seminarium Duchowne Ojców Franciszkanów
Wyżynna
WZZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi

X
X-COM
XII Liceum Ogólnokształcące
XIII Liceum Ogólnokształcące
XL EE Wrangler
XLV Liceum Ogólnokształcące
XV Liceum Ogólnokształcące
XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
XXIV LO
XXVI Liceum Ogólnokształcące
XXX Liceum Ogolnokształcące
XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa
XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Y
Yaro-Tex
Yasumi Epil
Yellow Head
Yuca
Yves Rocher

Z
Z pieca rodem
Z Pieca Rodem
Za Lasem
Za Oborami
Zabawkownia
Zabawna
Zabrzeźna

z
zabytkowa willa
zabytkowe autobusy
zabytkowe łódzkie tramwaje

Z
Zabytkowy cmentarz ewangelicki
Zabytkowy Młyn
Zabytkowy młyn
Zabytkowy parowy walec drogowy
Zacharz
Zachodnia
Zacisze
Zaciszna
Zacna
Zadraż
Zagadkowa
Zagajnikowa
Zagłębie
Zagłoba
Zagłoby
Zagonowa
Zagraniczna
Zagrodniki
Zagrodowa
Zahir Kebab
ZAHIR KEBAB
Zahir Kebab
Zahir-Kebab
Zajadalnia
Zajadalnia Pod Aniołami
Zajazd Adaś
Zajazd Aleksandria
Zajazd Don Kichot
Zajazd "Hades"
Zajazd Na Rogach
Zajęcza
Zakątek Smaku
Zakątna
Zakład Aparatury Elektrycznej "Woltan" Sp. z o.o.
Zakład Chemii Bioorganicznej
Zakład Fotografii
Zakład Fryzjerski Aneta Wojciechowska
Zakład Fryzjerski (damski i męski)
Zakład Górniczy Żytowice
Zakład Karny Nr 1 w Łodzi
Zakład Karny Nr 2 w Łodzi
Zakład Kosmetologii UM
Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Diagnostyki Mikrobiologicznej Uniwersytetu Medycznego
Zakład Optyczny Kosińska Iwona
Zakład Optyczny Przemysław Pluta
Zakład Pogrzebowy
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim
Zakład Produkcji Filmów Szkolnych
Zakład Przewozu Osób Niepełnosprawnych
Zakład Usług Komunalnych
Zakład ślusarski
Zakładowa
Zakładowa (1151E)
Zakliczyńska
Zakole
Zakopiańska
Zakręt
Zakrzewki
Zalew
Zalew Drugi
Zalew Pierwszy
Zalew Trzeci
Zalewowa
Załogowa
Zamiejska
Zamknięta
Zamkowa
Zamojska
Zamorska
Zamość
Zamość-Folwark
Zamość-Kolonia Druga
Zamość-Kolonia Pierwsza
Zamulna
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "Cosinus II"
Zaolziańska
Zapadła
Zaparowani
Zapaśnicza
Zapiecek Oberża Folkowa

z
zapiekane

Z
Zapiekanki Królewskie
Zapiekanki, Hamburgery, Kebab
Zapiekarnia
Zaplecze ZE
Zaporowa
Zapustna
Zara
Zaradzyńska
Zarzeczna
Zarzewska
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15
Zasieczna
Zaspowa
Zastawna (1117E)
Zatoka Smaku
Zatoka Sportu
Zatokowa
Zaułek
Zawadzka
Zawiła
Zawilcowa
Zawiszy Czarnego
Zawiszy Czarnego (1172E)
Zawodowa
Zawodzie
Zawsze rowery
Zaścianek
Zaścianek Bohatyrowicze
Zbaraska
Zbąszyńska
Zbigniewa Herberta
Zbigniewa Religi
Zbiorcza
Zbiornik cylindryczny ppoż.
Zbiornik Wodny Tkaczewska Góra
Zbocze
Zboczowa
Zbójnicka
Zbożowa
Zbrojna
Zbyszek
Zbyszko
Zdrojowa
Zdrowie
Zduńska
Zdziechów
Zdziechów Nowy
Zdziechów-Kolonia
Zdzisława Mierzyńskiego
Z.E.
Zebra
ZEC i Przychodnia NFZ
Zegar Słoneczny
Zegarmistrz
Zegrzanki
Zeiss
Zelgoszcz
Zenitowa

z
zespół budynków dawnej fabryki Tow. Akc. Wyrobów Bawełnianych Ludwika Geyera

Z
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Łodzi
Zespół pałacowy Emmy i Roberta Schweikertów:
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych
Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich
Zespół Szkół Gastronomicznych
Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II
Zespół Szkół Kolejowych
Zespół szkół nr 1
Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka
Zespół Szkół nr 1 w Strykowie
Zespół szkół nr 2
Zespół szkół nr 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku-Kolumnie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7
Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkół Rolniczych
Zespół Szkół Rzemiosła
Zespół Szkół Samochodowych
Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych im. gen. Stanisława Maczka
Zespół Szkół Specjalnych
Zespół Szkół Specjalnych im. Stefana Kopcińskiego
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 im. Marii Grzegorzewskiej
Zespół Szkół Specjalnych nr 5
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7
Zespół Szkół Społecznych Nr 4 ŁSSO
Zespół Szkół Sportowych im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku - Kudrowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku, Filia w Żytowicach
Zespół willi Wilhelma Teschemachera

z
zespół Zakładów Przemysłu Spirytusowego "Monopol Wódczany"

Z
Zespołowa
Zestaw Obowiązkowy
Zetka
Zgierska
Zgierska (1190E)
Zgierska (5102E)
Zgierska (702)
Zgierska (71)
Zgierska (91)
Zgierski Klub Sportowy "Włókniarz"
Zgierz
Zgniłe Błoto
Zgniłe Błoto Bełdowskie
Zgoda
Zgodna
Zgromadzenie Sióstr Antonianek od Chrystusa Króla
Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Miłości
Zgromadzenie Sióstr Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Zgromadzenie Sióstr Świętej Rodziny
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK
Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo
Ziarnista
Zieleniaczek
Zieleniak
Zieleniewicz
Zielna
Zielona
Zielona (1108E)
Zielona Góra
Zielone Wzgórze
Zielonogórska
Zielony wiadukt (dla zwierząt)
Ziemiańska
Ziemna
Ziemniaczana
Ziemowita
Ziko Apteka
Zimna
Zimna Woda
Zimowa
Zioła Polskie
Ziołowa
Ziomkowa
Zjazdowa
Zjazdowa (1173E)
Zjednoczenia
Zjeżdzalnia grawitacyjna
Zjeżdżalnia grawitacyjna
Złocieniowa
Złocista
Złodziejska
Złomowisko
Złota
Złota Kaczka
Złote jabłko
Złotej Jesieni
Złotnicza
Złotno
Złotno (1112E)
Złotno (1134E)
Złotno Stare
Zlotowa
Złoty Imbir
Złoty Smok
Złotych Kaczeńców
Zmienna
Z.M.K. HartStal Jan Melnyk
Zofii
Zofii Nałkowskiej
Zofii Nałkowskiej (1128E)
Zofiówka
Zoo Przystanek
ZOOLOGICZNY
Zorbas
Zosi
Zrębowa
ZREW Transformatory S.A. Fabryka Transformatorów
ZSO nr 1,Gimnazjum 34 i LO
ZTK Teofilów
Zuchów
ZUS
ZUS I Oddział w Łodzi
Zwiadowcza
Związek Harcerstwa Polskiego
Zwierzak
ZWiK
Zwoltex
Zwrotnikowa
Zwycięstwa
Zych & Staszewski
Zygmunta
Zygmunta Augusta
Zygmunta Bartkiewicza
Zygmunta III Wazy
Zygmunta Krasińskiego
Zygmunta Lorentza
Zygmunta Sierakowskiego
Zygmunta Sierakowskiego (1226E)
Zygmunta Starego
Zygmunta Wazy
Zygmuntowska

ś
św. Maksymilian Maria Kolbe

Ź
Źródełko
Źródlana
Źródlana (1512E)
Źródłowa

Ż
Żabia
Żabieniec
Żabiniec
Żabka
Żaglowa
Żanett
Żarnowcowa
Żdżary
Żeglarska
Żelazna
Żeromin
Żeńców
Żlebowa
Żłobek
Żłobek nr 26
Żłobek KOZIOŁEK
Żłobek miejski
Żłobek Miejski nr 4
Żłobek nr 10 Miejskiego Zespołu Żłobków
Żłobek Nr 13
Żłobek nr 16
Żłobek nr 21
Żłobek nr 27
Żłobek nr 28 Miejskiego Zespołu Żłobków
Żłobek nr 8
Żniwna
Żołędziowa
Żołnierska
Żołnierzom Września i Polski Walczącej
Żołnierzy Września
Żółta
Żółwiowa
Żonkilowa
Żubardzka
Żucza
Żuławska
Żurawia
Żurawie
Żurawinowa
Żużlowa
Żwawa
Żwirowa
Żwirowisko Stoki
Żwirownia?
Życzliwa
Żyj Łatwiej
Żyrafiarnia
Żytnia
Żytowice
Żytowice Małe
Żytowice Pańskie
Żytowice-Majorek
Żytowicka
Żywiczna
Żywiec
Żywiecka
Żywność ekologiczna
Żywokostowa
Żywotna
Żyzna

Л
Лукоил


•ES• Collection Łódź